Як розчинності сироваткового білка корелюють з його ефективністю?

Я натикався на посаду Юлія Вінс, а пауерліфтер, порівняння двох марок сироватковий протеїн порошок.

enter image description here

Вихідний текст російською:

Вирішила сьогодні порівняти сироватковий золотий стандарт від оптимальне харчування і сироватковий протеїн від pureprotein банальним способом - залив окропом. Цей метод вказує на відсутність або навпаки присутність білка. Для більшої переконливості взяла навіть однакові смаки :) Pureprotein: розчинився в гарячій воді краще навіть, ніж у холодній. Мене це трохи здивувало, і, начитавшись інформації про подібних тестах, я вирішила його зварити. Але, на жаль, і цей тест мене розчарував. Розчинився все ідеально, і в протягом п'яти хвилин варіння так і не згорнувся в грудочки. Купити золото: зовсім інша ситуація, згорнувся практично повністю після додавання окропу. При варінні утворив щільні згустки. Я думаю, коментарі тут зайві. Ціна якістю відповідає, як і повинно бути :)

Переклад Google:

Я сьогодні вирішив порівняти золотий стандарт сироваткового оптимального харчування та сироватковий протеїн від pureprotein банальним способом - затока киплячою водою. Це метод показує відсутність або присутність протилежного білка. Для більш переконливими, навіть взяв той же смак :) Pureprotein: soluble в гаряча вода, навіть краще, ніж у холодній. Я був трохи здивований цим, і, прочитавши інформацію про цих тестах, я вирішила приготувати він. Але, на жаль, цей тест мене розчарував. Рішення теж ідеально все, і протягом п'яти хвилин варіння не згорнулася в грудочки. Купити золото: абсолютно інша ситуація, згорнувшись калачиком майже повністю після додавання окропу. При приготуванні їжі вже утворилися щільні грудки. Я думаю, що коментарі зайві. В ціна відповідає якості, як і має бути :)

Google прагне псувати російський переклад, так що я намагаюся зрозуміти точку Джулії. В останньому реченні, вона уклавши, що "ви отримуєте те, що ви платите за". Оптимальний золотий стандарт дорожче, ніж PureProtein в середньому на 20 центів за унцію. Таким чином, в її очах, оптимальною є висока якість білка. І з тією лише різницею, що Оптимум не дуже добре розчиняється в холодній воді і навіть згортається в гарячій воді, потім нерозчинність пропорційна якості білка. Я розумію її експеримент, але не передумова. Як розчинності сироваткового білка корелюють з його ефективністю?

+40
Mohitha Parimi 20 трав. 2013 р., 10:55:14
26 відповідей

У мене два питання, які мають справу з тією ж проблемою. Мій основний питання з приводу купання.

Я виявив, що, подовжуючи мій хід (натискання ззаду за мною, щоб просунути мене далі в кінці ходу, я не маю на увазі далеко попереду мене на початку ходу), здається, вимагає більше енергії, ніж потрібно на початку частини. У якийсь момент під час удару рука не втратить свою ефективність і стане доцільно почати наступний удар? Питання, здавалося б, треба порівняння додаткову енергію, необхідну для тривалих хід проти низки дрібніших, які дають ті ж рухи. Скільки енергії витрачається даремно, виконуючи підготовчі руху для кожного нового ходу? Припустимо, я маю на увазі стандартний кролем.

У зв'язку з цим питанням-це схожі одна на прогулянки, піші прогулянки або підйом по сходах. Скільки енергії робить кожен крок (або крок вгору по сходах) вимагають щодо більш тривалим Страйд? Це змінює при завантаженні з туристичним пакетом? Не подлетев сходах використовувати більше енергії, ніж ходити з ними? Що, якщо я тільки достатньо енергії, щоб мої ноги, щоб очистити верхню сходинку і не більше?

Спасибі.

+978
nazia 03 февр. '09 в 4:24

Багато людей будуть стверджують, що важких часткових повторень з використанням навантаження над 1 ПМ вигідно для побудови сили, але я не думаю, що це так. Претензія полягає в тому, що, оскільки використовується більший вагу він буде набирати все більше сили, але він може працювати з великими вагами з-за механічного переваги, це не означає, що його м'язи виробляти більше сили, то вони виробляють таку ж кількість сил, як зазвичай представниками тієї ж тривалості, так чи є вигода для них?

+950
Olivia Parker 6 серп. 2013 р., 21:34:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вправа/програма покликана підвищити свій м'язовий потенціал маси/підйому.
+938
Ahmed Nuaman 20 лип. 2017 р., 21:11:17

Схоже, у вас є три питання:

 1. Як я біжу на довгих дистанціях?
 2. Як я можу бігти швидше?
 3. Мені боляче, як я біжу через нього?

Є деякі великі відповіді/зауваження в цей пост — поділитися ваш вік/зріст/вага буде йти довгий шлях за допомогою спільноти.

 1. Йти повільно. Якщо ви працюєте 10хв/км сповільниться до 11 хвилинах/км, 12 хв/миля або... навіть повільніше.
 2. Просто продовжуй бігти. Швидкість прийде, але запитайте себе: "Чому я хочу поїхати швидше?" Це просто самолюбство/его? Ви тренуєтеся, щоб страновая група Хрест? Немає ніякого сорому працює повільно.
 3. Звернутися до лікаря. Інше.

Нарешті, вітаю, ти все ближче до своєї мети 5к. Продовжуй бігти!

+869
sheep 20 лист. 2013 р., 15:22:07

Я не знаю, де ви отримали це від, що ви не повинні збільшувати ваги, якщо ви не можете зробити це, це просто не відповідає дійсності.

Ви повинні досягти певної форми прогресивної перевантаження. Ідея прогресивна перевантаження спробувати просто трохи більше кожен раз. Якщо ви тримаєте жиму того ж ваги при тій же інтенсивності, ваше тіло буде пристосовуватися до цього, і ви не побачите ніяких поліпшень. Ні більше, ні менше.

Багато хто намагався і справжньої програми включити цей принцип у своїх програмах. Наприклад: або,стартову силу, Вендлер 5/3/1, Шейко, Джонні Candito програм і т. д.

Як правило, програма вже вказує на збільшення ваги, якщо ви можете виконувати вправу як зазначено. Наприклад, у випадку сильних ліфти, збільшити вагу на 2,5 кг в наступний раз, коли ви зробити це, якщо ви можете зробити певний вага 5 х 5.

Якщо ваша програма не включає прогресивної перевантаження в тій чи іншій формі, це погана програма, і ви повинні ввести прогресивну перевантаження. Так що у вашому прикладі, якщо ви можете жим 70 кг на 3 підходи і 8 повторень, спробуйте зробити 3 х 8 72,5 кг в наступний раз, коли ви робите це. Якщо ви не в реп 6, це нормально, спробуй ще раз наступні 2 тренування. Ви повинні бути в змозі виконати його протягом наступних тренувань. Якщо ви не можете, ви просто знижуєте вагу і знову повільно зростати.

Сподіваюся це відповість на ваше питання трохи.

+821
natalicous 29 жовт. 2017 р., 04:04:03

Якщо б мені довелося серйозно зайнятися паркуром, я б поєднувати спорт-специфічна силова робота, біг, гімнастика, повноформатний курс паркур траси, паркур і робота свердла.

 • На міцність і кондиціонування, перевірити ці "до" і "після" відео. Якщо ви значно де-навчений, слід розглянути загальну програму Сила спочатку або паралельно.
 • Мої роботи будуть включати розминку пробіжку і потім деякі спринти.
 • Я б ходити на заняття в тренажерний зал, гімнастика, з упором на паркур-відповідні навички, а не, наприклад, кільце працювати.
 • Я викладу повний-довжина траси і зробити курс, щоб безкоштовно працювати. Я б зробив повний прогін часто, але і розбити його на окремі сегменти (натикався на цю квадроциклах, стрибок на уступ, перевернути лавку, гойдалки з дерева, інші повторюють).
+686
ides 23 квіт. 2011 р., 11:27:48

Різні методи

 1. Парафін-стиль речей, таких як ClimbOn (як показано в питання) діє як хороший засіб для масажу і захисту

 2. різні примочки, такі як крему і лосьйони, щоб вилікувати його швидше: одержання жирів/інгредієнти зовнішньо навколо пошкодженої області, шкіра поглине його, і він може зцілити швидше.

 3. Дратує/масування: злиття рубцевої тканини здорової тканини, інструкція тут. Будь ласка, зверніть увагу, що рубцева тканина заживає набагато повільніше з літніми людьми.

 4. Більше вправ: ви можете збільшити швидкість відновлення, виявляючи більше (більше припливу крові)

+672
user1739461 14 бер. 2017 р., 22:46:13

У Карвонен формула показує, як розрахувати свій цільовий пульс з урахуванням ЧСС і ЧСС резерву.

Карвонен Формула: (млр - відповід) х _% + відповід = чет

Млр - це ваша максимальна частота серцевих скорочень і розраховується за наступною формулою: МГр = 206.9 - (0.67 x вік) (це нова формула, ніж старий 220 - вік).

Відпо-ваш ЧСС.

THR є вашою цільовою частотою пульсу.

+663
user53185 18 січ. 2020 р., 23:45:16

Мітка один протеїн пропонує струс перед тренуванням і після одну. Я розумію, що маючи пару протеїнових коктейлів протягом дня після тренування, але чи є реальні вигоди від прийняття прямо перед початком? Це маркетинговий трюк, щоб закінчити свій швидкий протеїн?

Це Інгредієнти на моїй нинішній білка:

enter image description here

+579
Mels Hakobyan 13 лют. 2010 р., 11:40:09

1, 2: "електроліти" - це просто смішне слово для солі, який ви отримаєте у великій кількості через ваш раціон, особливо якщо ви їсте типової західної дієти. Якщо ви тренуєтеся протягом двох годин або більше, єдиний, хто отримує вигоду від вашого електроліту споживання напою є компанії, які їх продають.

3,4: загальна кількість і розподіл протягом дня набагато важливіше, коли справа доходить до споживання білка, ніж близькість до тренування. Деякі люди вважають, ЕАА і ВСАА (компонентів білка) варто споживати до, під час і/або після тренування, але емніп там не дуже багато науки на погоду, він допомагає чи ні. Якщо ви їсте протеїну в їжу, ви, швидше за все, завжди мають амінокислоти і готовими до повторного нарощування м'язів.

Я рекомендував би є щось більше, ніж просто овес (пару яєць, напевно?) на сніданок, і переконайтеся, що інші страви були хороші. Я також хотів би отримати більше спати.

Крім того, мати вирішальне значення, коли читаю статті про фітнесі онлайн, найчастіше це або голослівне фуфло або тільки для професійних спортсменів. Слідуйте за грошима.

Ми всі хотіли б думати, що є швидке рішення, щоб вирішити наші проблеми (почуття втоми, болю, не отримуючи ті вигоди, які ви сподівалися, і т. д.), або отримати значно кращі результати, витрачаючи гроші. В реальності, поки у вас є тренажерний зал піти, здорова їжа і хороша ліжко, щоб спати, ви отримаєте 90-95% від результатів, які ви могли коли-небудь отримати.

+576
user3908469 25 вер. 2015 р., 11:15:16

Я б хотів дізнатися деякі цікаві трюки, які я міг би використовувати на вигляд мотузки, знайдений повішеним у шкільних гімнастичних залах. Я намагався шукати, але все, що я можу знайти-це поради про те, як піднятися на них. У мене немає ніяких проблем альпіністських мотузок, але хочу знати, що ще можна зробити, поки висить в них.

А який правильний термін для пошуку? Я не міг знайти його в подоланні гравітації.

+562
Marchesa 12 жовт. 2018 р., 03:52:41

Переконайтеся, що ви отримуєте достатньо калію. Натрій і калій мають вирішальне значення, щоб живити ваші м'язи.

Типовий раціон рідко буває дефіцит натрію. Але часто мають низькі рівні калію. Насправді, збільшення фізичної активності призведе до збільшення попиту вашого організму в калії. Це може пояснити тривале хворобливі відчуття, які ви відчуваєте.

+534
LeelaT 18 вер. 2015 р., 07:54:06

У мене слабкий біль у коліні в лівому коліні тільки тоді, коли у мене невеликий перерву у вигляді, коли роблю присідання вправи будь-якого типу (тобто коліно йде повз моїх ніг, коли ноги лежать рівно на підлозі). Коли в належній формі, колінного суглоба є безболісними, і це не трапиться з моїм правим коліном на всіх, незалежно від форми. У мене немає болю в коліні, якщо не працюєте (тобто стоячи, підніматися по сходах і т. д.), Але я боюся, що я можу бути установка фундаменту для майбутньої травми коліна. Я хотіла б завжди мати ідеальні форми, але це не можливо, скажімо, на 2 останніх представників мого останнього важкого сету. Я тримати належну форму >90% часу. Після того, як біль вражає і я виправлю свою форму, він іде. Крім того, я не можу прийняти ібупрофен б/у на повторювані проблеми з шлунком. Я повинен бути стурбований? Оскільки саме в одному коліні тільки він буде продовжувати отримувати гіршому або вправа зміцнення суглобів? Я повинен робити інші вправи для зміцнення коліном або звернутися до лікаря? Я присед раз в тиждень і робити стрибкові вправи раз в тиждень. Я теж станову тягу один раз в тиждень, так що 3 дні в тиждень у мене ця проблема.

+515
user211050 11 серп. 2015 р., 12:14:04

Ось як я роблю це (у мене Fitbit однієї).

Коли я роблю дію, я думаю, виробник не відстежувати правильно (їзда на велосипеді, або спорт), я переключаюсь на запис/сплячий режим (вони однакові). Я тільки роблю це так, що я можу згадати, як довго, що економічна активність.

Потім, пізніше, через веб-інтерфейс, я входжу в реальній діяльності, час і тривалість (використовуючи інформацію з мій режим запису, щоб мати точний старт/стоп рази).

Діяльність секції інструкції написано "всі кроки і калорії, записані на ваш трекер перевизначаються на час вручну реєструється активність за рахунок дії введених значень. Це гарантує, що ваші кроки не зараховуються двічі, як вручну реєструється активність правильний час початку і тривалість."

+471
Alain Sylvestre 2 груд. 2010 р., 20:38:39

Як заявив @BerinLoritsch, ви не можете працювати як на один і той же момент. Можна, проте, домогтися залучення м'язів обох роблячи м'язи-ДБЖ. Вони важко, якщо ви тільки починаєте і, ймовірно, вимагають постійного підтягування прогресії, перш ніж вони можуть бути досягнуті. Ось відео про те, як вони виконуються. Ви будете використовувати ваші біцепси, щоб відвезти тебе в бар, і трицепс будуть штовхати вас над нею. Є кілька інші м'язи працювали, але це вправа задовольняти ваші специфічні питання.

+396
Windbrand89 3 квіт. 2010 р., 01:38:03

Якщо я розрахувати для визначення VO2max на кожній спліт прогону, використовуючи формулу з тут. Б оцінити інакше VO2max протягом всього циклу буде означати всіх на шпагат?

+374
Marcin Skoczylas 9 черв. 2019 р., 15:54:27

На ваше харчування, їсте на технічне обслуговування калорій кожен день (які можуть бути оцінені з TDEE калькулятор), мета якого-число на шкалі, щоб залишитися те ж саме. Для вашої підготовки, тренування всього тіла і робити свої набори або близько до провалу, щоб гарантувати, що ваші м'язи піддаються сумніву, це до того, що вони зростають в результаті. В результаті цих простих напрямків є те, що ваш відсоток жиру в організмі буде зменшуватися, в той час як ваші м'язи стають більш помітними і пружними.

Якщо ви турбуєтеся про занадто громіздкі від вправи не буде. Це займе зовсім небагато часу, щоб додати м'язової маси тіла. Якщо в якийсь момент Ви відчуваєте, що ваші м'язи занадто великий, ви можете легко розслабитися ваше навчання. Як більш реальний приклад, що я маю на увазі, людина може чекати, щоб отримати 1-2 кг м'язової маси в кращому разі протягом місяця, а жінка може очікувати половину цього. Також, ви хочете бути наступним грамотний план тренування у відповідності з вашими цілями, не маючи плану-це дуже погана ідея, і ви будете прогресувати набагато повільніше.

+287
maks0320 25 лют. 2019 р., 18:39:03

Для цього, зверніться до лікаря. Чому Ви довіряєте думку якогось випадкового людини в інтернеті проти медичного фахівця, який може фізично вивчити вашу ногу.

Ми бачимо це в списку ультра (список розсилки наповнений ультра бігунів) весь час. Загальний відповідь-це знайти хорошого лікаря, який має уявлення про бігу.

 1. Ви впевнені, що ви просто не потягнув шнурки занадто туго?

 2. Ви, напевно, повернувся, щоб бігти занадто рано і були на користь травма призводить до проблем в іншому місці.

+240
SusieQue 23 січ. 2018 р., 01:08:20

Ви задаєте питання конкретного способу вправа зробить вас почувати себе. Всі люди різні, це включає в себе здатність організму реагувати на різні подразники і їх емоційний відгук на зміни процедури. Досвід інших людей можуть бути схожі, чи ні схожість, що ви будете відчувати.

Кращим варіантом буде спробувати різні процедури вам пропоную ненадовго і запишіть плюси і мінуси обох, як вони змушують вас відчувати себе, чи будете ви в змозі підтримувати рутинну довго.

Проте, треба сказати, що працювати набагато важче працювати, ніж не приймаючи в калоріях в першу чергу. Біг протягом півгодини для нормальної людини може спалити 200 калорій. Або можна просто з'їсти легше. Тому моя пропозиція полягає в тому, що корпус 1 буде, мабуть, самий розумний варіант для більшості людей. І те, що ви можете пристосувати рутинну відповідно до вашим записам (як я запропонував, щоб побачити, скільки додаткових вправ, і наскільки менше їжі, ви можете з'їсти.

+214
Fadi Chamieh 27 лют. 2010 р., 01:21:00

Мій ІМТ 26.8, що означає, що я у надмірна вага категорії.

Коли одна регулярно потрапляє кожен день в тренажерний зал, яку мінімальну кількість калорій, які він повинен спалити для того, щоб бачити зміни у своїй вазі за місяць? Я взагалі увагу на прості вправи походити на біговій доріжці близько 20 хвилин (150 кал) і на еліптичний тренажер на 20 хвилин, а також.

Цього достатньо чи треба збільшувати мої тренування?

+203
Bulka123 9 лип. 2017 р., 14:19:28

Коли я віджимаюся, я помітив яскраво виражений підвищується тиск у голові, очі, вуха. Я роблю 20, з тим, що я сподіваюся, що це верхня форма: повільно (близько вгору і вниз протягом 2 секунд), груди і чоло торкаються підлоги кожен раз, підняли вгору. Я просто зробив 20 вухах і трохи дзвенить. Зверніть увагу, що я не знайду робиш 20 моторошно важко ... я відчуваю, що я можу підштовхнути себе, щоб зробити, можливо, 25 або може 30, якщо я дійсно напряг. Але навіть через 15, я починаю відчувати, що тиск. Я роблю вдих і видих протягом усього руху, хоча і не в якихось особливо ретельно.

Я дійсно не зробити це, коли я роблю жим лежачи або будь-яке інше підняття тягарів (проповідник кучері лавці, підтягування, трицепс, прес-Даунс), навіть не з високою повторень (15, 12, 10, 8), ні з марафон/Біг. Просто віджимання.

Враховуючи, що принаймні один чоловік мав око розриву капілярів через віджимань, та 2 особи мали аневризми аорти розборів після віджимань (або, звичайно, і інші інтенсивні силові підйомники), це мене насторожує. (Звичайно, звісно, мільйони не мав, такі речі теж трапляються...просто заблукали на стороні застереження).

Віджимання здаються мені просте і гарне вправа я можу робити вдома легко, і хороший окомір, м'язову витривалість, але я волів відкласти їх кожен раз, коли я відчуваю, що це неприємне тиск.

Як часто зустрічається таке? Чи є спосіб, щоб уникнути цього і зробити віджимання більш безпечно? Або, можливо, кілька віджимань, просто не для всіх людей (ніби є якісь системні розбіжності, які трапляються під час віджимань тільки деякі люди)? Я готовий спробувати змінити свій підхід, але якщо я не можу вирішити "проблему тиску", віджимання з мого репертуару.

+203
DDeme 15 груд. 2016 р., 12:29:19

Також розглянути можливість зробити два підтягування руку, але вкорочення довжини потягніть на одній стороні. Це досягається шляхом робити широким хватом на одній стороні, але стандарту на інший. Коли ви укорочуєте/договором одна сторона повністю, ви заважаєте обсяг роботи може виконати, стабілізатор сторона, що виконує повний спектр руху.

Це теж одна з моїх цілей, і я працюю до нього, виконуючи підтягування з допомогою стрижня ластки 45 градусів сходить на підтягнути бар. Це дозволяє мені ухил в одну сторону.

Ви не можете мати доступ до підтягнути бар такий, але творчо використовуючи групу або тому подібне.

Закон спадної віддачі поширюється!

Плато завжди важко мати справу. Враховуючи вашу завантаженість, схоже, як якщо б ви зосередилися на міцність, враховуючи силу континууму розвитку. З-за цього закону, ваше тіло стає ефективної роботи на повторення діапазону. Перебування тут в кінцевому підсумку означає зниження продуктивності.

Ваш вибір, а потім перейти до пікової потужності та міцності, збільшуючи вагу і знижуючи кількість повторень для того, щоб стати сильніше, або зниження ваги і збільшення повторень, щоб збільшити витривалість.

Я б рухатися на зменшення повторень, щоб зосередитися на міцність протягом приблизно двох тижнів (більше вага, менше повторень, ближче до 4, 6 повторень). За посилання, і в залежності від ваших результатів від цього мікроциклу я б і далі разом або хвилеподібна періодизація програми (Сила одного разу, гіпертрофія іншого, витривалість іншому) чи традиційний (витривалість, гіпертрофія, сила, потужність, максимальна сила, максимальна сила, саме в такому порядку).

Закон діє завжди, тому ви повинні перемкнути його вгору.

+112
human235 19 черв. 2016 р., 22:42:36

Деякі з них можуть бути утримання води.

Ти веся себе в той же час кожен день, після туалету, перед роботою і поснідати?

Чи використовуєте ви якісь харчові добавки?

+105
skler 3 бер. 2012 р., 15:54:24
Правильний спосіб виконання певної тренування руху.
+76
zvermaks 30 лист. 2012 р., 12:23:54

По-перше, це мій перший пост на форумі так що вибачте, якщо я не роблю щось правильне.

Буду дуже вдячний за допомогу в пошуку гарної домашньої тренування. Я закинув тренування, тому що план не був хороший. Я можу купити бар підтяжки, якщо це необхідно.

 • Вік: 15 з половиною років
 • Обладнання: 2х0,7кг і мотузку, але я змогла купити іншого обладнання, якщо це необхідно для кращого поліпшення
 • Спорт: я не спортивний, я йду на моєму велосипеді щоранку в школу і назад, щось на зразок 8км в день.
 • Physich: я зробив деякі вправи в минулому, мій стан це нормально
 • Поточна висота: 5"8 - 174 см

Цілі: зміцніти і поліпшити витривалість. Та тому, що я занадто худий і хочете змінити це.

Я дуже ціную допомогу!

Тхом

+41
amitgcse 21 серп. 2017 р., 06:33:52

Майкл Фелпс (знаменитий олімпійський плавець і багаторазовий золотий медаліст) є одним із самих здорових людей в світі, і більшість людей дивляться на нього і кажуть, що він надзвичайно корисний. Однак він їсть (всі!) це в один день:

Сніданок: три смажених яйця бутерброди завантажений з сиром, салат, помідори, смажену цибулю і майонез. Дві чашки кави. Один п'ять-яєчний омлет. Одну чашку крупи. Три скибочки французьких тостів посипані цукровою пудрою. Три шоколадні млинці.

Обід: півкіло збагаченого пасту. Дві великі шинкою і сиром бутерброди з майонезом на білому хлібі. Енергетичні напої упаковка 1,000 калорій.

Вечеря: один фунт пасти. Всю піцу. Більш енергетичні напої.

Тобто близько 12000 калорій. Очевидно, що багато калорій, що багато холестерину, жирів, цукру було б погано для 99.99% світу. Але на моє питання, чи багато калорій/холестерину/жиру/цукру/як там погано, тільки якщо ви не спалити їх, або вони завжди погано? Це не рідкість для спортсменів-екстремалів, їдять багато калорій ... у статистичні дані свідчать, що вони більш правоподобны для того щоб отримати всі типи раку, хвороби серця, діабету, або що-небудь подібне? Чи є щось, що робить їх імунітет до згубних наслідків?

Це очевидний відповідь, що вони тільки погано, якщо ви не спалити їх? Якщо так, то це відноситься до будь-якій людині, який може підтримувати калорій-в : коефіцієнт калорій-поза? Так як я завжди був худий, я можу їсти стільки яєць, скільки захочу і бути впевненим, що поки я не почну набирати вагу, холестерин не погано для мене? Або є ще щось про спортсменів, яка захищає їх від негативного впливу?

+14
zaius 6 лист. 2011 р., 07:21:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil