Мої м'язи дубели під час тренування

Почала я тренування 3 місяці тому.Мої м'язи дубели під час тренування. Мій тренер запропонував мені повний масаж тіла. Це правильний шлях, щоб піти повний масаж тіла або що є причиною жорсткості і як позбутися цієї скутості. Будь-які пропозиції з вдячністю.

+287
MarZoo 11 квіт. 2011 р., 03:31:26
27 відповідей

Допоможіть, влітку працює в 83-93 градусів F (28-34 ° С) і 60-80 %відносної вологості смердить. Оновлення: насправді це було зазвичай 78-83 деф F +95% відносної вологості вранці. Я хочу зробити швидше, але я не можу швидко бігати влітку. За винятком коротких відстаней, наприклад, 5к його неможливо побачити поліпшення з часом протягом літа. Моє питання, Є чи не я швидше в довжину марафонської дистанції, навіть якщо я не біжу на довгі дистанції або середньої довжини відстані в швидкому темпі. Хоча рівень зусилля однакові.

Інший спосіб сформулювати це питання:

Для отримання довгострокової швидкість відстань ви повинні фізично досягти таких швидкостей або є інші режими ваше тіло може бути в тому, що це повільніше, але поліпшить вашу швидкість?

Оновлення -----------------------------------------------

Я став рухатися повільніше із-за браку часу на мої ноги і відсутність води + харчування. Плюс відмовляється зупинятися, щоб дістати води або їжі... це змінилося протягом липня, серпня та вересня. Хоча раз повільно я знаю, що їм стає швидше, і на кілька останніх вранці, коли точка роси впали, або, може бути, подме вітер, я вдарив деякі Ор!

Щоб організм акліматизувався і поліпшені тільки час, щоб почати підготовку до марафону сезону у Флориді!

+956
zhekaus 03 февр. '09 в 4:24

Я можу зрозуміти, що м'язи обертальної манжети групи маленькі, і тому я міг зрозуміти рекомендації, використовуючи дуже легкі гантелі щодо інших навчань. Але практично на будь-якому сайті, я виявив, рекомендується завжди працювати з найсвітлішими рожевими гантелями і в >15 діапазоні повторень.

Хіба це не так? Чому б не зміцнювати дрібні м'язи, працюючи з 5 повторень з збільшенням ваги?. Наприклад, правило такі як "використовувати одну десяту частину ваги ви використовуєте для верхнього преса" або щось подібне буде дуже цікаво.

+933
Jash Sayani 26 трав. 2019 р., 03:30:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Отже, мій повний досвід в тренажерному залі близько 2 років (враховуються тільки ті періоди без тривалих перерв, перший раз відвідав тренажерний зал в кінці 2013 року тощо). Останні 1,5 року тільки один раз я стрибав на 1.5 місяця з-за травми ока.

У будь-якому випадку, я завжди хотів мати гарне АБС. Ще я на моєму шляху до нього.

Так це 2014 рік enter image description here

Цей попередній рік 2016 літо enter image description here

Це сьогодні enter image description here

Є велика різниця між першим і інші фотографії. Але ніякої різниці між 2 і 3.

Я роблю вправи з гантелями, підняття ніг в бар, кабельне хрумтить. Пробували різні шляхи. Як у 4 рази за 20 легкий W, або як 3 рази 15 важких і т. д.

І вага трохи виріс, до речі (з минулого року). Але так як Абд схоже - ні.

І не так давно я познайомився з одним хлопцем у спортзалі, хто говорить, що вправи не працюють і АБС може не рости взагалі, це все про сало + генетика.

Так він правий?

+920
MyTwoCents 21 груд. 2017 р., 11:53:13

23-річний чоловік, 84кг, 20% Б. Ф. В даний час навчання для розміру і міцності.

Я підключив свій запропоновані тренування і день відпочинку плани їжі тут.

Всі ваги я працював сам і запровадив все в пристроєм (МФУ), щоб отримати кругові діаграми внизу.

Через брак кращого я трохи непокоюся про мою макроси; я думаю, що я поблукавши з 50% вуглеводів, співвідношення 25% жиру, 25% білка. Кажучи це, я не зовсім впевнений, наскільки точні МФУ насправді/наскільки дійсно представник це - мій раціон складається з великої кількості "хороших" жирів і єдиними джерелами насичених жирів я бачу з молока і масла і я набираю фрукти і овочі на обидва дні.

Так що з точки зору, як моя дієта виглядає? Я не думаю, що повинен бути масово анал про цифри, тому що різні джерела наводять різні цифри, так що я поняття не маю, що брати, як Євангеліє.

У плані поліпшень, мені порадили спробувати і мою споживання білка до 2 г/кг маси тіла і урізати на вуглеводи у вихідні дні, але я борюся трохи, щоб які продукти треба додати/змінити якісь рекомендації?

+898
edmoncuaft 1 трав. 2010 р., 21:17:35

Ми бачимо один кадр з присідання. Це не так добре у визначенні хорошій формі. Але від того, що ми бачимо, форма в порядку.

  • Коліна відстежуючи пальцями. Здорово. Якщо це продовжує бути так, тоді немає необхідності вказувати пальцями назовні. Деякі тренери, зокрема, спрямовані на Олімпійських піднімаючись, таких як Diane фу і Келлі Старрет, виступають дуже пальці-вперед позицію.
  • Правильна глибина може або не може бути досягнуто - ми не знаємо, тому що це тільки один кадр з присідання.
  • Ми не можемо побачити задню кута або спинному положенні.
+846
Stalin1971 5 жовт. 2014 р., 04:31:45

Єдиний ефект, який я бачив, іноді руки і плечі будуть хворіти, поки я збігаю. Це все залежить від того, як важко ви йдете з обома працює і працювати рукою.

Я не думаю, що робочі руки допоможе біг у будь-якому випадку, якщо це частина вашого питання, чи буде він мати "ефект". Хоча якщо ви знайдете ваші руки ніколи не втомлюються під час бігу, зміцнення їх допоможе в довгостроковій перспективі (не каламбур...ну може бути)

+817
AdamVision 17 жовт. 2019 р., 04:16:42

Ви повинні бути вимірювання жиру у відсотках в додаток до ваги тіла. Для деяких періодів, під час тренування, прогрес буде відображатися як зменшення жиру у відсотках. В інший раз, ви помітите втрату ваги. Іноді ви будете помічати, як.

Деякі речі, щоб перевірити, щоб переконатися, що ваш прогрес продовжує:

  • Ви збільшуючи інтенсивність цієї діяльності, що ти робиш?
  • Вам піднімати більш важку вагу, як ви пристосуватися до світлих?
  • Ти біжиш сильніше/швидше?

Ваше тіло буде адаптуватися до рівня активності, який ви просите від нього, і якщо ви не збільшите попит, ваше тіло перестане адаптації. Це може бути те, що відбулося протягом другого місяця. Вам не доведеться збільшувати складність вправ багато. Просто трохи кожне тренування або щотижня.

По-друге, деякі ваші тренування не дуже масштабований. Як ви йдете складніше у йозі, чи складніше у підвищуючи енергетичний клас? Якщо ви можете, або знайти спосіб, щоб отримати більше з цього часу, або замінити один з них з додатковим силових тренувань або кардіо (речі, які ви можете активізувати в плані інтенсивності).

+805
Omkant 12 трав. 2015 р., 06:26:06

Якщо ви запустите ~6 миль / год, ви не додаєте дуже багато щодня, може бути, 30 секунд. Це не повинно бути проблемою, немає. Що позначиться на цьому, однак, у тому, наскільки далеко/швидко ви працюєте, і як довго ти бігав за. По-друге, як часто ви прямуєте цим планом.

Якщо ви тільки почали тиждень тому, ваші ікри не будуть використовуватися для здійснення і буде невикористану зміни, тому потрібно більше часу, щоб оговтатися, будучи в трохи більше болю. Просто розтягнути його, і намагатися не працювати більше, ніж раз в пару днів. Це другий момент, якщо ви працюєте 5 днів поспіль, ваш організм не буде мати достатньо часу, щоб відновитися. Я б запропонував 3-4 дні на тиждень, якщо вам потрібно в якості доповнення до інших кардіо, ходьба або їзда на велосипеді може бути надана допомога без таких же високих фізичних навантаженнях, як біг.

Я б не сказав, що 210-це важкої стороні, це не повинно впливати на вас занадто багато. Ваші ікри швидше за все болить, тому що ви не даєте достатньо часу для відновлення між прогонами, або ви все ще в початковій стадії. Якщо ви хочете будь-якої іншої інформації, не соромтеся, щоб дати трохи більше розуміння і я був би щасливий, щоб дати більш конкретні поради!

+798
Alienware 22 серп. 2014 р., 00:33:31

У мене були дуже сильні головні болі після тривалих поїздок, тому я пішов до лікаря. Вони рекомендували мені пити спортивні напої під час їзди, щоб замінити втрачені електроліти, або готові суміші з аптеки, що я можу ложкою в мою пляшку. Сьогодні у мене була поїздка, і так як я забув купити готові суміші, я вирішила погуглити, як зробити її самому.

У мене є 2 пляшки напою. Я поставив просто вода в одному, і в іншому. Для цього, я заповнив пляшку з водою, додав близько 8 ч. л. цукру (я почитала кілька сайтів, всі вони рекомендовані 15 чайних ложок на 1 літр, що, здавалося, божевільною, тому я вирішив почати з малого), 1/4 чайної ложки солі, лимонного соку і кілька шматочків лимона, що я можу випити те, що.

Моя сьогоднішня поїздка була не так далеко в порівнянні з нормальними, але я помітила, що у мене виходить краще і почував себе краще під час їзди і після.

Це нормально для мене, щоб продовжувати робити це? Я подивився, і літр "Пауэрэйд" має близько 70г цукру, в той час як мої домашні міксу 32г. Очевидно, менше, але я не очікував, щоб напій "Пауэрэйд" кожен раз, коли я їжджу небудь. Так що я повинен робити?

+797
KingofBliss 18 січ. 2015 р., 04:04:48

Як вік людини тіло відрізняється від його реального віку, і як це обчислюється вік тіла?

В тренажерний зал я використовував машину, щоб дізнатися мій вік тіла, і він показав моє тіло вік 4 роки більше, ніж мій фактичний вік. Що могло стати причиною таких результатів? Це кількість жиру в тілі або якісь інші фактори? Як зробити тіло вік, щоб бути таким же, як мій справжній вік?

+763
RustyH 24 бер. 2013 р., 23:12:17

Квазар. Ваш режим не шкідливо, але не здивуюся, якщо це не допоможе вам досягти ваших цілей.

"Буде додавати більше на велосипеді... і біг/бег в рутинну допомогти?" - Напевно, немає, і основною проблемою тут є слово "більше". Їзда на велосипеді, біг, біг і хороші кардіо вправи, але, схоже, ви вже робите занадто багато (або відхиляються від своїх цілей, принаймні). Горіти 800-1000 калорій в день в одній вправі-це перебір. Якщо ваша мета в тому, щоб нарощувати робити марафон, Що буде по-іншому, але ваша мета, здається, стає замість форми. Спалюючи по 500 калорій за сеанс кардіо-це багато переваг від нього, і ще одне міркування буде включати 15-30 хвилин HIIT тренування в якій ви віддаєте максимум зусиль за відносно короткий проміжок часу. Біг та їзда на велосипеді-це теж дуже добре, але мати більш різноманітні тренування призведуть до більш збалансованого тілу.

“По-друге, я ніколи не робив силові тренування все життя. Не могли б ви запропонувати виключно базові вправи, щоб почати?" - Я відчуваю, що це питання є помилковим. Хоча є звичайно вправи, в які залучені досвідчені учасники руху рівня, більшість речей, з якими ви стикаєтеся, мають порівняно прості рухи. Навіть просунуті атлети, використовуючи базові вправи для нарощування м'язової маси і залишатися у формі. Ваш досвід силових тренувань не повинно вплинути, які вправи ви виконуєте. Замість цього, ваша поточна фізична сила (в будь-який час) повинен показувати відповідний рівень опору для ваших м'язів (загалом, скільки ви піднімаєте). Робити якісь вправи в належній формі-це теж дуже важливо, якщо ви можете ходити тільки до 5 фунтів при збереженні належної формі, то це все, що ви повинні зробити - 5 фунтів в хорошій формі краще, ніж 10lbs в поганій формі. Ніколи не его ліфт.

"Як я можу покращити основні сили?" - Як і будь-яка інша група м'язів, тренування з обтяженнями буде удосконалювати силу, витривалість і розмір. Деякі вправи є більш корисними, ніж інші, і це відео дивиться, в якому Ab вправи, як відомо, краще активувати черевної області. Пов'язані вправи зважений хрускіт, АБ розкачати, вертикальний хрускіт в нозі, стабільності м'яч, хрускіт, підняти коліно, і хрускіт велосипедів. А ці тільки й можуть дати вам пристойну кількість різних, я б не став вважати їх, як тільки Ab вправи ви повинні робити. У цьому відео розглядаються різні функції черевної області разом з пропозиціями про те, як тренувати їх.

Що б потім я пропоную? Перший полягає в розумінні цього; ваші дії визначать вашу фігуру, в той час як ваше харчування буде визначити ваш розмір. Так що якщо ваша діяльність того лежень, то ваша форма буде адаптуватися до лежень, і Ваше харчування буде визначити, якщо ви великий або маленький лежень. Аналогічно, якщо діяльність спортсмена, то ваша форма адаптуватися до того, що у спортсмена, і Ваше харчування буде визначити, якщо ви великий або маленький спортсмен.

Як тільки ви розумієте, що я б порадив знайти фітнес-програму, яка була зібрана кимось, хто знає, що вони роблять. Або програма 5х5-це дуже простий і безкоштовний варіант, і AthleanX має кілька програм, доступних для покупки в залежності від ваших цілей і рівня фізичної підготовки/досвід (вони також мають безліч безкоштовні пізнавальні відео на YouTube). Після грамотної програмою буде зробити світ різниці порівняно з придумую на основі обмеженого розуміння.

На стороні живлення речі, ви будете хотіти, щоб звернути увагу на свій "TDEE на" (сумарний добовий витрата енергії), що, скільки калорій ваш організм витрачає щодня (щоб зберегти себе) з урахуванням усіх видів. Якщо ви шукаєте, щоб схуднути, відніміть 10-20% від вашого TDEE на і з'їсти це кількість в день. Білок є дуже важливим, і ви хочете, щоб прицілитися для їжі 1.5-2 рази кг маси тіла в грамах білка, так зараз ви повинні прагнути до 121-162 грам протеїн для досягнення оптимальних результатів (розтягнути на весь день, бажано з декількох джерел). Їжею (приблизно) потрібну кількість калорій і протеїну буде достатньо, щоб тримати вас на правильному шляху, і більшість інших речей (терміни, макроси) просто уподобання.

Одне останнє зауваження. Важливо тримати свої очікування в узді. Втрати від 0,5-1% від загальної маси тіла на тиждень-це хороший стабільний темп, але коливання неминуче відбудеться. Зростання м'язів може зробити це, здається, навіть повільніше, але не чекайте, що зростання м'язів буде особливої причини збільшення ваги тому що ріст м'язів-це дуже повільний процес. Ви можете помітити різницю у ваше тіло через місяць (якщо взяти хороші фотографії прогресу), але не турбуйтеся, якщо це важко зрозуміти. Після двох або трьох місяців прогрес повинен бути помітним. Просто бути послідовним і робити те, що ви повинні і ви будете перевершувати ваших цілей. Удачі!

+726
Lipika 15 бер. 2012 р., 23:03:54

У кого-небудь є досвід купання в морі?
Я живу в Індії і море поруч з моїм будинком знаходиться Бенгальська затока. Це море шалено жорстокий. Перетин першої хвилі-це дуже важко. Перший день сьогодні, я перетнув їх успішно, але потім багато страждав.
Після перетину першої хвилі, він був трохи порівняно спокійний. Так я відчуваю, що я можу зробити тренування напередодні на мій міжнародний тріатлон в Малайзії цього вересня.

Може хто-небудь будь ласка, запропонуйте деякі хороші плавати вправи для морського плавання?
Чи це треба, що я тренуюся в басейні на швидкість, а не море і море поплавати просто, щоб відчути не на швидкість навчання?

+722
Willa Foster 15 серп. 2011 р., 13:59:55

Я не читала нічого, щоб вказувало на помірне кардіо вправи, заважаючи навчання опору.

Однак, дві години тренування опору дуже високий, і, ймовірно, повинні були відпочивати два дні на відпочинок. Або, ви могли б зробити спліт тренуванні витратити 30-45 хвилин робити навчання опору на Пн/Вт і Ср/Пт. Мій власний досвід з такою розкол, що він дає мені кращі досягнення за час проведений в тренажерному залі.

+676
Evans smile 22 січ. 2012 р., 20:01:49

Які будуть оптимальні значення для них, якщо ви намагаєтеся домогтися будучи здоровим, ви можете бути?

Це складне питання, оскільки ми всі реагували на навчання в нашому власному шляху, крім того, "бути здоровим ви можете бути" - це дуже суб'єктивна річ. Ваше визначення "бути здоровим" може не погодитися і з іншим визначенням. Це звичайно залежить більше, ніж кількість підходів і повторень. І так як немає ніяких поточних кореляції між хвороби, болі, травми, і т. д. і кількість сетів/повторень, це те, що вам необхідно вчитися на власних.

+661
Emily Gun 25 черв. 2015 р., 06:55:40

Один з моїх товаришів по команд спробували щось інше декілька років тому в дуже схожій ситуації:

Він просто витрачав 5-7 тижнів, коли він не бігав по дорогах на всіх, але замість цього відправився на довгі прогулянки - 10-15 км - в його кросівки. Як я пам'ятаю, він ходив на 2 х 1 годину в перший тиждень і закінчилося 3 x 3 години на минулого тижня. Він виконав досвід, деякі слабкі болі в гомілці на початку, але пішла через кілька тижнів. Після цього він перейшов на крок і пішли по стандартному початківців 10-тижневої програми, поки він не дістався до 5 км. Він працює нормально з дуже мало проблем.

Чи буде це працювати на когось іншого, у мене немає ідей. Але я дуже, дуже впевнений, що ви повинні бути дуже дисциплінованим, щоб не почати занадто рано, якщо ви відчуваєте, що все в порядку.

+647
Kostya Shaporenko 5 лип. 2015 р., 15:48:10

Так

Нижче ВЕК " та " верхні печі, на обох суб-регіонів 'великий грудної м'язової.

Нижня Уїк - Грудна (Грудинная Головка)

Pectoralis Major (Sternal Head)

Джерело: exrx.net.

Це регіон, який становить більшість м'язової маси в великий грудний. Додавання спад на жим лежачи або вправи, які штовхають вперед таким чином, щоб під кутом у бік стегна підкреслить цей регіон.

Верхні Уїк - Грудна (Ключична Головка)

Pectoralis Major (Clavicular Head)

Джерело: exrx.net.

Тренування, які підкреслюють верхню частину грудної клітки буде штовхаючи вперед рухів під кутом у бік голови, такі як падіння 'нахил у жимі лежачи' або 'віджимання'.

Оновлення: виправлено цю відповідь. Я помилково дзвоню у верхні печі 'малої грудної м'язи, коли це насправді під-ключичній області від 'великий грудної'. Шкодуємо про це.

+616
Claudio Nahmad 30 січ. 2019 р., 04:53:50

Як зазначає коментатор, напевно, не існує спосіб, щоб дійсно відповісти на це питання.

Що ви можете сказати, що це більше, ніж просто довжина дистанції або часу.

Наприклад, це залежить від того, як ваше навчання триває. І, звичайно, вашої особистої фізіології.

Очевидно, виходити на 26.2 милі на ваш перший запуск-це нерозумно, і потенційно може вбити вас. Але якщо ви тренувалися працює менше на пару років, а потім повільно працювали до цього, марафон, ймовірно, не зашкодить вам на всіх. (Хоча я чую по новинам, що є деякі проблеми з серцем повідомляється на тривалий термін вправи).

Звичайно, є люди, там правлять 125 км гонки (Marahon-де-Сабль через пустелю Цукру протягом 7 днів) або інші ультра дистанції. Але жоден з цих народних почалося з того, що відстань в один день.

Так що немає абсолютного максимум, це залежить від багатьох змінних.

+609
Doug Warren 20 серп. 2010 р., 13:28:26

Якщо ви застрягли в тій же вагу за пару місяців, то ви безумовно потрапили на плато. Є пара намічені шляху я використав, щоб прорватися через плато, і один бонус випадковим чином.

Спосіб 1

Знизити вагу ви сидите на корточках і почати будувати назад вгору повільно. Я дуже рекомендую це Джим Вендлер 5/3/1 для такого підходу, але те, що повинно працювати, це відкинути присяд вага близько 80 - 85% того, що він на даний момент (так, скажімо 60 кг на 5 повторень), потім додати найменше значення, ви можете кожен раз (зазвичай 2,5 кг).

Припускаючи, що ви коли-то навприсядки тиждень, і збільшити на 2,5 кг в тиждень, це займе у вас 8 тижнів, щоб повернутися до спроби 80кг на 5 повторень. За ці 8 тижнів, ви не вистачає яких-небудь ліфтів, оскільки вони в основному нижче поточної 5 ПМ.

Спосіб 2

Присідання кожен день. Я використав це в минулому, щоб зламати плато і поліпшити мою техніку присідання. Ідея полягає в тому, що ви берете суб максимальна вага (так що, я б сказав 65 - 70кг) та щодня працювати декілька підходів по 3 повторень в цій вазі. Зверніть увагу, 3 повторень, а не 5. Це свого роду схожа на Павла змащувати ПАЗ технікою, він просто отримує вас набагато більш зручним і здатний на корточках, що вага так само, як на корточках в цілому.

Коли робиш те, що вага на пару комплектів відчуває себе комфортно (я думаю за 3 тижні пару сетів з 3 повторень в 70кг), потім підняти вагу трохи і продовжуйте. Коли ти відчуваєш себе добре, знову перевірити свій максимум.

Цей метод є "на дотик", так як не існує певного прогресу, він більше покладається на відсутність его і зняття можливість просто увійти і зробити роботу, не думаючи про це занадто багато. Це також допомагає деякі психологічні проблеми у людей з метанням важким тягарем на їх плечі і присідає з ним, якщо ви зробили щось кожен день протягом 3 тижнів, потім він, здається, не так серйозно, як накручувати себе робити це раз на тиждень. Що приводить нас до...

Спосіб Бонус 3

Випадково. Після закінчення попереднього методу, деякі люди просто натисніть ментальний блок на певну вагу. Моя подруга застрягла в 120кг для 3 Повторень. Він застряг там місяць тому, коли він намагався 125кг, він отримав один дуже непевною репутацією і вище злиняв на ліфт. Один сеанс, ми базікали ні про що, поки він вантажив у барі, не звертаючи уваги, він ламав його, відступив назад і вдарив 3 суцільні присідання повторень. Потім хтось вказав йому, що він неправильно завантажений в барі, і як він думав, було насправді 120кг 130кг.

З цього моменту, він зумів вразити 130кг кожен раз.


Всі ці методи передбачають, що ваша техніка присідання є твердою. Це може бути варто того, щоб хтось знаючий, щоб критикувати вашу техніку і якщо є які-небудь питання, фіксувати їх перед збільшуючи вагу.

Я особисто тримаю в допомогу вправи, які ви робите (крім розширення ніг, у мене нічого хорошого сказати про них), але й кидати в поперек працювати на корточках днів, у формі зворотного розширення, зворотний hypers або доброго ранку.

+575
mohammad tehran 22 лип. 2012 р., 23:14:20

Я побачив оголошення в соціальних мережах і був зацікавлений в отриманні одного. Ось як цей пункт виглядає так:

enter image description here

Це 9pro1. Моя проблема полягає в тому, що це виглядає дуже дешево зроблені і, ймовірно, легко ламаються. Я шукаю більш якісний інструмент, схожий на цей, де я міг би зосередитися на певних частинах мого тіла, коли роблю віджимання.

+533
Russell Gallop 30 серп. 2012 р., 00:03:25

Найбільш ефективна форма танцю стане те, що вам подобається найбільше. Зумба виразно можете працювати до сьомого поту, але якщо вам не подобається і немає мотивації, то найбільш ймовірно дати його в кінці кінців або пропускати тренування.

Щось на зразок балету, можливо, не так швидко, але стрибки і баланс руху мають намір побудувати більш сильні м'язи ніг, яка допоможе вам спалювати більше калорій, коли ви перебуваєте в стані спокою.

Знову-таки, все залежить від того, який вид танцю ви, швидше за все, дотримуватися. Гарна ідея, може бути спробувати кілька різних форм. Потім ви можете вибрати улюблений або тримати кілька різних форм, так що завжди є якась різноманітність. Це може також допомогти у зв'язку з концепцією м'язи плутанини.

+495
Azam khan 13 лип. 2017 р., 13:19:48

Все про кондиціонуванні.

Ви не вказали як давно ви були на велосипеді і припускаю не дуже довго. Зазначене вами особа може також маємо Sub 50 ЧСС, а твоє буде в діапазоні 70-90. Раз ви продовжуєте виконувати ті ж вправи протягом певного періоду часу, ваше тіло/серце стає дуже ефективним при цьому. В основному ті ж 40 хвилин їзди на тому ж темпі буде відчувати себе набагато легше після декількох тижнів безперервних тренувань. Навіть ваш середній улр поступово знизити витрата енергії йде за рахунок серцево кондиціонування.

+462
Bonnie walker 1 трав. 2018 р., 10:41:46

Я роблю віджимання на деякий час тепер, починаючи з 6 або 7 років тому. Я не дуже регулярно, але близько 3-х чвертей днів, в ці роки я використав, щоб бути регулярними. Моя проблема я не можу зробити більше, ніж 20 віджимань за один раз, навіть після 2 місяців регулярних віджимань. Це займе більше часу, щоб досягти хорошу швидкість віджимань за раз?

Щоб покласти речі в перспективі, мені 24, чоловік, кілька кіло менше, ніж 100kg (близько 215 фунтів) і може робити лише 80 віджимань в день. У мене багато жиру втратити, але напевно хочете робити вправи, щоб втратити жир і отримати м'язи.

+444
CatMe0w 21 жовт. 2012 р., 00:13:51

Нещодавно я був на місії, щоб втратити вагу і успішно вдалося скинути 20 кг в 4 з половиною місяці через ланцюг тричі тренуваннями і 8K працює двічі на тиждень. Я спустилася зі 105 кг до 85 кг. Нещодавно я знову почав грати в теніс, який я використовував, щоб зробити багато років тому, перш ніж я був хворий. Я почав помічати, що разом з моєю дієті, в якій я намагаюся стримати споживання калорій до 1700 ліцензій на день, я починаю відчувати себе дуже запаморочення, дуже сильна слабкість під час гри в теніс. Я розумію, що порівняно з моєї звичайної тренування протягом останніх чотирьох місяців ( 45 хвилин кругова тренування або 8К запуску, який триває стільки ж часу ), мій теніс гри може тривати від 1,5 годин до 3 годин. Я, здається, помітили вище норми зниження ваги, так як я почав грати в теніс ( 1,5 кілограма на тиждень за останні пару тижнів). Я боюся, що я спалюю більше м'язової маси тепер, жиру і було цікаво, що є кращим способом, щоб переконатися, що я можу продовжувати грати в теніс при збереженні тих же темпів втрати ваги. Мені потрібно, щоб забезпечити трохи більше високий витрата калорій на днів, що я граю в теніс. Сьогодні, я як раз мав 160г морозива, які складають від 400 до 600 калорій за годину до гри і відчувати себе дуже винними, так як я зазвичай намагався триматися подалі від солодощів/високий коеф харчовими продуктами). Будь-які поради з вдячністю.

+417
Craboparty 25 черв. 2011 р., 03:06:43

Гаразд, почнемо з того, що моя статистика:

Вік : 22
Висота : 172см
Вага : 95кг

Я просто хочу, щоб втратити вантаж в найбільш ефективним способом. В даний час я працюю (не менше 3-4 разів на тиждень). Я пропускаю кожну ніч їду.

Мені потрібна порада, як зробити це в найшвидшою, але правильний шлях.

Те, що я роблю правильно? Якщо ні, то які методи слід використовувати?

І.. чи можете ви дати мені цілі? (наприклад, скільки ваги повинна одна втрата в тиждень/місяць) Спасибі!

+233
little fox28 23 черв. 2010 р., 20:32:25

По-перше, хрумтить не обов'язково "йти на" вправи для АБС, тому що ні одна вправа є більш ефективним при спалюванні жиру, чим інші. І, так, на тренування м'язів може збільшити його розмір. Але, у разі АБС, що зазвичай не відбувається в тій мірі, що ви могли б подумати. Необхідно поєднувати правильне харчування і тренування для ефективного спалювання жиру. Мета повинна полягати в тому, щоб втратити вісцеральний (або внутрішньочеревного) жиру, комбінуючи вправи, які спалюють калорії з ефективний план харчування.

+198
peterept 4 лют. 2017 р., 11:53:51

P90X працював дуже добре для мене, з наступних причин.

1) Тоні Хортон є дивним. Він відчуває, як ваш особистий тренер і дозволяє вам знати, це нормально, якщо ви не можете робити те, що вони роблять, і що це набагато краще, щоб зробити краще кожен раз, а потім забути все інше. В кінці кінців ви потрапите до решти, і ви побачите результати.

2) Як ви сказали, є багато вправ на вибір. Найбільша перевага я отримав від P90X є насправді дізналася безліч різних вправ, які я б не дізнався на мій власний, і я можу їх робити все правильно, що є заставою. Дізнавшись це, я можу зробити деякі швидкі 15-хвилинні тренування в перервах на роботі без DVD-дисків.

3) він не тільки підкреслює фізичні вправи, але також правильне (а то тут поняття відносне, всі люди різні) звички в їжі, і Тоні не дозволю тобі забути про це. Він часто сказаний вас про розпивання Кока-Коли :) звичайно, вони роблять відмінну роботу пихания компанії Beachbody продуктів у вашій особі весь час, але є багато альтернатив, щоб все, що вони продають вам.

4) різноманітність. Стосунки у моєї другої точки. Є безліч різних програм, які ви можете вибрати з довідника P90X, який поставляється з DVD пакет. Деяким сподобається вам більше, ніж іншим. Спробуйте побачити, що працює краще для вас.

Я сподіваюся, що це допомогло трохи. Удачі :)

+91
Marko Milivojevic 27 серп. 2013 р., 11:21:33

Від мого розуміння, то краще брати участь в статична розтяжка після тренування і побачивши, що йога (взагалі кажучи) досить багато, статичний розтяг не повинно бути ніякої шкоди.

Шкода може виходити від статичної розтяжки перед тренуванням, особливо для нижньої частини тіла вправи. Рекомендується перед тренуваннями, щоб зробити деякі динамічні стретчинг (випади проти проведення простягання, як нахилялася, щоб торкнутися пальцями ніг).

Там були деякі дослідження з цього питання. Перевірити цю посилання: http://chrisfry.hubpages.com/hub/Stretching-Before-Sport

Коротше кажучи, немає, це не проблема, як довго, як ви робите ваші йоги після тренування бодібілдинг!

+75
Gloria Copeland 9 вер. 2018 р., 18:53:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil