Чому я відчуваю, що мої руки горять після робити багато віджимань?

Так я помітив, що я роблю далеко за 20 повторень віджимань і ще, після того як я зробив близько 50 з них, або навіть 2 комплекти 25 мої руки відчувають, що вони розширюються і зростають м'язи, як біцепс і трицепс. Це збиває з пантелику для мене, тому що я думав, що по 20 повторень зміцнює витривалість та витривалість, а не сила м'язів. Якщо це так, чому мої руки відчувають, що вони ростуть? Вони?

+450
medlavka 22 жовт. 2016 р., 18:27:58
25 відповідей

Спить 20 хвилин освіжить ваш розум, даючи йому швидкий відпочинок, в певному сенсі обманюючи його, думаючи, що ви мали хороший сон. Після того, як ви занадто ви будете напоготові і енергійними, але дуже важливо, щоб отримати хороший нічний сон після цього.. я роблю це майже кожен день після роботи, і я можу чесно залізничний 50% важче, ніж якщо я не нап плюс набагато здоровіше, ніж до тренування або будь-кофеїн добавки. ..

+962
Maevinz Toledo Roble 03 февр. '09 в 4:24

Для тих з вас, хто знає про 200 сидіти і 100 віджимань програма, це було б гарною ідеєю, щоб об'єднати дві програми в одну? Програма працює шляхом поділу тренування на 3 рази в тиждень, з днем відпочинку між кожною. Я думаю зробити наступне:
Понеділок, Середа, П'ятниця: віджимання
Вт, Чт, Сб: присідання

йде за їхнім планом, я повинен бути в змозі закінчити обидві програми близько 6 тижнів.

Це ефективне? Або однієї програми заважають один одному?

+952
user297083 8 січ. 2012 р., 09:38:40
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це тому, що вода має більш високу щільність, ніж повітря, який створює опір**. Найпростіший спосіб помітити це опір, щоб запустити воду на пляжі. Чим глибше ви будете потрапляти у воду, тим складніше стає бігти.

Те ж саме відбувається з твоїми руками, коли ти в воді. Це простіше, щоб тримати їх, тому що вода нижче це викликає більший опір, ніж повітря.

**Повітря легше, завдяки меншій кількості молекул в одиниці об'єму в порівнянні з об'ємом рідкої води. Моль води-це 18 грам, так що у літрі води міститься близько 55 родимки (1000 грам).

+917
Supuhstar 18 вер. 2011 р., 21:41:15

Незважаючи ні на що навчився, навпаки, це просто питання фізики, калорії в калоріях. Якщо ви зміните співвідношення вправи, дієти, ви або втратити або набрати вагу, або залишитися таким же. Співвідношення важливо, тому почніть їсти і пити менше, а робити значно більше exersise. Зважуйтеся приблизно раз на тиждень. Якщо вона йде вгору, зрубати побільше на їжу і питво, і працювати під час тренування. Якщо вниз, йти, поки ви не досягнете мети зважити. Щоб підтримувати потрібну вагу, відрегулювати коефіцієнти, так що ви тримаєте в кіло на тиждень. Не ускладнювати, не накручувати, і він буде працювати кожен раз.

Девід з Корнуолла у Великобританії

+911
MacAttack 1 лип. 2017 р., 07:38:36

Оскільки ви кажете, що у вас менше 3 хвилин за сеанс, я хочу твердо заявити, що ви не збираєтеся досягти якихось значущих цілей у фітнесі. І я буду радий бути доведеним неправильно.

Для ваших м'язів, щоб рости, ви повинні запустити їх за допомогою катаболічного і анаболического стану. Катаболічного стану отримується, коли ви знести значно м'язових волокон за рахунок підйому. 3 хвилини, на жаль, не вистачає часу для цього.

Я дуже переконані, що у вас є можливість переглянути свій час. Здоров'я повинна завжди бути поруч, якщо не втоп списку.

+793
RazvalDz 21 січ. 2014 р., 06:39:08

По-перше, я вирішив повернути вагу. Є точка, в якій це просто не варто своїх розумових зусиль і часу, щоб вирішити проблему. Я досяг цієї точки.

По-друге, перш ніж дістатися до цієї точки, я спробував ідей знайшли на клієнт StackExchange і в інтернеті в цілому, і (ох!) говорив з людьми в інших областях, які будуть реально мати рішень.

Ось короткий виклад.

Від особистого тренера, який має свій власний тренажерний зал вже більше 10 років. Сосна Сіль. Використовуйте його для миття ваги кілька разів протягом тижня. Це те, що рекомендується для подібних гумових підлогових покриттів. Мити кілька разів! І чекати. Соснова сіль + комбінацію повинен піклуватися про нього.

Це найбільш перспективне рішення, тому що воно приходить від когось, хто був там, зробив це". Але я не спробувати його, тому що я вже вирішив повернути вагу.

Якщо хтось ще намагається з цим з успіхом, то це було б здорово, щоб інші знали.

Як фахівець HVAC і аварійного відновлення експерта. Пальто шапки з гнучким гумовим покриттям, які можна купити в банку або відро з господарського магазину. Це той же самий матеріал, який використовується для ремонту ручки на плоскогубці та інші інструменти.

Я не пробував цього, але я знайшла приклади в інтернеті людей, які відремонтовані вага тарілки з Зроби-сам пластикового покриття. Він приходить в багато квітів, тому ви можете навіть розфарбувати ваги вашої ваги.

Я подзвонив виробнику, щоб запитати, якщо покриття буде ефективно маскувати запах. Вони не знали і не намагалися підробити відповідь. (Добре для них.)

Якщо хтось ще намагається з цим з успіхом, то це було б здорово, щоб інші знали.

З відставний вчений, який працював у відомої французької медичної компанії. Так, сірка з вулканізація-це дуже погано. Спробуйте замочування в перекису водню. Тест спочатку, тому що це може змінити колір. І взагалі не за яких обставин не змішувати його ні з чим іншим.

Я спробував його. Колір залишився чорний. Було помітно лише трохи менше брудних слідів. Противний запах не сдвинешь.

З повідомлення на клієнт StackExchange та інших веб-сайтів.

 1. пральна рідиною для миття посуду, пральний порошок
 2. вимочування в оцті
 3. вимочування в оцті і харчової соди
 4. скрабування з розпилювачем засіб для чищення пластмаси
 5. виходячи на вулицю в спеку і холод протягом декількох днів і ночей

Я пробував комбінації всього вищепереліченого без успіху.

Я теж обійшов кілька спортивних магазинів. Всі прощупується гумова-газованием (деякі набагато більше, ніж інші). Я не мав ганчірочку зі мною, тому я не став перевіряти залишок.

Закриття. Дякую, що залишили відкритим питання. Я сподіваюся, що мої дослідження допомагають інші люди, які мають осад або сморід проблеми з їх обладнанням. Тому що такі проблеми серйозно смоктати радість від роботи.

+742
isados 10 вер. 2017 р., 04:26:39

Схоже, ви хочете використовувати виклик, щоб слідувати, щоб знайти мотивацію, щоб працювати. Для запуску напівмарафон багато людей люблять слідувати плану тренувань. Це не обов'язково, але багато людей роблять це тому, що план включає в себе красиві довгі дистанції виконується раз на тиждень і нарощує пробіг до 40 миль/тиждень або більше. Пробіжки в тиждень близько 3-4 до 6-7. Близько 1-3 старанно працює тиждень з 2-4 легко працює.

Іншими словами, багато людей роблять багато тренувань для того, щоб виконати це відстань швидко. Оскільки ви хочете, щоб закінчити за 2 години і мають важкий час, роблячи кілька кілометрів, я думаю, що ви можете досягти його.

Ось кілька порад. Швидкій ходьбі може бути настільки ж важко, як біг підтюпцем або повільний біг, так що продовжуй в тому ж дусі. Не намагайтеся працювати на важку працю для будь-якого певного відстані до запуску, що відстань протягом 2-3 тижнів і зробили принаймні один прогін на відстань були в ПАРЄ був змінений між легко і важко (наприклад, інтервали, прогресивно проходить, або швидкий фініш траси). Створити процедуру, яка включає в довгостроковій перспективі на 2-3 години. Не стрибати до будь темп, відстань або час без агрегатування на це. Побудувати до 2 годин протягом тривалого часу і не турбуватися про кількох перерв. Їсте і п'єте воду за будь пробіг близько 2 годин, який включає в себе будь-яких перерв. Подумки погодившись, щоб зробити перерву в будь який час може дозволити вам бігти все далі і швидше, без перерви - ну, принаймні для мене. Не бігти важко, якщо ви відчуваєте себе добре. Не заважай працювати більше 3-х годин, поки вам потрібно, щоб зробити це на засіданні навчального плану за ваше майбутнє марафон :) працює просто означає, що ви можете говорити, ви не дихайте важко, і ви опинитеся звертаючи уваги на своє оточення. Біг аеробно означає, що ваш частота дихання помітно збільшується, ваші розмови обмежуються короткими заявами, ваш переїзд добре, але не йдуть або занадто багато, і ваш не відчуваючи ваше серце битися. Бігати довго працює легко. Побудувати до 1-2 аеробної середовищі наполегливо прагнучи працює близько 15-18 км, приблизно 4 тижні до напівмарафону - в або біля темпами мета. За кілька тижнів до половини переконайтеся, що підшипник, але і скорочення загальної дистанції, не сповільнюючи свій темп (або прискорюючи його :)

Сподіваюся, що це допомагає. Короткий список популярних тренерів і авторів, які можуть допомогти через свої книги і веб-сайти Грег Макміллан, Хел Хигдон, Джек Деніелс, і Піт Pfitzinger. Хорошим джерелом мотивації, щоб отримати там і працювати можна знайти, бачачи, що роблять інші, перевіряючи запущених додатків для вашого телефону і ПК, як Endomondo і Страва. Endomondo є популярним в Європі і Страва в США. Страва-це відмінний варіант для пошуку місця, щоб бігати і Endomondo відмінно підходить для відстеження ваших поліпшення фізичної форми і швидкості.

+734
Cara Parks 15 квіт. 2015 р., 06:38:32

Ось деякі Страва статистика з прогулянки я просто взяв після обіду:

3.3km, 34:14 moving time, 10:18 /km, Calories 289

Правда, я Скорохода. Але 289 калорій, мабуть запредел на 3.3 км пішки. (Не правило "100 калорій за милю" для роботи?) Якщо це правильно, то я, напевно, вже згоріла велика частина того, що я їв на обід.

Питання: це Страва переоцінюєш мої калорії від ходьби?

Оскільки я намагаюся використовувати це додаток, щоб допомогти у втраті ваги, недооблік буде більш корисно для мене.

Я запустити додаток з мобільного телефону. Я зараз 70кг (сподіваюся не довше).

+727
Kumar Sonavane 28 лют. 2013 р., 04:39:36

Я бачу багато людей, що використовують предтренировочные бустери і я схильний сумніватися, якщо вони дійсно необхідні для середньої спортзал користувачів. Я можу зрозуміти це для профі, хоча, як вони потенційно мають більш часті тренування. При використанні їх ви насправді обманюючи себе, щоб відчувати себе краще. Чи Не краще просто прислухатися до свого організму і реагувати відповідним чином?

+705
Shahriar Nasim Nafi 11 трав. 2013 р., 23:23:31

Є купа обладнання, призначених для дому. Відповідь буде залежати від вашої конкретної програми і які ваші цілі. Наприклад, ви можете зробити турнік, гімнастичний м'яч, або еспандером.

Якщо ти налаштувалася на чисто кардіо, потім щось на зразок велотренажера може зробити трюк. В іншому випадку, ви можете заглянути в тренувальні програми, що не потрібно якого-небудь устаткування взагалі. Програма "маразм" добре, що я зробив (немає необхідного обладнання, але ви робите багато стрибків, які ваш сусід знизу може не сподобатися).

+677
user62990 1 серп. 2019 р., 06:33:10

Я їжджу в середньому 10 -15км в день. Я приміських велосипед, так що не їздити дуже швидко. Приблизно 20км/год.

Живучи в Канаді, існує як мінімум два місяці в році я не можу постійно їздити (я намагаюся їздити весь рік). з несумісним їзда за зиму, я поставлю на 10 кілограм ваги. Я середньої статури, з активним життям поза велосипедом. Я їм добру їжу, але занадто багато. Так, як кількість спалених калорій на велосипеді, я не можу сказати, але навіть послідовне, неухильне повсякденної їзди тримає вагу.

+547
user219644 20 квіт. 2019 р., 16:16:44

Що це акро йоги рухатися називається, де база стоїть нахилившись на талії, льотчик стоїть поруч з ними і стрибає на плече з бази, а база підтримує і піднімає їх з обох рук?

+543
Louise Blanqui 15 квіт. 2015 р., 23:57:28

Коли ви берете циклічної частини, і говорити про кетоз сам по собі, він може допомогти зрозуміти, що відбувається. Кетоз відбувається в кілька етапів:

 • Виснажують запаси глікогену (зазвичай займає 2-3 дні). Поки цього не станеться, кетоз не трапиться. Це може бути прискорено з допомогою фізичних вправ.
 • Переоснастити метаболізм використовувати кетони (зазвичай займає 2-4 тижні 3 у середньому). Кетоз буде відбуватися від того, коли ваші запаси глікогену виснажені, але тіло не краще.

По суті, поки у вас є глікоген, тобто цукор в крові, що ваше тіло може використовувати, щоб тримати ваш мозок щасливі. Глікоген-це енергія, запасена в м'язах і органах. Коли ваш цукор крові опускається нижче, що ваш мозок потребує (приблизно 125г цукру в крові в день), ваш організм виробляє глюкагон. Глюкагон це катаболічний гормон, який використовується, щоб витягти енергію з ваших м'язів, органів і жирові клітини. У той час як ваші органи і м'язи можуть спалювати жир безпосередньо, ваш мозок не може.

Як тільки запас глікогену немає, і є ще нестача цукру в крові, організм починає виробляти кетонові тіла. Цей процес в основному перетворює жир в речовину мозку може використовувати для отримання енергії. У той же час він починає gluconeogenisis, який перетворює джерела протеїну цукру в крові. Саме тому всі кетогенної дієти мають гарне кількість білка в раціоні. Тіло обробляти білок до м'язів/органів. Спочатку, тіло буде надмірно компенсувати і перетворити більше жирів в кетони, ніж він має. Це щасливий час для втрати жиру. Після того, як жир перетворюється в кетони, вони використовуються або помочитися-це не бути перекомпоновані у вигляді жиру. Протягом приблизно 3 тижнів (2-4 тижні), ваш організм пристосовується так це перетворення потрібну кількість жиру, щоб підтримати своїх потреб.

Збільшення попиту на енергоносії, перебуваючи в стані кетозу може призвести до gluconeogenisis є головним постачальником енергії. Це погано, так як вимоги можуть швидко дістатися до точки, де тіло доводиться вдаватися до дробленні м'язи ви намагаєтеся побудувати. Саме тому були винайдені циклічної кетогенної дієти. Це запобігає організм від попадання в точку з приводу втрати себе, спалювання жиру зберігаючи переваги кетогенної дієти.

Як тільки ви "карбюратор вгору", організм виділяє інсулін. Інсулін-це анаболічний гормон, який викликає збереження енергії у ваших м'язах, органах і жирових клітин. Доброю новиною є те, що енергія йде туди, де він потрібен найбільше-що якщо ви тренуєтеся будуть ваші м'язи і органи. Більш-вуглеводної буде внести додаткову енергію у ваші жирові клітини. Карбюратор до поповнює свої запаси глікогену, який допоможе вам в тренажерному залі.

+476
user132278 18 лют. 2014 р., 04:26:17

Ви повинні розподілити їх на весь день. Занадто багато магнію може призвести до діареї, і якщо ви будете поширювати його протягом дня ваше тіло буде займати більше.

Майте на увазі, що магній входить в багато різні форми, і є відмінності між цими формами. Як правило, органічні речовини, такі як цитрат магнію, є набагато більш ефективними, ніж у неорганічних формах, таких як оксид магнію. Магній ви можете придбати у супермаркеті часто у вигляді оксиду, і не допоможе вам багато. Якщо нічого не вказано на упаковці, це, напевно, окису.

Однією з нових форм магнію-це час-форми, такі як здоров'я лобзиком. Перевага полягає в тому, що ваше тіло буде займати набагато більшу частку, і у вас є менший ризик розвитку діареї. Це теж хоч і дорожче.

Як останнє зауваження, я рекомендую мати рівні магнію випробувані, і сироваткові рівні і рівні РБК, щоб перевірити, що ваш стан магній. Якщо немає ніяких ознак дефіциту, це досить безглуздо приймати добавки магнію в першу чергу.

+427
Yoonis 22 трав. 2015 р., 08:54:09

Я розумію, що для будь-якої вправи, діапазон повторень для живлення 1-3, міцність становить близько 5, гіпертрофії становить близько 8, а 12+ це для витривалості. Як це пов'язано з дощок?

Е. Р. як довго я повинен бути в змозі тримати позицію планки, перш ніж додавати вагу? 30 секунд? 1 хвилину? 2 хвилини?

+409
Nikolas Montoya 3 вер. 2016 р., 05:21:06

Для моєї діяльності альпінізму, їдять більше калорій, що дозволить мені виконати трохи краще / більше? Є верхня межа на кількість калорій, які організм людини може поглинати кожен день, будь то жири, вуглеводи або білок?

Як приклад: мій стандартний пакет зневодненого експедиції про 1300kJ / 100г. Тобто про 310kCal / 100г. В одній упаковці міститься близько 600г їжі, так що я в кінцевому підсумку з 1860kCal за один прийом їжі. Для багатоденної експедиції я з'їв би два з цих плюс деякі додаткові бари і т. д. Даючи навколо 4500kCal в день. Б моє тіло буде в змозі більше вбирати, а чи буде це вигідно у моєму виконанні?

+408
user292812 6 лип. 2013 р., 15:13:36

Коротка відповідь полягає в тому, що наука не цілком зрозуміли, як кожна людина має унікальну фізіологію, а не 2, як люди реагують жирів і споживання вуглеводів точно так само, як те, що їх тіло горить на паливо.

Груба оцінка показує, що працює для більшості людей полягає в тому, що де-то в районі максимум аеробної ЧСС (180 - ваш вік-це досить гарна оцінка) ваше тіло перемикається пропорції в основному з жиру в основному вуглеводи. Наскільки я знаю, немає ніяких конкретних даних, що показують, скільки "в основному жир" і "в основному вуглеводів", знову ж таки швидше за все тому, що в організмі вибору виду палива в будь-який момент часу повністю не вивчені. Але ви, напевно, можете зрозуміти, що якщо ти нижче, що пульс ваш організм буде спалювати в основному жирові запаси, і якщо ти над ним ваше тіло буде спалювати глікоген.

Так що якщо у вас є доступ до певної контролю серцевого ритму, поки ви верхи, цілком може бути, що якщо ти говориш на 60-90 хвилин, ваш пульс вище оптимального і ви спалювання через ваші магазини глікогену.

+355
eddieisnutty 9 жовт. 2012 р., 02:11:34

Я згоден з @tridip1931 з навчання на провал.

Час відпочинку, ймовірно, повинен бути десь між 1 і 2 хвилини (але не більше того).

Якщо ви не знаєте, як довго чекати, використовувати пульс в якості керівництва. Як тільки він повернувся до того, що щось путнє (скажімо, 70% від максимальної ЧСС), ви готові піти знову.

Кількість повторень до відмови керувати на наступний набір теж хороший гід. Якщо він не падає, ви чекали дуже довго. Якщо падає дуже швидко, дайте собі більше часу. Через деякий час ви повинні отримати гарне 'відчуття' до нього.

Зверніть увагу, що зниження часу відпочинку в 30секунд або хвилини 40secs є хорошим способом напруги м'язів трохи більше, а також збільшує серцево аспект. З мого досвіду, більшість людей відпочивають занадто довго між підходами в тренажерному залі.

+228
Bill Franklin 15 лют. 2011 р., 02:17:54

Я читала одночасно використовувати рот і ніс, але виявив, що якщо ніс буде добре фільтрувати повітря, це не дуже добре фільтрувати краплі води плескатися. Води в ніс не приємно.

Я в кінцевому підсумку покупка повного занурення "про2 в H2O не, Звичайно на дихання в плаванні" і вчить З порожнини рота, з носа.

+223
Myth Master 14 квіт. 2014 р., 21:57:04

Замість витрачати час у пошуках тренування на біговій доріжці для схуднення. Ви повинні запитати себе, чи Є його важливо залишатися більше часу на біговій доріжці або спробувати деякі суворі інтенсивності тренувань і після кілька днів вам fedup практикувати їх щодня (так як ці тренування дуже важко слідувати).

Будучи фітнес-консультант з більш ніж десятирічним досвідом у особиста гігієна та фізичне здоров'я, я рекомендую вам шукати розважальні бігова доріжка тренування, які змусять вас залишитися на біговій доріжці протягом тривалого часу, побічно допомагає вам спалювати більше калорій.

Я знайшла одну корисну статтю , де вони згадали деякі великі бігова доріжка тренуваннями, які не дуже важко слідувати, і буде тримати вас розважали на біговій доріжці протягом тривалого періоду часу, в результаті чого спалювання калорій.

+196
xoq 11 жовт. 2018 р., 10:54:54

Калій допомагає багато. Майте на увазі, коли ви піднімаєте, ви рвете м'язові волокна (ось як ваші м'язи ростуть). Це насправді допомагає більше жорсткості, ніж болючість.

Інший спосіб (і краще, ІМО), щоб отримати високу якість сироватковий протеїн порошок з високим вмістом розгалужених амінокислот, які захищають та зменшити пошкодження м'язів/запалення. Тому протеїнові порошки або незамінні добавки з високим вмістом BCAA.
Займаній посаді працювати, то ви повинні помітити різницю і це хороша ідея.

Також переконайтеся, що ви даєте правильний відпочинок між сетами. 30-60 секунд між сетами оптимальна.

Ви також можете прочитати в цій статті про Домс.

+175
Pjoelj 12 черв. 2012 р., 15:35:28

Вендлер 5/3/1 будується навколо певних припущеннях, і поки ви не знаєте, як ваш організм реагує на стимул, що програма надає вам дійсно не має основи знань про те, що програма не робить для вас. Там вже більшу гнучкість у програмі, але навчання 7 днів в тиждень не входить в ці обмеження. Вендлер рекомендує вам зробити програми, як написано принаймні 4-5 циклів, перш ніж почати робити це самостійно. У нього є книга під назвою "Після 5/3/1" , яке являє собою набір варіацій для різних цілей.

Отже, варіант, який дуже сумісний з орендарями 5/3/1, що б ви робити що-то кожен день буде що-то за наступним графіком:

 • 4 рази на тиждень: 5/3/1 силових тренувань
 • 2 рази в тиждень: кондиціонер (після присідання та станової)
 • 1 раз в тиждень: активне відновлення

Кондиціонер може робити штангою комплекс, використовуючи волоцюгу, біг пагорб спринти і т. д. Це важкий кондиціонування, і воно повинно бути коротким за тривалістю. Наприклад, 20-30 хвилин буде більш ніж достатньо. Якщо силові тренування страждає, зменшити інтенсивність робіт.

Активне відновлення робить легкі фізичні вправи, що підвищує частоту серцевих скорочень небагато, але тримає його низько. Наприклад, прогулятися по околицях, де серце не билося набагато вище 120 ударів в хвилину.


Чому 5/3/1 силових тренувань не працює 7 разів на тиждень

Проблема з прийомом чогось розрахований на 4 дні в тиждень максимум, а потім прикладати його до 7 днів в тиждень є те, що він скидає в загальний обсяг роботи на тиждень, що вам потрібно зробити. Якщо у вас занадто великим обсягом, ваш організм буде отримувати занадто втомленими, і ви будете, ймовірно, бачити ваш прогрес у зворотний бік. Це особливо вірно, тому що 5/3/1 ви робите AMRAP (як можна більше повторень) на важкий набір. Це означає, що ви будете збільшувати обсяг кожної сесії. Він призначений, щоб дозволити вам нормально відновлюватися з 4 дня тренування в тиждень, але не більше того.

Навчання 7 днів на тиждень-це досить поширена на Олімпійських важкоатлетів, і є одним з орендарів болгарський спосіб. Це важливо для керування наступними:

 • Загальний обсяг за тиждень.
 • Відновлення (харчування, сон, відпочинок, зволоження)
 • Ваші мінімальні і максимальні цілі на день

Це дуже легко почати стомлюються тренування кожен день. Коли ви починаєте мати психологічно налаштуватися, щоб потрапити в тренажерний зал (який), що вам потрібно зробити планову мінімум день. Потрібно робити мінімум днів, поки ви не будете морально відпочив і з нетерпінням чекаємо знову в тренажерний зал.

+165
Hubble Scope 11 груд. 2015 р., 04:11:56

Ви могли б регулювати його за допомогою гребний тренажер, який я припускаю, що розрахунок калорій на основі Сила Х відстань, та/або бігові доріжки, які можна встановити в різних градієнтів, щоб відокремити уявлення про те, скільки ви витрачаєте, що йде від частини з-за збільшення у висоту (приріст у висоту х ваш вага = енергії використовується).

+98
Michael LB 27 квіт. 2015 р., 07:08:50

Я б повністю уникнути розширення ніг машини, і робить акцент на прості вправи для ніг, які ви можете знайти в книгах. Пілатес-це відмінна пропозиція. Але вам обов'язково треба знайти якийсь спосіб отримати деякі серцево-судинну діяльність. Якщо ви можете піти по сходах. Домовтеся з вашим роботодавцем, щоб викроїти час: якщо вони дійсно вас так багато роботи, у вас немає часу для підтримки фізичної форми, то вони беруть на себе короткий погляд у вашій цінності для компанії і шкоди для вашого здоров'я для їх фінансової вигоди. Це дійсно та компанія, якій ви хочете працювати? Якщо ви захворіли понад часто або більш втомленою і роздратованою, тому що ви не можете працювати, то буде вам бути продуктивним?

+82
Mudassir Hussain 28 груд. 2011 р., 11:13:02

По-перше, для тих, хто незнайомий з сумоїста дієта, ви можете отримати грубу ідею в цій статті. Основний продукт дієти - тянко-набэ. Пару очок з першою статті:

 • Середня тривалість життя становить 60-65 років (на 10 років молодше середній японський чоловік)
 • Спосіб життя не нести з собою підвищений ризик діабету, хвороби серця, артрит і високий кров'яний тиск.

Сказати, дієта "здоровий" було б неправильно. Однак, це не так погано, як могло бути. Іншій статті сайтах що більшість жиру в борця сумо-це підшкірний жир, і менше ризику для здоров'я. Наступна Цитата:

Хоча здоровий глузд підказує, що японські борці сумо, які їдять більше 5000 калорій в день і ожирінням по більшості стандартів ваги, налаштовуєте себе на шквал тучност-родинні проблеми здоров'я, Дослідження показали, що це не так. Чому? МРТ сумо показали, що вони не мають внутрішнього жиру.

"Вони мають низький рівень холестерину, вони мають низький опір інсуліну і низький рівень тригліцеридів," сказав Белл. "Їх сало все зберігається під шкірою, зовні".

Між тим, хто з'являється на вулиці, але не проявляти так сильно, як борець сумо, може піддатися цілий ряд проблем зі здоров'ям, тому що їх жир зберігається всередині, і в органах.

"Особливо це стосується людей, які мають лихе статура, але хто мало або немає вправа", - сказав Белл. "Тепер ми знаємо, що 40% людей мають жирову інфільтрацію печінки, який пов'язаний з так багато інших проблем зі здоров'ям".

На перший погляд, схоже, ці дві статті суперечать один одному. Однак, розумію, що є різниця між людьми, і деякі з них більш схильні до діабету і серцевим нападом, і т. д. Будь-який час у вас є надлишок жиру, ваше тіло повинно працювати важче, щоб рухатися. Додавання ваги дуже швидко може привести до Ваше серце, щоб не бути в змозі йти в ногу з новими потребами важку рамку.

Щоб відповісти на ваші запитання більш прямо:

 • Чи існують якісь пільги? Жир, в основному, підшкірний, який є менш смертоносний варіант.
 • Тянко-набэ є досить здоровим, і високим вмістом білка.
 • Велика кількість жиру будучи відповідальним, здоровим і корисним поза спорту? Це було б дуже важко продати.

У боротьбі сумо, більше маси зазвичай означає більше переваг в рингу. Кількість заяв, де людина, що має високу масу корисно дуже обмежений. Ще одне місце, яке я можу думати, де висока маса може допомогти з підйомною силою, але якщо ви занадто багато набрати маси ваші пропорції тіла будуть обмежувати ваш загальний підсумок.

Я можу погодитися, що якщо ви збираєтеся мати масу борця сумо, як вони йти про роблять це, ймовірно, кращий і самий відповідальний підхід. Тим не менш, навіть якщо кількість вісцерального жиру є низьким, маючи велику масу може бути шкідливий по-своєму обрядом. Хоча навряд чи сумо дієта, повчальна казка С. Т. Флетчер підкреслює небезпеку збільшення маси занадто багато.

+58
Jackson Cole 10 бер. 2014 р., 07:16:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil