На невеликих між тренування Заняття та інтерпретації спочиває фаз

У мене є три дні на тиждень план тренування (важка атлетика Пн,Ср,Пт, в основному рук/тулуба, плечей, спини спліт respecively, на годину або більше) і я роблю кардіо у перервах між (у залежності від часу року, біг або танці). Я в принципі хочу набрати форму і в цілому відчувати себе здоровішими.

Вранці, я був би мотивований, щоб зробити короткий біг навколо будинку (8 хвилин), а потім робити віджимання, хитання преса - це "30 хвилин тренування перед сніданком", так сказати. Тепер я задаюся питанням, якщо це фактично може бути контрпродуктивним або якщо це добре. Вранці діяльності досить легкий в порівнянні з підняття важких речей, кажуть, але я не впевнений, що якщо, наприклад, відпочиваючи фаз для зброї (які повинні бути більше, ніж один день) також означає, Я не повинна віджиматися і т. д. щодня.

+633
Jamal Stroman 24 бер. 2010 р., 19:00:34
36 відповідей

Основною причиною для Crossfitters використовувати киппинг підтягування або метелик на тренування, тому що вони швидше і вимагають менше енергії, що дозволяє завершити більше раундів і закінчити швидше.

Строгий ПУ-це чудово для міцності будівлі. Якщо ви можете робити суворі ПУ, краще не намагатися залишився, так як можна легко поранитися.

В нашу коробку, ми робимо сувору ПУ на силову частину, але вільні, щоб завершити їх в будь-якому випадку в тренуваннях. Мені особисто подобається саме цей підхід, оскільки він дозволяє розвинути силу при виконанні різноманітних рухів.

+993
Cayo 03 февр. '09 в 4:24

У той час як люди дуже швидко стрибати по приказці , що "АБС вбудовані кухні", є деякі люди, для яких додаткова допомога не потрібна.

Його, як правило, визнав, що здоровий, низький відсоток жиру в організмі є не менш важливим для показухи АБС, в той час як ви можете знизити рівень жиру в організмі, ви можете рівномірно збільшити м'язову масу.

У той час як місце скорочення, як було показано, щоб бути міфом, безсумнівно, зміни, що локалізуються співвідношення м'язової і жирової покаже деяке поліпшення. Розглянемо, якщо у вас фіксований обсяг жиру навколо вашої руки, якщо біцепси і трицепси, в той час як цей обсяг залишився той же, товщина жиру навколо руки, безумовно, повинні впасти, поліпшення видимості м'язів. Звичайно, було б те ж саме для вашого АБС.

Крім того, в той час як основний зробити бути розроблені в ході інших заходів, таких, як присідання і станова тяга, якою мірою АБС буде надавати підтримку цієї діяльності. Знову ж таки, в той час як станова тяга задіяти біцепси при проведенні в бар, я сумніваюся, що люди б порекомендував тяга для поліпшення біцепс розміром або формою.

Нарешті, доктор Стюарт Макгілл вийшов переконливі докази того, що хрумтить (або діяльності, які передбачають згинання поперекового) тісно пов'язані з поганим попереку здоров'я. Тим не менш, поради, які присідання і хрусти (зважений хрумтить навіть) будує АБС досі передаються.

Як такий, питання полягає в наступному:

Якщо у вас вже є свій раціон в порядок досить низький відсоток підшкірного жиру, які вправи і з яким набором і реп діапазони, потрібно для того, щоб безпечно збільшити розмір і силу м'язів черевної області, з упором на прес і косі м'язи живота?

+986
Marcio Santos 3 бер. 2019 р., 09:26:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Оскільки ви працюєте набагато довше і складніше, ніж зазвичай на турнірах, не дивно, що ви відчуваєте деяку болючість (див. Цю статтю в Вікіпедії на крепатуру детальніше), але я можу придумати пару речей, які можуть допомогти ваші ікри і коліна тримати трохи краще:

 • Зігрітися правильно. Прогрівання збільшує приплив крові до м'язів, що змушує ваші м'язи менш схильні до втоми; підвищує температуру ваших м'язів, роблячи їх більш еластичними і менш імовірно отримати травму, і збільшує вироблення синовіальної рідини в суглобах, яка допомагає при змащенні й амортизації. Розминка це не просто розтяжка, а насправді, статичний розтяг (довго тримає) зазвичай не рекомендується як частина розминки (ви труба: правду). Це останній огляд на прогрів говорить про те, що "розминка для мінімізації спотворень і підвищення продуктивності повинна складатися з субмаксимальної інтенсивності аеробної активності супроводжується великою амплітудою динамічної розтяжкою, потім закінчив зі спортом-певний динамічний діяльність". Так, наприклад, можна почати з 5 до 10 хвилинної пробіжки, а потім в динамічну розтяжку пояснили в правду (посилання вище). Ось деякі більш динамічним тягнеться до конкретно гомілки (малюнок алфавіт творить чудеса для мене). Ви повинні також включати в теніс-спеціальні вправи, орієнтуючись не тільки на верхній частині тіла, але і ніг.

 • Розтягувати після тренування. Щільно нижніх м'язів ніг може викликати всілякі проблеми, в тому числі болю в ногах, запалення окістя, і проблеми колінного суглоба, тому важливо зберегти їх гнучкість. Це є гомілки вправи на розтяжку, які я використовую, і ви можете знайти деякі інші гомілки тягнеться на ExRx (права колонка). Щільно квадрациклів, підколінні сухожилля, і його смуги можуть також сприяти болі в коліні, так що ви повинні розтягнути це.

 • Зміцнити слабкі м'язи. Це хороша програма для створення сили і гнучкості в нижній частині ноги м'язи. Роблю ті, які є викликом для вас, як частина вашого регулярного навчання може допомогти вирішити ваші проблеми (спробувати всі 3 підходи по 10, щоб з'ясувати, якщо це проблема для тебе чи ні; іноді інтенсивність потрібно кілька повторень для установки в). Мій чоловік підмножина цих вправ після того, як він працює (з більш складною варіації на підйом п'яти), і з її допомогою була ліквідована біль, яку він використовував, щоб отримати під час/після запуску.

 • Переконайтеся, що у вас є відповідна взуття. Взуття без належної підтримки або оббивка для вашого виду спорту зробить ваші м'язи нижньої частини ніг і колінах працювати набагато складніше, ніж вони повинні для того, щоб стабілізувати суглоби і поглинання удару.

+950
James Cranmer 13 вер. 2019 р., 00:05:40

Це дуже цікава тема. Як те, що нуль-дільник сказав, що ви можете розвинути витривалість на тренуваннях, які групи м'язів йде на велику кількість повторень. Так, віджимання можуть зробити те ж саме працювати і буде робити для ваших ніг. Але тим не менш, ви повинні запитати себе, чи ви хочете плавати або бігати. Я наведу вам приклад.

7 років тому я був одержимий ідеєю досягнення 100 віджимань за 60 секунд(я сумніваюся в легітимності своєю формою хоч зараз). Я так і зробив, насправді я захопився і в один момент досяг 200 віджимань в одному наборі. Це витривалість, це витривалість. Я міг би продовжувати віджимання на деякий час, але не мають хорошу загальну міцність, яку пізніше я зрозумів, коли я почав на лавці запасних.

В даний час я зацікавлений тільки в силові тренування. Нещодавно я почав записувати віджимання підручник для Мій канал на YouTube і зрозумів, що я втомлюся близько 15-20 повільним і контрольованим віджимання. Тоді мені доведеться зробити перерву, перш ніж робити ще один набір.

Це не турбує мене, бо я не зацікавлений у витривалості в моїй верхній частині тіла в цій точці. Але я принесу для вас, щоб розглянути. Можливо, ідеальним поєднання для вас може бути трохи витривалість і трохи сили, щоб збалансувати всі?

+927
Cyang 15 серп. 2015 р., 23:49:37

Моє питання в тому, що, швидше за все, результат другого тренування, що день? Це скоріше буде корисно, чи шкідливо?

Ти міг би поранитися, для початку. Після першого тренування у 11 ранку, ти розбила багато тканин у вашому тілі і ослабили себе. Для відпочинку і відновлення вашого організму лікує, плюс трохи розмір і сила, щоб перестраховуватися. Що алкоголь був циркулюючих у вашій системі далі порушена координація, набір м'язової маси, виробничі сили і зцілення.

Це було більше ймовірно, щоб бути шкідливими, з цілком певною мірою.

Є деякі люди, які займаються спортом кілька разів на день, але як правило, це Олімпійські атлети, де обмежуючим фактором є вибухонебезпечність і координації, а не "сирий" енергії. Ви взагалі не зможете знайти сили тим, хто тренується частіше, ніж раз на день, якщо не дуже неврівноважена (роблю пробіжку або кілька кондиціонерів, потім робиш будь-ліфтинг і т. д.). Навіть тоді, я не бачу його набагато.

Я б порекомендував знайти і дотримуючись успішного програма силових тренувань. Здогадки будуть видалені для вас, ви отримаєте набагато кращі результати, набагато безпечніше, і набагато швидше.

+914
Jomy 23 вер. 2017 р., 07:06:32

Ви сидите на вершині п'яти. Ви намагаєтеся повернутися на підлогу прямо при згинанні тому. Картинка тут. Ідеальне положення має поперекового відділу хребта, майже торкаючись підлоги, зокрема хребців, наприклад Л4-Т7 ближче до Землі. Анатомічно, це пов'язано з м'язових ланцюгів, що з'єднують поперекові м'язи, згиначі стегна, м'язи спини і напружені стегна.

Як можна поліпшити сидячи на п'ятах позицію із зворотного нагнути?

 1. Як називається ця позиція? Свою назву йога? Фітнес-термін?

 2. Як поліпшити становище?

 3. Це анатомічний аналіз правильно про згиначі стегна, клубово-поперекового м'яза, спину і стегна? Як знайти більш конкретні м'язи?

+848
Alex Held 31 січ. 2010 р., 05:09:21

Ноги дуже ймовірно могло змінитися за формою, а ваша взуття неодмінно. Маючи дві пари кросівки-це завжди добре з точки зору профілактики травматизму в тому, що взуття, як правило, стрес можна по-різному і змінюються кути трохи, так що це гарна інвестиція.

У того, я хотів би спробувати:

 1. Нову пару взуття, особливо що з коробкою, широкий носок і достатньо м'якими (перевірте Найк 4.0 х).

 2. Силові тренування, розтяжка.

 3. Ортопед.

+756
Kadir Ali 15 жовт. 2011 р., 15:39:50

Чи знаєте ви про те, щоб почати сила ? Це лінійна програма тренування прогрес, який може допомогти своєму другові досягти своїх цілей. Я бачив багато людей швидко отримати вигоду з цієї програми. Я хотів би додати, що ваш друг може отримати вигоду з використання складних вправ, повну тренування тіла. Програма також включає в себе тяги, накладні преса, лава для преса і влада прибирає. Ви, можливо, захочете, щоб уникнути сила очищає і підтягування, якщо ваш друг важко.

Програма в основному починається з порожньою штангою, щоб почати з присідань і додавання 5-10 punds, коли людина відчуває себе комфортно. Вправи виконуються в 2х5 розминок + 3х5 нормальних комплектів.

Причина я згадую це тренування з-за пунктів 2,3, описаних вами у вашому пості. Рівень складності легко впорається на початку і Ваше тіло адаптується до нього дуже швидко, як обсяг тренування менше. Тим більше це психологічно допомогти, коли ви можете виміряти ваш прогрес та насправді бачити себе сильніше.

Ви можете подивитися на відео, як Марк Rippetoe вчить присідання, я не впевнений, якщо вони доступні онлайн.

Удачі !!

+672
snickers 17 січ. 2015 р., 13:23:20

Давайте обговоримо очевидна проблема тут, напевно, треба спочатку розібратися, перш ніж регулювати інші речі:

Зважування

Це, напевно, найбільша проблема. Дозвольте мені навести кілька речей:

 1. У тебе тільки зважують себе три рази
 2. Ви коли важили тиждень
 3. Ви важите ввечері в 6 вечора
 4. Ви можете або не можете зважити себе носити однаковий одяг і т. д.

Проблема в тому, що Ваги часто не зовсім точно, і ваш вагу сильно варіюється протягом дня. Щоб дійсно отримати ручку на ваш вагу, ви можете знайти наступні рекомендації корисно:

 1. Щодня зважуйтеся
 2. Розрахувати щотижневий вага, приймаючи цифри, які ви отримуєте за кожний день, тиждень та їх усереднення
 3. Зважуйтеся насамперед з ранку перед їжею, а після використання у ванній кімнаті
 4. Зважуйтеся кожен раз носити однаковий одяг, так що він не впливає на повсякденне вагу.

Це дозволить вам відслідковувати свою вагу набагато краще. Ви не повинні припускати нічого про те, скільки ви важите, поки ви почати відстежувати правильно.


Після того, як ви добре тримаю свою вагу щотижня, ви можете почати регулювати свої вправи або дієту, засновану на тому, що ваш вага робить. Це може зайняти деякий час, тому будьте послідовні і удачі!

+652
KALLA NAGA SURESH 30 жовт. 2017 р., 18:21:14

Вам не обов'язково потрібно більше їсти, але ви повинні зробити правильне харчування:

 • Шість невеликих прийомів їжі в день, що містять 20-25г білка кожен раз (це набагато складніше планувати, ніж ви думаєте - використовувати кухонні ваги і харчування таблиці для перевірки кількості білка)
 • Здорове харчування: свіжі фрукти, а не сушені або консервовані фрукти. Сирі або трохи варених овочів. Ніякого фаст-фуду.
 • Повільні вуглеводи: віддаєте перевагу цільнозернові продукти і уникати цукру.

Вибрати якийсь спорт, який змушує вас почувати себе щасливими, а що ви отримуйте задоволення. Гарне почуття-це зазвичай найкраща мотивація для використання свого тіла і набрати масу м'язів.

+616
user4010 15 жовт. 2017 р., 05:19:43

(1) У вас є два дні інтенсивної м'язової тренування будівлі, які знаходяться у верхній частині тіла і ніг. Я б не назвав ядро-день як день м'яз (якщо ви робите тягу на день!?). Основний регенерує досить швидко, так що вам не потрібно більше відпочивати у цей день. Для ніг і верхньої частини тіла, вам дійсно потрібен відпочинок. Але день відпочинку більше призначені як день, де ви не раз тренувати м'язи важко. Це не означає, що ви не можете зробити будь-які види діяльності, як плавання, пропуск і т. д. насправді заходів у дні відпочинку є надзвичайно корисний для регенерації та відновлення. Нічого не робити в дні відпочинку і сну протягом усього дня буде просто уповільнити ваш метаболізм (я зробив це вже давно не так). Пам'ятаючи про вашої м'язової діяльності, а не призведе до поліпшення результатів у наступному тренінгу. Так що ви робите дуже добре.

Але... (2) Ви робите дві половини-ноги заняття (плавання) перш ніж ваша нога день. Так ти, напевно, втомився в п'ятницю і не можете принести всю вашу силу у ваші тренування. Значить не будуть шокувати ваші м'язи ніг так сильно, як ви могли б зробити, якщо ви не зробили б дві кардіо тренування в дні перед. Це може означати, що ваші ноги не встигнуть відновитися. Тим не менш, ви, ймовірно, зробити сильніше, але це може закінчитися в екстремал втому. Але з плином часу ваше тіло буде звикнути до нього.

(3) Таким чином, щоб завершити це абсолютно ОК, щоб активувати м'язи між м'язом-будівлі днів. Але не перестарайтеся, щоб ваші м'язи можуть йти з повною силою, на наступному тренуванні. Бо якщо ні, то ваша мета набрати м'язову масу буде займати набагато більше часу.

+562
TEEGS 6 черв. 2013 р., 03:10:55

Я багато бігати і пропускати велика, у мене теж вага ліфт, я швидко втрачав вагу, і я радий цьому. Але я дуже хочу схуднути на боці і попереку, це не моя безпосередньо нижній частині спини це як би збоку на нижній частині моєї спини, якщо це має сенс.

Від роботи я знаю, що я не можу визначити її зниження, їсть добре і багато довгих кардіо, що робить трюк, це складно правда. Я теж недавно вбили мого шоколаду в їжі, що раптом з'явився з нізвідки, я дізнався, що це був дефіцит магнію і вирішити її з Эпсом солі для ванн і магній спрей.

Я також можу зрозуміти, що генетично, живіт, бічна і задня генетично, де мій жир схильний накопичуватися найперших.

Але є якісь поради та хитрощі, дієти, вправи, мудрі, що люди могли припустити, що допомогло б мені зберегти її від цих місцях, вони не повинні бути православними і я не заперечую, якщо деякі пропозиції звучать скептично, я відкритий для нових речей, СЦД, як далеко вони звучать. Наприклад, нещодавно я дізнався, що я эндоморфного типу тіла, я поклала м'язів на швидкі і жиру...так що я зберіг силові тренування для зниження ваги, тому що я просто покласти масу так швидко, це трохи дратує, можливо, є речі, які працюють найкраще для цього статура?

Я також хотів би деякі статті і речі, щоб виховувати себе про цих ділянках тіла і т. д.. Якщо люди думають, що я б знайти їх корисними, навіть якщо вони прості ::)

+548
user63372 5 жовт. 2018 р., 05:34:27

Я серйозний відпочинку склопідіймача. Мені подобається робити влада і Олімпійських підйомників, але знайти над головою присідання частина повного урвати складно. Я легко можу робити сидячи-жим з 185, але я знайти повний урвати складно навіть 115 фунтів. Я хотів би знати, які хороші вправи і тренування допомогли мені поліпшити повний урвати. Я вдячний за будь-які поради ви можете запропонувати.

+539
chanelle hamilton 5 бер. 2013 р., 06:24:45

Я був регулярно ходити на фітнес-тренування щоранку. Я боюся, що мені будуть позбавлені регулярних вправ, коли деякі вени стали з'являтися на ногах. Мій друг, Альберт припустив, що я повинен припинити робити вправи і давати максимальний відпочинок для ніг. Він був тієї думки, що якщо я проігнорую вени спайдера, він перетвориться в хворобливих варикозних вен. У деяких статтях (http://gurusgarden.com/disease.aspx?did=Varicose%20Veins) я читав, що легка вправа для варикозних вен і судинних вен пацієнтів, як сказано вище Сари і BackInShapeBuddy для поліпшення кровообігу в ногах.

Після консультації з фахівцем вени, р-н Рой Chavarcode regading ж він запропонував мені деякі трав'яні добавки і порадив мені продовжувати з м'якою вправи і припустив, що важкі фізичні навантаження можуть погіршити умови.

+478
Nolan77 23 лип. 2014 р., 07:27:44

Робота = М * Р * Ч.

М бути маса, яка буде 125 кг(~275lb), хоча це може бути трохи більше, як ти теж самозахоплення частини вашого тіла. Припустимо, 170кг Р. сила тяжіння, яка за формулою 9.8 метрів H буде заввишки, скажімо 1,5 метра (~4,5 фути, 3 фути на шляху вгору, і ми скажемо 1,5 футів вниз, як ви рухаєтеся з гравітацією так не так багато енергії потрібно)

=125 * 9.8 * 1.5 = 2499 джоулів З 1 джоуль дорівнює 0.000239006 кілокалорій, ви б спалити близько 0,60 ккал в респ.

0,6 х 25 = 15 калорій.

Це не здається правильним, або, як я припускаю, ви б трохи спалити більше калорій на корточках, але її ближче. Це також широко здійснюється ваш вагу, метаболізм, що ваш пульс під час присідань, і так далі, і так далі.

+476
Jayden Orr 10 вер. 2010 р., 16:35:46

Має значення порядок здійснення першої конкретного м'яза в Спліт рутинних справах? Наприклад, в груди/спина, плечі/ноги або біцепс/трицепс рутини, є вправи на конкретні м'язи першого питання (наприклад, груди до спини) або їх можна чергувати в наступному тренуванні так, наприклад, груди і спину тренувати незалежні один від одного?

+446
Yair Fihman 13 січ. 2013 р., 10:14:18

Ви підтримуєте себе в достатній формі, щоб зробити 400 віджимань протягом дня і 40 за раз дійсно не пошарпаний або, роблячи їх у кілька етапів протягом дня також означає, що ви тренуєте своє тіло, щоб бути готовим на всі часи, і для роботи в різних умовах, включаючи як давно ви їли і який активності ти займався останнім часом. Один великий улов ви будете зустрічатися, що, якщо це стає рутиною, ви не можете отримувати краще. Якщо ці останні віджимання не є чим-то ви повинні працювати, Якщо ви просто закачати їх ні краплі поту, задишка, або втомлені руки, ви підтримуєте себе на цьому рівні. Який, як я вже говорив, не потертий, але це теж не постійно вдосконалюючи себе.

+443
prognoza 25 січ. 2012 р., 17:20:22

За словами Алексі Ниэми (у книзі Menestyjän kuntosaliharjoittelu ravitsemus Джа, 2005) діти не повинні тренуватися з важкими вагами з-за травм. Ніємі сайтів дослідження www.terveurheilija.fi/materiaalit/getfile.php?file=125 , який має аналогічну претензію у висновках, але на основі швидкого читання, позовні вимоги не підтримуються дослідження. Ніємі також посилається на інші джерела, але вони, здається, голів різних книгах і, ймовірно, не так легко знайти в інтернеті, хто більше зацікавлений, можливо, захочете, щоб шукати їх в деяких фінської університетської бібліотеки. Цитати на джерела, опубліковані в 1989-2004.

Ніємі показує вагу тіла Вправи для молодих людей.

+438
Radu Ciocas 4 жовт. 2013 р., 17:52:03

Є кілька причин, ви не могли бачити м'язової маси і тільки жир набирає.

Я почну з першого, що приходить на розум, і найбільш вірогідний з моєї точки зору. Ви. Фотографувати, їх багато. Якщо ви знаходитесь в надлишок і отримати м'язи, ви, природно, теж будуть набирати жир. Це буде виглядати, як ніби ти набрав в основному жир, коли насправді ти набрав жиру і м'язів. Якщо у вас є фотографії, ви можете порівняти себе в них. Коли ви втрачаєте зайвий жир після того, як ваш Навальний, ви зможете повернути рельєфність м'язів і ви можете побачити, які успіхи значно легше.

Я також цікаво, як ви тренуєтеся. 5-6 раз в тиждень? Легкі ваги? 1ПМ це? Велика Кількість Повторень? Низьке Число Повторень? Скільки коштують ваші сеанси? Ти робиш кардіо? Який тип навчання ви робите? Всі ці важливі чинники в тому, як ви тренуєтеся.

Якщо ви їсте в надлишок і бити рівні білка ви помітите приріст м'язів, що забезпечують ви працюєте адекватно.
Ваше тіло буде розвивати більше м'язів, якщо ви:

А.) дає вашому тілу привід будувати більше (так ваш організм адаптується)

Б) дає вашому тілу необхідні інструменти для нарощування м'язової маси (протеїн, повноцінний відпочинок і т. д.)

+434
user36196 25 лют. 2019 р., 08:20:37

Є два тіла execises з'являтися в моїй голові:

Ура

+429
Studymedico 4 лип. 2017 р., 11:41:49

Моєму синові 13, 5'10", носить розмір 14.5 взуття і дуже високий батюшка і сестри. Він не вдарив його стрибок зростання, ще й мене турбує його хода і його бажання займатися спортом, але він вів боротьбу з ним.

Він ходить і варто з ноги вийшли. Він також в основному йде на передню або м'яч в ноги, трохи підстрибуючи, як. Його п'ятки не чіпай або якщо вони не сильно. Він може стріляти м'яч і зробити ці типи речей, але працює на будь-який період часу закінчує тим, що боляче. Він хоче грати, але намагається бігати і якщо дуже повільно. Він дуже засмучений і ми його бачимо педіатр, але вони дали нам вставляє і сказав нам не турбуватися про це. Його щиколотки і ікри дуже товсті, кістки великі, хоча він не є за дитиною ваги. Середня за його розміру, я б сказав. Але я турбуюся про своє майбутнє з ногами. Його батько 7 ніг, і він має високий сестер. Але його біг виглядає майже боляче дивитися. Він може стріляти і робити всі інші речі, просто намагається спуститися на підлогу.

Є якісь речі, які ми можемо зробити, щоб допомогти йому це виправити? Вправи? Будь-які думки можуть істотно допомогти. Спасибі.

+429
Maxim 1 жовт. 2018 р., 11:26:04

Перейти на однорічний робочий стіл віджимання. Розставте ноги трохи більше, і залишити підтримуючої сили за межами центру: ви отримаєте більш інтенсивні тренування, побудови сили в руках і додавання деяких додаткових основних м'язів.

Якщо ви можете робити 25 з двома руками ви можете, ймовірно, зробити 5 з одним при необхідності, почніть від стіни і опуститися нижче, як ви будуєте додаткову міцність.

+417
McJoey 9 жовт. 2019 р., 04:19:49

Я б сказав, що у мене досить міцна хватка. Але коли я тягнути 170 кг я відчуваю себе в барі починають буксувати (подвійний удар, немає планки, немає цівці гачка) прямо перед блокуванням, так що я пропустив повний локаут, тому що моя сила давали (барі було не впала, мені все ж вдалося встановити його вниз).

З разнохват я витягнув 3x165 кг на наступний день, який є великим досягненням, враховуючи прогнозований 1ПМ 175 кілограм.

Цифри тут не мають ніякого значення і є лише прикладом. Моє питання: Може мій організм виводити більше енергії/сили, коли моя хватка сильніше, скажімо так сильна, що я навіть не відчуваю щось тримає?

Є дослідження про цій темі?

+403
Pavani 6 лют. 2016 р., 11:47:42

Друге дихання, висока бігуна, і т. д..., ймовірно, викликані досягли точки, коли ваше тіло починає спалювати жир в якості палива. Жир набагато багатше джерелом енергії і легше отримувати корисні палива з цукру, тому, коли ваше тіло, який був палаючий цукор, починається спалювання жиру, вам здасться, що ви раптом більше, ніж очікувалося, кількість енергії.

В попередній відповіді маємо справу з endocannibinoids згадує, що це викликано ліпіди, які досить малі, щоб потрапити в мозок з крові. Ці ліпіди є скоріше побічним продуктом ваше тіло починає спалювати накопичений жир в якості палива.

+376
Nick2253 31 серп. 2015 р., 22:15:39

Це нормально, але, звичайно, не добре для вас

Оскільки ви не нап'ємося-алкаш на дві банки пива, ти не перешкоджають м'язи-зростання багато. Пиво має багато калорій, і вони є рідкими калоріями, тому ваш голод-рівні не помічаємо їх так багато.

Я б рекомендував зберігати пиво-пити у вихідні дні - кожен день звичка може додати в калорії.

Ось докладне керівництво від народу тестостерону:

http://www.t-nation.com/diet-fat-loss/lifters-guide-to-alcohol

+363
Teresa Cheryl Evans 12 серп. 2015 р., 07:53:43

Існує багато різних методів, щоб виміряти% жиру, такі як Hydrodensitometry вагою, супорти (антропометрія - вимірювання шкірної складки), дера (двухэнергетическая рентгенівська абсорбциометрия), NIR (ближній інфрачервоній Interactance), магнітно-резонансна томографія (МРТ) і так далі. Але для різних рас,навіть такий же спосіб міг отримати інший результат. Так що ви можете піти в тренажерний зал, і вони можуть допомогти вам зробити тест, зазвичай вони використовують штангенциркулі.
Для ідеального жиру%, різного віку і статі мають різні стандарти, наприклад:

чоловік <30(вік) 14-20% >30(вік) 17-23% >25% ожиріння 
жінки <30(вік) 17-24% >30(вік) 20-27% >30% ожиріння 
+326
cukabeka 30 серп. 2010 р., 14:16:30

Я пробував багато методів, але ніхто не навчив мене, як використовувати моє латів. Пізніше я зрозумів, що найкращим способом навчитися використовувати свій латів через "Підтягування вузьким хватом", як описано в статті нижче.

Як правильно робити підтягування Chinups

Зараз це не дуже близько зчеплення, але вони не Підтягування широким хватом. Цей недолік ширини, а робити підтягування займається латів по-різному, і ви можете відчути латів. Вони також збільшують величезну гучність, як ви використовуєте свій латів більше, ніж біцепси. Проте я відчуваю, що біцепс участь у цьому русі теж. Як тільки ви навчитеся використовувати латів, то ви можете перенести на широкий варіант хвата. Хитрість тут полягає в тому, щоб навчитися використовувати латів.

+279
Brenda Adams 6 трав. 2013 р., 21:27:31

Останнє, що я чув, кальцію і раніше пов'язані з підвищеним ризиком серцевих нападів, але не збільшує ризик інсультів і, як не дивно, смерті від зупинки серця. Це, здається, відбуваються незалежно від форми добавки (цитрат трохи краще мислить, ніж карбонат, але все одно створює підвищений ризик серцевих).

Є веганські джерела кальцію, але ви будете їсти багато овочів, щоб отримати необхідну кількість. Десь до 10 чашок капусти, наприклад. Тільки 3 з капустяного листя.

Що стосується наукових основ веганства, чесно кажучи, там дійсно не один, це філософська річ. Люди-всеїдні істоти. Ось що наш організм побудований. Сільське господарство і наш масовий транспортної мережі для живлення означає, що веганство-це безпечно, але це дійсно не природно і науково.

+261
Sreetama ghosh hazra 19 бер. 2012 р., 10:26:30

Це дійсно можливо, що ти потягнув м'яз. Але, оскільки почуття дискомфорту, здається, в основному симетричні і менш очевидними, в той час як ви відпочиваєте, здається, більш імовірно, що ви відчуваєте уповільненої м'язах початку.

Якщо це правда, то ваш дискомфорт може досягти приблизно 48 годин після первинного стресора (потягнути за вагон).

Проконсультуйтеся з лікарем, якщо неприємні відчуття не проходять більш ніж через тиждень.

+260
xpbar 15 трав. 2016 р., 23:31:10

Якщо у вас є групи м'язів, які "відстають", то очевидним рішенням буде для них ще важче, ніж раніше. Однак я міг би додати, що у більшості людей плечі, що не "на висоті" з тим, що те, що вони хочуть. Частково проблема тут полягає в тому, що дельтовидні м'язи-це дуже невелика група м'язів, і "великі" плечі зазвичай займає багато часу.

Повернемося до теми під рукою, ваша техніка тренування до відмови не далеко від істини, але це не працює так, як ви розраховували ці різні частини тіла, це може бути час, щоб спробувати щось нове. Можливо, перемикання на високій гучності (не до відмови!) програму або навіть програми сила буде давати результати.

Найважливіший урок, який я дізнався в моїй підготовці це те, що якщо те, що ти робиш не працює, змініть його. Не тримайте стукати головою об стіну.

+247
Xiechen 4 груд. 2013 р., 15:09:37

Останнім часом у мене не було багато часу, щоб піти в спортзал, тому я вирішив купити собі гантелі. Я швидко зрозумів, що регульовані гантелі є більш дешевими, ніж звичайні гантелі. Я натрапив на це: http://www.walmart.ca/en/ip/marcy-40-lb-eco-dumbbell-set/6000132108842

Тепер моє питання, чи є максимальна вага, який кожна ручка може мати? Як бачите, за посиланням вище поставляється з 4-5 фунтів, 4-3lbs і 2-4lb до ручок. Я думала про те, щоб весь вагу на одну ручку.

Під цим я маю на увазі:

На одній ручці, поставити 2-5лб Ваг на кожній стороні (що складає 20 фунтів), потім покласти 1-3 фунтами ваги на кожній стороні (т. 26 фунтів) і з ручкою вагою 4 кг, в загальній складності буде 30 фунтів (що є гарним стартом для мене).

Після, я планую купувати більше двох зважених пластин, кожна вагою нижче 10 фунтів. Отак, з одного гантелей, ручки, можна мені: 2-5 фунтів і 1-10 фунтів ваги з кожної сторони, що дозволить зробити 40lbs вага на гантелі ручки.

На моє запитання, як я знаю, якщо ручка зроблена, щоб взяти 40lbs на одній ручці? Останнє, що я хочу, це ручка ламається, і вага падає на мене.

+172
Adelia van Tonder 17 лют. 2016 р., 20:31:30

Фотографувати. Я припускаю, що ви ще новачок, тому намагаюся отримати м'язи і втрачати жир в той же час. Це досягається тільки за рахунок новачків, тому що організм не звик до тренування/важка атлетика ще.

Робити знімки раз в тиждень/місяць, щоб відслідковувати прогрес. Причина ви не бачите прогресу в дзеркало, тому що ви подивіться на ваш щоденний прогрес і порівняти з вчорашнім. Якщо порівнювати з минулим місяцем і ви втратили 5 фунтів, ви бачите різницю 5 фунтів зробив.

Інший спосіб полягає в тому, щоб перевірити, якщо ваш одяг, як і раніше підходять. М'язи щільніше, ніж жир, тому ваш лінії талії буде менше, і штани повинні почати відчувати себе вільно.

+102
cmvandrevala 29 груд. 2018 р., 09:55:30

Щоб розширити відповідь JJosaur, я особисто можу засвідчити безкоштовні конкурси наркотиків. Я була вільною від наркотиків конкурентоспроможної культурист, і я успішно конкурували на місцевому рівні (в моєму стані) та на місцях у США. Змагання були санкціоновані специфічними природними організації культуризму. Тестування, як правило, бере участь сечі і/або детектора брехні до події. Звичайно, це не дурень доказ спосіб, і речі, можливо, змінилися, так як я "на пенсії", але це було те, що було використано багатьма організаціями. Одна річ, ви повинні розуміти, що тренування без наркотиків-це набагато більш складне завдання. Ви повинні бути розумнішими, і, бути підготовленим до навчання протягом багатьох років, пильну увагу до деталей (харчування, відпочинок тощо) для того, щоб максимізувати будь-якому потенційному ви можете мати.

+99
Ruqayah osama 28 груд. 2012 р., 06:14:19

Це означає, що ваш організм звикає до навантаження. Починайте збільшувати кількість повторень/інтенсивності або включення різних типів вправ (АБС-це загальний термін, верхній/нижній/косі/поперечні м'язи і т. д. і різні вправи натисніть їх по-різному). В кінці кінців ви досягнете точки, коли ви досить тренування, ваше тіло насправді не отримати Домс або біль, яка в порядку, але знаю, що для стимулювання подальшого зростання м'язів потрібно рвати волокна, яке робиться за рахунок збільшення повторень/інтенсивність і т. д.

+95
Jennifer Mark 19 квіт. 2012 р., 16:40:47

Домовилися з Шоном на збільшення ваги за рахунок води і можливих подколи.Є гарна причина, чому наші тіла піт. Його механізм охолодження. Вам слід більше турбуватися про збереження вашої власної зволоженою, а не обливши себе у воді.

Довільний приклад;

 • Уявіть собі система водяного охолодження для високої продуктивності комп'ютера, число хрускіт складних обчислень. Потрібно остудити гарячу воду, що генеруються компонентами комп'ютера. Це робиться повільно проштовхують воду через ребра радіаторів з допомогою вентиляторів (при необхідності), а потім відкачування холодної води, щоб охолоджувати компоненти.
 • Те ж саме для вашого тіла. Ваше тіло буде насос гарячої крові до зовнішніх венах (радіаторів ребра) під шкіру, таким чином дозволяючи вам спітніти і вітер (фанати) будуть відводити тепло від вашої шкіри, дозволяючи крові у венах охолоне. Після цього було зроблено,прохолодніше кров, потім переноситься в райони, де потрібно охолодження.

Поставивши воду на себе ззовні дасть лише тимчасовий результат.

Деякі поради я думаю, ви вже знаєте, але я констатую деякі моменти для інших учасників, зацікавлених в цьому раді;

 1. Тримайте себе гідратованих з водою. Цукор спортивні напої гарні для миттєвого енергії, як 100м, 200м, 400М тире, після того, як ваш рівень цукру в крові падає після миттєвого підйому, ви будете почувати себе втомленим і млявим. Для марафонець, я вважаю, що зволоження тільки вода необхідна перед(напередодні), під час і після гонки.
 2. Зосередьтеся на своєму диханні техніку, ефективну марафонець, який має право дихальні техніки можуть мати більше шансів на перемогу в гонці. Ви також зможете контролювати свій пульс тому краще менше шансів у вас зневоднення

Все найкраще з ваших гонок.

+62
user17441 2 лип. 2011 р., 08:40:47

Калорії проти калорій-це дуже перше, що вам дійсно потрібно відстежувати. Основна причина змушуючи вас зробити деякі домашні завдання так що ви можете побачити, наскільки близько Ваш баланс калорій є. Розумію, що калькулятори тільки ви на вірному шляху, і індивідуальних фізіологічних відрізнятися.

Можна тільки поліпшити те, що ви вимірюєте

 • Відстежити, скільки калорій ви їсте кожен день
 • Відслідковувати свою вагу тіла
 • Відстежувати ваші мірки (талія, груди, руки, ноги і т. д.)
 • Відслідковувати все, що ви їсте (закуски включені, не бреши собі)

Ваш TDEE (для злегка активного), ви опинитеся в необхідності ~2300 калорій в день, щоб підтримувати ваш поточний вагу тіла. Враховуючи, що ви не дуже важким, щоб почати, ви повинні прагнути до повільної втрати ваги. Якщо ви втратили аж 1-1.5 кг ти йдеш у правильному темпі. Прагнути до 0,5 кг / тиждень.

Ваша тренування володіє величезним серцево-судинної компонент в ньому, що добре. Однак, якщо ви хочете більш тверде тіло можна торгувати деякі з ваших серцево-судинної роботі для силових тренувань. Я не хотів відмовлятися від їзди на велосипеді або біг (як вам більше подобається), але, можливо, витратите лише 20 хвилин, а решту часу на підняття важких предметів. Ви можете в кінцевому підсумку набирає вагу, але втрата жиру і втрата жиру-це звичайно те, що люди після.

Дієтичні налаштування

Нарешті, є кілька змін в свій склад раціону, який може виявитися корисним:

 • Вам потрібно всього лише 1,8 г / кг маси тіла білка, тому для вас це буде близько 118 гр за день
 • Ви можете обміняти деякі з фруктів для високої джерелами клітковини вуглеводів, таких як вівсянка і кіноа.

Високий джерелами клітковини карбюратор продуктів з низькою щільністю, тому вони заповнюють ваш шлунок без упаковки в багато калорій. Що сприяє ситості, а також може допомогти при дотриманні дієти, тому що ви не відчуваєте себе зовсім обділеним.

Останній пункт полягає в тому, що це можливо, щоб опускатися дуже низько в калоріях. Принаймні в одному дослідженні спостерігалося статистично значуще населення, метаболізм сповільнилося до точки, де вони ледь схуд за протоколом вони тестували. Решта втратили вагу відповідно до калорій в/калорій з рівноваги. Повільний і стабільний втрата жиру завжди перемагає аварії дієти. Якщо ви вирізали занадто багато, вас можуть підірвати свій власний успіх.

+39
Shawn Lauzon 20 лип. 2017 р., 07:43:50

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil