В чому важливість Cardio в зсипати ділянки?

Я знаю, що кардіо вправи дуже важливі для спалювання жиру і здоров'я серця.

Але, для любителя бодібілдингу в наповнювач фази, кардіо дійсно необхідні?

У чому важливість цього робити?

Буде серцево турбують мої доходи?

Спасибі!

+179
Jose Helped 11 черв. 2017 р., 15:46:29
36 відповідей

Тільки я не знаю, щоб збільшити гнучкість, розтяжка. Не дивись на це, як тужно, дивитися на це як спосіб для вас, щоб розслабитися.

Я особисто вважаю, що я, швидше за все, сподобається розтягування якщо навколишнє середовище є правильним. Якщо мені доведеться розтягнути в середині тренажерний зал бо в спортзалі я ні просторі, я вважаю, що він мені не подобається і відчуваю, що я збираюся вам настав.

Якщо це тихий куточок, я знаходжу його більш корисним і розслаблюючим.

+977
leoOrion 03 февр. '09 в 4:24

ОК, я 6 футів, вага 215 фунтів. На підставі мого ваги, коли я був молодшим (я в кінці тридцятих років), я б сказав, близько 25 до 30 кг зайвої ваги (жиру) зараз. Я почав підніматися близько трьох тижнів тому, і я вже бачу невелике збільшення сили, тонусу і розміру. Моє питання полягає в наступному: бо я вже трохи зайвої ваги, я можу тримати мою споживання калорій ж на деякий час? Б кількість калорій я споживаю більше йти на виробництво м'язів, а не накопиченням жиру тепер, коли я працюю? Я хочу, щоб отримати більше жиру в спробі нагодувати знову розробляються м'язи. Я впевнений, що мені доведеться збільшити калорії в якийсь момент в майбутньому, якщо мої м'язи продовжують рости, але зараз я хороший?

+976
zenwalk 23 квіт. 2017 р., 00:44:40
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Відповідь так, і ні, але в основному немає. На деякий час ви будете мати значний дисбаланс між верхньою половиною тіла і нижньої частини тіла, тому що у молоді роки ви зосереджені на одній групі. Тепер, що ви працюєте ногами так само вони почнуть наздоганяти. Може трапитися, що за той час, як ви підніміть, ви побачите прибуток в обидві руки і ноги, а ноги, ймовірно, мають більший рівень благоустрою в нижній частині тіла, тому що вони недорозвинені. Ваші поліпшення в жимі прийде більш повільно. Так що в якийсь момент, якщо ви будете працювати досить довго, вони почнуть вирівнюватися.

Це, як кажуть, деякі люди генетично сильніше верхня частина тіла, ніж нижні тіла (ймовірно, не те, що відбувається у вашому випадку)

В цілому збалансований план тренувань верхньої та нижньої частини тіла є хорошим способом, щоб іти в тому, що ви зможете чергувати групи м'язів і відпрацьовувати частіше.

В цілому це добре, навіть в спеціалізованих спортивних тренувати все тіло. Навіть високого класу бігунів є деякі розвитку верхньої частини тіла в цілях поліпшення біговій форми і краще обробляти кисень. Якщо ви перевірити Велодром, велосипедисти вони ще, як правило, мають досить м'язистий торс.

Це не прокляття-це коротка версія.

+961
Towen883 7 черв. 2013 р., 10:11:53

Це не так, якщо ви повинні розім'яти м'язи в кожному можливому місці. Є звичайно деякі вправи на розтяжку, які можуть погіршити ситуацію. Навіть надмірна сутулість, адже це форма розтяжка, як надмірне перегнуло.

І багато з розтяжки гідів, здається, просто видають купу випадкових рад

Оскільки у мене проблеми з шиєю болю в спині та попереку, особливо мене цікавлять вправи, як http://www.ehow.com/how_2209360_do-ergonomic-back-exercises.html і http://www.livestrong.com/article/117455-neck-exercises-computer-users/

+922
robyoder 3 бер. 2012 р., 11:39:22

Я тренуюся 5-6 разів у тиждень і дні я знімаю здаються більш напруженим - в принципі думаю, що треба б позайматися. Я розумію, що дні відпочинку дуже важливі, але, як ви рекомендуєте спілкуватися з ДОЦ. стрес?

+910
c76c3r8c42b347r8 11 січ. 2016 р., 21:58:52

Концентричні і ексцентричні

Я згоден з @JustSnilloc тут. Те, що ви описуєте-це не зрада. Це спосіб. Перемикання між упором на концентричні, ексцентричні і ізометричні частини ліфт-це фантастичний спосіб, щоб включити різноманітність в ліфтах.

В якості прикладу візьмемо жим лежачи. Ви можете завантажити бар з Вагами трохи вище, ніж ваш 1ПМ, і корректировщик допомогти вам на концентричні частини, а ви пожинати плоди повільно і під контролем ексцентричного частина.

Ексцентриковий частина стимулює м'язи в іншу сторону, і є одним з ключових варіантів прогресує. Крім того, управління великою вагою стимулює центральну нервову систему, яка має вирішальне значення для досягнення більш важкі підйоми в довгостроковій перспективі.

"Накрутки"

Коли ви чуєте термін "обман" на реп, це, як правило, відноситься до акту порушення правильній формі для завершення концентричній частини ліфта. Приклади включають піднімаючи свій зад швидше, ніж груди навпочіпки, або навідліг надмірно ноги на підтяжки.

Приклад підтяжки може бути нормально, якщо ти робиш це, щоб досягти більш ексцентричним повторень, а присідати приклад буквально шкідливі і їх слід уникати.

В обох прикладах, з допомогою коригувальника є кращою альтернативою.

+824
Maria Taktasheva 6 лист. 2010 р., 18:18:57

Молоко від grassfed корів має безліч ЦРУ. Принаймні, якщо у вас є масло краще рішення-перейти на "grassfed маслом", як Керрі золота.

+820
dave rocafort 16 серп. 2016 р., 02:07:30

Я мав великий успіх піднімаючись кожен день. Однак ви повинні дати вашому тілу час, щоб адаптуватися. Ти не можеш почати підйом як можна сильніше кожен день, ви тільки нашкодите собі. Починати з 4 днів потім повільно додати ще один день, як ви звикнете до навантажень.

Майте на увазі, що ваш раціон і спати на точці, вони стають набагато важливіше, коли ти напружуєшся, що часто.

+814
Haseeb Zohn 22 квіт. 2018 р., 20:26:40

Я профан і ще я думаю, що це ще досить нове дослідження, але це моє розуміння, що це аеробні, а не анаеробні, тренування, що забезпечує когнітивні переваги ви.

Аеробні вправи використовує кисень для перетворення глюкози в енергію, але коли організм споживає більше енергії, ніж може бути здійснене таким чином (ви можете тільки дихати так важко) він вдається до іншого процесу, який не має того ж кисню вимоги, але також виробляє молочну кислоту і викликає ваші м'язи, щоб спалити і стають жорсткими (хоча я думаю, є ще деякі теорії конкуренції навколо конкретна роль/с молочна кислота).

Я не впевнений в тому, що механізм дії зрозумілий, але я думаю, що це можливо, що нейрогенез (створення нових нейронів) спостерігається у людей, які регулярно займаються аеробні вправи пов'язане з поліпшенням циркуляції крові у вузьких кровоносних судин у мозку із-за тимчасового підвищення кров'яного тиску. Ліки, призначені для зниження кров'яного тиску, мабуть потенційною причиною або exacerbator недоумства у деяких людей, тому що там просто не вистачає тиску, щоб продовжити нагнітає кров в ці судини, як один віків.

Дослідження було зроблено порівняння пізнавальної активності до 15 хвилин аеробних вправ 3 рази в тиждень з обох відмінне, кардіо будучи статистично значуще поліпшення за пізнавальної діяльності, і лише крихітний потенціал подальшого вдосконалення при їх об'єднанні.

Я як і раніше планує зберегти в моє розклад, хоча.

Мораль цієї історії? Якщо ви відчуваєте себе спалити в м'язах, а не ваші легені, ви, ймовірно, не отримаєте результати, які ви шукаєте, але, очевидно, ви можете робити як аеробні, так і анаеробні вправи, Якщо ви так схильний.

Редагувати: ось стаття, яка пояснює більше, ніж я розповідав у відповідь.

https://medium.com/@drbradysalcido/the-best-type-of-workout-for-your-brain-9aa466754c1c

І ось дослідження, порівнюючи високої інтенсивності інтервал підготовки (HIIT) і силових тренувань на аеробні вправи.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5199726/

Приємного читання!

+706
Catalin Iacob 27 груд. 2017 р., 13:01:24

Трапеції-це великі м'язи, які простягаються у подовжньому напрямку від потиличної кістки до нижніх грудних хребців, а з боків лопатки до хребта. Його функції рухати лопатки і підтримувати руки.

+697
Lechucico 16 груд. 2013 р., 16:37:54

Просто: ні, вони не

З Ab вправи ви тренуєте свої м'язи, організм бере енергію з кожного джерела він отримав, незалежно від того, де це необхідно. Так що ви не можете конкретно спалювати жир в певній частині тіла.

А як ви хочете зменшити жир живота, то чому не визначити деякі хороші м'язи під нею...


Це абсолютно вірно, що можна спалити жир в певній частині тіла - іншими словами, ви не можете пристрелть тучне зменшення або "місце скорочення" жир на будь-якій частині вашого тіла. Однак, ідея про те, що вправи не спалюють жир-це поширена помилка. Це відбувається із-за нерозуміння принципів спалювання жиру і нарощування м'язової маси. При розробці красивий набір з шести АБС пакет, є дві основні частини: 1) тучне горіння для того, щоб "оголити" м'язи черевного преса; 2) будівлі м'язи для того, щоб "побудувати" м'язи черевного преса і зробити їх більш "точеними" і вибоїстій, який дуже просто зробити їх трохи більше і сильніше. Я злегка підкреслити, тому що якщо у тебе немає АБС, то це дасть вам дещо роздутий вигляд (повірте мені, ви не хочете цього - багато культуристи його, і він просто виглядає перебільшено).

Щоб відповісти на ваш вихідний питання, Ab вправи не обов'язково більш корисні для зниження жиру на животі, ніж інші вправи, але вони все одно дуже корисні. Щоб пояснити, що я маю на увазі, ось кілька питань для роздумів:

 1. Вправи робити АБ використовують енергію, і таким чином спалювати калорії?
  • Так, звичайно вони роблять, вони поклали напруга на м'язи живота
 2. У АБ тимчасово вправи руйнуватися м'язи живота, в результаті зміцнення цих м'язів між тренуваннями?
  • Так - будь-яка вправа, яка ізолює або ставить перед собою єдину м'язову групу технічно силових вправ вдома
 3. Обидва вище "спалювати жир", так сказати?
  • Так - спалювання калорій створює дефіцит калорій, який, в кінцевому рахунку, призводить до втрати жиру (в тому числі і навколо вашого шлунку!); Зміцнення черевної порожнини (або будь-який інший) м'язи також спалює додаткові калорії в стані спокою, збільшуючи ваш метаболізм.

Тому вправи на м'язи преса:

 1. вони зміцнюють вас м'язи живота, який буде виробляти такий же вольовий погляд раз ви стерли всі решту жиру
 2. вони допомагають у спалюванні жиру, так як посилення інших м'язів, зміцнення м'язи живота підвищує ваш метаболізм в стані спокою

Що це означає для вашого тренувального режиму? Це означає, що якщо ви були, щоб спробувати виліпити з вашого живота, роблячи тільки вправи, то, ймовірно, займе у вас набагато більше часу, просто тому, що ви б не перепробувати всі інші способи спалювання жиру, такі як інтервальні тренування і кардіо стійкого стану. Це також означає, однак, що якщо ви вже робите регулярно кардіо-і ви маєте намір продовжувати, то ви можете також збільшити обсяг вправ на додаток до будь-якої іншої тренуванні вашої справи.

Я останнім часом збільшився обсяг або кількість вправ для преса, я роблю тому, що я вже роблю багато кардіо (наприклад, ходьби) і силових тренувань, тому особисто для мене, там, здається, не бути багато місця для росту, що я роблю в інших сферах, крім АБС працювати. Іншою головною альтернативою стає повз палаючого плато жиру, щоб збільшити вагу ви піднімаєте у ваших тренувань, так що тоді буде стимулювати інших груп м'язів, щоб нарощувати більше м'язів, які будуть спалювати більше калорій в стані спокою. І приємний побічний ефект робити, що, звичайно, є те, що ви також станете більш накачані і розвинені в решті частини вашого тіла, а не тільки АБС.

Моє єдине слово застереження, при виконанні вправи повинен бути обережним про вашому форма (або метод). Є багато відео на YouTube, які демонструють правильну форму, з тим щоб уникнути травми спини.

+675
Sina Arzany 15 бер. 2012 р., 05:30:04

Щоб додати додаткові тренування в тиждень для відбивання свою вагу і він повинен бути безпечним,то ви повинні зробити важку роботу для цього.На початковому етапі, коли ви почати працювати, будь ласка, покрити меншу відстань.Повільно збільшіть розмір бігового полотна,так і з-за цього ви можете додати додаткові тренування в тиждень дуже легко.Біг-це найкращий спосіб для розтушовування фунтів, отриманих вами.Так що додати сеанс в бігу, але повільний процес.

+630
Alaa Rahma 17 січ. 2015 р., 02:46:14

Я підвернула ногу пару років тому. В даний час, якщо я роблю постійно важкі фізичні вправи на пару днів, це заглушка і мої зв'язки починають хворіти, і я не можу обтяжувати його. Зазвичай це відбувається після якоїсь неправильний першому контакти/штрих-Даунс.

Чи Можете ви дати якісь вправи, щоб зміцнити її?

+602
Dermiva 23 квіт. 2017 р., 15:54:59

Впливає куріння на процес нарощування м'язової маси? Я розумію, що це може вплинути на вашу витривалість.

+577
Mensaah M 25 лют. 2015 р., 07:20:07

Скажімо, деяким середній чоловік займався бодібілдингом близько року. Він отримав деякі м'язи, збільшив ваги у всіх вправах від 1,5 до 3 разів. Потім довелося зробити перерву на півроку. Після закінчення цього терміну, він бачить, що його м'язи майже зник і, ймовірно, вправи вага теж нижче. Як довго після такої перерви йому буде потрібно, щоб повернутися до раніше досягнутих результатів? Ще один рік або менше? Може бути є якась формула для розрахунку цього чи може бути хтось мав такий досвід, що він може поділитися?

+518
user36574 23 серп. 2014 р., 03:54:36

Я хочу робити те, що більшість з нас хочуть зробити; побудувати м'язи і втрачати жир. Однак, здається, майже неможливо зробити одночасно. Я знаю, що BCAA є хорошими засобами для підтримки м'язів в той час як на низьковуглеводній дієті. Це можливо, що ви могли б отримати м'язи і втрачати жир, а на високобілкової/низкоуглеводной дієті, якщо ви використовуєте ВСАА?

+505
Sunanda Biswas 1 квіт. 2012 р., 23:39:09

Дивлячись, що ви маєте на увазі під силу. Ви запитали в кінці про поліпшення свого РМР через збільшення м'язової маси. З точки зору, це не навіть наблизитися до сили/силові навантаження. Алек відзначив дуже важливий аспект, але це навіть більш фундаментальне, ніж.

Ви зламати більшість ваших м'язових волокон під час ексцентричній частиною вправ (опускання частина жим або гантелі завиток наприклад). Ексцентричний частина вправа порівняно з концентричною (підйом) і ізометричні(статичні) набагато більш ефективним і дієвим для цілей будівлі м'язи. Зверніть увагу, що я не кажу, що ви не можете побудувати м'язи з изометрию і concentrics, це просто складніше. А оскільки силова йога в основному изометрию, він не може вважатися еквівалентним силові навантаження, принаймні для цілей будівлі м'язи для більш високого РМР.

Насправді існує набагато більше факторів, ніж, наприклад, гіпертрофія було показано, що викликане напруга, під напругу, прогресивної перевантаження, і метаболічний стрес. Всі вони ефективно працювали через ваги. Крім того, силові тренування сприяють виділенню певних анаболічних гормонів, таких як гормон тестостерон, підвищує чутливість до інсуліну (інсулін дуже важливий для нарощування м'язової маси), а також синтез білка.

Це тільки з точки зору нарощування м'язової маси. У зв'язку з цим вони не можуть бути порівнянні. Але, як сказав Алек гнучкість і основні сили, ви, звичайно, можете піти з ним.

+502
Rohn J 29 вер. 2012 р., 14:00:53

Зверніть увагу на різницю позицій двох зображень, які ви виклали. В м'які зображення, висока планка на плечах, вище кістки плеча. В образі недополненной, бар підтримується трохи нижче, більше на м'язи, а не на кістках. Зміна позиції бар є хорошим способом, щоб уникнути адаптації, і продовжувати вдосконалюватися. Іноді, це означає ставити планку в місці, яке незручно без підкладали.

+463
Wael Ahmed 1 квіт. 2018 р., 17:56:45

Здоровий глузд полягає в тому, що ви уникати будь навантаження на спину і особливо від присідання і станова тяга ( прямий введення навантаження на хребці ).

Анекдотичний досвід не є надійним на всіх.

Ось дослідження , яке показує, як навантаження може погіршити ідіопатичним сколіозом ( це менш важкий випадок і оборотними ).

Навіть якщо його тимчасова навантаження, а не постійна, я б не рекомендував його.

P. S. Ті тренування ви пов'язано-абсолютна фігня: не одна ознака, а просто без урахування будь-яких особистих якостей, вони просто там бути. Не кажучи вже присідати або мертвий сколіоз.

+461
Jonathan Marzullo 7 квіт. 2010 р., 04:51:19

Для відповіді на ваше питання я буду ділитися власним досвідом. Був період мого життя, коли я зробив бокс в тренажерний зал без опалення. Температура була приблизно -5 за Фаренгейтом зовні і всередині не набагато тепліше(так як там ніколи не було опалення всередині ви можете собі уявити, яке це). В той же час я займалася гімнастикою в тренажерному залі з ледве будь опалення.

Як ви знаєте, бокс-це спорт, який тримає вас дуже активний, де вам постійно рухатися, стрибаючи навколо, наносячи удари руками. Я та інші спортсмени сильно потіють, але ми все ще можемо відчувати холод. На початку було нормально, але я почав відчувати себе жорсткими в одній точці. І ось одного разу в боксерському залі(у нас був гантелей, пластин і стрижнів) я працював моє трицепс і встиг поранити їх, як ніколи раніше на одному з ліфтів. Тендиніт. Вони отримали сильне запалення за вагу, який я раніше часто піднімала в моєму житті. Сухожилля моїх біцепсів були запалюються також під час тренувань з гімнастики.

В результаті мені довелося звернутися за медичною допомогою, щоб зробити краще і теплому середовищі на мої силові тренування і витрачати додатковий час на розігрів ліктях і плечах. Пройшло 4 роки і я все ще хочу переконатися, що моя кімната дуже тепла, що у мене прогрівається дуже добре, перш ніж я починаю щось серйозні вправи на кільцях. Тому я не вірю в тренування в надзвичайно холодної навколишньому середовищі. Є точка, повз яку не розминка вбереже вас від травм, холоду будуть зумовлювати.

+442
EpicNaSuk 5 лип. 2013 р., 20:00:31

Я 6'3 297 фунтів на 37% жиру , це погано я знаю, мені всього 26 і курили по 1-2 пачки в день протягом 14 років. Як Різдво 2013 я кинув палити без рецидивів і тягу. Я був діагностований з астмою у віці 2 років і був хронічний астматик з 3 років, але це зупинилося досить добре навіть з курінням.

Тепер я вирішив приєднатися до поліцейської академії. Але мені треба бігти 1,5 км в 15.55 хвилин. Я відзначив його і дав йому удар в 22.32 хв. думав, що я збираюся померти, намагаючись. Будь ласка, допоможіть мені. У мене є 2 місяці до випробувань зарахування і я поняття не маю, як побудувати кардіо для sombody в моєму стані.

+438
Joudicek Jouda 25 лют. 2011 р., 14:58:15

Отримуючи правильні поживні речовини, необхідні для підтримки здорової імунної системи. Людські тіла побудовані на системі трійок. Ми починаємо з трьох макронутриенты: вуглеводи, білки і жири. Кожна з них розбивається на систему з трьох мікроелементів. Баланс мікронутрієнтів' ведуться через систему трійок, а також. Те ж саме стосується рослин, який є, чому ми даємо їм три частини добрива, такі як азот, калій і фосфор.

Якщо вам не вистачає балансу в ці речі, то ваш організм стане ослабленим і хворим. Ви повинні почати шляхом підтримки здорового способу життя, правильного виконання вправ і харчування. Вправа грає майже настільки ж великої ролі в далечі від лікаря, так як правильне харчування (джерело). Прийом вітамінів допоможе переконатися, що ви отримати більшу частину необхідних вітамінів і поживних речовин, і допоможе в значній мірі триматися подалі від доктора.

І нарешті, як Sparafusile зазначив, що є деякі умови, які зажадає медикаментів або хірургічного втручання, щоб запобігти хворобі, такі як гормональний дисбаланс. Залежно від типу хвороби, ви продовжуєте стикатися, було б розумно звернутися до спеціаліста, якщо ви не впевнені, що ви підтримуєте здорову дієту і тренування, але продовжують хворіти.

+413
Shielamae Jimenez 24 квіт. 2016 р., 15:52:39

Бути у формі допомагає запобігти болю в попереку. Бути з форми, надмірна вага і неактивний вносять свій внесок у проблему.

Я б піднімати тяжкості як мінімум два або три рази в тиждень, орієнтуючись на штангою присідання і станова тяга, які є надзвичайно корисно для зміцнення спини. Йога, йде на середньо-тривалої ходьби або іншій формі розтягування, яка вам сподобається, буде добре робити в дні, коли ви не піднімете. Було б добре додати біг, плавання, їзда на велосипеді, гребля або інший вид кардіотренажерів один або два рази на тиждень, щоб допомогти втратити вагу. Основною проблемою є, імовірно, слабка спина, правда, яку краще всього вирішувати зі штангою.

+392
Ronil Jethwani 3 січ. 2019 р., 14:09:45

В основному, це просто крейда, як ви бачите, гімнасти, штангісти, скелелази і т. д. використовувати. Поясна сумка буде добре тримати, але я думаю, це витік порошку скрізь.

Вони роблять спеціалізовані сумки, але у вас може бути така ж проблема з крейдою протікати скрізь, коли займаюся паркуром.

Ось посилання на Рей сторінці показано деякі з крейди/сумки які є в наявності.

+355
seifong 23 груд. 2018 р., 11:51:21

Одним з моїх вимог фізичного випробування стоять стрибки у довжину.

Які методи є для навчання стоячи стрибки в довжину або ніг вибухової сили в цілому?
І які заходи я повинен прийняти так, щоб не травмувати коліна або спину, як я приземлюсь?

+258
Kevin Francis 20 жовт. 2015 р., 22:52:40

10% для чоловіків і 18% жінок-здорової і стійкою без особливих зусиль.

ID не рекомендую що-небудь нижче протягом тривалого періоду тимр!

+252
st659 5 лип. 2018 р., 20:26:02

У мене досить інтенсивний, аеробно-складні, функціональні тренування вранці.

Що в підсумку краще працює для мене став прокидатися близько 90 хвилин до початку, маючи протеїновий коктейль з порцією предтренировочний порошок, і буду спати як міг.

Без калорій, час тренування був просто занадто багато. Якщо я його, скажімо, за 30 хвилин до тренування, це змусило мене трохи засмутило в животі і викликало проблеми з травленням.

Після тренування я б або більш істотного білка/фрукти/і т. д. смузі, або фактичного харчування. Або має містити суміш з швидкодіючих білків і вуглеводів, і в залежності від вашого графіка їжі, повільно переварюючи білків і вуглеводів. Я, як правило, їдять досить часто, так що точного співвідношення швидких/повільних не супер-критично, але після інтенсивних тренувань, швидко білка/вуглеводів має бути приблизно 1/2-1/4, в залежності від того, хто ви питаєте.

+249
Vic Seedoubleyew 8 черв. 2013 р., 09:22:25

Протягом багатьох років я чую від усіх, що ми повинні припинити мастурбацію, а також обмежити секс, як він опускав процес отримання м'язів. Також кожен тренажерний зал пропонує мені, щоб повністю припинити онанізм.

Є вплив мастурбації і сексу на отримання м'язи через тренування в тренажерному залі?

Якщо є який-небудь ефект, то це ефект на кількість і ефект однаковий для мастурбації і сексу або вони різні.(Тому що мене більше хвилює онанізм, а не секс).

Я прочитав за посиланням ефект сексу/чоловічий оргазм на спортивних результатах на цьому сайті про це, але в ній розповідається про вплив на спортивні результати, та мене турбує вплив на м'язи. Тому що я не спортсмен, мені 29 років вагою 69 кг, які не пов'язані з будь-яким видом спорту і просто хочете набрати м'язову.

+233
stephanieRmoser119 2 квіт. 2017 р., 17:11:37

Палиця з тим, що процедури, які ви використовували для вашого ЛСР/дистанційне навчання! Ви знаєте, це працює. "Якщо це не зламано..."

Це дуже поширена помилка переборщити всі підготовка до першого марафону... як правило, з менш-ніж-оптимальним результатам.

Я зробив це для мого першого марафону: їдять набагато більше пасти, ніж зазвичай (майже удвічі більше, ніж звичайний раціон на 28-30 км ЛСР), майже без м'яса і білка в останній день (я зазвичай просто з'їсти це на вечерю), встаючи дуже рано, щоб з'їсти сніданок за 4 години до гонки (я зазвичай їм легку їжу за 2 години до початку ЛСР), і т. д...

Кінцевим результатом було те, що я відчував себе наголосив, і дуже хвилювалася перед стартом гонки: зазвичай я дуже добре знаю, як мій організм відреагує на довгу дистанцію - але не тут, бо я фактично був у несудите води. І результат виявився очікуваним.

Так що просто дотримуйтеся свого звичайного розпорядку для ЛСР! Немає потреби в алкоголі, великі стейки, сало морозиво або пізні фільми, але крім того, що це звичайний бізнес. Таким чином це набагато простіше, щоб насолодитися гонку :-)

І удачі..

+230
lkp111138 22 груд. 2017 р., 00:01:57

Було б корисно отримати трохи більше інформації тут, щоб дати більш корисний відповідь.

Яка ваша причина, що ваш вік, і ви плануєте продовжити кар'єру?

Що в довгостроковій перспективі залежить від відстані, яку ви тренуєтеся, щоб бігати. Якщо ви тренуєтеся для 5k, в 5 км пробіг можна вважати довгостроковій перспективі. Якщо ви тренуєтеся для марафону що-небудь близько 13-20 миль вважатиметься довгостроковій перспективі.

Від 30 хвилин до години-це більше робити це. Це знову ж таки залежить від вашого фітнес-рівня/віку та мети?

Якщо ви просто робите це для фітнесу і ви насолоджуєтеся нею, я б сказав, що ви робите добре, якщо ви не дуже молоді. Якщо ви хочете отримати швидше, то, можливо, варто додати деякі інтервальні тренування. З задоволенням відповім, якщо ви можете надати більш детальну інформацію.

+164
Ilari Stenroth 29 вер. 2013 р., 05:41:42

Я ризикну припустити, що у вас є, як ви зазначили, великогомілкової біль у м'язах. Що м'язи і пов'язані з сухожилля відповідають за згинання або поставити більш ясно це допоможе вам підняти пальці ніг від Землі і до вашої гомілки. Одним чином, ключ у тому, що ця м'яз може стати проблемою, якщо ви схильні до "перетворювач" вашу ногу, коли ви біжите, а не знайти усі кроки, щоб бути спокійніше і котитися далі від п'ятки до пальців м'яч/пальці.

Деякі речі, які ви можете спробувати:

 • Бігати в плоских туфлях. Взуття, як Альтра пік Лоун (є і інші) - це "нуль крапля", то немає висот між п'ятами і пальцями ніг. Це знижує тиск на кісточку під час п'ятою удар, який полегшує навантаження на великогомілкової.

 • Поклав спиною об одну ногу від стіни стоячи, знявши взуття. Притулитися спиною до стіни (руки на рівні стегна, щоб уповільнити вас). Тримати своє тіло прямим і жорстким, а потім потягніть пальці ніг на колінах, вага тіла на п'ятах. Опустіть пальці вниз. Мета 12 разів, 3 рази в день.

Незважаючи на все це, ви, можливо, захочете відвідати фізіотерапевта. Це може коштувати вам $100 або взагалі нічого, якщо ваша страховка покриває це. Але це дешева ціна, щоб заплатити аби не бути болю і зберегти на шляху до фітнесу.

nsingh це відповідь не бігати кожен день-це суцільні ідеї. Але якщо у вас є слабкість або проблеми біомеханіки в іншому випадку у вашій великогомілкової необхідно для її вирішення.

+125
DAVID B 14 лип. 2012 р., 05:08:14

Мій лікар рекомендував велоспорт зцілити від травми ноги.

Я думаю, що це працює, але, на жаль, інша проблема виникає.

Моя права нога була поранена (в м'яз) і я, здається, щоб компенсувати його шляхом внесення додаткових зусиль з лівої ноги. Я в кінцевому підсумку з жорсткою теляти після 20 хвилин сильного-бач велоспорт. Щоб уникнути нових травм, мені доведеться почекати пару днів, перш ніж повернутися в спортзал.

Як я можу зменшити цю жорсткість ? Я повинен пити більше рідини ? Їдять банани ? (вони тут дешеві, я з Бразилії. І я щось чув про судоми і банани) зробити щось на зразок розминки вправи ? (що ?)

+113
OmarKN 28 вер. 2010 р., 17:36:09

Я читав, що 180 кроків на хвилину-це "оптимальний" темп бігу, але, всі запущені дослідження, спрямовані на гонщиків. Якщо я запускаю виключно для фітнесу, і плювати на мою швидкість, я повинен вибрати метою більш спокійно (і, мабуть, повільніше, каденція)?

Я припускаю, що гонщики не хвилює, якщо вони обумовлюють їх м'язів в обмеженому діапазоні руху, якщо це дає їм більше фізіологічно ефективний крок, тоді як для загальної фізичної підготовки не ми воліємо, щоб максимізувати діапазон руху, які охоплюються під час тренування?

+102
anfal 25 трав. 2014 р., 11:15:27

Потенційно ваше питання може бути вага води. Чим більше зневоднення, тим більш млявим ви можете бути, не знаєте, як супорта відображають це, але в портативні пристрої складу, в значній мірі засновані на рівнем води, більш збезводненої означає зниження числа жиру на цих пристроях.

+50
dblyons 1 бер. 2010 р., 03:25:04

Це про взуття:

 1. Будучи більш вузька усередині (на плеснової голови), ніж голу ногу буде, коли стояв на комфортно
 2. Тримаючи пальці разом; в кращому випадку ледве дозволяючи пальці окремо, в гіршому хлюпають їх в точку (замість того, щоб запропонувати широкому носку)
 3. Підошви іноді навіть більш вузьку частину над ним (частіше у футбол cleats)

Я біжу , як ніби босоніж, вага на стопи велику частину часу.
У взуття рекомендується для мене, стопи відчуває себе тісно і я не можу запустити пальці з-за страху перекручуючи їх. Я помічаю те ж саме з іншими людьми, але вони, як правило, не звернула на це увагу (їх загальне ставлення буття "у мене немає часу, щоб питання таких дрібниць").

З моєї точки зору - перевірив все, що міг - таке відчуття, що дизайн диктується ще яким-небудь дрібне, довільне визначення "елегантність", ніж все інше, і так як модні примхи часто перевизначити практичність, абсурдно припустити, що "хтось розумніший за мене, мабуть, вже доведено, це корисніше".

Я очікую, що ці проекти несуть відповідальність за кісточки, hammertoes, натоптиші, мозолі, врослі нігті і т. д. "Спортивний" туфлі краще, але рідко відхиляються від "стрункі ноги" естетичне.
Отже, маючи все це на увазі - які переваги?

+44
Gratel1153 19 січ. 2020 р., 00:36:35

enter image description here

Ця діаграма описує ситуацію досить добре, що ми можемо прочитати з того, що ви будете досягти саркоплазматического гіпертрофії навіть після того, як 15 повторень, але наскільки я знаю, відмінний вибір, щоб додати об'єм 10-12 повторень.

+10
3Bricks 30 жовт. 2013 р., 01:44:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil