Я можу багато плавати брасом, але не Фрістайл. Чому?

Я можу проплисти милю (66 довжини, 1650y) з breasstroke приблизно через 40 хвилин - 45 хвилин. Але я не можу плавати більше, ніж 3 або 4 кіл вільним стилем. Вони використовують ті ж м'язи. Чому це?

+66
AlexKh 27 лист. 2014 р., 23:18:15
40 відповідей

Я на дієті, спрямованої на зниження кількості жиру в моєму тілі. Зниження ваги є моїм першим пріоритетом, фактично втрачають вагу другий. Як пити міцні алкогольні напої (скажімо, горілки або рому) вплине на мою дієту? Наскільки це погано?

+876
Yury Pliashkou 03 февр. '09 в 4:24

Крепатура (презервативи) не те, що ви повинні використовувати, щоб оцінити ефективність ваших тренувань. Це в основному досвідчені, тільки якщо ваш організм отримує через те, що він не звик.

По суті, це не все, що ви повинні прагнути. Але з точки зору отримання різноманітність у вашої звичайної тренування, це хороший показник "Ей, це новий", яке часто добре.

Якщо ви працюєте присідання з наміром прогресує вага-мудрий, то будинок рано чи пізно зникне, але швидше за все повернеться після того, як ви зміните його, і почати рухатися в абсолютно різних набору/реп діапазонах або різними вправами.

+862
Antoine Brunel 4 січ. 2020 р., 21:16:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я чув багато різних речей про те, як дихати при підйомі? Які ясною, простою, здоровий глузд, загальноприйняті способи дихати при підйомі? (На корточках або клавішею.)

Я таку стартову силу, але я не наважувався піти за його порадою про проведення ваш дихати.

Клініка Майо радить затримувати дихання:

Дихати. Ви могли б спробувати затримати подих, поки ви підняття тягарів. Немає. Затримавши дихання може призвести до небезпечних збільшення артеріального тиску. Замість цього, видихніть, як ви піднімаєте вагу і вдихати, як ви опустите вагу.

+826
Juzmine 29 бер. 2018 р., 17:04:06

Я великий хлопець, я був 6 футів 2 і важив 110 кг, коли я вирішила привести себе у форму. У мене був страх тренажерний зал і не пішла до цих пір. Я почав займатися підняттям тягарів 4 днів в тиждень і кардіо два рази в тиждень. Я розділив мої тренування в тренажерному залі у верхніх і нижніх тренувань тіла і теж почав їсти здорову високим вмістом білка низьким Carb дієти.

Перші 2 місяці я отримала дуже хороший результат і схудла на 6 кг, але потім після цього я зайшов у глухий кут і нічого я намагаюся, здається, працює. Я споживати менше 1800 калорій в день і тримати споживання вуглеводів до менш ніж 150 грам. Ще за останні 2,5 місяці я не бачив ніяких змін в моїх вимірювань або у вазі. Проблема в тому, що тепер, коли я тренуюся в тренажерному залі деякі частини мого тіла не відчуваю тепла. Коли я намагаюся робити жим від грудей з гантелями 15 кг, я відчуваю, що я не піднімаючи свою вагу, але я не можу йти вище 15 кг, тому що мої руки не досить сильні, щоб витримати таку вагу. Мені потрібна порада від тих, хто був на тій же дорозі на те, що я роблю не так і як вийти зі стану психічного розладу, коли я відчуваю, що я вкладаю багато зусиль, але це не окупається.

Я займаюся помірної кардіо. Я біжу протягом 30 хвилин зі швидкістю 7,5 два рази в тиждень. ВИИТ-це те, що я просто не можу зробити в моїй нинішній поганій формі. Дуже б хотілося почути поради від вас, хлопці.

+815
MGLevesque 17 бер. 2015 р., 05:53:27

Оскільки ви вже мали лікування і роблять регулярні розтяжки і піни прокатки це будуть мої пропозиції:

 1. Я б обов'язково спробувати kinesiotape , що я згадав у коментарі, ЕСП. з ITBFS (синдром iliotibial групі тертя) має запального компоненту і стрічка допомагає поліпшити кровообіг і лимфоток, щоб зменшити запалення.

 2. Подивіться на ваші робочі поверхні: Поверхні рівня викликають меншу навантаження, тому постарайтеся уникати бігу пагорби. Виконайте по черзі по обидва боки дороги, щоб уникнути одну ногу завжди на зовнішній схил. Спробуйте більш короткий крок. Дуже поступово збільшуйте свої траси. Для велоспорту: перевірити, що ваше місце не занадто високо або, що ваш велосипед бутси поверніть свої ноги занадто багато.

 3. Переконайтеся, що ви добре зволожують. Обледеніння після бігу може допомогти зменшити запалення.

 4. Якщо і це не допоможе, перевірте з вашим лікарем, щоб побачити, якщо це все-таки частина вашої ITBFS або що-те нове. Наприклад, ви сказали, що біль збоку від колінної чашечки (насправді не над виростків стегна). Якщо біль біль надколінка, що може бути інша причина. Перевірте міофасциальних тригерних точок у квадрицепси, підколінні сухожилля і сідничні м'язи, що може бути ссыль біль у латеральної колінного суглоба.

  • Перевірити свою м'язову силу: слабкість в будь-якому місці вздовж ланцюга може скинути свій біомеханіки і ставити акцент на свій ТФЛ (тензор фасції Лата) та ІТС. Перевірте: Черевного преса, спини і ядро. Сила хіп - хіп-викрадачі (зокрема сідничного м'яза), що приводять м'язи та позиціонери, а також сідничного м'яза. Сила коліна - квадрицепси і підколінні сухожилля.
  • Запитайте їх про взуття рекомендації і ніяких проблем вирівнювання: ЕСП. різниці довжини ніг, стопи/гомілковостопного суглоба - як надмірна пронація і буде ортопедичні устілки допоможуть.

  • Перевірити наявність залишкового герметичність м'язи: - сідничні м'язи, грушоподібної, ТФЛ/ІТС. - Згиначі стегна: клубово-поперекової і прямого м'яза стегна. - Квадрицепси і підколінні сухожилля. Гомілки і п'яткової зв'язки (Гайструк і камбаловідной)

  • Візьміть відеокамеру з вами, так що ви можете відео Правильна форма будь-розтяг або зміцнюють вправи, які вам дають. Також, ви можете відео біомеханіка бігу на біговій доріжці, щоб шукати будь-які функціональні проблеми вирівнювання.

Ось гарна стаття на ІТС і велосипедних прогулянок , яка включає грушоподібної м'язи розім'яти і сідничного м'яза зміцнення вправи (в доповнення до ІТС тягнеться). Сподіваюся, що допомагає.

+801
user3509326 29 жовт. 2016 р., 10:21:37

Я дівчина 16 йо, що набрала трохи ваги в минулому році. Я балерина і танцюю дуже часто, але цілком, як я сказав, рік тому.

Я 1.58 (5'2.5) і вага 53кг (120 кг). Я не зайвий, але я, як мені подобається називати його, skinnyfat. У мене є зайвий жир тіла я б лик втратити! Я зазвичай 110 - 115 фунтів.

Я бігав кожен день протягом 9 днів і я бачила відмінний результат на мій живіт, але я до сих пір вагу той же! У мене теж дуже сильні ікри і стегна, але вони завжди були дуже м'язисті.

Моє запитання, як я можу змінити свою дієту, щоб втрачати жир? Я люблю хліб, рис та макарони і хоча б шматок хліба щодня. Але я пробував різати з жирного м'яса, хліба і таких близько двох місяців. Це не працює з моїми волоссям і нігтями. Я втрачаю багато волосся в душі, і мої нігті були розділяти і ламати вже кілька тижнів. Мої волосся зазвичай дуже сильна і шовковистим, а нігті також дуже сильні.

І як мені навчити себе їсти меншими порціями? Я, як правило, їдять багато.

+777
Abdul Jamil 12 січ. 2016 р., 16:53:27

Ні, не те ж саме. Фрукти, окрім цукру, також містить клітковину. Волокна уповільнюють травлення і тримати цукор у фруктах швидко йде прямо в ваш кровотік (і, отже, піку інсуліну).

+761
jyoyoy 11 серп. 2011 р., 10:07:02

Ні, ні, якщо ви робите в 20 повторень, які ви не. В іншому випадку, або в вашому випадку, ви повинні робити присідання штангою. Кінець дискусії.

+738
Joey Dalton 5 трав. 2010 р., 06:35:59

Гугл киппинг підтягування. Він використовує більше м'язів (стегна, поперек) замість того, щоб ізолювати руки і верхньої частини спини, коли ви не гойдалки.

З особистого досвіду, маючи нижню частину тіла (ноги) вперед буде послабити або запобігти розгойдування.

+715
semarisha 19 січ. 2016 р., 18:54:11

Я бачив кілька посилань на присідання бути шкідливі через "високі стискаючі навантаження поперековий відділ" і рекомендувати хрумтить. При дослідженні, звідки цитата взялася, схоже, кожну посилання цитує одну і ту ж папір від доктора Стюарта Макгілла їм стабільність: від біомеханічної концепції хіропрактика практиці. Автор, мануальний терапевт нагострили вуха, так як це професія, яка надала спонсорську підтримку переконання, починаючи від "вертикалі підвивихи", які можуть завдати шкоди все від спини вашого мозку до вашої печінки, щоб вашій дитині (і, в лабораторії, будь-якої заданої пари хіропрактікі будуть ідентифікувати абсолютно різних "вертикальних підвивихи" для одного і того ж пацієнта). Я не знаю, якщо доктор Макгілл має ступінь в будь-якій формі науково-обгрунтованої медицини — його біографію сторінок кой-як до того, що він має інше, ніж "кандидат наук" — але я готовий дати йому презумпцію невинності.

Що сказав, що не було підтримки або протистояння дослідження на його претензії? Чи є докази, крім паперу 1999?

+673
Pedro Guedes 7 трав. 2017 р., 09:33:36

Вашу машину некоректно.

Анаеробні буквально означає "без кисню". Це неможливо для вас, щоб провести 19 хвилин 25 хвилин тренування без кисню. Анаеробні триває від 10-30 секунд нормально.

Я підозрюю, що десь в алгоритмі, де він порівнює відпочиває і "Max" пульс, він думає, що з-за підвищених вимірювання пульсу, він довільно вирішує, що ви перебуваєте в анаеробному стані, яке насправді не так.

+649
Smoke Signal 2 лип. 2011 р., 17:03:20

Здається, що 'частота', 'об'єм', і 'інтенсивність' відповідають

 • сеанси на тиждень або зняття
 • набори на сеанс або
 • повторень в сеті або
 • загальна повторень або
 • вага в реп

але я не впевнений, який термін до чого. Або зробити деякі більш загальні смисли?

+584
Gciber 15 груд. 2018 р., 06:42:42

Я 15-річна дівчинка і 5'5 у висоту.
Як я можу збільшити мій зростання в плані харчування і вправ? Є якийсь конкретний план дієти або рутинній практиці потрібно, що міг би домогтися цього? Я хотів би бути принаймні 5'7.

+582
wu yi 7 квіт. 2015 р., 17:46:40

Я помітив, що багато предтренировочные добавки зелений чай екстрактів, у тому числі і caffiene. Я розглядаю купівлю якихось дорогих предтренировочные добавки, що містять зелений чай і хочете знати, якщо вони стоять.

Роблять зеленим чаєм екстракти покращують тренування або відновлення, якщо його вживати в складі до або після тренування пити, а якщо вже вони різні, щоб просто пити звичайний зелений чай?

+568
sanderd17 16 квіт. 2015 р., 04:53:48

Кращий спосіб подолати крихко через постійну практику. Просто підшипник через хворобливі вправи за короткий період часу можна будувати опір. Отримуючи все більше і більше опору, ви можете терпіти. Ніколи не робіть вправу, яке викликає біль протягом тривалих періодів часу. Якщо буде боляче, потерпіть ще кілька секунд довше, потім відпочивати декілька хвилин, годин чи навіть у день. Будівля це опір не станеться відразу, але це працює. Крім того, тільки будьте обережні, щоб уникнути травм, це найкращий спосіб не отримати травму.

+534
janp1964 3 лип. 2011 р., 21:28:36

Йога допоможе з балансом (координації) і розтяжка. Я майже впевнений, що це не "виправити" лише м'язової сили дисбаланс. Однак є багато переваг від йоги, які збагатять ваше життя. Так що, моя відповідь: "це не зашкодить, але це не виправити вашу турботу на себе."

+526
Sevinch Yarasheva 26 квіт. 2017 р., 18:01:21

Ви берете типовий дозу декількох вітамінів? Якщо так, то так тримати. Тисячі, якщо не мільйони людей приймають мульти без регулярних вправ. Приймати мульти допоможуть вам залишатися здоровою в цілому, яка допоможе вам швидше відновлюватися. Ні з якоїсь іншої причини, ніж ваше тіло не повинні працювати, як важко боротися з хворобою.

Я не зовсім зрозумів хід думки Між: ви змінили свій раціон, ви почали відчувати слабкість, ви брали мультивітаміни. Мені здається, що змінити в раціоні, що надає несприятливий вплив на вас, і це, де вам потрібно виправити для того, щоб відчувати себе менш слабким.

+480
pbach3 27 лип. 2017 р., 05:59:03

Я збираюся відповісти тільки ваш заголовок, це:-

Худе тіло і сильна влада одночасно?

Силовий тренінг при їжі на обслуговування (їжу в свій TDEE На) повинні дозволити вам досягти вашої мети. Включення паузи у роботі, використовуючи стрічки і ланцюги, швидкості роботи і так далі. Я не буду знижку гімнастику, але на мій погляд, силовий тренінг дозволить вам бути ще сильнішим.

Якщо ви тренуєтеся для конкретного єдиноборства, чому ти хочеш залишитися маленьким?

+478
budi setiawan 8 лист. 2013 р., 19:50:41

Я чув, що навчання ваги може бути хорошою стратегією для зниження жирової маси тіла. Якщо метою є зниження загального жиру в організмі, слід в програму навчання ваги бути спрямовані на м'язову гіпертрофію або нарощування м'язової маси?

+449
Knem1949 15 трав. 2015 р., 10:48:03

З сумою ви працюєте (щодня, 1-1.5 годин) найбільш ймовірно, що у вас розвинувся синдром група. Це запалення клубово-великогомілкової групи, як вона проходить через латерального надвиростка. Іншими словами, зв'язка болить на нозі трохи вище коліна. Біль в номери з власною вагою так, як ви випряміть ногу в коліні, а не на вигин або навпочіпки ... ви можете сказати, якщо у вас це синдром групою, коли зовні ваше коліно болить при згинанні коліна під кутом 45 градусів. Існує кілька біомеханічних причин, які не можуть бути діагностовані так що йдіть, дивіться свій ПТ або спортивних док.

+382
Hennep 13 трав. 2011 р., 00:10:38

Використовуючи лежачому велосипеді є набагато більш зручною, але вона відчуває себе набагато більш "ледачим".

+362
David Im 26 бер. 2011 р., 01:58:16

Є ділянки, які можуть допомогти з затекшей шиєю і плечима?

+354
Bdebeez 23 січ. 2014 р., 07:20:16

Ок, буду по ходу вени людини, який тренує сам є дурень для клієнта, я шукаю рекомендації на цикл навчання для підтримки змагаються в бойових мистецтвах форми і зброї, змагання, спаринг, можливо (хоча я не так швидко, що смерті в нашому стилі поінт спаринг). Відредагований, щоб додати: мій стиль-Ата таеквондо, і я в даний час 4-го ступеня.

Я буду піклуватися про моїх власних кардіо-і фітнес тренування гнучкості (хоча якщо у вас є вихованець вправи для гнучкості {ЕСП ніг}, поділіться, будь ласка), і я буду мати 30-60 хвилин (можливо, трохи більше в певні дні) кожен день, щоб мати можливість присвятити конкретно силові навантаження. Я не шукаю "Ах, ви повинні зробити деякі латів", якщо у вас є пропозиції щодо вправ, я б також її обґрунтування.

Ось кілька факторів:
Я вже протягом останніх 3-4 років оголювати верхню частину тіла маси і ваги, так як я брав участь в тріатлоні протягом цього часу, так що верхня частина тіла набагато слабкіше, ніж це було раніше. Це не занадто слабким, але виразно слабкіше в порівнянні з тим, де мої нижні тіла. Я теж на ранніх стадіях відновлювався правильний розрив ахіллового сухожилля, але не дозволяйте, що зупинити вас рекомендувати, я просто не може бути в змозі зробити деякі ноги речі відразу. Я планую провести наступні 11 місяців відновлювався і готувався до наступного сезону турніру, який розпочнеться в червні наступного року.

Ось чудовий приклад форми я в даний час конкурувати. (Зверніть увагу, це на турнірі світу, який слідує за чемпіонські персні світу, перший турнір нового року.)

(Я вагався між тут і сайт бойових мистецтв се, я міг би бути переконаний в пості є, але я думав, що це було тут трохи інше ставлення.)

+302
sanjeev3327 9 груд. 2014 р., 17:17:43

Те, що ви описали-це хороший спосіб збільшити м'язову масу. В теорії, воно також має привести до зниження жиру. Однак, на практиці цілком ймовірно, що додаткова кількість жиру ви втратите цей спосіб не може бути істотною, якщо ви не слідувати якомусь змінити дієтичні звички / годування. Але це незамінним компонентом загальної стратегії рекомпозіціі тіла.

+301
harlingford 2 бер. 2019 р., 05:26:15

Я роблю ваги протягом декількох місяців Тепер, але я знайти його важко отримати м'язи і спалювати жир одночасно. Здається, що йде одне за рахунок іншого. Я думаю, що у мене збалансоване харчування, більше білків, ніж раніше (сироватковий ізолят) і мало жиру. У той же час, я думаю, мені потрібно більше вуглеводів, ніж раніше, щоб вирощувати м'язи. Напевно я не хочу бути голодним, як мій організм буде спалювати м'язи, вірно? Я теж роблю кардіо вправи, щоб спалювати жир, але коли я роблю це на наступний день після тренування, вага, м'язи болять більше, ніж в іншому випадку. Це погана ідея, і я просто зруйнувати м'язову тканину таким чином? Або я роблю все правильно і я просто нетерпляча?

Мій основне питання в тому, як краще поєднувати набирає м'язи і спалювання жиру. Я знаю, що питання вже був заданий раніше, але я хочу точно знати, як одне впливає на інше.

Як я можу мінімізувати втрату м'язової маси при втраті жиру дефіцит енергії або робити кардіо вправи і як я можу мінімізувати набір жиру при спробі отримати м'язи з тренуваннями супроводжується білків і енергії?

Просто для уточнення, коли я кажу: "спалити жиру", я не обов'язково означає "втратити вагу". Просто отримаєте більш низький відсоток жиру.

+284
Anandaraj 30 груд. 2013 р., 10:34:34

Мій досвід роботи з кросівки це більш важливо, щоб замінити їх регулярно, ніж занадто турбуватися себе з якоюсь маркетинговий БС, що виробники як Nike, як використовувати, щоб продавати взуття. Взуття з великою кількістю "відмов" і гнучкість в підошві, що забезпечує шок absorbence для колін найкраще для роботи по бетону. Уникайте тренерів модного будинку і дотримуватися кросівки, Нью Баланс, Mizuno як вони найкраще співвідношення ціни та якості і виготовлений для бігунів, а не позувати.

Є тенденція з босими ногами працює зараз (це виступ пояснює, чому), тому ви могли б заощадити кілька доларів на траві/пляж бігу!

+280
thedayiwasborn 22 квіт. 2010 р., 02:17:14

Ви, можливо, буде потрібно, щоб отримати рецепт на здивовані погляди запливу для того щоб плями на поверхні води (або інші візуальні орієнтири) більш точно.

Багато дайвери вважають, що просто відчуття занурення в повітрі досить, але для того, щоб зануритися послідовно, ви повинні дізнатися, як визначити. Для більшості, навчання на місці є проблемою, але є кілька прийомів, які ви можете використовувати, щоб допомогти вам вибрати вгору ваші плями і освоїти цей важливий навик.

Детальніше на: http://diving.isport.com/diving-guides/how-to-visually-spot-in-diving

+268
user101250 17 серп. 2010 р., 08:43:35

Згідно цієї статті, усі форми хрумтить-це погано для вашої спини, тому що вони згинають хребет.

Незалежно від того, чи є це 100% точна, я хотів би знати, якщо є які-Ab вправи я можу виконувати які передбачають практично ніякої згинання хребта, але все ж тренувати м'язи достатньо, щоб досягти тоноване погляд.

У статті йдеться про таких вправах, які є безпечними для спини:

У всіх цих вправ, вона виглядає як пряма м'яз живота м'язи використовуються изометрически. Це дійсно достатньо для того, щоб домогтися підтягнутого АБ виглядати? Якщо ні, чи можете ви порекомендувати якісь альтернативні вправи, які не включають згинання хребта?

Сказати, що я використовую вправа, яка тонізує АБС без необхідності згинати хребет, це займе набагато більше часу, щоб будувати м'язи, ніж традиційним способом (тобто присідання, сухарики тощо)? Крім того, це було б більш імовірно, що я б плато набагато раніше?

Примітка: Я розумію, що для того, щоб отримати тоноване АБС, необхідно поєднання дуже низький вміст жирової тканини в доповнення до істотної м'язової маси живота.

+236
fluff 10 бер. 2015 р., 13:02:15

Я зазвичай просто залишити руки висіти на турніку, поки я навпочіпки, але я іноді ловлю себе потягнути панель вниз або штовхає штангу вгору. Коли я натискаю бар своїми руками, вага відчуває себе легше. Я не впевнений, якщо є якісь пільги для цього або якщо це просто психологічний, адже вага все одно піднімається на ноги, вірно? Я намагаюся не робити нічого з моїми руками, але я іноді мелють, що в минулому реп, використовуючи цю техніку.

Я повинен штовхнути штангу вгору руками, потягніть його вниз на спину або не робити під час реп? Які переваги і недоліки кожного з них.

+197
IKBALSINGH DHANJAL 15 лют. 2011 р., 03:53:00

Моєю першою думкою було, немає, але я подивився на вченого Google, і на подив (принаймні для мене) є хоч одне дослідження, яке, здається, підтримує теорію про те, що тренування в умовах нестачі кисню (гіпоксії) умови можуть сприяти підвищенню спалювання жиру.

Низька інтенсивність вправ з гіпоксією Реферат: гіпоксично група втратила трохи більше кілограма (2,2 фунта), де нормобаричної група втратила дуже мало на всіх.

Є кілька інших, які стосуються гіпоксії для лікування опікових хворих, і пару, які пропонують інші ускладнення, тому я б порадив читати далі до повного занурення в екстремальних гіпоксичних тренувань.

+175
vernon 13 вер. 2015 р., 20:22:38

Я особисто недолюблюю, використовуючи рукавички, так як інші заявили, що вони змусять твої руки спітніти. По-друге, я хотів би завжди відчувати себе в барі, коли я виступаю складніше вправа, ніж підтягування і віджимання. По-третє рукавичках, здавалося, завжди були суперечливі вся ідея тренування. Ви ходите в спортзал для того, щоб важко працювати, так що ви можете пожинати потім результати від ваших зусиль. Там немає простий спосіб навколо. Мозолі є частиною всього процесу, є вправи на перекладині, де навіть рукавички не збирається, щоб допомогти вам.

Я бачив, що худий чоловік з допомогою лямки на один набір з 8 підтягувань. Вам потрібні ремені, щоб підтягнутися? Немає. Чим менше ви звикнете до допомоги самостійно, використовуючи рукавички та/або ремені(я можу зрозуміти, лямки для тяги), тим краще. Так що ви збираєтеся робити, якщо ви забули свої рукавички і ви вже перебуваєте в тренажерному залі, ви будете пропускати тренування?

В моїх очах рукавички зіпсувати розум, просто аксесуар для фітнес-індустрії, яка допомагає своїм виробникам заробляти гроші.

+171
garden of eden 28 лист. 2013 р., 03:44:01

Масаж зазначеної області також може допомогти зменшити целюліт. Наприклад, коли душа, скраб і масаж ураженої області протягом декількох хвилин кілька разів на тиждень. Це допомагає. Деякі антицелюлітні процедури дійсно працюють - Сент-Ів робить кілька гарних марок антицелюлітні креми. Інша справа, що допомагає це mosturizing області - коли зовнішня текстура шкіра тонка, целюліт показує більше. Тому ми бачимо більше целюліту, Як ми стаємо старше.

+157
Akshay Dev 15 груд. 2015 р., 07:00:56

Є багато факторів, які беруть участь у визначенні потенціалу, і, генетика-це безперечно один з них. Однак, це не повинно використовуватись для обмеження тренувань. Наприклад, генетика визначає обсяг швидко скорочуються і повільно скорочуються, м'язові волокна у вас. Це не означає, що ви не можете адаптуватися і ставати сильнішими. Це просто означає, що вам може знадобитися, щоб піти про це по-різному. Крім того, кузов може також грати роль.

+144
Adulteratedjedi 26 серп. 2013 р., 10:27:22

Яку кількість днів з моменту останнього часу я ходив в тренажерний зал, в якому я починаю відчувати слабкими і почати втрачати прогрес, який я зробив?

+136
Srivallabh Mudumba 9 бер. 2013 р., 22:02:33

Це важка атлетика для дітей вигідно? Є у неї побічних ефектів? Я шукав про це, але не отримав жодної відповіді на цьому сайті. Це трохи суперечливо. це буде корисно для тих, хто прагне бути культуристів або важкоатлетів? Це вплине на їх зростання? Я повинен проконсультувати своєї дитини, щоб дати йому спробувати, якщо він дійсно хоче? Йому вже 11 років.

+121
lochi 15 січ. 2011 р., 20:12:16

Мій спортзал загасити миленький розсилку про схуднення, а основну увагу було їх реакцій з USDA рекомендованої денної допомоги. Суть в тому, що вони слідують за деякі дослідження, які доводять, що низьковуглеводна дієта забезпечує найкращий результат для втрати ваги. Їх допоміжна статей є:

Це відлуння мого власного досвіду схуднення. Вам необхідно достатня кількість білка, щоб захистити м'язову масу (мінімум 1 г білка на кг м'язової маси тіла .5 г білка на кілограм м'язової маси тіла). Вам потрібні вітаміни і мінерали ваше тіло потребує, щоб бути здоровим. Вуглеводів насправді запобігти тіло від перетворення існуючого жиру і цукру в крові, щоб нагодувати ваш мозок. Тим не менш, я закликаю вас зробити своє власне дослідження, щоб знайти те, що працює. Одна річ, ви знайдете всі згодні на:

 • BMR (базальний рівень метаболізму) є найбільш постраждалим від вашої м'язової маси. Це означає, що ви можете зробити, щоб збільшити м'язову масу, також дозволить збільшити ваш ПОВ.
 • Базальний метаболізм-це кількість калорій, ваше тіло потребує, щоб виконувати всі свої мимовільні функції.
 • Коли RMR (рівень метаболізму) - це ваш BMR множиться на коефіцієнт в залежності від вашого нормального рівня активності (1.5 Робота реєстрації, а 2.0 буде працювати або важка фізична робота)
 • Коли ви спалюєте більше калорій, природно, жир сходить легше.

Одна річ, ви знайдете, що якщо ви будете голодувати, ваш протеїн, ви будете втрачати м'язову масу, яка, в свою чергу, змушує вас спалювати менше калорій--працює проти вашої здатності, щоб схуднути.

+115
BitcoinGoat 29 черв. 2010 р., 06:26:58

Ось що працює для мене

Музика

Якщо ви не маєте смак до техно, розробити. Високий БПМ (135+) пісні, які не тільки дадуть вам перемогти в матчі; вони також дадуть вам оцінити імпульсу на матч так що ви можете виміряти, коли ти починаєш падати.

Спробуйте синхронізувати в своєму маленькому світі. Одним з найбільших бар'єрів (принаймні для мене) робота над соціальною незграбності робити це в поодинці. Чим краще ви здатні підлаштуватися під людей навколо вас, тим менше занепокоєння ви будете почувати себе про ведення діяльності на себе.

Я використовую два різних (і дуже високої якості) подкасти для тренування музику. Podrunner і Beatport пальника.

Навчитися робити поспішні рішення

Це може здатися досить елементарним, але здатність здійснювати дуже швидкі точні рішення-це хороший навик мати, коли вам потрібно вийти зі своєї зони комфорту.

Ось одна зі стратегій, які я використовував, щоб побудувати цей навик в минулому. Коли ви прокидаєтеся вранці на роботу або навчання), а не товпилися в ліжку, відразу ж вистрибнути з ліжка, а якщо твій будинок горить.

Чим більше часу ви проводите зупиняючись на рішення, тим складніше це зробити.

Ще б буквально розбити рішення на два різних варіантів і кинути монету, щоб вирішити. Замість того, щоб ледачий/активний рішення зробити його активним/активної рішення. Наприклад, замість того, щоб вирішити, чи варто йти тренування, зробити це тренування в тренажерному залі' або 'пробігтися'. Таким чином, у вас немає шляху до ліні. Монета використовується тільки як милиці, щоб подолати тривожність бар'єр, що беруть участь у прийнятті рішень.

ІМХО, всупереч поширеній думці, нерішучість має дуже мало спільного з лінню і дуже багато спільного з тривогою. Багато люди лінуються просто тому, що вони занадто налякані, щоб вийти зі своєї зони комфорту. Нагорода (благо виходить) має бути більший, ніж ризик (страх/тривога, що беруть участь у невідомих пробувати щось нове).

Соромила себе, вважаючи, що ваш просто ледачий людина' тільки робить це важче, щоб стати мотивованим, тому що тепер ви будете подолати і тривогу, пробувати щось нове і небезпечність на вашу самооцінку як 'лінива людина' (тобто ризик зростає).

Уявіть різні способи ви можете критикувати людину. По-перше, ви можете атакувати діями людини (чому б вам не відірвати свій зад і вийти на вулицю), нападають на їхні риси характеру (Чому ти лінивий), або атакувати їх людина (ви не ледача людина). Перші два легко змінити, третій... не стільки тому, що ти описуєш, суть те, що людина являє собою, а не своїми діями. Прийняти цю ідею до уваги, коли ви критикувати себе. Люди мають особливі здібності, щоб знищити власну самооцінку без яких-небудь зовнішніх взаємодій з-за цього. Як навчитися відокремлювати 'хто я' від ', що я роблю іноді, це є важливим навиком, щоб дізнатися, щоб уникнути будь-якого непотрібного Швидкість довіри ударів.

Додавання уявне відчуття небезпеки-це значить збільшити виграш, вийти (піти від небезпеки), а монетку залишає рішення до вищих сил (везіння, Бог тощо). Я міг би написати дисертацію про те, як релігія відноситься до вищих силовий аспект прийняття рішень, але я помилую вас.

Дієти/Здоров'я

Ментальний бар'єр-це не завжди строго психічного. Іноді, нестача енергії та мотивації може бути пов'язано з вашої дієти/здоров'я. Наприклад: якщо ви не отримуєте достатньо сну ваші гормони, швидше за все, не збалансованим чином; якщо перетренуватися, то ваше тіло не було достатньо часу, щоб належним чином відновити ще; якщо у вас немає достатньо енергії, ви будете почувати себе, як ви, не вистачає енергії.

Рішення на ці питання прості: досить відпочивайте; запланувати достатньо часу на відновлення між тренуваннями (якщо ви починаєте відчувати зменшення енергії); і є достатньо (карбюратор навантаження вночі/вранці в день високої енергії активності) і обов'язково є багато білка відразу після операції (білка розуміють найбільшу <45хв після тренування) для кращого відновлення.


Я займався і надалі займатися цими питаннями щодня. Я, ймовірно, може вважатися висока тривожність тип особистості (хоча моє загальне поведінка дуже спокійно), тому що це займає додаткове свідомий поштовх для мене, щоб зробити багато заходів я роблю.

На щастя, я виявив, що чим більше я вплутуватися в, тим легше побачити нагороду замість ризик, коли мова йде час, щоб зробити ці поспішні рішення.

Оновлення: @Іво Flipse тільки недавно опубліковані , як ми можемо отримати силу волі, як тільки вона була виснажена. Це добре читати і напевно, у відповідь на питання ОП.

+112
Gabiz Ra 7 серп. 2019 р., 16:59:50

Я води постив з відмінними результатами. Я скинув 12 кг за 2 тижні. Плюс додаткові переваги, як очистили шкіру, густе волосся... і т. д.

Але це не для всіх. Читати книги, знають, як почати, як розірвати і як з цим миритися... і залишитися в живих, коли закінчите. Як:

 • Будьте готові до всього, починаючи його.
 • Поговоріть зі своїм лікарем і робити регулярні огляди, якщо у вас є проблеми зі здоров'ям.
 • Ви не можете йти на роботу, а робити це, ви будете мати так мало енергії (жир горить повільно) , що сходи буде мати ваше серце вириватися з грудей.
 • Ходьба є хорошим вправою, але завжди в супроводі, як це дуже легко зробити легке запаморочення і непритомність.
 • Ви будете мати дні відчуваю себе прекрасно і в інші дні, відчуваючи, як потрапив під потяг.
 • У обкладеність язика дозволить вам відчувати себе хворою, як **** але є в довгостроковій перспективі.
 • Повільно розірвати. Не розірвати на м'ясо, але на апельсиновий сік і продовжувати смузі пару днів пізніше. М'ясо/молочні продукти/солодощі і таке може госпіталізувати вас або вбити вас.
 • Їжте здорову, коли за ним зникають. Ви можете повернути їх назад, але це складно. Ваше почуття смаку повністю змінюється. Тільки здорова їжа, хороший смак.
 • Фізичні вправи і тримати вагу викл (це легко, якщо ви вирішите рецидив).

ЗИ: я, ймовірно, отримаєте багато тепла для такої відповіді, але він працював для мене. Це також корисно для здоров'я, так як тіло має багато додаткової енергії для внутрішнього зцілення. Важко в навчанні, коли важко, як він впливає на суглоби. Так що вам потрібно кинути деякий вага перш ніж потрапити до вправи/дієти ефективні комбо. У мене було 105 кг, зараз я на 90кг і я можу зробити 20-30 віджимань. У 105 кг займаюся близько 5. Я можу працювати в 2-3 рази довше. Я міг би зробити 100, коли я був на 75-80 кг, але це було давно...

ППС: тримати погуглите. Читати подібне.

+101
asterwilly 19 лип. 2010 р., 20:58:41

Немає зменшення плями.

Дієта критична, ви не надаєте достатньо інформації, щоб коментувати це.

Ви не робите дуже багато кардіо. Плавання, в той час як багато вправи, не може бути найбільш ефективним для явної втрати жиру. Я б розглянути можливість зробити ВИИТ для кардіо, а також збільшує час/зусилля.

Незрозуміло, що цифри після частини тіла, пр, як часто ти робиш силові тренування, незважаючи на дієту та/або кардіо, швидше за все, що вас стримує на даний момент.

+56
sirik 8 трав. 2019 р., 22:42:02

Є багато факторів, які вступають в гру - кров'яний тиск і рівень холестерину буде впливати, наскільки добре кисень і глюкозу дістатися до м'язів, дієта змінить ваш організм метаболізується (як "працює" це паливо, у клітин є матеріали, щоб зробити достатньо ферментів, щоб обробити його швидко і т. д.), і техніка буде грати велику роль в ефективності, скільки енергії йде просто даремно?

Одним з компонентів, згаданих в інших відповідях з посиланням інакше VO2max - однак, це (як говорить назва), а максимальне. Як щодо по2 в середньому?

В якості швидкого експерименту: сидячи або стоячи, де ви знаходитесь, покладіть одну руку в центрі вашого chestbone, а інший трохи вище свій пупок. Потім залишити їх там на пару хвилин.

Тепер, поки ви чекаєте, ви будете (сподіваюся) було дихати. Так, куди це рух руки - і як далеко? Глибоко дихати би нижня стрілка не рухається, а верхня рука ледве рухалася. Якщо ви дихання так, що при ходьбі, ви не будете отримувати достатню кількість кисню, і ви будете задихатися.

Тепер, на іншому кінці спектру: обидві руки рухаються набагато далі, і в протилежних напрямках. Дихати - зверху роздають / нижня рука. Видих - зверху рука / нижній рукою. Це означає, що у мембранного тягне вниз, всмоктуючи повітря прямо вниз у нижній частині легенів і знову змушуючи його. Кожен вдих забезпечує масово більше кисню. Якщо це не ваш "за замовчуванням" дихання шаблон, ви можете тренувати ваше тіло, щоб використовувати його замість, і , як правило, збільшення витривалості.

(Є відповідні методики для відновлення після тренування, де ви використовуєте м'язи живота, щоб допомогти смоктати мембранного вниз і притиснути його назад вгору - це допомагає зберегти мембранного під контролем, якщо він починає спазматично стискалися, і ви будете часто бачити професійні спортсмени роблять це з їхньої руки за голову і ліктями штовхали вгору і назад, щоб збільшити ємність легень після гонки. Тому що він витискає мембранного щоб тримати його під контролем він може, зроблено правильно, зупинити гикавку.)

+39
Mike Averto 25 бер. 2013 р., 07:20:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil