Яким чином 200г грінки відносяться до 500г втрати ваги?

Коли я дивлюся на мійлічильник калорій додаток, він говорить, що дві скибочки тости з арахісовим маслом (за умови 200г) приблизно 1427 кДж енергії.

Потім, коли я дивлюся на цей пост - я бачу правило

Є кілька корисних спостережень в цій точці. По-перше, "3500 калорій на фунт" правило цілком допустимо... так довго, як це правильно застосовувати.

Так що якщо перевести це в метричну систему , ми отримаємо

32.3 кДж / кг

Дуже грубо кажучи - якщо у мене дефіцит 32KJ в кінці дня - що має відповідати 1 кг зайвої ваги.

Зараз, можливо, відповідь щільність енергії, арахісове масло тост має високу щільність енергії на грам і зберігається жиру має низьку щільність енергії на грам. Але щось все ще здається підозрілим.

Моя математика абсолютно неправильно? Моє питання: яким чином 200г грінки відносяться до 500г схуднення?

+825
user392753 17 вер. 2013 р., 11:44:19
37 відповідей

Мені потрібна порада, щоб визначитися зі своєю наступної мети.

Я почав з низькою carbish дієти (як і в не настільки суворої дієти з низьким вмістом вуглеводів) у січні минулого року разом із 20 хв позайматися 3 рази в тиждень, що складається в основному з гирьового гойдалки в поєднанні з деякими іншими вправами. Я почав з 80кг (мені 25 і 176см) і досі я втратив 6кгс. У мене все ще є живіт, хоча його помітно менше, і обличчя моє стислося трохи, щоб точки були люди, помічаючи і коментуючи. Зараз моя кінцева мета-повністю звільнити живіт і в цілому кращій фізичній формі.

Тепер моє питання до вас: чи повинен я продовжувати і втратити більше ваги або я повинен почати працювати в тренажерному залі і почати отримувати деякі "хороші" ваги?

Дякую

+981
Polam Naganji 03 февр. '09 в 4:24

Суть проблеми полягає в тому, що люди, як відомо, погано, коли справа доходить до зору, і в результаті ми можемо бути імпульсивним. У Прінстоні психології дослідження пояснює,

Імпульсивний вибір або переваги для короткострокового винагороди результат від емоцій, пов'язаних з частині мозку домінують над абстрактно-мотивувальної частини. "Є дві різні системи мозку, і один з них помирає, як ви отримаєте дуже наближену до нагороди."

Ми знаємо , що активність є всякі дивовижні переваги, що ми хочемо, чи то довголіття, здоров'я, сила, фітнес, або краще зовнішній вигляд; проблема перемоги над нашої емоційної схильності до короткострокових задоволень, як телебачення, ігри, і т.д.. Існує кілька популярних способів, ви можете підійти до цієї проблеми і "обдурити" свій мозок у виборі фізичних вправ.

Зробіть вправи гри. Оскільки ми схильні до цьому безпосередні насолоди, знайти форми діяльності, які вам дійсно подобається робити (у вашому випадку туристичній стежці) і взагалі їх багато. Це найчастіше види спорту, як баскетбол або футбол, але можуть сильно відрізнятися в залежності від індивідуальних.

Альтернативний, але подібний підхід до ігровий аспект, використовуючи щось на зразок фітнес-сайт fitocracy не. Вони роблять фітнес в соціальні ігри, де ви конкурувати проти ваших друзів, отримаєте негайне винагороду (у вигляді досягнення/піктограми), і відповідати на ваші дії, показуючи їх громадськості (див. Наступний пункт).

Тримайте Себе Відповідальність. Якщо ви тримаєте себе відповідальність і ставитися до вправи як до фактичного вимогу (а не те, що "приємно робити"), ви набагато більш імовірно, щоб виконати свої зобов'язання. Покладіть ваші тренування на календарі, покарати себе, коли ви пропускаєте тренування (без телевізора на добу), і зробити ваші цілі відомі громадськості. Якщо ви скажете своїм друзям, що ви працюєте, угробивши на ваші цілі тепер має додатковий тягар виглядати боягузом перед друзями. Отримати тренування приятель, який тримає вас до відповідальності, той, хто буде витягувати тебе з ліжка вранці на пробіжку.

Зменшити "короткострокові витрати". Чим нижче Вправа тягар знаходиться на вас, тим менше ви схильні відкладати. Почніть з малого, побудувати великий. Зробити жменька віджимання тут або там протягом дня, і зробити це ваша справа. Як час іде, додати більше повторень / сетів. Більше часу йде на додайте нові вправи в рутину. Перш ніж ви це знаєте, ви робите реальних тренувань.

Реалізувати Короткострокові Цілі. Оскільки ми так погано бачити довгострокові цілі, вам потрібно почати дивитися на вправи з короткостроковій перспективі. Встановити щоденні цілі (зробити ще одне віджимання, ніж вчора). Подивися на себе в дзеркало перед/після тренування. Дивитися мотиваційні відео, щоб зміцнити свої довгострокові цілі і тримати вас мотивованим. В принципі, якщо ви опинитеся про те, щоб пропустити тренування, зробити все можливе, щоб переконати себе дотримуватися його.

+944
mosiu 5 січ. 2014 р., 13:08:01

Я зацікавлений в отриманні в ПТ іспит, так що я можу працювати неповний робочий день в якості тренера/допомогти моїм друзям. Я знаю, що є багато варіантів, як далеко, як отримати сертифікат...але я сподіваюся зробити цей вибір на основі ресурсів, доступних для навчання. Я не хочу купувати додаткові підручники на додаток до плати за сертифікацію, але я також не хочу, щоб підроблений сертифікат або. Якісь рекомендації?

+917
ezra kohn 14 жовт. 2015 р., 21:20:15

Підхід повинен бути в наступному порядку:

 1. З'ясувати, що пішло не так. Що ви відчули-це не нормально. Це може бути що завгодно від поганого зневоднення прихованих неврологічних або серцево-судинні проблеми. Це навіть може бути дієтичним або просто дуже поганий грип. Ви будете працювати з вашим лікарем про це. Я припускаю, що ви пишете ваше запитання за кілька днів або навіть тижнів після цієї події. Той факт, що нормальна сила не повернутися не обіцяє.

 2. Дізнайтеся, що ви можете зробити. Як тільки проблема діагностована, і ви зрозумієте причину і наслідок, це може обмежити ваші можливості у видах вправ ви можете зробити. Знову ж таки, це те, що ви повинні обговорити з вашим лікарем, коли ви знаєте, що сталося. Ключ у тому, щоб уникнути тих же подій, що викликало проблему для початку.

 3. Придумати план, який повільно і спокійно повернутися туди, де ви були, чи як там ваша нова мета. Слід зосередити увагу на повільний прогрес, і спостереження за тим, як ви відчуваєте.

На жаль, без додаткової інформації про те, чому ви цього інциденту, буде дуже складно допоможіть придумати план для відновлення, що рівень серцево-судинного здоров'я.

Один з підходів, який може допомогти вам повернутися, повільно, це:

 • Ходити кожен день. Ходьба низької інтенсивності.
 • У перший день ви йдете близько 40 хвилин в зручному темпі.
 • Якщо ви не можете витримати 40 хвилин спочатку, будувати, що, зберігаючи той же темп, але додавати стільки часу, скільки ви можете обробляти кожен день, поки ви не натиснете 40 хвилин.
 • Кожен день після того, що ви намагаєтеся скоротити трохи часу по тому ж маршруту.
 • Коли ви можете зробити те ж відстань, яку ви зробили за 40 хвилин в зручному темпі, в швидкому темпі 25 хвилин, ви можете почати впровадження інтервальних тренувань.

З інтервального тренування, знову почати світло і будувати. Можливо, в 2 хвилинах ходьби, 30 сек біг підтюпцем, і зробити це за 20 хвилин. Потім почнеться збільшення часу пробіжки до 1 хвилини. Потім почніть скорочувати час відпочинку до 1 хвилини.

На даний момент Ви можете зробити будь-який диван для 5K, і нарощувати свою витривалість звідти.

Хоча я твердо вірю в силу навчання, а також, я настійно рекомендую вам дізнатися причину події розберуться так само, як ви можете. Можливо, вам доведеться бути дуже ретельно про записи, які ви тримаєте на деякий час. Відстежувати, що ви їсте, як ви відчуваєте себе до, під час і після тренування. Якщо ви відчуваєте, що починаєте нудота повернулася, припини, що ти робиш. Запиши це у свої нотатки. Коментар ці замітки і з'ясувати, якщо є якийсь зв'язок між цими епізодами і все, що ви з'їли, або як ви відчували себе до цієї події.

Мета відстеження, щоб допомогти вам розпізнати закономірності, так що ви можете уникнути подібних інцидентів у майбутньому тощо. Навіть якщо лікарю здається менш корисним, ретельне конспектування, рецензування може допомогти вам знайти свої власні причини і наслідки. Якщо певний тип їжі, здається, бути пов'язані з більшістю випадків, спробуйте виключити його зі свого раціону близько 3 тижнів і спробувати уявити його назад після цього періоду часу. Якщо симптоми повернуться з їжею, є хороший шанс, у вас може бути алергія на один з інгредієнтів. 3 тижні-це достатньо часу, щоб повністю видалити будь-які мляві страждають від будь-якої їжі. Якщо симптоми повернутися до цього 3 тижні минули, то проблема скоріше всього в іншому місці.

Якщо нічого іншого, що поділилися своїми спостереженнями з цих нот з лікарем може допомогти їм допомогти вам.

+915
Shahoor Kausmally 24 бер. 2017 р., 03:56:20

Багато поживні речовини і рекомендації, витрата прийшов у % калорій в день.

 • Ніхто не повинен отримувати більше, ніж 30% калорій з протеїну, щоб уникнути перевантаження нирок ;
 • Людина має отримувати близько 30% калорій з жиру ;
 • і т. д.

Але потім приходить волокон.

Я шукав у звіті рекомендації, гугл багато. Деякі статті говорять близько 30г в день-це добре. Деякі кажуть, що більше. Але ніде не можу знайти верхня межа, навіть якщо споживають занадто багато про нього викриває себе метеоризм, здуття і біль у животі. У всякому разі, ті статті є чоловік середніх років за звичайний, 2000 ккал дієті, а не спортсмен.

Я їм набагато більше, ніж рекомендована кількість: близько 80г в день. Але потім, я на наповнювачі дієти і з'їдати 4000 ккал в день. Я не їм певні продукти харчування, такі як висівки і алікес. Я їм хорошу частку фруктів і овочів, але не як божевільний. Я думаю, волокна повинні прийти пропорційно щоденних калорій, і 80, можуть просто бути вірним для мене.

Як мінімальне і максимальне добове споживання волокна повинна бути розрахована ?

+894
Jose Maria Gonzalez 12 лист. 2012 р., 09:42:27

Коли робиш присідання, я відчуваю себе трохи нестабільно йдуть вгору. Вага переноситься з п'яти на стороні моїх ніг, і я повинен дуже старатися сконцентрувати вага навколо середини ноги, і не давати йому рухатися вперед.

Я читала в інших постах, що вага завжди повинен бути на п'яти. Але від значення початкової міцності, вони завжди описують вагу як "по середині стопи". Тому я повинен почувати себе всі тиск на п'ятах, весь час? Або на середину стопи?

+875
Samuel Zvir 26 черв. 2014 р., 18:25:26

Я зацікавлений Робити вправи для зміцнення ротатора манжети, як це запропоновано в цей питання/відповідь і інші хороші ресурси.

У мене питання, невже ці заслужили свої місця в розклад занять або вони можуть бути зроблені в той же час як регулярні вправи плеча? Вони повинні бути зроблені на певній відстані від тренування плечей і т. д.

Примітка: Я не маю ні травми плеча або болю.

+860
henreetee 14 лист. 2011 р., 13:54:09

З точки зору відновлення, чи є різниця між лежачи в ліжку, дивитися телевізор / читати і справді спав?

+798
Tobias Thiele 7 лист. 2012 р., 01:28:25

Я дивився на двох спортивних атестації з харчування:

CISSN: http://www.sportsnutritionsociety.org/CISSN.html

Номер ISSN-СНР: http://www.sportsnutritionsociety.org/SNS.html

Вони обидва, здається, бути запропоновані тієї ж організації, але я не кажу, що різниця між ними.

Яка різниця?

+787
KoLLIaK 9 бер. 2014 р., 17:43:58

Їжте більше жиру. Харчовий жир не є такою ж, як жирові відкладення, так що не турбуйтеся про погладшати від вживання в їжу олію, молоко, олію тощо. (Дієтичних вуглеводів і калорійності надлишки грати набагато більш значну роль, коли справа доходить до зберігання жиру на тілі.) Їм достатньо жиру має важливе значення для нормального функціонування організму, особливо переконавшись, що всі ваші гормони були зроблені правильно.

Спробуйте вживати меншу кількість їжі. Мартін Berkhan робить хорошу роботу по збору доказів проти ідеї, що нам потрібно є багато невеликих прийомів їжі для того, щоб висунутися або набрати м'язову масу. Великий сніданок, середній обід, і величезний вечеря добре працює для деяких людей.

Один метод, який працює для деяких людей, якщо вони переносять молоко і може прийняти невелике збільшення жиру, так як вони наростити м'язи і зробити більше, щоб зробити тверду мета випивати один літр молока в день на додаток до трьох великих прийомів їжі. Це не може бути правильним для вас.

Цікаво, якщо ваші тренування підрізання вашого ваги мети. Стаціонарний кардіо (наприклад, біг або їзда на велосипеді) або високої інтенсивності metcons (як CrossFit або інтервалів) змусить вас схуднути, а не набирати його, і низької інтенсивності підйому (бодібілдинг-стиль ізоляцію роботу) буде робити погану роботу по здачі на м'язи порівняно з важких складних вправ зробити для декількох повторень. Три рази в тиждень присідання, тяга, підтягування та віджимання як можна важкий для наборів з п'яти-це стандартна процедура для запуску росту м'язів. (Повний план збільшення ваги основи можна знайти у цей відповідь мій.)

+741
Harshitha Naik 21 черв. 2018 р., 06:32:06

Є інформація про те, що вважається здоровим (і сталого) вага і % жиру втрати? Скільки фунтів/БФ% за кожну тиждень я можу порівняти мої результати з тим що я знаю, що я роблю хороші успіхи та втрати я відчуваю, є стійкими і довгостроковими.

+722
Damodar Das 23 лип. 2015 р., 16:52:12

Всякий раз, коли бігом на довгі відстані через якийсь час я відчуваю, що моє дихання дуже утруднене. Єдине рішення полягає в тому, щоб уповільнити мій темп на деякий час, перш ніж продовжити. Я перевірив з моєї ДП і у мене немає астми.

Є якісь вправи або методи я можу використовувати, щоб поліпшити дихання або життєву ємність легенів, що буде користі, поки я бігав?

+714
Adhy Satya 26 бер. 2015 р., 02:17:42

Я досяг успіху в боротьбі з обвислими чоловічий грудей за допомогою стандартних віджимань. Коли я працював мої нижні грудні м'язи, віджимання нахил і закінчив рутину, я побачив на лівій стороні грудей більше з правого боку, і я задавався питанням, чому? Я завжди перевіряю свою поставу і рівновагу, перш ніж робити віджимання, хоча я лівша особа.

+707
tuck183 30 вер. 2019 р., 18:00:58

Я люблю тренування багато(один раз дві години в день) протягом цілого тижня, і люди продовжують попередження мені на мій зростання і зростання, тому що мені 17. Які вправи будуть викликати уповільнення зростання і втрата висоти на моєму тілі..?

+696
Chad Lavergne 20 лют. 2015 р., 07:15:07

Я згоден з порадами Freakyuser, щоб просто зробити його не нудним. Зомбі + адреналін - це напрочуд захоплююче поєднання.

Не змушуйте себе занадто сильно.

Не зробити повну тренування тільки тому, що це десь рекомендується. Якщо я не можу навіть 3км, намагаючись зробити 5км вб'є мотивацію.

Ваша сила волі розподіляється між іншим аспектам життя, як кар'єра, сім'я, і фінанси. Якщо у вас є особливо поганий день, то ви, ймовірно, будете в кінцевому підсумку кинути тренування в самому початку.

Я тренуюся тільки поки я не отримаю моє друге дихання. Я приникаю до 100%, наскільки я думаю, що я можу йти. Тоді я приникаю додаткові 10%, щось на зразок бігу на сусіднє дерево або ліхтарний стовп.

Якщо ви все ще відчуваєте, як повернутися і не йти далі, то це гарний час, щоб повернутися. В іншому випадку, це буде відштовхувати йти завтра.

Книга 4 год тіла також має багато коротких вправ для людей з невеликою кількістю часу.

Для тих, хто не може зробити час, щоб тренуватися, я настійно рекомендую, що ви робите. Найбільш продуктивні періоди мого життя були, коли я був здоровий. Вам легко бути в два рази ефективніше, особливо з високою креативністю роботи, як програмування.

+688
rosiba 10 лип. 2019 р., 02:25:28

Відповідь Джошуа Кармоді досить добре, але я б хотів додати точки зору ultrarunner по. Правильне зволоження і харчування-один з ключів до завершення гонки і завершити швидко, тому ми достатньо обізнані про те, що працює.

Сума, яка безладно п'є мабуть, величезні очі. Однак, поки вони п'ють від спраги, то це, швидше за все, бути безпечним. Докази у нас є, що за звичайних обставин рефлекс спрага є дуже точним. Я також рекомендував би використовувати електроліт пити.

При виконанні тренування на витривалість після попадання води, електролітів і правильний цукор є головним завданням. Думки розходяться про те, ви повинні саме замінити втрати води під час тренування або ж насправді можна замінити. Кількість води ви можете пити обмежена швидкістю вашого шлунка може очистити воду у вашому тонкому кишечнику (швидкості спорожнення шлунка). Це залежить від людини, але де-то між 750 мл до 1,5 л.

Наступна проблема-скільки вуглеводів (цукру) покласти ст. Що ви п'єте повинна бути від 6%-8% концентрації. Якщо концентрація дуже висока, то тіло буде збирати воду з крові, щоб зробити його між 6% і 8%, а потім передати його в тонку кишку. Що процес очищення не добре, тому що він буде зневоднювати крові до кишечника повертає воді.

В результаті ви можете отримати лише близько 200-300 калорій на годину в організм.

Наступна проблема-електроліти. Є 4 що потрібно: натрію, калію, магнію і кальцію. Електроліт пити або електролітно-вуглеводний напій буде у них приблизно правильне зосередження. Виробники конкурувати з наукою, що саме ця концентрація, але вони всі приблизно правильно.

Коли робиш ультра-відстань ваше тіло почне розщеплювати м'язи для того, щоб нагодувати своїх потреб в калоріях. Таким чином, на відстань більше 50км більшість експертів рекомендують, що 1% концентрація бути протеїн для того, щоб уповільнити цей процес.

Крім того, для тренування останні пару годин, які ви часто потрібно доповнювати прийомом електроліту з свого напою з сіллю таблетки.

Запобігання дегідратації і гіпонатріємії/гіперволемія (занадто мало натрію/занадто багато води) - це виклик. Вони мають дуже схожі симптоми, і обидва можуть бути фатальними. Цей стіл Король Карл вийде! це кращий гід я знаю (я включаю його в мій інформація для моєї команди гонки).

Рекомендації:

 • Для тренування до 90 хвилин, добре тренованого спортсмена, не потребують додаткової воді.
 • Останні посилання, електроліту і цукру напій повинен бути використаний. - але, в основному, п'яні від спраги.
 • Для тренування останні 4-5 годин, пити треба трохи менше вуглеводів і близько 1% білка. Для цього відстань, солі таблетки, ймовірно, потрібно . Це залежить від спортсмена і кількість води втрачається. (У спекотний день вимагає більше солі.)
 • При здійсненні, дивитися ваші діурезу. Якщо ви не мочіться або якщо сеча темного чаю з льодом колір, то ви, ймовірно, зневоднені і потребують більше води. Якщо почнуться судоми, то вам потрібно більше солі. Якщо ваші пальці або пальці починають одутле тоді ви не застоювалася вода і потрібно більше солі. Насправді, в цьому випадку ви повинні взяти трохи солі і сісти на 30 хв, поки ви не можете мочитися в воду.
+647
Stacey Robert Greenstein 12 квіт. 2015 р., 11:43:52

Я зробив багато на велосипеді і зупинився кілька місяців тому, Будь-які вправи (наприклад, присідання, випади і т. д.) просто дай мені величезні стегна і щось я не зрозумів, все ще здається, що дуже красиво виглядають і тоновані в цій області, я відчуваю, що я просто висуватися назовні і змушує мене виглядати занадто пишні. Я нормальний розмір (розмір 6 верхній, розмір 8 і 5 футів 3).

+575
Griffen 19 лист. 2015 р., 10:25:15

Я початківець бодібілдер (отримання перетворюється у тренера сила). Пройшло 3 тижні з того моменту я потрапивши в тренажерному залі. Все моє его буде зруйновано в останні пару тижнів. Я звик думати, що я сильна, але я помилився. Саме тому, я вирішив піти на силові тренування.

Підходить до точки, в той час як я зробив певний прогрес з точки зору міцності і набирає м'язи (збільшення ваги на 5 кг і моє тіло виглядає трохи набрякли). Але я відчуваю, що я не роблю це правильно. Трохи це збільшення ваги в кожен баг тренування (Напевно, щоб потішити своє его) я додавав вагу, але моя форма стає зараженим.

Наприклад, у Т-барі рядами, спочатку мені вдалося повторень з 15 кг у належній формі (не округляється спина, груди вгору, тугий стрижень, Ваг, торкаючись грудей), але тепер я роблю це з 25кгс моєму нинішньому вигляді (не округляється спина, груди вгору, тугий стрижень, я використовую обороти з ривками почніть піднімати вагу і навіть тоді Ваг не чіпай груди). Я до сих пір роблю повторень, таким чином роблячи себе повірити, що я штовхаю м'язів до екстремальних і, отже, створюючи сильний стимул.

З тяга штанги в нахилі рядків, я роблю його з 15 кг, але моя спина не так прямо, як я стверджую, в присідання-прес (намагаюся тримати його прямо але я просто не можу з такою вагою і в такому положенні) і бар не чіпати мій прес. Я просто наводжу це приблизно те, що на половині шляху.

З Преса (стоячи), я це роблю з 25 кг, але я буду навряд чи в змозі зробити 4-5 повторень (мені потрібно зробити 8 повторень) так що відпочивай 3 повторень я насправді дуже важко, але я намагаюся використовувати мої права сторона тіла більше до цього підштовхнути вагу.

Є голос у мені говорить мені, що моя техніка погіршується. Але я не можу переконати себе, щоб зупинити його. Я боюся, що якщо я зменшити вагу, я б не створюючи необхідні стимули і, крім того, це означає, що я буду робити ту ж вагу через тиждень або дві, що означає, немає прогресу. Може хто-небудь дати вагомі причини, чому техніка (правильної форми) повинні бути краще, ніж вага і немає. повторень?

+561
MundaneStudies 12 вер. 2012 р., 12:09:11

Якщо ви хочете стати сильніше, наростити масу і бути більш здорової в цілому, в залежності від вашого віку я рекомендую тренування з обтяженнями. Знайти хорошу рутину вага, яке буде відповідати вашому графіку. Ви можете піти в bodybuilding.com або просто зробити застосунок bodyspace і є купа процедур, які ламаються кожне тренування, крок за кроком і дозволить вам увійти в вашу діяльність.

Просто будьте впевнені, щоб полегшити в нього. Ніколи не відкусити більше, ніж ви можете жувати, і ви повинні встановити базовий рівень, перш ніж поринути у важку вагу. Поряд з хорошим рутинну вага, здорове і правильне харчування, здоровий сон і час, ви стаєте сильнішими.

+533
Prital Kakadia 25 лют. 2010 р., 12:43:15

У мене таке ж статура, як і у мене є ідея, щоб перевірити, але я в той момент в моєму житті, де я не настільки мотивований, щоб перевірити мою ідею, так що чому б вам не перевірити це для мене ;-) це насправді не моя ідея, я отримав його від Тіма Ферріса, і ви можете прочитати про це на своїй сторінці або в своїй книзі 4-годинна тіла.

Взагалі кажучи, ваші тренування будуть складатися з одного набору відносно невеликого числа вправ, що виконуються до повної відмови 1 або, у крайньому разі, 2 рази в тиждень. Це провал, як ви ніколи не штовхнув собі відчувати раніше. Наскільки я пам'ятаю, Тім робить базові вправи як станова, присідання і т. д. але у мене є деякі друзі роблять це на машинах, і це, ймовірно, безпечніше зробити це так, хоча, можливо, не настільки ефективним. Він становить дуже невелику кількість часу в тренажерному залі і великий час відновлення. Ваш раціон складається з великої кількості білка.

Я міг би продовжувати, але Тім Ферріс можете заповнити в деталях з набагато більшою владою :-)

+499
KevinO 15 січ. 2019 р., 13:45:32

Є багато людей, в тому числі Арнольд Шварценеггер і Ходжа Близнюків, які кажуть, що витривалості і стабілізатор м'язи повинні бути опрацьовані на високому реп діапазони (16+) для оптимальної гіпертрофії. Їх теорія полягає в тому, що ці типи м'язів, наприклад, ноги і ABS, складаються в основному з волокон типу I, тому орієнтуючись на ці волокна є найбільш ефективним способом збільшення загального розміру.

Є також багато інших людей, які мають мантри про те, що кожен м'яз потрібно тренувати важких в діапазоні 8-12 повторень. Так хто ж правий?

+479
hulesh chandra 5 жовт. 2014 р., 21:32:03

Природно, все має одну домінуючу руку над іншим. Дивно, якщо ви правша, ви схильні робити більшість завдань цією рукою. Однак небажаний результат іноді може бути саме те, що ви відчуваєте, зброї, які неоднорідні за міцністю і зовнішнім виглядом.

Гарна новина полягає в тому, що є кілька способів, щоб навіть їх. Будьте терплячі, оскільки вони не будуть навіть на ніч.


Кювет гантелі

Гантелі є відмінним будівельником маси. Це може бути вірно, що вони відмінно підходять для побудови сили на рухах. Однак вони є частою причиною нерівномірного зброї.

Гантелі дозволяють ваші сильні руки, щоб захопити рух і ви можете навіть не усвідомлюють цього. Перейдіть на гантелі для всіх ваших біцепсів і трицепсів, вправи, що дозволяють кожній руці повинні бути розроблені більш рівномірно. Наприклад, замість штангою кучері і трицепсів пресів - зробити гантелі кучері і гантелі преси.


Робота Кожною Рукою Окремо

Спираючись на попередній рада, не все робити вправи зі штангою, але це не означає, що ваші руки працюють рівномірно. Вправи, як машина проповідник кучері і трицепс pushdowns не використовувати штангу, але досі працюють обидві руки одночасно, що означає, що одна рука може домінувати. Для цих вправ, ви повинні працювати кожною рукою окремо, щоб переконатися, що одна рука не роблячи більше роботи.


Слабкіше Рука Перша

При роботі руки окремо, важливо почати з більш слабкою рукою перший. Таким чином, ви знаєте, коли зупинитися з більш сильною рукою, так що ви робите однакову роботу з кожної руки. Вся суть роботи руки окремо, щоб переконатися, що ви отримаєте рівну відпрацьовувати кожною рукою. Якщо вам робити більше з вашої сильної руки потрібні.


Працюють Однаково Кожній Руці

Це, напевно, найважливіший рада. Деякі люди намагаються робити додаткові набори з більш слабкою рукою або робити більше вага і більше повторень. Це не гарна ідея. Ви повинні використовувати ті ж ваги при тих же повторень і одних і тих самих наборів, інакше ви можете в кінцевому підсумку за підготовку одній стороні і при підготовці інших. Виберіть вагу, що ваша слабка рука може обробляти за обрану кількість повторень і робити ту ж вагу з сильною рукою теж. З плином часу, вони будуть навіть.


Використовуйте Вашу Слабку Руку Більше

Це може здатися дивним, але спробуйте використовувати вашу слабшу руку для повсякденної діяльності. Відкривати двері, нести продукти, пити воду, їсти і т. д. з вашої слабкою рукою. Це допоможе вам стати більш комфортно, використовуючи свої слабкі руки і з часом допоможуть вам стати більш комфортно, використовуючи його в тренажерному залі, які дозволять поліпшити ваші нервово-м'язової ефективності.


Джерела

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16972050
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15335243
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12436270
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17241104


+465
slempke 11 груд. 2011 р., 14:41:39

Я не впевнений, якщо це найкраща відповідь для вас, але з мого власного досвіду я б рекомендував три вправи, які я знайшла приголомшливий:

Однією ногою Румунська станова тяга. Довге ім'я, багато radness. Зокрема, я люблю його, тому що він прагне якнайшвидше ізолювати і продемонструвати дисбаланс. Є багато "маленьких" м'язи працюють для того, щоб здійснити цей підйом. Ніготь форму, перш ніж провернути вага: навіть просто робити невиважені є проблемою для більшості людей.

Доброго ранку. Я не бачу необхідності йти важко на цих. 1/3 вашого ваги 5RM присідання буде достатньо, а верхній кінець, і я буду працювати повільно, щоб дістатися до цього. Порожній бар, потім в бар з 10 і т. д. Це дасть вам неугодили Домс, як дивакуватий частина вправа вимовляється.

Пістолет присідання. Це важко, але ви можете використовувати крок UPS як спосіб мостів на них.

Пістолети і однієї ноги станова тяга вимагає багато самотніх силу ніг, координацію і баланс. Я ніколи не страждала від травми, але в мене були інші, і якщо я можу зробити обидві ці речі, ну я у відмінній формі. Доброго ранку добре для міцності hamstring в цілому, але, чесно кажучи, це звучить, як ви, що більше користі від простих версій нозі, де підбір злітає вгору, і ви дійсно примушуючи кожну ногу (Вибачте за каламбур) стояти на своїх власних.

+374
avery2018 8 лип. 2016 р., 14:57:13

Я намагаюся приблизно відповідає моєму споживання вуглеводів, щоб моя швидкість виснаження глікогену з метою поповнення без усердства. Усталений спосіб оцінити, скільки глікогену діяльності використовує? В моєму випадку я роблю за 1,5 години занять у важкій атлетиці, які досить інтенсивний, але більшість встановлює досить низькі реп (тобто 1 до 3). Я чув/читав суперечливі висловлювання про це в принципі дуже мало >200г.

+315
Kevin Boucher 10 квіт. 2012 р., 13:40:28

Як ви звикнете до вправа, ваш організм отримує адаптовані до цього рівня роботи. З цієї причини, "відчуття опіку" - це дуже неточний спосіб визначити, коли збільшити.

 • Якщо вашою метою стає сильний-збільшити, коли ви можете впоратися з вагою. Додати 5 фунтів кожен раз, поки ви не зможете робити все повторень.
 • Якщо ваша мета-отримувати більше--збільшити повторень.
+314
Erdel 15 жовт. 2012 р., 11:33:37

Більшість речей у фітнес-індустрії, коли нове, працювати на маятник популярності.

Коли вони знайомляться, вони краще, що є у світі; в один хід, кожен повинен робити, ангели співають, коли вони виконуються, а вони, як відомо, щоб вилікувати рак і вирішити проблему голоду в світі.

Потім, трохи пізніше, щось трапляється і вони стають поганим хлопцем; вони є причиною злиднів і страждань, і вони зроблять ваш хребет стріляти по кімнаті, вбити нещасну бабусю з усіх сил на біговій доріжці.

Нарешті, люди усвідомили, що вони лише ще одним інструментом в наборі інструментів. У деяких ситуаціях, вони дуже хороші, в інших, не так вже й багато.

Гирьового гойдалки фантастичне вправа, коли зроблено належним чином, і це проблема.

Гирі гойдалки, як вчив StrongFirst, шарнір стегна вправи, які допомагають розвинути розширення вибухових стегна і збільшити міцність глют. Не кажучи вже пристойний вагу на станову тягу шляхом впровадження гирьового гойдалки на рутину, і я особисто використав їх, щоб поліпшити свою здатність відновлюватися між підходами, і я вважаю допомогти краплі жиру.

Те, що я бачив-це люди, розмахуючи дзвони, б'є над головою (я думаю, це стало відомо, як американський гирьового гойдалки, і дуже популярний в CrossFit. Це не погано, це просто інша вправа), я бачив людей, хитний навпочіпки так низько 'дзвіночок лягає на підлогу на зворотному шляху (округлення їх назад на шляху вниз), і я бачив людей, перетворюючи гойдалки в динамічній стійці підняти (балістичні плеча вправа може бути?).

Гирі гойдалки і раніше основу вправ гирьового, але як тільки люди виявили, це не вилікувати всі біди, він не дасть вам опуклі біцепси і шість кубиків преса на ніч. Я до сих пір використовувати його, більшість людей у моєму залі, як і раніше, використовувати його, але ми використовуємо його з певної причини у складі порядно округлі рутини.

+267
Craig Turner 17 черв. 2016 р., 03:35:02

Я бачив пульсометры, які працюють тільки зі смартфонами з Android 4.3.

Пульсометр, який буде працювати зі смартфон зі старим 4.1.2 Андроїд, через Bluetooth?

(Бажано на Samsung S3 міні).

+256
Michael Long 27 лист. 2017 р., 20:01:35

Ласкаво просимо в мій світ! Як ви мені вже за тридцять (гаразд, це ще наприкінці тридцятих років в ці дні) і в мене артроз в шиї (С1 -> С7), і я дуже добре знаю головні болі, які приходять з нею!

Що працював для мене йога - я "повна" (1год+) практика, можливо, два-три рази в тиждень, але не шиєю роли і сторона шиї тягнеться хоч щодня - і особливо до і після я зробити будь-якої іншої фізичної підготовки (якщо я роблю довгі сесії я також взяти перерву, щоб зробити їх в середині, як добре)

Я розумію, що це, ймовірно, звучить трохи євангельських мене, але це дійсно було як день і ніч і я не можу рекомендувати його досить!

Є величезна кількість посібників (письмові та відео в інтернеті, але я б з обережністю з цих (принаймні як перший крок) - шия не та область, щоб возитися з, так що, працюючи з досвідченим вчителем (принаймні спочатку), хто знає про ваш стан є обов'язковим. Таким чином, ви можете переконатися, що ви нічого не робите таким чином, що, швидше за все, викличе у вас труднощів, і вони можуть працювати з вами, щоб змінити вправи навколо будь-яких обмежень мобільності у вас.

+222
GarciadelCastillo 23 лют. 2011 р., 06:00:32

Якщо я зосереджуся лише на силові тренування я намагаюся не набирати багато розмір і якщо я перестану основних підйомників для навіть тиждень, я, як правило, втрачають досить легко цифри 1ПМ. Тому я шукаю, щоб розробити процедуру, щоб вразити м'язи два рази в тиждень з упором на підвищення міцності основних підйомників, а робити аксесуари для гіпертрофії.

Редагувати:

Окей, дай мені пояснити, що я мав в минулому році мій перший пауерліфтингу зустрітися, я був в категорії 64кг.

Тепер кілька тижнів до цього я почав тренуватися 1ПМ і побільше їжі. Я набрала кілька кілограмів, а також мої набратися сил був пристойний, але я не дивилася, ніби я отримав багато додаткових м'язів, це було просто загальне збільшення маси тіла. Ось чому мені подобається високий обсяг тренувань для збільшення гіпертрофії, збільшення м'язової маси є більш помітним, особливо в малих групах, як дельти або біцепс, тому шукаю перевагами обох типів тренувань.

+208
harrids 30 трав. 2019 р., 13:23:14

Ви втрачаєте вагу, тому що ти або є менше або більше займатися спортом. Так це буде залежати від поєднання цих двох як швидко ви хочете схуднути.

Так як 1 кг жиру дає організму 7000 ккал енергії, 7000kcal/14 днів = 500 ккал/день.

Це залежить від рівня вашої активності, ваша робота і спосіб життя, будь то здоровий мета. Мета будь-якої дієти не тільки втратити, але і утримати вагу ви втрачаєте. Так пре тільки щоб гойдатися назад на пару місяців пізніше не буде робити вам ніякої користі.

Так що ви можете зробити? Отримати більше вправ, але тут вправа працює на 50-60% від максимальної частоти серцевих скорочень, приклади? Ходити по сходах на роботі, цикл у вашій роботі або в продуктовому магазині, заведіть собаку і гуляйте з нею кожен день, прогулятися по парку в обід, що-небудь, що буде тримати вас в русі.

На вершині, що, як і інші вищезгадані: вибираєш вид спорту і поставити собі мету. Я віддаю перевагу біг, тому що ти будеш спалювати багато калорій з самого початку і буде тільки більше, коли ви зможете працювати довше. Під час пробіжки протягом 20 хвилин може здатися, що це погане вправа, ви будете здивовані, як довго ви зможете запустити три або шість місяців. Якщо ви можете пробігти 5 км кожен день, Ви будете горіти як мінімум 5000 ккал в місяць, так ви будете продовжувати втрачати вагу, поки ви тримаєте його догори.

Мій головний висновок: мета-не втратити кіло кожні 2 тижні зараз, але щоб назавжди зберегти їх для іншої частини вашого життя. Ви працюєте, щоб поліпшити ваш фітнес, так що ви зможете втратити вагу після того, як ви достатньо здорові.

І, можливо, більш важливо: існує сильна кореляція між ємністю для тренування і загального стану здоров'я. Тому ви повинні працювати незалежно від вашої ваги, втрата ваги в процесі робить його більш корисним.

+194
mchangun 4 бер. 2015 р., 00:54:21

Ні, ви не повинні.

Ключ до будь-якої хорошої програми навчання є зміна. Ви можете варіювати кількість повторень, набори, ваги або здійснювати вибір. Не робити те ж саме кожен день.

+183
user240966 27 трав. 2019 р., 22:12:47

Мені в принципі все 20-25 діпи, який злегка нахилений у бік стіни і потім деякі віджимання від 20-25 для початку. Висота 5 футів 11 і вага 69.1 кг Чоловік, для якого я недовага.

Моє питання, які м'язи піддаються при виконанні похилого занурення і віджимань.Моя мета-зняти втому і збільшення ваги. Це підходящий вид вправ, які я роблю або мені потрібно внести якісь зміни.Готовий дати зобов'язання за нього.Зображення або посилання будуть корисні для правильної техніки

Час і простір-це мої обмеження, будь ласка, запропонувати відповідно.

+169
Azmi Mustapha 27 вер. 2019 р., 23:19:14

Подорослішати і усвідомити, що протягом 3-6 тижнів ви бути регулярні теж. Багато людей в тренажерному залі будуть більш ніж готові допомогти/показати як працювати якесь обладнання. Я читав багато записів в блогах і повідомлення на форумах про поганий тренажерний зал етикету, деякі хороші речі, щоб зробити:

 • потрапляючи в спосіб - знайти кут/місце, де ви не заважають іншим
 • слухайте більше, ніж ви говорите
 • прибирати за собою - покласти вагу назад, витерти піт і т. д.
 • тримати ваш телефон

вам кілька порад і кілька уроків із співробітників тренажерного залу або персонального тренера і продовжуй - удачі!

+131
Tojikqwerty 7 серп. 2011 р., 19:38:56

Я згоден з Доком, ви могли б працювати ваш вертикальних рухів в плечі більше. Якщо ви абсолютно не може включати силові вправи у вашій тренування, ви могли б спробувати більш просунуті плеча вправи, як нахил віджимання (починаючи з ноги на піднятій поверхні, як ліжко, поступово збільшуючи нахил аж до стійку на руках пуш-ап стіну (відео: http://www.youtube.com/watch?v=JGhdSLkf-8o).

Я також рекомендую один присідання нога, Коли ви починаєте відчувати, як присідання занадто легко (з мого досвіду, трапляється досить швидко), однак крива навчання різко. Я рекомендую вам перевірити http://www.beastskills.comхлопець, що пости тут є дуже хороші інструкції форма і як полегшити ваш шлях у більш складні вправи.

+105
Harriet Casareto 13 жовт. 2014 р., 06:26:24

Вчора я помітив, що широта з лівої сторони виглядає менше, ніж на моїй правій стороні. Тому я подумав, що я піднімаю нерівним, коли робиш лат Pulldowns. На тренуванні сьогодні я дійсно зосереджені на активізації обох сторін латів рівномірно і помітив, що мій лівий біцепс відчуває біль значно швидше, ніж права, яка для мене означає, що на лівій руці у мене біцепс бере на себе багато роботи в латах зробив би. Так що я насправді підніматися нерівномірно, що призводить до меншої лівої лат.

Що я можу зробити про цю проблему, тільки з акцентом на активізацію латів рівномірно/з акцентом на активізацію лівого широта замість лівого біцепса. Може бути, деякі попередньої активації допоможе?

Я роблю регулярні лат Pulldowns з Зверху зчеплення, 3 сети х 10-12 повторень. Крім цього, я також роблю кабельне рядків для моєї верхній частині спини. Я не в змозі зробити лат Pulldowns "один озброєний", тому що в моєму залі немає такого автомата, який дозволяє це. Тільки кабель машина з одним кабелем.

+102
joepeacock001 4 серп. 2011 р., 05:05:52

Нічого не раз навідліг змусить кров на ваших руках і нанести деяку кількість набряків. Якщо зчеплення викликає ніякого роздратування в суглобах пальців, або у вас запалення суглоба, викликане інший стан, як артрит, це, безумовно, може збільшити роздратування.

Я не можу дати вам ніяких конкретних порад на гольф зчеплення так як я жахливий гравець у гольф, але коли грав в теніс або бейсбол, я завжди знайти його корисно використовувати максимально легкі зчеплення, коли я не в процесі гойдання, і щоб робити регулярні перерви, щоб розтягнути мої руки над моєю головою і розтиснути руки, щоб зменшити тиск. І як і більшість видів спорту, це може допомогти, щоб спробувати знизити інтенсивність і збільшити частоту. Якщо ви ще не грали в протягом декількох місяців, не піддавайтеся спокусі піти в драйвінг рейндж і витратити годину удару по м'ячу як можна сильніше (що буде боляче). Купити невеликі кошики, світитися на гойдалці, і повернуся в кінці тижня, щоб ударити ще.

Якщо він завжди болить що б ви не робили, вам деякі реальні поради на ручки, поговорити з лікарем і подивитися, якщо протизапальні препарати, такі як ібупрофен робить що-небудь для вас.

+94
Brian Johnston 29 черв. 2019 р., 14:04:33

Мій улюблений використовує ваг для кардіо важкі двадцять присідання, махи гантелі/гирі, і комплексів. По суті, більше повторень з меншою вагою і безперервних зусиль. Виготовлення схем з використанням ваги плюс вага тіла (наприклад, чари 50) працює добре.

Покласти п'яти до п'ятнадцяти хвилин високої інтенсивності кардіо в кінці тренування не займе багато часу або обладнання.

Зрештою, хоча, кращий спосіб контролювати приріст ваги під час підйому, щоб контролювати раціон.

+23
Patrick Falvey 8 лип. 2017 р., 00:53:09

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil