Шия почала боліти після тренування

Я новачок в вправи. Я роблю це вправа 8 хвилин ABS тренування за останні два дні.

При виконанні вправ я відчуваю велику напругу в шиї і черевці. Сьогодні я отримую біль у шиї (передня сторона) з легким натисканням по боках харчової труби. Я роблю щось неправильно ?

+479
Breakfast Burritos 30 вер. 2019 р., 13:34:11
30 відповідей

Це не тобі погано, але це не оптимальний небудь.

Це не погано для вас, щоб пити і пройти тренування відразу після, але це займає деякий час для вашого тіла, щоб поглинути всю воду і гідрат ваше тіло.

Ти краще пити amounf води до 30 хвилин перед тренуванням. Під час тренування пити маленькими ковтками води, щоб тримати вас гідратованих під час тренування.

+934
Divey 03 февр. '09 в 4:24

Мені потрібна допомога з моєї звичайної тренування, керівництво добавки і програми харчування.

Струм:

Вага: 151 БФ: 19.4%

Цілі:

Вага: 160 БФ: 10-12%

Тренування:

Я працюю з моєї власної протягом останніх 2 років, в основному працює з звичайної Кріс Джетин по. Які тренування потрібно дотримуватися, щоб досягти хороших скорочень і шість пакетів. Ви можете ознайомитися з моїми аватором тут. Скільки кардіо потрібно робити в тиждень, і які вправи?

Добавки:

Які добавки і купити хороший для мене за раз, наприклад: перед тренуванням, після тренування, і під час тренувань? Що потрібно, щоб допомогти мені зробити мою мету.

Харчування:

Я вегетаріанець. Які продукти слід уникати, а яку їжу добре? Скільки мені потрібно їсти і як часто потрібно їсти? Багато людей говорять, як 8 разів в день. Чи Можете ви запропонувати мені хороший план харчування?

Заздалегідь спасибі за допомогу.

+890
aanrv 13 лют. 2012 р., 02:49:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Хрумтить може бути ефективним інструментом, однак настає момент, коли вони роблять більше, тонізування та кондиціювання, ніж розмір.

Функції черевного преса є скручування тулуба "вперед" і "в" (це суб'єктивні позиції, що ви починаєте в). Якщо взяти нижню грудну клітку і намагаюся уявити, що дотики до стегон, змушуючи верхню частину тіла, щоб згорнутися в кулю, тобто руху, який працює черевного преса.

Якщо більша частина руху відбувається у ваші тазостегнові суглоби і спина щодо пряма, то ви працюєте ваші згиначі стегна, а не м'язи черевного преса як основного рушія.

Тепер, якщо м'язи живота недостатньо розвинені, то хрумтить обов'язково працювати АБС. Однак, як тільки ви отримаєте їх на базовому рівні кондиціювання, то ви не отримаєте набагато більше, робити більше хрумтить. Це ніби як вміючи жим 250, так що ви не отримаєте багато з робити букети тисне на 135.

Тепер якщо ви додаєте вага, варіювати вправи (наприклад, висить хрумтить), то ви можете повернутися в будинок, але ви будете потребувати, щоб тримати збільшуючи навантаження на м'язи, щоб побачити поліпшення в розмір.

Додавання - як і майже всі групи м'язів в тілі, є група антагоністичних (протилежних) м'язів, і ці м'язи нижній частині спини (м'яз, випрямляючий хребет і т. д.). За всю роботу, яку ви робите на вашому животі, ви повинні відповідати, що з роботи на нижню частину спини. Дисбаланс між цими двома часто причиною болю в попереку, а також може сприяти погана форма, травми і інші ускладнення. Будь-який раз, коли ви працюєте одна група м'язів, потрібно обов'язково мати рівну працю на протилежні групи м'язів(и).

+854
Jim Frances Garrett Dominguez 31 лип. 2012 р., 01:04:41

Перш, ніж бачити лікаря, я завжди діагностування робить речі виглядають гірше, ніж вони можуть бути. Я б порадив вам піти до фахівця працюючий магазин, з навченим персоналом. Задати працюючому клуби у вашому районі за рекомендацію.

Я відчувала проблеми з моїми ногами, коли працює більше ніж 5km. Співробітники магазину дивилися на мою ходу, що працюють на їх шорт-треку і рекомендували різний набір взуття. Перший запуск з нового взуття я зробив 12км без всякої болі.

Правильно навчені співробітники Також рекомендуємо вам відвідати лікаря слід все виглядає неправильним з ними.

+785
Idva 19 жовт. 2010 р., 02:40:17

Біг на біговій доріжці навіть землю. Немає ні синців, ні схилів, як дорога. Недоліком цього є вашим стабілізуючі м'язи не отримують тренування, щоб вони не зміцніють. Додавання lifitting ваги може допомогти побудувати м'язи.

Гарна річ про tradmill ремінь легше на суглоби, але ви не отримуєте вигоду у сприйнятті руху, які зможуть допомогти своєму тілу рухатися в більш плавного руху.

Є графіки, які можуть допомогти вам з'ясувати, що швидкість руху проти бігової доріжки теж швидкість корелятів.

Краще всього зробити, це подивитися, якщо місцевий тренажерний зал і критий трек для запуску. Може бути варто викладати кілька баксів кожні пару тижнів, щоб отримати фактичне імпульс до вашої тренування.

+768
Dherder 5 лип. 2014 р., 02:06:29

Я збираюся досить невеликий тренажерний зал (так як я живу в сільській місцевості) з дуже мало різних можливостей, коли справа доходить до обладнання і матеріалів. Я роблю розгинання спини з додатковою вагою для тренування нижній частині моєї спини. Тепер я хотів перейти з станова тяга в моєму житті.

Проблема в тому, що тренажерний зал не отримав Матс поставити під бар або що-небудь, що буде перешкоджати зниженню ваги. Так я думав про замість реалізації Румунська станова тяга, як мені тоді не опустили планку кожен реп.

Я знаю, що звичайна станова тяга одне з кращих вправ можна робити в тренажерному залі (якщо правильно виконати). Але щодо румунок? Варто перемикати розгинання спини. Моя основна мета полягає в нарощуванні м'язової маси.

+766
Ryan Beneson 21 квіт. 2012 р., 03:17:41

Я спеціалізуюся на пауерліфтингу та важкої атлетики. Я 59кг ваги. Я зараз у стані станова тяга 170кг на 1ПМ і 120 кг на 1ПМ. Як бачите, є дуже велика різниця між двома підйомниками. Чи є спосіб я можу зробити мій присед 1ПМ наздогнати мій 1ПМ в тязі?

+764
Mohaideen 6 вер. 2017 р., 13:42:29

Це викликає багато болю в моєму суглобі Сі, коли стегна на місці, в суботу я пішов в Chrio і він вискочив назад на місце, в неділю я помітив величезну поліпшення в моєму русі. До кінця дня в неділю, він знову повернувся. Тепер це понеділок, і біль повернулася, я більше не можу ходити в офіс, щоб отримати фіксований і воно триває всього кілька днів. Є методика для самостійного перебудови стегна?

+751
Alexandr1988 27 лип. 2017 р., 15:59:02

Один з моїх улюблених авторів, Ден Джон, розповідає про однією рукою, жим лежачи у своїй зручній сила програмі, і як це повинно бути основним рухом для горизонтальних штовхає сила, а також сприяння симетрії через тіло (якщо ви можете зробити 60кг за 5 з правого боку, але тільки 30кг за 2 з лівої сторони, може бути трохи асиметричної).

Єдине протипоказання, яке я бачу, ви можете це зробити дещо смішно виглядає, якщо ви виконуєте його у комерційний тренажерний зал, це не особливо добре відомі вправи. Що й можливість того, ядра від необхідності stabalise нерівномірності навантаження (підказка: залиште ваш вивантажується розв'язані руки, не піддавайтеся спокусі вхопитися за що-небудь, щоб допомогти).

В основному, це відмінна вправа, піти на це!

https://www.t-nation.com/training/tip-bench-press-with-one-arm

https://www.t-nation.com/training/one-dumbbell-workout

+737
Stefano Cipo 30 бер. 2010 р., 07:37:40

Я люблю свою Timex даних зв'язок USB, бо це 200 колінах перестань дивитися. Я можу на колінах і колінах і в колінах по мірі необхідності, розглянути його, зберегти його, завантажити його на комп'ютер у форматі електронної таблиці Excel.

Точність так само швидко, як ви можете натиснути на кнопку. На жаль, ці години більше не виробляються.

+734
Youssef Abouza 18 квіт. 2014 р., 21:23:59

Чому Так Багато Повторень Вправи?

Коротка відповідь: щоб відчувати себе "спалити"

Багато людей помилково вважаю, що більшість вправ є кардіо вправи. Як наслідок, вони прагнуть виконати якомога більше повторень в максимально короткі терміни.

По-перше, тому, що м'язи живота виконують безліч функцій,вони здатні підкреслити довше, ніж більшість м'язів. Як наслідок, опік зазвичай не відчувала тільки після великої кількості повторень.

Вправи Повинні Мати Так Багато Повторень?

В ідеалі.....Неа.

Вправи слід виконувати в повільному, методичному моди; тут повинна бути пауза у верхній і нижній частині руху. Не менш важливо, вправи повинні бути орієнтовані на конкретні м'язам.

При виконанні цих міркувань, "опік" буде відчуватися як мінімум повторень, а між 10 і 15.

Ще Одне Зауваження Варто Врахувати

Жоден АБС вправ, мета кожної частини м'язи живота; вам буде потрібно виконувати різні вправ, які націлені на кожен сегмент м'язів живота.

Нарешті

Без низький відсоток жиру в організмі, вправи не означає естетично. М'язи можуть бути сильними і опухлі; однак, без низький відсоток жиру в організмі, ви не зможете показати їх (це може бути одна з причин, чому люди використовують вправи на кардіо).

+698
user7345 9 черв. 2017 р., 19:15:30

Мені 25 років. Я 6 футів і 2 дюйми. Я важу 111 кг. або 244 фунтів. Я тренувався протягом 2 років. Я втратив у той же час 30 кгс.

Зараз я можу запустити fartleks протягом 30 хвилин, що охоплюють близько 5 кілометрів (так, я знаю, що це все ще дуже погано). Я можу в жимі лежачи близько 50 кілограмів (110 фунтів) (3 комплекти кожного типу - я роблю 3 види - кожен набір з 10 повторень). Я піднімаю подібний вага в моєму присідання.

Так, з цим типом сили і витривалості, що б бути кращою тренування для мене ?

Є дуже багато в інтернеті. Це дійсно збиває з пантелику. Які показники, по яких я повинен вибрати план тренування з інтернету ?

Я хочу схуднути та розвинути супер-людські сили. Я дійсно не піклуються про красивих м'язів. Я хочу бути достатньо сильним, щоб боротися з ведмедями - не те, що я хотів. Я думаю, що вони чудові істоти.

+678
Vagifs 7 серп. 2011 р., 21:09:07

Кожен вищий рівень велосипедиста я знав, коли я мчав на деякі форми заборонених або квазі-заборонені речовини, в той час (середина 90-х) в першу чергу ЕПО. Ми чули, що в старі часи, що хлопці будуть брати кров з себе під час падіння і поставте в холодильник. Відлига і знову залити навесні.

Коли ви, що ваша кар'єра і життя (кинула коледж, ніякої реальної альтернативи, вся особистість-це ваш спорт, тощо) Дуже важко сказати "ні" на те, що багато інших людей роблять, не має побічних ефектів.

Я не думаю, що хтось має достатньо знань, щоб говорити на всіх професійного спорту, і можна мудрувати і говорити про такі речі, як креатин, який був заборонений, то його не було, а зараз ніби як не реально забанили деяких установ.

Для деяких видів спорту, як сноубординг, я не бачу великої переваги до допінгових препаратів, тому що це просто про техніку і практиці. В велоспорт ЕПО був популярний, тому що ви можете тренуватися з його навесні, щоб тужилася з усіх сил, а потім до літа гоночні системи (коли ви перевіряли) він був з вашої системи.

І деякі люди, особливо які живуть на великій висоті, ЕПО рівень, природно, вище, так як в цьому дослідженні наголошується, 2007.

Короткий або тривалий проживання в ГА пов'язане із збільшенням секреції ЕПО. Відповідь ЄПВ, щоб гіпоксії не суттєво змінено в АМС, але помітно посилюється в ХАПЭ, що може бути пов'язано з перебільшені гіпоксемії у таких пацієнтів.

Отже, повернемося до казуїстикою, якщо ви живете на висоті 8000 футів і я живу на рівні моря, і я беру ЄПВ, щоб вийти на той рівень, що у вас є з того, що там, як "несправедливо" - це що?

Чим більше ви отримаєте у крові допінг і допінгові препарати в посивів він отримує. Хоча, загалом, я залишився поза його, і в кінцевому підсумку витягли з високого рівня велоспорт, тому що я не хочу робити хімічну лабораторію з моєї крові. Але це вибір кожного спортсмена повинен зробити для себе. Як мінімум, я буду працювати з доктором ви (або ваш брат, в даному випадку) довіряє. Скажіть їм, що ви робите, є аналізи крові, і лікар спостерігає за вами, як ви намагаєтеся обдурити організм людини.

+636
Ylia225 26 бер. 2015 р., 07:32:39

Я не думаю, що іде підготовка, необхідні для тренування в тренажерному залі. Як я бачу тренажерні зали ви можете отримати рекомендації і використовувати їх ваги. Є багато людей, які ходять в тренажерний зал для початку, а чому б і ні, на мій погляд, це відмінний спосіб, щоб почати. Якщо ви хочете отримати 'форми' ви можете робити деякі вправи вдома або ходити в спортзал. Я думаю, що загальне правило стоїть; не форсувати події.

Я не фахівець, так що поправте мене, якщо я помиляюся. Якщо ви намагаєтеся побудувати масу можна скорегувати свій раціон, щоб містити більше білка (є такі речі, як банани, спагеті і т. д.) ви також можете спробувати протеїнові коктейлі (я не фанат цих). Якщо ви працюєте з Вагами, ви автоматично набрати вагу, як м'язи важать більше, ніж жир. Почати з тим, що відчуває себе добре, гантелей, віджимань, присідань і т. д. Немає ніяких "обов'язкових" вправ. Якщо ви вирішите піднімати тяжкості, я б почала з 3 сетів по 10-15 підйомів. Вага залежить від того, що вам підходить (в моєму залі вони рекомендують починати з 6-8кг гантелі і побудувати звідти).

+618
Ramesh Gudapuri 13 серп. 2015 р., 22:53:06

Почніть з простих вправ і навчитеся виконувати ті добре і навчитися відчувати м'язи. Я не думаю, що вам потрібно знати м'язових груп, тому що є елементарні excerscises для зброї/основних/ніг, яка легко, не заморачивайся на цьому. Він йде разом з почуттям м'язи, ви можете прочитати все в інтернеті, але якщо ви витрачаєте багато часу на виконання аналітичної роботи ти нічого не знаєш. Я думаю, що 3-4 тижні має бути достатньо, щоб побачити, як фізичні вправи впливають на вас і підберуть саме ті, які вам не подобаються, тому що ті, ймовірно, де у вас є слабкі місця. Якщо ви відчуваєте слабкість, з'їсти більше і спати більше або менше, тренажерний зал, пропустити день або два, або два тижні відпочинку від тренажерного залу.

Не дуже наукова відповідь, але "як знайти тренування для себе" - це про похід в тренажерний зал і намагається що працює, а що ні. Здійснивши пошук плану по мережі, ви не будете ставати сильнішими, пробуючи різні речі в тренажерному залі ви, який підготує вас для подальшого поліпшення тренувань.

+586
Jesse Thomas 8 жовт. 2012 р., 17:03:58

Я тренувався вагу протягом 18 місяців, і в останні кілька місяців почав отримувати болі в попереку. Я особливо відчуваю це, коли я прокидаюся вранці. Нічого серйозного або болісними, але я, звичайно, відчуваю.

Я почав робити ряд нижній частині спини тягнеться, особливо насамперед з ранку, що, безумовно, знімає біль, але не усуне його. У тренажерному залі я роблю гіпер-розширення, які також допоможуть.

Моє питання:

Я повинен робити які-небудь конкретні виважені вправи для спини (станова тяга,хороша-вранці, зважений гіпер-розширення) або це просто збільшить біль і бути контр-продуктивним?

Що ще може / повинен робити я, щоб не посилити біль і швидше знайти спосіб, щоб полегшити це?

+583
iTunes 14 вер. 2010 р., 20:56:42

Після запуску всього 5 хвилин або близько того(навіть якщо бігти дуже повільно) я отримую біль у нижній лобовій частині моєї ноги. Насправді, я отримую цю біль навіть якщо я йду швидко. Це може бути кістки або м'язи, прикріплені до кісток (я не впевнений, чи великогомілкової кістки або малогомілкової кістки). Ця біль поступово йде, якщо я відпочиваю півгодини!

Дозвольте мені зазначити, що я не звичайний "бігунок" і просто почав кілька тижнів тому. Я бігати тільки у вихідні дні, але як я вже говорив, причину хвороби не видається бігає швидко, як я отримую біль навіть після швидкій ходьбі.

Хто-небудь випробувати подібне раніше? У вас є які-небудь пропозиції?

+558
ScriptFanix 29 вер. 2014 р., 16:10:32

Якщо ви шукаєте, щоб поліпшити якість вашого життя поряд із збереженням часу на навчання, тоді ви хочете, щоб зосередитися на складові руху, а не ізоляція рухів. Руху складових робота всієї групи м'язів разом у пропорції, що вони призначені для роботи. Вони є більш ефективними для нарощування сил. Ізольованість рухів більше для культуризму або реабілітації. Так, є привід зробити ізоляцію зовні намагаюся формувати ваші м'язи.

Хороша програма буде мати наступні компоненти:

 • Міцність (низька реп/висока вага)
 • Гіпертрофія (висока реп/низький вага)
 • Кондиціонер
 • Мобільність

Тепер все це можна зробити тренування 3-4 дні на тиждень приблизно по годині в день. Ключ повинен мати базу міцність наступні чотири комплекси вправ:

 • Присідання
 • Лава Для Преса
 • Станова тяга
 • Стоячи Накладні Преси

Вам потрібно всього лише додати близько 2 додаткових вправи допомоги, що для гіпертрофії частину, а потім працювати у ваш салон і мобільності роботи. Частина підйому може бути завершена протягом 30-45 хвилин. Якщо ви використовуєте деяку форму висока інтенсивність інтервал підготовки (HIIT), частина кондиціонування займе не більше 15 хвилин. Інше розтяжка і мобільність роботи. Ви можете перевірити:

Є кілька інших програм, які допоможуть вам зробити сильний. Тим не менш, це найкраще, що я бачив для довгострокового здоров'я та поліпшення. Ваша худоба є все, щоб зробити з тим, як ви їсте. Я можу сказати, після року підйому ви можете сказати, різниця. Це стосується як продуктивності, так і в комплекції, хоча я ніколи не готував для статури.

+498
PavelF 22 серп. 2011 р., 13:34:20

Пару вправ допомогли мені з нижньої частини спини слабкість. В моїй розминки і ранкових тренувань, я зробив це:

 • Кішки-корови з йоги, щоб отримати кров тече в нижній частині спини і звикнути до стрільби ці м'язи. Я зробив набір з 10 відразу після розминки.
 • Круглою спинкою станова тяга з дуже низькою вагою, проводити повільно, з виразною паузою у верхній і нижній частині. Я зробила комплекту 25 або 50 вранці після кішки-корови. Я використовував 8-кілограмові гантелі на перший погляд. Переконайтеся, що ви отримаєте повний діапазон руху.
 • Вгору-собака/вниз-собака серії з йоги, щоб по черзі розтягувати і використовувати м'язи нижньої частини спини
 • Хінду віджимань (відео), з тієї ж причини, так як собака/вниз-собака серії

Мої силові тренування з штангою, я зробив це:

 • Румунська станова тяга робиться по 3 підходи по 10 два рази на тиждень, збільшуючи вагу на 5 фунтів кожен раз.
 • Два рази в тиждень з низькою-бар присідання. Ці більш загальних силових вправ, але вони працювали як хороші діагностичні та зміцнення вправи для нижньої частини хребта: коли моя спина була слабка, мої присідання були слабкі. Коли моя спина зміцніла, мої присідання відчував себе набагато краще.
+470
qtz 13 лип. 2014 р., 20:10:32

Його не стільки про стилі, але багато занять, багато здорових молодих жінок, так що вам потрібно знайти той, де ви "вписатися", бажано виділений клас для початківців. Якщо вчитель старої жінки, студенти більш правоподобны для того щоб бути старим)

Вчитель Ingyear зазвичай буде адаптувати програму для вашого рівня.

Я рекомендую проти Аштанга (для старих людей), а у них це одна фіксована програма, а також покласти багато навантаження на частини тіла.

Я взагалі не рекомендую Бікрам, але я думаю, його добре для організму.

+457
Cruisen 16 вер. 2012 р., 11:49:27

Якщо у вас немає нічого, щоб використовувати, який дасть вам гарне зчеплення, вам необхідно купити/вкрасти/позичити щось. Ви можете побудувати свій власний приблизно $20.

Ви також можете витратити $25 і отримати дешеві пара кільця (хороші обійдеться вам ~$40-$50). З ними ви зможете зробити важелі, віджимання на брусах, підтягування, м'язи UPS, стріляти, проходники і багато іншого.

+452
Estete 30 груд. 2016 р., 20:05:50

Трохи більше року тому я був в перший день другого місяця божевілля і відчув, як щось хруснуло у лівій нозі. Це боляче, як пекло на тиждень і залишилася короткочасні болі досі.

Я зневажаю його, тому що я не можу здатися, щоб зробити будь-яке навчання і покласти на багато ваги. Чесно кажучи, я ненавиджу, як я виглядаю, і, оскільки я також був лисіючий за останні кілька років, мій соціальної тривожності зріс надзвичайно, і моя самооцінка настільки впала. Я ненавиджу моїх фотографій. Я ненавиджу відео мене. Я навіть не можу розмовляти з жінками. Я маю на увазі, це просто дуже, дуже шкода і я це знаю.

У будь-якому випадку, я знову намагаюся. Я купила нові ваги, нові кросівки, компресійні панчохи(що дуже допомогло), я змінив свою дієту і записалася в nutrisystem. Я отримую принаймні сорок п'ять хвилин кардіо і півгодини Ваг на кожен день.

Моя проблема полягає в тому, що, незважаючи на компресійні панчохи допомогти багато, іноді, коли я прокидаюся нога болить дуже сильно і триває декілька годин для того, щоб відчувати себе досить нормально, щоб навіть розглядати біг. Це проблема, тому що я люблю бігати рано вранці і ввечері, чесно кажучи, тому що там практично нульовий шанс, що хтось бачив мене на стежки.

Чи є якісь вправи, щоб допомогти з болю або будь-яких рекомендацій, які можуть допомогти мені, щоб полегшити напруга в нозі по ранках? Я вибачаюся за довжину питання, спасибі за читання.

+417
Calvin Kuan 29 черв. 2016 р., 12:05:59

Коли я працюю Стартової програми Сила, я завжди включаю віджимання. Кілька пропозицій для збільшення повторень:

По-перше, я також запропонував би угробив групу. Я знаходжу групи, корисна для роботи на один репсовый варіант підтяжки, але після того, що я вважаю, що змащувати ПАЗ і зміна швидкості краще насправді додати повторень.

Для переміщення з однієї реп сказати 2-3 повторень, я знаходжу "змащувати ПАЗ" найбільш корисний. Робіть один реп, але зробити це дуже багато. 10+ раз в день на протязі дня протягом декількох днів, після чого слід зробити 2-3 повторень.

Щоб рухатися вгору з 2-3 повторень, найкорисніше, що я знайшов-це зміна швидкості. Коли я працювала над отриманням до десяти повторень, і я вдарив плато, я хотів почати робити кожного окремого підтяжка, так повільно, як тільки міг. Це призведе до скорочення числа повторень в сеті, але після декількох тижнів повільного підтягування, я міг би повернутися і зробити більше повторень, ніж я перед початком повільних підтяжка фази - і якщо я дійсно хотів, щоб відчувати себе приголомшливо, я б робити повільні підтягування протягом декількох тижнів, а потім тріщини кілька наборів повторень так швидко, як тільки міг.

Я вважаю, що роблю підтягування два рази в тиждень-це найкращий спосіб збільшення повторень. Коли я намагався зробити їх 5 днів у тиждень у мене не було достатньо часу, щоб відновитися, і мав дуже важкий час збільшуючи кількість повторень.

Інша пропозиція було б перенести підтягування на фронт тренування. Коли я працював починаючи силі, я завжди починав свої вправи з великою кількістю повторень. Це, здавалося, не впливають на інші ліфти негативно, але я знайшов його дуже важко прогресувати в підтягування, якщо я їх після важких присідань або тяги. Я б теж зливають, щоб дійсно вразити їх важко.

Удачі!

+354
Owi 16 січ. 2011 р., 18:01:28

Я ліфт для персоналу. і підлогу кожен день... я помітив, що, як я розумію далі(після 1 год. піднімаючись, я порушуючи поту...) моє обличчя стає червоним і я потію. Якщо це станеться з вагами? Я думав, що це тільки кардіо.

+353
WasimSafdar 16 лют. 2010 р., 14:52:23

Я записалася на 5к в неділю. Це для задоволення, і я не хвилююся про те, щоб відмінно провести час, але я хотів би зробити найкращим чином показуючи, що я можу. Заковика в тому, що вчора я впав за бетонну стійку (я була грайлива і стрибаючи вгору і вниз. Я зловив мій палець на околиці) і тепер у мене гарно забите коліно. Я не думаю, що я зробив ніяке тривале пошкодження. Я трохи легкої пробіжки вранці і трохи болить, коли моя вага переміщається на цю ногу, але біль в основному проходить після зупинки.

Навіть якщо я не відчуваю, що це незначне пошкодження, у мене немає часу, щоб записатися на прийом до лікаря, і він дійсно здається незначною. Є все, що я повинен робити, щоб переконатися, що я не завдаючи додаткових травм коліна в бігу? І я повинен прийняти дозу ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗП, перш ніж запустити в якості профілактики від набряків, викликаних запуском?

+233
V02460 22 жовт. 2016 р., 17:19:47

Я можу тримати планку протягом 20-30 секунд, набагато коротше після того як я зробив деякі інші роботи. У мене є пара ідей про те, як отримати більше обсягу і ефект від сеансу:

 • Утримуйте її, поки тримає ідеальну форму, стає дуже важко зробити, відпочили 20 секунд, повторити кілька разів
 • Встановити таймер на 45 секунд, може бути, провести до проведення ідеальною формою стає надто важко, починати знову, тримаючи дошку після чергового гудка, повторити кілька разів
 • Потримайте 10 секунд, відпочити 10 секунд, повторити кілька разів

Звичайно, фактичні значення за час буде змінюватися. Чи існують інші способи досягнення моєї мети? Який я повинен вибрати, і чому?


Редагувати для уточнення:

Моя мета полягає в тому, щоб зміцнювати мій основний станом здоров'я і повинні бути сильніше в цілому. Я припускаю, що тримають планки протягом короткого періоду часу = мало ефекту навчання. Тому я шукаю структурований спосіб, щоб отримати найбільший ефект від тренування.

+165
Shafeeq Wmp 20 трав. 2019 р., 20:28:49

Додатковий вага може бути із-за ряду факторів:

 • Ви проігнорували вага бар. Олімпійської штангою-20 кг (іноді 13.5 кг). В ез-бар (зігнутий) зазвичай становить 7,5 кг.
 • В товщі смуга означає, що передпліччя працюють сильніше, щоб утримати вагу.

Встати на ваги з вагами і тоді вийде, яка різниця.

+124
Sunny Miranda 16 квіт. 2014 р., 19:03:38

Бути більш ясним про ту біль, яку ви відчуваєте. Це тупий біль, яка зберігається на протязі дня? Якщо так, то це просто будинок, який є тим, що ви отримуєте, коли ви не працюєте протягом тижня або довше, а потім знову працювати.

Якщо він гострий, це пов'язано з ваших суглобів та/або сухожиль. Але від того, що ви описали, ви не отримаєте біль коли ви робите прес. Тому я припускаю, що машина не працює ваші дельтовидні стільки.

+118
user268377 16 серп. 2015 р., 18:38:21

Мій вибирає літній одяг японців у дзика табі, щось на зразок тонкій підошві взуття. Втім, тут, в Канаді, це не підходить для нашої зими, тому кожну весну я заново умова його використання.

Моя досить проста процедура, щоб почати ходити по лісових стежках, щоб отримати гідний діапазон руху і впливу, перш ніж коли-небудь носити їх на цементний або більше синтетичних плоских і твердих поверхнях.

Після цього я вже звик до того, як ходити і бігати менше Рист більш невибаглива мої ноги.

Це займає близько тижня для кондиціонування, щоб повернутися.

Я також практикувати масаж, так що ноги вам що уваги.

+60
Jyclop 5 бер. 2016 р., 17:50:31

Простий, отримати більше calodies від того, що ви їсте, ніж ви споживаєте під час повсякденної діяльності. Ви повинні знати, що 1 г жиру-9 ккал, 1г білків=4cal. і 1г вуглеводів=4cal.....

Ви можете Іслі поїдаючи фастфуд, якщо це те, що ви хочете :)) але я ніколи не буду рекомендувати це....так що їсти здорову їжу, більше фруктів, овочів (особливо картоплі)! Зайнятися спортом і намагатися уникати стресових факторів.

+20
Sovushka 1 лют. 2018 р., 09:39:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil