Чому мої ноги досі болять/неперевірені?

Вчора я зробила купу calisthenic присідання і тепер, коли він вранці, мої ноги все ще відчуваю, як вони відчували себе після тренування, слабкі і хисткі

+906
astaykov 22 бер. 2012 р., 22:02:16
38 відповідей

Так ми всі знаємо, що гантелі рядків добре для вашого латів, але мене турбує положення при їх виконанні. Ви зі шкіри геть з колін на лавку, витягаючи вага вгору, і я турбуюся, що якщо це може викликати болі в попереку. Це безпечне вправа для нижньої частини спини? От у мене питання. Спасибі.

+990
Chandan Shrestha 03 февр. '09 в 4:24

Кабель pulldowns є поганою заміною для підтягування, тому що в сидячому положенні і заблокована (стегна під колодки), є трохи, щоб без основного участі відбувається. Там просто активація у верхній частині тулуба.

У кращому випадку, вони додаткове вправу.

Я рекомендую робити замість допоміжної підтяжки. Звичайно, в той час як на колінах на цю тарілку, ви також втрачаєте деякі основні взаємодії, але ще більше тому, що ти не замкнена в одну позицію.

Моя найкраща рекомендація полягає в тому, щоб робити підтягування на звичайній підтяжки бар, використовуючи гумку, щоб допомогти вам. Таким чином, ви будете мати практично всі основні взаємодії нормального підтяжка, при цьому деяку підтримку.

Крім того, в силу того, що гумка, це допоможе вам більш внизу ліфт (коли група повністю розтягнутому стані), і менш у верхній (коли група слабкіше). Це забезпечує змінну ступінь допомоги, яка дозволяє вашим м'язам терпіти більше ліфта.

+980
Aditi Gaikwad 26 груд. 2013 р., 23:45:48
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це здорово, що ви робите цей вибір, щоб змінити Ваше здоров'я на краще. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб дійсно підвищити ваші шанси на успіх:

 • Розумію, що це збирається зайняти багато часу, будьте терплячі з самим собою. Ваша мета повинна бути кращою версією самого себе.
 • Отримати підтримку. Кинути палити нелегко, тому він допомагає отримати підтримку людей, які знають, як допомогти вам досягти цієї мети. Те ж саме з зміна способу ви їсте або рухатися. Там будуть дні, ви відчуваєте, як здаватися, дні, коли ви повернутися до старих звичок. Правильна підтримка допоможе вам взяти себе в руки і повернутися на трасу.
 • Отримати планове обстеження. Один раз в рік повинен бути хорошим, але я рекомендую отримати один, перш ніж стрибати з рухом. Це дозволить вам знати, що вашого здоров'я в цілому, і як зміни впливають на ваше здоров'я.
 • Знайди своє щастя. Є багато способів поліпшення вашого здоров'я серцево-судинної системи, і ви можете насолоджуватися один над одним. Ви можете насолоджуватися бігом, або ви можете прокотитися на велосипеді або плавання. Іноді командні види спорту-це ще один спосіб зробити те, що ви хочете зробити краще. Чим більше ви бачите фізичну активність як весело, тим більш імовірно, що ви повинні продовжувати робити це.

Ось це гарна новина для того, де ви знаходитесь:

 • Невеликі зміни збираються внести значні поліпшення в самому початку.
 • Приділяючи 15-20 хвилин в день для мобільності роботи (зміцнення слабких м'язів і розтягування напружених м'язів) дозволить поліпшити вашу поставу. Це не надто погано, і ви можете зробити свою роботу в будь-якому місці за допомогою всього ваги тіла вправи.
 • Просто кинути палити тільки допоможе вашому організму виправити ушкодження.

І тоді не так хороші новини, де ви знаходитесь:

 • На куріння порушенням ваших легенів, так що ви будете втомлюватися швидше і працювати старанніше, ніж хтось, хто ніколи не курив. Наростити вашу активність в кілька разів.
 • Це може бути важко, щоб просіяти через поради дієти, але перший крок буде легко зрозуміти: їдять менше, і з'їсти реальну їжу більше. Справжня їжа включає в себе пісне м'ясо або рибу, волокнисті овочі та фрукти, яйця і горіхи. Це, ймовірно, означає, що ви будете мати, щоб зробити ваші обіди і приносити їх на роботу.
 • Ви можете знайти здоров'я дорожче, ніж не бути здоровим. Що рахунок може піти вгору, тому що ви потребуєте допомоги тренера, особистого тренера, та/або підтримку, необхідну, щоб кинути палити.

Інше це вибір, щоб зробити здоровий вибір їжі, і знайшовши щось активне, що вам подобається робити. Ви можете почати з 5 хвилин фізичної активності в день, і це нормально. Наступного тижня шість, потім сім, поки ви робите щось не менше 20 хвилин в день. Ви можете шукати тренера або особистого інструктора, і вони допоможуть вам регулювати роботу, яку ви робите кожен раз, коли ви працюєте.

+920
Patryk S 15 серп. 2011 р., 23:24:50

Я б вибрав в залежності від того, що я бачу себе більш послідовно. Якщо я буду переможений, працює, усіма способами ходьби.

І тепер я збираюся покласти свої п'ять копійок, що ви повинні робити... плавання! Плавання є низький вплив, спалює калорії, як це нікого не стосується, і змушує вас виглядати ох-як-круто, коли ти виганяєш його на озері з друзями. Ваші суглоби і тіло буде дякувати вас. Плавання також буде працювати ваш абс.

+875
82dvr 19 січ. 2014 р., 19:34:14

По суті, те, що говорить назва - чи існують програми, орієнтовані на новачків, або ви могли б зробити це назавжди і, як і раніше бачимо хороший прогрес?

Чи є краще програми після того, як ви були підйому протягом багатьох років? Я повинен робити 5-денний спліт або що-то? Є що-небудь створено не як "проміжний ліфтер" (судячи з exrx норм міцності)?


Це просто програма, про яку я кажу, якщо хтось незнайомий, починаючи міцність схожий.

Коли-Небудь 5×5 Підпрограми:
День:
Присідання: 5×5
Лаві: 5×5
Станова тяга: 1×5

День Б:
Присідання: 5×5
Прес: 5×5
Штангою Рядків: 5×5

Або Два Тижневий Цикл:
Пн: День "А"
СР: День "Б"
Пт: День "А"
Пн: День "Б"
СР: День "А"
Пт: День "Б"
+858
Houda 8 лют. 2019 р., 10:54:08

Я не впевнений, якщо я повинен розмістити тут, або на форумі індуїзмі, так як він йогу і силове тренування.

Я роблю Сурья Намаскар вранці. Мені комфортно на 30 патронів.

Але за традицією, кажуть, доходить до 108.

Просто зараз я читаю цю статтю, http://www.stylecraze.com/articles/108-surya-namaskar-what-is-the-right-schedule-to-follow/, який рекламує 108 повторень.

Але я заплутався з наступними

Ви знаєте, ваше тіло краще, знати свої межі і бути готовими до затримок пару днів, перш ніж ви досягнете кінцевої мети-54 комплекту Приветики сонце.

Я розумію, що один комплекс Сур'ї Намаскар-це сукупність однакових вправ, працюючи лівої і правої сторін тіла.

Так що я думаю, хтось може порахувати один комплекс Сурья Намаскар як два тури, тобто

1 комплект = 2 repititions йоги

Допоможіть, я зовсім заплуталася.

Вони мають на увазі зробити 54 комплекту, тобто 108 повторень, або 108 наборів?

Я думаю, вони мають на увазі 54 комплекту (тобто один набір навколо Сонця), але тепер я не дуже впевнений.

enter image description here

Кожен з вас це робить?

+806
Krishna Kaul 6 бер. 2018 р., 23:17:36

Поради немає. 1

Не робіть яку-небудь дієту на собі, обов'язково зверніться до експерта (Якщо у пацієнта є які-небудь проблеми, пов'язані з обміном речовин, діабет або інше, він, швидше за все діабетології не вистачить, і що пацієнт потребує підтримки інших фахівців) попередив:

 • Традиційні дієти (навіть створених фахівцями) може мати побічні ефекти, зокрема, більшість дієт в кінцевому підсумку механізм тіла, що дозволить знизити спалювання жиру (організм буде намагатися зберегти енергію)
 • Якщо ви робите неправильному харчуванні обмін речовин буде просто спуститися і ви будете почувати себе втомленим, і як тільки ви починаєте знову повернути всі втрати ваги + кілька додаткових
 • Загальні цілі дієт слід уникати, якщо фахівець не створює дієта на основі аналізу крові, ніж він є загальною метою дієти, такі дієти, в кінцевому підсумку приходячи до втрати ваги.

Люди роблять дієти на собі, просто фу****р. до їхнього здоров'я, тому що неправильна дієта може значно гірше, ніж не правильне харчування (залежить від того, скільки сміття хтось їсть, звичайно). Я хочу зазначити, що, тому що всіх цих форумах/веб-речі, які викликають anoressy просто фу****г здоров'я багато людей. Це найважливіший рада, оскільки все, здається, бути експертом в якійсь дієти в ці дні. Дієти шкідливі, повинен тільки фахівець підготує для вас дієту, і тим, експерт не ви, ваш друг, член вашої родини, ваш улюблений блог. Якщо "експерт" - це просто пишу вам наосліп дієту на листку паперу та прийняти думку іншого експерта.


Поради немає. 2

Спалювати більше енергії, ви повинні почати поступово робити більше вправ, Якщо ви не досить вправ ви будете спалювати не жир, якщо ви робите дуже багато вправ, ви будете в кінцевому підсумку приносить шкоди вашому організму (травми тощо). Зверніться до лікаря, але прогулянки повинні бути хороша вправа, обов'язково є вогнище зустрічних бити, коли маса терпіння занадто багато навіть ходити занадто повільно може бути важко, тому ви не хочете закінчує гуляти, але робимо те ж саме вправу рівносильно тонкий людина працює.

Плавання є хорошим вправою, як зазвичай, обов'язково отримайте консультацію у експерта, якщо інтенсивні тренування, ви будете тільки закінчується спалювання цукру в крові, а не спалювання жиру, а якщо ви робите вправи на дуже короткий час ви все одно не запускають спалювання жиру в організмі (жир-це не тільки джерело енергії нашого організму насправді).


Поради немає.3

Добре харчуватися, я не раджу-яку дієту, замість того, щоб замінити нездорову їжу здоровою їжею. Уникайте напоїв, що містять цукор, їжте дуже повільно (правило тумб, намагайтеся пережовувати одну і ту ж їжу 30 разів повільніше), пити якомога менше під час їжі, і пити не менше 1,5 літрів в день.

Хороша їжа-це їжа, без консервантів, свіжі овочі, фрукти. Постарайтеся не пересмажити продукти (список не exaustive)

Погані продукти: фаст-фуди (не тільки з-за жиру, а також з'їсти швидко-це погано), смажені речі, цукру, легкі або дієтичні продукти (список не exaustive). Будьте обережні, у наші дні цукор є скрізь, читай уважно, про склад вашої їжі (іноді навіть овочеві консерви з цукром, додають як консервант u_u О_о) і уникати як чорт (замість того, щоб не уникнути хороші вуглеводи, хліб з непросіяного борошна-це не так уже й погано ;) )

Їдять дуже повільно, ви повинні бути повністю задоволені без їжі тонн продовольства. Їж так повільно, як ви можете і ви побачите, що ви вносите менше їжі у вашому тілі, без голоду, це сприяє впровадженню тонни калорій і інша лабуда у вашому тілі. Також їжа повинна бути в задоволення, тому, вживаючи його повільно, ви також приймаєте відпочити.

Якщо вам набридло пити тільки воду, молоко або несолодкий чай (заварити чай самостійно). Уникайте фруктових соків (багато цукру і взагалі без вітамінів), замість того, щоб зробити свій фруктовий коктейль (не додавати цукор!)


Порада № ° 4

Взяти меншим стресом, Стрес-ушкодження тіла стільки, скільки диму і alchol. Звичайно не alchol і курити сигарети, 2 пляшки (50 мл) пива або 2 келиха вина (1 склянка = 20 куб. см) sohuld бути свій максимум на тиждень. Що тобі подобається? Ванна? Музика? Гуляти? Робити те, що вам подобається (якщо це те, що шкодить вашому здоров'ю хD)


Порада № ° 5

Зверніться до експерта, встановити реальний план втрати ваги ( 2 кг/ місяць це не дуже багато, але повинно бути здійсненним) і тримати з ним. Дотримуючись порад вище, ви повинні бути в змозі втратити набагато більше, ніж, що без зусиль (майте на увазі, що людина з великою вагою буде спалювати більше енергії під час тренування, Якщо ви не втрачаєте вагу, то там може бути багато неприємностей, що вимагає уваги спеціаліста)

Нарешті

Не поспішайте, щоб експериментувати з їжею, звичайно, ви точно не хочете, щоб в результаті з'їсти тільки їжу, яка вам не подобається, так це ваш час, щоб навчитися готувати, ви самостійно нові рецепти (досі не смажені речі) і особливо експериментувати з фруктами і овочами (завжди є овочі, що комусь подобається, а комусь не подобається, ви ніколи не знайдете, який саме, якщо ви не приймаєте час, щоб спробувати їх все).

ЛЮБИТЕ ВАШЕ ЖИТТЯ, ЯКЩО ВИ НЕ ЛЮБИТЕ ЙОГО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПСИХОТЕРАПЕВТА. Спробуйте шукати щастя (попереджаю, тільки, будь ласка, не вводити будь культ або секта xD там просто занадто багато людей, там намагаються зомбувати інших людей).

+763
dtythf 10 бер. 2017 р., 17:06:32

+1 для мене - це чисто генетика. Форму м'язів, як це вона надає, "визначений" по вашій генетики. Ви можете тренуватися, щоб мати великі грудні м'язи, або спуститися з жиром. Таким чином ви можете робити речі, як це видно, але форма виходить з-під контролю. Перейти до Google типу 'будинок великий грудної м'язи тіла і побачити, як багато різних форм є. Все, що груди великі, але все ж різні.

+745
Chirag Jain 9 вер. 2017 р., 20:29:09

Багато людей мають цю проблему, і це зазвичай викликано короткі сухожилля на задній стороні щиколотки. Я забув назву... Ахілл?

У будь-якому випадку, є багато речей, які ви можете спробувати, щоб виправити це, і так, вага повинна вбити в землю через підбори.

Спосіб 1

Один спосіб, це підняти п'ятки, помістивши їх на верхній частині пластини.

enter image description here

Як ви можете бачити, цей хлопець також коліна дуже далеко вперед, і з усіх сил намагається тримати вагу по центру на підборах. Він навіть, здається, опустили планку нижче на спину, щоб компенсувати.

Метод 2 (мої уподобання)

Передній присед, Ах так!

enter image description here

Я перейшла в цю себе, не тому, що у мене були проблеми зі спиною присідання (звичайні), але тому, що я хотів спробувати його. Це дивно тому, що одну річ вона робить, це змушує грудної розширенням ("хороші" задня арка), і тому що вага далі вперед, ви інтуїтивно відкинутися на п'яти, щоб компенсувати.

Я не прихильник цієї вправи досить, як для людей, які не борються з звичайних присідань, але особливо для тих, хто.

Крім того, переконайтеся, що ви зверніть увагу на розташування ваших ніг. Багато людей намагаються присідати з ноги на ширині плечей, пальці направлені вперед. Замість цього розставте ноги трохи більше, і направте їх злегка назовні. Це розширює ваш центр рівноваги, і дозволяє сидіти свою дупу вниз між ніг.

Якщо перехід важко, ви можете робити присідання полі в той же час. В основному, просто помістіть лаву позаду вас, і робити присідання, сідаючи на лавку, і знову вгору, весь час використовуючи правильне передній присадкуватий вигляд.

+698
Executable 12 трав. 2010 р., 04:26:12

Не знаючи калорійність харчування, вихід і т. д. важко сказати.

Щоб набрати вагу, ви повинні споживати більше, ніж ви спалюєте.

Реально, ви, ймовірно, щоб отримати в будь-якому місці з .5-1,5 фунтів/місяць (~.25-.75кг/місяць) в залежності від величезної кількості чинників-я б сказав, що ви маєте рацію в цьому діапазоні.

Це вимагає часу, терпіння і посидючості. тримайтеся!

+625
user1463227 11 черв. 2017 р., 20:20:16

Як зазначив МЗС, йдуть військові і державні випробування, які намагаються инкапсулировать більшість напрямків фітнесу (аеробні, силові, спритність). Я стверджую, що "баланс" повинен бути інший район, але я не бачу в цьому одну підпадають під багато з цих тестів. В резюме, ці, як видається, захопити досить аспектів фітнесу, що вони повинні бути розглянуті.

А ось деякі інші, на додаток до того, що МЗС зазначили, ось ссилочка для ряду інших галузей військових (армія США, ВМС США, берегової охорони і т. д.): http://www.stewsmith.com/linkpages/pftstandards.htm

+620
mohammad golam mostofa 17 серп. 2015 р., 02:36:41

Ключ до підйомно-без травм, щоб зберегти інтенсивність слухняними і форма правильна. Великий 4 ліфти: присідання, жим, станова тяга та накладні преси відмінні скоби, які дають Вам велику перевагу за роботу, яку ви робите. Однак, якщо ви починаєте, ви можете хотіти працювати на них. Задній ланцюга є важливим, і одним з перших речей, які ми втрачаємо, коли ми сидимо на стільцях весь час.

Я міг би почати з цього на пару тижнів, щоб будувати якісь Базова сила:

 • Округлої спиною розширень. 4х8 на вагу тіла. Опустіть тіло так, спина округляється, і вести з ваших плечей. Намагаюся працювати до 5х10.
 • Перекладом. 4х8 на те, що здається складним, але ви все ще можете зробити з хорошій формі. Роботи до 5х10.
 • Випади. 50 повторень усього (25 на кожну ногу). Почніть маси тіла, і коли це відчуває себе дуже легко використовувати гантелі на вашій стороні.
 • Для похилого жиму. 3х5 на вагу ви можете контролювати рухи. Опустіть штангу так, щоб вона паралельно з підборіддя, а потім назад вгору. Приведення нижню планку не зробить вас набагато сильніше, і може ушибался плече. Бути консервативним і початок світу-навіть просто в барі.

Це дозволяє побудувати одну серйозну силу, яка буде необхідна для виконання великого 4. Це також дозволяє вам робити те, що не зовсім так, як технічної, щоб почати. Як тільки ви відчуваєте себе впевнено з цим, я б порекомендував перейти на щось на кшталт "Вендлер" 5-3-1. Ваша мета як мінімум зберегти ваші м'язи і повернути частину того, що ви програли-не намагайтеся зробити якомога більш сильним як можна швидше.

Вендлер 5-3-1 тільки збільшує вагу, раз в місяць, і тримає вагу керованими з Вагами, ви повинні бути в змозі впоратися, якщо ви виберете простий відправною точкою. Це поняття AMRAP (як можна більше повторень) на верхній набір основних вправ протягом дня, і це AMRAP з хорошій формі. Якщо ваша форма починає руйнуватися, припиняти набір.

+598
Christoph Christ 13 лип. 2012 р., 08:12:20

Я про змінити мій режим дня (наступного тижня), і хочу спробувати поштовх/тягнути розкол. Я ніколи не тренувався в цей розкол, але хотів би спробувати, я б подивився на онлайн режим, але, здається, мета для тих, хто потрапив в тренажерний зал 4 рази в тиждень, або ставлять ноги в різні дні, що я не хочу.

У мене є дні понеділок, вівторок і четвер тільки, тому я б ПТ: С, Вт: ь, Чт: а, Пн Б і так далі... Мої цілі, щоб поліпшити поставу і зробити більше зброї. Я також знаю, що надмірна вага і трохи високі на БФ, я виправлю свою дієту, так як в даний час я їм дуже багато шкідливою.

Моя статистика: я 24yo, у 5'9 (1,75 м) і 213lbs (97кг), більш або менш 22%БФ (вимірюється близько 2 місяців тому)

День:

 • Станова тяга 12/10/8/5/5/5 (постараюся зробити лінійну прогресію ваги)
 • Лежачи підколінного сухожилля завиток 4х10
 • Широкий хват для веслування сидячи 3х10
 • Гантелі одностороннього поспіль 3х10
 • Підборіддя вгору 3х6
 • Похила гантелі кучері 3х8
 • Скотт гантелі кучері 3х8
 • Планк 3x30 сек

День Б:

 • Присед 10/10/10 (lightweigth з-за страху і проблеми з коліном в минулому)
 • Жим ногами 10/10/10 (постараюся зробити лінійний вага прогресії)
 • Лавка 12/10/8/6/6 (постараюся зробити лінійну прогресію ваги)
 • Довбати колоду 3х10
 • Віджимання 3х10
 • Лежачи трицепсів (H-подібна штанга) 3х8
 • Шків трицепс 3х8
 • Стоячи телят розширення 4х12
 • Присідання 3х12

Мої побоювання з приводу планового балансу, обсяг і порядок/підбір вправ. Я, наприклад, можуть бути відсутні деякі працюють плечем, і це нормально робити планки і присідань на Б?

+556
Andrew Scarlett 30 лип. 2017 р., 17:18:29

Якщо ви не рухається я не можу бачити, як вони допомагають. Якщо ви не розігрілися, а потім вставати і рухатися, ви ризикуєте більше напружуватися, так як такі тканини не є гнучкими, коли похолодає.

Я тренуюся з 15 кг на кожній нозі (брухт свинцю болтами до гравітаційні черевики) і носять ваг в іншому місці до 100кг. Я побудував до цього протягом декількох років, але я не ношу їх, поки я теплий і зробили основна вага тіла вправи. Навіть тоді довше я тримав їх протягом години, але зазвичай це півгодини.

Цього достатньо.

Я сумніваюся, що є позитивне перевага для тих, хто не в активну роботу носіння тягарів протягом дня.

Це просто думка, не фахівець одного розуму.

+547
snagaburzum 25 серп. 2014 р., 21:48:00

Я подумую купити собі слінг тренер, після того як я зміг спробувати в тренажерний зал.

Я знайшов одну істотну відмінність між дешевими і дорогими (як на тренажерах), який є колесо, яке робить рядок між ручками рухатися дуже легко, я думаю.

Ось один без колеса: (продукту)

І ось одна з колесом: (продукту)

Я думаю, колесо-це важливо і для того, щоб отримати повний ефект пращі тренер, я повинен отримати його з колеса, але перш ніж я поклав того, я хотів би отримати деякі вхідні від деяких більш досвідчених людей.

+505
user1560963 6 черв. 2019 р., 17:02:31

Вправи з гирями можуть бути так складно, як працювати штангою, біг або високий кінець спортивні заходи, якщо все зроблено правильно.

'Kettlecise' звучить як група класу, яка зазвичай спрямована на кого-небудь. Тому він може не підійти для кого-то вже цілком придатний.

Спробуйте його, а потім збільшувати вагу по мірі необхідності. А 8кг гирі в класі відчуває себе набагато відрізняється від 24кг одного.

Як бігати підтюпцем і спринт по суті однакові, але зовсім різні.

+492
aktrap1d 13 трав. 2015 р., 06:34:29

Я худий хлопець, який намагається набрати вагу. Я стою 6 футів (1,82 м) у висоту і важити 53Kgs (116 кг). Я в даний час 23. Минуло 4 місяці і я ні разу не додавати у вазі. Це штовхає мене морально, бачачи, що всі мої вперто йде даремно.

Мої Тренування В Залі -

Кожен день я роблю одну м'яз, т. е.

 • Груди
 • Плече
 • Біцепс/Трицепс
 • Тому

Я ходжу в тренажерний зал в будні дні у вечірній час. (Хочу піти вранці, але я просто не можу вставати рано.)

Дієта- За даними додатка/лічильник калорій, мені потрібно кожен день 2500 калорій. Я намагаюся доходити до цього, але я не з-за мого характеру. Я дійсно їдять повільно. У мене менше апетит. Я не граю багато спортивних, інших, ніж снукер/басейн. Спочатку я взяв гейнер, який я зрозуміла, було великою помилкою. Тепер я останнім часом перейшла на на сироватковий протеїн. Я планую взяти дві ложки/день. Один вранці і один у вечірній час (після спортзалу). Щоденне споживання води складає близько 1-2л.

Прогрес- Єдиний прогрес, я помітив, що спочатку я могла зробити лише 15 неналежного віджимань, який зараз становить 45 правильні віджимання на щоденній основі. Аналогічно я не можу робити підтягування на все, тепер я можу принаймні зробити 5 повторень. Спостерігається стрибок ваги, який я так само ліфт, але це дійсно незначні скачки. (Наприклад 4кг до 6кг німий дзвін вправи для біцепса)

Занепокоєння - практично без збільшення ваги. Я не впевнений, де я буду неправильно з моєї вище плану. Я очікував деякого збільшення ваги як мінімум. Хоча я не здатний досягти 2500 калорій еталоном, я відчуваю, що там повинні бути деякі вигоди тут або там, але поки безуспішно.

Не знаєте, як підвищити апетит або як збільшити швидкість мого споживання. Мій шлунок заповнюється дуже швидко.

Редагувати - я вегетаріанець, але я їм яйця.

Деталі Вага - enter image description here

+488
Vincent Chow 9 черв. 2016 р., 11:13:00

В Тім Ферріс' чотири години тіла, стверджується, що споживання лактози знижує втрати жиру. Зверніть увагу, що він не стверджував, що це викликає жирові відкладення. Як і багато твердження в цій книзі, він (і автор заздалегідь про це) анекдотичний і він не дає пояснення, чому це може бути так.

Отже, моє питання: може хто-небудь підтвердити, що це чи не той випадок?

+475
Ryan Huggins 27 лип. 2012 р., 08:00:32

Відмова від відповідальності: я не експерт в мішок роботи або бокс.

Кількість інших можна приймати в період між сесіями повністю залежить від інтенсивності вашої роботи мішка, вашого одужання, і ваш кондиціонер. Немає загальних відповідей інших, ніж почати перші кілька сеансів легкі і короткі, перш ніж поступово нарощування на жорсткий 20-хвилинні тренування. Перші декілька разів ви повинні зупинити перш ніж ви відчуваєте, стерті і перш ніж ви щось підкрутити.

Оскільки мішок роботі може бути жорсткою на стиках нової людини в додаток до кардіо аспект, будьте обережні і не намагайтеся потрапити в мішок так складно, як ви можете перші кілька разів. Техніка роботи і пізніше, протягом декількох тренувань, додають сили.

Особисто я на стрьомі болі в суглобах на всю верхню ланцюг тіла-зап'ястя, лікоть, плече.

+474
gary graham 14 лип. 2013 р., 00:20:47

@yake84 я відчуваю себе біль у шиї, але не головні болі. Gwendolene Jull-це фахівець з болю в шиї і головні болі cerviogenic. Слухати її тут. Я закликаю вас, щоб прочитати її наукових статей.

Тепер, я збираюся викинути тему, що варто задуматися: є досить-таки великий інтерес у взаєминах між СО-стягування і болю в шиї. Як ви, напевно, знаєте, у вас є протилежні м'язи навколо кожного суглоба (агоніст і антагоніст м'язи). Ваш мозок іноді активує м'язи, які протистоять один одному, тому що це може зробити вас більш стабільною. Коли два протилежних закону м'язів одночасно, це називається ко-контракції. Звичайно, якщо ви хочете рухатися ваше тіло швидко, ваш мозок потребує, щоб пом'якшити антагоніст м'язи і наростити м'язи агоністи, так що ви можете рухатися легко і плавно.

Якщо ви відчуваєте тривалого біль в шию, то майже з упевненістю, що м'язи вашої шиї спільно договірними більше, ніж слід. Ваша нервова система загальнозміцнюючі (скутість шиї для додаткової стійкості (захисту), тому що він боїться, що ваша шия може бути слабким або вразливим. Зворотний бік надмірного з-скорочення в три рази. 1) це втомлює м'язи 2) він робить рух скоординованим і 3) це чинить додатковий тиск на суглоби, що, в разі вашої шиї буде вашим дисків. Надмірне спільне стиснення була виміряна в поперековому відділі хребта, коліна і шиї.

Коли я ходжу в спортзал, я бачу, що всі хлопці напружуючись і затягувати/жорсткості їх шиях; вони спільно договірними важко. Ви бачите прояв цього відомий грудино-ключично-соскоподібного (СКМ). Я не знаю, якщо є які-небудь біомеханічні переваги співпраці договірних вашої шиї, поки ви робите, наприклад, біцепса кучері; вона, здається, просто бути автоматична реакція вашої нервової системи, коли ви не напружуючись від будь-якого навантаження.

Якщо ви отримуєте cerviogenic головний біль від походів в тренажерний зал, це може допомогти, щоб вимкнути автоматичне зі стягування шиї, що відбувається, коли ви напружуєте. Отже, ось моя особиста пропозиція. По-перше, ознайомитися з СКМ. Пальпувати його і регулярно розслаблятися протягом дня. Спостерігати чужі СКМ в тренажерному залі. Тепер, коли ви тренуєтеся, намагайтеся тримати СКМ відпочинку. Якщо ваші СКМ розслаблений, то я вважаю, у вас буде менше з-скорочення м'язів шиї.

Зверніть увагу, що СКМ-це аксесуар, дихальна м'яз - це означає, що СКМ може допомогти вашій діафрагми при диханні. Якщо ви старанно тримайте СКМ відпочинку, ви виявите, що дихання стає більш складною, тому що ви повинні зробити всі ваші дихання з діафрагмою. Нічого поганого при використанні діафрагми. Це хороша практика, щоб освоїти.

У будь-якому випадку, я практикую розслаблення СКМ себе в тренажерному залі. Не обов'язково у кожен ліфт, але в багатьох з них. Він не може вирішити свої головні болі, але я вірю, що ви знайдете його цікавим дисципліни. Дайте мені знати, що ви шукайте.

+442
kolonitsky 2 лип. 2013 р., 02:47:52

Я б хотів, щоб у майбутньому використовувати двотактний звичайної тренування без окремий тренувальний день для моїх ніг. У 3-спліт додатковий навчальний день для ніг по суті, то результат, як зайвий день відпочинку перед дні тренувань для верхньої частини тіла почнеться знову.

От і мені цікаво: це двотактний звичайної тренування з 4 тренування і 3 вихідних в тиждень підходить для відновлення достатньо, щоб не перетренуватися з плином часу? Це буде цикл штовхати, тягнути, відпочивати, штовхати, тягнути, спочивати, відпочивати в тиждень.

Трохи про себе і моєму навчанні прогрес: я йду в тренажерний зал майже рік. Я досить худий хлопець і тому зосередження на рухах суміші. Мені подобаються мої тренування, щоб бути близько 60-75 хвилин (включаючи розминку загальні і специфічні розминки набори для кожної вправи) і мені дійсно не подобаються повні плани тренувань тіла. Ось чому я особисто віддаю перевагу 2-спліт, який в даний час я роблю приблизно з 4 місяців у верхній нижній частині тіла тренування.

+442
tntb4u 2 квіт. 2018 р., 04:19:14

В першу чергу, як ваш ABS виглядати-це чисто генетика. Якщо тут немає великого поділу між вашою АБС, ви ніколи не будете дійсно бути в змозі, щоб побачити його належним чином, це чому у деяких людей є 4 шт, деякі 6, в деяких-8.

Це, як кажуть, ви, ймовірно, доведеться витратити трохи більше жиру.

Вам не потрібно робити кардіо, щоб спалити жир, якщо ви не хочете. Якщо ви тримаєте свій раціон в узді, роблячи руху суміші досить. Вони спалюють багато калорій, а також нарощувати м'язи.

Присідання і станова тяга також буде працювати ваш ядром, так ви будете втрачати жир і купувати основні сили.

+436
PeTDoG 19 лип. 2012 р., 13:55:25

Я нарешті переїхав в інше місце і нову роботу, а сьогодні я увійшов у новий тренажерний зал. Моя ідея була спочатку йти з тією ж тренування я робив протягом останніх 5 місяців, але я дуже схвильований, дізнавшись, допомагати підтягування машини в новий тренажерний зал:

The gym machine of my dreams

Я роблю перевернуті рядки з надією на побудову на підтягування. Я додав нещодавно два легких комплекту лат pulldowns в якості додаткових вправ (він був ближче всього в моєму маленькому містечку тренажерний зал, щоб допомогли підтягування).

З метою продовження з таким же режимом, я маю йти з перевернутої рядки як основна вправа, але... я так часто мріяв, що допомогла підтяжка машину... реальні підтягування з точно таким же рухом моделі і м'язів, але і допомагають вгору сила під коліна, які зможуть поступово зменшується у невеликій 10 фунтів з кроком! - Я не думаю, що є більш прямий спосіб побудови до реальних підтягування.

Тому я прошу вас експерт тут, хлопці: чи можу я змінити моє основне вправу підтягнути і зосередити свої зусилля на допомогу підтягування замість перевернутої рядки? - Будь ласка, майте на увазі дещо важливе: я слабкий, не в змозі зробити повністю горизонтальним перевернутий рядків, і схильні до травм. Перевернуті рядки здаються менш ризикований підхід, але я не знаю, якщо це має реальний сенс.

Зауваження, 40 днів потому:

Я розчарований цією машиною. Він обмежує руху в дуже фіксованій позі. Це як якщо б мої руки були примусово поверненому положенні, і я не можу нічого з цим вдіяти, тому що немає абсолютно ніякої свободи. Дуже часто один з моїх лікті люто плескає в середині руху. Можливо, це робить чудеса для інших людей, але для мене це відстій і я щасливий, що зрозумів це, поки не стало надто пізно.

Нічого з лат випадаюче машина, де бар висить вільно від кабелю і потягнути руху вважає цілком природним, що не дивно, адже з точки зору фізики металевим прутом висить від кабелю точно така ж, як вільний вага, тільки напрям сили тяжіння різна.

Я думаю, найкраще пристрій, щоб підготувати для підтягування буде лат випадаюче машина без сидіння, а майданчик на рівні підлоги, що дозволить користувачеві стати навколішки на килимок і витягнути з кабелю з пози на колінах.

У будь-якому випадку ця машина не для мене. Я пробував всі відстані між руки, але лікті не подобається вимушене положення.

+404
hguser 3 груд. 2018 р., 05:34:52

Ви, напевно, перемудрила. Ось що відбувається:

 • Ваше тіло потребує енергії, щоб пристосуватися до того, що ви просите її зробити
 • Оскільки ви сказали, Ваше тіло вам це потрібно для побудови м'язів, що його почали робити
 • Через тиждень ви не втратите сили, але ваше тіло починає адаптуватися до зниження попиту на нього
 • Як ви стаєте старше, це займає більше часу для вашого тіла, щоб адаптуватися і відновитися

Іноді перерву тут і там добре-наприклад вирушаючи на відпочинок. Насолодитися відпочинком замість того, щоб мучитися над тим, де знайти адекватний тренажерний зал. Однак, занадто багато перерв може змусити вас в цикл ви знайшли себе.

Відновлення вимагає двох речей: їжі і сну. Вам дійсно потрібно 8 годин сну на добу, так як ваш організм приймає це час, щоб відновити м'язи і виконувати його діяльності по відновленню. Вам також потрібен білок, що ваше тіло потребує для побудови нових м'язів, а також калорій, щоб спалити, як нарощування м'язової маси потрібно багато енергії.

+383
Seah zm 27 жовт. 2018 р., 16:50:59

Мені цікаво, якщо робити багато віджимань(100), безліч підтягування(50), і багато дипов(40) щодня будуть будувати м'язи. От і все. Спасибі.

+294
Nate Dube 7 січ. 2018 р., 02:16:16

Я 32-річна жінка, хто почав силові тренування близько 1 місяця тому після робити багато кардіо роботи. Я дійсно насолоджуюся цим, і я будуємо вага повільно щотижня. Я теж намагаюся перейти на здорову дієту, щоб доповнити тренування. Припустимо, у мене є пара питань.

1) з дієтою я почала спробувати протеїнові коктейлі після тренування, але не впевнений, чи це має бути заміною для мого сніданку чи повинен я мати обидва? Приклад меню день на даний момент буде:

 • В половині 6 і горішків або невеликої кількості білка бар до 7 ранку тренування.
 • Протеїновий коктейль близько 8-8.30 іш.
 • Сніданок: (приклад) яйця і авокадо або бублик з цільного зерна з горіховим маслом і бананом
 • Обід: салат і лосось або тунець
 • Перекус: яблуко або рисовий пиріг торт з горіховим маслом
 • Вечеря - м'ясо/риба з овочами

І багато води

2) я знайшов також, що, хоча я відчуваю себе здоровіше і сильніше, я не помітив ніяких результатів подивитися і насправді відчуваю, що я виглядаю товщі. Це нормально з силових тренувань або я їм дуже багато, намагаючись правильно харчуватися?!

Будь-які поради будуть сильно отримав по відношенню до цього нового і не знаєте, куди звернутися за допомогою!

+266
miner49r 25 жовт. 2012 р., 12:51:41

Це може бути цілий ряд факторів:

 • Не вистачає сну. 8 годин/ніч-це абсолютний мінімум.
 • Не вистачає їжі. Серйозно, тобі треба поїсти нон-стоп. Можливо, навіть GOMAD.
 • Погану техніку. Це дуже поширена причина тягне, хоча якщо всі ваші ліфти не справляються, це, ймовірно, не головне питання. Все-таки проводка або іншій формі перевірити відео ніколи не завадить.
 • Робиш занадто багато. Я бачив, як люди засмучені тягне швидко на стартову силу, не розуміючи, що спорт вони роблять у вихідні дні, в 10 км крос по вихідним, а 12 комплектів присідань/біцепса кучері/skullcrushers після кожного тренування впливають на їх відновлення.
 • Потрібен відпочинок. Через кілька днів, якщо не буде нічого більш легкі вправи відновлення (стретчинг, йога, легкий біг підтюпцем) можуть допомогти вам повернутися сильним.
 • Потрібен скидання. Якщо ви не можете досягти прогресу на підйомник 3 рази поспіль, інколи потрібно скинути вагу ~15% і працювати ваш шлях назад вгору.
+234
Jevaut 14 вер. 2019 р., 01:00:57

Я не повністю відмовитися від моєї лопатками, але займатися досить сильно м'язи, втягніть лопатки в більшості великих навчань: передній присед, спину присідання, станова тяга, повітряна прес, підтягування, і так далі. Якщо ти округляючи верхню частину спини вперед під час будь-якого з тих, що-то слабкий і неправий.

+211
Arsh Kaushal 23 груд. 2010 р., 17:59:13

Є кілька способів, щоб поліпшити вашу працездатність. Наступний дуже добре працювати:

 • Почніть з більше часу відпочивати і скоротити їх щоразу. Наприклад роботи 1М, 2М залишок за один сеанс. Потім роботи 1м, 1,5 м, решта на наступній сесії.
 • Кілька разів в день. По суті це варіація попередньої точки, де деякі з інших набагато більше.
 • Тримати інтервали однакові, але намагайтеся зробити трохи більше роботи кожен раз. Ви можете бути повністю газом і тільки в змозі отримати 1-2 повторень, що ви робите, але наступного разу буде легше.

Ключовим моментом є те, щоб зробити всю роботу. Ви можете поліпшити з плином часу, і, ймовірно, кращий вибір, щоб тримати скорочувати час відпочинку, поки ви не можете пройти через усе. Якщо вам потрібно зробити тривалу перерву, як 5-10м між циклами роботи, це нормально, коли ви починаєте.

Так ось, один з аспектів "маразм" і брендів P90X від ВИИТ що ви намагаєтеся поліпшити вашу працездатність з інтервалами. Неважливо, що ви робите: упор присівши, переворот покришки, санки працювати молотком, уривками і т. д.--як ви стаєте сильнішими, і Ваше тіло звикає до аспекту кондиціонування ВИИТ, стане легше. Ваш пульс прийде в норму набагато швидше, і Ваше тіло не втомлюється, як легко.

+202
John Sampaio 11 січ. 2010 р., 18:00:34

Креатин, як і будь-який інший добавки; беручи megadose відразу дасть вам все гірше і гірше всмоктування, тому змішувати його з іншими речами це корисно, щоб допомогти вам отримати більше. Це не повинен бути сік. Це може бути молоко або будь-які інші рідини, вам сподобається. Я знаю деяких людей, які ставлять його в чай. Я особисто думаю, що текстура це досить бридко, але все, що працює для них.

А коли приймати, до і після загальноприйнятої мудрості, тому що це час ваше тіло буде корисного харчування ви забезпечуєте його. Приймати його, коли вам не потрібно це тільки робить його більш імовірно, що він вам здав з вашої сечею.

Хтось повинен буде вирішити питання на велосипеді; у мене є тільки мій власний досвід, щоб почерпнути там і я вважаю, що занадто мало, щоб зробити заяву.

+188
VitaSkaleta 15 груд. 2012 р., 08:49:10

Для максимізації росту м'язів(гіпертрофії) ви повинні переконатися, що ви тримаєте вище часу під напругою, яка буде включати більше м'язових волокон проти опору і стягується набагато кращого росту.

Тривалий час м'язів, що знаходяться під напругою, тільки коли втома веде до повного набору рухових одиниць, зачіпає гострі амплітуди синтез білка в м'язах і опосередковує ефект на показники синтезу протягом 24-30 год для відновлення. Якщо ваш споживання білка до точки. Час під напругою посилання

Таким чином, збільшуючи ваш час під напругою до 40-45С буде оптимальним. Причина ви не повинні шукати повторень, як правило, проявляється тут. Розглянемо ці три випадки для тренування біцепсів(це стосується майже кожна вправа):

Случай1:- 1 повторення: 1 сек концентричною(підйому ваги)+ 1 сек пауза для вичавлювання м'язів + 2 сек ексцентричні(опускання ваги) Час на респ = 4 сек. Повторень, необхідних для оптимального часу під напругою = 10

Варіант 2:- 1 повторення: 1 другий концентричній + 2 другий дивак Час на реп = 3 сек. Повторень, необхідних для оптимального часу під напругою = 13(~12)

Питання 3:- РЕП 1: 1 з концентричними + 1 сек пауза + 3 сек ексцентрика Час на реп = 5сек. Повторень, необхідних ФО оптимальний час під напругою = 8

На особистому рівні, я відчував більше задоволення тренувань після включення цих методів.

Сподіваюся, що це допомагає.

+146
Hummer 6 черв. 2012 р., 10:16:56

Дві хвилини штрафу. Більше відпочивати вам поліпшити вашу м'язову витривалість і час відновлення менше, проте ваша сила буде більше поліпшити.

Люди тренування на силу має пройти від 3 до 5-ти хвилинні перерви, або навіть більше в деяких випадках. Люди тренування для фітнесу, гіпертрофії або витривалості може хочете працювати коротше відпочиває-2 хвилини, 1 хвилину, або навіть кругове тренування, де одне, робить інше вправу (наприклад стрибати на скакалці або присідання повітря) замість відпочинку.

+135
Mr TroLL 27 серп. 2015 р., 00:00:26

У мене працює вже більше двадцяти років і я не бачу достатньої уваги на психологічному користь бігу на відкритому повітрі. Працює на відкритому повітрі-це великий позбавлення від стресу, біг на біговій доріжці...не так вже й багато.

+121
Vebloud 28 трав. 2018 р., 00:11:45

Підтягування вимагають хорошого розвитку м'язів спини , і ви піднімаєте свій вагу тіла. Тому для збільшення кількості підтягування ви можете почати робити перекладом машини . Ці випадають меню повинні бути виконані в суворій формі , без або мінімум зігнуті в хребті, і в результаті чого бар на своє підборіддя.Як ви прогрес і досягати приблизно 80-90 % ваги вашого тіла на верстаті , ви зможете зробити більшу кількість повторень. Я сам був не в змозі зробити багато повторень , поки не може зробити більше, ніж десять, але збільшити число дуже швидко зосередивши увагу на LAT витягає вниз. Також робимо підтягування на плоскій штанги більш легким, ніж робити підтягування на стрижень з деяким кутом, так як вони орієнтовані більше на внутрішній середини м'язів спини .Ідея повільних негативів також працюють дуже добре, і я почав включати їх в більшості моїх вправ.

+103
WhiteViking 12 трав. 2017 р., 09:41:29

Поки я не можу сказати, що моя відповідь з точки зору влади, як я не авторитет, я можу поділитися тим, що я думаю про проблему схуднення проти рекомпозіціі.

Більшість людей говорять, що вони хочуть втратити вагу, коли насправді вони просто хочуть, щоб добре виглядати голою. Для недосвідченого людини, втрата ваги = втрата жиру = добре виглядати голою. Так вони запитують "Як схуднути?" замість "Що я повинен робити, щоб добре виглядати голою?". Це форма народного ху проблему.

Тіла рекомпозіціі про зниження відсоток жиру в організмі при збереженні і навіть збільшенні м'язової маси. Важко втрачати жир і отримати м'язи в той же час (зазвичай це можливо тільки для новачків), тому більшість таких програм мають фази - так звану фазу наповнювачі (набирає м'язову масу) і різання (втрата жиру). Фази відрізняються в дієту і програму тренувань.

Якщо ви хочете добре виглядати без одягу, ви повинні мати ці м'язи. Якщо це так, навіщо витрачати ті, що в тебе вже є, і втрачати їх у процес типовому програми схуднення (багато кардіо робити на гостре обмеження калорій), якщо ви могли б працювати в напрямку вашої мети з самого початку?

З іншого боку, є люди, які просто хочуть схуднути. Це будуть люди з ожирінням - їх мета полягає в тому, щоб насправді схуднути, тому що це порушує їх нормальне функціонування. Вони просто хочуть отримувати менше, і вони не хвилює, якщо вони втрачають м'язову масу в процесі. Вони, ймовірно, буде втрачаючи сполучної тканини по дорозі теж, коли там менше тіла, щоб підтримати, вони не потрібні стільки про нього.

В обох випадках основою є дієта. Насправді, хороший рекомпозіціі тіла дієта буде добре працювати для мети втрати ваги, так що я не думаю, що є багато, щоб бути сказаним про це у відповіді на це питання: просто не забувайте їсти достатню кількість білка і майте на увазі, що дієта-це 80% вашого успіху. Мені особисто подобається низький-Carb дієти.

З дієтою розібралися, ми можемо перейти до програми навчання.

Типова програма тіла рекомпозіціі буде включати в себе деякі форми навчання опору, наприклад підняття тягарів, можливо, з елементами кардіо (я не фанат кардіо вправи, і я особисто рекомендую важкої атлетики та високої інтенсивності інтервал підготовки).

Програма навчання людина намагається просто схуднути може бути майже все, що бачить людина,але більшість інструкторів рекомендують багато-багато кардіо.

Якщо ви просто намагаєтеся схуднути, ймовірно, ваш власний вагу тіла є досить складним завданням для вас, і ви не повинні навантажувати себе і свої суглоби і м'язи з додатковим залізом. Чи Можете ви уявити собі людину, як він/вона висока, робити присідання з 50кг штангою? Роблю інтервальні спринти, при ходьбі по сходах-це для них проблема? Я теж. У morbidly брюзглого розділі, практично будь-яка вправа буде допомагати, тим більше, що дієта досі є найважливішим фактором.

Через якийсь час і втратити вагу, втрата ваги людини, ймовірно, змінити його/її цілей і хочете йти на рекомпозіціі тіла, змінити свій раціон таким чином, і забрати на правильний графік тренування.

+72
Maria Marques 28 лют. 2018 р., 10:03:47

Аеробіка не зробить вас вище, на 15/16 років ви як і раніше росте. Дівчата, як і раніше зростає приблизно до 18 років і хлопчики, я вважаю, на початку 20-х років. важко сказати, наскільки більше ви будете рости і коли, так як всі люди різні.

Поєднання їжі хороша дієта і фізичні вправи допоможуть вам втратити вагу.

+70
Mangesh Mane 13 бер. 2016 р., 17:36:40

Я почав бігати близько 3 тижнів тому (3 х в тиждень) у прагненні здобути хорошу форму і схуднути. Я помітив, що моя витривалість поліпшується, але суглоби все одно болять (коліна і щиколотки) після я бігаю. Я біжу близько 4 миль кожен раз, коли я виходжу. В даний час я змішую трохи з керуванням.

Чи є конкретний метод чи спосіб виконання (п'ятка-носок або на кулях ваших ніг, коліна зігнуті більше/менше?) що б зменшити вплив на ці з'єднання або мені просто треба перетерпіти, поки я не втратив достатньо ваги, коли болі в суглобах не так велика? В даний час я можу працювати приблизно в милі з половиною до болю в колінах-це достатньо, щоб зробити мене хочуть зупинити і пройти близько чверті милі, перш ніж почати працювати знову.

+45
David Mat 17 черв. 2010 р., 20:45:57

Ви їсте занадто багато зерна і цукру. Вуглеводи з пшениці і мигдальне молоко ви їсте робить вас жадають рано. Вони викликають раннє підвищення цукру, який не займе багато часу, поглинає ваше тіло. Це призводить до падіння цукру. Це коли тобі, чому ти знову голодний до luchtime...

Рішення:

Спробуйте додати більше здорових жирів і білка у ваш раціон. Наприклад: - яйця, горіхи, авокадо - Для м'яса можна приготувати фрикадельки у вечірній час, так що ви можете мікрохвильова піч їх в ранок... - Додати повний жирних вершків до кави - Додати деякі овочі на сніданок - Випити ранковий суп з ваш сніданок, який ви приготували напередодні ввечері - сипкі зерно, пшениця і цукор

Зробіть це і ви не будете голодні до обіду. Повір мені. Для здорових рецептів погляньте на ці чудові сайти:

http://fastpaleo.com/all-recipes/

http://nuttykitchen.com/category/paleo/

http://purelyprimal.com/category/recipes/breakfast/

Є відмінний сніданок!

+41
Tania Mustafiz Tani 18 черв. 2013 р., 17:32:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil