Як збільшити віджимання

Я почав робити віджимання три тижні тому, і я не можу здатися, щоб зробити більше, ніж 20 в наборі.

Коли я роблю 3 сету я завжди застрягли на 20. Я 65кг, я використав, щоб зробити 90 віджимань, 30 разів, 3 підходи. Після того як я закінчив свою військову службу, я став дуже ледачий, коли справа дійшла до навчання.

Що я можу зробити, щоб збільшити максимальну кількість віджимань я можу зробити одночасно (в одному наборі)?

+877
Ghulam Hussain 8 січ. 2014 р., 11:02:31
30 відповідей

Це було б прийнятно і/або ефективної Вендлер 5/3/1 щодня, а не Пн-Ср-Чт-Пт?

Я не обов'язково маю на увазі більш ефективне, я просто хочу зробити це для задоволення заради. Але мені потрібно знати, якщо це, ймовірно, зупинити поліпшення.

+976
pakoxontas 03 февр. '09 в 4:24

Моя витривалість досить паршиво, і так як я був дитиною. Я швидко перегріваються, і це не важко для мене, щоб вийти з дихання (це поліпшення трохи, зі мною робить частіше). Одна з речей, які я почав робити кілька років тому, був я насилу стримався, щоб не гіпер-провітрювати, коли захекався, але вважав за краще зберегти стійкий ритм, і спробувати взяти і загасити більше повітря. Іноді це має неприємні наслідки, з мене висновок, що мені потрібно перестати працювати для небагато, тому що я сивіючі з не отримує достатньої кількості кисню, але, як правило, досить стабільно дихати під час вправ, навіть якщо я як і раніше відчуваю, що я задихався.

Я читав кілька статей з низьким дихання, де вони стверджують, що на практиці це іноді включає менша можливість отримати на менше кисню і більше вчити свій мозок, щоб ігнорувати попереджувальні знаки кисневе голодування, що призводить до проблем як мілководді непритомності , тому що ви відчуваєте себе добре, поки ви в непритомність. Очевидно, над водою, це трохи менш небезпечно (хоча я взагалі намагаюся уникати непритомність, і замість того, щоб припинити тренування, або дозволяю собі ковток дихання, якщо до цього дійде). Що сказав, чи Є небезпека, що я, як підводне дихання-власники, маскуючи симптоми, замість того, щоб покращувати мій стан, змусивши себе повільно вдихнути?

+973
Florian Emanuel 29 жовт. 2017 р., 09:29:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Піднімаючись швидко зробить вас сильніше, але сила не гіпертрофія. Однак, сила допоможе вам збільшити гучність і гучність-це одна із основних причин росту м'язів. Більше за обсягом по відношенню до гіпертрофії рекомендую Strengtheory стаття про те, який має багато посилань. Суть там полягає в тому, що гіпертрофія багато в чому визначається кількістю складних (читай: на відмову або майже відмова) набори.

Моя рекомендація для кого-то робиш 5х5 з метою гіпертрофія робити повторень відносно швидко. Це навіть рекомендується для збільшення міцності, щоб бути вибуховим, навіть на "повільних" підйомники, як сквот. Це допомагає набирати швидко скорочуються м'язових волокон.

Якраз між повторень в наборі, я б рекомендував не звертаючись до цього як "спокій", так, що каламутить з фактичними періодами відпочинку між сетами. Він також не відображає того, як цей час повинні відчувати: якщо стоячи зі штангою на плечах під час сету присед легко, ви не досить сидіти навпочіпки. Вона повинна бути злегка стомлюючим. Але час-між-Репс-в набір повинен бути між диханням і через кілька вдихів. Щось на зразок присідань або преса, де ти, маючи вагу між повторень, це дійсно до вас, незалежно від того: якщо ви робите в 20 повторень присідання набір і хочу взяти десять вдихів між Славутою 18 і 19 (і потрібно!), потім ідіть вперед. Він не робить реп 19 легше чи менш ефективними. Для вправ, де вам не несуть вагу, постарайтеся зберегти це мінімальний час, в контексті "кілька вдихів". Наприклад, якщо між повторень Станова тяга ви берете п'ять вдихів на дні, то це не зовсім один набір більше, тому що ви приймаєте справжній спокій.

+970
Aetherix 15 лют. 2011 р., 01:26:53

Дізнатися правила

Це може бути дивно, але не існує універсального набору правил для проведення змагань з пауерліфтингу. Змагання з пауерліфтингу спонсором Федерації повинні відповідати правилам федерації, але кожна федерація може мати різний набір правил. У змаганнях з пауерліфтингу, який пройшов у спортзалі, а не спонсорами можуть мати свої власні набори правил. Більшість буде приблизно такою ж, але краще не робити припущень.

 • Це насправді змагання з пауерліфтингу? Це може здатися дивним, але я піднімаю це питання, бо в місцевому спортзалі відбувся "Пауерліфтинг зустрітися", який був в основному "скільки разів ти можеш підняти на 325" конкуренції. Він не був прийнятий.
 • Які вимоги до одягу? Ви зобов'язані носити синглетного? Якщо так, то які синглетного?
 • Яке обладнання ти використовуєш? Зовсім "сирий" означає відсутність обладнання на всіх? Ви можете використовувати пояс? Рукава коліна? Обхоплює зап'ястя? і т. д.
 • Яке взуття можна носити?
 • Присед:
  • Чи ти ходиш вага чи це для одягу monolift?
  • Ви дозволили крейдою спину?
  • Чи зобов'язані ви паузи?
 • Лавка:
  • Де ваші ноги пускають? Вони зобов'язані бути плоскими на землі, або ви можете натиснути на кулі ваших ніг?
  • Чи зобов'язані ви паузи?
  • Ви повинні обернути свої пальці навколо бару?
  • Наскільки широкі твої обійми дозволено?
  • Ви зобов'язані виконувати команди? Якщо так, то які команди?
 • Станова тяга
  • Ви повинні чекати команду, щоб відключити блокування?
  • Можна скинути вагу, або вам необхідно опустити його в керованому режимі?

Це не вичерпний список. Просто про що подумати.

Після цього всі ваші тренування повинні зосередитися на підйомі, як на день змагань.

Якщо ви зобов'язані носити синглет, краще одягати його пару раз перед змаганнями, так що ви отримаєте відчуття для цього.

Якщо ви повинні слідувати команди прес-лава, спробуйте знайти кого-то, хто знає, що вони роблять, щоб дати ці команди, так що ви можете практикувати.

+965
mimiz 13 груд. 2010 р., 09:36:52

Ви можете поставити на сайт, як: http://www.linear-software.com/online.html

І ви повинні отримати хорошу БФ% кількість назад.

Не впевнений, що хоча Illioc це?

+957
Qasim Ali Ali 29 жовт. 2018 р., 10:59:16

Ден Джон рекомендовано один-половина ваги в кожній руці для мене, як відправною орієнтир до чого прагнути. (Мабуть це його мета для середньої школи спортсменів дівчата.) Я знайшов це корисним. Я не вийти за 100 метрів, коли я тренуюся цей ліфт, як правило, 50м до якихось знакових, потім 50м назад не покласти його вниз.

Для подальшого орієнтири, силач чет Morjaria каже:

Цілком імовірно, ви зможете підібрати та прогулянка з більше, ніж ви можете тязі.

Скільки ви повинні почати з залежить від того, скільки ви можете зробити сьогодні. Скільки ви повинні прагнути в найближчій перспективі:

Я вважаю, що 0.75 х вага в кожній руці-це хороша відправна точка як для чоловіків, так і жінок. Ваги в кожній руці-це велика мета і цілком досяжно. Будучи в стані зробити 1,25 х вага тіла поставить вас вище більшості в передових території, і в 1,5 винятковий.

Його рекомендації з'являються характерні для людей, які роблять навчання силач, але орієнтири дати певний контекст. Щодо відстані, він розрізняє:

 • Легка вага і довгі дистанції (40-60м)
 • Середній вагу і середні відстані (20-30м)
 • Важкий вага і короткі дистанції (10-15м)
+916
Mary Messore 1 жовт. 2010 р., 15:07:04

У мене Garmin старозавітний 310XT з пульсометром і крокоміром. Я використав його протягом року для бігу, піші прогулянки і полювання. Він контролює темп, висоту, частоту серцевих скорочень і каденції. Я також можу зробити базову навігацію з ним, як позначення точки і знайти його пізніше, а також наступні мої треки назад до початку стежки. Заряду акумулятора вистачає на 20 годин, який є найдовшим з будь-якого Гармін годинник.

Коли я повернуся додому, мої результати без проводів завантажені на сайт Garmin, де можна ввести опис запустити і подивитися карту. Ось приклад недавньої гонки.

Мені дійсно подобається отримувати відомості з мого працює, і це змушує мене працювати більше.

+913
user2526799 17 трав. 2018 р., 11:25:55

Я збираюся думаю, це була та частина долоні, а я теж відчув це є (і в лівій руці). На жаль, у мене немає хорошого відповіді на нього (поки). Моє рішення було, щоб перейти до поворотного кулака віджимання, або використовувати пару гантелей або гир і стискають їх. Я не відчуваю болю, коли я роблю широким хватом віджимання, так що може працювати для вас також.

Було б також варто спробувати стійку на голові (і стійки на руках, якщо ви можете їх робити), щоб побачити, якщо ви відчуваєте біль, з цим теж - я не впевнений, що наявність або відсутність болю робить, що вказувало б, але додаткова інформація завжди допомагає, і, можливо, цього буде достатньо для більш обізнаних мати пояснення.

+758
yusuf 10 жовт. 2010 р., 10:29:21

Дзюдоїст не так високо V02max, як і інші види спорту, як їзда на велосипеді, Веслування. У цьому дослідженні рівні анаеробного і аеробного потенціалу показники та результати спеціальних фітнес-тест з дзюдо конкурентів. Вони виміряли хороший дзюдоїст. Вони, здається, близько 52 мл/кг/хв. Я думаю, що ви можете досягти цього, якщо ваш вже не є протягом 45 днів з інтервал/ВИИТ і т. д. Вони згадати спеціальний фітнес-тест дзюдо в газеті.

Я повинен підкреслити, хоча в тій же статті вони згадують, що конкурентів, які найбільше зріс в дзюдо фітнес-тест не роблять, а в конкуренції. Вони думають, що це через тренувань не достатньо, дзюдо чи піду на матчі в національних змаганнях. Ось дослідження про перетренованості дзюдоїст. Але це залежить від вашої мети: Якщо ви хочете бути найбільш підходять дзюдоїст на участь у конкурсі або кращою.

+757
dirtybeagles 21 трав. 2012 р., 19:32:34

Альтернативні, можливо ні, але все залежить від того, які ваші цілі. Якщо ви хочете бути сильний пауерліфтер, ви хочете бути піднімаючись майже весь час. Якщо ви просто хочете підтримувати себе у формі і як змінити, не піднімаючись на тиждень і просто займаюся йогою, а потім повернутися. його тіло і рутини.

Однак, це не означає, що йога-це не велике доповнення до самої діяльності. Якщо не звертати уваги на сумнівні духовні претензії, йога-це в основному насичений активний стретчинг, і допомагає поліпшити вашу гнучкість і силу, особливо коли м'язи знаходяться в їх довгих.

Ви хочете більше глибини присідання і більше сил, коли ви глибоко в отвір? Ви хочете більше стабільності при виконанні повітряних присідань або преса?

Якщо так, то може дати йога, і см. Якщо ви можете зробити одну або дві сесії на тиждень по вашому не піднімаючись днів і подивитися, якщо це допомагає ліфтів.

+740
Lisa Payne 30 серп. 2010 р., 13:10:37

Я дуже засмучений, моя нездатність схуднути. Я 28-річна жінка і я застряг в той час. Незважаючи на роки послідовне і неухильне Watchers ваги і фізичні вправи, і не можу його порушити! Я був 10-15 кг важче в рази, але я вдарив плато в моїй зусилля протягом шести місяців. Гірше, будь-яка поступка має негайних наслідків.

Я зазвичай готую собі їжу з низьким вмістом жиру, з низьким вмістом натрію, свіжих овочів, риби. Я їм в невеликих кількостях, які я можу виміряти і підрахувати в худнуть. Я тренуюся кілька разів на тиждень - спінінг, біг, Джилліан тренування відео. У мене є цілі, які я відчуваю, що я заслуговують того, щоб досягти.

Звичайно, це розчаровує, щоб побачити інші люди з явно різною хімією організм їсть жахливо, що здійснює ніколи, всі без наслідків. Жорсткі рішення, я думаю, буде продовжувати скорочувати своє споживання і збільшити мої тренування, але я відчуваю, що поведінково дуже вже здоровий. Крім того, будь-яке відхилення від мого агресивного плану ставить вага назад, фунт за фунт.

Моє тіло повинні бути важче, ніж інші органи? Це тільки те, що я застряг? Існують певні живильні компоненти, мені потрібно уникнути крім стандартного жиру, цукру, вуглеводів, що може тримати мене жир?

Я думаю, що я б хотів почути від кваліфікованих дієтологів або людей на зразок мене, які навчилися будь-які хитрощі, щоб скинути бажаний вагу свого тіла.

Спасибі!

+720
MorganaMorrigan 11 серп. 2016 р., 17:30:37

Я не повністю ломом кадрової свідчення, хоча я точно не шанувальник кадрової підготовки. Це може бути показником втоми та відновлення на довгостроковій основі, однак. Я знаходжу його більш корисним для відстеження в якості тренда, а не негайне оцінки метрики.

Чесно кажучи, якщо ви хочете, щоб знайти свій особистий рівень, значною мірою дотримуватися протоколу викладені в дослідженні (тобто 30 хвилин часу розгляду, за час випробувань на різних кроках відсотків протягом наступних днів).

Тому перший пробний запуск Т-30 темпі, який, як стверджувалося, був використаний для визначення швидкості кожного суб'єкта з MLS. Другий тестовий прогін був завершений згідно з прогнозованими швидкість відновлення на навчання (від 70 до 80% з MLS). Третій тест був виконаний згідно з прогнозованими швидкості велика тренування на витривалість (від 80 до 90% з MLS). Четвертий тест був виконаний згідно з прогнозованими швидкостями інтенсивного тренування на витривалість (до 95% з MLS). Підсумковий тестовий прогін був завершений розрахункова швидкість аеробних силових тренувань (107-110% від з MLS).

Примітка: визначення зі MLS: максимальне стійкий стан лактату (mlss в)

Якщо у вас є монітор серцевого ритму, ви також можете використовувати це, щоб співвіднести ваш пульс у той же темпами. Ви можете використовувати калькулятор, наприклад цей або подібний, щоб отримати уявлення про те, що ваш еквівалент ПАРЄ може бути для кожного випробування сегмента.

Виконання кожної проби, перевірити свої лактату, потім подивимося, як це корелює зі змінами показників інтенсивності навчання (Таблиця 7, стор 157 PDF). Якщо ви потрапляєте у ці принципи, то ви повинні бути на цільових зонах. Якщо ви позбавлені або перейти, ви знаєте, що потрібно регулювати цей діапазон.

+695
Daxesh Vekariya 25 лют. 2012 р., 09:43:17

Я: 6'5", 195 фунтів, їдять досить здоровий, п'ю по вихідних, завжди був високий і худий

Бажаний результат: збільшення верхній маси тіла та визначення

Мій нинішній звичайної тренування (кожен день зазвичай 45 хвилин до години)-

Вівторок:
7 хвилин прогріву на алыпкачев
Суперсет - допоміжної підтяжки/допомога дип - 3 підходи, 8-12 повторень
Суперсет - стоять військові прес/штанга curl - 3 підходи, 8-12 повторень
Скручування стоячи згортуваність гантелі - 3 комплекти, 7-10 повторень
Сидячи гантелями плечі жим - 3 підходи, 7-10 повторень
Як правило, один іншого плеча або біцепс впадає в -3 набори, 8-12 повторень
АБС - один або більше з наступних: російська закрутка, планка, скручування або трансивер призупинила реверсні хрумтить - три сети до відмови

Четвер:
7 хвилин прогріву на алыпкачев
Суперсет - допоміжної підтяжки/допомога дип - 3 підходи, 8-12 повторень
Стоячи армійський жим - 3 сети, 8-12 повторень
Стоячи трицепсів 3 підходи, 8-12 повторень
Череп дробарки або трицепсів мотузка пулдаун, 8-12 повторень
АБС - один або більше з наступних: російська закрутка, планка, скручування або трансивер призупинила реверсні хрумтить - три сети до відмови


В суботу або неділю:
7 хвилин прогріву на алыпкачев
Суперсет - допоміжної підтяжки/допомога дип - 3 підходи, 8-12 повторень
Стоячи армійський жим - 3 сети, 8-12 повторень
Жим гантелей 3 підходи, 8-12 повторень
Міцність молотка похила лава прес-машина - 3 сети, 8-12 повторень
Сила жим молоток машина - 3 сети, 8-12 повторень
АБС - один або більше з наступних: російська закрутка, планка, скручування або трансивер призупинила реверсні хрумтить - три сети до відмови

Інші речі-

Сироватковий протеїн після кожного тренування
Велосипед коммутіруют з пагорбів: 12-24 км в тиждень
Запускати раз в тиждень, 3 км
Не впевнений, якщо це вважається, але я проходжу 7-8 км у тиждень

Дайте мені знати, якщо я пропустив якої-небудь інформації. Грунтуючись на моєму бажаних результатів, може хто-небудь побачити все, що я роблю неправильно або що можна покращити?

Спасибі!

Оновлення: Нижче наведено початковий вага і поточний вагу для кожної вправи. Я почав близько 2 місяців тому.

Допомогла підтяжка - старт: 100 фунтів допомагати, струм: 55-70 фунтів допомоги
Допомога дип - старт: 70 фунтів допомагати, поточні: спочатку встановлюють без сторонньої допомоги!, потім 20 фунтів допомоги
Стоячи прес - старт: 40 ЛБС струму: 50-60 фунтів
Штанга curl - старт: 40 ЛБС струму: 50 кг
Скручування стоячи згортуваність гантелями - початок: 20 кг, струм:20-25 фунтів
Сидячи гантелями плечі жим - старт: 27 кг, струм: 27-30 фунтів
Постійного розширення трицепсів - старт: 35 кг, струм 35 фунтів
Жим Гантелями лежачи старт: 30 кг, струм 35 фунтів
Сила нахилу молотка - початок: 70-90, струм 70-90
Міцність молотка регулярного старт: 70-90, струм 70-90 

На деяких великих завоювань я, можливо, був underdoing його на старті

+671
MathsByTheSea 1 вер. 2019 р., 06:01:03

Перед запуском переконайтеся, що ви отримали для надійного магазину, щоб отримати правильну взуття. Потім ходити і бігати, може бути, 5 хвилин в один день. Потім поступово нарощувати. Це може зайняти більше часу, щоб дістатися до вашого відстань/час, але це швидше, ніж отримати травму.

Переконайтеся, що ви розігрітися і правильно розминатися, практика робить досконалим, але не більше ніж зробити це. Якщо ви тягнете м'яз, зупинитися, відпочити і відновитися. Шукати щось на зразок Парку запускати і локально запущеного групи/клубу часто клуби або групи для початківців, щоб вам допомогти початківцям. Ніщо не зрівняється хто з тобою, щоб допомогти.

Нарешті, намагаюся плавати, він буде спалювати більше жиру і допомагає вашому тілу відновитися після бігу.

+670
Thuy Ngoc 31 бер. 2019 р., 06:02:53

Деякі фону:

Я працюю в тренажерному залі більше року після попередньої досвід роботи від 3 років в середній школі. Також я вже протягом 9 років, використовувані для виконання половини марафону близько 5 років тому. Мені 29, 1.83 метра (6 футів), 86 кг (200 фунтів), близько 15 відсотків жиру.

Я почав з вільними вагами в 18+ діапазоні повторень (через травму) і поступово переміщається в діапазоні 4-8 повторень, і включати багато ваги тіла вправи. Зараз я роблю силові тренування 2-3 рази в тиждень протягом близько 90 хвилин (включаючи розминку і розтяжку), все це в супер-сетах, і бігати 2-3 рази в тиждень по 30 хв, в основному, високої інтенсивності інтервальних біг.

Моя ціль-сила, майстерність художньої гімнастики і загальної фізичної підготовки та здоров'я.

Я не приймати будь-які добавки крім як із спортивного напою (пластівці для сніданку ISOSTAR).

Досі я поліпшив сили і статури і освоїли кілька складних вправ з художньої гімнастики, додано близько 8 кг (~17 фунтів), при цьому залишаючись худий, і я задоволений своїм прогресом.

Проблема я зіткнувся:

Я споживав великі і зростаючі обсяги їжі. Я не набиваючи собі насильно, у мене божевільний апетит, і це займає багато їжі, щоб задовольнити його. Я їм всю здорову їжу велику частину часу.

Це буквально стало часу і проблема споживання енергії, я повинен готувати багато, коли я беру їжу з собою протягом дня зазвичай не вистачає і я купую деякі додаткові. І коли я, нарешті, відчувати себе повним я зазвичай споживається так багато, що це робить мене втомленим і важким. Готують і їдять невеликими порціями-не варіант з-за браку часу. Також мені мій метаболізм відправити в туалет після кожного прийому їжі я споживаю, так що ви можете зрозуміти, чому я не хвилююся про те, щоб є багато невеликих прийомів їжі.

Я впевнений, що ця схильність є результатом навчання, оскільки воно зазвичай триває 3 дні після останнього тренування. Якщо я перестану тренуватися, приблизно через 5 днів мій апетит знижується, і я їм половину продуктів, які я зазвичай роблю.

Питання:

Буде доповнити деякі з моїх прийому їжі з тренуванням добавки дозволяють зменшити кількість їжі, я повинен споживати щодня?

Б ви порадили для цього?

Я хочу випити за те, що має високу поживну цінність і з'їсти розумне кількість їжі.

Крім того, я буду пити його протягом декількох днів після тренування, або тільки після тренування?

+654
user81191 25 черв. 2011 р., 11:14:38

Коли краще робити вправи на розтяжку, щоб допомогти в нарощуванні м'язів? Будь раз слід уникати або зосередитися на?

+633
TC Zhang 21 трав. 2013 р., 15:17:41

Кращий спосіб визначити, якщо джерелом вуглеводів будуть повільно переварювати чи ні-це подивитися на вміст клітковини. Не всі, цільні зерна особливо високі в волокні. При погляді на список продуктів ви знайдете рекомендовані знову і знову, більшість з них відносно високим вмістом клітковини:

 • Коричневий рис: 3,5 г / чашка
 • Солодкий картопля: / чашки 4г
 • Гарбуз: Кубок 3г /
 • Вівсянка: / чашки 4г

Ви можете знайти інший зерна або хліба, які мають відносно високий вміст клітковини, що уповільнює травлення, а також забезпечує інші переваги для організму. Переконайтеся в тому, щоб вивчати етикетки. Ви можете побачити зразок заяви 13г цільного зерна на шматок хліба, який нічого не говорить вам. Той же лейбл ледь 2г клітковини на скибочку. Буханець може бути стільки, скільки 5г клітковини на скибочку.

+560
Kachot Bhautik 11 груд. 2016 р., 17:45:39

Якщо б я носила їх, коли я не працювати, як якщо б я носила їх на роботу (працюю в офісі або будинку, протягом усього дня, було б пасивна форма фізичних вправ?

Щоб прикинути, скільки я ходжу: я думаю, я йшов до автобусної зупинки, напевно, близько 100-200 метрів. Зійти на автобусі, може бути в 100 метрах. Тоді я сидіти весь день. Але, може бути, піти і поговорити з ким-то два або три рази - середня відстань, яку може бути 5-10 метрів (?). Піти на кухню або в туалет рази три (я п'ю багато води), так що, напевно, близько 50 метрів? Може, я теж візьму з драбини, це 5 поверхів вгору і вниз. Напевно, його ледь півтора кілометра.

Б носити обважнювачі допомагають мені бути в хорошій формі, чи це не буде достатньо, щоб зробити будь-якої різниці?

+534
Sembilanlima 21 лют. 2013 р., 16:17:12

За посиланням нижче, Марк Rippetoe Стартова сила говорить, що при позиціонуванні себе для жиму лежачи:

http://startingstrength.wikia.com/wiki/FAQ:The_Lifts#The_Bench_Press

Ваші очі не повинні бути дивлячись прямо під бар, а дивлячись трохи повз "ніг сторона" барі.

Будь-яка ідея, що "сторона" в бар? Коли лежу на спині, адвокатуру прямо над моїми очима?

+524
Jose Andrews 22 січ. 2011 р., 07:32:21

Стартова сила-це відмінна програма для початківців тренування міцності. Однак, програмах бодібілдингу більше орієнтовані на м'язової гіпертрофії, ніж сила.

Хоча вони, очевидно, пов'язані, сила і гіпертрофія різні. Силова тренування включає в себе менше повторень і більше часу відпочинку, ніж гіпертрофія навчання.

Навіщо стільки різних вправ? Є деякі недавні дослідження показують, що різні вправи можуть активувати різні частини м'язи. Наприклад, видавити прес забезпечує більшу активацію ключичної голови ДВК, ніж літати дБ.

Це може бути причиною. Я дам посилання, якщо я можу знайти це дослідження.

+482
Margie Adams Barnett 11 груд. 2015 р., 14:23:16

Почавши кросівки б бути життєздатною альтернативою, але я б насправді піти на один крок далі. Не ношу кросівки за порцією кардіо небудь. Краще проприоцепция проприоцепция краще. Просто як підвищений каблук впливає на вашу техніку підйому, вона також впливає на техніку бігу, і знову, не в хорошому сенсі. Товстий каблук закликає п'яти вражає під час роботи. Технічно ви можете перейти на стопи або удар стопи з нормальним кросівки, але простіше за Zero падіння взуття (черевики без різниці товщина підошви в передній і задній). Крім того, біг з тонкій підошві закликає змінити техніку бігу з меншою віддачею, що в цілому набагато краще для ваших суглобів. Використовувати VFFs для ваших кардіо-і вашого підйому, вам не потрібно змінювати взуття, і ви отримаєте переваги для обох.

+475
Kim Taylor 12 серп. 2016 р., 12:38:10

Одна важлива відмінність полягає в тому, що згинання ніг вправи м'язи задньої поверхні стегна по всій амплітуді руху колінного суглоба. У глют-Хем підняти може тільки вправи на стегна від 0 градусів (лежачи) на 90 градусів (сидіти прямо) згинання коліна. А ближче до 90 градусів, сила підколінні сухожилля надають дуже мало. Так що якщо ви хочете, щоб вправи на підколінні сухожилля більш повний діапазон руху колінного суглоба, завиток ноги однозначно краще, ніж глют-Хем-рейз.

+393
Lunatic Girl 20 груд. 2018 р., 06:49:13

Багатьох патогенних бактерій (тих, хто просуває запалення, інсулінорезистентність і т. д.) та гриби в кишечнику микробиомом харчуються цукром і крохмалем (можливо, деякі корисні бактерії можуть харчуватися ці теж, я не знаю, більшість корисних бактерій повинні харчуватися полісахариди, такі як інулін та ін. ЕМНІП). Питання в тому, що деякі продукти або добавки, які можна вживати замість звичайного цукру/крохмалю, щоб годувати м'язи з легко доступної енергії для тренування, щоб набрати м'язову масу ефективно, якщо вони хотіли б уникнути годування бактерії одночасно?

+389
user3234277 12 черв. 2018 р., 12:42:38

Пов'язані тут дивна стаття, яку я пропоную вам прочитати від початку сила викия. Я виділю деякі з ключових пунктів нижче, а також деякі з моїх власних рекомендацій.

М'язи найбільш швидко будує, коли достатня кількість мікро - і макроелементів доступні в будь-який час. Таке рідко буває, якщо ви їсте калорійні надлишки.

Іншими словами, якщо ви хочете ознайомитися з оптимальної міцності і збільшення м'язи, вам слід їсти на 500 калорій вище вашої денної калорійний рівень обслуговування.

Для того, щоб спалити жир, ви повинні прийняти в меншій кількості калорій, ніж вам потрібно. Це в цілому призведе до Вас приймати менше, мікро - і макроелементів, ніж потрібно для нарощування м'язової маси, навіть якщо ви берете кожне додаток на ринку.

На відміну від цього, якщо ви хочете спалити жир, вам потрібно працювати в умовах дефіциту калорій (взагалі кажучи 3500 калорій = 1 фунт жиру, так що дефіцит 500 калорій в день є метою). Ви вже повинні побачити ось проблема: вам доведеться вибирати, що важливіше для вас, набувати м'яз і втрачати сало.

В ідеалі, будь-початковий вага підготовки буде здійснюватися з мінімальною кардіо-і під час їжі калорійність надлишку. Це дозволить для оптимального росту м'язів під час тренінгу "кар'єра", який є оптимальним для росту м'язів. Менше кардіо = більше калорій для зростання, гіпотетично.

Я повністю згоден з думкою, що якщо ви збираєтеся зробити СЛ/СС, ви повинні взяти на себе 100% до програми, щоб отримати найбільш оптимальною м'язової маси; навіть за рахунок отримання додаткових пару кілограмів жиру. В якості бонусу, ви ендоморф означає, що ви повинні побачити досить дивовижні успіхи на цьому фронті.

Після того, як ви вихлопна доходи вашого новачка і завершили програму СС/СЛ, тоді ви можете перенести ваш фокус до того, щоб втратити жир, зберігаючи при цьому силу і м'язи. Для цього я б рекомендував три рази в тиждень HIIT кардіо програми, доповнити один або два рази в тиждень ліфтинг-процедуру для підтримки ваших м'язів і ліфти.

Крім того, ви хочете переконатися, що ви вимірюєте свій прогрес, використовуючи як вага і % жиру. Знаючи, як дозволить вам визначити, скільки жиру ви не набирає / втрачає по відношенню до вашої м'язи, і забезпечує настільки необхідний контекст для прогресу для обох цілей.

Endomorphs повинні відпочивати менше між підходами для того, щоб лупити обмін речовин

Я не рекомендую це взагалі. Не поспішайте, але замість того, щоб прийняти ваш час, отримати достатній відпочинок, і завжди орієнтуємось на ваші форми. Все, що посилення метаболізму ви отримуєте від цієї практики будуть незначними порівняно з втратами м'язової маси від не відпочиває, або що ще гірше, ризик отримання травми досить не відпочиває. Це особливо вірно, коли Ви дійдете до великих ваг в кінці програми. Редагувати: уточнити, я маю на увазі як частину фактичної СС/СЛ програму. Як тільки ви вичерпали свій прогресивний дохід від програми і переключилися на кардіо і спалювання жиру, то я б запропонував дати це постріл.

Само собою зрозуміло, що дієта є обов'язковою умовою. Я думаю, що моя дієта-це насправді добре, я думаю, мені просто потрібно, щоб скоротити свою їжу і їдять одну і ту ж суму протягом 6 замість 3 і вирізати непарні солодку закуску я впала жертвою.

Напевно розрізав солодкі закуски, і зосередитися на тому, щоб всебічно дієта. Відповідна стаття вгорі переходить в явному докладно на цю тему і багато гарних порад. Ще раз, я пропоную вам зробити з 500 зайвих калорій в день, щоб оптимізувати свої доходи за програму, а потім звалювати свої дієти Після, щоб бути більш зосереджені на втрату жиру (500 день дефіцит + кардіо).

+361
Jonas Mortensen 16 груд. 2015 р., 00:18:50

Зазвичай я йду пішки 5 км кожен день, і раптом подумав робити присідання без розминки. Я зробив 20 повторень, 2 рази, і ніколи не відчував ніякого болю. У той вечір, я відчував скутість, але потім, я був не в змозі спати або сидіти з-за цього. Пройшло 2 дні, і я все ще відчуваю те ж саме. Що може бути не так? Мої стегна травми? Якщо судоми тривають більше, ніж днів? Як я повинен впоратися з цим? Я не можу спати, я відчуваю біль нижче мої сідниці, і я не в змозі використовувати кроки. Я відчуваю себе дуже турбуюся. Я повинен йти до лікаря?

+347
user245666 4 бер. 2019 р., 04:26:20

Немає вправ, які будуть зупинити вас від отримання більше і/або сильніше. Що, однак, матиме величезний вплив на ваш прогрес вашої дієти. Ваша дієта буде становити більшу частину вашого прогресу, а інші будуть тренуватися. Загальне правило великого пальця полягає в тому, щоб почати з 500 калорій за ваш TDEE на (*Т*Отал *Д*Еллі *е*нергетика *е*xpenditure) як це буде працювати для більшості людей. Просто налаштувати ваші калорії в залежності від вашої ваги (або втрата на те пішло)

Ось посилання для робити деякі основні розрахунки: TDEE на калькулятор

Ось посилання з приблизний раціон і деякі загальні корисні поради: Як набрати вагу для худих хлопців (з ваги дієти)

+316
vishal ghadiya 17 бер. 2010 р., 16:18:29

Втрата ваги в один фунт на тиждень є безпечним. Це безпечний з точки зору дієтології, і ви без yoyoing свій колишній вагу. Ви могли б піти далі, але будьте обережні, щоб бути не в змозі йти в ногу з вашої дієти і повертаюся до вашого попереднього вазі, це yoyoing повернутися в свою попередню вагу. Я бачив таке з людьми, їх близько хотів тіла, щоб вписатися в сукні або бікіні, і після цього товстіють ще раз. Це має бути зміна у вашому житті не просто дієта, яку ви перейти на і йдуть.

 1. Одного фунта втрати ваги в тиждень є безпечним.
 2. Постарайтеся, щоб отримати жир штангенциркуль для вимірювання жиру в організмі і помножте на ваш вагу тіла, щоб дізнатися, скільки жиру важать. Відсоток жиру в організмі набагато більше інформації, ніж індекс маси тіла (ІМТ), який просто використовує ваші вага-зростання співвідношення.
+300
Cristi Pirvu 16 груд. 2011 р., 12:16:55

У Fitbit гнучкий вважає кроки і на скільки мені відомо його можна тільки виміряти частоту пульсу, коли ви активно вирішили виміряти його (тобто він не буде пасивно виміряти), крім того, це дуже ненадійний при високих швидкостях і при русі навколо.

В сутності, Fitbit гнучкий, і всі подібні пристрої, відсмоктати, вони завищені крокоміри.

Більшість телефонів можуть функціонувати як крокоміри сьогодні, так що я б піти з цим замість. Мій Samsung Galaxy 5 заходи всі мої дії протягом дня.

Яка ваша мета з греблею?

+295
rabish suman 24 січ. 2015 р., 03:47:26

Хм... Ну це звучить як погана ідея.

Коли ви використовуєте ультра ви повинні прислухатися до свого організму і знати, коли, щоб підштовхнути її, як годувати і як поливати. Я не хочу, щоб спробувати розбити маршрут і план його до такої міри. Ви не знаєте, що рельєф місцевості як ви знаєте, якщо він збирається бути гарячою або холод на добу.

+144
piouPiouM 20 лист. 2016 р., 20:23:34

Завжди бути змінюючи вашу рутину, як мінімум кожні пару місяців. М'язи мають властивість адаптуватися до тренувань, що ви даєте йому, так що ви повинні робити те, що називається 'плутанини м'язів за допомогою різних вправ по-різному. Це може означати зміна від плоский жим лежачи на похилій жим лежачи, збільшення/зменшення діапазону повторень або кількість підходів, або навіть намагаються щось на зразок супер сети або дроп сети.

Ви, напевно, відчуває деякі дійсно великі успіхи частково із-за того, що ми називаємо зростанням нуб'. Коли люди вперше починають працювати, вони зможуть набратися сил і мас в набагато більшою швидкістю, ніж через пару місяців або років. Забігаючи вперед, ваш прогрес може бути повільніше, ніж ви звикли, але тримати на нього, - ти все ще удосконалюється як довго, як ви намагаєтеся збільшити міцність. І коли ти вдарив плато, просто поміняти. Ключ для збільшення сили підйому важких (з гарними формами, звичайно) - це вірний спосіб, щоб упакувати на м'язи.

Редагувати: Я помітив, що ви згадали Ви були зосереджені на ізоляції - не роби цього. Якщо ви дійсно хочете збільшити масу, то вам слід робити складних тренувань. Ось деякі вправи пропозиції:

 • Присідання
 • Жим лежачи Вт/ штангою (плоска, ухил, падіння)
 • Станова тяга
 • Нахилився поспіль ж/ штангою
 • Підтягування
+75
Levent Gezer 28 квіт. 2014 р., 23:15:50

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil