сирний соус-це хороший компроміс, щоб поїсти овочів

Тому я пішов в 1 рік від АБС на щиток! В основному у мене проблеми матеріально-технічного забезпечення з роботи і навчання, який приводить мене до їжі нездорової їжі, погано спати і не працювати.

Я почав приготування їжі і плануєте готувати їжу і працювати в 30 день очищення плану, де я буду працювати аж до вживання в їжу тільки відварні овочі, фрукти і варені яйця.

Сьогодні я приготувала сирний соус з Благодатним кількістю вершкового масла і борошно, і їли її зі шпинатом і грибами і коричневим рисом. Був смачний!

Питання: (1) є сирним соусом (молоко+масло+борошно) досить хороший компроміс, щоб з'їсти овочі разом з ним. (2) це здійсненно плануєте працювати аж до вживання в їжу тільки невелика кількість коричневого рису і в основному відварні овочі і варені яйця? Я припускаю, що це буде мій вага досить помітно.

+958
Andrea Aligada 29 вер. 2018 р., 09:11:33
29 відповідей

Я прочитав багато статей, але його важко знайти оптимальний відповідь на це питання: концептуальні тренувань або частина тіла шпагат для досягнення кращих результатів. Мета-показати, що одна цифра жиру %. У мене сидяча робота, тому я можу йти по 3-4 дні і в мене є деякі поради, що я повинен почати з повного тіла для міцності(відчувати себе добре), а потім піти на певні частини для гіпертрофії(добре виглядати).

+964
Anish Kothari 03 февр. '09 в 4:24

Єдиний спосіб отримати "постійний" гнучкість розтягнути хронічно. Кожен раз, коли ви простягаєте ви будете давати вашим м'язам мізерно мала сума більше Довжина, що повернемося, якщо ви не розтягнути досить часто, але розтягування хронічно ви зможете додати до тих надзвичайно малих довжин помітна гнучкість, яка триває. Вам потрібно продовжувати розтягування, що хоч підтримувати, так як організм завжди прагне до повернення в "нейтральній" позиції.

Це відео тут є великий ресурс по темі, якщо у вас є 45 хвилин, щоб заощадити, і буду описувати все куди більш досить, ніж я міг.

+957
Voron777 2 бер. 2019 р., 07:09:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Оста-червоний остарин, або більш відомий як Enobosarm. Відповідь нижче взята з елітних фітнес-форум

Що остарин?

Остарин є САРМ (селективний модулятор андрогенних рецепторів), що відеокарта є розробка для профілактики і лікування атрофії м'язів. В даний час проходить клінічні випробування і, врешті-решт, може бути, рецепта лікаря для профілактики кахексії, атрофії і саркопении і для заміни инкрети або Testoserone терапії.

SARMs створити виборче анаболічну дію на певні рецептори андрогену, а не інші, звідси і їх назва. У порівнянні з тестостероном і іншими анаболічними стероїдами і про гормони, переваги sarms як (остарин) МК-2688 полягає в тому, що вони не мають андрогенної активністю в м'язовій тканині. Остарин ефективний не тільки для підтримки м'язової маси тіла (LBM), але фактично збільшувати його.

SARMs були заборонені Всесвітнім антидопінговим агентством в січні 2008 року, незважаючи на відсутність ліків з цього класу ще будучи в клініці, і аналізи крові на всі відомі SARMs були розроблені.

Enobosarm (ostarine в, МК-2866, Відеокарта GTX-024) – афекти і м'язи і кістки, призначені в основному для лікування остеопорозу, а також взагалі обробки для andropause і звертати sarcopenia м'язи у літніх людей і для кахексії онкологічних хворих

Як це працює? (Наука)

Селективні модулятори андрогенних рецепторів (SARMs) зв'язати до приймального пристрою андрогену та продемонструвати Остео (кістки) і міопатії (м'язової) анаболічною активністю. Активація рецептора андрогену

Зв'язування та активації рецептора андрогену змінює експресію генів і збільшує синтез білка, отже, будує м'язи. Таким чином, у сутності, sarms як ostarine викликає зростання м'язів таким же чином, як стероїди, однак на відміну від тестостерону та інших анаболічних стероїдів і прогормоны, sarms (як нестероїдні агенти) не виробляють ефекту на ріст простати та інших вторинних статевих органів.

Ostarine зокрема надає анаболічні ефекти на м'язову тканину майже виключно. Так він не тільки являють собою новий потенційний варіант обробки для широкого спектру захворювань від захворювання м'язи расточительствуя (від вікових на СНІД або рак-родинних), але також має величезний потенціал для нарощування м'язової маси для бодібілдерів, фітнес, спортсменів і агентів, щоб мінімізувати атрофію під час періодів відновлення від серйозної операції або подібних ситуаціях.

Свідчить про здатність остарин це?

На сьогоднішній день GTX має оцінку остарин у восьми клінічних випробуваннях за участю близько 600 предметів, включаючи три ефективність досліджень. Чотиримісячний стадії IIB клінічних випробувань зараховано 159 пацієнтів з вивченням нараду, основна мета якого-абсолютний приріст загальної м'язової маси тіла (м'язи) порівняно з плацебо та вторинна мета функції м'язів (збільшення сили).

Зокрема, застосування в бодібілдинг, там було багато журналів користувачів на різних форумах, використовуючи остарин як допомога для того щоб збільшити м'язову масу тіла і рівень міцності.

Використання остарина

Нарощування м'язової маси (наповнювач)

Як ostarine найбільш анаболічний з доступних sarms, його в першу чергу треба використовувати, коли намагаєшся набрати м'язову масу. Приріст в абсолютній вазі не буде порівнянна з стероїдами, такими як diannabol, однак, те, що буде придбано майже виключно м'язової маси. З-за відсутності зупинки у порівнянні з стероїди/прогормоны, ПЦТ - вивісьте терапію циклу - період не потрібно і майже вся маса, яка досягається на ostarine зберігається після того, як цикл закінчений.

Дози 25 мг протягом 4-6 тижнів є найбільш поширеним протоколом для таких цілей. За це 4-6 тижнів, як правило, виробляють 6lbs або 3кг м'яса, keepable прибутку. Однак часті побічні ефекти стероїдів/прогормоны не буде присутній.

Користувачі так високо, як 36 мг [рекомендовані тільки для тих, хто важать в 210lbs (95кг)+] для періодів протягом 8 тижнів. Однак потенціал для придушення таких дозах вище, і користувачам доведеться дивитися в РСТ - вивісьте терапію циклу - протокол після проходження такого циклу. Як і більшість остарин поставки в 30мл флаконах по 25 мг/мл, в дозі 17.5 мг на день дасть користувачу 6-тижневий цикл з однієї пляшки, дуже хороший компроміс між анаболічним дози і вартість.

Втратити жир (різання)

Остарин в основному вписуються в протокол вирізування для підтримки м'язової маси при одночасному зниженні калорій.

Зниження швидкості обміну речовин і рівня гормонів (Т3, інсуліноподібний фактор росту, тестостерону і т. д.) з недоліком калорій є ідеальним катаболическую середовище для втрати м'язової тканини. Як ostarine має анаболитные впливу, що сидить на дієті, можна скоротити кількість споживаних калорій без необхідності турбуватися про м'язах і втрата міцності. Ostarine також показали помітне дії з розподілу поживних речовин між користувачами, ще одна причина, чому він може бути великою підмогою при різанні.

На 12,5-15 мг протоколу дозування протягом 4-6 тижнів-це добре для різання з ostarine без проходження будь-яких побічних ефектів або придушення. Однак слід зазначити, що з-за відсутності androgenicity, твердість м'язів і в цілому результати не настільки видатних, як з САРМ з-4.

Recomping (набирає м'язи і втрачати жир в той же час)

Recomping де ostarine дійсно сяє. Ефект recomping втратити жир і отримати м'язи в той же час, що більшість користувачів шукають. Намагаючись досягти цього, коли ви не абсолютно нові для навчання вкрай важко.

Де ostarine світить recomping в її користь розподілу поживних речовин. Калорії беруться з жирових запасів і споживання калорій поступає в м'язову тканину. Насправді багато користувачів повідомляють, що ostarine споживаних при утриманні калорій виробляє втрату ваги, але при цьому отримують збільшення сили і м'язової маси!

Одним з найважливіших факторів recomping час. Як ви намагаєтеся досягти декілька цілей, це вимагає більше часу, щоб помітити хороший ефект recomp так що навіть при використанні стероїдів, вони повинні бути більш довгостроковій перспективі сполук ін'єкцій на відміну від коротких використовуваних Toxic печінки оральні стероїди/прогормоны.

Хоча ostarine приймається перорально, так як він не метилирован, він не токсичний печінки, як і інші усні стероїди/прогормоны. Тому він може працювати довше, ніж стандартний 4-тижневий період з вищезазначених сполук.

Протокол дозування 12.5-25мг протягом 4-8 тижнів дають чудовий ефект recomp.

Дієта також повинна бути оптимізована, щоб де калорій просто вище ремонт з мінімум 30% з пісного джерел білка, щоб отримати кращий ефект recomp.

Профілактика Травматизму

Ефекти МК-2688 перевести з анаболизмом в кісткових а також скелетної м'язової тканини, а отже, може бути використаний в майбутньому для широкого спектру застосувань, таких як остеопороз і як одночасне лікування препаратами, які зменшують щільність кісткової тканини. Тому вона має велике застосування в якості з'єднання використовувати для реабілітації після травм, зокрема, кісткових і сухожильних травм.

Дози 12,5 мг на день рекомендують для таких цілей і поліпшення в спільний рух, яке можна побачити після 6-8 днів.

Час прийому препарату

Як ostarine має період напіврозпаду близько 24 годин, кожен з цих doeses тільки слід приймати перорально один раз на день, тому її також пропонує надзвичайно зручний прийом добавок.

Переваги остарин порівняно з стероїди/прогормоны

 • Немає необхідності в попередній циклу підтримує такі як ягоди глоду.
 • Немає необхідності для циклу підтримує такі як розторопша для печінки, поликозанол або RЖ для холестерину і т. д.
 • Деякий придушення може бути присутнім в дозах 25мг+ працюють довше, ніж 4 тижні, але строгий РСТ - вивісьте терапію циклу рецепта serms, як nolva і Кломид не треба.
 • Високий усний biovailabilty без істотного збитку для вашої печінки, як оральні стероїди/прогормоны.
 • Велике почуття благополуччя під час, (без агресії, яка часто негативно впливають на людей повсякденному житті).
 • Немає необхідності протягом тривалого періоду часу між циклами; рекомендований час для звичайних циклів буде час на +РСТ - після циклу терапії , так що для звичайної 6-тижневого циклу і 4 тижні РСТ - пост цикл терапія - користувачеві доведеться чекати ще 10 тижнів після РСТ - після циклу терапії, щоб почати наступний цикл.

Переваги в порівнянні з іншими SARMS остарин

 • Метаболіт М1, який, здається, щоб викликати токсичність у S4 (тимчасових occular перешкодах) немає в остарин.
 • На відміну від С4, ostarine не має андрогенних властивостей м'язової тканини.

Остарин Резюме

 • Анаболічний навіть на низьких дозах як як 3mg
 • Великий для міцності
 • Відмінно підходить для набору сухий м'язової маси
 • Відмінно підходить для рекомпозіціі тіла
 • Відмінно підходить для витривалості (аеробного або анаеробного)
 • Спільні цілительські здібності
 • Період напіврозпаду близько 24 годин – тільки один раз в день необхідно дозувати
+919
Ignas Cibulskas 4 лют. 2015 р., 11:12:18

Я намагаюся допомогти (чоловік) друг, який переніс травму спини в серйозну автомобільну аварію кілька років тому. Він не може ходити або стояти протягом декількох хвилин за один раз. Він колишній армії США servicemember і використовується, щоб бути значно більш активним, ніж його травми дозволить. Він зумів зберегти у відмінній формі, але не зміг знайти який-небудь спосіб, щоб працювати його прес. Є такі вправи або якого-небудь обладнання, що буде сприяти цьому? Він знаходиться в 48 років.

+895
Prasanna Don 29 груд. 2013 р., 18:28:09

Я б почав з розтяжки як @usedtobefat запропонував, то я б спробувати поплавати. Це повинно допомогти послабити все, тоді, сподіваюся, ви повинні бути добре бігати.

Я б спробував плавати над управлінням, як його не несуть, і немає джаринг, так що, сподіваюся, буде добрішою, так болить спина.

Не загрузнути в "це за графіком я повинен зробити це". Прислухайтеся до свого тіла, і, сподіваюся, ви зможете повернутися до роботи.

+870
Ghanimah 11 квіт. 2011 р., 17:45:01

Як інші припустили, це може бути пов'язано з рівнем калію і вам не завадило б обговорити це з лікарем.

Симптоми, які ви описали негайно нагадало мені про гіпокалієміїабо низький рівень калію:

1) "поколювання в руках і ногах можуть також бути ознакою гіпокаліємії і знаменувати ослаблення нервової системи".

2) "...надмірна пітливість від зайняття спортом або фізичні вправи можуть привести до зниження рівня калію і почуття втоми".

+852
Mozan Sykol 5 вер. 2017 р., 20:44:06

Надлишкові калорії будуть зберігатися у вигляді жиру. "Хороші" жири не більше, швидше за все, буде зберігатися у виді жиру, ніж білка, шкідливі жири і т. д.

Ваше тіло потребує жири, як для енергії та доставку необхідних поживних речовин. Так що перехід на здорову жири, такі, як з риби, горіхів, авокадо, оливкової олії або кокосового масла, льону і т. д., піде на користь вашого здоров'я в цілому. Якщо ви їсте в дефіциті калорії, ви не повинні турбуватися про жиру ви їсте перетворюється в жир.

Жир має більше калорій щільна, ніж білок і вуглеводи, проте, тому переконайтеся, що ви точно відслідковувати споживання. Це простіше переїдати жирних продуктів, ніж протеїну, наприклад. Так що якщо ви збираєтеся, щоб мати здорову закуску з мигдалю, скажімо, важливо бути обережні з тим, скільки ви їсте. З'їдаючи 600 калорій (51 г жиру) варто мигдаль так само погано, як вживаючи 600 ккал і 37 г жиру варто про чіпсах, з точки зору накопичення жиру. Але для загального здоров'я - ви б краще з мигдалем.

Сподіваюся, що має сенс.

+846
Tsou 28 січ. 2016 р., 00:48:51

Я хочу приєднатися до коментарю, тому що я теж почав з верхньої частини спини проблеми в області шиї і плечей, коли я увійшов в 30-х роках**. Я провів цілий рік пробуємо різні речі, в тому числі йти до мануального терапевта, на прийомі у мого лікаря, і збирається безліч занять, перш ніж я, нарешті, знайшов схеми, які працювали для мене. Ось що я знайшов, що допомогло:

Відмова від відповідальності: будь Ласка, зверніть увагу, я не лікар, тому я хотів би закликати вас, щоб обговорити це з вашим лікарем, перш ніж приймати все це як слово.... Я просто повторюєш мої враження і що мені розповіла медичним працівникам.

 • Повертаючи "викл" проблема м'язи - кожен м'яз у вашому тілі це в основному вкл/викл. Коли ви Flex, ваш організм просто примушує приплив крові до м'язів для того, щоб включити його "на". Якщо ваша проблема є м'язова (яка на шиї і проблеми зі спиною зазвичай), прикол в тому, що більшість фізіотерапевтів будуть виявляти м'яз, яка знаходиться у стані "УВІМКНЕНО" і використання тиску для обмеження кровотоку і перетворити його "вимкнути". Ви можете зробити це легко на себе будинок з тенісним м'ячем або з іншою людиною, використовуючи свій великий палець. Визначення вчили м'язів може бути важко зробити, але зазвичай в точці біль/скутість. Просто натисніть протягом 30 секунд, щоб навчив м'язи, і ви повинні відчути помітне полегшення, коли м'язи "вимкніть". Це реальна форма мистецтва, щоб повісити, і ви повинні зробити це відносно рідко, як можна викликати синці, якщо ви за використати його. Важливо також відзначити, що це лише тимчасове рішення, так як там зазвичай якісь приховані проблеми, які викликає м'язи, щоб застрягти "на".

 • Ібупрофен - мій доктор прописав мені Ібупрофен 3 рази в два рази в день і купа вправ щоб виправити мою проблему. Я думав, що він спочатку зійшов з розуму, але після цього протягом місяця, мої симптоми були звільнені більше, ніж все інше я зробив. Ібупрофен допомагає розслабити м'язи, а також забезпечити полегшення болю і в поєднанні з ретельної вправи для ЛФК. Ви насправді може зайняти досить багато ібупрофену (на відміну від парацетамолу та інших НПЗЗ), і я до сих пір беру його на випадок, якщо моя спина починає мене турбувати. Після експериментів з іншими м'язовими релаксантами він прописав мене, я б руки рекомендують ібупрофен на "ліки" для болю в спині.

 • Вправи - часто м'язові проблеми, в результаті організм намагається захистити деякі попередні травми. Ви тягнете одну м'яз і м'язи навколо зони реагування для "захисту" цієї травми. На жаль, це часто призводить до вашому тілу звикнути до поганій формі, а тепер ваші м'язи працюють таким чином, що не здорова (і, в свою чергу, викликає біль). Цілеспрямовані фізичні вправи абсолютно необхідні для слабких та відновлення території. Дізнавшись, що рутинні вправи, які ви повинні виконати, щоб зробити своє тіло здоровим-це найкращий аргумент, який я можу рекомендувати для занять фізкультурою. Можливо, варто взяти кілька сеансів і збираючи список вправ, які мають право на вас. Потім, як тільки ви знаєте, що ви повинні робити, переконайтеся, що на практиці їх релігійно, і ви дійсно побачите результати диво. Болі в попереку насправді переконав мене, щоб повернутися у форму і, коли я вважаю себе ледащом і нехтуючи моєї вправи тільки тоді я починаю бачити мою біль повернеться.

 • Розтяжка/йога - йога-це чудове рішення для підтримки вашого тіла здоровим та гнучким, а також для зменшення стресу (шиї і верхньої частини спини-це звичайна зона для людей, щоб зібрати стресу). Коли ви опинитеся "все пов'язане" ваш кращий курс дій, щоб відключити проблема м'язів, а потім обережно розтягнути навколо проблемної області. У мене є список близько 10 поз йоги, які мені дуже допомагають, особливо коли я відчуваю проблеми навколо моїх плечей.

 • Ергономіка - кілька постів вже згадував постави і правильної реєстрації установки і це важливий момент, який ви не хочете нехтувати. Саме по собі це, ймовірно, не вилікує, але в неналежному вигляді може сприяти збільшенню симптомів. Я рекомендую робити деякі дослідження про кращих практик, так що ви можете зробити ваше робоче місце як "ставлення", як це можливо. Для мене було рухати екран ближче до очей, отримуючи хороший стілець, який підтримує гарну поставу, і тримав моє крісло висота.

 • Ставлення - я був майже неохоче списку це, але я думаю, що це є важливим моментом, коли мова йде про фізичне здоров'я і старіння. Луї Сі Кея є кумедний номер про проблеми з гомілкостопом в свої 40 років і має лікар сказав йому: "Так, він збирається почати робити що відтепер". Біль і фізичні недуги-це те, що з віком саме тому так важливо піклуватися про своє тіло. Ваш психічний настрій грає велику роль у вирішенні цих проблем і не повинно бути проігноровано. Мій батько, який є залишився в живих раку, був термін, він називається "назустріч болю" при роботі з сильними болями. Вас би сильно здивувало кількість болю, ваше тіло може терпіти і я, звичайно, можу засвідчити, що високий поріг Отже, я зробив 3 роки тому, перш ніж мої проблеми почалися. Завжди пам'ятайте, щоб залишатися позитивним і зберегти вашу фізичну терапію авангарді мети у вашому розумі. Робити це допоможе вам впоратися з проблемами і тримати вас від отримання смуток, коли ваша шия дійсно вас турбує.

Речі, які не працюють для мене: бачачи мануального терапевта, опалення проблемної області (це тільки тимчасово працює і підтягти м'язи знову, як тільки ви видалите тепло), знеболюючі, міорелаксанти, масаж.

Отже, підіб'ємо підсумок: 1) ознайомитися з вашим лікуючим лікарем, 2) розглянути можливість зробити пару сеансів фізіотерапії, 3) дізнатися, як боротися з проблемою, коли стає погано на розтяг і вимикаючи м'язи, 4) Знайти належний тренування для ваших потреб 5) поліпшити своє робоче місце для обслуговування хорошою практикою 6) зберігати позитивний настрій.

Удачі вам! Я сподіваюся, що це працює для вас також, як він зробив для мене.


** Моя проблема: я почала прокидатися вранці, не в змозі поворухнути шиєю, в будь-якому напрямку і моя трапецієподібної м'язи на правій руці буде залишатися повністю вчив протягом доби при часу, викликаючи сильний біль. Після catscan і кілька відвідувань лікаря мені був поставлений діагноз випинання диска в шиї і верхньої частини спини.

+796
J Miller 6 вер. 2015 р., 17:10:03

Так, тай чі може забезпечити здоров'я і фітнес переваги для тих, хто практикує його регулярно. Літні люди вважають, що він добре підходить для їх фізичних можливостей. Тай чі може допомогти поліпшити баланс, міцність mucscle, рухливість суглобів, розслаблення, дихання і концентрацію.

Літні люди часто мають проблеми з суглобами, які є болючими і можуть перешкодити інші види вправ. Тай-чі-це вплив здійснювати. Повільними повторюваними рухами, які легко на суглоби.

Гарвардська медична школа здоров'я видання описує переваги для здоров'я і посилань на опубліковані дослідження. Вони посилаються на дослідження, що показують поліпшення:

 • М'язова сила
 • Гнучкість
 • Зменшення болю
 • Знижений кров'яний тиск
 • Покращився сон

  Хоча вони відзначають тільки деякі аеробні благо з деякими типами Тай-Чі, вони стверджують, що можуть знадобитися додаткові кардіо вправи Якщо вам порекомендували. Вони роблять звіт:

  підвищення рівня холестерину, тригліцеридів, інсуліну та с-реактивного білка у осіб з високим ризиком серцево-судинних захворювань

Тай-чі-це активна медитація. Чим більше її виробляється, тим більше концентрація та рівень майстерності досягається, приводящ до більш високих результатів.

+720
llama 25 черв. 2015 р., 21:46:41

Почати шляхом стабілізації зап'ястя в нейтральному положенні з изометрию для згиначів передпліччя, розгиначі, медіальну і латеральну ухильниками, pronators і супінатори ( тобто чинити опір наручні рухаючи 1) вгору, 2) вниз, 3) на стороні великого пальця, 4) до мізинця сторона, і протистояти обертанні передпліччя, повернувши долоні 5) і 6) вгору, не втрачаючи нейтрального положення зап'ястя). Потім виконайте ті ж шість вправ, але дозволити рух через зручному діапазоні, використовуючи опір смуги та/або гантелями. Ознайомитися з цією статтею для фотографій. Ви можете використовувати ці вправи для розминки перед вправами.

Як ви згадали, Ви повинні піклуватися, сухожиль і дрібних суглобів зап'ястя. Ось зап'ясті стретчинг відео , які допоможуть з вашої гнучкості.

Ці вправи зроблять вашого зап'ястя більш стабільний у нейтральних, сильніше всієї свій асортимент і більш гнучку, яка, сподіваюся, допоможе вирішити вашу біль.

+705
Lyudline 25 квіт. 2014 р., 19:09:40

Причиною цього є саме тренування. Ви так старанно тренувався, що ваші м'язи дуже слабкий на даний момент. Єдиний спосіб я бачу, щоб уникнути цього-тренуватися менше. Може бути, почати з одного набору менше на кожну вправу або навіть залишити один з. З часом ви повинні звикнути до роботи, що означає це почуття болю повинно бути менш інтенсивним після роботи, але це залежить від вашого організму.

+645
GoogleSuxBalls 13 квіт. 2015 р., 07:08:48

Або 5х5 краще всього підходить для здорових людей, які можуть хоча б ручки порожній бар. Ви починаєте з нездоровою точки, так що це, напевно, найкращий варіант для вас. Суть в тому, що ви хочете почати з чогось можна зробити правильно без болю в суглобах. Ваші м'язи можуть хворіти, і це нормально, але ви не хочете різкий біль після тренування. Крім того, через труднощі у вас були з поганим тоном, Я б рекомендував деякі зміни, поки ви не отримаєте силу і розмір м'язів, щоб допомогти підтримати правильні присідання.

Для вас, я рекомендував би почати з 3х8 (3 підходи по 8 повторень). Якщо вам трапиться, щоб не зробити все 8 повторень в останньому сеті повторити. Якщо ви застрягли там після трьох разів, змініть його на 4 сету з 6 повторень. А потім до 6 підходів по 4 повторення. У 6х4, здавалося, добре працювати для моєї дочки. На 3х8 тут, щоб допомогти покласти трохи м'язової маси на вашому тілі.

Ви отримаєте від новачка ефект?

Я не знаю ваш вік, але я припускаю, що ви жінка. Моя дочка пережила приріст новачка, збільшення сили досить швидко. Її міцності обмежуються тим, що вона дівчина, особливо у верхній частині тіла. Це тривало близько 3 місяців, і тепер сила йде трохи повільніше.

Я не змусив її зробити або 5х5, але програму я пристосувався до неї, що використані ті ж принципи. Основних рухів були однаковими, але там було трохи більше різноманітності в роботу з надання допомоги. Просто знаю, що жінки здатні виконувати більше повторень, ніж чоловікам за певний відсоток від їх максимальний струм. Наприклад, різниця між 5 ПМ 1 і ПМ для жінки може бути як мало, як 5 фунтів. Якщо я хлопець може зробити вагу для 5 повторень, він може виконати 1 ПМ набагато вище.

Замін Програмування

Тисне підлога є відмінною заміною жиму лежачи. Однак, я хотів би використовувати гантелі в якості допомоги та використання штангою для основної роботи, якщо ви можете. Я припускаю, що у вас є доступ до штанги на додаток до гантелей. Головне, що ви зможете зберегти все більшу вагу.

Однак гоблет присідання не підходить для головного руху. Вони підходять для розминки або в якості допомоги, але ваша верхня частина тіла буде обмежена нижній розвитку тіла. Без нічого, щоб покласти в барі, поки ви під ним, там дуже мало я можу рекомендувати. Якщо у вас є доступ до правильного тренажерний зал, ви можете робити жими ногами і завитками ніг. Це не найкраще навчання економіці, але ви можете збільшити навантаження на них краще, ніж ви можете з гоблет присідання.

Я скажу так: використовувати гоблет присідання, поки ваша верхня частина тіла обмежує те, що ви можете присідати. Потім вам потрібно з'ясувати, як присідання або дозволити собі купити стійки для присідань (це не обов'язково повинна бути повною обойми влади).

Ви маєте право менталітет наскільки підставляючи подібні рухи.

Це розминка задає тільки розминка потрібна?

Спочатку, якщо ви не залучені в будь-які інші види спорту або діяльності, які можуть бути досить. Однак, я виявив, що ті ж самі речі, які допомагають мені під час моєї попередньої тренування також допомогти моїй дочці, яка бере участь у двох видах спорту:

 • Маш: крен піни ноги і спину. Це допомагає розслабити затерплі м'язи.
 • Активувати: в основному одні маси тіла працювати, щоб отримати ваше тіло готові, щоб зробити наступний рух. Наприклад, вага тіла Присідання на повну глибину по 2 підходи по 10 повторень--фокусується на впливі на сідничні м'язи.
 • Розминки: робіть розминку набори

Цей хід допоможе зробити ваше тіло рухатися правильно. Зберегти розтяжку після тренування. Якщо ви зосередитеся на тому, гарну поставу, як під час навчання, і коли ви перебуваєте в стані спокою, це допоможе вирішити проблеми, які були у вас на тренування з Джиліан Майкла.

Роботи По Наданню Допомоги

Я рекомендую мати один головний рухів за тренування. Що б бути присідання, підлозі прес, станова тяга та накладні преси. Після цього ви можете мати 3-4 рухів допомоги.

 • Завжди робити щось для вашого ядра: планки, присідання, горизонтальний підйом ніг, спини розширень.
 • Робити щось пов'язане з основні рухи: приклади буду робити ряди для підлоги пресування, зігнутою рукою, зависає або підтягування для повітряних пресування, жижки роботи для присідання і станова тяга.
 • Що робити, щоб виправити поставу і положення тіла: приклади був би зворотний мух і стійки піднімає гантелі виправити згорбившись плечі, кучері для забезпечення стабільності суглоба за лікті, або все, що допомагає вашому вирівнювання тазу.

Вся робота допомогу буде відносно низький вагу і, як мінімум, 8-10 повторень, якщо не 15-20. Вам потрібно тільки пару наборів. Це багато роботи, але вона допоможе поліпшити поставу, що в свою чергу підвищує вашу здатність виконувати прийоми з правильною формою. Робота допомогу також допоможе вам стати більш стійкі травми.

Вона буде поставити деякі м'язи на вас, тому ваша вага може піти вгору. Якщо ви дуже худа, ви побачите себе трохи товщі, але все буде фірма. Якщо ви трохи важкий, ви можете знайти ваш вага вище або вона може залишитися такою ж, як ви підходите краще свій одяг. Просто будьте морально готові до цього. Головне, що ви задоволені тим, що ви бачите в дзеркалі.

+621
Aland Sun 11 трав. 2013 р., 22:47:12

Я почав робити вихідної програми сили пару місяців тому, але місцями чистить харчування для підборідь, після невдалої спроби зробити влада забирає багато разів.

Я зараз на стадії, коли я не можу робити тягу кожен другий тренування, тому я поміняв їх за підборіддя/назад розширення, як запропоновано в книзі.

Це означає, що мої тренування виглядає так,

Присед Лавка / Накладні Преси Підборіддя і розгинання спини / підборіддя / станова тяга

Це не здається правильним. Чи є щось ще я можу замінити, поки не переїде в "ваш не на програмі" Зона?

+607
David Firm 2 лют. 2015 р., 07:20:12

Так.

Майже всі частини нашого тіла атрофуються, якщо ми не використовуємо їх: м'язи, зв'язки, нейронів. Якщо ви тренуєтеся, щоб бути в змозі станова тяга 300 кілограмів після зупинки підйому, ви дуже швидко зможете станова тяга 300 кілограмів. Ви будете в кінцевому підсумку бути не в тязі 250 фунтів. Довгий час пізніше, ви може бути не в тязі 200 фунтів. Якщо ви зовсім не активний, скажімо, від паралічу або коми-ваш атрофія стабілізується.

І Так.

Якщо ви тренуєтеся достатньо, щоб встановити світовий рекорд у поштовху, а потім припинити заняття, ваші сили і сили будуть стрімко падати з цієї вершини. Регресія до середнього буде швидким спочатку, так як за останні кілька пунктів процентиль продуктивність важче досягти і підтримувати.

Інші чинники

Одним з основних факторів, щоб розглянути, що довгострокові фізичні атрибути, більш стійкі до атрофії, ніж коротко-провели одні. Якщо ви не здатні підняти 300 фунтів (але не більше) протягом декількох років, то ця здатність залишиться більше, ніж якщо б Ви були здатні підняти 300 фунтів тільки після періоду навчання, тоді припиняться, як тільки ви туди потрапили.

Див. також Це питання про зниклих без тренувань, а це втрата м'язової маси.

+582
CJC 14 лип. 2019 р., 09:15:34

Коли я почала присідати, у мене були проблеми з балансом, рухливість суглоба, і рухливості суглоба. Питання мобільності плюс відсутність пропріоцепції в спині викликані проблеми з балансом. Присідання більше допоміг. Я зробила третього світу присідання протягом дня і продовжував сидіти на корточках кожне тренування.

Я рекомендую потепління кісточок з великою кількістю спільних обертань (наприклад, 20 в обох напрямках) і більше на корточках. Присідання розтягнення зв'язок гомілковостопного суглоба є дуже продуктивним. Це досягається тут каталізатором легкої атлетики з тіла, але може бути надана допомога з гантелями, штангою, або інший вага на верхній частині стегна або коліна:

squatting ankle stretch

Я також виявив, що розминка з ходьбою, бігом або похилій ходьба допомагає. Так само уникати носіння взуття на підборах у звичайній повсякденній діяльності.

+525
tom808 19 черв. 2015 р., 07:25:29

По-перше, я запропонував би йти дуже легко, на деякий час, з тієї ж причини ви зупинилися протягом року, коли ваш центр закривається на місяць. Ви втратили звичку здійснювати щотижня. Вам потрібно повернути на наявність рутина, навіть якщо це не дуже велику вагу або дуже інтенсивною, або що завгодно.

Так як ваші цілі тільки для того, щоб схуднути, і ви не турбуєтеся про збереження м'язової маси і сили я б порекомендував робити ВИИТ в поєднанні з дефіцитом калорійності дієти, а не сила як-небудь. Навіть кардіо буде краще для ваших цілей, ніж підніматися.

+514
00Skrillex00 12 бер. 2016 р., 06:57:47

Ви їсте занадто багато. Метою для зростання на 1 фунт на тиждень, тобто добову калорійність понад 500 ккал. Цього буде достатньо для гарного росту м'язів. Немає такої речі, як hardgainer, ви просто не їсте стільки, скільки ви думали минулого.

М'язи живота не починають показувати, поки ви не отримаєте ваше тіло жиру нижче 10% або щось. Провести рік або близько того зсипати спочатку, а потім вирізати свою вагу на 1-2 кілограми на тиждень, поки ви щасливі.

+431
mlaramie 3 серп. 2015 р., 12:33:38

Давайте зробимо це ясно, і чиста.

Перш за все, ви також можете уникнути прийому їжі відразу після тренування, Якщо ви не голодні ( це дуже часто), почекай годину або два, може бути, і тоді їжте, якщо у вас немає другої тренування в той же день.

Ваше тіло насправді використовує енергію з попередніх страв, щоб поповнити те, що ви скористалися ( переважно глікогеном ) під час тренування. Це називається надмірне послетренировочного споживання кисню. Повільний компонент цього явища відбувається насправді близько 1 години після навчання ( в основному на високих intesities ). Ваше тіло насправді споживають більше кисню, ніж при нормальному стані спокою і спираючись в основному на окислювальний тип енергії. Це поки ваші запаси енергії поповнюються.

І це дуже важливо з однієї причини: ви повинні поповнювати ваші енергетичні рівні першого і потім, починаючи адаптаційного циклу з точки зору синтезу білка.

Синтез білка-це дуже об'ємний процес, який, як правило, не відбувається, коли у вас низький рівень енергії, з-за деяких молекулярних сигналів.

Тепер, коли я залагоджу, ми продовжимо поради по харчуванню.

Перш за все я хочу навести найбільш повний огляд літератури по темі ( в міру моїх знань ) у ставленні до теми.

Детермінанти послетренировочного синтезу глікогену під час короткострокового відновлення.

Це стаття опублікована на спортивній медицині, так що я не знаю, якщо у вас є повний доступ ( якщо ви цього не зробите, ви можете запитати у статті тут ), я буду намагатися цитувати теми номеру статті з посиланням на ваше питання:

 • Терміни:

[...] цікаво відзначити, що недавно це було показано, що все тіло і ноги синтез білка, як ну як чистий білок, осадження, посилюється при поживні речовини відразу ж після тренування на відміну від 3 годин.[97] ці дані і ті Плющ і співавт.[43] вказують, що терміни пост вправи, споживання поживних речовин може вплинути на швидкість МКС СДЗ синтезу глікогену, а також вартість всього тіла і синтез білка нозі. Таким чином, можна зробити висновок, що спортсмени повинні споживати чо відразу після фізичних навантажень як це може збільшити рівень глікогену в м'язах зберігання.

 • Поживні речовини:

Нещодавно ми досліджували буде додавання инсулинотропный білка суміш амінокислоти для більшої кількості чо (1,2 г/кг/год) призвело б до додаткового збільшення м'язового глікогену темпи синтезу.[86] Це дослідження показало, що коли загальна чо паркану дуже великий (1,2 г/кг/год), наявність білково-амінокислотна суміш робить не збільшувати рівень глікогену в м'язах синтез, незважаючи на набагато більш високу інсулінову реакцію. Результати цього дослідження,[86] і іншим,[17,94] припускають, що інсулін не обмежуючи фактором синтезу м'язового глікогену, коли загальна Споживання чо високою (1,0–1,2 г/кг/год). У авиалюбители ти чо пост-вправа, з іншого боку, здається грати більш важливу роль при максимальних швидкостей м'язовий глікоген синтез потрібні.

 • Синтез Білка:

Вона повинна бути зазначив, що хоча протеїни та/або амінокислоти inges ція не завжди може мати вплив на м'язи глік синтез покоління, є свідчення того, що амінокислоти при прийомі внутрішньо у комбінації з,[109] та без, Чо[110] може збільшити після тренування протеїн сінто SIS і чистого м'язового протеїну (білка синтез мінус деградації білків). Крім того, дослідження було показано, що збільшення рівня інсуліну, коли плазмові амінокислоти високих концентрацій може подальшого збільшення чистого залишку білка.[111,112]

 • Тип карбюратора:

Однак, дані чітко вказують на високу м'язи ціни на синтез глікогену протягом перших годин після фізичного навантаження може виникати при високому гі чо дієта всередину. (Високий глікемічний індекс)

На вершині, що є кілька інших факторів, які розглядаються ( але не у відповідності зі строго те, що ви просите ), що я не збираюся цитувати тут, але ви можете знайти в статті:

 • Статус підготовки
 • Графік годування
 • Величина виснаження м'язового глікогену
 • М'язові волокна типу
 • Режим тренування

Я дуже раджу вам отримати цей документ і прочитати його. Це не складно, і на мою думку є кращим Лексус прямо зараз.

+416
Prabhat Ranjan 21 черв. 2019 р., 11:20:35

Якщо ви хочете пристрелть латів зокрема, спробуйте перейти на pulldowns замість рядків. Рядки є більш здійснювати з'єднання, тоді як pulldowns, особливо широким хватом, націлить латів. Ви також можете спробувати Підтягування широким хватом за той же ефект.

Якщо ти просто для естетики, це повинно бути добре, але розумію, що ви може в кінцевому підсумку викликає м'язовий дисбаланс, що може призвести до постави та інших проблем зі здоров'ям у майбутньому. Це завжди гарна ідея, щоб вибрати комплекси вправ для того, щоб переконатися, що всі м'язи здійснюється, щоб уникнути травм.

Мою пропозицію було б дотримуватися рядків, але додати pulldowns для того щоб пристрелть специфічні м'язи, які ви хочете. Не нехтуйте своєю грудей або вправи як тяга і натиск м'язів, щоб уникнути проблем зі спиною.

+400
Tyler Williamson 7 квіт. 2014 р., 09:12:34

Мета при підйомі на міцність, щоб підняти більшу вагу протягом наступних тижнів. Це не має значення в бодібілдингу, де метою є, щоб кинути виклик м'язи майже до відмови, щоб стимулювати зростання.

Якщо ви не збільшуючи вагу, ви не тренуєтеся для сили. Піднімаючись трохи важче гантелі в кожній наступній тренування звичайним методом, а додає п'ять кілограмів на штангу, хоча, звичайно, ви не можете додавати вагу на невизначений термін. Додавання ваги до провалів можна.

+396
hijack 5 груд. 2014 р., 15:38:29

Що таке правильна форма і техніка для однієї ноги станова тяга деталь в БД? Я також хочу знати, чому людина повинна робити це ось так, а не інакше. Які типові помилки при цьому, чому вони шкідливі і як їх виправити.

Якщо є розумні варіанти техніки, також, будь ласка, вкажіть його і пояснити, як і чому.

Через інтернет можна подивитися фотографії кількох різних формах, що робить ви впевнені, що правильно, а що ні. Візьмемо до прикладу цю картинку:

Ви можете побачити, що стоячи ноги злегка зігнути і, що зброя не перпендикулярно землі (як було б у випадку нормальній тязі). Однак, можливо, це має сенс для одиночної тязі ноги, я не знаю.

На наступному малюнку руки перпендикулярно землі:

enter image description here

У наступній картині використовується тільки одна гантель і стоїть нога пряма:

Проте я також виявив кадри, де гантель в руці на стороні опорної ноги:

Я також знайшов цей варіант, який, здається, схожа на звичайну станову тягу:

Є грубе емпіричне правило, яке дає співвідношення між вагою можна використовувати в звичайному станової тяги і що ви можете використовувати в БД один становій тязі ноги?

+372
Edu Ruiz 1 лют. 2010 р., 06:34:57

З того, що я зібрав:

 • Велоспорт майже нічого, як передбачається, щоб зробити його схожим стероїди і нормальне використання їзда на велосипеді і вимикається. Багато випадкових добавок буде мати "розкладу велоспорт".
 • Немає жодних доказів, щоб показати, що їзда на велосипеді креатин допомагає нічого. Ви можете отримати велику кількість креатину тільки з їжею. 1 кг лосося ~4,5 г креатину, і червоне м'ясо там теж. Так що ніхто велосипед "риба" або "м'ясо", навіть якщо вони містять рівні креатину на рівні з нормальними добавками.
 • Велоспорт креатин, здається, взагалі "ця штука не може бути гарним для мене, тому я постараюся, щоб не мати його в моїй системі весь час, так що я мінімізують всі погані наслідки".

Останній це не жахлива ідея, але я не в курсі будь-яких побічних ефектів креатину, крім крихітних незначна меншість людей з pre-існуючими умовами.

+299
user5255922 16 лют. 2012 р., 04:36:43

Загалом, це виверт прості і зрозумілі. Однак, якщо ваша головна мета-поліпшити функцію легенів, то це може є, що вам запропонувати. Розглянемо наступний.

Допустимо, ви можете пробігти милю за 10 хвилин під час носіння речі. Крім того, не носите, що ви можете пробігти милю за 6 хвилин. Як ти думаєш, стала більш складної і ефективної тренування? Що ви використовуєте ваше тіло, щоб це повною мірою, звичайно.

На висоті аспект цих масок не працюють, тому що ваше тіло потребує, щоб пристосуватися до нової вершині протягом декількох тижнів. Тренування протягом 1-2 годин в день не повторити ті ж адаптації, як насправді живе десь з великої висоти. По-друге, навчання з допомогою цих масок буде обмеження загального повітряного потоку ви можете мати, це означає, що ви повинні працювати важче, щоб дихати. Це не висотні роботи. У великій висоті концентрація кисню значно менше, і тому ви досі взяти ту ж дихає, треба просто менше концентрація кисню. Ось аналогія, щоб показати різницю: ви можете випити чашку апельсинового соку. Навчання з кисневою маскою як через тоненьку трубочку для пиття соку (як кава соломи). Ви повинні дійсно важко смоктати, щоб отримати трохи соку. Реальних висот, як змішування чаша сік з водою, розбавляючи сік. Ви не повинні працювати важче, щоб пити апельсиновий сік, але ви отримаєте менше ОЖ з кожним ковтком.

Це відео , яке досліджує тему трохи більше.

Ніби вже згадувалося, ці маски можуть поліпшити функцію легенів, якщо це ваша основна мета. Принаймні, одне дослідження підтверджує це, але майте на увазі, що він не симулює висоті і нічого не було сказано про те, як спортивні результати розірвалися за поліпшення легеневої функції. Я б порадив проявляти обережність, якщо у вас є дихання проблеми, але якщо ваші легені здорові, і ви хотіли б краще дихати, цей тип продукту дійсно може зміцнити легені.

+267
lidiamcfreitas 12 лип. 2010 р., 08:47:32

Це не зосередитися на саме ті вправи, але ви, можливо, захочете, щоб перевірити будівлю на гімнастичну тіло, яке вправи прогресії, які включають обох V-сидіти і V-повісити. Акценти трохи різні, але вправи прогресії все одно можете отримати, що вам потрібно. У книзі не так докладно, як те, що ви хочете з точки зору "X секунд", але є багато місця, щоб змусити себе працювати на наступний рівень.

У книзі,-Ханг використовується в якості частини вправи косі м'язи живота на шляху до ведення бічний важіль тягне. Для V-сидіти книга прогресій для більш складних у вікна, манної, і піднімає ногу.

+160
Masudur Rahman 6 груд. 2016 р., 21:24:54

Я займаюся кроссфитом за останні 4 місяці, але я не втратив будь-яку вагу. Я бачив відео на YouTube Річ Фронінг і починаючи приймати деякі амінокислоти пити. Крім цього, я не споживати будь-яку іншу суміш білок. У мене немає сніданку і салат на обід. На вечерю я їм коричневий рис і варені яйця. Я бікрам йога на пару тижнів. Нарешті, я не бачу великої різниці у вазі.

Деякі з моїх друзів запропонував бігти, але я ніколи не був великим шанувальником його. Я повинен взятися за роботи?

+110
Tushar Gadekar 29 лип. 2015 р., 18:27:52

5х8 кардинально змінює програму. Це буде складніше, щоб регулярно додавати вагу, і стимул буде прагнути до витривалості і гіпертрофії, ніж сила. Я не впевнений, що це хороша ідея, але ви вільні, щоб побачити, як вона йде. Я б сказав, що ти різко змінюється характер програми робить це в той же час додавши безліч вправ допомоги. Ви не повинні чекати, щоб отримати такі ж результати, як православні небудь.

Аксесуар може працювати як заважати вашій основній роботі і допомогти рухів допомоги.

Коли-небудь у форматі PDF охоплює плато на стор 47 із хорошим поясненням наметах і deloads. Ви повинні перечитувати це.

Ви можете знайти його корисно подивитися на більш бодібілдинг-орієнтованих програм, оскільки це звучить, як те, що ви хочете. GreySkull LP або поштовх/тягти/планове ноги гарні місця, щоб почати. Ви також можете знайти його корисним, щоб просто зосередитися на програму сила на даний момент, і переключитися на бодібілдинг програма пізніше. Що програма Сила, ймовірно, виглядати як-небудь без змін.

+110
joaquinvu 1 серп. 2018 р., 15:30:44

Вибачте, якщо це питання здається з неосвіченою точки зору.

Я ходжу в тренажерний зал займатися бодібілдингом. Мої тренування, мої тренери говорили мені, що вправи здаються призначений протилежні категорії. Наприклад, двоголового проти трицепс, біцепс стегна, квадріцепс проти. Є також деякі категорії я не знаю назви англійською мовою, але вони дуже поширені вправи. Наприклад, як називається ця м'яз:
Overhead pull

Або:
Shoulder press

Відповідно, на моєму мовою, перша називалася "назад" і другого "плеча".

Моє останнє запитання: якщо існує протилежна грудні вправи. Загалом метелик, ти - "стиснення" між руками. У вправи, які ви робите зусилля, щоб відокремити руки? (перелом метелики)

На моєму мовою, вправи навпаки метелики зазвичай називають "Гребля".

+101
Ethernets 26 жовт. 2018 р., 08:17:26

Я б сказав Не все, про що ви згадали!

Якщо ваш вид спорту-це футбол, робити спринти і тренування на витривалість. Не в той же день, хоча.

Спринт тренування будуть податкові вибухові здатності м'язів і особливо нервової системи. Ви хочете, щоб триматися подалі від втоми, так як мета полягає в тому, щоб навчити ваше тіло і мозок, як рухатися на максимально можливій швидкості. Спринт практиці на мляві ноги не робити цього. Ви хочете повного відновлення між спринтами.

З іншого боку, тривалі тренування повинні бути спрямовані на зміцнення витривалість в темпі, який є стійким протягом досить довго, що ви насправді не досягають свої межі витривалості. Якщо ви біжите занадто швидко, ви не досягнете цієї межі. Мені подобається думати про витривалості, як біг в Темпі, де ви можете отримати "в зоні", де ви можете піти на дуже багато часу (думаю, що 90-хвилинний футбольний матч).

Спорт спеціальну підготовку, то, буде, де все це приходить разом. Роблю всі джерела і в 5-мильної траси в світі не допоможе, якщо ви не можете вести м'яч або передати м'яч! Але, вони допоможуть вам підняти свою гру на новий рівень, як ваш спорт-специфічні здібності.

В принципі, немає ніяких причин, ви не повинні бути в змозі зробити всі речі, про які ви говорили. Але, переконайтеся, що кожне тренування має на меті увазі - якщо ви робите спринт тренування, мета-швидкість! Щоб не втомлювати ваші ноги. І якщо ви збираєтеся на відстань, мета-витривалість - біжіть у темпі, який можна підтримувати, щоб досягти істинних меж витривалості.

+86
user49739 8 січ. 2013 р., 18:48:42

7 хвилин тренування ніколи не був призначений, щоб означати лише 7 хвилин. Я роблю три повторення, і це великий 30 хвилинного тренування (включаючи розминку і охолонути).

Джерело 7 хвилин тренування високої інтенсивності кругове тренування з використанням ваги тіла, говорить:

Наш підхід поєднує в собі аеробні та силові тренування в один тренувальний бій, який триває приблизно 7 хвилин. Учасники можуть повторити 7-хвилинний бій від 2 до 3 разів, в залежності від кількості часу, який вони мають.

+18
Aaswad Satpute 13 черв. 2018 р., 16:39:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil