Утримання ваги дозволяють працювати швидше?

Я вже не кажу про тренування з вагами так, що при запуску без них ти м'язи використовуються, щоб витіснити більшу вагу, так що з меншою вагою буде легше, я кажу, а насправді тримає їх.

Так це питання виникло, коли я вирішив знести деякі легкі ваги (1 кг), Як я пішов для швидкої пробіжки: я помітив, як легко було працювати швидше, утримуючи вагу, який змусив мене задуматися.

Я думаю, що це дозволить вам працювати швидше за ті ж причини, що ми качаємо наші руки в першу чергу, але зараз це просто кілька мультиумоляется. Біг з гантелями в руках, дозволить вам зберегти кутовий момент набагато краще, а значить, ви повинні бути в змозі рухати ногами швидше, т. е.. деякі роботи робиться руками. Рухаючи ліву руку назад сприятиме рухаючи праву руку вперед, так що чим більше обертів, що в вашій руці, тим легше повинна бути правильною? очевидно, це працює тільки з легкими вагами, так як якщо вага уповільнює рухи рук, можливо, втрачає оберти. Мої висновки правильні?

Я теж думаю, що це буде стомлювати ваші ноги більше, як ви штовхають навколо більше ваги.

Все це означає, що спринтери мають багато тренуватися руки, щоб бігти швидше, з більшою маси, викликає все більше обертів з кожним помахом руки? Це також означає, що тренування з вагами кілька безглуздо (в цілому) як ваше ядро буде працювати менше?

+291
deepak pal 8 серп. 2016 р., 09:40:25
36 відповідей

За останні 2 місяці або близько того робите важкі присідання (200 фунтів - 262 кг) у мене часто були болі в колінах. Протягом останніх 2 тижнів, це був особливо наполегливим і, здається, в основному в лівому коліні. Я зазвичай болять після тренування, особливо в ногах і попереку, але й біль у коліні, схоже, зберігаються довго після того, як болі підуть.

Яке це? Ну, це на передній стороні ноги, по центру трохи нижче колінної чашечки. На "нижчі" в сенсі "у бік моєї ноги", а не "ближче до кістки". Важко описати відчуття точно. Це тягне/відчуття печіння. Він відчуває себе трохи інакше, ніж м'язи болючість в іншому місці, але я не відчуваю, що щось шліфуванням або шабрением або виштовхування. Це не "гострі" болі.

Наскільки інтенсивність йде, це не болісно. Насправді це досить м'який, що я відчуваю, що я міг би ігнорувати його, коли присідаю зі штангою і продовжувати виконувати мої тренування, як і планувалося. Я просто не впевнений, що це хороша ідея. Це досить погано, хоча це більш ніж хвилин це дуже неприємна думка.

Я не відчуваю ніякого болю, коли стоячи, сидячи або ходьбі. Я не відчуваю це всякий раз, коли я піднятися/опуститися на всіх. Встаючи зі стільця, ходьбі вгору або вниз по сходах, і звичайно, коли роблю присідання. Я теж відчуваю це, коли працює.

Я спробував пропустити пару тренувань, і, хоча біль поступово ставати краще з плином часу, 5-6 днів-це не досить, щоб позбутися від нього, і він приходить назад, коли я повертаюся з тренування. Я був більш або менш ігноруючи це за минулий місяць або так, але оскільки це тепер заважає мені бігти, я отримую більше хвилює.

Я також спробував з допомогою поролонового валика на м'язи навколишні коліно (але уникаючи самого коліна). Це, здавалося, допомогти з якоюсь іншою біль/біль у мене були, але не з болю в коліні.

Я на 95% впевнений, що біль викликана моя навприсядки. Це завжди стає гірше під час/після присідання. Я присідати трохи нижче паралелі, з плечем-ширину позицію і мої ноги вгору приблизно на 15 градусів. Я намагаюся тримати коліна після 15 градусів напрямок, вказуючи у бік моїх ніг, коли я приходжу. Історично я зробив 5 сетів по 5 повторень, але останнім часом я роблю 3 підходи по 5. Я відпочиваю близько 5 хвилин між сетами.

Отже, чи варто турбуватися з цього приводу, якщо так, то як мені впоратися з цим? Це ймовірно, що я роблю щось неправильно? Я повинен взяти пару тижнів відпочинку від присідання і бігу? Ігнорувати це і продовжувати? Значно підступ і працювати так, моє тіло адаптується? Звернутися до лікаря? Я знаю, що ви (ймовірно) не лікар і не має право давати медичні поради. Я просто сподіваюся, щоб з'ясувати, якщо це (1) ігнорований, (2) заклопотаність, але щось, що може бути вирішена за період спокою і/або dealoading або (3) велика проблема, мені потрібна професійна допомога.


Оновлення 2011-09-09


Оновлення: я бачив вчора лікар-остеопат. Він сказав мені, що мої сухожилля і зв'язки були в порядку. Насправді він сказав: "Ваші зв'язки виглядають так, наче вони побудовані, щоб взяти велике покарання!". Він поставив діагноз пателлофеморальные больовий синдром АКА "бігуни коліно". Він сказав мені, що всередині моє коліно стала грубою. Він прописав Р. В. Ч. Е. (відпочинок, лід, стиснення, піднесення), а також двічі на день розтяжка для схуднення, і зваженого розширення ніг 3 рази в тиждень. Він також запропонував мені взяти ibuprofin, особливо якщо я нічого не зробив, щоб посилити мої коліна. Він сказав мені, що одужання може зайняти 6 тижнів і більше, але зателефонувати йому, якщо я не бачу суттєвої різниці в кінці місяця.

Тому в даний момент я збираюся дотримуватися звичайної лікар дав мені на найближчі 6 тижнів або близько того, і не присідання, станова тяга, і працює. Я буду продовжувати робити все решта вправи я роблю (жим лежачи, накладні преси, рядків і підтягування). Я також можете спробувати плавання, якщо я відчуваю, що роблю кардіо (але я поганий плавець). Після того, як я відчуваю, що я одужав, я почну присідання з близько 50% вага я востаннє робив (262 фунта був мій піковий вага роботи) і я буду працювати мій шлях назад вгору. Я попрошу кого-небудь перевірити мої форми.

Дякую за відповіді. Вони допомогли мені зрозуміти, що це не те, що я повинен ігнорувати, і що мій присадкуваті форми швидше за все винен. Я наголошую відповіді Дейва як "найбільш корисний" для сильних пропозицію звернутися до лікаря, що я і зробив. Але я також дуже ціную, відповів Бэрин Loritsch за поради форма і пропозицію TUBOW особливо.

+984
Zubair Nisar 03 февр. '09 в 4:24

Кілька тижнів тому я напружив камбаловідной і поступово почав знову вибудовував свою рівнях тренування.

Я помітив через кілька днів тому на повному вправ, що м'язи гомілки (литкового і камбаловідной особливо) тягне дуже туго, який я думаю, ставить мене знову на ризик reinjury.

Я зробив досить багато тягнеться перед поїздкою на роботу сьогодні вранці, але я все одно хвилююся про подальших ушкоджень.

Які вправи потрібно робити до і після тренування, щоб 'послабити' або знизити ризик травми в цій області.

Я роблю багато спорту, який тисне на цю область (велоспорт, футбол і біг). Я теж думаю, що травма сталася в минулий раз робити присідання (без ваги), коли мої литкові м'язи вже були щільно супер.

+983
wopuza 23 жовт. 2016 р., 23:16:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви середньої ваги (опору) тренування, коли ви говорите "тренажерний зал", ви насправді порівнюєте дещо різні, але безкоштовні заходи. Так що, якщо це взагалі можливо, чому б не зробити так?

Як Алек держав, ваше занепокоєння про "гімнастика тіла" є необґрунтованою з причин, які він перераховує. Однак, це не повинно відрадити вас від участі у вправі програми для додавання/поліпшення м'язової маси, так як дослідження показали, що існує безліч переваг для будівництва бази м'яз. Також майте на увазі, що м'язи є метаболічно активною, що сприяє спалюванню зайвих калорій. У самому справі, недавнє дослідження показало рівень метаболізму (RMR) був дійсно нижче, для тих, у кого менше суми мас:

Як і очікувалося, РМР жінок нижчий, ніж у чоловіків (4,12,13,19,27), і РМР літніх людей було менше, ніж для молоді дорослі (9,13,22). Деякі відмінності між чоловіками і жінками і вікових груп може бути пов'язано з м'язової маси нижче (наприклад, менше метаболічно активної тканини) у жінок і у літніх людей. РМР є в основному залежить від кількості метаболічно активної тканини в особистості; переважно м'язової маси (18,35).

(Вивчення варіації відпочиваючи метаболічно тариф для дорослих: точки зору громадського здоров'я )

Їзда на велосипеді, на додаток, може допомогти у подальшому спалюючи калорії, а також забезпечуючи безліч переваг, які можна досягти за допомогою кардіо вправи. Багато тренажерні зали пропонують різні кардіотренажери , включаючи велосипеди.

Зрештою, будь-який шлях ви обираєте ваш успіх схуднення буде безпосередньо пов'язана з послідовної роботи, раціонального харчування (як Алек нагадує), і довгострокові зобов'язання, здійснювати.

+934
Amanda Pertuset 9 вер. 2017 р., 11:13:06

Я взагалі не гідна людина, але я почав їздити на велосипеді на роботу два роки тому, коли мій колега продав мені трохи ношені одним дуже дешево. Тепер взимку я не можу (безпечно) робити це так, я купив собі боксерський мішок, принаймні, є спосіб тренування всередині (а адже я думав, що це буде хороший спосіб, щоб "втілювати щоденні розчарування").

Тепер моя проблема (зима наближається), що навіть при носінні м'які боксерські рукавички, я отримую кров кісточки пальців протягом 15 хвилин навчання. І оскільки вона бере на тиждень для них, щоб зцілити, я не можу зрозуміти, як я міг тренуватися регулярно, без необхідності носіння бинтів на моїх руках постійно (що виглядає безглуздо і привертати зайву увагу).

Я іноді бачив реальних боксерів по телевізору одягли пов'язки, перш ніж вони поставили свої рукавички. Є ті, які призначені для запобігання кровотечі, або просто попередити, що кров потрапляє в рукавичках?

+919
altera 29 серп. 2017 р., 00:50:47

Виходячи з поставлених вами цілей в першому пункті, я хотів би запропонувати вам зробити силову раму, досить ваги для присідання та станової тяги і поглянути на новачка Мехді в 5х5. Це три дні в тиждень, три основні вправи в день. Вона заснована на корточках, який однозначно краща вправа ви можете зробити, якщо ви робите це правильно. Тренування залишає простір для підтягування, віджимання, і інші вправи. Я просто продав свої стійки для присідань, вага і бари за $200, тому що у мене є безкоштовний тренажерний зал по роботі. Цифра стоїть між $60 і $100 в місяць за хороший тренажерний зал, 200 або 300 баксів коштує.

Я без стуку вправи, але якщо ви не в змозі зробити багато хто з них легко турбуйтеся і не отримати результати, які ви шукаєте.

+892
sametom 27 черв. 2014 р., 17:12:49

Я знайти мій правильний звід стопи, як правило, щоб згладити в випади. Як я можу тримати мої арки? Якісь підказки?

Там немає болю, пов'язані з цим.

У мене дисбаланс сил в обох стегнах і ногах. Таким чином, я включив один вправи для ніг, крім присідань і тяги....

+889
Zwun 10 бер. 2011 р., 21:53:01

У мене немає посилання під рукою, але де-то в Арнольд: виховання культуристаАрнольд зауважив, що хоча він був робити той же обсяг на обидві руки, ліва рука відстає, так що він буде робити односторонні вправи для це, наприклад, один день в тиждень зробити гантелі кучері з лівою рукою.

Буде робити додаткову лівою рукою локони працювати для вас, або є щось лівою рукою, що б не допустити, що можуть бути ефективними?

+881
Tom Baker 26 груд. 2012 р., 11:24:17

Я почав бігати в початку-середині літа цього року. Я відносно здоровий, середній ІМТ, в кінці 20-х, здорове харчування хлопець. Я зазвичай працюють на тротуари, дороги і доріжки. У мене щодо гарна взуття.

Проблема у мене виникли, хоча я почав бігати на невеликі відстані і поступово протягом тижня, я застряг в режимі нон-стоп протягом більш ніж 15 хвилин часу. Основною причиною зупинки мої ноги стали занадто втомився, щоб продовжувати. Хоча моє дихання в цей момент стало важче, я не думаю, що це є основною причиною зупинки. Я можу зупинитися на кілька хвилин, потім почати знову але я ніколи не зможе зберегти колишній темп я досягав у перші 15 хвилин.

Кінцева мета полягає в досягненні 5км без зупинки. Я в даний час управління між 2 км і 2,5 км без зупинки.

Є все, що я можу зробити, щоб гарантувати, що я можу працювати протягом тривалого періоду часу без зупинки?

+776
YarkoMan 1 лип. 2014 р., 06:27:38

Make it to be more and strong-defined as this on

Я хочу зробити мій низький Пец, як це на екрані.Я роблю віджимання (підвищений).Які вправи я можу робити вдома, щоб отримати такий?Якщо мені потрібно я можу додати.Я їм правильно.Мені потрібні тільки домашні тренування, щоб отримати цей definision на нижній "куточок" мого Печ.

+776
mei84 28 квіт. 2019 р., 01:14:36

Мій пульсоксиметр відображає частоту серцевих скорочень і сатурації О2. Показання пульсу досить корисні. А щодо насичення О2? Я думаю велосипедного спорту зокрема, але я припускаю, що ніякої вигоди б легко перевести на будь-який вид фізичної вправи.

+762
Chandrahas 12 січ. 2018 р., 10:56:50

Формулювання вашого питання говорить про те, що сироватка буде найкращим джерелом білка, який може бути поставлений під сумнів. Сироватка-це дешеві (оскільки він є побічним продуктом) і легко ізолювати.

Яєчний протеїн - інші заявили - це добре, так як він має оптимальне поєднання амінокислот, але співвідношення дохідність-це досить погано, так як одне яйце має всього близько 6г білка. Я бачив, як боби і горіхи неоднозначно з-за високої близько крохмалю та жиру відповідно. Я не з низьким вмістом вуглеводів або з низьким вмістом жиру ханжа, але задовольняє ваші потреби білка (особливо якщо ви хочете наростити м'язову масу) з квасолею або горіхами буде означати, що ви збільшите вуглеводів або жиру при дуже відповідно. Хороші альтернативи (крім пісного м'яса, які я не буду обговорювати, бо я не досвід з-за мого вегетаріанства) є (знежирений) сир або сир. Вони не дуже дорогі, але містять досить гарне кількість казеїну, який засвоюється шляху повільніше, ніж сироватковий білок, ВСАА (принаймні, наскільки мені відомо, сир) і вітамін В12.

І ви можете легко робити коктейлі з сиру. Просто покладіть його в шейкері з молоком, водою і т. д.; додати трохи ванілі або кориці і струсіть його.

+754
Kurt Dickason 2 груд. 2012 р., 14:45:46

ЦМК,

Я припускаю, що ви можете виконати пристойну кількість віджимань, так що він може відчувати себе, як ви використовуєте ваші трицепси і дельтовидні більше ніж груди, але це може тому що вони менше м'язів і втому швидше, ніж більш великі м'язи грудей. Груди як і раніше робить велику частину роботи, але ось деякі методи, які ви можете спробувати.

Як Втягнути Груди, Виконуючи Віджимання

Пуш-Ап Техніка

Налаштування:

 • Поставте руки на ширині плечей з складці між великим пальцем і перший палець вказує прямо вперед.

 • Гвинт руками в землю, щоб створити крутний момент всієї вашої
  руки і плечі. **для цього уявіть, що тримає стійку і як
  важко, як можна спробувати прив'язати планку і розірвати її навпіл
  одночасно.*


 • Тримати лікті приблизно на 45 градусів від тулуба, не розкльошені виходить, що на ваші плечі або заправлені близько до вашого тулуба

 • Під час ексцентричної частини пуш-ап думати про потягнувши тіло на підлогу і дозволити вашому лопатки відмовитися (витягаючи свій
  лопатки разом).

 • Тримайте ваші плечі за руки під час всього руху і
  тримайте передпліччя у вертикальному положенні, перпендикулярно
  стать.

 • Під час концентричній фази, продовжуємо тримати крутний момент на протязі
  ваші руки і подумати про перенесення лікті разом і стиснути
  грудей разом.

Пуш-Ап Варіації Для Ураження Грудної Клітки

 • Підняти ноги- поставте ноги на лавці
 • Підняти руку- використовувати набивний м'яч або блок для йоги, щоб підняти однією рукою, в результаті чого буде підкреслюючи протилежні руку
 • Використовуйте повзунок на одну сторону- тримати слайдер з одного боку повільно ковзати однією рукою прямо в сторону тіла, при виконанні ексцентричної фази підтягнути. При виконанні концентричній фази витягнути руку назад у тіло
 • Повільно ексцентричний пуш-ап- опустіть тіло так повільно, як це можливо на ексцентричній фази поштовху, мета протягом 30 секунд на ексцентричній фазі і коли ви натиснете 0 в нижній частині руху отожмитесь як можна швидше
 • Виконувати пліометричні віджимання або плескати пуш-ап- пуш-ап під час концентричній фази так швидко і різко, як це можливо, як руки дійдуть землі поглинути удар і повільно виконувати ексцентричній фази пуш-ап
+680
Waz 9 лют. 2016 р., 05:31:37

Всі ми різні, на жаль, відповідь. І як ви, напевно, знаєте, додавання м'язової маси, а не жиру є простою у непідготовлені люди, так що це не верняк.

Але тим не менше, я можу сказати вам, що працює для мене. В ході завоювання, я з'їм 35% вуглеводів, 40% Про 25% жиру, близько 200 кал за мій ремонт після додавання вправи калорії назад. Ремонт для мене-це близько 2200, і сказати, що я спалити близько 300 під час моїх тренувань. Я б застрелив близько 2700 кал з розколом, згаданих вище. Це повільніше набирати, ніж їдять по 3000 калорій, але ти нічого не казав про необхідність, щоб це було швидко, так що, можливо, це допоможе.

+632
Ryan R 27 лип. 2014 р., 02:39:27

Ні, ви не робите правильний обсяг. Ти робиш занадто багато. І надто мало.

Занадто багато керлінг, занадто мало всього іншого.

Якщо ви хочете побачити прогрес, необхідно зміна у вашій тренуванні. Якщо ви просто завити весь день, ваше тіло буде просто отримати хороше в керлінг. Він навіть не потрібен для нарощування м'язової маси, він просто буде створювати нові нейронні структури, щоб допомогти вам зробити це конкретний рух.

Вам необхідна повноцінна програма тренування для всього тіла. Як @TestWell каже, потрібно присідати і все.

І я знаю, що ти думаєш. "Самозахоплення не робить нічого для моїх руках".

Що ж, ти помиляєшся. Коли ви робите повний-тіло програми, існує синергізм між всіх груп м'язів і вправ. Вашій ЦНС (центральної нервової системи), а також ваші кістки будуть розвиватися, і це те, що буде приносити результати в усьому. І навприсядки (як і всі інші вправи) є невід'ємною частиною цього.

Є багато хороших програми для новачків там. Я вважаю, що SL5x5 є одним з найпопулярніших. Тобі краще почати їсти.

І я обіцяю і гарантую, ви побачите більше результатів за 4 місяці, що, чим би ви в 1 рік, що ви робите прямо зараз.

+605
gkeeg 27 жовт. 2015 р., 06:36:15

Теплова щільність спирту майже так само високо, як жир, але він переробляється зовсім по-іншому.

Організм здатний метаболізувати алкоголь в різних напрямках. Ферменти, що беруть участь в цих шляхів знаходяться у високих концентраціях у печінці. Печінка здатна конвертувати алкоголю в жир, принаймні, двох метаболічних шляхів, процес іноді називають lipogensis. Потім цей жир може зберігатися в тканинах організму. Жирова хвороба печінки є результатом зберігання надмірної кількості жиру в самій печінці. Однак переважна більшість спирт перетворюється в печінці у вигляді жиру а у вигляді ацетату. Є дослідження, де вони досліджували метаболічні доля етанолу за допомогою спектроскопії. Зокрема, у своєму висновку вони зазначають:

Тим не менш, перетворення жирних кислот у печінці не є основним долю попаданні в організм етанолу. Максимальна кількість знову синтезованих жирних кислот випускати в тираж склав 0,8 м, що становить <5% від споживаного навантаженням етанолу.

і:

Основну доля (70-80%) етанолу є перетворення ацетату в печінці, випускати в обіг і окислення тканин.

Тому алкоголь переважно не перетворюється в жир. Однак ацетат представляється пріоритетною метаболіт, коли присутня в тілі, і тому він може пригнічувати метаболізм інших енергетичних речовин, таких як жир, і веде до збільшення жиру в організмі з плином часу.

Варто також зазначити, що алкоголь збільшує швидкість обміну речовин дещо пом'якшують його калорійність, як робити певні непередбачені соціальні фактори, які можуть спільно зі споживанням алкоголю; танці всю ніч, наприклад. Сказав, що позбавлення сну також може мати негативний вплив на склад тіла...

Я також не згоден, що не можна здійснювати після вживання алкоголю. Я особисто знаходив психологічний ефект легкого сп'яніння мають свої переваги у вправі, хоча порушена моторика протягом значного періоду часу (порівняно з майже всіх інших одурманюючих речовин). Тестостерон і засвоєння поживних речовин також страждають від пияцтва.

Теж, напевно, аргумент на алкоголь як релаксант м'язи, але, ймовірно, не дуже сильний, а у відносно малих дозах.

+569
gerryc 12 груд. 2015 р., 06:57:34

У мене було кілька друзів, які втратили значну (75 фунтів), роблячи тільки палео дієта і Вправи не з медичних умов. Дієта Палео спосіб життя - це хороший сайт, щоб почати роботу.

Як для занять спортом, в чому саме ваша проблема диска? Я не фізіотерапевт, але, як медсестра, я б рекомендував робити те, що за вправи ви можете терпіти і не перестаратися. Багато проблем диска потребують відпочинку, а деякі навіть вимагають хірургічного пристосування.

+565
Bia Saigon 14 трав. 2014 р., 19:59:32

Чесно кажучи, я не володію достатньою інформацією, щоб дати вам правильну відповідь, але я вже був там раніше. Мої руки сильно болять, трохи не пухнуть, і я розробив мозолі там. У деяких це просто з незвички напружуватися, маючи більш щільно притиснути руками, ніж ваш звик тримати себе. Деякі з них шкіра стає стирається, особливо якщо у вас з накаткою ручки (маленька річ, яка дійсно допомагає на те, щоб зняти будь-які кільця у вас). Зрештою, це взагалі щось, що ви просто повинні працювати, а не на лисиць олова мого досвіду, щось вказує на фактичне постійне пошкодження відбувається.

+467
shivisuper 13 серп. 2016 р., 00:08:57

Спосіб збільшити ємність легень (VO2 Макс) - виконувати інтервальні тренування і біг на короткі дистанції, один метод відомий як Fartleks. Чим більше ви штовхати свої легені (і вийти з дихання для коротких періодів), тим більше можливостей буде, принаймні до певного моменту.

Одне цікаве пристрій, яке є досить дешевим, що претензії, щоб поліпшити свої инспираторных м'язів є Powerbreathe. Він працює на вас дути в прилад, і він чинить опір на обох. Як віджимання або віджиматися, ви збільшуєте суму, яку ви робите кожен день, а також збільшити опір.

powerbreathe

Вона має різні дослідження, щоб підтримати це, але з досвіду-це трохи болю, щоб очистити - треба купувати дитяче молоко sterializer пляшки, щоб очистити їх.

+466
Marjorie Carlson 16 вер. 2016 р., 23:12:28

Я вже впродовж багатьох років працює заради задоволення. З минулого року я зацікавлений у марафонах. Я відвідувала 2 марафонах і в даний час готується до Мюнхенський марафон.

Я бігаю 4 рази в тиждень.

І я хочу бігати босоніж по одній або дві легкі пробіжки в тиждень.

Я сьогодні зранку спробувала перший раз, я зробив 5К і в підсумку з невеликими пухирями.

Як я можу бігати босоніж по асфальту без блістера? Шкіра звикає до нього через пару -простота - працює? Або я повинен використовувати п'яти перший клас стиль асфальту?

+457
kimonostereo 13 лют. 2015 р., 12:18:11

Я тільки що повернувся з каякінгом, а носити мій "один" браслет - в трьох різних положеннях. Спочатку я velcroed його на моєму зап'ясті, і нарахував 100 ударів веслом. Я нарахував Л-Р-Л-Р 1-2-3-4. Виробник повідомив, 82 кроків. Я повторив його і отримав 90 кроків. Потім я velcroed її плечі, трохи вище мого ліктя - трохи незручно. Я отримав 150 кроків. Потім я поклав його в мою сорочку нагрудну кишеню. У мене 27 кроків. Тому зап'ясті видається найбільш точним.

+437
Mopiya Das 7 бер. 2013 р., 23:02:04

Youh можете подивитися на плавання швидше Ернест У. Maglischo написані між 1980 і 1983. Він має цілу главу, і якщо я правильно пам'ятаю три або чотири сторінки, які стосуються енергетичного обміну, як він ставиться до плавання. Є набагато краще книги менш науково спрямовані більшою мірою на підвищення ефективності плавати, це називається повне занурення, я забув автора. Це в значній мірі грунтується на ідеях Білл тренер Бумера про плавучості. Він почав тренувати маленьких команд DIII в Нью-Йорку і закінчилися Олімпійські тренера.

Помилка, яку зробили при порівнянні плавання для спорту, які ви повинні виконувати всі ваші вагу, як і інші тріатлон-це плавучість і обтічність (як у велоспорті), які роблять різницю. Якщо ви можете плавати і "прес-Т" короткий хлопця, як я, може плавати на воді і впорядкувати як оболонка екіпажу, ставка із тих, хто намагається проплисти більш вертикально.

Сказав, що там має бути правило близько особи, плавучість/упорядкувати. В 4 рази більше енергії, ймовірно, не так вже погано. На короткі відстані я завжди чув 3 до 1.5 разів більше енергії потрібно плисти на такому ж відстані, як працювати, знову ж таки в залежності від продуктивності.

+393
Kawsar 30 лист. 2010 р., 04:01:06

Припускаючи, що ви (або інші відвідувачі тут) може бути відносним новачком в грі, якщо ви робите бодібілдинг тренування ви будете робити мало повторів (12) на досить легкий вагу, щоб не травмуватися, і ви побачите деякі помітна гіпертрофія. Після декількох місяців, які ви можете почати робити високу інтенсивність низька реп (від 3 до 5) тренування з хорошій формі, і пережити це. Наскільки втрати ваги і рельєфності, його просто відсоток жиру в організмі. За що його варто, я рекомендую вам набратися терпіння. Вам спалити більше жиру, просто переварюючи їжу і думаючи, ніж ваша, може бути, 600 тренування калорій (навіть вважаючи "після опіку"), так що є з розумом, гідрат, і отримати багато спати, і ви будете втрачати вагу. Деякі люди зберігають більше периферичний підшкірний жир у їх кінцівки, ніж інші, і тому поріз м'язів може бути важче. Ліполізу (мобілізації жиру) відбувається при помірної інтенсивності вправ відповідно https://www.hindawi.com/journals/jobe/2015/473430/ журі все ще, як ця мобілізація жирів залучається до здійснення спалювання жиру, або після тренування жиру. Я переконаний, що будівлі тіла тренування з обтяженнями будуть використовувати внутрішньом'язовий жир, що, в свою чергу, замінюється деяких жирних кислот у крові, які мобілізовані протягом тренування (Якщо ви не приправляете інсуліну З вуглеводів перед тренуванням). Є мільйон статей, які представляють спектр "як схуднути" рекомендації по тренуванню або з допомогою дієти, і тому я не наважуюсь почати лавину конкуруючих цитати тут.

+386
Ghizlaine McPartland 10 вер. 2015 р., 06:01:47

Фунт м'язів спалює більше калорій в стані спокою, ніж фунт жиру. Вже один цей факт повинен сказати вам, що підняття тягарів-це двосічний меч: ви не тільки спалюєте калорії, коли ви виконуєте вправи, але ви також збільшенню м'язової маси, які будуть спалювати більше калорій в стані спокою.

Так, потрібно додати вправи для тренування. Ви повинні піднімати тяжкості (навіть якщо це просто ваша вага тіла), киньте виклик ваше тіло, і змусити його поліпшити. Ви можете почати з постійного випади, віджимання, підтягування і хитання преса. Якщо ви не можете зробити тих, що є способи обдурити вправ, щоб зробити його простіше. Як тільки це більше не проблема підібрати кувалдою і качати в колесо або кинути мішок з піском навколо. Найголовніше, переключити його вгору, щоб ваше тіло не використовувати для однієї рутини.

+372
Will Green 14 лип. 2016 р., 08:41:01
Хтось, хто має важкий час додавання маси або м'язів.
+337
d3t0n4t0r 25 трав. 2019 р., 14:43:01

Існує більш ніж один тип тренування хвата, і ви хочете переконатися, що ви правильно вибрати один:

 • Pinch ручки (защемляет плиту і т. д.)
 • Дроблення стисненням (тенісний м'яч, "капітан краш")
 • Допоміжну рукоятку (станова тяга, фермерські прогулянки)

Оскільки ваша мета працювати з великими вагами на тязі, ви хочете переконайтеся, що ви тренуєте своє підтримуюча ручка. Зазначу, що якщо ви використовуєте змішаний хват, вашому pronated руки (долоні, зверненій убік) завжди буде слабшою, ніж ваш suppinated руки (долоні звернені до вас). Що сказав, зволікати більше не можна опустити штангу.

Стратегія Тренування Хвата:

 • Не більше ніж раз на два тижні. Тренування хвата дуже часто може викликати його, щоб стати слабше і додає набагато більше стресу тренувань.
 • Тренування На Витривалість. Використовуючи легкі ваги, намагайтеся збільшувати час.
 • Інтенсивність Тренувань. Використовуючи більш важкі ваги, намагайтеся збільшувати вагу, який ви можете провести.

Два кращих зчеплення тренувальні вправи я використовую, є:

 • Станова тяга має: на останній тязі встановити, просто тримати планку, поки зчеплення видає.
 • Фермер ходить: підняти важкі гармати і перевезти їх на відстань або просто провести час.
 • Міст або Fat Gripz тязі тримає: як і випливає з назви. Провести 2" міст або штангою з Fat gripz на них час. Вам доведеться використовувати більш легку вагу, так як чим товще бар робить його значно складніше.

Фермер ходить безкоштовний посібників, а також навчально зчеплення, і вони допомогли моїй хватки навчання багато. Якщо тренування на витривалість, ви будете хотіти тримати прогулянка фермера реалізує до 20-30 або 50 футів перед збільшенням ваги. Якщо навчання за інтенсивність, утримуйте протягом 10 секунд або 10 футів, перш ніж збільшувати вагу.

+298
SharK1870 1 груд. 2018 р., 01:34:15

Тяги-це відмінна вправа, але без розуміння того, що ще ви робите, я буду працювати з припущень.

 • Я припускаю, що ви тягнете важкий (90+%) часто з 1-3 повторень за раз.
 • Я припускаю, що ваш труд допомогу, напевно, не вистачає.

Однак, перш ніж я отримую в тому, чи були у вас вітрянка? В минулому році, мені здавалося, що я напружував спину, тільки щоб дізнатися, що це був лишай. Поєднання захворіти і тренуватися для змагань депресія моя імунна система досить того, що у мене було загострення герпесу. Що до, що після важких 90+% тягне тієї ж області відчував, що це було на грані деформації. Будь-хто, хто мав вітрянка може мати вірус оперізувальний лишай чекає вашої імунної системи, щоб отримати досить пригнічений, щоб дозволити їй заподіяти біль.

Якщо ви не маєте справу з бітумною черепицею, і ніколи не хворів на вітрянку, то ви можете мати справу з невеликим широта процідити. Якщо ви підозрюєте, що це так, то моя рекомендація:

 • Знизити інтенсивність тяги на деякий час.
 • Включаємо високу репутацію низький вага при допомоги, щоб допомогти вам зцілити латів.

Низький вага, висока роботи реп допомагає крові, що протікає через уражену ділянку, який прискорює одужання. Під час підтягування відмінно працює латів, вони будуть дуже важкими, щоб отримати роботу, яку ви хочете зробити. Потенційна широта вправи можуть бути:

Ви можете використовувати будь-який з декількох альтернатив, але ви хочете працювати з вагою, які ви можете зробити 3x15 (3 підходи по 15 повторень кожен). Не соромтеся, напишіть 5-нижче 10 фунтів кожен комплект в разі необхідності, щоб тримати роботу реп йде. Якщо одна варіація вправа викликає біль або робить його гірше, виберіть Альтернативний або знизити вагу.

Робити робота LAT кожен раз, коли ви перебуваєте в тренажерному залі і спробувати збільшити вагу не частіше, ніж раз на тиждень. Після 2 тижнів, ви можете почати поступово збільшувати ваги на тязі--залишаючись нижче Ваг, які викликають біль. До кінця 6 тижні ви можете конусності лат працювати тільки після того, як робиться станова тяга. До цього часу ви накопичили працездатності вашого латів і ремонт процідити.

Я рекомендую, що навіть після 6-тижневої реабілітаційної роботи, ви не просто стрибати прямо в 90+% робота на тязі знову. Будувати більше 80-90%.

+292
John Batjer 6 лип. 2012 р., 14:10:13

Мій перший рада буде уникнути казеїну, так як він має високий ризик раку, пов'язаний з ним. Йдучи вегетаріанець не найкращий вибір, якщо білок є вашою метою.

Яйця є кращим вибором для сніданку, припускаючи, що ви використовуєте половину (або менше) жовток. Омлети, яйця на тості, омлет і т. д. - Омлет, тому що ви можете змішати всі види овочів.

Обід - пакет ланч. Зробити салат або загорнути.

Вечеря - Лосось, тілапія, тунець, стейк, курка, броколі, цвітна капуста, квасоля

Зараз дієти не дуже добре округлені. Ви можете отримати вигоду з консультацій з дієтологом або каталися з дієтою створення сайту як www.myfitnesspal.com.

+270
Sudalaimani Esakki 5 черв. 2015 р., 13:05:56

Спасибі відмінний відповідь @JordanCarroll у вас є дуже хороша причина, чому ВСАА не такі вже й великі для боротьби з втомою. Тим не менш, є кілька досить дешевих добавок з відмінними дослідження позаду них, щоб допомогти вам боротися з втомою.

Креатин

Клітини використовують молекули, відомі як аденозинтрифосфат (АТФ) для енергії, яка, за своєю власною втоми, перетворюється в АДФ або АМФ. У той час як білок, відомий як аденозин монофосфат протеїнкінази (АМПК), як правило, стимулює АМФ у АДФ перетворення, форма креатину, що виступає в якості резервуара (креатин фосфат або фосфокреатін) відновлює АДФ до АТФ, тому він може бути знову використаний для палива обмінні процеси.

(Examine.com Статті)

Типова доза становить 5 г в день. Коментарі автора зазначив, що це дуже безпечна і корисна суміш для будь-якого спортсмена. Крім того, найбільш вивченим і корисним варіантом креатин просто креатин моногідрат. Будь-які інші варіації не мали наукові дослідження за нею, і в більшості випадків це не так корисно для вашого тіла. Креатин-це дуже недорогий, і цілком стандартні, так що немає ніяких причин, щоб витрачати більше, просто тому що він приходить з іншої компанії.

Бікарбонат Натрію

Бікарбонат натрію (харчова сода) - це добавка, яка забезпечує дієтичну бікарбонату, які можуть збільшувати сироватковий рівень бікарбонату (зазвичай виробляється в нирках), а потім буфер виробництва кислоти в організмі. Основний механізм дії бікарбонату натрію в запереченні явища ацидозу. Це дає переваги як в умовах хронічного помірний ацидоз, часто бачили в метаболічних захворювань або при старінні, як функція нирок поступово знижується, і в вправа-індукованої ацидозом.

У спортсменів, стандартні дози добавки бікарбонату натрію (200-300 мг/кг), Як правило, надійну продуктивність, коли провал на вправи, пов'язані з метаболічним ацидозом, так званий "опік". Види спорту, де відбувається збій через кардіореспіраторної системою або у зв'язку з форс-виробництво на центральну нервову систему (наприклад, спринт або гребти в елітних веслярів) не з'являються надійну вигоду від додаткового бікарбонату.

(Examine.com Статті)

Зазвичай рекомендована доза перерахованих вище: 200-300 мг / кг. Я настійно рекомендую розділяти цю дозу протягом дня. Так, бікарбонат натрію-це лише наукова назва для простого старого харчової соди. Ви можете отримати його в місцевому продуктовому магазині. Харчова сода є не дуже приємний смак, тому він може бути краще, щоб змішати деякі в чарку води і просто проковтнути швидко. Він добре відпирає вниз, коли ви хапаєте склянку прохолодної води і випити.

+186
winmark 26 січ. 2017 р., 08:07:21

У мене були проблеми з упевненістю і енергії(видимий як ентузіазм), які дозволяють мені працювати і відчувати себе добре донедавна і я вважаю, що це був дієта і пов'язані зі сном. Тому що це звучить так, як ніби впевненість у собі і ентузіазм, швидше за все, велика частина ваших проблем, я пропоную отримувати мінімум 30 грамів білка (навіть краще, рекомендували уряду США 50 грамів в день) і намагайтеся спати вісім годин.

Окремо, схоже, у вас можуть бути проблеми з ганьбою з роботи, так що ви не повністю вичерпати ваші м'язи(до відмови) в громадських місцях. Можливо, ти збентежений, щоб бути поміченим, борючись з тим, що ви вважаєте легким вагою? Щоб усунути цю проблему, можна робити вправи, які ніхто не може бачити вас.

Приклади включають в себе віджимання, розширення трицепсів, кучері, і знизує плечима. Спробуйте ці з 20 фунтів. або менше і дивуюся, як форма руки вгору. Це може бути десять хвилин Супер-кожен день перед душем в приватне життя вашого будинку. Якщо ви намагалися протягом восьми років, що поганого в ще місяць з новою тактикою?

ЗИ: супер набір є одним які чергуються групи м'язів між сетами, тим самим даючи приплив молочної кислоти з однієї групи м'язів при роботі інших м'язових груп.

+184
Dj Vsal 18 квіт. 2011 р., 10:27:43

Ви дійсно не потрібно дотримуватися певного плану, зробити свій власний. З 1:31 хм, ви вже отримали досить пристойну швидкість.

Одна з кращих програм" я бачив у хлопця по імені BarryP на slowtwitch форумах, це називається 3:2:1. В принципі, ви робите 3 коротких, два середніх і один довгий. Кожен один дубль попереднього запуску.

Так, якщо в короткостроковій перспективі це 40 хвилин, то ваш середньостроковій перспективі становить 1:20, а це 2:00. Почніть з довга тиждень (через пару тижнів з вашого марафону) і працювати в зворотному напрямку, щоб визначити, скільки часу для кожного запуску щотижня.

Пару місяців (так приблизно в кінці серпня) почати включення швидкості роботи, пікапи, успіхів, інтервали і т. д. Переконайтеся, що ви змінюються ландшафти, виконання пагорби на регулярній основі, і ви повинні бути добре.

+170
user3621156 16 груд. 2011 р., 17:56:51

Для пауерліфтингу та Олімпійських підйомів, висота людини явно якісь впливають. Більш високий чоловік має більш довгий шлях-бар, який займає більше енергії, щоб подорожувати. Висота людини може також вплинути на досягнення і здібності.

Враховуючи дві людини з однаковою комплекції і підготовки, скільки зростанням людини впливає на їх міцність? Є хороші дослідження на цю тему?

Питання по операціях з сировинними суми і не Вілкса або відсоток ваги.

+156
Bias Tegaralaga 20 лют. 2015 р., 12:55:51

Якщо ви не боїтеся набрати вагу, то їжте і подивитися, що відбувається. Якщо ви починаєте набирати зайву вагу, а потім відрегулювати (так, я знаю, це не легко, але почекай це ще не все).

Також можна спробувати змінити, коли ви їсте після тренування харчування. Може бути, просто маленьку миску макаронів і трохи білка відразу після тренування і решта з вашого списку: залишок пасти, білок, сир, овочі ближче час до сну.

Експеримент. Розірвати їх на шматки, з'їсти їх все відразу.

до речі, ти не сказала, скільки разів на тиждень ви робите свій 50 хвилин, кардіо 20/30 опір, але якщо це більше, ніж три, то вам потрібно багато вуглеводів, щоб підтримувати цей обсяг.

+122
rabotnik1988 21 бер. 2019 р., 08:32:07

Я досить високий худий хлопець (75кг, 198cm), які нещодавно почали переходити до моєї звичайної тренування. При цьому я виявив, що більшість вправ виконувати лежачи, у мене невеличка проблема з моїм хребта і куприк, забирають багато мого тіла до Землі, боляче, як пекло, якщо я подвигаюсь. Те ж саме стосується мого стегна, коли стикаються з землею, хоча і в меншій мірі.

Я маючи важкий час, намагаючись вирішити проблему як я, часто користуються групи тренінги, і ті, як правило, включають багато лежу в капюшонах. Є все, що я повинен знати про цю проблему або все, що можна зробити, щоб допомогти йому трохи?

Ура.

+101
Blu and Rio 5 січ. 2011 р., 06:04:45

Я тільки почав вчитися плавати як дорослий, але я відчуваю, що одна година занять в тиждень не вистачає. Я ледве можу рухатися вперед руки і, звичайно, я майже рухатися назад через мої ноги.

В результаті, я вже шукаю громадський басейн на тренування, але все одно потрібна якась допомога запливання для утримання на плаву. Що я можу зробити на моєму власному поза уроків плавання?

Тепер сама очевидна річ для мене виглядає, як практикуючий ноги пипец якийсь рада або pullbuoy. Обидва з них треба? Б тримаючи pullbuoy з руками робити?

Навіть якщо більшість з них дешеві, мені цікаво, якщо я повинен просто почекати, поки що я більше не маю потреби в них. З іншого боку, я задаюся питанням, якщо люди один, щоб поліпшити свою техніку в довгостроковій перспективі.

+59
ankan mallick 19 лип. 2017 р., 00:57:33

Фізичної підготовленості має тенденцію до зниження в "нормальних" людей тому що нормальні люди не підготовлені спортсмени.

Однак, якщо ви подивитеся на професійних спортсменів, ви помітите значні відмінності. Більшість переможців Тур де Франс (гоночний майже кожен день протягом місяця) перебувають у їх 30-их. Численні пауерліфтингу спортсмени продовжували тягнути золотих медалей в 40-х (наркотесты в тому числі).

Інші види спорту, зокрема НФЛ, в середньому мають вік ~26-за зловживання гравці страждати не стійкою довгостроковій перспективі для більшості людей. Це просто занадто легко для підтримки кар'єри закінчення травми.

Очевидно, що вік має певні проблеми: знижений гормон росту, збільшення часу на землі для підтримки тілесних ушкоджень, і, як правило, більш сидячий спосіб життя. Але це дуже багато говоримо в середньому. Якщо вам 25 і були серйозні тренування з 20, ви, ймовірно, отримаєте затертий ким-35, який також тренувався з 20 (всі інші змінні рівні).

Anecdotaly я чув багато базікання в роздягальні, у деяких молодих хлопців говоримо про опустившей плечі і потягнув коліна, тому що вони не мають тривалого досвіду навчання і намагаються зіштовхнути вага, який вони кілька років про це спокійно.

пару посилань: http://bloggingthebeast.com/2012/09/01/ranking-the-nfl-teams-by-age-rams-and-eagles-have-the-two-youngest-teams-in-the-nfl-chargers-are-the-oldest/

http://www.theguardian.com/news/datablog/2012/jul/23/tour-de-france-winner-list-garin-wiggins

+55
Chris Isbell 20 черв. 2018 р., 20:13:21

Я вважаю, що травми від Флік, викликані неправильної форми; більшість людей не дуже добре виходить і крутний момент їх руки, щоб компенсувати свої проблеми форми. Один із способів поліпшити форму, і щоб уникнути травм, у практиці рухом кидаючи дуже короткі відстані на малій швидкості. Це фокусує рух на рівні кидка і деякі спін на диску при одночасному зниженні впливу руху. Без швидкості, немає ніякого способу, щоб компенсувати погану бросательное рух.

+51
Pablo Fernandez 10 черв. 2014 р., 17:18:57

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil