Виконується на наступний день після довгого бігу.

Кілька тренувань плани, які я читав би мене ніжною 5-мильного забігу на наступний день після мого тижневого довгі (15-20 км) бігу.

Мій неосвічений погляд це повинен бути самий важливий день весь тиждень. 5 миль-це, звичайно, не величезна проблема, але без сумніву біль і втому ніг після тривалої перспективі, мені здається, зависокі задати.

Що за цим думав?

+261
PeeS 2 лист. 2014 р., 18:06:56
40 відповідей

Може хтось порадить хороший конкретними боулдерінг процедур (гнучкість/міцність/витривалість), що може бути зроблено без якого-небудь устаткування під час обідньої перерви (30 хвилин). Я лізу про V5 і робили так, протягом 5 місяців. Я зазвичай поїзд після сходження, використовуючи грифи для підтягування, двома руками і однією рукою мертво висить, але хотів би розширити мої тренування під час обіду-брейки. У мене є великий відкритий простір, але нічого більше.

+964
Arjun Vachhani 03 февр. '09 в 4:24

Я не можу знайти метричні формули для обчислення складу тіла жир.

є право і дійсної метричної формули для розрахунку жиру тіла?

якщо хто знає, будь ласка, порекомендуйте мені.

вибачте за мій поганий англійська

+930
Euge1ne 6 лют. 2014 р., 07:27:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Силові тренування плюс басейн працює

Ви не отримаєте однозначної відповіді на ваше питання, тому що є так багато варіантів, які могли б працювати для вас, і ось одна з них!

Силові тренування (використовуючи невеликий набір для всього тіла вправ зі штангою, як в стартову силу, або 5х5) використовувався багатьма людьми в якості ефективного ваги (жиру) втрати програми. Підйому важких використовує багато калорій, додає м'язи і прибирає жир. Це також збільшує щільність кісткової тканини. Рухи повільно і рівномірно, тому, якщо ви на правильній взуття, ортопедичні устілки, ви повинні бути в змозі тримати ваші ноги, щиколотки і гомілки у найменш хворобливому стані. Ідеальний розподіл тиску під час сидіння на корточках насправді назад в сторону п'яти і зовнішні ноги, які повинні допомогти уникнути пронації.

Якщо ви хочете додати кондиціонер в суміш, басейн, біг - це хороший варіант. Немає ніякого впливу. Я використав це під час відновлення від великогомілковий стресовий перелом. Він був використаний на Олімпійських спортсменів, щоб доповнити або замінити свої землі працювати під час травм під час тренування на довгі дистанції.

+900
spez7771 22 трав. 2017 р., 10:45:54

Так, басейн, біг-це здорово, якщо вас будуть ображати. Кевін Салліван (канадський Олімпійський Мілер) є доказом того, що ви можете вийти з басейну і потрапити в олімпійську збірну за кілька тижнів пізніше, якщо ви будете дотримуватися гарного плану (пам'ятаєте, він вже був у відмінній формі, відвідуючи басейн). Гарне читання (з краще читає по посиланнях на сторінці) можна знайти тут: http://sweatscience.com/the-physiology-of-aquafit-and-pool-running/

Доданий на цю сторінку: http://www.theglobeandmail.com/life/health/alex-hutchinson/the-future-of-fitness-may-be-in-the-pool/article1930179/

Показує час тренування, він використовував у той час. Підводячи підсумок для тих, хто не хоче читати всю статтю тренування виглядає наступним чином:

ВАЖКО/ЛЕГКО

5 хвилин/2,5 хвилини

4 хвилини/2 хвилини (2 рази)

3 хвилини/1,5 хвилини (3 рази)

2 хвилини/1 хвилина (4 рази)

1 хвилина/30 секунд (5 разів)

30 секунд/15 секунд (6 разів)

15 секунд/10 секунд (7 разів)

Насправді Я використовував цю тренування, коли мені було боляче 2 місяці після строку. Мій час розгону до працює чітко був значно коротший, ніж попередні періоди травма, при якій я не проводив у басейні робить Аква-біг. Просто пам'ятайте, що це важко оцінити зусилля, так що ви самі собі датчик, як сильно ви хочете піти. Якщо ви думаєте, що ви порожні, їхати складніше. Однак, якщо ви відчуваєте біль з аква-йогинг, це може бути гарна ідея, щоб займатися цим. Все-таки рутинної Аква-йогинг може бути гарною тренування заміну, якщо вас образили. Я б Реко ви зробити жорсткий тренувань за графіком ви зазвичай робите ваш жорсткий бігових тренувань на суші. Наприклад, якщо ви старанно бігати 3 рази в тиждень я б зробив басейн-біг 3 рази на тиждень.

+873
d12frosted 16 січ. 2016 р., 22:32:02

Якщо ви тільки починаєте бігати, у вас є прекрасна можливість докласти зусиль, щоб дізнатися правильну форму, перш ніж розробляти якісь шкідливі звички. Мінімалістський взуття дійсно може допомогти, щоб стимулювати певний тип посадку ноги, тому що відсутність проміжного або підйом п'яти робить його легше, щоб приземлитися на план або середині стопи і п'яти вражає будете почувати себе незручно або боляче. Але ви не отримаєте хорошій формі, просто одягнувши таку взуття, ви повинні інвестувати час, щоб вивчити нюанси правильної форми і, зокрема, як вона ставиться до власного тіла. Гарна книга або тренер може бути так само цінний, як хороша взуття.

Нормальні кросівки, щоб не зачепити мій сам, коли я не зможу працювати "правильно"

Може бути, традиційна взуття для бігу дозволить уникнути болі або дискомфорт в короткостроковій перспективі, якщо ви працюєте з неправильної форми, але в довгостроковій перспективі ви не схильні до розвитку стресу травми, незалежно від типу взуття, яку ви носите якщо у вас поганий формі.

Легше спробувати мінімалістський взуття, Якщо ви новачок в бігу. Коли досвідчені бігуни спробуйте перейти на мінімалістський взуття, вони повинні бути обережні, щоб почати повільно з нових туфель і поступово відновити пробіг, звернути увагу на зміни в механіці і форма і т. д. Але якщо ви новий бігун, ви все одно повинні зробити це, так що нема чого втрачати в спробі мінімалістський взуття.

Зараз також хороший час, щоб спробувати справжній босоніж. Легше спробувати це як початок бігун. Я сказав, що мінімалістський взуття може допомогти стимулювати деякі аспекти хорошій формі, але я вважаю, що повний босоніж може бути більш безпосередньо корисні для хорошій формі, і те, що ви дізнаєтеся в той час як босоніж можна перенести на будь-який тип взуття, яку ви носите на все працює. На відміну від ходити босоніж мінімалістський взуття, як і раніше обмежує рух і гнучкість вашої стопи в деякій мірі, і ще щит свій страх від відчуття (добре чи погане) землі. Додаткову зворотний зв'язок, якщо навчитися прислухатися до нього, може вести всякі дуже невеликих коригувань, щоб допомогти вдосконалити свою форму. З цієї причини я частина моя бігає босоніж, як засіб для адаптації і досконалою формою.

Незалежно від того, який ви виберете—традиційна взуття мінімалістський взуття, босоніж, або їх комбінації—зараз саме час вчитися хорошій формі, нарощувати поступово, і з'ясувати, що працює для вас.

Звідки я знаю, я занадто виснажений, щоб правильно працювати і повинні зупинитися на день?

Загалом, це може бути корисно, щоб знайти план навчання для нових бігунів, не обов'язково в якості абсолютного рецепту, як довго доведеться бігати кожен день, але принаймні як керівництво що ви можете налаштувати для ваших потреб. Це може дати вам загальне уявлення про те, скільки ви могли б очікувати, щоб працювати кожну тиждень, і як поступово збільшувати кілометраж або інтенсивності.

Більш конкретно, якщо ви відчуваєте біль в ногах, у суглобах і т. д., ви повинні, ймовірно, зупинитися на день. Як починати будь-які нові вправи, це нормально, відчувати біль або втома, але біль є ознакою того, що ви коли-небудь досягнуть межа протягом дня, або щось не так. Можливо, ваша взуття не підходить, або дещо про вашу формі викликало занадто велике навантаження на ноги і суглоби за день і т. д. Або, може бути, що деякі з дрібних м'язів в ногах або великі м'язи в ногах вже просто досягли своєї межі протягом дня: особливо з мінімалістським або босоніж, є пристосування ваше тіло потребує часу, щоб зробити. Ноги особливо потрібно час, щоб зміцнити.

Оновлення

Тут представлені три великі дискусії на цьому сайті, заглибитися в техніку бігу і мінімалістичний хід досліду.

+853
Nick Law 8 бер. 2018 р., 16:27:17

Ваше навчання дійсно залежить від ваших цілей. Є кілька факторів, які автори програми повинні враховувати:

 • Тренувальний ефект: це допоможе вам досягти мети X? У цьому випадку збільшення м'язової маси.
 • Відновлення: як швидко може хто-небудь знову тренуватися, якщо вони роблять цю процедуру один раз. Або що вони можуть зробити, в той час як тіло оговтується від якоїсь попередньої роботи.

У якості особи, що виконує роботи, є деякі міркування, які ви повинні переконатися, що правильно для досягнення ваших цілей:

 • Харчування: ви їсте у відповідності з вашими цілями? Щоб набирати масу, ви повинні з'їсти більше, ніж якщо ви намагаєтеся зберегти масу або скинути масу. Однак, ви не хочете набирати масу занадто швидко або більшій частині це буде жир.
 • Сну і стрес: це зворотній бік тієї ж медалі. Чим більше зовнішніх стрес-тим менш імовірно, ви будете в змозі йти в ногу з жорсткою програмою. Чим більше сну ви можете отримати більше, ви можете зробити в тренажерному залі.

Повна програма для тіла ви можете працювати, але це не відразу видно, чому. На поверхні це один набір кожного в діапазоні 8-12 повторень, який не виглядає як багато обсягу. Однак, існує 12 різних вправ, тому більшість основних м'язових груп, щоб вдарити кілька разів, але з різними вправами.

 • Ноги: присідання, випади, станова тяга, ікри розширення
 • Спина: Станова тяга, підтягування, присідання
 • Трицепс: Французький жим жим лежачи, армійський жим, прес, трицепс
 • Біцепс: Підтягування, гантелі кучері
 • Груди: жим лежачи, пулл-оверов
 • АБС: потягніть за кадром, віджимання, станова тяга

Якщо я пропустив якісь основних груп м'язів, вибачаюся. Коли я зосереджую на гіпертрофію роботи я тільки частково в режимі культуриста і я думаю більше в плані того, що допомагає мені працювати краще в моїй спортивній.

Рутинну комбінація рухів з'єднання та ізоляції навчань. Це виразно розроблений з культуристами на увазі. Для того, щоб зробити цю роботу якомога краще, мої рекомендації полягають у наступному:

 • Максимізувати ваші зусилля: вони повинні бути 8,10,12 реп Максів ви працюєте. Залишайся з вагою, поки ви не впевнені, ви можете тиснути з усіх повторень після додавання ваги.
 • У навчальному щільною: маса будівлі, де ви хочете поставити великий стрес на вашому тілі в силу адаптації. У вас немає спринт від станції до станції, а не сидіти на лавці протягом 10 хвилин відпочивати від ваших Максів. Примітка: це може вплинути на ваш реп Максів для подальших вправ.
 • Їжте добре: ви хочете набрати близько півкіло кожні 3 тижні, але ви також хочете харчуватися як здоровий, як це можливо. М'язи як вуглеводів, так що я б перекіс у бік свій раціон більше вуглеводів, ніж жирів, але напевно, принаймні, взяти хоча б той мінімум жиру, щоб тримати своє тіло щасливим.
 • Спіть спокійно: м'язів відбувається вночі, коли ви спите. Недолік сну підриває ваші зусилля, щоб наростити м'язової маси більше, ніж все інше.
+810
TruthSayer 12 вер. 2012 р., 09:57:02

"Хороша" біль: http://en.wikipedia.org/wiki/Delayed_onset_muscle_soreness

"Погана" біль: це важко оцінити. Але для мене, коли ви пошкодили м'язи або зв'язки, то вона відчуває себе більш жорсткою. Це набагато більш біль Таким чином, що змусить вас здригатися при дотику, і ви будете дуже старатися, щоб не класти будь-яку значну навантаження на м'язи.

Приміром, тільки цього ранку я витягнув мій верхній частині спини роблять погані уривками. У мене затекла шия і болить, і я можу чітко сказати, різниця від цього, і будинок у мене в мої стегна від сидіння навпочіпки важкі два дні тому. Мої ноги болять, коли я йду вгору або вниз по сходах, або коли я їздила на велосипеді на роботу, але це не боляче", точно так само шиї немає.

+748
Hossam Ismail 26 лют. 2014 р., 22:14:00

Як тобі 15 років, ти вже на порозі, коли ви в змозі додати м'язової маси. Це означає, що ви повинні почати навчання розмір навпочіпки / жиму і тяги в 15 років?

Може так, може ні, оскільки є інші речі, щоб розглянути, як добре.

Зростання Кісток

Зростання кісткової тканини не припиняється приблизно до 20 років. так що у вас ще є якесь зростання ще на 15 років. Питання: ви хочете, щоб покласти ці види навантажень на скелет, який ще не дозріли?

Багато медичні професіонали кажуть немає, але багато тренери сили ігнорують цю раду і почати тяги і присідання в підлітковому віці. Ні, ці ліфти не трюк вашого росту, але травма викликає занепокоєння в скелет, який як і раніше росте.

Координація

Ще одна проблема-це координація, робили складні вправи, як присідання і станова тяга, вимагає багато координації для належного виконання, і погана форма може призвести до травми. Підлітки, як правило, менш скоординовані, тому що їх тіла змінюються розміри і пропорції швидше, ніж мозок може вигадати, як контролювати все.

Неврологічне Розвиток

Останнє питання, яке необхідно розглянути при прийнятті рішення почати тренування для маси / розмір в 15 років-це зрілість і розсудливість. Для більшості підлітків, мозок має тенденцію відставати від тіла в плані розвитку. Є причина, що законного віку для дорослої людини становить 18, тому що до цього часу судового навички ще не повністю розвинена. У віці до 18 років, значно більше шансів не намагатися щось небезпечне в тренажерному залі - наприклад, підняти більшу вагу, ніж ви зможете благополучно.

Нижня Лінія

Розкол, який ви виклали-це нормально. Оскільки ви новачок в тренуваннях ваше тіло буде реагувати на майже будь-які тренування. Як ви не кажучи вже про конкретних вправ, які ви робите. Я б дотримуватися базових, вага тіла зосереджений вправи. Я пропоную розміщення вашої основний акцент на розвитку хорошій формі – звички розвинених тепер буде важко змінити вниз по дорозі. Розглянемо консультуючись з досвідченим тренером, щоб допомогти з цим.

Я б радив чекати, поки ваш зріст буде завершена (приблизно 19-20 років) і координація / постанова знаходиться під контролем, перш ніж робити більш складні вправи, такі як присідання і станова тяга.

Це, як кажуть це до вас. Зробити свій власний (або з одним з батьків) ризик / користь аналіз і вирішити, що є правильним для вас.


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2029881 http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1053811913010094

+717
emsworth 27 черв. 2013 р., 06:11:23

Я використав, щоб бути в хорошій формі і почали в тренажерному залі, щоб ще раз підійде. Я ніколи не був бігунком, але почали на біговій доріжці (разом з велосипедами), щоб поліпшити свою кардіо фітнес. Я хочу встановити собі мету, яку потрібно досягти Працює, проблема в тому, що я не зовсім впевнений, що хороший час або відстань, щоб мета для початківця бігуна?

+716
Anthony Noel 28 лип. 2016 р., 11:44:30

Ось ще одна можливість кинути там: ви можете мати справу з апное сну. Апное сну не має нічого спільного з фізичної активності або дієти. І мій друг і я впоратися з недугою, і задовго до того, як я почав вести активний спосіб життя, він завжди був активним і здоровим. Поки ми обидва з ним боротися.

Що таке апное сну?

Апное сну виникає, коли повітряні шляхи стають перешкоди, коли ви спите. Коли я проходив тест на апное сну, я перестав дихати 1/4 частину часу, особливо коли я повинен був у фазі швидкого сну.

Деякі із симптомів я мав справу з, який викликав мій лікар, щоб призначити дослідження сну були:

 • Завжди прокидається втомленим навіть після повноцінного нічного сну
 • Якість сну завжди погано, незалежно від кількості
 • Задрімав поки їхав додому з роботи (це було для мене страшно)
 • Важкий хропіння вночі
 • Дружина поскаржилася мені, зупиняючи дихання на свято (це дійсно налякав її)

Дослідження Сну

Дослідження сну, коли ви йдете в контрольованій центр і вони підключити всілякі датчики, для вас. Датчики відстежують активність мозку, м'язові посмикування, дихання, пульс і т. д. Ви спите в центрі і вони фіксують, що датчики дають їх. Якщо ви діагностовані з апное сну, ви, ймовірно, отримати другу сесію, щоб з'ясувати, скільки тиск повітря, необхідне для CPAP машини.

Спати з CPAP машини

Це вимагає деякого звикання, щоб повітря постійно дме в ніс, коли ви спите, але це не займе дуже багато часу. Коли ви прокидаєтеся вранці ви будете відпочив вперше за дуже довгий час. Сподіваюся, звичайно, що, як ви продовжувати використовувати CPAP машини ви в підсумку більше не знадобиться.

Даремні Лікарі

Перше лікування, Більшість лікарів прагне до того, щоб замовити снодійне. Якщо ви не спати на самоті в ліжку у вас немає кого-то, щоб сказати вам, якщо ви хропете постійно або якщо зупиняється дихання на всіх. У вас не буде цієї інформації, щоб дати ваш лікар.

Попросіть їх замовити для вас дослідження сну, щоб виключити все інше, тому що таблетки не працюють. Ви будете точно знати, чи є у вас апное сну, або якого-небудь іншої недуги, що впливає на якість вашого сну. Необхідно підкреслити те, що таблетки не допомагають, лікар повинен почати дивитися на інші симптоми в цій точці. Якщо ні, то шукай другу думку або йти до фахівця сну.

+711
user1431259 30 жовт. 2010 р., 02:28:49

Для проведення мої таблетки, я насправді була моя мати пошити мені невеликий рюкзак, що стропи на спині. Він тримає прилягати до спини, так що немає ніякої реальної підстрибуючи, щоб хвилюватися про, і вона зробила це таким чином, де я можу повернути його навколо мого тіла, коли я не відчуваю, що напружую, щоб дістатися до нього. Для планшета я з паском на спині, я іноді просто нести його в руці, перемикаючи руки, коли одна рука втомлюється. Це додає додатковий невеликий тренування і тримає його під рукою (також в протиударний корпус, тому я не доведеться турбуватися про його падіння або падіння).

Для навушників, я просто використовувати дешевий магазин доларові. Дроти були достатньої довжини, щоб дістати з рюкзака і низька вартість означає, що заміна їх кожні пів року чи так було для мене невеликий вплив. Зараз я використовую Bluetooth-гарнітури, я взяв у Алдіс близько 15$. Чим менше проводів, щоб турбуватися про, хоча це означає ще одну річ, щоб тримати заряджений.

+711
Caleb Way 19 серп. 2011 р., 14:14:03

Я не думаю, що немає нічого поганого робити з міні-тренування протягом дня, особливо якщо ви не зробили б їх в іншому випадку. Якщо ви намагаєтеся поліпшити свої віджимання і chinups, ви можете включити деякі інші прості вага тіла вправи, а також. Деякі я міг думати з верхньої частини моєї голови:

 • Присідання
 • Дошки
 • Присідання
 • Випади
+689
Shwanedge 30 черв. 2010 р., 20:44:57

Так!

...але тільки в надлишку. Кардіо використовувати як розминочні вправи не повинні бути на шкоду прибутку. Але тривалих сесій кардіо зменшить розмір.

+675
Vitl74 27 черв. 2012 р., 15:45:02

Назва говорить сама за себе, я чоловік, 5% жиру, 18-річного курця, який вже намагається з'їсти достатньо, щоб заробити м'язи з мінімальною кількістю жирів збільшення в чистій об'ємної дієти (покладаючись на добавки тільки тоді, коли не може задовольнити мої потреби і ніякого фастфуду) , але я також практикувати бойові мистецтва і моя серцево-судинна система не може впоратися з моїми потребами. Я можу вийти з подих, як при запуску багато просто робити ноги або вправи і робити занадто важкі вправи без відпочинку між ними.

Так які ж вправи будуть мати краще співвідношення калорії, витрачені на поліпшення кардіо вимірювання, такі як VO2 Макс?

Або іншими словами, який удар буде найбільш "жорстким", щоб моє серце і легені менше витрачається калорій?

Я впевнений, що повинні бути якісь дослідження, емпіричні дані, або дані, порівнюючи результати численних методів навчання, щоб побачити, який є найбільш ефективним?

Зауваження : в ідеалі хотілося б витратити не більше 20-30 хвилин за це 3-4 тижні, чим менше, тим краще.

Цілі : моя перша ціль-ріст м'язів. Я на "сірою зоною", про роботу на ріст м'язів і жиру управління, і в той же час поліпшуючи свою серцево-судинну систему, тому я питаю тут, його необхідно знати такі речі, як побудувати тренування, яка оптимальна за даними моїх цілей і бажань, що не розходиться з іншими цілями. Я буду вимірювати, як довго я можу тримати пульс на рівні 80% і мій v02 дозволяє максимум раз на тиждень. ( Я вдячний за будь-які поради щодо поліпшення вимірювань, я міг би використовувати)

+662
dragonator 9 січ. 2011 р., 17:59:49

Google говорить, що час польоту, досягнуті під час роботи-це найбільша різниця між спортсменами і простолюдинів з нами, тому я хотів би зосередитися на ці м'язи трохи. Які м'язи ми використовуємо для запуску із землі?

+661
ddrcoder 1 лип. 2015 р., 08:08:40

Ive покласти на 40кг за останні 18 місяців із-за споживання великих порцій і загальна гіподинамія.

Я використав, щоб бути у відмінній фізичній формі, і регулярно (щотижня) дотримуватися режиму тренування, описані в питання назву: Спочатку я хотів піти в спортзал протягом години і підйом вантажів. Потім я хотів би коротко пробіжіться по дорозі в басейн і плавати по 40 хвилин до години (брасом. Близько 30 кіл 50м). Після цього я б чергуйте біг підтюпцем, біг, прогулянки по місту (Сідней) протягом іншої години або так. Іноді я хотів би подорожувати досить далеко (Пирмонте в ботанічний сад, після набережній, для тих, хто знає в Сіднеї).

Я можу сказати, що щасливих хімічних речовин мозку стріляли важко, коли я використовував для цього, максимум дофаміну, серотоніну і ендорфінів. Я теж спала як немовля і дивовижні сни. Життя була хороша. (ТМІ попередження: я теж регулярно отримувала жорсткий рок ерекції після пробудження і протягом дня відразу після цього тренування, яке сподобалося в "у мене здорове лібідо" начебто так)

Тепер моя ситуація полягає в тому, що я абсолютно розучилася. Я не був регулярно протягом приблизно 30 місяців, і я постійно навалювати вага за 18 місяців. Їм в даний час на 105 кг і повільно, але впевнено зростає. Я в точці, де неможливо спринт, важко і боляче працювати, і я можу тільки бігати за неймовірно короткі відстані. Я не заплив кіл близько 18 місяців, і мої форми тіла значно змінилося, тому я не впевнений, як гідродинамічний я буду перебувати у воді, чи буде у мене проблеми з диханням, то моя витривалість буде так погано, що я навіть не можу закінчити коло на середній швидкості без виснажена, і т. д. Що стосується спортзалу, я вже пару раз за останні кілька місяців і я борюся, щоб підняти вагу, я звик. На піку я думаю, що я був жиму лежачи 24кг, тепер я можу керувати 14кг.

Моє питання полягає в тому, що ви можете порадити мені і як ви проаналізуєте мої старі тренування у світлі моєї нинішньої ситуації (неймовірно непридатним, 105 кг). У мене є багато часу на моїх руках прямо зараз, і хотіли б, щоб зосередитися на фітнес, в ідеалі, повертаючись до моєї старої 3-х годинного тренування, але я боюся, що це може бути дуже інтенсивним і призведе до травми, враховуючи мій поточний рівень фітнес. Які налаштування я повинен зробити, щоб рутина? Я повинен вирізати біг і біг? Плавати і тренажерний зал всього за 40 хвилин? Я б хотів, щоб підштовхнути себе до межі, за знемоги, але без заподіяння шкоди. Можливо, плавання і підняття важких протягом двох годин буде достатньо?

Ура

+628
Nicole Tr 25 черв. 2014 р., 00:47:57

Ви визнали, що це якийсь психічний бар'єр перед вами. Найбільш ефективною стратегією тут буде пробити його подумки. Ви говорите, що "зазвичай чомусь...просто відвали", ну, поклавши руку на серце, моя порада просто не відбудешся. Визнати, коли ви наближаєтеся до цієї точки, що буде тиск від вашого тіла, щоб зупинити, а потім реагувати на це і продовжувати рухатися вперед.

З вправами на витривалість, розумову працездатність, значно більше компонентів, ніж у важкій атлетиці. Навчання ваш розум, щоб розпізнати точки більшої і більшої втоми в якості точки розриву зазвичай може бути настільки ж ефективним, в точку, як збільшувати вашу фізичну форму. Як тільки ви починаєте протискати це 15 хвилин на регулярній основі, ви знайдете його легше проштовхнути, і переходьте до наступного критичної точки для виконання.

Як ви можете допомогти самі вирішили проштовхнути, моя найсильніша рекомендація-знайти людину або групу, щоб працювати с. Конкуренція робить його набагато легше досягти свої фізичні межі, так як його набагато складніше відмовитися, коли ви бачите, як інші просуваючись вперед. Ще один варіант, як Кріс згадав, полягає у Включити і інші вправи відразу після 15 хвилин, як спосіб довести собі, що ви залишилися сили. Якщо в один прекрасний день ви запускаєте протягом 15 хвилин, потім велосипед і ще 10 після, при наступному запуску ви будете більш обізнані про залишилася енергії у вас в кінці 15 хвилин, і можете використовувати це знання для натиску на.

+610
Junior Tatis 22 черв. 2018 р., 14:17:01

Як часто треба тренуватися на тиждень, щоб отримати максимум від нього? Це нормально для тренування сім днів на тиждень. Якою має бути тривалість відпочинку між двома тренуваннями? яку кількість сну потрібно під час тренування? Не спати більше ніж 8годин допомогти? Взагалі тривалість тренування залежить від того, наскільки велику вагу ви піднімаєте?

+601
bestreturn 7 лист. 2010 р., 05:07:02

У мене два питання:

 1. Що таке найкращий час, щоб поїсти перед тренуванням, а що найкраще, щоб отримати хорошу тренування? Того ж питання після тренування (я повинен негайно з'їсти або трохи почекати).

 2. Я часто отримую голодний прямо перед Я йду в спортзал і я намагаюся з'ясувати, найкраще, що є в той час, щоб не зіпсувати мої тренування, але все-таки задовільнив свій голод.
  Я знаю, напевно, потрібно з'їсти через годину або два раніше, але іноді він просто не буває. Я питаю це окреме питання, порівняно з #1, як моє припущення полягає в тому, що я міг би отримати іншу відповідь, враховуючи, що так близько до фактичної тренування.

+588
Prabhat Kusmi 4 трав. 2011 р., 23:08:23

Тільки так ви зможете з'ясувати, якщо серйозно йти до лікаря або ПТ.

Якщо ви не хочете зробити це, ви могли б спробувати піни прокатки в районі. Якщо це пов'язано з м'язами або сухожиллями, які можуть допомогти.

+568
Chengjian 7 серп. 2013 р., 13:11:20

Я програміст і я в основному сиджу по 8 годин кожен день, просто дивлячись на екран, кодування.
Я почав працювати близько 3 місяців. Я працюю з 12:00 до 12:40 вечора до обіду, а потім з'їсти.

Мій час тренування добре? Або я повинен відпрацювати в день, після закінчення робочого дня (6:00 та 8:00 pm можливо), так що я піду прямо до відпочиває?

Я втрачаю прибуток, коли я працюю і не пізніше за інших, але роблять в офісі замість роботи?

+552
Tom Bender 28 черв. 2019 р., 05:00:29

Wolfram|Альфа має інформації про поживну цінність для різних продуктів. Просто введіть у Їжа і суму, і він скаже вам, вуглеводів, білків, жирів, калорій і т. д.

Наприклад: 50 г яблука:

apples

Вона працює навіть для таких речей, як вихідних інгредієнтів, так що якщо ви знаєте, скільки борошна, цукру та вершкового масла ви покладете в рецепт, можна підраховувати кожну з цих величин, щоб отримати загальну інформацію про поживну цінність для цього рецепта. Наприклад, 2 чашки борошна + 1 чашка вершкового масла + 2/3 склянки коричневого цукру.

+461
rennat 15 вер. 2010 р., 23:12:23

Якщо ви не хочете виявитися тонкої, як паличка, я б вам рекомендував не опускатися нижче 80 кг , а це приблизно ідеальний вагу для людини ростом 6 футів висотою.

Щоб тонізувати ваш шлунок районі, я вважаю, що краще дотримуватися HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки) підготовки перспективних і періодичне голодування для вашої дієти.

Детальніше про ефективність поєднання двох тут.

Якщо ви стежите за ВИИТ тренувань у поєднанні з переміжною поста близько місяця, тренування два рази в тиждень, ви зможете скинути 3-5 кг жиру з вашого тіла і привести м'язи живота починають показувати себе.

Якщо скласти день або два (в залежності від того, скільки вільного часу у вас є, щоб тренувати м'язи живота і зміцнити їх, в кінці місяця ви будете мати деякі дуже багатообіцяючі результати.

Деякі ефективних тренувань Ab:

 1. В-Хрусти
 2. Російська Повороти
 3. Планк
 4. Косий Водіння-Коліно Хрумтить
 5. В-утримувати

Дієти:

Ви вже робите гідну роботу з вашої дієти підтримці цукру по мінімуму, але вам необхідно збільшити споживання білка протягом дня, а також, отримати добру порцію вуглеводів після тренування, щоб замінити втрачену енергію.

+454
MrsMooreFoto 18 лип. 2011 р., 17:24:31

Багато людей звикли до великої кількості вхідних цукру в крові, через карбюратор-важкі страви і закуски протягом дня. Це може привести до різкого стрибка і краху цикл, який залишає вас втомився, особливо в середині дня. Перехід на дієту з низьким вмістом вуглеводів і пропуск сніданку може допомогти стан ваших клітин, щоб підтримувати стабільний рівень енергії без введення глюкози з травного джерел. Для мене, інтенсивні вправи після полудня або більш швидко, також допомогли.

+432
Nelli Gwin 18 лист. 2011 р., 08:20:48

На підставі інформації, тут і інформація про вашій дружині на коліна, маючи малу кількість хрящів, ви хочете, щоб уникнути рухів, які вимагають коліна зігнути, особливо під вагою.

Спочатку я збирався рекомендувати силові тренування, як ви не дуже контрольованих з приводу ваги, який ви застосовуєте, і це може зміцнити м'язи і зв'язки, які оточують кістку. Це набагато менший вплив, ніж біг, який можна розмістити в 2-3 рази вагу тіла сили на коліно. З тренуванням ваги буде кілька років, перш ніж ваша дружина могла б працювати до тих Ваг. Сила допоможе у контролі та мінімізації сил, які вам доведеться мати справу з лижами. Присідання, король всі ліфти, стане кращим ліфт для підтримки катання на лижах в цілому, як і всі м'язи і суглоби впливає катання на лижах зміцнюються з цього ліфта. Проблема-це медичний стан, де це не може бути кращою ідеєю. Принаймні, обговорити це з вашим лікарем, пояснюючи, що рух є повільним і контрольованим, і що ви не будете класти велику вагу на немає. Якщо ви вирішите включити їх, я хотів би почати з просто бар, і збільшення не більш ніж на 5 фунтів за один раз.

Однак, враховуючи, що єдиним способом для хряща до самовидужання-припинити будь-яку діяльність, яка носила б його швидше, ніж він може бути поновлений, я думаю, що плавання може бути кращим варіантом. Плавання не має проблем впливу як біг робить. Якщо ви виберете інсульт, який використовує ножиці удар, щоб запобігти рух в колінному суглобі (яка може стиратися, хрящ), які можуть забезпечити достатній опір, щоб зміцнити ноги без негативних проблем зношуються хрящі. Ідея в тому, щоб мінімізувати рух кістки на кістку як можна більше. Ось чому я думаю, що це може бути краще отриманих лікарем.

Майте на увазі, що катання на лижах може бути багато сили до коліна. У разі катання Моголів або робить якийсь стрибок, я не здивуюся, якщо сил до коліна більше, ніж від бігу. Будь ласка, будьте обережні.

+425
Johann van den Bergh 22 черв. 2011 р., 03:52:42

Силові тренування будує м'язи. Іншими словами, насильницьке скорочення м'яза проти опору, що стимулює їх, щоб стати сильніше і більш пружною. При розтягуванні має роль, це не будувати або тонус м'язів. Примітка: кількість жиру в організмі ви можете підкреслити або приховати мускулистість, так що певна кількість "тонування" робиться на кухні.

Більш повна картина така:

 • Силові тренування стимул. Коли розібралися з правильною інтенсивністю і напругою, викликає гормональні ланцюг подій, які говорять тілу, він повинен бути сильнішим, щоб задовольнити вимогам.
 • Відновлення. Це коли ваше тіло насправді працює, так що він може обробляти наступний тренувальний стимул.

При навчанні ви йдете в цикли вимагають більшої роботи м'язів, дозволяючи організму надолужити згаяне.

Так що добре тягнеться?

Розтяжка вступає в гру в одному з двох способів: у вас є проблема, використовуючи повний діапазон руху, або вам потрібно, щоб отримати кров тече через м'язи тіла, щоб прискорити відновлення.

При виправленні проблеми з рухливістю, як правило, існує група м'язів, яка є занадто жорсткою, і антагоніст групи м'язів, що не правильно активуєте. Повністю виправляючи різні проблеми руху вимагає навчання, як активувати і усунення несправне м'язів, а також послабити затягування витягає суглоба з нормального функціонального діапазону.

При використанні розтягування рухатися кров, ми, як правило, з використанням динамічного розтягування. Ця форма, як правило, працює набагато краще, щоб послабити тіло, щоб краще підготуватися до переїзду. Однак, це також допоможе очистити також загальну болючість.

+423
Bruce Nichols 9 груд. 2013 р., 12:01:13

Я gyming близько трьох з половиною місяців. Почалося, коли мені було 123 фунта та накопичили значний вагу, 141 фунтів, щоб бути точним. Висота 5'9. Їла багато калорій, очевидно. Я піднімаю важкі і тренування п'ять разів на тиждень, 1 годину максимум. К1. Якась особлива причина для такого швидкого збільшення ваги чи це нормально? В2. Плюс мій животик виходить теж в процесі, це кардіо рекомендується під час зсипати ділянки, якщо так, то скільки? Оскільки більшість тренерів рекомендують чекати етапі різання включення будь-яких кардіо.

+420
beastwagon 13 січ. 2018 р., 22:29:44

Хтось змагається, в біг або плавання, кажуть, повинен бути повним енергії, але не повно їжі (або додати до своєї масі тіла, роблячи їх повільніше). Що б вони робили? Закуски на харчування за 24 години до замість великих прийомів їжі?

Може бути, прочитав цю відповідь, пов'язані з карбюратор навантаження. Коротка відповідь полягає в тому, що людське тіло може зберігати близько 2000 калорій в цукру в крові. Що ви робите за день до великої кардіо подія так само важливо (якщо не більше), ніж те, що ви робите вранці.

В моїй квазі-Pro велоспорт історію звичайною практикою було з'їсти багато вуглеводів на ніч, а потім мають дуже невеликий сніданок вранці. Якщо ваше тіло в кетоз , то все стає ще більш складним, тому що ви насправді не залежить від карбюратора більше. Кетоз-це справді окрема тема, але що разом з речами, як періодичне голодування підкреслити досить широкий спектр дієтичне вибір, що спортсмени і люди всіх мастей з успіхом використовувати.

Я рекомендував би отримати свій раціон набираю в якій би механізм ви любите. Низьким вмістом вуглеводів, високим вмістом вуглеводів, якщо, палео, постійні брудні Навальний, все одно. Тоді ви зможете зробити дієтичні зміни, які знаходяться в синхронізації з вашої загальної програми.

+413
Ispas Claudiu 16 серп. 2012 р., 07:45:47

Найкраще, що ви можете зробити, це виховувати себе на тему. Фізичний фітнес-це дуже широке питання неможливо відповісти на ваше питання, тому що це дуже спрощено. Я закликаю вас, щоб перевірити Джо Роган епізоди з такими людьми, як Пітер Аттиа, Кріс chressser, Ронда Патрік. Дізнайтеся про ендокринології цю гидоту. Дізнатися про те, що є. Застосовуючи ці знання дозволять спалити більше жиру, ніж будь-яка стратегія на еліптичний.

+408
ShirleyD 20 черв. 2017 р., 04:41:43

Це нормально для скидання для кожного представника, якщо ви знаходитесь тяги для представників нижче 5. Я б не став обтяжувати себе перевантажувати м'язи за допомогою цієї вправи, тому що це не тренування ізоляції, як біцепсів, так що вам не потрібно (я взагалі думаю не варто) піде у відмову.

+393
Bruno Lamps 8 серп. 2010 р., 19:15:45

Поради, що містяться на ряді об'єктів охорони здоров'я (наприклад, NHS у Великобританії або Гарвардської Медичної школи) позитивно рекомендую прогресивного "опору" по два тренування кожну тиждень (крім тренування серцево-судинної системи) - з-за користі для здоров'я він приносить.

Ви не тільки підготовляти ваші м'язи, але і протидія втрату щільності кісткової тканини, а також зміцнення і підтримки суглобів з підвищенням м'язового тонусу.

Я читаю поради, трохи більше року тому і взяв навчання ваги у віці близько 61. Я виявив, що вона принесла всебічного поліпшення для мене особисто, з точки зору міцності, баланс, статура, рухливість і навіть з точки зору самоповаги. Я також звернувся до вегетаріанській дієті, в той же час, і природно, що теж допомогло.

+370
Lucy Gray 16 вер. 2016 р., 19:48:48

Причина силових тренувань необхідно тут же в цьому пункті ви цитуєте:

М'язова сила необхідна для повсякденної діяльності

Точки м'язове розвиток не тільки за міцність кісток, але і за м'язову силу. М'язи корисні і самі по собі, а не тільки для своїх багато переваг для інших функцій організму.

+356
CaesarPlus 21 лип. 2011 р., 05:57:53

TOH19,

Ваше питання дещо суперечливі. Ти сказала, що хоче стати сильніше, але і підтримувати хорошу форму". Ці дві мети не є взаємовиключними, але якщо ви хочете добитися максимальної м'язової сили вам, можливо, доведеться пожертвувати деякими статури мети, і те ж саме відноситься і до досягнення крайньої точки гіпертрофії або комплекції цілей, які ви, можливо, доведеться пожертвувати якимись сила. Звичайно, завжди є викиди, але ви не бачите багатьох пауерліфтерів з животів або бодібілдерів, жим 2х своєї ваги.

Я не знаю точно, що ви шукаєте і не маємо достатньо інформації, щоб призначити точну програму або критикувати вашу програму, але я постараюся дати вам те, що буде вигідно.

Тренування на силу

Мета: Повна Сила Тіла

 • Тренуватися 3 рази в тиждень

  • Для того щоб правильно відновити м'язової маси сила достатній відпочинок необхідний

  • Останні 48 годин між тренуваннями.

До фази міцності, таких, як цей, він би рекомендував виконати 6-12 тижнів адаптації та гіпертрофії.

Вправи

 • Присед
 • Лавка
 • ПОТЯГНІТЬ ВНИЗ
 • Станова тяга
 • ВЕРТИКАЛЬНИЙ ПРЕС
 • ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ РЯДОК

% від 1 ПМ | сетів | повторень

повний для всіх вправ

Повне відновлення між сетами - відпочинок мінімум від 3 до 5 хвилин між підходами

Тиждень 1

День 1:

 • 70% від 1ПМ
 • 3 набори
 • 8 повторень

День 2:

 • 75% від 1 ПМ
 • 4 набори
 • 8 повторень

День 3:

 • 80% від 1ПМ
 • 4 набори
 • 8 повторень

2 тижні

День 1:

 • 80% від 1ПМ
 • 4 набори
 • 6 повторень

День 2:

 • 80% від 1ПМ
 • 4 набори
 • 6 повторень

День 3:

 • 85% від 1ПМ
 • 3 набори
 • 6 повторень

Тиждень 3

День 1:

 • 90 % від 1ПМ
 • 4 набори
 • 3 Повторень

День 2:

 • 90% від 1ПМ
 • 4 набори
 • 3 Повторень

День 3:

 • 90% від 1ПМ
 • 4 набори
 • 3 Повторень
+264
Tim Visher 25 жовт. 2014 р., 23:44:53

Я хотів би працювати на натільний сила, і мені цікаво, що є різні методи, які, використовуючи вагу тіла. Це не реально без жиму?

В даний час я роблю широкий-руки Віджимання, але я не впевнений, якщо я повинен робити їх швидко, або намагається проводити більше часу. Є інші вправи для цього?

+238
user2058940 16 жовт. 2012 р., 11:49:32

Ніхто не буде знати цього, але ніяка розтяжка допомогла. Площа розпалився.

Решта, Тайленол, і вставляти з велосипедами/веслярі, і уникаючи розтягнення зв'язок кульшового суглоба м'язи , здається, вирішив проблему.

+237
123User 14 лют. 2017 р., 04:01:40

Я збираюся відповісти в загальному сенсі, як той же рада працює, коли ви робите присідання, станова тяга, і інші вправи. Там приходить час, коли ти просто не зможеш вдарити одне і те ж вправу і розраховувати на зростання в наступний раз, коли ви робите це. По суті, потрібно варіювати інтенсивність ваги і об'єму з плином часу.

Щотижневі Прогресії

Обидва Техаський метод (ТМ) і Madcow є "обсяг" і "інтенсивність" день. Дня гучності де ви робити важку роботу, і день інтенсивність, де ви поклали його використовувати. Ви б робили вправи два рази в тиждень. Набори і повторень записуються в "набори х повторень" Примітка:

 • День об'єм: 5х5 ТМ набори через (все той же вага), Madcow збільшує набори (збільшення на 12.5% кожного набору)
 • День інтенсивність: робота з важким набором 1-3 на 5-нижче 10 фунтів більше, ніж у минулому Макс, і додати перемикань набір з 8

По суті, в день інтенсивність ви збільшуєте максимум що ви можете зробити. З Madcow, день інтенсивність завжди 5-нижче 10 фунтів більше, ніж обсяг день, і на наступний день обсяг Ви робите на вагу, який ви використовували для вашого останній день інтенсивності. З ТМ, ви змінити вагу в день, коли ви відчуваєте, що вам потрібно, але завжди зростають день у день інтенсивність інтенсивність.

Цей варіант добре працює, коли вам потрібна тиждень, щоб стати сильніше і домогтися більшого.

Щомісячні Зміни

Є багато шаблонів, які працюють тут, але мені найбільше подобається-це прогресування Вендлер. Всі показники вашого тренування максимум за цикл. Репс х відсоток нотації. Примітка: знак " + " використовується для максимально можливого числа повторень (AMRAP), збереження реп в бак, коли ви закінчите.

 • Розминку для всіх тижнів 5х40%, 5х50%, а 3х60%
 • Одна тиждень: 5x65%, 5x75%, 5+x85%
 • Два тижні: 3x70%, 3x80%, 3+Х90%
 • Три тижні: 5x75%, 3x85%, 1+автобус X95%

Як допомогу ви могли б зробити 5х10 в одному з ваших прогріву Ваг.

Це працює для будь-якої вправи, але вона була написана в першу чергу для великих переміщень суміші.

Що подивитися

По суті, більш просунутими ви стаєте, тим більше ускладнюється ваше навчання стане. Управління відновлення буде мати важливе значення, але ви дійсно не можете піти весь тиждень, нічого не роблячи. У той час як загальний обсяг тренування буде рости, ваші м'язи буде більше відносного спокою, ніж просто йти на нього 3х10 кожен раз.

Крім того, бувають випадки, коли вам потрібно робити інші вправи, щоб збільшити той, який ви хочете. Наприклад, для тяги можливо, вам доведеться зробити дефіцит тяги, щоб поліпшити вашу силу від підлоги або румунська станова тяга, щоб допомогти вашому локауту сила. Строго кажучи, кабель рядки самі по собі підтяжку допомоги, яка балансує жим красиво. Вони також може бути зроблено як Pendlay рядків.

+219
sanchitarora 9 лист. 2010 р., 14:40:55

Я намагаюся робити Кішка-корова тягнуться і, здається, не знають, як використовувати ці м'язи.

У мене фізіо рутину з лікарем, щоб допомогти залікувати деякі внутрішні м'язи хребта, які включали серед інших подібних тягнеться він назвав Кішка корова розтяжки, які добре документовані в інтернеті, точно він описав його. Моя проблема полягає в тому, що я просто стати на коліна з прямою спиною і поняття не мають, як навіть поворухнутися тощо. Я не знаю, якщо це просто заблокована через біль або я просто ніколи не був у змозі використовувати свої м'язи таким чином. сидячи або стоячи, мені здається, щоб мати можливість фізично поставити кілька усередину і назовні тиску, щоб розтягнути ці м'язи, але навіть тоді, це в основному залишається прямим.

enter image description here

+164
Ashu 28 трав. 2017 р., 02:53:31

Я працюю 1 годину в день вранці. Мій тренер сказав мені, щоб зігрітися, тобто тримати м'язи в теплі, протягом дня (або хоча б більшу частину часу) тому, що він допомагає набрати м'язову.

Тобто, він хотів сказати, що після робити вправи, замість того, щоб носити половину сорочки, я повинна носити повний сорочки або куртки, щоб уникнути прямого контакту з холодним повітрям так, що мої м'язи будуть залишатися тепліше, що мене підтримають набирає м'язи.

Коли я попросив уточнити, він сказав мені, що його тренери порадили йому подобається. Таким чином, це дуже корисно і чи є якась різниця, чи це просто черговий міф?

+66
akshita kapur 21 груд. 2012 р., 01:38:25

Я хотів би мати керівництво з експлуатації бігової доріжки будинку для раку.

Поки у мене є можливість перевірити тільки одну модель. Модель я випробував фіксований нахил (зразок крута). Досвід був дуже розчаровує. Там були якісь "складності" настройки. Майже будь-яких параметрів призводить до необхідності спринті (або за рейки), щоб запобігти падінню. Найбільш "жорсткі" параметри дозволити мені ходити, але в темпі, набагато вище, ніж підходить до одягу (або навіть декількох) у мій фітнес-рівня.

Основні питання:

Це керівництво бігові доріжки призначені для використання в помірному темпі, ходьба не торкаючись рейок?

Якщо так, то у мене є кілька дрібних питань:

 1. Я повинен шукати механічна бігова доріжка з регульованим нахилом?
 2. Чи є якась норма для діапазону складності?
 3. Складність впливає на мій вагу?
 4. Які ще важливі параметри?
 5. Що я повинен?

Примітки:

 1. Я б, напевно, бути щасливою тільки з "прогулянки", якщо на одязі не представляється можливим.
 2. Більшу частину року я Вага 80-90кг. При раку навантаження до 40кг, я не повинен перевищувати 130кг загальної.
 3. Я знаю, що це можливо рак/прогулянка на свіжому повітрі. Я роблю це досить часто (майже щодня). Так що відповіді про те, чому я повинен ходити на свіжому повітрі не допоможе з моїм питанням.

Спасибі заздалегідь.

+32
Richard Hoilman 22 бер. 2019 р., 12:39:10

Безпосередньо ніхто не сказав про це, тому я вирішила внести свій вклад (інші плакати говорили навколо цього): Коли ви робите негнущейся ноги Deadlift, вам підтримувати ваш хребет у фіксованій кривизною, і обертати на стегнах. Якщо ви завите і прибрані спину, так, ви, напевно, травмувати його. Але, утримуючи його в цьому положенні, виконувати потужні ізометричні вправи для нижніх м'язів спини.

+10
djm 17 квіт. 2011 р., 20:01:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil