Який хороший розпорядок дня для зміцнення ніг для катання на гірських велосипедах?

Я досить завзятий гірський байкер і я хочу забрати свою фізичну форму і навички на наступний рівень з ним. Коли я йду на атракціони за 1,5 години, мої ноги відчувають себе досить побили і почнуться судоми (у квадрациклів і телят).

Що б бути деякі хороші вправи, щоб збільшити свою силу і витривалість і зменшити судоми? Здебільшого він відчуває, як мені квади не вистачає в силу і витривалість.

+805
blessed 22 вер. 2012 р., 01:12:38
30 відповідей

Я думаю, що різні аспекти цієї гігієни, тепло, і навчання.

Гігієни: шкарпетки допоможуть зберегти ноги "чистішими", ніж ходити босоніж. А комфорт річ також деякі параноїки щодо ходьби на підлозі, коли інші Пітніють ноги або навіть взуття пройшлися.

Тепло сама за себе, як зручніше. В залежності від типу підлоги і якщо в кімнаті холодно то так, шкарпетки може мати сенс.

Навчання ще один коментатор зазначив, що це допомагає вам бачити більш тонкі рухи м'язів ваших ніг.

Фактурні шкарпетки забезпечують зчеплення, так що ви можете утримувати позиції. Однак, я переконаний, що в кінцевому рахунку ви втратите частину навчання. Коли ви тримайте позу, частина його підготовки вашої стабільності, використовуючи різні м'язи, щоб тримати себе в руках. Носіть взуття або шкарпетки текстурований ви можете втратити трохи цього розвитку, але в якій мірі і значимість у загальній схемі речей, я не впевнений.

З точки зору самосвідомості. Не переживайте сильно. Це так само, як будь-тренажерний зал зрештою люди більше орієнтовані на свої власні речі, щоб піклуватися, як ти виглядаєш для інших. Ті, хто витрачає величезну кількість часу в іншому місці, втупившись на поверхневі речі, а не їх пози насправді не варто своїх думках в будь-якому випадку.

+935
Mathlight 03 февр. '09 в 4:24

Враховуючи ваш опис себе, висоти, ваги, і той факт, що ви новачок, ви повинні використовувати багато. Правда полягає в тому, що одна група м'язів за тренування-це просунутий культурист спліт. Там дійсно повинна бути основа м'язової роботи.

Навчання для початківців

Джим Stoppani має гарний підхід до побудови маси, приймаючи вас від початківця до просунутого в 12 тижнів. Він має деякі особливості, на які слід звернути увагу:

 • Кожен етап буде у вас підніматися важче, і додаючи обсяг. Це називається прогресивної перевантаженням.
 • Вам потрібно тільки внести більше різноманітності в свою роботу, ємність збільшується, щоб продовжувати вдосконалювати.
 • Ви починаєте з основними рухами суміш як присідання, жим лежачи, рядків і т. д. і отримати більше спеціалізованих плином часу.

Розбивка така:

 • Фаза 1: повна тренування тіла кожної сесії 3 рази в тиждень (1-3 тижні)
 • Етап 2: 2 дні спліт тренування 4 рази на тиждень (4-6 тижні)
 • Етап 3: 3 дні спліт тренування 3 рази на тиждень (7-9 тиждень)
 • Фаза 4: 4-денний спліт тренувань 4 рази в тиждень (тижні 9-12)

Тепер, програма Джим Stoppani не єдиний спосіб набрати масу, але задовольняє потребам бодібілдера і пристосовується, як вони ростуть. Правда ви не зможете йти в ногу з фази 1 при використанні Ваг можна використовувати на етапі 4. Це пов'язано з потребами відновлення. Ваше тіло повинно бути в змозі відновити себе сильніше і більше ви після стресу тренувань.

Інша сторона медалі-це їжа

Суть культуризму для нарощування м'язової маси, але при цьому залишатися досить худий, що ви можете бачити їх. Вам потрібно харчуватися як бодібілдер, щоб побачити поліпшення, які ви хочете. Вона вимагає калорій, щоб наростити м'язову масу, але ви не хочете, щоб просто бездумно жерти все підряд. Інший бодібілдинг статті з масової забудови дієта розповідається про те, що ваш раціон повинен складатися з:

 • 15-17 калорій на кілограм маси тіла
 • 1г білка на кожен фунт загальної маси тіла
 • Поділ їжі на 4-7 прийомів їжі в день-це дійсно залежить від того, що вас влаштовує
 • Отримайте ваші калорії з цільних продуктів

Ви знайдете, що добавки на масу набирає дієта не може дійсно знадобитися, крім полівітамінів і омега-3. Ви будете робити краще їдять ваші вуглеводів з рису і картоплі, ніж ви будете з ванної маси гейнер.

Якщо у вас є важкий час отримання маси, Йорданія Syatt була гарна стаття , що охоплюють типові проблеми "азоту" є:

 • Ця формула відмінно вбирається зазвичай їдять. Відстежувати калорії, щоб побачити, скільки ви дійсно їсте.
 • Вони можуть бути таких дієт або нерозуміння дієтичні рекомендації.
 • Не тренуєтеся правильно. 3-4 рази в тиждень-це солодке місце для масового отримання.
 • Не правильно спить. Більшість будівлі м'язи відбувається, коли ви спите. Сон-це дорогоцінний.
 • Відсутність послідовності в будь-якій з цих областей.
+879
atmacola 14 лип. 2011 р., 09:07:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я десь читав, що якщо ви їсте правильну комбінацію фруктів та овочів ви можете насправді набрати вагу. Так буде їсти 2000 калорій варто фруктів і овочів зробить вас набрати вагу, як якщо б ви з'їли 2000 калорій в яловичина, курка або свинина?

Якщо так, то у мене таке запитання: я знаю, що 2000 калорій з овочів і фруктів дещо складніше, щоб споживати у великих кількостях, тому, якщо ваша мета набрати вагу, що краще: сік або їсть?

Якщо ні, то що ви пропонуєте-це оптимальний спосіб набрати вагу без особливих покладаючись на м'ясо?

+843
thepriebe 14 трав. 2013 р., 20:39:27

Якщо ви піднімаєте 3 дні, залишилося 4 дні для роботи. Я ток навчання на половину і працює кожен день. Ви будете робити тільки штрафом на такий план.

Пошук програм в Інтернеті. І сом е платних навчальних класів, які можуть добре працювати для вас, якщо є одна, яка відповідає кількість часу у вас є. Світ бігуна має прохолодний додаток для iPhone, яке дозволяє вам налаштувати програму тренування виходячи з ваших цілей і як довго у вас є, щоб дістатися до них. Це також дешевше.

Удачі!

Оновлення: минулого тижня перед гонкою, налягай на все навчання, в тому числі підйому.

+801
Chit Santos 3 бер. 2016 р., 19:02:57

В додаток до того, що вже сказав: вивчає загальні помилки для конкретного вправи дійсно допомогли мені. Наприклад, на жимі лежачи Є кілька речей, щоб уникнути, всі їхні речі, які можна перевірити без відео або дзеркала або корректировщик.

+787
Eddie Massengale 21 вер. 2015 р., 07:09:49

Затримавши дихання є звичайним, стандартним, прийнятим Пауерліфтинг практиці. Затримайте дихання протягом кожного повторення присідання, тяги і натискання.

Затримка дихання допомагає тримати свою скриню замкнений. Дихання під час реп закликає вас, щоб перемістити груди, означає, що ви втратите сором у м'язи живота, нижньої і верхньої частини спини. Це запрошує травми. Наприклад, я був вибухових через хороший набір станова тяга, але потягнув м'яз на спині, коли я дозволила собі видих на шляху вгору.

Якщо ви відчуваєте, як вам потрібно, щоб ваш видих в середині реп, іноді доводиться скидати бар і втратити репутацію. (В інших випадках ви можете подрібнити його.)

Клініка Мейо-це неправильно. Я припускаю, що, оскільки вони не дають підстав або доказів для їх заяви, що затамувавши подих небезпечно, що вони думають, що при затримці дихання під час підйому може призвести до якої небудь інсульт або аневризма. См. стор. 50-54 стартової сили 2-е видання опис чому це некоректно, де, серед іншого, зазначається, що

Немає даних за темпами ЦВА [інсульт] в тренажерному залі, тому що вони відбуваються так рідко, щоб бути статистично незмінним.

Клініка Майо говорить широкої аудиторії, і тому дає розведену поради зняття. Оскільки вони працюють з людьми, які, як старезні, інвалідів, вивантажилися, і не в обличчя тренувати, це має сенс для них, щоб рекомендувати піднімаючись легкими вагами на велику кількість повторень при диханні. Це не просто добра порада для тих, хто займається реальною підготовкою, а не вправа-диплом-фізична терапія.

+780
C Chorche 26 жовт. 2012 р., 14:11:34

Я купив еліптичний цикл, щоб схуднути. Після втрати ваги і звикнути до неї, тепер вона відчуває себе так само легко, як ходьба. Зараз в принципі марно. Але я не хочу його викидати. Тому я шукаю спосіб зробити його корисним для моєї тренування.

Я можу збільшити свій опір, змінюючи його як-то?

Буде носити 40lbs рюкзак при використанні це гарна ідея?

ЗИ: цей цикл у мене. Він має 11-кілограмовий магнітного маховика, тому це так легко, я думаю.

+775
CALIDR1979 21 лист. 2016 р., 10:32:46

Якщо ви піднімаєте, щоб стати сильніше, прогрес вимірюється у ваших вагах. Якщо ви піднімаєте більше, прогрес вимірюється в дзеркало і з рулеткою.

Біль ніколи не є хорошим показником прогресу і ефективність тренування.

Ексцентричні подовження (негативи), як правило, викликають крепатуру (Домс) набагато більше, ніж концентричні вправи. Якщо негативів зробив вас сильніше і більше, кожен буде сидіти і робити негативи.

Різні частини м'язи мають важелі тиску та потужності при різних кутах розширення. Якщо ви подивитеся на становій тязі, розсувні м'язів вербування відбувається.

Ізоляція вправи в цілому сприяють дисбаланси; ваше тіло не призначений, щоб бути готовими та для важких навантажень, щоб тільки бути оброблені передпліччя спирається на лікоть (завиток).

Якщо ви відчуваєте, як ви отримуєте прогресу хочеш, не турбуйтеся. Якщо ви хочете мати щось більш ефективне, дивитися в бік перевірених піднімаючись програм.

+764
Samia Joueidi 13 лип. 2013 р., 23:15:51

Розлад харчової поведінки потребує професійної допомоги, тому що є глибинні причини, які не тільки будуть вирішені шляхом харчування і фізичних вправ. Ви можете навіть не знати їх самостійно. Не проти отримати психологічну допомогу. Коли ми хворі, ми йдемо до лікаря, вірно? І ви не звинувачуйте себе за те грип або запалення. Не слід думати, що немає нічого поганого в спробі виправити психологічні проблеми, які можуть бути поза вашого контролю. Утримуючись від дозволяючи іншим допомогти-це впертість або необґрунтованої гордості.

Припускаючи, що ви отримуєте допомогу, деякі пункти, щоб допомогти вам. По-перше, на 200 калорій на добу просто не вистачає і не буде стійким для будь-якого пристойну кількість часу. Ви не отримуєте харчування ваше тіло потребує, будь то макро-чи мікроелементів. Якщо ви їсте в свій TDEE на (сумарної добової витрати енергії) ви будете не набирати вагу з часом. Не турбуйся про це. Мені потрібна статистика тіла, крім ваги (зростання, віку, статі, рівня активності) для визначення TDEE, але це, ймовірно, більше 1600 ккал в день. Просто є изо дня в день, а середній вагу за тиждень не зрушив з місця. Ви можете втратити або набрати невелику кількість ваги, в цьому випадку TDEE на може зазнати незначні зміни (скажімо, 100 ккал більше або менше), щоб налагодити його. Зверніть увагу, що я кажу середній вагу. Добові коливання повинні бути повністю проігноровані. Я зазвичай важу на 2 кг більше після вихідних, тому що я, як правило, їдять за обслуговування або бути менш суворою, або їм більше вуглеводів, а через 2 дні все пішло, тому що вага води. Тільки лінії тренда протягом тижня-це будь-яке тверде вказівку.

І як підвищити свій обмін речовин і не набирати вагу.

Силові тренування вважаються кращим підходом. Як м'язової маси тіла, збільшує ваш метаболізм буде теж повільно. Вага буде тільки збільшуватися, в хорошому сенсі, як це. Низький рівень жиру і більше м'язової маси-це мрія багатьох, і підвищить виглядає для чоловіків, так і жінок.

І мої жирові відкладення вище, ніж заздалегідь Ед, як я виглядаю товщі, навіть коли я при такому ж вазі або це моє розлад харчової поведінки.

Там не достатньо інформації, щоб йти далі, наприклад, у вас розлад харчової поведінки включають переїдання або недоїдання? Якщо ви на таку ж вагу, як ви використовували, щоб бути але ви вважаєте, що виглядати товщі, можливо, змінили склад тіла і м'язової маси тіла був загублений. Але це також дуже ймовірно, що ви могли б дисморфиями тіло і приділяти надмірну увагу до незначних змін, або бачити зміни там, де їх немає. Збільшення калорійності харчування може швидко привести до певних змін з моменту поповнення глікогену і глюкози, зберігає більше води. Просто ігнорувати це. Все налагодиться, де вони повинні бути з плином часу при правильному калорійності харчування і рівнів фізичної активності.

Одне я можу сказати точно, що якщо ви будете продовжувати є таке низьке кількість калорій кожен день, Ви будете стикатися з проблемами зі здоров'ям. Культивувати краще зображення тіла. Так мало їв кожен день має бути утомливо; що роботи можуть бути застосовані до чого-то ви можете пишатися і фактично здорових.

+751
pavan kumar chaitanya 25 серп. 2012 р., 07:04:33

В якості пацієнта реконструкції ПКС, мені сказали, що завжди протягне, перш ніж робити нічого. Робота на задній поверхні стегна, гомілки, розгинання ніг, і згин коліна стрейч займатися чимось фізичним. Ці вправи, які я роблю, щоб зміцнити коліно тому до 100%:

Статичні, сторона, спліт-присідання, випади ploymetric:

 • Статичні випади відмінно підходять для роботи всі основні м'язи стегон, сідниць і стегон. У цій версії випади, ти просто опускаючи коліно вниз, а не вперед або назад.
 • бічні випади схожі на статичні, але ви в основному крокуючи в сторону, щоб працювати в бічний рух.
 • Спліт-присідань може бути зроблено з або без ваг(гантелі чи штангу). Є кілька різних варіацій спліт-можна робити присідання з гантелями на одній нозі на узвишші на стілець і загін вниз, як ніби ви робите статичні випади або ви можете використовувати штанги без рельєфу і положення штанги на спині плечі і візьміться штангу в сторони. Ноги далеко один від одного; одна нога вперед, а інша нога позаду.
 • Пліометричні випади передбачає швидкий темп, вибух руху, координації та балансу. Це більш заздалегідь формі випади і будує Силу. Вони приходять в багато різних форм, наприклад "Мері Кетрін випади", де ви, в принципі, неодноразово робив статичні випади з стрибком між реп з меншим містом, як це можливо.
+744
Dmitrij996 18 лист. 2018 р., 02:37:29

Стрибки Box-це один з видів пліометріка вправи, яке засноване з високим імпакт-джампінг процедури. Планка-це типу Ab тренування, які зосереджені на збереженні посади, спиною вгору, лікті на підлозі, підтримуючи тіло, зберігаючи спину прямою, зберігаючи пряму лінію від плечей до стегон, до коліна, а ходиш на напівзігнутих. Поки ви на дошці упевніться, щоб тримати дихання. У самому справі, тримати щільна малюнок дихання при виконанні будь-якої вправи. Тримати ваш живіт, сідниці і м'язи ніг міцніше під час навчань.

+690
Jon Lajoie 2 груд. 2016 р., 06:20:01

Мені дуже подобається питання як її-те, що багато підлітків борються з в цьому віці.

На ваше питання "буде збільшувати кількість повторень я можу зробити спина до спини з допомогою м'язи, або це буде отримати плато в кінці кінців?" відповідь-Так, ви отримаєте ні краплі м'язів, але не багато, та й робити одне і те ж час призведе до збільшення плато.

Сказавши, що я думаю, ви повинні дивитися на інші варіанти ІФД ви серйозно про отримання в кращій формі, кращим варіантом для вас буде звернутися до вас у програму, і я перерахую 2.

 1. можна було б зробити щось подібне божевілля або Т25 якщо ви шукаєте що-то менш насичений, і в теж час як з Шоном Ти, переваги цих програм, що вони не використовують будь-яку вагу, лише час від часу, а 2-е і найголовніше з допомогою програми допоможе вам краще відстежувати прогрес і переконайтеся, що ви не потрапили на плато, але раз ви згадали, що купівля ваг-це не варіант, а якщо його із-за фінансових причин цього, ймовірно, не буде варіант, як добре.

 2. буде стежити за хлопцем, який я слідував його звуть Метт Furey, це буде дуже дешево, і це допоможе вам отримати загальну міцність, деякі м'язи, а також.

Ось посилання на його сайт http://www.mattfurey.com/index.htm

Ви можете також прочитати нижче, щоб отримати більше інформації http://www.bodybuilding.com/fun/mahler19.htm

Рутина #1: вбивця 200 віджимань тренування: 3 хвилин тому міст 100 індуїстські присідання 50 віджимання Хінду німецький 50: 10 в ліктях, 10 на руках, 10 Супермен 10 рук широкий, 10 рук назад виконується підряд без зупинки. 25 індуїстські Віджимання з ногами 10" серед 25 індуїстські Віджимання з ногами разом 25 індуїстські Віджимання з руками і ногами разом 25 пальця індуїстські Віджимання 3 хвилини тому міст, 3 хвилини переднього моста.

Рутина #2: 3 Хвилин Тому Міст 100 Індуїстські Присідання 10 Коників 35 Завантажувачів 10 На Колінах Прогини 20 Індійський Джемпер Присідання 10 Альпіністів.

Це офіційно для початківців рутиною, але для більшості це буде занадто багато, так що набори, як зазначено, але з меншою кількістю повторень.

Я сподіваюся, все це допоможе вам, я перерахую кілька порад, які допоможуть вам разом.

 1. У мене немає твого худий фактор, але і від інформації, яку ви надали, я б сказав, що споживання калорій повинно бути не менше 2000 калорій в день, не менше.

 2. Не поспішати, як він буде робити вам більше шкоди, то добре, спробуйте знайти кого-то, хто зробив ці програми і отримати більше уявлення про те, якщо рівень інтенсивності, він вам підійде.

+682
alex giovanny 1 лист. 2012 р., 13:45:39

Правило великого пальця полягає в тому, щоб мінімізувати гору працює на 1% від вашого гору працює. Таким чином, якщо ви робите Хілл тренування ви повинні підбігти і прогулянка або пробіжка вниз.

Звичайно, це не дуже практично для трас, на яких ви не мають ніякого вибору. Але ви хочете працювати над загальної фізичної підготовки першого (предреабилитационный), а потім зробити кілька вправ на узвозі в місяць до "сезону" ваші ноги.

Крос-тренінг і вправи настійно рекомендується

Є кілька методів для спусків на слід, який залежить від фундаменту і схильності, які не можуть бути вилучені. На сайті iRunfar.com є розділ під назвою "ультра запуск мішок трюків, які охоплює багато методів, які життєво важливі для слід працює, не тільки для ультрас. Тут всі плями статті про:

https://www.irunfar.com/2014/03/your-ultra-training-bag-of-tricks-dont-let-downhills-be-your-downfall.html

Побачимося на трасах ;)

+633
TMcManemy 14 трав. 2016 р., 21:33:52

Спочатку потрібно з'ясувати, наскільки вмотивована друзі. Є різниця між деякими друзями ходити в спортзал, тому що це їх річний дозволом і іншого, якщо вони дійсно хочуть запустити програму вагу. Це допоможе вам оцінити рівень інтенсивності, ви можете мати під час тренувань (після перших кількох тижнів).

Я б стріляв по 3 дні-спліт, якщо можна. Два дні веде до них ніколи серйозно про це або в цьому. 4 дні це велика відповідальність для новачка.

Ви повинні зрозуміти, що ваші друзі шукаю багато вказівок від вас. Протягом перших декількох тижнів ви більш особистим тренером, ніж приятель. Якщо ви просто намагаємося допомогти їм під час тренування, вони будуть втрачені. Також це не час для вас, щоб використовувати 5х вагу вони це роблять - думаю, що ці сеанси, як теплий пух.

День 1 - Понеділок

 • Штангою, жим 3-4 набори
 • Гантелі кучері 3-4 набори
 • як і багато інших груди і біцепс рухів можуть принести вам до 30-40 хв.

День 2 - Середа

 • T-адвокатське стан рядка 3-4 набори
 • Череп дробарки 3 набори
 • спробуйте деякі варіації поспіль, гантелі покачати прес, підтягування машина, трицепсів pulldowns - знову 30-40 хв.

3 День - П'ятниця

 • Присед 4 набори
 • АБС - дуже залежить від того, що ваш тренажерний зал пропонує допомогу хрумтить і зворотні хрусти, було б добре
 • спробувати екстензіі ніг, легкі випади, дуже дуже легкі, доброго ранку

На шпагат-те, що я даю новачків, які не фанатіють на пауерліфтинг або силові тренування. Він тримає вас від подвоєння на вашому фіксатор м'язів. Ви робите два основні рухи кожен день. Залишок дня ви стрибаєте від вправи до вправи по 2 комплекти. Ви повинні переконатися, що вони використовують дуже низькою вагою і намагайтеся тримати їх машин. Більше уваги про швидкості тренування не качає вагу. Також починаючи з дуже низькою першого тижня - вони ніколи не повинні підходити близько до провалу - ви гарантуючи, що ви можете піти вгору у вазі трохи основних рухів тиждень 2, 3, 4... якщо вони вам занадто втомленими, вони не повернуться. Не дозволяйте їм спробувати з'ясувати їх Макс. Вони будуть розчаровані, а потім болить.

Ваша головна мета-спочатку зробити їх, як присідання, жим, підтягування/основні рухи поспіль. Вони повинні зробити скоби. Вам потрібно підкреслити це з ними в хороших відносинах. Я рекомендував бити купу різних ліфтів після серйозних рухів на 2 комплекти по 2 причинам.

 1. Ви можете показати їм, як робити все правильно. Переконайтеся, що немає практично ніякої ваги і ідеальних форм. Як тільки вони зручно робити щось правильно вони будуть використовувати їх в якості своїх основних підйомників. Я побачив, що мій сусід по кімнаті в коледжі 3 місяці тому і він говорить, що він як і раніше має ті ж тренування, що я дав йому другого курсу!

 2. Ви можете оцінити потенційну роботу-план для них, як тільки вони потрапили в тиждень 5 або 6. Деякі люди люблять певні ліфти, деякі люди ненавидять робити речі, вони не почувають себе добре, чорт візьми, деякі люди просто не подобається позиція ліфта і відчуваю, що вони виглядають безглуздо.

Також я рекомендую деякі дуже легкі кардіо після. Виходити на пробіжку, еліптичний тренажер, велосипед... немає бігових доріжок, якщо ваші друзі бігуни і немає сходів степпери або аналогічних машинах. 15-20 хвилин легкого кардіо допоможе закислення їх досвід.

+631
Alexander Chernyshev 25 жовт. 2013 р., 03:34:45

Я спортсмен (конкурентні працює в супроводі йога, гімнастика і плавання) в пошуках ідеальної дієти. Мені порадили приймати плани дієти, починаючи від веганство Палео, вся харчових продуктів на основі рослин і т. д.

Вегетаріанський табір стверджує людини мають важливе значення рослиноїдних, табір палео наполягає білка і тваринних жирів допускається ранніх гомінідів розвинути в нинішніх людей.

Вегани посилаються на низький рівень захворюваності серед веганів, в той час як м'ясоїди стверджують, масаї, які їдять дієту з сирого м'яса і крові, практично немає західних хвороб.

Є авторитетний відповідь на питання про ідеальний раціоні людини?

+587
sdnw 5 черв. 2018 р., 04:27:29

Розташування рук під час присідання вага тіла впливає на центр тяжіння. Тому єдина різниця в позиціонуванні рука бере участь у стабілізації м'язів. Однак ця різниця дуже мінімальна і не буде помітно впливати на.

Коли я виконую Bodyweight присідання, я волію, щоб мої руки переді мною. Це особисті переваги, так як я вважаю, що, коли я використовую правильну форму, велика частина мого ваги, сидячи на п'ятах і тому у мене відчуття майже падаючи назад.

Це почуття зазвичай скасовуються, коли у мене вага додається з традиційними виважений стиль присідання бачив з гантелями. З-за цього, деякі люди воліють практики або розминки для зваженого присідання з руками за головою положенні, щоб мати правильні почуття. Руки біля шиї (при утриманні штанги) - це важливий крен у вагових присідання з часів м'язів у спині, такі як пастки, яка створює канавку для бару, щоб сидіти в красиво і зупиняє його від зсуву навколо.

+543
Makjster 17 вер. 2012 р., 13:08:34

Це не принесе вам ніякої шкоди, але я б сказав, що це буде набагато більш вигідно робити навпаки.

Якщо немає достатньо часу, перш ніж йога, може бути, ви могли б зробити кардіо спочатку, потім йога, а закінчують віджиматися і ABS працюють.

+514
Sagar Phadtare 9 січ. 2017 р., 14:48:29
Бойових мистецтв і спортивних єдиноборств на основі ногами і кулаками.
+510
Reagan 24 трав. 2016 р., 18:56:55

Я продовжую читати, що керівне становище, щоб стріляти по максимум двох фунтів в тиждень для втрати ваги. Чому?

Ви бачите цих людей по телевізору женуть втратити нижче 10 фунтів в тиждень. Це просто той факт, що вони настільки огрядними, що вони можуть впоратися з цієї дивної зниження ваги за короткий термін, але буде расплющит, коли вони отримують вниз до "нормальним" ІМТ? Або вони роблять серйозні небезпеки для себе?

+461
user51924 28 лип. 2019 р., 23:59:42

Швидке збільшення ваги протягом ночі, як правило, викликані утриманням води. Різних речей може викликати тіло, щоб утримувати воду довше, так що загальна вага тіла піднімається. Ефект може тривати від кількох годин до кількох днів в залежності від причини.

Найпоширеніша винуватець-це сіль, тому що ресторани люблю класти сіль на все. Вона також змушує вас пити так пити більше. Крохмалисті вуглеводи, як картопля буде також викликати утримування води.

Вторинна причина-це може бути недооцінка розмірів порції їжі. Розглядання порції-це придбаний навик, який є, чому деякі люди насправді приносять міні-ваги. Ресторани іноді також додають олії, які поширюються.

+404
Adri Van Coller 29 жовт. 2011 р., 05:58:40

деякі пропонують скоротити в 3 рази їжу і з'їсти ту ж суму 6 разів....

все ж загальна калорійність, що організм прийме таке ж право ?

ніж як його збираються зменшити живіт жир ?

або пропускати ранковий сніданок допоможе нам зменшити живіт жир ? чим ми будемо стикатися з проблемами шлунку так ?

+401
Mohamed GadAllah 3 квіт. 2011 р., 02:14:42

Я зазвичай з'їсти великий обід близько 1 вечора і працює до 6:30-7. Я приходжу додому близько 7:30, і після декількох внутрішніх доручень, йдіть працювати. Проблема в тому, що я зазвичай голодна поки я не як правильно харчуватися перед тренуванням із-за ваги в моєму животі.

Одне рішення я придумав це, щоб перекусити малого обсягу, але великий калорій: шматочок шоколаду або тістечко з ирисками. Поки він не заповнив мене дискомфортно, це дає мені настільки необхідний заряд енергії.

Мені було цікаво, якщо це хороша ідея і чи варто мені замінити шоколад або аналогічних важких предметів із, можливо, більш калорійним, але таким же співвідношенням Cal/вага.

+372
Arrow1 18 лист. 2012 р., 10:43:39

Я тренувався тільки раз у тиждень. Це був весь час у мене не було. Один тиждень коротка, близько 8 миль. Наступного тижня довгі. Щотижня збільшився на 2 милі до 22 миль.

Я працюю повний робочий день і мають двох малолітніх дітей. Це може бути зроблено. Я планую запустити ще один марафон за раз в тиждень тренування і сподіваємося, щоб скоротити свій час на 45 хвилин. Я буду працювати на швидкість в цей раз.

Розум над матерією. Удачі!

+343
Mo Klein 1 бер. 2016 р., 05:40:26

Це хороші питання і хороші відповіді. Проте в деякій мірі можна заплутатися в деталях. Це схоже на проблему в медичному співтоваристві. Моя відповідь, оскільки відсутня інформація про інших, може піддатися ігноруються. Одне припущення про те, що вступає в гру, коли справа доходить до вводу та виводу енергії пов'язане з "прийнятним результатом", або "бажаного результату розміщення енергії". Наприклад, коли велика кількість цукру засвоюється без додавання волокна виникає зазвичай в результаті різких стрибків рівня цукру в цукру в крові, пов'язаного з цукровим діабетом. Якщо тіло має підземні поштовхи в результаті цього використовують енергію, одержувану від перетравлення переживши АТП-іншими словами енергії було витрачено, але тільки в тому сенсі, що є причиною руху або руху (технічно можна вважати роботу в суто науковому сенсі), але, звичайно, не потрібно. Хоча це не бажаного результату, він тим не менш падає на стороні слова або наслідком окислення харчових продуктів або палива.

Далі, інша справа забувають тут треба мікроорганізмів. Якщо флора (бактерії) в кишечнику не збалансований (паличка і кандида), то людина здатність правильно переварювати їжу, щоб отримати необхідне харчування значно порушена. Люди, які мають дисбаланс мікробної зазвичай дуже важкі або тонкі. Дуже важким є більш частим наслідком просто тому, що можна з'їсти і не отримують правильного харчування просто з-за дріжджовий інфекції або дисбаланс мікроорганізмів. Це людина, яка має правильний баланс різних бактерій буде більше шансів з'їсти всі потрібні і як і раніше підтримувати правильну вагу. Цікава річ про такого дисбалансу полягає в тому, що це може відбутися Великі різного ступеня. Цей дисбаланс часто асоціюється з людьми, які набирають вагу не має значення, що вони є і поки вони не виправити бактеріальний дисбаланс, вони продовжують набирати вагу і багато будуть мати проблему, задовольняючи свій апетит.

Також він не може бути достатньо підкреслено, що будь-який тип цукру, які їдять потрібно їсти потрібну кількість волокон, або від солодкої їжі або інших продуктів, що містять волокна в одне і те ж. Мова йде не тільки про те, як багато цукру, але про те, наскільки добре організм може поглинати і асимілювати. Апельсин може бути добре для вас, і апельсинового соку може бути шкідливо-занадто багато, щоб поглинути за один раз. Але, якщо людина сильна бігун, або вправи посилено щодня склянку апельсинового соку може бути тільки те, що він (або вона) має, так як тіло спалювання палива швидко те, що додаткові кількості цукру може бути поглинений і асимільований.

+340
user3737520 9 груд. 2018 р., 14:16:44

Я згоден з Нерія відповіді, але він упустив один важливий момент:

 1. Холодний душ (холодний експозиції в цілому) має імуностимулюючий ефекти. Можна подивитися, наприклад, це дослідження http://jap.physiology.org/content/87/2/699.short

Холодна душа часто упускається з виду, тому що це занадто болісно порівняно з фізичними вправами і дієтою.

+297
Deuce 21 квіт. 2012 р., 09:31:34

Для програміста, який не реалізує за довгий час, я б порекомендував щось на зразок дивана в 5К план, або будь-подібний план, який отримує вас бігти 5 кілометрів (3 миль) протягом двох місяців. Як Іво Flipse вказав, що з управлінням ви спалюєте багато калорій і використовувати багато м'язів, але ви не хочете переборщити, як Новачок. Біг-це те, що можна зробити скрізь, все, що вам потрібно-це схема і хорошу пару взуття, щоб не поранитися (неправильна взуття є важливим фактором в управлінні травм). Піти в магазин, де вони можуть аналізувати ваш стиль (з камерою) і порадьте, яку взуття потрібно виходячи з цього. Особисто я знаходжу це дуже мотивує, щоб мати план на моєму iPod: музику і тренер говорить, коли бігти або йти поперемінно. Я такі тільки в Голландії, але, можливо, є й англійську, щоб знайти в інтернеті.

+258
LordGinger 12 груд. 2011 р., 12:07:32

Я в даний час працює, щоб схуднути і побудувати який-небудь фітнес. Я біжу 12 км пробігу в 1h20m і зберегти мій пульс від 140~150bpm. Я намагаюся робити 3 рейси на тиждень. Тікай сам, здається, не дуже напружений, але я повинен їсти більше білка, щоб відновити пошкодження. Харчування-мудрий, я-піско-вегетаріанцем, який їсть кілька яєць і пару порцій риби в тиждень.

Додаткові дані: мені 43 йоу, 184см, 90kgs і близько 18% БФ. У мене працює вже кілька місяців. Років тому, мій пульс бив до 180bpm під час роботи, так що я вважаю 150bpm, щоб бути набагато більш здоровою. Мій Полар годинник це моя найкраща зона втрати ваги, хоча я намагаюся його трохи, щоб я міг отримати запустити зроблено швидше. У мене є багато молочних продуктів, так як це (2 або 3 300мл латте в день, сир і йогурт).

Головне питання: чи є світло(іш) режим тренування, як це вимагають додаткового білка. Коли я піднімав вага 20 років тому, я хотів гарантувати, що я був додатковий білок, щоб забезпечити максимальну навалом. Тепер, я просто хочу, щоб втратити живіт.

+252
StreakyCobra 19 жовт. 2010 р., 08:56:45

Так. Розглянемо повноліття в 18 років. Зверніть увагу на стегна обсяг рухів у баскетболі гравці з віком:

basketball internal range of motion

Джерело.

Що ми тут бачимо-це гравці втрачають внутрішній діапазон обертання рухи в тазостегнових набагато більше, ніж в контрольній групі. Принаймні в ранній дорослості / ~початку 20-х років. (Звичайно, на початку двадцятих років, значно менше 18 років, не гарантує повного зростання закриття плити, але з верхньої частини моєї голови це найкращий спосіб поглянути на цю тему.

Причина цього в тому, що вони купують більше кістки у верхній передній частині стегна. Кость потовщується, в жовтому квадраті:

          basketball hip bone

Це тому, що ця зона стає завантажена під час бігу і стрибків / посадки. Тазу і верхньої частини стегна вибуху на одного з стегна трохи зігнуті. Тобто, що квадрант повертається трохи, коли ми говоримо, землі наші ноги трохи зігнуті:

         hip flexion cam impingement

Тому що шийка стегна стає більше, в ньому немає стільки місця, щоб зігнути або твіст, перш ніж вона потрапляє в вертлужную западину:

          femoral neck

         acetabulum

Анімація внутрішнє обертання стегна:

         cam impingement

Примітка "Кем". Це типу накинув на стегні.

hip impingement

Джерело.

Ця ідея лежить в хірургії, такі як

 • Здавлення ротатора плеча
 • Хіп-наброс
 • П'яткові шпори

Вище, ви, як правило, мають деякі кістковими розростаннями, що робить його більш імовірно, двох кісток Пінч -"зазіхають"- структури між ними. Процес думав, що гоління кістка, зменшити ймовірність зіткнення.

Саме відмінності між генетичним дисбактеріоз або набутими не була належним чином зроблено, і це не легко зробити.

-Довгострокових дослідженнях складно

-Хіп-наброс операції були на підйомі.

-Ми краще на діагностику

-знайшли ще один спосіб заробити гроші

-більше стегна дійсно деформується від зміни активності більше, наприклад, діти грають у спорт?

-це тому, що дорослі вивантажують свої стегна при згинанні більше, тобто сидить більше, ніж коли-небудь?

Важко розібрати.

Це область дозріла для досліджень, тим не менш, ми, ймовірно, знайдете, що ми, здається, завжди знайти природа проти виховуйте дебатів - як матерія.

Хоча є нюанс, скільки природа або питаннях виховання можуть змінюватися з тривалістю життя. Що відбувається на початку життя, може залишити враження важко подолати.

Зверніть увагу, що після того, як збирають малогомілкової кістки, великогомілкової кістки можуть рости, щоб бути розміром гомілки + оригінальний малогомілкової кістки. Права сторона обличчя була заготовлена:

fibula harvest bone growth tibia growth after fibula harvest

Від: гомілки адаптації після фібула збір врожаю: в природних умовах кількісне дослідження.

Я знаю, питання було про зрілому віці і це дослідження є на дітей, але я хочу повернути його, тому що ця зміна відбулася 3.5 років. Але кістки дітей гояться приблизно в два рази так швидко, як дорослі.

Тому, щоб зробити помітним кістка товщина змінюються в зрілому віці, і ви дивитеся на те, що, ймовірно, буде значна кількість часу. Легко років. Це велике послідовне навчання ваги. (Це не дивно, багато питань наброс займаюся певною діяльністю протягом багатьох років.)

Навіть тоді, я сумніваюся, що хто-небудь знає дорослих, які, наприклад, були невеликі вени, то через кілька років можна побачити на зап'ястях людини були явно більше. Я, звичайно, не бачив, що з будь-яким з моїх клієнтів. Де ви починаєте питань. Все можна зробити швидше і сильніше, вірно? Але не можна перетворити осла в скакуна.

Єдиним винятком з цього мені відомо, є гострі травми. Навіть у зрілому віці, після того, як кажуть, вивихнув палець, ви можете зробити деякі серйозний ріст кісткових. Права сторона була вивихнута, а ліва:

finger dislocation

Навряд чи така реакція може статися від вправ. Принаймні на будь-який необхідний термін.

Нарешті, я завжди говорю з такого роду речі, коли ви щось купуєте, ви втрачаєте щось. Хоча ви можете бути соблазнены товщі кісток, багато шукають тонше. А пауерліфтер любить товсті кістки. Комусь цікавий в управлінні немає. Часто те, що один вважає, щоб бути структурний дефект може бути переупакованої в структурний перевагу. Ті баскетболісти, як їх стегна товщають, так, у них менше мобільності, але вони також менш імовірно, щоб зламати стегно

Більш детальну інформацію про хіп-

+128
Jake112 3 лист. 2012 р., 22:55:59

Це ніколи не занадто пізно, щоб зробити щось для вашого здоров'я. 26 років це не так вже і добре, що ви хочете зробити щось для вашого здоров'я і сила. Перш ніж почати, ви повинні зібрати достатньо інформації про те, що краще зробити у вашій ситуації. Особливо якщо ви хочете отримати супер хороші і мають дуже високі амбіції: не кидатися в тренування. Почати повільно і зробити один крок за іншим. Ви повинні зробити це в будь-якому віці, якщо ви починаєте щось нове, в іншому випадку ви можете easyly бути розчаровані, тому що ви можете запитати занадто багато Ваше тіло дуже скоро і, можливо, навіть втратите свої амбіції. Ви можете сформувати і зміцнити свій організм в будь-якому віці - навіть якщо ви були 62 можна почати робити що-то, з тією лише різницею буде те, що ти повинен був взяти маленькі кроки, щоб уникнути Вас просять багато вашого тіла.

+94
kurokirasama 29 лист. 2015 р., 23:43:10

Овес здоровим, намагаючись знайти заміну для них, що є "здоровою" важко, практично неможливо.

Проблема з вівсом і зайвої ваги є те, що вони мають низьку щільність калорій і низьким глікемічним індексом. Так що ви відчувати себе більш повними довше і тільки їсть небагато.

Як хтось захоче їсти багато низьким ГІ може зробити його трохи важко, як намагатися з'їсти великий їжі, коли вже у всю йде боротьба.

Особисто я ніколи не здавався овес, мій сніданок зазвичай 100г вівсянки з тостами (трава-годували, несолоне вершкове масло) і протеїновий коктейль. Ви відчуваєте, як ви збираєтеся вибухнути, і це займає деякий час, щоб звикнути до нього.

Потім я ходжу в спортзал і намагаюся побудувати мій апетит. Тобто після тренування їжі.

Знову ж таки це займе час, щоб пристосуватися до їжі багато, але ви повинні бути терплячими.

Спробуйте скласти калорії в іншому місці, тому що овес на сніданок трохи дивно, у всіх інших аспектах.

+78
Rolphez 1 лют. 2013 р., 09:55:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil