Стандарти продуктивності для локонів і інших дрібних м'язів вправи

У важкій атлетиці стандартів доктора Кілгор дуже мотивує, дає цілі до яких потрібно прагнути і з почуттям виконаного обов'язку, коли рівень досягнутий.

Я розумію, що ці графіки будуються на основі систем класифікації, які використовуються в конкурсі, але є авторитетні фігури для інших популярних вправ типу, наприклад, біцепса кучері і лат pulldowns?

Навіть базовий список для одного ваги будуть корисні (наприклад, лат pulldowns: ненавчені 75кг, 90кг початківців, проміжних.... для 100кг людини) я поважаю оцінками досвідчених ліфтерів на цій дошці так само, як багато веб-сторінок, тому опублікований графік не треба.

+337
Gopichand 14 квіт. 2015 р., 04:46:48
28 відповідей

Які вправи будуть повною, але мінімаліст, загальні фітнес-тренування? Це буде включати в себе сила, кондиціонуванняі мобільність. Я шукаю швидкий тренування, використовуючи найменшу, найпростіші вправи.

Я очікую, що він буде зосередитися на вправах, які активують безліч різних м'язів.

Будь-яке обладнання, необхідне має бути мінімальним, але нічого ... гирями, гантелями, Вправи з власною вагою-це діє.

+954
Jimmy C 03 февр. '09 в 4:24

Який оптимальний зсипати / різання графік ротації для максимального посилення м'язів і спалювання жиру? Наповнювачі, я маю на увазі поїдання тонн і підйому важких. Шляхом різати, я маю на увазі їсти менше і робити більше кардіо. Приклади графіків включають в себе:

На високій частоті екстремальні:

Тиждень 1: Навальний
Тиждень 2: Відріжте
Тиждень 3: навалом
Тиждень 4: Вирізати
і так далі...

На низькій частоті екстремальні:

9 місяців: оптом
3 місяці: вирізати
повторювати рік за роком ...

Як результати відрізняються в кожній крайнощі? Або вони будуть схожі?

+949
user3618114 4 серп. 2010 р., 00:31:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Знайти спеціалізований магазин. Онлайн є великим і все, але не для такого роду речі.

Також в деяких магазинах ви зможете випробувати взуття на біговій доріжці, принаймні.

+911
paparao kambala 6 лист. 2019 р., 11:10:19

Зверху ручка буде зосередитися на вашому forarms більше, ніж закулісні зчеплення. Більшість людей буде краще у зворотний зчеплення. Реф: http://www.umich.edu/~mvs330/f00/domination/main.html

Оптимальне положення рук на перекладині, повністю залежить від того, як ваше тіло побудоване. Хтось із сильними руками може зробити вертикальні повісити (вузьким хватом) легко і хтось з сильною спиною буде здобути першість з широким хватом тримати.

Оптимальним було б над і під зчеплення (так само як і станова) трохи ширше, ніж ширина плечей.

+893
user59871 14 жовт. 2013 р., 00:11:38

У вас є один або більше з наступних: назад біль, біль у попереку, жахлива форма, або травми спини. Я б порадив проконсультуватися з лікарем, так як це звучить для мене біль у попереку якщо вона триває більше декількох тижнів. У той же час, припинити ці вправи, якщо вони болять. Є інші альтернативи, машини ймовірно, шлях до нормально лікаря. І якщо ви відчуваєте біль де завгодно в якому-небудь вправі зупинити. Ви будете нашкодити собі або більше нашкодити собі.

+875
Ajinkya Nahar 4 вер. 2016 р., 15:17:12

Одним з варіантів є Body4Life програми. Це теж 90 днів (для початку), але Gears вас до зміни способу життя. Я зробив це близько 10 років тому і вирушив з ~165 кг до ~152 кг і 15% жиру, близько 4% жиру.

P90X-це інтригує. Але, я знаю півдюжини чоловік, який запустив програму і не пройшов четвертий тиждень з різних причин. Я не знаю нікого, хто насправді закінчив всі 90 днів. Є про що подумати. Крім того, коли я заглянув у P90X близько 2 років тому я, клянусь, я читав, що P90X повинно бути зроблено після завершення програма простіше, що пропонує компанія. Але, я не можу знайти, що зараз.

+845
user60010 2 груд. 2010 р., 03:35:50

Це може бути дуже складно. Причина, по якій ви зазвичай відпочиваєте між тренуваннями дня, щоб дати м'язам час, щоб оговтатися від розпаду м'язів від підйому. Я чув від людей, ламаючи верхні процедури тіло "руки і плечі" і "груди і спина". Чому я не волію цей метод з-за того, ви все ще використовуєте м'язи ваших рук, коли ви робите груди і спину (і навпаки). У той час як вони не є основними м'язами використовується, вони все ще використовуються (подумайте, скільки ваших трицепсів допомагає при жимі лежачи, або скільки на твоєму плечі спереду ви використовуєте, коли робите похилого жиму).

Я думаю, жорсткий розпорядок ноги є одним з найбільш втрачені можливості штангісти. Наприклад, ви не хочете виглядати як Халк на ходулях. Але робити присідання використовує великі групи м'язів в комплексі шляху, який є дуже корисним для вашого тіла (не кажучи вже про жорсткою).

+808
Gaurav Joseph 17 лист. 2018 р., 05:44:12

Я забув, що в самій програмі або можна було тільки станова тяга 1х5 і випадково зробив 5х5, буде це боляче моє одужання? Чи повинен я пропустити Мій наступний станову тягу під час мого наступного тренування B?

+771
vidyasagar 14 квіт. 2012 р., 20:28:59

Це, безумовно, залежить від конструкції вашого будинку. Деякі домашні функції вимагають додаткового догляду, таких як роялі та гідромасажні ванни. По суті, все, що ставить велику кількість ваги за порівняно невелику площу.

Охоплюючи весь район тренування з ще одним шаром 5/8" фанери допоможе забезпечити додаткову жорсткість і краще розігнати вагу. Однак, якщо у вас є старий будинок, ви, можливо, лаги підлоги, які досить широко як ніколи 24". Якщо це так, то вам потрібно додати деякі лаги підлоги для додаткової підтримки.

Тепер, якщо ми говоримо в цілому 300 фунтів ваги, ви повинні бути добре. Якщо ви тягнете чотири великі тарілки в бік, вам обов'язково треба мати вдома перевірені, щоб побачити, якщо він може впоратися з вагою. Це вірно, навіть особливо якщо ви отримуєте належної підйомною платформою (2" цементну підставу з 2 шарами з 3/4" фанера зверху). Вага самої платформи-це достатньо, щоб гарантувати обережністю.

Щоб бути абсолютно впевнені, якщо у вас бетонну підставу, ви повинні бути в порядку.

+723
Dave Espionage 25 вер. 2017 р., 10:48:04

Я випробував з використанням КСВ шляху. Це не добре для дальньої дороги марафон, я відчуваю болючими, особливо на ногах і п'яти, які із-за глибокого шипи. Але я рекомендую його в будь-якому стежка марафон, це не боляче. У мене теж є пара КСВ і ви можете лікувати болючі проблеми з коліном, маючи правильний п'яти. Я в середині арки нападник ось чому я відчуваю себе комфортно, використовуючи КСВ на дорозі, і КСВ Trek на біг. Для кращого порадити, відвідати працює клініки, щоб знати ваші п'яти і задати правильну пару кросівок для бігу Клініка доктора. Відвідайте також vibramfivefingers.com так що ви можете прочитати поради тут.

+719
DarthChant 5 вер. 2012 р., 10:26:53

Вмираючи на 5 км бігти? Я думаю, вам треба більше працювати.

Мені здається, що ваша витривалість не дуже добре, і ви просто знайти його легко натисніть свої межі. Вмираючи в середині запустити щось, що може статися, якщо у вас був довгий виснажливий день або ти надто рано виконується після попереднього тренування (це стосується будь-якої відстані, якщо ця відстань буде на межі ваших можливостей).

Я б взяв 1 день в тиждень і зробити його довгого дня запуску. Я буду працювати до тікати 10км за рахунок збільшення відстані запуску на 10% в тиждень. Тримати темп, як повільно, як вам подобається.

В кінці, що ви повинні знайти біг 5км швидко дуже легко.

+714
Max Barraclough 20 серп. 2016 р., 11:10:58

Так, ви можете отримати розірвав навіть без dumbbels. Головна причина або sideffect отримання розірвав з-за дефіциту калорій. Ви повинні з'їсти менше калорій, ніж ви насправді спалюєте. Додаткове вправа робить це ідеальне поєднання для 'відірвав погляд'.

Все, що вам потрібно, це ніколи не зупинити складні погодні тіло, що зі збільшенням складності calisthenic вправ або додавши dumbbels або смуг опору або ходити в спортзал.

Отже, повернемося до вашого основного питання: так, ви можете. І я б порекомендував короткі чіткі і цілому інтенсивні вправи як берпи з dumbbels з додаванням пуш-прес в рух, щоб привернути плечах небагато. (як приклад)

удачі.

+674
Ethan Phillip 24 черв. 2016 р., 09:36:06

А. Це за умови, що всі 3 учасника мають однаковий досвід, поживних речовин, генетика/потенціал, програми і т. д. Сон-це одна з найважливіших речей, поруч з харчування, коли справа доходить до побудови вашого тіла. Також запобігає хвороба Альцгеймера і підвищує імунітет.

Якщо ви сидите на дієті, але не отримує достатню кількість сну, 70% від усіх вагу, який ви втратите буде виходити від м'язів, а не жиру, наш організм стає стійким при подачі жиру, коли це underslept"

-Експерт з сну, невролог доктор Метью Уокер

Дуже рекомендую його книги Чому ми спимо: розкриття сили сну і сновидінь.

+647
jumpnett 15 вер. 2015 р., 03:33:17

Мій фізіотерапевт сказав мені, що тяглися за 20 років було головною причиною моєї травми плеча в минулому році, і що я повинен стояти прямо зараз, і тільки підняти вагу, якби мої плечі були тому.

Через кілька місяців, коли біль пройшла, вона мене виписав і сказав до занять плаванням. Потрапивши у воду, я зробив єдиний хід, я знаю - брасом - і зрозумів, що я витрачав 90% часу з мої плечі закруглені вперед (тобто не назад, як мені сказали!). Я хвилювався, що це може бути марним. Мої плечі тільки тягнуть час як мої руки і моя голова виринає, щоб вдихнути.

Моє питання: чи вірно, що плечі повинні витрачати велику частину часу витягнута в грудях інсульт?

Я полював на уповільнене відео на YouTube, але не згадати цей конкретний момент, напевно тому, що більшість людей не хвилює.

+627
meisterplanlos 7 лют. 2010 р., 17:06:50

Я можу зробити підтягувань в діапазоні 6-8, але я не можу зігнуті, руки висять з підборіддям над поперечиною більш ніж на кілька секунд. Я мимоволі використовував імпульс, щоб отримати мій підборіддя в бар без повного діапазону руху? Чи може моя анатомія прийняти розім'яв руки висять важко, з моїм топ-інтервал руху трохи нижче підборіддя?

+579
Glenn Claude Eclavea Inaldo 28 серп. 2010 р., 18:22:31

Коротка відповідь: Так, до 60-денного виклик.

Це допоможе вам отримати базовий рівень сили, і допомагають спалювати жир – якщо ви не перестраховуватися з кількістю їжі, яку ви їсте.

Однак, я б подивився на вагу тіла вправи, щоб допомогти решті частини вашого тіла. Наприклад:

 • Діпи
 • Пістолети
 • Повернутися розширень
 • Глют-хам піднімає
 • Зворотний рядків

Коли ви досить сильні, ви можете поєднувати підтягування і провали в м'язи. (які також можуть бути виконані з прямою планкою).

Вага тіла вправи складні вправи, що означає, що вони здійснюють групи пов'язаних м'язів разом. Що допомагає побудувати силу. Почавши включення більше вага тіла вправи я набирала ще більше поваги до них. Однак, ви хочете, щоб зберегти основні задіяні групи м'язів:

 • Ядро (ABS і назад)
 • Ноги (передня і задня: пістолети)
 • Спина (підтягування muscleups, заднього ряду, задні висунення)
 • Стійка (відтискання)

Ваші руки будуть вам більш ніж достатньо уваги від усіх цих вправ, так що ви дійсно не повинні робити нічого особливого для них.

+575
Mahesha Padyana 16 лист. 2013 р., 15:09:29

Коли сила рутини, як у тебе (три великих ліфта), ви повинні включити деякі додаткові excersices для того, щоб мати баланс. Особливо, коли ви тренуєтеся для бодібілдингу. Він волів бути включена одна з таких вправ для кожної групи у день:

Назад:

 • Гантельний Ряд
 • Машина Рядок

Плечі:

 • Сидячи або стоячи гантель над головою прес
 • Військова Печатка
 • Латеральний Піднімає Гантелі

Біцепс:

 • Гантелі завиток
 • Штанга Curl
 • Завити Гантелі Молоток
 • EZ завиток бар

Додатково ви можете включити один з наступних в тиждень:

 • Бічний гантелі піднімати (рекомендується)
 • Нахил Грудей Літають
 • Одне Розширення Збройних Трицепсів
 • Skullscrushers

На нозі ізоляції, раз або два в тиждень, ви можете включити:

 • Будь-яка форма теляти підняти.
 • Згинання Ніг
 • Розгинання Ніг
 • Один Жим Ногами

Три сети з 8-10 повторень буде здорово для тих excersices.

+510
Subramanian Kathiresan 13 січ. 2016 р., 15:04:05

Схоже, що у вас два питання. Якщо я правильно зрозумів ваш пост, ваше перше питання може бути задано наступним чином:

"Можливо, що мій 2.79 м ходьби спалює таку ж кількість калорій, як моя 40хв кардіо рутини?"

Відповідь: не може. По посиланню, яку ви надали у вашому питанні показує звичайні тренування, які набагато більш високою інтенсивністю, ніж просто ходьба. І, враховуючи, що ці два види діяльності мають приблизно однакову тривалість, тим вище звичайної інтенсивності буде спалювати більше калорій.

Моя рекомендація про те, що ви дійсно базується на ваші цілі втрати жиру. По-перше, я повинен виправити ваше припущення, що "спалили калорій спалених калорій". Це не правда.

При більш високій інтенсивності, ваш організм метаболізує більш високий відсоток вуглеводів для вироблення енергії. При більш низькій інтенсивності, ваш організм метаболізує жири на більш високий відсоток, щоб генерувати енергію. Ідеальна інтенсивність, з якою "спалювати жир" знаходиться в зоні пульсу 2.

Тому моя рекомендація полягає в тому, що ви не ходите на роботу або робити кардіо кікбоксинг. Замість цього, я б порекомендував біг легко працювати і витираються, коли ви туди добратися.

Цієї ссылке є інформація про зони серцевого ритму.

+490
Evan P 5 жовт. 2018 р., 20:08:58

Я не думаю, що ви можете використовувати буквальне тлумачення, що вправи опис і накласти "сходи" поверх нього. Як описано, ви не ризикуєте втратити яку-небудь користь від фізичних вправ, Якщо ви зміните його, щоб відповідати вашим потребам. На мій погляд, вам буде краще, обертаючи кожною ногою, після кожного набору. Так, наприклад, послідовність може бути...

Набір 1

Правою ногою, 1 лівою ногою респ, 1 реп

Набір 2

Праву ногу 2 повторень лівою ногою 2 повторень

Набір 3

Права нога 3 Повторень лівою ногою 3 повторення

І так далі...

Як мінімум, за вищевказаною схемою, звичайно, буде легше відстежувати, де ви знаходитесь.

+441
Ayichew Welelaw 13 січ. 2019 р., 20:05:23

Акцент на обертання в хвилину, а не імітація "миль в годину"

Як сертифікований інструктор критий їзда на велосипеді і дорозі велосипедиста, я можу сказати вам, що швидкість на закритий байк-це взагалі погана міра, як ви, як правило, не буде знати, як вона розраховується і не мати хороші відносини з технікою. Підвищення кваліфікації вчить нас, що об / хв діапазон дається нашим студентам, як правило, не повинен виходити за межі 60-100, з визнанням, що серйозних велосипедистів, які часто хочуть підняти це в діапазоні 80-120 (іншими словами доручаю серйозних велосипедистів, щоб спробувати працювати в заданому діапазоні +20).

Ключовий момент у тому, що на більш низьких оборотах, ви додаєте потенціал для шкоди, так і на більш високих оборотах ви, ймовірно, по-спінінг (так насправді не працює, і додавши потенційну небезпеку травмування). По дорозі на велосипеді їх є додатковим бонусом до хорошого каденція, яка утримує вас від втрати енергії від ваших ударів.

Моє доручення буде залежати від того, чого ви хочете досягти:

Дорожнього Руху Велосипедистів:

Я б сказала, щоб змішати його вгору і метою на високих оборотах на імітації спринту, і натисніть на низьких обертах на імітації гірських сходжень. Досвід стає як би підготувати свій організм не тільки для враження змішані дороги, але насправді звикнути до використання ефективних обертах.

ВИИТ в першу чергу для серцево-судинної системи

Для HIIT орієнтована в першу чергу на серцево-судинну систему, я б сказав, щоб зосередитися на більш високому кінці діапазону, ймовірно, 90-100.

ВИИТ для серцево-судинної харчування

Якщо ви сподівалися на трохи більше потужності і не планую коли-небудь приносити це дорозі до 70-80 оборотів в хвилину-це тверда мета, що все ще тримає цей процес у Малій травмою з низьким рівнем впливу на області тренування.

+425
TimSparrow 4 лист. 2012 р., 04:30:19

В доповнення до відповіді JohnP, вважають робиш цегляний тренування, де ви з'єднали дві дисципліни в один день. Виклик тріатлон-це не відстані, це роблять три різних рухів тіла спиною до спини. Тому вам потрібно навчити свій організм велосипед після плавання і бігу після велосипеда (за умови, традиційний порядок, деякі гонки будуть працювати у зворотному напрямку, але, як правило, на короткі дистанції). BeginnerTriathlete.com гарне введення в цеглу.

+349
Ken Myers 13 лют. 2014 р., 10:59:23

Є добавки, які дозволять вам скинути жир швидше, ніж без. Просто дивлячись на ЕКА стека на хвилину, з рецензованого дослідження:

Висновки: в цьому 6-місячному плацебо-контрольованому дослідженні, трав'яний ефедра/кофеїн (90/192 мг/день) підвищений вага тіла і жирові відкладення скорочення і поліпшення ліпідів крові без істотних несприятливих подій.

Однак, багатьох смертей можна віднести до ефедри ефедри та подібних речовин:

Застосування біологічно активної добавки, що містять алкалоїди ефедри, можуть представляти ризик для здоров'я деяких людей. Ці висновки вказують на необхідність кращого розуміння індивідуальної сприйнятливості до несприятливих наслідки таких харчових добавок.

Ніхто не збирається, щоб достовірно стверджувати, що щось на зразок широко споживаних стек ЕКА є неефективним. Також, ніхто з багато енергії мозку збирається навколо рекомендувати його.

Як ви зазначили, це суворе дотримання раціону, що зробив найбільшу різницю і при високій (>20%, для самців) жиру, дієта є найбільшим клапан, щоб грати однозначно. Я не збираюся рекомендувати ЕКА стек за будь-якого, але зазвичай успішні результати, які я бачив, від людей, які використовують його на короткостроковій основі зануритися в <10% діапазон, тому що зменшити ваше фізичне тіло жиру йде легше додати жиру.

Мій чесний рада буде використовувати ефективну програму силових тренувань, яка вам підніматися кожен день, а потім йти на спуски або довгі (1 година) ходить по інших днях. Цей графік, в поєднанні з суворою дієтою, буду драїти жиру цілком послідовно. І пам'ятайте, що силові тренування має більший вплив на втрати жиру, ніж кардіо.

"Спалювачі жиру" ви можете в значній мірі ігнорувати для всієї вашої фітнес-життя і мають відмінні результати. Якщо ви спуститеся вниз по цій дорозі, я б настійно рекомендуємо Вам:

 • Пропустити ВИИТ
 • Не працювати у спеку
 • Зупинитися дуже зволоженою
 • Почніть з набагато меншій дозі, ніж будь - бро-наука в Інтернеті каже вам
 • Скажіть вашому лікареві, що ви робите.

Жироспалювачі будуть підвищувати артеріальний тиск, викликати тахікардію, і підняти температуру: смертоносне якщо ваш організм вже існуючими серцевими проблемами або намагається охолодити вас під час звичайного тренування. Люди дійсно помирають.

+309
Marshall Peterson 9 груд. 2014 р., 20:37:48

Перефразовуючи Ден Джон, ефективність є ворогом втрати жиру.

Коли люди починають бігати для спалювання жиру, вони вважають, що, як час йде, вони повинні були бігти все далі і далі для того, щоб отримати тренувальний ефект. Проблема принципу (ваше тіло адаптується і стає більш ефективним при чому ви запитаєте його; більше ККД = більше енергії = менше калорій).

Найпростіший спосіб боротьби з цим (і, таким чином, нести на спалювання калорій і зниження ваги)? Зробити щось ти не дуже ефективний!

Не знаючи точної рутину, важко дати точні рецепти, але щоб відповісти на ваш загальний питання, слід збільшити число повторень, я б сказав... Може бути.

Збільшення повторень буде більше попит на ваше тіло пристосуватися (спалювати більше калорій), але як з людиною працює для втрати жиру, якщо все, що ви робите збільшення повторень, ви будете мати, щоб зберегти їх збільшення, і там буде точка спадної віддачі (якщо ви ще не вдарив його), і ви також будете працювати в той час питання, Де ваші заняття в тренажерному залі почати приймати багато часу.

Одна з пропозицій може стати збільшення ваги і зменшення повторень у вправі, і хоча це хороший варіант, я б запропонував замість того, щоб змінити вправи, які ви робите в рамках ваших навчальних сесій, може повністю змінити вашу рутину.

Наприклад, якщо ви робите частина тіла розділити рутину (який, схоже ви не), ви могли б змінити, щоб робити:

 • Понеділок: повна тренування тіла (робити петлі, присед, поштовх і рух)
 • Вівторок: 20 - 30 хвилин кардіо (зробити те, що ви зазвичай не робите. Якщо ти бігун, то підряд, якщо ти весляр, а потім використовувати велосипед.
 • Середа: повна тренування тіла (робити петлі, присед, поштовх і рух)
 • Четвер: 20 - 30 хвилин кардіо (як у вівторок, те, що ви зазвичай не робите)
 • П'ятниця: як понеділок та середа
 • Субота і неділя: сходити на прогулянку, вийти на вулицю, насолоджуватися сонцем (Якщо ви не живете у Великобританії, у нас ніколи не буває сонця), провести час на природі, скупатися в морі, що хочете, що не сидить на дивані і дивиться Netflix в режимі нон-стоп.

Ти згадав, що ви робити сухарики в понеділок і п'ятницю, так що замість того, Якщо ви хочете, кинути в швидку рутинну кілька днів в тиждень (я б сказав у вівторок, четвер і суботу, якщо ви не хочете, щоб після вашого повного тіла тренувальні дні) і поглянути на це більш підтримки або фіксації руху, анти-доповнення, анти-вигин і анти-ротації.

Особисто моя найбільша зміна в складі тіла з'явилася, коли я переключаюсь з 3 дня на тиждень Пауерліфтинг порядків на 4 дні в тиждень calisthenic (ваги) рутини. Мені знадобилося кілька тижнів, щоб влаштуватися на рутинну (розминка тільки була залишивши мене в поту), але як тільки я зробив, я дійсно насолоджувався зміною обстановки й інший спосіб навчання.

+290
Daniel Qiu 3 вер. 2015 р., 07:55:35

Скористатися порадою Едді Меркс, "перехоплюючих парковках".

Більше ваги == більше роботи, прості і зрозумілі, якщо ви накатом з гірки весь час. Скільки користі (наприклад: втрата ваги) додаткові роботи будуть вам залежить від безлічі факторів.

На верхньому рівні конкурентів екскурсії, в одному відношенні, в "грамах на велосипед" конкуренції. Полегшуючи навантаження вони повинні рухатися по дорозі або в гору, тим менше енергії витрачається дістатися до фінішу, що означає більше шансів на подіум, при всіх інших рівних умовах (яких вони ніколи не ... люди змінюються).

Їзда з цим зайву вагу раз на тиждень протягом короткого періоду, ймовірно, просто отримати вас хворі ноги один раз в тиждень. Їзда з цим зайву вагу протягом тривалого періоду кілька разів в тиждень (3 чи більше?) повинні принести більше втрата ваги. Ваше тіло реагує на вимоги, що пред'являються до них.

Якщо споживання калорій не змінюється, а навантаження збільшується, так, ваше тіло стане більш ефективною" і зберігати більше споживання як "готовий калорій", тому що він передбачає необхідність їх доступними. Протягом довгого часу, "прийом на роботу" рівновага може бути досягнута, але це не применшує благо зайва вага/додаткові роботи.

+256
steve allen 22 вер. 2014 р., 07:05:11

Думка про те, що більше білка краще, в цілому переважає, хоча деякі люди наполягають, періодично постить білка (наприклад, і нещодавно, Марк Сиссон, колишній адвокат з високим вмістом білка майже весь час). Фастів білка, мовляв, допоможе, зокрема, засвоєння білка в день білок і при аутофагії/обробка білків (тим самим можливо зменшити ризики високобілкова дієта)...

Купити протеїн після голодування в тиждень, ви, по суті, дозволяючи вашому тілу день, щоб використовувати його травної машин для виконання самостійного ремонту. Це тому, що різко знизивши споживання білка, раз в тиждень індукує аутофагії (що куленепробивний білкового голодування)

Мені ж цікаво, якщо пости протеїну необхідно на переривчастий режим дієти? Я думаю (але не можу знайти), що дослідження з використанням азотного балансу припускають, що до ранку більшість людей вже вичерпали свої амінокислоти (особливо якщо вони не користуються казеїн перед сном).

Марк Сиссон здається, що періодичне голодування досить?

Періодичне голодування нав'язує періоди нуль білка і нуль харчовими продуктами, даючи вашому тілу доза аутофагії і відпочити від мТОР/IGF-1 активація, і, ймовірно, підвищити протеїн повітрозабірники на час годування безпечніше

Буде опір тренування в ранковий час натщесерце, і проживання в голодному стані до 10 ранку або навіть 12 годин (схожа на м'язову маси, рання ранкова рутина), забезпечити достатню кількість білка, що переробка білка натще (скажімо, раз на тиждень) не потрібно?

Або це все-таки вигідно займатися цілий день білок регулярно, швидко (з метою потрапити під 15г або 25г ...)?

Примітка: білок швидко я маю на увазі ще їсть інші макроелементи, але уникаючи їжу, яка більш ніж близько 2% білка за вагою.

Далі увага: зв 'фізичної' на ясний питання - я обмірковую, якщо мінімум днів білка необхідно переривчастий режим голодування, тому що:

 • вони могли б збільшити фізичну форму (краще білка поглинання, здорові мітохондрії/більше енергії, аутофагії/загальний стан здоров'я, це головна перевага)

або навпаки, вони можуть

 • межа відновлення (через, наприклад, тривалий час без білків відновлення, особливо для людей, які тренуються часто і швидко [трохи] часто).

Далі Примітка: поставити питання інакше я міг би запитати, "скільки аутофагії білків і обробка відбувається під час періодичного голодування, особливо після тренування постив годин при t = 14ч до 17ч, порівняно з 24-40 годин з низьким вмістом білка (25 г або навіть менше) і мінімальний вправу?"

+228
iamgarun 15 вер. 2012 р., 17:04:40

Будь ласка, не. Хоча там може бути аргумент, якщо вона починається серйозна конкурентна підняття тягарів, я думаю, що питання було б поставлено інакше тоді. Якщо вона має зайву вагу, їй доводиться заново вчитися правильно харчуватися і розвивати здорові відносини з їжею.

Якщо немає ніяких медичних причин, не витрачайте гроші. Навчитися їсти все, а що не потрібно. Правильне харчування має гарне поєднання білків, жирів і вуглеводів. Їй потрібен правильний вигляд, хоча жирів і вуглеводів. Може бути, спробувати почитати, що хто скаже з цього приводу: http://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs394/en/

Я можу дати тільки, що в статті 7/10, але що вони пропонують в мільйон разів краще, ніж звичайне харчування. Якщо ви хочете дізнатися про те, як правильно харчуватися, будь ласка. Але це не питання. До речі, рекомендую підрахунок калорій (або вступивши в комерційні програми я не збираюся рекламувати, але підраховувати їх безкоштовно). Більшість, якщо не всі люди, які ніколи цього не робили поняття не маю, скільки вони насправді їдять. Це дійсно має дві мети: це допоможе вам бути на хорошому калорійному дефіциті, ні занадто низьким, ні занадто високим, і він виховує вас.

Тепер повернемося до додатків: якщо вона харчується правильно, навіщо вона потрібна для додаткового харчування? Якщо вона їсть, наприклад, вітаміни, їй не потрібно приймати їх в таблетках. Те ж саме йде для тих 'здорових жирів. Немає таблетки не може замінити поганий дієти. Це неправильний посил: мені не потрібні овочі, тому що я приймаю деякі вітаміни, давайте трохи шоколаду замість цього. Їжте овочі. Ну і звичайно ж насолоджуватися тим, що ви їсте. Ніхто не любить приймати таблетки.

Протеїновий порошок, ну, вона намагається отримати якомога більше м'язів, як це можливо? Вона вегетаріанка? Я бачив аргумент якщо вона була. Тим не менше, ці коктейлі мають багато калорій. У деяких Риб зараз і потім. Їдять сочевицю. Боби є великими. Особисто я не люблю Туреччину, тому є курку. сосиски, котлети або смажена курка не так вже й багато, вони в основному жир. Якщо ви будете правильно харчуватися і не намагаюся бути бодібілдером, протеїнові коктейлі просто багато калорій, які залишать вас голодними.

Слова про креатин: він в основному змушує вас працювати краще, давайте спростимо і скажемо, що це робить вас сильніше, вимагаючи, щоб піднімати більшу вагу і тренуватися з більшою інтенсивністю, щоб мати тренувальний ефект. Швидше за все, ваші суглоби будуть вам вдячні пізніше. Якщо вона має якісь ортопедичні проблеми, удачі. Так якщо вона не просунута, може навіть низьким склопідіймача ... для 18-річної дівчинки тільки починають у спортзалі, чому вона повинна навіть думати про це? Так вона може (вставити якісь вправи) з великою вагою в поєднанні з погана форма у неї, як Новачок? Вона дійсно в жимі лежачи, важкі присідання, що типу речі?

+121
123123321 24 черв. 2018 р., 13:03:53

Відповідь на це питання залежить від вашої мети. Якщо ви шукаєте для кондиціонування, продовжуючи працювати різні групи м'язів послідовно, як ви не дозволяє рухатися від комплекту до комплекту з мінімальними відпочинку, які тримає ваш пульс, який також називається кругова тренування. З схеми навчання ви не будете розвивати вибухову силу Знову ж таки це залежить від вашої мети, будь то витривалості серцево-судинної, м'язової кондиціювання, будівля тіла, або груба сила

+120
user3690464 31 лип. 2015 р., 04:14:19

Я після цього розкладу протягом декількох тижнів і вже бачу поліпшення на міцність верхньої частини тіла, витривалість і втратити впертий жир живота, що моя головна мета зараз.

 • Інше
 • 30' працює
 • верхня частина тіла, прес, шия
 • 30' працює
 • ноги
 • 30' працює
 • Інше

Я роблю мало повторів (максимум 10) на міцність дні тренувань.

Хоча я бачу прогрес, я хотів би отримати деякі поради, якщо є який-небудь спосіб, щоб поліпшити його. Деякі питання, що приходить в голову, що я хотів би бачити:

 • Я караю сильно коліна, коли я біжу, мають міцність навчальний день, потім знову запустити?
 • Якщо у мене день з вищою повторень для верхньої частини тіла, це поліпшити мою витривалість не завадить на приріст сили?
 • Будь-які питання тренування натщесерце, насамперед з ранку? Ось як я роблю і відчуває себе чудово.

Велике спасибі заздалегідь.

+34
DeepSymmetry 9 жовт. 2011 р., 09:31:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil