Вплив кардіо-тренування на тривалість спалених калорій

Я використовував калькулятор калорій деякий час назад, що було два різних варіанти для роботи.

 • Працює
 • Біг (менше 10 хвилин)

Я можу тільки здогадуватися, дико. Може бути, тому що тіло спалює енергію, запасену в м'язах першого, так і після певної кількості часу організм починає поповнювати їх, що збільшує енергію, необхідну.

Є відмінності в тому, як організм спалює калорії після певної кількості часу?

Або запитав по-іншому: чи є різниця між бігом на 3х10 хвилин з перервами між ними або бігти 30 хвилин за один раз (за умови, що всі інші умови, швидкість, загальна відстань і т. д., Те ж саме).

+321
Alevtina56 16 лип. 2012 р., 11:51:49
33 відповідей

Гнучкість можна було. Є шапочка на гнучкість, засновані на минулому, позбавленим гнучкості. Дві основи гнучкості-це як часто ваші м'язи розтягуються (у різних формах) і генетика. Доходи дуже маленькі і поступові. Проте хороша новина полягає в тому, що ви зробили невелике навчання ваги у вашому житті, і вам не доведеться турбуватися про м'язи стають на шляху.

+1000
tr0y 03 февр. '09 в 4:24

Я чоловік, 29, 5'9" бач, ~ 70кг

Моя нормальна життя-це тренажерний зал в понеділок (вага), 2 години з кікбоксингу у вівторок і четвер, можливо, і годину (досить інтенсивний) 5-міні-футбол по середах. Тоді я роблю те, що я відчуваю, що в п'ятницю, суботу і неділю.

Я ніколи не мав шість пакетів, але я ніколи не був , що далеко. 6 місяців тому я вважав би себе у відмінній формі.

Тим не менш, я змінила роботу в офіс 6 місяців тому і ненавиділи його, було пізно з роботи, був злегка на взводі, він був у цьому безглуздому місці скінчилося тим, що я в основному їм KFC і Корніш пиріжки на обід, взяв у звичку пропускати кікбоксинг і тренажерний зал (відвідування можливо раз в три тижні) і досить багато купуючи великий бар Аеро шоколад кожен вечір по дорозі з роботи додому. Це на верхній частині щомісячної шашлик і пиво я люблю пити.

Я ніколи не доводилося турбуватися про те, що я їла раніше.. мені просто потрібно було переконатися, що я тепер кожен раз салат і апельсиновий сік, щоб я отримав достатню кількість вітамінів.

У будь-якому разі зараз, я опиняюся з невеликою кількістю жиру на моїх стегнах. Ви знаєте, як ви отримаєте хорошу розтяжку? Ну, кікбоксинг мені подобається робити цю ділянку, де я буквально розвів мої ноги як можна далі і розтягування внутрішньої сторони моїх стегон". Я роблю це все час, як ніби чекав кип'ятити чайник або просто, коли. Здається, тепер я поклала трохи жиру на стегнах і вони почали натирати. Це роздратування викликає у мене деякий дискомфорт як в повсякденній рутині і ввечері, коли я вийшов на пробіжку. (Я провів близько 4 миль?)

Це парадоксально, я завжди хотіла набрати вагу, але зараз він пішов в одному конкретному і досить незручні місця.

Я кинув цю роботу і повернувся до старої роботі та з інших причин, так що, хоча це занадто рано говорити, Я думаю, що я зламав існуючий шаблон. Я курю і може (хоча й рідко) пропустити прийом їжі, Якщо має бути, але я шукав якісь "мій-ситуація-конкретні відповіді на ці питання:

 • Який найбільш швидкий спосіб скинути вагу між стегнами? Поєднання пропуск прийому їжі, або є тільки салати) і продовжувати свою діяльність?

 • Я не фахівець і я не виключаю, що як мені стукне 30, це мій обмін речовин, що викликає повільне збільшення ваги. Які думки?

 • Я міг би досягти тих же результатів, скажімо, гирьовий більше? Чи повинен я рахувати калорії, сказати, щоб не з'їсти більше в результаті підняття тягарів і бути голодним?

 • Це взагалі можливо, мета жиру в певній галузі? Якщо у мене немає величезної кількості жиру, мені втрачати мої м'язи спочатку на моїх руках?

 • Які терміни реально втратити цю вагу?

 • Якщо б я бігав 3 рази на тиждень моєї поточної діяльності, я могла б підкріпити мої стегна?

 • Є будь-які інші поради ви могли б запропонувати з моїх пунктів вище?

Я сподіваюся, що я бачив, як бурхливо реагую, але я не думаю, що у мене такі ж вимоги інших людей, що намагаються схуднути?

+977
Annette Kongsmark 9 вер. 2017 р., 09:57:35
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В даний час Я допомагаю батькові у втраті значної кількості ваги. Йому 60, 6'0", вага 230lbs (104kg) і їсть дуже здорово, підтримання добре збалансовану дієту. Біда в тому, що він не користується взагалі, але нещодавно він вирішив, що він хоче зменшити жирові відкладення, який є для нього великою проблемою, і досягти мети вага близько 204-208lbs. Я бачу багато подібних питань про такого роду речі на сайті, але жоден з них не дуже підходить до ситуації. Він має деякі проблеми, переносячи свою вагу на його зап'ястях, тому такі речі, як віджимання, берпи і т. д. насправді не варіант, поки він не втрачає вагу. Ще мене турбує, що його сім'я має дуже невеликі проблеми з серцем, тому я не хочу, щоб він все одно зайвий будівлі жир навколо серця. Мені було цікаво знайти його кардіо/схеми програма, яка допомогла б його швидко схуднути (його головна мотивація-це його весілля ювілей свято в 5 тижнів) і зменшити його загальний вміст жиру в організмі. Багато чого з цього зосереджена навколо його талії, стереотипне "пивного" живота, але я прекрасно розумію, що немає шляху до мети, що конкретно. Будь-яка допомога буде оцінили. Я весляр, тому я тренуюся щодня, так що і спонукало його піти зі мною-не проблема.

+975
gorcajo 30 трав. 2014 р., 22:34:25

Це самий дратівливий питання, який можна задати у фітнес/велнес та світу з бодібілдингу.... від науки до побутової журнали, весь світ був би 1 млн. різних уявлень про нього, і ці добавки компанії намагаються змусити нас споживати все більше і більше, поки ми не могли вони стільки в надлишкових кількостях на всіх. відредагував мій вирок тут, тому що моє зауваження, що я використовував, щоб узагальнених підійшла по-різному. Так я calirify :Д

Моє скромне таке, що ви повинні заповнити ці виснажується глікоген депо ви просто використали після тренування і переконайтеся, що ви мати достатню кількість жирів у вашому раціоні, який буде використовуватися, поки ваш організм має потребу в матеріалах для створення нових клітин. Решта все debateble і необов'язковим. Чому? Не питайте мене, весь світ експерти і вчені на зіткнення і ніхто не каже, що висновок той же - навіть в минулому - в два рази.

Після витрачати багато часу і грошей витрачати значну кількість ОД часу, щоб виконати мої власні якісні дослідження, я прийшов до висновку, що близько 75-130г білка на день для здорової людини становить у середньому. Це я дізнався на мій власний і я також виявив, що хтось, хто більш досвідчений, ніж мені з приводу харчування - з ким ним виявився Бред Пілон - прийшов до такого ж висновку.

Ви також можете перевірити довідкових матеріалів з examine.com'и сторінку "сироватковий протеїн" і спробувати зрозуміти, як це працює.

Я настійно раджу всім у цій темі, щоб прочитати "це" Бред Пілон. Він також написав найбільш об'єктивну думку і поради, як можна отримати з цього питання.

Також, якщо ви турбуєтеся про твоє одужання, ви повинні переконатися, що ви також влаштуйте собі потрібну кількість макроелементів (відомий як макроси). Макроси-це інше anality м'язового харчування у світі, що також має велику полеміку. Але тим не менше, я хотів би зазначити, що ви не повинні забувати про споживання жирів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як вона працює, будь ласка, прочитайте буде Брінк будівлі тіла показало, що для багатьох є обов'язковим, щоб мати у вашій шафі.

+954
Se Linux 21 трав. 2014 р., 11:02:45

Я збираюся почати Табата розпорядок, щоб підвищити свій кардіо витривалість.

Найкраще що я знайшов цей калькулятор.

Ці результати точні? Якщо немає, будь ласка, запропонуйте альтернативу.

+936
Halfstop 12 жовт. 2011 р., 12:18:16

Я чув/читав тут і в інших місцях, що я не повинна робити кардіо, Якщо моя кінцева мета-набрати вагу.

Деякі суспільства кардіо може бути хорошим під час навчання ваги. Кардіо допомагає при збільшенні О2 кровообіг, зміцнює серце і підвищує витривалість. Однак, що кардіо не багато-це навантаження на м'язи, щоб стимулювати зростання. Біг 5 км в день не те ж саме, як робити присідання, тому що ваші м'язи швидко акліматизуватися і ніякої додаткової проблемою.

Кардіо-це прекрасна розминка техніка для мене особисто. Я побігав близько 20 хвилин, перш ніж перейти до фактичної ваговій категорії. Достатньо, щоб зігрітися більшість м'язів в моєму тілі, і я виявив, що це збільшує мій фокус краще тягнеться дуже вигідно при роботі з вагами. Однак, якщо у вас є особистий тренер (або скоро буде), вони будуть краще здатні адаптувати звичайні тренування для вас.

У мене просто трохи "пивний живіт". Я здається бідною. Зокрема, коли справа доходить до певних нічні розважальні заходи, де я не можу закінчити, перш ніж я закінчу. Я повинен бути біг на біговій доріжці або на велосипеді в тренажерному залі? Я повинен робити ранкові пробіжки, або будь кардиотренажер на все?

Пивний живіт буде поліпшуватися з просто про будь-яких вправ, які ви робите постійно, але потрібно мати на увазі, що генетика може працювати проти вас (о, чоловіки, як правило, зберігати зайвий жир на тулуб, і деякі чоловіки більшою мірою, ніж інші) і, плоский живіт це ще питання, жир %, ніж сильні м'язи кора. Під час сильного черевного преса, безумовно, буде більше і тиснути на низ вашої шкіри більше, ніж у нетренованої АБС, ви не побачите з шести кубиків без жиру % вниз. Трохи жиру-це добре. Якщо ви коли-небудь захворієте і не їжте багато, або просто не може їсти з інших причин - ваше тіло буде переважно використовувати жир замість м'язів, якщо вони доступні.

Що стосується ваших нічних занять - знову ж таки, просто про будь-яких фізичних вправ, щоб допомогти вам. Однак, присідання і деяке світло кардіо, ймовірно, допоможе краще для цієї конкретної діяльності. Вхолосту через м'язової втоми (ваш пульс-це добре, але ваші м'язи відмовляться від вас) може підштовхнути мене до більш силові тренування орієнтованої тренування. Працює вхолосту, тому що ваш пульс злітає вгору і ви дихаєте дуже сильно штовхнув мене в бік, запропонувавши більше кардіо.

Що стосується того, що ви повинні робити: Ну, це залежить від того, де ви перебуваєте зараз і що ви хочете в кінцевому підсумку. Знайти вправа вам сподобається, і робити це постійно-це перший крок - спорадичні тренування не допоможе, а може зашкодить вам у довгостроковій перспективі. Зробити консервативну мета; силові тренування протягом 30 хвилин, або біг підтюпцем протягом 30 хвилин. Як тільки ви досягли цієї мети, беремо держак від ваших здібностей і переглянути свій план. Як тільки ви щасливі з одним видом фізичних вправ - кажуть, що ти контент з бігом протягом 30 хвилин три рази на тиждень - тоді ви можете працювати на силові тренування м'язової маси (або навпаки). Після того як ви задоволені обидві, це питання обслуговування.

Є кілька важливих речей, щоб пам'ятати, хоча:

-Правильна форма: навчитися рано, робити це часто. Кардіо травми не гострі - вони підкрастися до вас після декількох місяців або років погане навчання, якщо у вас немає належної формі. Силові тренування травми може бути гострою, і дуже, дуже боляче. Нижній частині спини травми з-за неправильної форми є загальними, і якщо Ви дійдете до великих ваг, можна буквально калічить в крайніх випадках. Якщо ви не можете підтримувати правильну форму протягом будь-якого вправи, зупинити негайно і спробуйте знову в інший день.

-Ви могли б зробити деякі ранні м'язової маси при схудненні, але загальний консенсус полягає в тому, що ви повинні вибрати один або інший залежно від ваших цілей. Набираючи м'язової маси включає в себе складні м'язи і харчуватися надлишок калорій (зазвичай білка). Втрата ваги включає в себе підтримка м'язової маси та дефіцит калорій (як правило, через обидва фізичних вправ та зниження споживання калорій).

Силовий тренінг не про те, щоб побачити, наскільки швидко ви можете виконувати безліч повторень, це про те, як контролюється, ви можете бути самим вагу. Коли ви будете готові виконувати вправу, скористатися моментом, щоб розім'яти свої м'язи і оточити своє тіло. Це також дуже часто, щоб почати з легких ваг перше - може, половину максимум - так що ви можете виправити будь-які несправності у вашому вигляді, коли ви знаходитесь на більш низький ризик для травми.

-Що б ви не вирішили робити, дотримуйтеся його. Це найважливіша сторона будь-якого режиму тренування. Будь-яке навчання можна зробити - будь то кардіо або силу, будуть швидко зведені нанівець, якщо ви не можете продовжувати робити це. Приріст сили може зникнути за два тижні (залежно від того, як довго ви тренували м'язи), і збільшення витривалості може зникнути в ті ж терміни, якщо ви берете довгий відпустку. Мета 6 до 10 тижнів дуже послідовних тренувань; після цього він зазвичай перетворювався в (здоров'я) звичка з усіма перевагами, яка йде разом із здійсненням на постійній основі.

-Дні відпочинку дуже важливі, і вам не треба силою м'язів, щоб робити те, що вони не хочуть робити. Якщо ви або певного набору м'язи болять, нехай болить, поки вони не. Якщо ви відчуваєте, як ви потягнули м'яз, розтягнули сухожилля занадто сильно, або були поранені суглоба - завжди зцілити, перш ніж повернутися до тренування, навіть якщо це означає тижня не тренується. Не тренуватися через біль' - знос, буде повертатися, щоб вкусити вас. Як ви Прогрес через яке б вправа ви віддаєте перевагу, ви знайдете ваш час відновлення буде скорочуватися.

+883
John02 21 вер. 2014 р., 15:02:43

Просто думав, що бачив, як ніякі інші відповіді запропонували, це... ви якісь вітаміни або добавки? Перш ніж я почав тренуватися, я використав, щоб мати що-небудь від 5 до 10 годин сну на добу. Це означало, що я завжди був надто втомився, щоб зробити що-небудь. Після візиту до лікаря, аналізи крові я, нарешті, сказав, що мій рівень тироксину були низькими. Зараз я приймаю полівітаміни і я відчуваю себе набагато краще, ніж раніше, так як у мене потік вітамінів групи В Мені в останній день. Може бути, це те, що ваш раціон повинен для підвищення нафтовіддачі.

+879
Justin Olbrantz 15 квіт. 2011 р., 16:05:57

У кого-небудь є ідеї, що може бути Біблія вправ з власною вагою? Багато років тому Білл Перл випустити книгу, яка дуже сильно показує всі вправи підйому ваги ви, можливо, захочете, щоб побачити, цікаво, чи є таке поняття, як вагові засобами антицелюлітного комплексу йти.

+864
user37141 4 жовт. 2011 р., 08:16:06

Я намагаюся збільшити кількість спринті та різання, що я можу зробити послідовно, не згорів.

Нещодавно я почала жорстку програму тренування/план, який змушує мене робити стрибки і випади тут же послідував розганяється з меншим часом між представниками. "Мало" часу простою перетворився в "інше" час простою, тому що я не міг тримати темп.

Який найкращий спосіб збільшити свої анаеробні енергетичні рівні, так що я можу збільшити інтенсивність і зменшити час відновлення?

Мені 25, якщо це робить різницю.

Редагувати: я повинен також додати, що я 6'2", 190 фунтів і був дуже активним все своє життя.

Я думаю, що я шукаю деякі загальні відомості про анаеробної витривалості, анаеробної відновлення і як поліпшити їх./Редагувати

Редагувати: я знаю, як ногу собі, як бігун на довгі дистанції, так що я знаю, що мої аеробні енергетичні рівні можуть підтримувати різні відстані. Всі вправи в даній програмі перевершують рівні, які я можу постійно підтримувати. Як я можу навчити своє тіло швидко відновиться, так що я можу перевершити мого аеробних рівнях неодноразово і потім відновлюватися дуже, дуже швидко?/Редагувати

+845
user110763 5 січ. 2016 р., 13:50:40

Використовувати дошку, щоб стати сильніше, ви повинні дощечки для напружених, але субмаксимальної раз. У вашому випадку це, ймовірно, задає близько 20 секунд, за допомогою декількох наборів (наприклад, 3-6) і спокою коротко (наприклад, від 15 до 90 секунд) між підходами. Прагніть до надійним 40-другий тримати в місяць або два.

Я згоден з Arthlete, що єдиний варіант, який виглядає дуже непродуктивно становить 10 секунд/10 секунд відпочинку. Інші параметри буде добре. Тримайте дошки складною, не вимагаючи всі зусилля зі свого тіла в кожен набір.

+799
user8222700 23 бер. 2018 р., 13:24:47

Наскільки я можу судити, слово, звук - крепітація, хоча це не тільки описує "вискакують", але і "решітка" і "тріск". При цьому не обов'язково патологічне себе, багато умов, насправді не призведе до того, що за звук.

Якщо це особливо "вискакують", що вас цікавить, Вікі по розтріскування стиків , здається цю адресу. Різні процеси в синовіальній рідині (формування/розчинення бульбашок газу) наводяться в якості основної причини, хоча тріск зв'язок за популярність згадуються.

Наскільки активно тріскати суглобів не шкідливо, у ряді досліджень (див. посилання вище Вікі) свідчать про те, що вискакують із суглобів пальця, принаймні, не виробляють будь-яких проблем.

+767
alehan 23 бер. 2012 р., 05:26:33При післяопікових ефект, ака надлишкового послетренировочного споживання кисню відбувається незалежно від часу доби фізичні вправи сталося. Головне, він залежить від інтенсивності тренування. Таким чином, якщо ви здійснювали в ранкові або вечірні години, ваш ТОЦ повинен бути схожий, як застосовувати інтенсивність схожий.

Чи є переваги занять в першій половині дня? Хоча це залежить від людей, в середньому, відповідь - так!

Згідно цієї і цієї статті, вправи перед сніданком призводить до збільшення втрати жиру, чим пізніше в той же день.

Крім того, вправи вранці зменшує зволікання. Коли ви тренування у вечірній час, є тенденція пропустити через багатьох причин: втома, лінь, надзвичайних ситуацій і т. д. Вправа пропустив-це вправа, які не можуть бути відновлені назад. Робота в першій половині дня знижує таку можливість.

Ранкова гімнастика дає заряд енергії протягом дня, що призводить до ще більше калорій. Якщо у вас був досвід тренування перед роботою, ви помітите збільшення енергії протягом дня (поки ви не надірветеся). Крім того, ранкові вправи дозволяють збільшити інтенсивність (тому що ваша енергія не використовується для інших повсякденних питань).

Нюанс: тренування в ранкові, сама по собі не принесе більше вигоди, ніж увечері. Якщо ж інтенсивність застосовувалися, як ранкові та вечірні вправи повинні створити аналогічні результати. Але при додаванні ефектів, пов'язаних з ранкової гімнастики, вона робить вправи зранку краще, ніж увечері.

+764
ANdrei 23 груд. 2014 р., 15:38:35

В першу чергу, проконсультуйтеся з лікарем.

 • Ви відчуваєте багато змін, що лікар може допомогти вам в рішенні. Ви набрали багато ваги в 3 місяці. Ви пішли в "алкоголь-індукованої депресії". І ця нова робота і майбутня весілля може бути причиною якесь лихо. Ваш лікар може зробити заміри, допомогти вам знайти хорошу дієту, допомогти вам з вашою депресією, а також проконсультувати вас по цим коктейлем вкладок, які ви приймаєте. Також ваш лікар може визначити, якщо ви чітко здійснювати або якщо вам потрібно приймати які-небудь заходи обережності.

Дієта та фізичні вправи

 • Для втрати ваги, дієта і вправи є способом піти. Хірургія може бути ваш останній вибір, і тільки якщо дієти і вправ не вийде. Дієта у поєднанні з регулярними фізичними вправами є ключем до втрати ваги. Ваші результати від послідовного, правильного харчування і фізичних вправ буде бити будь коктейль вкладок. Найбільший недолік коктейлю думає, що це буде робити трюк.

  Вступати в тренажерному залі-це відмінний крок. Запитайте тренера, щоб встановити Вас з хорошою програмою, яка включає в себе кардіо з інтенсивними інтервалами, опір або силові тренування і розтяжку. Але спочатку порадьтеся зі своїм лікарем, особливо, перш ніж намагатися високих інтервалами інтенсивності.

 • Для депресії, інтенсивні, регулярні фізичні вправи можуть допомогти.

Відстеження Вашого Прогресу

 • Відстежувати Ваші успіхи, приймаючи вимірювання. Вони гарні для мотивації, коли ви відчуваєте свій прогрес застоялося. Вони можуть бути корисні в попереджаючи вас, коли вам потрібно внести зміни в вашу програму.

Порвати Тривалому Сидінні

 • Потрібно робити короткі перерви руху на роботі. Дивіться , що відбувається, коли люди сидять 8-10 годин/день. Для ідей на вправи, які ви можете зробити на або поруч з вашим столом з ваги або опору трубопроводу див. В цій позі відповіді.

  Коли ви вдома нічого робити, окрім як сидіти. Якщо вам доводиться сидіти, то придбайте гімнастичний м'яч і відмов або повалятися на ній. Погуляти. Знайти вид спорту або діяльності, які вам рухатися. Знайти активних людей.

Один рік дає вам гарні терміни, щоб створити більш здоровий спосіб життя, які допоможуть вам нормалізувати свою вагу. Збільшення ваги для певної події-це хороший мотиватор. Однак, стає здоровим для іншої частини вашого життя ще важливіше.

+693
Anees Rao 9 бер. 2011 р., 19:55:01

Ви шукаєте тут дві відповіді:

 1. Чи буде у вас проблеми з плечем, якщо ви продовжите виконувати 100 віджимань кожен день? Відповідь це залежить. Якщо ви робите 100 віджимань кожен день, і у вас не було жодних проблем плеча, то ви, ймовірно, не буде мати проблеми з плечем у короткостроковій перспективі. Однак, ви могли б хотіти розглянути двк тягнеться і деякі вправи для спини, щоб запобігти потенційний плеча проблеми в довгостроковій перспективі. Це загальна проблема в довгостроковій перспективі, називається плечем наброс з-за м'язового дисбалансу (від віджимання - зміцнення передньої - груди і плечі, але не зміцнення м'язів спини - значить додати підтягування і рядків , коли ви робите віджимання з цього моменту).

 2. Будете робити 100 віджимань кожен день допоможе вам отримати м'язи грудей? Відповідь на це питання знаходиться також в залежності від ваших цілей. Якщо ваша мета-продовжувати поліпшення м'язової витривалості, то ви повинні продовжувати збільшувати навантаження, робити більше повторень (тобто бігунам на довгі дистанції). Однак, якщо ваша мета збільшити розмір м'язів, ви повинні слідувати прогресивний принцип перевантаження за рахунок збільшення навантаження на м'язи грудей, вибираючи гантелі/вправи, які можна виконувати тільки по 8-15 повторень повноцінний відпочинок (через день). Це можна зробити з варіаціями (зниження віджимання, plyo віджимання або плескати віджимання або обтяжені віджимання).

Ваші м'язи поки звикають до певної навантаженні і схемою руху через деякий час (4-6 тижнів) на основі принципу нервово-м'язової адаптацією. Таким чином, ви повинні продовжувати, щоб кинути виклик ваші м'язи якщо ваша мета-підвищення м'язової витривалості або збільшення розміру м'язів. І звичайно, правильне харчування є життєво важливим для будь-якої мети.

Сподіваюся, ця відповідь допоможе!

+627
Veer Sharma 31 січ. 2016 р., 13:16:58

Я зазвичай прихильник силових тренувань в більшості випадків, але для занепокоєння, я б особисто порекомендував кардіо або щось, що дійсно змушує вас відчувати, що ви не залишили енергії, де дійсно можна змусити себе в ту сторону.

Бойових мистецтв або бігу.

+590
yahya 31 січ. 2013 р., 18:09:43

Короткий відповідь на ваше запитання “Чим відрізняється в моєму тілі з рік тому?" Просто про все!

 • Більше мітохондрій? - Так, ЕСП. якщо ваша тренування включає аеробні вправи або витривалість. За словами Дадлі дослідження,

  "збільшення інтенсивності тренувань призводить до найбільшої адаптивної реакції в мітохондріях".

 • Вони більш ефективні? - Так. За цим посиланням

  "Вправи на витривалість покращує функції мітохондрій на протязі всього життя". “Вісім тижнів тренувань на тредмиле (80% піка поглинання О2, 5 Д/тиж) доповненої функції мітохондрій, максимальна швидкість синтезу АТФ в ізольованих мітохондріях, і всього тіла, максимальне споживання О2."

 • Хімічний баланс різних? - Так, AceFitness має гарне резюме деяких змін вправа викликає в залозах ендокринної системи і гормонів secreations впливу на кістковий і м'язовий зростання, артеріальний тиск, рівень інсуліну, і гарний настрій.

  • Вправа впливає: гормони щитовидної залози , які регулюють загальний обмін речовин, ріст, і диференціювання тканин, а також експресії генів" і окислення жирних кислот.

   Результати цього дослідження показують, що вправи, які виконуються в анаеробному порогове значення (70% від максимальної частоти серцевих скорочень, рівень лактату 4.59 ± 1.75 ммоль/л) викликала найбільш помітними змінами у розмірі будь-якого гормону значення.

  • Підвищення концентрації ЛПВЩ (ліпопротеїнів високої густини холестерину)

Ваша серцево-судинна система адаптується і два важливі зміни включають в себе:

 1. Збільшення ударного об'єму - скільки крові серце перекачує з кожним скороченням, що робить його більш ефективним з кожним ударом серця. Серцевий м'яз збільшується, щоб задовольнити цю потребу.

 2. Нижче ЧСС, так воно б'ється рідше.

Є почати деякі зміни відбуваються, але повна відповідь включає в себе зміни в м'язових волокнах, дихання, еластичність кровоносних судин, складу тіла і т. д.

+560
Controless 31 бер. 2018 р., 20:38:45

Я використовував С4 і раніше, з сильним ефектом я міг би додати, ніколи не використовували креатин. Мені було цікаво, починаючи з С4 вже має креатин в ньому, це ОК, щоб використовувати їх в той же час і він, можливо, змінити ефекти один одного.

+560
Kamafeather 9 лист. 2012 р., 14:46:04

Після великої події (в моєму випадку тенісний турнір вихідного дня), ніж відповідний час для відновлення, перш ніж знову продовжити тренування?

+558
Slavomir 18 лист. 2014 р., 06:53:58

Якщо ми правильно передали ми автоматично використовувати праву сторону більше не думаючи про це.Як ніби за щось поліз на верхню полицю, натягуємо, використовуючи тільки праву ногу, або грати в будь-якому вигляді спорту, ми легенів з правою ногою першої.

У вас були серйозні травми в минулому, як у вашій литкового і камбаловідной м'язи (ікри)? Це може бути причиною ваших судом.

Спробуйте робити якісь випади і я хотів би запропонувати вам використовувати тільки ліву сторону - крок вперед з лівої ноги, опустити праве коліно так що вона падає на землю під прямим кутом і відсунути з лівою ногою тримаючи всю вагу на п'яту не стопи. Ще один хороший спосіб, щоб спробувати це 'коліна встати - почати на колінах на підлозі і встати через першій ліву ногу. Зворотний колінах з допомогою лівої ліворуч. Спробуйте 15-20 з них кожен день.

Я сподіваюся, ви прийшли правильно.

+358
Md Ehtesham 28 лип. 2014 р., 02:48:18

Для скасування вага, як правило очікування 48-72 годин, перш ніж знову тренування м'язової групи. Це буде трохи відрізнятися між тим, як довго ви тренувалися, як довго ваші тренування / як сильно ви працюєте, що групи, і так далі. Якщо ви працювали не менше 3-4 тижнів в такому ж стилі (тобто вдень груди від лави, гантелі та мух) 48 годин має бути багато. Якщо вам не більше 45 хвилин - 1 годину важкій роботі, 48 годин має бути багато. Однак, якщо ви або новачок в роботі або мають тривалі тренування більше 1 години, я б радив чекати 72 години. Ось чому більшість програм буде у вас працювати м'язові групи 1-2 рази в тиждень, тому що одужання-це надзвичайно важливо.

Так що правило 48 годин, якщо у вас виникли стандартні тренування. Я пропоную 3 днів, або створення різних тренувань на різні дні тижня, але щоб відповісти на ваше запитання 48-72 годин-це взагалі нормально для всіх. Сподіваюся, що допомагає!

+311
deggie 12 трав. 2012 р., 17:46:06

Я думаю, що ти наближаєшся до цього дуже мудро. Поки що немає базової фізичної проблеми (що це не звучить як є) це звучить, як ваше тіло трохи повільно, щоб пристосуватися до нової навантаженні.

Я б уважно прислухатися до свого організму, а тільки дати йому навантаження, він може обробляти + 10%. Якщо вам потрібно трохи відпочити, щоб повернутися після цього. Я б очікував, що прогресування до більш біг, і т. д., Щоб бути трохи повільніше, ніж порад ви прямуєте.

Гомілка болить, коли починаю бігати-ходіть програми-не рідкість в моєму досвіді. Я особисто не вірю, що це запалення окістя. Я вважаю, що нові пагони називають будь-яку біль в гомілці запалення окістя, але ви не збираєтеся отримати перелом після 3 тижнів дуже легку роботу. Замість цього, моя теорія полягає в тому, що це просто м'язи ніг звикають до нової навантаженні і скаржитися трохи, поки вони роблять це.

Уважно контролювати своє тіло, побудувати поступово навантаження. У якийсь момент Ви будете комфортно працює 30 хвилин в день, і тоді все повинно бути нормально, як і інші бігуни, і ви можете вибрати інші цілі.

+304
Craig Rowland 2 серп. 2010 р., 18:21:52

Я хочу мати можливість тренуватися діпи, з метою переходу в кільце опускається, то м'яз вікон. Моя проблема полягає в тому, що коли я роблю регулярні провали, або машину допомогти діпи, я отримати високий, consistsent рівня біль у плечі. Я думаю, механізм травми полягає в тому, що мої плечі злегка повертати внутрішньо, можливо, тому, що я намагаюся набирати невірний м'язи в рух, і я отримую багато біль у плечі.

Я думаю, що його також зазначити, що, хоча більшість людей описують провали в якості вправи для трицепсів, я відчуваю тільки напругу в м'язах грудей. Я намагався робити соуси на DIP допомогти машиною, але у мене така ж плеча проблеми незалежно від суми допомоги, які я використовую (моя теорія полягає в тому, що занурення допомогти машина може бути змушуючи мене в неприродній позі, яка заохочує погану техніку). Коли я намагаюся зробити діпи чисто як тренування трицепсів (утримуйте верхню частину руки в нерухомому кутом по відношенню до верхньої частини мого тіла, і нахилі вперед), мій трицепс не недостатньо сильний, щоб впоратися з вправою.

Мої плечі, як правило, досить схильний до вращателю проблеми манжета. Будь-які вправи, які зазвичай вважаються "поганими за плечі" - це однозначно погано для мене. Хто там відчував нічого схожого? Хто-небудь працював з нею?

Моє питання:

 • у мене є певне поєднання погану техніку занурення і м'язова слабкість, які необхідно вирішувати, і як тільки він буде, я зможу спокійно поплавати або
 • повинен же хтось, хто схильний до обертає манжети плеча проблеми просто триматися подалі від дипов повністю, і дотримуватися benchpresses, і стоячи тисне (жоден з яких викликає у мене ніяких біль у плечі)

Я 6'4", 181 кг. Я можу лавці пару 60lbs гантелями по 3 підходи по 8, і бічним піднімає гантелі з 15фунтов, але крім цього, не історично багато зроблено натискання

+286
Alex Kurmaev 13 лют. 2015 р., 06:06:17

Тренування в той час, що ви можете дотримуватися. Найголовніше полягає в тому, що ви можете розробити рутини і дотримуйтеся його.

+275
user94768 27 серп. 2019 р., 14:05:48

Я зазвичай подібне почуття. Я помітив, однак, що він стає краще з правильної розминки перед початком виконання.

Кілька стрибків, короткі пробіжки і інші заходи, щоб отримати частоту серцевих скорочень трохи, перш ніж відправитися те, що я роблю, і це допомагає досить добре.

Чи займаєтеся ви попередньо виконайте розминку?

+274
Ankur Pratap 23 квіт. 2013 р., 15:51:03

Я недавно перейшла від підйому до художньої гімнастики, і я дійсно люблю його. Проте Я визнаю, що я втрачу деякі розмір із-за допомогою Ваг. З цієї причини я хотів би почати обважнення певні вправи. Мій розпорядок виглядає наступним чином, з вправами я сподіваюся ваги виділені жирним шрифтом:

В понеділок

 • Широкі присідання 3х8
 • Закрити підтяжка 3х8
 • Звичайна підтяжка 3х8
 • Алмазні віджимання 3x15
 • Розширення трицепс 4х8
 • Прямий гриф 3х8 діпи
 • Діпи 3х10

У вівторок

 • Пістолет присідання 5х5
 • Звичайні присідання 4х20
 • Тісні присідання 4х20
 • Матриця випади 3х8
 • Теля піднімає 5х20

В середу

 • Інше

У четвер

 • Армійський жим 3х8 (я на ризик відшарування сітківки, тому я не хочу робити стійку на руках віджимання)
 • Індуїстські віджимання 4х10
 • Псевдо віджимання 4х10
 • Прямо бар діпи 4х10
 • Діпи 4х10

В п'ятницю

 • Інше

В суботу

 • Широкий 3x15 віджимання
 • Поруч 3x15 віджимання
 • Зниження 3x15 віджимання
 • Діпи 4х15
 • Chinups 4х8
 • Chinups негативи 3х8

У мене є кілька питань:

 • Якщо я буду продовжувати цю процедуру без ваг, це ефективний, збалансований і стійкий протягом кількох років?
 • Будуть додавати ваги зробити істотне розходження в результатах?
 • Чи маю я право частки завислих у невиважених вправи?
+178
user29200 13 черв. 2018 р., 01:54:32

Високий серцевий тренування, швидкість (біг, плавання)

 • Потрібно поповнити запаси вуглеводів та електролітів
 • Спортивні напої є, ймовірно, зволіли
 • Фрукти допомагають заповнити вуглеводи, деякі краще, ніж інші

Низький пульс/високонавантажених тренувань (силові тренування вдома/тіло)

 • Потрібно поповнити запаси білка
 • Найкраще використати протягом 1 години після тренування

Особливі властивості банани на інші фрукти?

 • Банани (картопля) мають багато калію
 • Калій допомагає запобігти або боротися з м'язові спазми/судоми

оригінальний відповідь:

Це дійсно залежить від типу тренування. Для високого серцевого тренувань, як біг і плавання, це добре для поповнення вуглеводів, так як ви, швидше за все, спалили їх усіх до тренування. У цьому випадку будь-які фрукти допоможуть поповнити ваші вуглеводи--як спортивний напій.

Як кажуть, за все тренування, деяку форму білка після тренування також корисно. Головна причина в тому, що м'язи, які просто працювали, будуть шукати більше білка, щоб побудувати себе назад в наступний раз. Це абсолютно важливо мати протеїн, якщо ви не силові тренування.

Банани та картопля також містять багато калію, який дійсно може допомогти впоратися зі спазмами м'язів. Якщо ви регулярно відчуваєте ті, Ви можете бути дефіцит калію. Вам доведеться поповнювати, що після тренування.

На жаль, там один розмір не підходить для всіх відповіді.

+163
user10620635 27 жовт. 2013 р., 20:12:14

Пробіотичні напої/продукти харчування в правильній пропорції може допомогти. Пити кефір через рівні проміжки часу. Кокосову воду як було зазначено в попередньому пості, дуже допомагає теж.

Переконайтеся, що ви їсте достатньо фруктів. Вони мають хороші пропорції клітковини, яка допомагає травленню. Isapgol доведено, щоб допомогти травленню.

Уникайте Проносних. Якщо ви хочете очистити свій шлунок, ви можете споживати чайну ложку (їстівні) касторове масло, коли ви прокидаєтеся вранці.

+145
Blair Anderson 2 серп. 2014 р., 05:39:15

Біцепси, трицепси і пронатор Терес && супінаторів м'язи.

Ви використовуєте м'язи, які зазвичай передпліччя використовує для інтерпретації, а тому, що ви зосереджені на, не змінюючи положення рук, а не ваш вивернув йому руку.

http://www.innerbody.com/image/musc03.html

+130
s dani 18 жовт. 2012 р., 03:56:50

Я високий 192см (6'4"), а я важу 100кг

Я використовую протеїновий коктейль після тренування по 30gm білка та тому, що я ходжу в тренажерний зал пізно ввечері, відразу після тренування я з'їдаю 2 баночки тунця ( близько 15gm білка в кожній) потім п'ю молоко потім лягти в ліжко. Вранці я їм бутерброд і легкий обід на роботі і є середній обід близько 6 годин вечора

це занадто багато білка для мене? чи повинен я зупинятися вночі тунця, бо я вже мав протеїновий коктейль?

+115
DrVinod Raina 10 черв. 2015 р., 02:34:16

Я використовував басейн працює, хоча у мене був стресовий перелом в мою гомілку.

Мені сподобалося використовувати пояс флотації, так що я можу запустити басейн у глибоку воду, щоб переконатися, що активність була дуже низькою віддачею. Я також мав багато труднощів підтримки правильної форми без пояса флотації. Щоб уникнути в дорозі, рухалися дуже повільно вперед вниз по стежці, можна прив'язати себе до басейну сходи в кутку.

Я взяв кілька занять, щоб звикнути до запущеній формі, але після цього, я використовував басейн управлінням, щоб імітувати на землі висока інтенсивність інтервал підготовки. Я використовував ту ж роботу-інші показники, які я хотів на землю.

Може бути, це здається занадто проста відповідь, але насправді, як тільки ви отримаєте бланк правильний, ви можете взяти будь-яку землю-запуск програми і передачі його в басейн.

+111
Christian Ramsey 2 січ. 2015 р., 04:45:24

З двох ударів, ти кажеш, що знаєш, брасом дуже важко навчитися плавати швидко, і, звичайно, важко використовувати в якості кардіотренування для будь-якого досить тривалий час. Припускаю (по тому, що ви знаєте тільки половину ударів), що ви не конкурентоспроможний плавець, вільний стиль є найкращим для вас.

Щоб додати в [Іво Flipse] з1 відповідь: в доповнення до плавання на великі відстані, подобається, що 1-2-3-4-4-3-2-1 набір, ще один хороший кардіо-набір, щоб зробити більш короткі відстані і в багатьох повторюється. Наприклад, мені подобається робити 10х100 безкоштовно або 10 або телескоп 20 x 50 з інтервалом, який тримає мій відпочинок до 5-10 секунд (для 50-х років) або 10-15 секунд (за 100С). У ці дні, для мене, тобто близько 45" (тривалий курс) і 1'25"; чим це для вас, вам доведеться експериментувати на собі. Таким чином, ви отримаєте свій пульс до досить високої швидкості, щоб бути близько до анаеробного порогу, але дайте собі достатньо відпочинку між ними, щоб мати можливість плавати на такій швидкості більш ніж просто, скажімо, 100 метрів.

І якщо ви досить гарні в брассе, ви можете використовувати його в набір.

Якщо ви серйозно з приводу плавання, ви повинні перевірити, якщо ваша локальна плавати клуб майстрів (дорослих плавання) програми і освоїти два інших ударів, так що ви можете плавати ті 10x100s попурі. Що реально отримує насос йде. Удачі!

+106
Drummad 21 квіт. 2018 р., 14:19:39

Це залежить від того. Багато тренажери не враховують це. Вони напів-точно вказати, що ви спалили, скажімо, 640 калорій в бігу ти зробив, але вони не враховують те, що ви б спалили 80 калорій, просто сидячи в кріслі.

+59
Anup Halder 18 лист. 2016 р., 05:45:59

Я 16-річний підліток.

На жаль, я дуже товстий, намагаючись схуднути.

Я важу ~91кг мій зріст 5 футів 11 дюймів, і мої окружність талії 41.5 дюйма (я знаю....)

У мого батька цукровий діабет 2 типу.

Я в ризик найближчому майбутньому захворіти діабетом 2 типу?

+28
Omar N 19 вер. 2018 р., 14:03:57

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil