Що є найбільш всеосяжних вправ, які не вимагають інструментів?

Більшість incluse я відношу до активації більшості груп м'язів. На тлі мого питання наступна думка:

Якщо б вам довелося вибирати одного єдиного вправи робити кожен день, який це було б, тому що він активує більшість груп м'язів?

+710
Marcelo Kazandjian 6 трав. 2011 р., 04:42:52
35 відповідей

Працюючи над планом і наполегливо працювати в тренажерному залі і більше пов'язані з харчуванням і скільки калорій ви приймаєте ст. Коли-то купівля всі добавки можуть зменшити ваш бюджет. Враховуючи, що, я можу замінити протеїновий коктейль для риби або курки, для кожної їжі? Якщо не протеїновий коктейль, то що я можу зробити, щоб зробити заміну продуктів харчування (білків і вуглеводів) дешево?


Припустимо, я беру на зазначену суму. Має плюси і мінуси? Як ми обчислюємо "1г білка на фунт ваги тіла" , якщо ми замінимо.

+989
nicoledelflamingo 03 февр. '09 в 4:24

Я граю щотижня в приміщенні змішаний пляжний волейбол. Я помітив, що якщо пісок дійсно досить холодно (взимку), то після завершення гри мого другого пальця ноги (біля великого пальця) це білий, а інші пальці мають нормальний колір.

Це просто (швидше за все) проблема циркуляції...?enter image description here

+868
Dinh Thi Thu Hang 13 груд. 2014 р., 12:14:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так, маючи краще зчеплення робить підтягування набагато легше, і збільшує кількість, які ви можете зробити, часто різко.

+863
TECHNICAL SUPPORT 14 лип. 2015 р., 09:23:21

Я кілька надлишкову вагу (ІМТ 28) і в основному сиджу за своїм столом весь день, так що я був досить калорій, позбавлених харчування. Я бігаю три рази в тиждень по півгодини, а іноді і покататися на велосипеді. Я також отримую достатньо сну, так що я отримую багато відпочинку.

Моя вегетаріанська дієта дуже збалансована, я отримую досить волокнами, фрукти, овочі і їдять м'ясо-замінники.

Так от мені цікаво як ваші звички впливають на ваше одужання?

Тобі потрібно якась мінімальна кількість певних поживних речовин при роботі або немає необхідності турбуватися, як довго, як ви, не мають скарг на здоров'я?

Я подумав про це, тому що я починаю більше Домс, поки я не суттєво змінити свої тренування, але ніяк зменшити споживання калорій.

Я хотів би деякі більш конкретні приклади про те, як збалансувати обмеження калорій з повним спектром запасних поживних речовин (макро і мікро).

+852
Neo83131 26 бер. 2016 р., 15:06:25

Я новачок в бігу і я не зацікавлений в тривалих пробіжок або будь-яких записів.

Я починаю бігти в тиждень 10км 6 місяців тому, зараз бігаю за 20 км (з невеликим зусиллям).

Хотілося б зрозуміти, що організм просить під час тренування, можна знайти індикатори, щоб зрозуміти, якщо краще пити воду або чай з цукром або що-небудь eslse?

+842
Univan 8 січ. 2020 р., 19:22:10

Гіпертрофії І Сили


Я часто бачу гіпертрофія і силові тренування використовуються як взаємозамінні, коли є важлива відмінність між двома.

Рецепт тренування стає тільки чітке розуміння того, як реп діапазони краватка в фізіології.


enter image description here

Саркоплазматическая Гіпертрофія

Саркоплазматическая гіпертрофія-збільшення обсягу не-скорочувальні м'язові клітини рідина, саркоплазма. Ця рідина становить 25-30% від розміру м'язи. Хоча площа поперечного перерізу м'язів збільшується щільність м'язових волокон на одиницю площі зменшується, і немає ніякого збільшення м'язової сили. Цей тип гіпертрофії-це здебільшого наслідок високої репутації, "культурист-тип" навчання.


Миофибриллярной Гіпертрофії

Миофибриллярной гіпертрофії, з іншого боку, це збільшення м'язових волокон, як це отримує більше міофібрил, що договір і генерувати напругу в м'язах. При цьому типі гіпертрофії, щільність площа міофібрил збільшується й значно більшою здатністю проявляти м'язову силу. Цей тип гіпертрофії найкращим чином досягається при тренуванні з великою вагою і низьким числом повторень або ексцентриків (перевантаження).


Будьте винахідливі, і зібрали найбільш результативності програми доступні для наших спортсменів або самих себе. Це може означати включення обидва види гіпертрофії тренування в режим, в залежності від ваші цілі і етапу навчання.


+823
Popieluch 3 вер. 2011 р., 04:37:20

Перша вправа-це "накладні пулдаун", іноді називають "лат пулдаун", тому що він в першу чергу націлені на м'язи спини м'язів. Друга вправа-це "повітряні гантелями прес". Можливо, це було навмисно з вашого боку, але вони часто використовуються в якості протилежних навчаннях, один штовхає і смикає.

Що стосується протиборчої вправи для метеликів,"зворотна літати", здається, те, що ви шукаєте. Reverse Fly

+814
foxy01 23 груд. 2018 р., 04:03:19

Мені 17 і я була дуже худа, але у мене були чудові серцево-судинної системи. Я вирішив набухають і я почав вправи і їли на профіцит. Справа в тому, що я набрав багато жиру і м'язи, і я не хочу повністю втратити м'язи при спалюванні жиру. Я 170 см і протягом літа, я була 52 кг, зараз я 65 кг. Я хочу впасти до 60 кг і зробити recomp, я знаю recomp можливий тільки для початківців, але я тільки скористалася м'язи протягом 5-6 місяців. Коли я був худим, я ходив в тренажерний зал, але я тільки стрункішою, та я думаю, що зможу зробити це, але я не знаю як.

+784
Zoli Sky 15 лист. 2014 р., 16:23:14

Є кілька речей, які ви повинні задати собі, перш ніж ви зможете отримати тверду відповідь. Скільки часу ви хочете/ви повинні зробити на біг тренування? Якщо у вас є тільки 4 дні, я пропоную працює на ті дні, що ви не підніміть, як згадувалося вище. Якщо ви хочете трохи внахлест, щоб забезпечити вас з Днем відновлення) моя філософія завжди полягала в ліфт після запуску. Якщо ви запустите свіжий ви можете мати різні форми, якщо ви зовсім недавно закінчили вправу іншою моди. Біг втома або слабкість (особливо якщо ви піднімаєте ноги) може призвести до стягнення, яке може змінити форму або хода. Якщо ви хочете тренуватися все можливе, щоб зберегти гарну форму для травм і м'язи причини пам'яті. Якщо вам доводиться піднімати насамперед в той день, я б Реко чекаючи кінця дня запустити, якщо це можливо.

Знову ж таки, якщо ви вважаєте, що ви не схильні до травм і не хочуть жертвувати підйомно форма від можливої втоми від роботи, відчувати себе вільно перемикатися. Однак, якщо ви вирішите зробити жорсткий бігових тренувань (пробіжок, тренувань, я б потім Реко підняти)

+780
nsle 30 жовт. 2010 р., 07:08:31

Я не експерт в анатомії плечового, але я помітив, що якщо я це зроблю "трицепс-барі" діпи, у мене немає ні болю, ні ударів в якій-небудь плечовий суглоб. Це версія провали, де лікоть піти якомога далі назад, як ніби вони хочуть торкатися один до одного, на відміну від "скриню в стилі" бар провали, де лікті набагато більше розширюються в сторони.

Але, глянувши на скелетних структурах плечового суглоба, я не бачу причин, чому переїзд плечової кістки "задом наперед", а не просто спалювання його в сторони, якимось чином має зробити рух набагато більше ударів-менше (в основному через АС суглоба, який видається найбільш імовірним джерелом вузького місця).

Згоден, просто "скелета/зв'язки" подивитися, можуть минаючи деякі інші важливі деталі як добре --- якщо лікоть спрямований назад (з лопатки прибирається), я можу рухати ліктем вгору тільки досі (я не можу підняти лікоть вище моїх плечового суглоба, коли він вказав позаду мене, наприклад).

Так що, насправді є й інші структури (наприклад, м'язової тканини), що може бути обліку 'трицепс' діпи від болить плечовий суглоб? Я думаю поки це просто дельтоиды, пастки, і довгі трицепси голові просто все натикаючись один на одного, блокуючи тим самим будь-які болі, які викликають або наброс-викликаючи ряди руху.

Редагувати: згідно нижче зображення, що саме заважає розширенню плече сагітальній повний 360°? Це розтягування дельтоподібних м'язів, або деякі оклюзії між задньої групи м'язів натикалися один на одного, або щось ще? Так що це дозволяє мені робити трицепс зручно опускається без болю, ні ударів. enter image description here

+778
Charls 4 серп. 2018 р., 13:15:02

Я особисто не користувався інструментами, але добре відомо, потужність склопідіймача Майк Tuscherer робить. Вони допомагають аналізувати силу ви прикладаєте до бару. Коли ви поєднуєте інструмент, як, що з компенсуючим навчанням прискорення, він може сказати вам, наскільки добре ви прискорюєтеся через ліфт, так як це стає більш механічним вигідно.

Інструменти, які найбільш корисні при порівнянні рядка тренувань. Припустимо, ви тренуєте як Сема Берда, де ви залишаєтеся у тому ж вазі і намагатися звести до мінімуму час, що потрібно, щоб підняти його на 5 комплектів 5. Сем спочатку збільшує швидкість повторень, використовуючи кішку, поки там дуже мало змін у тому, що перш, ніж він зводить до мінімуму час відпочинку. Інструмент скаже вам, чи є ваш бар швидкість і виробничі потужності збільшуються або залишаючись незмінними.

Чим більше набраний у вашій техніці, тим більше корисний гаджет стає. Якщо ви не тренуєте як Сем Берд, і ви дійсно не піклуються про кішку або швидкість барі, то ці одиниці не буде великої користі для вас. Коротше, вам, можливо, доведеться змінити спосіб ви тренуєтеся, щоб використовувати його.

+636
Trond 5 серп. 2017 р., 17:32:08

Я досить регулярно працює близько 5 років. Я завжди біжіть по дорозі. За останні 4 тижні у мене новий маршрут, який вимагає, щоб я біжу по тротуару. За цей час я розробив невеликий біль в моєму ремонті щиколотки. Я про 230lb це були між 255 і 230 все це час) і моя кісточка має 2 пластини і 12 гвинтів в ньому.

У мене були болі в колінах і інших болю в нозі в минулому, які регулярно йде з полегшенням. Поки голеностоп не перестали боліти (On і Off). Може твердість тротуару зробити досить велика різниця для мого тіла, щоб почати серйозну проблему?

+622
Vlad26ru 11 бер. 2012 р., 09:05:01

Математика:

При прийнятті цілей краще подивитися на математику, щоб бачити об'єктивно, наскільки реально щось.

Мета: 370 фунтів
Струм: 215 фунтів
Цілі: 155 кг
Строки: 1 рік або 12 місяців або 26 дл тренувань
План: збільшити дл по 6 кг на кожному тренуванні на 1 рік

Проблеми:

Зараз від робити математику, ми можемо виявити декілька ліній розлому в плані. По-перше, не можна збільшувати вагу з кроком 6. Цю проблему можна вирішити шляхом купівлі дробові тарілки з Амазона і приносити їх з собою в тренажерний зал.

Другий і більш кричущі проблеми в тому, що математика демонструє, як кілька тренувань ви. Оскільки ви працюєте тільки дл раз в два тижні ви отримаєте тільки 26 загальний шанси збільшити ваше робоче навантаження. Тому що ваша мета настільки висока і частоту тренувань є так низько, ви не залишаєте собі з абсолютно нульовий поблажливість для відмови, плато, та/або deloading.

Приймати ці проблеми до уваги, поряд із вже повільним прогресуванням на ДЛС досі, додає той факт, міцності набагато важче, як ви прогрес далі, і відповідь на ваше питання - ні, ви не можете досягти своєї мети, використовуючи ваш поточний підхід.

Наступні Кроки:

Наступним кроком для вас повинні бути пріоритети всіх ваших цілей і зважити ті, які ви найбільше хочуть, щоб зосередитися в цьому році. Як і інші відповіді вже зазначалося, занадто багато суперечливих цілей буде тільки пошкодити ваш прогрес. Якщо ДОС не є вашим пріоритетом, то знайдете більш низькі і більш реалістична мета, щоб відповідати вашої поточної робочої навантаження. Якщо, проте, вони є пріоритетними тоді знайти спосіб робити їх частіше, так як це дасть вам більше шансів побудувати свою силу з його, поряд з більш поблажливості за помилки і плато, коли вони приїдуть (а вони будуть).

+621
branchini 16 вер. 2014 р., 15:21:21

Навіть пункти перераховувати початку на декілька спірно для різних людей. Для діабетиків, абсолютно необхідно більшу кількість калорій з білків і жирів в 40% калорій за рахунок вуглеводів-це занадто багато для пошкоджених діабетичної ендокринну систему для обробки. Для спортсменів, різниця стає ще більш складною. Будь спортсменів ми говоримо? Витривалість спортсменів, таких як марафонці? Чисто силові атлети, як олімпійський штангісти? Або якийсь мікс з двох, як бейсбол або регбі? Я не можу собі уявити, штангіст, намагаючись джерела 40% своєї енергії від вуглеводів - просто немає слів, вони брали досить сировини, щоб замінити величезної шкоди їх тренування для м'язів.

Ми також повинні бути чітко від типу волокна, про які ми говоримо. Легкозасвоювані клітковина з пшеничних сортів хліба, всі висівки і т. д. Ці волокна можуть бути розбиті на вашій системі, але зазвичай не надасть вам величезну кількість живильної користі. Він головним чином використаний для розробки інет вуглеводів в їжу, знімаючи їх із загальної кількості вуглеводів. Неперетравлювані волокна надходять в основному з овочів, і деякі фрукти, такі як яблука. Це волокно, яке допомагає ущільнення і пляма твоє нутро, щоб зробити травлення і все інше набагато легше.

Перетравлювані волокна дуже корисні для різання схем і допомагає підтримувати хорошу кишкову середу флори, але, як правило, люди отримують багато і це не проблема. Правильне вживання трудноперевариваемой клітковини стосується безпосередньо здоров'я травної системи, і це завжди викликає занепокоєння.

Причина, я думаю, вам не знайти верхня межа є те, що більшість теоретичних проблем від вживання занадто багато волокна в основному вирішуємо самі. Споживали надто багато легкозасвоюваній клітковини буде означати, що ваше тіло витрачає занадто багато часу на пробивання речі, які не надає багато їжі. Ваше тіло буде реагувати на це, викликаючи гостру тягу, для чого він потребує, і ви не відчувати себе задоволеним, поки ви не задовольните його. Споживали надто багато неперевариваемых волокон теоретично може покрити ваші кишки занадто щільно, щоб поглинати мікроелементи, яких потребує організм (наприклад, вітаміни) від нормальної концентрації. Однак, овочів слід споживати, щоб досягти цього настільки багаті цими мікроелементами, що ви будете мати набагато більш високу концентрацію в кишечнику, в будь-якому разі! Ось гарна стаття з волокном огляд і пристойну кількість цитованих джерел для подальшого читання, якщо ви хочете його.

Як завжди, для активних людей #1 всього зосередитися на макроелементи. Починаю хвилюватися про такі речі, як це відмінний спосіб, щоб забратися з траси і не побачити лісу за деревами. Це велике питання, але його вплив в цілому на фізичний стан, особливо з точки зору підготовки, не збирається бути поруч, як великий, як отримати правильне поєднання білків, вуглеводів та жирів у вашому раціоні на ваш навчальний план.

+607
user35636 27 лист. 2014 р., 08:20:38

На жаль, ви виявили один з ризиків тільки навчання. І, хоча відповідь Алека може бути, їй хтось, хто дивиться" відчував ніякої гарантії, що ви зменшите ризик отримання травми. Наприклад, припустимо, ви запитаєте "бувалих" людини на місце. Вони не знайомі з вашою навчання і що ви очікуєте від візиту. Навіть пояснюючи їм це залишає його відкритим для інтерпретації. І тут ще питання часу. Якщо часу вашого корректировщик не збігається з тим, що ви очікуєте, ваші шанси на травми може зрости.

Кращим підходом буде тренуватися з партнером, який знає, що ви очікуєте. Поки це ще не ідеальне рішення, мати партнера, який розуміє ваші цілі і що ви очікуєте від кожного підйому слід зменшити ризик отримання травми.

Якщо партнер не доступний, є ще одне рішення, яке може знизити ризик травми. Припускаючи, жим лежачи ліфт, я хотів би спробувати з допомогою машини Сміта , так як він має невід'ємне зорові функції вбудовані в конструкцію. І, хоча машина Сміта має деякі недоліки, Одним з переваг є можливість виконувати ліфт без корректировщик.

+579
h404bi 17 лист. 2013 р., 07:32:09

Мені подобається відповідати на все, але ви не повинні працювати ваш прес і ікри кожен день. Це займає багато часу, щоб працювати на них, і роблять це з днем відпочинку між ними допоможе поліпшити ваше ядро без можливості перетренування. Багато статей, які ви можете прочитати відображається анатомії людини і дати вам можливість усвідомити, що ваш трицепс становить більшу частину вашій руці. Ізоляція біцепса в один день не буде в довгостроковій перспективі створити більш сильні руки, тому я вважаю, що той день в іншу частину тіла або просто відсунувши інші дні до заміни вівторках, як те, що Джеймс Півдня відображатися вище в ясній формі.

Це було б корисно, якби Ви були, щоб включити біцепс зі спиною день, так що грудях і спині може бути тільки спину і біцепс. Плечі і трицепс можуть включати грудної клітини. Тоді тільки один день, як п'ятниця вже біцепси і трицепси. Це допоможе, тому що завжди є можливість розірваної м'язи від нестачі повноцінного відпочинку. Особисто я користувалася три дні і спліт чотириденний спліт з точки зору навчання опору.

Все це може бути досягнуто за допомогою комплексу вправ, оскільки у вас є ліміт часу...якщо ви можете включити більше часу для тренувань, то вправи ізоляції можуть бути додані також.

Всі інші також підкреслив важливість харчування і сну, але я висловлю його. Більшу частину вашого тіла поповнення і розвитку результати від правильного харчування і сну.

+557
Dale Michaels 12 лют. 2019 р., 11:29:53

Є наукові докази на підтримку навпаки... по суті Ганс Сельє висунув основні теорії приблизно в 1925 році, що визначає наше розуміння стресу і адаптації званого загального адаптаційного синдрому. Ця теорія заклала основи щеплення і всі теорії навчання. По суті, коли ваше тіло знаходиться під тій чи іншій формі стресу, він повинен адаптуватися до цього стрес, щоб краще впоратися з цим в наступний раз. Саме тому ін'єкції слабкіше отрути у вашій системі може поліпшити свій імунний відповідь на подібний сильна отрута. Це також пояснює, чому ми сильніші, коли ми піднімаємо важкі предмети.

Ми вдосконалили цей базові теорії кращого розуміння нашого тіла, який красиво підсумував в книзі практичне програмування для силових тренувань доктора Кілгор і Марк Rippetoe. Важливі біти:

 • Вправа є специфічним. Робочі руки не зробить ваші стегна сильніше.
 • Є кілька метаболічних шляхів для отримання енергії для м'язів. Не всі вправи призводить до того, що енергетичні системи адаптуватися таким же чином.
 • Є різниця між силою і витривалістю.

Тепер, як Rippetoe це люблять підкреслювати, більше сил тільки допоможе вам у всіх областях. Тим не менш, існує помітна різниця в типі сили, необхідні для роботи протягом 4 годин поспіль і більш інтенсивних навантажень необхідні в піднятті важких предметів. Насправді, більша витривалість зусилля вимагають аеробні кондиціонування. Це знаходиться в різкому контрасті з анаеробних шляхів, необхідних для спринту (на відміну від вашого марафону).

Оскільки вправа є специфічним, і ви повинні оптимізувати свій аеробних метаболічних шляхів, вам необхідно вибрати вправи, які сумісні з типом навчання, що потрібно для бігу на довгі дистанції. Сумісність орієнтовані на витривалість вправа включає в себе:

 • Біг (довгі дистанції)
 • Велосипедний спорт (довгі дистанції)
 • Плавання (довгі дистанції)

Виглядає знайомо? Ось-ось, три найпоширеніших сумісні вправи, що становить триборстві. Важка атлетика насправді буде працювати проти вас, тому що він є анаеробної активності. Їзда на велосипеді і плавання може допомогти вам в тому, що вони можуть чинити більший опір, змушуючи вас працювати. Що, в свою чергу, допоможе вашим ногам стати сильніше, при цьому використовуючи ті ж метаболічні шляхи, в результаті чого ви, щоб докласти менше зусиль при кожному кроці. Те ж саме буде в тому випадку, якщо ви постійно збільшуючи нахил на біговій доріжці.

+555
user42469 9 бер. 2017 р., 03:39:52

Що є кращою практики, оскільки великий палець поєднується з повагою до бару?

Я зазвичай палець вирівнюється з іншими пальцями, але мене часто запитують, чому я не обернути палець навколо штанги (і форма кулак). Вони говорять, що він виглядає небезпечно, але будь-хто, хто використовує цю хватку знає, що він відчуває себе так добре, як обгортання.

Крім того, якщо в барі котиться з рук, великий палець смішного невідповідним, щоб зупинити його. Але це, як ми всі знаємо, це взагалі не проблема в будь-якому випадку.

Моя причина-це в основному комфорт, як я не досліджував кращі практики.

Що ви робите, і чому? Бонус голоси для джерел, як завжди.

+503
CaptainSkyfish 7 вер. 2011 р., 03:22:03

Мені сказали, що це найкращий для певної групи м'язів, щоб дати їй пару днів відпочинку між тренуваннями і тому щоденні віджимання шкідливі для м'язів рук. Це правильно?

Я питаю з точки зору здоров'я, а не масу/чинність, або нічого. Тому решту я згадую тут вважається за своєю функції ремонт, а не на її посилення функції.

+453
Issam Bentaleb 14 жовт. 2010 р., 08:47:25

В моєму місцевому тренажерному залі, метелик пристрій мульти-тренажерний зал не працює належним чином. Я хочу мати правильної форми і ріже моє тіло, особливо живіт частина. Може хто-небудь дати відповідну заміну пристрою або тренування? Ну я маю на увазі це..

This is what I mean by a _Buttefly_ machine

+441
M Faizan Saeed 9 бер. 2014 р., 16:02:53

А відповідь тут. Це не завадить вам пити воду перед фізичної активності. У короткостроковій перспективі це може викликати м'язові судоми, тому що все, що вода рухається навколо. Це може звучати дивно, тому що це іноді реально чути як вода хлюпоче.

Деякі люди мають залізні шлунки і не мають якої-небудь з цих незручних наслідків. Інші можуть отримати їх практично відразу. Нібито це можливо, щоб привчити себе справлятися з великими обсягами їжі/води під час тренування. Ви б його як-небудь поїзд. Почніть з чверті літра за пару тижнів. Потім підлогу-літра, потім 3 чверті літра і так далі.

Однак, немає ніякої користі для різання тренування, тому що ви отримуєте спазм у шлунку від пиття занадто багато. Там також немає причин, щоб так багато пити, якщо ви не збираєтеся виходити на деяких довгих (> 1 години) витривалість біг/велосипед/плавання/інтенсивної фізичної активності.

+395
Kris 2 трав. 2019 р., 15:52:02

Я думаю, це тому, що загальна температура тіла впала, і, отже, потрібно більше часу, щоб нагріти і потім ви потієте менше, і не сушить так швидко. Завтра я роблю гонки 8К і буде першим купатися, тільки на 15 хв...

+391
bitsoflogic 13 лют. 2011 р., 17:11:13

Я додав 300 віджимань в день за останні кілька місяців в моєму житті. Це нарощування м'язової маси?

+386
user82276 26 січ. 2010 р., 18:14:18

Деяких медичних продуктів (наприклад, смарт-ваги) похвалитися тим, що вони вимірюють швидкість серця пульсової хвилі. Чи є користь в контролі цей параметр і намагаються "покращити" його через тренування/їжі?

+371
frito 6 трав. 2015 р., 21:52:11

Кроссфіт-це фітнес-програма, розроблена Грег Глассман. Програма тренування за кроссфіт практикується членами (станом на 2012 рік) приблизно 4400 афілійованих тренажерні зали , більшість з яких розташовані в Сполучених Штатах, а також особи, виконуйте щоденні вправи, розміщеному на сайті компанії.

Дивись Вікіпедію Кроссфіт

+367
Prix 20 квіт. 2011 р., 08:27:34

Я помітив, як я став старшим, що мої руки, як правило, стають холоднішими і швидше, коли на відкритому повітрі в зимовий період. Особливо це напружує взимку на лижах, де я повинен бути ще більш уважними профілактики обморожень тоді мені довелося, коли я був молодшим. Схоже, що загальний наклад моїх кінцівок зменшилася з плином часу.

Я цікаво, якщо є які-небудь вправи або які-небудь харчові способом я міг би поліпшити можливості для мого тіла, щоб тримати руки і ноги в теплі? Або довгостроковий preventitive або що я можу зробити прямо перед тим, як вийти на вулицю?

Я повинен додати, мені 30, я бігаю регулярно (5км більшість днів), і намагайтеся з'їдати досить розумна дієта.

+366
malik umais 24 лист. 2016 р., 22:52:24

Це ніколи не занадто пізно, щоб поліпшити своє здоров'я і фітнес. Ви не можете бути в змозі отримати точне статури необхідно через зниження тестостерону, але це не означає, що ви не можете поліпшити те, що у вас вже є. Оскільки ми старіємо, ми не виробляємо таку ж кількість гормонів, як ми робили раніше в житті. Все це означає, що вигоди фітнес може бути важче досягти. Це не означає, що ви не можете зробити прибуток. І що ще більш важливо, поліпшення якості життя в результаті здоров'я та фітнес, спосіб життя, Безумовно, переважає м'язистого тіла.

+347
Alexey Gorbachev 16 вер. 2014 р., 14:43:45

Є програми, такі як Чи syncmytracks , які намагаються синхронізувати свої тренування з десятком основних постачальників, і більшість додатки додали можливість синхронізації з принаймні одним з агрегаторів, наприклад. Підходить Google, Apple Здоров'я, Як MyFitnessPal.

+199
Numenorean 4 квіт. 2011 р., 19:53:34

Існує два основних небезпек для ваших рук при захопленні речі: розвиток мозолів і пухирів. Якщо у вас є пухирі (ділянка шкіри, що покриває кишеню кота), це тому, що ви дозволили здійснювати рух в свої сили.

До речі, щоб зменшити мозолі і запобігти пухирі навчитися рукояткою знаряддя, тому вона не рухатися в руці:

 • Якщо при виконанні руху витягувати, покладіть руку на реалізацію так майданчик (площа долоні, де пальці кріпляться) знаходиться в Контакті. Оберніть пальці і інше зчеплення в барі таким чином, що стискається, але не затискаючи подушечку свої сили.
 • При виконанні штовхає рух, місце, знаряддя в долоні так, що він спочиває на згині великого пальця і підставою долоні. Оберніть ваші пальці і стисніть реалізувати так, що бар, гантель, ручка повністю підтримуються на долоні, де вона з'єднується з зап'ястям.
 • У будь-якому випадку, зчеплення реалізувати щільно так, щоб вона не пересуватися в свої сили.

Навіть без крейди, просто навчившись правильно зчеплення реалізує зможе запобігти пухирі і звести до мінімуму мозолі. Що сказав, все, щоб допомогти ваші руки залишаються сухими протягом вправ поліпшить ваше зчеплення, і, отже, подальше скорочення мозолів і пухирів. У порядку переваги:

 • Крейду. Це золотий стандарт, використовуваний гімнасти, Олімпійські важкоатлети, пауерліфтери, і просто про будь-якому виді спорту, де сила над своїм власним тілом та іншими знаряддями потрібно.
 • ЕКО кулька Metoleus. Це альтернатива крейдяний, який виробляє менше безладу. Він працює, але не так добре, як крейда.
 • Рідкий крейда. Це альтернатива крейдяний, який не залишає слідів позаду. Він тримати хоч руки хороші і сухі.
 • Спортивне стрічки. Стрічка добре працює, коли у вас є сирих місцях, які повинні бути захищені, але це не для спітнілих рук.
 • Стопка свіжих рушників. Ти будеш пітніти, якщо ви робите все правильно, значить вам доведеться тримати висушивши руки.

Ви помітите, що рукавички не увійшли до цього списку. Рукавички насправді роблять ситуацію ще гірше:

 • Рукавички зроблять ваші руки більш піт, викликаючи бар більше рухатися в долоні.
 • Рукавички сильніше стискаючи в цілому, викликаючи сприятливі умови пухирі і мозолі трапляються частіше.
 • Рукавички представляємо нові точки тертя, тобто нові місця, які ви можете зробити бульбашки, які ви не отримаєте, якщо ви не носите їх. Яскравим прикладом міг би бути область між пальцями.

Бульбашки повинні бути видалені. Найкраще, що можна зробити, це поп-міхур, очистити його і використовувати спортивне стрічки під час тренування. Потім знову очистити її і покрити її групи допомоги. Вони повинні зажити досить швидко, поки вона не заразитися.

Мозолі просто потрібно контролювати. Коли вони починають стає занадто великим, взяти пемзу, щоб сточувати зайве, але не видалити його повністю. Застосування лосьйону після очищення від вправи також можуть допомогти.

+198
Abdulrahman Yousif 23 січ. 2014 р., 13:21:42

Це здоровий чи це руйнівно для тренування м'язів, поки вона ще болить після попереднього тренування?

+135
Asare Joseph 19 лист. 2019 р., 20:45:10

Ви повинні бути конкретними про ваших цілей перший і їдять відповідно. М'яз завжди приходить з ціною. Ціна в умовах важкої роботи, дієти і повноцінного відпочинку.

Давайте розбити його.

Ти сказав: "Я ходжу в тренажерний зал вранці близько 8 ранку не їж і не п'єш".

Це помилка. Неважливо, що ви хочете, перед тренуванням прийом їжі є обов'язковим, особливо в ранкові години. Те, що тіло може легко поглинути, як домашній коктейль(я вже не кажу про протеїн) є багато коктейлі ви можете приготувати вдома. Ще, трохи молока і яєчного білка можна зробити. Якщо ви тренуєтеся без їжі у вашій системі, ваше тіло використовує енергію і поживні речовини з м'язів і, як наслідок, ти не бачиш результату, який ви хочете. Всупереч старим переконання, що втрата жиру відбувається під час тренування, ні, не відразу, а години після неї. Так, їжте як мінімум за годину до тренування. Крім того, вранці ви вже перебуваєте в режим голодування і ваш організм потребує енергії після тих годин сну. Перехід безпосередньо до тренування, ви зробите ведмежу послугу собі.

Друга-після тренування їжі. Потрібно вживати достатню кількість білка і вуглеводів після тренування, щоб заповнити вимоги і насос харчування для клітин м'язової тканини.

Обід і вечеря повинна містити гарне кількість макросів та мікроби принаймні один грам білка на кілограм ваги тіла, а щоденне споживання від того, що ви їсте. Разом з тим, потрібно з'їсти достатню кількість фруктів і овочів, щоб отримати мікро-поживних речовин. Основне джерело харчування-це харчування.

Пересортиці порад вашого інструктора, ви можете довести його неправоту, якщо ви їсте добре, тренування правильно і добре відпочивати. Добавки, щоб компенсувати дефіцит в їжі, вони не їжа. Для гарного плану дієти, реєстрація на форумах і YouTube. Кращий план дієти є той, який ви виберете для себе, зберігаючи повне харчування на увазі.

+108
Adriaan Kemp 9 груд. 2017 р., 11:26:30

я шукаю, щоб почати робити 5х5 (або спеціально), але у мене клас 2 змінного спільне поділ на моєму плечі деякий час назад. мій фізіотерапевт мені робити обособлений, щоб допомогти зміцнити м'язи, що підтримують суглоб, а тепер дозволив мені почати робити будь-ліфт, що я хочу, просто раджу, що я почну з невеликої ваги і поступово рости, і що я продовжую робити вправи, раніше він прописав.

з вище сказав, Я не впевнений, як включити мій нинішній реабілітаційний обособлений в сл 5х5. я знаю, що вся ліфтів орган повинен допомогти задіяні всі м'язи, але я хочу, щоб зосередитися на своїх плечах так само, щоб переконатися, що я не регресувати. нижче мої реабілітаційні вправи, і СЛ 5x5 тренування шпагат:

реабілітаційні вправи (кількість повторень 3х10, 2-4 рази на тиждень): сидять рядочком, лат тягнути вниз, зворотний палубі двк, 
 і нахил жим від грудей
тренування (повторень 5х5, 3 рази/тиж): присідання, жим лежачи, штанги поспіль
Тренування Б (повторень 5х5, 3 рази/тиж): присідання, накладні жим, станова тяга(1х5)

мої початкові думки, щоб мати штангою рядку замінити сидять поспіль, мої LAT витягає вниз (навпроти пл преса), і мій нахил жим від грудей Б (навпроти жим жим); я не маю поняття, де поставити зворотний палубі двк.

будь-які поради з вдячністю.

+87
Thanhlt Lythanh 21 лют. 2013 р., 06:05:22

Я просто почав робити підтягування близько двох тижнів тому на турнік (той, що поміщається на дверній коробці - схожий на цей).

В день після того, як я почав, я отримав м'язову біль у всьому плечі і верхньої частини руки. Я перестав робити підтягування протягом двох днів, поки біль у м'язах не було.

Я продовжував робити підтягування на щоденній основі після цього, але двома днями раніше, я відчув біль у правому плечовому суглобі, коли я опускаючи моє тіло. Вона також стає боляче, коли я піднімаю праву руку вгору. Біль терпима і не так інтенсивно. Це тільки стає боляче, коли я опускаючи моє тіло від положення підтягують і піднімаючи праву руку вгору.

Я вирішив припинити підтягувань за один день - біль теж зупинився, навіть коли піднімаю свою праву руку. Я продовжував робити підтягування сьогодні, але я знову відчув біль у правому плечовому суглобі при опусканні моє тіло.

Як я можу оговтатися від болю? Також, як не допустити або уникнути біль знову виникає, коли робиш віджимання?

+53
ApexFred 26 квіт. 2015 р., 23:48:03

Я пішов би з більшого. Схоже, він не такий хворий сидить на ваших плечах.

Маленький ще здається, що він буде приймати тільки маленькі тарілки. Це буде дійсно межа, скільки ваги ви можете поставити на.

Ви повинні запитати їх, що вони можуть отримати олімпійські штанги, як це те, що люди зазвичай використовують.

+29
LWP 24 лют. 2010 р., 01:19:13

Багато хімічні процеси, які використовуються, щоб бути трудомістким і виснажливим можна обійти, електронна.р мігрень, дефіцит вітамінів, поганий зір.

Тренування на витривалість і м'язовий анаболізм лише хімічні процеси. Є теоретична причина, чому вони завжди робили через виснажливі вправи?

+17
Bonnie Gong 29 серп. 2018 р., 15:07:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil