Яка різниця між набирати вагу за рахунок м'язової маси і збільшення жиру, на вагу людини?

Ви можете прочитати мій це запитання, щоб мати більше інформації. Тому що це питання виникло звідти.

Тепер у мене є селфи переконання (я можу помилятися), що м'язи-це для людей, які вже здорові, мають нормальну вагу за віком та зростання. Наприклад, у фільмах, герої не вага, а отже, вони роблять м'язи/шість пачок.

Отже, як можна зробити м'язи, коли вам не вистачає ваги і сили? Спочатку потрібно основний вагу, і ви повинні бути нормальною людиною зі здоровим вагою. Я прав?

По-друге, коли ви Вагу (55 Вага, кг, висота 175 см, 26 років), ви повинні піти на збільшення м'язи або жир?

За моїм переконанням, я не повинна йти на м'язи.

Так що правду та інформацію про те, що мені не вистачає?

Нормальний = більшість людей мого віку, які не під вагу, а не вагу навіть у них немає упаковок пива і гарних м'язів, як у фільмах герої мають.

+695
Salim Usman 4 вер. 2010 р., 23:14:14
34 відповідей

Інші відповіді стосувалися силові тренування, і я згоден, що робота зі штангою дасть вам кращий удар для вашого долара. Чотири вправи, які збираються, щоб дати вам більшостей чубок для вашого самеца оленя:

 • Присідання
 • Накладні Прес
 • Станова тяга
 • Лава Для Преса

Існує кілька програм, які допоможуть вам розпочати роботу. Стартова сила - це відмінна книга для початківців програми. Це дасть вам з великою кількістю фундаментальних знань, ви колінами. Однак, як спортсмен, ви, можливо, захочете, щоб серйозно розглянути Джаггернаут метод 2.0. Метод Джаггернаут створена для спортсменів, будувати вибухову силу і т. д. У мене є книга, а це дозволяє скорегувати свої тренування Максів на основі поточної продуктивності. Це означає, що ви скористатися вашою новачка з'являється. Можливо, ви захочете зробити стартовою сили книга і метод Джаггернаут книгу одночасно. Початкова міцність забезпечує, ймовірно, одним з кращих поломки основного ліфти ви побачите. Вона також надає деякі дійсно гарні базові знання, які допоможуть вам зрозуміти іншу книгу.

Не забувайте, що харчування

Велика частина тренуваннях як спортсмен їсть як спортсмен. Це не означає, що їм все, що під сонцем. Це означає, що ви повинні є хорошу їжу і в потрібних кількостях. Одна з областей, де я думаю, що сила робить ведмежу послугу-це акцент на їжі ваш вихід з плато. Це дуже легко з'їсти купу лайна і розжиріти, якщо ви будете слідувати цій раді. Як ви згадали, що не збирається допомогти вам.

Ви знайдете масу суперечливих порад про правильне харчування, а це конфлікти, оскільки протоколи їсте працювати краще для деяких людей, ніж інші. Основи полягають у наступному:

 • Їжте багато білка з пісного м'яса (курка, яловичина, морепродукти). 0.75 г на фунт мінімум 1 г на фунт зазвичай рекомендується.
 • Їжте як мінімум .35г за фунт жиру. Вам знадобиться поєднання насичених і ненасичених жирів. Намагайтеся вибирати джерела, які є низькими в запалення.
 • Заповнити решту вашої потреби калорій з вуглеводами. Вибрати джерела з високим вмістом клітковини, так як це допомагає тримати вас більше влаштовує і підтримує інші функції організму.
 • Добавка з мультивітамінами, омега-3 і креатин моногідрату (не приймаємо замінників, 5г у день)

На сайті навчальних систем Джаггернаут ви знайдете приклади незначних конфліктів харчування. Але якщо ви розумієте, чому вони там це має сенс. Пауерліфтер Брендон Ліллі віддає перевагу більш карбюратор жорсткій дієті, в той час як пауерліфтер/сильна людина Чад Уеслі Сміт віддає перевагу більш жирні важкі дієти. Це дійсно просто зводиться до того, як їх тіла боротися з макросами.

Почніть з фіксації джерела живлення, потім робота з пошуку вашого обслуговування калорій. Після цього можна відрегулювати вгору або вниз, щоб відповідати вашим потребам в навчанні на час. Мінімуми я надав вище, там, щоб підтримати нормальну функцію обміну, як найкраще. Якщо ви виявите, що білок почне ламати ваші калорії для схуднення, спочатку переконайтеся, що ви не намагаєтеся бути занадто агресивним, то вважайте доповнення купити/казеїн. Уникнути маси гейнери, які завантажуються з цукру і декстрози, але отримаємо звичайний сироватковий/казеїн. Що допомагає вам зберегти білок, хоча ваш раціон вимагає менше калорій.

+968
Baarn 03 февр. '09 в 4:24

Для багатьох людей, "повний" почуття, як правило, викликані жиру, а не за рахунок механічної начинкою шлунка. Червоне м'ясо, як правило, повинно бути більше жирів, ніж птахи і риби.

дорослим рекомендується споживати в середньому не більше 70 г червоного м'яса в день.

Птахи і риби не червоного м'яса. Свинина, баранина і яловичина є найбільш поширеним червоного м'яса, які ви зустрінете у сучасній західній дієти. Якщо ви турбуєтеся про те, достатня кількість білка, можна додати тофу або темпі в раціоні харчування, хоча тофу може бути з високим вмістом жиру.

+907
Neil Agarwal 16 лип. 2013 р., 15:30:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б припустив, що працює виключно на протектора млини ви розробили кроки, які спиралися на прощення поверхні. Я бігаю виключно в мінімалістському взуття (Вібрам з пальцями ноги) на асфальті немає скарг зараз, але я побіг в традиційних кросівок вже більше десяти років і іноді коліно або підошовної фасції проблеми. Я також провів близько п'яти років працює майже виключно на гравій і протягом цього часу у мене були дуже сильні болі в коліні кожен раз, коли я побіг на тротуар. Це для мене ясно тепер, що мій старий Страйд в комплекті дуже жорсткий каблук удари під час бігу, що я дізнався, біг в мінімалістичному взуття. Я можу роззутися і бігати точно так само босоніж без дискомфорту (до стирання потрапляє на підошвах моїх ніг :-)

Вчимося працювати в мінімалістичному взуття, ймовірно, зажадає більше зобов'язань, ніж ви хотіли б взяти на себе, але я рекомендую відвідати цей веб-сайт Гарварду на біомеханіку стопи вражає , щоб отримати уявлення про те, як бігати з передньої частини стопи страйк, потім тренувалася з взуттям, яку ви носите зараз. Якщо ви можете змінити ваш крок ви, ймовірно, набагато зменшити вашу біль.

Оновлення: я просто зауважив, що додаткова інформація ви додали. Бігти вниз по крутих пагорбах, безумовно, породжує важкі наслідки, тому ви повинні уникати їх так довго, як ви відчуваєте біль. Ви могли б також розглянути, спускаючись по крутих пагорбах. Крім того, взяти час, щоб відновитися між тренуваннями, можливо, кілька днів. Якщо ви не хочете пропустити тренування протягом того відрізка часу замінити ходьбою між трас.

Оновлення 2: я повинен був зв'язати це відео спочатку. Це дає вам хороший огляд інформації, яку ви знайдете на сайті Гарвардського босоніж.

+874
ELearning Service 16 серп. 2016 р., 13:49:59

У більшості випадків, так, трицепсів може вплинути на вашу продуктивність на вправи грудей. Будь-яка вправа, яке вимагає якогось натискання на вагу від вас буде використовувати ваші трицепси в якійсь мірі. Однак, чим ширше ваш хват, тим більше акцент буде зроблений на грудях.

Летить-приклад тренування грудей, що місця дуже мало упором на трицепс (за винятком изометрически, а лікоть повинен залишатися під певним кутом).

Залишаючись послідовним ваш жим буде кращим варіантом для збільшення розмірів трицепса і сила. При виконанні односторонньої роботи (гантелі або машини з окремими важелями для кожної руки), ви завжди повинні обмежувати кількість повторень, що ви можете зробити з вашої більш слабкій стороні, щоб не викликати ще більший дисбаланс.

+850
nastkastuk 22 трав. 2010 р., 20:08:01

Є одна з цих вібруючих платформ в тренажерному залі і діаграми з різних позицій для тренування різних частин тіла (http://en.wikipedia.org/wiki/Whole_body_vibration).

Я б хотів поєднати цю платформу вправи для ніг і спини зі стандартним 30 хвилин еліптичний тренажер плюс ваги, які я роблю кожен день. Я розділив мої сеанси ваг, як правило, в 3 різних дні.

Що б бути краще поєднання для віброплатформа вправи разом з X-тренера і занять гантелями я роблю?

+779
borgesvive 8 груд. 2015 р., 21:00:44

Хоча це дуже обмежене дослідження (тобто N=1), це єдине фактичне квазі-наукове дослідження, яке показує шлях, що проходить у порівнянні з нормальним управлінням, а це означає, що близько 12% збільшує витрата енергії при виконанні маршрутів в порівнянні з рівнинною місцевістю.

Непряма калориметрія при ultradistance працює

Зараз, я вважаю, що це цікава точка даних, але не більше того. Вони обстежили один чоловік, і порівняв його з неконкурентоспроможною працює на нормальній місцевості за той же чоловік, так що це не дійсно спосіб, щоб підрахувати, скільки енергії різниця пояснюється гоночний темп у порівнянні з навчанням.

Однак, добре знаючи це, що так, буде більше витрата енергії при бігу. Це можна легко компенсувати з допомогою ГУ гелів або інших подібних енергетичний гель/жувати/пити, а робити вправи на стежки. Це не дійсно необхідно для тренування менше години, хоча, як довго, як ваше тіло магазинах доступні і поповнюються після (іншими словами, правильно харчуватися).

Цей графік дає спрощене розподіл джерел енергії для різних довжин біг, і стверджує, що гель 2:1 глюкози до фруктози в 90 калорії/годину бажано. (Посилання йде тільки на біо, єдине дослідження, яке я міг знайти, щоб це було це одне, який просто абстрактно).

Коротше кажучи, поки ви не правильно заправлений, перш ніж прийняти деякі додаткові добавки разом на довгих пробіжок і відпочинку/відновлення після, вам не потрібно сильно коригувати свій темп, щоб компенсувати місцевості.

+753
sushil nirmale 9 лют. 2015 р., 06:32:58

"Жінок слабнуть ноги." -- Міккі з Роккі я

Я часто чув і говорив з тренерами навіть, що людина повинна утримуватися від будь-якої сексуальної активності, незалежно від того, є він вручну або з партнером, перш ніж на спортивне змагання.

Є фізіологічна причина цієї поради або, якщо сказав, що консультація дається тільки так, що чоловік спортсмен залишається подумки зосередившись. Є вплив на рівень тестостерону, які досить істотні, щоб вплинути на спортивні результати? Секс дійсно роблять слабкі ноги? Ефект секс/оргазм на спортивні результати навіть вимірні через інших змінних, як харчування, сон, настрій і т. д. і т. д.?

+747
PARMINDER SINGH 16 черв. 2016 р., 22:51:38

У мене був вага-тренування протягом майже 2 років. Я роблю це тому, що я люблю його. Це була єдина причина, по якій я тренувалася, але у мене є нова мета: перемогти в місцевих змаганнях з пауерліфтингу. У мене немає інструктора або тренера. Як мені тренуватися, щоб збільшити свою силу? Я 63кг жінки. Мій 1ПМ у становій тязі-це 94kgs (минулого тижня). Поради по збільшенню сили від досвідчених людей цінується дуже високо.

+737
werderossa 24 лист. 2017 р., 21:07:20

Я недавно почав навчання в Лондонському марафоні 2013. Я втік з Брукс чисто інструкторів протягом декількох місяців і тепер отримую дійсно добре з ними. Я тепер дуже хочеться спробувати підошва Vibram п'ять пальців.

Це мій перший марафон, тому я трохи насторожено про перехід на такий мінімалістський взуття. Я повинен дотримуватися того, що я знаю або дати Vibrams йти? І поради будуть оцінені!

+727
Jorge Altamirano 22 груд. 2016 р., 00:04:59

У Уїлкса результат використовується для порівняння Пауерліфтинг бали для важкоатлетів різної масою тіла. Коефіцієнт

500
Коеф = -----------------------------------------,
 а + b*х + с*х^2 + Д*х^3 + е*х^4 + Ф*Х^5

в залежності від ваги тіла "х" ліфтера в кілограмах множиться на всіх, щоб прибути в свого роду "типові" результат для порівняння. (Видається, що це може також використовуватися, щоб порівняти окремі ліфти.)

Є конкретні (секс-залежної) значенням, наведеним у пов'язаної статті для A,B,З,D,Е,F. Чи є в інтернеті джерело, що пояснює теорію Уїлкса результат? Відповідна стаття Вікіпедії не пояснили, де знаменник полінома (А,B,С,D,Е,F) взялися і чому формула даній конкретній формі, і Google не сильно допоможе.

До полиному п'ятого ступеня (а+ВХ+CX2+dх3+екс4+і FX5), що входить у знаменник має три дійсних кореня. Негативний корінь можна ігнорувати як безглузді, і двох позитивних коренів (приблизно 13,5 кг і 283kg) імовірно буде розглянуто "поза межами діапазону". Таким чином, я думаю, ця формула була отримана шляхом підгону деяких наборів даних. Але які дані? Крім того, можливо, є теоретична модель, що пояснює ці коефіцієнти? (Єдине, правда сирої, модель я можу думати, це множник дуже приблизно як Х-(2/3), які не схожі за формою, наведеною на Вілкса, хоча криві мають приблизно однакову загальну форму на здоровій маси тіла, інтервал.) Там повинні бути деякі опубліковані на цій літературі, але я не міг знайти його.

+723
nour tesla 21 трав. 2014 р., 05:22:05

Як я можу створити як швидко і ефективно поліпшити свою кардіо? Я не зацікавлений у втраті ваги або спалювання калорій, просто дозволяючи мені працювати протягом більш тривалих кількість часу без перерви.

У мене є бігова доріжка для цього зусиль.

Редагувати: я не готувався до яким-небудь конкретним видом спорту або подія, я просто хочу кращих результатів. Я б класифікував мій фітнес-рівня з "помірною" - я не надмірна вага і піднімали гирі протягом 10 років.

Більш пряме запитання: через 20 хвилин на біговій доріжці, це більш ефективно бігати протягом 19 хвилин, протягом 15 хвилин або спринт на 10 (там, де часу витрачається на прогулянки/відновлення)?

+702
Rob Sperber 23 квіт. 2016 р., 20:58:00

Не можна прицілитися в конкретні частини тіла для зменшення жирових відкладень - ви можете орієнтуватися на певні зони для росту м'язів - але це, як правило, не рекомендується. В залежності від вашого генетичного макіяжу, стать і вік ви будете мати різні місця на тілі, де жирові клітини є більш поширеними. Вам потрібно буде зменшити загальні жирові відкладення (БФ%) для того, щоб побачити скорочення в тих областях, які вас цікавлять.

+688
Richard Rublev 16 черв. 2013 р., 21:47:31

Що 'назовні' зразок зчеплення зазвичай згадується як 'захоплення самогубство' зі зрозумілих причин. Поки що вона не може бути небезпечною у багатьох вправах, у жимі лежачи, наприклад, це може бути дуже небезпечним (навіть смертельним, звідси і назва), щоб використовувати його. З цього захоплення він легше/більше подобається, що зал просто вислизає з рук, давлячи всією вагою на грудях.

Я б порекомендував вам використовувати "регулярні" хват (великий палець навколо штанги) на жим лежачи та інші вправи, які можуть призвести до травмі якщо штанга вислизає з рук. Для інших я б сказав, піти на будь зчеплення відчуває себе найбільш комфортно для вас.

Також варто відзначити: багато ліфтери використовують зчеплення самогубство потягнувши вправи, тому що вони ніби він забирає увагу від біцепсів і ці вправи немає великого ризику нанесення шкоди рядок вислизнути з рук.

+593
porgo 4 лют. 2017 р., 01:20:14

Ви коли-небудь пробували висхідні набори,де ви робите розминки набір від 10 до 12 повторень,завжди в хорошій формі,то наступний набір додати трохи більше ваги для 10 повторень,третій сет ще трохи додати і зробити скажімо 8 повторень,четвертий сет додайте більше ваги і робити від 5 до 7 повторень,п'ятий сет додати вагу ще раз і робити з 3 Повторень.Після розминки перший набір,додати достатньо ваги, що ви повинні працювати на фіналі 2 до 3 Повторень досить важко на кожного set.By по-п'яте, ви повинні бути дуже рохкання з 3 або так Репс.Завжди використовуйте хорошу форму на більш легкі комплекти,але кажуть, що якщо ви займаєтеся штангою кучері,які повинні бути вашим головним вправою на біцепс,четвертий і п'ятий набори можуть включати в себе трохи,трохи хитнеться,але не робіть занадто багато повторень чит в цілому.Якщо вашою основною метою є бодібілдинг,електронна.р ефектні м'язи,потім більш суворих повторень з трохи розкутості у вищих вагами працює добре для мене.Я побудував мої руки до 20 см в їх величині,в ці дні в 52-річному віці 18 років і півтора до 19 дюймів.Я не використовував стероїди, щоб зробити це,просто строга форма, а не навчання застосування зброї або що-небудь ще більш ніж у два рази в тиждень.Ви повинні нехай ваше тіло відновиться рости.Креатин коли він вийшов,старий добрий моногідрат,допомогло мені швидко поставити на розмір.Але бути в курсі це, як правило, потрібні роки, щоб наростити м'язову масу природним шляхом,так будьте послідовні і терплячі,дивитися на речі в довгостроковій перспективі.Ви також можете зробити за спаданням встановлює,що робиться таким чином:після важких 3 Набір респ,вага скину бар і зробити скажімо 5 повторень,то прокладки більше вага зі стійки і зробити скажімо 7 повторень,і так далі.Якщо ви вирішите робити обидві висхідні і низхідні набори на тренування,а потім на поїзд, що частина тіла не частіше, ніж раз на тиждень.Це високої інтенсивності,які будуть шокувати ваші м'язи,і повинні змусити вас достатньо біль у 24 години.Це може спровокувати зростання ваших залежалих м'язів.Вам може знадобитися, щоб зробити цей тип навчання кажуть, що дві з чотирьох тренувань в тиждень,все залежить від того, наскільки добре ви відновлюєтеся.Це стара школа рутинна,проста, але ефективна.Я думаю, це для зброї.Також включити станова тяга,присідання,жими в режим,як вам потрібно рух суміші, такі як ці, Щоб побудувати силу й міцну енергетичну базу.Будьте обережні і змусити кого-то з великою кількістю практичного досвіду, щоб навчити вас ці ліфти, якщо ви не робите їх,правильна форма допоможе захистити вашу поперек від травм.

Не робіть помилку, яку я зробив в 21 рік,і постійно їдять.Я поставив на 60 кг за 5 місяців таким чином,що я додала м'язової,але я також додав шар жиру, який буде переслідувати тебе до кінця твого життя.Я був дуже захищеною і вважає галас в журналах ,що все, що вам потрібно було заповнити і піднімати важкі і ви будете виглядати, як хлопці в журналах.Я не розумів, що це було стероїдів, вони взяли з надлишком їжі, яка справила величезну м'язову масу.Звичайно, є люди, які ставлять на швидко м'язи без препаратів,але, на жаль, це не часто буває. Дати висхідні набори рутинну спробувати, якщо вам подобається,сподіваюся, що це допомагає.

+584
Winnie Campbell 27 трав. 2011 р., 08:15:30

За умови, що я не голодний, я повинен з'їсти сніданок перед або після 30 хвилин ранкової пробіжки?

Оновлення: існує безліч відповідей з докладним думки ... дякую! Якщо хтось міг надати докази, які підтверджують їхню думку, я був би ще щасливіший.

+494
Jamie Parkinson 25 квіт. 2014 р., 10:34:42

Якщо ваш питання про те, як зберегти рівновагу, роблячи один, розстав ноги трохи далі один від одного. Руки повинні бути на ширині плечей, а ноги можуть бути приблизно однакові.

+451
Bobb8 23 лип. 2017 р., 17:40:32

Є три типи м'язів в людському тілі: скелетні м'язи, гладкі м'язи і серцевого м'яза (серцевого м'яза).

Серед них, ми орієнтуємося на збільшення ваги тільки скелетні м'язи.

Скелетні м'язи містять близько 75% води, 20% протеїну, 1-10% жирів і 1% вуглеводів. [Розділ 3]

З цих фактів, якщо я тримав воду в сторону. Тоді це тільки білок, який необхідний для росту м'язів? Оскільки жир і глікоген в незначних кількостях, відмовтеся від них. Я нічого не втрачаю? Я маю на увазі, чи є інші джерела для побудови м'язової маси разом з протеїном?

+432
Sok Chai 4 жовт. 2016 р., 15:12:47

Для тих з вас, хто не може або не схильний дивитися відео, це презентація інструктор бойових мистецтв, який показує різні вправи, які можна робити з дерев'яною паличкою. Він в основному легенько б'є себе по різних частинах його тіла. Ідея полягає в тому, що це призведе до деформації кісткової тканини, що дозволить підвищити щільність кісткової тканини на частинах тіла, які він застосовує вправи. Я припускаю, що це пов'язано з практикою бойових мистецтв, де, як я розумію, студенти практикують ногами в дерева і пробиваючи дошки для того, щоб розвивати "міцність".

Чи є сенс таких вправ? Вони практичні та вигідні? Є якась особлива програма, яка є авторитетною для знаючи, як часто і в якому порядку ці види вправ можуть бути навчені?

Моя мета полягає в тому, щоб визначити, чи є такого роду "контакт навчання" могли б зробити мені що-небудь хороше, за кульгавий calisthenic вправи, які я відвідую в ці дні. Мені 31, 225 фунтів, 6' 1", і не відмовився б додав щільності кісткової тканини, особливо як я з віком. Зараз піду в спортзал-це не реальна можливість.

Ось відео: https://www.youtube.com/watch?v=OIh7CenPIu4

+403
oneFree 6 лют. 2011 р., 18:19:18

Є багато хороших відповідей, але я не бачу в них себе тут.

У мене була схожа проблема, т. к. я теж інженер-програміст. Моє рішення було Рок в моєму кріслі.

Ось саме. Крісло має невеликий відкидаються, так як я кодування, нахиляюся вперед, так що стілець нервових, а потім відкинутися назад, висуваючи проти ухилу; розгойдуючись взад і вперед протягом декількох хвилин кожні пару годин. Це допомагає мати яку-небудь музику (навушники) і просто варення з пари пісень.

Цього було достатньо, щоб зміцнити основні м'язи, зокрема м'язи в моєму поперековій області, протягом пари місяців.

Тепер моя проблема полягає в шпагат шин лол :)

+348
Jeanne Miller 23 трав. 2015 р., 23:54:04

Арнольд Шварценеггер зараз 66 років, і я знаю, ви можете побачити всі останні відео з ним працювати, його розмір рукоятку ще вгору, і т. д.

Я молодий хлопець, 22 років. Я не займаюся бодібілдінгом, і тренування тільки сила.

Я відчуваю, що я можу перемогти Арнольда Шварценеггера в армрестлінгу, і я хотів би почути Вашу думку про те, є чи не ви думаєте, що я міг.

В даний час я можу це зробити, хоча й не ідеальним, не так вже погано:

 • Жим лежачи 135 кг х 1 респ.
 • Присед 135 кг х 1 вага, ГПТ.
 • Біцепсів 40 кг. для одиночних (зліва; 45 кг. за один праворуч), 80 фунтів. для подвійних, кілька повторень (близько 3-5), загиблих-повісити форму (руки повністю висять прямо, без ривка, імпульсу, відкинувшись назад, і т. д.; 100% жорсткі).
 • Я можу зробити 3 загиблих-повісити підтягувань і важить 195 кг; не можу зробити жодного мертвого-вішати підтягують, хоча, але не може наблизитися.
 • Я можу тязі близько 315 кг. Макс, і я відчуваю, що я міг, принаймні, дати йому балотуватися на свої гроші на повну, в повну силу, ніяких поблажок поєдинок з армрестлінгу.

Що ви думаєте? Пам'ятайте, ми говоримо Арнольд прямо зараз, а не Арнольда в його розквіту.

+339
William Sam 19 трав. 2013 р., 02:36:43

17-річний спортсмен, 190lb 5'11" Я хочу, щоб дійсно отримати деякі визначення і сила для моїх передпліччях, але не знаю, як йти про це. Будь-які рекомендації з хорошою вправи робити або інші методи?

+326
wazawoo 9 груд. 2011 р., 13:58:17

Як людина, що нарешті почали включати навчання триатлон в мою програму (були плавання і біг на час), я думаю, дві великі різниці. Я почав бігати задовго до мого купання. Коли я стрибнув у басейн в перший раз, дивлячись на моє здоров'я сердечно, я не вмію плавати 25м. Після місяців, проведених практикуючими форма, нескінченні повтори і т. д... Я добре для милі або два.

Біг стане чимось схожі. Ваше тіло буде мати, щоб подолати початковий шок від цієї нової діяльності. Ваш пульс буде вище, то ваші ноги будуть залучені, і там буде маленька травм, ви будете мати радість відкриття.

Я не можу бігати кожен день. Моє тіло не дозволить. Там має бути час відновлення для мене. Це набагато більш інтенсивний (для мене) вправи, ніж плавання. Вам потрібно побудувати до 30 хвилин - це буде приблизно 5-5.5 K для новачків.

+271
user225976 31 жовт. 2010 р., 19:38:38

Якщо ви хочете схуднути просто їжте менше. Дізнайтеся, скільки калорій вам потрібно для підтримки поточного ваги і просто з'їсти 250-500 калорій менше. Якщо ваша головна мета-схуднути, це дійсно не має значення, що ви їсте, але здорове харчування завжди краще.

Як темний шоколад, я вважаю, що він пригнічує ваш апетит, із-за кількості клітковини, які він містить. Так це в основному допомагає вам залишатися в дефіциті калорій.

+244
Jose Velandia 10 лист. 2013 р., 08:56:47

Не ходи додому

Зупинка в тренажерному залі, перш ніж іти додому. Якщо ви йдете додому, ваш розум говорить вам, що ваш робочий день буде зроблено, і ви даєте собі дозвіл до краху. Якщо ви йдете в спортзал, перш ніж іти додому, ти ще в "справах" мислення.

Змінити вашого часу

Ви можете знайти його простіше зайти перед роботою, або пізно ввечері після того, як ви повечеряли і звичайно дивився телевізор.

Бути менш масштабними

Якщо робота не залишає вам занадто стомилися за довгий, інтенсивні тренування, щоб потім знайти більш короткі тренування можна робити вдома. Регульовані гантелі, гирі, гімнастику і всі компактні варіантами силових тренувань будинку, або ви можете спробувати біг на відкритому повітрі, скакалка, або йоги. І якщо ви ефективні, ви можете зробити дуже інтенсивні тренування через півгодини і досі отримати пристойну підвищення, або принаймні підтримувати, якщо ви вже перебуваєте у відмінній формі.

Вобще Суботах

Якщо у вас немає часу і енергії, щоб тренуватися протягом тижня, тренуючись тільки на вихідні, принаймні, можемо тримати вас від втрати гарною тренування, поки ви не можете змінити свій спосіб життя і здійснювати більш часто.

+232
Karl Anderson 29 серп. 2019 р., 04:39:26

Я б піти для високої інтенсивності інтервал підготовки (HIIT) будинку. Нещодавно Я виявив BodyRock.TV і адже дійсно багато сторінок, дівчина має щоденні тренування, які легко слідувати, і короткий, всього 12-15 хвилин, але насправді виснажлива, не турбуйтеся, якщо ви не можете йти в ногу перші кілька тижнів. (Я 25yo хлопець, який був трохи не в формі, і мені було важко робити все повторень вона).

Це дійсно хороша сторінка з хорошим спільноти, вона займає майже немає часу, і в основному вправами, немає ваг. Той факт, що вона викладає різні процедури кожен день тримає його свіжим і різноманітним, а тільки речі, які вона використовує, скакалки, швейцарський/пілатес м'яч, і зануритися станції.

Зацініть!

BodyRock.TV

+212
pololo 6 бер. 2012 р., 16:03:05
Важкий м'яч з ручкою, що використовуються для силових тренувань.
+180
CM Burch 15 лист. 2011 р., 11:08:27

У початковий силовий тренінг так, як це зазвичай рекомендується, скільки болючість, Домс (крепатуру), і запалення, пов'язані з виробничою катаболізму м'язових тканин, що створює більш сильні м'язи, як один відновиться?

Іншими словами, скільки болю потрібно для збільшення міцності? Бонусні очки для опису оптимального навчання з мінімальною хворобливістю, а ще прогрес.

+178
user3697176 6 лют. 2019 р., 02:39:51

Має порожнисті, порожнисті скелі, зважений порожнисті тримає/порід (рюкзак або гантелі бовталися на ноги наприклад). Невдача-це коли ви не можете тримати нижню частину спини в контакті з землею. https://youtu.be/Ln4P4WQ7EWU

Проводить: одноногий л-сидіти, тук-присісти, л-ЗВТ в себе, манну (гімнастичне рух) . На підлозі, paralettes, і паралельні бруси. https://youtu.be/GbZeD4q_cSE

Коліно піднімає, ноги піднімає, пальці в барі, пальці в бар з щиколотки ваги (всі суворе, без замаху). Ви можете зробити їх в коло, а не тільки вгору і вниз, щоб націлені на косі м'язи живота теж

Передній важіль роботи ви АБС теж добре (крім латів, спину і сідниці)

Прапори Дракона, Людини Прапорів

+175
Hunan Rostomyan 20 серп. 2019 р., 22:11:43

Розмір не має великого впливу. Єдина різниця-це висота між долонями і підлогою, який навіть не відноситься до тонізації вашою основною.

Якщо є різниця, можна стверджувати, що з допомогою невеликих коліс складніше. Просто уявіть собі дуже велике колесо : ваша рука високо над підлогою нахилу вашого тіла, що призведе до экзерсисе легше (меншу вагу, як ви можете зіткнутися з віджимання).

Це, як кажуть, різниця дуже мала, і ви не відчуваєте, що краще. Єдине, що може відрізнятися від одного колеса до іншого, як "добре змащений" це. Колесо, що котиться дуже плавно важче втримати на місці. Ви повинні протистояти цьому відсутність опору самостійно, таким чином не зачіпаючи ваші м'язи більше.

+143
atupal 2 бер. 2012 р., 10:02:32

В цілому, професійна підготовка приймає різні форми, часто розглядається як сила і витривалість.

Сила

Це може бути досягнуто з створенням окремих м'язів, як правило, важко працює.

Навчання Хілл

Ви біжите в гору, сильно натискаючи, щоб побудувати м'язи ви використовуєте при бігу в гору.

Швидкість Роботи

Це часто робиться на доріжку, що йде повторює певну відстань. 100, 200, 400, 800 метрів повторюється. (Відкритий треки дуже часто 400 м і 440 ярдів в довжину. Так що 200м-це півкола, 800м-це два кола).

Проблема для вас полягає в тому, що 2 км за раз не вистачає бази, щоб дійсно почати на цих методах навчання, оскільки ви майже напевно отримаєте травму через відсутність фізичної підготовки.

Витривалість

Це можна розглядати як навчання людей на більшій відстані працює, як напівмарафон (13,1 м/21.1 л), марафон (26.2 м/42.2 K) або навіть більше.

Я підозрюю, що, якщо ваша база знаходиться в 2 км, в той час, ви повинні зосередитися на витривалість в першу чергу.

На жаль, основним способом зробити це, є простим і майже тавтологічно. Працювати, працювати довше.

Тобто, якщо ви можете зробити 2 миль в день, то спробуйте в один день пробігти 2,5 км, а інші дні по 2 милі. Потім продовжуйте збільшувати один або два дні на тиждень. (Простір більше днів з тих пір, як ви можете вирішити для відновлення, так як чим важче тренування руйнує м'язи, і він зростає сильніше, як ви стаєте сильнішими, але все це займає час, щоб відбутися. Тому відновлення ключа).

+136
NecroBSD 6 трав. 2018 р., 11:53:31

Якщо ви можете легко виспатися, поки ще перетравлює їжу, піти на це.

Немає ніякої шкоди, крім втрати сну. Спробуйте, і подивитися, як ваш організм реагує на це. Якщо ви досі прокидаєтеся добре відпочив, це нормально.

Часто прокидаюся і в туалет, якщо ви з'їли прийом їжі безпосередньо перед сном. Це також досить часто, щоб випробувати кошмари, тому що ваше тіло в стані спокою.

Але, в кінці кінців; спробуйте, і переконаєтеся самі.

+112
eldamar 28 трав. 2014 р., 08:19:35

Ви вказали, що ви втратили вагу навмисне з початку тренування, і що ви їсте на колишньому рівні зараз. Це несумісно з довгостроковим придбанням сила.

Пояс Пауерліфтинг, ймовірно, допоможе вам у ваших ліфтів, але він не може замінити належне факторів відновлення (наприклад, достатньо білка і профіцитом калорій).

Правка, щоб відповісти на питання. ;-)

Поради Мехді це ... "відразу стає складніше додавати вагу кожного тренування, починайте носити пояс" - це розумно. Я почав використовувати пояс, коли я почав боротьбу (як мені здалося) досить багато з моєї присідання і станова тяга.

Немає жодних підстав припускати питома вага в вправа цифри в процесі прийняття рішень, якщо тільки за вашими особистими перевагами.

+111
Nikith Muthyala 15 серп. 2012 р., 22:41:21

Я чув, як затримуєш дихання для всі представники і видихаючи на шляху вгору - найкращий підхід та/або відмінності в підході? і чи є інші дихання?

+91
meehocz 25 жовт. 2018 р., 19:27:00

Ось цікаве дослідження на цю тему:

Активність ЕМГ передньої зубчастої і трапецієподібної м'язів при різних фазах пуш-ап плюс вправи на різних опорних поверхонь і різних положень рук https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4968519/

У висновку ви знайдете:

СА показали значне збільшення активності в позиції сили Р3,

Р3 бути положення руки з пальцями обертати внутрішньо, порівняно з Р1/Р2, де пальці були паралельними.

+15
George Rodgers 11 вер. 2017 р., 07:48:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil