Тренажерний зал-вбивство травм

Які травми, що може призвести до кінця регулярні заняття в тренажерному залі. Я читала, що грижа може стати причиною кінця життя тренажерний зал, як люди, у яких грижа не можу підняти (я маю на увазі важке підняття тягарів)

Є інші травми? та як їх запобігти?

Дякую

+296
Narpatsingh Rajput 5 груд. 2011 р., 20:19:25
27 відповідей

У мене немає досліджень, спеціально приїхали статичної пасивної гнучкості, але у мене це від Томаса Курця простягаючи по-науковому:

М'ясистий, наукові докази, приходить на стор 27:

Останні зрілість гнучкість і сила зменшуватися, частково через старіння і частково за неактивність. (Бессі та співавт. 1989, Герстена 1991; Джеймс і Паркер 1989). Сила і гнучкість навчання може зменшити вікові втрати міцності і зберегти або відновити гнучкість (Американський коледж спортивної медицини положення Встаньте 1998; Buckwalter 1997). Тільки силовий тренінг, без будь-яких розтягнення--опір дозволяючи максимально 6-10 повторень не напружуючись, в повний діапазон руху--може збільшити гнучкість літніх людей (Барбоса і співавт. 2002).

Навіть літніх чоловіків і жінок старше сімдесяти років може збільшити свою гнучкість (Brown і співавт. 2000; Лазовски і співавт. 1999). З силових тренувань літніх людей, навіть у 90-ті роки, може збільшити свою силу і м'язову масу-не так швидко, і стільки, скільки молоді люди, але вони можуть (Fiatarone і співавт 1990; Lexell і співавт. 1995)

І на стор 126, він відповідає на питання від кого-то в 30-их прошу тільки ти про це питаєш. Ось відповідь Курця:

Як довго, як ваші м'язи реагують на силові тренування (ви відчуєте, що вони стають сильнішими), вони також реагує на розтягування. У нас є багато відгуків від людей минулих 30 років говорить і показує, що вони просто досягли розрізом збоку.

Так що йти вперед і отримати, що розкол.

+944
Ratna Suhendi 03 февр. '09 в 4:24

Ви можете спробувати зробити один нога теляти підняти, вона вимагає, щоб ви балансіруете передній і задній і сторони в сторони теж, так що буде працювати дуже добре. Також, ви пробували робити більш активний вид вправ, як стрибки або біг босоніж, який активує багато бичків і в той же час ви повинні використовувати м'язи у всіх площинах з-за одностороннього аспект управління.

+902
user2532599 11 черв. 2013 р., 08:57:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мені сказали, що я робив присідання неправильно, тому що я відриваючи п'яток. Мені сказали, щоб спробувати зробити їх, не відриваючи п'яти, але я не можу опускатися більш ніж на кілька сантиметрів. Проблема не в болі, я відчуваю напругу у задній частині ноги і в точці, де ноги з'єднуються з ніг, але я не відчуваю ніякого болю. Проблема в тому, що я просто не можу йти нижче, я відчуваю себе замкненою там. Я молодий (24) і я не були діагностовані з будь-якою проблемою мобільності.

Є відео, де я намагаюся присідати. Як бачите, існує величезна різниця між тим, що я можу зробити з/без підйому п'ятки. Я покажу також становище, в якому мені потрібно моє тіло, щоб бути в змозі поставити всю стопу на землю.

Як я можу поліпшити свої присідання, якщо я не можу тримати п'яти на підлозі? Які вправи допомогли б мені більше всього? Я є членом тренажерний зал, але інструктора там занадто зайняті, щоб допомогти людям з конкретними питаннями.

Оновлення

По-перше, велике спасибі за ваші відповіді. Я дуже ціную людей, які витрачають свій час на допомогу мені. Велике спасибі.

Я читаю усі ваші коментарі і відповіді, і я вирішив викласти ще два відео.

Ви відчуваєте дискомфорт, ніби як розтяжка між верхньою частиною ноги, яка йде вгору по кістки гомілки(на обох ногах)? Це точно.

+887
tharkay 11 жовт. 2013 р., 12:49:30

На жаль, ви не можете зменшити жир на одному місці, ви повинні зменшити вашу загальну жиру. Це дозволить зменшити живота жир, а також у довгостроковій перспективі.

Це могло б допомогти, якби ви пояснили, які вправи ви робите, але узагальнений підхід буде робити більше кардіо тренування, так як ці тренування спалюють більше жиру порівняно з підняттям тяжкості. (Завжди бути обережним при підрахунку калорій, вони є не більш ніж груба оцінка).

В залежності від ваших здібностей і загального рівня фізичної підготовки я б рекомендував вам, можливо, спробувати зробити деякі біг крім того, щоб ваші заняття в тренажерному залі. Інші види діяльності будуть їзда на велосипеді або плавання, але вони більш трудомістким, ніж простий біг. Спробуйте додати деякі незначні спортивні у вашому повсякденному житті. Якщо ви їдете на автобусі, може виходити одна або дві станції раніше і йти пішки.

Я думаю, що рис і риба-це хороша їжа, але може спробувати змінити його трохи. Деякі люди стверджують, що вживання вуглеводів у вечірній час, це не добре. Чи це правда, може змінити вас вечеря, щоб містити більше овочів замість рису. Якщо ви смажите рибу, спробуйте використовувати менше жиру.

Що ви п'єте протягом дня? Багато людей не розуміють, що вони питної соди (наприклад, Кокс) весь день, і скільки цукру вони споживають, таким чином, перейти на воду або чай.

Принаймні, зробити деякі вправи для черевній області. Вони могли б бути разом зі спинкою і вправи плеча, найприкріше вправи робити, як ви не бачите швидких результатів тут, але вони є дуже важливими для постави і загальну міцність.

+848
Priyanka Sonawane 14 жовт. 2016 р., 01:54:49

Я вважала, що румунська станова тяга. Оскільки вони почати зверху і йти тільки вниз, як далеко, як стегна дозволяють уникнути питання висоту.

У той час як вони не дозволяють для важких навантажень, як станова тяга сумо або піднімати-платформу станова тяга, я виявив, що вони швидко поліпшити гнучкість підколінного сухожилля (і сила теж).

+827
jia hasan 8 черв. 2019 р., 12:39:13

У поєднанні зі здоровою дієтою, будь-яка фізична активність може допомогти з втратою ваги. Однак ключ повинен забезпечити ваш раціон в порядок. Вживання свіжих продуктів, зводячи до мінімуму рівень цукру і рафінованих вуглеводів і дефіцит calroie всі необхідні для хорошого здоров'я. Є багато питань на цьому сайті, які охоплюють зміни в дієті для втрати ваги, які варто прочитати.

Є багато причин на тренування, однак вправи без змін в раціоні рідко призводять безпосередньо до втрати ваги.

Однак, теніс має багато інших хороших аспектів. Це вимагає гнучкості, сили, координації рухів і вміння змінювати напрямок. Це підкреслює швидкі вибухові сплески енергії, не на відміну від високої інтенсивності інтервал навчання. Але ваше твердження, що вона не вимагає витривалість-це не правда. Професійний рівень тенісні матчі можуть тривати протягом декількох годин, і навіть на любительському рівні, навіть якщо у вас періоди, коли ви стоїте нерухомо ваше тіло буде як і раніше бути в стані підвищеної, як намагається оговтатися від останнього сплеску і готується до наступного.

+708
Ryballs 8 вер. 2011 р., 14:34:11

При піднятті ноги/коліна для тренування АБС, я можу висіти на турніку, використовувати бруси з моєї руки прямі, або інші мої лікті на рейку у вправі капітанському кріслі. Не важливо, що я виберу, або вони в основному беруть участь одні й ті ж (щодо зусиль, можливість травм, м'язи)?

+692
Felder 27 лют. 2013 р., 14:04:40

Я чув, як він пояснив раніше, але я досі не розумію, чому йде такий наголос на вживання великої кількості білка. Мої тренери кажуть, що я повинен споживати 1 грам білка на вагу тіла (і потім деякі), але вони дійсно ніколи не говорив мені, чому.

Тоді які відмінності між різними білками там, як сироватковий і яловичий ізолят? Крім того, чому протеїнові коктейлі достатньо, щоб споживати необхідну протеїн?

+672
svatos816 14 квіт. 2016 р., 01:32:38

Я думаю, що найкраще для тебе було б зробити, щоб почати повільно. Просто намагаються зробити невелику кількість кардіо раз на тиждень протягом 30 хвилин (ви можете працювати де завгодно!). Неважливо, як далеко ви йдете зараз вам просто необхідно змінити свій поточний звичок і потрапити в рутину (легше сказати, ніж зробити, я знаю).

Як тільки ви відчуваєте себе комфортно з робити це на регулярній основі і вже почав приводити свій раціон на рейки тоді, і тільки тоді ви починаєте збільшувати кількість часу, який ви працюєте на. Послідовність є ключовим. Дієта також є ключовим. Удачі!

+656
Steven Dai 5 січ. 2016 р., 16:30:44

Я дивлюся на скорочення споживання калорій для різання зберігаючи відчуття ситості. Як можна визначити продукти, які заповнювати?

NutritionData.Self.com має корисну "повнота-фактор", але я не бачу способу, щоб сортувати.

enter image description here

Будь-які ідеї або інші веб-сайти, які можуть надати ці дані?

+649
luchomolina 25 черв. 2012 р., 00:54:29

Близько восьми років тому, я втратив значну кількість ваги з допомогою доктора Аткінса кетогенна дієта; На жаль, я поступово мій раціон харчування слайд після. Я так набрала вагу назад, але я розглядаю ногами моє тіло в кетоз знову, щоб позбавити себе від запаски, якого я зараз виношую (а також переоцінку моя довгострокова дієта на керівництво з ДРС Вестман, Фінні, Волек і).

Як я думаю, через мої плани, мені прийшло в голову, що я не знаю, як довго він приймає для людського організму для переходу на кетоз. Я розумію, що там можуть бути деякі змінні, такі як скільки глікоген зберігається в організмі, тому я буду поставити питання так...

Після того, як організм вичерпав свої запаси глікогену, як швидко він прийме людський організм на зміну повністю в кетоз? Якщо ці цифри відрізняються, поясніть, будь ласка, чому...

Схоже, що це питання актуальне для мене, тому що бувають моменти, коли я відчуваю бажання з'їсти стандартний обід з практичних міркувань... але якщо це займає багато часу, для тіла, для перемикання на кетоз і короткий час переходу, я б набагато менш імовірно, щоб розважити цю ідею.

+635
Harry David 17 серп. 2014 р., 02:28:40

З точки зору загального живлення, коли ви їсте не так важливо, як, скільки ви їсте (і що ви їсте).

Але в практичному плані, це може зробити велику різницю:

 • як вже згадувалося у статті я пов'язаний, якщо ви пропустите їжу, чекати, поки ви не дуже голодні, це може зробити вас більш схильні переїдати. Це більше проблема психології, ніж харчування, хоча.

 • це залежить багато на одну людину, але для себе у мене є дуже важкий час працює тільки після їжі, причому все це плескається в моєму шлунку і відчуття ситості. Я віддаю перевагу дуже скоро з'їсти після тренування.

 • є деякі ознаки того, що тіло може бути "грунтоване", щоб більш охоче поглинають вуглеводи після тренування і, отже, допомагають запобігти уповільненої м'язах початку.

Ви згадали, що ваші тренування досить пізно ввечері. Якщо ви повинні були чекати, щоб поїсти до і після тренування, це скоріше дуже довгий відрізок між обідом і вечерю. Ви можете або перенести ваш обід трохи пізніше, або, можливо, перекусити за 4-5 годин просто так у вас є трохи палива для тренування.

+628
Burhan Khalid 20 трав. 2019 р., 12:34:14

Я не зовсім впевнений, що ви розумієте під прямою спиною без картинок (ви маєте на увазі взагалі, або коли вони тримають спеціальних поз?), але я знаю, що в деяких програмах, заснованих гімнастичні, вони рекомендують навчання становище називають, порожнисті положення тіла.

enter image description here

Це пов'язано з сплощенням на землю з опором, передбачених решті частини вашого тіла.

Моє розуміння полягає в тому, що це призводить до "пряміше тіла при виконанні стійки на руках (і, ймовірно, інших позицій)

enter image description here

+615
rbu 11 жовт. 2011 р., 00:18:50

М'язи важать більше, ніж жир. Якщо ви підняття тягарів, ви повинні очікувати, щоб отримати м'язи, що призведе до збільшення ваги. Але якщо ви робите кардіо, ви повинні очікувати, щоб спалити жир, який буде втрата ваги. Так що якщо ці дві ідеї разом, може бути, ваш вага не зміниться взагалі? Якщо ваша сила зростає(ви зможете підняти більшу вагу або зробити більше повторень з тим же вагою, що ви почали з)ви, напевно, збільшення м'язової. Якщо ви можете робити більше кардіо до задишки, ніж коли ви почали, ви, ймовірно, правильно горять жир. Не дозволяйте масштаб перевірки, що ваші зусилля працюють. Реальні дієти приймати деякий час, щоб почати теж показує хороші результати. Дотримуватися дієти протягом 2 місяців, то переоцінити.

+602
mavame 5 трав. 2019 р., 18:45:36

Я запитав про це на Reddit. Танцюристи балету виклик вашої здатності обертати стегнами, як ця "явка". Пропозиції по поліпшенню виворотність включають в себе:

 • На жабу стрейч (є багато варіацій цього з тим же ім'ям, виберіть свою отруту)
 • Лежачи раковин молюсків з групою на зміцнення зовнішніх ротаторів стегна.
 • Цей сайт описує тренування американського балету Національного навчального плану:

  1. Встаньте на коліна і покладіть подушку під ліве коліно. Якщо це необхідно, провести Барре або стілець, щоб зберігати рівновагу.

  2. З обох ніг перетворилися у випад вперед на праву ногу, поки ваше праве коліно утворює кут 90 градусів. Покладіть руки на праве коліно. Тримайте рівні стегна і підверніть під куприк.

  3. Продовжувати просуватися вперед праву ногу поки не відчуєте ніжне розтягнення в зовнішній передній частині вашого лівого стегна, та/або в лівому стегні. Будьте впевнені, щоб тримати спину прямо і ваші стегна площі.
  4. Затримайтеся в цьому положенні, тримаючи ваші сідниці щільно, протягом 15 секунд. Повторити три-чотири рази.
  5. Повторіть розтяжку на праве коліно.

Я також отримав цю рекомендацію:

Йти тільки вниз, як далеко, як ви можете зберегти ваш куприк йти прямо (а не колишеться). Ти не підеш вниз, як далеко, на початковому етапі, але ви будете працювати правильно м'язи, які при розвиненому дозволить вам йти далі.

+592
Gbemiga Albert Idowu 16 жовт. 2013 р., 19:51:18

Якщо ви вибираєте правильний джерело, ви отримаєте достатню кількість білка. Існують також добавки для протеїну, але це тільки щоб компенсувати те, що вам не вистачає їжі. Ваша основна мета повинна полягати в тому, щоб харчуватися добре. Горіхи, бульби, деякі зернові, соя, овочі допоможе вам досягти ваших потреб у білку, але пам'ятайте, що ваш раціон повинен складатися з усіх поживних речовин в належному обсязі. Тіло зростає, коли він отримує загальне харчування, а не тільки білок. Просто харчуватися правильної і тренування. Є багато веганів бодібілдерів, якщо ви хочете подивитися на небо, що вони їдять, що може також допомогти.

+536
SinaKhan 11 трав. 2010 р., 10:25:46

Поточні стандартні рекомендації вправи (ЦКЗ, НСЗ, Клініка Майо та ін.): 75 хвилин енергійних вправ + як мінімум 2 сесії силових тренувань в тиждень.

Я не розумію цього різкого відмінності між двома, тому що силові тренування, якщо б не енергійні вправи самої?

Я штангою 4 х 1год на тиждень. Віднявши перерв між серіями, а це як мінімум 60 до 120 хв інтенсивної тренування з вагами. Чому це кількість часу, ураховуються окремо від 75 хв рекомендовані енергійні фізичні вправи?

Я намагаюся зрозуміти, чи можливо досягти рекомендаціями по підйому поодинці, і якщо це те, що мінімальна сума.

(примітка: Я знаю, що кардіо-це добре для здоров'я, це не головне тут)

+531
Steve Veltkamp 20 груд. 2013 р., 02:26:42

Робити тиждень як є. Як в 13.1 миль на тиждень після того, як я не запропонував би приносячи в 12 км бігати тиждень вперед.

+518
Adrian Chromenko 5 черв. 2013 р., 03:02:19

Я займаюся боротьбою (я знаю, ви, напевно, думаєте, що я голодую зараз). По правді кажучи, мені потрібно скинути пару-трійку кілограмів (4 або 5), щоб зробити ваговій категорії я хочу. Я не впевнений, наскільки це реально. Всупереч тому, що деякі борці вважають, не їдять їжу, щоб схуднути і зменшує вашу енергію - ефективно робить тебе поганою борець з проблемами харчування. Я дуже світлий хлопець. Я близько 142 фунтів. Я намагаюся зробити це до 138 або менше. Наскільки моє тіло йде, я досить струнка.

Моє питання:

Як це має бути мої стегна (звучить випадкових вірно?)? За все я дуже худа, хоча я завжди думала, що у мене трохи більше стегон. Вони не дуже великі, хоча і ніхто не може сказати. Це нормально? Якої товщини повинен мої стегна на себе, я стрункий хлопець у 142 фунтів. Якщо вони занадто великі, які вправи я можу зробити, щоб краще замініть, що з м'язами і сподіваюся схуднути трохи в цій області?

Насправді, я тільки питаю це тому, що я не знаю і мені ніяково просити людей що я знаю про розмір стегон (графіком та склянці, з іншого боку, це інша історія). Я можу бути нормальною, наскільки я знаю. Якщо я нормальний, я змиритися з тим, що 142 і трохи підкачатися, щоб компенсувати верхній ваговій категорії.

Якщо це що-небудь значить:

 • Я 5 футів 11 дюймів
 • Я важу 142 кілограма
 • Я чоловік
+465
Mahmud Mourad 21 груд. 2017 р., 13:04:26

Перевірка реальності: Якщо ви "ожиріння" у ІМТ ви напевно не на 10% підшкірного жиру. Це неможливо довести без фото, але я підозрюю, що ви ще багато ваги ви можете втратити.

Як людина, який сам великий ноги, я можу порекомендувати кілька варіантів:

 • Їжте менше: перейти на жорстку дієту і скоротити кількість споживаних калорій. У тебе ноги мають велику площу поверхні і таким чином втратити жир навколо них займе деякий час.

 • Більше рухатися: біг: біг на довгі дистанції допомагає мені у сторона у свій одяг. Знову ж таки, це займе деякий час, щоб мати будь ефект.

 • Приймаю це: я пропрацювала 2 роки намагається зробити ноги менше, але в кінці кінців я здався, тому що це не має значення, що думають інші люди, я кльовий і сильний. Я виявив, що буткат-/вільного крою джинси дійсно добре працює, і кожен у будь-якому випадку має бути індивідуальний костюм. Я працював (і досі) жорсткий на моїй верхньої частини тіла, щоб довести його до нуля, а кількість компліментів я отримую збільшилися на 1000%.

+290
Alon Weissfeld 19 вер. 2016 р., 16:07:19

Я почав excercising і такі дієти, щоб схуднути в цьому січні. Я важу зараз 110 кілограми, і я був десь близько 125 до. Я втратила перші 10 кг в місяць, зараз майже нічого немає, він повністю зупинився. Я зазвичай їм 60-80г вуглеводів і 140 грам білка, який поставляється з курки, риби, овочів і фруктів. Я абсолютно без цукру, і без пшениці. Я фізичні вправи 2-3 рази в тиждень, одна година Джампі-рідкий вид кардіо (немає часу).

Я трохи плутають про багатьох речах:

 • деякі статті кажуть, що я повинен взяти більше вуглеводів, тому що моє тіло голодує, але вони також розрахунку з фізичними вправами, якщо б я дотримуватися 100-140 грам, я буквально їдять ту ж їжу, як і раніше я почав
 • вони також відзначають, що мені потрібно принаймні один грам білка на 1 кг маси тіла, але деякі говорять, що в м'язової маси тіла, що становить близько 60 грам, враховуючи, що ~50% мого тіла-це жир (якщо пристрій для вимірювання правильний)
 • майже в кожному джерелі говориться, що 5-6 прийомів їжі в день є оптимальним для втрати ваги, але я не впевнений, що тоді розпад глікогену навіть починає?
 • Я думав про наступні кетогенній дієті, але я не впевнений, якщо кількість жиру радить це добре для мене? Я маю на увазі, якщо я не рахувати калорії, тільки вуглеводи, все в порядку?
 • якщо ні, скільки калорій я повинна прийняти, і як це розбити на вуглеводів, білків і жирів?

Дякую дуже багато заздалегідь!

+193
user92007 11 квіт. 2014 р., 20:19:36

Я чув змішані консультація на тему оптимального сну. Сергієм Фаге за статтею про биохакер говорить про те, що прокинувшись в той же час кожен день, незалежно від часу сну, є ключем до оптимального відпочинку.

З іншого боку, доктор Метью Уокер на Джо Роган подкаст 99% з нас потрібно 7-9 годин, завжди.

На моє запитання, після веселої ночі, я роблю більше, щоб допомогти моє тіло прокидається в той же час кожен день, або поспати?

+182
Fabrice Baudoin 18 лют. 2013 р., 07:26:09

Ріп говорить про те, що його не треба додавати основну роботу в програмі, оскільки ви в значній мірі використовуючи ваш ядро зібратися в ЗНМ, присідання, станова тяга та рядки. Однак, це не означає, що ви розвинете рельєфний прес робити рутинну, там обсягу не вистачає для цього.

Якщо ви хочете побудувати і розвивати свої м'язи живота, вам потрібно додати ядро-орієнтованих рухів у діапазоні 10-20 повторень. Популярні основні вправи на даний момент є:

 • Колесо Ab
 • Капітанів Стілець/Висить Ногу Піднімає
 • Зважений Планка
+162
user67360 27 серп. 2015 р., 19:18:04

Мені було цікаво, бо мені здавалося, контрпродуктивно, є сенс приймати креатин, а також беручи сечогінний?

Якщо креатин створює збільшення в розмірі за рахунок збереження води більше ваги в цілому не повинна вона здебільшого потрібна для збереження води, а також рекомендується пити багато води при прийомі креатину, щоб зупинити ваше тіло від розробки, я думаю, проблем з нирками?.

Суть питання полягає в тому, що це контрпродуктивно приймати сечогінний, у вигляді скорочень тварини, приймаючи креатин? Це зменшує ефекти креатину?

+146
lonesomeday 21 серп. 2011 р., 08:57:55

У професійному армрестлінгу, це поєднання швидкості і сили, у поєднанні з технікою.

В професійний Армспорт, наприклад, коли обидва суперники швидко не спробувати повернути верхню руку і кинути друга, це, безумовно, заснований на силі і владі, оскільки не може знати які-небудь прийоми, в першу чергу. Враховуючи потік безперервного важіль потужності та розподілу крутного моменту з таких різних позицій і точок зору двох рук, плюс додатки сил на це певний час (у тому числі біомеханіки, такі як довжина руки, розмір руки, і лікоть підходить до кінця руки і плечі, так як Лікоть є стрижнем групи), двох дилетантів цілком може боротися, щоб штир іншою рукою, навіть якщо один є більш потужним, ніж інші. Як правило, значна різниця в силі, потрібно, щоб закріпити іншу руку, пов'язані з цими факторами. Наприклад, практично будь-яка доросла людина може, напевно, контактний маленька дитина без особливої праці ... але спробувати придавивши когось, хто близький до вашої силі або трохи вище його -- швидше за все, ви будете пов'язати один з одним, або той, хто кидає рушник може бути в програші.

Це актуально ще й тому, що сила і потужність в бік, довжина руки, розмір вашої руки, і розміщення ваших плечах б тобі мінус в механічний рух, застосовуючи силу проти іншої людини, незалежно від міцності в цілому. У цьому випадку вам потрібно буде значно більш потужним, щоб управляти їх руки вниз-ймовірно, у два рази.

Ось деякі переваги/недоліки фізичного позицію:

1.Довгі руки вимагають більшого крутного моменту, щоб повернути і закріпити. Навіть якщо ваш супротивник слабкіше, якщо у них руки довші, це займе більше крутного моменту, як контр-силу у зв'язку з їх вихідної потужності, щоб отримати їх руки вниз-навпаки з більш короткими руками. Велике або відсутність сил-це єдиний шлях навколо цього.

2.Якщо ваш супротивник має набагато більше рук, це відразу дає мінус-особливо якщо у них руки сильніше. Чому? Тому, що руки є точками дотику. Всі сили ви гоните один на одного проявляється через руки. З руками в несприятливому положенні всього вашої точки напруги оспорюється. Якщо різниця в силі в руках і мінімальний розмір, цього не варто робити занадто великої різниці -- але врахуйте, що більше, дужче руки може зробити це дуже складно.

+140
varuponyou 16 бер. 2013 р., 07:55:56

Givanse, я знаходжу ваша відповідь не допоміг. Хоча станова тяга-це більше вправа, ніж штанів, здоровий глузд говорять мені, що тяга легше "виточувати" з Чим прес. Якщо ви боретеся з пресою, ви більш схильні до травм. У разі станову тягу, просто зайти в бар і ти в порядку. На закінчення прес, перш ніж станова тяга, за умови, що як мінімум середня вага відносно ваги тіла.

+90
BLAKE FINLEY 26 черв. 2010 р., 23:28:58

Я шукаю пропозиції протеїн, який я можу споживати 30grams після пробудження. Я вегетаріанець, але я їм яйця. Не дуже захоплюйтеся споживав 5 варені яйця насамперед з ранку.

Я почав тренування (бокс буткемп два рази в тиждень і катання на гірських велосипедах раз на тиждень) протягом останніх 4 тижнів, а після прослуховування Тім Ферріс поговоримо, я хотів би дати йому шанс.

+14
Rei Rei 21 лист. 2011 р., 05:36:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil