Правильна ергономіка для постійної реєстрації?

Я розглядаю один з моїх парт підняли на висоту.

Є докладні Оша керівні принципи, наприклад

OSHA diagram of ergonomic desk sitting.

Існують також стандартні настроювання постійної роботи в офісі?

+109
Dan Bliss 24 лист. 2015 р., 07:53:49
36 відповідей

Правильне харчування-це складно визначити для кожної людини. Якщо ви занадто ліниві, ви можете використовувати посилання: http://www.nhlbi.nih.gov/guidelines/obesity/BMI/bmicalc.htm. Це буде просто сказати вам, якщо у вас надмірна вага чи ні. Я вважаю, що краще мати тренера/інструктора, щоб направляти вас неправильно, якщо ви не втратити свою форму при виконанні якихось вправ чи використовувати дзеркало. І, дієтолог пропоную вам, що є на вашу баланс між роботою та особистим життям і кількості тренування ви робите. Коли я почав тренування в тренажерному залі, я використав книгу Кріс Джетин, як мій гід [в Bodybuilding.com: посібник ваш найкращий тіла] і тут Н там прийняли допомогу від тренерів, що цілком добре, оскільки він також передбачає варіанти дієти.

+974
Marek Guevara Braun 03 февр. '09 в 4:24

Нещодавно я отримав в Олімпійських підйом і мені дуже подобається. На жаль, мені неодноразово говорили тренери, що мої плечі вперед і округляючи спину не прямо, коли я убираюсь, станова тяга або ривок.

Я намагаюся зосередитися на кожен ліфт, але я, здається, не бути в змозі тримати її прямо. Мій стоячи пози-це добре, і я можу залишатися у вертикальному положенні просто добре робити присідання, але коли я в первісному зігнутому положенні, я пас.

Хто-небудь є пропозиції для вправи або методи тренування, які можуть допомогти поліпшити мою здатність тримати спину прямою під час цих ліфтів? Можливо, зміцнення верхньої і нижньої частини спини і підвищення гнучкості?

+888
Tran Tran 31 січ. 2010 р., 03:02:56
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я працюю таким чином:

-Спочатку я зроблю один комплект максимальний вагу я можу підняти близько 15 кг(33 фунтів) по 12 повторень.Потім опустити її до 12 кг та ще один набір і так далі, поки мої руки втомилися і я не можу підняти подія 5 кг.

З допомогою цього методу мої руки реально спалювати і розвивати

Чи є назва для цієї тренування і ви думаєте, це тренування?

(Я початківець бодібілдер,не попередньої спортивної життя)

+864
Blackwidow 17 бер. 2019 р., 06:56:30

Який найбільш ефективний препарат для схуднення дієтичну підтримку?

+844
jim liu 5 серп. 2015 р., 15:56:41

Можливі Дублікати:
Я недовага. Як мені набрати вагу і м'язи?

Я 20-річна дівчинка та недовага. Я б хотів набрати вагу, так що я не схожий на дівчинку. Мені потрібна порада, як скоріше набрати вагу. Чи Можете ви дати мені пропозиції, як я можу почати набирати вагу за рахунок правильного харчування, такі заходи, як вправи і повноцінний відпочинок?

Зверніть увагу, що я сидячий спосіб життя протягом майже 4 років. І відчувають безсоння. Будь-яка допомога буде дійсно оцінили. Спасибі.

+821
user3626897 16 вер. 2016 р., 18:03:24

Гормони відповідають за схуднення, не всі, але він є одним з винуватців. Який тип гормону дійсно винного? Був час, що я обмірковував, чому хтось їсть багато, але набрати вагу і я, які їдять менше, отримати більше. Як я шукав відповіді, це призводить до гормональних факторів. З деяких причин, дисциплінувати і їдять що таке харчова ланцюг піраміди записався це добре. Я почала мою дієту з очищення організму, детоксикації моє тіло від токсинів, випиваючи смузі зі спіруліною порошок - це допомагає детоксикації організму природним шляхом.

+820
Litppunk 6 серп. 2014 р., 16:54:54

За тиждень моєї відпустки, я буду зупинятися в готелі, який має короткий басейн (17м). Моє питання: враховуючи набір плавати вчення (наприклад, деякі плавають, свердла), для короткого басейн якою повинна бути програма тренувань виглядати, орієнтований на техніку? Тренування повинна бути приблизно 45 хвилин.

Я новачок у плаванні, зазвичай я пропливаю 50м приблизно в 50-х роках близько 30-31 ударів і може тримати такий темп протягом деякого часу.

Моя мета для купання цього "trainingperiod" візьме участь у відкритій воді перегонів в центрі Стокгольма, що становить близько 1,6 км в довжину, див. Riddarfjardssimmningen або ФБ. Крім того, на канікули, я займаюся плаванням 3-4 рази в тиждень.

+807
Kozkoz 2 січ. 2016 р., 00:29:34

Мій друг сказав мені, що ви можете з'їсти що завгодно протягом 15 хвилин великий тренування без зайвої ваги. Я не можу зрозуміти науку позаду цього. Чи є правда в цьому?

+756
user72164 20 лют. 2016 р., 06:30:45

Я регулярно бігаю зі своєю собакою по парку. Він шоколадний лабрадор, 42 кг (всі м'язи) і ми регулярно робимо ~4 км приблизно за 25-30 хвилин (він завжди зупиняється, щоб понюхати). (Для довідки, мені 81 кг.)

Я бігаю з GPS-годинами, що дає мені мій спалених калорій, але цікаво, якщо це можливо, щоб підрахувати, скільки моя собака згоріла в той же період? Я не знаю, чи буде це просто скорочення, тобто він вагу тіла у відсотках від шахти, або якщо це інше, тому що чотири ноги і т. д.

Я знаю, що це не зовсім стандартний фітнес-питання, але якщо хтось знає, я буду дуже вдячна. Досі пошуки тільки з'явився калькулятори для вигулювання собак, а не собаки.

Ура.

+710
fcaqzwxsw 4 січ. 2010 р., 02:31:55

Це добре, щоб тримати гантель в праву руку за правильні присідання нога, і навпаки (він відчуває себе найбільш комфортно для мене). Або я повинен використовувати 1 гантелі на кожну руку?

+680
Vladimir Klimenko 8 серп. 2019 р., 12:15:22

Моя дружина отримала мікротріщина на бал їй плечовому суглобі близько двох років тому. На жаль, досі болить, коли вона вправи щоб в плечі, яка обмежує, скільки вона може навчити його.

Якщо вона вправи кожне плече стільки, скільки вона хоче, природно, не проблематично плече буде прогресувати в силі швидше, збільшуючи і без того високу відмінності між двома.

Питання: чи є що-небудь поганого?

Іншими словами, вона повинна навчати кожного плеча так само, як вона може? Чи є щось небезпечне збільшення бічної сили нерівність?

Ці вправи однією рукою вона робить в основному піднімає гирі і гойдається.

+671
dutzu 11 лют. 2015 р., 12:53:25

Щоб просто прояснити отримують вагу, коли ви зупиняєтеся і тренажерний зал, я можу сказати, що я не здивований і це не дивно, враховуючи кількість вуглеводів, що ви приймаєте і білки.

Організм отримує все, що він підскочить інсулін дуже високий, наявність інсуліну в крові знизить глюкози, але також відкриє клітини і нехай жиру разом з іншими.

Інсулін не приймає жир і зберігати їх у вигляді жиру, інсулін на вуглеводний і надлишок глюкози з білків і зберігає їх у вигляді жиру, жир викид інсуліну тільки в незначній мірі, жир це не ваша проблема.

Ваші вправи просто тримати вас від набирає вагу.

+592
illmatic 15 квіт. 2019 р., 13:29:50

Я упевнений, що немає ніякої "науки" для визначення інтенсивності - ви повинні зробити це результати: як позитивні, так і негативні. Ви будете знати, в 3-6 тижнів, якщо ваш режим хороший, якщо він починає надавати результати, які ви хочете - з іншого боку, якщо ви отримуєте травми, хворих і т. д. ви знаєте, що це поганий режим....і якщо немає позитивних змін - не хороший режим (так, у вас хороші, не хороші і погані).

Якщо ви заснували свій раціон на один із сотні використані тренерами, які доступні в книгах чи інтернеті (багато безкоштовно) - вони ви можете бути впевнені, що (в залежності від автора/тренера), що це добре округлені.

Ваше опис 5-6 комплектів х 2 повторення х 2 вправи - ніби як представники світу, якщо ти важка на вагу (що-то ви, напевно, не варто постійно робити). "Типовий" набір/шаблон реп-це 3 підходи по 8 повторень (навіть якщо ви суперсет) для розмір/витривалість і 5 сетів з 5 повторів на міцність....

Заяву про те, що 'коли-небудь я можу легко закінчити іноді я не можу здається, щоб вказати, що суперсети та/або розпорядок дня не збалансованою або зосередженим. Подумайте про те, що суперсети є: або дати дозвіл на додатковий відпочинок на зоні фокусування під час роботи допоміжної мускулатури (наприклад, акцент робиться на груди, так що ти робиш жимів лежачи, друга вправа може бути скорочення литкових м'язів або випади)....Або додати більше напруги в зоні фокусування (наприклад, зосередитися на грудях, щоб ти віджимався, друга вправа може бути над головою прес).

+560
Dale Sattler 2 лист. 2017 р., 02:39:23

Я знаю, що ти повинен прищемити лопатки на горизонтальній лаві - він відчуває, правильне.

Він використовується, щоб відчувати себе нормально на ухилі, а також, але в два рази за останні два тижні (спроба ССБ) я відчув щось під лівою лопаткою "тягне", як я натиснув і результат в деяких дивне поколювання по всьому лівому плечі/руці і невелика біль у шиї, коли повертаю голову.

У перший раз це вилилося в якийсь дивний залишковий біль в області плеча, що буде боляче, тільки коли я кашлянув. Що пішов сьогодні, так що я вирішив спробувати ще раз, але те ж саме було - витягнув те ж саме у мене під лівою лопаткою, то ж дивне відчуття спускаючись мою руку, трохи біль у шиї, коли повертаю голову.

Вага розумно - я не надто напружуючи себе і зберігати стійку форму при натисканні.

Ви прищемити лопаток на похилій? Що може бути причиною цього?

+525
furas 23 черв. 2019 р., 13:13:49

Технічно ППР не повинні включатися в вартість калорій. калорії опіку оцінюється виходячи з обсягу виконаної роботи.

Витрата калорій являє собою оцінку за допомогою статистичного регресійного аналізу для оцінки калорій. Кількість помилку часто більше, ніж РМР. Виробники аеробні машини виразно за оцінку калорій спалити.

Щоб ще більше ускладнити справу аналіз відноситься тільки до учасників дослідження.

Гірше з появою ПК рівнянь, відсутність здорового глузду. Дослідники підключи результати свого дослідження в ПК і випльовує безглузде рівняння. До регресійного аналізу ПК знадобилося багато зусиль і людина, що робить аналіз, був у змозі використовувати здоровий глузд при розробці рівнянь.

Біг, ходьба, сходові степпери, і калібровані стаціонарні велоергометрі з точного вимірювання крутного моменту та швидкості обертання, можна більш точно оцінити кількість спалених калорій. У цих видах фізичної активності, обсяг роботи зробив дуже точний.

Це не рахуючи ходьби і бігу на біговій доріжці з-за механічної допомоги від електродвигуна з ремінним приводом. Загальні формули бігову доріжку (Ел.р метаболічних рівнянь АКСМ) було доведено, щоб мати коефіцієнт помилок перевищує 10%. У АКСМ не пропагує застосування цих рівнянь.

Ходьба і біг також використовувати регресійний аналіз (наприклад, Рокпорт ходи), але є більш точними, через точності обсяг виконаної роботи (вага, відстань, час).

Регресійний аналіз для оцінки калорій має високий рівень помилок, і часто завищені виробником, роблячи РМР спірне.

Що більш важливо, ніж кількість спалених калорій, як ви себе відчуваєте, коли дивитесь у дзеркало або якщо ваша одяг стає сильнішим чи слабшим.

+519
Alexandre Sapata Carbonell 23 вер. 2014 р., 20:22:56

Я б сказав, що немає правди у твердженні, що ви можете з'їсти що-небудь тільки тому, що ви тільки що закінчили тренування. Я маю на увазі ніхто не збирається припустити, що туша-це нормально, поки ви працювали, вірно?

Тепер, що ваш друг, мабуть, чули, і неправильно, що після важкої тренування, коли ви вже вичерпали запаси глікогену в м'язах, вони краще за всіх здатні поповнювати їх у 30-60 хвилин після. Багато бігуни на витривалість клянуся склянку шоколадного молока в кінці розбігу, так як співвідношення білки / вуглеводи приблизно оптимальному для поповнення запасів глікогену, можливо, збільшення кількості глікогену зберігається, тим самим збільшуючи витривалість в майбутньому тренування.

+491
MoneroHelpme 4 бер. 2014 р., 09:34:19

Згоден з усім, програма md5sum говорить. Також хотіла б додати ще один метод список: коли ви йдете вниз, в присяд, не думайте, що дозволити гравітації тягнути вас вниз або вага штанги штовхає вас вниз. Візуалізувати, використовуючи ваші м'язи і ядро напругою тягнути себе вниз навпочіпки. Це дозволить підтримувати м'язову напругу по всьому тілу, які не тільки допоможуть вам більше підйом, але і допоможе уникнути травм.

+457
Jacob Still 8 бер. 2010 р., 04:17:29

Я типовий офісний ходок, який сидить близько 9 - 10 годин перед моєю системи. Нема можливості тут зробити які-небудь наземні вчення.

Зазвичай я граю в бадмінтон після роботи протягом години.

Цього досить?

Є прості прийоми і вправи, як розтягнення(в прийомні години), які можуть бути дійсно отримати мене протягом дня?

Потрібна відповідь, який може допомогти зробити мене активним весь час.

Редагувати: забезпечення фізичного здоров'я, а сиділи без діла більшу частину дня питання відрізняється і так само, як і відповідь. Будь ласка, забезпечте гарне рішення за моїм критеріям.

+426
Priya Ponnusamy 1 лют. 2015 р., 13:47:30

Кардіо спалює більше калорій під час тренування, але гирьовий будує більше м'язів, що в свою чергу підвищує ваш коли RMR (рівень метаболізму). У мене є трохи більше години на тренування кожен день під час обіду. Я повинен витрачати свій час, атлетика, біг, або суміш обох? (якщо я повинен робити суміш, що суміш виглядає? наприклад(10-20% кардіо))

+300
user2906779 3 бер. 2016 р., 03:37:51

@Логотипи - що стосується будь-яких рекомендацій, вправ з інтернету без оцінки давати рекомендації досить просто відчайдушні.

Є серцево-судинні ефекти, які повинні бути повністю зрозумілі.

 1. Я б не приймати поради від людини, тренер (без образ, якщо будь-тренер). Це дуже стан, дуже мало хто буде знати достатньо, щоб дати вам рекомендації.
 2. Більшість фізіотерапевтів, ймовірно, не ставився до цього раніше. Тому я не випадково вибрати терапевта як ви, ймовірно, знаєте більше про стані, ніж вони.
 3. До ортопеда, ймовірно, ваш кращий ставку. Однак дуже ймовірно, вони також не лікувати умова раніше.

Мій Найкращий Порада:
Я запропонував би отримати рекомендація від когось з Едом, який мав успіх з постачальником. Ви можете знайти місця, щоб зробити це, використовуючи посилання нижче. Досвідчений фізичної терапевт чи лікар-ортопед, що знайоме ваше стан буде кращим варіантом.


Бажаю Вам удачі вибачте, якщо мої рекомендації не те, що ви хочете почути, але я можу зрозуміти, як це неприємно, мабуть, не будучи в змозі знайти корисним фахівцем охорони здоров'я.


Корисні Посилання https://www.ehlers-danlos.com/patient-support/

Тематичні Форуми https://www.ehlers-danlos.com/message-boards/

+297
user3179159 30 бер. 2015 р., 17:36:54

Подолання гравітації рекомендує таку послідовність кроків:

 1. Кільця На Руках Ремінець Віджимання
 2. Л-звт / Стреддл-л прям-рукоятка преса стійки на руках
 3. Повного Рівня Назад (З Супінації Руки)
 4. 1/2 Макета / 1 Нога Розширений Передній Важіль
 5. Розширений Кільця Виточки Планш
 6. Діпи кільця (глибоке і з кільцями вийшов 75 градусів минулому паралелі)

На сам рух, якщо ви не можете досить потримати його ще, мінімум доктор рекомендує тренування з партнером, щоб тримати ваші ноги, або з гумки, наприклад Therabands, впираючись ногами. У будь-якому випадку, навантаження повинна бути організована так, що ти проявляєш максимум зусиль для того, щоб тримати себе у повітрі у позі Хреста.

+252
Maciej Gol 17 бер. 2013 р., 23:34:34

Алкоголю має безліч негативних наслідків в організмі, і не можна замінювати вуглеводи з ним.

 • Знижує рівень гормону росту і тестостерону
 • Гальмує відновлення
 • Причини зневоднення
 • Знижує м'язовий глікоген
 • Знижує аеробні здібності
 • Це калорійний, але не живильний

Алкоголь чинить катаболічну дію на синтез білка; в результаті зниження м'язової маси/менший зріст, але він також пригнічує інших білків в організмі. Один ефект полягає в тому, що нейрогенез (створення нових нейронів) у гіпокампі відключать протягом 4-5 днів після вживання алкоголю.

Один величезний ефект цього полягає в тому, що він зменшує синтез і вивільнення пептиду (білком) гормон росту. Це достатня причина, щоб утриматися від вживання алкоголю, якщо ви працюєте.

Крім того, він також зменшує викид тестостерону, так що менш доступно для збільшення м'язової маси. В кінцевому підсумку це призводить до зменшення м'язової маси, а також. (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24658221) - деякі дослідження взуття, що тестостерон збільшує після малих доз алкоголю, і зменшується при помірних і високих дозах. Однак, інгібується синтез, що призводить до довгострокових наслідків. Алкоголь пригнічує гонадотропін-рилізинг гормону, який в іншому випадку стимулює вироблення статевих гормонів.

Алкоголь також уповільнює відновлення. Це відбувається тому, що витрата енергії збільшується для детоксикації від алкоголю, і як такий менше енергії використовується для відновлення м'язів. Що стосується науки, цей ефект залежить від типу виконуваної тренування.

Інший ефект полягає в тому, що він діє як сечогінне. Це призводить до стану дегідратації, яка викликає втому, знижує продуктивність і зменшує рівень АТФ. Крім того, зневоднення саме по собі викликає збільшення серцевого ритму. Це робить аеробне тренування менш ефективною і важче виконувати.

Алкоголь знижує рівень глікогену в м'язах. При виконанні середньої і високої інтенсивності навчання, м'язовий глікоген є основним джерелом енергії; результати скорочення передчасного закінчення навчання, з подальшим більш низькі доходи, ніж в іншому випадку.

Нарешті, алкоголь досить калорійний, але досить низькі по живильній цінності. Є кращі варіанти, щоб збільшити споживання калорій, як під час завоювання та різання.

Редагувати:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4056249/ в огляді підсумовані багато ефекти, які я згадав вище про гормональної функції. Я постараюся знайти дослідження на інші аспекти.

+236
Olive Johns 12 лип. 2017 р., 07:42:51

Зміна порядку вправ, які відповідають вашим графіком не повинна викликати яких-небудь проблем. У самому справі, як ви прогрес, якого ви повинні постійно опинитеся оптимізації свій раціон з різних причин. Після того як ви створили ваші навчальні цілі, змінюючи вправи, порядок вправ, тренувальні дні, повторень і набори допоможуть вам у боротьбі з нудьгою і тренувань. Природний розвиток можна було б розділити ваші вправи в залежності від виду роботи/гол(и). Наприклад, штовхати/тягти. Як Новачок, це більш важливо бути послідовним і створити хорошу основу, перш ніж перейти на більш передові методики навчання. Це також означає, даючи собі достатньо часу для відпочинку. Тому, зберігши у вихідні дні безкоштовно не погано.

+169
PonWer 3 груд. 2010 р., 06:52:39

Проблема в тому, що я не така товста, щоб прибрати жир з іншої частини мого тіла

Не турбуйтеся про це. Ваше тіло знає себе краще, ніж ти, і це дуже добре, що він робить. Якщо це необхідно, щоб спалювати жир для отримання енергії, це не позбавляє площею ефірних жирів коли можна йти через дорогу в район з великою кількістю жирів. Напевно, це аналогія погана, але незалежно від того: не турбуйтеся про те, де ваш організм буде брати жир від. Якщо ви потрапили на правильне кардіо/дієтичне рутини, зрештою жир з живота зійде.

Я намагався позбутися від нього з часу його починає з'являтися, але, все пробував (erobics, сидите-вгору, 5 хв пішки і 2 хв біг (5 разів)) не працює для мене.

Є кілька причин, чому це не спрацює, і всі вони зводяться до одного слова: дієта. Цитувати пов'язаний питання, " втрата ваги так само простий, як спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте. Найпростіший спосіб зменшити споживання калорій-це є здорову їжу". Тепер, немає нічого в "нездорової їжі", яка чарівним чином робить вас жир, то це чистий міф. Втрата ваги відбувається від того, що коли ви їсте здорову, це стає все важче для вас, щоб об'їстися.

Розглянемо Біг Мак і яблуко. Бігмак годин у близько 600 калорій, у той час як яблуко ближче до 100. З'ївши біг мак, я зазвичай як і раніше дуже голодний, і міг би легко закінчити пити і картоплю... після чого моя їжа наблизилася до 1000 калорій. Але що станеться, якщо я їм 600 калорій варто яблук? Я не думаю, що я міг би навіть з'їсти 6 яблук за один раз, але я впевнений, якщо я зробив я б повний! Зараз, це самий простий приклад (очевидно, ви не хочете з'їсти 6 яблук, як їжу), але вона допомагає довести правоту, як здорове харчування допомагає вашої дієти: калорійною основі, здорові продукти просто більш повноцінною, ніж високо оброблені харчові продукти.

В резюме, ви повинні дійсно працювати на дієті і кардіо плану залежить від вашого поточного рівня підготовки, бажаних цілей (встановити цільову БФ% або вага), і скільки калорій потрібно з'їдати щодня (переконайтеся, що фактор кардіо!).

+161
Nishant VK 18 черв. 2012 р., 05:46:08

Я не можу знайти цю інформацію в будь-якому місці.

Припускаючи, що у мене є "Чарівна миля"

Якщо я використовую Джефф Галлоуей спосіб бігу/ходьби, як повільно ти повинен йти? Якщо мій інтервал запуску 2, 1 прогулянка, як повільно ця прогулянка повинна бути чи дозволено? Я не намагаюся нічого виграти, але я не хочу обманювати самого себе або припинити свою здатність терпіти довше рас.

Я думаю, те ж саме можна запитати і про управління. Як швидко він повинен бути?

Мої 5к становить близько 43 хвилин. Повільно, але я не дуже турбуюся про це. Я ходової частини, коли я буду готовий.

5к на даний момент. Але це змінює для 10k і напівмарафон?

+131
ericariello 8 трав. 2013 р., 06:35:59

Я чув, що тренування ваги знизити гнучкість людини з плином часу. Як зберегти гнучкість, в той час як стає сильнішим? Відповідь приймати до заняття йогою одночасно? Чи, може, є варіант без цього?

+124
Mpagi Shafic 8 лист. 2016 р., 11:38:42

Простий факт полягає в тому, що після їжі ваше тіло відволікає кров до шлунку і кишечнику перетравлювати і вбирати ласощі в їжу. Якщо ви спробуєте занадто швидко вправи, то ваше тіло не зможе справитися із збільшеним вимогою крові до м'язів. Не кажучи вже про те, що підвищений внутрішній тиск на живіт може призвести до Чандра (блювати).

Як довго ви повинні чекати, це дуже суб'єктивний питання, так як з втратою ваги - де biovariables індивіда визначити швидкість, при якій тренування буде мати ефект. Але приблизно через годину це типове час очікування, бажано 2.

+123
AndroidDev 28 серп. 2013 р., 07:33:53

Я намагаюся повернутися в біг. Головна причина, чому я зупинився минулого разу був з-за запалення окістя. Я приймаю його набагато легше, знизивши темп, час між запусками, і відстані. Це працює до цих пір, але я починаю відчувати знову біль в моїх гомілках, є хороший спосіб, щоб запобігти? (Або хоча б зменшити його) мені було цікаво, чи буде пов'язуючи їх, або отримати підтримку, допоможе.

+117
alien250 6 лист. 2012 р., 00:31:25

Нещодавно я дізнався, що в кількох вулицях від мого будинку в місті побудовано безкоштовний відкритий тренажерний зал. Проблема в тому, що машини в тренажерному залі не використовую будь-яку вагу, і наскільки я знаю, у них немає правил. Я не знаю, скільки їм штовхання або підніматися при їх використанні.

Фото однієї з машин im кажу: rowing machine

Тепер у мене два питання:

 • Чи є сенс занять в залі, або я краще всього роблю свою тіла процедури? Може бути, я повинна змішувати два? Якщо у спортзалі може бути корисно їм готові використовувати його, але я хочу зробити більшу частину роботи з вправами. Я вже кілька делегацій в цьому році і я не зможу відвідувати будь-які тренажерні зали на всіх протягом декількох тижнів, так що я хотів би бути в змозі зробити основою мого навчання скрізь.
 • Чи є спосіб, щоб визначити, якою % від мого ваги я піднімаю/штовхає/тягне на різні відкриті машини? (Наприклад, дозволяє сказати, що гребний тренажер дозволяє мені тягнути 70% мого ваги)

ФОН НА ПЕРШЕ ПИТАННЯ

Я роблю або 5х5 на 2-3 тижні, але потрібна штанга і гантелі занадто багато проблем, оскільки у мене немає стійки для присідань будинку. Тренажерний зал знаходиться дуже далеко і останнім часом вони підняли ціни. Також їм жити в квартиру, так що я дійсно можу купити все необхідне обладнання. Ок, я можу, але я просто не готовий зробити це. Thats, чому їм налаштування ваги програма щоб "замінити" його, див. мій останній питання тут: ваги силові тренування

Зараз моя головна мета-скоротити мій Bf% від 26% до 15%. Я хочу, щоб звести до мінімуму втрату м'язової маси, або навіть збільшити свою м'язову масу, так як я не дуже просунутий і повинні бути здатні робити це. Підвищення загальної фізичної підготовки є другорядною, але важливим завданням, особливо на спині - у мене слабка спина, і я сутулитися велике (сидячи робота в офісі).

Що стосується дієти, я не вважаю калорії, але їм багато білка і обмеження вуглеводів. Я худну з 11.2012, але в минулому місяці мій вага, здавалося, стабілізується на 75 кг і близько 24-28BF%(з 93кг і 35BF%)

Я хочу бути в змозі зробити задоволення фізичної діяльності протягом тижня, не руйнуючи мій план тренування за перетренованості. Ці розваги можуть включати в себе плавання, їзда на велосипеді, гри в сквош, ПГС стрілялки ігри, трохи історичного фехтування і т. д. Я просто іноді робити деякі з тих речей, коли я відчуваю це - іноді раз в тиждень, іноді 4 рази в тиждень.

+94
marieke S 21 лют. 2017 р., 17:25:58

По-перше, якщо ви дійсно хочете отримати максимально можливу довговічність вашого тіла, Уникати контактних видів спорту. Якщо ви не вірите мені, подивіться Джо Монтана і його нинішні проблеми зі здоров'ям. Його тіло-це безлад. Джо Нэмэт був артрит у віці двадцяти трьох і обох колінах замінений.

По-друге, уникати екстремальних речей. П'ять миль-це здорово, але двадцять шість миль-це зовсім інша справа. Якщо вам потрібен виклик, на мій погляд, тобі б краще зосередитися на біг на швидкість, а не відстань. Це відстань, яку отримує ваші суглоби, не швидкість. Так виклик собі з три милі як можна швидше, і забути марафону.

По-третє, крос-поїзд. Я не маю на увазі кроссфіт. Я маю на увазі crosstrain. Наприклад, збігати в спортзал і піднімати тяжкості і бігти додому. Або піднімати тяжкості, а потім плавати. Або пілатес (в автентичному студія пілатес), а потім плавати. Такого роду перехресне навчання "поширюється" на знос більш рівномірно ваші суглоби. Іншими словами, все, що ви можете зробити, щоб ваш "рух-дієта" менше повторів допоможе продовжити термін служби ваших суглобів.

По-четверте, у вашому питанні ви не згадуєте ваговій категорії. Почати навчання ваги. Сильні м'язи допоможуть захистити ваші суглоби.

По-п'яте, якщо ви можете тримати свою вагу вниз, то це зменшує знос на стегна і коліна.

+93
ragnhell 27 серп. 2014 р., 22:03:46

Три дні тому я зробив свою першу тренування грудей з початку року. Сьогодні, я відчуваю дику біль від плеча до плеча через груди до глибини моїх грудей. Це до того, що якщо я намагаюся підняти руки геть від мого тіла більше 45 градусів, розводять руками, нахилятися, або навіть йти вниз по сходах, він відчуває, як у грудях збирається розірвати посередині.

Я хочу спробувати і розтягнути його трохи, але болю я отримую, коли я намагаюся що сильна, що я насправді турбує щось рвуть або заподіяння будь-якого іншого типу подібною травмою.

Я не впевнений, чи зможу я ігнорувати те, що біль веде мене вірити і робити розтяжки / використовувати мій нормальний діапазон руху, де я можу терпіти, то я насправді ризикує заподіяти серйозної шкоди уражених м'язів, якщо я спробую використовувати їх, як мені б хотілося.

+59
Animefan007 25 вер. 2016 р., 20:37:17

Задніх мостів (де ви йдете в міст, опустити себе до близько 20 см над землею, потім підняти себе в повний міст – думаю, що віджимання догори дном) відмінно підходить для зміцнення вашої спини, що дозволить поліпшити вашу мобільність на Землі, дуже корисний для грэпплинга на основі бойового мистецтва.

enter image description here

Розвиває силу рук з ручкою тренери (напр. http://www.heavygrips.com/) теж дуже корисно для грэпплинга.

enter image description here

+46
Dan Halperin 5 груд. 2019 р., 01:02:26

Особливо в бігу, я твердо вірю в "якщо це не зламано, не виправити її".

Всі рух ци/пози і екстремальні мінімалістський взуття зросла в оману і погане застосування "каблук яскравий". П'яти вражає не означає, що ваша п'ята торкнеться в першу чергу, це пов'язано з тим, де ваші ноги, коли велика частина вашої ваги припадає на нього.

Багато провідні відстань (5К і вище) бігуни на середині стопи страйкарів, але якщо подивитися уповільнене відео їхніх успіхів, їх підбори здаються (і є) торкаючись у першу чергу. Тим не менш, їх ноги не прямо перед собою, але злегка зігнуті, і, коли їх маса осідає на їх ноги, більшість знаходяться десь між середньої і передньої частини стопи, як їх тіло рухається за посадженими ноги.

Якщо ви дійсно хочете спробувати взуття ВФФ, я б, напевно, чекати, поки після вашого марафону. Перехід від кілька мінімалістський взуття, як свій Брукс в ВФФ збирається зайняти деякий час, і ви не хочете, щоб і надалі бути перехідним або застряг між взуття, отправлявшийся у свій перший марафон.

+40
sigil 21 жовт. 2017 р., 08:40:41

Крім очевидного факту зменшення ступеня інтенсивності тренувань, робити пенсіонерам органів по-різному реагують на навчання подразники? Крім того, підвищується ризик травми, є причина для старшого лежень не зайняти якимось видом спорту?

Я запропонував моїй бабусі, щоб почати ходьбу, але не хочу, щоб дали їй надію, якщо її тіло не буде в змозі побудувати необхідні м'язи. З іншого боку, я нещодавно прочитала статтю про дідуся, який почав бігати по 72, і закінчив свій останній 10к працювати у віці 101 (навіть марафони в ~5х30).

+40
user20921 2 лип. 2012 р., 05:03:13

Кожна дієта зобов'язана коритися першого закону термодинаміки: спалювати більше калорій, ніж ваше розуміння.

Цей хлопець проаналізував пробіг палива людини. Порівняння може бути звуку:

Діяльність МПГ їжу на галон газу/лярдов кВт * год/100-мі

Їзда на велосипеді, випадкові 290 1300 2.8

Їзда на велосипеді, тривалі 160 720 5.1

Прогулянки, випадкові 75 340 10.4 

Ходьба, далека 40 180 20

(Я не є хороша ідея, як відформатувати ця таблиця зараз) Зверніть увагу, що ті є приблизними, хороший чинник з двох. Але все ж це говорить нам, що ходьба спалює більше.

+30
Hfiz Husnie 19 трав. 2018 р., 12:58:55

Ви повинні обов'язково розглянути можливість бачити ваш лікар як оніміння зазвичай вказують на якісь інші проблеми. Як інші запропонували, це може бути як простий, як зміна вашого кросівки. Або, як ще інші зазначили, мереживо-обв'язка може бути причиною. Але є інша причина можливо, ви захочете розглянути. Нервові стиснення. Компресії можуть бути викликані ззовні (черевики, шнурки і т. д.), або, структурно (рубцева тканина, наброс). Вона може бути викликана ваша хода і як ви приземлитися на ваших ніг. Це дійсно залежить від того, де ви насправді відчуваєте оніміння. У будь-якому випадку, оніміння-це те, що повинно вирішуватися раніше, ніж пізніше, тому що, якщо пошкодження нерва є причиною, ви ризикуєте отримати незворотні пошкодження, якщо проблема не буде вирішена.

+14
user216049 15 трав. 2012 р., 08:54:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil