Кардіо і ріст м'язів

Я витратив 7 років практично не тренуватися і є все лайно, що я хотів. Дивно, що за весь цей час я був досить м'язистим.

Нещодавно я почав робити деякі їзда на велосипеді і на наступний день після першого заняття (яке тривало близько 8 хвилин і сильно вимотує) я помітив, що мої м'язи, де, як соска, як якщо б вони отримали більше.

Я продовжував працювати, і я продовжував бачити це. Після кардіо я більш підтягнутою, якщо я взагалі не тренуватися, як на 5 днів або так, м'язовий тонус падає, але після чергового сеансу вона стає підтягнутою спиною.

Я завжди чув, що кардіо не добре для нарощування м'язової маси. Так, чому це трапилося зі мною і до яких пір мій за м'язовий тонус поліпшити тільки кардіо?

+20
Sam Bruns 26 черв. 2013 р., 21:25:45
30 відповідей

Є дослідження, там, і багато особистої історії показав мені, що важкий силовий тренінг і Олімпійських підйомно вимагає величезної кількості уваги і діяльність центральної нервової системи. Коли ви навпочіпки (правильно з баром, будь ласка) важкий кількість сили волі треба проявити достатньо розуму, оскільки це кількість з-під контролю ви повинні надавати на ваше тіло, щоб переконатися, що ви рухаєтеся правильно і не нашкодити собі.

Олімпійський підйому (очищає, ривок) вимагає багато уваги, але ви також повинні зосередитися майже миттєво, а для більшості людей це вимагає місяців або років підготовки, щоб дійсно їх форма нігтів, Звичайно, якщо ви знаходитесь на низькому рівні.

Вправа в цілому насоси дофаміну, а також регулює його, і я впевнений, що спортсменів і тренерів у багатьох дисциплінах звіт в тому, що вони доб'ються величезної кількості душевних сил від переслідування своєї справи.

Що стосується їжі, я б зосередитися на збалансовану дієту, яка присвячена гірки цукор цикл крові, що багато людей. Якщо ви зменшите споживання вуглеводів, особливо простих вуглеводів з високим глікемічним індексом можна регулювати ваш настрій в позитивну сторону.

Є добавки і ліки, звичайно, що також може вплинути на ваше психічний стан, але це зовсім інша тема і справді за межами фітнес.

Деякі додаткові матеріали для читання:

http://www.joept.com/the-central-nervous-system-what-does-it-mean-for-your-training-performance/

http://en.wikipedia.org/wiki/Effects_of_physical_exercise_on_memory#Dopamine

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9000155

+943
vlasoves81 03 февр. '09 в 4:24

Велика частина продукції онлайн броні призначений як 'всмоктуючий шар' - виготовлений з тканини, яка дуже добре малює піт від вашого тіла і дозволяючи йому випаровуватися на поверхні. Бавовна, як правило, не дуже добре це в порівнянні.

Вони дозволяють вам залишатися в прохолодному, сухому, захищеному від вітру, теплі і комфортні завдяки широкому діапазону температур і рівнів.

+921
zubair muhammad 8 квіт. 2011 р., 17:01:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У продовження відповіді від Ніка, я думаю, що це вагомі аргументи для навчання учасників тренінгу.

Я продовжу, якщо ви тренуєтеся на 100% весь час буде горіти протягом 6 місяців, це тому що ви натискаєте ваше тіло до межі весь час. Це не добре для вас, як наші тіла не були призначені для цього.

Я думаю, що ви повинні досліджувати також періодизація. У певний час року, ви хочете більше зосередитися на різних речах. Наприклад, зима для здачі в милях, літо заточування для гонок і т. д. Це залежить від виду спорту і дисципліни всередині виду спорту.

Приклад:

Я 100/200м Sprinter і ми б щось схоже на це і голі на увазі, що він є специфічним для бігу:

Септ -> Кінець/Січня

Вказавши миль, так багато за дистанційне навчання як 3/400 (ми потрібні бази на витривалість, щоб збільшити швидкість пізніше). Це, як правило, близько 80% - Марка зусиль.

Лютого -> Кінець/Квітень

В цих кількох місяців, ми хотіли підвищити темп до 90% близько половини наших сесій тримає інших на 80% зусиль. Одним із ключових термінів, які ми використовуємо тут штабелювати лактату, так коротке, що відновлення в нашій інтервального тренування.

Наприклад.

2 (сетів) х 6 (повторень в сеті) х 150 (відстань) при кожному запуску у 20/21 секунди 45 секунд відновлення і 5-8 хв відновлення. Потім ми хотіли зробити щось подібне 10 х 40м в найближчому максимум зусиль для того, щоб підштовхнути наші тіла ще складніше.

Березня -> Липня

Зазвичай це гонки сезону, тому інтенсивність отримує до 90% зусиль + кожній сесії. Навантаженні 100% швидкість роботи.

Пам'ятайте, що специфічні для вашого відстані. Дослідження періодизації і різних типів навчання (інтервал,фартлек тощо).

+909
Nas 28 лют. 2010 р., 23:38:52

Я можу ставитися до вашого досвіду. Я веслував конкурентоспроможним для клубу, поки травма, яка вимагає хірургічного втручання пропустить мене на 10 місяців. По-перше, ви не можете очікувати, щоб конкурувати на тому ж попередньому рівні травми після настільки тривалої перерви. Краще всього, щоб встановити ваші очікування рано. Так само, як ваша витривалість потрібно якийсь час, щоб скоротитися, це займе час, щоб побудувати його назад вгору. Такі фактори, як ступінь вашої травми, у вашому віці і до здоров'я і фітнес-рівня буде впливати на те, як скоро це станеться.

У моєму випадку, я почав повільно. Я використовував стаціонарний лежачий велосипед , щоб відновити силу ніг. Через деякий час, я перейшов назад у весло кількох щотижневих сеансів. Я почав з метою збільшення інтенсивності й часу я витратив на машину кожні два-три тижні, поки я не міг комфортно поспіль протягом 20 хвилин з відносною легкістю.

Це дійсно не має значення, який тип вправ ви робите, як довго, як ви починаєте повільно і продовжувати збільшувати попит на свої серце і легені. Щось же просто, як крок піднімає у вашому домі має бути достатньо. Важливо пам'ятати, щоб встановити ваші цілі такі, що в кінцевому результаті ви можете підняти ваш серцевий ритм протягом 20 хвилин або без особливого дискомфорту. Для більш інтенсивного тренування, ви можете стріляти протягом 30 до 45 хвилин.

+769
Jorge Sinval 10 лют. 2018 р., 00:16:34

Звучить, як ви перебуваєте на вершині своєї гри з підтримання здорового способу життя та ваги. Я даю вам cuddos для цього типу посвячення. Я читав, що ви не тренуєте вагу, але я не побачила, ви врахуйте, якщо ви прийняли ваші вимірювання тіла? Питаю це тому, що я закінчив після того, як тіло виклик для життя і втратили в цілому 17 дюймів з дуже невеликою втратою ваги і силові тренування. Я знаю, що ви не тренуєте вагу взагалі, але навіть найменшої фізичної активності змінюється в щоденний раціон можна додати м'язової маси (тіло тренування з обтяженнями, наприклад). Я пропоную вам спробувати приймати ти виміри тіла просто, щоб побачити, якщо це збільшення ваги винуватця (або навіть краще стає ваша м'язова маса вага записаний лікаря на наступній фізичної). Припустимо, що це не той випадок я рекомендую дієту (без вправи і їж більше, ніж зазвичай споживання калорій, раз в тиждень onky). Це хороший спосіб отримати ваш метаболізм підняли більше, щоб спалити навіть більше жиру, ніж зазвичай, незалежно від того, наскільки високо вже. Натомість ви позитивно схуднути. Автори здоров'я та фітнес книги і фітнес-плюси обидва згодні на це, і набагато більше інших. Я знаю, він працював для мене. Зголодніє і головні болі частіше, ніж зазвичай, ваше тіло намагається сказати вам що-то. Я настійно рекомендую говорити з вашим лікарем про цих переживаннях, щоб отримати більше відповідей. Я сподіваюся, що допоможу в будь-якому випадку це можливо. Бог благословить і удачі.

+766
kodango 29 жовт. 2012 р., 04:48:59

Я роблю штангою знизує плечима, як гантелі перевищено, але я знаходжу роблять однаковими вагами зі штангою є трохи складніше порівняно з гантелями, як мої руки спереду. Чи є наукове обґрунтування цього?

+766
NeNe Green 21 серп. 2012 р., 08:38:13

Раніше у мене була саме ця проблема, з непохитністю плече. У мене Тера очерету і слідували інструкціям, наведеним у Клер Девіс' критичної терапії книги, за пару тижнів я можу зазвичай отримати мої руки в правильне положення на смузі, хоча пройшло пару місяців, щоб мати можливість послідовно робити це.

+765
user1680784 21 серп. 2012 р., 08:47:30

Залишаючи осторонь ризиків для здоров'я (як у Вікіпедії, "деякі стверджують, що присідання можуть бути небезпечні з-за високої стискаючого навантаження поперековий відділ"), чи є користь для справи хрумтить на відміну від присідань?

З опис Вікіпедії звучить як присідання тренування більше м'язів, ніж присідання.

Якщо специфіка питання: людина-початківець, без історії великої фітнес або тренування. 35 років, з невеликою кількістю черевного жиру і ІМТ 22.8. Без історії болі в спині, але незначний сколіоз.

Вправа мета: загальної фізичної підготовки, збільшення черевної м'язи, щоб виглядати краще[1], численні поради, що поліпшити тонус м'язів живота допомагає поліпшити поставу.

[1] - Та я в курсі, що спалювання жиру за рахунок дефіциту калорій теж необхідно що-небудь апроксимуючих упаковку. Але, очевидно, розвиває м'язи черевної порожнини необхідно так само, як спалювання жирів

+651
mthrsj 25 лист. 2017 р., 05:26:27

Реальний питання Ви, здається, питаю, Як скинути залишився вагу. ЯО Чоа піднімає кілька хороших точок у відповідь:

 1. Таблетки це не вихід
 2. Не можна цільовими направленнями втрата ваги: ви можете тільки поліпшити м'язи в одному місці

Цілком імовірно, ви хочете подивитися на те, що ти їси тобто скільки калорій в день) і зміна вашого життя. Це краще звернутися за професійною допомогою з цього питання, і як ви вже ходите на тренування в ПТ повинні бути в змозі допомогти вам (деякі ПТ мають спеціальної підготовки в області харчування, але швидше за все ПТ є хороша інформація-все одно). Це допомагає відслідковувати, що ви їсте, і є багато мобільних додатків, які можуть допомогти в цьому. Переконайтеся, що ви не їсте більше, ніж вам потрібно, але переконайтеся, що ви не голодувати (це не допоможе: ваше тіло буде просто замість жиру)

Розглянемо також вимір% жиру, а не ваги. Знову ж таки, ПТ повинні бути в змозі допомогти вам зробити це, але це можливо зробити в поодинці. Ця статистика краще вимірювати, а не вагу, тому що, як ви вказуєте, ви будете набирати вагу за рахунок м'язів.

Якщо у вас високий м'язові% (>40%) ви можете, ймовірно, зовсім відмовитися від ваги і зосередитися на HIIT. ПТ може допомогти з цим далі, але ви, ймовірно, хочете 3 високоінтенсивних тренування в тиждень.

+637
ravil63 8 жовт. 2019 р., 02:36:36

Тому мене завжди дивувало, що про біг змушує вас піти в ванну? Чому це, що це, здається, прискорити низхідний хід ... ну ви зрозуміли ... або може тільки я один це трапляється?

Я серйозно питаю, я хочу знати, чому!

+633
jcasillas1980 26 черв. 2015 р., 21:49:58

Привіт все в порядку, просто у мене вчора була та ж проблема, займаюся карате і забилася пару раз , так що я подумав, може бути, стати сильніше, я почав робити mauythai пару тижнів тому (приблизно 1-2) у всякому разі мій інструктор сказав мені, щоб ноги колодки ( це mauythai майданчика було складно) в будь-якому випадку, як тільки перед штовхнув його неправильно було пекельно боляче, але я все-таки навчені боляче досі, але не так сильно. Тепер завжди перевіряю, де ти поранилась (мій випадок я напружив лівій нозі поряд з великим пальцем) так я дізнався, якщо ви відпочиваєте і де товсті черевики, які давлять на пальці, так як шкільні туфлі те, що Толстой не бовтається йду до лікарів лише у випадку, якщо він вивихнув, напруженими, розбитих , зламаних, тому лікар сказала в цей день не тренуватися і застосовувати цей крем, Вольтарен Емульгель так 3 рази на день ( так в основному я потрапив колодка неправильно ) І деякі відповіді я бачу є пункт ( біля ніг фізичні вправи, тому що потягти назад пальці на фронтальний удар і не повернувся) ваш постраждає , так візьміть мій радити і ( спорт діти LEATHEL й інша причина, чому ми надто часто якщо де худий і молодий ) моєму випадку я худа але дуже сильний і швидкий з Стусани й удари - пам'ятайте, стрейч, Пити воду кожен день, принаймні - не відступати, коли ваш збирається вразити килимок/ сумка вперто не назад, думаючи, Ваш буде боляче, тому що це завжди перетворюється на біль, багато болю тобі боляче тобі боляче це кікбоксинг/ mauythai / бокс для Ви -

+537
android question 16 серп. 2015 р., 10:48:03

Я великий шанувальник www.fitday.com.

У нього є багато їжі в неї вже де можна задати частина.
Можна також запровадити спеціальні продукти харчування прямо з етикетки харчування все, що ви хочете.

Моя улюблена частина fitday-це кругова діаграма, яка показує відсоток калорій з жирів, вуглеводів і білків. Ось чому я використовую fitday писати дієти для конкурентів...любов на круговій діаграмі.

+523
Dhananjay Mehta 14 квіт. 2019 р., 20:34:17

Якщо я роблю вправу, використовуючи тільки одну сторону мого тіла, і я можу зробити більше repetions з одного боку (наприклад: я можу зробити більше повторень з моєю правою рукою), я тільки повинен зробіть стільки повторів, скільки моїй найслабшою боку майстрів, або я повинен продовжувати роботу з більш сильної сторони, коли найслабшою сторони вже не можу йти?

+504
cowboycb 6 бер. 2013 р., 04:29:59

так як рік ходжу у фітнес-центр, спочатку раз на тиждень, починаючи з 4 місяців я намагаюсь строго йдуть 2 (або 3) рази на тиждень. там я тренуюся кілька речей (біцепс, трицепс, спина, живіт, плечі, ноги). Навіть якщо я регулярно може збільшити вагу, я дійсно не бачу різниці в обсязі м'язи. Я ще більш тонкий людина (181см -> ~71 дюйма | ~63кг -> ~140 фунтів). Мені треба набрати вагу, щоб поїзд більш потужний? Я знаю, що є спеціальні засоби для цього, але я не дуже довіряю і не хочу їх використовувати. Є інший потужний метод, щоб набрати вагу або збільшити результат тренувань?

Основна мета : збільшення обсягу (м'язи)
Друга мета : збільшити вагу я можу підняти

+504
user3694372 10 лип. 2016 р., 14:09:17

В залежності від вашого віку, тим біль є двостороннім (обидві ноги) і довгостроковій тривалості, необхідної, щоб викликати симптоми, схоже, що це поєднання факторів (звичайно, я не можу дати вам офіційний діагноз):

 • Калюжа крові, сприяють венозної недостатності.
 • Мінімальний Нижній рух кінцівки, що СНІД венозний повернення до серця, особливо проти сили тяжіння.
 • Також, якщо ви схильні відкинутися назад, коли сидить, що підсилить ефект.

ЩО ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ:

Я рекомендую купувати швейцарський м'яч ($8 в Walmart) https://www.walmart.com/ip/Gold-s-Gym-75-cm-Anti-burst-Body-Ball/39082935

Якщо ви збираєтеся сидіти протягом тривалого часу, це ваш кращий вибір. Це зажадає від вас, щоб постійно стабілізувати себе, і як тільки ви звикнете до нього, ви не повинні свідомо думати про те, поки ви на нього.

https://en.wikipedia.org/wiki/Skeletal-muscle_pump https://www.bloomberg.com/news/articles/2010-04-29/your-office-chair-is-killing-you https://www.forbes.com/sites/daviddisalvo/2012/06/12/how-to-stop-your-office-chair-from-killing-you/#7edaa24c10a6

+500
KarpA 14 бер. 2010 р., 16:30:51

Для дієта, найкраща дієта-та, яка підлаштовується під ваші потреби. Наприклад, протизапальну дієти я починає вас з купою продуктів, які, як відомо, викликають ніяких проблем для майже всіх, і тоді він повільно вводить продукти, які в іншому випадку дуже хороший, але дійсно викликають запальну реакцію у деяких людей (тобто деякі люди сильно реагують на гістаміну в бананах, інші погано реагують на насіння в малині), так що ви можете з'ясувати, які саме продукти викликають у вас проблеми. Якщо ваша дієта не робить подібних змін, ви будете азартні ігри чи це станеться у відповідності з тим, що ваше тіло працює добре.

Що сказати, непоганий універсальної дієти є глікемічний індекс/глікемічна навантаження дієти, це в першу чергу для людей з діабетом, але кожен може отримати з цього користь, і на відміну від будь-якої з дієт, навряд чи зашкодить вам на наступний за ним. Також, якщо ви ще не діабетик, він піддається дуже добре для "обману" - як довго, як ви їсте один продукт харчування з низьким глікемічним індексом перед їжею один із середнім або високим ГІ, ви не будете в кінцевому підсумку з тріском. Також цілком можливо, що після гі/GL дієта може допомогти вам з вашою проблемою перекусів.

В іншому випадку для закуски, я знаходжу найбільш простих методів-просто замінити солодощі на щось інше. Спробувати, щоб переконатися, що у вас більше немає ніяких проблем їжу в будинку, і коли ви ходите по магазинах, переконайтеся, що ви з'їли, так що ви не голодні. Ви більш схильні купувати нездорову їжу, якщо ви ходите по магазинах на голодний, ніж коли ви будете задоволені.

Оскільки вправа йде, кардіо переваги деякі люди і контрпродуктивно для інших. Якщо ви робите кардіо на деякий час, і в тебе був певний прогрес, навіть якщо він маленький, це не боляче, щоб продовжувати йти до неї. З іншого боку, якщо ти тримав ваш нинішній вага з кардіо, ви хочете перейти.

Це дійсно важко піти не так з програмою міцності, заснований на сполук підйомників вільними вагами. Багато людей повідомили, що успіх схуднення на програму, або 5х5. Найкраща річ з упором на міцність це безпрограшно. Або ви починаєте втрачати жир (хоча, можливо, не вагу за рахунок м'язової маси), або якщо ви не ви, що набагато краще підготовлений до вашої базової сили, щоб працювати на іншу програму вправи схуднення.

+405
Allard Stijnman 10 лист. 2011 р., 16:04:38

Мені втрачати жир різати їжу.Я бачу, що в мене живіт здається більше.Я не можу сказати, що сильно, але більше showable.Я прийшов, щоб запитати ,якщо я їду,тільки овочі і фрукти і салати,мій АБС стають більш помітними(ефективні ) з допомогою тренувань?З іншими словами Я гону знизити відсоток жиру в моєму тілі більше,питання зменшення жирових відкладень з області живота і АБС буде виробляти більше showable результати, але і видимі результати?Видимі результати я маю на увазі сильніше АБС,тому що мій АБС схоже не так сильні, як я хотів.Нижня жиру і хто краще для ABS, щоб бути видимим? Спасибі велике

+390
Siddique 20 лип. 2015 р., 00:35:26

Коли їжею проблема, є дві стратегії, які ви можете взяти:

 • Розділити кількість калорій на більше, менше їжі.
 • Включати більше калорій щільної їжі.

Наприклад, якщо ви їсте 3 рази в день, потім розділити необхідну їжу на 5-7 прийомів їжі в день. Можливо, вам доведеться почати з малого, а потім нарощувати.

Інший приклад буде включати більше жирів в свій раціон оливкова олія, Кокосове масло, горіхи і т. д. Ідея в тому, щоб упакувати більше калорій в меншому обсязі їжі. У той час як оброблена їжа відмінно робиш, що відіб'ється на вашому здоров'ї дуже погано. Ви можете додати столову ложку кокосової олії до коричневого рису, наприклад.

Ці стратегії працюють, є вегетаріанцем чи ні. Можливо, вам доведеться поєднувати обидві стратегії, поки ви не отримаєте правильний баланс. Як не дивно, я знаю хлопця, який знаходиться в тому ж човні, як ви. Поки він не веган, він не відчував себе хворим до живота, якщо він з'їсть занадто багато за один присід. Дізнайтеся, що ви можете зробити, і відштовхуйся від цього.

+381
pan pan 20 груд. 2011 р., 19:01:58

Чесно, тобі не потрібен пояс ніколи. Якщо ви боретеся з вагою, це просто означає, що ви не досить сильні. Ремені допомагають збільшити всередині черевний тиск і допомогти вам бандажа сильніше, що відбувається, щоб додати ще кілька фунтів на свій максимум. Ось чому пауерліфтери носять ремені, він збільшує вагу вони можуть підняти.

Я настійно не рекомендуємо використовувати пояси, особливо коли ви ще новачок. Вам потрібно дізнатися, як правильно бандаж без пояса. Деякі новачки роблять помилку, думаючи : "я збираюся піднімати важкі ваги, часу, щоб купити ремінь!". Вони зазвичай закінчуються піднімаючись з поганою формою, використовуючи пояс для підтримки поперекового їх і сходжу з розуму від тяги.

Висновок:

 • Вивчити правильну форму
 • Використовуйте пояс, якщо ви вирішили йти свій підйом на наступний рівень (ака. конкурентний Пауерліфтинг може бути?)
+309
Imam Stevanno 16 жовт. 2012 р., 23:32:30

Це дуже схоже на програму, яка у мене на верхній частині тіла. Моя основна робота-це зробити хоч кожен день навчання. Це, як правило, коротший і залежить від нашого тренера. Так я і не розробляти свою програму. Я відвідую досить спокійний тренажерний зал, кроссфіт, який дозволяє багато різної роботи на будь-які інші цілі.

Так що АБС може бути 3 РДС або 30 кожної бічної планки, бічна планка, порожнистий позиції. Тільки 4.30 хв.

Або 3 РДС ДГР 10 повільних присідань, 15 назад розширення, 15 зворотного hypers не час. Ймовірно, менше 10 хвилин всього.

Так що я б зробити, починаючи з понеділка

В + основних | день відпочинку | в + основних | день відпочинку | в + основних | день відпочинку | день відпочинку

Дні відпочинку, як правило, означає рухливість, завальцювання піни і розтягування. Загальна навантаження трохи менше, ніж ваша. Так що я думаю, що ваша навантаження-це нормально. Але я волію мати ясні дні відпочинку. Я безумовно благо.

Тренування ніколи не змінюються. Фундаментальні сили верхньої частини тіла, ймовірно, дуже схожі на основні сили ніг (присідання, присідання деякі більше). Мені подобається деякі гімнастичні працювати, тому я іноді кидають у деяких стійку дрилі, задні важелі, передні важелі, м'язи UPS і т. д. Просто для задоволення.

+266
ibthomson 9 жовт. 2014 р., 06:40:37

@frankadelic Спасибі за оновлення. Я радий, що хіропрактика лікування допомагає і що ви бачили ортопеда, щоб виключити що-небудь серйозне. Як вирівнювання тазу, діапазон руху і поліпшити гнучкість, Ви повинні мати меншу навантаження на стегна.

Коли ви готові повернутися в біг, Якщо ви починаєте біг на груди або по пояс води, ви зменшите стискаючих сил на стегно. Потім ви можете поступово додавати більше ваги, як ваші стегна добре переносить тренування. Якщо ваш тазостегновий суглоб болить при поновленні бігу, ваш костоправ буде в змозі сказати вам, якщо вам потрібна будь-яка подальша робота з вашим ортопедом.

Ось трохи докладніше про кульшового суглоба, (якщо ви можете вбрід через цю статтю). Він пояснює, що "Клік" з Томасом тест як ви описуєте і можливі причини болю.

Ще одна річ, щоб обговорити з вашим мануального терапевта, перш ніж ви закінчите лікування будь-якої м'язової слабкості ви можете мати. Ви говорите, що худий, як ви ходите, тому і питаю, Які м'язи відчувати слабкість. Біль була, ймовірно, причина ви почали кульгати, але біль може також викликати м'язову пригнічення і поступової слабкості. Коли ваш костоправ говорить, що ви готові робити ізольовані м'язи зміцнюють вправи для тих м'язів стегон. Або фізіотерапевта, принаймні, для одного або двох сеансів, щоб дізнатися конкретні вправи. (Взяти з собою фотоапарат, так що ви будете пам'ятати ходи). Є позиціонери стегна, що приводять м'язи AB і в додаток до згиначів і розгиначів, що всі повинні бути гнучкими, а також сильні і скоординовані, так як плече вони повинні бути в рівновазі.

Не варто забувати і про решту ноги. Туго гояться зв'язки, це група, біцепс стегна або квадрицепси теж можу скинути свій розклад, тому і питаю про балансування все від талії вниз. Удачі.

+249
Garret Attano 14 січ. 2018 р., 13:30:29

Хто-небудь з роботи, і сім'я, ймовірно, відчуває те, що ви описали, і є один і той же питання. Які кращі процедури для часу. Я особисто думаю, базові рухи і вправи, щоб врівноважити повторюваний характер роботи (довгі години сидячи, стоячи, неправильна постава тощо) В поєднанні з розтяжкою краще не спортсмен може прагнути. Добре округлені здібності.

Там, ймовірно, не срібна куля. Тренуйте свої слабкості і підтримувати ваші сильні сторони на час хрускоту тижня. І зробити більше, коли у вас є час

+238
inspiron 10 квіт. 2018 р., 19:17:56

Я надмірна вага, але не новачок (незначні травми коліна хоча б часткове збірних сльозинки, але я розберуся з цим з фізіо).

Я 6'1 і прокинутися, і де між 242-247. У мене м'язи тільки-тільки повернулися в тренажерному залі останні 10 тижнів пробую різні процедури (через 1-2 роки) я просто зробив 1 день 5х5 і хотів би, щоб спалити впертий жир з присіданнями, але мета на майбутнє, щоб, можливо, зробити тіло/бодібілдинг-шоу для фізичних. Це хороша програма, щоб зробити протягом 3-4 місяців, щоб побудувати гарний кадр, і м'язи до ізоляції/бодібілдинг вправи пізніше?

Перевірте мій ІГ: @markpolan якщо ви хочете краще виглядати у своїй фігурі, так що ви можете побачити про що я кажу.

Спасибі, хлопці! Я був 273 і в 240 в 10 тижнів. Так що я хочу зберегти її, але насолоджуватися підйомно також великий. Я люблю складних вправ і нудно з ізоляцією.

enter image description here

+230
user1323995 6 січ. 2018 р., 06:20:39

Прямі руки pulldowns роботі латів без біцепсів.

Задня дельта літає з лікті зігнуті на 90 градусів робота пасток... або можна просто зробити знизує плечима.

+214
Spawn 666 12 бер. 2018 р., 21:46:54

Якщо вашою метою є, щоб бути в змозі збільшити кількість віджимань ви можете зробити в лютому, я рекомендую робити багато віджимань.

Серйозно. Якщо це ваша єдина мета (а є й гірші цілей), просто зробити багато віджимань. Просто віджимання. Весь час, тільки віджимання. Так що, якщо вони не є частиною проблеми, ніяких віджимань - просто віджимання.

Імовірно, кращий спосіб піти про це є "підмазати ПАЗ" спосіб. Суть його в тому, робити вправу (зазвичай вага тіла Вправи) до задовго до виснаження, кілька разів на день, кілька разів на тиждень. Як зв'язати стану

Наприклад, припустимо, ви звичайно можете зробити 10 підтягувань з хорошій формі. Що потрібно зробити, це виконати 5-8 повторень (50-80% від кращих/Макс) 4-6 разів на день, 4-6 разів у тиждень.

Мета позаду цього мислення:

Оскільки рух стає легше і більш природно, ви зможете зробити більше повторень. Потім ви можете поступово почати додавати більше вага/опір, щоб зберегти складні вправи.

Мета, щоб додати близько 5 віджимань на тиждень для кожного комплекту, або 1 на сесії.

Встановити один день в тиждень в якості "дня", щоб зробити стільки віджимань, як ви можете в один сет до повної відмови. Робити це на початку дня, хоча б тому, що вам потрібно весь день відпочивати, бо завтра - ти робиш віджимання.

+211
BilliLoo 21 січ. 2019 р., 11:28:46

Якщо ви дійсно туго, лежав коліна до коліна стрейч буде відчуватися в стегна, а також. Так що якщо вам потрібно більше гнучкості в цій області, ви зможете зробити це, хоча це не зовсім "розтяжка біцепса стегна" в чистому розумінні цього слова.

Я відповідав на подібне запитання кілька тижнів тому, і рекомендую читати, що один, особливо однієї ноги станова тяга частина.

Варто відзначити, що більшість внутрішніх обертання стегна здійснюється через сідничні м'язи і тензорного. Я був би дуже стурбований переборщують ізоляційними роботами в стегнах: це не область, яку ви хочете створити дисбаланс (наприклад, що в даний час у вас є). Як здійснювати допомогу в поєднанні з більш збалансовані силові тренування, це нормально.

Якщо б я хотів побудувати вгору по міцності у внутрішнє обертання стегна, я б такий фокус на зміцнення мого заднього ланцюга через повний діапазон руху. Це розтягне і зміцнить вас у здорової манері.

 • Станова тяга. Важко бити, зосередитися на внутрішньо обертаючи стегнами, особливо в останній половині підйому, щоб дійсно активізувати ті сідниці.
 • Одиночна станова тяга ноги. Відмінно підходить для виявлення дисбалансу і змушує вас... баланс.
 • Лежачи молюсками (з групи) як часто вони займаються багато стегон і не обвиню тебе в іншому.
 • Група-в-шкарпетках-рівень сумо та монстра.
+160
Star Coca 19 січ. 2014 р., 09:50:18

В доповнення до дуже хороші відповіді вже присутні, які стосуються мотивації, спеціалізованих коригування і зворотного зв'язку, я хотів би також додати, що маючи доступ до великої кількості інформації про вправах в інтернеті, це не те ж саме, що маючи доступ до великої кількості виключно хороше, в комплекті, або безпроблемні вправи інформацію в інтернеті.

Є інформація в інтернеті, що дуже гарна, і допоможе читачеві, і є інформація, що це трохи корисно (але часто менше, ніж здається), або що іноді корисно, а іноді ні, чи корисна в підозріло конкретних обставин. А тут ще інформація, яка може викликати проблеми, якщо неправомірно застосовано, або просто бездоказово або навіть неправильна інформація, чи інакше не підходять для одного дослідження або підозріло-конкретні обставини, які можуть застосовуватися в одному дослідженні.

Це не, до речі, я збирав велику кількість вправ інформацію про інтернетах, це справедливо для будь-якого велика кількість інформації в інеті, від кулінарії до рукоділля для наукового аналізу розвитку кар'єри для особистої поведінки. Люди вважають, речі, і акт віри не приходить з тим, шашку - і потім вони записують свої актуальні переконання і припущення, є першопричиною твори, як вони думають, що він робить, або ж ці переконання або поради для тих, хто ще чи ні.

Так для цього треба ще, і дослідження, і знання, щоб вибрати дійсно корисні біти інформації з minorly корисно, ситуативними, не корисно, відверта чи неправильна біта інформації. Хто може це зробити, звичайно, але це може бути нетривіальні зусилля, щоб зробити це правильно. Таким чином, деякі люди воліють шукати когось, хто відповість на питання... як особистий тренер, якому вони будуть довіряти, щоб знати правду і дати їм корисні знання.

І будь-хто може зробити це неправильно, занадто, навіть тим, хто працює в якості особистого тренера... щоб ця посада не є гарантією знання або правильність. Вибір, щоб найняти особистого тренера-це віра і впевненість, припущення, наскільки це підготовка та досліджень і знань і соціальних факторів.

+151
Firmansyah Bosco 29 жовт. 2011 р., 17:45:59

Ці машини ближче до пресами ноги, ніж все інше. Вони обидва активувати чотириголового більше, ніж все інше, хоча те, що ви стоїте активує ваші сідниці.

Переключившись на вільні ваги для присідання я можу напевно сказати вам, що приземкуваті машини тут ви перерахували не збираюся дати вам ті ж переваги і набагато простіше, ніж сидячи навпочіпки в паралелі зі штангою на спині. Навіть машина Сміта обмежує обсяг основної роботи, що присідання зазвичай інакше.

Коли я працював з машини, почали з одного, схожими на той, який у тебе на дні, а потім перейшла в один схожий на той, зображений на вершині (хоча це було більше по вертикалі). Ось мої спостереження:

 • Сидячи присідання, по суті, жими ногами. Вони вражають м'язи більшість, і навряд чи що-небудь ще.
 • Стоячи навпочіпки машина отримала трохи більше сідничні м'язи, хоча це змусило мою спину в неприродному положенні. Я не відчуваю себе добре після "sqatting" 360lb з цієї машини (всього дві смуги від Макс це піде).
 • Обидва працювали на згиначі стегна, яка обмежує вашу гнучкість
 • Машини не слідувати природному ритму мого руху тіла.

Присідання зі штангою паралельно виконує наступні роботи:

 • Працювати ваші сідниці, підколінні сухожилля і приводять м'язи, як ви запустите з отвору-це після хорошої розтяжки в нижній частині, що покращує вашу гнучкість
 • Працюють ваші квадрицепси, як ви завершити локаут
 • Працювати ваш ядром, як ваше тіло тримає стійку стійкий (ви втратите це Сміт машини, але тримати двох інших пільг)

Оскільки штангою Присідання натисніть набагато більше м'язових зон, і в пропорціях тіла був розроблений, щоб впоратися зі стресом, я не можу зробити те ж мито з ваги досі як я зробив з машини.

Дві приземкуваті машини, які ви перерахували дуже схожі в областях, які вони потрапили.

+126
Michael Toth 6 трав. 2010 р., 04:00:43

Постійної реєстрації, але якщо ви хочете піти вчитися в бібліотеці, тоді як інші запропонували не просто вчитися більше, ніж кілька годин за один раз. Розбийте свій день з заняття, обід, і найголовніше вправу. В коледжі я використав, щоб тренуватися щодня навколо 5 до 6 вечора. Це дозволило мені зробити рання вечеря, трохи відпочити, пограти в баскетбол або піднімати тяжкості, душ, а потім відправитися в бібліотеку було, що буду вчитися з 7 до 11 вечора. Я багато вчився, але зробив свою роботу. Я був в змозі отримати принаймні 10 годин навчання у день поряд з класами, а також зберегти моєї психічної осудності цього шляху і уникнути болів в спині. Сидить не добре для нашого здоров'я. Люди не були побудовані, щоб просто сидіти весь час. У наш час це стало нормою, але не так давно наші предки були фермерами і проводити багато часу на свіжому повітрі, тому не забувайте робити часті перерви спину або спину в буквальному сенсі розірвати на тебе і так буде ваше здоров'я.

+68
ThePortakal 29 трав. 2018 р., 14:33:04

Обидва види навчання мають важливе значення для максимальної продуктивності.

Для роботи-конкретні рекомендації, ви можете почати з Джек Деніелс спосіб. Це включає в себе періодизації і "тренувальних зон", в тому числі і довше "темп" зусилля і коротше, швидше "інтервал" зусилля.

Бігунів Світу)

Пробіг близько 12% від вашого щотижневого пробігу на ваш поріг лактату (ЛТ), або темп темп. При запуску на ЛТ темпі, підвищити економічність бігу і здатність вашого тіла, щоб функціонувати з збільшенням кількості молочної кислоти. ЛТ ПАРЄ є ваш 5-до темпі, плюс 25 до 45 секунд за милю.

Працювати близько 8% ваш щотижневий пробіг в інтервал темпі (ІНТ). Такими темпами підвищує свій VO2 max і вашу здатність працювати в швидкому темпі. Ваш ІНТ Pace розташований у 5-до темпі, від мінус 10 до 20 секунд на милю.

Ви можете використовувати зони серцебиття (як ви згадуєте) або кроків, запропонованих Деніелса таблиць VDOT.

Зусилля темпо/л допоможуть з VO2 Макс підготовки, але традиційні VO2-Макс навчання більш тісно корелює з Деніелса "інтервал" зусилля. Особисто я взагалі темпу зусилля (наприклад, впорскуючи в довгостроковій перспективі) круглий рік, але зосередитися на більш швидше інтервалів по мірі наближення змагального сезону.

Я віддаю перевагу 1к до 2к темп зусилля з більш короткі, інші, або іноді 4-5к схема. Для інтервалів, я схильний йти на трек і зробити 400М або 800м повторює Вт/ бігова відпочинку.

Вікіпедія також має приємний резюме понять і професійну підготовку діапазонів.

+35
ShallowLearningCurve 31 січ. 2017 р., 23:04:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil