Якими мають бути обсяг та інтенсивність програми тренування постави?

Я працюю, щоб отримати краще верхні постави. Таким чином, я почав робити верхньої частини спини вправ, як показано тут. Але справа в тому, що я не впевнений, як інтенсивність і обсяг цих вправ має бути. Є багато різної інформації про відмінності в цілях тренування з великою вагою і низьким числом повторень, меншу вагу і більше повторень, і т. д.

Мета: моя мета-отримати найкраще положення в цілому і в повсякденному житті, вміти тримати пряму поставу протягом дня. Я читав, що тип1 м'язових волокон є ті, що втома в минулому. Тепер, так як моя мета-отримати найкраще поза в цілому і зберігаючи її протягом усього дня, я повинен цільової тип1 розвитку м'язів? Так:

 1. Яким має бути кількість повторень і кількість сетів кожного з цих вправ?
 2. Скільки днів потрібно давати перепочинок, щоб ці вправи перш ніж робити їх знову?
 3. Ці дійсно вправи, які я повинна робити? Я повинен додати інші вправи до своїх звичайних справ?
+505
user12911 31 груд. 2017 р., 11:25:30
35 відповідей

В даний час я працюю свій шлях через стартову силу (спасибі Дейву Liepmann пропозицію в минулий раз я розмістив тут) і я роблю все початкові вправи (присідання, станову тягу, жим лежачи, плече преси, очищає) з гантелями. Форму для більшості з них є досить прямо вперед перекладати з штангою з гантелями, за винятком чистої.

Досі, я починав з формою станова тяга, швидко рухаючись вище мого коліна, а потім піднімати гантелі і намагається швидко "зловити" їх або зробити під ними. Питання в тому, що іноді я роблю це неправильно, кривий спиною назад, або я трохи сумую. Коли я відчуваю, що я зробив це "право", я опинюся в положенні присідання після невеликого стрибка, хоча це важко для мене, щоб знати напевно, якщо це правильно, оскільки там, здається, немає в інтернеті відео, які дійсно показують і пояснюють це добре.

Чи є книги або якийсь інтернет-ресурс, який пояснює гантелі очищає добре (а-ля "Стартова сила"), що я міг би використовувати?

+936
Abhishek Dahiya 03 февр. '09 в 4:24

Я тільки збираюся почати кроссфитом, у мене за плечима гімнастика і сноубординг плюс я бігаю три рази в тиждень (30 км/19 миль). Мені 27 років.

Я дійсно хороший, коли справа доходить до кардіо вправи, але я роблю жахливий у важкій атлетиці. У мене немає досвіду у важкій атлетиці взагалі. Вчора я не міг зробити один урвати влада. Я маю на увазі, я не міг навіть підняти 20 кг штангою вище мого пояса, без зайвої ваги на ній (який, до речі, був дуже ніяково).

Я повинен запитати мого тренера дати мені деяку зворотний зв'язок за моєю методикою, або я повинен просто повторюйте, поки я можу зробити це.

Я думав, що замість того, щоб працювати з масою тіла виключно, я міг би використовувати деякі тренажери мені допомогти побудувати силу, але я не впевнений, якщо це допоможе мені чи зашкодить мені.

Я не зовсім впевнений, якщо я можу поставити тут своє запитання, якщо не по темі то жодного коментаря більш ніж достатньо, щоб змусити мене зняти питання.

+919
Alexgl 6 бер. 2011 р., 06:09:49

Я здатний мертва тяга 5 підходів х 5 повторень @ 250 фунтів або 5 сетів х 3 Повторень @ 300 фунтів або 5 наборів 1 вага в 400 фунтів....загальна вага відмінності:

 • 5 підходів х 5 повторень @ 250 фунтів = 6,250 фунтів
 • 5 комплектів х 3 Повторень @ 300 фунтів = 4,550 фунтів
 • 5 комплектів х 1 Репс @ 400 фунтів = 2000 кг

Збільшився в один ліфт фунта, але знизився загальний фунтів піднімається. Що впливає на міцність, потужність, розмір і кількість спалених калорій? Отже, основне питання-Як визначити золоту середину, де ще набирають в цілому (сила і потужність) при спалюванні (короткострокове/довгострокове) калорій?

+919
Elizabeth Wagner 14 бер. 2012 р., 19:29:08

якщо ви тільки починаєте не турбуватися про ізоляцію м'язів і незвичайні вправи, просто дотримуватися основ харчування і розмір, а потім, коли у вас є розмір і сила ви можете зосередитися на ізоляції. день 1 Груди -Жим штанги лежачи і нахилу штанги в жимі лежачи і в дні відпочинку

дня 2 назад - мертвий-ліфт і закрити-ручка лат тягнути падіння і дні відпочинку

3-й день ноги просто робити присідання і днів відпочинь і починай знову

+876
kil100 19 лют. 2017 р., 17:38:28

Ось проблеми я бачу:

1.) У вас протилежні цілі

Моя мета-загальна витривалість, сила і створення відповідної верхньої частини тіла - мені не потрібно мати супер тіло героя, але певними руки і груди буде добре.

Якщо ваша мета-це естетика, ви збираєтеся потрібно більше м'язів і менше жиру в тілі. Хитрість тут в тому, що більшість людей не можуть скинути жир і наростити м'язи одночасно. Ви повинні вибрати один, зробити це протягом 3-6 місяців, а потім перемкнутися на іншу. Замовити будівництво, ви можете вирощувати деякі м'язи, потім смугу жиру, або навпаки. Просто виберіть один і дотримуйтеся його.

2.) Ви не робите ніякої нижня частина тіла важка атлетика

Присед. Станова тяга. Випад. Робити їх. Робити їх багато. Ви отримаєте більше верхньої частини тіла розвитку, якщо ви обидва верхній і нижній, ніж верхній частині тіла речі. Нижньої частини тіла руху, як правило, призводять до збільшення анаболічних гормонів.

3.) Занадто багато кардіо, не вистачає важкої атлетики

Кардіо відмінно підходить, якщо мета-бути в змозі зробити більше кардіо'. Якщо ви тренуєтеся для марафону, тобі краще бігти. Якщо ви можете пробігти 5 км, то ви, мабуть, дуже добре в плані загальної фізичної підготовки. Я спускався на 1 день кардіо в тиждень, і три дні важкої атлетики. Ви можете звузити з академічного веслування-автомат прогріву до 2-3 хвилин, і припинить ходити потім.

До речі кажучи, ви не робите достатню кількість наборів, щоб дійсно змоделювати м'язовий зростання. Я зазвичай 12-16 важкої атлетики сетів за тренування.

**4.) Знайти реальна програма тренування **

Ви працюєте в загальну проблему. Ти почав підніматися, зробив кілька швидких успіхів, але зараз ти дуже погано. Як вже сказали, потрібно дещо змінити стан речей. Повна програма виходить за рамки пост тут, тому я хотів би подивитися на нові правила ліфтингу або Марк Rippetoe за стартової сили.

Обидва мають солідний, повний калібру програм, щоб зробити вас сильним, худий і м'язистий.

+867
KarelZe 15 січ. 2019 р., 08:46:14

Все зводиться до калоріях дійсно (чисті або немає). Якщо ви їсте більше, ніж витрачаєте, ви отримаєте. Якщо ви їсте менше, ніж витрачаєте, ви втратите масу.

Ви можете з'їсти всі здорові або "чистого" їжі, яку ви хочете, але якщо ви їсте занадто багато, то надлишок калорій, і ви отримаєте масу (жир, якщо ви не зробите тренування з обтяженнями).

Тому, якщо ви знаходитеся в профіциті калорій, незважаючи на кардіо, ви все одно наберете.

Якщо ви робите силові тренування і хочуть "накачатися", в тому числі кардіо є гарною ідеєю в будь-якому випадку, потрібно просто підвищити споживання калорій трохи компенсувати.

+854
user222709 15 трав. 2012 р., 22:08:42

Це paywalled статті дозволяє припустити, що глютамін дозування знижує Домс до такої міри, що мобільність і повернувся через 36 годин (хоча анотація не дуже доповідь повернення рухливості у групі плацебо).

Глютамін-це незамінна амінокислота, це означає, що наш організм виробляє його, що логічно, оскільки він використовується для багатьох функцій крім нарощування м'язової маси. (Як донор азоту для анаболічних процесів, донорів вуглецю для підтримки циклу лимонної кислоти йде, регулює рН в наші нирки, і транспортування аміаку через наші тіла, між іншим)

При поповненні деяких глютамин може допомогти в після тренування, ви могли б просто зробити протеїновий коктейль, а не просто орієнтуючись на глютамін. Здається, нерозумно взяти незамінна амінокислота, коли наше тіло робить це і було б краще взяти щось, що поповнює запас необхідних амінокислот, оскільки наші тіла не роблять.

+852
RECTmetal 23 бер. 2017 р., 12:07:52

У мене розрив меніска і біль і набряк був навколо протягом 2 тижнів. Я також мав успішний спраи років тому, і я також розірвала ACL і необхідні перестроювання років тому.

Якщо mneniscus був порваний, або навіть напруженими, вони були б болі в середній частині коліна, по обидві сторони, він буде почувати себе, як синці. Якщо вона трохи подерта, вони були б широкі набряк над коліном, а збоку, якраз під тим місцем, де четвірка вниз.

Я знаю тільки, ще раз, у мене порваний меніск, і я сидів тут у стані набряку і болю.

+851
Mendes 9 бер. 2015 р., 12:15:02

Ваш "стабільний" темп буде швидше : мета-працювати швидше на більш тривалий час. Це також робить працює "повільна" легко в порівнянні.

Я провів першу половину минулого року і зробили тільки 40-90 хв стійкий траси для тренувань. В цьому році я включив більше інтервалів і пагорби, з одного довгостроковій перспективі в тиждень. Я виразно відчуваю швидше на мої довгі траси ! Важливим фактом є те, що я не відчуваю себе уповільнення наприкінці довгостроковій перспективі.

Я думаю, головне під час довгих дистанцій-це "швидкий" стабільними темпами, які можна тримати довгий час і не сповільнюється в останні 3-4 миль.

Ось що швидкодія для. Працює довго, не обов'язково означає, що працює повільно. Насолоджуйтесь !

+837
user3422957 16 жовт. 2013 р., 06:26:21

Ну, це важко сказати без аналізу крові, але якщо ці 25 кг м'язів, а не жиру, і він дійсно був у 6 місяців... так, він приймав стероїди. І я б не сказав, він узяв трохи. Навіть якби він повинен був виграти 5 кг, я б сказав те ж саме. Мене з 8 років навчання, виграв близько 10 кг. Я не в бодібілдинг, як робота, як хобі. Я міг би набрали більше зайвої ваги може бути, але ніколи так сильно, як він це зробив, завжди говорив про чистої м'язової маси.

+832
keni 11 серп. 2011 р., 20:20:53

На жаль, ми не знаємо багато про покоління Фелп на десятиліття вперед. Є хороші дані для борців сумо, яка триває вже більше 60 років, але вона затьмарена тим, що куріння і питво були дуже поширені навіть у вісімдесятих. Звичайно, не професіонал/еліта спортсмен в ньому для їх здоров'я. Як і для борців сумо, прогноз не хороший навіть для тих, хто зберіг 10-15% жиру ставлячи на 100 фунтів за чотири роки. Тривалість їх життя була скорочена, навіть якщо вони обережно повернулися до нормального розміру після виходу на пенсію. Фелпс і інші можуть бути в небезпеці через стресів образ життя, який може спалити 10000 калорій. Я думаю, що дієти Олімпійських спортсменів не може бути відокремлена від іншої крайності свого життя, тому ми повинні бути дуже обережні про навчання у них. Я міг би сказати, що краще, але стрибки з жердиною йде.

+784
DamonJW 10 серп. 2014 р., 16:44:23

Перші 2 так звані "факти", які ви перерахували, я думаю, ви можете виявити, що з трохи більше досліджень не насправді.

Я дійсно не вірю, що це важливо, коли ви їсте. Якщо за 30 хвилин перед сном, коли ви їсте, ваш останній прийом їжі, тоді саме, коли ви їсте.

В цілому-ні вуглеводів до що ліжко-це трохи міф на основі того, що я читав. Насправді я ще натрапив на статтю, підкріпивши її яким-небудь наука, яка доводить, що вуглеводи перед сном шкідливі для здоров'я чи негативно/негативно впливає.

Поки ви не споживати більше, ніж щоденний прийом вуглеводів / калорій в цілому (або інші макроси на те пішло) їсте ви їх вранці, вночі, або розподілити їх рівномірно протягом дня без різниці.

Особисто Я п'ю 300-350 мл жирного молока, столову ложку протеїнового порошку, величезна жменю чорниці, какао, кориці і спіруліни приблизно на 20-30 хвилин перед сном (іноді я додам банан). Я займаюся цим протягом "тривалого часу і не змінив би його для світу.

Чесно, спробуйте. Ваш останній прийом їжі, як тільки ви можете після тренування, і потім лягти в ліжко. Я думаю, ви знайдете це робить ніякої різниці.

+782
Sunil Dias 10 лют. 2016 р., 00:48:36

Я не думаю, що є досить стрес, зробленими групами вуду для фасціальні ножиці, отклеивай спайки або, тим більше, рубцевої тканини, або іншого роду зміни в тканинах.

Вони просто не впливають на тканинах так багато.

Я думаю, що головна причина люди (і я) відчувають себе суглоби, тканини краще нейрогенні причини.

Ви змінити пропріоцептивної вхід і автономну нервову систему, "не те" з цієї цільової області. Ви просто запросити його і показати "Гей, що тут відбувається", і ваша нервова система панікує і намагається робити те, що вважає кращим для цього регіону.

Існує також механізм gaiting біль. Простими словами, якщо ви відчуваєте біль в якомусь регіоні і ви зробити деякі сенсорні дані досить сильні в цьому регіоні, то другого входу збирається "захопити" канал, по якому сенсорна інформація надходить у ваш мозок, маючи на руках оригінал больовий сигнал пригнічується.

З допомогою цих двох механізмів, ви часто будете легко час усунення відчуття болю в коліні, ліктях, зап'ястях, щиколотках і т. д.

Ось кілька основних кроків, як це зробити за прикладом болі в коліні.

Звичайно, ви часто вилікувати причину болю.

І, останнє, але не менш, змиваючи кров, а потім, звичайно, може мати певний позитивний ефект.

Ці дослідження можуть мати певну цінність.

+778
Carlton Maryea 2 січ. 2011 р., 06:34:12

Найкраще, що ви можете зробити, це, напевно, почекати пару тижнів і подивитися, як у вас.

Коли я дресирувати вранці (0600 - 0700), я зазвичай встаю, випити чашку чорної кави і банан, потім голову з дверей. Я б на поїзді близько години, тобто пристойний сніданок, який я раніше підготовлених одного разу я потрапив у кабінет (був сніданок зазвичай картоплю з копченою скумбрією).

Є кілька речей, щоб мати на увазі при навчанні вранці. По-перше, в залежності від інтенсивності тренування, ви можете виявити, що їсте перед тренуванням змушує вас почувати себе трохи хворий (це ваше тіло рухатися крові від травного тракту в м'язи, щоб живити ваші тренування, тобто він не може переварити їжу в шлунку, тому воно намагається позбутися від нього). Якщо це станеться, або залишати більше часу між сніданком і освіти (ела) або менше / більше їсти легко перевариваемую їжу.

Другий-це зневоднення. Ви, як правило, втрачають багато води з вашого тіла на ніч через дихання, тому переконайтеся, що ви достатньо пити до і під час тренування (тільки не так, що він расплескался навколо у вашому шлунку).

Що б ви не робили, ви повинні розуміти, що це може зайняти деякий час для вашого тіла, щоб адаптуватися до навчання в різний час доби, тому дайте йому кілька сеансів, перш ніж кардинально щось змінювати.

+653
Casey Lee 4 серп. 2018 р., 11:08:12

Тому після дієти, я йду назад на здорове харчування, але у великих кількостях (наповнювач).

Що б все навколо хороші вправи робити всю тиждень круглі?

Я працюю 4 дні в тиждень, так що я міг робити ті ж вправи кожен день, та ще більшість моїх основних м'язів? Я все ще роблю звичайний фітнес (вага), але і кардіо в поєднанні з моїм основним вправам, тому його не чисто ядро.

Що б бути хороше ядро робити вправи в тренажерному залі і вдома?

+642
ROM05041989 22 лист. 2016 р., 18:30:14

Ви не збільшення кількості волокон типу I з тренування на витривалість.

По суті, ваше тіло стає більш ефективним у різних способів.е (збільшення числа мітохондрій, збільшення доставки О2 в м'язовій, затримує настання молочної кислоти і т. д.)

Типи М'язових Волокон

Скелетні м'язові волокна можуть бути класифіковані на три типи:

 • Тип I: повільні окисні волокна
 • Тип IIA: швидкі окисні волокна
 • Ііх типу: швидких гліколітичних волокон

 • Тренування Опору: Типу Ііх --> ІІА
 • Тренування на витривалість: (кардіо або низький вага висока Респ) пристосування, перераховані нижче

 • Більшість м'язів містять суміш типів волокон, в результаті чого в ряді скорочувальна швидкість і опір втомі

 • Всі волокна в одному рухових одиниць одного типу

 • Відсоток генетики диктують особистості кожного

enter image description here


Навчання впливу на м'язи тип волокна

Аеробна (Витривалість) Вправи Такі як біг, плавання, їзда на велосипеді, призводить до збільшення:

 • М'язи капілярів
 • Кількість мітохондрій
 • Синтез міоглобіну
 • Підвищує витривалість, міцність і опірність втоми
 • Може конвертувати швидких гліколітичних волокон у швидкі окисні волокна

Опір Вправи (Анаеробні), Такі як підняття важких або ізометричні вправи, призводить до збільшення

 • Мітохондрії
 • Myofilaments
 • Запаси глікогену
 • Сполучної тканини
 • М'язова сила і розмір (гіпертрофія)
+626
RateControl 20 трав. 2013 р., 19:38:51

Я зробив 2 з них, щоб використовувати для гантелей присідання. Це дозволяє вагами, щоб очистити мої коліна вгору і вниз. Таким чином, стержень однією рукою річ.

+616
ykypok 3 черв. 2015 р., 16:48:38

Єдина річ, яка зробить будь схуднути дефіцит калорій. Просто. Поки ви перебуваєте в дефіциті ви навіть можете тренуватися і раніше, втрачає вагу. Це означає, що є нижче вашого TDEE на, вимірюючи все, що ви їсте в грамах і унціях (не чашки і ложки); все повинно бути зважене на терезах. Це включає в себе приправи, оливкова олія, фрукти, овочі. Все, що йде в рот. Поки ви їсте в дефіциті ви будете втрачати вагу, незалежно від того, які вправи ви робите або навіть якщо ви працюєте на всіх.

Як довго, як ви їсте за свій ремонт калорії, неважливо, які тренування ви робите, ви все одно не втрачаєте вагу.

+610
vBonev 10 бер. 2010 р., 20:45:49

В одному дослідженні виявили, що холодної води занурення після тренування ослабленого довгостроковій перспективі успіхи в м'язової маси і сили. Тим не менш, у дослідженні були використані 10 хвилин повного занурення, який є значно більш інтенсивний вплив, ніж холодний душ при тій же температурі. Холод-експозиції також відбулося відразу після тренування, і було б нерозумно очікувати, що негативні наслідки можуть бути зменшені, якщо б це сталося через 8 годин, а не відразу після закінчення тренування. Однак немає ніяких даних про те, що це лише здогадки.

Я пропоную вам зробити особисту оцінку впливу холодним душем над своєю поведінкою і мотивацією. Тобто Якщо ви виявите, що у вас є більше м'язів, болючість, коли ви переходите на холодний душ, і що болі в м'язах можуть призвести до вас пропускати тренування, тут справа в тому, що душа дозволяє вам отримати додаткове тренування в майже напевно буде мати більший позитивний ефект, ніж будь-яка сила-згубні наслідки вона може мати. Або якщо ви відчувати себе більш вмотивованими і енергійними після холодного душу, і ці переваги можуть зробити це варто. Навіть якщо ці ефекти є лише плацебо, вони все ще корисні, якщо вони допомагають вам працювати більше і покращити ваше життя іншими способами.

+585
Lachlan Collins 4 бер. 2010 р., 15:29:04

Я не можу виконати одне підтягування, і навіть підборіддя вгору. Я не можу підняти себе до турніка, при використанні низькій перекладині (той, який я можу почати зверху) я можу виконати 3-4 підтягувань, але досі жодних віджимань. Що сталося зі мною? Як я можу це виправити?

+568
Deplover 17 лип. 2012 р., 10:25:38

наскільки мені відомо, можна запобігти грижу тільки не працювати і не рухатися взагалі.

Під цим я розумію, що я бачив людей, отримати грижу від чхання! Моя порада-просто тренуватися, робити те, що ви вже робите - робоче ядро з тією ж інтенсивністю, як з вашою основною ліфтів, стежити за правильною технікою і не думаю про це. Якщо це станеться, це відбудеться, і ви не можете робити нічого про це.

Однак, будучи схильним до грижа не велика проблема, як це було кілька років тому. Сьогоднішня операція має досить просунутий і 'ремонт' гриж не має великого значення більше. Є хороші імплантати (сітки) для дуже активних і професійних спортсменів, які дозволяють взагалі забути, що ви коли-небудь які-небудь проблеми з ним. Я бачив людей знову тренування через пару тижнів. Я також вірю, що психологічний збиток-це більше проблема фізична.

Додаткову інформацію: Є деякі сторінки, там, і навіть деякі лікарі кажуть, що не тримати повітря важке допомагає запобігти грижу, але, з мого досвіду, це викликає більше шкоди, їх добру пораду, як ви втрачаєте стабільність при видиху під час сильного підйом і спуск - навіть в положення блокування. Я сумніваюся навіть, що ви можете перемістити таку ж кількість ваги.

+554
The Puternerd 24 лют. 2017 р., 12:20:16

Після запуску, за спаданням, довгі милі на крутій стежці я знаходжу, що це найсильніша біль/біль у ногах через пухкої землі, як гравій. Важко сказати, які м'язи болять і я тільки пережила два рази болю, і побіг цей тип лише двічі на крутих стежок. Я житель двовимірного простору... мені здається, що найбільш після бігу при ходьбі по пухкому гравію, але і під час роботи я відчуваю, що це достатньо, щоб змінити спосіб, яким я спускатися вниз по стежці, яка гальмує мене.

Більш конкретно, ніяким боком-підопічних руху через описки чи зачіпаючи коріння. Це траплялося лише двічі, але біль була напевно нижче коліна і, можливо, в основному на передній зовнішній стороні ноги.

Замість того, щоб сказати, які м'язи робиш мені боляче, може хто підкаже, які м'язи відповідають за стабілізацію ваших ніг і деякі пропозиції щодо їх зміцнення в цілому або для бігу.

Які м'язи і як зміцнити їх?

+531
Tuwanga Tari 8 лист. 2019 р., 00:20:37

Якщо я біжу в жаркій гонці, то я кину склянку води за потилицю (орієнтуєтеся в районі, де шия зустрічає мою голову).

Чому? Я хочу, щоб зменшити ризик теплового удару і пов'язаних з цим проблем. Якщо ця область мозку стає дуже жарко, то у мене дуже серйозна проблема. Більше того, я вважаю, що почуття це приносить полегшення, щоб бути дуже корисним. Це допомагає мені переконати моє тіло, що ситуація знаходиться під контролем, і він повинен просто продовжувати йти трохи довше.

Я б не зробити це для напівмарафону - навіщо витрачати час, коли ти тільки на дві години?

+382
Adam Marcionek 4 вер. 2017 р., 19:07:51

На практиці, коли ви тренуєтеся багато і втрачає воду у вигляді поту, вам знадобиться управляти кількістю води, яку ви п'єте, ви не можете залишити це просто відчуття спраги і пити як відповідь на це. Правило великого пальця полягає в тому, щоб пити на 50% більше, ніж втратили воді (який можна виміряти шляхом зважування себе до і після тренування). Крім того, ви не повинні пити більше, ніж 0,8 літра в годину. Так що, якщо ви втратили 1 літр, потрібно пити близько 1,5 літрів, і ви повинні зробити це протягом найближчих двох годин.

+375
user222392 13 серп. 2015 р., 03:23:20

Схоже, ви готові, щоб почати м'язи до тренування, ваші номери досить пристойні (5 наборів з 5-моя мета, перш ніж я перемістити мої студенти м'язи до тренування).

Додати в деяких стрибків м'язи-UPS для вашої звичайної тренування.

Вам знадобиться фальшивий хват на турніку, який означає, що ваші пальці і долоні на перекладині, а не пальцями. Це дозволяє полегшити перехід.

Для стрибків м'язи-ДБЖ, старт біля входу в бар. Це дуже важливо, так як в м'язи-до вас тягнути назад, а не вгору, як підтягуватися на турніку.

Тому поставила собі в голові, з руками в помилкове зчеплення. Потім вибухоподібно стрибати назад і вгору. Удар коліна і принести свої руки вниз так швидко, як ви можете.

Як тільки ваша груди повз бару, робити швидкий сидите-вгору і знаходиться над перекладиною.

Поєднати це киппинг підтягування і продовжувати тренуватися.

Редагувати:

Ось відео уроці я написав про те, як зробити яка стрибає м'язи-вгору

https://www.youtube.com/watch?v=7pgQ0TpfIZA

+322
David moreno 23 лист. 2010 р., 19:03:52

Я читав про це так званий "догорання" ефект від тренування високої інтенсивності. Для наступних 24 годин, ваш організм повинен спалювати більше калорій, ніж зазвичай. Я завжди працюю близько 10 вечора-північ, так що я йду спати в годину моєї тренування. Чи означає це, що я втрачу вплив післяопікових, або ж продовжити на наступний день?

На додаток до цього, це правда, що є кілька переваг для роботи в ранок на відміну від вечора?

+291
user271691 14 лип. 2019 р., 17:58:35

Тренажерний зал, що я член не має яких-небудь штангою безкоштовно вагове обладнання, тільки гантелі і штангу в машині Сміта (а також іншого обладнання, такого як кабельні верстати, верстати для спеціальних вправ тощо). Я розумію, що перевага використання вільних ваг над машинами є більш широке використання стабілізуючих м'язів, але я також розумію, що деякі ліфти значно відрізняються, якщо не виконуються з гантелями або штангою.

Моє питання полягає в наступному: оскільки немає вільної штанги не є, краще проаналізувати ліфти, як тисне груди, станова і т. д. з машиною Сміта або з гантелями? Користуюся вже машина Сміта для присідань, але це, здається, дуже незручно для багатьох інших ліфтів, і якщо він не дає мені перевагу використання стабілізуючих м'язів, я б відразу використовувати або конкретної машини або гантелями (які значно меншим попитом).

ТЛ;ІН: що більш вигідно, можливості використовувати більш важкі ваги, Сміт машині або доданий стабілізації необхідного для гантелей?

+288
supasaya 8 черв. 2019 р., 07:20:49

Я хотів би запитати, якщо робити вправу в односторонньому порядку, спалювати більше калорій, ніж роблячи те ж саме вправу двосторонні.

+220
callback 11 лют. 2017 р., 06:04:12

Йоги зазвичай називають загальним терміном для фізичної, розумової та духовної дисципліни, що відбуваються в Стародавній Індії і знайшли в індуїзм, буддизм, джайнізм і сикхізм. Зокрема, йога є однією з шести ортодоксальних шкіл у філософії індуїзму. Вона базується на "Йога-сутри" Патанджалі та прагне використовувати медитацію для досягнення духовної проникливості і спокою.

На Заході термін "йога" сьогодні, як правило, асоціюється з хатха-йогою і її асанами (позами) або як форма фізичних вправ, див. Вікіпедію з йоги

+183
JasperWallace 10 черв. 2012 р., 04:19:45

Я не розумію коментарі зателефонувавши в медичний працівник. Свята корова, якщо ми потребували до лікаря краще харчуватися нам буде потрібно 3 мільярди лікарі в світі!

Обоє батьків повинні бути на тій же сторінці. Це даність. Ви повинні прийняти вага вашої дитини серйозне, тому що ви не хочете проблем здоров'ям зараз або в майбутньому. Також надходять з ожирінням родиною я розумію важливість навчання хороші звички в їжі. Як батько, ви маєте нехай ваша дитина (я не кажу це, щоб бути негативно, тому що діти роблять те, що вони роблять) з'їсти певні продукти. Спробувати ввести продукти, які їм подобаються, які менше калорій і корисніше. Позбутися від нездорової їжі в будинку і просто не купувати його. Якщо ви купуєте його ви включаєте його. Я не хочу потрапити в динаміку сім'ї, тому що у мене ще є питання, що моя мама обслуговує моїх дітей, але просто купити хорошу їжу і купувати продукти, які заповнюють і низьким вмістом калорій. Якщо ваш чоловік не розуміє, як здоров'я вашої дочки могли бути порушені, вона повинна бути виховані на цьому.

Для вашої поточної проблеми не згодні з кожним з батьків. Використовувати простий калькулятор калорій , щоб дізнатися, скільки калорій в день ваша дитина палить, не роблячи нічого. Зі статистикою ви дали мені я отримую майже 2400 калорій в день. Так що якщо ваша дитина їсть 2400 калорій в день, вона повинна підтримувати свою вагу.

Вона впала на 1500 калорій кладе її тіло в режим подохнуть. Це не нормально і не добре для довгострокових результатів. Також людина, яка має великий дефіцит, швидше за все переїдає, якщо вони голодують. За перший тиждень ви можете їхати десь близько 1800-2100 калорій. Як її вага краплі ви можете налаштувати його вниз трохи. Мета не в тому, що вона з'їдає значно менше, вона полягає в тому, що вона вибирає продукти, які мають менше калорій.

+156
Mervyn Tommey 20 лип. 2012 р., 13:03:46

Як я вже сказав у коментарях, ми не можемо діагностувати це, але рада, що застосовується повсюдно буде , принаймні відпочити, поки біль не вщухне. Ви праві, що це, ймовірно, пов'язано з вашим підйому.

Зараз я спробую дати деякі медичні поради, пов'язані з вибором вправ і форма.

З вправ, які Ви списку, найімовірніше, буде причиною болю є розширень трицепсів. Вони відкритої кінетичної ланцюга здійснення кількох спільних м'яз (трицепс), які ізолюють лише одна з його функцій (розширення ліктя). Коли ви знову почати, я б запропонував замінити їх лежачи трицепс розширень, пояснюється в цьому відео Марк Rippetoe.

Єдиний трицепсів робота, що ви робите віджимання, які дуже складно зіпсувати, але ви все одно повинні опублікувати відео, щоб хтось ще перевірити, що ви використовуєте правильну форму або запропонувати зміни, щоб полегшити біль в лікті.

+149
MicrosoftDevX 27 черв. 2019 р., 10:09:41

Багато років тому, у сусіда був інсульт, і втратив чинність у правій руці, зап'ястя, & руку. Він більше не міг зняти кришечки від будь-яких банок або пляшок, великі (наприклад, майонезу), середній (журавлинний сік), або малий (пластик сода-поп). Фізіотерапевт його робити прості ізометричні вправи, що не потрібно ніякого обладнання або рахунок, і вони працювали як шарм:
- Для імітації відкриття великих кришками, тримати ліву руку в міцний кулак, оберніть кінчики пальців правої руки в кулак, і спробувати викручувати руку з...Звичайно, можна, але реально реалізувати право групи м'язів. - Для середніх кришками, вправа майже таке ж, але відкрити свій великий палець лівої руки від кулака, потім ручку вниз на перші два пальця вашої лівої руки з великим пальцем правої руки під кінчиками пальців, і вказівним пальцем правої руки на долоню кісточками пальців лівої руки, спробувати крутити пальці. Знову ж таки, не можна, але спроба нагадує отримувати сік кришки пляшки. - Для меншого пляшки-топи, просто обернути праву руку навколо підстави великий палець лівої руки, і ще раз спробувати покрутити його. На цьому, будьте обережні, щоб зчеплення основи великого пальця...далі буде боляче великий палець лівої руки.

Я розумію, що ви може виконувати вправи з реальною пляшки майонезу, соку, або піп, але якщо ви хочете робити ці вправи багато разів щодня, іноді ви просто не мають безпосереднього доступу до реальних пляшки, але, схоже, ви завжди беріть лівою рукою з вами.

Що здивувало мого сусіда, він навіть не довелося вичавлювати або дуже важко крутити. Він просто зробить кожну вправу протягом приблизно десяти секунд, потім повторіть їх. Він пройшов через цю процедуру чотири або п'ять разів на день протягом місяця, і відновили велику частину сили в праву руку/руки. У нього немає проблеми з відкриванням пляшок і банок.

+148
Digital Monster 24 жовт. 2017 р., 20:17:37

Якщо ви хочете знати, якщо ви робите прогрес, спробуйте виміряти не тільки вагу тіла. Виміряти свій відсоток жиру, а може і розмір речі, як груди, руки і ноги. Якщо вони стають більше, і м'язи стають більш помітними, ти безумовно робиш успіхи.

Справа в тому, що у всіх різна генетика, і що визначає, чи ти будеш рости чи ні, тому ви можете не порівнюйте себе з іншими відносно вашого прогресу.

Якщо ви бачите результати, зробити важче, і помітите, що ваша сила росте, я не думаю, що ви повинні турбуватися, щоб багато про те, як ти виглядаєш в порівнянні з іншими.

+134
DANIEL SILVA 30 жовт. 2013 р., 22:25:08

Генетика...деякі люди мають більш природного м'язової маси, ніж інші. Якщо б вони працювали, коли вони були молодшими, я думаю, що вони були більше, і якщо вони зараз опрацьовується вони хотіли б бути більше, ніж вони.

+73
Jesus Najera 20 груд. 2011 р., 01:51:09

Під час підривних рухів тіла використовує ті ж м'язові волокна, як з максимальної міцності. Так що по частині тренувань може бути корисно - я маю на увазі - висока низька повторень вагу.

Будь-яка людина в тренажерному залі можна побачити, що це не досить. Для деяких, відсутня частина базової підготовки. Тому всі глибокі м'язи, які грають роль, коли справа доходить до стабільності. Міркування полягає в тому, що коли ви можете стабілізувати швидше, ви можете змінити ви частіше позиції. Це звучить розумно для мене, однак я не впевнений щодо навчання. Це моя особиста думка. Деякий час тому я б запропонував вправи з нестійкою позиції - як присідання на босу. Сьогодні, я більше переконуюся в асиметричні вправи, як присідання одна нога, болгарські присідання. Зі швидкістю дрилі.

Якщо ваша мета працює спорт - люблю футбол - будь ласка, подивіться тут. Якщо ви плануєте бути краще з бійцівського спорту, які вимагають трохи різних координація...

Стрейч. Для того щоб мати широкий діапазон руху. Також таким чином ви можете тримати фасції в хорошій формі, яка дає глибоке наповнення. Як Примітка сторони. 1. Це не потрібно з точки зору сили. 2. Є деякі докази того, що він допомагає при профілактиці травматизму, в список у футбол.

+41
bbrady 16 лип. 2017 р., 08:12:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil