Тренування для м'язів ДБЖ

Привіт я давно хотів зробити м'язи до тих пір, як я знав, що вони, можливо, і було цікаво, які м'язи і як потрібно тренуватися вдома. Я інколи ходжу в тренажерний зал з підтягнути бар з допомогою ваги, але я волію робити мої підтягування у моєму будинку. Мені було цікаво, як і що я повинен тренуватися, щоб бути в змозі зробити м'язи.

У мене є гантелі, штанги, лави, і витягнути вгору бар

+193
Gooff 12 січ. 2017 р., 01:31:29
39 відповідей

Деякі люди мають кращу генетику для створення красивих грудей, деякі люди завжди будуть мати потворні скрині. Все, що ми можемо зробити, це зробити те, що ми розібралися.

Почніть з відпрацювання всієї грудях, збільшення м'язової маси грудні м'язи, дельтоподібних, а також пастки і лат, хороший АБС теж допоможе. Також знизити рівень жиру в організмі до рівня, який ви віддаєте перевагу. Коли ви додали досить вага, змінити у відповідності з вашими смаками. Занадто малий дельтоподібних? Тренування дельтовидних і так далі.

Це не ракетобудування.

+954
NotTechySmart 03 февр. '09 в 4:24

Я шукаю, щоб поліпшити свої будинки, маси тіла тренування. Це свого роду кругового тренування, що я винайшов, щоб збалансувати моє скелелазіння. Альпіністи, які не роблять додаткової підготовки в кінцевому підсумку з більш розвиненими спину, запалі груди і погана постава.

Моя мета полягає в тому, щоб розтягнути і зміцнити все тіло з різного роду вправи. Що включає в себе великі групи м'язів, в основному, груди, прес, руки і ноги. Ключовою частиною цієї рутини, щоб уникнути захоплення і що-небудь потягти, тому що сходження на.

Процедура виглядає наступним чином (не включаючи розминку і розтяжку):

 1. 10 віджимань з високою ніжкою, 10 присідань
 2. повторити
 3. 20 скручувань, 20 теляти піднімає
 4. повторити
 5. 5 пістолетів на кожну ногу, 10 "1.5 відтискання"
 6. повторити

Я цей цикл 3 рази з 1-хвилинними паузами між кожним номером. Це нормально чи я насправді контрпродуктивним?

+913
user2659243 2 січ. 2012 р., 21:32:05
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Для того, щоб використовувати ваші стегна, щоб отримати ваші ноги вгору, вони потребують деякої опозиції. Це означає, що всі м'язи аж до бару повинні бути активними і брати участь у деякому роді. Проста перевірка, якщо ви відчуваєте, що ваш тулуб, рівномірно бере участь, косі м'язи працювати так само старанно, як ваш центр, у вас є достатньо активації плеча. Якщо він відчуває, як ви піднімаючи ваші стегна тільки з центральної лінії і/або ви не можете контролювати положення хребта, на твоїх плечах занадто вільно або за контрактом. (Або, можливо, ваші стегна/сідниці занадто щільно, щоб навіть робити цю вправу в першу чергу)

Якщо ти тусуєшся" з ваших плечей хрустів у вухах, зубчаста та інші різні стабілізатори, які кріпляться до ваших лопатки всі простягнув і в слабких, номери-стабілізація позиції. Там немає опозиції, щоб дозволити вам задіяти весь ваш багажник і отримати всі ці косі м'язи працюють з стегон, і стабілізатори, ви повинні використовувати, щоб тримати спину прямою не в сильній позиції.

Якщо ви спробуєте почати з цієї позиції, ви можете в кінцевому підсумку прокатки плечі вперед і обертається усередині того, щоб отримати достатньо активації підйом стегна з прямим м'язом живота, а не закріплення плечей в активну позицію. Єдина перевага навантажувати ваші плечі у цій позі фізіотерапевт вам може бути симпатично.

Нейтральне положення лопатки прилягають до спини дозволяє всі ваші різні стабілізатори і робити свою роботу. Почніть з ваших плечей активно працювати для підтримки їх природної (якщо у вас є гарна постава для початку) позиції, а не дна. Оскільки всі з нас, хто не ріс гімнасток там досить слабкий, можливо, буде потрібно Кий, трохи відсторонившись, щоб протидіяти природною тенденцією йти слабину, особливо там у верхній частині руху.

Загальний сигнал для активації є "обернути латів в пахви" (тільки не плутайте активацію м'язів з фактичними обертання плечового суглоба.)

Джерело: довгий час у мене була серйозна проблема з завантаженням всіх сил в поверхневому осі в даному виді вправи і пропорційно дуже слабкі косі м'язи живота. Я доклав багато зусиль на навчання, щоб виправити це :)

+902
tawalaya 10 серп. 2012 р., 19:03:41

Ваш лікар правильно, дивіться цей сайт: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/core/lw/2.0/html/tileshop_pmc/tileshop_pmc_inline.html?title=Click%20on%20image%20to%20zoom&p=PMC3&id=3529354_DMM010009F3.jpg

Приблизно через день 5, енергія береться з жирових запасів є найбільшою. Якщо ви продовжуєте постити довше, ніж 5 днів, пропорція м'язи згоріли починає збільшуватися.

+839
Varun Mehrishi 2 груд. 2017 р., 07:37:14

Це, напевно, дурний тон розмістити посилання у відповіді, але, чесно кажучи, я не думаю, що хто-небудь може пояснити це краще, ніж Пів Інгрем у своєму блозі PainScience, з посиланнями та дослідження їх резервну копію: https://www.painscience.com/articles/posture.php і https://www.painscience.com/articles/structuralism.php

З приводу підтяжки (це про зовнішніх брекетів для імплантів, але є деякі переходять в ідеї): https://www.painscience.com/biblio/external-back-braces-fail-to-relieve-pressure-on-vertebral-joints.html

Деякі ключові моменти:

 • Напевно, краще не намагатися змінити свою позу, якщо це просто з принципу, а не серйозну медичну необхідність.
 • Бадьорить не можете зробити багато, і якщо він щось робить це більш імовірно, щоб викликати залежність і ослаблення м'язів. Це може бути декілька корисно як тактильний сигнал зворотного зв'язку, щоб виправити поставу.
+748
Adam Birds 9 лист. 2014 р., 09:01:48

Я припускаю, що ваші тренування складаються з важкою атлетикою або іншими силовими тренуваннями. Це в основному складається з короткого, високої інтенсивності вправ, які, ймовірно, головним чином анаеробних.

Працювала до цього тренування, значить, ваш організм розігрівся, діяльність серцево-судинної та легеневої систем збільшується і ваш організм почав, щоб переконатися, що у вас є достатньо енергії для тренування. Так що якщо ви починаєте тренування, ви будете в основному мають швидкий старт, тому що ти тіло добре підготовлено.

Тому що сама тренування є переважно анаеробної, ваш організм буде повільно, але вірно створювати більше молочної кислоти, з-за всіх глікогену, який не окислюється. Так що якщо ви запустите після тренування, ваше тіло буде брати цю молочну кислоту і почати використовувати його в якості палива і таким чином позбавитися від нього.

Однак, важливо, що ви біжите з помірною інтенсивністю, тому що потрібно достатня кількість кисню, щоб окислювати молочну кислоту і не хочете бути створення більше! Так він взагалі не працює, а швидше біг.

Як коментує Стефано: ваш (анаеробні) тренування будуть виснажувати запаси глікогену. Якщо ви потім починаєте пробіжку після цього, ви будете тіло буде мати не великий вибір, щоб використовувати жир як основне джерело енергії. Так що біг після тренування є відмінним способом, щоб спалювати жир, але обов'язково тренування з правильною інтенсивністю.

enter image description here

Працює при помірної інтенсивності означає, що ви будете спалювати цей самий жир.

+726
user316848 9 січ. 2013 р., 13:55:45

Багато фрукти з високим вмістом вуглеводів, зокрема фруктоза, яка не "гальмує" і має ряд ефектів, які можуть бути вважаються шкідливими для обміну речовин.

+717
Lencho Reyes 30 трав. 2019 р., 12:49:14

Не стільки покладатися на "цільової" зони серцевого ритму.

Припустимо, в 'спалювання жиру зони на 70% від максимальної, що ніяк не означає, що ви будете спалювати більше калорій, в такому випадку, ніж якщо б Ви були на 80%, це означає, що ви отримаєте трохи більше користі у ваших старань. Ваш чистий спалених калорій все одно буде вище в кінці тренування однакової довжини, якщо ваш пульс був 80%, ніж якщо б він був на 70%. Всіх його родичів.

У будь-якому випадку моя точка зору не використовую його як виправдання, щоб не тренуватися. Штовхати себе.

+716
FatLester 22 лют. 2018 р., 12:33:23

Станова тяга дуже хороша спина і здійснювати пастку. Хоча це потягнути руху, руки залишаються прямими, так мало участі біцепсів.

+685
Bart McLeod 25 лют. 2012 р., 12:31:38

Я другий відповідь Камара. Це одна з причин, чому є солодощі взагалі не дуже добре, якщо ви знаходитесь на дієті, тому що цукор-перший у "гарячий замовлення" речей. Вуглеводи, як правило, по-друге, жир-це третій, і останній протеїн купити дійсно не є джерелом енергії, але використовується для ремонту.

Вуглеводи і цукор дуже близько до такої ж, але цукор є простим вмістом вуглеводів, він горить/ламається швидше і створений легше прагнули після першого бо тіла.

 • Цукор
 • Карбюратор
 • Жир
 • Білка

Читати це відмінно: http://idealfitnessofct.com/idealfitnessofct.com/Protein,вуглеводи%26_Fat.html

І це теж добре: http://ezinearticles.com/?How-Long-Does-it-Take-to-Burn-Off-Carbs-Before-Burning-Fat?&id=2142117

* Цукру є прості молекули вуглеводів, так це просто вуглеводи (галактоза, фруктоза, глюкоза), білків (амінокислоти, oligosaccaride, monosaccaride), жирів (вільні жирні кислоти, моногліцерид), не "цукор і вуглеводи" **

Організм спалює вуглеводи і жири разом і ефективно. Глікоген Oncethe організму вичерпаються, організм почне спалювання жирів і білка, щоб тримати її вимогу.

+657
dragos 25 серп. 2010 р., 22:07:19

В даний час я роблю кардіо і силові навантаження, але мій друг намагається змусити мене зайнятися йогою. Найбільша перевага, здається, гнучкість. Є інші переваги для йоги в порівнянні з цими іншими формами фізичних вправ?

+579
begueradj 10 жовт. 2018 р., 10:29:06

По-перше, це питання дуже широкий, тому ви не отримали жодних відповідей. По-друге, коли ви знайдете відповіді, вони, ймовірно, будуть суперечливими. Крім того, я не лікар, я просто людина, яка має справу з ваги/втрата ваги на деякий час, сімейний анамнез діабету, і люблю вчитися так само сильно, як я можу. Деякі можуть не погодитися, деякі обізнані люди можуть мене поправити.

Тут хоч якісь основи,.

По-перше, що таке цукор?

Відповідь на це може здатися очевидним, але насправді існує кілька різних видів цукру, і не всі вони впливають на організм однаково. Три найбільш часто знаходжу сахароза, фруктоза і Глюкоза. Крім того, якщо ви споживаєте багато молочних продуктів, ви побачите багато лактози (молочного цукру").

Сахароза-це типовий "настільний (білий) цукор". Це з'єднання дисахарид глюкози і фруктози. Додаткова інформація за всі подробиці, Вікіпедія-це хороший старт.

Фруктоза це цукор, що міститься у фруктах і є моносахаридом. Знову ж таки, ось додаткова інформація.

Глюкоза-це цукор, який наш організм насправді використовувати. Як фруктоза це моносахарид. Ось Вікі.

Це важливо, тому що кожен з них має вплив на наш організм. Отримує сахароза розщеплюється на компоненти.

Звідти (або якщо ви просто споживаєте фруктозу), фруктоза буде відправлений в печінку для переробки та керівників глюкози в крові для м'язів, щоб поглинати і використовувати для отримання енергії. Важливо відзначити тут полягає в тому, що фруктоза не впливає на рівень цукру в крові. Це не обов'язково означає, що ваше тіло не робить нічого з ним (печінка робити з ним), це просто означає, що ви не отримаєте таку ж реакцію інсуліну, як ви робите з глюкозою. Чому це важливо? Оскільки глюкози та інсуліну відіграють роль у визначенні того, є чи не ви голодні.

Так, коротше: так, це важливо, коли ваш цукор, але не з тих причин ви думаєте.

Записка про високу фруктозою кукурудзяний сироп (ДФУ) - у США, ДФУ є загальною суміші використовують в якості підсолоджувача харчових продуктів. Майже все це є. Це спірно, так як його наслідки і чи буде це краще або гірше інших форм цукру, але дуже часто, якщо прийде, коли шукаю що-небудь на фруктозу або цукор в цілому. Я не буду вдаватися в ці дебати, але я хочу відзначити велику різницю між ДФУ у харчуванні та отримання фруктози з цільних продуктів/фруктів - вміст клітковини. Плід містить багато клітковини і дуже часто, тим солодше фрукт, тим більше волокон вона містить. Коли ви їсте фрукти, це клітковина, що допомагає вам відчувати себе ситим. ДФУ позбавлена, що волокна, з-за чого "нездорової їжі" зроблено з його часто називають "порожніми калоріями" - вони сприяють набору калорій, не змушуючи вас почувати себе повністю, тому що вони містять поживні речовини, які викликають "повний" відповідь.

Де ж вуглеводів підходять?

Складні вуглеводи (чи вуглеводи), що ви знайдете такі речі, як хліб, макарони і навіть овочі. Вони вважаються складними, тому що вони є складними молекулами (дуже схожа на сахарозу, але з великою кількістю компонентів). У кінцевому рахунку, вони розпадаються на прості цукри, включаючи глюкозу.

Це коли він починає отримувати, коли справа доходить до вуглеводів. Тому що це займає час, щоб зламати вуглеводи в їх простих компонентів цукру, ви отримуєте тривалої реакції на інсулін, так як організм намагається зберегти рівень цукру в крові під контролем.

Цукру в крові і вага/обмін речовин

На жаль, немає простої відповіді на своє запитання на цій. Якби був, ми б не стали так низько вуглеводної дієти, як Аткінс і помірної дієти з високим вмістом вуглеводів (не Аткінс почати рекламувати, що вони почнуть проводити "хороші вуглеводи" після перших пару тижнів), і навряд чи ви будете задавати це питання для початку.

Майте на увазі також, що дисфункціональні цукру в крові і/або інсуліну може призвести до резистентності до інсуліну і навіть діабет. Є деякі спекуляції щодо того, що вага викликає опір інсуліну або інсулінорезистентності і викликає збільшення ваги (хоча, з мого досвіду, резистентність до інсуліну є попередником діабету і може бути скасоване з правильною дієтою та фізичними вправами), але це щось, щоб тримати в розумі, особливо, якщо ви вже небезпеки для діабету. (Нью-Йорк Таймс провели захоплюючу статтю кілька років тому на вуглеводи, які варто прочитати. У ній вона пояснює все опір-вага набирати Інсулін-цукровий діабет досить добре спиральн.)

"Їжте їжу, не дуже багато, в основному рослини"

Майкл Поллан написав, що. Я думаю, що це гарне правило.

Коли йдеться про базові втрата ваги, в кінцевому рахунку зводиться до калорій в порівнянні з калоріями з. Якщо ви хочете схуднути, їжте менше, ніж ви спалюєте. ("...не надто багато...")

Якість, звичайно, важливо. Ось де "їжу" частини. Їжте справжня їжа. Викиньте чіпси, Пепсі, і світські левиці, і запастися яблука, полуниця і морква.

Для цього, моя інтерпретація цього є, щоб переконатися, що ви не просто їсте стейк або гамбургер з нічого на ньому. - Салат з їжею, додати помідори і салат на бутерброди і т. д.

Макроси - Білків, Жирів, Вуглеводів

По більшій частині, дієта з всі три "макроелементи" і "макроси" працює краще і є найбільш стійкою. Пам'ятайте - поживних речовин не безпосередньо перевести на однойменній фізичні атрибути (наприклад, у яйцях багато холестерину, але ідея про те, що вони сприяють вашому організмі рівня холестерину (ЛПНЩ/ЛПВЩ) були розвінчані). У кожного з них є своє місце в здоровій дієті, і ніхто не має принижуватися.

Що ці відсотки насправді буде варіюватися від людини до людини. Більшість рекомендацій, які я бачив, кажуть, для початку достатньо навіть спліт - ~30% вуглеводів, жирів і білків, плюс-мінус пару відсотків. Потім ви можете налаштувати його в залежності від того, що змушує вас почувати себе краще і допомагає вам досягти ваших цілей. Деякі люди процвітають на більш високий вуглеводів/білка і низьким вмістом жирів, у той час як інші краще з більш високим вмістом білка/жирів і менше вуглеводів, а треті взагалі краще на порівну. Це багато в чому залежить від ваших особистих потреб в харчуванні, що тільки ви (і, можливо, вашим лікарем) можна визначити.

Що краще для втрати ваги? Менше жерти й більше рухатися. Виходьте і працюйте, робіть силові тренування, і їсти менше калорій, ніж ви спалюєте протягом дня. Здебільшого, це дійсно може бути так просто.

+560
Christina 12 груд. 2011 р., 08:29:29

Я тільки що повернувся з 10к сесії каяк, але мій фітнес-браслет реєструється в ~5к. Це було спокійне озеро з ледве будь вітер, будь, очевидно, ніяких потоків води. У мене був Fitbit на мій не домінантною рукою, як зазвичай.

Я не знаю, як вони зайдуть це точно, але це, здається, не мають явної підтримки каякінг.

+557
Kookie 18 трав. 2014 р., 22:14:06

Моя цільова ЧСС для тренування витривалості, засновані на мій вік становить близько 135 ударів в хвилину. Треба враховувати, що у мене низька ЧСС або це неактуально. Мій пульс в стані спокою складає всього 45 ударів в хв. Це також нижче моєї цільової пульс?

+538
Jektu 21 груд. 2010 р., 01:31:37

Якщо ви тренуєтеся на відкритому повітрі, коли ви тренуєтеся в чому залежить від погоди. Наприклад, я з Далласа, так що влітку я повинна важити більш низьких температурах і більш високої вологості вранці або більше temperations і знизити вологість у кінці дня/ввечері. В більш помірному кліматі, ви, можливо, не мають цієї проблеми.

Коли я запускаю спринт або швидкий Табата сесії ПАРЄ, як правило, це приблизно годину до заходу сонця, щоб скористатися моя ніч-сова тенденції, маючи трохи денного світла, щоб запустити його. Плюс там менше небезпеки спеки в цей час.

Щодо ранкового тренування, я гріб у коледжі, так що практика почалася приблизно в 6-7 ранку. Важко прокинутися, але здійснимо.

+497
Basri 2 трав. 2017 р., 07:43:36

Ви повинні поговорити з вашим лікарем. Це може бути список речей, включаючи стрес, недосипання, низький рівень заліза в крові і навіть низький кров'яний тиск. Якщо у вас немає цієї проблеми влітку, ви можете мати те, що називається смуток

+442
Eddie Kaufman 20 лист. 2017 р., 08:09:27

Я 15-річний хлопець, стоячи на крихітному 5 футів 6 дюймів і важать всього 8 кам'яних і 1,1 фунта, мій жир індексу становить всього 10,7% і від мого дослідження це означає, що я повинен піти на худий або "подрібнення" фітнес-план. Проблема я ходжу тільки в тренажерний зал раз у тиждень із-за школи та тренувань. Це проблема дієти або я можу зробити більше в тренажерному залі? Це також може бути корисно відзначити, що я зазвичай триматися подалі від розділу freeweights, як це зазвичай упаковані! Може хто-небудь порекомендувати фітнес-план або навіть додаток на Android, яка могла б мені допомогти? Ура

+433
David Musaev 18 трав. 2013 р., 23:45:01

Мені більше подобається важка атлетика в штанях, ніж в шортах, але знайти вони гальмують правильне положення коліна при присіданні.

Є будь-які типи штани або матеріалу, який буде розтягуватися досить добре, щоб бути добре для присідання?
Які функції мають гарні штани для підняття тягарів забезпечити?

+428
rkmaier 14 січ. 2019 р., 19:12:14

Нещодавно Я записалася в тренажерний зал, і я хотів побудувати і живота (6-8 упаковок) і на верхню частину тіла (груди й плечі). Я використовував тренажерний зал два роки тому. У мене є такі питання:

 1. Як я розподіляю свої вправи як щоденний або навпаки?
 2. Це необхідно для мене, щоб бігти перед цим? Я біг 3 км на біговій доріжці. Це занадто мало або занадто багато?
 3. Я не товста, але і придбали певний жирок з плином часу. Мені 27 і важу 72 кг (158.7 кг).
 4. Зразки дихання для кожного з них.
 5. Кілька хороших вправ для кожного з них.
 6. Це добре, щоб пити соду-газована вода/лимонад після тренування?
+413
Azhar Aulia Saputra 6 квіт. 2019 р., 23:40:07

Я хотів атакувати його двома способами:

 • Зберегти кількість їжі те ж саме, але збільшити споживання білка.
 • Почати робити всього тіла вправи, щоб збільшити м'язову масу.

Зберігаючи продукти допоможуть вашому організму не збирається істотно збільшити масу. Збільшення кількості білка ви їсте надає більше сировини для вашого тіла, щоб збільшити м'язову масу. Однак, щоб скористатися перевагами збільшеною білка ви повинні зробити деякі вправи.

Повне тіло сили працювати, навіть використовуючи тільки вага тіла вправи скористається білка. З вас вимагають більше сили від свого тіла, це дозволить наростити м'язову масу для задоволення цих вимог. Оскільки ви працюєте те ж кількість їжі (калорій), ваш організм має збалансувати речі, яка дозволить позбутися від зайвого жиру.

З плином часу, якщо ви дійсно починаєте насолоджуватися міцність роботи, ви можете подивитися на збільшення вашої маси тіла повільно. 56 кг (123 фунта) достатньо світла для людини. Щоб зробити це, ви працюєте на їжу трохи більше при збільшенні інтенсивності тренування.

Вага тіла вправи

Це не повний план тренування, але вона повинна бути досить добре округлені для вас, щоб отримати те, що ви хочете:

Робіть цю процедуру 3 рази в тиждень, і щось робити кардіо по 20 хвилин в день. Це може бути біг на біговій доріжці, їзда на велосипеді, плавання, біг на вулиці, грають в баскетбол, роблять деякі форми аеробіки. Вибір дійсно, і мають різні заходи допоможе вам від нудьги з одним з них.

Про підтягування: ви не могли робити їх прямо зараз. Якщо ви можете, здорово. Однак, якщо ви можете не тягнути, почати з перевернутої рядка, поки ви не можете зробити 3 підходи по 15 повторень (3x15). Звідти, ви повинні бути в змозі слідувати порадам Скубі на створення першого комплекту підтягування і підборіддя UPS. Якщо у вас немає бар, ви можете повісити, ви можете принаймні зробити перевернутий рядків таблиці ... просто переконайтеся, що він може підтримувати свою вагу.

Ідея повноцінної роботи тіла, щоб позбутися від жиру на животі є той факт, що ви повинні позбутися від загального жиру. Кращий спосіб зробити це, щоб збільшити м'язову масу. Всього 56 кг, жир на животі не повинно бути так погано так рекомпозіціі, як це повинно бути цілком можливо. Силові тренування також було показано, щоб поліпшити психічне здоров'я, так що має допомогти з програмуванням.

+412
Leonwjli 29 лист. 2010 р., 13:53:38

Існують способи для зовнішніх вимірювань практично всі групи м'язів в організмі, більшість з яких вимагають трохи більш гнучкою рулеткою. На основі цієї сторінки:

 • Шиї - вимірюють в самій тонкій частині, як правило, тільки під підборіддям над кадиком.

 • Груди - три виміри:

  • Груди стягується (зробив як малі, як ви можете, повністю видихаючи)
  • Груди надувається (просто вдихаючи повітря ви можете)
  • Груди розширилася (за допомогою якого ви підніміть свою грудну клітку, розширювати плечі і привести м'язи спини в повний стан розширення)

  Виміри повинні бути прийняті з стрічкою через соски на фронті і рівня інших.

 • Талії - на рівні пупка, при стоянні зазвичай у вертикальному положенні з грудей нормально підняв.

 • Стегна - по центру сідниць, з сідницями за контрактом (тобто, сідничні м'язи напружені).

 • Верхня частина руки - два виміри:

  • Прямо навколо самій товстій частині, а руки витягнутими на рівні плечей, м'язи розслаблені.
  • Зігнуті: руки на рівні плеча і зігнута в лікті з двоголового повністю контрактною.
 • Передпліччя - взято з простягнутою рукою, стиснувши кулак, в найтовстішій частині.

 • Теля -прийнятим на його товсту частину з м'язами стягується, зазвичай вказуючи пальцями і, піднявши одну ногу від Землі і, вказуючи пальцями, тим самим скорочуючи литкові м'язи.

Примітка: всі вимірювання повинні бути прийняті до початку тренування. Поступаючи таким чином, ви отримуєте те, що в будівлі мови тіла називається холодним вимірювань. Якщо приймати їх під час або відразу після тренування, коли м'язи наливається кров'ю, будуть відбуватися значні зміни.

+409
leonardeveloper 16 лют. 2011 р., 20:46:05

Багато людей не розуміють, що ви можете здійснювати тільки штраф через безліч незначних захворювань. Однак, враховуючи, що у вас було важким грипом, ваше тіло, ймовірно, в гіршому стані, ніж це було за день до того, як захворіли. Реальні фізичні причини можуть бути не тільки проблеми відновлення після грипу-такі, як зневоднення, - але і втрати м'язової потужністю від п'яти днів лежання в ліжку.

Я не знайомий з програмою вправ, які ви згадали, але якщо ви працюєте за графіком все важче тренування, ви, ймовірно, слід повернутися до попереднього тижня, а не переходьте на наступний тиждень. Розклад тренувань призначений, щоб отримати все важче, як ваш фітнес-збільшується; ви не встигає за графіком, і якщо що-то ваше тіло, ймовірно, позаду.

+372
Noobieee 13 трав. 2015 р., 22:49:41

Я хочу знати, як я можу вирішити, чи повинен я зробити одну частину тіла в день або 2-3? У мене струнке тіло і я хочу, щоб худий і м'язистий одна.

По частині тіла я маю на увазі:

 • груди
 • плечі
 • тому
 • біцепс
 • трицепс
 • ноги
 • АБС

Я роблю 1 або 2 вище в день (що привело до 6 дня циклу до повного), але тепер у моєму новому залі, що мені було дано 3 дні циклу:

 1. верхня частина тіла
 2. нижня частина тіла
 3. АБС

Я впевнений, що це залежить від багатьох особистих факторів (поточне тіло-типу, як очікується, тіло-типу, так як коли я був gymming), але я хотів зрозуміти, як вирішити це.

У моєму досвіді я відчуваю, що мої м'язи розробляються і тому я не можу судити про ефективність одних над іншими.

+355
Polosatina 12 бер. 2011 р., 09:11:00

У вас є проблема з часом.

Від того, як ви описуєте його, ви чекаєте, поки ваша рука повністю витягнута, перш ніж ви повертаєте голову, щоб дихати, який змусить ваші руки впасти. Це відбувається тому, що вода сповільнює свій імпульс руху вперед, і це важко тримати вашу руку, як ваше тіло тоне.

Ви (швидше за все, це дуже важко діагностувати проблеми плавання без відео або бачачи людини) дихайте занадто пізно. До того часу, коли ваші руки повністю витягнуті, особа вже повинні були вийти з води, щоб взяти дихання, та як ваша рука починає тягнути, ваше обличчя повинно бути повертаючи назад у воду.

Ви можете спробувати це лежачи на лаві вага або схожі, що в основному тільки м'якою лавці. Ляжте обличчям вниз, і "тягнути" з правою рукою, ліва рука витягнута вперед. Як ви піднімаєте/зігніть праву руку, щоб відновити і продовжити її вперед, необхідно повернути корпус і голову вправо, щоб "дихати". Як ваша права рука починає переходити вашому обличчі, ви повинні почати знову повертаючи до квартирі, і ваша ліва рука повинна бути початку своєї фази тягнути.

Як тільки ви знову до квартира, ваша права рука тепер повинна бути розширена, і готовий ліву руку, щоб почати відновлення. Ліва рука одужує, права рука тягне. Права рука одужує й повороті/дихання як ліва рука починає тягнути. Це гарантує, що ви ніколи не має "мертве пляма" у свій хід і завжди підтримувати рух вперед. Це дозволить зробити його легше тримати гарне положення і правильно дихати.

Можна дихати так, як ви описуєте, але це вимагає хорошого положення тіла і техніка, яку важко досягти нових/початківці плавці. Є кілька методів (передній квадрант плавання), де є й інші, використовувані таймінги, але вони трохи більш просунутий, ніж початковий рівень.

У вас є інструктор, але ще один хороший спосіб для новачків-це "повне занурення". Мені не подобається для спортивного плавання, але для базового навчання це хороший інструмент.

+308
Abhijit Pritam Dutta 22 трав. 2012 р., 21:16:43

Я почав два тижні тому після укладання навколо занадто багато Я закінчив 10 000 метрів в 1:0245 Тоді 57:30 Тоді 56:45 Вчора. 54:43

61 років. Сім стентів 5:9 225lbs Я байдарка в океані на п'ять кілометрів близько шести до восьми разів на місяць в теплу погоду

+254
Douglas Johnson 18 жовт. 2013 р., 04:30:37

Вимірювання шкірної складки діаграми, як показано нижче Accumeasure для вимірювання suprailliac ж вимірювання нутромера, що представляють різні тіла жиру %у різних вікових групах. Може бути, іншими методами шкірною складкою, або навіть інше тіло жиру % методів зробити?

enter image description here

Я можу зрозуміти, шкіра стає слабкішим з віком, але не бачу, що впливає на вимірювання, якщо на цій схемі нижче правильні:

enter image description here

20-річний чоловік з 25% жирової тканини, вимірювання 35мм, а 56-річна з 25% був 17мм. Тому шкіра стає тоншою з віком (якщо це дійсно), не має значення.

Ми накопичувати жир в інших, більш здорові умови, ніж передбачають suprailliac як ми старіємо? Я кажу, 'здорового', тому що кольорові смуги на графіку вище перекладати свої ідеали, як ми старіємо.

+244
Stwert 27 лют. 2016 р., 10:37:55

Ваш найкращий підхід полягає у використанні прийому калькулятор калорій/швидкість обміну речовин, як

https://www.iifym.com/iifym-calculator/

Є багато там, але я довіряю цьому. Хоча навіть з хорошим калькулятори це поки тільки оцінка. Часто коли я "думав" я різала на основі прогнозів від iifym, але з моїми більш високий метаболізм, мені довелося скоротити більш, ніж те, що було рекомендовано.

Мені знадобилося кілька років, щоб дійсно налаштуватися на правильні цифри, коли справа дійшла до зсипати і вирізування. Він може не так довго, але, звичайно, там будуть якісь проби і помилки, які беруть участь. Просто будьте терплячі і не міняти речі кожні пару днів, коли ви не бачите результати. Дотримуватися його на пару тиждень або місяць потім переглянути і скоригувати.

Вам побудувати м'язи, коли ви оптом, ви втрачаєте жир, коли ви ріжете. Це дійсно не стійкого для нарощування м'язової маси і одночасно скоротити жир. Мати чітке уявлення про ваших цілей. Я б рекомендував різати, де ви хочете бути мудрим жир, а потім почати масову.

Є багато хороших відповідей на цьому сайті, вже, які охоплюють більш докладно. Удачі! Також, якщо ви новачок в фітнес-статті та блоги, будьте готові почути багато суперечливих і суперечливі поради. Не слухай нікого в тренажерному залі ;-)

Майк Метьюз-хороший автор, якщо ви тільки почали. Він має хороший онлайн і присутність в соціальних медіа.

+233
Shishir Kumar 25 квіт. 2016 р., 04:38:14

Я не можу сказати, чи буде запущена 21+ км раз в тиждень-це занадто багато для вас тіло, але я можу сказати, що я зробив протягом останніх 2 років (давати і брати) без яких-небудь серйозних проблем. Просто ЛСР (довго повільно працює), не рас щотижня! Я роблю 8-12 тю рас в рік і, як правило, 2-3 марафонів.

Одне старе правило-з-бухати полягає в тому, що ви повинні працювати 1,5 Х вам цільові відстань на щотижневій основі з довгостроковій перспективі, щоб зайняти добру частину цього. Решта повинні бути реституція працює, пробіжок і, можливо, інтервали. Для наміченої мети-30 км, я бігла 5 км (решта), 10 км (темп), 5 км (інтервали), 15-20 м (ЛСР)...

Що стосується вашого плану, це зазвичай досить, щоб запустити тільки 2/3 або 3/4 від відстані до цілі. Так що у вашому випадку, ви можете зробити з 22 км. Крім того, якщо ви тренуєтеся для марафону, ви, як правило, не більше 30 км до самого заходу.

+228
AbdulRasheed Ibrahim 18 жовт. 2013 р., 13:03:31

У мене є звичка використовувати парна (волога спека) після того, як я позайматися в тренажерному залі. Я роблю це щотижня.

Це корисно для відновлення? Я повинен використовувати парну відразу ж після тренування, або я повинен чекати?

+209
0x1337 15 лют. 2018 р., 13:43:46

В даний час я роблю співвідношення 1:2 від високої до низької інтенсивності. Моя висока інтенсивність інтервал триває 60 секунд, і мій малої інтенсивності триває 120 секунд. Я роблю це на будь-якому еліптичному або важку сумку (я змушений скоротити інтервали на важку сумку з-за великої кількості енергії, наданого).

Я знаю, що з часом слід збільшити співвідношення 2:1 від високої до низької, що, на загальну думку, солодке місце для HIIT.

Проблема, яку я маю, є з'ясування того, як довго інтервали повинні бути. Я бачив пропозиції, як низько як 20:10 секунд (відомий як Табата) або як високо як 120:60 секунд (інтервали вище, ніж не з'являються, щоб вважатися ВИИТ). - Довжина інтервалу просто не так важливо, як відношення?

+207
Ashok Kambi 12 бер. 2012 р., 03:53:19

Наскільки я зрозумів з семінару штангою медицини, є два міркування: 1. Обсяг є основним фактором гіпертрофії, коли ви піднімаєте у 60-80% діапазону. 2. Вам потрібно збалансувати ваші тренування з рекуперацією. Тобто ви можете зробити так втомилися від 10х10, що ви не зможете зробити наступний тренування. В такому випадку було б наказано робити два дні, 5х10 кожного

Потрібно враховувати, що однією тренування в пост-новачок сцені не сильно змінюється. Ви будете прогресувати від тижня до тижня або навіть з місяця в місяць. Таким чином, необхідно постійно тренуватися.

+125
Pervy Sage 8 серп. 2011 р., 14:49:35

Так, це цілком можливо.

Вправи, такі як присідання складні м'язи вправи, що означає, що вони працюють багато м'язів одночасно. Вони, як правило, розглядається як "повинно бути", тому що вони працюють дуже багато м'язів, і зазвичай дають хороші результати.

Інші вправи-це те, що називається "ізоляція" вправи, так як вони в основному працюють одні групи м'язів одночасно. Можна, звичайно, створити програму, яка в основному складається з вправ ізоляції, яка буде працювати ті ж м'язи, як у вправі суміш.

Оскільки у вас є умова, я б зібрала програму, а потім зробити з ліцензованим фізіотерапевтом або іншим медичним працівником і мати їх оцінити (або навіть допомогти вам створити його). Остання річ ви хочете зробити, це несвідомо палицею у вправи, які завдадуть більше шкоди, ніж користі.

+112
Anver Hisham 8 бер. 2011 р., 11:49:58

Природний рівень тестостерону у чоловіків, складає близько 200-1200ng/дл, а у жінок-близько 15-70ng/дл. Є суттєва різниця тут, і це є причиною, чому жінки мають цілком dificult, щоб отримати м'язи.

У будь-якому випадку, використовувати стероїди, як ви кажете, зупиняє вироблення ендогенного тестостерону. Ось де жінка повинна враховувати, якщо вона хоче підтримувати якийсь жіночністю, або якщо вона не турбується про це. Зазвичай дози стероїдів у жінок значно нижче, ніж у чоловіків, щоб не втратити цей femeninity, але ви також можете знайти жінок, які виглядають як справжні чоловіки.

+111
nofo 8 січ. 2018 р., 14:43:34

Втрата ваги складає близько витрачаючи більше калорій, ніж ви приймаєте всередині. Таким чином, ви будете отримувати кращі результати, якщо ви з'єднаєте дієту з вправами і якщо вам відстежувати Ваші калорії.

Є тонн різних програм тренування, що там є дієтичне компоненти до них. P90X (більше орієнтована на робота на дому ж/ вага), маразм (немає необхідного устаткування), а тіло для життя (дає більш загальну систему, а не конкретних рухів) всі приходять на розум. Різні люди краще реагують на різні програми, але всі вони можуть виробляти результати. Я пропоную дивлячись на них і ті, які ви думаєте, вам сподобається найбільше, тобто та, яку ви хотіли дотримуватися довше.

Є також купа безкоштовних калорій трекерів там такі як і на livestrong.com. Цей специфічний дозволяє ввести поточний вага/ріст і ваші цілі. Він буде автоматично визначити, скільки чистого калорій в день можна споживати для того, щоб досягти своїх цілей. Відстеження є корисним, оскільки він дозволяє побачити, якщо ви можете з'їсти більше їжі, або якщо ви повинні використовувати більше калорій для того, щоб досягти своєї мети на щоденній основі.

+105
Zilvinas 25 лют. 2010 р., 08:20:18

Я вже звикла до скелелазіння. Я люблю пригоди і як він потрапляє мені по уторованому шляху, коли я прийду, щоб відвідати місце. Я хочу продовжити свою майстерність і більш серйозно, так що я не стримував в різних місцях, я міг би піти і маршрути я міг залізти.

Моя кінцева мета-витривалість - мульти-крок сходження, що дає мені з висоти пташиного польоту на околиці.

Як я повинен бути для цього професійної підготовки. Очевидно, вдаривши по скелі спортзал є необхідною умовою, але які конкретно силові вправи мені потрібно робити, щоб побудувати силу і витривалість мені потрібно, щоб зробити ці більше не лізе?

+95
duri 30 черв. 2013 р., 19:39:22

Я думаю, що знаю проблему - порядок вправ. Вправи, які ви зробили в першу чергу, ймовірно, прогрес і вправи, які ви зробили в минулому, ймовірно, процес найменш. Ті, в середині, ймовірно, показують середній поліпшень. Рішення змінити порядок.

+56
Ser Pounce 13 груд. 2019 р., 03:10:43

Немає нічого поганого в змішанні вправи для вашої звичайної. Років тому, це називалося "нестандартні вправи. Це означає, що ви не дотримувалися офіційної програми навчання. Швидше за все, ви пішли в тренажерний зал і працював на те, що ви відчували і потребували поліпшення. Звичайно, це буде залежати від мети ваших тренувань(и).

З цього типу рутини, упор робиться на окремі частини тіла, що потребує в поліпшенні, а не вправи. Такий підхід може допомогти запобігти нудьгу і тренувань, оскільки ви постійно плутаєте речі. Крім того, перемикання набору комбінацій/реп можуть бути використані для подальшого допомогти в досягненні ваших цілей.

Після певної жорсткої програми від тренера-це типова прогресія для кого-то нового фітнес-тренування. Знову ж таки, тренер повинен бути проектуванні рутинну задоволення цілей індивіда. Але, з часом, і з досвідом роботи, учень повинен взяти на себе відповідальність за його/її цілей і стати менш залежними від напрямку тренера.

+26
IsoBar 28 квіт. 2015 р., 12:52:55

Так що я жінка, 26 років, зріст приблизно 5'5', Вага близько 116-119 фунтів, ніяких медичних умовах, без ліків, активно займалися спортом і регулярні фізичні вправи у віці від 11-16.
У мене є кілька проблем, які наводять мене на думку, у мене є певний дисбаланс сил або те, що деякі м'язи більш жорсткими, ніж інші, або обидва. Я планую робити навчання опору/розтяжка на всі, звичайно, але я не хочу загострювати дисбаланс (я.е через стегна, а не сідниці). Перш за все, коли я сиджу, я просто не можу сидіти з обома ногами на землі. Я зазвичай ставлю обидві ноги вгору так, мої коліна під підборіддя, або у мене одна нога вгору, або я сиджу стилі лотоса, або що-небудь...тільки не з обома ногами на землі. Серйозно, це не займе навіть кілька хвилин, перш ніж я зверну мої ноги. Я, як правило, сидять з "спина черепахи", де мій добрий тулуб занурюється в так, що середина моєї спини вигнута, звичайно, з округлими плечима і головою рухалася вперед. У мене дуже вузькі плечі, особливо коли я роблю щось і є напруга в плечі руку я не через (начебто між ним і основу шиї), і я, як правило, тримати речі занадто щільно. Саме дивне, що я завжди був у змозі поставити ногу або обидві ноги за голову без зусиль, в положенні стоячи або сидячи (я сказав, що це дивно), але мої стегна здаються (відносно) дуже дуже туго.
Продовжувати, коли я гуляю в парку я отримую жахливі болі де моя права верхня кістяна нога (?) вписується в мій таз (він відчуває, як він просто не поміщається там), але це не відбувається на біговій доріжці. Все окрім мого стегна я не жадібний, незважаючи на не дуже послідовні вправи протягом останніх десяти років, але до цих пір я відчуваю себе напруженою і жорсткою. Я не можу зрозуміти, які м'язи: сідниці, підколінні сухожилля, або якщо це моя згиначі стегна, які є проблемною зоною. Я знаю, що я повинен спробувати, щоб зміцнити своє тіло, але це може бути дуже важко, коли завжди є якась напруженість, яка, здається, щоб бути в неправильному місці, між моїх плечах стає дуже напруженою, коли намагаєшся зробити що-небудь - велика проблема для мене.

+23
bchesley 24 бер. 2011 р., 00:25:01

Стільки, скільки ви можете, я рекомендую в принципі всі тренування в простір, а потім вирішити. Ви не можете знати, поки ви спробувати. Як ви говорите, це може бути проблема кріплення велотренажер або бігову доріжку, тому що ви в основному повинні взяти на себе підніжжя висоти, а також якщо ви підстрибуючи при запуску. Одна річ, щоб мати на увазі, вентиляції і що в кімнаті буде пахнути і відчувати.

Хоча, як правило, просто переконайтеся, що ви можете робити будь-які рухи ви хотіли б зробити. Стрибки, накладні підйомники і підтягування насправді на певній висоті вправи, щоб піти в зал і спробувати їх.

+22
tomgoodell 24 серп. 2015 р., 15:32:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil