Gyming не додати об'єму на моє тіло, вона тільки кладе своє тіло в хорошій формі

Я 23-річний, 5 футів 5 дюймів на зріст, 52 кг чоловік. Судячи за моїми ІМТ, я не недовага, але я все одно худющий. Я не слабкий (я так думаю) як я можу зробити 60 віджимань (20-20-20), 10-12 тягне злети і деякі базові вправи в хорошій ступеня.

Я пробував gyming, але це лише моє тіло в хорошій формі, відмінній формі насправді). Результати гімнастики видно на моєму тілі швидше, ніж будь-який з моїх друзів. Але тільки форма, а не маса або навалом. Я ектоморф? Це якось пов'язано з метаболізм мого тіла?

Я хочу запитати, Як додати масу на тіло моє, не кажи мені, що їдять багато, тому що я роблю, що і немає ніякого видимого ефекту на моє тіло. Будь-яка допомога буде оцінили.

+301
He Jie 20 лип. 2011 р., 22:33:54
39 відповідей

Я збираюся припустити, що ваші дві мети:

 1. Поліпшити вашу продуктивність
 2. Залишатися здоровим і неушкодженим

Я також збираюся припустити, що ви здорові і очищені для інтенсивної діяльності.

Якщо ви хочете підвищити вашу анаеробну витривалість, ви будете потребувати, щоб зробити інтервали. В даному випадку, я б рекомендував все-інтервали; вони будуть значно збільшувати навантаження на вашу систему, і це приведе вас до поліпшення. Я б рекомендував починати з простих спринти два рази в тиждень, виходжу і ретельно розминаються, знайти хороше місце, а потім бігти так швидко, як ви можете протягом 30 секунд. Стягнути протягом 3 хвилин, а потім повторіть. Коли ви більше не можете працювати з тією ж швидкістю, ти закінчиш з сесією. Як правило, це буде 4-6 зусилля; якщо ви натиснете 6 і раніше відчувати себе добре, необхідно вести інтенсивність або додати другий набір після 10 хвилин відновлення.

Кілька ключів до успіху. По-перше, якщо ви працюєте, у спринті буде поставити велике навантаження на м'язи і ви могли б отримати надмірне. Хороша взуття і хороша бігова поверхня допоможе. По-друге, інтервали роботи, тому що ви можете поставити велике навантаження на вашу систему, і зробити це, ви повинні бути відновлені. Переконайтеся, що ви взяти кілька днів відпустки між сесіями, і якщо ви не можете загасити гарне зусилля на початку інтервалом, перервати сеанс. Я б не стала робити проміжки більш ніж у два рази в тиждень, і навіть може бути дуже багато. Зверніть увагу на ваше тіло. Я б не став робити повні комплекти тижня заходи, але це добре робити 1-2.

Якщо ви робите ці права, то вони будуть створювати значну різницю у вашій аеробної і анаеробної витривалості.

Я шанувальник важкої атлетики в цілому, але почавши підніматися прямо програми перед важливими змаганнями навик не дуже хороша ідея. Ви можете отримати травму, і навіть якщо ви цього не зробите, ви можете закінчити з дивну втому м'язів, скинь свій час.

За вагою частини, я б зосередився на гарне харчування. Інтервали будуть приймати багато з вас, і якщо ви намагаєтеся схуднути в той же час, ви могли б зайти надто далеко.

+975
darkice 03 февр. '09 в 4:24

Ваш план дуже схожий на той, який я був, починаючи з, за винятком 2 речей:

 1. Мені подобається робити ноги-тільки вдень, так що ви можете спочатку повністю зосередитися на одна половина вашого тіла, а по-друге, я завжди так втомило ноги, я не можу тренувати плечі потім. Так що якщо ви не те, що підійде банкомат, ви могли б розглянути це. Я тренував плечі в день грудей, тому що ваші плечі вплутуватися в грудях-руху в будь-якому випадку, так чому б не навчати їх потім?
 2. Я розбитий груди / трицепс і спина / біцепс, причиною цього щоб отримати достатній відпочинок для кожної групи м'язів. Якщо ви тренуєте груди, ви трицепс активується, так що ви використовувати його пасив, тому я тренував трицепс активно на грудях-днів.

Це лише деякі моменти з мого досвіду, зміни я хотів зробити. Сподіваюся, що це допомагає в будь-якому випадку :)

+963
BobLiu 24 жовт. 2019 р., 06:48:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це більш або менш неможливо відповісти на питання, як це через інтернет, але раз ти сказав "Я втратити все в лічені дні", що дає мені дві можливі причини для вашого випадку прямо зараз.

Перший-це просто очевидний відповідь. Це ваша генетика. Деякі люди реагують дуже добре, щоб тренуватися. Ось щось на Т-нації:

Знакова дослідження Губаль використовується 585 чоловічої і жіночої статі людини і показали, що дванадцять тижнів прогресивних динамічних вправ, в результаті разюче широкий діапазон відповідей. Найгірше відповідають втратила 2% своїх м'язів поперечного перерізу і не отримати жодної сили. Кращі відповідачів підвищений м'язовий поперечного перерізу на 59% і збільшили свою міцність 1ПМ на 250%. Майте на увазі, ці люди були піддані точно такий же тренування.

Причини цього не цілком ясна і лише припустили, від того, що я бачив. Фактичний генетики коливається від кількості сигнальних молекул, чутливості клітин до сигналів, наявність сателітних клітин, розширенню супутникових клітин, регулювання мірна. Харчування і оптимального програмування грати певну роль у гіпертрофії і певних генотипів може бути також пов'язане з гіпертрофією.

Я міг би продовжувати, але щоб відповісти на ваше запитання (можливо), це чиста генетика.

Тепер другий можливий відповідь, і я насправді бачу багато в собі так само, це просто хороший ol' рівнина саркоплазматическая гіпертрофія (робота високої реп). Збільшуючи обсяг тканини, яка постачає енергією м'язи і пов'язаний з нервовою привід: безпосередню участь у виробництві внутрішньоклітинного АТФ органів під назвою 'мітохондрій'. М'язові волокна адаптуються до високої гучності (і вище реп) тренувань за рахунок збільшення кількості мітохондрій в клітинах. Вони також збільшують концентрації ферментів, які беруть участь у окислювального фосфорилювання і анаеробного гліколізу механізмів виробництва енергії і збільшення обсягу саркоплазмы рідини всередині клітини (в тому числі і глікогену), а також рідини між клітинами. Цей тип гіпертрофії виробляє дуже мало на шляху доданий межа міцності, але має сильний вплив на підвищення-міцність-витривалість (здатність робити повторень з певною вагою), оскільки це різко збільшує здатність м'язів до вироблення АТФ. Так що в принципі...робить насос працювати змусить ваші м'язи нести трохи більше рідини.

Тепер, маючи це на увазі, було доведено, особливо у нетренованих людей (наприклад, коли ви берете перерву від тренування), що рівень рідини збільшити в м'язах через цей вид навчання, може бути як великою, як 30% від загального м'язового об'єму. Але, коли ви припините робота високої репутації, ваші клітини знову адаптуватися, і ви будете втрачати все це. Так може, в цьому випадку з вами також.

+933
Barbara A Adams 28 лист. 2013 р., 21:23:26

Я не бачу якихось м'язів все в моїх руках ; я 98кг , з ІМТ 28.

Чи можна зробити якісь поліпшення з використанням гантелей тільки на батьківщині ?

Це для мене загадка, як люди будують свої м'язи , є будь-яка техніка для наслідування ? Чи не є можливим для людей, страждаючих ожирінням ?

+920
SiskaMan 21 бер. 2017 р., 18:45:37

Ах, боже мій! 100 Репс. немає прізивателя. Як @Алік сказав, Ви повинні серйозно зупинки протягом 100 повторень. Використовувати більш важкі ваги і робити менше повторень.

Ви главно себе зі 100 повторень. Що стосується болю в лікті, я не кваліфікований, щоб прокоментувати.

+892
Leocadio Santana 8 січ. 2010 р., 00:44:16

Коли тіла більше маси і шкіра не отримує достатньо часу, ви отримаєте розтяжки. і все залежить від вашого щоденного споживання, тому постарайтеся, щоб набрати хорошу м'язову масу, так як вони кажуть, що це займає 6 місяців, щоб побудувати "Роллс-Ройс" і 10 годин на Тойота. наче зараз що ви можете зробити, це отримати аловере гель або якщо у вас є завод Аловере використовувати гель. використовуйте його двічі.(ви можете також змішати його з кокосовим маслом.) 1. Перед сном. 2. Перед Прийомом Ванни. Ви також можете купити рідину аловере щодня пити порожній з ранку шлунок.

 це допомогло мені, Сподіваюся, це тобі допоможе.
+882
pdefel 18 вер. 2016 р., 07:49:17

Це помилка, що для здоров'я краще всього виходять виключно через довгий, повільний серцево-судинні вправи. Біг не тримає патент на здоров'я.

Силова тренування дає вам здоров'я:

 1. Сила, яка корисна у всіх сферах життя, в тому числі всілякі завдання
 2. Покращена щільності кісткової тканини, що особливо важливо, оскільки ми старіємо
 3. Поліпшені захисні сили у м'язи, зв'язки, сухожилля і інші тканини, що оточують наші суглоби, що дозволяє більш безпечно займатися спортом
 4. Незалежною і зворотного зв'язку "зі смертю від усіх причин і від раку у чоловіків, навіть після поправки на кардіореспіраторну витривалість та інші потенційні втручаються фактори" (BMJ в; аналогічне дослідження з майже ідентичним висновків JPAH).

Що сказав, Я не знаю, чому ти дурієш проповідник кучері і трицепсів пуш-Даунс. Зробити важку штангу на спину і присідати. Силові тренування-це не бодібілдинг. Силові тренування-це не бодібілдинг. Силові тренування-це не бодібілдинг.

Мій особистий досвід показує, що силові тренування, у зв'язку з його прямолінійно продуктивної і вимірний характер, є найбільш плідним методом не-бойових фізичної активності в моєму житті. Силові тренування неминуче призводить до мобільності, високої інтенсивності метаболічних кондиціонер, і всі інші незліченні аспекти оздоровчої фітнес-тренування. Працює просто привести мене працює.

+872
RobertLP 4 жовт. 2015 р., 07:27:43

Термінологія, використовувана на Stronglifts.com Вікі запис на накладних друку, незмінно називає його "потиснути плечима в стелю". Що говорить про те, що це дійсно плечі, і зображення виглядає, як він приймає плеча вгору до шиї:

Images from the Stronglifts wiki
Знизавши пастки у верхній частині. Це створює простір між верхньою руки і спільних змінного струму для обертача тканин тумака. Не потиснувши ні простору здавлення.

Додаткові рекомендації:

Плечима вгорі. Знизуєш плечима до стелі зверху. При цьому спрацьовує трапецієподібних м'язів і запобігає травми плеча. Реп не вважається, якщо ви не закінчити його, знизуючи плечима. Притисніть штангу, поки лікті заблоковані. Потім продовжуйте натискати, піднімаючи свої плечі вгору. Ви зможете домогтися більш сильної позиції локауту, будувати більше пасток і уникнути здавлення ротатора плеча з верхній прес.

На основі їх вони, схоже, все плече піднімається, всі відразу, і вона проходить весь шлях вгору.

+863
Artemio 12 січ. 2015 р., 19:46:56

Якщо ви шукаєте способи, щоб збільшити вашу швидкість на заданій відстані, я б порадив біг на відстань. Ми мчали 5к, так ми бігали десь від 1,5 х до 4х, що відстань. Якщо це проблема для вас (з-за травм або ще чого), подивіться в інші види кардіо, які нижче дії. Їзда на велосипеді, плавання, веслування приходять на розум. Майте на увазі травми, які ви понесли на довгостроковій перспективі, можливо, не завжди були з-за додаткового відстані. Це може бути що завгодно, від поганої взуття до перетренованості, погано працює форма.

+858
Julian S 22 лист. 2010 р., 13:33:54

Об'єктивно

Абсолютно! Немає нічого поганого в відпочити від тренувань, особливо після важкої роботи. Крім того, не схоже, що ви прислухаєтеся до нас, якщо ми скажемо вам, не робити перерву :)..

Якщо ви відчуваєте, що вам необхідно відпочити, зробити перерву.

Тижневу перерву буде мати незначний вплив на продуктивність, за умови, що ви працювали справді важко, під час тренування і ви просто не сидіти на дивані цілий тиждень.

Суб'єктивно

Не зробити перерву; замість цього, знизити інтенсивність або піти з менш інтенсивною програмою.. Це тому що ти ще новачок у підготовку і занадто рано, щоб взяти відпустку. Ти можеш не повернутися!

Ви почали добру справу, не зруйнувати її за допомогою тривалої перерви; замість цього, ви можете виконувати деякі вправи або кардіо. Ідея в тому, щоб зробити тренування невід'ємною частиною вашого життя, коли ви досягнете цієї стадії, ви можете взяти стільки відпустки, а можливо, тому, що ти завжди повернешся.

Але Якщо Ви Повинні

Ось такий мотиваційний сайті ви повинні перевірити кожен день під час перерви. Перевірте профілі кожен день, і ви завжди знайдете ентузіазм і підтримку, щоб повернутися.

Удачі!

+827
Yuda Luz 8 серп. 2013 р., 02:42:50

Ей я думаю, що ви повинні їсти білок вранці або вдень, коли ваш день ще йде. Білка трохи важко перетравити, тому приймати його вранці-це кращий вибір. Це не повинно мати значення, якщо ви берете його після або до тренування, а метою є, щоб відновити розірвані м'язи. Враховуючи, що ви займаєтеся будівельними роботами кожен день, я думаю, що це добре, якщо ви берете його в ранковий час, коли ви починаєте свій день. Крім того, в ті дні, коли ви не працюєте, просто щоб дати вашому тілу час, щоб переварити білки, вам треба йти зранку.

+808
Simone Procaccia 7 лип. 2010 р., 20:32:17

Тестування ефективності кондиціонування тренування, як правило, спирається на вимірювання результатів тренування, тобто блок в Х разів, де Х може бути Уоттс, Майлз, ударів кинули, що завгодно. Більш неясні методи відстеження прогресу включають в себе відчуття свіжості в кінці тренування, або бути в змозі виконати доручену тренування більш швидко, зумівши скоротити періоди відпочинку, або бути в змозі завершити більше раундів. Звичайно, це все залежить від підтримки постійної потужності роботи.

ЧСС-це ще одна можливість для довгострокового простежування зонний можливість. З вашим конкретним прикладом роботи мішка, є також традиційний метод тестування кондиціонування бокс: Спар кілька раундів, або прийняти бій.

Існують більш складні тести, які включають вимір частоти серцевих скорочень або інші показники, або навіть за день роботи кров.

+760
Meath Masters Swimming club 4 черв. 2012 р., 01:08:24

Я зараз на дієті Палео, який означає, що я повинен вирізати з цукру, однак, досі жуєте жуйку без цукру після обіду (можливо 2 або 3 штук в день). Моє питання таке: наскільки шкідливо це для моєї дієти? Факти харчування сказати, що кожна палиця має тільки 5 калорій, але робить жувальну гумку відразу після їжі в деяких інших несприятливий вплив на моє тіло обробляє їжу?

+756
atj4me 16 лют. 2010 р., 13:03:35

Тіло ламати інших м'язів (наприклад, ноги, груди і т. д.), Щоб отримати необхідний білок для відновлення мікропошкоджень ?

Це дуже цікаве питання, який завжди був на моїй голові.

+748
Fuzz Evans 2 черв. 2018 р., 01:00:39

Я давно не бігав на час, а три дні тому я вирішив зайнятися бігом на свіжому повітрі. Я зараз в Німеччині, і як більшість тротуарів в Німеччині, вони схиляються до дороги, щоб направити дощову воду.

Я бігала навколо блоку в напрямку проти годинникової стрілки. Після двох днів роботи (по 45 хвилин, я думаю), я почав відчувати біль в лівому коліні. Я можу сказати, що це не просто м'язовий біль, і це тільки в лівому коліні, яка, мабуть, тиснула на узвишші тротуару, ніж мій правильний. Це боляче, коли я простягаю ліву ногу при ходьбі.

Я повинен турбуватися про це? Я думав, що наступного разу я зроблю це замість годинникової стрілки, це гарна ідея?

+719
user44004 8 квіт. 2019 р., 01:34:54

Гормони, які вивільняються під час сну буде найбільша причина. Якщо ви не спите досить довго, ви можете пропустити сон відповідальний циклу гормону росту. Звичайно, ви також можете почати страждати від позбавлення сну, Якщо ви отримуєте занадто мало сну. Відпочинку і відновлення отриманих в ході сну теж корисно, але це не залежить від попадання поспіль сплю.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3065172/

+692
lunohodov 1 вер. 2015 р., 22:44:49

Якщо я правильно зрозумів ваше питання правильно, ви запитуєте , чи є сенс у вимірі всього тіла жиру, коли тіло непропорційно, вірно?

Хоча є пристрої, які орієнтовані більше для верхніх кінцівок, ніж нижніх кінцівок і навпаки (в залежності від точки входу в біо-електричного імпедансу використовується для вимірювання), це не має сенсу мати різні розміри для різних ділянок тіла.

Як би це звучало: "у мене верхні 18% жиру в організмі вимірювання і 24% менше жиру в організмі вимір"? Не тільки це дивно, але це також важко точно виміряти, оскільки вимірювання повинні прийняти все тіло під увагу.

Так що так, є сенс у всі вимірювання тіла. Якщо ви відчуваєте, що ви хочете, пропорційне тіло, зосередитися на тому, що потрібно більше працювати, так що все може бути навіть.

Спасибі.

+689
Ilias Bennani 28 трав. 2015 р., 20:47:37

Для отримання АБС? Звичайно.

Для спалювання жиру? Немає.

Роблю тренування АБ не робить багато на шляху спалювання жиру. Спалювання жиру відбувається, коли ви споживаєте менше калорій, ніж ви витрачаєте за певний період часу. Як такої, це те, що краще зробити на кухні.

Для більшості людей, розмір АБС не проблема. Це шар жиру на ньому. Так що якщо у вас дійсно недорозвиненими АБС, робиш багато роботи АБ в основному перебір.

Але при цьому сказали, що АБС-це м'язи, як і будь-який інший, і буде реагувати на гіпертрофію, як і будь-який інший. Але оскільки це досить невеликої групи м'язів, вони дуже обмежені в тому, скільки ви можете сподіватися отримати.

Я впевнений в тому, що ви будете мати набагато більше успіху в отриманні правильної програми тренування з складових ліфтів, яка буде незмінно зміцнювати всю серцевину, включаючи АБС.

+686
donvy 24 лист. 2010 р., 21:20:19

Подвійне підборіддя-це набір жирів, тому для того, щоб позбутися від нього, потрібно зменшити кількість жиру.

Тепер, немає шляху до мети, де ви хочете, щоб спалювати жир. Ви спалюєте його по всьому тілу, або ніде взагалі.

Таким чином, найкращий спосіб позбутися від подвійного підборіддя, варто поглянути на свій раціон харчування, який є номером один спосіб зменшити жирові відкладення природним шляхом.

Якщо, втративши багато жиру, у вас ще є подібність другого підборіддя, це може бути залишкова шкіри, яка є те, що найчастіше виправити з малої, неінвазивної хірургії.

Що стосується вправ, які ви згадуєте, я намагався знайти деякі джерела, але все, що я можу знайти кілька статей тут і там, написано чисто для кліків.

Деякі з них пов'язані ляскаючи підборіддя, пощипуючи підборіддя, і робити купу - давайте будемо чесні тут - дурниці.

Примітно, що ніхто з них не джерело яких-небудь фактичних досліджень, так як, наскільки нам відомо, деякі дурні насправді пише ці статті за кліки та реклами-компанія.

Так ні, все свідчить про те, що це все туфта.

Підсумок: Якщо у вас занадто багато жиру, ви повинні скорегувати свій раціон.

+582
Lokner VI 4 вер. 2013 р., 13:40:31

Моя кваліфікація для відповіді на це

Я не експерт фітнес крім того, що займалася спортом ще до підліткового віку. В юності і ранньої дорослого життя я буду готувати від 4 до 6 днів в тиждень, поки я не почав працювати. Я теж програміст, і в промисловості набагато більше, ніж руки зайняті, так що я легко можу віднести до вас.

Короткий відповідь

Так. Все краще, ніж нічого, хоча більше гуляти, навіть в офісі, в той час як ви простягаєте може бути кращим варіантом. Вони не можуть змусити вас втратити вагу, але і поліпшить вам якість життя, і може бути достатньо для зняття болю ви говорите ваш.

Довгий відповідь

В першу чергу, дозволяє вийти з фітнесу, так як болі в шиї і спині можуть бути не пов'язані з ним. Іноді потрібно мати зручний стілець або положення на роботі. Ми сидимо багато, навіть більше, ніж ми припускаємо. Є ще кілька контор, які пропонують окремий стіл для своїх працівників, я вже намагався реалізувати це в моєму офісі. Я можу сказати, що це хороший досвід, але я сиджу зараз, як і всі інші.

По-друге, ви говорите

у нас немає часу ні на що інше

Хоча я знаю рубка, і майже все навколо мені каже, що, повірте, в більшості випадків не відповідає дійсності, і я впевнений на 99,99% часу. Я знаю, як стартап може зайняти багато часу, або про те, як велика корпорація може бути вимогливим, мені довелося подорожувати або працювати ночами з-за різниці в часі для клієнта і т. д. Простіше кажучи, розробка програмного забезпечення потребує, і ви пройдете більшу частину часу сидячи в кріслі. Коли я почав працювати мій перший повний робочий день розробник пішов з супер активної лежень в кілька тижнів. Я спробував реалізувати на уїк-енд, але коли я не працював, я намагався зловити з моєї соціального або сімейного життя.

Рішення

Немає часу, і хотів би більше займатися фізичними вправами, зробити раз. Вставати рано вранці, або потрапити в ліжко пізно. Для початку почніть з 5-10 хвилин силового тренування просто перш ніж приймати ванни вранці або перед сном, ви можете знайти масу веб-сторінки тренувань і я впевнений, що рівний обсяг додатків будь-який смартфон. Через кілька тижнів, у свою рутину, це до Вас, підтримувати його, збільшити час тренувань, або його інтенсивність.

Я почав з малими затратами навчальних програм, як це так вам не потрібно нічого більше, ніж ваш власний вагу і може бути зроблено в нашій спальні. Якщо у вас є щільний графік не тренажерні зали та великої групи видів спорту. Вибрати невеликий і вільні, але стійкі програми навчання. Ви можете зробити це.

Найбільше бути наполегливим, спочатку це важко, якщо б це було легко все б це робили. Але через деякий час він буде як і будь-який інший рутини.

+545
leodus 23 трав. 2012 р., 04:49:20

Ви втрачаєте вагу на всіх? Як ви вимірюєте свій відсоток жиру? Ваги, які використовують біоелектричного імпедансу не дуже надійний. Тим не менш, зробити краще і завжди вимірювати вранці, перед сніданком.

Рахувати калорії, зробити скромним підрахунком калорій expediture, адаптувати свій раціон, щоб витрати, і ви будете втрачати вагу і жири.

Щоб знизити відсоток жиру вам доведеться сигнал вашому тілу, щоб підтримувати м'язи, і кардіо не підходить для цієї мети, як кроссфіт, який не входить в діапазон розраховувати реп для підтримки м'язової маси і сили.

Чи Можете ви прояснити цю станова тяга/жим лежачи теж? Ти робиш серйозне підняття тягарів? Як часто, в який час, як довго?

+531
Hakan54 12 бер. 2010 р., 08:38:10

Так, з практикою, ви можете навчитися контролювати кожен палець окремо.

Чому це важко, полягає в тому, що частина вашого мозку, яка відповідає за довільні рухи, моторної кори, має порівняно невелику площу, присвяченій пальцях. Нижче представлена відносна площа кожної частини тіла в моторній корі:

motor humunculus

Чим більше площа присвячена частина тіла, краще добровільного контролю у вас є над ним.

Моторної кори також показує високу ступінь пластичності. Тобто, на практиці викликає вимірні зміни в головному мозку: в зоні, присвяченій певної частини тіла збільшується, а контроль над частиною тіла поліпшується в результаті.

Інваліди є живим доказом цього. Деякі з них розвинули в собі здатність виконувати повсякденні завдання, використовуючи свої пальці, навіть писати.

Однак, ви повинні витрачати час на вивчення таких навичок? Швидше за все, немає. Крім того, "стає відомо про кожного м'яза і навчитися управляти ними" є надто загальним, щоб мати будь-яке значення.

Наприклад, пальці є надзвичайно корисними в балансуванні. (Спробуйте балансуючи на одній нозі, з травмованою великий палець!) Якщо ви практикуєте багато поз йоги, балансуючи на одній нозі, пальцях будуть розвиватися необхідні навички, щоб працювати разом з іншою частиною вашого тіла для досягнення балансу. Ви, тоді, може усвідомити свої пальці вправно працювати.

Це ймовірно, що ваш викладач мав на увазі, коли вона сказала, що їй знадобилося деякий час, щоб контролювати її мізинець. Вона не витрачає свій час, намагаючись управляти кожною частиною тіла" окремо. Вона практикувала певні навички, які є актуальними та корисними для неї. Наприклад, балансування, яка включає все тіло, з деталей, які працюють разом в гармонії. Потім їй стало відомо, що частини, наприклад. пальців, вдосконалюють майстерність.

+492
MissyS 18 трав. 2010 р., 01:53:21

Він не працює в поодинці, але і з усією трапецієподібної м'язи, щоб перемістити ваші лопатки назад і вперед, трапецієподібної навіть не завжди працює сам по собі, завжди працює разом з широкі, ромбоподібні,грудні м'язи і зубчастої.

майже будь верхній тіла вправи ви будете використовувати трапецієподібної м'язи від віджимань і жиму лежачи на підтягування,присідання і станова тяга.

+485
Michael Wabner 29 січ. 2016 р., 15:02:24

У мене точно такий же стан. Коли я був дуже молодий, я завжди "на коліна" і байдикувати на підлогу і мої ноги в сторони (а не піді мною). З роками ця перекосило мої ноги і коліна. Лікар сказав моїй матері, що я, можливо, не зможете працювати взагалі. З тих пір, коли мої коліна паралельні, спрямовані вперед, ноги під кутом назовні на 35 градусів.

Я ношу моє взуття нерівномірно, з-за цього кута на мої ноги. Я завжди ненавидів біг (особливо на тверду поверхню) через біль в коліні і гомілки.

Потім я почув про "босоніж/мінімальний" біг і вирішила спробувати. Забираючи тепленьке і вплив мертвящего кросівки змусили мене прислухатися до свого тіла і мої ноги і ноги робили щось природне. У мене немає більше болю в колінах або гомілки навіть коли я бігаю більше, ніж 5К. Мої ноги як і раніше вказують назовні, але я розробив більш природною ходою, яка облягає моє тіло, як результат прислухатися до свого тіла. Я біжу весь час в моєму vibrams, і насправді подобається зараз на асфальті!

+483
Steven Carter 22 жовт. 2012 р., 12:40:57

Пройшовши повз очевидного "це залежить" відповідь, будь ласка, розглянути витоки сумо станова тяга. Тепер розглянемо фізіологію, що беруть участь. Поставивши ці дві речі разом, ми отримуємо відповідь: "краща позиція" залежить від вашого конкретного вимірювання тіла в першу чергу.

Як довго ваші ноги, як короткі/довгі свої руки? Як зробити ваші кінцівки стек проти вашого тулуба? Як глибоко треба присідати, щоб вхопитися штангою і тримати нейтральну назад? Ці питання будуть інформувати найкраща позиція для вашого тіла.

Але не забувайте, що різноманітність-ключ до успіху: після сумо протягом тривалого періоду часу, звичайна станова тяга може стати краще тимчасово просто струсити рутину.

+410
Anil Naik 11 бер. 2016 р., 21:23:28

Я використовую FitNotes для того, щоб зберегти всі мої вправи в одному місці. Ви можете записати вправ і поділити їх на різні групи м'язів, щоб зрозуміти, в які дні ви працювали на м'язи.

+408
cs setup 28 трав. 2014 р., 01:54:43

Присідання, що не настільки низькі, як правило, включає в себе більше ваги, що для багатьох людей дає набагато більше тиск на спину.

+380
Louigi 28 черв. 2011 р., 23:22:02

Ви можете зробити деякі м'язи і підтягнути в день на верхню частину тіла, сісти на АБС і якийсь загін без ваги для вашої ноги. Ви можете використовувати свій багаж, так як вага і рядки для м'язів спини. Це принаймні буде тримати ваші м'язи розігріти.

+373
CptanPanic 31 трав. 2014 р., 01:30:21

Я їм:

 • Принаймні, 2 курячі грудки в день.
 • Зазвичай пачку локшини і обернути борошна.
 • 2-4 шоколаду wheetabix.

Майте на увазі, що я використовував, щоб з'їсти більше 3000 калорій в день і не тренування, а я тренуюся щодня.

Мені 16.

Якщо я коли-небудь хочеться перекусити, з'їм Snackajacks або щось.

+338
KAREEM BAKATARI 29 бер. 2019 р., 03:17:05

Я думаю, ви робите якийсь біцепса кучері. Найнадійніший спосіб я можу уявити, як можна було б зняти імпульс. Ви можете обманювати себе, стоячи спиною до стіни спиною і робимо їх у рух cotrolled. Якщо ви робите розширення трицепсів. .. Я можу рекомендувати додаткові вправи, що є досить ефективним (де ви не рухайте плечима) Якщо ви хочете спробувати. Це називається Тейт-прес: https://youtu.be/MJJwvJ9i7Mo

Сподіваюся, що допомагає.

+274
FingerCramp 15 квіт. 2015 р., 12:59:29

Які причини для кого-то, щоб зайнятися пілатесом, як його або її основний фізичної активності (наприклад, як інші люди роблять силові тренування, йога, або біг)? Що робить пілатес тягне за собою?

+236
Krystal Chiwawa 19 серп. 2011 р., 01:16:10

Ви згодні з насінням льону, так як він є повноцінним білком. Це не як високий джерело білка, як яловичина, так як він приходить у 19 грам білка на 100 грам (яловичина 26, курка 30).

Здоровий глузд підказує нам, що протеїн-це білок, що стосується тіла, і значною мірою це правда. Завод білка виробляє багато (але не всі) ті ж ефекти в організмі, як м'ясний білок, з багатьма з тих же результатів (вимивання кальцію з кісток і т. д.).

Однак, що ж необхідно брати до уваги те, що відбувається в організмі з тим, що йдуть в комплекті з білком, такі як волокна, здорового/нездорового жиру, солі, і нові предмети, такі як гетероциклічні аміни (HCA) і поліциклічні ароматичні вуглеводні (ПАУ), які Національний інститут здоров'я США в даний час в список товарів "розумно очікується, буде канцероген для людини". (Інформаційний бюлетень з смаженого м'яса)

В даному дослідженні короткий приходить до такого ж висновку, у тому, що білок реагує таким же чином в організмі незалежно від джерела, але те, що приходить разом з нею викликає різні тіла відповіді.

Це дослідження з коротким проведено два випробування холестеролу в плазмі крові у жінок, при заміні соєвого білка, і в обох випадках, холестерину в плазмі крові був нижче на рослинній основі дієти, припускаючи, що жири, які надходять разом з м'ясом білки надають згубний вплив на організм.

В Гарвардської школи громадської охорони здоров'я має досить хорошу рецензію на білок, а також.

Підводячи підсумок, якщо ви їсте насіння льону, ви можете не отримати стільки ж білка, як ви б від м'ясної їжі, але він може мати інші переваги, що м'яса не буде, особливо якщо ви вже не споживати тваринні білки в інший раз. Мені не вдалося знайти дослідження, в якому порівняв реакції організму на джерело білка після тренування зокрема.

+192
Mouad Brody 15 жовт. 2016 р., 19:41:00

З кращим буде в світі, маючи 10 днів на роботу над собою не зробить, що більшу частину впливу. Тіла рекомпозіціі, що ви після втрати жиру, м'язів) набагато більше зусиль.

Моя рекомендація буде спробувати і робити те ж тренування, що ваш ПТ ставить вас, хоча ви в даний час знайти його вимотує, з часом можна до цього пристосуватися, за умови, що ти одужуєш адекватно, і тоді у вашої власної особистості-фізичні вправи, як ви зазвичай робите.

При погляді на внесення змін у ваше тіло, послідовність в часі-це найголовніше.

Що я б також звернути увагу на інші аспекти вашого життя з повагою до ваших цілей; чи достатньо ви їсте? Ви отримуєте достатньо сну? Ти потягуючись і роблячи мобільності роботи (який може допомогти з болями в спині). Вони часто нехтують речей, які ви можете працювати на свою відпустку.

Як твоє харчування? Це ключ до втрати жиру. Якщо ваш раціон не великий, або ви їсте занадто багато або недостатньо, взяти час, щоб з'ясувати, як краще харчуватися і робити приготування вашої їжі / приготувати просту, поживну їжу. Може бути, взяти швидкий факультатив, провести день на кухні і вивчити кілька рецептів. Є багато ресурсів онлайн для здорового харчування, і спробувати знайти деякі Вам подобається!

Як твоє відновлення? Якщо ви не відчуваєте, як ви відновлюєтеся після тренувань достатньо добре, то подивіться на вашого сплячого середовищі і подивитися, якщо ви можете поліпшити його взагалі (знову ж таки, в пошуках інформації про краще спати повинні дати безліч результатів). Піти замовити сеанс масажу, взяти кілька уроків йоги, щоб попрацювати над гнучкістю і остинь небагато.

Якщо ви відчуваєте себе повністю згорів від вашої підготовки, і Ви були ударяю його за пару місяців, то це не боляче, щоб взяти тиждень відпустки і просто робити деякі легкі вправи. Зайнятися плаванням, відправитися в похід, зайнятися йогою (хоча деякі з них дійсно може бути досить інтенсивним).

Я знаю, що це не відповідь ви хочете... кажу вам, щоб потрапити в спортзал по 17 годин на добу, працювати кожну частину тіла 121 раз в ці 10 днів і, як правило, гірше не стало б набагато сексуальніше відповідь, але, чесно кажучи, ти робиш правильно по відношенню до вашої підготовки на даний момент, просто на нього палицею, він займає час, щоб зробити зміни.

+190
Praveen 8 жовт. 2017 р., 07:16:09

Я вважаю, що це більше в царстві фізіотерапевт, але якщо нічого іншого я б радив робити питомою міцністю роботу для зовнішніх ротаторів, якщо ви не вже. Це, здається, площа дисбаланс для більшості людей, і слабкою обертальної манжети може викликати деякі проблеми з плечем.

+171
gwendall 27 квіт. 2011 р., 15:15:23

Я можу сказати одне: не експериментуйте !!!

Ви не згадали, довжина, смію припустити, спринт (750 м/20/5)

Гонки (якщо це ваш перший) досить важко. Підготовка до нього повинна ти якийсь використання енергії.

Ідеал не повинен бути в день гонки, це відбувається за кілька днів до

 • Пити багато рідини на 3-4 дні до гонки
 • Їжа на ніч перед - в основному легко засвоюваних вуглеводів - макаронів - без соусу, без сиру, без задоволення. Немає салат - вегс займе багато часу, щоб переварити - потрібно зробити легкий на шлунок.
 • На ранковій гонці 1-2 скибочки хліба з джемом/інші цукру або 1 банан повинен бути досить

Як для фруктового салату - це багато про кількостях. Якщо ви приймаєте 1/2 чашки - його може вистачити і замінити банан.

Насолоджуйтесь і отримуйте задоволення !!!!

+146
Andrew Llewellyn 27 черв. 2016 р., 14:43:09

Є багато онлайн-калькуляторів для вимірювання ходьба/біг/їзда на велосипеді калорій швидкість горіння. Вони відрізняються у вхідних параметрах, як декому може знадобитися моя вага, а також висоту, а деякі ні. Майже ніхто врахувати тривалість вправи (і це дуже важливо на мій погляд).

Так що моє запитання тут: де ці формули використовуються в цих калькуляторах) йде? Будь-яких наукових досліджень можливо? Є вони надійними?

Також хотілося б знати, що є найбільш точним методом для виміру швидкості запису (мене цікавить тільки наукова частина, не збираюся робити це сам).

+70
Saumya Singh 11 січ. 2010 р., 12:16:48

Я беру участь в короткий, але крутий підйом в гору бігти. Це всього 910 метрів, але він йде до 314 метрів. Рекорд траси становить 7:58, у той час як середній тренажер (чоловік), ймовірно, близько 14:00-15:00. Результатів минулих років (тільки для чоловіків):

# Час:
1 08:00
10 08:54
100 10:33
500 12:12
1000 13:15
2000 15:18
2500 16:43
3000 19:28
3300 34:00

Я завжди закінчувала десь між 11:00 і 12:00. В цьому році я в гіршій формі, ніж коли-небудь, так що я сподіваюся, я можу вирізати кілька секунд за рахунок зниження мого ваги. Я хоч і цікаво, я отримаю велику, скидаючи 1,2,3.. кіло до гонки, чи буде втрата м'язів заважає мені виступити краще?

Я 187 см, 86 кг

Для довідки: я не хочу схуднути в цілому, але я готовий зробити це тимчасово, щоб отримати гарний час. У мене немає часу, щоб тренуватися більше, чим я зараз займаюся, тому шлях до втрати для мене вага просто вживаючи менше калорій.

Будь-які інші поради, звичайно, добре отримав!


Чиста фізика (якщо він був)

Якщо це був чистий підйом вгору, і припускаючи, що в гонці на час на 12:00, і маса тіла 86 кг, це зажадає в середньому на 410 Вт. Припускаючи, що я ще здатний виводити однакову потужність після втрати ваги, то закінчення часом буде 12:00 масштабується з коефіцієнтом вага / 86 кг. Так що, якщо я спускаюся до 83 кг, я зможу закінчити в 11:34.


Але, це не прямо вгору лізеш...

+69
asdfghuyt 7 трав. 2017 р., 03:17:42

В даний час я використовую МРМ всіх натуральних гейнер (зображення інгредієнтів) опівдні і L-глутаміну 500% ДВ. вранці, як доповнення до моєї тренування і відчувають безсоння. Я не впевнений, якщо це пов'язано з добавками чи ні.

Я постараюся скоротити ці добавки і подивитися, що відбувається, але, взагалі кажучи, може деякі добавки, такі як L-глютамін, викликати безсоння?

+67
AndreyAndrey 10 лют. 2012 р., 16:48:19

Я тільки що завершив Ньюпорт напівмарафон і мала досить стійкий пульс 88% від мого Макс.

Мої подробиці тут.

Це добре? Взагалі говорячи, що пульс на напівмарафоні?

+58
Michael Muszynski 17 груд. 2016 р., 17:04:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil