Буду робити стіни сидить сповільнювати мій біг?

На стіні сидять, або римський стілець, вправи, призначені для зміцнення чотириголового м'яза. Як така, вона повинна збільшити м'язову масу. Однак, як робити таку вправу, послідовно впливає на мою біжить? Тобто буде це уповільнити мене?

+487
Onesmo Wassu 22 лют. 2015 р., 16:33:14
38 відповідей

Мені буде некомфортно пити багато негазованої води і приймати таблетки. Я не бачу сенсу турбуватися про хінін і я б хвилювався, що ти занадто сильно розбавляти вашу систему - і тому не вистачає концентрації солі.

Однак, судома відбувається на 19км або так що я б підозрював недостатніх навантажень більше, ніж дисбаланс електролітів.

Рекомендації:

 • Вже працює більш часто і робити їх ближче до вашого гоночному темпі.
 • Збільшити щотижневий пробіг до 50км/ТИЖДЕНЬ (30-40км-це занадто низько для половини marathoning успішно)
+982
MrZz Mer Ka 03 февр. '09 в 4:24

Який сенс використовувати кофеїн/ментол для схуднення гелі? Існує безліч продуктів для жінок, а також деякі (Я бачив животі гель від Shiseido). Робити такі гелі роботу? Ви рекомендуєте якісь?

Редагувати Що я маю на увазі під світлофільтри роботи: дійсно вони збільшують втрату жиру в тих місцях, де ви їх використовуєте?

+894
OfficerDave 6 серп. 2018 р., 00:00:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б сказав, так як ви новачок, не поспішайте, щоб визначити, який рівень виконання зобов'язань вас влаштовує. Почніть з півмилі. Час себе і спробувати отримати ваш час нижче 3 1/2 хвилин. Якщо тобі комфортно, здійснюючи більше часу на біг, перейти на милю за сеанс. Постарайтеся зробити це час нижче 7 хвилин. 7 хвилин на милю-це дуже гарний час для спортсмена. Це займе якийсь час для новачка, щоб досягти цієї мети, але я думаю, що це дуже здорове кількість працює. Якщо ви використовуєте кілька разів в тиждень, не забудьте взяти речі повільно і дати собі досить часу, щоб відновитися.

Продовжуйте таким чином, поки ви не досягли рівня, ви відчуваєте себе комфортно з точки зору витрат часу і витрати енергії. З мого досвіду, працює в 7 хвилинах милю, два рази в тиждень буде тримати вас у відмінній формі і на високому рівні кардіо-фітнес.

+860
grzechoo 9 лют. 2015 р., 13:50:34
 1. Змочіть руки в гарячій воді протягом декількох хвилин.

 2. акуратно збрити мозоль від бритви.

 3. Застосувати Норд.

+854
p0la 11 січ. 2019 р., 02:04:32

Якщо ви хочете зробити краще те або інша вправа, ви просто повинні продовжувати практикувати це. Це звичайне просторіччя, коли люди запитують "як я можу поліпшити свій жим лежачи?". Більш просунуті ліфтери скажуть "нари".

Якщо ви хочете збільшити плече сили вам знадобиться, щоб знайти недолік у формі або живлення, щоб допомогти вам подолати її або вам просто потрібно більше практики. Можуть бути й інші фактори, такі як ваше відновлення, сон, ви або не отримуєте, споживання алкоголю та ін.

Коли ви накладні натиснувши ви не хочете, щоб обертати ваші зап'ястя занадто далеко назад. Ви повинні тримати ваші коліна заблоковані, тому що якщо ви не ви знайдете, що у вас є тенденція, щоб проаналізувати, що насправді називається пуш пре, який приймає на роботу далеко від ваших плечей.

Хороший рада для виконання повітряних преса притиснути лопатки і латів разом так складно, як ви можете і привести лікті в барі трохи більше. Це дасть вам більш стабільну платформу, щоб відштовхнутися від. Весь ваш організм повинен бути міцніше. Я не думаю, що ви отримали б велику користь, виконуючи аксесуар вправ на найширші і трицепси (якщо ви не робите їх, тобто), що б перевести на ЗНМ. Це просто те, що ви збираєтеся потрібно працювати.

Майте на увазі ЗНМ має тенденцію бути вибуховим, але не дай імпульс взяти на себе. Ви повинні нести в барі внизу підборіддя до того, що тобі доводиться повертатися головою назад і вперед кожен раз, коли він переміщається вгору і вниз, щоб очистити бар. Район, де бар повертається, як правило, називають свої полки.

Ось хороший приклад відео форми: http://www.youtube.com/watch?v=KWeRuB9uWNE

+850
Naveed Hasan 16 лип. 2010 р., 12:30:08

Я почав ходити в тренажерний зал тиждень тому, тому що я хочу побудувати м'язову масу і залишатися здоровим, я 5'6" і 75кг. Тренер дав мені план новачка, але я скептично ставився до цього. Я не впевнений, якщо я на правильному шляху.

Я вегетаріанка, ну, типу вегетаріанець, який може споживати молочні продукти, крім яєць, я не знаю конкретних імен ви назвати таку людину.

Мій нинішній раціон виглядає наступним чином:

3 страви з коричневого рису (2 1/2 чашки рису за один прийом їжі) з Далом, брокколі, гриби, шпинат, а також різні бобові. Зазвичай я подаю себе три види овочів за один прийом їжі.

Мій план тренування:

 1. Інтервалом 15 хв біг на біговій доріжці (2 хв бігу, 1 хв ходьби).
 2. 15 хв на еліптичному тренажері (Л2).
 3. Жим ногами (54кг, 15 повторень, 3 підходи).
 4. Скручиваемости ноги (30кг, 15 повторень, 3 сети).
 5. Розширення ніг (30кг, 15 повторень, 3 підходи).
 6. Німий дзвін тягнути за кадром (10 кг, 15 повторень, 3 сети).
 7. Жим лежачи (10 кг, 15 повторень, 3 сети).
 8. Бічній піднімає (4кг Х2, 15 повторень, 3 сети).
 9. Плечі потягніть вниз (20 кг, 15 повторень, 3 сети).
 10. Проповідник кучері (20 кг, 15 повторень, 3 сети).
 11. Трицепс машина спихати (20 кг, 15 повторень, 3 сети).
 12. Передпліччя (20 кг, 15 повторень, 3 сети).
 13. Скорочення литкових м'язів (15 повторень, 3 сети).

Ось саме. Скажіть, будь ласка, якщо щось неправильно з цим. До речі, я тільки почав, це ще тиждень, як я почав.

+845
Majhar Islam 25 лют. 2018 р., 08:09:36

Я постараюся відповісти на це інший шлях, і заявляють, що повний діапазон руху (ROM) вправи підвищують гнучкість. Це в першу чергу з-за в'язкопружних відповідь, де м'язи і сполучну тканину тягнеться вчив, як гумова стрічка.

Я обговорював це трохи на відповіді про те, чому присідання складніше, ніж станова тяга, в'язкопружних компонента є одним з основних факторів.

Цікаво, що я можу сказати на ваше запитання, сказавши, що тіло, як правило, тільки має необхідну гнучкість. Якщо ви тільки зробили ізометричні вправи, я припускаю, що ви втратите гнучкість. Але за умови, що ви розтягуєте своє тіло іншими способами, я вважаю, що інтервал руху залишиться.

Вибачення за необхідність відмовитися від емпіричних і введіть менш перевірені дані, але це найкраще, що я можу придумати.

+833
bcoco 17 січ. 2011 р., 14:46:29

Мені 21 років, 5 футів 6 дюймів і моя вага становить 80 кг.

Я почав ходити в тренажерний зал близько 4 місяців тому і схудла на 5 кг, але тепер я застряг. Мені здається, виглядати стрункіше, але шкала не рухається.

Я роблю 20 хв кардіо (бігова доріжка і степпер), потім 10 хв на велосипеді, а потім АБ рутини, а потім півтори години занять аеробікою, у тому числі присідання, випади, стрибки.

Я хочу, щоб втратити багато ваги (менше 10 кг) і мій термін становить один рік, який буде завершено в жовтні. Моя дієта:

Сніданок

 • Склянка води
 • Будь-які фрукти
 • 1 коричневий зріз
 • 1 чашка чаю
 • Яйце(іноді)

Обід

 • Половина роті
 • Каррі або взагалі уникнути обід а в мене сніданок пізно

Закуска

 • Чай
 • Кілька горіхів

Вечеря

 • Курка
 • Половина роті(не регулярно)

Я п'ю теплу воду і ходжу в тренажерний зал 6 днів, а в мене раз на місяць в день чит.

+707
croutix 13 бер. 2013 р., 12:00:27

Чи замислювалися ви про 25фунтов тарілки?

(Поки є достатньо у вашому тренажерному залі, щоб піти навколо)

Вони легко надіваються.
Вони дадуть вам хорошу розминку вагу.
Вони хороший розмір прирощення для додаткових наборів. (а також пірамідінг вниз)
Вони менше, тому вони дають вам трохи більше діапазон руху, ніж 45lb плити.


+686
codersky 10 груд. 2010 р., 20:18:53

М'язи не побудувати швидше, ніж спалюється жир.

Це звучить як ваша головна проблема не в тому, що ви не спалювання жиру або м'язів, але замість цього ти насправді не вимірювати ці речі. Ваше тіло не зовсім м'язи або жир. У свою чергу, коли ви важите себе, ви не тільки вимірювати ці два фактори. Ти вимірювання жирової маси та м'язової маси тіла (м'язи, кістки, їжа, яку ви їли на обід і т. д.).

Просто, якщо ви змінили свій раціон і збільшила тренування ви, швидше за все, поліпшити свій склад тіла. Ви сказали, що ви бачите в дзеркалі; я вірю, що за масштаб. Ви також можете використовувати вашу фізичну форму, як хороша міра ... ти підніматися більше, довше працює і т. д.

Якщо ви справді бажаєте продовжувати використовувати дані, тут я згоден з коліна перед Зодом. Робити це щотижня або раз на два тижні в той же день в той же час доби. І не хвилюйся про це.

Удачі!

+643
Melanie Williamson 28 лют. 2016 р., 09:02:50

Це дійсно не така велика турбота. Найбільша різниця в навантаженнях на спину є те, що плечі злегка вдарив по-іншому. Зверху ручка розподіляє вагу штанги по всій плече, і suppinated зчеплення потрапляє між хребтом і лопаткою. Так що так, є невеликий дисбаланс. Але велика частина це як раз як ваші природні руку. Він просто буде відчувати себе більш природно, потягнути з одного боку suppinated, ніж інші, як він буде почувати себе більш природно, пишу однією рукою, ніж інший.

Для більшості людей це не так вже важливо. Як ви стаєте сильнішими, вам доведеться використовувати різні варіації основних підйомників, щоб побудувати більше сили. Це не рідкість для людей з 300 кг+ станова тяга тягнути з лямками з баром трохи нижче коліна, як один з варіантів.

Якщо ви дійсно стурбовані невеликим дисбалансом, або ви розробляєте біль у suppinated руку по плече, то я рекомендую наступні:

 • Додати конкретну роботу на ваших плечах, в тому числі і зовнішньої ротації
 • Витягніть подвійний зверху на розминку, і не перейти на разнохват, поки це дійсно необхідно.
 • Тягнути важче підігріви лівої руки, але тримати задану роботу(и) з вашою сильною стороною.

Особисто я використовую перші дві кулі часто, але лише зрідка я поміняю зчеплення. Останній конкурс Моя станова тяга була 230 кг, і я сильніше, ніж зараз. Поки я не отримав мою тягу за 200кг, що я помітила якийсь дисбаланс.

+627
Laila Ferreira 28 лип. 2014 р., 02:49:42

Я купив Spydergrip тому що я не міг знайти нічого краще. Я радий, що я зробив, тому що я ніколи не повернуся в пов'язку. Я люблю свого Павучка.

Spydergrip image

+618
maria wood 4 лют. 2019 р., 21:58:09

У статті 5/3/1 від Джима Wendler на Т-нації, ви повинні мати додаткове кардіо два-три рази в тиждень:

Тріумвірат використовує три вправи за тренування, одна з яких є основною ліфт. Перед кожним тренуванням робіть розминку, яка включає в себе мобільність, гнучкість, щось, щоб підняти температуру ядра і частоту серцевих скорочень (наприклад, стрибки через скакалку), і піни прокатки.

Я рекомендую додати дві або три сеанси кондиціонування в тиждень, через пагорб спринт, злодій штовхає, або те, що працює для вас.

Робити кардіо не повинно бути проблемою взагалі. Знову ж, будь-який обсяг роботи може бути дуже багато для конкретної людини. Двадцять чи тридцять хвилин інтервалів також може бути багато.

Що сказав, заміна аксесуарів з кардіо не роблю програму, і його слід уникати, якщо ви не знаєте, що ви робите з дизайном програми.

+582
databurn 22 бер. 2016 р., 13:56:09

Впевнений, що це.

У наступному дослідженні було три групи жінок.

 • Степ-аеробіка (СА)
 • SA за 25 хвилин + тренування опору (SAR25)
 • СА за 40 хвилин + силові тренування (SAR40)

Навчання опір було зроблено виключно з смуги. Тренувався 12 тижнів.

Я боксував у відповідних групах, а потім subboxed відповідних атрибутів це питання:

resistance bands improving strength and body composition

Кредит: тренування з обтяженнями в поєднанні з лавці-степ-аеробіка покращує профіль жіночого здоров'я

Ніякої твердої програми навчання опору буде працювати, наприклад, групи м'язів двічі на тиждень, регулярно намагаються залучити до прогресивної перевантаження.

Ключ для смуг, використовуючи ті, які досить сильні. Хорошим місцем для них є EliteFts. Їх смуги отримують досить сильний.

Моїми клієнтами є звичайні люди. Ми не потрібні, щоб піти вище пара їх монстр Мініс, хоча ми зробили більший акцент на верхній частині тіла. Деяким можуть знадобитися більш сильні смуги для нижньої частини тіла. У мене немає точних цифр реп, але шість місяців-п'ять клієнтів в день, три дні в тиждень, роблю ~100 представників групи на клієнта, коли музиканти почали носити. Коротше кажучи, вони повинні тривати однієї людини довгий час.

(Мій досвід, щоб уникнути тип трубки кільце. Вони більш імовірно, щоб хапати, залишивши людей набагато більше непросто (багато мали невдалий досвід або чули один), де люди не проявляють себе однаково. Ви можете обернути труби ПВХ на EliteFts групу, якщо ви хочете зробити ручку.)

Групи EliteFts зазвичай використовуються у пауерліфтерів. Вестсайд Барбелл, мабуть, найсильніших людей на планеті, використовувати смуги часто. Силу кривих не про що турбуватися.

“Порівняно з іншими етапами, термінал діапазон руху багатьох вправи, як присідання і жим, включає в себе невелику силу. Ніхто не застрягає під час присідання останні шість дюймів. Колись вставляти момент, остання частина діапазону руху є не максимально працював. Ви можете чверть присед більше, ніж ви можете "Малишок". Якщо ми буду критикувати групи за те, що їм не вистачає в наданні внизу респ, нам потрібно одночасно критикувати гантелями за те, що вони недолік у наданні у верхній частині реп. (І ніхто не має проблем з отриманням сильні м'язи і кістки з вільними вагами!)"

Більш детально при бажанні, наприклад, як групи можуть поліпшити щільність кісткової тканини, а також, EliteFts графіками групи сильні, і т. д.: https://b-reddy.org/2016/03/25/can-resistance-bands-improve-bone-density/

+580
Julika 5 лист. 2014 р., 21:10:48

Незалежно від того, скільки різних варіацій вправ, які ви виберіть, це всього лише шість наборів розширень трицепсів. Ці вправи ізоляції - вони задіють одну м'яз, так там дійсно не буде ніякої суттєвої різниці введених шляхом зміни форми зовнішнього опору.

Це не важливо, чи будуть три з цих комплектів з гантелями і три зі штангою, або якщо ви замінили деякі з кабельними pulldowns. Порядок теж навряд чи має значення, оскільки вони всі такі схожі рухи.

Додавання додаткових варіацій тільки збирається зробити це важче, щоб відстежувати, скільки ваги вам потрібно для кожного варіанту.

+552
Karim H 3 лист. 2018 р., 15:12:16

Коли я був дитиною, у мене не було проблем з походом на рукоходе. Звичайно, мої руки були зазвичай болить потім (скільки завгодно, тому що за межами бари мають тенденцію окислюватися і утворювати відкладення на їх поверхні), але я міг би зробити це. Нещодавно Я спробував, просто щоб показати мої племінники це може бути зроблено, і я зробив мій шлях через, Але мої плечі і плечі були в багато інтернет потім болю. Я знаю, що вам краще, мені просто потрібно продовжувати робити це, але я теж 35, так що я добре знаю, як легко можна поранити себе, і плечі, як відомо, легко пошкодити. Зрештою, в ідеальному світі, я хотів би працювати, щоб бути в змозі зробити гойдалки і недбальство, але це в майбутньому, звичайно.

Отже, є хороші прогресії або вправа для мене, щоб слідувати? Я повинен почати з просто висить протягом тривалого періоду часу або я краще піду прямо в руках?

В якості додаткового оновлення, підкріплені радами, що я не витримав би серйозної шкоди, швидше за все, я пішов вперед і вдарив майданчик. Робимо рукоходе складно, але я впораюся. Мої плечі і лікті потім трохи боліла, але було терпимо. Найжахливіше, це те, що мої руки починають швидко хворіти, але мозолів, безсумнівно, поліпшити.

+534
iaskquestions 2 бер. 2016 р., 00:50:47

Я думаю ви відповіли на своє питання - зміна роботи. Я бачу статті про те, що люди повинні змінюватися кожні 10-12 тижнів, тому що їх тіла прийняти до вправ - але якщо у вас є повний план, що охоплює ваше тіло для досягнення ваших цілей, ні - фізичні причини (і багато будівельники залишитися ті ж вправи протягом багатьох років). Я відчуваю, що кожне тренування повинна бути поліпшення в порівнянні з останньою, збільшується інтенсивність за рахунок ваги, тривалість і т. д.....але вправи може залишатися незмінним, поки вони тримати вас займається.

+522
MUHOOZI EMMASON 26 бер. 2019 р., 04:59:12
Група опору використовується, щоб збільшити діапазон руху і руху, такі як збільшення високі стрибки. Група працює, роблячи тіло більше працювати на місцях, де гумки кріпляться, і більше сліз організму для відновлення і нарощування м'язової маси.
+509
12548n 18 квіт. 2016 р., 13:01:53

Те, що ви описуєте, називається ізометричний тренінг. Він трохи звик, і сильно недостатньо розуміє, форма навчання, в якій м'яз напружується, не змінюючи своєї довжини. Кожне скорочення зазвичай здійснюється протягом 6-10 секунд під певним кутом. Наприклад, подумайте про культурист тримає передній подвійний біцепс позувати.

enter image description here

В ході змагань, представляє, як правило, проводяться протягом досить тривалого часу. Ось чому більшість змагаються бодібілдерів практиці статичні (ізометричні) позує. Ізометричний тренінг допомагає у проведенні позі протягом тривалого часу без трясіння від м'язової втоми.

Хоча ізометричні тренування не популярний, у нього є свої заслуги, як свідчить дослідження 2005 року під назвою "силові тренування: ізометричний тренінг на суглоби у порівнянні з динамічним навчання" за Фолланд допомогою JP1, Хоукер до Ліч ь, мало Т Джонс так. Це дослідження, дійшла висновку, що:

Ізометричні тренування на кілька рівновіддалених суглоби можуть проводити схожі повного диска изокинетической сили прибутку як повний диск изокинетических навчання. Це може бути корисно для навчання з мінімальним обладнанням або для розробки навчальних програм ваги тіла для створення сили через повний діапазон руху, використовуючи тільки статичні позиції.

Обидва ізометричної і изокинетической тренування не будують сила однаково на всі суглоби. Тому, якщо ваш вид спорту або завдання вимагає сила в певний кут суглоба може знадобитися подивитися цілеспрямовані методи підвищення міцності в конкретний кут, або частковими, ексцентриків, изометрию на довгої або короткої довжини, або динамічні вправи, які підкреслюють конкретного диска.

Ізометричні тренування не забезпечать збільшення маси, що тренування з обтяженнями буде надавати. Але, це має певне значення і повинен розглядатися як додатковий інструмент в арсеналі тренування.

+440
tenuej 6 вер. 2010 р., 09:25:48

Здається, що більшість людей, які вміють танцювати тверк мати великі сідниці, не обов'язково м'язистий, але більша жирних.

Це треба мати жирові відкладення на глют м'язи, щоб бути в змозі отримати контроль?

+391
Holger Bille 7 лип. 2013 р., 19:35:22

Підрахунок калорій-це дивний звір, у тому, що це може бути дуже важко отримати точну кількість поглинених калорій. Ваш кращий вибір, щоб відслідковувати Ваші калорій (аж до зважування їжі на початку), активності і ваги щодня. Для ваги, зважуватися в той же час і тієї ж ситуації кожен день (наприклад, я зважуюся вранці після душу), і відстежувати тенденції. Виховувати, виховувати, виховувати. Дізнайтеся точно, скільки 4 унції порція стейк (не багато), і тому подібне.

На ваш головний питання, ви хочете відрегулювати для вашого рівня активності. Вам потрібно знати ваш базальний метаболічно тариф (BMR), який є, скільки калорій він приймає, щоб просто лягти на диван і глибоко дихати протягом всього дня. Потім додати всі ваші дії, і те, скільки калорій ви отримуєте, щоб поїсти, якщо ви хочете підтримувати вагу. Потім налаштуйте для вашого прогнозовані втрати ваги і стежити за кілька тижнів. Відрегулюйте по мірі необхідності.

Пару застереження, засновані на інформації у вашому пості:

 1. Коефіцієнт втрат - спочатку ви будете втрачати вагу у великих кількостях, і ви можете побачити високі добові коливання. Це нормально. Це вплив ваги води, і Ваше тіло пристосовується до нової діяльності. Це призведе до уповільнення як ви починаєте наближається свою вагу мети, і це нормально.
 2. Терміни - не сподівайтесь, що якщо у вас є 80 фунтів, щоб програти, що ви можете зробити це протягом декількох місяців, незважаючи на те, що так сказати. 80 фунтів може зайняти досить багато часу, щоб втратити, особливо, як ви стаєте ближче до 80 боку.
 3. Розсудливість - великий набатний дзвін, який дзвонить, Що ви збираєтеся розпочати 5 днів в тиждень, режим і очистити ваш раціон. У той час як я вітаю амбіції, ви станете більш високу ймовірність повторного сповзання та/або нездатності. Крім того, в залежності від активності ви не вибрали, ви можете бути настільки хворий на 3 день, що ви не хочете рухатися.

Я б почав з очищення не менше 60% вашого раціону спочатку, а додавання до тренування кожен день. Робити це протягом пари тижнів, і отримати уявлення про те, як активність впливає на вас і ваше життя, і наскільки це зручно буде, щоб пристосуватися до дієти.

Як тільки ви отримали, то ви можете подивитися на прибирання до останнього 40% від вашої дієти, і додавання до більшої активності. Крім того, не турбуйтеся, якщо у вас є день, коли ви втратити контроль і з'їсти 5 пачок чіпсів з DIP-20 і газовані напої. Набирає ваги є довгостроковим процесом, втрата ваги буде тривалий процес. Так, там буде дні, коли ви не відчуваєте, як працює. Там будуть дні, коли ви харчуєтеся жахливо. Це нормально, поки ти не дозволиш знову стають нормою.

Крім того, не забудьте відрегулювати. Калорійність лічильники використовувати вагу як фактор, так що якщо Ви 200 фунтів це дасть вам значення X в якості підтримуючої мети, і якщо ви не 180 фунтів ви отримаєте значення Y, який буде менше значення X. В будь-який час ви йдете по 5-10 кг всього, перерахувати ваші цифри. Це допоможе полегшити деякі уповільнення.

Ласкаво просимо в кращий спосіб життя, і я сподіваюся, що у вас багато успіхів у ваших планах і подорожі!

+383
fawnu 19 бер. 2010 р., 22:52:21

Я не впевнений, що ви насправді хочете бути "жир" або дивитися м'язисті і щільно. Ви насправді дивіться в бік більш збалансованого і привабливого статури.

Отримання м'язової або стає тонкою, як вимагає зусиль і часу і не відбудеться за кілька місяців. Вам треба набратися терпіння і відслідковувати Ваші успіхи на щотижневій основі. Дієта і тренування обидва відіграли тут свою роль. Дайте собі принаймні 4 місяці видимі зміни.

Не приймає нездорові звички в їжі, або ліні, щоб отримати жир. Це дозволить зробити вам багато шкоди і запросити хвороб і слабкості.

Є більше, але їсти здорову їжу, харчування. Як додавати більше білка, більше клітковини і фрукти/овочі. Додати вуглеводів, але бути збалансовані з вуглеводами і жирами. Додати цукор/коричневий цукор і оливкове масло в свій раціон. Додати мигдаль, родзинки та волоські горіхи. Просто тому, що ви хочете збільшити масу тіла, не навантажуйте себе солодкі і жирні речі.

Включають силові тренування, вільне тіло вправи в ваш режим. Співвідношення силових тренувань кардіо повинно бути більше часу відведено, як 40 хвилин Ваг, потім по 15 хвилин кардіо. Робити силові тренування після розминки і кардіо в якості останнього вправи, перш ніж охолонути. Робити присідання і віджимання, так як вони збільшують загальну міцність тіла. Якщо включити сироватковий білок в свій раціон, це буде краще, але не обов'язково, якщо ви не отримуєте достатньо білка в іншому місці. Ви повинні їсти до і після тренування дієта. Перед тренуванням, у волокнистих вуглеводів і після тренування є білок і быстроусвояемых вуглеводів.

Сподіваюся, що це допомагає. Це з особистого досвіду і спостерігаючи за іншими людьми робити те ж саме.

+378
mayorsanmayor 10 груд. 2017 р., 22:35:13

Якщо поглянути на поточну статистику, я думаю, головне, що ви хочете зробити, це втратити деякий вага і будувати якісь сили. Це дозволить вам робити більше віджимань і підтягувань.

Також, якщо ви хочете бути в змозі зробити футбольний матч, ви хочете, щоб зробити висока інтенсивність інтервал підготовки (HIIT). Під час футбольного матчу ви робите багато коротких спринтів і зусилля, стрибки і т. д.

Я думаю, що типу кроссфіт тренувань буде відповідати вашим цілям. Це допоможе вам створити деяку силу для тих, віджимання і підтягування, якщо будуть надати деякі ВИИТ, щоб стати краще в ці футбольні матчі, і в той же час, ви, ймовірно, схуднути (якщо ви не просто набиваючи свій рот їжею весь день).

Ви можете зробити кроссфіт тренування вдома якщо ви не хочете витрачати гроші, просто подивившись в інтернеті і роботі з матеріалом у вас. Лістинг-бар і гирьового принесе вам довгий шлях. Як тільки він стає занадто легко проста річ, щоб зробити, це заповнити порожні пляшки і складав їх у рюкзак. Таким чином, ви будете додавати додатковий опір, що коли-небудь ти робиш.

Сподіваюся, що це допомагає!

+360
Dylan Ferguson 25 бер. 2012 р., 21:29:59

як сироватковий зроблені, різні типи сироваткового протеїну і скільки сироваткового протеїну треба доповнити.

+353
akTed 29 бер. 2019 р., 23:17:28

Я зараз на дієті Дюка, так що білок-тільки на наступному тижні, потім білок і салат. На підставі Дюка, Аткінса, щоб підштовхнути ваше тіло в стан кетозу, коли він починає спалювати жир для отримання енергії, а не цукор.

Цей процес може початися тільки тоді, коли запаси глікогену в печінці виснажені.

Я можу доповнити глюкагон, щоб прискорити цей процес? Чи існують ризики, пов'язані з цим?

НБ я не діабетик.

+320
Para 29 груд. 2010 р., 09:12:08

Я звикла регулярно спати по 12 годин за все моє життя. Після виявлення, що у мене алергія на пшеницю, і повністю припинити його є, я сплю менше. Зробити аналіз крові, щоб подивитися, чи є у вас може бути харчова алергія (наприклад, для целіакії).

Крім того, потік повітря через ніс утруднене, змушуючи мене прокидатися з сухістю в роті. Пару років тому я почав використовувати дихання-обряд носові смужки, щоб відкрити мій ніс так, що дихати через нього безперешкодно. Тепер, якщо я забуваю використовувати дихання-священна ніч я прокидаюся абсолютно без сил з-за відсутності свіжого повітря. Цілком можливо, що у мене апное сну, коли я не використовуйте носові смужки, але коли у мене смуга відкриваючи мій ніс значно збільшився потік зменшити або ліквідувати наслідки.

Подивися в свій раціон. Перевірити на алергію. 38% людей з целіакією (алергія на клейковину пшениці), не має жодних симптомів. Я особисто вам зовсім змучений після їжі пшениці - особливо вафлі або ще гірше - Панда Експрес, який має пшениці, а також сої (яка має пшеницю в ньому)- плюс весь цукор. Я б зробила аналіз крові на залізо, тому що целіакія може призвести до анемії, з-за того, що вона вбиває всі ворсинки в кишечнику, так що ви більше не поглинають поживні речовини і алергічна реакція на майже все, що ви їсте.

Розумію, що їжа, яку ви купуєте в коробці-це рукотворна від хімічних речовин - фігня, Бог ніколи не призначав нас, щоб поїсти. Якщо ви не можете вимовляти слова в списку інгредієнтів ви не повинні покласти його на ваше тіло.

Їжте фрукти і овочі і фізичні вправи. Ще однією причиною надмірного сну є депресія, але 30 годин сну-це таке божевільна кількість сну ви повинні мати щось більш серйозне відбувається. Може, анемія? Може бути, анемією, викликаною целіакію?

Перейти до натуропат, тому що вони насправді виглядають в цілому свій спосіб життя і дієту і спробувати виправити тебе. Лікарі тільки навчали різати і виписувати отрута фармацевтичних препаратів, які викликають ваше тіло рН, щоб стати кислому, так що ви отримаєте рак.

Лікар може дати вам тесту целіакія крові, якщо ви могли б переконати їх, що ви хочете його досить погано - то, якщо він у вас, вони скажуть вам, "у вас є целіакія, не на пшеницю. Також у вас є ІХС. Удачі". Зовсім негоже.

Перейти до натуропат - вони лікують причини (спосіб життя і дієта). МДС кришка симптоми токсичними препаратами і різати речі. Це не їх вина - вони знають тільки те, чого їх навчали.

+311
PFS32 6 жовт. 2010 р., 16:56:27

Існує три найпоширеніших способів підвищення стійкості під час роботи:

 1. Хілл працює - зворотний бік форми повинна змінитися.
 2. Опір парашути - ви можете зберегти свій нормальний вигляд, і додав опір корисно для збільшення сили і потужності під час роботи (хоча не заміна для силових тренувань у спортзалі)
 3. Натискати або витягати зважений бродяга санки - це не зовсім біг, але це дійсно хороший кондиціонер і витривалість/сила вправи для ніг, стегон і ядра.
  • Я думаю, що ваша ідея витягати Ваг потрапляє в цю категорію.
+298
Jiang Xiang 10 трав. 2010 р., 08:53:06

Довгий відповідь коротка: завжди. Станова тяга дуже важко на тілі, не кажучи вже втомлює. Я б сказав тільки станову тягу один раз або максимум два рази на тиждень, з 1х5. Світла сторона цього полягає в тому, що ви можете зазвичай тяга велику вагу, людина, яка ніколи не підняв міг би навіть почати з 135, що не зовсім просунутий, але далеко за рівень істинного Новачка для інших підйомників. Проміжні(по тязі, звичайно) повинна бути в діапазоні 185-225 і якщо ви робите 250 або більше можна кваліфікувати як попередній.

+273
dolopo putra 19 квіт. 2016 р., 05:58:13

Пульсометры можна розділити на групи тобі грунтуючись на тому, як вони спілкуються з фітнес-обладнанням. Вони -

 1. З Bluetooth - самий останній Мсвр ці дні використовувати Bluetooth для зв'язку з фітнес-пристроїв, в тому числі перегляд і тренажери. Якщо ви використовуєте новітні моделі, це дуже ймовірно, що вони використовують Bluetooth. Одне додаткове перевагу Bluetooth заснований Мсвр полягає в тому, що вони мають більш високу ймовірність бути сумісні з вашим смартфоном (там не може бути 100% сумісність з-за варіацій в моделях і підтримуваних стандартів а що ні, але більшість телефонів мають Bluetooth, так що є хороші шанси, що напад може бути знайдений).

 2. АНТ / АНТ+ і т. д. - Це спілкуватися з фітнес-обладнанням з допомогою Ant. Багато старші обладнання повинно бути сумісне з цими, тому що це сталося перед Bluetooth. Їх перевага полягає в тому, що вони можуть бути трохи дешевше, ніж моделі з Bluetooth, тому що це стара технологія і інший світ зараз рухається в бік Bluetooth, але якщо ваш тренажерів підтримує Ant основі Мсвр, то ви будете економити гроші. Інша справа, вони можуть приводити дані в декількох фітнес-обладнання, в той же час (скажімо, на біговій доріжці і телефон одночасно), я не впевнений, якщо Bluetooth може працювати в парі з декількома пристроями (а, може, варто його знайти).

 3. Дротовий - деякі Мсвр використовувати дроти для передачі даних на тренажери. Вони мають перевагу, яка дозволяє передавати більше даних у бік від серцебиття. Вони зазвичай використовуються для медичного обстеження та інше, але я перерахував їх тут просто як ще одна можливість, на всякий випадок тренажерів в тренажерному залі користуватися.

+239
Jerodev 1 вер. 2017 р., 06:32:49

У мене були періоди часу, коли я просто сиджу в офісі і раптом один з трицепс почне сіпатися, як раз в секунду або трохи більш поширене. Це не боляче, але це дещо "напружує" тому що це не зупинить неважливо, що я роблю. Я трапилося з моєю трицепс, мої біцепси, плечі і одну ногу. Не все разом, але ці м'язи були це сталося.

Ці "напади" трапляються на період не менше 13 годин після моєї останньої тренування. Але я не знайшов зв'язок між минулого тренування і м'язи, що смикається(якщо я ногу за день до цього, не обов'язково мої ноги сіпаються). Хоча вони і не болять, чи варто турбуватися? Це дефіцит споживання чого-небудь або просто після попередніх тренувань?

+237
jared clowes 29 бер. 2015 р., 18:39:19

Зосередитися на стає сильнішою.

Ви також можете набрати вагу (якщо ви вага), але це буде відбуватися природно, коли ви піднімаєте ваги і годувати себе достатньо, щоб підтримувати свій міцності.

+211
Kelly Bryden 28 квіт. 2018 р., 18:55:37

На жаль, там дійсно немає об'єктів, щоб зробити аналіз крові самостійно, найімовірніше, з-за природи того, як вони будуть проаналізовані і конкретні предмети, необхідні для збору зразків, а також економічно недоцільна і регулюється федеральним законодавством в частині процесу.

Наприклад, більшість кровоносних трубок є якась добавка, щоб викликати кров, щоб реагувати на конкретні способи. Тигр топік (червоний і чорний гумовий стопор) або нові пластикові версія, золото топ, має активатором згустку і гелем для конкретного відділення сироватки. Після того, як крові, її центрифугують, а потім аналізували різними способами, більшість з них з участю мікроскопічних підрахунків і мазки різних типів.

На додаток до цього, існують різні реагенти і плями на аналізи крові, які необхідні, більшість з яких вимагають якийсь тип ліцензії установа (клініка, лікарня тощо), Щоб купити. І, в останній раз я перевірив, голки та інші знаряддя були також контролюється, в зв'язку з можливістю їх використання в якості наркотиків.

Додати в список підготовки, адже якщо ви малюєте різних видів труб, є кілька конкретних методів і оформляти замовлення, щоб уникнути забруднення однієї труби з іншого, позбавлення організму рідини і колючо-ріжучі предмети після того як ви зробили, що жорстко регулюється федеральним законодавством, з дуже високими штрафами за порушення правил утилізації або порушень. Крім того, це вкрай незручно, щоб взяти кров на себе, і неправильний розіграш може призвести до вибухнула РБК в зразку, що означає, що ви повинні почати все спочатку.

Існують різні домашні набори, які можна замовити для різних тестів, проте вони досить дорого, і плями крові, відправити його в вигляді тесту. Я не знаю ні де ти черпаєш свої власні трубки і відправити їх, але я не дивився на неї, що щось може змінитися.

Краще б придумати щось, що ви хочете, щоб перевірити/довести, детально дослідити літературу, щоб побачити, якщо це вже зроблено, а потім представити його в місцевий коледж, який має докторський рівень кінезіологія програму, і подивитися, якщо вони хочуть взяти його на дослідження.

+189
Robert Bak 1 черв. 2014 р., 05:22:31

Вправа № 2 Перемог.

Схильний шлях (г на швейцарський м'яч, був би ідеальним).

За даними Maenhout і співавт 2016, найвищий середній трапецієвидна і нижні трапецієвидні м'язи активації на лежанці вправи.


Примітка:

Вправа № 1: Як правило, верхня пастка пересилює середня і нижня пастки, так як він зазвичай дуже міцний і гіперактивний.

Середні і нижні трапецієвидні однак ще дуже важливо під час повітряних вправ, що сприяє оптимальному механіки.

Важливо дізнатися, як активувати низький / середній пастку в стабілізатор, а не мобілізації, в ході накладні плече рухів.

Це були схильні г прийшов ... вони допоможуть зробити це (зміцнення при корекції дисфункційних робочої моделі).


Джерело: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26894494

+134
Ruban Savvy 18 черв. 2010 р., 19:31:44

Головна відмінність полягає в тому, що це не ліфт. Я використовую його як допоміжне вправа у великих обсягах (у діапазоні 10-12 повторень), щоб поліпшити свій жим лежачи.

+132
Hao Liang 30 лип. 2011 р., 02:56:14

Так білка з бобових, боби, сочевиця і горіхи.

Я не був упевнений в розмірі, але знайшов цю посилання http://breakingmuscle.com/nutrition/how-to-build-muscle-mass-on-a-plant-based-diet

Що, я думаю, можуть виявитися корисними.

Це говорить про те, 1 грам на фунт ваги тіла, наприклад, 200lb культурист мішок 200gms вимагає білка в добу.

Це не моя галузь знань, тому було б здорово, якщо хтось може прокоментувати, і підтвердити, якщо це звучить про право. Дякую

+104
user3062014 22 жовт. 2017 р., 04:06:21

Я 5 футів 11 і я Вага 189 фунтів, я намагаюся схуднути, щоб дістатися до 176 фунтів. Мій розрахункову гда (з онлайн-інструментів) необхідно 2800 ккал/добу. Моє питання: якщо я зменшити це значення до 2000 ккал/день, я буду втрачати вагу?

Редагувати: що стосується моєї дієти, я просто відрізав всі солодкі речі, нечіткі напої і все що може містити дуже багато жиру, в тому числі молочні продукти і я тренувався з самого початку. Немає точної причини, чому я хочу схуднути, я просто хочу відчувати себе добре з самим собою. Я вибрала 176 фунтів, тому що я подумав, що мені підійде-вага

+83
Max Taggart 11 серп. 2017 р., 05:28:55

Це звучить, як ви вже хороший прогрес. Наїзд віхою, як 135 лавці ЛБ-це реальна перевірка працю. У вас є два питання, але один з них, я думаю, у вас є більше проблеми.

Відносна Сила

Концепція прирівнювання зусиль, що 150 фунтів молодий чоловік робить з 230 фунтів людина робить насправді досить складна тема. Мій старий тренер написав дуже гарну статтю на цю тему (Реф). Деякі з високих точок (цитата) є:

 • Найпоширеніший спосіб, який люди використовують, щоб порівняти відносна сила-це сила/співвідношень ваги. Однак, цей стандарт є жахливо зіпсовані.
 • Формули, що використовуються для порівняння відносної сили в пауерліфтингу (особливо у Формулою Вілкса) мають свої власні проблеми. Два найбільших проблем із формула Вілкса, що вона не оновлюється регулярно, і це особливо упереджене ставлення в середній вазі гидрокомпенсаторы.
 • Аллометрического масштабування є альтернативою чинності співвідношення ваги і формули Уїлкса. Він має сильну теоретичну підтримку, і вона працює дуже добре на практиці.
 • Я також розробив нову формулу, щоб порівняти відносну силу, яка виправляє деякі з основних проблем із формула Вілкса.

Замість того, щоб турбуватися про те, де збільшується розмір не дають стільки прибутку на міцність, турбуватися про те, щоб на чистої маси. Іншими словами, поступово збільшувати, скільки ви важите, так що більша частина цієї ваги-це м'язи. Жир не активно рухатися речі, тому просто намагаюся триматися в рамках 15% жиру, як правило.

Підкреслюючи Двома Надавлюють Рухами

Я думаю, що це реальний питання, яке ви задаєте. Ви можете або дотримуватися певної програми, яка вже має баланс, або ви можете грати в "бий книги". Мета полягає в тому, щоб побачити поліпшення з плином часу. Поліпшення не тільки більшу вагу на штанзі.

Форми оздоровлення:

 • Більше ваги
 • Більше повторень
 • Більше наборів
 • Менше за інших
 • Менше часу на ту ж роботу

Я особисто альтернативного упор для віджиму днів. Один день Жим упор, і ще один день накладні акцент. Накладних робота допомагає будувати плечах і зберігає їх здоровими, тому не варто повністю нехтувати нею. Крім того, не нехтуйте кучері. Як ви штовхати важче і важче гирі, кучері запобігти тендиніт.

Програми, що підходять для початківців, середнього підйому:

 • Стартову Силу
 • Greyskull
 • 5/3/1 (і варіант 8/6/4)
 • Починаючи Силач

Це просто шаблони, які працювали для великої кількості людей. Якщо ви виявите, що вони не для вас, то там є багато, щоб вибрати з.

+66
Ashish Suman 16 черв. 2017 р., 09:04:54

За всю тиждень біцепс відпочивати-це занадто багато. Груди зазвичай потрібно 2 дні відпочинку. Передню actons з дельтоподібних м'язів можна трохи втомилася, за день плечі. Ну, це також залежить від вашого віку.

Я не бачу ноги, повернутися сюди. Навіть якщо ви не хочете будувати їх - це добре для рівня тестостерону, принаймні. Так що ваша груди може отримати від цього.

Точніше мені потрібно знати, що ви робите під час кожного тренування.

+22
Emir MurtaZa 18 лют. 2015 р., 00:34:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil