Коли мускулисте атрофії відбуваються?

Як мій батько і мої діди мають досить великий м'язової кадрів. Однак, вони не працювали, так як вони були набагато молодші. Як це можливо для них, щоб зберегти цю м'язову масу без відпрацювання? Ступінь м'язової атрофії різні у всіх? Чи може це бути генетичним?

Примітка: за винятком роботи по дому і іноді рухати важкі предмети вони в основному сидячий.

+841
Raton 25 квіт. 2014 р., 10:20:48
40 відповідей

Щось розглянути в той же час всі, що ви не робили в фізіо.

Наприклад, це гарна ідея, щоб вивчити вашу взуття. Думаю про те, як люди часто говорять, що вони згорнуть свій голеностоп, коли наступаю на щось. Це може бути чужої ноги, або наступивши на узбіччі тротуару.

Klay Thompson Ankle Sprain Знайшли. Оригінальний Джерело.

                                                     Klay Thompson ankle sprain GIF

Знайшли.

Так, чим вище ноги від землі, тим більше він легко може перекинутися на розтяг. У взутті з великим підбором ліфт забезпечує місце для розтягнення щиколотки:

Ankle roll potential shoes

Джерело: може ноги і стегна болі бути пов'язані?

Думаю, що пластини, як бордюр, зняла взуття, що завгодно. Ви можете собі уявити, якщо ця нога тільки на землі, це складніше для голеностопа і розтягнення зв'язок.

Ще один аспект, щоб розглянути, як ви тримайте ногу на протязі дня. Після розтягнення зв'язок, часто гомілковостопного ставати слабким / гіпермобільних. Наприклад, ви лежите вниз. А не стопи відбудеться прямий,

              straight ankle

Він лежить такий:

               ankle sprain laxity

Одна з основних ідей зміцнення гомілковостопного підтягти те, що розтягнулося на розтяг. Ми можемо зробити це, хоча протягом дня. Наприклад:

               ankle sprain supported

Зображення з b-reddy.org

Якщо ти Стеф Каррі, який має неприємну історію розтягнення зв'язок гомілковостопного суглоба:

               Steph Curry ankle sprain

Тоді вам не хочу сидіти на зразок цього:

Steph Curry ankle sitting laxity

А ви хочете, що плоскостопість:

               Stephen Curry ankle better

І ви, можливо, захочете, щоб бути обережним, граючи в гольф, роблячи це на щиколотку:

Steph Curry golf ankle Steph Curry ankle sprains golf

Поблизу одного з його вивихи і одна з його коливань:

               Steph Curry golf ankle sprain

Карі ЗМІ як гольф може негативно вплинути на щиколотки.

Я використовую Каррі в якості прикладу з-за його слави, але принцип не ігноруйте решта 23 години на добу. Ви могли б спробувати затягти щиколотки з 30-60 хвилин вправ в день, але якщо ви тримаєте щиколотки у витягнутому положенні багато годин за межами навчань, важко компенсувати, що.

+1000
Brandon Heming 03 февр. '09 в 4:24

Я займаюся Вендлер 5/3/1 близько 6 тижнів (2 цикли) і мені дуже подобається. Я піднімаю 4 днів в тиждень. Для допомоги, я стежу за нудний, але великий шаблон.

Foodwise, я веду своє домашнє мас гейнер (на підйомно днів), який складається з наступних інгредієнтів:

 1. 2 мірні ложки протеїнового порошку (240kcals)
 2. 2 склянки молока (300 ккал)
 3. 1 стакан вівса (300 ккал)
 4. 2 ложки мигдалевого масла (200 ліцензій)

Кожен день я споживав приблизно 2500-3000kcals.

Моє питання: моя вага виріс приблизно на 4 кг з початку 5/3/1, і я помітив, що я набрав трохи жиру. Я повинен зменшити мою споживання калорій? Я питаю це тому, що я боюся, що моє зниження мій споживання калорій, я можу втратити міцності. Хто-небудь на 5/3/1 з подібною дилемою?

+990
Nestor Sokil 25 жовт. 2012 р., 15:06:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Немає. Вам потрібно багато більше опору, щоб виростити них, той опір, який не дозволить вам зробити 60к повторень, або навіть 60.

+974
Rafael Guillen 30 серп. 2019 р., 02:06:46

Я біжу напівмарафон у січні 2016 року, завершиться 2 години 40 хвилин. Після цього я трохи лінивий і не витрачати багато часу на навчання. Іноді я ходжу бігати 8 км, близько 2-3 днів на тиждень. Проблема я особа після 1 км бігу я втомився, так що після кіло метр я прогулянку близько 200 метрів, а потім почати знову бігати. Я в принципі дуже повільно бігаю :(

Тепер у мене є ще один напівмарафон в грудні 2016 року, і я хочу, щоб завершити це за 2 години. Яким має бути мій план тренувань? Скільки днів на тиждень? Скільки км в день? Як вирішувати питання з 1 км вихлоп? Що я повинен з'їсти, щоб досягти цих цілей?

Я знаю, що це багато питань, але будь-яка допомога буде високо цінується.

+947
piknyc 24 лют. 2016 р., 22:42:37

Це трохи розпливчасто, але я розумію ваше занепокоєння.

Проблеми та рекомендації вашого ПТ дуже діє. Вони хочуть, щоб ти втік, тому що вони не хочуть, щоб ви стали осілими. Недостатня міцність, щільність кісткової тканини, витривалість та споживання кисню, що призведе до не працює набагато гірше, ніж працювати через біль.

Тепер я не з вами і я не можу подивитися ваші дані, але це, як правило, логіка такого роду мислення. Не тренуючись, ймовірно, погіршити ваш стан з часом.

Вони рекомендують біг на ефект він справляє на загальне тіла, але і нижньої частини тіла сам. Що про використання велоергометра руку? Це хороший спосіб, щоб тренуватися, що вони рекомендують, або виконавши вправу, яке повинно бути зроблено?

+937
Kushal Patankar 26 лист. 2012 р., 05:47:46

Яка різниця між вітаміном D і вітаміном D3 ?

З точки зору доповнення і ефекти на метаболізм / тіла ?

+937
Hillaire 27 лип. 2010 р., 19:27:32

Ось деякі з моїх "кондиціонер" вчення, головним чином, навколо "ядра".

Дошки-це круто, але я знаходжу їх досить нудно, і изометрически я волію робити Передні присідання (в тому числі у складі чистого).

+913
Fred McAvoy 30 груд. 2012 р., 09:24:42

На цьому сайті має бути все розтяжки можна собі уявити. Просто зробити пару кожен день, тримати на нього, будьте послідовні і в кінці кінців він покаже:

http://www.bodybuilding.com/exercises/finder/lookup/filter/exercisetype/id/3/exercisetype/stretching

+812
Mike Q 10 жовт. 2011 р., 01:02:55

Так, це називається принцип конкретності (або конкретної адаптації до нав'язаних попитом, каже), по суті, ваше тіло буде адаптуватися до вимог, що пред'являються до неї, так що якщо ви працюєте в певному сенсі кожен день протягом 2 років, ваше тіло буде дуже добре пристосувалися до нього і ефективніше робити це, більшої ефективності означає, що менше роботи, значить, менше калорій спалюється.

На роботу на велосипеді, незважаючи на зниження інтенсивності тренування, то ваш організм не звик, так що не пристосувалися до неї, навчилися найбільш ефективний спосіб зробити це, тому він витрачає більше енергії.

Відмінний приклад це протилежно вашої ситуації, але, коли Ленс Армстронг бігла Нью-Йоркський марафон. Його тіло було дуже добре пристосовані для їзди на велосипеді, а зробили це з дивовижною ефективністю, але коли справа дійшла до бігу, ефективності не було.

+783
Shmil The Cat 18 січ. 2016 р., 03:14:22

Ви повинні прийняти електролітів до, під час і після запуску. Потім перевірити, якщо проблему не усунено або усунено. Це з-за втрати мінералів через піт.

+671
Debug255 17 трав. 2012 р., 07:03:26

Які є хороші вправи, які використовують вільні ваги, щоб збільшити силу ніг?

+668
Amber Heustis 4 черв. 2012 р., 04:14:15

Хлопець неправильно; залежно від вправи ви виконували, АБС вже спрацювала.

Однак, якщо вам потрібно виконувати вправи разом з вашої звичайної тренування, вони (вправи) повинен прийти останньої; в іншому випадку, хворобливі відчуття, які можуть вплинути на вашу здатність виконувати свої регулярні тренування.

+636
Dayle Keith 15 груд. 2015 р., 21:55:38

Навчена жінка, яка присвятила своє життя навчанню для міцності можете легко outlift підготовлений чоловік. 90% чоловіків у комерційних тренажерних залах не тренуються на міцність на всіх; ніхто не СС або SL, практично всі початківці ліфтери.

Жінка, хто тренується на силу, як правило, буде включати в себе такі речі, як лава пауза, дефіцит тяга, блок тягне... все робиться тільки для цілей сила. Аксесуари використовуються для збільшення тільки великі 3 і слабкі сторони. Тренування на силу потрібен час на програму і проходження початківець рівень міцності.

360 фунтів-це жахлива тяга до людини, яка тренується для міцності. Якщо хлопець знаходиться в 200 кг і станова тяга 360... ні... я-жінка, і легко тязі 2х моїх BW і я вважаю себе слабкою. Моя мета-бути міцним.

Крім того, особи, які тренуються на міцність, як правило, зосередитися на великій трійці в першу чергу... зосередивши увагу на великому 3 разів на тиждень (програм, таких як ДЮП і т. д.) У жінок легко outlifting нетренованих чоловіків або чоловіків, які занадто повільні, щоб змусити себе важко.

Т жінок, які перебувають у 120 фунтів може станова тяга 300. Синтія Лей легко станова тяга над 325. Ось відео її потягнути 325 і це не її максимум https://instagram.com/p/2phb04nJ_C/?taken-by=cynthialeu (вона тягне більше на пауерліфтинг відповідає). Присідання 272 https://instagram.com/p/2SQqiMnJ10/?taken-by=cynthialeu

Якщо ви чоловік, який тренує тільки силу і говорити, ви починаєте на 200 фунтів, ви повинні доходити до 360 кг, у тязі не менше 6 місяців або СС. Набагато менше. Якщо не можете витягнути 360, то швидше за все ви просто возитися в тренажерному залі, а не на силові програми. Якщо ви не отримаєте там, швидше за все, ви не виконаєте програму так, як вона написана і не підступ, не виспався або не їдять достатньо або пропущених тренувань. 360-дуже вражають тязі для чоловіків враховуючи, тренована жінка може тягнути 315.360 на 200 фунт людина навіть не розглядається "просунутих". Якщо ви вважаєте, що 120 фунтів жінка потребує стероїди, щоб витягнути 315; це більш легко досяжно з часом, відданість, серце і волю.

Тестостерону є не тільки фактором, що визначає міцність; Програмування, ЦНС адаптація (навчання велика трійка піднімає кілька разів в тиждень), тривалість навчання не кажучи вже про техніку (залишитися жорсткою для жиму, ноги під час лавка) і т. д... жінка, з нею техніка можуть також outlift людина з поганенької технікою (вільне протягом лавці, ноги немає приводу і т. д.).

Підніматися не просто про скасування; ті, хто віддані будуть ходити по домівках і читати статті про техніку і т. д. Більшість сильних жінок, яких я знаю, сила тренери, такі як сила спортсмена і т. д... вся їх тренування обертається великої трійки, помовчав повторень, дефіцит і т. д...

Також залежить від того, наскільки сильно ви цього хочете. Моя воля повинна бути сильною величезний, навіть більше, ніж у більшості хлопців. Хоча у мене слабше генетика, я поменше зростанням; я буквально мріють стати сильніше. Мій вільний час складається з підйомно-дивіться відео на YouTube і ІГ, читаючи статті, форуми і т. д. Я проводжу весь свій вільний час, вихідні дні в гонитві за силою.

Фізична сила також може бути проявом душевних сил інтелекту. Хтось може мати більше тестостерону, але не відданість годинами читати про зняття, програмування і техніка.

Незважаючи на це я визнаю, що тренований чоловік завжди буде сильніше, ніж навчена жінка. Досить подивитися на пауерліфтинг результати "АМПУ". Sadang коротун, який становить 123 фунта deadlifted 457 сировини на недавньому Пауерліфтинг зустрітися. Чоловік пауерліфтер, який тренується точно так само, як жінка-пауерліфтер буде outlift її, якщо однакові за розміром. Жінка, хто тренується для пауерліфтингу з бездоганною технікою outlift 90% жлобів в тренажерному залі, які думають, що на 360 кг станова тяга є насправді вражаючим для чоловіків.

+575
Mark Vicuna 29 жовт. 2018 р., 21:10:58

Це питання було побічно вбудовані в інші більш загальні питання, я зробив на цьому сайті, наприклад тут і тут. Але розмах був більш загальним. Я хотів би зробити цей конкретний питання тут і зараз, в основному, тому що я знайшов дуже цікаву інформацію, яка може бути корисна іншим читачам, тому я відповім на нього сам. Зверніть увагу, що я не оберуть свою відповідь як кращий: вам пропонується розміщувати свої власні відповіді і актуальну інформацію по питанню теж.

Все це сталося тому, що я почав навчання в середнього віку з дуже поганої обумовленості. Всього за півтора місяці мені вдалося побачити мої м'язи зсипати в дзеркало, і я був у захваті, але мені довелося зупинитися і кілька місяців, що я зцілення багато різних тендіноз. Який показує, що в середньому віці, скелетні м'язи можуть відчувати себе, як молоді, як і раніше, але ваші сухожилля грають в іншій лізі і потрібен інший підхід. Отже, моє питання:

Незалежно від м'язової гіпертрофії або витривалості або незалежно від ваших цілей, що є специфічним способом штангістів, які націлені на зміцнення сухожиль?

+570
Hendrix Rioveros 29 жовт. 2013 р., 05:07:52

Висхідні гирі. Це, безумовно, збільшити міцність зчеплення.

Наприклад, одне вправу я роблю, що я починаю присідати і качати гирю від підлоги до днища до положення стоячи. Я також робити вправи, де я тримаю вниз-вгору гирі і крок вгору і вниз на платформу. Більш стандартний тип вправ є просто носити вгору-вниз гирі в спортзалі. Найголовніше-це гирі з ніг на голову.

Тепер, плануєте піти легкі на вагу. Днища-це нестійке положення, і ви не зможете виконувати рух з вагою, до якого ви звикли. Це не вправи для максимальної міцності і сили. Це вправа для вашої влади, контролю, стабільності, і ваш основний. Стюарт Макгілл вивчав навчання і приходить до висновку, що він активує ядро більше, ніж більшість інших вправ, тому що це вимагає тонкої настройки.

Інший аспект цієї вправи полягає в тому, що вона вимагає дуже налаштовані зв'язки між розумом і тілом. Що я маю на увазі, що для того, щоб провести днища-до гирьового ви повинні уважно стежити за микродвижений в зап'ясті. Одне невірне микродвижение, і гирі перевертається. Як ви втома, труднощі проведення висхідні гирі збільшується в геометричній прогресії. Спробуйте, і ви побачите, що я маю на увазі. Деякі люди знаходять це неприємно, але для мене це виклик для моїх душевних сил.

Якщо ви шукаєте вправа, яка працює груба сила, це не він. Ось що присідання і станова тяга для. Але якщо вас цікавлять більш точний тип руху-це здорово.

В кінцевій точці, коли ви йдете в спортзал ви, напевно, не бачив нікого, хто робив висхідні гирями. В останні три роки я бачив тільки два інших людей робити ці вправи. Таким чином, ви можете бути бараном і йти за стадом або ви можете спробувати щось інше.

+512
user221960 27 серп. 2018 р., 22:06:32

Я робив кето дієта на 3 місяці і я дуже з-за кето висип. Я хочу зробити низьким вмістом вуглеводів-з високим вмістом жиру (LCHF) з 100-120 грамів вуглеводів, щось на зразок (60,30,30) для (жир,білок,крабів), але мене турбує те, як їдять ці вуглеводи? Я маю на увазі, виходячи з мого розуміння, вживання вуглеводів підніме шипи інсуліну, тому шанси для зберігання (насичених) жирів збільшується. Я повинен відокремити жири від вуглеводів харчування? Наприклад, я їм два рази на день, це здоровий, щоб зробити "жирної" їжі і "карбюратор" їжу?

Я виявив, що деякі з Paelo дієта люди роблять такі ж порції, однак я не бути присутнім, щоб стежити за Paelo дієта не є сир, і т. д. Це здоровий з точки зору LCHF? Я не хочу нашкодити собі, вживаючи більше (насичених) жирів, а не бути в кетоз.

Чи можна схуднути, якщо мої макроси не вистачає, використовуючи цю дієту?

+495
user2775253 24 жовт. 2014 р., 18:35:33

Гарне місце, щоб почати дивитися ExRx список тягнеться в м'яз. Зазвичай, коли ви відчуваєте, що м'язи не достатньо гнучка для ваших цілей (те, що ви описали як "напруга"), ви повинні спробувати, щоб зробити м'язи більш гнучкими.

Для стусанів ви згадали, мені здається, що привідних м'язів стегна і підколінні сухожилля будуть задіяні м'язи, але я ніколи не виконуються ці рухи так що я не впевнений. Посилання я вже давав тягнеться за ті два м'язи (і багато іншого).

+467
user3711702 31 трав. 2015 р., 12:08:24

Ви повинні бути негайно скептично проти будь-якого одкровення, яке заперечує закони фізики. Закони фізики кажуть, що будь-яка дія проти сил енергетичних витрат. Кожен рух тіла-дія на внутрішнє і зовнішнє опір. Організм адаптує і оптимізує вихідну енергію в певній мірі, але не дива можливі. Якщо ви багато рухатися, вам буде потрібно багато калорій.

Звичайно більше м'язи будуть споживати більше енергії. Силачі потрібно за 10к калорій в день, а фізично активних людей (я маю на увазі, дуже активний, як і весь день піші прогулянки) близько 6к в день. Однак, там можуть бути деякі обмеження на обмін речовин і системи травлення, що зроблять неможливим для звичайної людини для досягнення вихідної енергії силачі. 6к це той бар'єр, який я натрапив з дуже багатьох джерел, таких як висока гора / антарктичних туристів, ультра велосипедистів і т. д. Вихід енергії силачі повернулися зі своїх каналів YouTube, де вони пояснюють свій раціон.

+436
Jeffrey Shwe 10 лют. 2010 р., 05:41:47

Йти з програмою, як Стартова сила або сильний ліфти 5х5. Вони є гібридами Білла Старра 5х5 , яка є навчальна програма для футболістів і підвищує загальну силу і атлетизм.

Насправді, ви були б гарним кандидатом для перемикання на Білл Старр версії пізніше (приблизно через рік Стартова сила або сильний ліфти програму), тому що Олімпійські ліфти ідеально підходять для вибухових/прискорення швидкості.

Щодо нарощування м'язової маси сила проти цих програм штангою поставить вас на шлях самозахоплення в два рази вашої ваги. Покажіть мені когось, хто може це зробити, або тягнути 500 фунтів від підлоги або лави 250: вони будуть сильними, вони будуть мати м'язи, і вони будуть як поїзд.

+422
Seva11 9 квіт. 2013 р., 18:51:40

У мене є досвід з аеробними вправами, ніж анаеробних (тобто На відміну від більшості інших людей). Навіть щодо сили. Важка атлетика ніколи не допомагав мені; я потрапив у якийсь момент, і я залишився там. Однак, після того, як деякі аеробні вправи, мій максимум сил досягло відносно високого рівня.

Отже, я дуже задоволений моєю спиною сила з-за гребний тренажер. Скакалка дуже допомогла з моїми литками. Проте, я ніколи не був у змозі створити значний моїх грудей. Віджимання трохи допомогло, але я відчуваю навіть, що може бути трохи занадто важким (у порівнянні з чим допомогли інші групи м'язів).

Я не пишу це, щоб почати аеробний проти анаеробного обговорення; у мене було достатньо. Скоріше, я шукаю щось еквівалент гребний тренажер для грудей. Я хочу пропозиції, як я можу тренувати груди аеробно.

+378
olantwin 17 лип. 2010 р., 18:11:52

Я роблю підтягування з бруса, але я тільки в змозі отримати близько 3-х повторень. Після 3 рази у мене біцепс не можу підняти голову в барі. Я роблю вправи Ab, але це не збільшує мій рахунок респ. Як я можу збільшити кількість підтягування я можу зробити?

Я шукаю інструкцією по техніці для виконання правильного підтягування:

 • Скільки відстань між мої руки?
 • В яку сторону вони повинні дивитися?
 • Як я повинен дихати під час вправи?
 • Я повинен робити повторень так швидко, як я можу, Або я повинен робити повільні підтягування?

Я б теж як доп вправ, які допоможуть збільшити кількість повторень можна виконувати.

+369
Seun Osewa 6 лип. 2017 р., 16:25:50

По-перше, ти не бачила свого лікаря про це? Це може бути щось невинне, як низький рівень цукру в крові або не в найкращій формі для початку. Це також може бути щось значно серйозніше. І це конкретно хрусти, які викликають запаморочення? Ви отримаєте той же запаморочення якщо у вас постійний хрускіт (стоячи, руки за голову, і згорнувшись вниз, як якщо б ви робили кранч на підлозі)? Ви дихаєте протягом хрускіт або ти затримуєш дихання, можливо?

Якщо ви ще не зробили багато вправ у животі, чесно кажучи, це може бути просто, що ви не в дуже хорошій формі. Хрумтить сильніше, ніж люди дають їм кредит. Якщо ви не можете звернутися до лікаря, я рекомендую різати свій номер хрумтить трохи нижче, за тиждень або так, скажімо, тільки 5, або робити їх з положення стоячи (якщо не паморочиться голова). Він може відчувати себе, як ви не отримуєте багато вправ, але ви вчите вашого тіла, щоб прийняти його. І переконайтеся, що ви дихаєте, як ви робите це. Не затримуй дихання.

Нарешті, цілком можливо, що ви маєте справу з доброякісного пароксизмального позиційного запаморочення, розлад, яке походить від надмірних відкладень в барабанної перетинки, хоча це зазвичай виявляється з будь-яким позиціонування, де твоя голова не вертикально, так що ви, ймовірно, буде запущена в нього в інших ситуаціях. Якщо це вертиго, один варіант-переключитись на інші вправи. Дошки рекомендується за посиланням вище. Встаючи, щоб утримувати його протягом 60 секунд (і знову ж таки, не зупинити дихання під час нього) сприймає більшість людей небагато. Ще це лікування у лікаря, і ми повернулися до моєї початкової точки. Краще бути безпечним, ніж шкода.

+357
Sawsan Saied 28 черв. 2015 р., 07:08:35

Так ось ці останні пару вихідних, і пару друзів і я були разом і грали в футбол. Як-то, мені завжди вдавалося запустити в кого, і отримали поранення (синці?) моє коліно. Всередині мого коліна ніжний, і я відчуваю це, коли в нижній частині тіла Присідання. Останній раз це сталося, я просто пропустила присідання на тренування або два, то начебто нормально. Однак, я дійсно не хочу занадто багато заважати моїй присяд прогрес, так що я був цікаво, якщо це ще добре присідати з забій коліна (в більш легка вага). Я deloading від 140 до близько 95, а на пропозицію перевірити форму я відправив, щоб переконатися, що я можу виправити мій основний buttwink.

Тому реальний питання, пропустіть присідання з-за незначних пошкоджень коліна? Або мені буде добре, тим більше що я deloading 30% на роботу за формою?

(програма Я-це морозиво фітнес на даний момент, у разі, якщо це може бути корисним)

+349
thelastshadow 9 трав. 2016 р., 21:09:11

Існує два підходи до розгляду

Витрата Електроліту:

По-перше, як і багато інші відповіді вже визначили, що це важливо для поповнення електролітів, а також води.

В принципі, ваші м'язи повинні позитивно заряджених і негативно заряджених електролітів, щоб нормально функціонувати, але ваш організм втрачає їх разом з потом, коли вам важко. Позитивних електролітів, беруть участь у скороченні м'язів, тоді як негативний електроліти необхідні для стягування/релаксації.

Є багато різних типів електролітів, а натрій і калій є найбільш поширеними і простий в додаток. Щоб доповнити свій споживання можна шукати попередньо змішаний напій, який містить достатній рівень, по суміші, як Эмерджен-c електро (це натрію безкоштовно, так що ви повинні додати свої власні), або створити свій власний на основі рецепту знайдені в інтернеті.

Хлорид натрію продається як поварена сіль і хлорид калію продається як проста сіль або замінники солі'. Коефіцієнти/рецепт може бути знайдений шляхом пошуку в інтернеті для 'ДМІ заміна електроліту напій'. У той час як багато 'зміїне масло продавець на продаж дорогих електроліт добавки, основні інгредієнти (тобто натрію/калію) насправді можуть бути придбані у великих кількостях дуже дешево.

В сторону: спортивні напої можуть містити електроліт добавки, але, як правило, містять більше цукру, ніж нічого. Змішати відомих історичних 'енергетик', що спортивний напій був ближче до гіркий смак чистого електроліту суміші, ніж цукор вода, що продається в магазинах сьогодні. Їжа для роздумів, якщо ви намагаєтеся скоротити споживання зайвих вуглеводів.

Змінити спосіб пити воду

Як ви п'єте води також важливо, як і скільки ви п'єте. Це займає деякий час (а також досить електролітного балансу) для вашого тіла, щоб поглинати воду. Він може відчувати себе освіжаючий пук величезних кількостях, коли ви хочете пити, але ваше тіло буде змивати воду вона не вбирає, а також додаткові електроліти.

Це займе трохи часу, щоб привчити себе робити це несвідомо, але він має помітну перевагу під час тренування.

В сторону: я дізнався про це від одного з моїх інструкторів по пустелі на місяць довгий похід через пустелю марновірство АЗ.

+313
Jon Aurbakken 3 лют. 2012 р., 07:15:35

Тут (у Росії) дуже часто, щоб задати випадковим людям, які знаходяться поруч відпочиває на місце. Якщо ви тренуєтеся з партнером, це, звичайно, правильно спочатку запитати їх, а тільки звертатися до інших людей, якщо ваш партнер не зауважити Вам, електронної. р. із-за того, зайняті своїми вправами, які дозволяють без паузи або тимчасова рука інвалідності.

Я просто прошу найближчого відпочиває людина, якщо вони не проти виділити мені. Ніхто ніколи не відмовляється.

+305
Gid Is 9 трав. 2011 р., 07:56:47

Є таке поняття як залишковий жир? Це означає, що жир, який залишиться у вашому животі, стегнах або інше місце? Ваше тіло зберігати жир тільки в екстрених ситуаціях?

Це може звучати як дурне питання, але це досить демотивуючі думки мої під час дієти або виконанні фізичних вправ. Я завжди думаю, що мені не вдасться мати плоский живіт, неважливо, наскільки сильно я намагаюся. Може бути, моє тіло дозволяє мені зменшити мою жиру до Х% перед захворює і залишає мій живіт жир недоторканим.

+285
jay67 26 трав. 2018 р., 01:42:30

Я 163 см і 96 кг. Я стала такою, як мені було приблизно 6-7 років, і в цьому році мені буде 26. Природно, моя вага по-різному загострилася протягом всього мого життя.

Близько 3 місяців тому я ходив в спортзал і був там викладачем, з яким у мене між 3-4 годину занять.

У мене було зниження мого ваги протягом цього періоду, і я впав в додаток. 88 кг, коли моя вага не більше краплі.

Тепер я почав ходити в інший тренажерний зал без мого попереднього інструктора (він занадто дорогий). Там інструктор (і не працює зі мною) розповів мені приблизно півтори години повинно бути достатньо, якщо я регулярно. Я в основному на біговій доріжці, віджимання, присідання і деяких інших м'язів рук вправи.

Як ви думаєте, це корисно для здоров'я або це може бути контрпродуктивно?

+235
Amritpal Kaur Sidhu 5 трав. 2013 р., 06:26:27

Хороші новини! Ви можете не перетвориться на купу м'язів! Ніхто "випадково-Арнольд" при роботі. Це займає роки повною самовіддачею, щоб дістатися до статурою культуриста.

Живіт на подив все выкалывает небагато. Це тому, що у вас є органи там. Коли ви напружені і побудували шість пакет ви підштовхнути їх назад і згладити вашу груди. Цей погляд може бути легко досягнуто шляхом підтримки хорошого стану постави.

По-перше: сходи до лікаря про стан вашого хребта, показати/пояснити рутинну ви хочете слідувати, і запитати, якщо це підходить для когось зі спиною стан.

Схоже, вам потрібно зробити 2 речі. Зберегти/зменшити відсоток підшкірного жиру і набрати м'язову. Хороша новина для вас полягає в тому, що, оскільки ви новачок, ви можете робити, і в той же час.

Стосовно знизити відсоток підшкірного жиру я рекомендую 3х7 поклав виделку-Даунс. Просто жерти менше або просто достатньо калорій. Відстежувати калорії за допомогою харчової трекер і використовувати IIFYM.com щоб розрахувати, скільки вам потрібно в день.

Стосовно здачі на м'язи:

 • stronglifts.com/5x5 - завершити цю програму в першу чергу. Є корисні програми та багато відео, щоб наставити вас на вигляді та інформування Вас про важкої атлетики.
 • Після того, як ви працювали протягом приблизно 6 місяців, і Ви зайшли в глухий кут на більшість ваших 5х5 ліфтів (згідно з графіком де-навантаження). Потім розглянути деякі з наступних: 5/3/1, Техас метод, Greyskull LP, а змучений Підпалий 2.0, PHUL, нічого з https://www.reddit.com/r/Fitness/wiki/programs

У пристрілювати ABS, конкретно (крім зазначених вище) зробити собі АВ-колеса і робити, стоячи на колінах і стоячи варіації. Побудувати до 5 комплектів 25.

+198
Wendy Moniuk 19 бер. 2011 р., 15:09:34

Вашою метою є збільшення м'язів, сили або витривалості, це завжди краще, щоб зробити ваші тренування разом (з короткими перервами між сетами), ніж розставлені на протязі дня.

Загалом, 3 комплекти в одному вправі насправді не дають вам яких-небудь помітних змін в силу або витривалість. Ви повинні зробити більше. Ви можете спробувати додати деякі вправи, які допоможуть вашому гребків, таких як планки поспіль, чайник дзвін гойдалки, і набивний м'яч віджиманнятеж. Крім того, на цьому сайті теж є чимало хороших вправ для рук, спрямованих до плавання, більшість з яких можуть бути передані в теніс. Хороший 4-5 вправ за тренування по 3-4 сети буде ідеальним.

Але у вашому випадку, краще всього зробити більш плавання. Якщо ваша мета полягає в кінцевому рахунку в своїх руках силу для купання, то просто робити! Плавання є прекрасним тренуванням для всього тіла, включаючи руки.

+196
powerthazan 20 лист. 2011 р., 12:35:53

Добрий день!

Нерівний або нерівні грудні м'язи-це поширене явище серед людей, які тренуються. Існує два види нерівні грудні. По-перше є ті, хто відрізняється, що: справа не в тім більше або буквально масовим, тільки те, що вони виглядають по-різному. Ця проблема виникає, просто генетика. Груди прилипає до грудині (кістка позаду нього). І в декількох випадках, він не прилипає на всіх однаково. З грудини не плоска кістка, твоєї груддю можна увіткнути по-різному, і це дуже поширений випадок.

Другий тип нерівні пектораль-це випадок, в якому один має більше м'язової маси, ніж в іншому. Це набагато менше для генетики і для дій, які ми робимо кожен день. Якщо у вашій роботі або хобі і т. д. ви використовуєте більше праву руку, ніж ліву, мало-помалу ти опосередковано стимулюючи грудні, і якщо ваша їжа здорова і стимулювання є значним, це може створити нерівні зростання.

Як це виправити?

Якщо ваш перший випадок, На жаль, немає заперечень. Це те, що буде важко зробити навіть з хірургічною операцією. Якщо ваш випадок другий, у нас є рішення. Для початку першим кроком буде перестати робити жим лежачи. При виконанні жиму лежачи з одного пекторалі більше, ніж інші, ви дозволяєте менший чит, несучи меншу вагу. Це відбувається, щоб зробити гантелі, кожна рука буде мати незалежність сама по собі і буде стимулюватися без зовнішньої допомоги.

Додаткова міг виконувати жим з односторонньою гантеллю. У цьому випадку ви будете на 100% сконцентруватися на грудних, що потрібно стимулювати.

+195
Pat Holland 14 черв. 2013 р., 03:16:34

Що це кращий спосіб і типів вправ, які можуть допомогти? Для вправи, як довго і часто? Моє будова тіла, а жінці-Східної Азії, і це досить важко для мене, щоб отримати м'язи, особливо на руках (думати про цілі сильні удари ногами і руками Сила).

+186
wisdom seshie 3 бер. 2015 р., 01:03:11

Я впевнений, що є багато з нас, хто не так ясно на відмінність "аеробних" і "анаеробних": тренування, біг, умови і так далі. Отже: в чому різниця між двома?

+174
roob1n 25 січ. 2017 р., 07:43:52

Загалом, коли ви говорите тут про Fitness-це 4 зони, які ви повинні подивитися з вправами:

 1. Частота - як часто ви займаєтеся фізичними вправами або виконувати рухи. Приклад: ви працюєте 3 рази в тиждень або 6 разів на тиждень. Це звичайно ж є кришка на нього, як за навчання-це реальна річ.
 2. Тривалість - як довго ви виконуєте руху. Наприклад, ви підняття тягарів протягом 20 хвилин кожен раз, коли ви тренуєтеся або протягом 60 хвилин.
 3. Інтенсивність - наскільки інтенсивна ваша тренування кожен раз. Наприклад, у випадку підйому ваги ви жим 145 кг 10 разів або жим 160 кг 10 разів. Вага збільшує інтенсивність, природно, збільшиться.

Тому відповідь Про більше повторень краще повинна бути оформлена в цьому контексті. Як кожний із цих 3 факторів посилюється, ваші сила та рівень фізичної підготовки, як правило, збільшує (при інших рівних умовах, тобто харчування, сон, стрес).

+160
MN Mr Llies 9 бер. 2015 р., 04:50:27

Останнім часом Я помітив цікаву проблему з моїх тренувань у тренажерному залі. Це не було проблемою зниженням ваги, але зараз дуже помітно на більш високих Ваг.

До вправ, як жим від плечей гантелей і похилий жим від грудей гантелями, я можу докласти рівні сили з обох руках, зниженням ваги (2,5 кг), а також більш високий вагу (7,5 кг). Гантелі в обидві руки піднімаються і спускаються разом.

Однак, у вправи, як гантелі для тренування біцепсів або накладні лат пулдаун, я не можу додати однакову силу на більшу вагу. Моєю правою рукою - будучи домінуючою рукою - вміє правильно прикласти силу і витягнути важки. Але моя ліва рука не в змозі надавати стільки сили. Насправді, такий випадок в лат пулдаун, що машина рукоятки цицьки праворуч від мене на більш високих ваг, як 19кг.

Я думаю, що це проблема, так як ці вправи призначені симетрично, тому вони повинні бути виконані симетрично також. Отже, як я можу виправити цю проблему?

+157
hasnpeter 19 лип. 2011 р., 16:07:08

Дослідження послідовно показали, що коли справа доходить до плану харчування (примітка: Я не кажу, дієта. Дієта передбачає тісну складу, процес обмежений термін служби), обмеження калорій є король, коли справа доходить до втрати ваги. Не купуйте в палео, Аткінс, .

Відстежувати всі їжа, яку ви їсте протягом трьох днів. Навіть якщо ти з'їж ложку арахісового масла, запишіть його. Зважити і виміряти вашу їжу, щоб ви знали ви їсте конкретні розміри порцій. (Наприклад, я звик думати, що мої 2 чашки вранці каша була насправді 1 склянка). Як тільки ви знаєте вашого щоденного споживання калорій, то ви можете порівняти його з вашої повсякденної базовий рівень потреби в активності, і побачити, де ви повинні або збільшити вправи або знизити споживання.

Витратити 10 $(доларів США) або так і запустити свій раціон з допомогою калькулятора аналізу, що дасть вам, скільки білків, жирів і мікронутрієнтів (вітамінів, мінералів і т. д.) Ви споживаєте. Це покаже вам, де ваша дієта має слабкі місця.

Як тільки ви маєте всю інформацію, приймати один день в тиждень, планувати своє харчування і магазин для них. Дозвольте собі трохи ласощів. Я зазвичай ходжу на 80/20 (іш) правило, що якщо 80% того, що я їм добре і здорово, я в порядку, а решта 20% не така вже здорова.

+143
Javatar 30 лист. 2015 р., 20:38:15

Перше, що спадає на думку, полягає в тому, що ваш рівень цукру дуже низький в кінці тренування. Я припускаю, що ви не тільки робити присідання, коли ви працюєте, і якщо ваш партнер по тренуванню, відчуває те ж саме, може бути, не вистачає кисню в цьому районі тренажерний зал?

У будь-якому випадку, це важкі вправи, а ти дуже важку. Спробуйте робити присідання раніше в рутину, можливо, зможуть допомогти.

+129
1591jordan 28 квіт. 2018 р., 21:26:52

У мене недавно почали працювати і мої м'язи боліли, м'яко кажучи. Я чула, що калій допомагає в цьому і те, що банани є хорошим джерелом цього. Справа в тому, що я ненавиджу смак бананів. Є природний джерело, що там в інший фрукт або овоч, чи це мій єдиний варіант, щоб приймати калій в таблетках?

+112
Allen Shen 4 лист. 2010 р., 16:39:05

я використав, щоб бути товстим і я ж висоти, як ви. Я тренуюся зазвичай через 6-7 днів на тиждень і щодня їм правильну їжу, я не обманываюсь багато, може бути раз в місяць. І мені все-таки вдасться набрати вагу. Я багато не їм, або близько 1000 до 1200 калорій. Для людини я буду звільнили за це, що занадто мало або занадто багато залежить від людини. Але колишній товстий людина легше набрати вагу, ніж худий чоловік.

+100
ramonfritsch 17 жовт. 2015 р., 13:36:42

Я використав, щоб бути в змозі зробити 50 віджимань за один раз без проблем, коли я працював майже регулярно. Я зупинився, коли раптом при виконанні віджимань, як я був би близький кінець і напружуючись, щоб отримати ці останні, м'язи на шиї (під підборіддям) починають відчувати, що вони дійсно тягнуть/напряг. Якщо я перестану їх робити, у мене немає ніякої болі в шиї або проблеми після, але це досить страшно, коли це відбувається. Мені просто цікаво, чому це відбувається?

+84
New Steam 15 лип. 2015 р., 09:18:27

Ви повинні їсти, щоб підтримувати ваш рівень активності. На 1.75 м, 64.5 кг, ти не зайвий, у всіх і у вас дуже щільний графік тренувань (кікбоксинг і біг). Ви повинні годувати вашого тіла, так що він може пристосуватися до цього стрес і зміцнити м'язи.

Враховуючи те, що ви сказали про те, що ви їсте, і як ви себе почуваєте, Я б сказав, що вам, можливо, слід з'їсти трохи більше, але є краще. Краще б дізнатися про спортивному харчуванні для себе, але ось деякі пропозиції:

 • Ніяких червоних биків. Якщо ви відчуваєте себе низько на енергії, просто спробуйте спати трохи більше, чи є краще.
 • Зволоження-це дуже важливо. Носіть з собою пляшку води і просто випити протягом дня.
 • З'їсти на сніданок: вівсянка або вівсяні пластівці, молоко або йогурт, банан або інші фрукти (їсть круасан, як їдять торт).
 • Обід звучить добре, але може замінити десерт із фруктами.
 • Вечеря, ймовірно, не можете піти дуже поганого в тому, що твоя мама готує. Це безкоштовно :) але, якщо це не зовсім відповідає тому, що ви хочете їсти, ви могли б дати їй знати вашу мотивацію для їжі по-різному.
 • Додати маленькі шматочки живильної закуски протягом дня (сухофруктів, мигдалю або інших горіхів). Ви можете просто носити з собою мішечок цього добра.

Ваша вага може насправді йти в ногу з усіма вашими вправами і подавати себе правильно, але це буде за рахунок м'язової маси. М'язи більш щільні, ніж жир. Ваш відсоток жиру в організмі все ще може бути падіння навіть якщо ваша вага зростає, і це буде шлях до гарної форми.

+51
Gianmarco Di Lella 1 бер. 2011 р., 12:05:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil