Калорії в грами

Я намагаюся з'ясувати, скільки жирів, вуглеводів і білків я повинна споживати щодня на основі мого БМР, який становить близько 2025 калорій. Мабуть передбачається, що у тебе 500 калорій менше, ніж ваш BMR втратити близько 1lbs тиждень.

У будь-якому випадку, я зробив наступні розрахунки і хотів би знати, якщо я працював його правильно:

відсотки типу калорії грам Калорії грам

жиру 30 457.50 9 50.83
білка 15 228.75 4 57.19
вуглеводи 55 838.75 4 209.69

калорій 100 1525.00

Правильно я зрозумів? Це значить, що я повинна бути близько 317 р їжі в день?

+49
GDav 2 лип. 2016 р., 08:53:30
33 відповідей

Я намагаюся побудувати моє плече і м'язів грудей, так що я просто роблю широкі віджимання. Проблема я зіткнувся зараз з права, як я повинен робити ці віджимання. Я повинен підштовхнути вгору швидко, падають повільно або просто зробити стільки віджимань, як швидко, як я можу? Останнє легко подвоює мої віджимання.

так от питання, якість над кількістю? або навпаки?

+988
bitvitez 03 февр. '09 в 4:24

Ще до Костко, худий кишені, та пепсі я впевнений, що відносини між енергетичними рівнями і голод був дещо більш прямими.

Голод, викликаний пептид (двоюрідні гормону) під назвою грелін. Багато речей може викликати це злети і падіння, включаючи графік сну. Більшість людей відзначають, що в дні, коли вони отримують поганий сон, на наступний день вони будуть набагато голодніше і зробити поганий вибір продуктів харчування. Це, очевидно, не має нічого спільного з запасами енергії у вас почався день, і якщо їжа дійсно перестав голоду в короткий термін, то просто їм великий сніданок буде зупинити цикл.

Яка зв'язок від голоду і енергії?

Це все дуже складно. Для більшості людей, почуття голоду через інсуліну шипи:

...що підвищення інсуліну виробляють підвищене відчуття голоду, підвищена сприймається приємність солодкого смаку, і збільшення споживання їжі.

Він трохи в'язкий цикл, тому що їли прості вуглеводи (хліб, рис, цукор, борошно тощо) виробляє інсулін, який робить їжу смачніше і робить вас голодним. Інсулін є анаболічним гормоном, який забезпечує для зберігання жиру.

Якщо ми обдурити голод, з'ївши LEDF це не зупинити енергією потрібно для тіла ?

Немає. Ви, швидше за все, набагато більше енергії, ніж ваше тіло потребує, щоб пройти через день і, можливо, через місяць або два, просто в жир і цукор (і в меншій мірі м'язи) резерви.

Якщо ви були 4% жиру мисливець збирач живе 300 тисяч років тому, то так, ви дійсно хотіли б переконатися, що ти насосешься кожну калорію ви можете отримати ваші руки на і не хочете відмовитися від їжі. На жаль, ми поділяємо ту ж біологію наших предків і маркетингу продуктів компанії знають, як працювати з цим.

Не голод-природний сигнал для потреби в енергії ?

Не для переважної більшості людей в розвинених країнах. Як було показано вище, почуття голоду може існувати, тому що з'їв занадто багато хліба або не виспався. Я не знаю, якщо є які-небудь дані про нього, але я ризикну припустити, що західний обиватель ніколи б не було голоду, викликані іншими причинами, ніж помилкові сигнали, більшість з яких спроектовані харчових підприємств.

Якщо ви отримуєте шанс, я рекомендую дивитися (обміну) фільм їжа, Inc.

+986
lyla 19 вер. 2017 р., 08:50:16
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Не бачачи вас, я не знаю, що послужило причиною вашої неврівноваженості. Однак, ви можете бути в змозі поліпшити Ваш баланс в пресі:

 1. Вибір точки фокусування. Перед початком кожного повторення — бажано протягом усього терміну набору — вкажіть точку прямо перед вами на рівні очей і пильно дивляться на нього. Блукаючі очі візуально змінити точку відліку, роблячи баланс складніше.
 2. Тримаючи штангу близько до вас, і лікті вперед і вгору. Штанга повинна починатися дуже близько до вас і залишатися досить близько до вас для ефективності та балансу. Торкаючись штангою своєї шиї, щоб почати кожен реп-це корисний, тактильно перевірити, щоб забезпечити гарну стартову позицію. Штанги повинні подорожувати вгору і вниз близько до вашої особи ("мета для носа").
 3. Натиснувши прямо вгору. Досить часто, особливо з меншою вагою, які допускають великих відхилень, форма — штангісти будуть не натискати штангу по вертикальній лінії, і замість того, щоб натиснути штангу в дорозі з нахилом вгору від передніх до задніх. (#2 вище, сприяє цьому.) Це викликає балансом біда, коли штангу занадто далеко їде назад; він повинен виявитися прямо над плечовими суглобами, а не за ними.

Я рекомендую, що запис відео можна натиснувши і застосувати ці ідеї під час її перегляду. Ви також можете відправляти відео на стартової сили техніка форум. Положення камери на будь-який з ваших сторонах, або безпосередньо в бік або трохи в перед вами. Іншими словами: якщо припустити, що "12 годин" - це напрямок, що ви зіткнулися, наводите камеру на 2 або 3 години (або 9 або 10 годин).

+969
boltthrower 16 квіт. 2013 р., 02:37:37

Розпад м'язів-це метаболічно спрацьовує при обставинах, коли організм починає розщеплювати білки для отримання глюкози як джерела енергії у відповідь на голодування. Хімічний розмітка, необхідна для запуску такий шлях складний, але, як правило, до цього, цілком імовірно, що ви б не перейшли на більш доступний джерело енергії для обміну речовин, таких як кетони з жирів, потенційно руйнує жирову тканину навколо ваших органів, таких як серце, яке може мати катастрофічні наслідки, коли ваш раціон не управляється професійним.

В цілому, це може бути легко сказати, що якщо у вас є живлення ви не повинні бути стурбовані. Що сказав, Якщо ви бути зменшити легкодоступних джерел енергії, може викликати різні хімічні шляхи, які можуть почати регулювати м'язові клітини гинуть і розібраному вигляді (у відповідь на пошкодження, наприклад), яка може бути бажаною при обставинах, хоча ці питання краще спрямовані на біохіміків, навчання дієтологів, але, звичайно, не фітнес-тренери.

Якщо ви хочете втратити рекомендації, то переконаєтеся, що у вас є стабільне споживання калорій з вуглеводів, які легко проковтують і що у вас є здорову флору кишечника. Я не рекомендував би занадто покладаючись на білки, навіть якщо вони можуть бути перетворені в глюкозу, а вони поганий джерело калорій, і ви можете спокійно вживати тільки обмежена кількість, як частина здорової дієти.

+942
Eragonz91 31 лип. 2018 р., 17:37:23

Це питання більше підходить для здоров'я-клієнт StackExchange.

Однак, я знаю, що пити ваші калорії не ідеально. Особливо коли ви не контролювати, що відбувається у вашій доплата. Це, як кажуть, все, що не уповільнює спорожнення шлунка не змусить вас відчувати себе ситим. Крохмалю і жирів робити це. Це причина, їсть бублик змушує вас почувати себе голодною вже через 15 хвилин, а Бублик з арахісовим маслом або вершковим сиром тримає вас більш повної довше.

+933
ahmed shaar 11 лип. 2010 р., 12:44:22

Я не лікар, але наростання тиску і лопнув капіляр не здоровий. Може ти робиш занадто багато віджимань в одному наборі? Якщо ні, ви могли б спробувати деякі прогресивні інверсій, а потім перейти в стійку на руках віджимання.Це допоможе вашому тілу звикнути до тиску, а не заподіяти шкоду.

Мою пропозицію було провести в позу собаки і широкий-стоячи нахил уперед на 30 секунд і 15 секунд кожен, і як тільки ви відчуваєте себе комфортно, перейти в стійку на руках протягом 10 секунд. Поступово, протягом деякого часу, збільшити тривалість. Після того, як ви добре в стійку близько 20-25С, то спробуйте одне віджимання. З часом можна збільшувати кількість, але дає вашому тілу час є ключовим. Не робити занадто багато занадто швидко. Я не знаю, якщо ви після деякого тренування на стійку на руках віджимання, але це дуже важливо дотримуватися нахил вперед із зворотним загином, багато з яких - поза верблюда.

Якщо ви робите цю вправу з тренером, стежити за ними. Якщо ні, то ви повинні знати, що все тіло інверсій може викликати високий кров'яний тиск і агресію, якщо це робиться занадто довго/не роблячи контр-позу. Дуже спортивні люди можуть піти з ним, але для простої людини ризик є реальним.

Я можу зробити плече стендах і стійках на голові близько 5 хвилин, але ніколи не більш 3 стійка на руках віджимання в наборі. Це не стандартний будь-якими способами, просто вказують, скільки нормальний тіло може прийняти.

+923
user1304223 27 квіт. 2018 р., 02:44:01

Як енергетик і Енергетик стверджують, щоб допомогти заповнити ваш тел повинен електролітів, вітамінів та інших поживних речовин. Я шукаю, щоб з'ясувати, якщо є документально підтверджені докази того, що ці напої дійсно зробити різницю у вашій тренування або поповнення поживних речовин.

+892
merp 26 лист. 2018 р., 13:52:59

Я роблю рутинну Вендлер, а я все ще в моєму першому мезоциклі.

Я не прогресував інші процедури на шість місяців, робити їх правильно, як-небудь, коров'яче, greyskull і деякі інші, я явно прогресує зараз, але я відчуваю, що мій набір, який призначається, щоб бути моїм один ПМ робиться по 15 повторень-це смішно. Особливо враховуючи, що я збирався зробити ще один з цих один ПМ речей в ~26 днів всього на 5 кг важче, ніж те, що я вже можу робити по 15 повторень.

ТЛ:ІН: я роблю дуже добре на Вендлер, варто збільшувати ваги хоча це мій перший цикл?

Додаю мій поточний прогрес(в кг):

enter image description here

Зверніть увагу, остаточний набір в Вендлер-це якомога більше повторень, кількість повторень-блакитного кольору для кожного тренування.

Як бачите, я набираюся повторень на вирішальний сет, збільшуючи вагу, а значить, швидше за все, занадто легка для мене(?), і тому не знав, що робити. Слідуючи заведеним порядком, правильно я буду робити 120кг як мій 1 ПМ в пн 14 липня, який складає всього 5 кг важче, ніж я вчора зробив 15 повторень за один комплект(16 червня). Я відчуваю, що я міг би легко зробити повторень 13ish за 120 вже.

Що мені робити? Мабуть, я не повинен змінити свою рутину до четвертого хоча б циклу, але це здається поганою ідеєю.

Примітка 2: я стежу за кожним аспектом звичайної рутини, в тому числі ЛЗ AMRAP 3х5, 3х3 ЛЗ AMRAP, 1х5 1х3 1х1 ЛЗ AMRAP.

Вибачте за довгий пост.

+890
Anonymous342 24 вер. 2016 р., 16:42:12

Я хлопець ніч перевертень. Я вже майже 20 років. По суті, все той же, як ваша, і я теж працюю з 4 на 3, 10 годинної зміни. Мої годинник трохи відрізняються, в тому, що я піду в 7 вечора і вийти в 5:30 ранку.

Для мене, я завжди відчував, що я могла б працювати після своєї зміни, але, що інтенсивність не так висока, як роблю це перед роботою. Там завжди, здається, відсутня 10-15%, що у мене просто немає. Що може бути велика різниця, коли ви говорите про зняття 85 фунтів проти 100 фунтів, наприклад.

Я прокидаюся в 2:30 вечора кожен день. Якби я працював у денну зміну, це просто перетвориться в 2:30 ранку в мене каву, і я з дверей не пізніше, ніж за 3:15 п. м для моєї тренування. Я робила і будинки в 4:45. Я гуляю з собаками протягом 20-30 хвилин, душ, поїсти, і я з дверей на 6:00 вечора, коли я виходжу вранці, я перевіряю пошту, оплачувати рахунки, і подзвонити підприємств або лікарі (у міру необхідності) перед сном. Я відбій не пізніше 7:30.

Я написав мій розпорядок вище причини. Працюю вночі, ваш організм буде реагувати на розпорядок краще, ніж нічого. Я не відхиляйтеся занадто багато. Якщо ви можете тренувати ваше тіло, щоб не спати в певні години, і бути готовим, щоб поїсти, тренування, і т. д... В той же час кожен день, він буде адаптуватися. Я навіть думаю, що це значною мірою нівелює нездорові аспекти роботи нічної зміни.

Прям: я знаходжу у мене більше енергії перед роботою. Знайти сувору процедуру, яка працює для вас і дотримуйтеся його. Ваше тіло буде краще реагувати.

+881
fsbrenner 25 трав. 2010 р., 07:50:36

Коротка відповідь полягає в тому, що ви будете будувати витривалість в конкретну задачу, повторивши цю задачу. Якщо ви багато віджимань, ви зможете побудувати витривалість для віджимання, і певною мірою для інших плеча-поштовх руху. Робити як можна більше віджимань-це прекрасна ідея, якщо ви хочете бути краще робити віджимання. Якщо ви хочете бути краще, несла щось важке на великі відстані, практиці з чимось на зразок прогулянка фермера.

+853
Timkovichi1 1 серп. 2012 р., 14:56:00

Я просто повинен був це зробити в рамках цілого ряду випробувань в рамках програми виконати свою роботу. По суті, компанії, що беруть участь робить те, що вони називають "екран здоров'я". Ви знайдете багато робить пошук цього терміна. Як ви можете бачити за цим посиланням, тут показані пакети, жиру % - це стандарт, навіть на базовою, яка коштує досить дешево. А також консультації, я отримав лист з результатами і рекомендаціями.

Тесту досить багато, стоять на машині, на якій проходить струм, поточний через вас, щоб визначити склад тіла жир (жир навколо органів теж перевірено).

Я не лікар, і ваше питання не попросити пораду, але для мене я знайшов великий успіх з навчанням ваги. М'язи я надів допоміг мою фігуру і, здається, тримати свою вагу вниз, і занадто мляві м'язи.

Сподіваюся, що допомагає.

+850
WALEED 4 вер. 2015 р., 02:16:37

Я рекомендую вам перевірити вивчити. Це додаток енциклопедії, і це відмінна відправна точка для розуміння того, що певна добавка і як вона працює. Головне, всі свої дані засновані на найкращих наявних наукових досліджень, які широко пов'язані.

Оскільки ви зацікавлені в тому, як організм реагує на добавку, ви можете знайти їх "матриці впливу людського" особливо цікаво. Він показує ступінь різних тілесних ефектів, які проявляються в реальних клінічних дослідженнях.

Креатин - це всього лише одна з численних добавок, які вони надають інформацію.

Креатин являє собою молекулу в енергетичній системі (креатин фосфат), які можуть швидко виробляти енергію (АТФ) для підтримки клітинних функцій. Це лежить в основі підвищення продуктивності і нейропротекторну властивості креатину. Креатин є дивно безпечним для більшості людей і являє собою добре опрацьований додаток.


Не як дружні для обивателя, але в PubMed - це також чудове місце, щоб знайти інформацію (тобто дослідження) про різних темах, включаючи добавки.

+836
AngelinaVoropinova 4 трав. 2018 р., 21:10:22

Розумний план, який не займе занадто довго, щоб зробити це або 5х5 програма. Ви починаєте з тільки бар, і працювати на вашій формі. Вам постійно прогресувати на кожному тренуванні. По суті, у вас 3 вправи на кожен день.

Початок роботи-це найважча частина. Недоліки підніматися раз на тиждень, замість 3 разів:

 • Ви не будете прогресувати так швидко
 • Ви можете затихне швидше

Сторона-те, що ви отримуєте багато відпочинку між тренуваннями, так що ваші м'язи будуть мати більш ніж достатньо часу, щоб відновитися.

Коли можна додати ще одне тренування в тиждень стабільно це робити. Не більше 3 на тиждень.

+822
qwer qwe 19 лют. 2015 р., 14:08:28

Потенційні проблеми з босоніж піднімаючись:

 • Немає підтримки щиколотки / п'яти - деякі люди стверджують, що одна з переваг правильного штангетки полягає в тому, що вони забезпечують підтримку і стабільність для ніг за їх жорсткість і підняв каблук дає вам кращий кут на ваші щиколотки під кутом вперед ногами.
 • Захист від падіння - в той час як середній набір туфлі не збирається робити багато, щоб зберегти ваші пальці, якщо ти скинеш вагу плити на них, це все одно більше, ніж голі ноги вам запропонувати.
 • Прибирання - тренажерний зал підлоги оптом в місцях. Оголити шкіра на них може призвести до неприємних захворювань, таких як MRSA або ноги спортсмена.

Особисто я думаю, що жоден з цих піднімаються на висоту будучи досить важливою, щоб уникнути босими ногами, особливо з Взуття сирих печер, які насиджують цвілі і бактерій.

+731
raxsygfsw6 19 лют. 2013 р., 18:30:29

Я зазвичай роблю 20 хвилин на бігуна зі швидкістю 7-8Kmph і пізніше гантелями 5 кг ,провалів 4 комплекти по 10 в кожному,жим від грудей в 40lbs 4 сету з 10 кожен.

Після цього режиму я не відчуваю жодного поту взагалі.Я не розумію, це нормально, не потіти або щось з серизе виконується.

Поруч зі мною є інший чоловік, який також слід режим позик і багато потіє після мене.Ми обидва увійти,вийти зі спортзалу в той же час, то чому існує різниця(деякі кажуть, що пітливість пов'язана із зусиллями в тренажерному залі, тоді я не докласти зусиль)

+721
user173364 10 лист. 2014 р., 10:27:45

ММО це усунення слабких місць і я схиляюся до силового тренування по гіпертрофії (можливо, якщо тільки тому, що він може бути більш психологічно нагородження бачачи тих початківців ПРС поліпшити швидко), і, можливо, навіть вибухової підготовки і високої інтенсивності кардіо і, можливо, навіть гімнастику (може включати гімнастика). Крім того, принаймні, велику natties здатися, щоб зробити більш швидкі успіхи прийнявши значну міцність компонентів для їх підготовки, а не виключно на гіпертрофію.

Я дійсно думаю, що люди занадто багато уваги на те, скільки калорій вони спалюють робите певну фізичну активність. Я бачу це так, що ви починаєте поступово підвищуючи свій довгостроковий витрачання енергії стає все більш активним, сильним, енергійним індивідом, навіть якщо ви не тренуєтеся.

І усунення слабких сторін можна це зробити. Це може зробити різницю між прийомом ліфта, щоб потрапити на другий поверх, коли ви спізнюєтеся на роботу, щоб мати силу, координацію і енергії, щоб злетіти сходами на верхній поверх просто тому що вам це подобається. Це може зробити різницю між вибираючи шлях найменшого опору, щоб підштовхнути чим-небудь важким у порівнянні з тяги і з задоволенням ношу його. Це може зробити різницю між просто сидять на траві або не хочуть робити кульбіти.

Так що я сприймаю це так. Знайти спосіб, щоб збільшити ваш витрата енергії не тільки через навчання, але на протязі всього дня. Я навіть думаю, що вміння-орієнтоване навчання як навчитися робити стійку на руках може допомогти, так що ви можете зробити його більш захоплюючим, щоб практикувати ці навички весь час протягом дня.

+620
homm 24 груд. 2018 р., 20:59:42

Ви могли б спробувати гоблет присідань, де ви тримаєте один вагу перед вами.

Чи можна просто з власною вагою присідання, і працювати на мінімум (в ідеалі, ви хочете, щоб ваші верхні ноги паралельно підлозі або трохи нижче. )

+611
Xex 14 груд. 2016 р., 21:38:04

Хоча еліптичний тренажер може імітувати біг, це дуже відрізняється, ніж реально працює. Це дуже добре для відновлення після травм і прекрасний спосіб отримати ноги назад у форму, але і вміти працювати, ви повинні почати працювати. На мій погляд, можна спробувати на дивані-картоплі для 5K перспективі, так як це легкий і будує свій біг здібності досить швидко. Та все повинно бути зроблено під час нагляду відповідного лікування.

+560
adlag 24 трав. 2011 р., 14:46:46

Мій партнер сказав мені, що присідання є базовим вправою, яка допомагає поліпшити легких, тому ви повинні робити присідання щодня, щоб підняти велику вагу. Це правда? Є присідання вправи корисно для зменшення ваги нашого тіла і живота?

+555
opcpastorjeff 15 лют. 2010 р., 09:18:18

Прочитавши ваше запитання, я був зацікавлений в тому, щоб з'ясувати, який тип обладнання використовується в картинку, яку ви виклали. Хоча я не фанат ММА, я зацікавлений в різних видах тренажерів. Так, з трохи детективної роботи, я зміг визначити, що Аманда Нуньєш поїздів з американських топ-командою об'єкт у Коконат-Крик, Флорида. Кришка екрана ти виклав не дає повну картину про машині, і, з його позиції, поруч з біговими доріжками, я з самого початку підозрював, що це була якась форма потопчу степпер. Однак, після перегляду її робіт, я зрозуміла, що вона тренується виключно для її спорту з використанням спеціального обладнання. Це привело мене до подальшого розслідування і я знайшов це:

enter image description here

І, оскільки тренажерні зали, як правило, організовані з аналогічним обладнанням, згрупованих разом на підлозі, я ризикнув припустити, що машина була від компанії, яка робить реальну Бігун і було.

enter image description here

Машина насправді називається крутним моментом машина , яка була розроблена для...

“працювати весь організм через повний штовхати і тягнути опір руху, використання опору в режимах як згинання та розширення. “

Вона явно адаптували його використання, щоб відповідати її підготовки для ММА.

+533
user1617237 6 лют. 2012 р., 12:04:21

Один мій знайомий, приймаючи тренажерний зал в будь-який інститут, і він запропонував мені взяти limcy медицини , які містять вітамін С після тренування і дуже дешеві таблетки, які кожен може собі дозволити.

Limcy планшета деталі:http://www.catalog.md/drugs/limcee.html

Так що я просто хотів задати вам, хлопці, що це добре приймати такий вітамін С добавки після тренування?

+533
Rodrigo Stadler 18 лют. 2015 р., 04:15:55

Я зроблю все можливе, щоб вирішити це питання у практичній площині. А саме, я думаю, що кращий спосіб спалити жир і зберегти в м'язах під час навчання є створення гіпокалорійної дієти і програми вправ із збереженням м'язів на увазі.

Кроки я б взяв:

 1. Забезпечити раціон гіпокалорійної так, що ви насправді втратити вага з плином часу.

 2. Продовжити навчання ваги під час дієти. На основі використовувати її або втратити його принцип, часті тренувальні ваги допоможе зберегти існуючу м'язову тканину, так як вона потрібна для роботи.

 3. Споживати достатню кількість білка. Багато культуризму посилання будуть рекомендувати >= 1 грам білка за фунт маси тіла. Інші припускають більш чи менш, але ви отримаєте точку. Приємно переконатися, що якщо потрібні білки, вони доступні через раціоні.

 4. Помірний дефіцит калорій дасть вам більше шансів на збереження м'язової тканини, ніж різкий дефіцит.

 5. В цілому слід зазначити, якщо ви знаходитесь вище ваш жир уставки, розраховувати на більший успіх спалювати більше жиру, ніж м'язів під час тренування. При переході на нижній і більш низькі рівні жиру, чекати більше проблем збереження м'язової маси на дієті. У takehome повідомлення з цієї точки може бути Навальний і обвести ваш жир уставка щоб уникнути втрати м'язової маси.

З хорошою звичайної тренування, адекватного споживання білків і гіпокалорійної дієти, я б просто виміряти результати з плином часу. Відрегулюйте, якщо ви виявите, ви втрачаєте м'язову тканину, а не жир.

Це може здатися, ніби я не за адресою питання безпосередньо. Однак, виходячи з мого досвіду, в певний день тренінгу вище фактори значною мірою визначають, чи я буду відчувати втрату м'язової маси або втрати жиру. Я не впевнений, я бачу хороша причина, щоб ускладнити простий процес далі.

+499
Jency 12 лют. 2012 р., 07:07:57

Все залежить від вашої методики навчання. Я можу тренувати біцепс 5 разів на тиждень, і що б не було ніякої користі на мій пагорб сходження.

Я думаю, ви мене зрозуміли :)

+425
user51361 1 квіт. 2017 р., 17:11:06

Я в пошуку хорошим тренуванням для мого власного.

Стан:
Почав домашній тренінг тиждень тому. (щодня 90 хв очний)
Я не зафіксував навчальний набір для мене. Цей період, роблю те, що я можу зробити. Перша причина-у мене немає знань про те, як зробити це. І друга причина тримати свої цікаві та стійким.
звичайний мій тренувальний набір майже поруч.


 1. 3 сети віджимання (1~3 звичайних, 3~5 на колінах, 10 на стіні-1 комплект, що це мій межа)
 2. Спроба Розділити Ноги Протягнути. (від викладання на YouTube)
 3. 50~100 присідань.
 4. Та інші (сидіти або дошку, і т. д.)

Стан 33 роки, чоловік, зростання 1.85 м, вага 90кг, 26% жирів 64% м'язів.
І я не тренування м'язів досвід.
Мета мого домашнього навчання полягає в тому, щоб набрати базову фізичну силу для 1 ~ 2 місяців.
(Чула таку приказку: "Якщо ви можете не просто віджиматися або присідати або іншої основи вправи з ідеальної позиції, не робити яких-небудь інших тренувань, крім того, поки ви не можете зробити їх 1 або більше наборів.") Коли я досягаю мети, я йду в спортзал для здоров'я, або інших навчальних центрів.
Тому мова йде про моє майбутнє.Моїй Остаточної Мети:
Найменшу кількість найбільше я хочу. Якщо взаємовиключними двох або більше елементів, я можу ігнорувати найбільша кількість.
1) я хочу хороший контроль тіла. (Вибач, я не визначаю його precisionly. моїх знань настільки низький. Не втомилися від довгої ходьби час або стенд-ап, і стійкість на моїй роботі(сиджу завжди))
2) Мені потрібен хороший баланс на моєму тілі. (Я хочу відчувати однакову потужність, заповнені від мій палець на мій палець.)
3) я хочу, спритність та кмітливість. (Я думаю, що моє тіло дуже важке, тому я не дуже добре на свіжому повітрі з друзями)
4) я хочу, щоб вирізати моя норма жиру. (при 20%, до 15%)
5) я хочу хорошій формі (наприклад, я хочу велику груди й плечі)
6) я хочу, щоб моя вага 80кг
*Пробач, моя формулювання не великий... але наступне питання або запис буде краще, тому що у мене буде більше знань ...Питання.
Що краще вибрати після отримання базової фізична сила?
1) Ви тепер добра, прогресу дому НАВЧАННЯ Таким чином. (В цьому випадку, припускаючи, лекцію або YouTube керівництво також корисно)
2) ходити в тренажерний зал здоров'я і повідомляючи думаю персональним тренером.
3) бойові мистецтва-це добре для вас (як jukido, джиу-джитсу)
4) бокс
5) плавати
6) пілатес
7) йога
8) і т. д
Насправді це просто приклад, Ви можете пояснити на вашому шляху.

найбільше
Мої друзі і онлайн-блогів мені сказав основною тренування м'язів (особливо, внутрішнє ядро) - це добре для вас. але кожен говорить з них має різницю. Так що я дуже збентежений. наприклад, хтось каже Планк краще, ніж сидіти-вгору. Але інші кажуть, що просто терпіти не вистачає міостимулятори для зміцнення внутрішньої-основні м'язи. інший приклад, і хтось каже, що вакуум в животі-це дуже добре для безпосередньо тренувати поперечна. Але інші кажуть, що найбільше інтерес співвідношення між поперечної і многораздельная, тому що ваше тіло може бути скручені.
За мою недовгу знань, я не знаю, хто сказав важливіше. Є основною м'язом(внутрішнє ядро?) це дійсно найважливіше що я хочу? Хто знає професійні знання і як його дресирувати?
Все, що це робить мене з пантелику, це я не можу планувати на наступний.
Так, Нарешті, я пишу питання на цій сторінці.Спасибі за читання мого питання.

+267
Ripped Max Muscle 15 черв. 2014 р., 13:37:13

Я не любитель присідати , щоб відпрацювати мої ноги, в основному з міркувань безпеки.

Це добре, щоб зробити 45 градусів жим ногами замінити присед ?

Роблячи це в поодинці, я можу побудувати собі пару сильні ноги?

+232
Dave Lowe 22 вер. 2013 р., 01:05:46

Для стиснення конкретно - з мого досвіду, це часто зовсім навпаки. Носіння компресійних рукавів, підтяжки і особливо пояса весь час, наводить на певні м'язи, залишаючись розслабленим і більше напружується в складних вправ, коли вони не повинні бути. Ваша нервова система вчиться як активувати (також активації і активувати) м'язів на основі попередніх моделей. Якщо він вже навчився робити, що з ременями, що нехай м'язи черевного преса розслаблені або компресійні рукави, які надали додатковий опір, це може призвести до травми.

Я твердо вірю (без медичних даних, щоб підтримати це, але говорячи з особистого досвіду), що "спеціальна" допомога повинна використовуватися тільки в "особливих" випадків - або, коли ви не оговтався від травми і здібний лікар припустив, що вам потрібно це обладнання, щоб підтримати вас. Або коли ви виконуєте роботу, яка штовхає себе до межі, і тільки тоді ви потребуєте додаткової безпеки.

+221
MngT 5 серп. 2011 р., 05:47:22

У мене була історія з раком, залишивши мене без лівої клубової і мінімальний лівої сідничної м'язи. З-за операції у мене сколіоз , а також.

Мені 20 років і я хочу подбати про себе, але я до сих пір знайти вправи, які не заподіюють біль на неправильний шлях, особливо вправи. Я хотів би працювати на моїй основі, і сідничні м'язи у мене залишилося. Будь ласка, допоможіть.

+188
Zak Bab Zak 27 квіт. 2014 р., 07:30:20

Більшість вправ можна виконувати з однакової ваги і форми, використовуючи або штангу, або пару гантелей. Я чув, що люди починають піднімати більшої ваги стає все важче збільшувати вагу гантелей порівняно з гантелями.

Аналогічно, мій тренажерний зал з гантелями тільки піти як високо як 30 кг, і я помітила, що поки я можу штангою, жим лежачи 60 кг на 5 повторень досить легко, я не можу зробити те ж саме при спробі натиснути на 30 кг гантелі в кожній руці (навіть за допомогою гантелей в положенні).

 • Чому це більш важко виконати підйом з гантелями, ніж з equivilent зваженої штангою?
 • Це тому, що різні м'язи звикають при використанні гантелей, хоча його ті ж базові рухи?
 • Якщо є відмінності, є якісь переваги штанги за гантелі або навпаки?
+174
Renai kappel 18 січ. 2014 р., 05:19:57

Щоб схуднути: калорії в < калорій

Їсть жир не робить вас жир. Переїдання товстіють.

Конкретні жиру/вуглеводів/білків класифікація калорій впливає на ваші енергетичні рівні і темпи м'язового зростання (серед багатьох інших речей), але не безпосередньо впливають на втрату ваги. Знову ж таки, щоб схуднути: калорії повинні бути менше калорій.

Ви їсте більше насичення (заповнення) їжі шляхом зменшення вуглеводів на користь жирів. Ви отримуєте більше їжі і відчувати себе більш повно їжі таким чином. Різка вуглеводів і збільшення жиру, щоб протидіяти зміні калорій-відмінний спосіб схуднути за умови, що ви пам'ятаєте, що калорії в < калорій.

+173
MANI CHINNASAMY 9 вер. 2011 р., 19:35:32

Ви не можете отримати краще працює при ходьбі. Якщо ви не можете пробігти 2км, то принаймні протягом 30 секунд, потім відпочити під час прогулянки, потім знову біжать, і так далі. Шукати "диван для 5K" графіки, щоб побачити приклади групові програми для такого роду речей.

Для віджимань, робити негативні віджимання замість віджимань коліно. Опустіть себе на землю, інші на мить, а потім дістатися до вершини будь-яким способом.

Спробуйте зробити повних 100 присідань, як можливі набори. Не зупиниться на 20.

Слід пам'ятати, що це досить короткий термін, щоб перейти від вашого поточного здібностей тест здібностей не вимагає.

+142
Kachot Bhautik 19 жовт. 2010 р., 07:21:58

Мені 26 років. ХТ. 5'6", вага. 60-67кг. Перший раз я робила силові навантаження, він тривав два місяці, другий раз я спробував його, це тривало 3-4 тижні. Я помітив такі речі, які я вважаю працювало проти мене регулярно в тренажерний зал.

 1. Я не був упевнений, про те, якого роду тіло я працюю. У мене не було належного плану і був нетерплячий. Я не хочу бути громіздкими, я хочу залишатися гнучким і все-таки збільшити свою силу. Кругова тренування повинна бути кращим варіантом, ніж силові тренування. Як це різні?

 2. Коли я працюю, я відчуваю себе втомленим але я не відчуваю ніякої напруги в м'язах. Це тому, що я не роблю вправи правильно.

 3. Іноді я отримую головні болі в середині тренування. Це з-за недостатнього харчування.

Будь ласка, запропонувати деякі посилання, які я можу вивчити, щоб підготувати план тренування для мене, який міг би дати мені уявлення про м'язових груп. В основному щось керівництво для початківців зразок мене. Я не знаходжу bodybuilding.com особливо корисно для початківців. Я помиляюсь тут.

Дякую

+56
Rizwan Mughal 14 лют. 2013 р., 09:32:16

Це може і допоможе вам, але це, звичайно, не потрібно робити з цих рухів.

В стійку на руках, ви використовуєте свої пальці, і стрижень для стабілізації, під час станової тяги вам посилити ваш сердечник ціла купа, так що допоможе вам зберегти ваші руки красивими і прямими. Як тільки ви можете зробити правильну стійку, ви можете перейти в стійку на руках віджимання. Можливо, ви захочете додати в інші вправи на плечі, як плечі прес, щоб отримати трохи більше сили поштовх руху.

Як м'язи-ДБЖ, це допоможе вам трохи, в способі, яким ви тренуєте загальну міцність тіла Станова тяга, але я б сказав, що набагато краще, руху для тренування м'язової маси, ніж становій тязі, це не буде сприяти стільки, як роблять соуси, підтягують варіації і негативні м'язової вікон.

Купити підтягуючі варіації я маю на увазі не тільки різні захоплення, а також поїзд для вибухових підтягувань, робити виважені підтягування, роби негативні підтягування. Всі ці речі допоможуть вам освоїти нижній частині м'язи-вгору.

Верхня частина-це в основному прямий бар занурення, тому навчання соусам допомогти вам у цьому. Негативні м'язи-UPS допоможуть вам звикнути, що при переході від падіння до пулл-АП, постарайтеся зробити це як можна контролювати як можна за зв'язок між мозком та м'язами.

Будь ласка, не робіть кроссфіт м'язи-вгору до речі, це просто неправильно і лише зашкодить вам у довгостроковій перспективі.

+50
Max Gillett 1 груд. 2012 р., 14:09:11

Так, Підтягування Є Дивовижними, Навіть Якщо Тільки Ви Можете Зробити Кілька

Ви повинні зробити кілька підтягувань на турніку, використовуючи негативи, щоб отримати більшу кількість для тренування. Якщо ви можете зробити тільки три підтягування у комплект, то зробіть три-жорсткі, хороші, все, аж і аж до ... і потім ще три з мінусом (Стрибки на вершину і опустіть себе вниз, як можна повільніше), потім почекати три хвилини і зробити це знову, почекайте три хвилини і зробити це знову, почекайте три хвилини і зробити це знову, почекайте три хвилини і зробити це в останній раз. Якщо ви не можете зробити три щоразу це нормально. Використовуйте негативи, щоб отримати п'ять або близько того в набір, і зробити кілька комплектів.

Якщо ви не можете зробити навіть один повний діапазон руху сувора заборона-киппинг підтягування, лат випадаюче машина, допомогли витягнути машину, і групи також можна назвати для.

Ви повинні також робити жим лежачи або віджимання або діпи для побудови м'язів протилежної, як для здоров'я і, дивлячись великий.

+43
windma7ter 4 бер. 2012 р., 15:25:03

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil