візуалізація в реальному часі серце швидкість передачі даних на графіку

Я хочу, щоб додаток, який візуалізує серцебиття на графіку в реальному часі, в той час як я роблю вправи.

Інформація серцевого ритму прийде зі смарт-Bluetooth (4.0) датчик. Переважно, програмне забезпечення буде працювати на Android, або деякі операційної системи Windows. Я б відносити себе через iOS тільки якщо немає варіантів для інших ОС.

Додатки Endomondo і Strava не включили цю функцію в свої додатки, але я не можу уявити собі, що замишляє якісь точки На графіку виходить за межі їх майстерності.

Може хтось визначити для мене додаток, яке буде це робити?

Дякую

+588
fara0212 12 жовт. 2011 р., 06:09:11
38 відповідей

На мій погляд далі всіх пішов би на тренуваннях до марафону становить близько 22 миль. І я б тільки 1 з них. Решта давно працює, я запропонував би повинна бути в межах 18-20 миль.

Чому я кажу про це, полягає в тому, що виконується повна 26 км займає багато з вас, і я думаю, що негативно впливає на фактичне марафон, ніж позитивні.

Я думаю, що 22 це нормально, як це в останні кілька миль, що ви потрапили в стіни(якщо ви збираєтеся). Ви напевно не хочете, щоб це сталося на тренуванні. Робимо 22 дасть вам впевненість, що ви можете зробити на відстані, тому я пропоную вам зробити один.

Я не бачу сенсу робити 3 х 10 миль. У вас дійсно є час, щоб зробити це в один день?

Також, причина цього не робити 3 х 10, що коли ти дуже довго працює ваше тіло повинно навчитися використовувати жир в якості палива. Якщо у вас 3 х 10 ви не отримаєте це посібник.

Я сподіваюся, що допомагає.

До речі, я не розумію ваш останній питання - як це перевести на час гонки?

+936
Sergey Bartoshik 03 февр. '09 в 4:24

Це складне питання, і ніхто не має повної відповіді, але недавнє дослідження порівняно швидкості метаболізму мисливця збирач культури досі з метаболізмом сидячий західники і виявив, що "щоденний витрата енергії в традиційній Хадза мисливці-збирачі не відрізняється від західників". Крім того, дослідження показало, що обмін речовин огрядних малорухомих жінок був досить високим, спростовують припущення, що збільшення ваги зумовлено уповільненим обміном речовин.

Ми знаємо, інтуїтивно, що фізичні вправи можуть стимулювати апетит, але деякі люди отримують більший контроль над апетитом при здійсненні регулярно.

Більшість людей знає когось, хто схуд за допомогою вправ, і, ймовірно, той, хто набрав вагу, коли вони додали вправи. Я був навколо групи, яка готувалася до марафону, і серед цієї групи, деякі люди набрали вагу, деякі губляться, а деякі залишилися колишніми. Вони всі були збільшення їх відстані і намагаються харчуватися добре.

Ви отримуєте суперечливі відповіді, тому що є суперечливі речі відбувається в організмі і люди одержують суперечливі результати. Зрештою, ваше питання дійсно "чи я зможу Схуднути від занять фізкультурою?" і відповідь може бути; деякі люди роблять, а деякі ні. Що ви, ймовірно, не хочете зробити, це посилання якась точний витрата калорій на точне споживання. Є дуже багато гормонів, що відбувається, щоб зробити цей розрахунок.

+881
royroye 18 лют. 2019 р., 06:56:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Тренування шиї дуже важливо для вашого здоров'я і постави. Щоденні дії, такі як водіння і сидячи перед комп'ютером, тому що твоя голова злегка нахилятися вперед і шию, щоб вийти з вирівнювання. У той час, це сприяє поганий постави і робить м'язи і зв'язки шиї і розправте плечі. Постійне напруження в цій області також може привести до головних болів і мігрені - з-за способу нерви тисне і скрутили напружені м'язи.
Не бійтеся стає громіздким шиї: не всі вправи робити. Ви можете спробувати йогу і пілатес надихнув ходи, наприклад, намагається витягнути і позицію вашої шиї.

+879
Anton van Hamel 11 трав. 2012 р., 23:45:09

Це складна тема для обговорення, тому що це може бути будь-яка кількість причин.

По-перше, просто тому, що ви не 'відчувати' його спину під час або робити реп, не означає, що ваша спина не активуючи правильно'. Якщо я буду занудою, якщо ваша спина не була в активації правильно' ваше тіло буде не в змозі зробити це підтягнути.

Швидше за все це до вашого техніку. Наприклад, як ви виконуєте підтягування? ваше зчеплення близько? ширина плечова? широкий?. Ваш хват зверху? тишком-нишком? нейтральний? Якщо ви хотіли конкретна латів, я б сказала Вам, широкий хват присідання(зверху).

Ви заявили, що ви відчуваєте, це більше в плечах і грудях, це не означає, що вони роблять велику частину роботи, або будь. Це може бути у разі їх щільно, і ви висить змушуючи ці розтягнути м'язи. Де відчуття може приходити від.

Я б не надто турбуватися про те, що ви можете "відчувати" під час самих повторень. На мій погляд краще оцінка буде щось більш відчутне, як ви можете зробити 2 більше повторень, ніж у минулому місяці? Якщо це так, то ти знайшов якусь силу в спині, так як це основний рушій підтягуючі.

Щоб дати інший приклад, якщо ви повинні були виконати присідання зі штангою, ви швидше за все відчуєте біль у м'яза на наступний день. Але не стільки біль в сідниці або стегна. Це не означає, що ваші сідниці і стегна не активуючи правильно.

Ще варто сказати про те, що ваш реп і набір схема для підтягування у свої тренування і як часто ви робите цю тренування? Наприклад, якщо ви просто зробити 10 разів Підтягування у перервах між тенісними матчами, один в тиждень. Було б не дивно, що ти не сердишся. Якщо ви повинні були зробити 10 комплектів 10 повторень два рази в день я уявляю, що ваша спина буде permanetly буде хворіти. (будь ласка, не роби цього, це була гіпербола).

Як анекдотичний увагу, я рідко відчуваю 'задній насос', коли я роблю підтягування. Я зазвичай відчуваю це на наступний день, коли я хвора.

+854
Yanchoo 28 лип. 2012 р., 15:19:49

Мені 20 років і моя вага становить 52 кг я схудла, як скелет, я хочу набрати вагу і як я можу зробити моє тіло ласка, допоможіть мені

+794
Eeshdaya Umarikar 16 груд. 2016 р., 06:09:57

Я розробник програмного забезпечення, який витрачає велику кількість часу, застряг в одному положенні, іноді не рухається більше 5 годин поспіль, якщо мені треба зосередитися на чомусь.

У залежності від часу року я багато МТБ велосипедах, ходити і взагалі уникнути сидячий. Я роблю розтяжку і намагаються компенсувати трохи поза hyperlordotic, частково в сім'ї і частково вниз до сидіння.

Нещодавно я вирішила, що потрібно отримати в найкраще формі. Велоспорт тримає ноги обрізати, але не дуже ще. Так я відкрив для себе це вправа називається берпи. Я можу зробити це за комп'ютером, тому для мене це дуже зручно.

Так що я почав ці кілька днів тому, і не тільки вже моя постава і постава зовсім змінилася, я відчуваю, що у мене трупне задубіння. Біль майже нестерпна, і кожен мускул в моєму тілі, наче хтось неодноразово бив її палицею.

Може хто-небудь сказати мені, якщо це нормально, або якщо я повинен зробити щось інше, є щось інше, якісь пропозиції? Мене турбує, що я міг би зробити собі таке поранення.

+787
Atharv Athu Misal 29 лист. 2018 р., 16:10:26

Щоб мої знання не існує формула для розрахунку м'язової маси в організмі. Після того як ви розрахували відсоток жиру в організмі, решта є сухопарой масі тіла, що складається з м'язів, кісток, органів і рідин.

 • Якщо ваш відсоток жиру в організмі знижується, то ваш пісний маси тіла відсоток збільшується. Однак, якщо ви не їсте достатньої кількості поживних речовин і ваш вага зменшується, а відсоток жиру в організмі немає, то ви можете втратити вагу від м'язовій тканинах тіла, таких як м'язи. В крайньому випадку, ви могли б бути втрати кісткової маси.

Два способи відстеження росту м'язів і визначення з вимірювання обхвату і фото:

 • Обхват або антропометричні вимірювання: один із способів відслідковувати ріст м'язів шляхом вимірювання обхвату м'язів в певних місцях і повторного вимірювання з плином часу. Звичайно, обмеження цього методу є те, що він просто вказує на збільшення (або зменшення) розміру, а не склад. Проте, якщо визначення м'язів поліпшується разом із збільшенням мірка обхвату, то збільшення розміру може бути пов'язано зі збільшенням м'язової маси.
 • Фото журнал: Інший метод відстеження прогресу є збереження Фото журнал. Упевніться, щоб тримати одну і ту ж камеру налаштувати і стояти в тому ж місці кожен раз.

Тому перефразую запитання: "що є гарним м'язової маси тіла відсоток?" Розрахувати свій відсоток жиру в організмі і відняти цей відсоток із 100. Наприклад, якщо ви не досить підходить чоловік і ваш відсоток підшкірного жиру становить 14-17%, то ваш Lean маси тіла буде 86-83%. Взагалі кажучи, тим не менш, відсоток підшкірного жиру посилається. (Див. % жиру графіка - на нашому сайті). І так, як ваше тіло відсоток жиру зменшується, ваш пісний маси тіла збільшується пропорційно.

+785
Mark Carpenter 22 жовт. 2010 р., 19:20:48

Яблуко (або інший фрукт).

Після тренування дуже ймовірно, що ваші магазини глюкози виснажуються. Щось здорове і містить трохи цукру дозволить вам відчути себе набагато краще.

+757
Sunny Choudhury 17 жовт. 2019 р., 22:10:15

Ага, подивися на гімнастів, вони, ймовірно, не зробити біцепса кучері і величезні біцепси.

Я рекомендую робити більше вправ, які будуть займатися ваші біцепси, як наступні:

 • тяга штанги в нахилі рядків
 • підтягування
 • підтягування
 • нейтральним хватом, Підтягування
 • і т. д.

Всі ці вправи будуть націлені на біцепси різних точок зору як такі, вони стануть сильними і великими.

Завиток молотка ближче всього вправи ви можете зробити, щоб ізолювати плечового м'яза для отримання його ширше.

+730
samrobbins 7 черв. 2015 р., 03:29:43

По-перше, існує генетичний фактор, який відіграє важливу роль на те, як буде виглядати ваш прес. Проте кращий (єдиний) спосіб зробити фотографію, щоб знизити відсоток жиру в організмі - яка була б отримана при проживанні в умовах дефіциту калорій, тому здорове харчування є оптимальним.

Ab тренування сприяють подальшому форми м'язи живота і поліпшити визначення. Я рекомендую робити вправи, які орієнтовані на різні частини АБС, так що додати більше різноманітності в ваші тренування для преса (Підйоми ніг, планки, повітряні мотоцикли, зворотний сухарики тощо), а не тільки базових присідань і хрумтить. Намагаюся триматися в діапазоні 8-15 повторень для вашої тренування. Збільшення білка в свій раціон ці тренування також допоможе вам помічати більше м'язової маси.

Також, якщо ви не в змозі навчити ядро кожен день Ви не будете досить важко. Ви повинні тренують все тіло 3-4 рази в тиждень, але коли ви робите навчити його, дати йому свій кращий. Ви повинні дозволити вашої АБС інших, щоб вони могли рости і ставати сильнішими.

+710
Denis Villechalane 8 серп. 2011 р., 07:01:44

Я знаю, що назва може бути неприємною, такі як питання це питання, але чи є розумний спосіб дізнатися, як дроблення сили сильний сила зчеплення знаходиться з суми опору вага від висить на барній стійці?

Наприклад, бачите, я не свій захват, і я подумав, що ручки підтримки (використовується для підвішування) може передавати або прирівняти йо деякі порівнянні дробильно сили у фунтах на квадратний дюйм.

Як, наприклад, в 400 фунтів людина може підтримувати свою вагу висить з бруса або балки, і я важу 200 фунтів, так що мені знадобляться додаткові 200 фунтів, щоб відповідати, що еквівалентне зчеплення підтримку. Чи може сила підтримки будуть переказані на видавлювання, дроблення міцність на стиск, як це застосовується на захоплення?

+695
user74847 7 черв. 2011 р., 06:59:56

Особливої різниці немає, і він повністю залежить від того, чого ви хочете досягти.

Ремені корисні, коли є статичні пози, і ви хочете "замкнути ланцюг". Наприклад, якщо ви не можете зв'язатися з вашими пальцями, нахиляючись вперед з хорошій формі, а не шкоди для хребта, ремінці, додати довжину руки і забезпечити стабільність у позі. Смуга простягання також буде працювати для цієї мети, але дасть трохи меншу стабільність. Я використовую діапазони опору таким чином і різниця у використанні ремінця є незначним. Навіть якщо пози йоги статичні, вони, як правило, активний, тобто певні м'язи задіяні, і як шнурком чи гумкою забезпечить те, щоб противитися.

Весь сенс стрейч смуга, що це може змінити довжину і забезпечити опір проти руху. Це найбільш корисно, якщо ви маєте деяку динамічну розтяжку в свою рутину.

+676
slawa82 20 бер. 2017 р., 07:33:25

Я згоден, що ви набирають занадто багато і занадто швидко. Ви не ставили на м'язову масу такими темпами, так що ви дійсно повинні скоротити ваші калорій небагато.

Швидка критика на ваш поточний план харчування...

Сніданок потребує більшої кількості білка. Скинути збільшення маси і просто використовувати сироватковий протеїн.

В середині вишукані страви з тунцем, а шинки не є відповідною заміною, бо він має значно менше білка.

Обід, як твій середині ранкової трапези, повинен мати послідовне споживання білка. Тунець-це добре, але шинки не вистачає. Я не understnd мета курячий або томатний суп. Це, як правило, не набирає дієта.

На вечерю краще без маси гейнер.

Мої пропозиції...

Ви дійсно повинні дотримуватися більш "чисті продукти", які б виключили супи, хліб, сир і цукор. Хоча люди, ймовірно, сказати вам, що ви можете мати всі цукру ви хочете, тому що ти такий худий, я не згоден з цим. Ви повинні обмежити свій цукор як можна більше і намагайтеся дотримуватися продукти з низьким глікемічним індексом, який буде обробляти через вашу систему досить повільно, щоб дати організму можливість поглинути поживні речовини.

Вівсянка хороша на сніданок. Ви повинні мати принаймні чашку, виміряна перед приготуванням. Додати банан, і деякі природні peanutbutter замість 2 яблук і так багато горіхів. Хоча я пропонував перехід на сироватковий протеїн, було б краще мати твердий білок начебто яєчних білків з сніданком, якщо ви можете.

У 40г сироваткового протеїнового коктейлю з горіхами і рисовими коржиками або природних peanutbutter на рисові коржі для середини їжею.

На обід, тунець з коричневим рисом і великий салат.

Ваш вечеря повинен бути схожий на обід в тому, що ви будете мати великі порції білка, низьким глікемічним вуглеводів, та деякі овочі.

Ви також можете хотіти використовувати caesin білка як ваша їжа перед сном, оскільки він всмоктується повільніше, ніж інші протеїни і будуть більш доступні для вашого тіла під час відновлення протягом всієї ночі. Казеїн складається з сиру, тому ви можете також вибрати, щоб використовувати низьким вмістом жиру або знежиреного сиру перед сном. У мене з деяких горіхів.

Нарешті, переконайтеся, що ви тільки тренувати кожну частину тіла один раз на тиждень, тому що ви повинні багато відновлення рости. Якщо ви робите швидкий темп повний підйом тіла sesssions, ви не отримаєте результати, які ви хочете.

+643
Nade 5 трав. 2012 р., 10:10:53

Я помічаю, як мені наростити м'язову масу, що це важче для мене, щоб закрити мене за руку всю дорогу-рух можна використовувати, щоб торкнутися кулаком свого плеча.

Я дещо помітив досі:

 • це важче досягти мій комір, щоб вставити комір залишається
 • коли я роблю жими, як я розумію, майже в самому кінці підйому, я відчуваю, як тягнуться в мою руку, де я не міг до

Що добре тягнеться, щоб поліпшити свою гнучкість тут? Я шукаю трицепсів тягнеться? Взагалі рука тягнеться?

+639
Josh Vega 1 черв. 2014 р., 19:51:12

Як вуглеводів і жирів в кінці кінців перетворюється в ту ж хімічну енергію, що використовується організмом для живлення відновлення м'язів, так чому це завжди рекомендується в макро калькулятора, щоб з'їсти більше вуглеводів, ніж жирів?

Це питання, як швидко перетворення? (Я не думаю, так як багато статей підкреслити, як час харчування багато в чому несуттєвих). Я в замішанні.

+594
James Shewey 1 лип. 2016 р., 19:27:43

Сильний сердечник, необхідних для виконання віджимання з хорошій формі. Якщо ваші основні м'язи не досить сильні, і ви наполягаєте на хорошій формі (у цьому випадку, добре для вас!) ваші м'язи будуть природно відчувати біль. Якщо це не надмірна болючість, турбуватися не про що, але в будь-якому випадку при болю в м'язах не завадить взяти додатковий день відпочинку.

+567
Garik 10 січ. 2019 р., 13:33:15

Буде дуже багато м'язів вправи пошкодити м'язи? Я планую робити віджимання виклик, але я мию руки, якщо робити занадто багато з них?

+553
user3557119 3 жовт. 2011 р., 00:08:39

З Нового року, я займаюся 2-3 години гуляти кожен вечір, під час їжі менше. Люди зазначають, що виглядаю я на 30 фунтів легше, тепер в квітні. Я відчуваю себе добре, але не що хороший ...

Моє питання: вся ця ходьба дає мені боляче ногами, а саме мозолі, мертву шкіру, засохлу кров.

Я змінила туфлі 3 рази і тепер я в даний час носити Суперстар Адідас, які нібито ширше і комфортніше, а проблеми зберігаються.

Я повинен зробити устілки? Які б добре, щоб впоратися з тривалих прогулянок?

+533
Niels 11 лют. 2011 р., 00:50:19

Вона працює на ваші стегна, якщо ви йдете глибоко (більш ніж сидячого положення).

Я насправді ніколи не йдуть глибше, ніж сиділи, тому що іноді це ранить мої коліна...

+523
Dimkadimka 2 квіт. 2012 р., 21:33:15

Робити 30 хвилин ходьби щодня, і підтягування, не поганий початок тренування. Я припускаю, що ваші підтягування енергійні досить тренування, які ви піднімаєте в поті чола? Я так розумію, враховуючи, що ти не відчуваєш, що ти в формі, що це не 25 підтягувань за одну смугу? У будь-якому випадку, я пропоную додати ще пару вправ на інші м'язи. Якщо додати присідання і віджимання або провали трицепсів, у тебе все досить пристойно покриті без особливих додаткових зусиль. Якщо ви шукаєте спосіб мотивувати себе, є безкоштовні програми, які пов'язані з проміжок програм, таких як 100 віджимань або 20 підтягувань, які дадуть вам рекомендації про те, як багато, щоб зробити в кожній сесії.

Чесно кажучи, то, що ви, ймовірно, потрібно зробити, це почати визначення того, що ви їсте і скільки, без осуду і послідовно. Якщо ви не відстежуєте, ви не збираєтеся бути в змозі належним чином регулювати споживання їжі. В кінці дня, ви можете всього того, що ви з'їли за день і отримати уявлення про те, що калорій ви їсте, де. Я підозрюю, що це більше, ніж ви думаєте. Перший крок-це усвідомлення того, що ти їж. Другим кроком є з'ясування того, де ви можете обрізати надлишок їжі зі свого раціону. Не бійтеся тримати поблажливість — якщо ви цього не зробите, є ймовірність, що ви не зможете дотримуватися дієти — але документ їх.

Вправа-мудрий, як я сказав, з тобою все в порядку. Ви не збираєтеся створювати які-небудь істотні кардіо, побудувати багато м'язів, або спалити досить калорій, щоб протистояти їжа, яку ви їсте, але і що рівень тренування достатньо, щоб поліпшити своє здоров'я і підтримувати свій організм метаболізм працює досить ефективно, щоб вижити на будь різноманітне харчування. Як з дієтою, не намагайтеся змушувати себе занадто сильно, коли справа доходить до тренування, або ви прогорите.

Передусім, будьте терплячі. Якщо ви можете керувати дефіцитом калорій і помірні вправи, ви майже напевно втратити вагу, але шанси, що кращий послідовної втрати ваги ви будете керувати-це кілограм на тиждень, а пів кіло-це більш ймовірно. І ваш вага буде трохи коливатися в залежності від того, що ви з'їли в попередній день, і в той час як ваше тіло пристосовується до дієти та фізичних вправ.

+516
AnnTes 8 вер. 2019 р., 08:38:38

Оскільки ви накопичили значну кількість м'язів, роблячи вправи для косі м'язи живота (м'язи живота оbliquus externus), це має сенс, що ваш обхват талії і minorly збільшився.

По-моєму, ви повинні подивитися на це в позитивному ключі, тому що воно являє собою доходи, які ви зробили, і все одно це не буде значно більше збільшити за рахунок структури це м'язи. Ви можете побачити деякі божевільні косі ось - ви, мабуть, помітите, що вона має обмежений вплив на розмір стегна (поки це так).

Я колись читав інтерв'ю тренера, який рекомендує його бодібілдинг слухачів не робити занадто косі м'язи живота тренування, тому що це може стати перешкодою на шляху до V-подібної форми. Але, якщо ти не йдеш на такий конкурс, основний тренування для сили і стабільності важливіше, ніж уникнути ще одного см в окружності.

+468
Deema Khasawneh 8 черв. 2011 р., 00:57:23

Фітнес-це спорт, терпіння.

Що вам треба зробити, це не намагатися квапити знову підходить. Ви повинні встановити цілі 6 або 12 місяців і прогрес в цьому напрямку.

Починайте з набору 3 або 4 підходи по 15 Bodyweight присідання. Вправи є відмінним способом, щоб повернутися у форму, перш ніж працювати з додатковими терезами, робити присідання, віджимання, присідання, підйоми ніг, підтягування (чи перевернутий рядків, якщо підтягуватися занадто жорсткий).

Ви також повинні переконатися, що ви їсте досить здорової їжі з правом поживних речовин і отримувати досить відпочинку.

+463
Enot88 26 квіт. 2013 р., 20:19:03

Я використовував формулу знайти в посиланню нижче, який призначений для імперської системи, але з деяких розрахунків ви можете адаптувати його до метричної системи.

http://www.bmi-calculator.net/body-fat-calculator/body-fat-formula.php

Імперська система формули:

М'язової маси тіла = (вага тіла x 1.082) + 94.42 - (талія вимірювання х 4.15)

Метрична система формула:

М'язової маси тіла = (вага тіла x 1.082) + 42.83 - (талія вимірювання х 0.74)

Приклад:

Загальна вага: 80 кг/176pounds

Талія: 88 см/34.5 дюймів

Жиру = 19% (в обох формулах)

Також ви можете перевірити ваші результати з сайту яка зазначена формула.

http://www.bmi-calculator.net/body-fat-calculator/metric-body-fat-calculator.php#result

(ви можете ігнорувати значення для зап'ястя, стегна і передпліччя; просто покласти що-то)

+425
user72273 23 трав. 2014 р., 19:45:36

Розумію, що ремінь вага робить і сподіваюся, що це має більше сенсу, чому це так небезпечно.

Пояс вага використовується, щоб компенсувати горизонтально пакувальна група м'язів іменовані свій сердечник.


Ви буквально програмування цих спінальних стабілізуючих м'язів, щоб відключити.

Ваш сердечник є першим м'язи при будь-якому русі. --

Відчувати себе, згинає руку штовхнути ногою щось з рукою на животі. Ви зможете відчути це договірної ортез вашого хребта.


Коли ця м'яз стане недієздатною (кажуть, він стріляє занадто пізно, наприклад). Інші великі м'язи (наприклад спину) тепер прикладати великі сили, це для стовпця послабили хребта.

Просто роблю свою "нормальну вагу" тепер може вилитися в послизнувся або грижа міжхребцевого диска, в результаті чого в попереку питань, обмеженою рухливістю або операції.


Оновлення: вага ремені небезпечні наслідки не є "відчутними" нервово-м'язові зміни, це викликає не видно, поки збиток було зроблено. У поєднанні з тим фактом, що це не логічний висновок що ще можна зробити за номіналом.

Підтримати (від пояса вага) = підвищена безпека. Це Неправильні

З цих причин я виявив, змінюючи мислення людей дуже складно. В результаті структурних пошкоджень хребта (дисків, зв'язок, нерв цей список можна продовжувати і далі) не просто лікувати, коли симптоми спадати.

Щоб зрозуміти, не бачачи, що відбувається під поверхнею, в той час як носіння цього бандажа. Може бути, це покаже відносини зрозуміло.

Наприклад, пацієнт, який важко підняти пальці вгору, поки ходьба (згинання) дається жорсткої пластикової дужкою, щоб тримати його гомілку зігнутої у всі часи. Коли він використовує скобу ви можете бачити, що він ходить набагато краще, і у результаті зупиняє падіння, в той час як він використовує його расчалки.

Що станеться, коли ви приймаєте, що щиколотки brace подалі? Падає пройти дах, як і його нервово-м'язова система зараз повністю відключити м'яз, який згинає гомілку (званої великогомілкової). Тепер він падає кожен раз, коли він падає кожен раз, коли він не використовує його бандажа.

Сподіваюся, це зробить відносини більш ясними (це точно так само концепції). Ставки стають вище, коли ви заміните кінцевий результат від "падіння" в "хронічних спінальних проблем".


Оновлення #2

Ці витяги з професійних фізіотерапевтичних журналів (JOSPT тощо). Це кілька з багатьох досліджень, проведених у цій області.

“Модель, що складається з історії ЛБІ, маси тіла і м'язів затримку пояснили 74% результату ЛБІ. Спортсмени з історією ЛБІ відключать значно менше м'язів і зробив це з затримкою затримки (14 мс).

"Шанс ЛБІ збільшилася на 3% з кожної миллисекундой м'язи живота відключення затримки

** “Затримкою м'язи рефлекс затримки були пов'язані з майбутньою ЛБІ і не історія ЛПЗ" **

Хоча вони призначені в якості короткострокових відповідь.......у багатьох людей стає згубний адаптації

“Високий поріг стратегії адаптивні стратегії опосередковуються ЦНС у реакція на біль, де існує підвищена нервова диск глобальна мускулатура (в основному "основних" м'язів).

 • Cholewicki '05

Глобальні багажник реакції м'язів до раптової вивантаженні.

“У всіх 4 тестування напрямків, спортсмени з недавньою історією гостра в попереку відключається значно менше м'язів і робив це з затримка затримка", "реалізація основних мускулатура більше зміцнення стовбура. Насправді, мотор переучування ингибированной м'язів може бути більш важливим, ніж зміцнення у пацієнтів з ЛПЗ"

 • Akuthota і Надлер '04

“Згідно з визначенням змін у планування мотор, є переконливі докази того, що біль має сильний вплив на supraspinal рівні. Як короткострокові, так і довгострокові зміни, що відбуваються з болем у діяльності supraspinal структур, включаючи кору".

“Принцип перевантаження виступала в спортивній медицині-це Немезида в спину. Іншими словами, поступове посилення опору деяких основних м'язів, особливо спинних розгиначів, можуть бути небезпечними для спини. Насправді, багато традиційні спини зміцнення вправи також можуть бути небезпечними"

 • Akuthota і Надлер '04
+423
ahwm 22 січ. 2017 р., 02:21:08

Найнижчою у мене пройшло 6 повторень в сеті для більш важких вагою до 20 повторень для легких ваг. Я часто роблю велику кількість наборів, коли я використовую метод піраміди, починаючи від 8 до 20 повторень в залежності від використовуваних Ваг і якщо я збільшуючи або зменшуючи вагу.

Але я читав статтю, де автор побіжно згадав, робиш 2-3 повторень в сетах. Це особливо чогось досягти? Зазвичай, якщо я дійсно важких ваг, я буду наполягати на 6 повторень, але ніколи не прагнути до менш.

Так от питання, чи є користь для справи дуже високе число повторень і особливо надзвичайно низьким числом повторень.

+391
Deniz Kaplan 26 трав. 2018 р., 15:29:40

Я теж був би схильний припустити, велосипедах. Весь товар йде через калорій математики в порівнянні з роботою і показує, що велосипед може спалювати аналогічну кількість калорій для бігу. Я дійсно не мають прототипическое працює статура і більшість моїх друзів, які їздити. (Ми всі трохи громіздкий, не товстий, але міцний) на велосипеді дозволяє мені робити багато кардіо і тренування на витривалість без починаємо відчувати болі в суглобах від удару.

Я можу кататися на велосипеді протягом двох годин на досить високому темпі, з тією лише дискомфорт час м'язової втоми, а якщо мені доведеться бігти на еквівалентний рівень за той же проміжок часу я б багато болю в суглобах в той день і на наступний.

Це, як кажуть, у мене є дорожній велосипед, який у мене був встановлений для мене. Тому переконайтеся, що ви отримаєте ваш велосипед встановлені, щоб переконатися, що він працює для вас. Велосипед не повну тренування тіла, але це, безумовно, допоможе вам спалювати калорії.

+334
Thierry Mattea 10 жовт. 2014 р., 06:48:14

Якщо ваш нормальний, молодий, здоровий чоловік, ви, ймовірно, не потрібно робити будь-якої конкретної рутини, щоб підготуватися до розробки. Більшість хороших програм тренування буде у вас починатися з вагами досить легкий, Що ви можете впоратися з ними, і поступово збільшувати з плином часу. З будь-яким новим вправою, ви будете відчувати "крепатури", і воно може бути досить інтенсивним протягом перших 3 або 4 рази тренування, але ви будете в кінцевому підсумку дістатися до точки, де вона не впливає на вас стільки.

Якщо ви шукаєте конкретну програму, ви могли б хотіти розглянути як:

Вони обидва досить схожі програми, що використовують базових вправ зі штангою для побудови сили і маси. Як прийнято говорити на цьому веб-сайті. Третій варіант-найняти особистого тренера (найдорожчий варіант, якщо є).

Найголовніше, дійсно, щоб почати.

Удачі.

+311
jrbalderrama 17 трав. 2016 р., 17:49:17

Це не "запалення окістя". Ваші гомілки на передній частині ноги. Ще більш описовий термін для запалення окістя є медіальний великогомілковий стрес-синдром. Гомілки в передній частині ніг, а не спини.

Так, що ви відчуваєте, швидше за все, теляти або Ахіллес питання, можливо замах. Все болить, це може бути витягнув, рветься, запалюються (тендиніт), синці... багато можливостей, ми не можемо діагностувати у вас тут.

+297
shellbro 25 трав. 2017 р., 21:22:20

Існують різні точки зору на оптимальний діапазон серцевого ритму, але є те спільне, що більшість людей згодні.

 • При виконанні будь-якого виду діяльності до максимальної (або близької до неї) ЧСС, тривалість вправ обов'язково буду краток, так як ваш організм просто не може зберігати і використовувати досить глікогену, щоб підтримувати такі зусилля протягом тривалого часу. В той час як ви можете збільшити вашу здатність зберігати і використовувати глікоген, існує жорстке обмеження зверху на те, як довго ви можете піти на цих видах світла.
 • Якщо ви тренуєтеся з низькою інтенсивністю, не особливо багато, у зв'язку з збільшенням фізичної форми або спалювання калорій, якщо ви тренуєтеся протягом тривалого терміну, що якщо ви тільки починаєте, не може навіть бути в межах ваших можливостей на деякий час.

Отже, пропозиція інтервалів є хорошим. Це дозволяє записувати і відновити (кілька) в поворотах і збільшити тривалість тренування за те, що ви могли б зробити, якщо ви близькі до вашої максимальної частоти серцевих скорочень весь час.

Крім того, існує поняття базової будівлі, де ви просто повільно вниз, поки ви тренуєтеся в середині діапазону серцевого ритму і рухатися далі. Багато спортсмени виконують цей тип вправ в "міжсезоння". Ідея в тому, що ти виступаєш на такому рівні, коли ваше тіло все ще можете придбати деякі з його енергії шляхом перетворення і спалювання жиру, але досить високо, що ви тренуєте своє тіло, щоб працювати трохи складніше. Мета цього типу тренування, а потім, щоб збільшити час, протягом якого можна виконувати при заданій ЧСС (скажімо 60-75% від максимуму), а також збільшити швидкість, з якою ви можете виконати в той же пульс. Потім, після того, як ви створили більше аеробної базою, ви можете додати інтервали, пагорби, швидкість роботи і т. д. щоб додати силу і швидкість вашої здатності "йти довго".

Гарна оцінка для такого роду бази ЧСС будинок ви можете (приблизно) становить 180 - вік. Проживання протягом 5 або 10 БПМ це дасть трохи гнучкості, особливо коли починають як важко виміряти зусилля.

Інша річ, щоб зазначити, що це вимагає багато терпіння. Якщо ви тільки починаєте і працює протягом 8-10 хвилин пандуси ви відразу у 190-200 ударів в хвилину, ви можете виявити, що, щоб тримати ваш пульс в підставу будівлі вибір ви повинні піти на не більш, ніж поволі волочучи ноги, або пройти 100 метрів, біг на дистанцію 50, або щось подібне. Це може бути досить неприємно, але мій досвід був добре варто.

+282
Ryan Knuesel 14 груд. 2010 р., 15:47:26

На мій погляд (тим більше, що це моя відповідь вам пов'язано вище) :), на 220-вік ніколи не повинні дійсно бути використані. Є більш загальна формула (див. жирним шрифтом частині висновку дослідження нижче), а також когорти (групи) конкретні формули, які можуть бути доступні, які є більш точними.

Це дослідження, огляд Наука за 220-вік розрахунок, а також аналіз інших спроб максимум годину формула протягом багатьох років. Висновок виглядає наступним чином (виділено мною):

 1. В даний час немає прийнятного методу оцінки ЧСС.

 2. Якщо максимальна частота пульсу повинна бути визначена, то конкретних демографічних формул повинні бути використані. Однак, найбільш точне загальне рівняння-це Інбар (17) (Таблиця 3); від hrmax=205.8 - 0.685(вік). Тим не менш, помилка (Sxy=6,4 б/хв) - як і раніше неприпустимо великий.

 3. Допустима помилка прогнозу для максимального серцевого ритму для оцінки від VO2max становить <±3 б/хв. Таким чином, для людини з ЧСС від 200 б/хв, дорівнює похибка ±1.5%. Якщо цій точності не можливо, то немає ніяких підстав для використання методів оцінки інакше VO2max, які покладаються на ЧСС формули прогнозування.

 4. Додаткові дослідження необхідно виконати що розвиває багатофакторних регресійних рівнянь, підвищення точності прогнозування від hrmax для S особливого популяцій і видів вправ.

 5. Використання ЧСС найбільше поширення у фітнес-індустрії, і люди, які працюють в цих установах, в основному, мають ступінь бакалавра у вправі науки термінал або в суміжних областях. Ці студенти/випускники потрібно бути більш освіченими в галузі статистики, щоб усвідомити і зрозуміти концепцію помилки передбачення, і практичні наслідки, спираючись на рівняння з великою стандартна похибка оцінки (Sxy).

 6. Підручники з фізіології фізичних вправ і фізичними вправами повинна містити матеріали, які є більш критичними по відношенню до ЧСС=220-вік або аналогічних формул. Автори хотіли б відзначити режим-специфіка ЧСС, надати альтернативний, науково обґрунтовані формули, і висловити всі утримання пунктів 1-5 вище. Аналогічно, академічний охоплення максимального серцевого ритму чи треба пояснювати, наскільки ця помилка не применшує, використовуючи оцінки ЧСС у багатьох польових випробуваннях фізичної Фітнес і в тренажерний рецепт.

+246
Hussain Mir 29 серп. 2010 р., 15:00:42

Я не знаю, які функції організму впливає на зниження енергетичних витрат, але я знайшов два дослідження на цю тему, який я думаю, ви могли б знайти цікавим.

Перша - на 3 дні голодування, проводяться на кафедрі медицини Університету Рочестера Школи медицини і стоматології Нью-Йорк. Шість чоловік постив три дні і в результаті їх метаболізму (РМР) знизився на 8%. У цей період їх виробництва глюкози знизився на 38%, в той час як їх протеолізу (простежується по лейцину) пішли вгору.

Друге дослідження на 6 місяців обмеження калорій і походить від Пеннингтона біомедичний науково-дослідний центр, штат Луїзіана. Вона включає в себе 48 предметів зайву вагу за шість місяців, розділених на чотири групи з різними дієтами і плани діяльності. Групи дефіцит калорій був їхній щоденний витрата енергії (TDEE на) зменшилася на 270-430 ккал. Однак, одна група, які були дієти, але і вправи не мають свого TDEE на порушені взагалі.

Так голодному режимі не існує, але ви можете повністю пом'якшити його, працюючи при цьому зменшується калорійність вашого раціону.

Це можливо, тільки відповіді на половину ваших питань і, можливо, мої висновки помилкові (я не експерт в області харчування), але в будь-якому випадку, є два вагомих досліджень на цю тему, Якщо ви хочете копати.

+232
ShawnJJB 14 черв. 2013 р., 22:16:15

Зумба фітнес 2 відстежує, скільки калорій спалюється під час сеансу. Однак, немає жодних ознак того, що він використовує, щоб визначити кількість спалених. Мені доведеться взяти на себе ряд номінальної вартості.

Я припускаю, що він працює на основі рівня активності і того, наскільки добре ви робите. Гра також дозволяє вам ввести свій зріст, вага і дата народження теж. Я не впевнений, якщо ці рахунки для чого-небудь. У кого-небудь є ідея, як гра обчислює, скільки калорій спалив і який точний номер?

+176
David Clough 25 вер. 2010 р., 05:46:11

Будь ласка, будь ласка, не давайте ваш вага вас біг або будь-який вид спорту. Я побіг, коли я був приблизно вашої ваги (я почав в 148kg але не бігає поки я трохи схуд) і схудла робити це. Ця стаття показує, як я керую 10k перегонів і, як ви бачите, я не стереотипний біг розмір (якщо є таке поняття).

http://www.wirralglobe.co.uk/news/8484391.Wirral_runner_s_inspirational_battle_with_weight/

Я приєднався до групи і так був лідер, який зміг вивести мене і переконайтеся, що не перестарайтеся, заохочуючи мене одночасно. Установіть прапорець запустити в Англії або в ваш місцевий центр розваг, щоб побачити, якщо є які-небудь початківців груп працює поряд з вами.

Я спробував пропустити і я зробив це кілька разів, але було дуже складно, тим більше з-за поганої координації та балансу, ніж з-за мого ваги/суглобів.

Я знайшов різноманітність в тренування допомагають, так що я, як правило, різняться між їздою на велосипеді (або довга поїздка на відкритому повітрі або інтенсивні заняття спінінгом в приміщенні), біг, плавання і т. д.

Я не буду відкладати на вагу чи розмір, щоб робити якісь вправи поки (як хтось згадує раніше) ви відповідь: за допомогою належної формі, навіть з велоспорт своя важлива для того, щоб переконатися, що ваше сидіння і ручки на потрібну висоту. б: працюємо, щоб ваші здібності (не роблячи занадто багато і занадто швидко, не перестаратися) з: зупинитися, якщо ви відчуваєте біль у суглобах д: розігріти і зробити багато розтягування після е: залишитися гідратований.

Удачи з яким би видом спорту ви вирішили зайнятися :)

+175
CircleK 30 жовт. 2015 р., 18:54:33

Відповідь бэрин хороша. Загальний обсяг-це те, що ви повинні розглянути. Для EG. Якщо ви тренуєтеся ваше тіло з великою кількістю ізоляції, ніж робота ліфтів у комплексі вправ, які будуть спуститися. Більш важкими вагами це дозволить збільшити м'язову масу. Легкими вагами з великим числом повторень не збільшити розмір, але і викликає м'язи, щоб зберегти більше рідини, яка дає відчуття зростання. Цей ріст швидко зникає, коли ваші тренування або харчування зникає на деякий час. Я також рекомендую вам прочитати книгу Крістіан Thibadeau під назвою "Чорна книга секретів дресирування", він пояснює це поняття добре.

+138
Ravi kumar kuril 17 груд. 2018 р., 02:43:12

Я очікував отримати трохи більше кардіо від BodyPump , але досвід був різний. Я відчував, що я зробив повну силу сесії органу. Я повинен піти за менші ваги? І мені потрібен день відпочинку між двома. І нарешті, якщо я вже займався гирями, було б більш ефективним, щоб замінити корпус насоса з BodyAttack?

+115
Thomas Orlita 6 лист. 2013 р., 17:08:12

Джей говорив щось надзвичайно важливе з програмістами і вправи, і ось коли програмісти кажуть, що вони працюють довгі години, вони мали на увазі багато годин, а не 10-12 годин, а 14-16.

Часто руки нерухомі, не навіть миша. Погляд нерухомий, очі навіть не рухатися.

Стенд-ап столи є великими, щоб вирішити постійну проблему сидячи. Я почав цей шлях.

Столи бігова доріжка краще.

18 місяців я використовую один, в середньому близько 80 годин в тиждень.

Я навіть не пам'ятаю, що таке біль у спині, відчуває, як зараз, і я був на стадії, коли 20 хвилин сиджу мені дали агонії, якщо стояти спиною вгору.

Якщо я читаю якийсь документ, я намагаюся використовувати всю довжину бігової доріжки, варіюючи мій фокусна відстань, принаймні, трохи.

Калорії облізла (а потім відскочив назад, коли бігова доріжка нещодавно виведених з ладу на 2 місяці).

Я б близько до пройшовши 10 000 миль зараз, без шкоди одну хвилину часу програмування. Насправді, це змусило мене працювати ще більше годин, а іноді, коли я знаю, що я їв дуже багато, я вирішив зробити кілька годин пішки, щоб відпрацювати.

Інша річ, що допомогла: я знаходжу два менше, 21-24" дюймові монітори краще, ніж один великий монітор-це робить вас рухатися шию.

+98
Anna Smith 17 бер. 2014 р., 22:25:47

Я відновлювався у разі здавлення ротатора плеча вже кілька місяців... у мене було кілька заходів на фізіо після поранення, і він відчуває, як це практично краще. Спочатку я не міг робити жодних рухів веслування або вправи грудей, але тепер я справлюся з усім цим за умови, що я не надто важкий.

Єдина вправа, начебто саме він зараз повернувся присідання, навіть якщо просто присідаючи без ваги на турніку.

Я по електронній пошті мій лікар з оновленням і він сказав мені, щоб спробувати короткий важіль навчання, в яких відчуваю себе чудово... і мій наброс, здається, тимчасово піти після пару наборів з них.

Справа в тому, що було 2 місяці тому і моє плече не сильно покращав. Вона буде здаватися для поліпшення тимчасово, але як тільки я роблю присідання назад повертається біль, і залишається на кілька днів.

Чи може бути, що присідання запобігають плече від повного зцілення? Я дійсно не можу думати про якихось вправ, що, можливо, робить це гірше, і багато вправи я роблю відчуваю себе чудово на моєму плечі, але він просто не здається, щоб повернутися до 100%

Причина, я відправляю це, тому що там, здається, не бути багато інформації в інтернеті стосовно присідань і здавлення

+70
Bhole Bhakte 28 жовт. 2019 р., 09:17:14

Хворобливість

Берегти його. Це не спосіб вимірювання, наскільки ефективні ваші тренування, але вона повинна сказати вам, що ви зробили щось з вашої зони комфорту, і це добре!

Чим більше ви тренуєтеся, тим менше ви будете мати. Але взагалі, не хвилюйся про це.

Раптова слабкість

Це важливо. Негайно навчитися цьому!!

Коли ви тренуєтеся, ви зламати м'язових волокон вниз. Коли ви відпочиваєте і їсте, ви будуєте м'язи знову, сильніше.

Так що по суті, ви не віджимань, адже грудей і трицепсів м'язи вже знемагали від попередньої тренування(ів).

Ми хочемо перейти на 48-годинний "правило великого пальця", і припустити, що ви не тренуєте ті ж групи м'язів два дні поспіль, а дати їм хоча б один день відпочинку, перш ніж їх знову поїзд. Це можуть бути пропущені, якщо вам поїсти і відпочити між кожною тренування, але, знову ж таки, 48 годин правило є хорошим місцем для початку подивимося, як ви впораєтеся з цим.

Набрати вага

2 кг за 1 тиждень це нормально, але він йде під "Легко прийшло, легко пішло". Тиждень-це дуже короткий термін, і ви виконуєте в тиждень можна втратити в один тиждень. Але що ви отримуєте в рік, залишається з вами набагато довше.

Куріння

Очевидно, що відмова від куріння є способом піти. Ви це знаєте, ми це знаємо, я не думаю, що вона вимагає занадто багато відповісти, окрім... удачі!

+15
MindyB 16 лист. 2016 р., 18:16:07

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil