Який вибрати для початківців: віджимання від підлоги гантелі проти преси?

У складі гарною тренування я борюся між натисканнями підлогу з гантелями і базові віджимання. Які плюси/мінуси одного перед іншим? Як здається, подібні руху суміші, які включають груди зовсім небагато, тому важко вибрати один для моєї рутини.

Моя мета-набрати м'язову масу.

+971
Shi Sha 29 лист. 2019 р., 17:26:13
32 відповідей

Так він мені пояснив, що це в основному просто спалювати більше енергії, ніж ви споживаєте.

Так сказати, в теорії, якщо я буду робити купи та купи та купи вправ кожен день. Але тоді я повинен був з'їсти на винос на кожне блюдо, але вправи я роблю спалили більше калорій, ніж їжа, яку я споживав.

Це було б нормально? Це стало б здоровий спосіб життя? Чи існують які-небудь негативні наслідки вживання неправильно, що не може бути зведено нанівець за допомогою вправ?

+994
angelinarascheskina 03 февр. '09 в 4:24

Якщо ви потрапите в йозі (як я зробив) ви можете виявити, що ви починаєте стояти прямо. Я приблизно такого ж зростання, як ви і я зрозумів, що до йоги я взагалі-то трохи зсутулившись, можливо, довелося робити з не бажають виділятися так багато (я виріс в країні, де я був вище, ніж більшість людей). Зрештою я почав вставати на ноги якнайвище з гарної постави - який, хоча це може не дуже сильно змінюватися ваш зріст зробить вас з'являються вище.

Є й інші переваги йоги спеціально для високих людей теж редагування: якщо ви високий, до цих пір не впевнений, де я отримав цю ідею від): Якщо ви схожі на мене у мене був дуже обмежений гнучкість хребта і дуже щільно hamstrings - жоден з тих, правда вже через кілька років йогою.

+966
SarraCreepy 4 черв. 2011 р., 05:27:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У кого-небудь є які-небудь пропозиції для тренування в залі для жінок?

Так, роблю 5х5 СЛ, СС, ППЛ, МБФ 5х5 або якщо вам не подобається будь-який із них, ви можете зробити свій власний розкол.

Будь-яка вправа пропозиції (кардіо, сила) чи терміни?

Включати будь-який тип кардіо вам подобається, такі як плавання, біг, біг підтюпцем, їзда на велосипеді і так далі. Вище жирним шрифтом пропозиції сила рутини, які є розклад (напевно, в 3 рази в тиждень).

Скільки разів на тиждень краще тренуватися, щоб побачити результати?

3 рази в тиждень або якщо ви вирішите робити ППЛ (Тягни/Штовхай/ноги) або свій власний спліт, то ви можете вибрати для навчання в 5 ~ 6 разів на тиждень. З урахуванням сказаного, ви не повинні тренуватися рівне 3, 5 ,6 разів на тиждень, як вам потрібно, щоб розглянути, як швидко ваш організм може відновитися.

Крім того, переконайтеся, що ваша дієта в узді (дефіцит калорій, щоб втратити ці жири ака просто їжте менше). У будь-якому випадку, не чекайте величезні зміни за короткий проміжок часу.

+896
Yiru Shen 23 серп. 2017 р., 14:35:59

Іноді після інтенсивного тренування, я стаю дуже сонним і вимагати сну. Іноді, фізичні вправи не впливають на мій сон взагалі. І іноді, я не зможу спати по ночах.

У мене дуже регулярний режим сну - спати в 10:30-11 вечора, і вставати о 8 ранку. Я зазвичай засинаю протягом десяти хвилин. Але в певні дні інтенсивність, я вважаю, цього не станеться. Годину інтенсивних початок роботи в 3:30 у другій половині дня може тримати мені спати опівночі.

Хто-небудь знає, чому це відбувається? І особливо, хто-небудь знає спосіб, щоб пом'якшити цю проблему? Якийсь кулдаун процедуру, яка буде тримати мене регулярно спати?

+819
advaneharshal 18 черв. 2019 р., 01:32:36

Я був хворий протягом останніх двох тижнів, і мій лікар сказав мені, щоб отримати Финалгон, яка є тепловим крем. (Примітка: Финалгон не тільки реагує з шкірою, як деякі лейкопластири)

А мені дуже сподобався ефект, і це справді допомогло мені лікувати, він відчував, що це був стимулювати циркуляцію крові.

Це змусило мене цікаво, якщо є який-небудь вигоди з використанням теплових крем, коли справа доходить до регенерації від болю і болю в м'язах?

Я не хочу ставити під сумнів ефективність спеки кремів взагалі, але якщо є будь-яке значення, використовуючи його, коли намагався відновити швидше від важких тренувань (в моєму випадку це бодібілдинг)? Може бути, з-за його стимулюючого ефекту?

Я придумав це, як я регулярно читаю про циркуляції крові, допомога добавок і продуктів харчування.

+771
Amit Garg 16 лют. 2015 р., 22:36:02

Я працюю три дні в тиждень, два рази в день (дуже рано і дуже пізно в день), просто тому що мені це подобається (я не маю масивне тіло, але буквально виходить, змушує мене відчувати себе добре так що я ходжу туди як можна частіше)

Я роблю вправи АБС (правда не багато) в кінці кожної моєї роботи сесії.

Хоча в цілому мені подобається моє тіло, частина АБС це не зовсім те, що я хотів би бачити, я все ще у формі, я б сказав, але я не люблю цю частину.

Я от думаю, варто чи не має сенс додавати одну роботу сесії, де я зупинюся тільки на АБС, але з моєї нинішньої повсякденному житті на інші дні, в тому числі ABS.

Питання, Є чи не є перевага в тому, що ще день тренування повністю присвячений АБС (в додаток, а не заміна на інший дні, коли я роблю АБС в кінці тренування)?

+764
Vyndicu 25 січ. 2015 р., 08:33:33

Проблема, здається, не буде тренування. Він виглядає просто відмінно, і без більш детальної інформації важко порадити вам краще.

Проте, змінивши свій графік тренування є, ймовірно, не шлях, щоб піти, якщо ви хочете розірвав тіла. Дієта грає важливу роль, і я трохи здивований, що ви навіть не згадати його в ваш оригінальний пост.

Там їх купа, але основна ідея, основна увага приділяється обмеження вуглеводів (і калорійності в цілому), і на оплату споживання пристойні білка (від 1,5 м до 2г на кіло).

Коротше кажучи, продовжити роботу, але зверніть увагу на те, що ви їсте.

+733
pcnate 1 бер. 2014 р., 12:54:55

Я завжди чув хардкорних ліфтерів, сказавши, що опір не збігається вагу. Фактично, що 100 фунтів опору не дорівнює 100фунта ваги. Уявіть собі тренажер проти кабельним машина.

Я уявляю, що тип стійкості обладнання не може запропонувати 100фунта через весь реп, можливо, нарощує на криву, особливо з такою машиною, як тренажер.

Чи є різниця і якщо так, те, що кожен тип гарний? Майте на увазі, я не питаю про тренажер або, якщо я повинен отримати один, це єдине, що я можу думати банкомату.

Оновлювати моє питання, щоб було зрозуміло: коли всі рівні (машини чи ні), у чому різниця між опором (будь вона з джерела або напруга) і фактична вага (переміщення важких предметів)

+731
Cristian Dorian Balan 5 серп. 2010 р., 01:53:40

Ваші сідничні м'язи будуть розвиватися пропорційно до того, як ви стаєте більше і сильніше. Вам не потрібно турбуватися про їх ізоляції.

На 168см і 60 кг, присяд 90 кг, ви все ще є довгий шлях, щоб піти. За умови, що ви чоловік і в 50 років, ви повинні бути в змозі додати 2,5 кг присяд кожне тренування, і додати 5 кг кожен раз, коли ви станову тягу. Якщо ви не можете зробити цього, то або ви не їсте достатньо їжі або (що менш ймовірно) ви не отримуєте достатньої відпочинку або вашого обсягу вправ занадто низька.

Коли ви важите 65кг і навприсядки 125кг, тоді ви чітко зможете побачити гіпертрофію сідниць.

+650
Abhineet 3 лип. 2014 р., 14:08:16

Предтренировочная закуска з протеїновий коктейль плюс складні вуглеводи, такі як коричневий рис або овес 45 хвилин перед тренуванням може дати необхідну енергію, щоб йти складніше під час тренувань. Спробуйте розділити 3 (великі) основними прийомами їжі на 5 маленьких, їсть кожні 3 години. Еталонне від www.health365.com.au.

+644
porbas 24 квіт. 2015 р., 00:02:47

Я лижний інструктор, який працює над подібними речами. Я взяв у руки екземпляр "загальне катання" Кріс людців, і в ньому є багато корисної інформації.

Зокрема, він має набір оцінок за фізичну силу і баланс, а потім комплекс вправ для роботи над кожної із зон.

+608
Sovaia Teifa 10 квіт. 2016 р., 06:16:41

Я використовую дошки, щоб підвищити свій хобот сила, і я отримую добре тримає дошку протягом 1 1/2 хвилин. Чи зможу я отримати більше вигоди починаючи збільшувати цей час, або додаючи різні вправи (і якою ви порекомендуєте)?

+595
Ammar Hayat 30 жовт. 2010 р., 20:41:53

Відповідь Берін-це місце для повторень і множин. Просто пропоную альтернативний ваги у випадку, якщо це інтерес.

Прямий бар діпи активувати м'язи грудей більше ніж віджимання, так і більш складні. Просувається їх на повільні м'язові вікон, будуть будувати неймовірно сильною грудей.

Якщо це занадто складно, то спробуйте паралельні бар провали, поки у вас є сили, щоб іти, щоб перейти до прямої бар.

+578
Chris Burnham 2 лист. 2018 р., 08:34:12

Перед тим як зануритися в світ харчових добавок, корисно знати кілька речей:

 • Відносна корисність добавок бік перепроданості.
 • Деякі добавки мають доведений послужний список, з великою кількістю досліджень, щоб підтримати це, як Моногідрат креатину.
 • Інші добавки не мають послужний список, або мають завищені ціни.

Припускаючи, що ваш раціон раціон спортсмена (м'ясо, яйця, фрукти, овочі, овес, коричневий рис, квасоля) більшу частину часу, вам не потрібно добавки взагалі. Є винятки, але це допоможе вам визначитися, що вам потрібно для себе.

Добавки, які повинні бути в раціоні кожного спортсмена

Є короткий список добавок кожен спортсмен повинен використовувати, плюс пару, які рекомендуються.

 • Полівітаміни: з вимогами активний спосіб життя, спортсменам потрібно переконатися, що вони отримують необхідні вітаміни і мінерали. Я використовую оптимальна Optimen харчування, і моя дочка використовує Optiwomen. Це хороший мультивітамінний без підвищеною ціною.
 • Креатин: дешево і ефективно, це дає вам більше енергії, щоб залишатися активним довше. Це може допомогти на останнє реп, що шарманщик, або тривати трохи довше під час бою тренувань. Це, напевно, найбільш досліджена добавка. Не обманюйте себе-провайдерів доповнення, які намагаються продати вам те, що називається креатин для набагато більше грошей. Моногідрат креатину довів, і те ж саме від кожного постачальника добавки.

Після цього ми рекомендованої категорії. Рекомендується просто означає, що він працює достатньо людей, щоб розглянути його.

 • Омега 3 або риб'ячий жир: це допомагає зменшити запалення, яке тримає ваше тіло працювати більш ефективно. Якщо ваш раціон харчування спортсмена, багатий підніжний корм наземних тварин (курка, яловичина, Бізон і т. д.) або дикі зловили рибу, ви можете отримувати Омега-3 вам потрібно. Якщо ні, вам, ймовірно, потрібно доповнити.
 • ЗМА: цинку, магнію і вітаміну B-6. Нібито це допомагає вам краще спати і повністю відновитися. Деякі клянуться, деякі не помітили ніякої різниці. Це не дорого, тому варто спробувати.

Добавки, які залежать від інших факторів

Є деякі добавки, ви можете або не може знадобитися в залежності від ваших обставин.

 • Білка: Якщо ви отримуєте всі білок з вашого звичайного раціону, немає сенсу купувати протеїнові добавки. Якщо ви втрачаєте вагу, і необхідно більше протеїну під час перебування під ваші вимоги калорій, протеїн може бути дуже добрим інструментом, щоб використовувати. Просто пам'ятайте це: прискорене засвоєння білка, тим швидше він йде з вашої системи. Краще використовувати суміш джерел білка, які включають в себе як швидко і більше поглинаючи джерела білка, щоб тримати вас ситим. Наприклад, сироватковий білок засвоюється організмом дуже швидко-тим більше, коли це мікронізований. Яєчний білок і казеїн білка залишається з вами трохи довше. Я особисто використовую суміш з трьох. Бренд я використовую зараз Syntrax Матриця 5, але оптимальне харчування про комплекс теж дуже добре.
 • Вітамін D3: якщо ви живете в районі, де сонце не дасть вам прямого світла більшу частину року, або ви залишаєтеся в закритому приміщенні більшу частину часу, ваше тіло може бути мало вітаміну D. Вітамін D допомагає синтез білка та інші метаболічні процеси. В принципі, якщо ви живете між Тропіком Козерога і тропіком Раку і не менше 30 хвилин на тиждень на відкритому повітрі з видимим шкіри-тоді вам не доведеться доповнювати. Решта з нас.
 • Йода: Йод дозволяє зберегти щитовидна залоза функціонує нормально. Можна використовувати йодовану сіль, їжте морські водорості (ламінарія особливо висока в йод), або добавки з йодидом калію.

Великий відняти

Індустрія харчових добавок має дуже мало нагляду в багатьох країнах, особливо в США. Є незалежний ресурс, який можна використовувати, щоб розібратися в галас: Examine.com. Maximuscle дійсно може бути відмінний продукт, і це може бути дуже дорого за те, що він забезпечує. Я не знаю що конкретно, але я знаю про основні добавки, які я роблю і чому я роблю це.

Є кілька недобросовісних компаній, які продають заборонені речовини під нові етикетки в якості наступного секретний соус, щоб вони могли зробити швидкий долар. Проблема в тому, що це важко для людей, щоб надати сенс того, що дійсно допомагає. Дуже часто переваги, хоча і присутні, але не майже, що вони продаються. Коли ви дивитеся наукові дослідження забезпечується добавки компанії, він переходить до "незалежний огляд", що вони оплачені та розміщені на сайті. По суті, це складну схему, щоб відокремити вас від ваших кровно зароблені гроші. В examine.com хлопці надають дуже раді ресурсі, який ви знаєте, щоб побачити, наскільки корисним щось.

+542
Victor T 17 лист. 2015 р., 02:58:18

Я студентка, навчаюся в хорошій школі у Силіконовій долині. За літо, я почав працювати, і я продовжував протягом майже двох місяців, поки мій пішов у школу. Тепер, коли почалася школа, Я вважаю, це дійсно важко викроїти час у будній день, щоб піти в спортзал і тренування, з-за домашки і лекції. Тим не менш, я знаходжу час по п'ятницях і вихідних, але я не впевнений, як отримати компенсацію за весь тиждень тільки три дні.
Ось мій план:
Робити два тренування підряд в один день, і прийняти "перед тренуванням" після закінчення першого тренування, так що я можу мати енергію, щоб робити другу тренування. Це хороший підхід?

+537
TomCoding 9 вер. 2018 р., 10:29:06

Ви також можете спробувати біологічного зворотного зв'язку за допомогою датчика, як LUMOback це обійти попереку і попереджає Вас за допомогою смарт-phonen, коли ви сутулитеся. Таким чином, вам не доведеться постійно подумки контролювати свою поставу.

LUMOback призначений для вимірювання нижній частині спини хребта постава. Що, як правило, корелює з поганим шиї і верхньої частини спини постави. Ви могли б хотіти перевірити, якщо це ваш випадок, а також. Якщо ні, то хлопці за LUMOback працюють на більш загальні положення датчика виявлення.

+491
Klavs Haugaard 19 квіт. 2014 р., 16:35:35

Що ваша дієта виглядає? Скільки ти їси? Втрата ваги-це на 90% харчування, 10% вправи. Ви можете тренуватися цілісінький день, але якщо ви їсте ці калорії назад це марно. Якщо ви не відстежуєте ваші калорії, зробити це. Відслідковувати все, що ви їсте, все, що ви п'єте. І будьте обережні про розміри порцій.

Я також настійно рекомендую зважування їжі, принаймні на деякий час. Недооцінивши скільки ви їсте, може привести вас дико звичайно, особливо з жирною або жирних продуктів, як арахісове масло. На кілька ложок, можна додати пару сотень калорій!

+471
Davio 25 лют. 2013 р., 15:20:44

Я постійно читаю про загальний обсяг, є одним з (або навіть) найважливіший фактор, коли справа доходить до побудови м'язів. Для того, щоб progressivly перевантаження, я намагаюся додавати вага кожен раз, коли я можу в даній надбавки (в мій спортзал, що б 2,5 кг). Якщо я не в змозі додати вагу, намагаюся принаймні робити одне повторення, ніж у минулому тренування.

Зробивши це, я зміг жим лежачи 27,5 кг по 12 повторень минулого тижня (= 330 кг загального обсягу). На цьому тижні, я намагався змусити себе до 30 кг, але був тільки в змозі виконати 10 повторень, що моя мінімальна мета для одного комплекту (на загальну суму в 300 кг за обсягом). Той факт, що я зміг підняти 30кг, для мене означає, що я стала сильнішою.

Але так як загальний обсяг явно впала, я трохи заплутався, що потрібно орієнтуватися на.

+432
niqo 7 серп. 2019 р., 00:50:58

Мені 43 роки і 192 см

Я працював (підняття важких речей) протягом більш ніж року

Я бачу поліпшення в моїй нарощування м'язової маси

і я бачу значний ріст вага (з 95 до 112 кг кг)

крім збільшення м'язової маси в мене більше живіт теж :(

як я можу знати, якщо мій зріст вага зростання м'язів або зростання жирів?

+413
HERON DIAS 13 бер. 2014 р., 06:27:39

Я люблю пиво, але хочу зробити теж м'язи.

Це нормально, якщо я п'ю 2 х 0.33 л банок на день? Пиво 5% АЛК.

+395
user113878 22 лип. 2017 р., 01:05:53

Є різниця між тим, що краще для вашого здоров'я і то, що цілком реально здійснити у своєму житті. Кількість сну вам потрібно, це для кожного різний.

В ідеалі, найкраще лягати спати, коли сонце сідає (або трохи пізніше) і прокидаюся щодня без будильника. Я зробив це протягом місяця кожен день і відчував себе дивно, але це впливає на вашу соціальне життя. Так що я перестав робити це, що крайня.

Більш реалістичним буде такою: отримати принаймні 7 годин сну протягом робочих днів. (7 годин-це хороша тривалість для більшості людей. Але ви повинні експериментувати з цим і з'ясувати, що працює для вас.) Намагайтеся лягати спати приблизно в той же час кожен день роботи. У вихідні намагайтеся дотримуватися цього графіка як можна довше. І прокидатися без будильника, коли ви можете.

До того ж тривалість вашого сну, є кілька інших впливає на якість вашого сну. Кілька коротких рекомендацій:

 • Спати в темній кімнаті, або з маска для сну
 • Тільки спати (і робити інші заходи у спальні) в спальні (не використовуйте його для навчання/роботи)
 • Спати в тихий і безпечне довкілля
 • Напишіть ваші турботи вниз, перш ніж ви йдете спати
 • Утримувати в чистоті вашу спальню і безкоштовні речі, які просто валяються
 • Тримайте вашу спальню прохолодною (використовувати теплу ковдру, якщо холодно)
 • Переконайтеся, що спальня добре провітрюється
+372
Midimatt 17 лют. 2017 р., 18:04:30

Це виходить з мого досвіду, який включає в себе Тріатлон, починаючи з 1983 року, шосейні і крос-країнових груп в середній школі і коледжі.

Головне, що ви хочете, щоб турбуватися про те, чи є основні м'язи і основні групи м'язів нижньої частини тіла, включаючи стегна (задня нога), квадрицепси (передня нога), сідничні м'язи (зад), черевного преса, попереку і литок ніг згиначі (м'язи гомілки).

Це вправи на розтяжку, що мене займає близько 15-20 хвилин, ви зробите трохи більше, поки ви не звикнете до іншого тягнеться. Кожна розтяжка повинна бути проведена протягом ~ 20 секунд, потім відпочиньте трохи, а потім розтягнути трохи далі ще 20-30 секунд.

 1. Жижки - встати, ноги разом, ноги злегка зігнуті. Нахиліться вперед в талії, тримаючи спину прямо і простягав підлогу з пальців.
 2. Стегно/пах - так само, як # 1, але постав ноги трохи ширше плечей, пальці спрямовані вперед, а не виходить.
 3. Квадріцепс - Встаньте поруч з опорою, підняти ноги вгору позаду вас. Захопіть щиколотки і потягніть у бік обуха. Примітка: це має місце якийсь стрес на коліна, тому якщо у вас коліно проблеми я б порекомендував альтернативний розтяжка чотириглавих м'язів. Крім того, постарайтеся утримати напруга в лінії з ногою, не тягне в ту або іншу сторону.
 4. Пах - метелики - Сядьте, покладіть підошви ніг разом. Намалюйте ноги ближче до промежини, захопіть щиколотки і покладіть лікті на середині стегна. Злегка натисніть, поки не відчуєте розтягування. Чим ближче ваші ноги, тим більше розтягнути.
 5. Нижній частині спини/біцепса стегна - бар'єрист - сидіти з однією ногою витягнуті, підошви іншої ноги від стегна з ноги. Нахиліться вперед над ногою, потім розтягнути, повернути і спертися на зігнуті ноги. Поміняйте ноги і повторіть.
 6. Нижній частині спини/АБС - сидячи, поставте ступні від обуха (так на ліву ногу, покладіть її на нижню частину правою п'ятою). Помістіть іншу ногу за ногу, з ноги плоско на підлогу, поза зігнуте коліно. Взяти протилежною рукою (тобто в даному прикладі, праве коліно вгору, ліву руку) і місце верхній рукоятки на зовнішній стороні коліна. Акуратно натисніть і спробуйте дивитися за вами. Перемикач і повторіть.
 7. Нижній частині спини/АБС - якщо це занадто важко, лежати. Палицю одну ногу прямо вгору, на стелю, потім постарайтеся доторкнутися нею до Землі на рівні стегна на протилежній стороні тіла. Тримайте стегна якомога більш плоскими.
 8. АБС/гомілки - перекат на живіт. Місце руки на плечі/ребра (як закрити віджимання), потім вставте верхню частину тіла вгору. Тримайте стегна/ноги плоско на підлогу. Ноги повинні бути плоскими (вершини ноги на підлогу), як це можливо.
 9. Попереку обліку ніг/нижній частині ніг долілиць на підлогу, сядьте на п'яти, потім "куля" і обійняти коліна, лобом об підлогу (ви повинні дивитися трохи яйце)
 10. Телят - поставити ступні на підлогу, і вам в зігнутому/гостроморда віджимання установки типу. Ходити руками вперед до тих пір, поки ви навряд тримати п'яти на підлозі, коліна злегка зігнуті. Розтягнути обидві ноги на підлогу, потім одну ногу на підлогу, потім іншої ноги.

Будь-які вправи на розтяжку, звернути пильну увагу на те, як ви відчуваєте. Ви повинні відчувати деяке напруження, але спробувати максимально розслабитися. Будь-які болі, де, зупинись! Ви або дуже щільно, або робити розтяжку неправильно, і в будь-якому випадку тримати розтяжка може зробити деякі серйозні пошкодження. Якщо ви маєте будь-яке питання, то погуглите "задня поверхня стегна тягнеться" або подібний, і подивіться на фотографії.

Якщо ви хочете хороший довідник, "розтяжки по-науковому" добре читати, і є досить багато хороших відео посилання на YouTube.

+310
PlaidZarak 14 бер. 2016 р., 02:46:42

Біг викликає природне збільшення виробляється гормон росту. Ідеально підходить для бігу для цього ефекту становить близько 10-15 хвилин, 30 секунд спринту. З адекватний відпочинок між спринтами. Це збільшення становить приблизно 600% від базового гормону росту, який відбувається природно. Цей ефект відбувається не з довгій дистанції марафону, тому що вони не перейдуть порогу лактату або іншими словами, його не високої інтенсивності, де ЧСС досягає наближається до 90% від максимального. Це дивно, але в основному короткі дуже інтенсивні тренування, буде просто, природно, поліпшити статура.

+269
Johnnyb7184 18 жовт. 2019 р., 10:39:07

У мене є деякі базові вагами, гантелями і штангою.

Я завжди вважав, що там були 30 мм і діаметром 50 мм для Ваг, але коли я виміряв мої гантелі вони з'являються, щоб бути 25мм і моя штанга 30мм. Чи може це бути правильним, є інші еталони? Який розмір я повинен мою штангу вагою бути? Є якісь проблеми з 30мм штангу вагою?

+229
MicahT 20 лип. 2012 р., 17:30:37

Коротка відповідь:

У контексті питання, думаю, відповідь була просто кажу, що біг є набагато більш вичерпним, ніж ходьба. Таким чином, ходьба залишать вас менше зливати, ніж біг.

Довгий відповідь:

Є два аспекти, щоб подивитися на наслідки запущена на ваші енергетичні рівні та вплив бігу на ваше тіло.

Що стосується рівня енергії, людське тіло має різні запаси енергії, які використовуються для одержання напруги, необхідного для руху. Це займає більше енергії для переміщення одного об'єкта на заданий відстань у швидкому темпі, то він буде рухатися один і той же об'єкт на ту ж відстань з меншою швидкістю.

Тобто як працює вплив на іншу частину тіла. В основному, м'язи і кістки. В залежності від того, як швидко ви біжите, м'язи збираєтеся зламати і пошкодити небагато. Потім вони заживають і стають сильнішими в наступний раз. Це необхідний цикл для адаптації, але в цей час відновлення відразу після запуску, де ваш трохи слабкіше, ніж коли ви почали. Кістки під час бігу також діють як амортизатори приймають на наслідки кожного кроку. Крім того, кістки стають загартованими з часом, однак є ще період відновлення. Ходьба, на відміну від цього, не так інтенсивно, і не має таких поновити строк.

Все це по відношенню до фітнес-рівня, хоча окремі. Більшість людей, ймовірно, може ходити за десять кілометрів дана правильна мотивація. Ті, які не ходять часто будете відчувати себе виснаженим, тому що вони не пристосовані до роботи. Ті, хто ходить часто будете відчувати себе відмінно. Крім того, ультра-марафонець може пробігти десять миль і відчуваю себе чудово після цього.

+197
Erik Selstam 18 бер. 2015 р., 11:36:34

Схоже, там був британський дослідження, в якому укладені якщо ви зміните кімнатну температуру в середньому від 71°F в середньому на 60°З (що досить холодній кімнаті) то можна спалити від 400 до 500 додаткових калорій у день, призводять до втрати ваги близько 9 кг за рік.

Це здається страшенно незручним способом, щоб втратити 9 фунтів.

Опис британському дослідженні

+179
IxxxKDLxxxI 30 січ. 2018 р., 13:59:42

Зазвичай має більшу механічне перевагу, тримаючись за що-то, наприклад, штангою, через "чисте" стиснення підтримки, ніж через "чистого" дроблення зчеплення.

Ж причини його легше утримати штангу вагою "х" фунтів, ніж закриття ручний захват рейтингу на тому ж "х" кг.

Зазвичай люди не використовують "чисті" підтримують зчеплення з станова тяга або присідання-вони, як правило, "доповнити" його з трохи їх дроблення зчеплення, щоб утримати штангу більш надійно, що в результаті стиснення виглядають як-то більше в між чисто підтримати і чисто дроблення зчеплення. У більшості вправи в тренажерному залі, останній використовується тільки для зміцнення колишніх в будь-якому випадку, тому це не дивно, чому вона часто буде плестися в хвості. Крім того, я не очікую багато переходять у підтримку міцність зчеплення з підготовки дроблення зчеплення.

+151
Doobd 21 груд. 2015 р., 15:15:27

Я знаю, що слід уникати виконання лат pulldowns зі штангою за шиєю. (дзеркало)

Це нормально аркою спину при виконанні лат pulldowns?

Приклад, де спина вигнулася:

enter image description here

Наприклад, коли спина не вигнулась:

enter image description here

enter image description here

+149
funkyhat 24 лист. 2016 р., 01:58:00

Є суперечки про те, наскільки вигідна насправді розтяжка, але для них важко розтягнути областей поролоновим валиком (або аналогічні інструменти для досягнення невеликих областях, таких, як спайки яйця) може бути дуже корисним для випускати напруга короткого терміну, схожі на масаж. Вони досить прямо вперед у використанні, але гіди можна знайти в інтернеті через швидкий пошук.

Поєднавши валик піни з легкі вправи, щоб зосередитися на взаємодії та зміцнення м'язів, які виробляє "біль", повинен дозволити йому відпочити.

Завжди переконайтесь, що "біль" не з-за травми, перш ніж робити що-небудь.

+115
Helmi Husaini 17 бер. 2016 р., 05:10:27

Приблизно 55-80% ваги

Дік Мосс в цьому огляді про те, скільки ваги ми піднімаємо в Відтискання", посилаючись на неназване дослідження:

Були проведені дослідження, в яких віджимання були виконані на силових пластинах. Вони вказали наступне:

 1. Жінок, що виконують традиційні віджимання ліфт еквівалентно 71% від їх ваги тіла. Наприклад, 120 фунтів жінка піднімає близько 85 фунтів.
 2. Чоловіків, що виконують традиційні віджимання ліфт еквівалент 77% від їх ваги тіла. Таким чином, 150-фунтовий людина піднімає близько 115 фунтів.
 3. Модифіковані віджимання, виконувані з колін на землю, а не в ногах, зменшити кількість піднятої ваги. Жінки ліфт еквівалент 55% від своєї ваги, в той час як чоловіки виїхали близько 56%. Так що 120 фунтів жінка піднімає близько 66 фунтів і 150 фунт людина піднімає близько 84 фунтів.

Він зазначає, що різниця між чоловіками і жінками насправді просто функція тіла, розподіл маси між верхньої та нижньої частини тіла:

Ці показники лише середні, але є причина для різниці між самцями та самками. Чоловіки, як правило, піднімають більше їх сумарна вага тіла під час віджимань, ніж жінки, тому що вони, як правило, мають більший об'єм в грудях і плечах. В результаті, більше своєї ваги знаходиться прямо над озброєннями при виконанні віджимання.

На відміну від жінок, як правило, мають більш низький центр ваги, їх вага навколо стегон і стегон. Оскільки цей вага знаходиться нижче положення рук, менше потрібно зусилля для підйому з позиції віджимання.

Однак, це варіюється в широких межах, у залежності від індивідуальних.

Зміни опору у всьому діапазоні руху

Також важливо, при спробі це вдома, щоб перевірити як зверху, так і знизу пуш-ап позиції, з зміною кута звичайно впливає на те, скільки опору застосовується. У Супрак, Доус, і Стефенсон 2011:

Як у традиційних, так і модифікованих віджимань, суб'єкти підтримали меншу вагу в вгору і вниз положенні.

+88
user1563544 16 квіт. 2014 р., 22:22:43

Якщо ви шукаєте "Sixpack АБС", як ви бачили у фільмі 300, вам потрібно отримати ваш жир фізичне тіло на рівні близько 9%. Більшість дорослих не можуть отримати свої рівні жиру, що низький і дуже значно нижче (починаючи близько 6% жиру) буде викликати медичні проблеми.

+35
mbw1855 8 вер. 2010 р., 23:38:43

Я не знайомий з цією конкретної добавки, але я можу відповісти на ваше запитання, з'ясовуючи, скільки м'язів і скільки води. Ви можете звернутися до професіонала і їх виміряти м'яса, жиру, води і ваги шляхом провідності через ваше тіло, але це відносно дорого і довго. Робити це вдома, по суті, означає, що ви важите часто себе і отримати ручку на середній вагу.

Чому я кажу 'середня вага' тому що ви можете виграти або втратити більше, ніж 5 фунтів в день просто у воді вагу, в залежності від того, скільки ви п'єте, як важко вам працювати, і навіть просто як сухий навколишнього середовища навколо вас. Неможливо належним чином контролювати. Тому зважуйтеся 3 рази в день протягом декількох днів, і отримати середній з цих гир. Це дасть вам зрозуміти, що знаходиться досить близько до вашого "істинний" вагу тільки за допомогою загальної шкали. Будь-які зміни більш ніж на кілька фунтів, які будуть майже напевно вказують м'язів або зростання жирів - у вашому випадку, я б сказав, що це безпечне припущення, що більшість буде різниця м'язів.

+28
Greg Stupnitsky 20 бер. 2013 р., 12:35:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil