Литкові судоми після купання - зберігається біль 2 дні пізніше

Отже, 2 дні тому я плавав в океані з моїми дітьми, я також зробив деякі вільним стилем для тренування - близько 250м. Я плаваю пристойну суму, але це тільки плюс плаванням зі своїми дітьми було більше, ніж зазвичай.

На виході із води я отримав ці жахливі судоми в литках. Лівий був погано, але права сторона була крайня і зберігалася протягом 2 хвилин або близько того. Коли все закінчилося мої ноги були болі і відчувала себе дуже слабкою. Два дні потому, і вони трохи краще, але все одно дуже болить і я не можу стояти на ногах без моєї правої гомілки роздавати.

Я повинен відзначити, я, можливо, був трохи зневоднений і води (Атлантичний океан на узбережжі штату Мен) була холодною в середині-кінці серпня стандартам.

Я ще можу пройтися по ньому, - чесно кажучи, це відчуває більше як я віддав його на тренування все життя, на відміну від розтягування м'язів.

Який механізм виникнення болю - це те ж саме, як інтенсивного тренування або ще щось, що просто відчуває, що шлях. Суб'єктивно, він відчуває те ж саме, за винятком слабкості.

У мене була моя дружина дає мені масаж литок минулої ночі, - сказала вона, що він відчував, що там був бейсбол під шкірою моєї правої ікри. Хлопчик робив масаж боляче.

+669
baiano 15 січ. 2014 р., 21:47:58
37 відповідей

Якщо ви вже накопичилася втома і слабкість тільки після 30 хвилин, проблема не в тому, що вам потрібен енергетичний напій.

Проблема в тому, що ви працюєте занадто важко. Те, що ви відчуваєте себе втомленим пізніше у часи буде підтримувати це.

Сенс працювати, щоб поставити акцент у тренуванні на вашій системі. Після того як ви зробили, що коли ви відпочиваєте, ви покращуєте. Висока інтенсивність тренування дійсно мають місце, але тільки після того, як у вас вже є базові вправи.

Моя пропозиція полягає в тому, щоб відступити вашу інтенсивність тренування, так що ви можете зробити за 60 хвилин без супер-втомився в кінці. Я б також розглянути можливість або відступати до 3 днів на тиждень або різні тренування з дня у день.

+999
user1207272 03 февр. '09 в 4:24

Найгірше, що п'яти робити, якщо важка атлетика-це компрес. Фактичне штангетки буде рок-тверді п'яти, так що ніяких проблем. Це питання compressability чому багато людей вважають за краще підніматися босоніж, щоб підніматися в "кросівки", або кросівок.

Піднесена п'ятка може бути корисним для присідання. Як твій друг сказав, штангетки дуже популярні серед Олімпійських підйомників, але це не має нічого спільного з ривка, як такого. Обидва Олімпійських підйомників ("ривку" і "поштовху") використовувати присадкуватий руху: оверхед присідання на ривку, та на корточках на поштовху. У будь-якому випадку, вага поднимаемого значно нижче станова тяга, що ці підйомники здатні. По суті, вони можуть дозволити собі "гірше" станова тяга в обмін на більш високу продуктивність навпочіпки.

Для новачка, кращі штангетки можна купити пару Конверс (я навіть ліфт цільової стук-офф). Вони мають плоску підошву і каблук досить не-compressable. Оскільки у вас вже є Вей-Руїс, йти вперед і носити їх для присідань, якщо вам подобається, але парою Converse буде чудово працювати і працювати для всіх ліфтів, а також.

+975
Laplix 22 черв. 2014 р., 16:59:32
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це взято з правил ІПФ, див. Правило 4:

Причини дискваліфікації присед:

 1. Недотримання сигналів головного судді на початку або завершення ліфта.
  1. Подвійний стрибок у нижній частині підйомника, або будь-який рух вниз під час підйому.
  2. Нездатність взяти на себе вертикальному положенні, з колінами замкнені на початку або при завершенні ліфта.
  3. Крокуючи назад або вперед або рухаючи ногами з боків. Погойдування ступень між м'ячем і п'ятою допускається.
  4. Нездатність зігнути ноги в колінах і опустити тулуб до верхньої поверхні ноги в тазостегновому суглобі менше, ніж у верхній частині коліна, як на схемі.
  5. Зв'язатися з бар або ліфтера на коригувальника / навантажувачі між сигналами головного арбітра для того, щоб зробити ліфт легше.
  6. Контакт ліктів або передпліч з ніг. Невеликий контакт дозволяється, якщо немає підтримки, яка могла б допомогти ліфтер.
  7. Будь-які падіння або скидання після завершення підйому.
  8. Недотримання будь-якого з пунктів, викладених в розділі правил для присідання.

МГЛ правил

+965
Zttalige 5 серп. 2018 р., 06:45:05

Я давно тренуєтеся регулярно (щодня з дня відпочинку на тиждень) в тренажерний зал на пару місяців. Як я дуже зайнятий, я працюю близько однієї години кожної сесії. Включає в себе інтенсивні (для мого стану) ПТ 2 або 3 рази в тиждень, і власне-тренування (бігова доріжка).

Я відчуваю себе вичерпав наприкінці кожної сесії. Я вже скоро 10 днів канікул, і я планую використати цей час, щоб тренуватися, залишаючись в тренажерному залі довше і самостійної тренування (без тренера).

Як я повинен керувати своїм часом там, щоб отримати максимальні вигоди від перебування тривалий час в тренажерному залі ?

Моя мета навчання:

 1. Втрата ваги: я у верхній частині нормального діапазону ІМТ. Мій відсоток жиру складає близько 21%.
 2. М'язи: у мене слабка спина і регулярні болі в спині. Мій стан покращився, так як я почав тренуватися.
+940
user64677 5 жовт. 2013 р., 02:35:37

Арнольд Прес

 • Більш широкий діапазон руху
 • Включає дельтовидні більше
 • Потенційно додає занадто багато напруги в ротатор

Стандартний Прес

 • Піднімати більш важкі ваги
 • Менш складним

Цих двох вправ досить схожі, що їх можна використовувати поперемінно, якщо ви так бажали. Особисто я дотримуюся стандартної печатки і тільки зрідка використовуйте Арнольд прес, щоб розбити надмірності; навіть тоді, я розглядаю беручи Арнольд прес повністю вибув з ладу через деформацію це ставить на мій позиціонери (ваш пробіг може змінюватись).

+918
user71552 26 лист. 2012 р., 22:01:37

У мене був плювок ремонт. Це ж операція, тільки якір (у мене була тільки одна) знаходиться у передній частині верхньої губою.

Цей вид операції має неймовірно довгий час для відновлення, тому що cartilague займає багато, щоб зцілити. Після деяких Google ви побачите, як професійний глечики з гри майже на рік. І вони професійні спортсмени з особистими у їх розпорядженні лікарів...

Ви повинні слідувати інструкціям вашого хірурга. Але в загальному випадку це виглядає так: в перші чотири-шість місяців після операції повинно бути дозволено тільки велотренажером. Ви хочете, щоб уникнути фізичних навантажень, таких як біг, і ви не хочете ризикувати, падіння на руку (що б напевно погубити операцію).

Після шести місяців мій хірург дозволив мені почати працювати.

У 8 місяців після операції я почав плавати. В 12 місяців я почала силові тренування в тренажерному залі.

Зараз (через 17 місяців після ОП) я можу робити все, що хочете, але я буду триматися подалі від важких пресів плече, назавжди.

Будьте терплячі. Тільки на велотренажері на даний момент. Та ні, не використовувати еліптичний тренажер або що-небудь подібне (ви можете впасти на руку). Тільки на велотренажері.

+906
Morgan Holmes 13 жовт. 2019 р., 02:27:43

Замість ланцюга, ви могли б подумати про це кілька днів, які зосереджуються на озброєння, і кілька днів, які зосереджені на ногах. Працюючи на ногах, це дійсно важливо для загального здоров'я (баланс, поставу і т. д.). Деякі дослідження також показують, це може стимулювати зростання м'язів у всій вашій тіла (хоча це не доведено з 100% упевненістю). Я б не пропустити ногу тренування в цілому.

Однак, оскільки ви були бачачи загального прибутку і тепер хочете виростити одну конкретну групу м'язів, ви можете спробувати додати деякі додаткові набори біцепса кучері і розширення трицепсів під час тренування тіла. І так, якщо ви будете продовжувати тренування, то краще робити тільки зброю, якщо у вас мало часу, замість того, щоб пропустити всі разом.

Крім того, ви згадали, що ваша основна мета-отримати розмір, а не сила. Загалом, важко отримати одне без іншого. Але, ви можете отримати трохи більше розміру дуже швидко беручи креатин доповнення. Це змусить ваші м'язи утримувати більше води, тому вони будуть здаватися більше. Не турбуйтеся, якщо ви не суньте в тренажерному залі, але як частина загального плану, може бути корисно.

+903
Aruzo Amiry 14 жовт. 2013 р., 00:07:44

У мене просто була дана інформація про попередню зайнятості фізичної оцінки за роботу, я дивлюся на. Є 5 компонентів, і я можу бачити очевидні відповіді на досягнення деяких цілей, але деякі збираються бути трохи складною.
Етап 1: - це складка шкіри тест - не так багато я можу зробити про це, так як я припускаю, що результат буде пов'язаний з моєю ДКП на інші частини оцінки. Якщо у кого є ідея, як це можна виправити швидко, я ціную це.
Етап 2: це гнучкість тест, заснований на близькості. Для цього я роблю так, я як слід витягнути, коли я тренуюся і намагаюся зробити простягається протягом дня як можна частіше.
Етап 3: кардіо оцінка використання Monark тест велосипеда. 3 хвилини розминки, підвищують стійкість на 3 хвилини, потім знову на 6 хвилин, після чого опір зменшується на 9 хвилин для повернення пульсу повинні бути оцінені. Я не впевнений, що велосипед Monark є. Я також працюю далеко від дому і не мають доступ до велосипеда, що інших рішень для збільшення кардіо, а я далеко я міг би зробити це, коли я повинен стрибати на велосипеді я можу бути хоч якась частина готова.
Етап 4: Віджимання 5 х стоячи біля стіни 5 руки біля плечей, коліна на Землю, 5 зброї плечей один від одного, але йдуть від ніг, 5 з руки і пальці, утворюючи форму діаманта і 5 з тими ж положення рук, але з ногами на сходинці. Я можу зробити спочатку 3 досить легко, але боротися трохи з руки стиль (і навіть не додав ноги на сходинку трюк ще).
Крок 5: присідання 5 x зап'ястя, на колінах, 5 х руки на грудях і, піднявши, 5 х рук на лоб, потім 5 з рук за вухами. Я не робив присідання протягом багатьох років, тому що я думав (помилково, я думаю), що вони більше не дуже часто використовується в якості вправи.
Ну його довгий питання, напевно, купу відповідей, тому навіть якщо у вас є думки на всього лише частина цього процесу, я б високо цінуємо зворотний зв'язок.
А тепер Макка в чверть Pounder з сиром і товстий Шейк. Мабуть, це важливі групи продуктів або так мій підліткам розповісти мені.


+878
Piratheep 26 лют. 2016 р., 16:37:51

Можливо, що ви можете набирати м'язи і одночасно скинути жир.Для збільшення м'язів ви повинні набирати певну кількість жиру,але якщо ви вже товста, то ви просто втратите свою вагу і набрати м'язову.Їсти менше і втратити жир і отримати м'язи-це не правильний спосіб робити фізичні.Якщо ви їсте менше, ніж його дуже небезпечним для вашого організму,ваш організм повинен страждати від нестачі вітамінів,білків і мінералів.Їсти все, але не є шкідливу і жирну їжу, це підніме ваш вагу.Їдять дієти, багаті білком,мінералами та вуглеводами.Обмін речовин організм може нормально функціонувати тільки якщо ви їсте.

+872
Peter Kitonga 23 лист. 2019 р., 10:45:34

Відповідаючи на ваше питання складне і вимагає припущення в кращому випадку. Здатність відновлюватися від тренування-це дуже індивідуальна річ. Існує безліч факторів (дієта, стрес, вік і т. д.) що необхідно враховувати, однією з яких є сон. І рівень інтенсивності тренування також буде впливати на ваші здібності для відновлення і нарощування маси.

Це повністю перекреслить мої тренування?

Я так не думаю. Будівля маси (природно) - це довгостроковий процес. Ви не повинні відчувати себе, як це було даремно сесії". Той факт, що ви визнали важливість сну повинно служити стимулом у подальшому дотримуватися.

Що я можу зробити, щоб компенсувати його сьогодні?

Я б не хвилювався про це. І я б не намагався працювати "сьогодні", щоб компенсувати це. Ви ризикуєте поставити свого тіла (і ЦНС) в дефіциті. Якщо ви плануєте тренуватися "сегодня", я хотів підійти до тренування як "ремонт" сесії.

+859
Armando Grossi 25 бер. 2012 р., 08:19:29

Я вважаю, що це може бути неправильно зрозумілий від чого-то Марк Rippetoe, відомий тренер, сказав. Перефразовуючи:

Скажімо, у вас є велосипедист, і цього ніколи не станеться, хто вирішив повісити на велосипеді протягом 6 тижнів і присвятити цей час для силових тренувань.

Тепер, якщо ми подивимося на кожен хід педалі як суб-максимальні вимірювання виробничих сил. Давайте просто скажемо, взяти випадкове число, що це 20% від сили велосипедистів з кожним зниженням.

Тепер, скажімо, ви одержуєте, що робить велосипедиста присідань за шість тижнів. Що велосипедист починає навприсядки 95 фунтів. Після 6 тижнів, він закінчує свою програму сила здатна присед 190 фунтів. Він подвоїв свої сили.

Тепер припустимо, що він залишає тренажерний зал в останній день і застосовує ті ж 20% робочої сили на його зниження. Він набагато сильніше - вдвічі більше, насправді - і тому він буде виробляти приблизно в два рази більше енергії.

Не варто занадто загорнутий в цифрах. Є багато чинників і це не подобається бути в два рази сильніше навпочіпки, буквально перекласти на виведенні рівно в два рази більше потужності на велосипеді. Є безліч інших факторів. Тим не менш, сильніше збільшить виробництво на велосипеді.

Стартова сила програмі Марк Rippetoe в 5х5-це місце, щоб піти, щоб отримати сильний. Моя єдина критики є те, що вони лікують всіх інших починаннях і вправи як марна трата часу. З точки зору стає сильним, він може бути правий, але я думаю там все одно робити інші форми фізичних вправ і тренувань.

+844
user223129 14 лют. 2019 р., 00:51:09

Щоб додати ще кілька деталей до інші відмінні відповіді:

Я чув про субсидіарну бачив складні і регульовані лави не вийде, тому я не можу рекомендувати їх. Проста лава не займають багато місця і вона працює просто відмінно в якості загальної вітальні.

Є безліч досить правдоподібно одноногі присідання рухів, які будуть тримати вас зайнятий під 100кг навантаження, якщо це закінчує тим, що його стосується.

+823
user221721 5 лип. 2010 р., 18:36:58

Це важливо для збільшення м'язової маси для важкої атлетики. Жир не піднімати тяжкості, але більш високої загальної маси може забезпечити більш міцну основу для ліфтів. У випадку, якщо вам цікаво, ви можете отримати занадто товстий, щоб виконати правильно підйоми. В ідеальному світі, ви почнете схилятися (10-12%), і набрати речей, коли ви краєм вгору в бік 15% жиру в організмі, як людина. Додати принаймні 5% жиру, якщо ви жінка.

Що сказав, різні діапазони реп націлені на підвищення частки різних видах м'язової адаптації. Всі вони необхідні для стає сильнішим, а з часом ви, ймовірно, альтернативний вашу увагу.

 • 1-3 повторень: діапазон потужності. Як правило, з 90% від 1 ПМ або більшою інтенсивністю, цілі в першу чергу miophibrilar гіпертрофія. Плюси: це де ви дійсно збільшити суму, яку ви можете підняти. Мінуси: тривалий час у діапазоні 1-3 повторень з інтенсивністю 90% або більше від максимальної може зруйнувати ваш організм (травма, втома і т. д.).
 • 4-6 повторень: збалансований асортимент: трохи більш низької інтенсивності, цілі досить збалансована суміш miophibrilar і саркоплазматическая гіпертрофія. Це великий асортимент реп для новачків, тому що він дає їм все необхідне, щоб почати роботу. Це також дуже добре для просто нарощує обсяг роботи.
 • 8-12 повторень: діапазон розмірів. Як правило, у 70-80% діапазону, призначений в основному для саркоплазматическая гіпертрофія. Це дає вам добру основу корисної розміру, щоб побудувати більше сили.
 • 16+ Репс: діапазон витривалості. Як правило, інтенсивність 70%, націлений на здатність м'язів до виточувати повторень.

Всі вони відіграють важливу роль у збільшуючи свій максимум, щоб допомогти вам стати сильніше. Як новачок, ви побачите безліч підвищену міцність без істотної зміни розмірів ваших м'язів. Це тому, що ваше тіло має великий невикористаний резерв, який зараз готується для вас, щоб використовувати. Врешті-решт, закінчаться. Як ви підніміть вага стає важче, ви починаєте мати більше втому, що займає більше часу, щоб відновитися. От коли ви повинні структурувати ваші тренування по-різному.

 • Miophibrilar гіпертрофія - це хліб і масло сили. По суті, це більш скорочувальної пар білок, який по суті означає більше влади.
 • Саркоплазматическая гіпертрофія - це енергія системи, щоб годувати свою скорочувальних білків. По суті, слаборозвиненою енергетичної системи буде обмежувати вашу здатність штовхати або тягнути важкі ваги, тому що м'язи вибігає з газу, перш ніж ви закінчите. Це також, як правило, займають набагато більше простору, тому він збільшує м'язову масу помітно. Культуристи навмисно скористатися цим фактом.
 • Витривалість - це здатність продовжувати роботу у втомленому стані держави. Іноді ваш один ПМ-це справжня м'ясорубка. Різниця між ліфт і відсутній його здатність тримати заточку за рахунок спотикання.

Нижня Лінія

Вам потрібно набрати м'язову масу з плином часу, щоб підняти більше і більше важкими вагами. Це займає час, щоб працювати до цього моменту, і працювати через нього. Кілька років відданої і розумною роботи допоможе вам побачити ваші цілі. Як правило, ви не побачите когось З 400-фунтовий або вище лава для преса, яка має стрілецької зброї. Його просто не буває, якщо тільки в рідкісних винятках. Те ж саме справедливо і для людини, який може присідати 600lbs або більше. Вони просто великі, але не обов'язково жир. Вони витратили час під бар, збільшив їх розмір, і збільшив свої максимуми.

Один спосіб думати про це є те, що м'язовий розмір представляє силовий потенціал. Це до вас, щоб покласти в зусилля, щоб перетворити цей потенціал в реальність.

+806
sillyhat 28 лип. 2011 р., 20:57:13

Ось що я написав для себе деякий час назад...можливо, він може допомогти вам:

Різання:

 • споживання води збільшується
 • макроелементи стати ключем
 • збільшити споживання білка
 • рис. стратегії, низький карбюратор або карбюратор велоспорт
 • більше покльовок на калорії
 • перевірити прогрес кожні 2 тижні
 • їдять те ж саме кожен день, якщо тіло може прийняти його
 • замінювати вуглеводи з високим якістю жири з горіхів, авокадо, масел
 • додати волокно до дієти
 • є протеїновий коктейль (у воді) перед вечерею
 • +709
  SixNine06 25 черв. 2017 р., 10:36:42

  Я відповідав на подібне питання на спортивному майданчику: мотивація гравців тренуватися на їх власний час. Ця відповідь може допомогти вам визначити підхід. У вашій конкретній ситуації, я б скористався його інтерес до гімнастики, пояснюючи, як навчання ваги може покращити діяльність, яка йому представляється як. Але, який би підхід ви вирішили взяти, вам потрібно переконатися в тому, що вправи, для нього це не робота. Це має бути весело для того, щоб збудити його інтерес. Коли він готовий зробити крок до формальної програми навчання з цілями, потрібно надати йому знадобиться. Зрештою, рішення взяти участь в офіційній програмі заходу будуть його неважливо, що ви хочете.

  +617
  user3579815 10 лист. 2016 р., 14:30:19

  Знизу праворуч - я часто верхня болі в спині і здалося цікавим! Stretch

  +608
  lyudmilakholin 20 квіт. 2010 р., 19:48:54

  Це не про чиюсь особисту "взяти" на цю тему. Це про те, що коліна можуть впоратися. Люди, які шкодять собі роблю глибокий згин коліна присідання або недостатньо гнучкі, щоб зробити їх, або використовують погану техніку. Як правило ковдру, ми просто говоримо, щоб не пройти повз 90 градусів, тому що тільки про тих, коліно гнеться на 90 градусів вага без ризику травм.

  Якщо ви хочете йти далі, йти далі, але робити це з обережністю, у невеликій кількості у той час (мінімум або ніякого ваги рекомендується під час тренування на коліно зігнути присідання). Це буде гарантувати, що ваші зв'язки і м'язи готові до додаткового навантаження. Буде нижче 90 градусів вигин викличе зовсім небагато додаткове навантаження на експоненційної кривої (чим глибше ви йдете, тим вище напруга піднімається). Якщо ви відчули біль "розтяжка" на коліна, ти заходиш надто далеко.

  Техніка:

  • Ноги злегка більше, ніж ширина плечей, носки злегка загострені назовні.
  • Тримайте коліна вишикувалися з пальцями ніг, спина пряма, згинаючи в колінах і тазостегнових суглобах і опускаючи себе на землю.
  • Воскресити себе тисне на п'яту вашої ноги.

  Щоб уникнути травм:

  • Не дозволяйте ваші згинають коліна всередину. Тримати їх зігнутими назовні від вашого боку.
  • Спробуйте піднімаючи ніг від землі, щоб отримати повісити тиску на п'яту піднімається.
  • Переконайтеся, що ви правильно розтягується перед тренуванням.
  • Якщо ви відчуваєте зв'язок суглоба або біль, сильне розтягнення, або просто "щось не так" в колінах, падіння назад в положенні сидячи і встати звідти, не намагайтеся підняти собі настрій, виконуючи присідання.
  +607
  alcolshfor 18 серп. 2012 р., 18:34:06

  Деякий час тому я зробив вітрильним спортом за пару годин. Вітер був сильний, але я плив з невеликим зусиллям при зниженому Парус. Мій пульс був дуже високий не із-за фізичного навантаження, але пильності. Мої годинник передбачив, що я спалив 1.800 калорій в два з половиною годин, що waay викл. Формула не включає в себе фактори збудження, небезпеки, страху і т. д.

  +590
  user147190 13 жовт. 2014 р., 11:26:04

  Я почала ходити на фехтування кілька тижнів тому і купив собі лотерейний квиток, щоб зміцнити моє зап'ястя. Але навіть якщо після використання, поки ви не можете відчувати себе в руки, що ти зробив над собою зусилля, я не помітив багато поліпшень і повна відсутність жорсткості. Я думаю, тому що це змушує вас мати руку в фіксованому положенні з вагою, а також зап'ясті рухається, ви відчуваєте, як ви робите багато вправ, але насправді ви не робите багато.

  З іншого боку Powerball є його використовувати як іграшку. Забавно подивитися, як довго він приймає ваш друг, щоб зробити його роботу і після цього змагаються, хто може зробити його обертатися швидше.

  Це змусило мене думати, що це більше іграшка, а засіб навчання.

  Я правий чи я не правильно його використовуєте?

  +571
  Weder Ribas 30 груд. 2019 р., 18:02:41

  Люди тримають жиру в різних пропорціях протягом усього їхнього тіла. Вага не є показником вашої естетики або загальний рівень фізичної підготовки. Деякі штангісти у висоту, важить більше 200 фунтів, але їх жиру неймовірно низька, так що вони не виглядають товстими.

  Якщо ваша мета-мати плоский живіт і тонкі стегна, прості і зрозумілі вам потрібно знизити відсоток жиру в організмі. Ви не можете зменшити жир в одній області, а не іншим; людське тіло ваги жиру пропорційно. Це відбувається шляхом послідовного дотримання дієти протягом тривалого періоду часу і частого вправи. Реакція організму на це теж індивідуальний для кожної людини. Деякі люди можуть дуже легко втратити жирові відкладення з мінімальними зусиллями і деяким людям доводиться працювати важче, але це не неможливо. Так що не турбуйтеся, якщо ви не бачите результати протягом трьох тижнів. Зазвичай це займає близько восьми, щоб дійсно помітити суттєву різницю.

  Стосовно того, як довго ви повинні проявляти, що дійсно залежить від вашого рівня здоров'я і якщо це безпечно для вас, щоб брати участь у ньому. Якщо ви знаходитесь у відносно середньої форми почніть з 30 хвилин в день. Потім як то стає легше через тижні додати більше часу або інтенсивності (спробуйте працювати важче). Постійно змінювати свій розпорядок кожні кілька тижнів (спробуйте запустити на вулиці, коли вам нудно або робити гімнастику, якщо ви не можете дістатися до спортзалу); ваше тіло буде звикнути до Робити цей тип вправ дуже швидко, і ваші результати почнуть відставати. Найголовніше, кинути виклик собі. Ваше тіло не зміниться, якщо в ньому немає необхідності; створювати, що потрібно через інтенсивності та періодичності тренувань. Але головне-це дієта. Ви можете працювати по 10 годин в день, але якщо ви не їсте правильні продукти стабільно кожен день, тиждень за тижнем, то ви не побачите будь-яких змін. Удачі, сподіваюся, що допомагає і не соромтеся задавати будь-які питання.

  +570
  Patrick Regan 1 трав. 2012 р., 06:01:45

  Я б почав з короткою фразою "трансформації цілей:Тайлер Дерден". Мені 31 років, 6 футів і 91 кг. При сидяча робота.Мій розпорядок такий:

  -Понеділок : спина + кардіо(ВИИТ) -Вівторок :груди + кардіо(ВИИТ) -Середа :біцепс +трицепс + АБС+ кардіо(ВИИТ) Четвер :плечі + АБС + кардіо(ВИИТ) -П'ятниця :ноги+ АБС + кардіо(ВИИТ) -Субота :повне з'єднання тіла вправи+ кардіо(ВИИТ)

  Я прогрітися протягом 5 хвилин з біг або стрибки через скакалку розтягнути на 5 хвилин, а потім почати з обтяженням. 10-12 повторень по 3 підходи, я намагаюся робити принаймні 3 тренування в частину тіла. Дієта-це майже нормально і з білків, жирів і вуглеводів, як основних компонентів. Мені потрібно, що відсутній додатковий фактор, який міг би допомогти мені добратися до моєї мети, або, принаймні, майже доходячи до нього.

  +567
  Kerri Ayling 13 груд. 2019 р., 23:52:21

  Це тому, що ви не робите належного хрумтить.

  Ваша проблема ви не піднімаючи голови через руки.

  Отже, ваша голова піднімається вгору по руці. Це не як ви повинні робити це.

  Швидше, тримайте голову стійкий, і нехай ваші АБС вичавлювати і робити роботу.

  Тут, як ви робите це.

  Як робити правильні хрумтить

  Дивись Як напруга постійно на ABS і голова завжди стабільний.

  +450
  Ibrahim Dauda 14 трав. 2019 р., 15:28:06

  Ви повинні піти з 3. Постарайтеся пояснити тренерам, чому ви хочете слідувати цій програмі. Якщо вони категорично проти його використання, дізнайтеся, чому вони так вважають.

  Якщо тренер відмовляється місці ви і допоможе виправити вашу форму, знайти іншого тренера. Якщо ні один із тренерів в тренажерному залі готові зробити це, то знайти інший спортзал.

  +441
  joaofm 30 лип. 2018 р., 19:40:08

  Ні, вони не варті вашого РОЇ. Основних цілей я бачу в Вібрам черевики для зміцнення підтримуючи м'язи нижньої частини ніг і змінити свій бігу, щоб поставити вас на пальцях.

  Вібрам взуття інструменти навчання всередині себе. Взуття слід надягати поступово, подібно до того, як ви прогрес в тренування -> може бути, 10 хвилин в день на цьому тижні і потім 15 хвилин в день на наступному тижні, і тоді, може 15 хвилин працювати в 3-й тиждень і т. д. Ви отримуєте ідею.

  Для роботи вони покращують форму (при правильному і повільно ввів) і поліпшити несучі конструкції (кістки, зв'язки, ікри тощо).

  Тому для вантажопідйомної тільки, я бачу їх як не більше, ніж шматок розмови між сетами.

  +416
  Taylor Heffernan 27 квіт. 2016 р., 20:36:06

  Продовжуйте рухатися навколо. Я б порадив ходити в тренажерний зал або використовуючи бігову доріжку, щоб просто погуляти. Розтягнення, щоб тримати вільні і тримати перекачування крові теж хороший рада.

  +380
  user11438 24 січ. 2019 р., 21:26:52

  Приготування їжі (будь то пекти, смажити, гриль або мікрохвильова піч) має номінальну вплив на харчову цінність продуктів. Використовуючи сирі дані для розрахунку після удару смаженні нормально.

  +365
  azwr 27 вер. 2013 р., 10:46:22

  Я був бігун протягом майже 20 років. У старших класах я страждала іноді він (клубово-великогомілкового) групи травми, де він отримав так міцно, що навіть якщо б я спробував втекти через біль моя швидкість була сильно обмежена. І у мене був тренер, який запропонував бігти через біль :( якраз пішов на такі травми стають все більш частими і вимагають як мінімум місяць часу, щоб залікувати. Навіть з іншим, здається, в ці дні моє тіло дійсно не відновлюється і група важко відпускати взагалі. Здається, нога-довжина різниця (5/8") зіграло велику роль в цьому стані. 2 роки тому у мене з'явилася нова пара 1/2" митниця orthodics на спортивного лікаря, з яким я зустрічалася, але ті, не тримайте мене повністю вільний травми. Невже я приречений на все життя проблеми або ще щось, що можна зробити, щоб відновити пружність і гнучкість в мій групі?

  +345
  Nir Segal 7 квіт. 2010 р., 12:30:35

  Я дотримуюся посту (тільки вода) протягом невизначеного часу (7-14 днів) з особистих причин, але я хочу продовжити тренування, щоб не випасти із звички. Я боюся, якщо я дозволю собі пропустити їх я не перезавантажити відразу, що призводить до місяців бездіяльності - це траплялось і раніше!

  Як правило, у мене 2-3 кардіо тренування в тиждень (1год 30хв до біг/велоспорт) і 2 Важка атлетика тренування (3х5 штангою Присідання, рядків, і т. д.)

  Що я можу зробити для забезпечення безпечної тренування, а я швидко? Я розглядаю зміна/обман мій швидко включити молоко в дні тренувань, це допоможе з підняттям тягарів? Або це божевільний, і я повинен взяти перерву від тренування теж?

  +342
  GOBI 15 серп. 2011 р., 11:22:01

  Так що у мене є шість вісім років проб і помилок докази, щоб показати, що я не здатний міцність будівлі для будь-якої вимірної міри з будь-яким вправою. Я не показую результати і я став втомлюватися від роботи без причини. Я поклав все це до кінця і я шукаю альтернативні способи нарощування сил. Один чоловік сказав мені, що можна генетично змінити мою м'язових клітин і волокон для забезпечення більшої міцності без вправ - це можливо?

  Інший спосіб я чув, як важко приймати анаболічні стероїди, які нібито можуть побудувати силу навіть без тренування. На даний момент я розглядаю стероїд зловживання, якщо це означає можливі результати я можу оцінити.

  Я ніколи не оцінили і були задоволені результатами від будь-тренувальної програми або підпрограми за будь-який період часу, а не прогрес, незважаючи ні на що. Я навіть не хочу шукати експерта, як альтернативні підходи-це те, що я шукаю.

  Будь ласка, дайте мені знати про будь-яких інших можливих способів, що сила може бути збільшена без тренування, так як вправи для мене не працює-я пробував все, ви можете думати і через 8 років я все ще, де я почав в 14 років.

  22-річний чоловік, який підняв на маленькі підлітки, які ледве тренування ... мені шкода людини і людини в цілому.

  +268
  R0d 13 квіт. 2017 р., 06:10:47

  Мій особистий досвід показує, що біг дійсно допомагає зменшити біль у спині. Я відчув це на кількох випадках, так що це не якийсь ефект випадковості. Я підозрюю, що те, що відбувається тут полягає в тому, що коли ви працюєте, ваш мозок має велику ступінь свободи в тому, як вона контролює м'язи спини (баланс тощо). Поки ваш фокус на те, де ви очолюєте, що ПАРЄ хоче працювати, мозок буде реалізовувати, що, контролюючи велику кількість м'язів, які ви не усвідомлюєте. Тоді мозок може прийняти до уваги нові сигнали болю від спини і знайти обхідний шлях, щоб контролювати рухи вашої спини. Але ви можете навіть не усвідомлено відчувати багато болю в спині при бігу.

  Коли ви зробили хід, ви помітите, що ваша спина болить набагато менше, просто тому, що всякий раз, коли ви рухаєтеся, м'язи спини управляються по-іншому.

  +179
  MrGLee 5 лип. 2011 р., 09:24:18

  Калькулятор може бути корисний у з'ясувати це. Відвідайте цю посилання: http://www.healthstatus.com/calculate/cbc для розрахунку калорій на основі вашої ваги.

  +158
  JOHN TETTEH 29 жовт. 2012 р., 12:11:11

  Я тхеквондо учень і важкоатлета в період між сесіями.

  Річ у деяких моїх стусанів стурбовані відсутністю гнучкості "я не знаю, де" в основному Dollyo Chagui і Йопа Chagui і їх варіації.

  Яка тренування гнучкості рекомендується у вихідні дні, щоб поліпшити діапазон/висота цих стусанів?

  Бонусні бали на речень з вправи, які покращують техніку управління цих стусанів теж.

  Поточна оцінка гнучкості: кланятися половину відстані гомілок, округливши спину. Пряма спина сидячи чи менш 90º горить і тримає на задній частині коліна.

  +148
  Julien D 8 вер. 2016 р., 04:16:12

  Робимо планки-це добре, ви можете збільшити складність покласти вагу на спину (10кг пластини слід зробити трюк). Я зазвичай роблю 3 підходи по зваженим рослин (30сек-1хв).

  Ви повинні також робити руху:

  • Стілець Капітанів
  • Висить ногу підняти/пальці-в-бар
  • Склоочисники
  • Хрусти
  • Косий-наворотами

  Що стосується отримання 6-пакет показати: АБС зроблені в тренажерному залі, але виявляються на кухні. Вашого тіла-процентний вміст жиру має бути низьким, щоб показати АБС.

  +134
  JimKleck 2 серп. 2014 р., 08:24:29

  Фон:

  Я нещодавно закінчив перші 12 тижнів небудь. Мій оздоблювальних статистика нижче:

  • Вік: 24
  • Стать: чоловік
  • Висота: 170 см (67 дюймів)
  • Вага: 68 кг (150#) (я їм 4-6 прийому їжі в день, але набрала лише 2 або 3 кг в 12 тижнів)
  • Присед: 77 кг (170#)
  • Станова тяга: 95 кг (209#)
  • Прес: 36 кг (80#)
  • Ряд/лава: 46кг (101#)

  Я в дивний перехідний період, як я витрачаю дуже багато тренажерки часу на вивчення живлення Clean та інші технічні ліфти, так що я можу почати стартову силу (3х5) програми. Проте, одна річ, що я, звичайно, хочу зберегти, як у моєї поточної тренуванні і поки я перехід на стартову силу, акцент на накладні преси.

  Проблема:

  Приблизно через тиждень 9/10, я вдарив плато в моїй накладних прес. Замість того, щоб піднімати 5,5,5,5,5, як це передбачено програмою, я б тільки бути в змозі зробити що-то на кшталт 4,4,4,4,3. Якщо я дуже добре відпочила або, якби я почав з пресою, то я зміг зробити перші кілька комплектів на 5, але не всі. Частина проблеми полягала в тому, що маленькі тарілки в моєму залі стоять 2,5 фунта, тому я нещодавно купила часткова плити на 1.25 фунт на чистий приріст у 2,5 фунта, тому що приріст 5лб було надто складно.

  У три скидання я вже робив, тільки перший був успішним у збільшенні ваги працювати, і що успіх відразу послідувало ще одне плато. Після двох повернень, я все ще застряг на 36кг.

  Оскільки скидання я робив досі мало що зробили, щоб поліпшити мій прес, Я прийшов до висновку, що deloading і зниження набори (як рекомендовано в SL програма) буде недостатньо, щоб отримати потрібні мені результати в накладних друку, ні зниження набори з 5 до 3 буде достатньо. Вірніше, я по вірі в те, що, щоб побачити результати я хочу (пресування маси тіла) мені потрібно підвищити свою рутинну використовуючи додаткові вправи на додаток до використання deloading / опускання комплекту.

  Питання:

  Моя мета-прес мого тіла. Я шукаю проміжними програми/тренування з акцентом на прес, тому я можу більш ефективно досягти цієї мети. Які найбільш ефективні вправи, які я можу додати в рутину, щоб доповнити мої накладні прес?

  +134
  Mert Erbil 28 серп. 2011 р., 11:12:36

  М'язи ніг будуть підлаштовуватися під навантаження на них, тому я не можу сказати остаточно, буде чи не ваші ноги будуть вам більше.

  Якщо ви ставите це більше, ніж ви зробили самозахоплення, то так, ваші ноги будуть рости. Якщо це той самий, тоді ваші ноги будуть залишатися приблизно такого ж розміру, і якщо зусилля велосипед менше, вони будуть скорочуватися небагато.

  +102
  ibemann 2 вер. 2013 р., 20:57:37

  Трюк, щоб позбутися від жиру на велосипеді почати їздити з порожнім животом з супер легкий сніданок/закуски. Тоді поїздка повинна бути стійкою протягом тривалого періоду як можна більше, як 5 до 6 годин без зупинки на страви/обід. Пити стільки води, скільки забажає. Короткі зупинки, коли втомився. Для енергії невеликий Кунжутне печиво можна використовувати і найкращий антидепресант. Під час їзди на велосипеді тіло починає використовувати жир перетворити в силу тільки тоді, коли він виявляє недостатнє вуглеводів в шлунку. Так що є шоколад-це не вигідно для втрати жиру. Пам'ятайте, що після 6 їхати годину, якщо ви важите ваш сам самий утримання ваги відбувається за рахунок зневоднення організму і жир втрачається, такі поїздки будуть продовжені протягом декількох тижнів, то ви помітите, що ваш живіт стає плоским і вигин вниз буде набагато легше. Якщо для вашого гіпертонії ви приймаєте ліки, такі як діуретики, які викликають зневоднення потрібно достатньо води, щоб пити під час їзди. Крім того, з-за потовиділенні організму солі і, отже, вам потрібно додати 1,5 стіл гр солі на кожен літр води, яку ви п'єте під час їзди на велосипеді, в іншому випадку ви можете отримати судоми м'язів ніг причиною ви можете отримати педаль після кількох годин. Після поїздки ви можете приймати добавки калію з їжею, щоб зберегти співвідношення K/Na в нормі. Після 2 тижнів стійкий їзда на велосипеді не тільки ти помітив втрати жиру, але будете здивовані, що ваше кров'яний тиск також нормалізувався. Отже, під час поїздок, якщо ви відчуваєте запаморочення, то попросіть вашого лікаря, щоб знижувати/регулювати ХТН дозах ліків, тому ваш БП не падає дуже низько під час їзди на велосипеді.

  +42
  koli 18 бер. 2017 р., 03:41:32

  Я знаю, що НПЗП можуть погіршити процес загоєння тканин в організмі, такі як кістки. Це іронія історії, що вони зараз так популярні (вони мають побічні ефекти). Я думаю, що це психологічно дуже важка тема сама по собі, тому що більша частина пристроїв, таких як новобранців тут шкоду собі (причина не ясна і зв'язок з НПЗЗ важко зробити).

  Особисто я користуюся, напевно, раз в рік нестероїдні протизапальні засоби, дуже рідко-і коли я роблю, я роблю не вірить в мої почуття (і я намагаюся уникати всіх видів діяльності, коли я використовую їх). У мене є близькі-досвід роботи з людьми, які мають інсульти і т. д. Після зцілення не правильно себе перед інтенсивними тренуваннями.

  Які несприятливі особисті наслідки застосування НПЗП під час тренування?

  Питання

  1. Армії біжать - поїзд для довгого і важкого бігу

  2. https://fitness.stackexchange.com/questions/4979/first-aid-kit-for-long-distance-running

  +15
  SKRSKR 23 лют. 2011 р., 13:17:16

  Показати питання з тегом

  $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil