Як альтернативний стартову силу і запуск/біг підтюпцем

Я Р з надмірною вагою чувак з основним акцентом на біг... багато-багато невдалих спроб у минулому, щоб триматися в спортзал з-за Домс і ** стає занадто жорстким, щоб прогрес...

Я розумію, що навчання ваги допомагає будувати

1) м'язова сила (від підняття тяжкості)

2) м'язова витривалість

Я нині роблю 5К -> його високої інтенсивності досить для мене...

Я шукаю, щоб зробити альтернативний підняття тягарів і біг через день

Я дивився на запуск програми Сила ... але інструктори тренажерного залу, здається, здається, в стороні від нього і мають свої власні ланцюги з участю машини гантелей і т. д..

Взагалі я дотримуюся правила велику вагу і низьке число повторень для схеми в тренажерному залі або все-таки краще дотримуватися при запуску програми міцність і виключає машин і т. д..

Як я можу ефективно управляти стартову силу і працює також . Я дивився на стартову силу форумах і від того, що я читала, що днів відпочинку для відновлення від підняття важких речей...

Я намагаюся підняти ваги в дні відпочинку від бігу з високою інтенсивністю ....

Так що ... як зробити прогресію по вагам або як мені впоратися з цією стартової сили, щоб відповідати моїм потребам.

Моя мета, щоб мати можливість запускати 5К ( роблю дивана, щоб 5K ) ВИИТ речі, як божевілля або кроссфіт-це не можливо в моєму фітнес-рівня і ваги. вторинні мети-зберегти м'язову масу, якщо у мене ... під час дефіциту калорійності, підняття тягарів

+949
PhatCrayonz 7 бер. 2019 р., 14:26:18
29 відповідей

G_H вкриті більш або менш все, що стосується цієї теми, але є щось ще, що дуже важливо, що більшість людей абсолютно неосвічених не про що.

По-перше, важливо розуміти, що жир не просто резервуаром для зберігання зайвих калорій або "потенційної енергії". Жир насправді є ендокринного органу, як щитовидна залоза або наднирники, наприклад. Це означає, що жир у цьому випадку біла жирова тканина секретує гормони, лептин є одним з них.

Лептин-це поліпептидний гормон, який виробляється жировими клітинами. Чим більше жирових клітин містять, випустила понад лептин. Думаю лептин як регулятор метаболізму і регулятором почуття голоду. Він пов'язує зміни в жировій тканині зберігаються в ЦНС контролем енергетичного гомеостазу.

Наприклад:

Ви їсте надлишок калорій протягом певного періоду часу.

Як ви їсте більше, жирові клітини наповнюються тригліцеридів, що збільшує вивільнення лептину в крові. Гіпоталамус в мозку має розгалужену систему спілкування з жировими клітинами, які містять рецептори лептину. Коли рівень лептину збільшити, лептин зв'язується з рецепторами лептину в гіпоталамусі, відправивши повідомлення, що ти "заправився." Тоді гіпоталамус посилає сигнали в мозок і інші частини тіла, знижуючи апетит і піднімаючи ваш метаболізм.

Або

Ви їсте нижче вміст калорій протягом декількох днів або тижнів.

Ваші жирові клітини зменшуються в раціоні, не їдять і т. д., і огрядні клітини випускають менше лептину. Ваш мозок відчуває, що рівень лептину низький, і що ви більше не "заправився". Гіпоталамус сприймає зниження рівня лептину, зниження швидкості обміну речовин і зменшення енергетичних витрат. Він також посилає "голодні" сигналу, що підвищує апетит і спонукаючи вас з'їсти.

Сигналізації лептину та інсуліну мають дуже близькі стосунки. Коли підвищується інсуліну, так і лептину. Це має сенс – ви їсте великий їжі, ваш рівень інсуліну підніматися, а потім йде лептину, сигналізуючи мозку, що ви повні і тримати бурчання метаболізм.

Інсулін продукують бета-клітини підшлункової залози, також мають рецептори лептину, де лептину є негативним регулятором вивільнення інсуліну. Так що немає жорсткого взаємозв'язку між цими двома гормонами.

Ось як це виглядає:

Ви їсте якийсь дикий лосось і великий солодкий картопля. Бета-клітини підшлункової залози виробляють інсулін у відповідь на рівень глюкози в крові. Інсулін стимулює вироблення лептину в жирових клітинах. Рівень лептину піднятися, викликаючи гіпоталамус до зниження апетиту. Високий рівень лептину також розповісти свою підшлункову залозу припинити виробляти інсулін. Але ось як це виглядає, коли у вас є опір лептину:

Ви їсте морозиво і купу змішувати модулі з мармурової плити з пиріжками, тому що Йоло, а ти в режимі "permabulk". Бета-клітини підшлункової залози виробляють інсулін у відповідь на рівень глюкози в крові. Інсулін стимулює вироблення лептину в жирових клітинах, переважної ваш організм. Рівень лептину йти вгору, але опір лептину починає встановлюватися. Високий рівень лептину спробувати, щоб розповісти свою підшлункову залозу припинити виробляти інсулін, але ти лептину стійкі, так що підшлункова залоза не отримує сигнал припинити! Зараз у нас хронічно високий рівень інсуліну, що призводить до резистентності до інсуліну.

Так що в принципі, крім того, що сказав G_H, це призведе до інсуліну/опір лептину.

Джерело - TNation

+985
UkGuy 03 февр. '09 в 4:24

Трохи історичних і особиста інформація: я 24yo, у 5'9 (1,75 м) і 213lbs (97кг), більш або менш 22%БФ. Я почав навчання ваги в мої 15, але не отримав серйозних. Навчання протягом одного року, згорблений на 1 більше, і так далі. В минулому році я успішно втратила близько 8 кг жиру, а потім протягом майже 2 місяців, я на наступну процедуру

Я вважаю, що я займаюся силовими тренуваннями, але дивись сам, ось як це:

В Понеділок

 • Присідання* 12/10/8 повторень
 • Жим ногами 10/8/6 повторень
 • Жим розминка + 3х5 повторень
 • Представники шків 3х8
 • Хрускіт в шків машини Репс 3х12
 • Телята стоять в Сміт-машина 3х12 повторень

Б - У Вівторок

 • Мертві-ліфт розминок + 3х5 повторень
 • Розминка прес + 3х5 повторень
 • Згортуваність біцепса (ш-штанга) 3х8 повторень
 • Лежачи трицепси розширень (ч-бар) 3х8 повторень

З - Четвер

 • Присідання* 12/10/8 повторень
 • Затерпла нога мертвого ліфта розминок + 3х5 повторень
 • Гантелі розминка жим + 3х5 повторень
 • Спроби підборіддя-вгору (шків machhine) 3х8 повторень
 • Висоті ABS ніг 3х12

Я хочу змінити його на більш бодібілдинг, зосередившись на двох головних цілей:

 • Постуральна корекція - значення ще одне питання, я опинився в неандертальця більше немає, і в мене є м'який kyphosys і lordosys які хотілося б звести до мінімуму
 • Пропорції руки/торс - у мене є потужна груди і великий торс, але тонкі руки. Побачивши мене ззаду я площу, від спини, я V-образну форму, навіть з мого живота. Але мої руки, здається, не ростуть, в минулому я був моніторинг, і я міг зменшити живіт, збільшити обсяг грудної клітини. Збільшення грудей і спини важить, але руки відстають. Хоча я знаю, що більша частина генетичних, я ніколи не пробував нічого, щоб покращити відносини руки/тулуб

Мої сумніви під час розробляємо нову програму: існує багато вправ, які я повинна зробити, щоб поліпшити поставу, і я не знаю, скільки з них я повинен включити. Крім того, я не знаю, якщо я повинен продовжувати з моїм вагою верстата, який я вважаю далеко попереду інший хід, але потенційно можуть прийти в шлях поліпшення постави. Я теж читала, що для розвитку зброї, необхідно навчання застосуванню зброї 2 рази/тиждень. Я повинен тримати мої тренування в понеділок, вівторок і четвер тільки**.

*Я хотів би робити важкі присідання, але в минулому році була проблема в коліні під час присідань. Тому в даний час я роблю це просто як розминка, щоб поліпшити свої форми, і звикнути до руху. І включили жим ногами в якості заміни.

**Я хотів би потрапити в спортзал 4 рази в тиждень, але я працюю в іншому місті і у мене є тільки час, щоб піти в спортзал, у вищезазначені дні.

+941
JamesENL 20 серп. 2010 р., 18:04:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Зберігаючи ваше тіло в теплі витрачає досить багато калорій, тому що ваше тіло, щоб спалити, щоб генерувати тепло, і вода стікає швидко, тому що це хороший провідник тепла. Плавання (рух) саме по собі не дуже вимогливих енергії, але робити це в прохолодній воді.

+929
Sasidharan G 10 лист. 2011 р., 19:34:52

Треба не здаватися. Займіться підняттям тягарів. Однак не забувайте про хороших кардіо-вправ. Навіть якщо вашою метою є збільшення м'язової маси.

+921
user7468620 26 черв. 2018 р., 20:13:22

Якщо ви дійсно повинні мати щось солодке, з'їжте його рано вранці, тому що тоді у вас є цілий день, щоб спалити його. Найгірший час, щоб з'їсти що-небудь солодке на ніч. Ви не повинні їсти нічого 2 години до сну (Якщо ви намагаєтеся скинути вагу).

Я хотів би запропонувати вам мати чит день, коли ви їсте невелику кількість шоколаду (або незалежно від вашого потягу є) замість того, щоб мати величезну кількість кожен 2 тижні. Протягом тижня ви будете більш мотивовані, щоб уникнути поганих продуктів, тому що вам не потрібно багато часу для них, тому що ви знаєте, що в п'ятницю (наприклад) ви не "дозволено", щоб з'їсти щось менш здоровими і не відчувати себе винним про це.

Я безумовно не пропоную вам провести цілий день їм шоколад по п'ятницях. Купи собі маленький і смачний дорогий шоколад, а не щось дешево і сердито. Таким чином, ви знаєте, він дуже смачний.

+909
rmutalik 6 січ. 2020 р., 14:22:03

Я хочу знати, що краще для прискорення процесу спалювання жиру.

 1. Бігова доріжка
 2. Сходові млин
 3. Гребний Тренажер
 4. Airdyne
 5. Спін Велосипед
 6. Драбина Якова
 7. Skierg
 8. Тренер дуги
 9. Еліптичний 10.Лежачий Велосипед

Будь ласка, поясніть, що це?

+870
Mathew Mahindaratne 10 лют. 2012 р., 07:18:06

Судоми, особливо у нічний час, може бути відповідь на низьким вмістом кальцію. Є побічний симптом, який вказує на низький кальцій, його називають божевільним ноги. Ваші ноги не хочуть зупинятися. Якщо у вас є як збільшити свій кальцій.

+864
Gurleen Vaishnav 14 груд. 2019 р., 08:33:26

Я намагаюся набратися сил, яка не залишає багато часу на відпочинок під час відпочинку між вправами (3-5 хвилин). Я новачок і поняття не маю, що робити в перервах! Я просто Даг навколо. Які пристойні речі робити в перервах?

+841
Fabrizio Restori 6 трав. 2015 р., 05:27:52

Ви не можете націлити втрату жиру. Якщо ви хочете зменшити жир на стегнах, вам необхідно зменшити жир по всьому вашому тілу. Де ваш організм зберігає жир самий різний для кожної людини і визначається генетично. Найбільш поширені в області живота і сідниць/ніжки.

Якщо у вас кілька Важка атлетика ви не станете великий і м'язистий з не звідки, це вимагає часу і зусиль. Що він може зробити, думала це тонус ваші м'язи трохи, що може допомогти сформувати ваші ноги, це може бути, чому ваш дієтолог вибрали деякі тягарів.

Тепер про ходьбі проти бігову частину. Є деякі відмінності враховувати, я б порадив вам прочитати це питання і відповідь(и)

+831
vpzomtrrfrt 28 жовт. 2017 р., 23:21:25

Мені потрібно набрати м'язову. Тому я кажу про вправи для збільшення м'язів, такі як віджимання, підтягування, поштовх, підйоми і т. д.,

Мій метод робити це, зберігаючи відносно більшу вагу і робити дуже повільно. Для вважаю, що одним пуш-ап на півхвилини. Як мудрий я роблю інші вправи. Хоча ніхто з моїх друзів не суперечити йому. Я не бачив нікого робити як я.

Так що, мої сумніви, що занадто велика повільність при виконанні фізичних вправ викликає жодних питань або рекомендовані?

+827
dgatwood 1 квіт. 2011 р., 14:45:11

ПІД ЧАС ДВОГОДИННОЇ ТРЕНУВАННЯ В ТРЕНАЖЕРНОМУ ЗАЛІ

  1. Як часто у професійного бодібілдера пити воду?
  1. Скільки води треба в загальному?
  1. Він/вона п'є великими ковтками або маленькими ковтками?
  1. Це чудова ідея, щоб замінити воду з фруктовим соком або молоком?
+789
Allec 18 серп. 2015 р., 21:14:41

Статті кращий час для роботи: є наука (дзеркало) дає хороший огляд існуючої наукової літератури по оптимальному часу доби для навчання.

Їх висновок:

На основі циркадного ритму гормонів, експресії генів і вашу температуру тіла сердечника, найкращий час, щоб планувати свої тренування між 14:30 та 20:30 год, якщо у вас нормальні біоритми і спати вночі приблизно з 12:00 – 08:00 год.

+777
Kalq 4 січ. 2014 р., 13:19:02

Я тренування тіла наркомана.

З моєї точки зору, робите 1 х 50 краще, ніж робити 10 х 5, тому що у вас є той же обсяг, але за менший час, у вас є більше інтенсивності.

Перші заповіді посади в підлогу "тренер" Уейд про художньої гімнастики маси "обійми повторень" і 4-й-це "граничні множини" джерело : http://pccblog.dragondoor.com/ten-commandments-calisthenics-mass/

Але роблю 1 х 50 може бути нудно і не ідеальний спектр інтенсивність. Очевидно, якщо ви можете зробити 50 віджимань тіло не потрібно для супермаркетів (і гіпертрофії). Дивіться 2-ї заповіді в тому ж блозі "працювати!"

Ви можете збільшити інтенсивність ускладнений варіант віджимань, як однією ногою на височині, ноги якнайвище на вікно, з боку в бік віджимання, Віджимання з ІСО тримати (я думаю, що віджимання-це домашнє завдання з самих варіацій) ... і останній крок на одній руці пуш-ап.

Ще одне велике домашнє завдання-це діпи (багато варіацій).

+728
user2433261 18 серп. 2012 р., 04:01:05

Хоча я припускаю, що це питання буде закрито, він може виходити за межі цього клієнт StackExchange - я все одно хочу відповісти.

Так. Це абсолютно часу, щоб втратити певний вагу. Майте на увазі, я не суджу вас.

Зайва вага або проблеми з серцем?

Чому я кажу, що так, бо є трохи зайвого жиру є. Хоча це, само по собі, не самий великий з угоди, він робить мені щось розповісти про інших своїх звичок.

В першу чергу, я бачу ознаки поганих звичок. Мало піклуючись про харчування, і більше уваги на смак, може бути? Набирає жир-це не єдиний симптом. Але надмірне збільшення жиру розповідає історію про поганий дієти, Що знову ж таки викликає купу інших проблем. Не останніми з яких є хвороби серця. Так що поки можна не враховувати жир, як добре, подумайте про своє серце.

Вам не потрібно сидіти на дієті, щоб просто схуднути. Змінити свій раціон заради вашого серця, і жир буде, природно, слабшати.

Поза

Крім того, існує проблема постави. Може бути у вас дуже сидячому способі життя. Робота робочий стіл робочий стіл хобі може бути?

Один дуже хороший спосіб боротьби з цим є, щоб отримати стіл, який може підніматися і опускатися по потребі. У мене одна, як на роботі, так і вдома, і витратити близько 2 годин стоячи, де я сидів. Це зробив чудеса для моєї спини, а я також турбували поганої постави. Все, що сутулість-це не добре.

Так що Так

Знову ж таки, в той час як сам жир добре, він розповідає історію. Вам не потрібно бути мотивованим, щоб виглядати краще. Мотивувати себе до поліпшення вашого здоров'я. Тіло буде виглядати краще в результаті.

+692
Alexander33 8 трав. 2013 р., 13:16:06

Поки немає конкретних вправ, яка буде робити це взагалі хороший аеробний підготовляти допоможе. Так що, продовжуйте ходити в спортзал і залишатися здоровим, і ви повинні мати довге, щасливе сексу на довгі роки.

Від WebMD:

Дослідження показало, що чоловіки старше 50 років, фізично активна була на 30% нижче ризик імпотенції, ніж чоловіки, які були неактивними. З віком чоловіки, збільшує шанси імпотенцію, але дослідження показують, що фізичні вправи можуть тримати людину буде значно більше. Отримані результати опубліковані в серпневому питанні Анналів внутрішньої медицини.

Імпотенція Зачіпає 20 Мільйонів Американців

Дослідження показують, що імпотенція, також звана еректильною дисфункцією, є далеко; він впливає як багато, як 20 мільйонів американських чоловіків. До 60 років майже половина всіх чоловіків будуть мати хоча б одну кисть з імпотенцією, кажуть дослідники. Протягом багатьох десятиліть, погіршення статевої функції була прийнята як природна частина старіння, але дослідники в цьому дослідженні пишуть вони, можливо, доказ цього не повинно бути діла.

Щоб перевірити свою теорію, дослідники опитали понад 31,000 чоловіків у віці від 53 до 90 років. Добровольці оцінювали свої здібності в попередні три місяці, без лікування, щоб мати і підтримувати ерекцію, адекватну для сексу. Дослідники також проаналізували інші показники сексуальної функції і подивилася на звички чоловіків.

Слюсар У Чоловіків Краще Ерекція

Результати показали, що чоловіки, які були фізично активні, повідомили краще ерекцію: чим надійніше людина, тим краще ерекція. Часті, енергійні вправи, еквівалент виконується не менше трьох годин у тиждень і граю в теніс п'ять годин на тиждень, виробляють максимальну користь -- з 30% знизити ризик імпотенції.

Результати також показали, що чоловіки менш 60 років отримував користь від вправи. Але погані звички, такі як надмірна вага, спостерігаючи за більш ніж 20 годин на телебаченні в тиждень, і куріння звести нанівець переваги бути молодим.

Дослідники пишуть, що вони сподіваються, що люди будуть вам важлива звістка: сексуальна активність може залишатися сильним протягом багатьох років за допомогою здорового способу життя. Імпотенція не повинна бути "нормальною" частиною старіння.

Джерело: Бекон, С. аннали внутрішньої медицини, август 2003; т. 139: С. 161-168.
Приклади: вправа збільшує чоловічу сексуальну життя

+620
jcho360 2 січ. 2014 р., 17:49:43

Деякі факти:

 • 8 каменів (50 кг) у віці 17 років дуже худа. Ви повинні переконатися, щоб відразу ж набрати вагу. Крім того, 1200 калорій в день-це не здорово для 17-річної чоловік. У цьому віці я з'їла 3000 калорій в день, і я не робив якісь вправи. Я все ще була худою (60 кг).

 • Якщо ви хочете отримати "режим голодування" і отримати м'язи, ви, очевидно, повинні харчуватися більше. Набирає м'язи неможливо, якщо ви не їсте більше. Якщо ви дійсно їсте 1200 ккал/добу, ви можете легко з'їсти подвійну, що ви їсте зараз, принаймні. Переконайтеся, що ваш раціон не збалансований.

 • Ви чітко потрапили в кардіо-пастка, де ви думаєте, що божевільна кількість кардіо-найкращий спосіб зменшити жир. Правда, це короткі напади високої інтенсивності вправи (високої інтенсивності інтервал підготовки) є більш ефективним способом зниження жиру, навіть якщо вони спалюють менше калорій. Це більш здорова форма фізичних вправ. Збільште інтенсивність, а не тривалість. Читав про це, це може змінити ваше життя.

 • Незліченна кількість годин кардіо кожен день будуть носити тільки вашого тіла, без яких-небудь позитивних ефектів. Кататися на велосипеді, якщо ви хочете, але якщо це високої інтенсивності (тобто ви змусити себе до межі) вважаю це вільний час, а не шлях до здоров'я.

 • Почніть тренування з вагами. Сила тренінгу (мало повторень, велика вага) буде міняти свій рівень гормонів і метаболізм і дозволить вам отримати м'язи. 400 віджимань в день не буду, це марна трата часу.

+597
pitylee 19 січ. 2010 р., 03:15:55

Я б запропонував 2. Віджимання і дружини.

Віджимання працюють: груди, плечі і трицепси. В основному зосереджені на груди. І в цьому экзерсисе є багато варіантів.

Загони: з низькою спинкою і чотириголового.

Ці 2 вправи можна виконувати в домашніх умовах.

Як пластилінова жиру burnners

+593
joshsoj 19 лип. 2014 р., 05:24:49

Я стежив Тім Ноакс' працює програма приблизно на тиждень-і-половину зараз: хороша програма. Але у мене великий каламбур-диплом-проблема / питання: мій пост-біг вправи на розтяжку. ... Це жахливо!

- Я хотів би, щоб витратити найменшу кількість часу для досягнення найбільш ефективного розтягування результату. -

Може хто-небудь [віз". досвідчені бігуни"[1]] рекомендувати рутинне, яке вони використовують - і, особливо, найбільш ефективним і економія часу[2]? (Якщо застосовно, серед тих, кого вони намагалися б / у?)

Було б сильно і щиро вдячний.


[1] З приблизно 1+ років регулярного виконання фонових

[2] в діапазоні 30-45 хвилин для спільної сесії


(Примітка: той, який я використовував (не дуже методично) становить CH. 7: після тренування Craftsbury перезарядки рутини, в Нью-Йорку Дорожній бігун клуб Повна книга працює.)

+592
Nhlakanipho Dlamini 15 трав. 2010 р., 09:55:44
 • Протягом декількох тижнів, ви почнете помічати збільшення рельєфності. Це буде залежати від вашого жиру в організмі: чим менше жиру ви маєте, тим легше це побачити рельєфність м'язів.
 • Ваш низьким вмістом вуглеводів, ймовірно, кинув тебе в кетоз, і ви, ймовірно, рівень дефіциту калорій (хоча це велике питання), так що ви будете робити велику спалювання жиру.
 • Ви будете нарощувати м'язову масу і волокон, збільшуючи ваш метаболізм спокою. Це призведе до подальшого збільшення втрати жиру.
 • Ви, ймовірно, отримати певний вагу, спочатку. М'язи набагато більш щільна, ніж жир.
 • Як Новачок, ваш організм буде швидко реагувати на парадигмі навчання. Плюс, це один з найбільш ефективних програми силових тренувань відомих людської раси, тому ви будете швидко прогресувати.

Багато залежить від вашого рівня жиру в відношенні того, що ви схожі. Що стосується міцності/прибутки/збитки, як початківцям робити складові ліфти з прогресивної завантаженням на твердому програмі, ви збираєтеся збільшити ваші сили: немає ніякого способу навколо нього.

Ви будете в кінцевому підсумку вдарив новачок/середній стіні і в той час як деякі могли б сказати, щоб не їв достатньо, щоб підштовхнути початківця досягнення, наскільки це можливо, особисто я ненавиджу жир, по мені так я не проти боротьби з моєї міцності, якщо він тримає мене від отримання черевом мені потрібно турбуватися про скорочення пізніше.

Великі речі я б зосередитися на:

 1. Форма. Запишіть свої форму з вашими складових ліфтів і знайти кого-то (цей сайт працює), щоб критикувати його.
 2. Збільшити вагу, але не повна дурепа. Ви хочете кинути виклик собі, але не руйнуй себе. Слідувати плану. Це важко, коли ви починаєте відчувати, як Супермен.
 3. Інше. Переконайтеся, що ви добре спати щоночі. Не парся поганий нічний сон, але не дозволяйте йому вийти з-під контролю.
 4. Є. Ваша дієта звучить непогано, але просто переконайтеся, що ви звернете увагу на загальну кількість калорій і макроси. Як ви прогрес різницю між 100 г і 150 г білок дійсно може зробити різницю в довгостроковій перспективі.

Ти справді на досить солідний шлях. Пиво тому, хто тебе напоумив з низьким рівнем вуглеводів і Rippetoe.

+539
Jelle van Buuren 3 трав. 2013 р., 18:36:52

Якщо ви хочете досягти того, що ви вказали в своєму питанні, треба більше тренуватися як штангіст, то культурист.

Важкоатлети тренують на внутрішню силу, по-перше, встановити і повторень з максимальною навантаженням вага, а розмір-це не головна мета.

Якщо ви спробуєте зробити це, вам потрібно тренуватися 3 рази в тиждень, так що вам знадобиться багато часу для відновлення.

Це тому, що коли ви тренування, ви повинні тримати інтенсивність, а також, тобто не більше 1 хвилини між підходами.

Також тому, що більшість вправ повинно бути кілька суглобів, Як поштовху, присіданнях і високих тягне, з одних лише цих вправ ви також отримаєте тренування серцево-судинної системи необхідно для збереження м'яса.

Я не впевнений, що це "важкий" для вас, але, наприклад, я хотів би зробити тренування такий:

Починаючи з 1 комплектом присед з порожнім Олімпійським бар на 40 повторень.

Потім 4 сети по повторень до відмови з 100кг, 120, 130, 140, 150, навіть якщо це тільки один реп, які ви можете зробити.

Потім очистіть ривком вибирають вагу, який ви можете підняти над головою тільки один або 2 рази за 4 комплекти.

Потім високих тягне з вагою ви можете зробити 1 або 2 повторень з 4 комплектів.

Якщо після цього у вас залишаться сили, ви можете зробити деякі тренування зі зброєю, більше повторень і легким вагою, все це не повинно зайняти більше 1 години.

Ми всі різні, але за роки навчання з важкоатлета на рівень конкуренції і бодібілдер, я зрозумів, що існують певні правила підготовки, яка ніколи не вмирає, тому що вони були доведені, щоб бути одним, що створює кращий відповідь серед людей в цілому, навіть якщо іноді вони можуть вам нудно.

У будь-якому випадку, ви можете побачити, що я пропоную дуже добре документована в мережі, вам просто необхідно поглянути на тіло важкоатлета і бодібілдера, щоб зрозуміти, що перші, як правило, має тіло, що ви не говорите, що ви хочете.

Їжа мудрий, ви повинні мати хороший накопичувач енергії перед початком, через кілька годин від закінчення тренування і в дні відпочинку, це коли потрібно отримувати білків і вітамінів.

+487
Yagnesh Chavda 10 груд. 2013 р., 09:48:01

Я думаю, що це краще, якщо ви будете дотримуватися деяких перевіреним методом, як німецький обсяг навчання. Це схоже на те, що ваша програма виглядає так, але це набагато більш випробувані й довели свою роботу. Крім того, він має дуже великий обсяг і займає порівняно короткий час. Він також ідеально підходить для гіпертрофії, яка є однією з ваших цілей.

https://www.strengthsensei.com/german-volume-training-introduction/ Ось посилання на статтю ГВт.

+457
Jackal 10 жовт. 2012 р., 03:43:05

Проста відповідь: Ні, це міф.

Більш конкретно: це може призвести до плутанини те, що різні люди мають на увазі під 'Навальний' і 'наповнювачі'. Тому відповідь буде жінок зробити об'ємними, якщо вони піднімати більше 5 кг ваги? може бути yes або NO, в залежності від того, що їх визначення 'Навальний' є. Але підсумок, по більшості визначень, і, на думку різних кращих тренерів і самих жінок, то відповідь полягає в тому, що поняття, що "я занадто громіздкі" - це міф. Міф постійно і, на жаль, штовхали жінок, які шукають фітнес.

Наукові факти про нарощування м'язової маси на жінок такі ж, як для чоловіків, враховуючи різні профілі гормон, для одне. Якщо людина піднімає важку вагу, відпочинок і забезпечити повноцінне харчування, жінка, як людина зміцніє, що зазвичай означає більше м'язів.

Застереження проти 'наповнювачі' для жінок-це не питання науки, а питання особистих або галузевих естетичні смаки. Що таке громіздким для однієї людини смак-це лише невелика частина м'язів на іншу. Людина в статті, яку ви цитуєте поїздів манекенниці в першу чергу-вони мають особливу естетичну у своїй галузі і вони можуть втратити роботу, якщо вони показують більше, ніж невелика частина визначення. Фітнес-моделювання, очевидно, в іншій частині індустрії та жінки, безумовно, потрібно тренуватися, щоб досягти естетичних уподобань їх торгівлі.

Як на звичайну жінку, багато популярні журнали постійно друкують статті, Що caustion проти 'наповнювачі' - але ніхто з них, по моєму досвіду, завжди означають одне і те ж як розмір або форма. Великий міф в жіночий фітнес (це з особистого досвіду протягом усього життя, працюючи з тренерами, розмовляючи з іншими жінками, і багато читав в журналах, в інтернеті і книгах), що набирає вагу важче, ніж 5 фунтів або 3 кг перетворить вас в Міс Олімпія ніч. Це жорсткий міф, щоб перемогти і постійно нагнітається в жіночі уми (і деяких чоловіків). Але факти такі, що для жінок або чоловіків, щоб стати великим, ви повинні піднімати важкі, відпочивати і правильно харчуватися-і що 5 кг-це не важко. 10 кг не важка. І м'язи не будуються відразу і громіздким, не відбудеться, незважаючи на те, що більшість жіночих виробів маг сказав, просто підняття тягарів важче, ніж 5 фунтів:

Як Лу Шулер пише в нових правилах ліфтингу для жінок:

... це дійсно важко поставити на розмір м'язів, це ніколи не відбувається випадково, і все це є ознакою успіху всупереч всьому. І от при всіх гормональних переваги, які дає природа для чоловіка. Між тим, жінки, природно, позбавлений кількості тестостерону, що б зробити м'язи більш простий результат, нескінченно турбуватися про додавання стільки м'язів.... Так це підводить мене до четвертої лайливе слово [навчання жінок вага]: громіздкі. Як і в 'Я не хочу бути занадто громіздкими.

Я кажу це просто, як я можу: Якщо ти екстремальний генетичних відхилень, ви не можете зробити занадто громіздким".

+413
Gigaboggie 27 квіт. 2013 р., 12:27:49

Як тяжко я повинен підштовхнути себе?

Я почав насолоджуватися штовхає свої межі, На щастя :) я використовую еліптичний цикл кардіо не менше 30 хвилин в день.

В середньому я використовую його на рівні 8/8, з 14kmh і про 160HR. Зрештою, від 5 до 15 хвилин, я йду швидше, 16~ і я відчуваю, що це майже неможливо, щоб продовжити. Я sortof відчуваю, що втрачаю себе фізично. Я уникнути болю в м'язах. Коли я absualtely доводиться зупинятися, я зупиняюся. Я не HR, але я вважаю, що на той момент я близько 180 або більше, коли я використовую мої руки, щоб перерахувати.

Іноді я відчуваю, як моє серце перестане битися або сповільнюється на декілька секунд на випадковий час. Може бути, раз на тиждень. Але я відчуваю себе добре. Можливо, це пов'язано і каже, щоб я перестала тужитися?

Я 100кг, м, 22, з 1500-2000cal щодня. Моя ПОВ: 1700.

Відповідь має бути з точки зору того, наскільки сильно я повинен підштовхнути себе в області управління персоналом, почуття і після кардіо ефект.

+332
sake 21 вер. 2014 р., 10:29:34

Я начиталася про різні дієти, і я продовжую бачити цю мову:

ХХ% калорійності обмеження

Що це означає в практичному плані?


Побачити це Вікіпедія статті для приклади використання мови.

+271
Tracy Jones 22 жовт. 2010 р., 12:59:40

Серйозні лазня (сауна) користувачів в Росії носять тюбетейки, щоб запобігти розширення кровоносних судин голови і тим самим запобігти після лазні головний біль також не варто забувати холодної зануритися після лазні.

+248
Alejandro Guerrero 15 січ. 2016 р., 11:59:03

Я тренуюся на спінінг (велосипед) і сьогодні я вже вийшов квадріцепс ніг (це діагноз мого лікаря). Він порадив мені, що я повинен тренувати різні частини ніг -не quadricpes але двоголові м'язи ніг. Ви знаєте які-небудь хороші тренінги тільки для цієї частини? Я не хочу здаватися на спінінг, але також було б добре, щоб зберегти здоров'я. Будь-які ідеї?

+181
Vishal Tathe 14 вер. 2014 р., 10:36:43

Проблема буде певна кількість компромісів, на початковому етапі, коли ви починаєте повертатися до звичайного тренування. Протягом багатьох років, у вас є не тільки жир, але і ваші м'язи мали певну кількість атрофуються за не будучи використані, як енергійно і часто.

Як ви отримуєте назад в режим тренування, в той час як ви втрачаєте жир, ви також додаємо м'язи, і це триватиме деякий час. Майте на увазі, що м'язова тканина щільніше/важче, ніж жирова тканина. Що в кінцевому підсумку відбудеться те, що ваша м'язова маса буде стабілізувати, як він досягає рівня, де він пристосувався до стресу, ви ставите на ньому, і тоді вона не буде додавати стільки нових тканин, і ви побачите більше для втрати ваги, оскільки немає зустрічної вигоди, поки ви продовжуєте втрачати жир.

Як ви дивитесь у дзеркало? Стрункішою? Тугіше? Більш визначеними? Це набагато краще оцінити, наскільки Ви робите, ніж масштаб. Або, можливо, отримати свій відсоток жиру вимірюють, як ви йдете, щоб допомогти вам оцінити прогрес.

+173
jskss juoka 18 груд. 2013 р., 22:50:06

їм 24 і 180см заввишки і близько 95кг ваги. я програміст, і як ви знаєте свою роботу, що повинен думати і активності розуму.

у мене є хороша дієта і якщо я дотримуюся наказам дієта допомагає схуднути дуже добре, але є проблема.

велику частину часу, коли їм працювати, якщо я відчуваю себе трохи голодним, я не можу добре зосередитися. і його, як нервові атаки, що я повинен що-небудь з'їсти. щось з цукром або вуглеводів в ньому.

у мене багато діяльності в моїй роботі це не дай активності тіла. іноді я гуляю по годині, але він не може бути завжди.

ви можете дати мені поради, які допомагають мені бути в хорошій формі і без проблем з моєї роботи.

дякую за допомогу

+115
ZitRo 1 лист. 2013 р., 14:01:54

Я багато разів чув від пауерліфтерів, що я працюю, "все, що вам дійсно потрібно, це 3 ліфтів, щоб вразити всіх основних груп м'язів, і технічно це все, що вам дійсно потрібна на ремонт,."

На верхньої частини моєї голови, я думаю, що присідання, станова тяга і жим це три вправи, які насправді мета практично всіх основних груп м'язів. Я також рекомендував би підтягування/підтягування і жим.

Які ваші думки про цих 3 вправ (присідання, станова тяга та жим лежачи) для ураження всіх основних груп м'язів? Також, є якісь інші вправи, які ви б порекомендували?

+98
Harsha Biyani 12 трав. 2015 р., 12:47:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil