Як я повинен робити віджимання, щоб отримати кращу груди?

Мені сказали, що віджимання корисні для грудей.

Я пробував деякі і не зовсім відчуваю це в моїх грудях, сила, на моїх руках.

Як я повинен зробити це, щоб зосередитися на грудях?

+937
fvm 26 січ. 2018 р., 15:42:54
31 відповідей

Це може бути цілий день в особистій практичній конференції, так що вибачте, якщо ми введемо достатня кількість.

Загальна розминка

Ви хочете піти з динамічною статичної розтяжки. Статичні-це розслаблюючу типу розтягування. Ми не хочемо робити що наш організм, перш ніж потрапити в більш інтенсивні вправи. Ми хочемо поступово інтенсивність, що динамічна розтяжка може забезпечити.

Сказавши це, у мене були деякі клієнти, які будь вони в йогу, в 50-х роках і використовується в звичку, вони будуть робити статичну розтяжку, перш ніж почати їх обтяжень. У мене були клієнти отримують в спортзал за годину до мене, щоб зробити цю роботу.

Що приводить нас до Терезам бути частиною розминки. Якщо хто-то робить незалежно від типу розтягування, перш ніж ми почнемо навпочіпки, ми не просто стрибати на їх максимальна вага присідання. Ми як і раніше тепло-до цієї роботи, що по суті додає більш динамічною розтяжки.

Тобто, статичний розтяг не величезний ні-Ні / людина помре. Це не бажано, але він може бути працював.

Специфічна розминка

Якщо ви кого-то з плеча історії хірургії, ви могли б мати деякі вправи, які ви хочете зробити все, не хвилює. Як і деякі обертальної манжети роботи.

Ваг проти кардіо

Немає ніяких жорстких правил тут. Пріоритизація-це тема

 • Якщо ви когось, хто зацікавлений у максимізації їх продуктивність, то роботу серцево-судинної системи, зазвичай повинні виконуватися в першу чергу.

 • Якщо ви найбільш стурбовані підйому продуктивність, то піднімаючись слід зробити в першу чергу.

Ви робите те, що найбільш важливо для вас по-перше, тому що коли ви кілька свіжих. Що робиться першим, отримує найбільшу увагу, як увага є обмеженим ресурсом.

Ви використовували ліфт з'єднання проти приклад ізоляції ліфт. Це в основному правда. Головним чином тому, що з'єднання підйомники є більш інтенсивними, так ризикованіше -жим лежачи більш небезпечний, до плечей, ніж бічний піднімає - таким чином, вони повинні бути зроблено, коли особа знаходиться найменше стомлення.

Однак, якщо ви культурист хоче наростити трицепси і жиму лежачи, не зачепивши їх, ви не могли б дбати про рухах з'єднання робиться в першу чергу.

 • Для більшості, вони не мають домінуючу мету. У тих випадках ви робити що краще для вашого графіка. Найбільше занепокоєння з звичайні люди насправді дотримуватися рутини.

На моє особисте навчання клієнтів, якщо вони до мене в 5 вечора із-за роботи, я не збираюся сказати їм, щоб раніше піти, щоб вони могли робити кардіо перша робота. Ми першим поїздом, який буде в основному навчання опору, то вони можуть потім вдарити по кардіо. Або ми просто зробити навчання опору кардіо елемент, наприклад, кругове тренування.

Якщо більш інтенсивного кардіо, як біг хоче бути зроблено, тоді, можливо, ми будемо світитися заздалегідь роботу ніг. І це не обов'язково повинні бути кожен день. Якщо ми тренуємося три дні в тиждень, але вони виконуються тільки два, то у нас ще є один день ми можемо вдарити по ногах важче вага мудрим.

У мене було багато клієнтів, які будуть тренуватися з ранку, потім гуляти по ночах, тому що обидва занадто багато відразу часу. Це абсолютно нормально. В якості альтернативи можна говорити, що людина, яку вони повинні прокинутися раніше. Це нещасний для більшості, і горя не довгостроковим співучасником ми хочемо.

Прогрів протягом ваги

Давайте розбити його на верхню і нижню частину тіла.

Якщо це наше перше верхнього і нижнього підйомів тіла день ми хочемо розминки. По силі середній, я працюю людей до своєї роботи набори з 2-3 розминок сетів. (Більше сила, часто більш теплих комплектів.)

Якщо ми у другій частині тренування, після розминки можна скоротити, якщо не відберуть. Це вправа залежить. Якщо після робити деякі жиму лежачи, потім ви перейдете на мотузка tricep розширення, ви, ймовірно, не потрібно багато розминки для цього вправи.

Якщо ви збираєтеся жиму лежачи на підтягування пізніше, то ви хочете розминки як ви робили в жимі лежачи. Підборіддя-UPS є набагато більш інтенсивні вправи (використовувати більше м'язової маси), та м'язи, які беруть участь у не відносяться до жиму лежачи. Жиму лежачи отримує трицепс розігрівається; це не біцепс.

Гнучкість / Мобільність

Я йду з наповнювачем набори. Приклад:

У перших двох вправах ми працюємо ДВК та латів (серед інших м'язів). У третій вправі мобільності, то послабити ці м'язи.

Я зазвичай або йти по цьому шляху роботи Площу, потім зменшіть цій області, або я розбити його на секції тіла. Де ми працювати верхню частину тіла, потім розслабити нижню частину тіла.

В іншій частині тренування або на інший день, ми будемо працювати нижня частина тіла, але й розслабити верхню частину тіла.

Більшість людей час між підходами або сидить, дивлячись на їх телефон, або гуляти. Робити деякі мобільністю працювати більш продуктивно, і не може відняти від підйомників. Ми також можемо додати ще дещо бомж плече.

(Тому що ми в середині тренування тут, це все-таки переважно динамічного типу мобільність і гнучкість роботи.)

Основна робота йде до кінця

Його зазвичай викидають, що 80% людей відчувають біль у попереку в якійсь сцені.

Ядро може бути частиною цього. Але це звичайно не основна сила, якої не вистачає. Як правило, здатності людини використовувати свої ядра протягом тривалого періоду часу, або при втомі.

Наприклад, хтось біля дошки, і це буде легше для їх основний утримувати спину в нейтральній на початку тренування, ніж наприкінці. У цьому випадку, ми насправді хочемо в цій втоми.

Перекладаючи, що протягом дня, якщо у людини біда з переднього нахилу тазу, вони, як правило, можуть тримати себе в нейтральних, якщо вони про це думають. Хоча найскладніше-це бути в змозі зробити це протягом декількох годин за раз.

(Це тільки один приклад. Болі в попереку рідко буває такий простий.)

Охолонути не повинні бути кардіо на основі

Улюблене йоги-кінець. Вони часто лягають на їхні спини, роботу над диханням, і слухати музику.

Я хотів зробити версію цього. Я використовую ці дві вправи:

Хіп-качалки: https://www.youtube.com/watch?v=DSSGeymXUgw

Дихання животом Вт/Руки Вгору: https://www.youtube.com/watch?v=2BP9GA5VvWs

Тема кулдаун відпочинку. Думайте про нього, як кіно. Якщо фільм хороший, то 90%, але кінцівка відстій, який впливає непропорційно , як людина почуває про весь фільм. Кінцівки справу.

Зробивши в кінці тренування так само невимушено, як ми можемо, ми можемо змінити те, як людина почуває про те, що їй передувало. Більше деталі в оформлення вашого (пам'яті) тренування більш приємним.

Потрапляючи на біговій доріжці в тренажерному залі, де він зазвичай голосно, зайнятий, якщо не зоопарк начебто, не найкращий. Гей, якщо ви тренування вдома і не може охолодити себе на біговій доріжці, або у вашому дворі з деревами, то все в порядку. Але я зазвичай ставлю людей в кутку або в зал аеробіки, де це тихий і у них розтягнути річ, найчастіше щільно попереку, і працювати на кілька глибоких вдихів в живіт.

Підводячи підсумки

Виділена вище твердого порядку:

 1. Загальна розминка з переважно динамічної розтяжкою.
 2. Конкретні розминки ґрунтується на тому, як ваше тіло в даний час робить.
 3. Вагами або кардіо, з розминки, характерні для цієї вправи напр. якщо ви збираєтеся почати працювати, вам не почати працювати на свій максимальний темп.
 4. Зменшення розминку пізніше тренування. Якщо після виконання підтягувань на турніку ви збираєтеся робити біцепса кучері, вам не потрібен такий же прогрів, якщо такі є, що-підтягування необхідність.

 5. Більше гнучкості / рухливості в Вправи для збільшення продуктивності інших наборів.

 6. Основну роботу

 7. Охолонути, розслабитися зосередитися.
+1000
Kirk M 03 февр. '09 в 4:24

Я їжджу на роботу вранці, але я біжу додому після роботи. Я пробував бігати з звичайний рюкзак, але це не спрацювало. Він відскочив вгору і вниз занадто багато і зносилися мої плечі. Я зараз ношуся зі своїм маленьким кэмелбэк але це тільки мобільний телефон і гаманець. Тому що з кэмелбэк моя навантаження настільки мала, я розробила продуману систему, щоб повернути мої речі до мене додому.

Моїм рішенням було б знайти хороший рюкзак, який не підстрибує, коли я запустити так що я можу просто забрати мої речі зі мною, коли я біжу додому.

Будь-які пропозиції, на яких рюкзаки гарні для бігу? Будь-які поради про те, як працювати з Рюкзак, так що я не зіпсувати спину або що-то?

+979
Trent W 18 вер. 2014 р., 14:31:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ваше тіло потребує, щоб виділяти ресурси як робити нові роботи і відновлення від попередньої роботи, ваш відпочинок буде менш ефективним. Повних дні відпочинку краще, ніж частковий залишок (тобто впираючись ногами під час роботи над верхньої частини тіла). Ваша надбавка сили буде страждати, якщо ви робите кардіо у дні, які могли б бути дні відпочинку. Було б краще робити кардіо в той же день, як ви підніміть, залишивши повний день від будь-якої діяльності.

Крім того, дуже складно правильно запланувати спліт рутина, як ти намагаєшся зробити. Від Mark Rippetoe в практичному програмуванні:

Поширеним способом організувати навчання серед рекреаційних ліфтерів і штангісти-це "спліт" режим, де одна частина тіла або "м'язи група" працювала щодня, поки весь організм накопичив тренування. Якщо "груди" готується тільки один раз в тиждень, навіть якщо тренування може статися кілька днів в тиждень, "груди" не отримують достатньо роботи являють собою перевантаження, і оптимальна адаптація неможлива. За точно так само "скриня", як правило, включають трицепс, так як лава Прес-це улюблене вправу грудей; якщо "плечі" включає в себе натиснувши на "зброю" отримаєте власний день теж, і "назад" насправді означає латів і тому лат pulldowns або підборіддя, це можна викрити трицепс чотирьох і більше тренувань в тиждень. Це поганий приклад навчання організації виробництва розклад, яке включає в себе як неадекватні і надмірні фізичні навантаження частоти.

Далі, Якщо ви не досвідчений Стажист, Немає необхідності для складного планування.

+976
sano 19 серп. 2017 р., 08:36:44

Курка і риба! Особливо риба. Риба містить багато "хороших" жирів і багато білка. Коли ви голодні перекусіть горіхами, протеїновий коктейль або протеїновий батончик. Багато вегетаріанських. Якщо вам потрібен рис, їжте коричневий рис. Я знаю, що це на смак як пластик, але найкращий спосіб це поставити який-небудь scrushed водорості приправи зверху (не дуже багато). Це зробить краще смак.

+949
shengshengman 18 черв. 2018 р., 15:32:55

Я мав кульшового суглоба більше року тому, виходить, що я більше не можу робити якісь вправи, що стискає мої стегна, біг, стрибки, присідання, випади з обтяженнями і т. д. і т. д. і т. д. Мені 43, так це великий опір.

Не дивно, що я втратив занадто багато ваги в ногах (не так багато там, щоб почати с). Я роблю розгинання ніг і підколінного сухожилля кучері, але мені потрібно якесь розмаїття. все, що я досліджував, здається, варіація на присед або випад. Хтось запропонував використовувати therabands, але я не впевнений, як.

Я плаваю так само як тренування і робити брыканием, але не побудувати багато м'язів.

Які-небудь пропозиції?

+917
Apoorva Shekar 7 січ. 2019 р., 20:51:59

Ваше тіло змусить вас затриматися, перш ніж робити серйозні незворотні ушкодження. Поки ви впевнені, що ваші м'язи досить розігріті, перш ніж робити ці важкі заняття, ви не нашкодите собі.

Щоб дати вам ідею, я тренуюся з монітор пульсу. Вартість відпочинку становить 45, я можу витримати до 178 близько години, і поштовх 188 протягом декількох хвилин. Мені 35, ви молодше тим вище максимальна швидкість буде, так що зі швидкістю 3 удари в секунду, або 180 в хвилину, вам буде набагато нижче максимальної.

Що стосується погоди, в холодну Я потяг становить близько 0°C, і не бачив яких-небудь серйозних відмінностей за ЧСС на різних рівнях, це просто займає більше часу, щоб розігріти м'язи.

Читайте про інтервальні тренування, ви побачите, що це саме те, що ви повинні робити.

+865
Peter Naniima 7 трав. 2018 р., 06:52:10

Я б порекомендував:

 • Сніданок - я думаю, це допоможе збалансувати ваш метаболізм протягом дня. Може бути, банан або апельсин і пластівці або бублик, це просто і легко. Сік.

 • Обід - не фаст-фуд. Упаковка обід, як правило, буде дешевше і здоровіше. Деякі завдання складніше, щоб упакувати обід, а салати з окремої гардеробної добре в пластиковому стаканчику. Не дитина кролик салат, але в 1 фунт. людина салат з мигдалем, журавлиною, сиром, шпинатом, не айсберг, червоний/оранжевий/жовтий перець, апельсинові часточки мандаринів і т. д. Пісне м'ясо бутерброд, як Туреччина теж дуже гарні. Кинути в яблуко, може бути, деякі з цих корисні чіпси.

 • Закуски - я часто купую біг-беги з брусниці, сирі та несолоні мигдаль, кинути їх у невеликий посуд і закуска на що. Цукерки червоних лакричках хороші. Відсутність або низький цукор, я думаю.

 • Сода/поп/цукор - ваш організм спалює цукор, перш ніж він спалює інші речі у вашому тілі. Випий води, це також допоможе ваш метаболізм. Якщо ви п'єте багато кави, спробуйте випити зелений чай. Не стільки ударом, який може зайняти деякий час, щоб звикнути. Пиво? Багато вуглеводів в пиві. Десерт? менший розмір? пропустити його іноді?

 • Вправи - все, що отримує ваш пульс. Там, напевно, якийсь оптимальний пульс для втрати ваги... не знаю. Ходіння коляска звучить як відмінний початок. Якщо є невеличкий продуктовий магазин, можна ходити туди часто, щоб зберегти свіжий товар добре укомплектований. Присідання і віджимання вранці занадто великий. Спробуйте почати хоча б дві ЮВ. Біг хреново, але він може бути ефективним. Відмінний Велосипед, катання на гірських велосипедах це дивовижний виклик. Будьте послідовні і намагайтеся відстежувати Ваші успіхи. Можливо, половини милі в одному напрямку, потім назад. Час. Журнал. Може працювати 10 хвилин в одному напрямку. Подумки зверніть увагу на відстань. Журнал.

 • Куріння - привітання з відмови від куріння. Я намагався і намагався і намагаюся, але він продовжує повертатися, щоб вкусити мене.

 • Відповідальність - отримати вашу подругу, щоб підтримати вас. Я впевнений, що вона задоволена не палити, вона, напевно, теж задоволений деяку втрату ваги. Знайти друга або сусіда, ви можете стояти, хто хоче позайматися, бігом, велосипедом, Хитаючи залізо у дворі. Візьміть речі один крок за один раз. Бути усвідомленими. Не здавайся.

Я не nutritionalist або особистий тренер. Це працює для мене. Якщо ви застрягли, або смуток, отримати деякі вхідні від одного з цих фахівців.

+864
Anant Dubey 23 лют. 2013 р., 10:40:12

Ви повинні зробити це в прогресивну сторону. Якщо ви завантажуєте бар з будь зайву вагу, ніж те, що ваші м'язи готові до, що може призвести до травм. Я б сказав Йди роби прогресування 2,5 фунта за пару тижнів. У 36 тижнів ви були б в змозі досягти мети 45lbs що на 20 кілограм. До цього часу ваші м'язи будуть сильніше, щоб впоратися з навантаженням. Це найбезпечніший спосіб зробити це. У цьому рухає его фітнес-індустрії, підйому важких може мати значення, але безпека важливіша. В кінці кінців, ви не хочете хворіти плечі або будь-які інші м'язи, і тренування протягом місяців. Потім почати з нуля. Так, дайте собі час, і робити це поступово. Я не проти важкої роботи, але я бачив людей, жим 500 кг, але вони навряд чи міг грати зі своїми дітьми або зробити деякі щоденні нормальної діяльності без болю.

Так що слідкуйте за тижневий підхід і будьте готові до важкого предмету, і їсте в чистоті і дасть м'язів достатньо часу відпочинку, який становить близько 48-72 годин на рівні ви перебуваєте, або яка коли-небудь зламати вам підходить. Крім того, як Джей Джей запропонував, йдучи на особистого тренера було б ідеально.

+822
Aiyub Munshi 11 лют. 2012 р., 15:43:13

Це необхідно для веганів, хто хоче наростити м'язову масу приймати протеїн, або вони можуть отримати тільки достатня кількість білка з дієти?

+802
Julianacat 17 бер. 2013 р., 14:20:11

У той час як вага ви можете підняти на другому вправі дня буде "помітно поменшало", ефект від цих легше ліфтів не буде. Виконуючи ці ліфти у втомленому стані держави є хорошим способом, щоб зробити упор на витривалість і техніку (як LarissaGodzilla згадував), і набагато краще, ніж не виконувати другий ліфт взагалі.

Ще одна перевага я виявив, що, як ви працювати до великих ваг на другий ліфт, він дає психологічну перевагу, коли намагався потрапити в більш високу вагу в ті дні, коли ви виконуєте що ліфт свіже. Наприклад, сказати на початку цієї програми ви роби станову тягу спочатку на 1 день і присідання спочатку на 2 день. На початку, ви можете тільки присідати на 70% День 1 станова тяга з-за втоми. Через пару тижнів, Припустимо, вам вдасться зробити тренування на 75%. Перейшовши в день 2 сесії присідання на цьому тижні, вам буде вкрай морально готові, щоб домогтися прогресу, як середнє сесії вже підтвердили для вас збільшення міцності.

+785
Kimerr 3 січ. 2013 р., 21:37:22

Замість того, щоб зосередитися на втрату ваги, я збираюся зосередитися на своїй меті збільшення м'язів.

По-перше, я розумію, що як танцюрист існують певні обмеження, які приходять з тим, як ви можете виглядати. Управління ваша вага і фігура вимагають самодисципліни, яка передбачає, що ви їсте прямо і працювати кожен день. Це не означає, що їдять дуже мало, але є те, що вам потрібно для вашої дієти. Як хтось вага-ліфти, не рідкість для мене, щоб змусити мене з'їсти більше, ніж я відчуваю себе комфортно на кілька днів, щоб переконатися, я отримую те, що мені потрібно - і це не рідкість для багатьох елітних спортсменів, яких можна віднести професійні танцюристи.

Щоб збільшити рельєфність м'язів, ви можете зменшити жир або збільшувати м'язову масу. Робити те й інше одночасно дуже складно.

Як вже згадувалося, ваш зріст і вагу в нормальному діапазоні, і втратити занадто багато ваги (ні м'язів, ні жиру) стане згубним. Так що залишає зосередження уваги на збільшенні м'язової.

Кардіо не наростити м'язову масу, він відмінно підходить для багато причин, але ваш танець-це, напевно, досить побачити позитивні ефекти серцево-судинних вправ. Пропуск тренажерний зал, кардіо сесій для чогось ще допоможе з вашою задачею.

Будівництво м'язів вимагає підняття речей, і це не зробить вас 'громіздкий' або 'по-чоловічому' і є необхідною для визначення. Це також допоможе з вашим танці - важкий pylometric вправи, як чистить харчування і скачки коробки буде робити чудеса для вашої вертикальний стрибок, відмінно підходить для макая, але рівним чином і на Гранд бюджет. Вони також будуть будувати великі м'язи на квадрицепси і стегна, і дати Вам велике за. А вправи, як соуси і підтягувань дасть вам визначення в своїх руках, але також дають вам сили верхньої частини тіла і баланс, необхідний для того, щоб деякі гімнастичні вправи.

Коротше, на ваш зріст і вагу, роблять менший акцент на втраті жиру, а більше на створенні міцної функціональні м'яз, яка відмінно виглядає, але і допомогти ви попереду планети всієї в обраній кар'єрі. Удачі!

+765
postdoc4J7 9 квіт. 2011 р., 13:19:02

Це прекрасно, щоб нахилитися. В залежності від інших факторів, ви можете втратити декілька ватів потужності, якщо ви не на крайньому худий, але так як ви не гонки або що-небудь подібне, це не фактор.

Що буде важлива ваша висота сидіння, і в якійсь мірі положення колін над педалями. Коли у тебе педаль в самому низу ходу педалі, ногою плоский ви повинні мати трохи зігніть в коліні. Занадто прямі, то ви повинні рок вашого стегна або носити підбори дуже високі, і якщо вона занадто низька ви робите навантаження на коліна.

Те ж саме з вперед спинку сидіння, коли ви знаходитесь в нижній частині інсульту знову, коліно не повинно бути більше вперед, ніж ваші пальці, або за шпинделем в педаль. Занадто багато так або інакше також розміщує навантаження на коліна.

І скажи своїм друзям, щоб поглянути на будь гонці велосипед, і подивимося, скільки з них сидять, як у вертикальному положенні (коли не їсть і не мочиться).

+741
Jeremy Mason 25 бер. 2015 р., 18:44:43

Питання вже старий, але недавно я сам зіткнувся з такою ж проблемою. В принципі, хлопець (Madcow) написала кілька рядків про додаткових вправ:

Для зброї, вибрати один біцепс і трицепс вправи і виконувати їх в кінці раз в тиждень по 3 комплекти на будь - ваші руки будуть терпіти поразки з усіх витягати і все одно тисне. Якщо ви хочете підборіддя в середу або зробити кілька комплектів pulldowns/ДБЖ в порядку (не машини, якщо ви можете використовувати вага тіла). Основна робота-це завжди добре. Кардіо відмінно - інтервальні тренування-найкращий для цього я тебе просто викинуть.

джерело: http://stronglifts.com/madcow/5x5_Program/Linear_5x5.htm

+710
rst 29 лист. 2019 р., 22:48:47

Якщо це боляче, коли ти так робиш, не роби цього. Ця відповідь є прагматичним.

Є певні ізоляцію трицепсів вправи, які я просто не можу робити, зокрема, трицепсов і дробарки черепа. Якщо я роблю ці вправи протягом будь-якого періоду часу я буду розвивати хворобливу тендиніт. Якщо це тендиніт єдиний спосіб допомогти біль-це дати йому деякий час. Якщо ви хочете працювати ваші трицепси спробувати варіації лавці.

+675
Mavin Marvin 29 лип. 2016 р., 13:29:29

При наведенні на розмір краще зосередитися на одне складне рух для м'язів спини в німецький обсяг навчання способом (10 комплектів 10 повторень) або це більш оптимально робити 1 набір з 10 різних вправи для спини?

Приклад 10 вправ для кожного:

 1. Гантельний ряд

 2. Арчер перевернуту рядок

 3. Кільце особа тягнути

 4. Спину гантелями метелик

 5. Гантелі особа тягнути

 6. Групи особа тягнути

 7. Дробовик поспіль

 8. Пуловер

 9. Зворотний смуговий кросовер

 10. Передній важіль підняти негативи

Приклад 1 Вправи німецькою мовою обсягом навчання :

Штанга рядка 10х10

+491
FPP 25 бер. 2014 р., 21:14:23

Я працюю на деякий час, моя вага близько 150 фунтів (68 кг) і я про 5'7 (1,70 м). Я в жимі лежачи про 135lbs (61кг) і я можу присідати 250 (113kg). Моє питання: які вправи можуть поліпшити мою жиму лежачи та присідання?.

Я хочу бути в змозі піднімати більшу вагу. Я б вважав за краще для exerices, що можна зробити без покупки якого-небудь спеціального обладнання чи йти в тренажерний зал.

+460
arochester 30 лип. 2012 р., 12:30:59

По моєму особистому досвіду дозвольте порадити вам: продовжувати займатися з власною вагою-вправи для 2-3 років, а потім перемкнутися на гирьовий але не повністю, залишаючи вага тіла випереджати, робити всі можливі варіанти, підтягування, підтягування тощо; віджимання, алмазні віджимання, підвищені віджимання і т. д.; діпи, однією рукою соуси, діпи з підвищеними ноги і т. д.; хитання преса, їзда на велосипеді, біг, і т. д.; додати вагу на різні вправи, і після того, як ви відчуваєте, ви не розвиваєтеся, як ви використовували, щоб потім почати піднімати тяжкості. Ви отримаєте великі при збереженні кровопостачання, серйозно, це найкращий підхід ви могли б коли-небудь, подивіться на історію багатьох професійних культуристів, і ви побачите, що вони десь вже судин, коли вони починали, більшість людей, які починають хитатися і не спортивне не набувають естетичний вигляд, і вони виглядають так непереконливо, що навіть після довгих років тренувань і всіляких дієт.

+431
5ubZ3r0 8 січ. 2018 р., 01:50:08

чистий, простий і зручною. Не носіть всі, що міцно, щоб обмежити рух або втратити, що може стати на заваді. Багато важкоатлети використовують кеди Конверс (полотна та стрічки з гуми для підошви) і, ймовірно, воліють ходити босоніж.

+430
Olin Wilson 18 трав. 2012 р., 10:25:52

якщо втрата ваги є вашою метою, то це дійсно не важливо, як втрата ваги це все про скільки калорій ви їсте, але...

перед їжею може дати вам заряд енергії, щоб працювати важче і довше, в результаті чого спалювати більше калорій або...

ви не можете з'їсти перед тренуванням і спалити більше жиру, так як вашому тілу доводиться покладатися на те, що для енергії замість вуглеводів/калорій, які ви тільки що з'їли, так що знову сказав..

неважливо коли, але і скільки ви їсте в цілому за день

+421
Underminer 3 лют. 2012 р., 08:44:31

Просто, щоб резюмувати нашу дискусію. На ваш вагу і висота, ви не страждають ожирінням. Я дуже рекомендую займатися спортом і наступні макроси, які можна розрахувати тут

Дуже хороший сайт, щоб відслідковувати Ваші макроси є додатком MyFitnessPal

Якщо б також заглядати в те, що називається періодичне голодування Але, оскільки ви сказали, що ваша сім'я має історію діабету, я настійно рекомендую говорити з вашим лікарем про це, перш ніж руки. Я слідував цей стиль життя протягом року, і я люблю його.

Крім того, дуже важливо пам'ятати, що вуглеводи не ворог, цукру. Існує безліч різних джерел вуглеводів, які є здоровими, такі як овес та іншу зелень. Ваше тіло потребує вуглеводах та енергії, без цього, ні енергії, ні м'язів.

Правило великого пальця полягає в тому, щоб споживати як мінімум 1 г білка на 1 фунт ваги тіла, це працює для мене, для тисяч інших, і це буде працювати для вас теж.

Кожен день Ви можете зробити деякі кардіо після гирьовий тренування, але легше на початку, побачити свої межі, не травмувати себе і найголовніше, отримуйте задоволення.

Що стосується джерел білка, спробувати отримати всі з цільних продуктів, якщо ви не можете тоді звернутися до протеїнові порошки. Вони допомагають, але вони не можуть замінити хорошу їжу. При купівлі протеїну, дуже важливо отримати якомога більше білка на порцію, як це можливо і тримати низький рівень цукру. Після тренування у вас є 24-48 годин(в залежності від вашого тіла), щоб споживати білки, так що не слухайте добавки з швидкого вивільнення або повільного вивільнення білків. Звичайний сироватковий протеїн буде робити трюк.

Веганство-це тягар, і в залежності від того, як хардкорщику, що вам ваші джерела білків буде тремтіти. Яєчні білки є кращими там. 1 яєчний білок = 4 г білка. Курка також є дуже хорошим джерелом білка. Як вегетаріанець, ви могли б отримати свій білок горіхів,бобів,сої(але оскільки ви чоловік, я не рекомендую сою до вас, власне кажучи, я хотів триматися якомога далі від нього). і звичайно, кращий бодібілдинг харчування там : вівсянка.

+417
Kris Olinger 18 трав. 2018 р., 13:20:33

Коли я роблю присідання, я ставлю ноги трохи ширше, ніж ширина плечей, загострені назовні приблизно 30 градусів. Я як і раніше насилу утримуючи рівновагу на шляху вниз, не нахиляючись вперед сильно. У мене ноги не особливо гнучка, у мене туго ахіллового сухожилля і підколінні сухожилля, і я думаю, що я не в змозі зігнути мою нижніх кінцівок занадто далеко, щоб тримати свою вагу по центру ноги. Я в принципі впасти назад і мої "м'язи гомілки" видає, Якщо я підходжу навшпиньки.

Я спробував з допомогою малих ваг під мої каблуки з деяким успіхом, але я цікаво, якщо я повинен зосередитися на збільшенні гнучкості п'яткового сухожилля або це просто питання слабкість в нижній частині ноги?

+412
Dhruv Khatri 5 трав. 2014 р., 07:20:19

Для спрощення полегшення рядки, я зазвичай беру на руку, протилежну стібка і натисніть м'яко осторонь, продовжуючи працювати (трохи повільніше, звичайно) і зосередитися на глибокому диханні. Допомагає кожен раз протягом хвилини.

+390
clankill3r 18 січ. 2019 р., 08:39:45

В першу чергу, якщо ви ще цього не зробили, піти і подивитися професійним про вашій спині. Навіть незначні травми спини-це дуже серйозна і може призвести до подальшого пошкодження, якщо це належним чином не розглядаються. Ви дійсно повинні отримати консультацію від лікаря або фізіотерапевта, щоб запобігти подальші травми. Навіть якщо у вас дійсно дитина ваш хребет, там багато ще можна зробити в плані силових і кардіотренувань, не посилюючи його.

Які кардіо ти робиш? Якщо ви були в кроссфіт до болю в спині, ви могли б насолоджуватися Табата або інші форми ВІТ. Більш ізольовані тренування є, ймовірно, бажано, уникаючи великих складових рухів (присідання, станова тяга і т. д.). Подумайте, що жими ногами на верстаті, а не присідання і тримати спину прямо при використанні вільних ваг в будь-якому положенні.

Я впевнений, ви зможете з'ясувати задовільна рутину! Удачі!

Редагувати: Ви згадали, що ви їсте чисті" і ще набирає вагу. Я бачу ваше розлад макро, підрахунок калорій і часу прийому їжі? Багато людей клянуться підхід IIFYM (якщо це відповідає вашим макроси), але я дійсно вірю в голодування протоколу. Існує кілька підходів до Якщо але незалежно від того, що ви виберете, ви отримаєте деякі серйозні гормональні переваги. Є навіть деякі дослідження, збільшення тривалості життя та профілактики раку з використанням протоколу голодування. Ось американське наукове резюме результатів дослідження, який має деякі потенційні недоліки, перелічені, а також. Leangains був великий для мене під час навчання, хоча я продовжую вуглеводів більш обмежений, ніж Мартін Berkhan пропонує. Це дійсно допомогло мій складу тіла без шкоди для мого навчання. Деякі люди реагують негативно, хоча, так що тримайте очі на себе і якщо ви не відчуваєте себе приголомшливо після тиждень або дві, спробувати щось інше. Є ще перехідний період, але після цього мої енергетичні рівні вранці насправді значно зріс і я зараз тренуються виключно в голодному стані. Ваш пробіг може змінюватись!

+375
user22794 11 лист. 2015 р., 22:59:48

Я мучуся з врослим нігтем в результаті досить недавні і постійні балетні танцювальні номери. У мене їх урізати по педикюру, але все одно боляче. Що я повинен робити ? Різати їх або отримати їх видалити ?

+306
Rowan Ingram 13 жовт. 2013 р., 07:17:49

Я зробив це кілька разів, експериментуючи з кетогенної дієти. Я настійно рекомендую вам почати з набагато меншої дози і працювати ваш шлях вгору, як пити, що багато масла може викликати нудоту, якщо ви не звикли до нього.

Щось ще, щоб розглянути, що оливкова олія з високим вмістом Омега 6 незамінних жирних кислот, але низьким вмістом Омега-3. Ви, можливо, захочете, щоб побачити, якщо споживання НЖК з коефіцієнтом наплутав може викликати проблеми зі здоров'ям з плином часу.

Ви можете хотіти розглядати інші масла, такі як риб'ячий жир і кокосове масло.

Коли я була на високим вмістом жирів, я справді знайшов густих вершків (вершків, не збитих вершків), щоб бути самим простим рішенням. Я змішав його з шоколадний протеїновий порошок, і це має прекрасний смак. Питання тут може бути високий рівень холестерину, Якщо ви схильні до проблем холестерину.

+278
Dimos Fotiadis 28 лип. 2017 р., 12:49:49

Дякую за редагування, яка забезпечує важливу інформацію.

Я б сказав, що ваш вага-це добре для спорту 187 см людини. Якщо ви боїтеся травм, ви можете спробувати використовувати ваші стопи під час бігу. Ваша арка буде автоматично і природно поглинати удари. Цей тип працює теж призведе до зміцнення литкових м'язів. Або ви можете працювати на пляжі, де пісок дуже добре поглинає удари. Правильна розминка є обов'язковим, звичайно.

Ви не в дуже хорошій ситуації, коли навіть думати про, скажімо, 3 дні поспіль + 3 дні плавання і 1 день відпочинку. Це ідеальне тренування ніколи. Я дуже любить плавати і, як проходить час я відчуваю більше задоволення і більш високу продуктивність, коли я "вийти з води на кілька днів. Поєднуючи плавання, біг і тренажерний зал вправи для компенсації є кращим способом для довгострокової стійкості.

Це все про надання необхідного відпочинку для окремих груп м'язів. Ноги (після запуску) буде відпочивати усередині води, і навпаки. Під час роботи наші руки, спина і плечі будуть брати добре відпочити і знову готова до завтрашнього плавання.

Ви можете об'єднати ці 2 в один день, але я пропоную тобі бігти, а потім ходити по воді ваші м'язи, знову ж таки, зможете відпочити і розслабитися. Тиск води забезпечує щось на зразок постійного масажу.

Плюс, є ще одне велике перевага тут занадто. Це буде весело протягом тривалого часу. Коли ви плаваєте 6-7 разів на тиждень ви втомилися, і ви можете знайти це нудно. Може бути, ви може бути навіть нудить від цього і відчувають дуже неприємні вигорають. (ОК, залежить від мотивації, конкуренції і т. д. і т. д...) Коли робиш 2 заходи (можливо 3 На насправді: в тому числі віджимання, підтягування після) тренування не буде нудною рутиною.

Так що удачі, продовжуйте рухатися і зберегти свій здоровий спосіб життя!

Редагувати: коли робити: просто поверніть кожен день вашої діяльності, щоб не повторювати одне тренування в 2 дні. Я планую своє тиждень так: запустити+тіло, плавати, бігати+тіло, плавати, бігати+тіло, відпочити, поплавати, відпочити.

+275
nfvthkfy 9 груд. 2015 р., 19:08:14

Хоча це хороша ідея для певного м'яза або групи м'язів з різними вправами, ви повинні тримати кілька речей на увазі:

 • Об'єм: Якщо ви робите кілька вправ, які націлені на ті ж м'язи, ефективно ви робите кілька наборів. Тому, вам необхідно або знизити вагу, або зменшити кількість повторень/множин окремих вправах.
 • Інше: проблема з робити 100 віджимань і 100 програми провали на інші дні ти ніколи не давайте м'язам відпочинок, щоб відновитися і набратися сил.

Рекомендації:

 • Якщо ви тільки робите 100 віджимань/150 програм діпи для контролю інших поліпшень я не думаю, що це дійсно важливо, чи ви чергувати тижня, чи ні, як довго, як ви відпочивали раніше.
 • Мені подобається ідея використання основні функціональні вправи, такі як віджимання або підтягування в якості орієнтира. Я періодично бачу, скільки послідовних віджимань/підтягувань можна робити перед тренуванням, а я дізнаюся це число, як я думаю, що це кращий показник моєї загальної чисельності, ніж кількість фунтів я можу зробити на конкретних вправу. Понаднормові я можу змінити зі штангою, жими з гантелями притискаємо до використання машини, але пуш-ап це пуш-ап, тому що це дає мені підставу для порівняння.
+147
Zaaron Meade 28 жовт. 2014 р., 09:56:57

Багато залежить від того, що ви розумієте під "інтенсивним" нога на основі кардіо -, і що інші ваші фітнес як. Розгляньте наступні варіанти:

 • Ви уважно розтяжки до і після? І розминка ніг перед і охолонути після?
 • Знизити інтенсивність кожного тренування на 20-40% і подивитися, якщо це допомагає. З часом наростити. Використовуючи третбан дисплея є ключем до цього.
 • Ви їсте хорошу дієту, щоб підтримати відновлення? Купити протеїн, вітаміни, замінюючи глюкозу і електроліти, пити достатньо води, різноманітне харчування і т. д.
 • Ви отримуєте достатньо сну і відпочинку, щоб підтримати відновлення? (скажімо, 7-8 год./добу)
 • Ви пробували масаж на ногах, значно підвищуючи ваші ноги під час відпочинку, гарячі або холодні водні процедури (душ або ванна).
 • Як довго ти тренувався? Іноді перші кілька місяців все досить незграбним і після тренування відчувається досить низької енергії, або в окремих частинах тіла або у всьому. Може бути, ви просто не дійшли, але буде.
+141
MMAfan 19 бер. 2010 р., 06:08:46

У мене немає розбіжностей з Бэрин і Backinshapebuddy, але так як ви згадуєте додаючи 30-40 хвилин до кожного тренування і ви посилаєтеся на вартість/користь у відношенні певних цілей, то цей пост це відповідь з дещо іншим акцентом. Ви список вправ ("підтягування, жим лежачи, проповідник кучері, трицепсів пуш-Даунс"), які орієнтовані на малі ізольовані групи м'язів - "пляж м'язів". Як і інші відповіді вже зазначалося, користі було б набагато більше, якщо ви повинні були виконати функціональні руху, використовуючи великі м'язи.

Але я б хотів додати, що порівняно з тими, хто зовсім нуль силових тренувань, додаючи ці вправи навіть при малій дозі буде вам досить крутий переваги для ваших цілей (1) і (2). Сила тренування великих м'язів може бути зроблено не менш ніж за годину. Я б порекомендував один функціональний рух один для присідання (передньої або задньої або накладні), прес (віджимання або жим чи надземний) і pull (присідання або станова тяга або чисті). Три набору з п'яти працює добре для мене.

Це тренування зміст рутина, що я завжди повертаюся, навіть коли я зайнята і не в найкращій формі для інших речей. Піднімати важкі речі навіть кілька разів на місяць дає організму гормональний нагадування про те, що це хороша ідея продовжувати підтримувати тих м'язових волокон і щільної кістки.

+132
erhandsome 9 груд. 2015 р., 22:23:04

Я роблю тренування (7 хвилин тренування додаток 1-2 в день) Для", що злегка мускулисте сексуальне тіло" за 2 місяці, але я не бачу ніякого візуального прогресу, і це робить мене дійсно сумно =(

Чи повинен я змінити свої тренування / не більше / спробувати більш жорстку дієту?

Як перевірити мій прогрес (щоб тримати мою мотивацію і бути впевненим, що я на правильному шляху)?

1,75 м / 80кг / широкий тип плечах

+78
Bilal Korir 25 квіт. 2018 р., 19:03:18

Яка половина повного підтягнути робіт латів більше ?

Наприклад : якщо я зроблю нижню половину підтягнути це торкнеться моїх латів більше, або якщо я зроблю верхню частину підтягнути ?

Моя проблема : я не можу зробити більше, ніж 5-6 повний підтягування у моєму першому наборі і кількості швидко падає до 3-4 2-а. Я закінчу свою рутину по 30 повторень. Я розглядаю все робити підтягування на число 50. Я сподіваюся, що це може викликати поліпшення максимум підтягування у першому сеті.

Будь ласка, допоможіть.

+64
Muhammad Shibli 29 лют. 2016 р., 07:30:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil