Поїзди бігати марафони

Я хочу, щоб запустити простий марафони. Особливо марафони, що кільце в Новий рік.

Ось моя фізична активність досі (6+ днів у тиждень)

 • Сурья Намаскар, 90 repititions

 • 10 хвилин на велосипеді, або інший день, 5-хвилинна пробіжка

 • 9 вага вправи (8, 10 і 15 фунтів), три комплекти кожній, 4 повторень в сеті

Детальніше

 • Леді, середини 30-х років

 • 5'4", 147lbs

Порадьте, будь ласка стартера критий вправи, які не вимагають додаткових $$$

Навесні (травень 2017) сподіваюся бігати на вулицю.

Чесно кажучи, я хочу, щоб запустити простий марафони, розширити коло друзів і насолоджуватися життям ----- всі, зберігаючи при цьому здоров'я.

Я б скоріше запустити новорічний марафон, ніж сидіти вдома і речі моє обличчя в очікуванні опуститься.

+269
Biggles 13 вер. 2018 р., 05:46:43
39 відповідей

Якщо ви говорите про над головою тисне, я б порадив робити їх, причина в тому, імпінджмент плеча і обмеження в плечі з-за плеча біомеханіка. Плече не виконує функцію штовхання руки вгору. А плече піднімає, спереду, збоку і ззаду буде більш вигідним без якого-небудь негативного впливу. Будь ласка, подивіться на це відео.

+959
NukeTemplar 03 февр. '09 в 4:24

Ви могли б хотіти розглянути цей відповідь, пов'язані з хорошою міцністю навчальних програм. Сидить не природно для людей, особливо в тій мірі, в західному суспільстві це робить. Але силові тренування можуть допомогти багато:

Ви будете розвивати більш потужні черевні м'язи, які будуть тримати вас прямо, а також ваша спина буде сильніше. Є безліч м'язів, які є частиною гарну поставу, і якщо ви активно зміцнюють їх, це дійсно не дивно, що тримає гарну поставу нелегко.

+956
Xaphas 13 жовт. 2018 р., 06:53:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В цілому, ваша шкіра буде тільки твердне, якщо він використовується в цьому сенсі (напр.: вам просто потрібно ходити босоніж, щоб мати більш стійкі шкіра на ногах). Таким чином, загальний відповідь на загальне питання двоякий:

 • якщо ваша шкіра не твердне після двох років, він, ймовірно, не потрібно
 • якщо ви хочете, щоб ваша шкіра твердіє незалежно від того, вам потрібно буде використовувати відповідно ваше тіло.

Це, як кажуть: загартовування ваша шкіра в цілому виглядає як неможливо й погана ідея: шкіра повинна бути гнучкою. Але якщо ви говорите про, скажімо, рук або суглоби, можу порадити робити спеціальні вправи, щоб поступово зробити вашу шкіру використовували вимогу твердіння. (Напр. для останніх: коліно віджимання з зменшенням шарів тканини між руками і підлогою.)

+953
user1298426 6 бер. 2015 р., 02:03:04

Моє запитання складається з двох частин:

У мене дуже м'язисті, стегна і ноги йдуть від років плавання і біг, так як я був молодшим.

Справа в тому, що обидві мої стегна і ноги досить пікантного, коли я не їх згинання. Якщо я зігну/затягнути їх, вони виглядають красиво і м'язисті.

(1) що дійсно відбувається тут ? Це м'язи з добавкою жиру, або просто м'язи ще не в тонусі ?

(2) я можу працювати, щоб затягувати їх? Це взагалі можливо або це просто частина моєї комплекції? Як я можу затягнути і тон їх?

(За останні 3 місяці я побував на Програма тренування для верхньої та нижньої частини тіла.Мій нижній частині тіла тренування складається з випадів, присідань і інших складних тренувань)

+934
Maksym Pecheniuk 2 лют. 2010 р., 05:04:38

Я біг Реддите ваги фітнес' рекомендується рутини на деякий час, але я хочу зробити більше з розколу, тому я можу зосередитися більше на індивідуальні вправи і не відчувати себе, як кинувся. В даний час я задумав:

Тяга:

 • Зважені підтягування 5х5
 • Зважений інверсний рядків 4х8
 • Пастка-бар станова тяга 3х5
 • Підйоми ніг 3x15

Пуш:

 • Зважені віджимання 5х5
 • Зважений діпи 5х5
 • Армійський жим 3х8
 • Штангою Присідання 5х5

Я хотів би побудувати худий, але мускулисте і спортивна статура. Як ви могли б змінити цей план? Я тренуюся 3 рази на тиждень, всі інші дні - я повинен частіше тренуватися? Я повинен додати/видалити якісь вправи? Крім того, я повинна чергувати підтягування chinups?

+927
Sumithra Paramesh 24 серп. 2013 р., 00:37:10

Кілька речей, щоб зробити, які можуть допомогти:

Переконайтеся, що ви зволоженою. Правильна гідратація допоможе зменшити біль у м'язах.

Взяти певний тип відновного напою після тренування. Я використовував Endurox зовсім небагато. Він прискорює відновлення і допомагає досить добре біль у м'язах. Є й інші напої/предмети там також можуть працювати так само добре, але Endurox мій улюблений. Якщо ви не можете мати щось подібне до того, щоб щось швидко їм після тренування. Перші 30 хвилин після тренування ваше тіло потребує палива, щоб швидко відновитися.

Звичайні силові тренування, щоб збільшити біг може також допомогти. М'язи поступово атрофуються, якщо ви багато працює на витривалість. Простий висока-реп низької ваги вправи (ноги кучерями, розширення і т. д. може допомогти підтримати ваші ноги на дотик.

Нарешті, переконайтеся, що ви мабуть, як сержант згадує вище. Швидше за все, хворобливі відчуття, ви відчуваєте рутину, але ви повинні переконатися, що ви не тред занадто близько до травм.

+926
Anurag Dhunna 16 серп. 2012 р., 11:22:40

Ви вже почали з неправильного настрою. По суті, вам потрібна допомога, але ви відмовилися від усього, що не відповідає критеріям ви хочете-навіть якщо це правильна відповідь. Суть полягає в наступному:

Ніщо не працює вічно.

Стартова сила, в той час як багато програми не працюють вічно, та це не означало. Те ж саме стосується будь-якої іншої стратегії. Чим сильніше ви стаєте, тим більше вам потрібно змінити стратегії. Є кілька причин, по яких люди потрапили на плато, яке просто означає, що вони повинні щось міняти.

Можливість 1: Занадто мало навчання стимул

Це можна просто покласти щось поважче в руки і підніміть його. Чи можна більше підходів і повторень. Або кілька днів навчання. Це можливо, якщо ви тільки один раз підняти тиждень.

Варіант 2: Ви робите занадто багато

Якщо ви постійно втовкмачувати в 90+% від максимуму, ви будете почувати себе погано весь час. Завжди втома. Не з ясною головою. Я зіткнувся з цим сам у минулому році після подрібнення занадто часто мої присідання. Відвали інтенсивність, і жити в 70-80% світу на деякий час. В той час як ви на нього, можливо, урізати комплектів/повторень.

Можливість 3: Занадто багато уваги на міофібрили або гіпертрофія саркоплазматическая

Це стосується всіх силових атлетів. Культуристам потрібно більше уваги саркоплазматическая гіпертрофія, а люди, які хочуть підняти важкі підсумок хочу більше міофібрили гіпертрофія. Суть ви повинні продовжувати прогресувати. Більш великі м'язи мають більше можливостей для міцності, головним чином тому, що вони можуть поставляти більше енергії на ліфт. Більше маса тіла переміщується більшу вагу. Це проста фізика, коли ви дивитеся на потенційну і кінетичну енергію, і передаючи це на інший об'єкт. У той же час, ви не можете нехтувати пар білок, який насправді контракт, щоб перемістити речі.

Я знаю, ти сказав, що не хочу робити саркоплазматического роботи, але це може бути те, що доктор прописав зараз.

Можливість 4: Перетренованість

Якщо ви проігнорували втома надто довго, додав нових стресів у вашому житті (поза спортзалу), то, можливо, ви переступили поріг хитрощі і скотилися в перетренованість. Загальні симптоми перетренованості включають дратівливість, тучне збільшення, регрессируя в підйоми, тривоги, втрати сну і/або депресії.

Якщо ви серйозно думаєте, що це ви, а потім зайняти деякий час далеко від тренажерного залу. Не думаю, що про навчання або походи в тренажерний зал, поки він кличе ваше ім'я. Це може зайняти кілька тижнів, або це може зайняти кілька місяців в гіршому випадку.

Можливість 5: відсутність фокусу навчання

Ваше тіло реагує на вимоги, які ви розміщуєте на ньому. Настає момент часу, коли для того, щоб прогресувати, ви повинні зосередити свою енергію в одному напрямку. Ось де сила спортсменів почніть, які спеціалізуються в бодібілдингу, Пауерліфтинг, олімпійська ліфтинг, або сильна людина стиль навчання. Потім ви робите роботу, яку необхідно зробити краще, і тільки цей обсяг роботи. Навіть люди, які успішно перетнути поїзд, їх зусилля зосереджені на одній дисципліні одночасно.

Можливість 6: харчування, відновлення та охорона навколишнього середовища

Чим більше ви піднімаєте, тим більше вам потрібно є, щоб підтримати підйом. Це не значить, піти в Макдональдс і з'їсти 5 бігмаків в день. Вам буде потрібно достатня кількість протеїну, жирів, вуглеводів, щоб підтримувати активність. Старі резервні 1г білка на фунт ваги тіла більше, ніж можна використовувати, але він буде запевняти, що у вас є достатньо, щоб побудувати м'язи. Тестостерон виробляється з холестерину, тому вам необхідно переконатися, що у вас є деякі харчові холестерину в жири. Вуглеводи є енергією, і вам знадобиться багато. Якщо ви робити здоровий вибір, і намагатися звести до мінімуму запальні продукти, ви можете з'їсти набагато більше, ніж ви думаєте і не товстіти.

Інший недавній питання виявляться xenoestrogens, таких як парабени, фталати і т. д. Xenoestrogens навколишнього середовища хімічних речовин, ваш організм поглинає через шкіру або через їжу, що скинуть вашої нормальної хімії тіла. Рецептори естрогену в організмі, реагують на них, і вони зберігаються у вашому жири. Парабени широко поширені в косметику, але досить слабкий, тому не викликає особливого занепокоєння. Фалаты у виробництво, щоб зробити їх м'якше, і переведуть на вашу їжу, коли ви нагріти їжу в пластиковий контейнер. Більшість пестицидів мати той же ефект, тому переконайтеся, що ви мити фрукти і овочі перед приготуванням їх. Якщо ви перемкнетеся на скляну тару для зберігання і розігріти собі їжу, що також може зробити хорошу різницю. Звичайно, органічні протеїни (курка і трави годували яловичиною), які не вводять гормони і краще джерела живлення.

В нижньому рядку тут, Якщо ви тримаєте покласти сміття, ви не можете очікувати, щоб допомогти вам бути сильними.

Мої оцінки засновані на наявною у мене інформацією

Я бачу ознаки можливості 2-5. Оскільки я не знаю вашої дресирування є той факт, що ви не хочете чути про саркоплазматического роботи, то ви завжди відчуваєте втому і Ваше соціальне тривожний розлад, схоже, посилюється, і це не схоже на тебе особливої уваги у тебе багато всього відбувається. Я рекомендую брати перерву хоча б на пару тижнів, може навіть місяць. Коли ти повернешся, змінити, як ти тренувався. Це більше не працює.

Знайти гарний фокус, та програма, яку хтось розбирається в цій дисципліні писали. Дотримуватися програми, як написано, принаймні пару місяців. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно внести незначні корективи, зроби це.

Примітка: строгий гантелі кучері є хорошим вправою, але вони зроблять вас краще, якщо ви тримаєте його досить легко, і робити велику кількість повторень з ними. Це допоможе зробити кров тече через лікті і запобігання або усунення запалення.

+892
Arenikia 13 квіт. 2012 р., 14:53:26

Я йду сходження приблизно два рази на тиждень, і через місяць або близько того мої черевики досить брудні. Вони не тільки запах, але я насправді бачу бруд усередині (скоріше всього від ходіння босяком по менше чистих поверхонь). Я б хотів, щоб усунути запах, принаймні, і, можливо, зберегти їх, як правило, чистіше (але я припускаю, що це пов'язано з використанням тапочки). Я знайшов схожий питання про кросівки, але я не впевнений, що матеріали, використовувані в скелелазінні взуття має ніякого значення? Я також бачив, що вони використовують якісь бризки на черевики вони здають в тренажерному залі, але я не зовсім впевнений, що.

+890
blazej 2 вер. 2016 р., 18:40:26

Так і здається, спалювання калорій, біг/бег тільки залежить від відстані, а не швидкості. http://www.runnersworld.com/tools/calories-burned-calculator

calorie burned comparison

Це правильно? Навіть якщо я пробіг ту ж відстань за половину часу я б тільки спалювати однакову кількість калорій? Це здається трохи занадто спрощеним.

+866
VeeGouws 10 груд. 2013 р., 09:44:30

Як ви зробили в підтягуванні? Подбати про те, щоб зберегти напруженість на всьому шляху під час повторення, особливо на дні тренувань. Також, якщо ви йдете в широкому ви можете травмувати зв'язки плечового суглоба.

Ось кілька корисних порад підборіддя/підтягування: http://jasonferruggia.com/the-shocking-truth-about-chin-ups/

він просто каже, що найкращий спосіб зробити ці вправи полягає у використанні кільця, так як вони дозволяють природного руху, інакше чергування стиснення і не ширше, ніж ширина плечей.

... удачі з твоїм плечем

+840
vulpineblazeyt 28 січ. 2016 р., 11:58:08

Короткий відповідь, це залежить від того, що ви платите за що ви тренувалися.

В цілому вважається, що 80-90 об / хв ідеально підходить для зменшення м'язової втоми і 80-100 оборотів в хвилину (можливо, з як низько як 60 об / хв) краще всього підходить для використання кисню. Але ці значення для підготовлених велосипедистів. Більше рекреаційних велосипедистів було встановлено, що найдовший час їзди на велосипеді близько 50 оборотів в хвилину. В принципі, чим швидше ритм, тим краще буде приплив крові, а тим більше, що ви повинні активно "штовхають", щоб крутити педалі на такій швидкості, створюючи компроміс.

+775
romaricdrigon 15 лип. 2013 р., 07:21:11

Якщо ви занадто швидко їсте перед тренуванням ваше тіло використовує всі свої ресурси на травлення, особливо якщо ви їсте продукти, багаті вуглеводами. Це може бути частиною того, чому ви відчуваєте сонливість. Якщо їжа занадто високо в вуглеводів, ви, швидше за все, випробувати 'їжа' або 'їжа комі відчуття' що ви будете відчувати себе дуже сонним.

Ще однією причиною сонливості викликана відсутність хорошої розминки. Ваші енергетичні рівні не регулюються тільки споживання продуктів харчування. Коли ви працюєте, це також важливо мати достатню кількість кисню і нормальну циркуляцію крові, так що ваше тіло може транспортувати ресурси, необхідні, щоб живити ваші м'язи.

Моя пропозиція має 2 частини. По-перше, карбюратор навантаження напередодні. Тобто з'їсти здоровий обід, який включає в себе багато пасти та/ або рису за день до тренування. Таким чином, Ви маєте велику кількість доступної енергії. Далі, їдять легку їжу в основному м'ясо білок за пару годин перед підйомом. Просто достатньо, щоб зберегти вашу енергію та забезпечити деяку білка під час підйому, але не так багато, що ваше тіло потребує, щоб вкладати дуже багато енергії на травлення.

Принаймні розігріти перед підйомом. Нічого екстремального, просто легка пробіжка, щоб підняти ваш пульс і змусити кров текти.

+771
aydinch 3 лип. 2011 р., 13:34:15

З мого особистого досвіду і досліджень на бігу і ходьби я б запропонував таке.

Якщо тільки буде ходити, традиційні кросівки нормально. Вони сприяють посадці на ваш зцілювати і проштовхнути вашої стопи, що є гарною прогулянок.

Якщо ви збираєтеся бути запущений, я пропоную отримати мінімалістичному стилі кросівок. Це сприяє правильному запущена форма якого "стопи біг". Ця взуття сприяє приземлення на стопи, а не гоїтися. Посадка на ваш зціли дійсно відволікає від роботи, зупинивши свій імпульс і також викликає непотрібного навантаження на коліна. Насправді у мене була невелика травма коліна пару років тому, які я пов'язую з використанням традиційних кросівок під час бігу.

Насправді ви могли б просто зробити мінімалістський взуття для бігу і ходьби коли ви ходьби ви, природно, прагнуть піти від п'ятки до пальців стопи без впливу взуття. Однак, кросівки надають більший вплив на запущену форму.

+768
LCW 6 квіт. 2010 р., 21:46:00

Є багато переваг для кардіо, деякі з яких є:

 • Зміцнює серце, тому вона не повинні працювати так важко перекачувати кров
 • Збільшує ємність легень

http://exercise.about.com/cs/cardioworkouts/a/cardio101.htm

Мені подобається думати про це так: тренування опору зміцнює руки, ноги і т. д. і кардіо зміцнює серце; це дійсно більш важливо, якщо вдуматися.

Якщо у вас є низькокалорійної дієти без фізичних вправ ви, ймовірно, втратите м'язову масу з-за свого палаючого тіла protien (м'язи), а також жир. Якщо ви взагалі хоч якісь помірні фізичні навантаження він буде тримати ваше тіло від підживлюючи м'язи (які можуть включати серце!)

+749
Ronald Hemenway 24 січ. 2012 р., 00:42:31

Мені було цікаво дізнатися відповідь на це питання сам, а потім ставив йому кілька моїх друзів мануальний терапевт і остеопат. Коротка відповідь я отримав "Ні". М'язи, взагалі кажучи, м'язи. Якщо ви підштовхнути їх до їх межі, ви збираєтеся отримати Домс незважаючи ні на що. Що ускладнює проста відповідь полягає в тому, що деякі групи м'язів важче поставити в будинок просто тому, що вони більш ізольовані і важко відокремити від іншої частини тіла. Його діапазон на зовнішній стороні ноги є хорошим прикладом надзвичайно важливі м'язи, що дуже важливо, щоб тон правильно, якщо ви працюєте на продуктивність, але до того ж його майже неможливо відокремити його повністю від квадрациклів.

Є просто факт, що люди мають різні слабкі місця. У Домс реакція може бути загальмована, просто зв'язки і сухожилля, що оточують м'язи не проведеш, який викликає велике випромінюючи спалити під час тренування, але досить невелика тягучий біль так як ці тканини достатньо малі і можуть бути легко відновлені. Знаючи, що у вас незадовільних подібне сполучної тканини практично неможливо без з'ясувати це самі. Питання це виховує, ви навіть здатні працювати ваші м'язи досить сильно, щоб викликати Домс реакція? Або ваша сполучна тканина збирається дати першим?

Як виноски, важливо враховувати, що це була в основному фізіологічні теорії, дискусії і дослідження не показали Х, Y і Z.' Я б вважав його надійним просто тому, що це має сенс у тому, що ми знаємо про людському тілі, але я соромлюся ходити рекламували його як науковий факт.

+747
Andrew Wilcox 4 бер. 2015 р., 03:37:07

Моя рідна мова не є англійською, тому прошу вибачення, якщо деякі терміни не правильно вказано.

Я регулярно ходжу в тренажерний зал два рази в тиждень. Що мені там робити 10 хвилин crosstrainer, жим ногами, Жим від грудей, затекла рука лат pulldowns, кабельні кучері, pushdowns і плечовий прес. Я це роблю 3 підходи з 15 повторами. На наступний день після тренажерки день ( я роблю перерву в 1 день між кожним тренажерному залі день ) я виконати це АБС тренування. Я тренувався 4 місяці і отримав почуття для тренажерного залу і вправи. Тепер що я хочу змінити. Я хочу, щоб спалити більше калорій і отримати Sixpack АБС на С :D ( мій ріст 1.68 М 5'6 і я важу 67kilograms на даний момент ). Що я можу змінити, щоб зробити ці зміни? Причина, чому я виклав інші речі, які не пов'язані з АБС, тому що я дійсно не знаю багато про плани навчання і якщо хтось хотів би запропонувати деякі зміни або доповнення я була б не проти! Це всього лише план тренувань від деяких додаток, який я отримав з магазину додатків :)

+741
Jimh 15 лип. 2010 р., 17:04:28

На мій погляд, гантелі нахилився поспіль-це чудові вправи з наступних причин:

 • Ваше тіло краще-заробляти більше це бажано, якщо у вас є хронічні проблеми зі спиною
 • Він будує свою владу набагато краще, ніж штангою варіації
 • Він тримає плечі, лікті, і т. д. в більш природне положення.

Тепер, для того, щоб виконати гантельний ряд без станка, вам просто потрібно знайти щось, щоб оточити себе. Стаття про Т-нація про Крок рядків фотографії Метт Kroczaleski (тезка Крок рядків), використовуючи волоцюгу ручки. Примітка: Крок рядків в основному гантелі рядків зроблено для високого числа повторень з важким вагою, як ви можете впоратися.

Важливі аспекти ведення гантелі рядків:

 • Стабільна база. Використовувати щось нерухоме, щоб заспокоїти себе.
 • Не смикайте вага до грудей ... зняти його з контролю
 • Використовувати велику кількість повторень. Якщо ваша програма рекомендує 5х5 штангою рядків, я рекомендую 3х10 рядків БД.
+718
plaguetigger 24 жовт. 2014 р., 00:04:32

Я була в сидячому положенні більшу частину мого дорослого життя я намагаюся зрозуміти, що я можу зробити, щоб бути монтажником. Я не з метою пробігти марафон або увійти в Світи сильна людина, просто поліпшити здоров'я, але для малорухливого людини, у мене весь день (троє дітей заповнює його легко!) так що знайти місце в цей день-це виклик.

Я граю в консольні ігри (ПС3) регулярно, щоб заспокоїтися і зрозуміти я можу легко використовувати велотренажер і продовжують грати в ігри в той же час, так що це явне перше місце, щоб почати (з моєї точки зору), але я хотів би знати, як з низької або середньої інтенсивності їзди на велосипеді протягом години 4-5 днів в тиждень буде впливати на моє тіло, так що я можу дивитися на інші вправи, щоб вплинути на інші частини.

Що це покращити? М'язовий тонус і витривалість-це моя думка, але я волів би відповіді від тих, хто більше про це я роблю. Якщо це допомагає кожному мене ідеальний вагу для мого зросту (ІМТ: 23.4).

|\/|

+705
Jian Mi 30 вер. 2012 р., 07:27:30

Я б на бігових лижах цієї зими, як перехресна тренування для мого наступного марафону. Моє питання, чи Можу я на лижах протягом декількох годин і чи позначиться це на моїй нормального тренування? Мій останній марафон я пробіг 50-60 км в тиждень, але я хотів би додати деякі інші типи вправ, щоб мій наступний цикл навчання.

Мені потрібно більше, ніж один повний день відпочинку або я можу запустити довгого дня, потім лижі на кількість годин?

+624
Will T 22 квіт. 2011 р., 08:08:39

Речі отримати в дорозі

Труднощі, перешкоди, не сумнівайся. Але ви можете пом'якшити їх, і ви можете розбити їх, і ви можете вдарити вашу офісну роботу прямо в його малорухливому особі. Кілька з Золотого Століття культуристів і важкоатлетів працював приблизно день роботи (див. деякі оповідання в Rippetoe сайту).

Робити те, що ви можете

Опис роботи-це "робота на комп'ютері", а не "робота сидячи". Отримати постійної реєстрації. Бути старанними про правильну поставу; усунути скорчившись над столом. Взяти розтягнути перерви, ходити на прогулянки, замість кави-брейки, а іноді віджимався на роботі. Намагаємося працювати тільки з дому. Переконати вашого боса, щоб дозволити вам взяти сієсту. Оптимізація офісної/комп'ютерної життя до вашої мети.

Але так, принципово, все, що не є частиною вашою метою є перешкодою на шляху до вашої мети. Що включає в себе питною-небудь, а також знайомства і поїздки до вашої родини на Різдво. Ось чому люди йдуть професійні: робити свою справу. Навіть тоді, вони все ще мають фактори способу життя у їхній бік. Але це не означає, що потрібно стати професіоналом, щоб досягти своїх цілей. Це просто означає, що ви повинні працювати навколо нього. Це важче, ніж якщо б Ви були мільярдером зі слугами і все про ваше життя обертається навколо бодібілдингу? Звичайно. Це можливо, незважаючи на перешкоди? Ніхто не може сказати, але ви.

+533
Towhid Mohammad 17 жовт. 2016 р., 22:28:44

Хоча Ерік Кауфман одержав відповідь прямий, я просто хочу скинутися на наступну заяву:

Деякі кажуть, що я не повинна принести навушники на всіх (і що вони насправді можуть бути заборонені, 
Я просто читав про це на запущені сайти.

Як досвідчений бігун, я побіг в різних країнах і виконували різні раси (доріжки, стежки, дороги,...).

Більшість гонок по замкнутому контуру (наприклад, без регулярного руху на дорозі). Отже, ніякої реальної загрози для бігуна. Самі дороги досить широкі для інших бігунів, щоб передати вам. Тому для них немає ніякого ризику для вас (як бігун) надіти навушники і відсутність Про що відбувається позаду/навколо вас.

Трейл-траси, проте щось зовсім інше. Деякі з них дійсно замкнутий контур або є добровольці обліку дороги відкриті для вас, щоб перетнути його. Однак є багато трас, де дороги не закрите для регулярного руху. Або де доріжки дуже вузькі і повільні бігуни можуть затримати швидше бігунів.

Тому організації часто вимагають бігунів, щоб уникнути, використовуючи навушники за свою безпеку і задоволення для всіх бігунів.У тих випадках, ви повинні бути в курсі вашого оточення! Тому що ніхто не любить мене збили, напав дикий звір або розжитися за інший бігун.

+527
Incend1ary 7 вер. 2017 р., 08:48:44

Я зараз збираюся в тренажерний зал 3 рази в тиждень робити 2 чергуючи тренування. Мені 31 років і в здоровому стані.

Протягом декількох тижнів я відчуваю необхідність зробити більше. Я сиджу вдома протягом дня я повинен провести відпочиває, але у мене занадто багато сил і потрібно вийти. На цьому тижні я ходила в спортзал 4-й раз і мені дуже сподобалося.

Я знаю, що не вистачає на час відпочинку-це погано для росту м'язів. Тому мені цікаво, як я повинен впоратися з цією ситуацією. Це ОК, щоб змішати у додатковій сесії зараз і потім, чи я повинен дотримуватися розкладу незважаючи ні на що? Я повинен швидше зробити деякі додаткові кардіо в дні відпочинку, а не додатковій сесії тягарів? Чи є м'язи, які більш терпимо, ніж інші? Наприклад, можна тренувати м'язи живота більш часто, але не мої біцепси?

+505
JMDee 17 черв. 2012 р., 19:41:45

Мені 23 роки, мій зростання 5'8" і вагою 56кг. Я ходжу в тренажерний зал за останні два місяці. моя мета-набрати м'язи і вага.

Після виконання деяких початкових рутини (без ваги) протягом 15 днів, мій інструктор дав мені розклад тренувань вага, який охоплює 3 дні навчання (охоплюють основні частини тіла). Я підтримую, що за останні 1,5 місяці. Я додав молока, яєць і ЮВО (сировинної муки) в моєму раціоні. Я також намагаюся отримати більше їжі під час моєї звичайної їжі.
Я ходжу в тренажерний зал 4 дні в тиждень по ранках, мій шлунок порожній в цей час. Після тренування я снідаю молоко, яйця і т. д.

На жаль, я виявив, що моя вага не збільшиться, як я очікував. Він збільшився лише близько 5-1.5 кг. Я відчуваю, що моя сила зросла (виявив це під час прийому вага), але я думаю, що моя цифра, як і раніше, за винятком того, що мій розмір біцепса трохи збільшився.

Я зробити 10-15 повторень в сеті кожної вправи, а також спробувати підштовхнути себе, щоб підняти більшу вагу.
Читаючи деякі пропозиції для отримання м'язи встановлено, що 8 повторень в сеті краще і 10-12 повторень/набір для людей, які хочуть здобути силу, а не м'язи.

Мої рутини і звички в їжі достатньо, щоб сформувати себе і отримати деякі реальні м'язи і вага?

+469
prosperdai 18 трав. 2016 р., 21:38:30

Мій нинішній вага-тренінг-план приблизно такий:

АРМ-вправи-10-повторень
Пауза 2хв 
АРМ-вправи-10-повторень
Пауза 2хв 
АРМ-вправи-10-повторень
Пауза 2хв 
рука-вправа-б 10-повторень
...
Пауза 2хв 
ноги-вправи-Б 10-повторень
Пауза 2хв 
ноги-вправи-Б 10-повторень
Пауза 2хв 
ноги-вправи-Б 10-повторень

На жаль, це займає надто багато часу, і є, по суті, означають нічого корисного, ні задоволення, що я можу зробити в ці 2 хвилини паузи.

Моє питання: чи будуть тренування буде менш ефективним, якщо я б переплітаються вправи на різні групи м'язів, такі, що я заповнюю паузи 2хв, але є ще 2 хвилини між вправами на одну і ту ж м'язову групу?

Наприклад (припускаючи, що 10-реп сеанс займає близько хвилини):

АРМ-вправи-10-повторень
ноги-вправи-10-повторень
 1хв пауза
АРМ-вправи-10-повторень
ноги-вправи-10-повторень
 1хв пауза
АРМ-вправи-10-повторень
ноги-вправи-10-повторень
 1хв пауза
...

Будуть такі тренування, на вашу думку, менш ефективні викликають зростання м'язів?

+407
yuriy 7 трав. 2013 р., 06:55:06

Я дійсно адвокат для наклеювання з правом ліфти і отримувати форму набрав: сума вага дійсно не має значення, крім зручності, щоб бути здатним дійти до олімпійського 45lb бар і використовувати його чи більше.

Так ось що я зірка з:

 • Гоблет присідання. Ви можете використовувати гирями або гантелями, і таким чином, ви можете почати з такої ж вагу, як зручно для вас і циферблат у формі. Як тільки ви можете мати 20 фунтів гантелі в кожній руці ви будете готові, щоб перейти до олімпійський бар.

 • Почніть шукати в перевіреної міцності навчальні програми і емулювати ці ліфти як можна краще. Гоблет присідання до штанги задній присідання, гантелі преси до прес штангою над головою, і один заніміла нога станова тяга , поки ви не можете вирішувати весь бар. І тоді з повним баром, поставити на стояки (коробки, можливо, творчо) так що бар знаходиться на висоті, що ~9" з землі.

Немає нічого принципово інший силовий тренінг для чоловіків і жінок, більшість з них просто обертається навколо деякі прийоми на початку, поки ви не в змозі впоратися з повним баром.

+395
Madmax 19 лют. 2016 р., 13:03:47

Восьмикутний тарілки перешкодити правильній силового тренування

Восьмикутні плити не мають жодних підстав на існування, і активно непродуктивно працювати належним чином.

Восьмикутний чи інакше не круглі пластини зробити багато основних вправ зі штангою з підлоги, у тому числі очищає, уривками, і, головне тяга--незручно. При введенні пластини вниз, бар часто відвалить від вас (можливо, порушуючи своє місце назад, і, звичайно, ваша позиція ніг) або болі в гомілці. Це справляє станова набір засипали з невеликими зривами. Треба постійно заново встановити одну позицію, перебиваючи один респ. Це не просто дратує. Рух бар і порушення позиції є питання безпеки.

Якщо ви в даний час не станову тягу, уявіть, потрібно звертатися саме 3 градуси після кожного віджимання або хрускіт, що ви робите. Це крихітна річ, яка непомірно руйнівним для тренування. Якщо ви робите будь тягне з підлоги, не круглі пластини є суттєвою проблемою.

Знайти тренажерний зал з круглими пластинами

Якщо регулярно тренувати станову тягу (яка сама сила слухачі мають), це досить незручно, щоб виправдати включення в тренажерному залі, який має відповідне обладнання. Більше того, я не в курсі будь-яких переваг для некруглих пластин. Їх слід уникати в користь круглих пластин.

+369
Pavle 4 жовт. 2011 р., 11:51:20

У мене є свій метод для цього і хотілося б підтвердження, що це прийнятне рішення або причину, чому це не так і кращі альтернативи.

Чому я виділяю це питання, як це, тому що мені подобається мій спосіб. Це зручно і дозволяє практично необмежену кількість сил, щоб бути використані. (Багато статей я читав, кажуть, що ліфтери іноді потрібно, щоб додати більше сил, щоб отримати їх мобільність до змін, з-за того, сильніше/важче тканини.)

Мій спосіб-нахилитися вперед до стіни з ногами на деякій відстані позаду мене, і, розпластавшись на землі. Чим більше відстань від стіни, тим більше щиколотки і нахилитися, щоб пристосувати рух. При необхідності я рухаюся мої ноги далі назад і/або поштовх про стіну досить сильно, щоб відчути розтягування в задній частині гомілки.

Я виразно відчуваю, що моя розтяжка Ахілла і гомілки, але моє занепокоєння (мене про це запитував), що це може бути піду з інших тканин, які обмежують згинання гомілки.

Наскільки мети йти, я хочу мати можливість сидіти на корточках на глибину без того, щоб бути вимушеним вниз по вазі. Я можу присідати з досить хорошій формі з вагою, але я не можу дістатися до паралельного (без п'яти зростає) всього тіла.

+351
Diana LaBonte 1 лют. 2019 р., 02:51:33

Я раніше ставив це питання в "спорт" бета - поліпшення їзди, але їм здається, що це більше підходить для цього сайту і потім закрутили питання, щоб зосередитися на обладнанні.

Мені подобається хороша техніка для гольфу - я вдарив по м'ячу прямо і правда - але я не вдарив його особливо далеко. Я цікаво, якщо там були якісь ключові групи м'язів, я повинен концентруватися, щоб підвищити довжину моїх пострілів, і будь-які відповідні вправи для них?

Примітка: Я є постійним відвідувачам тренажерного залу, я просто більше фанат кардіо, ніж вага штовхача.

+345
johncblandii 23 січ. 2019 р., 16:48:37

Ви розглядали стартову силу протоколу Марк Rippetoe або StongLifts 5х5 (більш або менш те ж саме як стартову силу, але з великим об'ємом)? Він відповідає вашим вимогам і я бачив, що люди дурні, безглузді попиту на цьому напрямку.

Я копати, як ви розмежували вашу програму, але це не обов'язково для всіх ці вправи, Якщо ви бажаєте, щоб збільшити максимальну силу, додати м'язи і втрачати жир. Я міг бачити, додавши кілька вправ, після того, як ви досягли середнього до просунутого статусу стеклопод'емника (від 6 місяців до двох років послідовного підйому).

Програму ви обговорюєте є більш складним, ніж потрібно, і дуже багато денний обсяг тренування. Звичайно, вам доведеться з'їсти як кінь, щоб зберегти той обсяг якщо інтенсивність висока (технічний збій в кінці кожного сету). Крім того, ваші тренування, скоріше за все, збирається їхати за 90 хвилин, що є спільною відсічення для інтенсивних тренувань. В іншому випадку, ваші гормони будуть воювати проти вас і призвести до зворотних результатів. Якщо ви вирішили працювати ця програма, і працювати в високої інтенсивності, пити що-то з вуглеводів (і, можливо, ВСАА або купити протеїн) під час тренування.

Втратити жир збирається почати з вашої дієти бути дефіцит калорій по відношенню до вашої щоденних енергетичних витрат. Якщо ви досить недосвідченого або Новачка при підйомі з фізіологічної точки зору, цілком можливо, щоб додати м'язової маси тіла, в той час як в дефіциті калорій; якщо у вас є правильний програмувати в режим підйому. Очевидно, ви макроелементів баланс повинен бути на момент.

Елегантність СС і СЛ 5х5 є їх простота, A і B відпрацьовують методики. Можна чергувати ці тренування до кінця програми. Тоді є інші програми, ви можете перейти до Після 6 місяців, плюс або мінус, в одній з вищезгаданих програм.

Стартову силу 3х5

Сильний ліфти 5х5

Я не пов'язаний з організацією. Я знаю, що ці програми працюють, я бачив і з собою та іншими клієнтами. Дайте посилання вище для читання і час, щоб переварити.

Удачі вам!

+344
Isabelle hall 5 груд. 2019 р., 23:43:08

З вашими цілями фізичних вправ для підвищення розумової активності, часу реакції і боротися з депресією, скакалка може мати деякі переваги перед бігом і біг, так як переміщення по мотузці дає вам додаткову розумову концентрацію, усвідомлення тіла і координації.

Як вже згадувалося в мій коментар, ви не повинні вибрати один над іншим. Навпаки чергуючи один день працює один день Скакалка дасть вам переваги крос-тренінгу. Або ви могли поєднувати тренування бігу з інтервалами через скакалку. (Взагалі, не можна постійно пропускати мотузку так довго, як ви могли б бігати підтюпцем або бігти, тому що він може бути більш інтенсивним в якості вправи.)

Одним з найважливіших критеріїв вправи для депресії полягає в тому, що це те, що ви і Ваше тіло насолоджується регулярно робити. Перехресна тренування тримає вас від нудьги з вашою програмою вправ і більш стимулюючим психічно. Це також знижує ймовірність надмірного використання травм.

Я включив відеозв'язок з початку стрибок троси відео і більш просунуті , як ви прогрес, а також відео для зміцнення ніг , щоб уникнути травм.

Тому моя пропозиція полягає в спробі як біг і скакалка. Один і/або обидва можуть допомогти вам з вашими цілями. Бачу, що вам подобається, як ваше тіло і розум реагують. Намагаюся з кожної вправи буде дати вам кращий відповідь.

+336
Allan Andrade 23 лист. 2012 р., 00:25:22

Мені 18, я підняття тягарів протягом приблизно місяця тепер - я зовсім новачок в цьому, так що я хотів би зробити все правильно, перш ніж потрапити в погані звички.

Коли я вперше почав тренуватися, я переживала набагато більше, м'язові болі, ніж я зараз.

Що таке м'язова біль?

Тепер, коли я відчуваю біль слабше, це означає, що я не працюю, як важко?

Тому що я відчуваю біль менше зараз, це означає ще, що я можу працювати ті ж м'язи раніше, ніж раніше?

А якщо ні, то який період відновлення я повинен давати м'язам?

+300
Rasul Baratii 18 лип. 2012 р., 07:49:27

Плавання-це відмінне тренування серцево-судинної системи. Ви можете дати дуже сильне зусилля, а так як там мінімальний вплив на тіло, можна дати досить інтенсивні тренування майже кожен день. Це безумовно допоможе з втратою ваги, за умови, що ви їсте належне, здорове харчування.

Це допоможе у нарощуванні м'язової маси, але тільки стільки, скільки потрібно, щоб перебороти опір води. Очевидно, чим швидше ви пливете, тим більше опору ви будете їсти (хоча з хорошим інсульту у вас буде більше на поверхні води не поганий хід), але ви не отримаєте неповороткі м'язи.

Якщо можна, я б порекомендував плавання всі чотири удари (спина/груди/безкоштовно/літати) в різних кількостях, так як кожен підкреслює організм по-різному.

Як user3750 так загадково, є значний акцент на передній частині дельтоподібних м'язів (м'язи плеча) і грудні м'язи (груди), яке може пересилити задніх дельтоподібних м'язів і дасть вам "круглі плечі" дивляться. Якщо ви робите головним чином фрістайлу, я хотів би переконатися, що ви додати деякі додаткові вправи, щоб збалансувати ваші дельтоиды.

Хоча багато плавці, які ви бачите по телевізору досить мускулиста, пам'ятайте, що вони знаходяться на загострений кінець палиці, і використовувати посушливих вправ і вага процедури, щоб максимізувати їх потенціал, і вони мають весь день, щоб поплавати і позайматися. Вам знадобиться баланс Фітнес і ваги в комбінації, якщо ви хочете такої ж статури, що у них є.

Що стосується ваших коротких інтенсивних і довго і повільно, так. Потрібна комбінація обох, щоб підкреслити обидва типи волокон у ваших м'язах. Латів буде головним мотиватором в належному фрістайл інсульту, а м'язи живота і нижньої частини спини, м'язи будуть отримувати хороші тренування, стабілізації м'язів.

+297
Alexander Kowalski 27 квіт. 2013 р., 04:20:56

Щоб відповісти на питання, які вправи підірвати вертикальний стрибок уміння, ми повинні спочатку обговорити, що потрібно для хороший вертикальний стрибок. По-перше, є два типи вертикальних перемичок: стоїть і працює. Постійний вертикальний стрибок, коли ви знаходитесь в нерухомому положенні на землі і стрибок вгору з усієї сили, корисний у футболі і важкої атлетики. Працює вертикальний стрибок, коли вам потрібно, щоб отримати високий у той час як ви працюєте, таких як волейбол і баскетбол вертикальний стиль. Так ти на питання про баскетболі, ви хочете зосередитися на наступних вправи або діяльності:

 • Силові тренування-це корисно, але ви не хочете штовхати для максимальної міцності або оптом. Тобто ви хочете високу міцність по відношенню до вашої масі тіла.
 • Все, що збільшує здатність вашого стегна для вироблення електроенергії
 • Все, що робить вас стрункіше.
 • Нічого, що може змусити вас втратити трохи стартова швидкість або прискорення не зашкодить вертикалі.
 • Все, що підвищує вашу швидкість (як в стрибках і бігу), наприклад, спринт.
 • Все, що збільшує реактивну силу, наприклад певні типи пліометричні навчання
 • Все, що підвищує ваш рефлекс розтягування (здатність організму до сопротивляя розтягується)

 • Потрібні великі ікри і виходу сухожилля

Силові тренування можуть допомогти вам поліпшити свою відносну силу, що є більш важливим, ніж ваша абсолютна сила для виконання вертикальних ... якщо ви зосереджені навколо вправи, які полегшують гарні стрибки і не заблукати в пошуках важче чисел. Грубі керівні принципи будуть орієнтуватися на такі речі, як ці:

 • Гирьового гойдалки (покращує вироблення електроенергії на стегні)
 • Постійний теля піднімає (покращує свій вихід ікри, можете допомогти з сухожилля в області гомілковостопного суглоба також)
 • Присідання повинні бути досить глибокими, щоб відбити рефлекс розтягування сідниць
 • Натискаємо клавішу включає в себе стегна, а також поліпшити вашу силу плеча. Накладних робота буде більш вигідним в цілому для баскетболіста, ніж жиму лежачи.
 • Зосередитися на кілька наборів з малим числом повторень з помірним вагою (наприклад, інтенсивність 6х3 @ 70%): мета полягає в тому, щоб побудувати силу не дуже великого обсягу.
 • Олімпійська важка атлетика: будує хіп харчування, і теля влади допомогою потрійного розширення під навантаженням

Цей список не повний, але це повинно дати вам уявлення про речі, які можуть допомогти вертикальною і комплімент баскетбол.

На протилежному кінці спектра ми хочемо уникнути міцність такої діяльності:

 • Загальні бодібілдинг (збільшення м'язової маси виглядає більш ніж функція)
 • Підйомна сила (цілився у важкий присед/жим/станову тягу можна)
 • Що-небудь, де ви повільно вимучує повторень через велике зусилля

Ці заходи можуть принести користь футболіста, але баскетболісти мають різні вимоги до них.

Плиометрической Роботи

Найбільший фактор з плиометрической тип роботи plyo ви використовуєте, уважно стежать за частотою. Ви хочете, щоб зосередитися на реактивної сили, а не сила стоячи

 • Не стояти коробка стрибає (від нижчого до вищого платформи)
 • Проаналізувати глибину стрибків (від 18 вікно до підлоги і відразу ж стрибати, коли ви землі)
 • Виконувати біг стрибки
 • Виконувати швидкі кидки у стрибку (допомагає вашій грі, і ваш реактивної потужності в той же час-подвійна перемога)

Як по частоті, це може бути краще мати один день в тиждень присвячений вибухові роботи, що дає вам достатньо часу, щоб відновитися до гри в кінці тижня.

Кондиціонер

Це той, на якому ви можете не погоджуватися зі мною. Виходить, кардіо робота перешкод з вихідною потужністю перебільшена. Коротше, поки є слабка гостра впливає (тобто в короткостроковій перспективі) у довгостроковій перспективі, тривалий повільне кардіо зробить вас кращим спортсменом. Мій тренер з баскетболу в школі завжди змушували нас бігти кілька миль, перш ніж практика навіть почав. В ретроспективі це була гарна річ.

 • Деякі низької інтенсивності стійкий державної (Лісс) кардиотренировку (біг, їзда на велосипеді тощо) допоможе вашій одужання від складних тренувань та поліпшення основних факторів, що впливають на здоров'я. 20 хвилин в день достатньо для цієї мети.
 • Розганяється відмінно
 • Самогубств також великий, особливо тому, що він також підкреслює, що рефлекс розтягування в литках, як можна швидко змінити маршрут

Навик роботи завжди важливі. Чим більше ви працюєте на навик, тим краще ви отримаєте на нього. Ваш тренер буде у вас працює дрилі, які призначені, щоб принести кращі з вас, як гравця. Ти завжди будеш робити те, що ваш тренер говорить ... або ви не будете в команді, і ваша вертикаль буде безглуздо. Тренер повинен бути пульс на тому, що робить його системі роботи, а де його команді потрібно більше працювати.

Найбільшою проблемою, ви будете мати, щоб переконатися, що ви робите за межами практики не завадить практиці або гірше гри. Якщо ви граєте раз в тиждень, навантаження на тиждень, так що ви зробити більшу частину ваших сил і плиометрической роботи через день або два після вашої гри, а потім звужуються ближче до наступної гри (можливо не за межами робочого дня перед грою). Якщо ви граєте два рази в тиждень, це ще складніше, але ті ж принципи застосовні. Можливо, в один прекрасний день сила і один день plyo тиждень.

+236
Jonathan Miller 1 лист. 2019 р., 06:58:06

Sathyaish,

Схоже, всі вже дав вам кілька хороших порад. І я згоден з Мойсеєм щодо його поради і план для вас. Однак, істина про стійкої втрати ваги має багато спільного з дієтою і менше працювати. Я не знаю ваш раціон, але всякий раз, коли я консультую своїх пацієнтів і клієнтів, і чую, як вони говорять, що у них знову набрала вагу, так як вони перестають працювати, я розуміла тоді, що це в основному їдять за звичкою, ніж тренуючись.

При цьому, як сказав, Здається, що ти дуже хочеш повернутися в форму. Хоча у вас є 2 цілі (скинути вагу і набрати м'язову масу), правда якщо ви їсте добре і якісно вправи, ви можете досягти обидві ці цілі. Однак, для досягнення вашої мети і скоротити непотрібних травм, якийсь організованою програмою План харчування і тренування повинні бути застосовані. Я зібрав деякі поради і прийоми, на додаток до зразок плану тренування (занадто довго, щоб помістити його тут) для вас, щоб схуднути як стійке маю на увазі.

Поради та хитрості для успішної та стійкої втрати ваги:

 1. Їсти здорову їжу протягом дня включає страви і закуски. Намагайтеся їсти кожні 2-3 години (включаючи перекуси), щоб зберегти ваш метаболізм напружені, отже, спалювати більше калорій.
 2. Споживають меншу кількість цукру, як це можливо. Продуктів, таких як молоко, соки, газовані напої і солодкі закуски є багато цукру, який сповільнить ваш метаболізм, таким чином, не буде ефективним для спалювання калорій. Обов'язково читайте етикетку перед купівлею або споживанням.
 3. Пийте багато води , так що ви будете відчувати себе ситим протягом дня (12-16 склянок на день).
 4. Якщо ви їсте пізно (після 7 вечора), намагаюся їсти корисні калорії, як овочі і пісне білків. Якщо ні, то переконайтеся в тому, щоб виявляти особливу спалити ці калорії в ту ж ніч.
 5. Так! Вправи, але і спробувати тренування з обтяженнями. Ви не повинні використовувати фактичні вагами, а в основному вага тіла, щоб отримати результати (подивіться на гімнастів). Плюс, тренування опору, як було показано, щоб збільшити ваш метаболізм. Пам'ятайте, чим більше у вас м'язів, тим більше калорій ви будете спалювати протягом дня.
 6. Спробуйте високоінтенсивні інтервальні тренування , так як вони є більш ефективними. Так, це складніше, але ви звикнете до нього. Плюс ви сказали, що не так багато часу.
 7. Спробуйте комбіновані вправи , так як вони є більш ефективними та дієвими для охоплення всього тіла (основні групи м'язів). Крім того, спробуйте тренуватися з більшою інтенсивністю , принаймні 15-30 хвилин в день, 3-5 днів в тиждень. Спробуйте ці вправи: гантелі присідання жими плечей, гантелі присідання махи, гантелі пуш-ап рядків, присідання, підтягування, стабільності м'яч сувоїв, дощечок і альпіністів.
 8. Мотивація приходить з ціною; тим не менш, ви повинні копати глибоко, кожен раз і задайте собі питання, чому ви хотіли скинути вагу в самому початку. Це ваші погляди, ваші почуття, для когось іншого або просто для здоров'я це!
 9. Якщо ви починаєте звичку харчуватися здоровою їжею, швидше за все, ви будете підтримувати результати, тому що це так природно їжте, та не так природно, щоб тренуватися і потіти.
 10. Все, що ми робимо в житті-звичне. Треба просто почати!
  Дозвольте мені знати ваші думки або якщо ви хотіли б копію вашого плану тренування. Удачі!
+160
Guillermo Martinez 11 лист. 2013 р., 03:13:52

Якщо у вас досить глибокі, ви можете керувати цим. Однак ви, ймовірно, не будуть мати кращий досвід марафону. Ви можете дістатися до фінішу цього шляху.

Якщо ви робите додаткові кардіо тренування, як їзда на велосипеді і т. д., які зможуть допомогти замінити пропущений працює.

Яку плануєте взяти вашого довгостроковій перспективі? Ви, ймовірно, хочете, щоб дістатися до 30-35к знайомий цей шлях, і залишитися в діапазоні 30к за чотири тижні або близько того, перш ніж звужується до марафону, якщо ви можете час це право.

+147
Eryn Whitworth 26 трав. 2016 р., 06:28:19

10г ВСАА-це абсолютно нормально і добре, щоб регулярно використовувати.

Для тих, які не знають що таке незамінні амінокислоти і чому вони можуть бути корисні, ВСАА є розгалужених амінокислот. Тому що вони прям такі амінокислоти, які використовуються м'язової системи, тіло не повинні наполегливо працювати, щоб розірвати їх повноцінного білкового ланцюга.

Коли ви піднімаєте важкі речі, і взагалі напружити свої м'язи до знемоги, амінокислоти допомагають відновити м'язи швидше, ніж вживаючи протеїн. Побічно це підвищує вашу енергію, тому що організм витрачає менше енергії самовосстанавливается.

Вони, однак, не є заміною протеїну,. Наші тіла мають 11 незамінних і 11 замінних амінокислот, які він отримує з білка. Другорядні білки можуть бути виготовлені ... звичайно це вимагає деякої енергії для цього.

Більшість ВСАА (в порошках чи таблетках) включають три основних незамінних амінокислот: лейцину, ізолейцину і валіну. Деякі вже четвертий. Д-пинитол-це форма вітаміну B, який також імітує реакцію на інсулін. Інсулін-це анаболічний гормон, який несе відповідальність, щоб направляти енергію в м'язи і органи. Що допомагає поповнити запаси глікогену швидше (якщо у вас є запасний вуглевод для цього).

+133
Rhymes 5 серп. 2012 р., 01:51:57
Палеолітична дієта (скорочено дієта палео або paleodiet), також іменовані як дієта печерної людини, дієта кам'яного століття і мисливців-збирачів дієти, план харчування.
+128
user2741881 6 лип. 2012 р., 21:10:30

Постава може сприяти живота, а також. Якщо ваші грудні м'язи більш розвинені у порівнянні з м'язи спини (що цілком можливо, якщо ви робите багато вправ на прес і присідання, та інші популярні основну роботу), то ваші плечі згорблені вперед. Так що рішення твого плеча і верхні м'язи спини, цілком ймовірно, ключем, і, можливо, також ваших нижніх м'язів спини.

+48
Gi gi Steininger 19 черв. 2012 р., 15:28:35

Мені здається, тут є якась градація схем навчання, які ефективні при малих кількостях повторень (скажімо, менше 10) і ті, які є ефективними у досягненні більш високих показників. З моїх варіацій досвід підготовки об'єм (або суб-максимальної навчальної), здається, працює добре у відносно низькому діапазоні повторень. Загальна тема в цих схемах є те, що вони окремі набори керованим повторень, належними періодами відновлення, так що повний м'язовий відмова не досягли ще, як ви в іншому випадку могли. Такий підхід дозволяє вам виконати більше повторень протягом певного періоду часу, ніж якщо б ви намагалися встановлює максимальних повторень.

Я також закликаю вас, щоб переслідувати форму і спробувати швидко встати і спробувати отримати ваші соски до барної стійки і повільно спустився на повністю висунутому повісити (з активним плечем, остерігайтеся вивихів!). Я виявив, що я міг би зробити набагато менше підтягувань з цим стандартом, ніж я раніше думав, але я думаю, що це було вигідно в довгостроковій перспективі, особливо для м'язів вгору.

Я мав успіх в <10 повторень максимальний діапазон з схеми, запропоновані тут http://journal.crossfit.com/2011/02/volume-training-for-goats.tpl:

Дозвольте N бути приблизно 1/3 від максимальної повторень, з постійно працює цілодобово виконає комплекс підтягувань кожну хвилину на хвилину протягом 20 хвилин. Почніть з виконання набору з N повторень. Ви можете скоротити кількість повторень у кожному сеті, але не може містити менше ніж N - 2 повторень.

Записи повторів для кожної хвилини і спробувати додати підтягування розподіляється на наступні спроби. Правило полягає в тому, що немає двох наборів можуть відрізнятися кількістю повторень більш ніж на 2.

Я виявила, що надбавка до моєї максимальної комплекти хвостаті, як я досяг максимального 10-15 повторень. З тих пір я знайшов схему, запропоновану на http://www.50pullups.com/, який використовує меншу кількість комплектів з більш повторень, щоб збільшити кількість я можу виконати.

Сама схема є кілька довільним, але ті, хто вище, здається, працює. Що стосується відновлення, я виявив, що може збільшитися з 20 хвилини тренування Тома повторювати 5 днів в тиждень, але мені потрібно залишити 1-2 дні між спробою більший набір обсяг тренувань. Коли я досягну 20 підтягувань я маю намір збільшити складність роботи з вагою або при виконанні підтягувань з більш відкритим ліктя (здається гладкої мускулатури вікна).

+13
Ned29 28 трав. 2016 р., 08:50:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil