Відчув запаморочення півгодини після запуску протягом 7 хвилин

Я іноді після тренування в 4-5 днів протягом півгодини. Сьогодні я побіг за 5 хвилин на біговій доріжці в приміщенні не надто добре вентилюється. Потім я йшов у швидкому темпі близько 500 метрів. 10 хвилин, що у мене був сніданок, а в ході сніданку я відчував запаморочення настільки, що я перестав приймати сніданок вийшов з ресторану і сів у відкриту в тіні дерев. Після дихання на деякий час він відчував себе добре, і я повернувся додому. Це є симптомом чогось могилу? Що я повинен зробити, щоб ovrcome це принаймні її повторення?

+334
bdemarest 10 бер. 2015 р., 15:25:40
40 відповідей

Щоб дати певний контекст, я танцівниця. Мені потрібно, щоб мати можливість виступати на танцювальних конкурсах, де наші комплекти не менше 7-8 хвилин. Як зараз, я можу тільки танцювати до 5 хвилин, але моя форма ламає трохи в кінці бо я втомлююся.

Я знаю, якщо я продовжую навчання і практикуючий в мій потенціал і поступово збільшувати хвилини я займаюся, то я безумовно можу танцювати протягом 7-8 хвилин.

На моє запитання, чи є біологічне обмеження, яке обмежує витривалість людини може мати? Іншими словами, якщо я продовжую навчання, я можу теоретично танцювати протягом 20 хвилин безперервно? Може бути, година?

+998
Illumin8s 03 февр. '09 в 4:24

Якщо ви не знаєте точно, скільки калорій ви їсте, немає сенсу. Оцінки недостатньо. Ви повинні розраховувати калорії для кожного прийому їжі, кожен день. Для всіх ви знаєте, ваш сніданок пластівці можуть містити навіть більше калорій, ніж ваш хліб і Нутелла.

Якщо ти набираєш вагу, тому що ви їсте більше калорій, ніж ви спалюєте. Це дуже просто. Встановити щоденний мети калорій (це TDEE Якщо вам подобається). Виконати цю задачу кожен день протягом тижня або двох. Якщо ви не втрачаєте вагу, кинути мета на 300-500 калорій і спробуйте знову. Знижувати калорійність мета, поки вона працює.

+979
Trina Wello 1 черв. 2015 р., 02:34:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Чому це вигідно або шкідливе, щоб повернути руку в гору, якщо я не повернути буде перешкоджати якась м'яз або нерв?

+975
Parsania Hardik 7 лют. 2014 р., 15:15:36

Джон Scheaffer, в його електронну книгу "Greyskull LP, з" говорить про те, що частотний метод тренування з власною вагою можуть бути додані до лінійної прогресії (ЛП) з хорошим результатом. Найголовніше, збільшення обсягу тренування тіла може допомогти з верхньої частини тіла гіпертрофія.

Scheaffer передбачає не близько до провалу на частотний метод тренування тіла. Наприклад, якщо ви можете зробити сім підтягувань, зробив шість наборів з чотирьох протягом дня. Це повинно бути зроблено кожен день, з одним днем відпочинку на тиждень. Це має відповісти на ваше перше запитання.

Щоб відповісти на ваше друге запитання, частота методу вправи є доповненням до вашої програми підйому. У "Greyskull LP, а" вони є надбудовами до штанги-орієнтованих ЛП.

+903
danielpm 15 лип. 2018 р., 07:58:05

По суті, ви п'єте еквівалент цукру води. Мальто-декстроза-це полімер глюкози, і з-за цього, це не смак, солодкий, як цукор. Це здорово, якщо ви спортсмен і хочете вуглеводів, з-за зменшеною солодкістю. Він має високий глікемічний індекс, тому для вашого тіла, це досить багато, як ви просто їсте сахарози.

Я не бачу сенсу хто-то в тому, що багато зайвого цукру. Точки Навального, щоб переконатися, що у вас є надлишок поживних речовин. Більшість ліфтерів взяти до додаткового білка, тому що вам це потрібно для побудови м'язів.

Якщо ви хочете хорошу посилання на наповнювачі, спробуйте реддите фітнес-форум. Ви знайдете тонни там корисну інформацію.

+859
neoben 20 лист. 2016 р., 23:55:20

Рекомендовані методи, щоб захистити шкіру від сонця біг на довгі дистанції влітку?.

  • Біжить до ночі-це не варіант.
  • Повторно наносити сонцезахисний крем складно через поту
+839
Silver Sky 29 лип. 2017 р., 19:55:20

Для чоловіків: (зріст у сантиметрах) - 100 = ідеальний вагу в кілограмах. Для жінок те ж саме, але мінус 110.

Як правило, для натуральних бодібілдерів це максимальна вага для участі в конкурсі. Звичайно, не всі конкуруючі натурального бодібілдера - справді, моя мати навчила мене цей 'нормальна вага-коли я був дитиною, і я з подивом дізнався, що це відноситься і до бодібілдингу. Загалом, ви повинні прагнути важити стільки, будучи настільки ж сильна, як ви хочете. Навіть якщо у вас немає багато м'язів, ви будете виглядати добре в цій вазі. Якщо вас насправді цікавить натуральний бодібілдинг, і, що здається таким легким для вас, вважайте, ви будете важити стільки з дуже низький відсоток bodyfat...

Так що для чоловіків 6 футів: 182-100=82 кг=180 фунтів

Як ви бачите, вага у фунтах насправді майже дорівнює висоті сантиметрів, але це не те ж саме для інших висот. На зріст 190 см чоловік ідеальний вагу 198 фунтів, а не 190.

+827
Terry Ray 23 вер. 2016 р., 07:07:19

В 5 тижнів минуло, так що ви, напевно, вже закінчили свій напівмарафон :-), але тут йде:

Є багато речей, які ви не кажу, так що моя відповідь заснований на тому, що інформація, яку ви надасте.

Як правило, ви можете (в розумних меж, звичайно) бігти в два рази відстань, що ви думаєте, ви можете запустити, і оскільки ви знаєте, ви можете запустити 12 км, напівмарафон повинно бути здійснимо.

Якщо ви застосовуєте загальногосподарських мудрості (економити і не працювати дуже швидко, з'їсти і випити чого-небудь по дорозі зупинитися, якщо це боляче погано, і т. д.), Ви повинні бути добре йти.

В коментарях ви говорите, що ви плануєте в 15 км бігти до фактичного напівмарафон. Я думаю, що це чудова ідея, і якщо вам вдасться отримати відчуття, що ви могли піти на додаткові 6 км через 15, ви будете готові.

Не забувайте прислухатися до свого організму, і намагаюся не бігти занадто швидко. Твоя ахіллесова сухожилля і литкових м'язів беруть найбільшу напругу при запуску мінімалізму, так це те, щоб зосередитися на, якщо вони починають ломити занадто багато, як ви крок вашої підготовки, ви, ймовірно, слід почекати.

Особисто у мене працює мінімалістський взуття для близько 18 місяців, останні 8 місяців виключно аскетично. У мене пішла половина марафонів і один марафон в традиційних кросівках. Я пробіг 15 км в мінімалістському взуття як максимум (оскільки я зосереджена на 10-кілометровій дистанції).

+757
Varad Mahashabde 9 груд. 2012 р., 09:21:45

Є тільки одна причина чекати 48 годин, щоб максимізувати гіпертрофію (зростання м'язів) після тренування. Найсильніший чоловік, якого ти зустрічала кілька хлопців, які риють рови кожен чортів день. На 48-годинне вікно вийшов з культуризму, а не здоров'я та фітнес. Сили і здоров'я є тільки тангенціальна залежність від розміру м'язи. Ви можете працювати кожен день. Ви не можете бачити GAINZ, БРО! Але ви будете здоровіші. Зверніть увагу, що це все йде з вікна, якщо/коли ви починаєте перетренованості, але ось брудний секрет: більшість людей не сильні або... е-е... endurancey достатньо, щоб перетренуватися, за винятком самих бігунів, які вже у 30+ миль/тиждень клубу та всіх, кому не вистачає сну/харчування відбувається, щоб дозволити їм адекватно відновити.

+717
Norskyi 13 квіт. 2010 р., 00:48:49

За останні кілька років, босоніж (або близької до неї) біг став дуже популярний. Нью Баланс, Найк, Saucony, і я впевнений, що більше вийшли з мінімальними взуття, не кажучи вже про Вібрам п'ять пальців.

Ми чуємо досить про користь від рекламних кампаній - які потенційні недоліки роботи в мінімалістичному взуття?

+716
Kuhan 12 трав. 2015 р., 22:52:07

Нарешті я знайшла одне дослідження про вплив циклічних їжі:

Stote і співавт. (2007) : контрольоване дослідження знижена частота харчування без обмеження калорій в здоровий вага звичайний, середнього віку

Цитат з паперу:

  • Дизайн:у дослідження було рандомізоване дизайн кросовера з двома 8-нед періоди лікування. Під час періоду лікування, пацієнти приймали всіх калорій, необхідних для підтримки ваги або 3 рази/добу або 1 раз/добу.

  • Результати: випробовувані, які завершили дослідження зберегли свою вагу в межах 2 кг від свого початкового ваги протягом 6-міс строк. Були ніякі значно впливу частоти прийому їжі на частоту серцевих скорочень, температури тіла або більша частина крові виміряних показників. Однак, при вживанні 1 раз/добу, пацієнтів, значне збільшення голоду; значна зміна складу тіла, включаючи скорочення жирової маси; значне збільшення артеріального тиску й загальний, ЛПНЩ і ЛПВЩ-холестерину концентрації; і значним зменшенням концентрації кортизолу.

  • Вага випробовуваних і жирової маси тіла були знижені (1,4 2,1 кг відповідно) після вживання 1 раз/добу дієти, але не після споживання харчування 3 рази/добу дієта.

  • Незважаючи на загальну думку серед громадськості, що дуже важливо харчуватися ≥3 од/добу, немає контрольованих досліджень безпосередньо порівнювали дію різних частотах прийому їжі на здоров'я людини. Цей пробіл у знаннях був визначений у 2005 році дієтичні рекомендації Консультативного комітету доповідь як майбутнього наукового напряму.

Тому вплив різних частот їжі на організм людини залишається відкритим питанням в науці, але там, здається, деякі докази того, що низькі частоти може зменшити жирові відкладення і вага.

+705
Ridvan BEAU 18 черв. 2011 р., 11:43:10

Як 50+ спортсмен, я можу сказати вам, що прогрес ще можливий. Однак вони важче і рідше. Це просто частина процесу старіння. Це не означає, що ви не можете тренуватися з зростанням за розум. Потрібно просто тренувати розумніші.

+690
user11577 9 січ. 2018 р., 01:25:37

У мене почалися регулярні сили і базової підготовки в частині кілька тижнів після тренування. За останні 2-3 дні я помічаю, що я прокидаюся вночі з болю в спині, яка залучає м'язи задньої і бічної. Я слипера боку і перейти на іншу сторону в цю ніч зазвичай. Ця біль сильна, щоб розбудити мене і не проходить протягом 20-30 хвилин, поки я піднімаюся пішки. Потім це йде, як ніби її і не було!

Це пов'язано з основною і як я можу запобігти?

+665
user298268 1 квіт. 2010 р., 06:09:30

це вправа тут @ https://www.youtube.com/watch?v=GxV54ivkt3A це краще, тому що м'язи живота насправді ваш тягачі, на відміну від інших вправ, де ваші АБС просто статично договору і замість actuallyy викликаючи рух

+637
Noobi Wan 26 серп. 2014 р., 15:23:52

Намір полягає в тому, що ухил третбана відповідає клас. Однак, як відзначив свій коментар на ухил 0%, немає опору повітря, і деякі люди відзначають, що схиляє не завжди точні.

+562
Coty Johnathan Saxman 26 лют. 2014 р., 02:58:40

Просто пропозиція, але намагаюся більше калію у вашому раціоні (знайшли, серед іншого, банани і редис). Це працює для мене дуже добре!

Але втомляться запрошенні до лікаря: якщо це повториться, зверніться до лікаря, адже це може бути симптомом іншого стану.

+557
Ashwani Satyadev Tiwary 29 квіт. 2010 р., 04:03:10

Більшість досліджень показали час прийому їжі не має значення з точки зору ваги. В кінці дня звичайно - це просто питання, на калорії від конкретних макроелементів ви їсте.

В такому разі, його, ймовірно, краще вживати більшість продуктів харчування під час ви, як правило, активні, або відразу після тренування, тільки так ви отримаєте енергію з їжі. Причина, по якій ви втрачаєте вагу, тому що ви не досить їсть, це не має нічого спільного з тим, коли ви їсте.

Не турбуйтеся про час прийому їжі, просто переконайтеся, що ви достатньо їжі для які б цілі ви маєте на увазі ( худнути, набирати вагу). Постарайтеся запланувати деякі страви під час тренування ви або робити що-то щодо активний, оскільки він може дати вам заряд енергії.

Редагувати:

См

http://nutritionreviews.oxfordjournals.org/content/73/2/69 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19943985

Ідея про те, що підвищене харчування частоти сприяє помітної втрати калорій, що веде до додаткової втрати ваги був розвінчаний і ніколи не була доведена ніякими науковими дослідженнями. Будь ласка, не соромтеся коментувати дослідження, яке говорить інакше, однак, будь ласка, переконайтеся, що він має посилання.

+539
JEFFERSON 12 жовт. 2015 р., 10:42:27

Є список речей, я повинен шукати, коли намагаються побачити, якщо хто-то робить ідеальним планка?

Вони завжди кажуть спина пряма. Я припускаю, що означає голови до сідниць, тому що якщо ваші ноги на щось, вони повинні бути зігнуті.

Що-небудь ще?

+532
webgenius 8 квіт. 2012 р., 13:13:44

Мій # 1 рекомендація: почати працювати зараз з тим, що у вас є. Вага тіла вправи, кілька гантелей і кілька кардіотренажерів повинні тримати вас зайнятий протягом тривалого часу. Не чекайте, поки у вас є все обладнання вам може знадобитися або членство в тренажерному залі - це приємно імущими. Найважливіший крок починаючи....є багато людей, які отримують у відмінній формі з основною вага тіла вправи, як віджимання, скручування, присідання ваги тіла....зосередитися на створенні міцної бази для розробки більш просунутих вага підйому рутиною. А зараз зосередитися на харчуванні і 30-45 хвилин в день вправи, щоб змусити вас посилання.

+526
NetFool 29 трав. 2011 р., 07:21:11

у зв'язку з цим питання нижче:

можливі шляхи, щоб збільшити жим лежачи до 140 кг (308 фунтів) до 160 кг (352 фунта) на 1о повторень

час відпочинку, який становить близько 48-72 годин на рівні ви перебуваєте, або що коли-небудь зламати вам підходить.

чому ж підйому важких (не менше 1,5 х вага тіла) змушує нас вимагати більше відпочиває і час відновлення?

Воно також змінює обмін речовин?

+521
user9885365 10 лист. 2015 р., 15:44:34

Дуже поширене рух від знецінення, використовуючи поперек в якості компенсації за відсутність накладних рухливості плеча.

Ось людина з руками над головою:

               Hands overhead

Але, людина насправді відкинувшись, щоб зробити це витрати руху:

               Overhead motion compensation

Їх руки над головою, а, умовно кажучи, вони не за їх тулуб. Тулуб відхиляється назад, але зброї не є:

               Overhead range of motion compensation

(Інший спосіб, щоб подивитися це не перпендикулярна підлозі.)

Це може бути звичка, але це також часто, зазвичай грудному (верхньому) хребті, які не подовжуючи ефективно. Якщо у верхній частині спини не має руху, тіло намагається зробити це по-іншому => розширити нижню частину спини.

Зображення джерело і більш докладно.

Якщо взяти цих людей і їх виконувати накладних руху зі всієї їх хребет до стіни, вони часто будуть мати гірке розчарування, як невеликі витрати мобільності вони насправді є. Знову ж, не завжди. Деяких людей це просто звичка, вони дійшли. Однак коли біль або малорухомість, як правило, що грудний відділ хребта потребує деякої роботі.

Приклад накладних рух зі спинкою на стіні: https://www.youtube.com/watch?v=qgc-QxIStyc

Нарешті, я великий шанувальник використання стіна / підтримки, оскільки основне призначення вл натиснувши на роботу на плечах, а не нижче спини. Крім того, відхиляючись назад повертати рух в похилій прес. Плюс, якщо ми можемо працювати на розширення верхньої частини спини -що багатьом потрібно завдяки скорчившись над комп'ютером весь день - ми отримуємо більше віддача.

+513
jibs 11 черв. 2019 р., 23:07:17

TL;доктор - сердечник, все, що нижче талії, і кидати у ваші руки.

Скоординованого управлінням кроку використовує руки для противаги, а більш короткі або більш інтенсивна швидкість, ви будете використовувати їх для їзди. Ядро зберігає рівновагу, і, очевидно, ноги використовуються.

Головна драйвери в ногах буде чотириголового, підколінні сухожилля, сідниці і гомілки. Біцепс стегна працює з хіп згиначів приведення гомілки вгору і поверніть його вперед на початку циклу ногою, квадріцепс подовжити ноги, сідниці допомогти довести ногу назад/вперед тіло під час заводу, і телят відштовхнутися від землі в кінці диска етап, який дає "політ" фазу.

Так. Тепер, час польоту і жорсткості ноги (допомагає отримати більше енергії з ґрунту/відскік), що вам потрібно тренуватися. Час в ефірі можуть бути отримані тільки шляхом додавання високій швидкості, такі як пагорб спринти, інтервали, фартлек і типу працює. Скутість ніг може бути збільшена шляхом пліометріка і піднімаючись. Просто переконайтеся, що ви не Угоди, великі важкі м'язи ніг шкоди, коли робити більше (2 милі вгору) гонки.

Найбільша річ, якщо ви heelstriker, переключитися на середині удару ногою. Під цим я не маю на увазі, що частина ваша нога стосується першої, а яка частина ноги несе на собі найбільшу вагу, коли центр ваги проходить над нею. П'ятою торкаючись першого (особливо з більш м'якою взуття) може або не може вказувати на п'яти ходу удару. Це найкраще визначається відеозапис, на якій будь-якій пристойній великої працюючий магазин буде.

Швидкість вправи, пліометріка, і важкої нижньої частини тіла-ліфтинг (в точку) все, що ви хочете працювати.

+513
kinki 10 січ. 2020 р., 22:27:31

Я почав останнім часом велоспорт деякі довгі поїздки, і я відчуваю біль у коліні. Це, здається, не серйозне, але досить наполегливими, що я в основному уникав їзда на кілька днів. Коли я роблю цикл, я роблю це на високому каденції, на короткі відстані, і не тисни на себе.

Біль була в різних місцях навколо колінної чашечки, а також трохи в задній частині коліна. Іноді здається, що бульбашки всередині колінного суглоба, які іноді поп (тріщина), інший раз просто болючість навколо коліна, в місцях, які не здаються м'язи. Біль, здається, не помітно вщух, так як я згорнув свою діяльність на конях.

Тому в мене є пару питань:

Скільки болю-це показник того, що щось серйозне відбувається?

Чи є конкретні місця болю в коліні вказують на те, що сталося?

+463
Dann Mallet 22 бер. 2016 р., 20:59:49

Ви бачили велосипедистів? Як правило, вони мають ніг, що набагато більше, ніж їх верхня частина тіла, особливо тих, які час випробувань. Тому, я не рекомендую їзду на велосипеді, якщо ваша мета не допустити товщі ноги.

Що тут відбувається майже повністю генетичний і не будуть суттєво порушені контролю дієти. Моя порада-зосередитися на верхній частині тіла комплексу вправ, таких як віджимання, рядків, і основні тренування. Це принаймні допоможе збалансувати ваші пропорції, і це може допомогти відвернути тенденція вашого тіла, щоб побудувати м'язи в ногах.

З дієтою та кардіо, ви можете спалювати жир і зробити більш худий, але це моя думка, що це не збирається робити багато Ваш розмір ноги, і це напевно не правильний пропорційний зовнішній вигляд, якщо ваша тренування спрямована на розвиток верхньої частини тіла.

+458
Ksrlazas 23 січ. 2014 р., 19:58:37

Список пункту маркірованого списку предметів, які ви просите не в ладах друг з одним, і ви повинні визнати це і або модифікувати ваші цілі і що ви готові взяти на себе для їх досягнення.

Приклад:

Ви хочете продовжити ваш нинішній раціон і втратите достатньо жиру, щоб бути в змозі бачити ваші abdominals і відпрацювати не менше ніж за 90 хвилин/день. Якщо ви зараз 180lbs з кишечника, ви, швидше за все, генетично predispositioned для того щоб знести жир навколо органів черевної порожнини, так що ви повинні вдарити однієї цифри в відсоток жиру в організмі. Це не приходить без серйозних дієт, екстремального кількості часу, або обидва.

+417
Alupotha 19 лист. 2013 р., 23:37:22

Мені сказали, що робити вправи, як присідання, біг, стрибки і т. д. може призвести до травми коліна, коли ми старіємо.

Як ми робимо ці вправи ми потерши м'якою кістки разом і як саме проходить в м'яких кістки виродиться через використання.

Я цікаво, якщо це правда. Я роблю багато вправ ноги останнім часом і не бажаєте мати проблеми, коли я постарію.

Це я прочитав при пошуку через сайти:

Хрящ в колінному суглобі починає руйнуватися і залишає кістки коліно, труться один об одного при ходьбі. Особи, які працюють в місце, Що стосується повторюваних навантаження на коліна, піддаються високому ризику у розвитку цього стану.

+410
mengg 23 жовт. 2011 р., 13:28:42

Запалення впливає на силові тренування індивідуальні відмінності залежно від того, де виникає запалення:

  • В м'язі. Це нормально, як частина навчання. Їсть і відпочиває подбаю про це швидко.
  • У сполучної тканини. Це зазвичай пов'язано з надмірним травм, таких як тендиніти та бурсит.

Якщо ви прямуєте програмі, як стартову силу, вони з'ясували належну кількість інше як новачка, щоб допомогти вам при м'язових запаленнях і втоми. Якщо ви будете слідувати програмі, як написав, так і є, то ви будете в порядку.

Друга проблема-це трохи більш проблематичним, а ймовірність того, щоб мати справу з цим типом запалення піднімається з піднятий вага і ваш вік. Якщо ви маєте справу з запалення сполучної тканини, основний підхід до роботи з нею:

Один приклад, коли м'язовий дисбаланс може викликати проблеми з тендиніт. Якщо ви робите багато роботи на трицепси, а не на ваші біцепси (або навпаки), ви можете розвиватися тендиніти в ліктях. Якщо ви не можете зробити тягнути ДБЖ, ви можете розглянути можливість робити кучері, щоб допомогти збалансувати сили в руках.

+399
snake2001 12 трав. 2016 р., 22:58:32

Я думаю, що техніка візуалізації ви згадали, це добре. Ви повинні уявити себе, стискаючи ваші лопатки разом, щоб дійсно мета твоєю спиною. В іншому випадку ви можете опинитися обманює трохи, використовуючи свій біцепс!

Якщо ви хочете взяти цю візуалізацію в реальність, попросіть друга, щоб випрямити руку і покласти кінчик пальця між лопатками (їх руки повинні бути вертикальними). Як ви підтягуйтеся, ваша мета-стискати руку з лопатки.

Цей простий метод допоміг мені так багато, тому що я занадто багато обману з моєї руки. У моєму випадку мені довелося знизити мій звичайний вагу (тобто допоміжної машини), поки не звикли до нової форми.

Зверніть увагу, це працює для інших вправи для спини так само, як рядки.

+384
SHOBA 8 серп. 2013 р., 23:15:05

Незважаючи на мої знання в науці, я пропоную вам використовувати трохи проб і помилок тут, щоб побачити, що працює краще для вашого травлення і ситості. Ми можемо висунути гіпотезу і обґрунтувати протягом декількох тижнів, але це одна обставина, де ви можете запустити експеримент на собі кілька разів за кілька днів. Просто зроби це.

+355
Andrew997 10 трав. 2019 р., 04:32:25

По-перше, ноги не виглядають так само, використання взуття з самого початку формує наші ноги не тільки в їх ефективності, але і в їх формі.

Це картинка з ніг, використовуване для взуття і ніг, які не були адаптовані до черевиків:

Feet adapted and not adapted to shoes

Так в основному, ви не можете очікувати, що, оскільки ми не використовували взуття, це тепер безпечно (або краще) для запуску barefeet. Якщо ви зненацька, як я, біжать з Взуття з супінатором є набагато більш ефективним, так як вам не згорнути (поворот досередини) у кожному кроці. Також, іноді, роблять те, що природно, не завжди краще. Посилення інфекцій не так добре, як з використанням антибіотиків. Аналогічним чином, взуття може посилити наші природні здібності педаль. Крім того, ноги розвинувся, щоб бігати по бруду, а не на асфальт або бетон.

Що стосується травм, тут немає якогось хороша підтримка для супінатора. У дослідженні армії США майже 3000 осіб, розпорядчі кросівки не впливає на показники травматизму.

Дивлячись на професійних спортсменів-бігунів, є 0 вельми успішних бігунів, які бігають без взуття або з носком туфлі емніп.

+350
Rolando Gopez 2 лют. 2010 р., 20:11:57

Звичайно ж, є. Переваги вправ не обмежується тільки миттєва енергія ependiture а також відновлення енерговитрат після тренування (що збільшить ваш загальний витрата енергії). Крім того, оскільки ви будете набирати більше м'язів з допомогою вправ, це також підвищить БМР. Це виграти виграти sutiation :-)

+325
Frenggie 26 груд. 2019 р., 21:14:36

Я параметри виділеного домашній спортзал у кімнаті 4х3.5м (13x12' приблизно) з високою стелею. Мене цікавить multigym і два кардіотренажери (велосипед+х-тренер), але скільки місця в multigym потрібно... не для себе, а включити його можна використовувати? Скільки "конверт" навколо нього повинні бути заплановані?

+317
Akbar Mohammed 22 груд. 2011 р., 15:35:13

Фон:

Є постійні розмови про те, як низько реп-діапазони користь міцності, а реп-діапазони користь збільшення розміру. Принаймні, це загальний консенсус, здається.

В останні кілька сесій, я зійшов униз, мій реп-діапазон від 3х8 і в 5х5. Але я думав...

Питання:

Ми в цілому згодні, наслідки змінюючи свій реп-діапазон, але щодо регулювання дальності?

Наприклад, які будуть ефекти від 3х3, до 5х3 або схему 8х3? (Для довідки, це набори х повторень. Просто щоб уникнути будь-якої можливої плутанини.)

В цьому випадку, можна, напевно, підняти досить важкий для перших 3-4 комплекту (за умови правильної розминки перед першим набором), а потім трохи скинути вагу, при цьому робимо 3 повторень кожен раз.

Ти в черговий раз будеш робити гіпертрофії навчання?

+261
mibitzi 31 груд. 2011 р., 15:25:23

Реальний відповідь є кисневий борг під час сету. Це той же ефект, як і в спринті все. http://medical-dictionary.thefreedictionary.com/oxygen+борг

+255
cmilke 12 черв. 2010 р., 23:12:15

Я не знаю в чому проблема, але я б поставив або у вас є значна травма або серйозна проблема форми. Вам потрібна форма реєстрації відео. Я б на присяд теж, щоб побачити, якщо все в порядку там.

На 5х5 рутинну присяд та становій тязі повинні бути принаймні досить близько один до одного.

+180
Darcy Leo 20 лют. 2012 р., 11:24:16

Якщо ви хочете позбутися від жиру навколо вашого живота, є тільки 2 "реальних" рішень:

  1. Піти в клініку і позбутися від жиру хірургічним шляхом, але я б не радив.
  2. Займатися спортом і позбутися від жиру на всьому тілі. Людське тіло не дозволить вам схуднути десь конкретно.

Є тонн зі статті в інтернеті, які обіцяють вам втратити живота жир. Я думаю, 99% з них або хрень, або допоможемо вам "тільки", щоб позбутися від жиру в цілому. Хороша стаття на wikiHow: http://www.wikihow.com/Lose-Belly-Fat

Основний принцип-харчуватися здоровою їжею, висипатися, пити достатньо води і займатися спортом, і найголовніше продовжуй! Ви будете втрачати жир, оздоровитися і (можливо) жити щасливіше. Але, будь ласка, не чекайте, щоб тільки позбутися від жиру на животі і що це відбудеться швидко. Вам потрібен час і, на жаль, докладаємо всі зусилля, щоб прийти у форму.

Крім того, при схудненні, це не важливо, якщо ти ходиш в спортзал, тренуватися вдома, якщо ви бігати, плавати, ходити, кататися на велосипеді або танцювати. Просто зроби це (досить довго), отримуйте задоволення і залишатися мотивованим.

Так, і якщо ви ніколи не робили вид спорту або ви зовсім не в формі, будь ласка, відвідайте спочатку лікаря або хорошого інструктора, перш ніж пошкодити ваше тіло.

+179
David Rocher 25 жовт. 2010 р., 09:47:38

Раз на тиждень тренування ніколи не працював для мене. Я витратив роки робити це не має сенсу. Для мене він тільки дав стартовий результати, а потім залишив мене робити маленькі поліпшення. Я відчував, що це не було достатньо для тренування і відпрацювання кожної частини тіла два рази на тиждень було набагато краще. Ви також можете спробувати альтернативні процедури, як Стартова сила або GVT і чим скинути зайвий жир. Я теж не згоден з вашим підходом будувати тільки випендрюватися м'язів, тому ігнорувати щось важливе як ноги. ІМО вправи, як станова тяга/присідання впливають на гормональний фон, що покращує загальну міцність і відновлення.

+107
Bodoah MA 10 черв. 2010 р., 21:05:38
Вправи для підняття тіла з використанням зброї з супінації хватом (долоні звернені від готелю).
+48
TepidSwitch 23 трав. 2017 р., 20:10:38

Їж менше калорій, ніж вимагає ваш TDEE на приведе до втрати ваги. Їж більше калорій, ніж вимагає ваш TDEE на приведе до збільшення ваги. Тільки виробляти додаткові м'язові маси.

Тому під час дієти може допомогти вам втратити вагу, тільки вправи ви "у формі". Коли ви втрачаєте вагу, ви втрачаєте м'язи і жир, можна обійти втрату м'язової роблячи кілька речей; вправи, вживати достатню кількість білка, а худну повільно 0.5-1 кг в тиждень (на відміну від швидко 2+ фунтів в тиждень). Проблема з уникаючи фізичні вправи і втрачати вагу швидко, що ви починаєте розвивати класичний "скінні фет" статура. Ви також сповільнювати ваш метаболізм більше не працювати і не втратити м'язи.

Нижня лінія, чи буде вона працювати? Напевно. Однак, це також вимагатиме, що ви працюєте для досягнення найкращих результатів. Немає ніяких великих таємниць у світі харчування, і речі досить прості в цілому. Цей план поряд з іншими незліченними має потенціал, щоб допомогти людям, але це залежить від самих людей, щоб змусити його працювати.

+46
user69058 23 груд. 2019 р., 15:23:54

Так, звичайно. Всі вони є великими джерелами білка і здорові. Тим не менш, ви повинні включати деяку різноманітність у свій раціон, теж не тільки ці три продукту.

+20
Petr Pecha 30 жовт. 2018 р., 18:00:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil