М'язи живота спалити після того, як роблять сухарики?

Я використав, щоб бути в змозі зробити 100+ хрумтить, але тепер я можу зробити тільки 40 і мій АБС відчуваю, що вони горять так сильно(після). Я більше не хрумтить часто. Я втратив вагу(близько 5 фунтів), перш ніж це почалося. У мене немає шести кубиків. Чому у мене АБС горить так погано? Допомогти?

+939
user342414 6 трав. 2018 р., 05:27:53
40 відповідей

Розуміння Мозолів

Мозоль-це ділянка потовщеної шкіри, який розвивається там, де є багато тертя або тиску.

Зовнішній шар шкіри складається з мертвих клітин шкіри. Це може звучати дивно, але це, як ваша шкіра буде побудований. Ці мертві, сплощеним клітинами захищають живих шарів під шкірою. Тому, коли з'являється додаткове тертя або тиск на шкіру, ваше тіло реагує шляхом створення більш клітин приєднатися до цього зовнішній захисний шар мертвої шкіри.


Як Пухирі Форма

Мозоль може утворюватися при втиранні викликає шари шкіри, щоб відокремити один від одного. Тому що ваші клітини завжди оточені прозорою рідиною, деякі, що рідина заповнює простір у відділенні.

Не суньте свій блістери. Оскільки ваш пухир під мозоль, він буде особливо болісно, тому що ви повинні пройти через декілька шарів шкіри для її зливу. Це також піддає блістер інфекції та пов'язаних з нею ускладнень.


Лікування

 • Ваша увага повинна бути зосереджена на турботі про вашій шкірі в районі (без урахування його чистою, сухою і м'якою)
 • Зниження причини (надмірне тертя або тиск). Ваш блістер заживе сама по собі з часом.
 • Знаходячи баланс між достатньо тримати каллюс, щоб захистити вас, і тримати його досить тонким, щоб не стати проблемою (це займе трохи час, щоб з'ясувати, що працює краще для вас).

Ось деякі речі, які ви можете зробити

 • Якщо ви плануєте спилювання
 • Пом'якшить вашу мозоль, прийнявши душ, а потім протерти його з теплою мочалкою і/або оливкову олію, щоб пом'якшити шкіру.
 • Щоб зменшити біль покласти оббивка навколо болючою області, а не безпосередньо на верхній частині його, інакше ви тільки погіршить проблему.
 • Ви можете знизити тертя шляхом покривати хворі місця у bodyglide або гель дезодорант.
 • Ви можете носити низьким коефіцієнтом тертя (не шкарпетки). Спортивний швидкий сухий тканина шкарпетки під звичайні шкарпетки.
 • Ви можете використовувати паперову стрічку (це було зроблено в недавньому дослідженні, що складається з ультрамарафон полози)

З деякого часу ви можете з'ясувати, що працює режим краще для вас, щоб підтримувати оптимальний рівень кісткової мозолі і врешті-решт усунути їх повністю.


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27070112

+989
Saurav Das 03 февр. '09 в 4:24

Після того, як сам її втратити 65 фунтів і допомагав дружині схуднути на 40 кг, я ходила у фітнес-тренування з акцентом на коучинг людей з великою кількістю ваги, щоб програти. Я кажу це не для того, щоб похвалитися, а щоб ви знали позицію я вимовив це, не тільки мій особистий досвід, але і досвід роботи з іншим.

По-перше, плато сталося. Вони просто роблять. Організм надзвичайно складна і не передбачувана і іноді ви можете пройти кілька тижнів без втрати ваги. Іноді ви навіть можете отримати його. Це не завжди жир, але насправді може бути вагу води та інших факторів, які пов'язані з напругою скидання ваги.

Я не впевнений, що ви використовуєте, щоб оцінити прогрес, але вагою щодня-це нормально, щоб побачити тенденцію з плином часу, але прийняття рішень має відбуватися тільки один раз в тиждень або раз в два тижні, а цього часу достатньо, щоб побачити реальні зміни. Так що, я б не назвав плато "справжній плато", якщо воно тривала не менше 2 - 3 тижнів. Це де багато людей розчаровуються і здаються, так що ключовим тут є "не поступатися". Продовжуй тужитися.

Якщо ви пройшли цю точку, очевидно, щось має змінитися. У вас дійсно є дві основні можливості для цього: навчання і харчування.

З харчуванням, іноді це може здатися нелогічним, але ви можете трохи збільшити кількість калорій, щоб дати вашому тілу відпочити від екстремальних дієт. Хоча я знаю весонаблюдателей базується на точках я не фанат, тому що я не думаю, що це сприяє право типи і комбінації продуктів. Якщо що, один розумний хід буде додавати свіжі або злегка тушковані овочів, як це можливо. Я знаю дуже багато людей, які не вірять, наскільки вона сильна, щоб додати тонн овочів і дивуються, коли вони роблять це, і прорватися через плато. Коли я покинув мій вагу, я готовий принести весь пакет замороженої броколі або зелена квасоля в офіс і готувати його і з'їсти протягом дня.

Інші волокна. Легко є "Х" калорій з оброблені харчові продукти, барів, готових страв, але одна річ, ви знайдете багато тем, відсутність волокна. Наскільки ви можете переключитися на як можна більш природним з вашою їжею - забрати весь овес за оброблені пластівці, вибрати старомодний вівсянка через мить, необхідне свіжих фруктів за фруктовий сік і т. д. - Ви також будете збільшувати споживання клітковини.

Останнє, але не менш, це дуже характерно для жінок. На жаль, історія створили величезне оману жирів, як зло, і люди шарахалися. Люди, нарешті, почали вивчати жири не створені рівними і що є здорові жири. Вони все ще соромиться цих жирів, однак і занадто багато людей працює на зниження жиру на відміну від переходу в якість жиру. Жінки вимагають постійне споживання здорових жирів і масел, так як їх виробництво естроген прив'язаний до нього. Я не можу сказати вам, скільки жінок я тренував прийде мене вразило, всього через кілька тижнів після додавання жирів, тому що незважаючи на зайві калорії, вони раптом почали скидати вагу, втратив апетит, навіть побачив зменшення симптомів ПМС і більш регулярні менструальні цикли. Якщо ваша дружина не вживаючи в їжу продукти корисні жири - лосось, інших холодноводних риб, навіть отримуючи 2% проти 0 жирності молочні продукти - я б запропонував їй спробувати те, що вийшло і навіть вважають, що харчові добавки з риб'ячим жиром або лляною олією. Що може бути основним плато бустер для кого-то не отримуючи впускний якості здорових жирів.

Для навчання, зміна стилю навчання є ключовим. Більшість людей повільно, в стійкому стані (довгі пробіжки, велосипеди тощо) і перемикання на інтервальний стиль тренінгу може бути ракета-носій (ви можете Бінг "ВИИТ" та дізнайтеся більше). Сподіваюся, її тренер не дотримуються одних і тих же рутинних опір, але тримає, що свіжі, а також. Якщо вона не в кардіо, можливо, кардіо стрічка або що-те, що вона рухається в інший бік допоможе.

Ключ змінити - змініть харчування, Їжте здорову варіанти, але не жерти ж їжу щодня, і змінити навчання. Якщо їй треба, щоб додати трохи більше і її графік дозволяє, зроби це! Тримати проштовхування і ви можете і бюст, що плато.

Здоров'я та успіхів вам.

Джеремі

+977
west1257 19 лип. 2015 р., 18:07:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Науково-обґрунтовані цілі?

 • Вага не найкращий вибір, щоб судити про вашої дієти і фітнес-програми прогресу. Низький вага людина може мати високий відсоток жиру в організмі. Conversly, з великою вагою людина може мати низький відсоток жиру, якщо вага відбувається м'язової маси. Так що ви праві, думаю, що вибирати ідеальної ваги є кілька довільним. Як правило, 1-2 фунтів втрати ваги в тиждень вважається здоровим. Однак, після того, як ваш склад тіла починає змінюватися і ви починаєте нарощувати м'язову масу, відсоток жиру в організмі стане кращим орієнтиром.
 • Талія виміру: один з найпростіших способів, щоб відслідковувати прогрес вашої талії вимірювання. Тому що ідеальний об'єм талії складає приблизно половину вашого росту або менше, середній об'єм талії для чоловіків повинна бути не менше 35-40 дюймів (менше, якщо є ризик для здоров'я або Азії). Розміри жіночої талії повинен бути менше, ніж 32,5 до 37 дюймів. Для розрахунку хороша мета талія вимірювання, помножте ваш зростання на 69 дюймів X .55 = 37.95 дюймів. (Жінки розмножуються .53. См. посилання з нашого сайту нижче талії показників , таких як співвідношення талії і стегон, які допоможуть визначити ризики для здоров'я.)
 • Відсоток жиру в організмі: відслідковувати відсоток жиру в організмі дадуть вам гарне розуміння того, як ваша дієта і фітнес-програма працює. Найпростіший методи дозволяють відстежувати тенденції на регулярній основі і вносити корективи у вашу програму по мірі необхідності. Простий AccuMeasure дозволяє визначити (приблизно) свій відсоток з один вимір suprailiac. Біоелектричний імпеданс або жиру шкала також легко використовувати. Ваш ідеальний відсоток жиру в організмі буде залежати від вашого віку і статі. Наприклад, 8-19% жиру є здоровою для 20-40 у.про'. чоловік, а 60 років.про'. чоловік може вважатися здоровим до 25%. (Див. рис.)
 • Індекс форми тіла: як @Дейв вже згадав БСІ враховує ваш зріст, вага і об'єм талії.
 • Медичні значення: перевірити з вашим лікарем для здоров'я значень, які ви можете використовувати, щоб встановити цілі і відслідковувати Ваші успіхи - аналіз крові або артеріальний тиск, наприклад.

Реально?

 • Практично будь-яка мета досяжна, якщо є достатньо часу, ефективне планування і дисципліну, щоб дотримуватися плану (а план, щоб повернутися на план, коли ви коливатися). Хоча 100 фунтів може здатися не досяжні для вас сьогодні, коли ви змінили свій спосіб життя і почати отримувати вигоди від поліпшення раціону харчування і рівня активності, ви можете бути дуже здивовані, виявивши, що це не така віддалена мета, як здається на даний момент у вашому житті. Як ви стаєте здоровіше і відчувати себе краще, ви зможете краще визначити ваш остаточний здорові цінності.

  Ключ, щоб дістатися до ідеальної ваги, ідеальний відсоток жиру в організмі і ідеальні талії, щоб дати собі проміжні, досяжні цілі з конкретними часовими рамками, так що ви можете добитися успіху на кожному етапі шляху. Відстежувати. Озираючись на ваш прогрес може бути дуже мотивує під час повільних часів або плато, і підказали як що працює для вас.

  Спочатку, вам буде легше створити "процес завдань" - я буду робити кардіо (45-60 хв. на велосипеді @ про 145-155 уд / хв) 4-5 днів на тиждень і силові тренування 2 рази в тиждень, а не "результат голи" - 37" талії і 15% жиру в рік. Скоротити ваші великі, довгострокові цілі вниз на щомісячні та щотижневі мети, коригуючи їх по мірі необхідності або регулюючи ваш план для досягнення ваших цілей.

Дієта, хоча і не частину вашого питання, не забувайте про відповідної дієти. Вправ не приведе вас до вашої мети.

+961
Fateeha Anha 20 лист. 2014 р., 10:39:55

Я побіг швидкої допомоги на період, а також провів 3 роки роботи первинного реагування швидкої допомоги у військово-повітряні сили РП.

Інші відповіді гарні, але начебто повинні бути всі разом, оскільки перший відповідач типу швидка робота, правильна відповідь полягає в тому, що вам потрібно для всього тіла, важкої атлетики та програма кондиціонування.

У звичайний рік, і в залежності від того, де ви живете (вік міста є одним з чинників, як, наприклад, у багатьох будинках в Бостоні відрізняються за формою/конфігурації, ніж нові міста, далі на захід), ви будете стоячи, ходьба, біг. Ви будете тягнути великі, важкі балони з киснем для того щоб встановити, портативний медичний блоки і пакети обробки, носилки, піднімаючись пацієнти з підлоги, ліжка, дивани, автомобілі, ставки, басейни та ін Можливо, вам доведеться зняти двері, бути в змозі отримати доступ до понівечену машину вагонів, потрапити в дуже важкодоступних місцях, таких речах. Ви можете зіткнутися з неймовірним різноманітністю дивних обставинах, що ви можете не готуватися, крім переконавшись, що ви фізично і психічно здоровий.

Вище можуть відрізнятися, якщо ви живете у Великому, міському районі, а частіше реагування швидкої допомоги в цих областях є вторинним по відношенню до місцевої пожежної частини, що перший відповідач. Втім, як ви отримаєте більш віддалених/сільських, або якщо ви не приєднані до пожежників, тоді ви можете бути першим відповідь.

Оскільки у вас немає доступу в тренажерний зал, я хотів би інвестувати в дверях підтягаючий бар. Багато повторень, чіп ДБЖ (різні положення рук), Мертва рука висить, стілець опускається, черевні і косі працюють, нижні м'язи спини, присідання, качка/фермер прогулянок, скорочення литкових м'язів, випади, і варіантів всього вищепереліченого. Додайте до цього розумну аеробний режим (Якщо ви застрягли в полі робити непрямий масаж серця, це дуже невибаглива вправу, якщо правильно зроблено. Ви повинні бути в змозі тривати якомога довше, особливо якщо ви є частиною другою людина без резервного копіювання доступні).

Це може бути дуже складна робота, з невеликим дякую, але це дуже вдячна робота.

+950
zre11 3 квіт. 2011 р., 20:37:32

Я готуюся до полумарафону в жовтні і почалися мої тренування два тижні тому. Я звик працювати, як частина моєї тренування з боксу, але кинув 7 років тому, коли я зламав руку. Я ніколи не бігав далеко, зазвичай 2/3 милі.

Однак, коли я вперше почала працювати обидва коліна відчуваю себе дуже хворий. Я хоч і досить 10 хвилин біль знімає багато чи йде повністю.

Я боюся, що я роблю важкі пошкодження на коліна біль. Я великий хлопець (6 футів 3, 18ст) але у мене достатньо тренерів для мого стилю бігу.

Я чимось образив чи там зігрітися я міг зробити для полегшення вирішення цієї болем? Я приймаю глюкозамін в рідкому вигляді і робити різні тягнеться на даний момент.

+926
MetroidFan2002 20 жовт. 2019 р., 17:36:37

Як довго перед важкою сесії я повинен вживати білка?

Я читала різні тривалості, як показано нижче, і мені цікаво, чи наукова література досягла консенсусу з нього.

http://www.myprotein.com/thezone/nutrition/protein-timing-drink-shake-before-after-workout/ (дзеркало):

Існує дуже мало якісних досліджень в існування з метою підготовки практичних рекомендацій щодо термінів прийому перед тренуванням протеїновий напій, проте використовувати протягом 30 хвилин заздалегідь повинні дозволити деякі з цих амінокислот, циркулюючих в крові до того часу, як ви почнете тренування, якщо право джерела білка всередину.

https://www.nutritionexpress.com/showarticle.aspx?articleid=787 (дзеркало):

Нетренованих чоловіків взяли участь у 10-тижневій програмі тренувань і доповнено 40 грамами вуглеводів і 40 грамів білка, що містить суміш сироваткового протеїну і казеїну. Половину з добавок були спожиті за одну годину до і відразу після тренування в тренувальні дні. Результати виявилися вельми обнадійливими для комбінації групи білка.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16896166 (дзеркало):

Розчин сироваткових білків споживаються або відразу ж перед тренуванням (пре; П = 8) або відразу після тренування (пост; п = 9).

Пов'язані:

+910
Kupochu 26 лип. 2015 р., 02:57:06

+50 фунтів (станова тяга) = +0 кг (вага)

Вам не доведеться набирати вагу, щоб додати 50 фунтів до вашої тязі. Люди роблять це весь час.

Я пішов від 5RM від 265 до 2RMБЫЛ з 365, а по суті залишилися 180 фунтів-і я намагався набрати вагу. (Скоріше погано-я б, напевно, зайнявся 175 або 178, а через кілька днів я був 178 разів.)

Новачки, зокрема, можна легко додати 100 фунтів або більше, щоб їх тягу без збільшення їх ваги. Вони розвиваються швидше, якщо вони це зробили, але якщо вони такі ж, як ти і є необхідність, щоб тримати їх вага низько, вони просто прогрес трохи повільніше і втрачати обороти трохи швидше.

Загальні Методи

Я не знаю, чому ви дбаєте про вашому 8-10 повторень максимум, а не якийсь інший діапазон повторень. Я впевнений, що така мета насправді серед найбільш контрпродуктивно, якщо ви шукаєте, щоб поліпшити свої показники станова тяга, не набирає масу.

Стандартний рецепт-це дуже мало повторень на міцність, середніх-декілька повторень для сили, більше повторень для маси, і непотрібне кількість повторень на витривалість.

Я очікую, що ви хотіли б залишитися на кінцях цього спектру, а не в середині нього, як від чуми, якщо підтримання постійної маси тіла є важливим. Якщо говорити в цілому, а не про становий тязі конкретно, я буду робити 1-3 повторень на міцність, можливо, деякі легкі набори з 3 зроблено швидко працювати, а деякі набагато легше зробити набори по 25 і більше повторень, щоб тренувати витривалість. (Я б не став робити 25+ повторень Станова тяга. Присідання повітря або іншого тіла вправа буде кращим вибором.) Я хотів би уникнути комплектів 8-10, або навіть від 5 до 20, як слід було б очікувати, що вони будуть гіпертрофічний, тому для того, щоб уникнути набирає вагу, я повинен бути дуже голодний. Це було б нерозумно.

Все це залежить, як ви зверніть увагу, неврологічних збільшень. Але чому ви хотіли б уникнути? Якщо це чисто езотеричний питання, то я б сказав, що ми, напевно, не мають відповіді. Поділ неврологічних доходи від м'язової маси-це дуже складний і має ряд супутніх факторів. Якщо це практичний питання, то це дуже важливо, що ваш поточний вагу тіла і сила цифри, скільки тренувань ви зробили, скільки навчання ви будете мати час, щоб покласти на це, і скільки інших навчальних ви будете робити.

Специфічні Методи

Як непідготовлений deadlifter, у вас багато невикористаних нервово-м'язової ростом, так що додавання 100 фунтів до тязі, ймовірно, не вимагає ніякої додаткової маси. Ви могли б також отримати якусь вигоду від роботи на високому респ повітря або індуїстські присідання, мінімум-реп пістолети (незважені за пару місяців, а потім, використовуючи гантелі або гирі, щоб додати ваги), а також в одиночному або парному важкою штангою присідань. Моє слабке розуміння альпінізму полягає в тому, що іноді знаходить себе в стиснутому положенні squatty, так що сила в тому, що діапазон руху може бути корисним.

Ваш акцент на підтягування-це напевно ідеальний для вашого виду спорту. На жимі лежачи ви робите це також, ймовірно, хороша ідея для уникнення дисбалансу між тягне і штовхає в плечовому поясі. Я не фахівець, але у мене було багато успіхів останнім часом з прямими підлокітниками накладні роботи (турецька зробити ДБЖ, офіціант ходить, гантелі та гирі над головою преси, млини) для зміцнення плеча, а також. Цілком можливо, що це може бути специфічна користь скелелазіння, для тих ситуацій, де ви повинні приготуватися натисканням руки на камінь і спиною до іншої скелі.

+893
user264323 3 лист. 2013 р., 08:31:20

Так я працюю на плечах досить довго. Я найчастіше роблю або:

1.Гантелі або штанга тисне на плече (накладні, повного висунення).

2.Стіна тисне або натисніть UPS (віджимання).

3.Груди і статичне утримання вага з набивної м'яч перед грудьми.

Поки я не бачу помітних поліпшень у плече силою як такої. Я звик робити жими на лаві, і він зробив практично ніякої різниці небудь.

Мене турбує то, можливо, я роблю це неправильно, тому я продемонструю мою форму:

Я, як правило, нехай бар/гантелі спуститися досить низько для того, щоб торкнутися моєї ключиці/дельтоподібних, а потім відсунути (не відкинувшись назад, і т. д.) без ривків/імпульс штовхає (ну, іноді я, але це тільки для отримання максимальною масою до за один ПМ).

У будь-якому випадку, я не бачу ніяких поліпшень в міцності над цим приблизно раз або два рази в тиждень протягом декількох тижнів/місяців, і я припускаю, що можливо проблема у відсутності коливань, напевно?

Я повинен нехай бар/гантелі спуститися як можна далі, або я повинен зупинитися майже біля дна і повернутися? Крім того, що найкращі вправи для плечей поліпшення міцності (для збільшення плеча/накладні пресів, поштовху і т. д.)?

+874
Dmitry Kabanov 13 вер. 2014 р., 13:21:42

Моя мета-поліпшити гнучкість в руки: я хочу зробити симетричні гнучкість направо і наліво. Я правша в лівша в більшість клубних ігор. Права сторона стає занадто сильною і менш гнучкими. Я намагаюся знайти способи вирішення цієї проблеми, я помітив цю проблему, коли я робив розминку перед якими-жими.

Я не впевнений, що м'язи розслабилися: можливо, надостной, подостной і мала кругла. Після робити більше досліджень, я можу відчувати себе більш-стрейч в правому спільного ... можливо я просто не достатньо прогріта?

Як би ви поліпшите гнучкість, так що я міг в один день бути в змозі зробити рух, торкаючись обома руками в обидві сторони?

enter image description here enter image description here

+838
Li BingBing 31 січ. 2014 р., 15:16:25

Присадкуватий є одним з більш складних вправ, щоб отримати права і будь-яке відхилення від практично ідеальну форму, як ви прогрес, буде ставати все більш ризикованими. З цієї причини важливо, щоб почати на вагу, який вас влаштовує, і це також важливо для підтримки повторень низьким. Не існує жорстких і швидких правил, але 5 повторень є хорошим орієнтиром. Чим більше ви в змозі спроба вашого повторень з найбільш концентрація, тим краще, так менше повторень допоможе вам досягти цього. Я рекомендую вам почати з 3 сетів по 5 повторень. Дати собі хоча б хвилину між підходами і збільшення ваги з плином часу. Не поспішайте додавати багато ваги, просто бути послідовним і прагнути, щоб додати вагу, коли ви не зручно робити так. Перш ніж ви знаєте його, ви будете підніматися значно більше ваги, ніж ви розумієте. Мета полягає в тому, щоб практикувати присідання як можна більше, щоб дозволити вашій нервовій системі адаптуватися в очікуванні сила (і так, фітнес) вигоди для наслідування.

+792
Saurabh Saini 9 бер. 2013 р., 20:52:14

Ви здивуєтеся, наскільки продуктивніше і енергійніше ви себе почуваєте після запуску сила і кардіо тренування. Як ви тільки починаєте, розвиваються консистенція набагато важливіше , ніж які вправи ви робите.

Дисципліна-це все.

Визначається як: контроль отриманих дотримання слухняності або порядок: впорядковане або встановленого поведінки або модель поведінки: самоконтроль.

Станом здоров'я не є тимчасовою, до неї з настроєм ви змінюєтеся на протязі всього життя. Я б рекомендував починати робити наступне:


 • Щотижня, почати записувати 3 дні (скажімо, понеділок, середа і П'ятниця) Ви йдете на тренування.
 • Не йти додому після роботи на тренування день. Ти ніколи не потрапиш назад. Принесіть свій спортзал з тобою.
 • Ви будете працювати в дні, які ви дійсно не відчуваєте, як він – це нормально. Все одно йди, переодягайся і якщо через 15 хвилин ви як і раніше не хочеться займатися спортом – залиште.

Потрібна допомога в розробці плану тренування? Це легка частина. Google в один або найняти тренера, щоб допомогти вам.

Очевидно, що дієта грає важливу роль, але жодного ефекту від дисципліни розробляється свій первинний фокус допоможе безпосередньо з зміни раціону харчування.


Підсумок:

Існує величезна кількість досліджень, що зв'язують вправи для збільшення енергії і продуктивності.

Дисципліни було показано, щоб бути найбільш важливим аспектом звички в області розвитку і, отже, повинні бути розроблені вперше.

+639
Overmind Jiang 12 січ. 2012 р., 12:08:48

Стоять парти, якщо ви можете. В іншому випадку, кожні п'ятнадцять хвилин (або проміжок часу за 30-45 хв), встати, прогулятися (якщо ви хочете), потім розім'яти свої сідниці, дубль вашої основної і випряміть спину. Потім сісти. Тримайте монітор в таке положення, коли ти не вигин вашої шиї, а це в нейтральному положенні.

+630
Nils Dettmann 4 груд. 2018 р., 13:32:08

Я вважаю, що найбільше випадання волосся через генетичної схильності. Якщо ви робите бодібілдинг запоєм чи ні...якщо ти повинен втратити волосся, ви.

+612
eMjoy 21 бер. 2011 р., 08:44:28

Як і ви, я отримав кілька фунтів після запуску програми. Якщо ви не змогли утримати збільшення ваги на штанзі і робив це протягом більше 3 місяців, ніж ви розвиваєте м'язову масу. Я почав помічати різницю після 4 до 5 місяців так що не переживайте. Як вам мій апетит пішов вгору. Те, що ви повинні контролювати. Як вони кажуть, "Ви отримаєте шість кубиків на кухні" не в тренажерному залі, так що будьте обережні на кухні! Підрахуйте свої калорії, це просте рівняння, якщо ви спалюєте більше калорій, ніж споживання, ваше тіло буде захоплювати зайву енергію з жиру, і він буде танути повільно, але це не легко. Ваше тіло також буде посилати сигнали голоду перед перемиканням на використання жиру, і це, де ваша ментальна воля повинна врізати дуба. (Пити воду, щоб допомогти, коли це станеться) Удачі.

P. S. Для підрахунку калорій, ви можете шукати в інтернеті або використовувати ці...

Ось посилання на сайт я використовую для підрахунку калорій з їжі: http://www.calorieking.com/foods/

Ось посилання на сайт я використовую для підрахунку калорій мені потрібно для мого тіла: http://www.calculator.net/calorie-calculator.html

Ось посилання на сайт, щоб показати, скільки калорій спалюється за тренування: https://www.healthstatus.com/calculate/cbc

Також фунт жиру може містити від 3 400 і 3 750 калорій, так це дати вам уявлення про те, що ситуацію потрібно створити, щоб схуднути. Ця стаття є гарним, щоб обговорити вплив дефіциту калорій на втрату ваги: https://www.healthline.com/nutrition/calories-in-a-pound-of-fat#section2

Ура,

+585
Klemal 1 лист. 2019 р., 00:06:31

Я тільки що витратив 1 місяць, працюють з вагами в тренажерному залі. В даний час я роблю випадають меню (ще не досить сильні для підтягування) і сидить гребе за моєю спиною. Сидить Веслування мабуть, з участю нижчі задні м'язи трохи, але все ж я розглядаю додавання розширення. Також мені цікаво, якщо мені потрібно додати 1 або 2 стабілізуючі вправи, наприклад, дошку.

Моя мета полягає в тому, щоб мати сильне і здорове (функціональне) назад, щоб не виглядати великий.

З іншого боку, я волію зробити кілька вправ, як це можливо і з важкими вагами (10-12 повторень в сеті).

Маючи це на увазі, я був цікаво, якщо це буде можливо, щоб зменшити кількість вправ?

Більш spesifically мені було цікаво, якщо мертві підйому + 1 стабілізуючі вправи (які?) вистачило б?

+583
Amal N Raghavan 10 січ. 2010 р., 22:58:42

Так я читав, що не треба їсти за 2-3 години до сну. Якщо у мене тренування ввечері, це теж відноситься до мене?

+558
Jennifer Fields 25 січ. 2017 р., 10:06:21

ShapeFit.com є список факторів, які впливають на ваш ПОВ.

Базального обміну, або BMR, є мінімальним тепловим вимог, необхідних для підтримання життя у відпочиваючого людини. Його можна розглядати як кількість енергії (вимірюється в калоріях), що витрачається організмом, щоб залишатися в ліжку весь день! Калорій спалюється на тілесних процесах, таких як дихання, перекачування крові навколо тіла і підтримку температури тіла. Очевидно, що тіло буде спалювати більше калорій на ті спалили через ПОВ.

Визначальні фактори:

 • Генетики: деякі з нас пощастило, деякі з нас не
 • Стать: чоловіки в середньому мають більше м'язової маси і менше жиру
 • Вік: ПОВ падає з ~2%/10 років
 • Вага: ожирілі жінки можуть мати на 25% вище швидкість обміну речовин, ніж худі жінки
 • Відсоток жиру в організмі: при його невисокою ваш BMR-це, напевно, висока
 • Дієта: голодування ставить ваше тіло в зменшеному ПОВ-режим
 • Температура тіла: +0.5 с = +7% ПОВ
 • Зовнішня температура: іронія холод також допомагає підвищення ваш ПОВ
 • Залози: тироксин допомагає регулювати ваш ПОВ
 • Вправа: м'язової тканини вимагає вище ОПМ, ніж жирова тканина

Отже, як ви бачите, це не так просто, як просто дивлячись на те, як "вписатися" ти став судити про те, що ваш BMR буде робити. Однак, якщо ви втратили деякий вага, знижується рівень жирів, не на голодному пайку і придбала більше м'язової тканини, ви, ймовірно, збільшиться до БМР.

Якщо ви подивитеся на розрахунки:

 • Чоловіки: з BMR = 66 + (13.7 х вага в кг) + (5 х НТ в СМ) - (6,8 х вік у роках)
 • Жінки: БМР = 655 + (9.6 х вага в кг) + (1,8 х НТ в СМ) - (4,7 х вік у роках)

І активність множники:

 • Сидячий = БСМ х 1.2 (мало або немає вправа, робота в офісі)
 • Злегка активний = БСМ х 1.375 (легкі вправи/Спорт 1-3 дні на тиждень)
 • Мод. активний = БСМ х 1,55 (помірні фізичні навантаження/спорт 3-5 днів у тиждень)
 • Дуже активний = БСМ х 1.725 (жорсткі вправи/Спорт 6-7 днів/тижнів)
 • Ехпи. Активний = БСМ х 1,9 (жорсткий щоденні фізичні вправи/спорт і фізична робота або тренування 2 рази на день, я.електронний марафон, конкурс тощо)

Ви можете бачити, що зростає рівень вашої активності буде стимулювати ваш BMR з ~15-20%, у той час як втрати в кілограмах опустить його з 10-15 очок за кілограм. Тому, оцінюючи який ефект буде:

 • (66 + (13.7 * 87) + (5 * 176) - (6.8 * 26)) * 1.2 = 2353 (будучи сидячий)
 • (66 + (13.7 * 82) + (5 * 176) - (6.8 * 26)) * 1.2 = 2271 (-70, тонким, але все ще сидячий)
 • (66 + (13.7 * 82) + (5 * 176) - (6.8 * 26)) * 1.4 = 2649 (+300 тонше, але більш активний)

Як ви можете бачити, більш активним є найбільш виразно збирається збільшити ваш ПОВ. Навіть якщо ви втратите значно вага, різниця буде досить істотною. Не можна сказати, що це рівняння не враховує всі фактори, що вони перерахували самі, але ви отримаєте точку.

Так ні, більш активний виразно збирається збільшити ваш ПОВ.

+526
polyclick 25 вер. 2014 р., 19:57:02

Машину вам показати насправді інший тип еліптичний тренажер , як правило, призначені для легких фізичних вправ або кардіо роботи. Я хотів би запропонувати вам поглянути на виконання будь-активна розтяжка після конкретної програми для стегна. Наприклад, після програма розроблена для цільової м'язи. Ви також можете хотіти шукати ExRx - сайт для розтяжки.

+501
graille 15 груд. 2018 р., 22:37:43

По - перше - не зосередитися на одному м'язи - м'язи не працюють незалежно один від одного. Удар-це комбінація з плеча, найширших, дельтоподібних (я не думаю, що біцепси дійсно вступають в гру-принаймні в значній мірі). Найбільший інгібітора на швидкість м'язового напруги, якщо ви відчуваєте напруги під час доставки, ви уповільнення себе вниз. Пліометричні віджимання (Віджимання плескати в долоні) молодці, група навчання опір хороше (рядами, тисне), але те, що я думаю, що це #1 спосіб поліпшити швидкість і сила використовує важку сумку....один останній невеликий рада: це не швидкість, це важливо, це час.

+488
Kexin Lu 28 черв. 2017 р., 11:52:41

У мене були трохи назад і травми плеча протягом багатьох років, яка залишила мене в жаху від цих повторилося. Відновлення було повільним, і я втратив більшу частину землі я заробив, так як я повинна була піти з більш низькою вагою і гарної постави, майже в фізіотерапевтичний шлях.

Я чула від інструктора, що важкий атлет, як правило, шкоди, так як вони , як правило, зосереджені тільки на невеликий набір м'язів, і деяким з більш "важкі" м'язи, щоб мета не здійснюється належним чином.

Так нещодавно на цих чит-чати в тренажерний зал, хтось говорив, що я повинен почати робити "фундамент" вправи в перервах, під час відпочинку. Ці вправи будуть з працею або без ваги взагалі, повільна швидкість і вище повторень і вони не повинні бути акцентом на м'язи опрацьовуються.

Наприклад:

 • 1 набір біцепс, під час відпочинку, виконайте 15 повторень передпліччя
 • 1 ряд лава для преса -> змінний дельтоподібного підняти

Тепер я хотів би знати, які плюси/мінуси цього підходу?
Якщо хтось тут думає, що це добре, щоб почати з цього режиму.

+478
lyxicon 5 січ. 2018 р., 07:59:44

Ось зміцнення позі ми використовуємо в нашій практиці йоги.

Стенд з ноги про хіп-ширині плечей. Ми збираємося працювати лівій поперековій. Злегка зігніть ліве коліно і перенесіть вагу на праву і твердо стояти на правій нозі, відчуваючи чотирьох кутах права нога тисне на землю, особливо великого пальця. Тримайте праву ногу прямою, але не блокувати коліно. Ваш вага повинен бути трохи вперед на пальцях.

Покладіть ліву долоню на ліве стегно. Продовжуйте натискати праву ногу твердо на підлогу, як ви підніміть і зігніть ліве коліно, намагаючись вивести ліве стегно паралельно підлозі. З лівого боку, просто чинити опір лівому стегні, так як це піднімає. Не використовуйте більш ніж 20% зусиль, що-небудь ще ви працювати інші м'язи. Дуже невеликий опір достатньо. Ви не притискаючи рукою так як ви просто діючи як бар'єр для просування вашого коліна вище.

Перейдіть до лівої ноги.

Це також можна зробити лежачи, якщо це необхідно.

+425
jeffolaa 30 лист. 2018 р., 04:00:17

В стійку потиск плечей лопатки рельєфу, в якому трапецієподібної і піднімає лопатку будуть робити велику частину роботи. Планка може бути краще, але верхньої кінцівки передня зубчаста м'яз більш активна, коли руки піднімаються вище 90° с тулубом[1], З десь на півдорозі між планкою і стійку напевно, оптимальний.

Так що, ймовірно, кращий вибір, щоб зробити дошку з підвищеними ноги, такі, що ваші стегна більше, ніж плечі, але руки все ще у вертикальному положенні.

+397
Amol Helkar 21 груд. 2016 р., 15:12:00

Ви можете доповнити деякі вправи з гантелями:

 • гантелі присідання
 • гантелі випади
 • гантелі присідання
 • гантелі теляти піднімає
 • гантелі кроком ДБЖ

Ось повний список іншими вправами.

Для новачка, я б порадив знайти вправи, які використовують велику кількість м'язів одночасно, так що вам потрібно всього лише вивчити кілька вправ і робити їх добре. Присідання, накладні преси, рядків, це буде краще, ніж загострення уваги на такі дрібниці, як ікри, біцепси, передпліччя, і т. д.

+357
DBeatty 28 лист. 2019 р., 12:41:04

Я завжди роблю підтягування з моїм витягнувши ноги, незалежно від висоти барної стійки. Але, річ, яка турбує мене те, що я не можу керувати, щоб тримати ноги в пряму лінію з моєї верхньої частини тіла під час тренувань — вони практично завжди рухатися вперед, коли я піднімаю себе, і я відчуваю, що це насправді допомагає мені робити більше підтягувань — він відчуває, як мої ноги робити вправу легше на мої біцепси і м'язи спини. Я також помітив, що згинаючи ноги назад робить вправу складніше, ніж, коли ноги випрямлені. Чому це так?

+338
TAHA SULTAN TEMURI 11 вер. 2018 р., 01:55:30

Взуття ця модель носити:

enter image description here

Це ознака того, що щось може бути не так з ходою? і якщо це так, які симптоми можуть бути очікуваними чи рішень може бути варто спробувати?

+291
yamaszone 25 лист. 2014 р., 07:09:50

Є частина обладнання, яке називається еспандер. Просто Google це, як "розширювач зап'ястях". Це допомагає зміцнення хвата і передпліч і можна легко використовувати на ходу. Він може бути у різних формах. Я віддаю перевагу бублик гумовий. Вони можуть бути різної жорсткості і розмірів.

Крім того, є те, що називається Пауэрбол. Він виглядає як куля всередині бублика. Ви крутите м'яч це максимум, а потім спробувати його утримати. З-за несиметричного скорочення м'язів і намагається тримати м'яч прямо передпліччя зміцніють (ніби як планкинг не для вашого ядра).

+262
Evgen033 2 бер. 2010 р., 07:07:27

Я працюю на моєму комп'ютері в офісі в 45-50 хвилин блоків, а потім зробити перерву. Під час перерви, я прогулятися і випити склянку води і зробити певну кількість віджимань. Трохи більше року тому, я почав з досить невеликою кількістю віджимань (20) під час кожної перерви. Для 8-годинного робочого дня, це призвело б до 8×20 = 160 віджимань. Щотижня, я хотів би додати 1 або 2 віджимання за кожен набір. Тому на другий тиждень, у мене було 8×21 = 168 віджимань. Це тривало цілий рік і зараз я на кількість 64 за комплект і 8×64 = 512 віджимань в день. Крім того, в останньому сеті я продовжую без зупинки і, як правило, до 100 віджимань і більше.

Перш ніж я продовжу цю процедуру протягом десятиліть, а потім експериментально з'ясувати, які проблеми це викликало, я хочу знати, якщо я роблю правильно чи треба щось міняти про це. І за те, що граф буде насправді почати хворіти моє тіло?

+260
pete smith 24 квіт. 2014 р., 08:48:31

Прямо зараз, ви вагу, тому перша порада має бути, що ви повинні з'їсти більше. Для цього ви, можливо, захочете, щоб відслідковувати все, що ви їсте на тиждень або дві, щоб з'ясувати, скільки ви їсте зараз. Звідти, швидше за все, ви хочете збільшити споживання калорій, щоб забезпечити надлишок калорій (в залежності від роботи/спорту ви займаєтеся, що може бути 2500-4500kcal в день).

Далі ви хочете, щоб почати програму навчання. Я пропоную стартову силу, яка є вага тренування. Якщо у вас є доступ до студії, я пішов би з цим, оскільки вона працює і працює швидко.

Якщо у вас є тільки ваш будинок, можна подумати про ваги рутини. Вам не знадобиться ніякого устаткування для цього, і ви можете додати вправи всякий раз, коли ви хочете (перерв на обід або будь-який інший).

Який би ви не вибрали (там набагато більше там, так що, можливо, ви виберете зовсім іншій програмі, ви повинні з'їсти більше. Ви не можете побудувати м'язи або сила без надлишків калорій.

Вам також може знадобитися, щоб позбутися від ідеї шести-пакет на наступні 12 місяців. Коли ви будуєте м'язи, ви неминуче будувати жиру. Ви можете втратити жир пізніше, але в початку краще багато їсти, тренуватися і турбуватися про жиру пізніше.

+254
pqes 6 квіт. 2019 р., 07:46:44

Я хочу виглядати як можна більш тонкий протягом 45 днів. Я знаю, що це дивне запитання, мені потрібна порада.

В даний час, я збираюся в тренажерний зал для занять з січня. (3-4 дні в тиждень).

Я роблю кардіо по 30 хвилин(що включає в себе шагати, їзда на велосипеді і крос бігунка машина) і силові тренування близько 1 години і 15-20 хвилин тренування АБС.

В дієти, я жру 4-6 яєчних білка, 30-45 грам для порошку протеїну Whey, овочі, овес, рис і чапаті/хліб.

Мій вік 22yrs, вага 85кг і висотою 5 футів. 9В.

Цільовими областями є живіт, обличчяі груди , з якого я хочу зменшити жир, і це зробить мене виглядати стрункішою.

Дієтологи і тренера в тренажерному залі поруч зі мною коштують дуже дорого і я не можу собі їх дозволити.

Що я повинен робити протягом найближчих 45 днів?

 • Робить навчання ваги допомогти у втраті жиру швидко?
 • Є немає або мінімум вуглеводів і жирів впливає на моє здоров'я?
 • Я повинен збільшити час і інтенсивність кардіо і зменшити час для підготовки вагу?

Будь ласка, допоможіть мені.

+246
Trevor 25 квіт. 2012 р., 15:08:22

Я переважно роблю вправи вдома і помітив, що я можу зробити більшість вправ краще після невеликої розминки сесії. На даний момент моя розминка складається просто намагаюся змусити м'язи я хочу працювати в русі небагато.

Я читав трохи про динамічної розтяжкою, ось на фітнес.SE і дивуюся, якщо це може використовуватися в якості розминки. Я не зацікавлений в Робити вправи на розтяжку до тренування, просто використовувати деякі рухи, але з меншою кількістю повторень, в якості розминки, щоб мати хоч якісь структури в ньому.

Це гарна ідея, щоб використовувати динамічну розтяжку в якості розминки-Розминка для маси тіла Вправи не потрібно взагалі?

+197
mohacs 28 груд. 2010 р., 20:44:20

Я хочу схуднути тому, що я трохи повненька. Моїх звичайних фізичних вправ в тренажерному залі включає підняття і кардіо. Але я завжди задаюся питанням, Що робити в першу чергу? Я повинен зробити ліфтинг, а потім кардіо або навпаки? І чому?

+153
fish72 7 бер. 2012 р., 17:45:55

При виконанні високої інтенсивності тренувань, кров хлине в мозок і ваш пульс буде збільшуватися. Я думаю, що це не чого страшного, але майте на увазі, якщо ви працюєте на дуже високій інтенсивності не бігати безупинно протягом 11 км і все, запуску Для 1 з половиною хвилин, а потім повільно протягом 2 хвилин, поки серцебиття уповільнюється, а потім знову прискорився, продовжувати це протягом 10 хвилин.

Удачі

+147
coconavt 6 черв. 2015 р., 11:18:38

Табата, як і біг, має значні анаеробних участі (спринтери виглядати м'язистим, виглядають вузькі). Ваші ноги, ймовірно, виглядати підтягнутим і вирізати, тому що ваші м'язи повинні були зробити значні успіхи (гіпертрофія) за останні два місяці на еліптичному. Якщо ви повинні були скласти витрачання калорій з кожної зони вашого тіла під час тренування, я впевнений, що ви знайдете ваші ноги складають тягар загального навантаження.

Крім того, це звучить, як ви недоїдання. Відчуваючи себе голодним і втомленим весь день, кожен день-це досить наочний показник цього. Дуже легко перестаратися про те, який дефіцит калорій створювати для себе під час дієти. Якщо ви терплячі про це, швидше за все, ви не будете задоволені своїми результатами, бо з мого досвіду, ви просто будете виглядати хіло/нездоровий. Тому, замість того щоб почати робити серйозні зусилля на визначенні загальної потреби в калоріях, рахуючи калорії точно, і їсть на незначний дефіцит калорій (може почати на 100-200 калорій в день). Не тільки ваша вага значно здоровіше, це також допоможе запобігти вас від катаболічних (де ваше тіло використовує свої м'язи для палива, а не жиру).

Що стосується вправи, є багато варіантів. Як ви знаєте, ви можете продовжувати використовувати метод Табата для будь-якої вправи. До 8 LBS гантелі не пропонувати великий опір, але ви могли б включити їх у вправи, як двигуни, віджимання рядків, обтяжені віджимання і т. д. Якщо ви можете робити підтягування, що б додати багато до вашого "блат" розвитку м'язів (найширші, біцепси і т. д.), і допомогти навіть з вашого тулуба.

Взагалі кажучи, втрати жиру при цьому набираючи м'язи (також званий рекомпозіціі) є досить непростим завданням, але ... цікаво кажу-це можливо. Особисто я, коли recomp, я їм на профіцит калорій.

Сподіваюся, що допомагає.

+138
Irin Sultana 30 лист. 2012 р., 03:46:58

Краще вдихати через рот, з наступних причин:

Кількість часу, яке ми вдихаємо, це дуже менше (час, протягом якого наші голови з води). За цей час ми повинні швидко вдихати, що краще зробити з ротом.

Коли ми вдихаємо, завжди трохи води потрапляє в ніс або рот (в залежності від того, який ми використовуємо для вдиху).
Рот може легко плюнути у воду, у разі, якщо вода потрапляє. Також система фільтрації(повітря з води) ефективний при використанні рот.

У йозі, один рекомендується повністю видихнути і сконцентруватися на видиху, а не вдиху. Це тому, що вуглецю-Ді-оксиду утворюється в легенях буде повністю (якщо не повністю, щоб у максимальному ступені) видалені; тривалий видих період і короткий період вдиху рекомендується в йозі; вакуум створюється за рахунок ефективного видиху допоможе в ефективній інгаляції.

У плаванні, як йога, яку ми видихаємо, поки голова у воді(тривалий, близько 4 сек для breastroke) через ніс і вдихніть у той час як голова знаходиться зовні водою(близько .5 с на будь-який хід).

+129
Joshua Fricke 7 трав. 2010 р., 07:19:13

Є кілька метод там, з двома я в основному використовувати breastroke і фрістайл. Чи є різниця між двома оскільки їх ефективність в кардіо тренування? Є техніка, яка стоїть "Верховний" для кардіо, або плаває в загальному просто ефективним?

+124
michelle rodriguez 22 лют. 2017 р., 09:48:00

Ви безкоштовно отримуєте збільшення спалювання калорій після тренування протягом двох годин, тому якщо ви можете протриматися так довго ви ще будете спалювати калорії більш високими темпами, ніж ви БМР. Ви можете пити воду протягом цього періоду, щоб допомогти уникнути цього, 30 хвилин-це про довжині можна обійтися без захоплення хоча б морс.

Вуглеводи є кращими для Після запуску, в поєднанні з білком у співвідношенні 60/40. Наприклад, йогурт і сендвіч - воно сприяє синтезу білка в м'язах, а також відновлення глікогену.

Перші кілька глав цього Аніта Бін книга йде в мас деталь на перед тренуванням, під час тренування і після тренування їжі.

+59
avnkk 12 лют. 2013 р., 02:18:58

Мають місце вправи, які допоможуть вам знизити відсотки жиру в вашому тілі. Єдиний спосіб позбутися від жиру (зауважте, я не кажу "схуднути") - через серцево-судинні вправи і дієта з низьким вмістом калорій. В принципі, ви повинні спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте. Серцево-судинні вправи спочатку спалити ваші нагальні цукру і калорій, а потім, після того, як вона споживається цукру, він буде спалювати жир. Однак, ви повинні бути обережні, тому що настає момент, якщо ви робите дуже багато кардіо, Коли ви зупинити спалювання жиру і Ваше тіло почне цільові м'язи для енергії. Це серйозно погіршить ваші м'язи.

Тепер, про що я говорив вище (втрати жиру, а не ваги), жиру набагато легше, ніж м'язи. Так що ви можете виявити, що якщо ви робите кардіо і тренування м'язів, ваша вага може навіть збільшитися. Це нормально, тому що кінцевою метою є зниження співвідношення жиру і м'язів. Ви будете менше схильні до ризику серцевих захворювань, і ви будете виглядати краще.

Що стосується великих груп м'язів, так. Більш великі м'язи споживають більше енергії і таким чином сприяють підвищенню вашого метаболізму (кількість енергії ви спалюєте при нормальних умовах), але це дійсно мінімальна сума, порівняно з тим що ви спалюєте за допомогою вправ кардіо. Особисто я не багато хрумтить під час моєї роботи поза. На більшість я зроблю 3 підходи по 20 скручувань, два рази в тиждень. Я переконатися, що я використовую правильне вирівнювання у всіх інших вправ, і я помічаю, що цим займається моя ядра досить мати помітне АБС.

+42
Jakub Gruszka 5 трав. 2010 р., 10:57:18

Ці питання непрості, тому що вони по суті", як довго це частина рядка" здогадки типу.

Ви збираєтеся почати бачити поліпшення повільно, але вірно, і в підсумку ви отримаєте зменшення прибутку, де зміна на кілька градусів займе набагато більше часу.

Молодець, що робиш нахилився над рядами і станова тяга (дійсно приголомшливий вправ), але замість того, щоб йти на це з фізичної терапії перспективним я б дуже рекомендую правильне і збалансоване тренування міцності. Переконайтеся, що ви робите деякі з тих накладних робота з пресою, підливи, а також плоска або похила лава пресування, а також. Навіть віджимання краще, ніж нічого в цьому відділі.

Ти потрапив в це положення, будучи з рівноваги в першу чергу, тому намагаєшся розумні кращому стані вашого організму речей може здатися гарною ідеєю, але це не буде добре працювати в довгостроковій перспективі.

+40
kunthet 24 квіт. 2015 р., 17:21:45

Я поділюся своїм особистим досвідом з вами, так як я був у дуже схожій ситуації. Коли мені було 18, я важила 130 фунтів і відправився в тренажерний зал 3 рази в тиждень, не набирає вагу протягом багатьох років, незважаючи ні на що. Я взяв порошок протеїну, мали 6-ти разове харчування, всі справи. Це не спрацювало.

Тепер я зрозумів деякі речі, і я набрала 30 фунтів з тих пір (більшість з яких у мене пішло кілька місяців). Мої висновки:

 • Для людей, які мають проблеми набирає вагу, протеїновий порошок слід замінити гейнер добавки (наприклад, Вейдер Мега мас 4000 або BSN справжня маса). Різниця в тому, що гейнер добавки містять набагато більше вуглеводів, ніж протеїнів, добавок, і з мого досвіду вуглеводів, що змушує худих людей набрати вагу, а не білка. Гейнери мають купу калорій, і вам не потрібний великий апетит, щоб отримати їх вниз, так що буквально кожен може набирати вагу з тех.

 • Їдете Ви 3 або 4 або 6 разів на день може зробити різницю, але це не критично. Я їм тільки 3 рази в день, і мені все-таки вдалося дуже швидко набрати вагу. Їдять 5 або 6 разів на день може бути необхідна, якщо ви хочете конкурувати як культурист (не впевнений), але якщо ви худий хлопець, намагаючись поставити на деякий вагу, це не варто зусиль, на мій погляд.

 • Крім того, ви говорите, що отримати достатню кількість їжі", але це чисто суб'єктивно. Дізнатися про харчування і спробувати з'ясувати точно, скільки їжі (в плані калорій, вуглеводів, білків і т. д.) насправді достатньо для вас, щоб набрати вагу. Це може бути більше, ніж ви думаєте (для мене).

 • Моя теорія (спекулятивних) полягає в тому, що головна причина люди люблять залишатися худий і не набрати вагу це, що ми витрачаємо занадто багато енергії у нашому повсякденному житті. Наприклад, я помітив, що мій пульс піднявся б набагато більш круто, ніж зазвичай у таких ситуаціях, як вставання зі стільця або ходити навколо небагато. Серцево-судинної системи (аеробні вправи) - це те, що я рекомендую, щоб змінити цю ситуацію, якщо це те ж саме для вас. Це може здатися нелогічним, що аеробні вправи насправді допоможуть вам набирати вагу, але це правда в довгостроковій перспективі для людей з дуже слабкою серцево-судинної систем / дуже низька витривалість.

+37
Fisk 2 вер. 2013 р., 23:42:17

Я тренуюся щодня - це значить 7 раз на півмісяця. Я змішую його не так часто, але я зазвичай роблю суміш близько 45 хвилин кардіо (або працювати на >10.5 або інтервали на еліптичному на л8), плюс близько 20-25 хвилин, а також статичних Ваг.

Цей візерунок був досить постійним за останні 6 років - я вважаю себе відносно здоровим. Однак, я помітив, в останні пару років, що я отримував синці на руках і ногах. це близько 4-5 на лівій нозі і 2-3 праворуч - в основному на литках. А нещодавно на мої плечі.

Плями варіюють в день-у-День квітів, від рожевого до світло-коричневого до фіолетового, і я цілком справедливо, так це видно. Коли я натискаю на них, вони зникають ненадовго, а потім знову з'являються.

Крім естетичної непривабливості, мені цікаво, як часто зустрічається це. Я думаю, що вони капіляр лопається - але чи є у кого-небудь схожі? Він, здається, не бути в стан шкіри, і я знаю напевно, що вони не в результаті ударів. А хто-небудь знає, як вони відбуваються? Моє припущення, що, можливо, вони відбуваються, коли я напружуватися під час роботи/вага-навчання.

Спасибі!

+35
Woody 26 черв. 2015 р., 05:46:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil