Wendlers(5/3/1), як кожна майбутня мезоциклах розрахували вагу?

В кінці кожного мезоциклу, як розрахувати вагу циклів? Я можу перевірити мій один ПМ в кінці кожного циклу? Здається, що ви повинні перевірити ваш один ПМ на старті програми, і прогрес тільки 10кг в місяць для іншої частини року, принаймні, як таблиці, що було зроблено за це настроюється, але це, здається, не враховують роблять краще або гірше, ніж очікувалося.

Будь-які поради будуть з вдячністю.

+633
DemGal 4 бер. 2011 р., 02:15:52
40 відповідей

Для важкої атлетики, це не тільки зайве, це насправді згубно.

Для інших видів спорту, це може або не може бути корисним, залежно від виду спорту. Е. Р. Я не міг породити будь-яке тренування єдиноборств, тому в день, не дуже ретельно, заздалегідь розтягуючи. Я б потягнув м'яз, або гірше, якщо я не простягнув раніше.

+978
Henkhenk 03 февр. '09 в 4:24

Коли я роблю присідання, я вважаю, що мої плечі часто дуже болить (від ваги бар), потім, а іноді і виражена болючість плеча стає сильно обмежуючим фактором при виконанні вправ, так як сила/витривалість ніг і тулуба.

Я намагаюся закласти в бар через м'ясисті частини, досить далеко, що мої руки повинні рухатися далі, щоб зберегти стабільність (якщо я відпустив стрижень, то він буде зісковзувати назад, а не балансувати на вершині моїх плечах).

Що я можу зробити, щоб запобігти мої плечі стають "слабкою ланкою" з точки зору мого присідання?

+975
Serene Lim 19 бер. 2015 р., 05:29:05
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Отримати цільових нижній частині грудної клітини, що ви хочете, щоб зосередитися на негативний кут під час вашого вправи.

Якщо у вас немає обладнання, ви можете віджиматися з ногами на підлозі і руки на високій платформі, типу таких:

enter image description here

Якщо у вас є гантелі, ви можете робити жими гантелей поки ви лежите на зниження, піднімаючи нижню частину тіла. Подобаються такі:

enter image description here

+939
Minminko Kominmin 4 лист. 2018 р., 18:34:10

Я не розумію в науці час мене трясе, але я їх пити відразу після тренування з двох причин:

 1. Якщо б я хотіла протеїну перед моєю тренування, я б просто з'їсти стейк, тому що, чорт візьми, протеїнові коктейлі лише білка в Шейк формі. Я використовую купити порошок + молоко + фрукти після тренування, тому що я можу споживати його як можна швидше після моєї тренування, без посуду або приготування їжі.
 2. Я не їм під час роботи. По-перше, немає ніякої можливості зробити це. По-друге, я відчуваю, що моє тіло витрачає енергію на перетравлення, а не працювати (це ще одна причина, щоб не з'їсти або випити Шейк перед тренуванням). По-третє, я не ультра-дистанції або інших супер-тривалої підготовки. Час тренування для навантаження і швидкий ковток води, не їжі.

Якщо хороша наука вийшло, що моє тіло стане, як Геркулес, отримуючи білка під час тренування, я міг би жувати в'ялене м'ясо між приземкуваті набори. До тих пір я добре закушуючи.

+922
explorer 11 січ. 2011 р., 11:49:57

В першу чергу

Престижність для вивчення оману, і адаптувати свій підхід.

Ви також будете мати, щоб налаштувати ваше запитання "Як зменшити живота жир", "як зменшити жир", так як тепер ви знаєте, ви будете або втрачати жир по всьому тілу, чи не на всіх.

Набираючи м'язи, втрачаючи жир

Це Святий Грааль фітнес. Правда полягає в тому, що це цілком можливо, але це може бути дуже важко.

Для того щоб стрибнути вгору, так, ви збираєтеся потрібен профіцит калорій. Але в основній масі це означало для вас, щоб отримати м'язи і жир, і традиційно супроводжується ріжучої фазі, коли ви вниз раціоні жирів ви отримали за Навального.

Те, що ви шукаєте-це, по суті, худий Навального, де ви як отримати м'язи і втрачати жир в той же час.

Дозвольте мені сказати це раніше, ви будете потребувати, щоб уважно вивчити свій раціон для того, щоб досягти цього. Фітнес-це поєднання тренувань, харчування і відпочинку. І їсть частина є найбільш важливим, коли мова заходить про набуття/втрати ваги.

Як

На жаль, ми не можемо сказати вам точно, як піти про це, тому що немає тренування/план харчування, який буде працювати для всіх. Це те, що вам доведеться вчитися методом проб і помилок, поки ви не знайти, що солодке пляма, де ви їсте достатньо, щоб отримати м'язи, а не так, що ви наберете жир.

Вам потрібно почати з будь-якої розумної дієти і зважуйтеся щоранку після какашок. (Ось де ви отримаєте краще вимір, тому що це завжди буде те ж саме-іш кількість часу з моменту вашого попереднього прийому їжі.)

Виконайте це протягом місяця, і тримайте вимірюючи свою вагу, і дивлячись на свої успіхи в дзеркало. Сфотографуйте, якщо це можливо, тому що різниця буде більше visiblee, коли ви можете подивитися на один місяць пліч-о-пліч прогрес.

Якщо ви виявите, що ви йдете в правильному напрямку, тоді ура! В іншому разі, якщо ти залишишся тут, уважно подивіться на свій раціон, і подивитися, якщо ви можете скоротити калорії. Бажано не видаляючи страви, але шляхом заміни інгредієнтів в щось більш здорове.

І не обов'язково повністю переходити на це. Наприклад, якщо ви їсте багато рису, це може бути калорійний гарнір, але це все ще хороша їжа. Спробуйте переключити його з брокколі/цвітною капустою змішати в будь-який інший раз ви зазвичай їсте рис. Невеликі зміни легше впоратися з в довгостроковій перспективі.

Тоді продовжуйте виміряти ваш прогрес поки ви не знайдете те, що працює. В кінці кінців, ви знайдете, що солодке пляма.

+911
maximedupre 25 лист. 2011 р., 18:06:02

Дошки! Поки у вас є правильна форма, вони дуже гарні на міцність будівлі для вашого ядра без необхідності робити сухарики.

+908
densub 24 лист. 2013 р., 15:51:52

Немає ніякої вигоди, щоб зробити паузу на максимальній контракції, тому що це буде важко почати з цієї точки. Краще їхати до максимуму, а потім повільно розслабитися до нормальної точки.

+817
Josh Williams 11 вер. 2019 р., 08:52:22

Макроси повинні бути розраховані на ваш вагу, а не на довільний відсоток від загального числа калорій. Хорошою мішенню для білка буде становити 0,8 г на фунт або 1,75 г на кілограм. Хороша мішень для жирів буде складати 0,5 грама в фунт або 1,1 грама на кілограм. І гарна мішень для вуглеводів буде просто залишок калорій. Волокна типу карбюратора, і у вас повинно бути не менше 20-30 грамів в день.

Щоб оцінити, скільки калорій ви повинні споживати, просто використовує TDEE калькулятор. Ваш TDEE є, скільки калорій вам потрібно для підтримки ваги, і при додаванні або видаленні 200-500 калорій завжди призводить до втрати ваги або збільшення відповідно (за умови, що ваш TDEE є точною).

Фізичні вправи дуже важливі в досягненні щось на кшталт 9% жиру, тому що якщо ви перебуваєте в дефіцит калорій, а не збереження або нарощування м'язової маси, то ви втрачаєте його. Якщо ви втрачаєте жир і м'язи з рівномірною швидкістю, ваш відсоток жиру буде падати дуже повільно. Якщо ви втрачаєте тільки жир, ваш відсоток жиру буде падати набагато швидше. Пам'ятайте, що втрата ваги є невибіркову, мета більшості-це втрата жиру, а жир і м'язи мають вагу. З іншого боку, якщо ви набирають вагу і не працювати, ви можете гарантувати, що ви набирають жир майже виключно.

Інші Нотатки...

 • Знайти хорошу програму навчання, допоможе вам постійно прогресувати.
 • Ваше харчування має бути адаптоване до чогось стійкого для вас (маючи на увазі макро і цілі калорії).
 • Протеїновий порошок є лише одним з потенційних джерел протеїну, він не особливий.
 • Стеля для росту м'язової маси приблизно на 2 кг або 1 кг в місяць. Це поступово стає все менше і менше, як ви додати більше м'язів вашого тіла.
 • Втрачаючи від 0,5% до 2% від загальної ваги щотижня-це хороший вибір, щоб тримати в голові. Худий чоловік повинен прагнути до нижньої частини цього діапазону, в той час як важко людині з надмірною вагою може націлити на верхньому кінці цього діапазону.
 • Цілком можливо, щоб побудувати м'язи і спалювати жир одночасно, основними вимогами є наявність зайвого жиру (15% і вище, іноді можливо, коли менше) і трохи м'язового розвитку. Ви б добитися цього в їжу ваш TDEE на ремонт.
 • Відсоток жиру важливий у розумінні складу тіла. Граючи з калькулятором FFMI може допомогти вам зрозуміти, що він буде приймати для досягнення ваших цілей. (Програш X Жиру, Набирають М'язи Р)
 • "Мотивація" є популярним додатком, яке дозволяє відстежувати харчування, калорії, супер і т. д. легко.
 • TDEE на калькулятор, https://www.freedieting.com/calorie-calculator
 • FFMI калькулятор, https://www.calculators.org/health/ffmi.php
+813
Wortex17 9 квіт. 2013 р., 21:15:26

Я збираюся дати дуже багато анекдотичних відповіді тут, тому що я не думаю, що ви знайдете якісь дослідження на це, хоча це було б здорово, якщо б у нас були. (Якщо хтось є, надсилай!)

Різниця між короткостроковими і довгостроковими має вирішальне значення тут. Однак, що представляє собою? Я не знаю! Але я дам деякі сценарії.

Я особистий тренер, який працює з звичайними людьми. Середній вік, ймовірно, близько середини 40-х років. (Ми часто забуваємо, середній дорослий вік у США становить 38!)

Я отримав багато клієнтів, які говорять щось на мотив "я був дуже активний у свої 20 років". Або "я займався спортом зростає."

З мого досвіду, коли це було щось на зразок 10-20 років (або більше), т. к. чоловік був активний, ти ігноруєш. Правда, деякі з них, і ви зможете сказати "Ах, вони швидко вловлює це". Або "це, безумовно, легше, ніж більшість."

Але це не схоже на звичайний сценарій м'язова пам'ять ми всі знайомі. 20-річний, який був підніматися протягом тривалого часу, потрібно кілька місяців, а потім протягом декількох тижнів в основному в повну силу.

Насправді, з дорослими, хто говорить мені, що вони були колись дуже активний, я більше схиляюся до того, щоб тримати їх назад. У мене були деякі, які кажуть, почала робити віджимання, а потім раптом вам подумки перетворювали думати, що вони знову 25 років, тільки щоб бути сильно розчаровані, коли вони не можуть викачати більше 20 поспіль. Тобто, я турбуюся про них намагаються зробити занадто багато занадто швидко, і боляче.

Навичка ці люди часто не отримана знаючи свої тіла в їх літньому віці. Вони не знають, як довго він буде приймати їх, щоб відновити, скільки ще болю вони будуть, скільки їх з'єднання буде щось подібне.

Звичайно, я дав тобі дві крайності. Кілька місяців проти десятків років. Що про рік? Або два роки? Ну, ви, звичайно, можете бути більш агресивні, ніж на 20 років, але важко оцінити його.

Незважаючи ні на що, я завжди роблю перші люди одне або два тренування тому 50% в день. Де після тренування, я хочу, щоб вони їхали, думаючи "Так, я міг піти і зробити все це знову". Тоді ми досить багато перейти на очне яблуко і як ви це відчуваєте тест звідти.

+744
user68699 4 січ. 2020 р., 00:57:55

Ви можете мати деякі проблеми з верхньою частиною спини мобільність і рухливість плеча. У мене були деякі з тих же питань і верхній частині спини/плеча мобільності роботи з групами або мітлі і мені дуже допомогли.

Ви коли-небудь пробували вивихів плеча (або навіть опір групи вивихів плеча , яка мені дуже подобається)? (Вони звучать жахливо, але вони дійсно не так погано лол)

Тут відмінний праймер від StrongLifts.com з допомогою вивихів плеча для поліпшення присідання гнучкість: http://stronglifts.com/shoulders-dislocations/

+740
RAY BENSON 26 жовт. 2017 р., 07:46:01

Питання ви повинні запитати себе не "як?" А " чому?"

Наука про їжу так багато, як ви висловилися, не існує. Все, що ви поклали в ваше тіло перетравлюється і використовувати як ваше тіло вважає за потрібне. Все ваше тіло не може використовувати відразу, будуть черги і використовувати у подальшому. Так що це не має значення, якщо ви їсте кожен день або якщо у вас на розкішний вечеря кожен вечір 8 пригорщі їжі.

Це підтримали багато людей втрачають вагу (або м'яз) з допомогою чергуються голодування (якщо) дієта. Під час якщо-дієти ви в основному голодуванні 16 годин і їдять тільки в 8-годинне вікно. Так запитайте себе, якщо ваше тіло може тільки використовувати так багато протягом 8 годин, як ці люди досягають своїх цілей? Вони це роблять, бо їду часу не має значення.

Отже, повернемося до питання, яке ви повинні задати собі: Навіщо я хочу з'їсти 6-8 прийомів їжі в день? Ну, це в основному залежить від способу життя. Якщо ви як харчуватися 6-8 разів на день, усіма засобами, йти вперед. Якщо ви хочете з'їсти 3, 4 або 5 прийомів їжі в день, це теж класно. Винос моментом тут є, щоб зробити його роботу для вас. Поки 6-8 прийомами їжі розміром з кулак може працювати на Кріс Джетин, він може не працювати для вас. Так що знайти те, що працює і дотримуватися його, тому що єдина дієта, яка працює на цьому вижити можна.

На приготування їжі: розмір порцій повинен бути більш зрозумілою після того, як ви зміните частоту прийому їжі до чого ви звикли, тому я не буду вдаватися в це так сильно. Враховуючи те, що ти їсть 'багато' м'яса курки кожний прийом їжі, є деякі альтернативи ви могли б використовувати. Деякі продукти я не хочу пропустити на дієті:

 • З високим вмістом білка: курка, птиці, риби
 • Складні вуглеводи: коричневий рис, цільнозернові макаронні вироби, солодка картопля
 • Здорові жири: мигдаль, горіхи, рослинні олії, риба (знову)

Звичайно, ви завжди можете додати овочі, такі як морква, брокколі, помідори, огірки, а також фрукти в розумних кількостях.

Деякі останні слова на тренування. 5-денний спліт є оптимальним для більшості людей, як ви тренуєте кожну групу м'язів тільки раз у тиждень. Для того щоб бути ефективним, ви повинні були б мати дуже високої інтенсивності можуть тільки кілька людей не відставати. Я б волів, щоб 2-3 повних тренувань тіла на тиждень і додати в деяких кардіо, але це тільки моя думка. Зрештою це (повторюся) робота для вас. Просто хотів згадати його.

+724
Kaizoku 29 серп. 2013 р., 23:50:02

Я розгляну в цій лінії з вашого питання:

Всі кажуть, що глибокі присідання зруйнує ваші коліна...

"Всі" у даному випадку є завідомо невірні і повторюючи спортзал маячня. У відповідності із загальноприйнятою логікою тренажерний зал глядачі ми всі повинні витися і жим лежачи, може бути, роблю жим ногами або машиною Сміта, коли ми помічаємо, що наші ноги виглядають як олівці. Потім назад в керлінг в дзеркало.

Марк Rippetoe (автора, тренера) , багато пише про користь повну глибину присідання для колін. З листа Rippetoe це:

М'язи передньої поверхні стегна знаходяться квадрицепси. Вони надають нижче коліна, "горбистості великогомілкової кістки" – горбок у верхній частині гомілкової кістки – трохи нижче колінної чашечки. Коли вони тягнуть цю кістку вперед, коліно розширюється і сил на прикріплення сухожиль спрямовані вперед щодо суглоба. Навпаки, підколінні сухожилля тягнути тому по обидві сторони колінного суглоба при їх вкладень, який зрівноважує зусилля від квадрациклів. Це відбувається в правильному присідання, коли стегна рухаються вперед і тулуб нахиляється вперед. Баланс сил є оптимальною на посаді трохи нижче паралелі, і захищає спільної так добре, що правильний присед можна безпечно виконувати навіть без УЗС – людина, як я.

Ви повинні йти як можна глибше, не округляючи спину, і це буде глибше на передньому сидінні навпочіпки за розміщення вантажу. Ваше підколінне сухожилля (біцепс феморис) кріпиться до нижньої частини тазу, як показано на малюнку:

enter image description here

Для більшості людей, як ви опуститися в присяд положенні ваші стегна будуть тягнути на таз і причиною попереку в коло. Цієї глибини: де ви знаходитесь, "підстрибуючи" від стегна", є зазвичай рекомендована глибина по дну. Ваш хребет знаходиться в нейтральному стані, ви повністю зайняті ваші жижки, і ваші коліна здорові.

Цікаво, що присідання-це насправді приголомшливий жижки і розтягнути стегна за вказаними вище причин. Якщо ви глибоко присідаючи, можна, напевно, поставити пальці (а може і кісточками пальців або долонь) на підлогу, витягнувши ноги.

+722
Andrew Puig 19 серп. 2015 р., 12:26:35

Я не знаю, як довго ти робиш підтягування, але у вас є деякі несправності рухові стереотипи вкоренилися і не важливо, скільки слабка підготовка точки ви робите, ви завжди будете повернутися до цього несправний скоромовкою руху.

Я дам вам два способи виправити ці помилкові руху.

Спосіб 1 змастити ПАЗ: Це відмінно працює, якщо у вас є бар підтяжки будинку або поруч з вами. По суті те, що ви хочете зробити, це підняти рівень субмаксимальної але з досконалою формою. Так, наприклад, якщо ви можете робити 5 повторень в ряд, зробити 1 підтяжка. Ви правильно прочитали 1 Ідеальна підтяжка. І робити це кожну годину. Ще одна підтяжка, стає занадто легко, зробити 2 підтягування щогодини. І зберегти будівлю звідти. Це може здатися дуже малим об'ємом, але з плином часу він накопичується швидко. Скажімо, наприклад, по 8 годин на день ти робиш 1 Ідеальна підтяжка. Це 8 повторень в день і до кінця тижня це 56 загальна підтягування. Ідеальний підтягування я міг би додати. І як ви стаєте сильнішими, загальний обсяг тижневого навантаження буде збільшуватися.

Так чому представники субмаксимальної? Також вона дозволяє добитися ідеальної моделі руху і зупинити, перш ніж втому осідає. Це найшвидший спосіб домогтися правильної техніки.

Спосіб 2 Динамічне Зусилля Підтягування: Схожий на попередній спосіб, динамічних зусиль робить те ж саме, але протягом тренування. Так наприклад, ви можете зробити 5 чистих підтягувань. Здорово! Зараз зробити щось подібне 10 х 1. Це 10 комплектів 1 респ. Відпочинок 30-60 секунд і зробити ще один набір. Справа в тому, щоб практикувати вчинене підтяжка вправи без втоми стає фактором. Ще 10 х 1 легко; не тоді, коли ви можете зробити 10 х 1, 10 х 1, але коли дійсно легко, повторень, швидко і форма хороша, прогрес на 10 х 2, потім 10 х 3; АД навіть 20 х 1. Істотно більш низьких повторень.

Техніка при виконанні підтягування, ваш перший контакт з руками. Тому, коли ви робите розтяжку, переконайтеся, що ви стискаєте в барі. Цим будуть займатися ваші передпліччя більше, і ви будете здивовані, як набагато більш стабільний, ви відчуваєте тільки цей простий рада. Далі, коли ви тягнете, уявіть собі, тягне тільки з допомогою двох кілець (це палець між середнім і мізинцем). ІДК, чому, але я виявив, що людина може займатися правильної м'язи більше з цим києм. Нарешті, я дійсно думаю, що ви повинні оформити канал Брайана Alsruhe на підтягування. Він має провідне підтяжка техніку, що просто нерозумно.

Підводячи підсумок, ви практикуєте техніку і зупинити, перш ніж потрапляє на втому. Продовжуйте робити це протягом місяця і подивитися, як ваша форма, сила і розмір вибухнути з кожним тижнем ви робите це.

+623
Ward Smits 14 груд. 2017 р., 02:09:04

Це досить добре відомо, що в середньому дорослій людині необхідно близько 8 годин сну на добу.

З точки зору відчуває себе добре відпочив, не важливо, як довго ви спите, а те, що якість сну ви отримуєте. Те ж саме стосується і нарощування м'язової маси. Спати 7-8 годин щодня було б оптимально. Більш того, і ви ризикуєте проспати, що, з мого досвіду, набагато гірше, ніж занадто мало спить. Є хороша електронна книга з цієї теми: Як менше спати і мати більше енергії, ніж ви коли-небудь мали.

Якраз питання: це ніколи не гарна ідея, щоб лягти спати відразу після тренування. Ви повинні планувати тренування, щоб закінчити принаймні 2 години перед сном, щоб краще спати і краще відпочивати.

Також, якщо вашою метою є втрата ваги, то найкращий час для тренування-ранок. Ви тільки що прокинулися, ваші енергетичні рівні досить низькі, вуглеводи відсутні, тому організм повинен замість того, щоб спалювати жир.


@Луї: у відповідь на ваш коментар,

Відразу після тренування, ваші енергетичні рівні є найвищими. Це призводить до того, що навіть якщо ви втомилися і хочеться спати раніше, ви будете найбільш виразно бути не після хорошого тренування.

Крім того, наші біологічні годинники орієнтуються температури. Це означає, що коли ви лягаєте спати, температура тіла знижується. Що є передумовою для гарного нічного сну. Ось чому ми спати краще в прохолодному приміщенні, ніж в жаркому приміщенні. Відразу після тренування, температура тіла досить висока, тому не буде спати для вас. Це з біологічної точки зору.

Що стосується 2 годин, тобто не певну кількість часу. Тобто тільки те, що було згадано в книзі, і я зазвичай роблю це, просто в якості орієнтира.

+622
Kevin Doherty 10 бер. 2015 р., 14:31:27

Навіть якщо у вас 45 жорсткий щотижневий набір в групи м'язів ви все ще робите гіпертрофії і сили прогресу, насправді, чим більше обсяг, тим більше м'язів ви будуєте, і більшість людей навіть близько не підійду до цього великий обсяг. можна з упевненістю припустити, що вище обсягу, не має ніякого ефекту на супер-компенсації або що все супер-компенсації теорія не має жодної підстави і є всього лише старий міф. Ось дослідження, в якому вони перевіряли її.

Мета цього дослідження полягала в оцінці м'язової адаптації між низьким, поміркованим і високим обсягом підготовки опору (RT) протоколи опору навчені люди.

Методи: Тридцять чотири здорових опір навчених чоловіків були рандомізовані в 1 з 3 експериментальні групи: низького обсягу групи (1 комплект) 1 комплект виконуючи кожну вправу у тренінгу (П = 11); помірною-обсяг групи (3 уп), виконуючи 3 підходи у вправі за тренування (П = 12); або-груповий об'єм (5SET) виконанням 5 сетів для кожної вправи в тренуванні (П = 11). Тренування для всіх команд складалася з трьох щотижневих сеансів виконується на непослідовних днів протягом 8 тижнів. М'язова сила оцінювалась з 1 повторного максимуму (ПМ) випробувань для присідання та жиму. Верхня частина тіла, м'язову витривалість оцінювалася за допомогою 50% піддослідних жим лежачи 1ПМ виконані короткочасних збоїв. Гіпертрофія оцінювалася з використанням B-режим ультрасонографії для ліктя згиначів, розгиначів ліктя, до середини стегна і латеральної поверхні стегна.

Результати: Результати показали значне пре-до пост збільшує втручання в сили і витривалості у всіх групах, без значних міжгрупових відмінностей. Крім того, у всіх групах збільшення розміру м'язів у більшості виміряних сайтів від пре-до пост втручання, значне збільшення сприятливі умови підвищеної гучності були помічені на ліктьовий згиначі, до середини стегна і латеральної поверхні стегна.

+595
Mimi the Cat 25 серп. 2017 р., 15:10:03

Не позбутися від стільця, але додати 16 унцій чашки/гуртки на стіл. Навчіться любити і пити воду.

(Якщо у вас є офіс, кухня або фонтаном в пішій доступності )

Коли ви біжите, ви будете вставати, щоб знову наповнити його.
Ви також будете частіше в туалет.
Вода також добре для вас.

Немає програми або нагадування, необхідні, щоб отримати вас, просто порожній або повний сечовий міхур.

+588
user148784 27 лют. 2017 р., 15:39:29

Згинаючи коліно тримає вагу вашої ноги ближче до центру мас. Простіше кажучи вправа легше, але ваш диск зменшується.


Це, як кажуть, є набагато краще здійснювати вибір. Навіть просто сидіти на стенді (присідання) - це набагато більш складна і функціональна тренування.


Більш технічний відповідь - чим вище ступінь згинання, тим більше ваш прямого м'яза стегна (яка перетинає стегно і колінний суглоб) обмежує діапазон руху (ROM).

enter image description here

+571
Coco jorgen 6 бер. 2011 р., 06:31:58

На основі моїх свідчень і знання, працює повільно (щодо продуктивності) викликає адаптації, які не можуть бути досягнуті іншим способом, а саме ексцентриковий розвитку серця, мітохондріальні розробки по переробці кисню. Крім того, він регулює Вла максимум, тобто як швидко гликолитической системи роботи. ЛСД працює, як правило, загартування вниз гликолитической системи. Це може бути бажаним чи ні (800м бігун не має такі ж вимоги, як марафонець)

+562
user247750 18 черв. 2019 р., 00:39:37

Сказати, що ви старанно тренуватися для м'язової маси раз в тиждень+/-. Як ви повинні коригувати свій раціон через тиждень? Припустимо, втрата жиру-це мета, але не прямим жиру від вправи. (Як я повинен з'їсти близько тренування і в який момент я можу поїсти "нормально")

Я думав:

 1. Баланс калорій
 2. Баланс між різними макроелементами
 3. Здорове харчування

В моєму випадку я розділила програму між рано вранці в суботу і рано в неділю, і це легко мати дефіцит калорій середовищ. Я їм досить здоровий, з якийсь напів-пост, але, можливо, багато обману. Одним із пріоритетних завдань є мінімізація Домс та інших видів болю.
Я абсолютно далекий від стану і амбіцій бодібілдер, близько 27% жиру.

В основному цикл дієти повинні слідувати вправи, але також може бути і навпаки. Основні принципи, досить жорсткі, принципи дієти ЕСП, і не дуже часто тренування ті ж м'язи.

+558
Illa 3 квіт. 2016 р., 06:59:45

Вам обов'язково треба більше відпочивати між підходами. Якщо ви не максі кожному сеті після 2 хвилин не досить довго для вашого серцевого ритму для відновлення і ваші м'язи знову розслабляться, перш ніж йти в наступний набір. Ви насправді обмеження вашу міцності достатньо не відпочиває, щоб бути в змозі впоратися з навантаженням.

Я рекомендую пройти 1-2 повторень під ваш максимум для 5 комплектів, поки що буде легко, спробувати і додати їх повторень і ви повинні бути в змозі обробляти 5х7 просто відмінно. А значить, ви сильніше.

+541
dymanoid 23 квіт. 2015 р., 15:22:11

У мене є зустрічне питання для вас. Якщо працює не працює для вас, але на велосипеді дійсно, навіщо мучитися, намагаючись виконати більше, ніж ви можете?

Я не можу стверджувати, що велоспорт буде багато переходять на біг (спочатку), але це дуже ефективний спосіб отримати аеробні вправи.

Як і більшість фізичних навантажень, починати теж складно, занадто швидко може бути шкідливо (як ви дізналися важкий шлях). Кращим варіантом є, щоб перемістити його повільно, якщо ви дійсно хочете почати працювати. Є багато 5к, додатків і програм, що циркулюють в інтернеті, які ви можете використовувати, щоб допомогти отримати собі протягом періодів ~30-40 хвилин. Більшість з них буде передбачати, починаючи від швидкої ходьби. Протягом декількох тижнів, ви заміните кілька хвилин швидкої ходьби з короткими періодами бігу, поки ви поступово нарощувати біг протягом більш тривалих періодів часу.

Прогрес є прогрес, поки ви робите це, то це не обов'язково має значення, як довго це бере, щоб добратися до біг на довгі дистанції.

+514
Semiconducted 8 бер. 2014 р., 19:34:48

Хотілося б дізнатися правильне техніка рядків. Я хотів використати це вправа для розвитку середньої частини спини, особливо нижньої пастки/середній пастки і ромбами. Я вже не станова тяга та підтягування, які дав мені широку спину і верхню частину пасток, але і середньої частини спини відсутня.

Там, здається, багато плутанини з цього в інтернеті про короткі V ручкою або довгою ручкою. Підтягувати ближче до грудей або до нижньої частини живота. Лікті повинні бути близько до тіла або кльош з.

спасибі заздалегідь.

+504
Chris Kulpa 22 вер. 2017 р., 06:18:24

Передмова: я був особистим тренером протягом 10 років, але не дивився на сертифікати протягом тривалого часу. Тільки швидкі погляди тут і там за роки. Я не вірю, так як ми вже бачили, але не можу сказати точно.

Якщо ви хочете влаштуватися на роботу в тренажерний зал, один з "великої четвірки" -це напрям, ви, ймовірно, хочете піти:

 • Туз
 • АКСМ
 • В законі
 • У NASM

Більшість тренажерних залів, якщо ви один з тих, Ви будете охоплені іспит. мудрий. (І CPR / AED ст.)

З точки зору ваших уподобань, які можуть змінюватися. Грубо кажучи, я перерахував вище сертифікати у порядку від найбільш загальних до спеціалізованих. Ось як мені згрупувати їх у моїй свідомості:

 • Туз: інструктор класу / базова серцево-судинної
 • АКСМ: схожі на Ace, але більш поглиблене, зокрема фізіології мудрий (хоча знову ж таки, в першу чергу серцево-судинних)
 • В законі: набагато більш спортивною і підйомно-орієнтованої. Тренери для коледжу спортивних команд завжди буде мати це.
 • У NASM: все вище, але й коригувальні вправи

Примітка кожен сертифікацію і має сертифікати на нього. Наприклад, ви могли б бути сертифікований персональний тренер в законі, чи міцність і кондиціонування фахівець сертифікований, або обидва (напевно, не варто грошей, щоб зробити це, але можливо).

Загалом, сила NSCA і кондиціонування іспит. є, ймовірно, важче, або, принаймні, найбільш серйозні, але це тому, що це так широко відомо. З мого досвіду, коригуючі вправи, тому що це настільки анатомії, є навіть більш важким для людей, щоб зрозуміти, але це не так часто, до іспиту. для того щоб мати.

З точки зору отримання найняв на кожен день в тренажерному залі, працюючи з звичайними людьми, це дуже навряд чи важливо. У тому сенсі, що готовий навчати людей, я не впевнений, що робить адекватну роботу. Звичайної людини майже 40 років, двоє дітей, 9-5 робота, різні травми, і на якісь ліки. Єдине, що віддалено підготував мене до ручки, яка була підручник фізіотерапія (Ширлі Sahrmann).

+468
Si Thu Maung 31 груд. 2018 р., 10:55:21

Зробити швидкий пошук, і ви повинні бути в змозі знайти безкоштовні PDF-файл Королівської канадської ВВС 5BX програми, такі як цей один. Це дуже схоже на те, що ви описали, і був таким великим хітом у 1960-х, що він був проданий у вигляді брошури при виїзді з картону. Це дуже прогресивна програма, яка призначалася для КВСК персонал, які були розміщені у віддалених місцях холодно, що не було дуже багато фітнес-зал. Це був такий хороший простий прогресивна програма, що доктором, який придумав він продовжив прогресування вправи і нормативи у віковій групі від 6 до 80+. Кожна прогресія-це набір з 4 вправ з власною вагою (віджимання, присідання, верхньої частини спини, нижньої частини спини) зроблено приблизно 5-6 хвилин, а потім з бігу або ходьби. Є рівень для всіх, від дітей до літніх людей, спортсменів. Налаштувати його під ваші особисті потреби, та він буде отримати роботу.

+452
Vinayak Das 19 серп. 2016 р., 02:51:20

Коли різні люди набирають вагу, жир має властивість накопичуватися в різних частинах тіла на основі індивідуальних. Деякі люди отримують в їх животі, сідницях, стегнах і т. д.

Якщо я шукаю, щоб спалити жирові відкладення на животі, наприклад, я б краще приділяти більше часу на свою АБС? Або я міг би отримати аналогічне благо від усього мого тіла, нарощування загальної м'язової маси?

По суті, при спалюванні жиру, робить розташуванні м'язів ви працюєте має ніякого значення, де жир може залишитися?

Так, я розумію, що кардіо корисно/обов'язково для маси/втрати жиру, а також. Я не зацікавлений в кардіо аспекти цього питання, однак.

+443
Fenugreek Femtosecond 5 квіт. 2018 р., 02:36:11

Перейти в магазин, який спеціалізується в бігу. Вони будуть мати обладнання та досвід для діагностики вашим завданням і запропонувати поліпшення.

Багато людей виходять важливість наявності працює тренером, думаючи, що біг-це "природне", тому вони повинні робити це правильно. Правда, багато людей мають менше, ніж ідеал кроку і потрібно практикувати розміщення ногою, якщо не використовувати коригувальну взуття.

+430
Ken Kazzee 9 вер. 2013 р., 10:07:38

220 - вік максимальна частота серцевих скорочень є одним із найстрашніших міфів у спорті. Максимальна частота серцевих скорочень може бути менше 179, або це може бути набагато більше. Наприклад, в даний час я у моєму кінці 40-х, і я регулярно б'ють у високий 190 на пагорбі спринт велосипедних тренувань.

Існують різні крок тестів і самостійного тестування, які ви можете зробити, описані в Інтернеті, я хотів би закликати вас, щоб зробити одну з них, щоб побачити, де ви могли б впасти.

Я б сказав, що з ЧСС від 45 і історії під керуванням 30-40к в тиждень, що 179-це, напевно, не близько вашого справжнього максимуму. Це дозволяє припустити, що у вас були деякі фактори, які підвищували частоту серцевих скорочень, я б "очікувати", ваш пульс має бути в 140-х для типового 15к зусиль, але це дике, як і всі дуже різні вправи у відповідь.

+400
arrebatada 21 лют. 2016 р., 18:37:56

Це мій 3-й день на тренажерний зал, я важив близько 91KGS дня у мене в

перший день я зробив : кардіо і верхню частину тіла циклу підйому

2-й день : те ж саме

3 день: день відпочинку

4 день : те ж саме як перший день

4-й день я був про 95KGS ???

моя дієта є високо вуглеводів і білка на сніданок і обід без вечері.

тренер обличчя було дивним, коли він сказав мені, щоб перевірити мій вагу на 4-й день.

це нормально ?

моя мета-скинути жир і наростити м'язи.

я приймаю купити 100% протеїн 50 г в день, вранці і після 30 хвилин навчання.

я приймаю амінокислоти 2222 таблетки після тренування з білком.

в чому проблема це погано, що я більше ваги зараз ? або нормальний, то я почну втрачати ?

Редагувати:

Мій зріст 190см. Вік 23

+378
deathbox10 29 черв. 2011 р., 08:59:45

Інструменти для відстеження, троє моїх улюблених є:

Є багато хороших ресурсів для створення структурованого плану тренування. Мені подобається чоловіче здоров'я тренування дому Біблії та їх вага безкоштовні тренування , коли ви не використовуєте тренажерний зал. Якщо ви збираєтеся в тренажерний зал, згаданий раніше або дуже популярний, але я також рекомендую випробувати особистого тренера не менше одного чи двох сеансів. Хороший тренер може допомогти вам почати роботу з оцінки, де ви знаходитесь. Що-то сайт не можу зробити для вас.

+349
srikanth mudhiraj 4 січ. 2012 р., 05:20:02

я завжди кажу, я не бігун, я плавець! я дійсно не дуже хороший бігун і використовується, щоб бути конкурентоспроможною плавець і думаю, може пора плавно переходить у біг. Як я можу отримати його не переборщити?

+294
HJ Meyer 27 лют. 2018 р., 19:15:54

Яка найкраща форма, щоб отримати вуглеводи до працює, і скільки коштує, і скільки часу до тренування? Я знаю, що у мене було легше, коли я мав деякі паніровці і смажені курчата (не знаєте, скільки вуглеводів в сухарях) за один день до запуску, але в мене трохи шоколаду перед моїм сьогодні (8 г вуглеводів) і це не допомогло майже стільки ж. Це кількість вуглеводів, або це тип вуглеводів, або, можливо, комбінацією обох? Я зараз роблю інтервальний біг протягом яких я спалюю приблизно ~1000 калорій (+/- 150 в залежності від дня і тренування).

Я був на низкоуглеводной дієті, і мені комфортно зі зломом, що якщо мені потрібно, щоб мати енергію для роботи, я просто не хочу переборщити і брати більше, ніж потрібно для отримання енергії для пробіжки, так як я все ще мають якусь вагу втрачати.

+263
mmensinger890 14 лип. 2016 р., 19:58:30

Якщо б я тяги і накладні пресування в якості свого основного вправи, Перше, що я сподівався на допомогу буде підтягування, віджимання на брусах, або влада прибирає. Підтягування допоможуть верхній частині спини для ЗНМ, провали допомогти трицепс і плечі для ЗНМ, і очищає силова швидкість і вибухонебезпечність для станової тяги.

+257
scott neels 5 серп. 2010 р., 16:41:02

Якщо все, що ви сказали, вірно і у тебе просто широкий таз, і це точно не жир, я б сказав, там не багато ви можете зробити про це. Як ви сказали, Ви не можете змінити структуру кісток за допомогою вправ.

Я хотів сказати, однак, враховуючи твій зріст, ти міг би зібрати ще трохи м'язів, так що ви заповнити більш рівномірно. Ви, напевно, можете отримати 5-10 кг м'язів і все ще бути в межах нормального діапазону ваги для вашого зростання, так що ваше тіло виглядає більш збалансованим.

Я думаю, що це може бути єдиним способом змінити вашу талію і тіло "дивиться" з фізичними вправами.

+254
gfrigon 31 лип. 2012 р., 11:45:49

Якщо ви хочете завжди парне число повторень в сеті для кожного тренування, ніж ні. Якщо ви робите силові тренування і роботи в набори, ви повинні працювати, щоб досягти того ж кількості повторень в наборі, і як тільки ви досягнете цієї мети, ви можете або а) збільшити кількість повторень, які ви хочете досягти у всіх наборах, або Б) змінити механіку тренування як збільшити кількість стресів на ваші м'язи і спробуйте досягти того ж числа повторень для різних наборів, як в попередній вправі прогресії. Для підтягувань, я рекомендую дивлячись лучник підтягування на перекладині, однією рукою підтягування, або м'язи ДБЖ.

+230
Kian Nanamut 15 лип. 2018 р., 02:46:36

Мости дивовижне вправа – великий використовувати для динамічної розминки. Очевидно, короткий міст і прямої міст знаходяться менш складною. Природний прогрес буде

Короткий Міст > Прямий Міст > Повний Міст

Якщо ваша мета-шукаю вправи, які "гарні для вашої спини" – я хотів додати інші літаки і джерел нестабільності перед повним мостом.

В даний час ви тільки створюєте нестабільність в сагітальній площині. Для максимальної попереку стабільності, я б додав анти-обертальні коливання

 • Поперечній площині (міст з однією ногою)
 • Також нестабільність сагітальній площині (загальний варіант я хотів зробити, це покласти матеріал навколо талії пацієнта і витягнути назовні паралельно підлозі (різної сили по всьому) або бічних дощок-це простий версія)

Ви також можете змінити стабільність поверхні, де ви знаходитесь (пряма спинка з ноги на ногу м'яч стабільності)... є купа можливостей та ефективних моделей розвитку.

В основному для нижньої частини спини стабільності ви хочете бути орієнтовані на сердечник (глобального мускулатури спини, такі як поза, наприклад). Таргетинг тра (Поперечний черевної) і глибокої нижній частині спини мускулатура (Multifidi) і м'язи тазового дна (якщо ви шанувальник вправи Кегеля я не є способом піти.

+207
Okafor Ugomma 24 черв. 2018 р., 18:57:09

Будь-якої програми вправ вимагає калорій, щоб підтримати розвиток сили м'язів. В той час як ви не роблять ніяких посилань на вправи, сети, і повторень ви виконуєте, давайте припустимо, що ви не розпалює досить ваше тіло протягом трьох днів навчання. Ви можете перевірити це за допомогою одного з багатьох інтернет - калорійність кошторисників. Поки вони можуть наближатися до ваших вимог, вони тільки так добре, як інформація, яку ви надаєте. Навіть тоді, результати можуть варіюватися. Встановивши оцінками, базова лінія для clories, необхідних для підтримки вашого навчання, ви повинні стежити за вашими успіхами по збору певних показників. Ви можете зробити це, зберігаючи підготовки журналу, який записує ваші успіхи. Журнал повинен показати, якщо ви знаходитесь на цілі для ваших цілей показуючи якого-небудь поліпшення, або, виділяючи будь-які потенційні проблеми. Для додавання до програми, то, що ви просите про збільшення калорій для підтримки виконання, підказує мені, що ви вже знаєте відповідь на своє питання. Тобто, якщо ви підвищуєте рівень активності, додавши в два рази біг в тиждень, ви, можливо, буде потрібно збільшити споживання калорій, щоб підтримати його. Якщо калорій недостатньо для підтримки вашої програми, ви ризикуєте віддаючи будь-які доходи, які ви зробили, оскільки ви, швидше за все, буде навчання на рівні дефіцит калорій. Знову ж таки, ти повинен визначити, якщо ви отримуєте достатньо калорій (можливо, з вашого журналу), але, додавши працювати, щоб ваша програма не впливає на можливість отримати масу як довго, як ви підтримувати його поживності. І, оскільки важливо тренуватися аеробно (біг) і анаеробно (силовий тренінг), ви будете мати всі підстави для покриті добре округлені фітнес-програми.

+113
Mareec 24 трав. 2011 р., 07:44:52

Солідної практики хатха-йоги включає пози згинання вперед, назад згинання пози, повороти, балансування пози і інверсії пози, а закінчується позою трупа. Існують сотні позицій, щоб вибрати з, деякі з яких більше підходять для новачків і деякі з яких є більш просунутими. Якщо ви робили практику з відео і приймати будь-класи, ви вже знайомі з позами, які є зручним і трохи складним. Складіть список з 3 вигин вперед пози і нахили назад 3 пози, 1 скручування Поза, 2 балансувальні пози і 1 інверсія робити в рамках вашій практиці щодня. Пози повинні бути ті, які трохи складно, але не так болісно. Зробити кілька списків, які включають в себе різні пози з п'яти типів. Переходити з одного списку в той час як в інших. Регулярна практика дозволить значно поліпшити вашу здатність робити пози. Відео добре для навчання, але практика більшість йогічних в тихому самоті.

+96
Kharrasov8905 11 вер. 2011 р., 12:16:41

Привіт Jimmyk (і вітається),

В першу чергу, ви повинні не станова тяга з гантелями. Тяги 60 фунтів на кожну руку повністю відрізняється від тяги на 120 фунтів штангою. Будь ласка, якщо ви зацікавлені в тяги та/або вага навприсядки, купити штангу (переважно один олімпійських розмірів).

По-друге, ви знайдете новачок отримує майже все життя, включаючи вправи. Якщо ви починаєте дієту, ви будете втрачати вагу швидше на початку, а потім затихне/зменшити в якийсь момент. Це нормально, не зациклюйся над цим. Як довго, як ви продовжувати інтенсивності, ваш виграш (втрати жиру, м'язової маси і т. д.) буде продовжуватися.

Знову ж таки, якщо ви готові, щоб отримати м'язи, вам потрібно більше, ніж 12-кг гантелей. Ви не можете бути добре Їзда на велосипеді на триколісному велосипеді. Потрібно правильне обладнання для потрібного результату.

Хочете, щоб отримати розірвав? Або приєднатися до тренажерний зал, який має устаткування чи придбати власне обладнання. Потім, почати таку програму, як - небудь, стартову силу, або Вендель 5-3-1. Їх основний принцип - поступове збільшення ваги поднимаемого вибрати будь-яку з програм, виконайте його не менше 2 місяців і побачите результат самі :).

Щасливий працювати :).

+85
C Desanth 28 серп. 2016 р., 16:13:13

Я пропоную спробувати HIIT і періодичне голодування для оптимального росту м'язів. Також спробуйте без глютену, як я бачив величезну різницю після клейковини.

+59
Bleh 6 лют. 2019 р., 11:02:14

Є дві відповіді на ваше питання.

 1. Підвищення міцності передпліччя зазвичай здійснюється з допомогою комбінації вправ. Захоплення добре і взагалі ви стисніть, замріть на секунду, а потім повільно відпустіть. Повторюйте, поки не дуже болить, щоб продовжити. Зробити це знову на наступний день. Якщо у вашому готелі є молдинг двері, ви можете практикувати кінчиком пальця висить від них.

 2. Поліпшити свою техніку. Залишаюся вашим ногам більше, ноги більше, ніж руки, і, використовуючи заблокована зброї, а не зігнуті всі поліпшити тривалість можна використовувати передпліччя.

Я спробував Спосіб № 1 Коли я перший раз поліз і побачив деякі скромні поліпшення. Потім я прочитав кілька книг з техніки (інтернет-ресурси на сходження ми як рясним потом) і тусувалася з хлопцем, який би ліз протягом декількох років. Моя техніка покращилася дотику, і я раптом зміг тривати набагато довше.

+16
akh 20 квіт. 2016 р., 14:50:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil