Дійсно кардіо контрпродуктивно для "завоювання"?

Я чув від безлічі різних місць, можливо, з їх мовою посадили твердо в щоці, що кардіо є антиподом "завоювання". Я тільки почав ходить в тренажерний зал близько року тому. Взагалі, я просто хочу відчувати себе сильніше і, можливо, зробити тонше.

У тренажерному залі, мені подобається, щоб вразити верхню частину тіла (майже нульова, Я недисциплинированная). Я взагалі просто роблю те, що мені подобається робити. Я ходжу приблизно раз в тиждень, але хотілося б удвічі більше.

Однак, я також люблю кататися на велосипеді. Я зазвичай ходжу між 15-20 км в суботу, і, можливо, ще 15-20 протягом тижня, в залежності від мого графіка. Іноді я піти так далеко, як 50 миль в день. Я міг би бути стурбований, якщо це робити в тренажерному залі безглуздо, чисто із-за того, що вона не прямо вгору, піднятті важких предметів. Взагалі, їзда на велосипеді, чому я пропустити день ноги.

Це дійсно суперечить "завоювання", як вони говорять, чи це мем?

+120
Laski 3 квіт. 2010 р., 06:26:50
33 відповідей

Якщо ви хочете побудувати загальну силу і м'язи потрібно тренувати ноги. Чому? Вони ваші самі великі і сильні м'язи, і багато вправи з участю ніг будуть набирати безліч вторинних м'язів, а також.

Ви хочете інтенсивний/важких складних вправ, що дозволить збільшити ваш рівень тестостерону, який, у найпростіших термінів, ваше тіло "накачати м'язи" вкл/викл.

Якщо у вас зовсім немає доступу до ваг, спринтів (тобто максимальною швидкістю ви можете загасити) з повним відновленням між допоможе, поряд з тим, що вправи ви виберете. (Присідання, віджимання, підтягування тощо) Спринти, мабуть, ближче всього ви отримаєте максимальних зусиль вправи без ваги.

В ідеалі, хоча, якщо ви дійсно серйозно ставитеся до набирають чинності, вам потрібно знайти тренажерний зал, де можна тренуватися важко, або якщо це неможливо, створити домашній тренажерний зал. Міцність будівлі з программистские або на півдорозі-рішення ніколи не зрівняються з можливість піднімати по-справжньому важкі ваги.

+971
shreeom sharma 03 февр. '09 в 4:24

Що ви насправді питаєте "відновлення". Термін "час відпочинку", як правило, відноситься до часу між сетами протягом тренування. Наприклад, якщо ви зробите кілька присідань, ви можете відпочити в будь-якому місці від 2 до 5 хвилин або навіть більше в залежності від інтенсивності між цими наборами.

Марк Rippetoe любить підкреслити у своїх роботах (починаючи міцність, практичне програмування для силових тренувань), що сила і м'язи не побудований підняття тягарів, а шляхом відновлення з-за підняття тяжкості. Зняття ваги є стресом для організму, який призводить до адаптації. Спочатку, після стресу застосовується, є період зниження працездатності, під час яких ваше тіло відновлюється. В цій точці продуктивність нижче початкової базової лінії. В якості завершення відновлення, суперкомпенсация відбувається: для того, щоб охороняти себе від повторення стресу, що організм не адаптується, нарощуючи сили за рахунок м'язової гіпертрофії та інших механізмів. Продуктивність піднімається вище початкові базові показники. Якщо стрес не повторитися, detraining починає відбуватися і повернутися до вихідного базового починається. Ось діаграма, що показує цей ефект.

Fitness level curve

Так що повинно статися, полягає в тому, що новий тренувальний стимул дається у вікно суперкомпенсации, коли більш важкі ваги може бути використаний, це являє собою новий стрес, що організм не підлаштовується, і цикл повторюється з вище базового рівня.

Fitness level progression

Якщо стрес повторюється занадто рано, коли відновлення ще не завершено, настає перетренованість. Намагаючись підняти більш важку вагу, коли ви все ще в ослабленої зони продуктивності буде працювати проти вас, так як ви, швидше за все, пропустить повторів, а насправді лізеш базовий нижче. Занадто довго чекати, і ви не отримуєте вигоди від вікна суперкомпенсации. Якщо новачок буде тільки тренувати кожну групу м'язів один раз в тиждень, прогрес, ймовірно, буде дуже повільним або відсутнім. Є багато людей, які роблять те ж саме протягом багатьох років в тренажерному залі з мало, щоб показати для нього, оскільки вони втрачають найважливіший аспект підвищення базового рівня.

Відповідь на ваше питання полягає в тому, що часові рамки між стресом і максимальної суперкомпенсации, який буде оптимальним часом для проведення повторного інструктажу. Це буде залежати від багатьох факторів. В першу чергу, рівень підготовки. Новачок зазвичай повністю відновитися і адаптуватися протягом 48 до 72 годин, так як використовуються ваги, як і раніше низький в абсолютному сенсі, і так далеко від своєї фізичної межі з точки зору міцності у відносному значенні. Саме тому проста лінійна прогресія (збільшення ваги на кожному тренуванні) і близько 3 тренування всього тіла є поняття, які ви побачите у багатьох з найпопулярніших початківців програми тренувань. Для проміжного стажиста, де лінійна прогресія не сталий, речі стають більш складними. Жодного тренування, ймовірно, не може викликати достатнього стресу для адаптації, щоб відбутися, тому що це вже не просто питання вибору правильного часу для відновлення. Стрес від тренування буде додаватися таким чином, що використовує декілька параметрів, таких як інтенсивність вправ (кількість повторень і відсоток максимальна вага використовується), кількість наборів, як ці циклу і багато іншого. Відновлення вже не буде просто питання того, скільки часу є між тренуваннями, але також і те, що тренування включають в себе. Техаський метод, наприклад, застосовується схема, де один день-це обсяг дня, другий день-це світ, який не гальмує відновлення і додає новий стрес, але продовжує нервово-м'язову ефективність, і, нарешті, інтенсивності день, який, спонукуваний відновлення від денного обсягу, дозволяє встановлювати нові особисті рекорди і водіння базовий рівень вгору.

Крім тих речей, інші фактори будуть впливати відновлення, таких як повноцінний сон, правильне харчування, нормальний щоденний рівень активності, особистому житті і стрес... так що в підсумку важко сказати "цей проміжок часу відпочинку є оптимальним", тому що це буде дуже індивідуальне питання. Вона постійно буде змінюватися в залежності від вашого рівня підготовки, програми прихильності, фактори життя та навчання історії. Я не наважувався актуальних досліджень, оскільки вони часто ущербні в цьому відношенні. Багато з них працюють з необученными особами або групами, які дуже виразної, хто збирається реагувати зовсім інакше, ніж ви, або я, або хтось з атлетичною історії.

Для істинного послушника, однак, переважна більшість з них буде здатний відновлюватися і бути готовим до нового навчального стимулів протягом 48 до 72 годин. Так ось чому ви побачите програми для новачків часто складається з 3 Повний тіла тренування в тиждень. Грань між перетренірованностью і неоптимальний обсяг не став так гострим, але для цих слухачів, так що все може бути досить просто. Як тільки ви пройдете цей етап, ви повинні покопирсатися в літературі з програмування (вищезгаданий практичне програмування для силових тренувань по Rippetoe & Baker-це хороше читання) та розроблена сенс з'ясувати, чи робите ви забагато або недостатньо. Там будуть рекомендації, як правило, працюють добре для великої частини слухачів, але є, і може бути, ні одна рекомендація, яка буде оптимальною для кожного, в будь-якій ситуації.

+959
Carlos Liva 15 квіт. 2017 р., 19:26:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20713720

Myonuclei придбані перевантаження вправа передує гіпертрофія і не втрачаються на detraining.

Bruusgaard ОС1, Йохансен МБ, Эгнер їм, рана АНПИНА, Гундерсена К.

Анотація

Наслідки попередніх силові тренування можуть бути тривалими, навіть після тривалого подальшого бездіяльності і перепідготовки сприяє попередній епізод навчання. Традиційно, такі "м'язова пам'ять" був приписаний до нейронних факторів при відсутності будь-яких виявлених локальних механізм пам'яті в м'язовій тканині. Ми використовували методи візуалізації в природних умовах вчитися жити myonuclei, що належать до різних м'язових волокон і спостерігати, що нові myonuclei додаються перш ніж яке-небудь істотне збільшення розміру під час перевантаження. Старі і знову придбані ядра зберігаються при вираженій атрофії, викликані подальшим денервації стійкий протягом значного періоду життя тварини. У myonuclei, здається, бути захищені від високої активності апоптозу знайшли в неактивній м'язової тканини. Епізод гіпертрофії, провідних до міцного підвищену кількість myonuclei відсталих атрофії невживання, і ядер може служити в якості біологічного субстрату клітини для такої пам'яті. Тому що здатність створювати myonuclei порушується в літньому віці, люди можуть отримати вигоду з силових тренувань в ранньому віці, а тому, що анаболічні стероїди сприяють більш myonuclei, ядерної сталість може також мати наслідки для періоду відчуження після допінг-злочин.

+951
Anoos Sb 9 січ. 2019 р., 05:47:11

Моя пропозиція полягає в тому, щоб забрати копію книги "повного занурення", він спеціалізується на викладанні про хорошій формі з якоїсь цікавої концепції кидається ст. Одна річ, я думаю, я пам'ятаю що я читав від нього, що, коли ви відчуваєте, що ваша форма здригнеться під час реп, стоп! Або поганій формі стає звичним. Плавати тільки тоді, коли форма хороша, і нарощувати відстань і швидкість у той же час як форма залишається доброю.

Плавання тільки тоді, коли форма добре робить звичку з хорошій формі і тренує ваше тіло, щоб залишатися послідовним в хорошій формі, навіть якщо ви втомилися і мають важкий час зберігаючи хорошу форму.

Йти повільно спочатку, поки ви працюєте на формі. Самий вірна ознака слабкій формі, якщо ви не можете зробити це правильно, коли ви йдете повільно. Це як еквілібристика, на відміну від, коли ви їдете швидко і погано, не кине вас з рівноваги, Як легко.

Після цього, ви можете зробити деякі інтервальні тренування високої інтенсивності (ВИИТ) час від часу і тільки поки форма залишається хорошою, з 80-100% зусиль. Що підвищить вашу витривалість на коротких дистанціях спринт і в кінцевому підсумку ви будете збільшувати відстань, яку ви можете спринт з допомогою хорошій формі.

+889
lastochka6771 11 лют. 2011 р., 02:25:59

Я роблю TaeBo тренування кожен день вдома, і я хочу знати, якщо це досить добре або ви можете вказати мені на ще одне тренування

+887
rfpfycrfz54 4 квіт. 2012 р., 17:15:52

Судячи з вашого питання створюється враження, що ви хоч трохи досвідченого людини коли справа доходить до здійснення та виходить, то є два варіанти, які напрошуються самі собою.

 1. Неналежному вигляді - у вас є щось у вашому відміни форми, що є неправильним, так що ви отримаєте дисбаланс в тому, як м'язи використовуються. Він сам по собі-небудь дізнався або ваше тіло має різниці (див. #2)
 2. Дисбаланс тіла - у тебе є що-то інше між двома сторонами вашого тіла, або компенсації за старої травми, яка викликала вас, щоб дізнатися поганій формі (див. #1), або у вас є різниця, наприклад, різної довжини руки, що викликає його.

У будь-якому випадку, пропозицію буде той самий: вам про подивитися свою форму, і подивитися, якщо це що-то в підйомно-форма, або, можливо, тіло, дисбаланс якийсь.

Наскільки його виправлення, необхідно усунути першопричину, але роботу ізоляції по ту сторону допоможе усунути дисбаланс, а також усвідомлюючи і не даючи вашої домінуючою стороні взяти на руху суміші/ліфти.

+827
Broken Toaster 25 січ. 2012 р., 07:45:59

Щоб наростити м'язову масу і збільшити міцність, знизити повторень(спробуйте знімати протягом 2-6), є більш ефективними. Так що Так, робити мінімум повторень, щоб набрати масу. Присадкуватий особливо важливо, і працювати не менше половини основних груп м'язів на тілі(ноги, прес, спина), але все одно в основному м'язи нижньої частини тіла. Я сподіваюся, що це допомагає і удачі з ростом вашого росту ноги.

+819
SAFEROK 21 вер. 2013 р., 15:07:21

Анатомічно відсутній "нижній прес", є пряма abdomonis що шість пакетів. Ця м'яз виглядає як він може містити конкретні нижній, середній і верхній частинах, але це не правда. Так ні, ви не повинні розділити ваші тренування АБ въ різні дні. Також ваші косі м'язи живота будуть навчені, коли робите вправи, як хрумтить, так що вам не обов'язково потрібно тренувати їх спеціально.

+817
Kasra Abdollahi 20 груд. 2018 р., 21:20:57

В даний час я новачок і намагаюся навчитися брасом(деякі кажуть, що це найпростіший з усіх інсультів). Я добре з руху ноги в цьому. Однак,після, можливо, одного чи двох ударів ногою, я не можу привести моє обличчя (рот, якщо бути точним) з води поверхню, щоб перевести подих. Я бачу людей навколо, використовуючи свої руки і прийти в дуже розслабленому стані, але з якоїсь причини я не в змозі зробити так. Як вам моє обличчя (і в розслабленому стані) ? Це тільки нахилі шиї або ми використовуємо наші спини, щоб розтягнути або це ті руки, що допомагають піднятися?

+752
Lynda Funston 7 січ. 2016 р., 23:20:53

На додаток до допомагати підтягуючі машина вже згадав...

Якщо робити їх з долоні звернені до вас з плеча, ширина захоплення: робота біцепси, передпліччя і трицепси, навіть якщо трицепси є штовхають м'язи, це допоможе у зміцненні руки]

Якщо робити їх з долоні, з широким хватом: роботу ваші передпліччя, найширші, біцепс, трицепс.

Не чіт, так що ви можете ваш номер. Залишатися в гарній формі.

Якщо у вас є кілька фунтів, щоб програти, робити кардіо. Працювати ваші м'язи і втратити кількість кілограмів потрібно підтягнути приведе вас до вашої мети швидше.

+742
MJeffryes 8 трав. 2012 р., 11:48:42

Мій Ансер в декількох частинах

Ви можете не поспішати годинник Це займає час, щоб побудувати м'язової маси і консистенції. Немає ніякого способу, щоб пропустити цей. Кілька місяців не реально довго. Безкоштовний статури препарат найбільш вражаючий для кого-то в їх середині 30-х років з десяти послідовних років тренувань.

+733
campisano 28 вер. 2014 р., 07:46:23

Підтягнути-це досить складне завдання для новачків, будь то хлопчики або дівчатка, порівняно з іншими основними рухами тіла.Навіть важкоатлети, які тренувалися протягом декількох років підтягуючі комплектів 10 з повним ROM і чистому вигляді цілком достатньо, щоб бути проблемою. Коли я роблю пулл-АП,мені здається, що перший набір зазвичай легко,тоді стає важче, як ви йдете,і те, що я хочу сказати, що коли я намагаюся робити підтягування, то це не моя латів, які видають по-перше,це, як правило, тримаю в барі. Так ось кілька порад, які ви можете спробувати:

1.У мертвих зависає і лопаткової втягування поки висить, зміцнить ваші руки для захоплення.

 1. Практика руху робити негативні підтягування.Сходи на будь-якій платформі або стрибок, якщо ви можете у верхнє положення підтягування.Тоді постарайтеся, щоб завершити негативний рух повільно і під контролем, наскільки це можливо. Якщо у вас є доступ до смуги або якийсь один використання допомоги спробувати першій половині руху.

3.Латів і Core посилення: робити будь-лат пулдаун і прямі руки витягніть Даунс.Для виконання основної роботи на ногу піднімає і дощок. Терпіння і удачі!

+725
SnoringFrog 27 черв. 2011 р., 09:15:29

Якщо ви вже були завзятим бігуном перш ніж ви почали босоніж річ, ви повинні пам'ятати, що босоніж-це зовсім інше. Якщо ви біжите 5 км в день в тенісних туфлях, ви, швидше за все, отримати травму, якщо ви все раптом почати працювати в vibrams. Ви тренували ноги для роботи зі стандартною системою підтримки життя, і не можете очікувати, що вони будуть в змозі затримати, коли вони раптом розділи всіх, підтримують.

Ймовірно, у вас травма, яка буде потрібно якийсь час, щоб зцілити сенс носити vibrams, поки біль припиняється. У той же час, використовувати протизапальні, лід ваші ноги регулярно, і біль не проходить, йдіть до лікаря, і розглянути здатися фізіотерапевта.

Я згоден, що вправи гомілкостопа-це дуже хороша ідея. Ви могли б отримати, наприклад, дошку балансу.

Як тільки ви відчуєте, що проблеми вдається усунути, Ви можете перезавантажити працює програма босоніж, але вам слід обмежити кількість часу, який ви витрачаєте працює в vibrams спочатку, і збільшити час на дуже повільній швидкості. Ваші сполучні тканини не збільшуються в силі так само легко, як ваші м'язи робити, щоб дати вашому тілу достатньо часу, щоб пристосуватися.

Я знаю з особистого досвіду, що ви можете зробити серйозний збиток вашої стопи і працює щиколоток, коли він не відчуває себе так погано в той час. Не просто вийти на пробіжку, і вирішите, що ви відчуваю себе досить добре, що день, так що ви зробити свій майстер-клас в vibrams, хоча це тільки другий тиждень у них. Це не дуже хороша ідея.

Я хотів би запропонувати, використовуючи vibrams 2 до 3 разів на тиждень для легкого виконується тільки протягом цілого місяця. Потім починайте використовувати їх за додаткову бігати кожну тиждень, можливо, роблять інтервали або який-небудь інший тип швидкість роботи. Не поспішайте позбавлятися від ваших черевик.

І нарешті, якщо ваші ноги не міцним, vibrams може просто не бути варіантом для вас, так що будьте відкриті для такої можливості.

+659
bhaktti47 31 бер. 2017 р., 06:27:01

Так ось у чому справа. У моїй квартирі, у мене є тренажерний зал з вагою машини або два, деякі кардіотренажери, і набір гантель freeweights, і лавка. Використовуючи цей зал варто мені нічого зайвого, але йому не вистачає набору штанг.

Однак, знайти тут в тренажерному залі в Нью-Йорку дратує. Він стільки коштує, і я повинен вийти з мого шляху, щоб вписатися в мій графік (я працюю повний робочий день), а потім йти додому і т. д.

Я трохи повненька з низькою м'язової маси і хочете почати сила рутини. Однак, це важко зробити без штанги для речей, як присідання і жими. Я був розглядає можливість покупки мої власні штангою + гантелями, щоб привести в спортзал, але я не знаю.

Рекомендації?

+635
prudhvee 8 груд. 2011 р., 03:09:34

Це ні в якому разі не є остаточними, але часто перевірка тургору шкіри виконується для перевірки на зневоднення.

Визначити тургор шкіри, медпрацівник захоплює шкіру на тильній стороні руки, передпліччя, живіт або між двома пальцями так, що це наметове вгору. Шкіри проходить протягом декількох секунд, а потім відпустили.

Шкіра з нормальним тургором клацає швидко повернутися в нормальне положення. Шкіри зі зниженим тургором залишається підвищеним і повільно повертається в нормальне положення.

Джерело: http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/ency/article/003281.htm

+630
Charles Grant 30 лип. 2011 р., 07:49:12

Є таке поняття, зване "анаболічну вікно", яке є переконання, що відразу після тренування наш організм грунтоване для синтезу м'язового білка (зростання м'язів) і що цей період триває лише короткий час, при чому після цього набагато менш ефективними. Коли я кажу трохи, я маю на увазі в масштабах півгодини або близько того. Однак немає достатньої наукової підтримки ідеї, що є таке вікно, а не на тривалий період збільшує синтез білка в м'язах, яка поступово зменшується назад до базового рівня протягом дня після тренування.

Однією з причин для цієї віри полягає в тому, що силове тренування викликає деякі пошкодження м'язів, і як цей м'язовий розпад білків. Відразу зустрічний ефект від цього і запобігти подальші поломки, передбачається, що деяка кількість білка і вуглеводів, щоб підняти рівень інсуліну (посібник для синтезу м'язового білка) споживається відразу після тренування. Як зазначено вище, доказів, здається, не підтримує цю логіку, і зрив насправді сильно перебільшена в умах тих, хто вважає, що грає час поживних таку велику роль. Поломки можуть бути більше, проте, при навчанні постили, наприклад, при навчанні насамперед вранці після нічного сну і без сніданку. У цьому випадку він може бути корисний споживати раніше, деякий кількість білка і вуглеводів після тренування. З таких причин, як цей термін "Пері-спортивне харчування почав з'являтися, щоб вказати, що харчування навколо тренування має більше значення, ніж просто після тренування або перед тренуванням.

Так що, якщо теорія "анаболічну вікно" до уваги не приймається, то питання в тому, як довго після тренування підвищене споживання білка дійсно корисно, і з якої точки на це тільки служить, щоб додати калорій і може бути знижена. Йду по ряду джерел, ви знайдете, що консенсус-це щось на зразок цього: синтезу м'язового білка збільшується досить швидко після тренування (в годин), залишається підвищеним протягом приблизно 24 годин і поступово звужується донизу. Однак, він все ще може бути вище базової лінії так довго, як 48 годин або більше.

Практично кажучи, якщо ви тренуєтеся 3 рази в тиждень або більше, ви будете користуватися обліку споживання білка високою протягом усього тижня. Навіть в періоди з меншим чи без додаткового синтезу м'язового білка високе споживання білка буде корисно для тих, хто робить силові тренування або мета для кращого статури. Достатню кількість протеїну дозволить обмежити руйнування м'язів. Білок також має найбільш високий термічний ефект з трьох макроелементи, робить його корисним для ситості при спробі обмежити збільшення ваги.

Висновки такі, що підвищене споживання білка буде корисно, як мінімум 2 дні після тренування, що з режимом тренувань 3 і більше занять в тиждень немає сенсу в тій чи іншій білок повітрозабірники протягом цього тижня, і що це корисно, щоб переконатися, що у вас є достатньо глікогену зберігається за рахунок вуглеводів в день перед тренуванням.

Алан Арагон Альберт і Джон Бред Шенфельд зробив хороший огляд відповідної наукової літератури в цій статті: https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/1550-2783-10-5. Це може бути корисно, якщо ви хочете копати глибше в наявній інформації.

+580
Mohammad Abdurraafay 4 квіт. 2013 р., 13:33:49

По-перше, і перш за все, ви не зможете змусити його працювати. Вам не вказують, як довго він страждає від болів в хребті, однак, він може також мати справу з депресією від хронічного болю. Це широко визнано, що двоє можуть підживлюють один одного. Що, саме по собі, достатньо, щоб придушити будь-яке бажання вставати з дивана. Якщо ви можете, спробуйте оцінити його психічний стан.

Рано, я відчував біль у хребті (від спадкової стану), була вирішена лише шляхом хірургічного втручання. Мій фізіотерапевт порадив, що якість мого життя, йду вперед, збільшиться навчитися керувати болем. Він зазначив, що кращий спосіб зробити це, щоб продовжити щоденну розтяжку і гнучкість програми, які я прямував до цих пір. Ваш батько повинен отримати вигоду з такої програми декількома способами. Крім знеболювання аспект, є також збільшення балансу і запобігання падінь. Як ви, напевно, знаєте, падає-це серйозна проблема для літніх, неактивних дорослих. Вони можуть призвести до серйозних загрозливих для життя захворювань.

Як інші вже сказали, Не чекайте його здійснювати самостійно. Хороша система підтримки, потрібно забезпечити мотивацію і товариства. Запитайте, якщо він хотів би почати ходити. Подивіться на це як можливість поділитися час разом. Або, якщо у вас є місцевий общинний центр, привести його на екскурсію. Ком'юніті-центри зазвичай пропонують програм, орієнтованих на громадян похилого віку.

Нарешті, будьте терплячі з ним. Якщо тренування не була частиною його життя раніше, він зіткнувся з новою проблемою. Йому знадобиться ваша допомога, щоб вирішувати її.

+556
sdneil 4 жовт. 2015 р., 10:39:39

Я чув багато людей кажуть, що ви можете допомогти зростанню м'язів всього тіла, тренуючи вашу ногу.

Насамперед, чому ? Я знаю це тому, що м'язи ніг найбільші м'язи в організмі, але який зв'язок ?

І друге питання : чи Потрібно тренувати ноги на кожного тренування, щоб набрати м'язову або раз на тиждень достатньо, щоб дати поштовх для росту м'язів ?

Дякую

+548
James Jensen 31 жовт. 2014 р., 17:29:01

По-перше, втрачають жир і отримати м'язи в той же час можливо? Якщо це можливо, який загальний дієтою і вправами, зробити це?

По-друге, втрачають жир і отримати м'язи в той же час не ефективний для бодібілдингу? Більшість бодібілдерів мають більш важке міжсезоння вагу, ніж вага конкурсі, який передбачає, що вони проходять через етап зсипати в окрему фазу різання. Ось кілька прикладів фаз про культуриста:

Джей Катлер

 • Конкурс: 274 фунтів (124 кг)
 • Міжсезоння: 310 фунтів (140 кг)

Ронні Колеман

 • Конкурс: 297 фунтів (135 кг)
 • Міжсезоння: 330 фунтів (150 кг)
+477
Electronick 8 лют. 2012 р., 07:35:00

Ок, давайте адресу ваших проблем одночасно:

Швидкий спосіб втратити вагу, щоб відновити свою звичайну діяльність, і почати їсти здорову дієту. Немає "швидко виправити", на це знадобилося кілька місяців, щоб поставити на вагу, на це піде кілька місяців, щоб зняти його, як добре.

Це не метаболізм, хоча це може зіграти свою роль. У вас активний спосіб життя, і ви пішли до осілого способу життя. Крім того, ви нехай ваш раціон потрапить у пекло. Збільшення ваги було майже неминучим у цих факторів.

Ви можете легко повернутися до "нормального" комплекції більш важкої атлетики, і дивитися свій раціон трохи більш ретельно. Ви повинні знати, що ваші потреби в калоріях насправді, і їмо відповідно.

Зменшення плями-це міф. Жиру в організмі досить багато робіт, за останніми ввійшов, першим вийшов (ЛІФО) розклад. Так що якщо ваші стегна були останньою частиною товстіти, то вони будуть першими, щоб отримати худий.

Реалістичні часові рамки для втрати ваги-це, напевно, приблизно стільки ж часу знадобилося, щоб поставити його на, може бути, трохи менше або більше, залежно від того, наскільки агресивно ви переслідуєте його. Біг безумовно може допомогти, так як це повне тіло кардіо тренування.

Я б спочатку подивився на свій раціон, так як ваш коментар про салати і іноді апельсиновий сік змушує мене вірити, що ви дійсно не розумієте, наскільки овочі/фрукти та інші поживні речовини забезпечують необхідні вітаміни/мінерали та інші елементи. З'ясуємо ваші щоденні потреби в калоріях, коригувати свою діяльність так, що ви не так малорухливий спосіб життя, і напевно є більш здорову їжу, ніж KFC, чебуреки (який може бути досить високим вмістом жиру, хоча вони смачні!), і шоколадні батончики.

Ох, і коли біг і т. д., якщо у вас виникли тертя на будь-якій частині тіла, bodyglide або інша мастило, або носити довгі лайкра тип нижньої білизни, який покриває область.

+448
Jessa Altez Lagoc 13 вер. 2015 р., 04:31:14

Я працюю з собою суміш силового тренування і серцево-судинні вправи (і розтяжки), і хотів, щоб краще оцінити, якою мірою силові тренування, варто часу і зусиль.

Мої цілі здійснення цілей, в порядку важливості (1-найбільш важливо):

 1. Щоб жити довго і з високим рівнем життя (включаючи когнітивні переваги, вміння ефективно використовувати своє тіло довгостроковій перспективі, уникаючи медичних проблем і т. д.)
 2. Щоб відчувати себе здоровим і мати енергію краще, настрій, мислення, тіло комфорту.
 3. Щоб бути в змозі з'їсти ближче до суми, мені подобається, не набираючи зайвого жиру.
 4. Щоб мати достатньо хорошого чоловічої статури.

Припустимо, що (1) становить понад 50% моєї мотивації-тому я чітко хочу судинної складової. Враховуючи ці пріоритети, є силові тренування (підтягування, жим лежачи, проповідник кучері, трицепсів пуш-Даунс, в основному) дійсно коштує додаткових зусиль і часу, оскільки вони можуть, в основному, внесок в (3) і в основному (4)?

Або б люди стверджують, що силові тренування має важливе значення для (1) і (2), і тому коштують додаткових, можливо, 30-40 хвилин на кожному занятті в тренажерному залі? Або, вони кажуть, що вони в основному націлені на (3) і (4), але насправді, це не так багато часу для посібників (3) і (4) і, отже, воно реально того варто?

+412
Hina 22 лип. 2017 р., 05:29:24

Спираючись на те, що інші сказали, більша частина довгостроковій перспективі, щоб поліпшити вашу витривалість, а не швидкість. Так, ви можете заперечити, що для запуску довгостроковій перспективі наближається до цільової темп допоможе домогтися прогресу, однак, ви не будуєте вашу витривалість.

Я вкажу тобі напрямок підходу до Хадда на дистанції - вона не може бути строго науковою, як ви, але я знаходжу це дуже цікавим чином (з деякими посиланнями на дослідження лактату).

https://www.angio.net/personal/run/hadd.pdf

Та частина, що виділяється найбільше для мене, це коли автор пов'язує навчання на тюбик зубної пасти - якщо ви постійно тренувати верхній пороги (ставка в ногу/серце), то ви не тільки видавлювання зубної пасти з тюбика. Якщо ви хочете отримати весь зубної пасти, ви повинні вичавити все з пробки.

Я звичайно рекомендую почитати цей документ, я сподіваюся, це відповідає на частину ваших запитання!

+366
Lali Pali 26 серп. 2018 р., 09:03:38

Біг і щиколотки біль

 • Діагноз - Ви дійсно повинні мати свій біль щиколотки діагностується лікарем, так що ви знаєте, в чому проблема і як її виправити.
 • Альтернативи біг на біговій доріжці - Ви сказали про інше питання, що ви вчитеся плавати, так що у вас є доступ до басейну. Так як ваша кісточка болить, коли на біговій доріжці, можна спробувати біг в басейні. Ви можете отримати хороший кардіо тренування в басейні, без того, щоб нести вагу на ногу.

  Ви можете зробити інтервали, де ви чергувати рухаються повільно (ходьба), і швидкий рух (біг). Коли ти втомишся бігти, йти, поки не відновитися, а потім спробуйте знову запустити. Альтернативний ходити, бігати, ходити, бігати і т. д. Для певної прогресії на диван, щоб 5K програми - Хороший спосіб піти. Ви слухаєте програму і ходити і бігати по програмі.

  Велоспорт або стаціонарний цикл також може бути простіше на щиколотці.

Мотивація

Що стосується мотивації, поставлених цілей. Хороша мета дає конкретні дії і конкретні терміни.

 • "Я буду балотуватися 5, кожну хвилину сьогодні." - Це процес, мета, що саме ви будете робити для того, щоб досягти конкретного результату.
 • "В 9 тижнів я буду в змозі бігати 30 хвилин без зупинки". - Це спільне завдання. Він говорить, що ви хочете досягти протягом певного періоду часу.

  Зробіть ваші цілі реалістичні, так що ви можете відчувати себе добре про досягнення своєї мети. Занадто важкі цілі можуть призвести до відмови. Після того, як ви зустріли легку ціль, поступово збільшувати складність.

  Тримайте журнал вашого процесу і нанести його на графік, щоб побачити поліпшення. Бачачи, як далеко ви прийшли це хороша мотивація.

+349
Kostas Liberty 22 квіт. 2019 р., 09:07:18

Я думаю, що якщо вони захищені від дощу, вони захищені від снігу. Важливо, щоб тримати їх сухими, щоб вони не іржавіють. Якщо ваш чохол від дощу вже можете домогтися цього, я не бачу, якої шкоди сніг може робити; звичайно, вони не чутливі до температурі або вагу снігу на вершині.

+338
Larvis John 16 трав. 2018 р., 10:17:16

Щоб одужати, потрібно поставити тренувального навантаження в системі. Як вам більше підходять, це буде важче зробити. Після певного моменту, що на 80% зусиль не буде достатньо стресу в системі, і ви будете рости.

Продовжувати вдосконалювати, ви потрібні зусилля при високих навантаженнях. Іншими словами, інтервали.

Є купа ресурсів, які можуть дати вам програми для інтервалів.

+322
user3954 6 груд. 2013 р., 15:08:20

Друг, який є одним з елітних спортсменів на НАШІЙ ПЛАНЕТІ, пояснив мені, що краще всього їсти відразу після тренування.

Він сказав, що є коротка вікно після тренування, коли організм найбільш ефективно витрачати калорії і поживні речовини.

Припускаючи, що він правильний, як довго це вікно, і які переваги правильного харчування після тренування?

+309
user257777 11 черв. 2011 р., 04:03:21

Недавні дослідження відійшла від загального холестерину вважається звертати увагу на хороші ЛПВЩ, ЛПНЩ нейтральний, поганий ЛПНЩ і тригліцеридів. Було виявлено, що деякі продукти з високим рівнем холестерину підняти загальна кількість холестерину, але вони роблять це таким чином, що не погано (підйом великих ЛПНЩ і ЛПВЩ). Інші продукти з низьким або нульовим рівнем холестерину (цукрів), піднімають рівень поганого холестерину ЛПНЩ і ЛПВЩ пригнічують.

Але, ваше питання центри на яйця, так от-це абстрактне з 2006 року: Дієтичний холестерин, що надаються яйця і ліпопротеїни плазми у здорових популяціях Фернандес, Марія Луз

Відсутність зв'язку між захворюванням серця і яєчний раціон харчування може бути частково пояснено тим фактом, що харчовий холестерин підвищує концентрації обох циркулюючих ЛПНЩ і ліпопротеїни високої щільності (ЛПВЩ) у тих людей, які відчувають збільшення рівня холестерину в плазмі після споживання яєць (hyperresponders). Важливо також відзначити, що 70% населення отримує слабке зростання або відсутність змін у концентрації у плазмі холестерину, коли оскаржується з високим вмістом харчового холестерину (hyporesponders). Споживання яєць було показано, щоб сприяти формуванню великі ЛПНЩ, крім мінливих осіб з ЛПНЩ малюнок Б малюнок а, менш атерогенних.


Важливо відзначити, що кінцевою метою є не кількість холестерину, а серце уникнення захворювання. Перше речення в цьому рефераті розповідається: немає зв'язку між яйцями і хвороби серця.

Існує безліч досліджень, які показують, що вправа покращує профіль холестерину. Ось перший результат, який я отримав на Google вченого: http://cat.inist.fr/?aModele=afficheN&cpsidt=3498824

+242
codarrior 30 лист. 2014 р., 17:15:05

Немає загальної відповіді. Ваша індивідуальна реакція на високу інтенсивність тренувань (натисніть) може бути у частині генетично детерміноване. Ви може бути що завгодно, від не реагують або хорошим відповідача. Дивитися останні півтора Бі-бі-сі документальний фільм "правда про вправи" з Майклом Мозлі, для більш докладної інформації, як я тільки що зробив (і натрапив на ваше питання) якщо ви "хороший автовідповідач, натисніть ймовірно, буде працювати дуже ефективно на вас, і робить маленький удар в тиждень буде достатньо, щоб отримати хороші результати.

Використовуючи молекулярної класифікації для прогнозування успіхи в максимальної аеробної потужності після тренування на витривалість в організмі людини

Це область активних досліджень. Є тільки (?) одне дослідження з декількох учасників.

Ці генетичні тести, згаданих у документальному фільмі не доступні для широкої публіки, наскільки мені відомо.

+185
erenm 14 черв. 2012 р., 09:57:39

Враховуючи вашу історію, я хотів би запропонувати, що ви думаєте про себе як нездійсненну, хто починає бігати. Ваше тіло втратило ряду конкретних адаптацій, і ви повинні відновити їх.

Є хороші навчальні програми в інтернеті, які беруть вас від прогулянки по 30 хвилин, з чергуванням ходьби і бігу насправді працює протягом 30 хвилин. Наприклад, це 8-тижневого початківців програма від бігуна світу. Ходьба є кращим способом, щоб почати, тому що він отримує тіло на адаптацію без наслідків і серцево-судинних стресів працює.

Якщо ваші литкові м'язи відчуває, що боляче, то ви робите занадто багато і занадто швидко. Відступіть і зробіть це повільно, щоб дозволити вашому організму звикнути.

+146
user1854496 5 груд. 2012 р., 07:51:52

Практика, практика і ще раз практика.

В цілому ваш форма розвалиться майже в будь-якому вигляді спорту, коли ви починаєте втомитися. Якщо це відбувається кожен раз на ваш швидкий 100, то ви йдете занадто швидко для вашої фізичної підготовки. Якщо ви були плавання на рік і показує дуже мало поліпшень в загальний час, то ви можете мати деякі вади інсульту, які потребують роботи.

Недоліки інсульт може грати роль в розщепленні, якщо вам доводиться боротися свій хід, що втома швидше, ніж плавання з хорошій формі.

Плавання-це вид спорту, який практично повністю форма, тому краще ваша форма, тим швидше ви будете їхати при тих же зусиллях. Це пояснюється більшої ефективності у воду, менше опір, легше дихати і знижує втому.

Мій розділова лінія знаходиться приблизно в 2:00/100м. Припускаючи сама, що фітнес-це не обмежувач, якщо ви можете піти 2:00/100M або швидше на 400м або довше плавати, то більш важка праця напевно, те, що вам потрібно зробити швидше. Якщо ви не повільніше, ніж 2:00/100м для такої відстані, то ви, ймовірно, є деякі проблеми з формою, що вимагає уваги. Очевидно, в середині, ви могли б трохи інше.

Так як N=1 приклад, я займався плаванням протягом багатьох років, і я не був у басейні для тренування близько 3 років. Я все ще можу потрапити в басейн і вміти 100м за 1:30 до 1:15, якщо я дійсно підштовхнути його. Це все від форми.

+128
Yuki Takahashi 8 лип. 2013 р., 19:47:06

Відповідаючи на це питання, я досліджував деякі формули для витрат енергії при роботі. Ні одна з формул, я знайшла враховують фактор втоми при підрахунку спалених калорій.

Щоб пояснити, що я маю на увазі: якщо ви почнете бігати, почувати себе свіжим, ви знаєте свою техніку бігу і у вас є дрібно-моторних навичок, щоб використовувати його.
І ви біжите протягом години, Ви втомилися, ваші ноги болять і важчають. З цього виснаження ваших рухових навичок зменшуватися. Ваша техніка менше, ніж коли ви почали.

Наскільки я можу судити, що повинно вплинути на витрату калорій, як неефективна методика повинна спалювати більше калорій. Чому це не звернулися в більшості (якщо такі є) формули витрат на енергію? Це ефект просто такий маленький? Це не дуже складно? Може бути, це опосередковано враховувати при використанні серцевих скорочень як фактор?

Редагувати: я відчуваю, що я міг би звузив фокус на це питання з допомогою прикладу. Я зацікавлений в загальному вплив втоми на кількість спалених калорій у всіх видах спорту, включаючи біг, підняття тягарів, альпінізм і т. д.

+124
Ivanna 28 жовт. 2016 р., 13:45:26

Більшість з вправ в животі, я, як правило, мають біль у спині. Я шукав вправи, які важко на животі, але; легкий на спині.

Всякий раз, коли я знайти деякі посилання на вправи, які "повинні" бути легше на моїй спині, він відчуває себе дуже ніяково і боляче виконувати.

Які є вправи на прес, які мають можливість додати більше ваги/опору, які мають менше шансів зашкодити моїй спині?

+51
Sandra Osama 17 серп. 2018 р., 19:30:02

Там дійсно не зручний час для тренування незалежно від того, хто ви є. Це багато роботи, ви отримуєте спітнілі, ви повинні переодягнутися, і вона звичайно складається десь окрім вашого будинку або роботи.

Я намагаюся робити силові тренування три дні в тиждень, зазвичай близько ~3 години. Зал порожній, я насправді можу зробити і набагато швидше, ніж у більш жваві часи, і це легше зосередитися. Я говорив з моїм роботодавцем і пояснив, що в ці дні я отримую на роботу раніше, працювати через обід, і ставлю в ті ж години я б в будь-який інший день.

Підйом рано вранці,-це те, що ви повинні з'ясувати, якщо тільки тому, що це станеться іноді. Якщо ви в кінцевому підсумку на програму (Madcow, штат Техас, Білл Старр 5/3/1) ви будете в кінцевому підсумку з днів, коли вам дійсно потрібно підняти точний набір ваги з точним набором повторень і множин. Ви можете запороти тижнів тренувань, переміщаючи днів навколо. У ці дні ви повинні отримати свою дупу з ліжка в 4 ранку, випий кави, може бути, плесну в результаті підвищення рівня кислотності, врублю навушники, і зробити себе в тренажерному залі до 5 ранку. Це хреново і ніхто не хоче зробити це, але це життя у великому місті.

Я б побачити, якщо ви можете отримати будь-яку гнучкість з вашою роботою. Зайняти більше обід, працювати в обід, з'явилися раніше, виїхати пізніше, неважливо.

Що стосується енергетичного рівня, якщо ви отримуєте свій раціон прибиваються ви повинні бути добре для вечірніх тренувань, хоча я накидаю пару моментів:

 • Для мене вечірні тренування, особливо важкі дні, як правило, щоб зіпсувати мій сон.
 • Попередньо тренування добавки є певним ні-ні вечорами підніматися, тому що він буде обливати твою спати. Ви можете піти з ним раз в той час, але дві ложки jack3d в 8 вечора-це не розумний хід для отримання солідного нічного відпочинку.

Може бути, спробувати отримати спати раніше, що насправді зроблять рано вранці тренування краще (якщо вам потрібно йти по цьому шляху).

Домашній спортзал може також працювати. Кинь гроші на стійки для присідань, штанга, гирі, і бар підтяжки. Існує не так багато ви не можете зробити з усім цим.

+49
Chenkumi 17 серп. 2019 р., 21:11:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil