УДР проти жорсткої тязі

Я почав робити деякі Румунська станова тяга (Рфлс) в тренажерному залі вчора, коли прийшов хлопець і сказав мені: "хлопче, ти робиш на негнущихся ногах тяга неправильно".

Мабуть ті два подібних вправ, так що моє запитання, Як виконати обидва з них з правильною формою, і які основні відмінності між ними з точки зору досягнутої м'язи?

+977
Maria Barada 11 трав. 2014 р., 03:21:36
27 відповідей

Не суттєво. Це займе трохи більше енергії, щоб тримати своє тіло в теплі в холодну (і носити з собою додатковий одяг, якщо це можливо), і це займе небагато енергії, щоб створити піт і запустити органу, пов'язаного з системою охолодження. Велика частина енергії при виконанні вправ витрачається на саму вправу, будь то гарячим або холодним.

+967
munikarmanish 03 февр. '09 в 4:24

Як правило, це розпадається на дві основні ситуації: або у вас виникли проблеми, отримуючи в спортзалі послідовно або у вас виникли проблеми насправді працює, як тільки ви отримаєте там.

Потрапляючи в тренажерний зал

Це більш загальна ситуація, за моїми спостереженнями, і основна частина бізнес-плану більшість залів. Важко прокинутися рано вранці, для тренування перед роботою. Після роботи, ви напружені і втомилися, і, можливо, голодним не їла з обіду. Якщо ви йдете додому для трохи, шанси ви не підете...

Зараз, читаючи ваше питання, це не здається, що насправді для вас, але для мене головне-просто бути там. Розклад вашого часу в тренажерному залі. Зробити її пріоритетною і вибрати послідовний момент. Навіть якщо ви не відчуваєте себе у відмінній формі, навіть якщо ти б краще піти додому і згорнутися калачиком з вашим комп'ютером, ходжу в тренажерний зал. Відслідковувати його на календарі, так що він швидко стає очевидним, якщо ви почнете пропускати буду.

Вправи в тренажерному залі

Я схильний до цього сам. Я ходжу в тренажерний зал, і я просто займався дурницями, робити випадкові вправи або тривалі перерви між ними, щоб "відновити" або перевірити свою електронну пошту. Моє рішення було мати послідовний режим і дотримуватися його. Ваш тренажерний зал може бути розміщені схеми, які ви можете слідувати. Встановіть свої мети і долати їх. Встановити таймер для перерв, так що ви ніколи не витрачати більше, ніж кілька хвилин, і бажано зупинитися і рухатися, ходити, поки перерву, щоб не затягувати і тримати кровотоку вгору.

+799
somnathchakrabarti 5 січ. 2019 р., 09:04:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я remailn скептично до коментарю колеги, який стверджує, що після внесення деяких кардіотренування, температуру води, приймаючи душ відразу ж після тренування дозволяє тримати спалювання калорій.

Немає ніяких підстав не розглядати цю маячню?

+753
WPFUser 20 січ. 2012 р., 17:14:45

Найкраще лікування для зневоднення профілактики, обов'язково пити достатньо води протягом дня. Одним з простих способів сказати, якщо ви починаєте зневоднюються ваша сеча. Якщо це ясно, світло-жовтий, то ви знаходитеся зволоженою, колір темніший, ніж вказують на зневоднення.

 • Деякі напої краще, ніж інші? Чи є кращий?

Воду краще пити. Однак, спортивні напої під час/після тренування є прийнятними.

 • Не боротьба з dehyrdation маю на увазі виключно пити? Існують продукти, які можуть бути корисні?

Ось список продуктів , які містять велику кількість води. Приклади включають диню, помідори і банани.

Зверніть увагу, що прийом їжі буде лише близько 20% вашого щоденного споживання води, що означає, що ви повинні зробити інші 80% через питну.

Одне зауваження з приводу солі,

За словами доктора Робертса, навіщо потрібна сіль перебільшена, оскільки середній бігун насправді втрачає дуже мало солі за один або дві години. "Поки у вас є трохи солі у вашому раціоні, немає, мабуть, величезна необхідність солі в рідині", - говорить він.

 • Є навколишнього мене ключ?

Ні, це не ключ, але це фактор. Вправи в вологість абсолютно важче на вашому тілі , тому що потім ви виробляєте, не випаровується, не ефективно охолоджувати шкіру. Оскільки ваше тіло не охолоне, ви продовжуєте потіти!

Зверніть увагу, що він не повинен бути гарячим, щоб бути небезпечним:

Продуктивність падає і термічної травми стає реальною загрозою. Смерть настала при температурі повітря менше 75 градусів F (24 ° С), а відносна вологість повітря вище 95%.

 • Спить/дрімає після цього корисно?

Немає. Після тренування ваше тіло все ще потребує воді, щоб отримати регідратація, яка може зайняти кілька годин. Спальний означає, що ви не пили!

Ресурси/Посилання

Детальніше про дегідратації з цим часто задаються.

+728
quickblueblur 4 бер. 2010 р., 23:23:37

Хлопці повинні мати більше сили верхньої частини тіла, ніж дівчата, але як щодо міцності серцевини? Схоже, йога, пілатес, танці на жердині і як використовувати ядро набагато більше, ніж біцепси або груди, або нічого.

+697
Mike Lukasson 12 лист. 2012 р., 03:41:29

В цілому, фізичні вправи, як правило, придушує починаючи серцевого ритму. HIIT може забезпечити великі переваги для безперервного навчання (хоча деякі не згодні, кажучи, що це більш корисно, коли ви вже на більш низькому ЧСС). Перетренованість може підняти один відпочиває серцевого ритму внаслідок підвищення напруги з вашого тіла намагається солдат без достатнього часу відновлення. Це звучить, як ви може бути переживаєте, що. Спробуйте взяти кілька днів відпочинку без особливих фізичних вправ взагалі і подивитися, якщо це покращує ваше ранок відпочиває значення серцевого ритму.

+678
Alexandre Ratchov 19 вер. 2013 р., 07:12:36

Найпростіший відповідь на ваше питання-так. Це допоможе поліпшити ваше здоров'я, якщо ви насправді використовувати його за призначенням.

Довгий відповідь-це, звичайно, трохи складніше.

Я сам зробив більше, ніж п'ять років тому, спочатку просто для задоволення, але деякі приємно дивують наслідки, а саме: - Ходив навколо і розмовляв з людьми більше. Так як я був вже стояв, і не треба було встати і ходити", я просто завжди більш схильний зробити кілька кроків, щоб поговорити з колегами (так просто, як здається, це велика справа, коли це фізична звичку мінятися від тривалого сидіння). - Втрата ваги від несподіваних місцях, як ручки закоханості (я не натякаю прямим наслідком втрату, але дійсно допоміг). - Абсолютно змінив моє фізичне звички до кращого, віртуальних просто вже не сидить. Я за час сидіння за 5-6 годин до менш ніж 2 ( в основному зустрічі і grouo роботі сесій).

Повернемося до того, що це комплекс. Стіл це просто ще один інструмент. Як ви використовуєте це ключ до її переваг.

Це інструмент, щоб допомогти видалити вас від тривалої сидячої звичка, яка фізично шкодить вашому довгострокового здоров'ю. Таким чином, ви повинні переконатися, що перехід працює для вас, і зобов'язуються не використовувати її, знаходячи способи, щоб зробити його природним і зручним. Наприклад, є набір зручне взуття змінювати і використовувати з ним. Є підставка для ніг, щоб допомогти вам отримати одне коліно і переміщення ваги з боку в бік.

Пам'ятайте, це не стільки те, що вам потрібно стояти весь час, це уникнути тривалого сидіння.

Ось пара статей, ви могли б знайти корисним.

Вона - сидить смертельну діяльність

Низ - сидячий спосіб життя і здоров'я: сидяча поведінка більше, ніж просто фізична активність?

+660
YieldNull 28 вер. 2014 р., 15:35:33

Дотримуйтесь сильний ліфти або стартову силу початківцям програми для підняття тягарів, і ви будете розвивати сильні "ядра". Ці програми використовують 5х5 або схемою 3х5 (5 сетів по 5 повторень або 3 підходи по 5 повторень) з додатковою навантаження (збільшення ваги 5 кг на роботу йде). Ліфти в цих програми є:

 • Присед
 • Станова тяга
 • накладні прес
 • лава для преса (з правильною формою ви насправді трансфор деяку силу від Землі через ваші ноги і вигнута спина)
 • pendlay рядків
 • чисті
+649
aleem 14 жовт. 2018 р., 23:15:40

Плече, тріщини або кліки не з м'язів плеча.

А, як правило, у сухожиллях або травма хрящової прокладки сльозу викликає такий шум.

Навіть якщо тріщини не супроводжується болем, ви повинні, принаймні, мати грамотного персонального тренера (або навіть фізіотерапевт) працювати з вами на ваших тренінгах плече.

 • У мене є мої клієнти роблять їх тисне плече, плече мух і т. д. в передній кут (трохи попереду них), як запропонував Джефф Cavaliere, ПТ. Це, як правило, позбавляється від натискання і навіть дискомфорту.

Якщо ви відчуваєте дискомфорт/біль за допомогою злому, ви повинні побачити вашого постачальника медичних послуг, щоб виключити будь-які пошкодження.

+630
alikhan20 10 бер. 2013 р., 09:56:32

Нещодавно вступили у власності велика кількість дуже жорсткої яловичини (я отримав його безкоштовно, тому що ніхто не зможе її з'їсти). І швидко розуміють, як легкодуха мої зуби були.
Всього кілька смужки і мої зуби стали відпускати, і я думаю, що я могла зламати один. Мої зуби були болючими, постійно, протягом декількох днів. Так що ...

Як одне тренування/зміцнення одні зуби у здоровому і безпечному способі для того щоб побудувати вгору по міцності в м'язи/кістки/хряща/і т. д. що робить зуби і їх з'єднання в щелепу?

+618
ajscogo 12 груд. 2014 р., 07:27:15

Посвята > Програмування

Безліч програм роботи. Двадцять присідань зробити людей досить великий і сильний. Працюючи на тяга самотніх людей досить міцна. Трьох повторень, п'ять повторень, вісім чи десять, чи дванадцять, або двадцять, з одним набором чи десять комплектів або будь-яким іншим-основним фактором є те, що якщо ти ліфтингу і відновлення, ви отримаєте десь.

Це не означає, що деякі програми не краще в деяких випадках. Різні люди мають кращі результати з різних програм, і людям потрібні різні програми на різних етапах їх розвитку. Але якщо хтось постійно працює, якщо вони присвячують себе правильне відновлення, вони будуть отримувати результати.

Враховуючи напружену роботу, багато хорошої їжі і сну, і якийсь час, багато програм можуть мати напрочуд гарні результати. Це не значить, що програма є оптимальним для цієї людини, або посилання на чийсь прогрес. Це означає, що важка робота і сталість окупиться.

Один комплект в м'язи

Взагалі, я вважаю, що робити меншу кількість вправ краще, чим більше вправ. Більшість людей не потрібно робити присідання і жим ногами, наприклад. Зазвичай це марна трата часу, щоб зробити лат тягнути падіння, і кучері та підтягування, а не підтягування. Я думаю, що зусилля, зосереджуючись на меншу кількість підйомників-це краще, ніж поширювати свої зусилля на безліч подібних речей.

Однак, я не думаю, що "м'язи" правильно ділити свої тренування. Я віддаю перевагу "рухів", як натискати, тягнути, присідати, і навішування. (Я взяла це від Дена Джона.) Але якщо ви віддаєте перевагу м'язів, які можуть працювати теж.

Здається, що робота піднімати важкі речі. Якщо ви тільки піднімати легкі речі багато разів, тоді ти ніколи не піднімайте дуже важкі речі. Якщо ви тільки підняти супер-важка річ кілька разів, може ти і не піднявши її достатню кількість раз, так що може краще підняти щось важке, але не супер-важка річ також. Пірамідінг з десяти повторень з меншою вагою до двох повторень з великою вагою звучить як хороший спосіб, щоб зробити це.

+561
TyLeisher 18 груд. 2019 р., 19:06:57

За даними пакетів заморожених ягід (наприклад, малини, чорниці та ін), 10г складається з 100г цукру, 1г інших вуглеводів, і 0-1г білка. А як щодо інших? Це просто вода?

+472
zebra0mussel 27 груд. 2013 р., 00:35:37

Змусити когось дивитися на тебе і бачити, що ви робите неправильно. Якщо це почати дихати з кожних двох ходів (але міняти боку кожної довжини або ви отримаєте погане шиї, що теж може бути проблемою) навіть як подруга все-таки для початку отримати якісне обслуговування. Ви можете працювати на інсульт, наприклад, тягнути хлопця між ніг, щоб зупинити ноги цікаво дізнатися. Почнемо з самого початку, змусити когось дивитися вам і не хвилюйтеся ви йти повільніше, щоб почати. Коли я тренуюся я часто в середині пакету у підготовці та тренувань, але топ пару на ногу, все про навчальних курсів, швидкості-це сукупність. Але робити наглядати за плечі/шия по мірі збільшення відстані, як мені вдалося заблокувати мінами і що болить!

+437
vwee 3 груд. 2018 р., 00:22:56

М'язова пам'ять-це реальність, більш ніж коли-небудь.

Я повертаюся до тренувань після довгого періоду бездіяльності, що змусило мене втратити все адаптації з точки зору розмірів, міцність і кондиціонування.

Я тренуюся вже 5 років і перш ніж мені довелося зупинити мій вага була близько 92 кг і зараз становить ок. 81кг. (У мене немає точної мірою жиру в організмі, але його так само).

Як я можу збільшити м'язову пам'ять, щоб повернутися на мій колишній рівень, і як перевести це в ефективний періодизації?

+436
Justin Solomon 11 черв. 2019 р., 13:30:35

Схоже, розмір ікри дуже генетично успадкував

Анекдотично кажучи, я думаю, що ви може бути правильним. Деякі з нас мають одну або кілька частин тіла, які мають тенденцію бути впертими, коли справа доходить до отримання маси. Телят, як правило, одна з тих частин тіла. Я знаю, що це було для мене.

Я дійсно не бачу ніяких поліпшень, поки я не спробував щось інше. Я думав, що я може бути перетренованість них, хоча і як відносно невелика частина тіла, це може здатися вам не можу. Я почав бачити поліпшення, коли я побічно тренує їх. Тобто, я спираюся на непрямі стимуляції від роботи інших частин тіла, а саме ноги, щоб дати стимул. Я до сих пір, однак, іноді навчати їх безпосередньо, але не так часто, як раніше. І, коли я роблю, я міняю вказуючи на мої ноги, щоб спробувати стимулювати зростання.

В даний час, я використовую стимуляції я вам при виконанні аеробної роботи (їзда на велосипеді або веслування) в допомогу мої ікри. У моєму випадку, використовуючи критий гребной тренажер (ергометр) з належної формі, побічно працює литках. Рух майже передражнює теляти підняти тільки по горизонталі. У той час як більша частина роботи орієнтована на квадрациклах, є деякі теляти роботі "зловити" позицію керівництва "приводу" гребного ходу.

+383
britishairways 22 серп. 2017 р., 15:33:25

Я пропоную вам скупатися в більш регулярний і чистий басейн.Купання в місцях, які не звертають увагу на чистоту води легко проникають бактерії у воді, незважаючи на прийняття захисних заходів також може зробити бактерії вступають в контакт з вами.Регулярні басейни зазвичай оснащуються фільтри виробництва звичайних виробників, які можуть ефективно видалити шкідливий хлор, важкі метали, бактерії, віруси і так далі. Такі чисті і гігієнічні якості води є дуже безпечним для людей.У даній статті описані переваги зміни фільтруючих елементів. Ви можете побачити, що вода в звичайному басейні значно безпечнішим і здоровішим, ніж в озері. Це краще для вас, щоб купатися в звичайному басейні. http://www.waterfiltersfactory.com/news/benefits-of-pools-water-filter.html

+381
Alexa Bing 6 груд. 2012 р., 10:16:48

Я прототипическое хардгейнеров, 23 років, і ніколи не важив більше 10 камінь до недавнього часу, коли я знову почав підйом тягарів (знято в минулому і ніколи не бачив яких-небудь помітних успіхів).

Я читав статтю, що я повинен просто перевантаживши організм калорій (в даний час між 3300 і 4000 в день). В той час як це працювало для мене досі (я набрала 14lbs в 4 тижні) я боюся, що якщо я продовжу навантаження на калорії, що моє тіло скоро почнемо збиратися на жир, а не м'язи.

Я тренуюся три рази в тиждень протягом прибл. 40 хв., Та тільки почали робити дві сесії на велосипеді в тиждень також (близько 30 хвилин кожен сеанс). Я беру науково-МХ, системи масового два рази в день в даний час, але перехід на інтернет магазин спортивного харчування Вінниця замість (прийматимуть лише половину зазначеної порції в день, тому що я думаю, що 1250 калорій в день-це занадто багато для мене, зважаючи на мої тренування). Я планую доповнити це низькокалорійний сироватковий протеїн протягом дня.

Мій раціон складається в основному з курки, супи, тунець з низьким вмістом жиру пов'язки, яйця, фрукти (яблука і банани), йогурт (не знежирений), сир і бублики.

Суть в тому, що кожна стаття/тренування я читав каже, що спалювати калорій, щоб схуднути, але як хардгейнеров мені потрібно, щоб додати велику кількість калорій до моєї дієти для того, щоб рости в розмірах. Я набирала розмір не проблема, але в мене живіт невидимим і мій загальний м'язовий тонус відсутній. Мій неправильний раціон і я повинен скоротити споживання калорій?

Я не хочу продовжувати в неправильному напрямку і є навантаження жиру, щоб спробувати і подальше переміщення вниз по лінії.

Редагувати: приклад раціону на день тижня

Сніданок (8:30 ранку): Вівсянка з 300 мл підлозі-знежиреного молока 1 порцію (або половину порції Оптимальне харчування) мас купити 2 яблука Жменя несолоного і неароматизована червона шкіра арахіс/кешью

Вранці (11 ранку): Бутерброд з тунцем, або бейгл з Філадельфією і шинкою

Обід (1: 30 вечора): Курячий суп / томатний суп (600мл) з сиром/шинкою, тунцем або салат з макаронів з помідорами

В середині дня (4 години): Бейгл з Філадельфією і шинкою

Вечеря (6 вечора): Стейк, Картопля, Морква, Капуста Мюллер світло (без жиру)

У середині вечора (8.30 вечора) Бейгл з Філадельфією і шинкою, тунцем або бутерброд

Перед сном (11.30) Мас вітамінний коктейль (буде обмінювати це з низькою калорійністю протеїновий коктейль) Банан Бутерброд З Тунцем

+357
hiroshi17 6 лип. 2017 р., 02:52:23

Я ніколи не бігала в своєму житті більше 300 метрів, тому що м'язи внизу мого опухнути коліно і ноги і кісточка болить. Більшість м'язів нижче коліна німіють. Коли це відбувається, боляче ходити і це буквально неможливо бігати або бігати підтюпцем.

Якщо я йду занадто швидко, як за 500 метрів, то ж саме відбувається.

Я зараз 100кг, але речі були такими ж, коли я була 70кг. Я використовую власні причини підтримки взуття.

Чи є спосіб для мене, щоб запустити?

Навіть якщо я не можу бігати, я можу використовувати еліптичний цикл за 60 хв. на рівні 8 з 8. Моє середня ЧСС під час кардіо: 160. Я 100кг 22 чоловіки.

+356
user12463 26 груд. 2010 р., 00:22:09

Отже, ви хочете знати, як сильний ви повинні бути? Я думаю, що не має значення вік, зріст, вага, досвід... все буде по іншому немає ніяких стандартів для порівняння, а ще краще ніякої реальної причини, щоб якщо ви хочете, щоб конкурувати. Взагалі я вважаю, що поки ти здоровий і ти сильніший, ніж ви були в останній раз ти підняв (в певній мірі), що саме по собі досить сильний.

Тим не менш, я знайшов цей сайт, коли я шукав сила стандартів, які я не можу засвідчити: в силу стандартів.

Я думаю на цьому сайті ви зможете лавка навколо 125фунта? (1ПМ)

+297
Luthfan Fikri Budiman 20 лист. 2011 р., 08:43:20

Основний (хороший) причина, чому рекомендується міняти свій раціон кожен так часто є психологічною, але це палиця про два кінці.

З одного боку, якщо ви робите ту ж процедуру кожен раз, вам може набриднути, ви можете зупинити виклик собі, тому що ви знаєте, що ви можете зробити.

З іншого боку, так як ви дуже добре знаю, яку вагу ви можете підняти, Ви знаєте, коли ви розробляєте і коли ти піднімаєш той же вага весь час.

В крайньому випадку, якщо ви робите вправи ізоляції, де вашою головною м'язи є дуже сильними по відношенню до іншої частини вашого тіла, ви могли б у кінцевому підсумку поранивши себе із-за дисбалансу.

+271
Arturo Herrero 17 квіт. 2015 р., 03:11:09

Так що все залежить від того, як часто ви розтягуєте протягом часу, коли ви оновлюєте вашу м'язову масу. Якщо ви у відповідності з вашої вправи на розтяжку, ви повинні мати ніяких проблем, що тягнуться з більшої м'язової маси. Якщо ви не робите ваші регулярні вправи на розтяжку під час оновлення вашої м'язової маси ви могли б почувати, що це важче розтягнути, але це не із-за мускулатури, тому що ви не робите регулярні вправи на розтяжку.

+267
sacrepit 31 груд. 2015 р., 18:32:53

При зануренні/"закладка"/"торги" у кінцева, варто вам приземлитися на вашій грудей або на вашій стороні?

Цей дивовижний набір прогресій для навчання для участі в кінцевій використовує статтю з Вікіпедії, рекомендації посадці на грудях. Це здається дивним з кількох причин: наші гравці дама може зіткнутися з нею, більш пухкий рекреаційних гравців може зіткнутися з ним, і посадка на грудях стукає вітер з вас. Не кажучи, приземлився на груди з рукою(и) продовжений не дає вам можливість згорнути, що я бачу.

Це зовсім анекдотичні рахунку підкреслює посадку на вашій стороні. Це jives все, що я дізнався про падіння в грэпплинге спорту, а також мій особистий досвід в Ultimate: посадка на вашій стороні, дозволяє крен, не знає вітер з вас, і дає вам волосся більш досягти.

Груди-посадка і бічній посадки знаходяться, очевидно, у використанні, але який з них краще за критеріями а) найбільш ефективні, Б) безпечніше? Є й інші тактичні міркування мені не вистачає? (Думки від кінцевої гравці цінуються, думки з елітних гравців дуже ціниться.)

+249
user221858 5 лист. 2016 р., 07:23:48

Деякі люди стверджують, що ранок-найкращий час, щоб вразити тренажерний зал, але для мене особисто це не спрацювало. Я не ранковий людина, коли я встаю я зазвичай голодна і після сніданку я не думаю, що я можу потрапити в спортзал відразу. Мені здається, краще енергію до обіду, але це час, так що не можу ходити в тренажерний зал протягом цих годин.

Після обіду енергія опускається вниз і до вечора я дуже втомилася після тривалої їзди. Я дійсно намагаюся з'ясувати, кращий режим, але нічого, здається, працює.

Хто-небудь в подібній ситуації? Як ви дізналися, що ваша рутина?

Редагувати: Це для тренування ваги тільки, я не намагаюся схуднути, але і набрати трохи.

+235
Dannnno 24 лют. 2010 р., 03:25:11

Більшість вправ литок? ходиш на напівзігнутих. Цієї статті робить гарне резюме опис

Якщо ви не боляче більше на землі, ви повинні знайти басейн, щоб зробити вправи ходьба. Ви можете почати на дрібній стороні. Як тільки комфортно, перейти в глибокий кінець і ходити, не торкаючись ногами багато чи не на всіх залежно від глибини. Хоча досі ходиш на напівзігнутих. Ви можете ходити в глибину достатньо, щоб тримати голову вище, але все тіло під аби більше тиску, що чиниться на вас. Тоді як вам краще, вам до глибини, на якій ви перебуваєте повністю під, взагалі навшпиньки стрибає так, що ви висуваєте свою голову за ковтком з кожним кроком. Якщо тобі не комфортно з глибокої води, ви можете купити піна пояса плавучості, яка буде тримати вас на плаву, але і дозволить Вам рух. Деякі громадські басейни в США навіть є плавучість пояса ви можете взяти. Басейни, в яких заняття аквааеробікою дуже часто мають цілий букет з них для класів, які можуть бути запозичені, коли заняття проходять не в сесії.

Я настійно рекомендую вправи в басейні як у воду додає загальний тиск, але і зменшити тип гострого тиску ви отримуєте на землю.

Короткі цього використовувати кілька біль переживаючи патчі такі як тип з Японії (зелена і біла коробка) поки ви використовуйте кроки, щоб зробити скорочення литкових м'язів. Це допоможе зменшити біль для вас і дозволить вам отримати через ваш "перший етап". Використовуйте їх економно і зупиниться, як тільки ви більш комфортно.

+193
JeroenJK 27 груд. 2011 р., 14:00:04

Вітаю з вступом в тренажерний зал, якщо ви відчуваєте себе такою. Я хотів би запропонувати кілька речей. Спробуйте вийти на щоденну прогулянку, подихати свіжим повітрям, ви відчуєте себе більш енергійними.

Ви не говорите ви працюєте, якщо немає, то постарайтеся знайти хобі, або поставити собі за мету на фітнес або щось інше ви можете працювати в напрямку.

Якщо це не тільки поліпшуватися, повертайтеся до вашого лікаря. Це не нормально відчувати весь час. Я не лікар, але ви могли б бути в депресії.

Спробуйте допомогти собі, і якщо це не спрацює, знову і знову повертаються до лікарів, поки ви не отримаєте відповіді.

+175
Mario Thiel 27 лют. 2014 р., 03:55:26

Я можу просто сказати, що ви повинні бути терплячими. Я бачив кілька молодих персонального тренера в моєму залі скажіть, хлопці, робити божевільні присідання, коли вони починаються, а м'язи не досить розвинені. Це боляче, небезпечно і відлякати мене зі спортзалу. Щасливою підготовки.

+134
Cristobal Joel Banuelos Verdin 4 лип. 2018 р., 22:20:50

У вас була фізична, отримав зелене світло і вирішили оздоровитися. Наступне, що потрібно зробити, це просто..ну, вийти там і почати це робити. Це не означає, що ви повинні вийти завтра і бігаю 4 милі.

Почніть з малого і працювати ваш шлях вгору. Сьогодні ввечері йдемо на 1/2-мильна прогулянка. Зробити це знову завтра. І знову на наступний день. Продовжуй, поступово збільшуючи дистанцію. Поплавати. Відправитися на прогулянку на велосипеді. Спробуйте заняття по бойовим мистецтвам. Йога. Так, вам може бути боляче, і ти можеш відчувати себе нещасною, кілька разів, але повірте мені, ми всі були там. Він іде.

Зробити цілу купу речей, і з'ясувати, що дійсно мотивує вас. Багато людей ненавидять біг. Інші не можуть плавати. Що завгодно. Просто знайти собі заняття, де ви отримаєте те, що ви робите і хто ви робите це. Просто як ігор займає багато часу, щоб розібратися в цьому, ви не будете стрибати з ліжка завтра і бути в змозі пробігти марафон.

Їжте здорову, не слідувати який-небудь з "пунктиків" або по імені дієти (тобто Палео, північний пляж, грейпфрут), працювати ваш шлях до 30 хвилин (або більше) активної діяльності на день, і нехай дзеркало і один раз в день зважування буде вашим гідом.

+97
Stian 6 лип. 2013 р., 11:16:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil