Яку мінімальну кількість часу комусь може знадобитися для м'язам відновитися?

Я знаю, що були відповіді на це питання, але я шукаю щось конкретне.

Тренування тільки що закінчилося. Тепер, яку мінімальну кількість часу, необхідного для м'язової групи навчених для повного відновлення і фаза суперкомпенсации? Чи є якісь дослідження з цього, а не просто картинки з іншого сайту? Це теоретично можливо для групи м'язів для повного відновлення і суперкомпенсации фази в якості лише кілька годин або на ніч? Є фізичні симптоми потрібно звернути увагу?

+18
Gaute Lund 30 вер. 2014 р., 06:31:59
32 відповідей

Я робив повний (звичайний) підтягування протягом 4-5 місяців. Я ніколи по-справжньому не більше 7 повторень в сеті, але моя форма завжди була правильною перед. Сьогодні, під час підтягувань, я помітив, що моя ліва рука робить велику частину роботи і що я рухаюся мій wholebody до лівій стороні все час. Я завжди знав, що моя права рука була слабкіше зчеплення на мертвих повісити і висить ногу піднімає, але те, що сталося сьогодні ніколи не траплялося раніше — це вперше. Може бути, що я перетрудишся свою праву руку, або, може бути, навіть трошки травмував праве плече або що-то?

+997
user3105053 03 февр. '09 в 4:24

Відповідь християнина-це добре для крові. Поки я не пожертвував протягом десяти років, я розумію, що там не було багато змін у прийнятті плазми.

Коли один жертвує плазми, вони фільтрують плазму і повернути все інше, так що ви не втрачаючи ні червоних кров'яних клітин. Потім в кінці кінців, вони насос в сумці фізіологічним розчином для поповнення рідини (принаймні, моє серце зробив це десять років тому).

Я був середньої потужності з точки зору біг і піднімання тягарів, і я не пам'ятаю, коли-небудь почуття яких-небудь побічних ефектів, але я був молодий. Коли один здає кров там зазвичай в сидячому положенні так, що персонал може стежити за донорами в непритомність. З плазмовим, це не той випадок, так що в теорії вправи/конкуруючі може бути той же день.

Крім того, оскільки здавати плазму іншого можна пожертвувати два рази в тиждень на відміну від Один раз кожні 8 тижнів.

+945
Fiorella Quiroz 25 вер. 2011 р., 02:44:48
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я практикую Бікрам і використовую 3 мм килимок, який зараз же підлягають заміні.

Я думаю, має сенс прагнути до ще більш тонким килимком, тобто якщо це краще для вас, щоб практикувати на худий мат, тобто піти на 2 мм або навіть менше.

+919
lkadjfao 23 січ. 2014 р., 14:25:01

Будь-які думки про креатин (швидкого випуску капсул 4000 мг) для важкої атлетики? Я нюанс цього запиту з тим, що я намагаюся обмежити своє споживання продуктів тваринного походження до мінімуму і заснованих на рослинних джерел білка. Існує достатня кількість досліджень суспільним надбанням, про недоліки креатину у вегетаріанців, хоча деякі кажуть, що організм людини може виробляти все, що потрібно. Це oversupplementation потенційну небезпеку? Спасибі.

+859
Jose Pla 13 січ. 2018 р., 13:28:56

Це ніколи не занадто пізно, щоб почати фітнес-програму, яка додає мускулисте розмір для вашого статури. Однак, як ви віку, рівні тестостерону, м'язи сприяння гормону, зниження. Це не означає, що ви не можете додати м'язової маси після 30-річного віку. У багатьох людей є. Однак це вимагає свідомих зусиль і кропіткої роботи протягом тривалого періоду часу. Це не станеться за ніч, якщо поїзд без наркотиків. Вам необхідно обов'язково звернути увагу на отримання правильного харчування і відпочинку. Кожен з нас по-різному реагують на тренувальний стрес, так що вам потрібно, щоб побачити, що працює для вас.

Починаючи фітнес-програму має й інші додаткові переваги, які включають в себе контроль за вагою, зниження ризику захворювань і підвищення якості життя. Не дозволяйте прагненню до м'язової масі бути єдиною причиною для того, щоб почати вправу. Встановіть маленькі цілі. Будьте послідовні, і наполегливо тренуватися.

+819
MDave16 14 бер. 2014 р., 11:52:02

Коротко: упор на оптимізацію повторень з плином часу, протягом тривалого часу, з більш низькими emphaisis на правильну форму.

Кроссфіт не inherintly погано вправ, які він підкреслює.

Тут дуже багато питань, які охоплюють ідею, що немає жодного кращий спосіб, щоб тренуватися. У людей можуть бути переваги, є програми, які гарні в досягненні мети з підходом otpimum, але здійснити це за великим рахунком особиста справа. Якщо хтось користується одноногі присідання пістолетом і tireflipping більше, ніж інші вправи, то це не проблема.

Тим не менш, деякі вправи носять проблемний і хорошій формі-це завжди важливо

Тим не менш, вправи можуть бути зроблено з правильної і неправильної форми, і це те, що може бути підкріплені медико-біологічних наук. Виконуючи зворотне присідання або станова тяга з надто округлої спиною, але надмірного навантаження на відділи хребта і його дисків і ризику тривалого або навіть безпосередній збиток.

Крім того, без повільної розгойдування деякі вправи можуть покласти занадто багато стресу на організм. Класичний приклад з кроссфита є Квп підтяжка - в той час як вправа в своєму власному праві, він відрізняється суворої deadhang підтягуючі. Це вимагає додаткових навантажень на суглоби плеча через вибуховий рух, який більше, ніж деякі народи плечі здатні. Хоча деякі люди можуть виконувати ці вправи безпечно, деякі можуть працювати до них, деякі не можуть. Що правда, так це, що деякі вправи можуть, без підготовки відповідний, бути небезпечні для деяких органів.

Форма пробою, як повторень збільшити

Як ваше тіло працює без відпочинку, це стає більш недбалим. М'язові волокна вже не в змозі правильно звільняти і як такий, організм стає слабким в деяких областях і компенсує таким чином, що може призвести до погіршення форми. Наприклад, як люди підходять до своєї 4-ої респ у 3-му наборі 5 максимум зважений реп присідати спині може бути настільки сильною, як у перші реп, і буде потребувати додаткової підтримки. Тоді хтось може прийняти рішення зупинити на 4-му реп, а не повного остаточного реп з поганою формою.

Кроссфіт сприяє тривалий, інтенсивний рівномірний тренувань

Під час тренування по-різному кожен день, вони проводяться в групі, де люди прагнуть працювати в тому ж темпі і важче, ніж вони були б при інших умовах. Це призводить до піднесення важкої ваги протягом більш тривалого часу і призводить до розриву форми. В крайньому випадку, якщо вони продовжують наполягати їх тіла м'язової зрив, що веде до рабдоміоліз може виникнути.

Групи тиску спонукає людей було показано, щоб підштовхнути людей за їх потенціал. Іноді це може бути корисно, щоб підштовхнути людей за психічного бар'єру, тим не менш, іноді штовхає людей за межі цього в небезпечну територію. А спонукаються до того, щоб виявити тих, хто веде боротьбу і зупинити їх, "коробки" вчать бачити в цьому "психічну слабкість, що практикуючий повинен протискати.

Погана підготовка для коробки в цілому

Сертифікація для CrossFit-це дуже короткий вимога, і охоплює бренд і "тренування-в-день" програми з біомеханічної безпеки. Вона не покриває виявлення потреб клієнта і займає мало здоров'я, безпеки та ризиків здійснення. Є дуже хороші "коробки", але часто ці тренери qualfied, які працюють тренажерні зали і персонального тренінгу, студії задовго до кроссфіт існувало.

Більшість з хорошою коробки гарні, тому що до навчання і розвитку, і отримують видимість через бренду кроссфіт.

Висновок

Якщо ви знайдете коробку кроссфіт, який має хороші тренери, і Вам сподобається тренувань. Кроссфіт буде працювати для вас. Але це дуже залежить від знаходження "хороших".

+794
tanaydin 27 груд. 2011 р., 13:53:04

Якщо ви вважаєте, що "дієта" в сенсі "є менше" або "скорочення калорій", це погана ідея. Він не працює, і ви втратите принаймні стільки ж м'язової маси (скоріше більше), як сало, і так само мало, як він працює, він не працює протягом тривалого часу, перш ніж ти втомишся від нього. В кінці кінців, ви будете мати більше ваги і менше м'язи, яка є несприятливою комбінації.

Якщо ви вважаєте, що "дієта" в сенсі "харчуватися правильно" чи може бути "їсть деякі обмеження", то це може бути дуже ефективним до певного моменту.

Я пішов від 115кг до 104kg за один рік після Монтіньяк дієта без почуття голоду або агонизировал. (Це низкоуглеводная дієта, хоча менш фанатична, ніж деякі інші). Це зажадає небагато дисципліни, щоб почати с, але через деякий час ви навіть не відчуваєте, як ви втрачаєте щось більше. Якість життя-це дуже добре. "Пива немає" - це єдине, що дійсно боляче, але агов, келих вина на вечерю дозволено.

104kg був кінець дороги, як далеко дієти пішов, більше ніяких змін. Збираюся на еліптичній тренажер для 2 годин кожен день у мене до 95 кг за 8 місяців, в загальній складності на 20кг за 20 місяців (приготуйтеся витратити трохи грошей на нові штани!).

Тепер... йти на еліптичному тренажері раз в два дні, ще раз, це те, що, за загальним визнанням, займає багато дисципліни, але це цілком можливо, і це працює. І, ви в кінцевому підсумку звикнути до нього, занадто.
Почніть м'яко, якщо ви не в формі (30-40 хвилин), і додати 5 хвилин кожен день, поки ви на 2 години. Ніколи не тренуєшся (130-140 BPM-це добре), і почитати книгу або подивитися DVD, щоб зробити його менш нудним. Будьте впевнені, щоб прицілитися протягом не менше 1 години (краще 2 години) за сеанс, тому що все, що менше, ніж за годину марно для спалювання жиру.

+769
oScarDiAnno 11 квіт. 2013 р., 19:05:10

Я думаю, два шляхи для подальшого зростання на тренуванні ногу з масою тіла будуть стрибки і ухили.

Стрибки пропонують безліч цікавих динамічних варіацій. Якщо ви не зацікавлені в Присідання стрибком, то, можливо, Стрибки на високій платформі. Адже ці танцюристи також стрибати багато.

Як по схилу (або по сходах), він би остаточно зробити спринти більш складним.

+704
iMacThere4iAm 1 вер. 2018 р., 00:04:28

this is what usually i eatОскільки всі говорять про важливість макроелементів в спалювання жиру і нарощування м'язів програма, але ніхто не говорить про кількість, в якому ці мікроелементи необхідні для відвідувача тренажерного залу.

Я після дефіциту калорій і працювати і у мене є трохи темряви під моїми очима..я думаю, що я щось упускаю

У мене немає звичайної тренування... я вобще лат тягнути падіння, присідання (3 дні в тиждень), біцепса кучері, кучері передпліччя, двк летить, розширення трицепсів, гантель рядків, бічній піднімає. Я роблю це щодня. 3 комплекти 10-15 повторень і до відмови.

Мій вік : 18.6 Вага : 71кг Висота : 165см Б. Ф. % : 28% (приблизно)

Я вчуся в груди і плечі, натисніть Починаючи сила' виконавця Mark Rippetoe.

+648
Carlton Walsh 28 трав. 2019 р., 11:54:06

Runkeeper це відмінно підходить для відстеження вибігши з GPS і коучинг. Зовсім недавно я почав використовувати можливість відслідковувати тренування на Орбітреки, бігові доріжки.

Однак, я не знайшов відповідного додатку, щоб відстежувати інші тренування - кількість віджимань або присідань, або вага і повторів на масу машини. Я просто хочу, щоб відслідковувати дату проведення тренування, тренування зробили або потриману машину, піднятий вага (якщо це доречно - це не для відстеження віджимання, присідання і т. д.), і кількість підходів і повторень виконувати. Тоді я хочу мати доступ до історичних даних і тенденції, так що я можу відслідковувати продуктивність.

Є додаток, як це? Я б краще щось, що використовують хмарний сервіс для зберігання даних, а не зберігати в локальній базі даних. Служба повинна також показати тенденції та історичні дані про тренування. Обмін даними не є обов'язковим, але будуть оцінені.

+642
Jonny Levi 22 лип. 2015 р., 07:58:32

Я в першу чергу зосередитися на видиху, переконавшись, що мої легені очищаються якомога більше повітря. З зусиллям на видиху, легкі просто заповніть природним шляхом за рахунок різниці тиску (так само з гри на духовому інструменті, до речі).

+613
brandenbyers 25 трав. 2014 р., 19:30:54

Ви, звичайно, можете працювати, коли холодно, але є деякі речі, які ви повинні зробити, щоб переконатися, що ви комфортно і безпечно.

У цьому посібнику на холодну погоду безпеки рекомендує одягатися в шарах. Як ви нагріваєте, які ви будете, ви можете видалити шари у міру необхідності. Якщо ви відчуваєте холод, ви можете додати шар на місце.

Нейлон або GoreTex Шнурів рекомендується для зменшення вологи і захистити вас від вітру, а також в'язана шапка може зберегти 40% від вашого тепла тіла від втечі через голову!

Рукавички і лижну маску також варіанти, якщо він отримує достатньо холодно.

+506
sdepold 2 вер. 2019 р., 00:59:16

Моє враження, враховуючи, що я прочитав в інтернеті про те, що стероїди допомагають організму відновлюватися набагато швидше після тренування. Таким чином, для відновлення на роботі, вам все одно доведеться пошкодити ваше тіло в тренажерному залі, вірно? Але я чув, як люди кажуть, що ви навіть не повинні працювати, щоб отримати м'язи, якщо ти на стероїдах. Чи є правда в цьому?

+452
G Buesch 28 бер. 2016 р., 21:59:10

Звичайна полівітамінів цілком достатньо. Ви повинні бути більше стурбовані споживання калорій і макроелементів ваш спліт. Споживання калорій повинно бути як мінімум кількість калорій ви спалюєте. (Є калькулятори для цього в інтернеті.) І ваш макроелементів спліт-відсоток калорій, які надходять з білків, вуглеводів (цукру) і жири.

Наприклад, якщо ви спалюєте 2700 калорій в день (типова для активної молодої чоловік) і ви вибираєте 40% вуглеводів, 40% білка, 20% жиру спліт (типовий спліт для тих, хто хоче Навальний), то вам буде потрібно 1080 кал з вуглеводів, з білка 1080, а 540 від жиру.

Тип навчання нічого не зміниться, тому що базовий принцип той же: замість того, які поживні речовини ви використовуєте під час навчання, так що ви можете знову поїзд. Навчання інакше VO2max, ви можете бути спалювати більше вуглеводів і жирів, і ви будете, ймовірно, побудувати менше м'язів, так що ви можете взяти 10% від білка і додати його у вуглеводи. Загалом, якщо тренування інтенсивна, то користь більше вуглеводів. Якщо більше аеробних/витривалості, то підвищення вуглеводів і жирів приблизно порівну.

+448
Flkevin 4 лип. 2013 р., 03:53:06

Якщо ви не непереносимість лактози, у молока є які-небудь конкретні негативні наслідки на вас під час важких навантажень?

Ми не говоримо про молоко калорій або жиру, що ставляться до втрати ваги. Хіба молоко містить компонентів, які впливають на продуктивність, до такої міри, що молоко слід уникати?

Наприклад, скажімо, хтось бере участь у шкільному оркестрі, де вони практикують вправи на відкритому повітрі протягом 6-8 годин в день, 5 днів в тиждень під час практики. Це на відкритому повітрі протягом літа, з температурою до 80-х-90 градусів за Фаренгейтом. Я чула, що молоко "згортається" у вашому шлунку протягом тривалих періодів важких навантажень і може викликати нудоту. Це здається неймовірним для мене.

+445
yarcemremont 4 лист. 2018 р., 20:38:22

Питання досить ясний. Як додати вагу для вправ як велосипед хрумтить, хрумтить у животі, хрест хрумтить рука та інші головні АБ домашніх тренувань.

Зверніть увагу - я роблю вправи вдома, тому до перерахованих ваги повинні бути все, що я міг знайти, що досить важкий. У мене шини генератора. Це досить важкий і я використав це, щоб працювати мої м'язи.

+436
alukach 3 лют. 2012 р., 07:30:17

Я був би дуже вдячний деякі поради на конкретне питання у мене про мою програму тренувань. Я 34-річний чоловік середньої статури, 1,80 м (5'10") у висоту. Моя мета-просто "слюсар", що означає замість тоноване/полегшення верхньої частини тіла м'язи і зберігаючи жир на животі як мінімум. Я в даний час в "так собі" форма: тонкий, але ніякого помітного росту м'язів/тонус, і з натяком на жир в області живота.

Я не мати легкий доступ до тренажерний зал і так зібрали (з різних джерел) програма тренувань будинку для себе, що складається з наступних сесії, яку я намагаюся робити 2-3 рази в тиждень. Сеанс складається з наступної послідовності, повторюється 4 рази:

 • А1
 • Б1
 • А2
 • Б2
 • А3
 • Б3

Де здійснює роботу біцепси/трицепси/груди (наприклад, А1=віджимань, А2=біцепс ж/ 5кг гантелі, А3=груди Вт/ 10кг гантелі) і Б здійснює роботи прес і ноги (наприклад, B1=складні ножі, В2=присідання). А являють найбільший інтерес під час Б (крім Джек-ножі) я думаю про якість "наповнювачів", щоб дати верхньої частини тіла відпочивають. Для кожної вправи, я намагаюся зробити так багато повторень, як я можу (не зовсім до "відмови"), зазвичай від 12 до 20, і короткі перерви між послідовностями.

У плані кардіо, я їжджу на роботу на велосипеді (1 година щодня) і недавно почали плавати два рази в тиждень (намагаюся робити якомога більше довжини басейну, як я можу). З якими самотужки не представляється, щоб зберегти жир на животі, я був до недавнього часу змінний сила моя головна програма, описана вище, з (аналогічно організовано) кардіо, але у мене ті ж сумніви у її ефективності (Читати далі).

З тих пір, коли дивлячись у дзеркало, я не те що задоволений своїм прогресом, я просто цікаво, якщо моя програма-це просто занадто мало, і є мінімальна інтенсивність - за кількістю повторень кожної вправи, вправи в послідовності, послідовності у сесії або сесій на тиждень, згідно з яким всі ці зусилля марні. Якщо так, я можу прагнути до активізації програми, поки воно окупається, або, якщо виходить, я не можу дозволити собі необхідне для цього час, так кидайте його хоча б не витрачати час даремно. Я сумніваюся, що відносини між видимими результати і зусилля є лінійною, тобто Що ж ви отримуєте, скільки ви вклали. Вірніше, є, мабуть, якийсь мінімальний поріг, вище якого ці програми окупатися - і ось що я сподіваюся, що фітнес-знаючі люди тут можуть проконсультувати з приводу.

Також, хоча я мав намір зробити цю програму сили 2-3 рази на тиждень, іноді я дійсно керувати тільки один тиждень, та/або скоротити, щоб менше послідовності, ніж 4. Я бачу певний прогрес, коли я зберегти його, але ще важко сказати, чи буде це окупатися навіть з вищевказаними цифрами. Моє запитання залишається, щоб досягти своєї мети фітнес, я повинен:

 1. Не скоротіть кількість повторень/послідовностей/сесій, які я виклав
 2. Збільшити ці цифри (які і на скільки?)
 3. Робити зовсім іншого типу програма домашньої сили, такі як інтервальні тренування, які я робив у минулому році (8 комплектів у вправі 20 сек + 10 сек викл) з Ні-краще результати, ніж те, що я роблю зараз

Моя дієта може бути корисною: я їм переважно вегетаріанський, як правило, варені/сирі овочі, фрукти, зернові, горіхи, макарони і хліб. Я триматися подалі від нездорової їжі і надмірного цукру.

Також актуальна ця витримка з рекомендації щодо фізичної активності для американців, яких я, здається, задовольнити:

2 години 30 хвилин (150 хвилин) помірної інтенсивності аеробної активності (наприклад, швидка ходьба) щотижня і силові тренування, зміцнюють м'язи, що діяльність на 2 або більше днів на тиждень, що працювати всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спина, живіт, груди, плечі, руки).

Дуже вдячний за будь-які думки!

+425
webber 12 черв. 2013 р., 20:28:53

Відмінний питання! Як ви, ймовірно, очікувати, щоб отримати результати, які ви шукаєте, вам потрібно зробити деяку роботу. 20 кг це багато ваги набрати, але це досяжна мета! Це, напевно, не те, що ви хочете почути, але у свій перший рік, ви не повинні чекати більше ніж 10 кг здорового ваги. Ви повинні бути терплячими!

Відмінний спосіб, щоб почати з простої 3 або 4 дні в тиждень рутини, яка фокусується на тренування і наводяться деякі високої інтенсивності кардіо деякого типу. Я особисто втратив жиру, але набрала вагу в той же час протягом декількох місяців поспіль, використовуючи цей тип рутини, і мені дуже подобається такий стиль навчання. Це швидко, має великі результати, і ви будете любити його!

Щоб почати роботу, потрібно, щоб освоїтися з декількома базовими навчання рухам вага:

Я знаю, що це може виглядати страшним для новачка, але перш ніж ви перестанете боятися, я дам вам знати, що я збираюся дати вам кілька альтернатив, які є ефективними і менш лякаючим. Вони, однак, є оптимальними варіантами, так що якщо ви не боїтеся, пірнати!

Тепер це просто рутина я кажу. Це називається штовхати/тягнути рутину, тому що одного разу ти зробиш штовхаючими рухами, наступного разу, коли ви будете робити тягнуть руху. Що додасть вашому відсунути час частини тіла, щоб відновити, поки в наступний раз, і навпаки. Однак, після присідання рух ваше тіло може обробляти робити частіше, ви будете робити присідання кожен раз, коли ви тренуєтеся. (Плюс це допоможе вам отримати велику дупу!)

Ви повинні структурувати свій розпорядок навколо вашого графіка, але тепер будьте впевнені, щоб отримати принаймні один день відпочинку між кожною тренування. Я буду вдаватися в подробиці, але ось приклад розкладу:

 • В понеділок (натискаємо день): Присідання, Жим лежачи, 10 хвилин високої інтенсивності кардіо
 • Середа (день тяги): присідання, гребти, 10 хвилин високої інтенсивності кардіо
 • У п'ятницю (пуш день): Присідання, накладні прес, 10 хвилин високої інтенсивності кардіо
 • Понеділок (день тяги): присідання, станова тяга, 10 хвилин високої інтенсивності кардіо
 • Повторіть, починаючи з середи (і т. д.)

Руху

Для початку, ви повинні бути спрямовані на 3 підходи по 10 повторень кожного руху в рутині. Ви повинні використовувати вагу, який досить важкий, що на ваш останній реп з 10, ви реально боролися. Ви повинні намагатися збільшувати вагу так часто, як ви можете і прагнути до 10 повторень. Приймайте 1-3 хвилин відпочинку між кожним набором, в залежності від того, як ви відчуваєте. Коротше, краще відпочивати у вашому випадку.

Присед

Сквот слід вважати основою вашої підготовки. Це вправа будеш робити саме для вас. Не тільки ви отримаєте деякі серйозні "назад", але ви також отримаєте чудову поставу. Це найголовніше рух, і ви повинні спробувати все можливе, щоб оволодіти нею. Я надав більш детальну інформацію про присідання в розділі нижче поради. Відмінна альтернатива, поки ви будуєте довіру з рухом-це гантелі сидячи. Я повинен згадати, що ви не повинні використовувати Сміт, натисніть на навпочіпки (подробиці тут), тому що це дійсно напружений на коліна і створює м'язовий дисбаланс між передньою і задньою ногою (погані новини! причини різні системні проблеми!). Завжди використовуйте вільні ваги.

Станова тяга

Тяга схожа на присед в тому, що він працює, що називається ланцюг задніх (живіт, ноги, спина). Однак, це також допоможе визначити ваш верхній частині спини, яка щось присед не можу робити. Це також допоможе дати вам дійсно вигідні і царственої поставою, що відбувається природно. Є не так багато альтернатив для цього, але інший варіант-на негнущихся ногах станова тяга. Ось відео про жінку, пояснюючи негнущихся ногах станова тяга. Я рекомендую робити деякі дослідження на це рух, щоб отримати бланк. Пам'ятайте: тримайте поперек прямий.

Лава Для Преса

Не тільки лава для преса можливо зробити вашу груди більш стрункими, але це також допоможе вам визначення в твоїх руках, яку ви шукаєте (поки під руку щиток). Відмінна альтернатива ви, мабуть, знайомі з пуш-ап. Пуш-ап жорстка тренування! Але, якщо ви вирішите масштабувати його віджиматися з колін вниз, ви робите собі більше шкоди, ніж користі. Масштаб цієї вправи, нахиливши проти чогось. Чим краще ви стаєте на нього нижче, ви можете піти. Кинути в деякі варіації, ви також можете зробити допомагали діпи.

Рядка

Рядки дуже важлива для додання фігурі в спину. Це також допоможе природно потягніть плечі назад і дати вам більш вертикальному положенні. Він також відмінно підходить для визначення ваших руках. Моя улюблена варіація цієї вправи-це перевернуті рядка. Якщо ви боріться за свої 10 повторень, ви можете збільшити нахил. Час від часу вам може знадобитися, щоб додати деякі зміни, роблячи допомогу підтягувань , якщо у вас є машина (або само-допомога підтягувань , якщо ви не).

Накладні Прес

Ваші руки будуть вдячні Вам за це рух. Там не багато до нього, просто натисніть на накладні вагу. Ви можете хотіти використовувати гантелі , поки ви не звикнете з цим рухом.

Кардіо

Всупереч поширеній думці, довгі, сеанси проміжними кардіо ... як біг протягом півгодини або за допомогою еліптичного -- дуже погані методи кондиціонування і втрата ваги. Існує великий обсяг досліджень, показуючи, що короткий, висока інтенсивність тренування, де це. Я випробував фантастичні результати (це збиті мене в такій хорошій формі, мій пульс у спокої-насправді в 40-е роки!, плюс він тримає мене жиру мінімум.)

Ви можете що-небудь підхід з підвищеною інтенсивністю, якщо вам подобається-навіть присідання. Ідея полягає в тому, що ви хочете піти так складно, як ви можливо протягом короткого періоду часу, потім сповільнити його приблизно в два рази довше, то йти важко, і т. д. Мій улюблений тип інтервалів пагорб спринт (бігти, як можна швидше в гору, бігати назад вниз). Мені теж подобається використовувати цей метод на тренажері, або stairmill, або навіть накласти кілька рухів разом без відпочинку між ними (наприклад, віджимання з подальшим рядами йдуть присідання). Експериментуйте! Ідея полягає в тому, що ви штовхати так складно, як ви, можливо, може протягом 10 хвилин.

Ось воно!

Удачі! Ви збираєтеся робити великі. Я думаю, ти будеш вражений тим, наскільки велика ваші результати в перші кілька місяців. Якщо у вас є які-небудь питання, не соромтеся коментувати в розділі коментарів нижче.

Цей стиль рутинну дійсно пропонує багато пробіг. Якщо ви опинитеся стає застійної, повернутися і запитати про нас методології проміжними навчання!

Поради:

 • Пити багато води (особисто я п'ю хоча б літр в день). Це допоможе системі лімфи вашого організму врівень пошкоджених м'язових тканин тіла. (Примітка: вода п'явок солі з вашого тіла. Середня американська дієта має достатню кількість солі в ньому для цього не важливо, але якщо ваша дієта з низьким вмістом натрію, переконайтеся, що ваш споживання солі трохи, так що ви не стати гіпонатріємія.)
 • Поїсти в чистоті. Менше оброблена їжа, тим краще. Шляхом обробки я маю на увазі те, що змінює його з сирцю. Родзинки отримують при переробці винограду. Рулонний вівса обробленого вівса. Ви будете здивовані, наскільки ваш щиток буде ухилятися, навіть якщо ваша фігура залишиться, просто від постійного здорового харчування.
 • Їжте достатню кількість білка. Інша частина ваших потреб в калоріях може прийти звідки завгодно, просто будьте впевнені, щоб отримати достатню кількість білка, так що ваші м'язи можуть залишатися здоровими (як мінімум 1 г на фунт ваги тіла в день-це гарне правило).
 • Отримати достатню кількість сну. Спати, коли ваші м'язи і центральної нервової системи, тяжкість їх регенерації. Якщо ви можете набрати більше 8 годин на добу, то результати прийдуть набагато швидше.
 • Контролювати свою вагу. Додавання звичайної тренування означає, що ви можете бути спалювати більше калорій, ніж ви розумієте, що означає, що ви можете втратити вагу. Складіть штангенциркулі шкіри є відмінним інструментом, щоб допомогти вам відстежувати ваш жир (до того ж вони дуже дешево на Амазоні. Я особисто це один і щасливий з нею). (Я не рекомендую електронного жир читачів, тому що вони дуже неточні.) Взяти для читання кожні 2 тижні, щоб допомогти дати вам деяке уявлення про те, чи не ви їсте досить або забагато. У кінцевому рахунку, масштаб не має значення -- дзеркало повинно.
 • Медитувати. Якщо ви можете додавати 15-20 хвилин в день медитації в свій раціон, повноцінним відпочинком, дійсно допоможе вам знайти усвідомлення свого тіла. Плюс це допоможе вашому мозку створити нервово-м'язові шляху, так що ви можете бути більш ефективним у ваші тренування.
 • Присідання: Ця вправа допоможе вам отримати велику дупу, ноги, і ядро. Якщо гантелі занадто важкі, спробуйте почати з мітлою або ПВХ труби або гантелі. Підказки для навчання цієї вправи повинні думати про:

  • Зберігаючи вашу груди вгору
  • Всі чотири кута ноги прикуті до Землі
  • АБС туго (як ніби хтось збирається вдарити вас в живіт)
  • Коліна, як ви спускаєтеся. Спробувати тиснути на ваші коліна, так що ваші ноги залишаються відкритими. Це буде тримати ваші сідниці займається.
  • Не шубовснути в нижнє положення, контролювати себе на шляху вниз. Тримати ваші м'язи міцніше будуть захищати ваш хребет від травм.

  Потім спробуйте торкнутися вашої дупи до щиколоток. Не забудьте зберегти ваші п'ятки на землю; штовхати через п'яти. Важливо використовувати гарну форму на цьому вправі, тому якщо ви не впевнені, пошук YouTube або поставити особистий тренер.

+419
fuga 28 бер. 2012 р., 20:00:27

Як хтось згадав, це не вправу, яке викликає біль у попереку; однак це може призвести до більшого напрузі на ній далі, особливо якщо ви мали в попереку і слабкі підколінні сухожилля, для початку. Коли на негнущихся ногах станова тяга використовується правильно, він може принести користь вашої нижньої частини спини і підколінні сухожилля за рахунок ефективного націлювання них і вирощування їх сильнішими у спробах мінімізувати таку біль.

+410
dtycgtkc37 15 вер. 2011 р., 16:59:27

Несучі і високої ударної навантаженням збільшують щільність кісткової тканини. Тому присідання, тяги, і натиснувши тягарів над головою допоможе. (Як кажуть, штангою, тренування великий медицини.) Так би бігає, стрибає, і всі його варіантів. Поле спорт-це ще один хороший спосіб, щоб переконатися, що ви дати організму певний вплив.

+409
luisjo 7 груд. 2015 р., 04:22:40

Я турбуюся в основному про моїй дієті, як він ставиться до міцності будівлі.

Я не турбуюся про інших факторах, бо у мене швидкий обмін речовин і не набирати вагу і досить активний, що я відчуваю, що інші проблеми не стосуються мене.

Що я їм багато останнім часом курка смужки з супермаркету. Вони мають хорошу ціну і вони мені подобаються. У кожної смуги є 3 г білка, 5 г жиру, 6 г вуглеводів.

Якщо я їм, скажімо, 15, тобто 45 г протеїну, який може бути використаний в сторону мого будинку сила. Буде 75г жиру заперечувати? Тим більше що я, здається, не додає у вазі?

+380
radnan 19 серп. 2018 р., 05:54:51

Які відмінності між відкритої долоні і кісточки пуш-ап з форм з точки зору вигоди, ризики та перспективи розвитку м'язів?

Відкриті долоні:

Open-palm

Рулька:

Knuckle

+375
dot1mav 22 черв. 2016 р., 15:16:26

Я хочу почати біг підтюпцем і медитація, оскільки обидві ці діяльності мають величезні переваги. Я дуже хочу зробити ці дві дії мої звички. Я десь вичитала, що людина повинна зосередитися на одну річ за один раз, якщо він або вона хоче зробити це звичкою. Так що я повинен додати біг підтюпцем і медитація в моєму житті одночасно або я повинен практикувати одну річ протягом деякого часу, а потім почати робити інший теж?

+347
Michael Bogle 14 вер. 2015 р., 18:06:28

Єдине, що я можу думати, це мухи - переконавшись, що ви отримаєте хорошу розтяжку. Крім того, що може грати з часом з диханням.

Хоча ви думаєте про барі лінійно (сантиметрах від грудей) є набагато більше відбувається.

Після продувки моєї rotorcuff готується до шоу, я майже ніколи не плоска лава під штангу більше і мене взяли набагато більше, і мої плечі як божевільний. Однак це не допоможе, якщо ви є важкоатлетом.

+271
Jaoheah 17 квіт. 2010 р., 09:03:55
 1. Гумова, ймовірно, самий безпечний спосіб

 2. Ви можете використовувати джиу-джитсу шиї навчання тут:

enter image description here

+249
webaholik 17 черв. 2011 р., 00:44:13

Плавати:

Після сидіння в офісному кріслі протягом 10 (11? 12? Більше?) годин кожен день, плавання-це найкраще, що ви можете зробити для вашого тіла. Деякі з переваг:

 • Відмінний кардіо тренування. Плавання розвиває серцево-судинної м'язи, покращує витривалість, силу, споживання кисню і гнучкість, просто назвати декілька.
 • Ніякого стресу на ваших суглобів. У невагомою середовищі сприяє зниженню тиску на коліна, хребет, спина і все інше, що ви зазвичай використовуйте для того, щоб знести навколо себе в повсякденному житті.
 • Зміцнити м'язи ви зазвичай використовуєте. Основні, руки, плечі, ноги - ви називаєте це.
 • Поліпшити поставу. На відміну від їзда на велосипеді або біг, плавання змушує вас протягнути і активувати всі скелетні м'язи, які зазвичай згорбившись, коли ви працюєте, ходити, сидіти і т. д.
 • Насолоджуватися деяким тихим часом. Це особистий фаворит - ось шанс, щоб відфільтрувати шум, ми повинні жити і просто є деякий час, щоб розслабитися, прислухатися до свого внутрішнього голосу (або водонепроникний музичний плеєр) і просто розслабитися і отримати дещо збагнути.
+246
Kosuke Ogawa 23 січ. 2020 р., 05:48:50

Я багато сальси і як і багато інші танці, ви повинні мати певні м'язи підсвідомо і майже постійно напружена так, що танцюрист не того, щоб пам'ятати, щоб 'флекс' весь час тримати поставу і т. д. Сподіваюся, деякі з вас зрозуміли, що я хилю.

Зберігаючи м'язи напруженими, я маю на увазі, пам'ятаючи, що м'язи використовувати, щоб виконати певні процедури, без того, щоб думати про це.

Моє питання, які вправи я можу зробити так, що моє серце завжди готова, коли мені це потрібно, не думати про це? Коли я роблю обертань і поворотів я часто забуваю напруженою моє серце. А адже ядро-це допоміжна м'яз, ніж тій, яка використовується для виконання дій дуже важко використовувати його.

+238
Cindy Penner 24 січ. 2011 р., 13:28:34

Багато скажуть вам, що найкращий час, щоб зробити удар насамперед з ранку на порожній шлунок. Теорія про те, що відсутність легкодоступних вуглеводів "змушувати" ваше тіло, щоб спалювати жир.

Вторинна вигода-це прискорення метаболізму, яке приходить із натисніть (або будь-яка вправа на те пішло). Робиш натисніть вранці означає, що ви будете відчувати свій "Форсаж" протягом всього дня.

Це головна причина, чому хіт (або будь-які інші вправи) краще не робити пізно ввечері або в нічний час, так як прискорення метаболізму та загального кидатися в різні штабні навчання гормони, які ви відчуваєте, можуть вплинути на вашу здатність заснути.

Самою великою проблемою з раннього ранку хіт ..., хто отримав фізичну або розумову енергію, щоб робити вправи після пробудження? Не і. Якщо ви один з тих людей, які прокидаються так яскраво, як кнопка, потім піти на це. Для решти з нас, ранній ранок вдарив важкий склад. Якщо що-то складною, ви, менш імовірно, щоб дати йому 100% і менш імовірно, щоб дотримуватися його.

Деякі дослідження вказують на день, як найкращий час для будь-яких фізичних вправ, на основі біологічних ритмів вашого тіла. Однак, коли справа доходить до наукових досліджень, мати на увазі, що тести зазвичай виконуються на купу людей у контрольованому середовищі. Всі дослідження можуть тільки коли-небудь ознакою.

Незалежно від результатів цих тестів, це не обов'язково означає, що вони будуть ставитися до вас. Ваш найкращий підхід завжди дати щось спробувати, подивитися, як вона йде, то спробуйте змінити його трохи і порівнюйте свої результати.

ІМО, найкращий час, щоб зробити удар, коли ваш спосіб життя дозволяє. Будь то ранок, обідня перерва, після обіду або після роботи. Якщо ви виберете час, на основі досліджень або слово іншим, і ви знайдете його struggleand тоді це не буде ефективним.

Знайшовши зручний для вас час, той час, що ви можете дотримуватися і знайти найбільш зручний, ймовірно, означає, що ви будете дотримуватися його в довгостроковій перспективі.

Кращий час дня для тренування час доби, що ви можете дотримуватися.

+189
haisanchik 25 лип. 2011 р., 00:27:27

Стартова сила і stronglifts є мета сила, і в меншій мірі атлетизму. Рег Парк тренування з бодібілдингу підготовка, яка має велику ступінь збігу з силові тренування для новачка.

Забравши речі, як гомілки і передпліччя робота з Рег Парк тренування дозволяє більше зосередитися на інших елементів.

+162
Wesley Cenatus 7 лип. 2015 р., 13:12:12

Мені шкода чути про ваших стегон і суглобів, я знаю, що є тиск на вас, щоб виглядати певним чином, і з точки зору довіри вам буде відчувати себе краще і мати більше енергії, щоб взяти на світ, якщо ви втратили пару зайвих кілограм.

Так що ваші фізичні можливості залишити в стороні, що ви можете зробити і що у вас є контроль над??? Їжа, яку ви їсте!!

80% втрати ваги відбувається на кухні, тому навіть без фізичних навантажень ви можете втрачати вагу. Ось кілька порад, які я хотів би запропонувати: Їжте невеликими порціями більш часто Їжте більше зелених овочів(вони спалюють калорії під час їжі) Курка і риба-ще краще, менше читай м'яса. Дозвольте собі дієту, де можна їсти що завгодно, але повернутися в свій новий розпорядок на наступний день, побачити його в якості нагороди за хорошу. Пийте воду, повільно і спробувати на 6-8 склянок на день (це не брехня) Виріжте цукру і жирів з вашого 6 днів харчуватися краще, але привести його назад, якщо це ваша лікування на 7 добу.

Тільки дотримуючись цих правил, ви будете втрачати вагу. Просто пам'ятаю, робити щось краще, ніж нічого.

+122
Bethy Greeno 17 трав. 2019 р., 13:06:15

Найбільш важливі рівняння:

 Стимул + відновлення (сон і поживні речовини) = адаптація

Так ви хочете, щоб адаптуватися до більш великої версією самого себе?

1А) ліфт більше, то ви робите зараз. Часто це тягне за собою піднімати більш важку вагу або більше повторень і сетів.

1Б) виберіть складним для всього тіла вправи: присідання, станова тяга, накладні пресування, chinups, і т. д.

2а) переконайтеся, що ви вийти з цих підйомно-сесій. Буду 3 рази на тиждень буде достатньо.

2б) спати [в середньому] 8 годин в день

2С) з'їсти купу калорій висококалорійну їжу (див.: жирна їжа, як горіхи, авокадо, кокосове масло прямо з ванни), щоб допомогти вам задовольнити ваші потреби. Якщо ви не можете досягти профіциту калорій, то ви не маєте необхідного сировини, щоб перетворити ураження м'язів (з сесії) у зростання м'язи / набрати вагу.

Слідкуйте за цим і ви, безсумнівно, бачити прогрес.

+66
fredrick 8 січ. 2010 р., 00:32:01

Знайти і вивчити на клітинному термогенез.

Це може бути одне правдоподібне пояснення, чому ви можете себе речі більше калорій, не набираючи вагу. Ідея про те, що калорій повинно дорівнювати кількості калорій, це не зовсім вірно (в тому сенсі, що ви повинні фізично здійснювати своє тіло для того, щоб "споживають" калорії), коли ви фактором в клітинній термогенез. Вашого тіла або клітин має здатність спалювати зайві калорії самі по собі.

+11
gilberto Rockymarcial 31 лип. 2010 р., 06:11:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil