Як далеко запустити на початку?

Я хотів би почати працювати, тому що хтось сказав мені, що я можу зменшити мій живіт, запустивши.

Я не дуже навчений, тому я питаю, як далеко я повинен почати працювати початку.

Дякую за відповідь.

+555
snega27 8 серп. 2019 р., 13:20:25
32 відповідей

Близько 6 тижнів тому я почав отримувати біль в його групі. Я пробував відпочиває з розтяжкою на 2 тижні майже відразу після травми, і ця проблема зберігається.

В даний час я плаваю 3 рази на тиждень, іноді їзда на велосипеді і намагається знову працює. Я намагаюся розтягнути до і після тренування, і це, здається, допомагає полегшити біль в перший час, однак це помітно (якщо не дуже погано) після 2-х/3 км і болючою на 5.

Моє запитання чи є негативні наслідки для тренування з травмою? тобто, якщо я продовжую працювати з великою кількістю розтяжок, я буду поступово подовжувати/послабити його групу, або я просто збираюся зробити ще гірше проблема?

Крім конкретно працює, я повинен ще цикл і плавати, допоможіть!

+984
Erik Janen 03 февр. '09 в 4:24

Є свого роду манія про сироїдні дієти відбувається навколо останнім часом, в тому числі деякі мої друзі, які отримали в нього. Для дорослого це їх прерогатива, те, що вони поклали в їх шлунках, але дитина має різні потреби в харчуванні від статевозрілого. Мені було цікаво, якщо є якісь дослідження або інформацію про наслідки годування дитини (скажімо, 1-10 років, після відлучення) сироїдіння.

+965
abolmabol 22 січ. 2016 р., 21:20:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я просто їздив верхи вперше за 20 років. Їздили з парою друзів, хто катається туди кожен день, так що я сказав їм, Гей, я досить іржавий, так що легше на мене. Ну... ми закінчили на велосипеді 15 миль. І я не рекомендую це. В останній момент мені довелося раптово зупинитися, і мої ноги були розстріляні і увійшла в якусь 3 секунди паралічу і мій зад опинився на вулиці. Тепер моїй стороні і коліна болять, тому що я приземлився на них. Моя жопа болить щось жахливо, і я впевнений, що мої ноги відваляться завтра моє тіло. Я, напевно, теж повинні були носити шолом. І велосипед я брав повинні були перерви. Кілька разів під час поїздки я думав, що збирався померти. Так що їздити на велосипеді з перервами і шолом. Також я хотів би розглянути питної води або до, або принести з собою воду або їздити куди-те, що вода десь. В будь-якому місці. Я був дуже спраглим їзда на велосипеді без шолома або перерви або навіть подушку сидіння. Сидіння було так незручно, я б майже волів не мати місця взагалі. Щось розглянути. Крім того, поїздка була веселою та захоплюючою. Я завтра знову їхати, якщо я не в лікарні.

+947
ALRY 24 груд. 2013 р., 20:09:13

У мене плоскостопість, і я пішов в магазин за рекомендацію взуття. Потім хлопець рекомендовані фірми Nike і я носив протягом декількох років. Зробив кілька марафону, тиждень працює і так далі.

Як вершник хвиля помирає, я шукав заміну. На цей раз, в магазині мені сказали, що я невідповідна взуття і плоскостопість, як я повинен носити Мізуно надихати, оскільки це дає мені велику підтримку. Так я і зробив, думаючи, що перший хлопець зробив помилку.

Однак, коли я робив перший запуск, ноги болять страшенно. Здавалося, ніби щось штовхало в середину мого єдиного шляху, і я навіть не міг закінчити свій біг.

Це нормально для людей, щоб відчувати себе такою, коли вони змінюються в підтримку/взуття стабільності? Я дійсно не є які-небудь проблеми з наїзником хвилі, але в магазині сказали, що це буде погано для мого коліна, Ось чому я вирішив змінитися. Я зробив поганий хід?

+938
Will Friedland 10 лист. 2011 р., 10:37:23

Я новачок. Я з'їдаю 1/4 склянки сирого вівса вранці і дві порції м'яса пізніше в той же день, і тонн з низьким вмістом вуглеводів і низької калорійності овочів. Я працюю кожен день, і я дотримуюся починаючи міцність Марк Rippetoe (за винятком дієта частина, як зазначено в моєму питанні). Я займаюся цим consistenty за останні два тижні.

Що це робить з моїм тілом? Набрати м'язову масу? Втрата м'язової маси? Ремонт? Краще? Гірше?

+822
Szymon Jankowski 26 лист. 2013 р., 02:37:03

В ідеалі, коліна виїжджати прямо на тій же лінії, де ваші пальці вказують, а пальці ніг повинні бути спрямовані на десь між 20° і 45° від лінії, що проходить перпендикулярно до вашого торсу прямо перед вами.

Якщо ваші коліна падають, так, це погана форма. Це означає, що у вас відносно слабкий викрадення ноги. (Пам'ятаєте, викрадення-будь-який рух, яке малює частина тіла в сторону від центральної лінії вашого тіла.)

Руйнується коліна поганим тоном; трохи-трохи не особливо небезпечний для вас, але зміцнилася ці викрадачі дозволить поліпшити показники сили в ногу, ефективно використовуючи всі м'язи. Напевно намагатися тримати коліна над стегнами. Крім того, спробуйте змішати вашу позицію, Перейшовши на кілька дюймів ширше, ніж ви це зазвичай робите, і ви побачите, що ви отримуєте більше сідничні м'язи і внутрішні м'язи ніг в дію. І це добре - бо тільки присідати може реально податок на ці м'язи.

Руйнується коліна також мають тенденцію відбуватися в поєднанні з вагу занадто далеко вперед. Як вам обвал, помітив, що ви схильні крок вперед. Спробувати різні психічні сигнали це виправити, наприклад, "сидіти", і "видавити". Практика, відмінний вага-в-п'яти форма з розминки телеапаратури та намагаються знести його в своїй роботі набори. Якщо ви не можете виконувати вправу без розвалу коліном, то, можливо, вам слід зняти кілька фунтів - або залишитися на тиждень.

+818
annie heart 8 лют. 2017 р., 20:05:08

Мова йде про рухи шлунка зробити "інструктора з айкідо" в "Неймовірний Халк" фільм від 2008.

У форматі GIF зображення, що показує цю сцену можна знайти тут (GIF-файлів з цієї сторінки).

Цей вид м'язів живота управління насправді можливо або це просто комп'ютерна анімація?

+796
Dheeraj D 21 лип. 2012 р., 07:57:53

Ці речі вимагають часу, не турбуйтеся про це. Якщо ви послідовні, ви побачите результати, але план щоб оцінити, принаймні, кожні кілька місяців, а не тижнів.

Якщо вам важко підтримувати мотивацію, приєднатися до класу, який дійсно допомагає багато. Ви не хочете відмовлятися від тримаючи в такому положенні, коли людина поруч з вами, як і раніше робить це (хоча вони, напевно, думають те ж саме про вас). Крім того, навіть якщо вам не вдасться утримувати її протягом заданого часу, не здаєшся. Припустимо, ви повинні робити 30 секунд і після розпаду 10. Немає проблем, розслабитися на кілька секунд, а потім піти на це знову. Ви зазнаєте невдачі в п'ять. Розслабтеся, спробуйте знову. Продовжуйте віджиматися до тих пір, поки правильний час закінчується.

Звичайно, це стосується і вправи опору. Не намагайтеся змусити себе тягнеться занадто багато, це гарантований спосіб покалічитися. Ви повинні відчувати терпимий дискомфорт, а не болісні болі.

Але насправді...клас допоможе. Також деякі вправи здаються простими, але є тонке зловити їх, де інструктор може допомогти вам багато.

+778
rickrizzo 27 лип. 2018 р., 15:33:54

Будь-які розрахунки, які не приймають швидкість ефект не варто, для більш високої швидкості бігу. Я wlil спробуйте знайти дослідження пізніше: але в будь-якому випадку було встановлено, що основний внесок до спалювання калорій-це навантаження за рахунок споживання кисню. Це робить загальні та інтуїтивне відчуття: ви відчуваєте , що ви починаєте працювати набагато складніше, в якийсь момент, що це межа ваших нинішніх можливостей для функціонування. Ця швидкість може бути в 8 хвилинах милю для вас, але в десяти хвилинах милю за когось іншого. І цей поріг змінюється з плином часу.

Хтось знаходить робиш у восьми хвилинах милю challengin але збиває самі (в сенсі високі навантаження), щоб пройти милю в семи хвилинах використовує трохи більше енергії, ніж молодша версія мене, що міг зробити в п'яти хвилинах милі, але "не поспішаючи" бере, що ж, сім хвилин.

+737
Zuca 26 лист. 2014 р., 23:40:32

Я на середньому рівні, коли ви говорите про тренуваннях. Я працюю з останніх двох років, але вкл/викл, як я отримую час.

Я 72kgs прямо зараз і з типом атлетичного тіла, але виглядає занадто худий. Ви можете сказати ектоморфа.

Я зараз знову почав тренування з двох місяців і планування на хороший протеїн.

Що мене турбує це

 • Набрати вагу до 80-85 кг, щоб позбутися від цієї худої виглядаю
 • Збільшити розмір м'язи в той же час без зайвого жиру
 • Зробити це в проміжок від 6 місяців

Я послідовна у тренування і робити це 5 днів в тиждень.

Може хто-небудь будь ласка, запропонуйте мені хорошу протеїнову добавку, яка збільшує свою вагу, а також мій розмір м'язи і збільшити мої тренування

Спасибі.

+668
captain wireless 7 вер. 2014 р., 01:38:15

Два тижні тому я захворіла і не змогла позайматися на всіх на весь тиждень. Після тиждень я відчула, що мені дійсно потрібно зайнятися спортом, я легко сприйняв і почав займатися йогою. Через день після занять йогою я відчував себе добре і вирішив зробити аеробне тренування, яка об'єднує силу і витривалість. На наступний день я відчував себе так болить! Я не відчував, що хвора протягом тривалого часу. Я ледве більше я був у так багато болю. Це нормально?

+602
williamcodes 5 вер. 2018 р., 17:23:28

Про мене: 29 років 170 фунтів Активний (катання на гірському велосипеді, катання на лижах, баскетбол)

В останній рік або близько того я почав розвиватися симптоми, що я думаю, що це коліно стрибуна (біль під колінної чашечкою, яка погіршується з діяльністю).

Я знаю, що інші, ймовірно, найбільш логічно "лікування", але біль не настільки погано, щоб повністю зупинити мене від перебування активною. І крім того, я пройшов через періоди відпочинку, тільки щоб це питання з'явиться досить швидко.

Прямо зараз я роблю наступне:

(а) приймати глюкозамін/хондроїтин (б) масажу в області трохи нижче колінної чашечки до початку фізичної активності

Що ще я повинен/міг би робити?

+568
ancient history 3 жовт. 2015 р., 10:17:57

Так що просто з різниці в реп діапазони, читайте на цій.

На плечі жим дуже сильно відрізняється від накладних друку (ака штангою прес і так званий "прес").

Плече прес, тому що ти сидиш на своїй дупі, блокує все, що південніше верхній частині спини, але має перевагу в стабільності плеча. Одним з основних напрямів, що йому не вистачає-це збільшення ваги, як ви зазвичай обмежується гантелі і отримувати від них вгору і вниз стає неможливим, якщо ви просуваєте багато вага навколо. Перевага полягає в тому, що ви повинні впоратися з кожної навантаженням окремо, яка допомагає тренувати стабільність плече і не дозволяючи сильна рука компенсувати слабку руку, що може трапитися зі штангою.

Накладні прес має вагу навантажиться на всьому шляху від Відня до дна свій подвиг. Ноги, нижня частина спини, АБС, і, очевидно, руки/плечі всіх учасників. Як ви зазвичай починаються в стійці, він набагато легше обробляти більшу вагу і, якщо ви не реп це дещо прямолінійно, щоб повернути його назад вниз, або в положенні рейки або самої шафи.

Безпосередньо відповідаючи на ваше запитання, я думаю, що вони намагаються тримати вас від Макс навантаження (~5 діапазоні повторень) на плече тисне, тому що (A) це важче, щоб отримати вага всього праворуч (б) важче тягнути багато ваги вгору і (с) легше зробити трохи пучеглазая в плече гантелі прес і зробити боляче.

Я б слідувати вашій програмі, в першу чергу, але в цілому я не знаходжу час для сидять на ремені брюк, тому що між накладними пресування, жиму лежачи та інші верхньої частини тіла працюють не так вже й багато місця для них укладывайся. Вони не погані persay, але є краще.

Знову ж таки, я б слідувати своїй програмі в першу чергу. Хороші програми були зібрані розумні люди, які знають, що вони роблять.

+558
Luis Osuna 9 лип. 2017 р., 13:27:35

Я працюю на 5-му поверсі 7 поверхової будівлі, і воліє вона. Я в помірно хорошому стані, пішки 1.5 км в кожну сторону до/з роботи кожен день, і зазвичай працюють в 1-3 км бігу/ходьби в обідню перерву.

Але прогулянка до 5 сходових прольотів залишає мені гнітюче нудним, тому я вирішив почати тренування з бігу по сходах на витривалість зокрема.

Я можу придумати пару процедур, що може бути правильно для мене зробити, але я не впевнений, який з них вибрати:

 1. піднятися на 7-поверхова будівля, повільно, спуститися, піднятися знову, повільно, повністю зношені, або
 2. підніматися 2-3 історій в нормальному темпі, крос будівлі до іншої сходах, спуститися по 2-3 оповідань, хрест, будівля, піднятися 2-3 історій в нормальному темпі.

Я можу підтримати #2 на деякий час з-за вбудованого охолодження. #1, з іншого боку, це більше схоже на те, що я намагаюся зробити добре, але у мене абсолютно ватяні ноги до кінця 2 повторень його.

І це правильний підхід, щоб отримати хороші на 5 поверх піднімаємося не так заплутано, що важко говорити?

+556
coutier eric 26 жовт. 2015 р., 01:47:31

Я ніколи не кинувся, так що я ніколи не робив будь-яких розминки чи знаєте належній формі для бігу.

Я питаю ради, як я хочу, щоб мінімізувати можливість травми.

+507
imclerran 15 лют. 2015 р., 15:17:54

Дієта

Перше, що хотілося б змінити, є відмова від сніданку. Ви, напевно, чули фразу: "Сніданок-найважливіший прийом їжі в день", але "брудний" секрет полягає в тому, що ця фраза був придуманий людиною по імені Келлог. Можливо, ви чули ім'я.

Коли ви прокидаєтеся вранці, організм забезпечує природне підвищення рівня цукру в крові. Це те, що допоможе вам насправді вставати і виходити з ліжка. Коли ви наполягаєте на їжі під час цього сплеску цукру в крові, ви підвищуєте свій рівень цукру в крові ще більше, і ви починаєте ризику для типу-мочеизнурения 2.

Єдине, що ваше тіло потребує вранці-це вода. Багато води. Це стане поштовхом всі процеси в організмі; обмін речовин, зволоження, імунна система... практично все добре робить ваше тіло.

Крім того, чим довше ви чекаєте, перш ніж розірвати свій швидкий, тим довше ваше тіло залишається в цьому пості режим, де всі поживні речовини, необхідні поставляються за рахунок спалювання жиру.

Якщо ви пропустите сніданок, і почекати до обіду, щоб поїсти, ви робите те, що називається періодичне голодування. Це де ви робите всі ваші їжі в 8 годинне вікно, і швидко за 16 годин. Цей метод був пов'язаний з хорошими результатами в боротьбі з ожирінням, і для загального здоров'я.

Джерела на періодичне голодування

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4042085/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5064803/

Тренування

Поклавши руку на серце, велика втрата жиру робиться на кухні. Тренування допомагають вашому організму адаптуватися до змін в кращу сторону. Переконавшись, що ваша поза не пошкоджені, збереження м'язової тканини, активні і доглянуті, і поліпшення гнучкості дуже важливо для тих, хто збирається скинути вагу.

Я не буду коментувати ваш режим тренування. Він повинен бути повністю замінений. Важливо, що ви не намагайтеся створювати свої власні програми тренування. Це не зовсім те, що ми робимо, поки ми не маємо багаторічний досвід. Є багато програм доступні. Якщо ви наполягаєте на використанні машини, я підтримую це, але як тільки ви відчуєте можливість, ви повинні переходити на вільні ваги.

Ви можете знайти безліч хороших

і все інше.

Головна причина, я вибираю, щоб ігнорувати вашу програму, тому що у вас є фіксований вага кожен раз. Це вказує на те, що ти робиш не має довгострокових планових прогресії, що означає, що ви потрапили на плато всього лише через місяць або два. Крім того, він вказує на те, що програма була зроблена кимось, хто не знає цього, і, можливо, не варто було б приймати свої власні програми просто немає. Але це нормально. Ми всі почали їсти.

Інші питання

Так що все, що сказано і зроблено, будь ласка, чи можу я отримати деякі покажчики: [...]

Цей розділ ваше питання буде досить широкий. Щоб тримати речі акуратно, я пропоную вам створити окремі питання за цим.

+472
Tommy Maher 13 січ. 2012 р., 20:57:08

Щоб схуднути просте правило: Їжте менше, більше рухайтеся.

У вас явно є "більше рухатися" відсортований, але не ясно, що ви їсте менше. Здорове харчування не обов'язково означає менше калорій. Можна набрати вагу, їм в основному здорову їжу, залишаючись на надлишок калорій.

Якщо ви були непідготовлені перед початком цілком можливо, ви набрали м'язи і втратили жир, підтвердження має бути на фотографіях (або Дексу сканування тіла), а не за шкалою.

2 місяці-це не так давно, для схуднення рекомендується (і повинно бути можна отримати), що ви прагнете до 1-2lb втрати в тиждень. В нижній частині тіла-жиру займає більше часу, щоб втратити вагу, але той же метод.

Для отримання додаткової інформації про те, чому "здорових" калорій такі ж, як і "нездорова" калорії дивіться мій докладний відповідь тут про те, чому "калорії-це калорії"


Примітка: там може бути медична причина, чому ви не можете схуднути легко, якщо вас турбує це так, ви повинні задати лікареві, а не люди в інтернеті.

+469
Terry B 15 січ. 2012 р., 23:10:04

В першу чергу, хороша якість сну і гідратації. У поєднанні з здорового харчування і розумних кількостях кофеїну.

Що сказав, Бо ти дуже зайнятий, я рекомендував би намагатися стояти під час роботи, на відміну від тих, що сидять за столом, щоб тримати ваше тіло рухається і інші держави спалювання калорій.

Якщо це можливо, зробити набір з 10 віджимань, 10 присідань повітря, і 10 присідань на початку кожної години - займе лише пару хвилин і допоможе вам рухатися до основної фітнес.

+407
user301457 11 лип. 2016 р., 20:35:44

Ваше тіло буде природно буде хворіти, особливо в перші кілька днів тренувань. Мій стан схоже з твоїм, у мене близько 45-50 градусів сколіоз в нижній частині хребта і на кілька градусів в моєму районі шиї.

Моя порада полягає в тому, що вам в лом що програму ваш тренер дав вам, знайти штанги і плити в тренажерний зал і перемикач для початківців сила програми, як StongLifts 5х5 або стартову силу. Вправи в тих, які орієнтовані на вільний вага ліфти, як станова тяга, жим лежачи, і найголовніше, присідання. На відміну від машин в тренажерний зал, вільні ваги і зміцнити ваші основні м'язи, тому що ви змушені шукати баланс ваги замість машини робиш це для вас і може полегшити біль у спині через кілька тижнів (для мене у всякому разі).

Але, звичайно, якщо ви відчуваєте більше, ніж в середньому болі в спині після тижня тренувань, проконсультуйтеся з вашим лікарем або фізіотерапевтом, щоб визначити, якщо ви повинні продовжувати.

+399
ANUBIS 18 жовт. 2019 р., 17:35:22

Чому б вам не спробувати це самі і бути в курсі нижньої частини спини і м'язів черевного преса при виконанні зазначених вправ. Таким чином, ви отримаєте стратегію, а не тільки відповідь.

+393
cyberponk 28 трав. 2011 р., 17:42:06

Я повертаюся в тренажерний зал після довгої перерви. Навіть коли я ходила регулярно і працювати з тренером, я отримав м'язи і набираю форму. Але тільки одне для мене неможливо-це підтягування. Мій максимум-це два повторення. Які вправи або техніку можна запропонувати, щоб поліпшити це? Моя вага 79 кг і мій ріст 5 11. Спасибі заздалегідь.

+388
percaliev 14 жовт. 2017 р., 09:41:35

Клієнт StackExchange,

Я тут новачок і ще цілу годину шукаєте місце для можливих відповідей на моє запитання, безрезультатно. Я знайшов цей список фітнес-програм: створення збірника фітнесу та харчування додатків?

Однак, це не зовсім те, що я прошу, тому я постараюся пояснити ситуацію.

Я здорова людина, яка працює 5-6 разів у тиждень з гирями, штангою, важка атлетика і вправи.

Що я знаходжу важко збирає мою програму, а не просто з'являтися і працювати. Наприклад, сьогодні вранці я вирішила, що зроблю гирьового вправи, але я організую тренування на льоту. На відміну від понеділка, четвергах і суботах я або з подругою, яка не залишає мені ніякого місця для маневру, кинувши щось на льоту, але досягає визначених результатів.

Я шукаю додаток, яке може зібрати воєдино розрізнені шматочки моєї головоломки Workout і прописати мене програма, яка допоможе досягати своїх цілей.

Подивившись на більшість додатків, які існують, здається, що є) енциклопедичний додатків з купою вправ, спасибі!, або б) дійсно зайві 7 хвилин конфорок попою тренувань, які я б не став чіпати десятифутовым полюсом.

У кого-небудь є рекомендації на щось подібне, про що я кажу? Якщо ви використовуйте фітнес-програми, і навіть є невдалий досвід, дайте мені знати, це може бути корисним в отриманні ближче до того, що я шукаю.

Спасибі.

+383
fl3x7 30 серп. 2014 р., 02:21:05

Немає такої речі, як ідеальна швидкість схуднення. Хоча я погоджуся з багатьма, сказавши, що 0,5 кг в тиждень є хорошою метою, щоб уникнути втрати м'язової маси і всіх наступних, ви повинні думати, що хороша втрата курс змінюється кожні 5 кг загальної маси тіла.

Якщо ви чоловік останні 120кг втратити більше ніж 1 кг в тиждень має бути мінімум. Якщо ви-жінка намагається піти нижче 60кг, в залежності від вашого стану, 150 грам в тиждень може бути способом піти.

Я впевнений, що є багато складних формул, але буде краще, якщо ви думаєте, що більший відсоток жиру в організмі. Якщо ви знаходитесь в розділі з ожирінням, потім який-небудь послідовній і щотижнева втрата ваги, не Foo далекі від 0,5 кг/тиждень було б здорово

+372
Kerri Jantzi 26 трав. 2016 р., 16:15:20

Ось деякі пропозиції, які можуть відповідати вашим потребам. Я витягнув специфічні з цієї фітнес-додаток список на меті ми намагаємося зібрати воєдино. Ключові моменти всі приходять безпосередньо від їх відповідних веб-сайтах і деякі швидкі колупатися. Я не можу особисто говорити про якихось досвідів, які я мав з цих додатків, і це дійсно за умови, що вам дійсно подобається.


Також


DailyBurn Трекер

 • Відстеження кардіо
 • Навчання контроль ваги
 • Додаток для Android

Fitocracy не може бути варто подивитися, але я не можу отримати в Тому що я не маю інвайт-код для нього. Якщо ви хочете відслідковувати важкої атлетики рутини в додаток до серцево-судинні вправи, також або DailyBurn, ймовірно, задовольнити ваші потреби.

+256
vinylmarley 6 жовт. 2019 р., 14:26:58

Зрозуміло (?) що ці діапазони респ є якийсь провал. Ідея полягає в тому, що відмова відбувається, тому що деякі система виснажена, і з рештою він буде відремонтований і з часом посилюються. 1-3 повторень вважається, що стрес з вашої нейромедіаторів і тому ти не прийшов і відповідь організму поліпшується, нерви і набору м'язової маси, що збільшує швидкісно-силові (думаю Олімпійських підйом). Найближчі системи всередині м'язових волокон (4-6). Організму потрібно більше сил. Потім запаси енергії в клітині обкладаються податком на 7-12 - вам потрібно більше клітин (гіпертрофія). За 12, невдача-це відсутність капілярів, щоб видалити відходи і повернути в киснево - вам потрібно більше судів, може бути, навіть більше легких. Звичайно, є перекриття. Потім тверді 10 повторень на 1 не дуже твердим, потім блювота (не обов'язково) буде хіт всіх системах, що відмова буде нервово, деякі зливають волокна і т. д. Таким чином, популярність 8-12. Винос полягає в тому, що в якийсь момент Ви почнете "Програмування" - витрачати час на кожному діапазоні повторень в підтримку наступного. Це інша тема. Є багато науки за цим? Це теж інша тема.

+153
No Regret 12 лист. 2018 р., 04:35:53

Я використовую гумку з написом "60 кг". В ході навчань, я простягаю його з 100% довжина (де вона не чинить ніякого опору взагалі) може, довжиною 200% (що не є його межа розтягування, оскільки у мене повільний, але постійний прогрес тут).

Моє питання: на яку довжину вона має свою номінальний опір 60 кг?

+146
tylermac 28 жовт. 2010 р., 17:19:49

Я почав прогулювати, коли я почав кроссфіт. Якщо ви не дуже добре стрибає і намагається отримати досить добре для фітнесу, ви повинні шукати мотузку, що красиво спінів, в міру густий і не надто важкий.

 • Спін: ви хочете, щоб обертатися вільно, тому що це набагато легше підтримувати ритм. Це важливо, коли ви намагаєтеся зробити проміжні кроки вистрибом. Біг на місці, подвійний розуміючи, крос-оверов. Хороші шкіпери можуть пропустити з майже нічого, але щось з підшипниками дійсно допомагає. Також робить його легше йти швидше, коли ви готові.
 • Матеріал: матеріал не важливо, тому що ви можете пропускати в закритому приміщенні або на відкритому повітрі, а тому ви будете шмагати себе. Якщо ви отримуєте щось важке і тонке, як кабель швидкість мотузки, ви отримаєте хороший прорізні, якщо ви пропустите. Так вам щось не надто важким, і не надто тонким, наприклад, ПВХ. Єдина проблема з пропуском на відкритому повітрі швидше надіти на мотузку, тому що ви не пропускаючи на дорозі, бетону і т. д.
 • Довжина: не турбуйся про це. Пристойна мотузка дозволить вам регулювати довжину. Існують різні методи, які ви можете знайти, погуглити. Бути консервативним у першу чергу. Залишити мотузку довше, ніж вам потрібно, коли ви починаєте. Ви завжди можете відрізати більше мотузки.
 • Вага: я ніколи не прогулював з важкими ручками і ніколи не бачив ще ніхто.

Особисто у мене фантазії Бадді швидкість Аеро мотузки. Трохи дорожче, але це було дійсно велике мотузку.

Редагувати: типовий матеріал ПВХ, не нейлон!

+137
Maxim Kopecki 12 лист. 2012 р., 05:48:02

Сироватковий протеїн використовується для набору м'язової маси швидко. Її доповнення і має дуже мало побічних ефектів. Бренд-це важливо, тому що деякі люди бачать більше поліпшення з брендами різних(повинна бути перевірена). Але на це провідний провайдер однозначно, маючи репутацією серед бодібілдерів.

Скільки: немає універсальної відповіді на це питання так як потреби кожного білка розрізняються. Потреби в білку змінюються в залежності від віку, статі, ваги, стану здоров'я та характеру тренування робить.

Коли: найкращі результати можна побачити, коли сироватковий протеїн вживати вранці, після тренування. Якщо ви регулярно займаєтеся спортом, це може бути краще споживати сироватковий протеїн Шейк відразу після тренування. У доповіді, опублікованій національної сили і кондиціонування Асоціації рекомендує споживати не менше 15г білка після кожного тренування.

Ваш організм дуже чутливий до інсуліну після тренування і човників вуглеводів і білків в м'язові клітини, а не жирові клітини. Ця чутливість знижується після тренування і до ~2 години в який момент вона досягає вихідного рівня.

+129
user2352520 3 бер. 2018 р., 04:33:10

Це відбувається надто з моїми черевиками. Я вважаю, що це пов'язано з моєю звичкою підніматися і поставивши ноги а не які-небудь недоліки в своєму тілі баланс або моя 'хода' ...

Я знаю, я йду в пронації ходи. В результаті зовнішній каблук з усіх моїх черевиків завжди сильно зношуються швидше, ніж будь-які інші частини єдиним.

Що по-пронація/супінація?

Людина, яка по-pronates спочатку вражає землю на латеральної(зовнішньої) сторони п'ятки. Як індивідуальні трансфери ваги від п'яти до плюсни, стопи не прокатує досить далеко в медіальний(внутрішній/центральному) напрямку. Вага розподілена нерівномірно по всій плюсной, з надмірною вагою лягає на п'ятої плеснової кістки, в напрямку бічній стороні стопи. На цьому етапі хода, колінного суглоба, як правило, але не завжди, відстежити боків пальця.

Простими словами, коли я ходити або бігати, мої коліна, як правило, триматися подалі від один одного, а не перебуваючи в безпосередній безпосередня створення видимого розриву у мене між ніг.

Усунення:

 1. Купити нову пару кросівок, які допомагають запобігти надмірній супінація. Отримати пару, які мають зігнуті в минулому, що означає , що вони зігнуті всередину, як чіп, і, які пропонують хорошу амортизацію, коли ви запускаєте в них.

 2. Записатися на прийом до ортопеда для установки для ортопедії, яка пропонує додаткову підтримку. Кидок буде зроблений з вашої стопи, ортопедичні будуть розроблені на основі цієї.

 3. Розтягнути задню частину ноги, щоб полегшити underpronation. Одного такого ділянки-це собаки мордою вниз стрейч йога. Ляж на живіт, руки під плечима. Завити ваші пальці під ноги і змусити себе піднятися в повітря. Ходити руки назад, як ви підніміть стегна в повітря і штовхати свою вагу назад в сторону п'яти. Тримайте коліна прямо весь час. Ваше тіло повинно сформувати 90-градусний кут в цій точці. Потримайте розтяжку протягом 30 до 45 секунд, відпустіть і повторіть три-чотири рази. Робити це три рази в день.

Ви завжди можете погуглити і вам крім інформації про underpronation і знайти кошти самостійно.

+102
Betty Nolan 24 жовт. 2012 р., 05:01:06

А інші люди кажуть, що HIIT є кращим з жорсткого графіка. Спробуйте віджимання, важко http://youtu.be/1jhRdJTt8sY

+98
Emtiaz Zahid 3 груд. 2017 р., 18:32:06

Мені було цікаво про місце вашого тіла, де ви більше пітніють під час тренування і спалювання жиру, чи є зв'язок між ними ? Наприклад, маючи більше поту навколо вашого живота, означає, що ви спалювання жиру з вашого живота ?

+55
UNIX 9 лист. 2012 р., 16:54:40

Я не знайома з оздобленням шість, але виходячи з того, що я читав про Wii Fit є ризик отримання травми, як зловживання і виявилося. З дошка балансу його повторно калібрує перед кожною активності, а значить, якщо ви були подорожі під час антракту, раптом неправильно відкалібрований розподіл ваги. Доросла людина може мати дисципліну, щоб залишатися на місці, але я сумніваюся, що дитина буде. Як тільки він був неправильно відкалібрований, він почне віддавати неточні зворотного зв'язку, якщо ви виконаєте це може призвести до виконуючи вправу в нейтральній позиції, або в гіршому випадку призвести до падіння.

Я вважаю, що це можливо для деяких програм повинні бути розроблені в набагато кращому моді, але не знаючи напевно, я думаю, що це найкраща ідея, щоб триматися подалі від них. Для фітнес-відеогра орієнтованої, щось типу РДР або танцювальний центр, ймовірно, більш безпечним і більш надійним.

+51
subroutines 26 січ. 2019 р., 02:18:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil