зап'ясті/біль у передпліччі коли роблю підтягування

просто почав робити підтягування знову через деякий час у мене прям підтягнути бар для домашнього використання... тому, коли я пішла на це, я робив це протягом приблизно 10 хв. потім перестав робити десять повторень кожен раз, але приблизно через годину вона починає боліти коли я намагався зробити більш підтягування або інших подібних заходів. що я можу зробити, щоб допомогти їй оговтатися і те, що сталося? чи може це бути розтягнення зв'язок на обох зап'ястях?

мені 17, чоловік спасибі заздалегідь

+443
puppetmaster 8 лип. 2017 р., 18:34:45
38 відповідей

Зміцнення/будь-які м'язи рідко буває погана ідея, так довго, як ви баланс посилення сказав м'язи подовження/розтягання м'язів, які працюють всупереч сильних м'язів.

Без оцінки це дуже важко встановити дійсну причину болю, але я підозрюю, що його пізно природою. Впав над клавіатурою, з задньої трохи кіфотичної позі, тобто з вигином в поперековій і грудної областей.

Одна річ, ви повинні зробити, це виправити, що постуральні звички сидіти "прямо", тобто з нейтральним спинальна форма (Google його). Це все одно зміцнюють постуральні м'язи, але додавши деякі СЧ/НЧ вправи для спини разом з плечовим поясом втягуючи руху (ну, як більшість середини спини рух передбачає пояс втягування вважаю, що заява є надлишковим) мотузка, як особа стягує. Плеча зовнішній/бічного обертання. Група Тягни повертає...

Низьке заднє піднімає теж вказано.

Робити грудей тягнеться, тягнеться живіт, задня поверхня стегна вправи, чотириголовий м'яз стегна, згиначі тягнеться.

+938
Joo Hyuk Park 03 февр. '09 в 4:24

В Mark Rippetoe і Лон Кілгор в практичному програмуванні для силових тренувань, вони включають в себе розділи про спортсмени", як правило, визначаються як особи, 35-40 років і старше". Ось кілька відповідних витягів:

Істотне значення для спортсменів "Мастерс" є зниження потенціалу відновлення протягом багатьох років.

[П]eriodization навчання особливо важлива, і періоди розвантаження повинні бути більше і більш виражено...

[Якщо ви новачок в програмі] Техаський метод працює краще, коли прийнято раніше, ніж коли молодий початківець потрібно.

+902
user128192 3 січ. 2011 р., 09:38:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я не можу говорити за важкої атлетики, так як я не утворений на цьому все.

Стосовно хоч Пауерліфтинг, є загальна теорія 'ви не х висота так повинні конкурувати в X класі ваги. Це не говорить про те, якщо ви не 6'4 Ви можете тільки бути конкурентоспроможними в супер важкій ваговій категорії це просто загальне зауваження більшість великих спортсменів, як правило, все важче конкурувати, вони більше людини в цілому.

Чесно кажучи, я не думаю, що висота такий фактор, я особисто вважаю його пропорції тіла. Це дуже очевидно з різними спортсменами, приземкуваті Лейн Нортон наприклад.

+837
Valerie Banschbach 11 серп. 2015 р., 14:49:41

Туфлі є хорошим місцем для початку, але головне-знайти ціль, а потім подивитися на план для досягнення цієї мети. Досить хороша мета для новачка, щоб закінчити 5K. Є безліч хороших планів на "дивані 5K" і вони всі просто знайти в Google. Я б рекомендував дивитися на те, як active.com або щось подібне. Ключ, коли ви починаєте пам'ятати, що найважча частина працює найчастіше можна перші дві хвилини він же. виходить з дверей і йти. Ви повинні працювати в Темпі, де ви можете провести бесіду, але не надто легко.

+825
Orange78 9 серп. 2012 р., 13:23:13

Я б порекомендував з'їдати принаймні 2 години перед тренуванням, щоб показувати кращу продуктивність під час тренування (Якщо ви збираєтеся з'їсти вуглеводну їжу, ви повинні розглянути їм 2 години до тренування для підвищення продуктивності, так як організм використовує їх в якості джерела енергії). І як Шон також сказав, Не їжте занадто багато після тренування, це, як правило, ігноруються, що викликає зменшення вигоди від тренування. Випити одну пляшку мінеральної води під час їжі після тренування.

+770
Beverley Watson 18 черв. 2013 р., 23:46:35

Ви збираєтеся випробувати новачок отримує майже неважливо, що ви робите, тому розраховую, що перші шість тижнів або близько того буде велика. Якщо в тренажерному залі Кроссфіт це правильно працювати, ви будете ставати сильнішими і краще, не втомлюючись.

Кроссфіт в значній мірі залежить від тренажерний зал в тренажерний зал ("вікно" в "вікно"), однак основна формула-це, як правило, постійні: основна гімнастика, харчування та Олімпійських піднімаючись, і метаболічний кондиціонування (біг, підтягування, гирі, і всякі інші вправи). Все це передбачає певну ступінь міцності і "витривалості" роботи, так що ви, ймовірно, побачите поліпшень, які ви шукаєте.

Ви, напевно, добре просто розбиваю тренування: кроссфіт/єдиноборства/кроссфіт/єдиноборства. Це не буде мати значення, якщо ви заплуталися ритм, поки ти був у неї кілька місяців і починає свій прогрес на рівні. В цей момент, Ви, ймовірно, хочете розробити або знайти деякі структурні сила програмування. (Більшість кроссфіт тренажери зможуть допомогти вам з цим.)

+741
djibouti33 14 трав. 2011 р., 01:28:38

Єдиний спосіб поліпшити результати-це підвищити обсяг і швидкість вашої їзди. Ви можете їздити на швидкості 30 км/год протягом двох-трьох годин (2000-2500 ккал) пару раз в тиждень, і один год (1000 ккал) 3-4 рази в тиждень. Це дасть вам значне збільшення калорій спалюється при аеробних горить рівень жиру вправи. 10000 кілограм-кількість спалених калорій в тиждень дасть вам можливість втратити 0,5-1 кг в місяць або більше. Вам потрібен дорожній велосипед для нього.

+696
Sneha Dhal 11 черв. 2014 р., 06:49:10

Ключ у вашому питанні "старий культурист" = старі ідеї про харчування на основі старої науки. Однак сучасне харчування підтримує якихось причин ви не хочете, щоб з'їсти цукру (і молоко також має багато природного цукру) після 5 вечора, як з високим вмістом цукру продукти впливають на рівень інсуліну, а високий інсуліну показано, що вплив на організм гормонів (щитовидної залози є виробником гормонів щитовидної залози).

Як спортсмен, ви безумовно хочете, щоб переконатися, що ви їсте здорову, збалансовану їжу і закуски, які включають в себе правильний вид протеїну, вуглеводів та жирів у правильній пропорції.

Якщо ви зробите це, вам не доведеться турбуватися про старих-(культурист)-казки, коли справа доходить до харчування.

+665
SurfSys 26 трав. 2011 р., 22:29:22

У птиця собака є хорошим вправою. Також однієї ноги станова тяга може бути відмінним хороша вправа для зміцнення спини Якщо у вас є гантелі або відповідні предмети для використання як вага навколо.

+646
fez 18 черв. 2011 р., 21:10:31

Я рекомендую рухомого днища ваших ніг з допомогою тенісного м'яча, що має допомогти послабити речі красиво.

+643
Blue Bird 18 жовт. 2013 р., 04:34:55

Я дуже хочу почати або 5х5, але я турбувався про те, як збалансувати це з моєї іншої фізичної діяльності. Я знаю, що відновлення є ключем до успіху програми.

Фон

Я Fit жінка у свої 20 років. Моя мета-побудувати кращу базу функціональної сили, але у мене немає божевільного прагнення підніматися. Я початківець боксер відпочинку і завзятих давній кінного спорту, так що мої тренування повинні відповідати тих спортивних цілей.

Ось запропонований графік.

 • Сонце: ядра (~30 хв)

 • Пн: коробка & інтервалів (~60 хв)

 • Вт: Або

 • СР.: ядро (~20 хв)

 • ЧГ: Або

 • Пт: коробка (~50-80 хв)

 • Сиділи: Або

Обсяг основних робіт необхідна для моєї їзди. До цих пір я використовую ті дні як "відновлення", хоча і досить складно, ці тренування більше не носити мене. Бокс-це складна суміш з ланцюга кондиціонування і фактичний пунш роботи, але я звик до нього.

Цей графік вже не "тренування", чим я зараз займаюся (і я буду падати стаціонарного кардіо і гантелі робота, що тепер я розумію, що трохи безглуздо), але все-таки цікаво, якщо там не вистачає відновлення.

Питання

 1. Це розклад нерозумно?
 2. Чи повинен я відмовитися або двічі щотижня у світлі всіх цих заходів?
 3. В даний час, я також роблю багато віджимань і підборіддя-до роботи кожен день (в основному мастило ПАЗ) і не впевнений, як поєднувати, що з цим вже досить насиченим. Це було б божевільним, щоб додати віджимання і підтягування до-небудь? Я повинен чекати, поки мене влаштовує моя сила в цих вправ для початку або? 3.
+641
mfvonh 19 трав. 2010 р., 14:47:42

Я нормально опрацьовувати 2 групи м'язів в день,великий і маленький, наприклад

спина/трицепс

груди/біцепс

ноги/плечі

і т. д...

Але,іноді я поспішаю, і мені треба поспішати в ногу, і я роблю їх у поєднанні,наприклад я роблю 15xLeg прес Я почекайте 20 секунд і я 15xDumbell військової печатки, то я чекаю 1:30 хвилин і знову жим ногами,пауза 20 секунд, гантелей, прес,1:30 хвилин пауза.С. про'.

Я підкреслюючи, занадто сильно моє тіло, коли я роблю це?Я повинен тренуватися лише 1 частину тіла, коли я справді поспішаю?

+621
Seth J 23 серп. 2014 р., 04:01:34

Ви повинні дати кето дієту спробувати, я використав, щоб поїсти з низьким вмістом вуглеводів деякий час тому під час втрати ваги, і я відчував, що навіть якщо я голодний, я не попсувати психічно, як ви часто робите.

Може бути, що ваш рівень глюкози в крові не буде коливатися, як дико на кето дієті, але це виключно спекулятивний характер.

Дайте йому тиждень, перші дні ви будете почувати себе, як ви не можете зосередитися на все, але ви будете знову відчувати себе нормально в день 3-5.

+611
Ben Noble 24 вер. 2011 р., 17:19:08

Відверто кажучи, вам краще всього проконсультуватися з фізіотерапевтом, щоб уникнути травми. Крім цього, одним фізіотерапія сайт рекомендує наступне:

 1. Уникайте перенапруги
 2. Щоб уникнути посади або діяльності, пов'язаної з екстремальними діапазон руху в стегнах
 3. Зміцнення м'язів, що оточують стегно, таз, хребет і коліна (найкраще порадить фізіотерапевт. Пілатес вправи також можуть бути хорошим варіантом.)
 4. Розглянемо вправи в басейні/плавання та/або їзда на велосипеді з низьким рівнем впливу засіб для зміцнення суглобів у межах нормального діапазону руху.

На стороні записки, у мене був сусід, який страждав від надмірно м'який зв'язок (можливо, як наслідок синдром Марфана) і отримали масу задоволення від гри у волейбол та фрізбі, хоча він отримує більшу частину своєї тренування, працюючи на своїй фермі. Він насолоджувався подвійний-зчленованою фокусів, але зазначив, що його дуже легко біль в суглобах, з-за чого він ніколи не робив будь-яких працює.

+596
user2964137 5 лист. 2013 р., 12:55:06
 • Доброго ранку (важкий, помірний, легка вага)
 • Махов Гирі / Гантелі
 • Всі типи веслових & підтягування / підтягування / тяга-Даунз
 • Прогулянка фермера / завантажений несе
+594
Dinesh Gurrapu 2 лют. 2016 р., 04:35:34

Це залежить від того, що ви хочете отримати від ваших тренувань. Ось загальний спосіб думати про це:

По мірі збільшення часу у вас є між вправами (до, скажімо, 5 хвилин) ваші м'язи можуть працювати краще вправи підряд, тому що вони оговталися від стресів попередній вправі. Це може означати, що ваші м'язи можуть отримати більше користі з кожного окремого вправи в плані міцності, адже ви були в змозі працювати в кожній з них. Однак, ви втрачаєте перевага тренування серцево-судинної системи, тому що ви дозволяєте вашій системі кардіо для відпочинку з більш високими інтервалами відпочинку. Ви також не будете робити великі успіхи в плані м'язової витривалості, або втратити багато ваги. (Тут, м'язи будуть в основному покладаються на м'язовий глікоген в якості палива для тренування, а не жирних кислот, як ви хотіли б, якщо ви намагаєтеся скинути вагу. Глікоген зазвичай простий для м'язів, щоб використовувати для короткої тривалості вправ, як підтягування, присідання і т. д. Коли ви відпочиваєте більше, як через кілька годин, ви дозволяєте організму поповнити запаси глікогену, електролітів і промивання молочної кислоти, який дозволить вам ще раз проаналізувати короткострокового вправа).

При зменшенні інтервалів відпочинку, ваші м'язи отримують менше шансів на відновлення, і ви не можете чинити стільки в кожній вправі, чим більше часу відпочивати. Тут ви побачите більше успіхів у м'язової витривалості, але менше-в чисто м'язової сили. Однак серцево-судинна система працює інтенсивніше, і тому виграє від більш короткі, інші.

Якщо ви шукаєте баланс в м'язової гіпертрофії (збільшення м'язової "розмір"), серцево-судинної здібності, втрата ваги і м'язової витривалості, я б пристрелив за перерви в 30-60 секунд між сетами. Ці інтервали також було показано, щоб мати вплив на вивільнення гормону росту людини під час тренування, яке допоможе вам трохи, як добре (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19691365).

Як би Ви дизайн вашого інтервалів відпочинку істотно залежить від того, що ви хочете від ваших тренувань. З коментарів, Якщо ви шукаєте для втрати ваги (жирні кислоти мобілізації і метаболізму) і загальної фізичної підготовки, я б стріляв по 30-60 секунд відпочинку між підходами.

+591
maanguyil 15 лип. 2010 р., 20:43:26

Я тільки почав плаванням в плавальний клас. Я чув щось на кшталт: "погано, дихати через рот, тому що є великі шанси вдихаючи речі, які йдуть безпосередньо в легені. У разі ніздрі, він автоматично фільтрує повітря, яке ми вдихаємо ст." Навіть старійшини радять нам вдихати повітря через ніс.

Сьогодні мій тренер з плавання мені сказав, що поки ваша голова виходить з води у грудях інсульт, ви не повинні використовувати тільки свій ніс вдихати, але і використовувати рот, щоб вдихнути повітря.

Звичайно, я стежу його під час купання, але чому існує протиріччя між тим, що я чув?

+554
r0ll0r 29 черв. 2014 р., 12:09:24

У мене був поганий травми зап'ястя, яка займає близько 2 місяців, щоб відновитися. Я зробив деякі верхньої частини тіла під час лікування, але я зупинився, тому що це боляче занадто багато, і лікарі, і друзі говорили, що мені не. 24 червня 2015 року, повинні бути добре йти знову верхню частину тіла, але мій абонемент в спортзал починається 1 липня, тому я буду робити віджимання і підтягування до тих пір. Я не помітив, що мої м'язи скорочуватися з візуальної точки зору, і я до сих пір працюють ноги, прес і плечі(круги рукою).

Моя дієта-це добре упаковані з білком і клітковиною, а не барахло. Я вважаю себе досвідченим культуристом і просто хочу, щоб пропозиції будувати м'язи назад вгору швидко якщо будь пішов і також сильніше, ніж раніше. Я тисну 165(мій власний вагу), завиток 55 Мб гантелі, і можу зробити 48 віджимань поспіль, 10 підтягування поспіль. Я б вважав за краще тренування також складаються з нижньої частини тіла теж. Я присед 215, жим ногами 410, і можу зробити 75 Bodyweight присідання поспіль.

Якісь поради?

+528
Emanuel Moecklin 20 черв. 2010 р., 18:51:31

Останнім часом я роблю багато кардіо. Я хочу схуднути і мені сказали, що кардіо спалює багато калорій. Але близько 2 тижнів тому я купила пульсометр (Полар М400 год). Я ношу його під час кардіо - в основному під час еліптичної тренування і він каже, що я спалити близько 300 калорій на годину. Я чекав більшого, чесно кажучи. Лічильник калорій в elleptical мій тренер каже, що я спалюю близько 600, хоча..

Але що мені було цікаво: - пульсометр завжди правий? Я молода дівчина з нормальною вагою, але все ж я з працею, здається, щоб спалити калорії, хоча я дійсно тренуюся, як можу.

+514
Heidi Britton 1 лист. 2013 р., 10:28:37

Медитація може допомогти вам багато з цим, навіть якщо це всього 10 хвилин в день і самоучка. Ви будете здивовані, наскільки збільшується концентрація після 4-5 сеансів. Це відео є гарним інтро.

+492
Hohlik Co 10 черв. 2012 р., 15:22:58

Я почала сьогодні новий перевернутий цикл поспіль за рахунок зниження на один крок в бар і намагається 3х3 і не вдалося. Це просто занадто важко. Повертаюся, піднімаючи планку на крок і 3x15 робить не має великого сенсу, я думаю, оскільки я вже в стані це зробити

Я думаю, що навчання змінні можна контролювати, є інтенсивність, обсяг, і м'язи працювали. Зі збільшенням інтенсивності (і трохи змінивши працюють м'язи, змінюючи кут) не працює, спробуйте збільшити обсяг ще більше. Спробувати 3х20 за самій легше кутом, або 3x15 з 10-другий тримає вгорі на останнє реп, або кожен п'ятий представник.

Інший варіант, який я хотів би спробувати одночасно збільшення гучності, щоб отримати якомога більше повторень, використовуючи складніше кут. Якщо вам потрібно зробити синглів, робити сингли. Якщо у вас є, щоб відпочити п'ять хвилин між сетами, ОК. Якщо вам потрібно зробити відбитки або негативи, ОК. Як довго, як ви отримаєте міцну основу кількість повторень (не менше 3x15) на легшу позицію-бар, все буде добре роблять мінімальним обсягом жорсткий варіант, який допоможе вам звикнути до нього.

+462
Nexport 30 груд. 2011 р., 09:36:09

Ви не зайшли в глухий кут. Програма тренування не стають неефективними. Ваша боротьба-це нормально. Ледь допивши останній набір-це нормально. Це нормально. Очікується. Велику частину часу, це все ще означає, що ви повинні додати вагу на штанзі в наступний раз. Тому що ви зможете його підняти.

Вага ти ніколи не будеш почувати світло. Він завжди буде відчувати себе важким. Ви будете просто бути в змозі підняти його. Це великий перехід прямо близько 200 фунтів-190, для кого-то свій розмір, 210 або 220, для кого-то мій розмір. Це де більшість людей йдуть від "Ой, це важко напевно, але...брр...ладно там вона йде", "що це на моїй спині я ніколи не буду стояти до GARRRHAGGAGGGAGHHHH". Ти в процесі переходу від ваги почуття здійснимо на вагу важке почуття. Ігнорувати це почуття. У будь-якому випадку підняти його. Можу посперечатися ви можете. Це ніколи не буде легше, якщо ви тримаєте підйому 190 або менше.

Це насправді стадія, коли програма буде найбільш ефективною. Але ви повинні змусити себе не тільки фізично, а й розумово. Ви повинні атакувати бар. Майте на увазі хорошій формі і правильної глибині і так далі, але в першу чергу ви повинні підняти планку.

+434
Siva Shakthi 18 квіт. 2018 р., 12:15:00

Крепатура (презервативи), також звана крепатура, біль і скутість відчувається в м'язах від декількох годин до днів після незвичної або важкої фізичної навантаження.

Так що ваші претензії, що ви отримуєте "Домс" після набору 5 повторень некоректно, якщо ви вже сиділи навпочіпки в менш ніж за 5 днів. (Біль, як правило, залишає після 5 днів.)

Ви робили присідання непослідовно? Мій режим тренування, наприклад, я робив присідання НМГ, протягом 3 набори 5; підвищення 5 кг/тренування. Я отримую тільки біль протягом першого тижня, коли я беру перерву більше тижня; вона йде після цього.

+398
user2350539 13 серп. 2017 р., 07:29:45

Дитячу присипку. Удар він в шкарпетках, удар його на пальцях, і все у вас буде добре, принаймні кілька годин.

+378
Neko Show 9 лип. 2013 р., 11:12:16

Вправи стимулом є про-запальним процесом.

Якщо ви зробити швидкий пошук наукової літератури можна помітити. Найкращий спосіб зменшити запалення вважається холодна витримка, але й широко розвінчані в останні десятиліття.

Найкращий спосіб зменшити запалення є, напевно, порятунку, і з цим я маю на увазі всякого роду низька активна інтенсивність відновлення активності.

Це буде реально збільшити приплив крові в район і зменшити запалення.

Якщо ви маєте на увазі весь запальний процес тіла, східних медитативних дисциплін, як стверджується, бути корисним в цьому сенсі: але ніяких реальних доказів цього.

+376
Nykaen 30 вер. 2017 р., 04:52:40

Нещодавно я змінив роботу і тепер годинник досить довгої і напруженої. Я досі зробити час тренування вранці за півгодини щоранку, перш ніж йти на роботу.

Єдине, що я дійсно маю доступ до

 • 45LB вага плити
 • 2х 25фунтов гантелями

Тепер я прийшов довгий шлях, по мірі сил, до того, що я не впевнений, як багато користі я можу отримати з БД, тому я хотів би зосередитися на 45lb плити... Мені було цікаво, якщо у кого-небудь ідеї на твердому повний звичайної тренування тіла, що я міг зробити, може бути, 3-4 рази в тиждень. Я планую змішувати в ВИИТ на дні, коли мене не силові тренування...

Я звик до 5 х 5 програм powerbuilding що приємно, але я думаю, що працювати з 45LB тарілці дасть мені більш функціональною сили протистояти тільки сила цих рухів...так що, можливо, дотримуватися складних рухів?

Будь-якої думки або ідеї будуть оцінені.

+339
uMinded 16 груд. 2018 р., 10:29:35

Я 18-річний чоловік, який, хоча і не нездоровий вага (спочатку 182 фунта) побачив, що занадто багато в жир. Також протягом останніх двох років я займаюся хрумтить досить регулярно, і думав, що скорочення мого загального жиру може привести в красиву упаковку або щось подібне.

Так що тепер, стрибати близько тижня тому, я про це серйозно і почав рости мій біг (від декількох кілометрів пару разів на тиждень щодня по 4 км) і злегка підвищити свій тренування. Більшість хоч і радикально, я багато реструктуризували свою дієту. Раніше я їла багато відносно здоровою їжею (макарони, йогурт, лосось, цільнозерновий хліб), і їж його, поки я була опудалом. Зараз я просто їм, щось на зразок заданого малого приросту харчування (зазвичай близько лосось, йогурт, або яйця з деякими вуглеводи/овочі) у кожному часу прийому їжі, і крім цього, я закуска на овочі та деякі фрукти.

Так що з цією стратегією протягом тижня, здається, я втратив 7 фунтів, з досить постійною швидкістю близько одного фунта кожен день (зважування себе кожен день). У мене немає конкретної цілі, просто загальне зниження жиру в організмі (яких у мене немає прямої спосіб виміру, за винятком, дивлячись на мій живіт :P) я не думаю, що більша частина його ваги води (я завжди писав Ясно!)

Так що я вважаю, мій основне питання в тому, як це нездорово, щось на зразок втрати ваги? Здається, дивлячись навколо більшість джерел цитата близько 5 фунтів в місяць, як здоровий... Моє основне занепокоєння викликає те, що занадто багато втратити те, що більше втрат виходить з м'язової маси. Я не хочу жертвувати всю роботу, я поклав на моєму АБС! Або той факт, що більша частина мого раціону-це білок (~50%) в деякій мірі захистити мої м'язи? Крім цього, до цих пір я відчуваю себе прекрасно і мати більше енергії, ніж я мав на деякий час!

+327
inmanjm 27 жовт. 2014 р., 22:27:19

Можливо, вам варто спробувати перейти з рутинною, і фокус груп м'язів, а не всього тренування.

Можливо, 4 дні на тиждень тренування?

Приклад...

Понеділок: Груди І Трицепс

Середа: Задня & Біцепси

П'ятниця: Плечі + Ядро

Неділя: Ноги

Можливо, вам слід спробувати більше уваги приділяти кожній групі м'язів до інтенсивних і короткі тренування протягом приблизно 40-60 хвилин. Спробуйте різні вправи, а не тільки для кожної групи м'язів. Особисто коли я треную груди, я схильний робити наступні вправи...

Квартира штангою прес - 3 комплекти нахил гантелей, прес - 3 комплекти Квартира мухи - 3/4 набори Кабельні кросовери - 2 комплекти

3 або 4 вправи на кожну групу м'язів, як правило, працюють дуже добре для мене...

Біцепс для мене було дуже важко тренувати, оскільки я ніколи не використовував, щоб поставити такі ж зусилля, як і будь-які інші групи м'язів. Це помилка. Ви повинні зайняти стільки ж часу, тренування біцепса, як великі групи м'язів, такі як груди або спину.

Спробувати кілька різних процедур, і з часом я впевнений, що ви побачите деякі покращення :)

+288
Santiago Perez Chavez 3 лют. 2017 р., 22:37:33

Хоча не секундомір, Gymboss - це хороший інтервал таймера.

+230
CJWriter 1 квіт. 2019 р., 13:20:31

З роботи, ви можете поліпшити свої статико-пасивної гнучкості в будь-якому віці. Однак ті вигоди, які ви побачите у часі істотно зменшиться по мірі збільшення віку: чим старше ви стаєте, тим важче знайти гнучкість. Про те, що неможливо було б зовсім неправильно.

Дивіться "як старіння гнучкість" в розтяжку і гнучкість - гнучкість Бред Епплтон на деякі наукові причини цього.

+218
PyTis 3 вер. 2016 р., 12:36:44

Для поста я роблю сік/рідина швидко від Сонця до Сонця вниз. Я можу з'їсти один раз на заході, і перекус перед сном. Мені сказали, що я можу "гальм" мій обмін речовин настільки, що після я ніколи б не втратити фунтів. Це правда? Я знаю, "задати лікаря", але я не можу собі цього дозволити. Я знаю багато інших людей, які зробили це, і вони всі говорять калорій мені потрібно, і я буду в порядку. Так що безпечний спосіб зробити це? Я повинен зупинити мій нормальний вигнати і зумбі до закінчення посту? Або я повинен просто йти про моє життя?

+205
shmerl 26 бер. 2014 р., 09:38:17

Я б сказав, Ви могли б почати з якоюсь баланс пози, щоб допомогти вашому організму пристосуватися до підтримки ваги тіла в різних позиціях. Ви також можете спробувати хатха-йогу, яка, як правило, більш повільний темп йоги, які можуть допомогти вам пристосуватися до пози і вам комфортно з ними, перш ніж перейти на швидкі ритми, процедури йога, як силова йога, віньяса або аштанга. Але тільки роби те, що тобі комфортно, нічого поганого з йти повільно.

+201
Louise Joyce 1 серп. 2014 р., 06:14:54

Чому розтяжки дуже сильно залежить від вашої особистої фізіології і спорту ви займаєтеся. З рідкісними виключеннями, ви не повинні розтягуватися за нормального діапазону руху. Немає ніяких доказів, що він допомагає при профілактиці травматизму***, і доказів того, що розтяжка в самий невідповідний момент може вплинути на продуктивність.

Є 4 основних типи розтяжки, і для кожного повинні бути виконані:

Динамічні

Це в основному активні рухи, які імітують дію ви збираєтеся зробити, наростаючою амплітудою. Наприклад, бігуни будуть робити махи ногами, ходьба випадами, з високим дрилі коліно, зад стусанами. В основному потрапляє в м'язи розігрілися і вільні, так що ви не ходите в дію холодного, тому цей тип розтягання повинно бути зроблено раніше, і, можливо, в середині тренування в залежності від ваших цілей.

Статичний

Досить багато, що кожен думає про те, коли вони думають, що розтяжки. Сидіти і дістатися до роботи. Це робиться для того, щоб збільшити гнучкість, але якщо ви не в спорті, де особлива гнучкість потрібна (Бойові мистецтва, гімнастика потрібна загальну гнучкість. Барьеристы потрібна гнучкість ніг ESP в стегна, і так далі.), це не треба робити. Статична розтяжка робиться перед тренуванням, як було доведено в дослідженнях, щоб зменшити потужність, і немає ніяких доказів, що це допомагає з відновлення або профілактики травматизму. Це слід робити або після тренування або після тривалого прогріву, як статична розтяжка на "холодні" м'язи збільшує ризик травми.

Балістичні

Охоплення і методом відскоку. Популярний в старі часи, потім вони були скасовані, тепер трохи повернення в конкретних навчальних ситуаціях. Проблема в тому, що ви можете легко активувати рефлексу на розтягнення в сухожиллях, яка легко може призвести до розриви/розриви. Це, однак, допоможе тренувати ваше тіло, щоб визнати, що рух на краю діапазону руху в порядку, і є деякі докази, що приріст гнучкості може бути досягнуто швидше, ніж при статичному. Краще проводити під керівництвом досвідченого тренера і після тренування/розминки.

ПНФ (пропріоцептивна нейром'язова фасилітація)

В основному партнер тягнеться, але можна зробити Соло для певних вправ. В принципі ваш партнер розтягує м'язи (наприклад, штовхаючи ногу до верхньої частини тіла на передній шпагат), а потім чинить опір, в той час як ви укладаєте договір м'язи розтягується на 5 секунд. Як ви відпочиваєте, потім натиснути стрейч глибше і утримуйте протягом 20-30 секунд. Спочатку розроблений для реабілітації, він ефективний, але має бути зроблено тільки один раз в тиждень або близько того, так як він дуже інтенсивний. Ще один після тренування/великий розминки.

***Застереження щодо профілактики травматизму

Поки немає доказів, що будучи гнучкою Сніду в цілому попередження травматизму, є спортивні ситуаціях, де не є гнучкими введуть більше шансів отримати травму. Розглянемо перший бейзмена тягнеться за мандрівний кидка, тримаючи задню ногу на мішок. Як вони вийти і розім'ятися, негнучкий людина має більше шансів на випад повз своїх особистих ROM і щось рвуть. Я мав велосипед ДТП, де я вийшов для балансу і моя нога зісковзнула шлях широкий. Мій диск врятував мене від травм. Так що не зовсім профілактики травматизму, але і дозволяє людині уникнути травм в деяких конкретних ситуаціях.

+162
Swarnabja Bhaumik 7 бер. 2013 р., 20:14:57

Моя ліва піднімає лопатку-це сьогодні туго, як у пеклі (напевно, з-за неправильно підйомно вчора важкий газовий балон) і це викликає деякі небажані ефекти. Це навіть помітно в дзеркалі. Я тільки що повернувся від лікаря, який сказав мені, щоб уникнути вправи, які задіють м'язи, приймати м'язовий релаксант і виправити мою поставу. Крім того, я запитав, як довго це може тривати, і відповідь була: мабуть, тижнів або навіть місяців.

Питання: які вправи можна зробити, щоб і надалі тримати на роботі вашого верхньої частини тіла, принаймні до деякої міри, щоб звести до мінімуму залученість в районі лопаток?

Це була загальна форма питання. Тепер, щоб додати якусь деталь, це вправи на тренування. Я хотів би, щоб як можна менше змінити:

 • Гоблет присед (який, ймовірно, доведеться бути присідання повітря зараз)
 • Віджимання
 • Одна Рука Зігнута-За Ряду
 • Одна рука на ремені брюк (це ймовірно, що повинен бути замінений)
 • Зап'ястя роботи (він був млості підтягувався, але мені довелося зупинитися, поки зміцнюючи хватку)

Все в рожевому світлі гантелі і велика кількість повторень серії на даний момент.

Я тільки що повернувся з тендиніт. Я теж працюю в проблеми слабких і хворобливих зап'ястя. І кілька днів тому я вирішив проблему болі внизу живота після присідань повітрям, ефективне навчання як розтягнути згиначі стегна. І тепер ця нова річ виникає. Моє тіло-це хрень... я дійсно потрібно, щоб отримати його в формі, але на початку буде дуже складно...

+120
martin wargon 29 лист. 2011 р., 20:24:32

Відійдіть від канатної машини.

Спробувати вільними вагами.

Додати аспектом балансу з вільними вагами.

+102
Teslagenius 7 черв. 2019 р., 23:42:53

Так, це важливо, щоб досягти паралельного, при присіданні; в іншому випадку, ви будете мати м'язовий дисбаланс, як ваші стегна будуть здійснюватися, але квадрицепси і ікри не будуть дійсно користуватися.

Просто зменшити вагу і присідати з гантелями підняті до грудей.

Якщо у вас немає проблем, ви можете скористатися підвищенні і, проте, будьте обережні при виконанні вправ, щоб не втратити рівновагу, так що ви не нашкодити собі.

Якщо ви дійсно серйозно ставитеся навприсядки хоча, штангою Присідання-це кращий спосіб піти :)

+63
moooxxx 19 груд. 2014 р., 09:55:50

Я пішов до Сили оборони 4 місяці тому і мав інтенсивний тренінг та інше без хорошої фізичної бази до.

Доводилося тягати з собою 60 фунтів мішок для миль на спину і т. д. А тепер виникли біль у попереку, коли роблю тягнеться задня поверхня стегна.

Здається, що не болять суглоби, тільки м'язи нижньої частини спини. Я googled навколо трохи, і здається, що дисбаланс м'язів? Як м'язи попереку не вистачає сил або щось. Я не впевнений.

Може хтось будь ласка, допоможіть мені з цією проблемою? Що може бути не так зі мною.

+56
Brent Wagner 2 лист. 2016 р., 23:18:56

Стартова сила наказує тільки розтягнутий конкретних ліфтів, а також програма стретчинг не є частиною СС.

Ось чотири посилання на розтягування, які я зміг знайти в СС, третє видання:

 • Сідаючи до ваги присідати, використовуючи лікті, щоб підштовхнути ваші коліна.
 • Зап'ястя тягнеться на позиції сил прибирати стійки (див. рис. 6-44).
 • Розминка встановлює через порожній бар.
 • Якщо ви не можете отримати ваш назад в правильне розширення з ноги на підлогу для жиму лежачи, Rippetoe згадує, що розтяжки можуть бути корисні.
+12
Siddharth Bachhawat 12 лют. 2015 р., 06:32:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil