наслідків підняття тягарів без достатньої кількості калорій

З особистих причин я не буду в змозі отримати достатню кількість калорій (або білки з цього питання).

Моє питання, чи Є підняття важких речей буде тільки сприяти відтепер для "знищення" м'язів я вже побудував, тому що я розумію, що принцип бодібілдингу-це м'язи ростуть за рахунок часткової деструкції тканин і їх подальшої реконструкції (підживлюється харчування і відпочинку).

Є шанс, що я міг підняти не тільки викликає м'язи скорочуватися ? Вважаю, раз немає, в кінцевому рахунку, це про споживання калорій і загального балансу калорій. Але так як у мене ще є жир (а його досить багато, так як я 20-25% тіла-відсоток жиру), я думав, я міг би принаймні використати цю можливість для того, щоб позбутися від жиру на тренування без особливого для великих ваг, тому я б принаймні здатна зберегти м'язи при скиданні жиру, це міркування тримати ?

Спасибі, що просвітили мене і дати мені пропозиції.

Ось мої статті :

  • Вага : 170 кг / 77 кг ;
  • Зріст : 5'11 ф / 178 КМ ;
+935
rocknrollcanneverdie 25 жовт. 2018 р., 19:29:06
27 відповідей

Я спринтер по старості від 21.

На нашому треку, існує багато суперечок, може холодна ванна (або ванна з льодом, якщо у вас вистачить сміливості) допомагає відновленню м'язів. Які ваші думки?

Є інші посттренінговий методів, які ви б порекомендували?

Не думаю, що це має бути спорт-специфічна, так як він буде легко йти по всіх напрямках для більшості видів спорту.

Стю

+966
Anshul Assaiya 03 февр. '09 в 4:24

Я початківець бігун і є тільки 5К, але я, напевно, бігати 3-4 рази в тиждень. Я досить серйозно плоскостопості і носити ортопедія в мої черевики, які були надіті на ноги док. Я почав носити їх після тривалого походу, що в результаті я не вміючи ходити. Нам довелося відмовитися від поїздки через болі в коліні. Виходить, лікар сказав що-то ефект мої сухожилля не стежили належним чином за мої коліна і я розробив тендиніт в обох колінах. Крім того, я рідко міг стояти босоніж на будь-який термін без біль у п'яті.

Все це сказав, я прочитав тут про п'ять пальців взуття та переваги бігу босоніж, або майже босоніж. Це те, що я повинен намагатися? Деякі говорять, що, незважаючи на плоскостопість, вони побачили величезну поліпшення на силу ніг, які призвели до менше проблем з ногами. Я читав ще, що сказав, що працює в ФФ з плоскостопістю з'явилася страшна біль в щиколотці.

Як я можу визначити, що правильно для мене до інвестування в нові туфлі? Крім того, я навіть не знаю, що значить працювати з "правильної" формі, так як я знаходжу це дивним, що ми тепер повинні бути запущена на подушечках ніг? У дитинстві мені завжди говорили, що була погана форма. Цікаво. Я знаю тільки, що в даний час я можу працювати без болю, але ідея зміцнення до мене звертається, оскільки це буде означати меншу залежність від накладок. Спасибі!

+958
user173874 16 серп. 2011 р., 19:37:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Робити суперсети зробити його простіше для вас, щоб пройти через ваш тренування?

Суперсети просунутий сила методики навчання, які дозволяють збільшити інтенсивність тренування, при одночасному зменшенні часу, що витрачається роботи. Включення суперсети зробить ваші тренування більш складний, але і більш ефективним.

А так як ви тренуєте різні частини тіла, коли робите суперсет-це проміжний період спокою доводиться хоча б частково?

Supersetting, по своїй суті, це метод тренування, де ви робите дві вправи без відпочинку між ними. Тренування різних частин тіла з кожним вправою це лише один з декількох типів supersetting ви можете зробити. Мій улюблений тип supersetting попередньо вичерпання, де ви робите вправи ізоляції слід здійснювати з'єднання. Це здорово, тому що в складних вправ, зазвичай одна м'яз працює набагато важче, ніж іншим, але якщо ви нагріваєте однієї з допоміжних м'язів в ізоляції, тепер у вас є дві м'язи працюють до відмови в ваш комплекс вправ.

Ось хороший список на типи суперсети можна робити.

Чи є користь для робити суперсети більш традиційне вправа-під час підходу?

Так, є кілька:

  • Перевантажувати м'язи, змушуючи їх працювати набагато складніше і дає кращі результати.
  • Додати суперсети може заощадити декілька хвилин часу для відпочинку.
  • Не відпочиваючи між вправами збільшує інтенсивність тренування, незалежно від того, який тип supersetting ви вирішите робити.
  • Включення суперсети у вашій тренування є відмінним способом, щоб прорватися через плато.
  • Різноманітність і м'язи плутанини хороші речі. Як і люди, тіло стає нудно робити одне і те ж знову і знову. Роблю суперсети додає різноманітності у ваші тренування, що робить його більш цікавим, як для вас, так і вашого тіла.
+922
Hami Torun 4 бер. 2014 р., 21:06:36

Я думаю, є тільки одна порада, яку можна дати в цьому випадку:

Звернися до лікаря!

Все інше було б просто погано для вас. Це те, що неможливо правильно відповісти без огляду.

Зрозуміло, що цей "клацання" - це не те, що повинно бути нормально відбувається і потрібно піклуватися професіоналом.

+826
Bitcoincash 2 лист. 2011 р., 16:17:46

Серцебиття може бути результатом багатьох речей відбувається з вашим серцем. Миготлива аритмія, 1-й 2-й або 3-го ступеня серця блоку, і ще кілька людей приходять на розум. Важливо відзначити всякий раз, коли ваше серце починає робити щось ненормальне, навіть якщо ви не впевнені, якщо це нормальна реакція, зверніться до лікаря. Більшість вправ індукованої тахікардією можна працювати, якщо лікуватися і спостерігатися у лікаря. Якщо не діагностованою і нелікованою вони можуть бути фатальними. Коли ви зателефонуйте своєму лікарю, запитайте, якщо мати навантажувальний тест з ЕКГ підключений до ви. (Поклавши руку на серце, вони пропоную вам зробити в будь-якому випадку).

Побачити раніше, ніж пізніше, хоча ваш лікар. Удачі.

+819
Subik 24 вер. 2019 р., 20:24:21

Вам краще, тому що ви ставите акцент у тренуванні на вашій системі, що призводить до адаптації. Спочатку, майже все, що ви робите, викликає акцент у тренуванні, так що вам краще, але якщо ви продовжувати працювати з тією ж інтенсивністю, ви будете плато. Що може бути добре, якщо це де ви хочете бути.

Якщо ви хочете продовжувати поліпшуватися, проте, потрібно, що називається специфічністю, яка включає в себе тренування, які коротше, але орієнтовані на вдосконалення конкретних речей. Отже, коли ви досягнете певної точки, не тільки високої інтенсивності і результатів праці вашої загальної швидкості, це дійсно єдиний спосіб, щоб продовжувати вдосконалювати.

Існує безліч різних підходів до цього, структурованих програм, як через певні проміжки на неофіційні, як фартлек. Я пропоную знайти хорошу запущений форум і питати там.

+753
9288728078 2 черв. 2017 р., 16:56:02

Зробити 20. Хоча я б все-таки порадила вам зробити його трохи більш складним (рюкзак, одну ногу, дитина сидить на вас, і т. д.). Я роблю припущення, що ваш пуш-ап відмінно сформована, щоб кинути виклик вам повністю. Крім того, відповідь залежить від вашого конкретного запитання. Якщо питання не конкретний, я б запропонував ще трохи попрацювати.

Причин просто тому що 20-це близько 10-15 секунд, а 20 секунд, якщо ви будете робити їх повільно. За умови віджимання, які чудово очищають і складні, часом близько до солодкому місці для анаеробної фази alactic. Я пропоную вам зробити 3 комплекти кожен раз з лежить між ними. Ви можете дізнатися більше про терміни етапів тут. Фізіологія навчання.

Доктор Табата також був проведений ряд досліджень в 90-х роках і знайшли його магічних чисел, які пізніше в народі назву "протокол Табата." Це 20 секунд на 170% сили і 10 секунд активний відпочинок на вісім поєдинків.Дослідження доктора Табата через пабмед

Цей тимчасовий пропозиція тільки для віджимання на ваше питання. Якщо ви берете його в стек ваги, або на підтягаючий бар з рюкзаком, це буде зовсім інша історія

Так чому не 10? Як ви можете бачити, це просто не достатньо, щоб викликати істотний попит на вас. Це може зайняти навіть менше, ніж 10 секунд.

Щоб отримати більше від віджимань, можливо, ви хочете використовувати час не поспішати, скоєних в 20 секунд х 8 раундів, з рівно 10 секунд відпочинку. Це повинно бути досить складним. Як вам краще і працювати стало легше, додайте деякі завдання, такі як збереження однією піднятою ногою (поперемінно), додайте гантелі або рюкзак або дитина сидить на вас.

Я дуже рекомендував би додати віджимання в комбінації роботи. Наприклад, 20 віджимань скакалка потім підтягти бар, аж до присідання або чергуючи бічні випади і назад віджимання. Змішати його і додати адреси повноцінна робота тіло для ніг, основні рухи.

+750
Reuben Talbott 16 лип. 2018 р., 23:31:36

Ви можете робити присідання гоблет (https://www.youtube.com/watch?v=0WrvQ2LEyGw), поки ваші лопатки досить стійка.

+605
MoonPoint 19 груд. 2014 р., 01:19:17

Мій чоловік і я, починаючи з втрати ваги подорож. Однак, я трохи втратив, як рівень активності, щоб вибрати, коли, використовуючи калькулятор калорій. Ми в даний час малорухливий спосіб життя, наші робочі місця офісних робочих місць, і ми не працюємо. Але, ми збираємося, починаючи з 5 дня тренувань тиждень план наступного тижня, включаючи прибирання нашого раціону. Отже, моє запитання, ми вибираємо рівень активності ми зараз або я можу вибрати рівень активності ми будемо коли ми почнемо працювати? Я просто не хочу переїдати калорії і бути контрпродуктивно. Ми обидва маємо 80+ фунтів, щоб програти і при введенні в наших нинішніх Ваг вибравши помірно активних і 20% скорочення калорій рекомендований рівень споживання дуже високий. Будь ласка, допоможіть!

+529
Natasscof 8 лип. 2013 р., 08:18:41

Припустимо, хто бажає почати аеробні тренування. Якщо молодий і без хвороби, 30 хв в день тренування (близько 15 хвилин бігу і 15 хвилин пішки з перервами) розумні тренування або в дні відпочинку бути спочатку заплановано?

Якщо інші дні повинні бути заплановані, скільки за тиждень б рекомендував? Ви могли б порекомендувати кількість днів відпочинку зменшується з плином часу?

+474
Yanochka1986 10 трав. 2014 р., 12:10:59

Існує досить великий тиск на мої руки, коли роблю станову тягу і лат pulldowns. Якщо панель лежить від моїх пальців, бар щіпка жир на верхній частині долоні. З іншого боку, якби я лежав у барі на нижньому пальці, бар тисне на кістки, тому що пальці мають відносно низький вміст жиру в порівнянні оббивка на долоні. Які інші варіанти для низького стиснення тиск?

+464
Muling 27 лип. 2015 р., 03:44:35

Ваші дослідження, можливо, приведуть вас на сайти, есе, як цей. Відповідь Там же:

Грунтуючись на цьому поясненні, зрозуміло, що ваш піт буде пахнути аміаком, тільки якщо надмірна кількість амінокислоти використовуються для отримання енергії, або ви не не отримує достатньої кількості води. Це допомагає нам знайти рішення проблеми.

....

Багато людей помилково вважають, що аміак поту означає, що їх споживання білка недостатньо висока. Тіло буде тільки використовувати білок для енергії, коли він не має достатньої кількості жирів і вуглеводів. М'язи можуть використовувати глюкозу і жир для отримання енергії, але ваш мозок вимагає глюкози. Оскільки немає прямої метаболічний шлях з жиру та глюкози, ваш організм буде використовувати амінокислоти. Якщо ваше споживання білка є високим, то є шанс, що амінокислоти, що енергопостачання буде виходити з прийнятої їжі, а не ваші з працею зароблені м'язової тканини - але навіщо так ризикувати?

Давайте подивимося на масляну лампу. Якщо ви заповните цю лампу з масло цітронелли, воно буде мати яскраво виражений неприємний запах, коли ви світло його. Щоб усунути цей запах, ви додати більше цітронелли? Ні! Це тільки підливає масла у вогонь. Ви б замість цього використовувати інший тип масла. Те ж саме стосується запаху аміаку - це просто запах амінокислот, "спалили" у вашому тілі. Ви не вирішити, що шляхом додавання більшої кількості амінокислот. Замість цього, ви повинні надати паливо, яке ваш організм віддає перевагу - палива, яке може бути легко розщеплюється до глюкози в цілях поставки енергії для м'язів і мозку - вуглеводи!

ТЛ;ДР: немає, це не означає, що ваші м'язи будуть розбиті, і вуглеводів і достатнє зволоження є ключем до уникаючи запах аміаку.

+461
nyunyashka 10 серп. 2010 р., 23:04:02

Ви могли б спробувати встановити нагадування кожні тридцять хвилин або близько того, щоб зайняти деякий час, щоб практикувати глибоких повільних вдихів. Також якщо ви ловите себе робити неглибокі вдихи або не дихає, правильно сам.

Ви не можете бути в змозі зосередитися на диханні весь час, але ви можете практикувати хороші звички для зміцнення здорового дихання. Це може допомогти вам поліпшити з плином часу.

+436
dodopok 7 черв. 2012 р., 05:52:27

Ні, це не так.

10кг, що ти втратив-це жива тканина, будь то жир чи ні. Це було енергетичних витрат, щоб носити з собою і підтримувати під час кардіо або сидить вдома. Ви можете носити 10 кг в жилет або щось, але це не збирається бути таким же, як 10 кг маси тіла.

При обміні жирів для нарощування м'язової маси, ви попереду гри як не крути, а м'язи все одно споживає більше калорій, ніж жир на щоденній основі.

+415
nonstop80 29 вер. 2011 р., 15:59:20

Періодичне голодування-це методика, де вам скорегувати харчування розклад між двома державами: державний ФРС (період часу, протягом що ви їсте) і голодному стані (період часу, коли ви робите не їдять). Це оптимізує спалювання жиру періодів, коли ви різання, і зменшує накопичення жиру в масі за рахунок збільшення відпочиваючи метаболізму і утилізації жиру в якості палива.

Ви можете пити воду або споживати виключно низькокалорійні напої, такі як трав'яний чай і чорний кава в голодному стані, в іншому випадку голодному стані-брейків і ви входите в стан годувати.

А якщо жувати гумку порвати періодичне голодування?

+380
cypheon 28 лют. 2012 р., 04:16:55

Отже, випадок 1: я роблю 20 віджимань кожні дві години, поки у мене в загальній складності 100 віджимань. Або, Варіант 2: я роблю 100 віджимань за один сеанс. Я взяти перепочинок кожні кілька віджимань, але я досягну 100 всього, але на цей раз протягом близько години. Чи є різниця між мною робиш кожному випадку? Який з них більш вигідний для мене?

+354
Levent Y 13 серп. 2010 р., 18:49:38

Навчання Nike клуб і будь-який час включають розтяжку, як частина підйому. Я думаю, що під бронею є додаток, а також. Я б порекомендував у тому числі динамічні розтяжки в розминку і статичний розтяг, як охолоне. Швидкий пошук в Google дасть вам варіанти для обох.

Для тих, зокрема, я б порекомендував накладні трицепс розтягнеться, де ти поставив свій лікоть над головою і використовувати іншу руку, щоб витягнути його до протилежного плеча. Також розтяжки грудей, де ви поклали одна рука витягнута до стіни і повертати тіло.

+350
Zachary Puthoff 31 бер. 2013 р., 19:26:52

Основний сенс якщо це голодування під час голодування період і не в пост під час їжі період. Таким чином, найбільш важливою частиною (крім прилипання до вікна посту) - це те, що ви їсте в вікні їсть (тобто макроси, калорії і т. д.), і менш так, коли ви робите.

+238
timotree 12 трав. 2012 р., 01:59:13

Я розумію, що для того, щоб отримати результат від тренування необхідно викликати перевантаження прогрес в тренування. Один із способів зробити це, щоб мати менше часу на відпочинок, та ще один спосіб збільшити кількість ваги поднимаемого. Хоча у мене питання, якщо, скажімо, я зроблю 2 комплекти біцепса кучері з гантелями 25 кг за сім повторень корисно робити ще один набір або це просто краще, щоб піднятися у вазі або вирізати мій час відпочинку? Деякі речі я відчуваю, я повинен відзначити, щоб допомогти вам відповісти. По-перше мій барометр, щоб знати, коли його час, щоб піти вгору у вазі, коли я можу зробити 7 повторень, на мій останній набір (я знаю, деякі з вас можуть зробити більше повторень в сеті до збільшення ваги, але зараз я намагаюся стати сильніше, отже, низького діапазону повторень). Ще одна річ, я повинен відзначити, що я не тільки 2 комплекти біцепса кучері Я теж роблю 2 комплекти завитки молотка в загальній складності 4 комплекти. Маючи це на увазі, чи є користь, щоб додати ще один набір?

+223
alena6522 17 бер. 2017 р., 11:33:14

Якщо ваша мета-загальний фізичний стан (сила, сила, витривалість, координація, спритність), розтягання-це не дуже важливо. Дослідження за 1400 бігунів показали, що розтяжка перед бігом не впливають на запобігання травм. Іншої мета-дослідження (аналіз 104 попередніх досліджень) показали, що розтяжка перед тренуванням зменшує силу, міць і вибухову силу. Один з авторів цього мета-дослідження передбачає динамічну розминку замість цього.

Те, що здається "тугі" м'язи, ви, ймовірно, не те, що вам потрібно турбуватися про (якщо вам потрібна максимальна гнучкість для вашої роботи).

+192
JayThom1969 27 лист. 2015 р., 20:54:51

Я згоден з @ChristopherIckes' відповідь.

Хочу додати, що я думаю, що ти занадто далеко втекти. Я б зробив запуск програми новачка на 4 місяці, щоб добратися до біг 5км спокійно.

Я б порадив побачити фізіо. Ваша проблема звучить як проблема відстеження колінною чашечкою, яка часто є причиною слабких м'язів, які лікар може допомогти вам.

+178
Mohrschild 1 черв. 2016 р., 18:50:36

Я дивився кілька матчів, і ті речі, про які ви говорите, велике починається, щоб допомогти зберегти притулку подалі. Якщо ви будуєте вашу швидкість бігу і витривалість, бігати 400-е по треку (один раз навколо). Проїхати по трасі у встановлений час, потім зробити перерву на певний термін, а потім знову. Наприклад, 3 хвилини, щоб обійти за 2-хвилинну перерву. Якщо ви отримаєте приблизно за 2 хвилини, то ви отримаєте 3-хвилинну перерву. Якщо ви отримуєте всього за 4 хвилини ви отримаєте тільки 1 хвилинну перерву. Дотримуватися раз і змушувати себе. Кожен раз, коли ви робите це, ви можете перерви або час на колі. Пам'ятайте, щоб розігрітися і охолонути з хоча б 5-10 хвилин бігу.

Також важливо, швидкість може бути збільшена шляхом робити спринти і тренування ніг (присідання, жим ногами, розширення ніг, теля піднімає, підкручує ноги). Поставити який розмір і потяг розганяється шляхом запуску шатлів або рисочок.

Удачи з позицією!

+134
Hujjatul Islam Toha 17 черв. 2016 р., 11:00:01

При всіх рівних умовах, я розумію, що означає 20 фунтів опору дорівнює 2olb ваги. Однак я не думаю, що різниця має стільки ж спільного з тим, як ці дві речі розрізняються як mussles розвиватися з кожним методом. З опором ви зазвичай ізолюють mussle і не використовуючи допоміжні mussle навколо нього. З вільними вагами, але з іншого боку дозволяє більш груп mussle і підтримуючи mussles, щоб виконати дію.

+119
czuares 28 серп. 2012 р., 04:19:59

Важка хвороба і втома і далекі/слабке відчуття тривало цілу годину - відчув невелику слабкість-нормальне явище для присідань з важким вагою явно, але злегка турбує довжина часу це тривало - це було серйозне протягом приблизно 30 хв.

Здається дуже дивним. Спочатку подумав, що це може бути серцевий напад, але ніякої болі в грудях

10наборы х 10 повторів х 90кг спокою:60-е роки

Але він вдарив мене на півдорозі через 3-й набір лава преса пряма, після якої, як правило, ніколи ніяких проблем

Починаю відчувати себе зараз добре, але бентежить, що тільки що сталося і, якщо це нормально. Хто-небудь ще відчув це? Я не відчував нічого настільки суворі, перш ніж я зробив ваги в набагато меншій набір цифр 3х8, 3х10 довго і бігати 1-2 рази в тиждень протягом години. Не очікувала цього. Не впевнений, якщо я повинен бути стурбований або що, буквально відчував, як свернусь калачиком на дивані і буду спати, і як я була близька до того, щоб багато хворіти. Хто-небудь відчув це? Напевно, не серцевий напад, так як зараз я відчуваю себе набагато краще. Просто дивується, як це виглядає

Також можна знайти багато постів люди кажуть, що вони відчули себе хворими - нормально, але не для довжини часу тут.

Я починаю відчувати себе набагато краще, так як починаючи писати це.

Додано: 1ПМ присідання-це, напевно, ~120кг Я просто повернувся і сьогодні вранці завершили тренування і нормально було б припустити, так як я стиль набору тексту не було серцевого нападу. Але дивна річ. Цікаво, якщо б молочна кислота перевантаження або щось дивне робить мене хворим

+107
Xilonhd 10 вер. 2012 р., 01:16:07

На даний момент я повністю прокинулася, як свого 1 вечора, а не в 1 ночі. Я ранковий бігун і регулярно спить 10-30 хвилин після важкої тренування вранці. Якщо я не вздремну, то якнайшвидшого запуску мені дуже хочеться спати на доїхати до роботи, схожі на водіння весь день і ніч.

Чому я не можу заснути, якщо я важко вдень працювати, як темп або інтервали? Якщо його легко запустити, то у мене немає цієї проблеми.

Є багато причин вигадувати в Google і ні один з них не відповідає моїм сценарієм. Вранці лежить передбачає рівень кортизолу не хронічно високої. Серце битися не висока, тому, можливо, його не норадреналіну або адреналіну. Я не їв по-іншому, і сьогодні я пропустила обід, так як я думав є пізно було що б підбадьоритися. У мене є AC на високій кожну ніч, так що його не з-за високої температури тіла. Довго працює, завжди вранці, нокаутувати мене, принаймні годину. Може бути низький рівень цукру в крові, але я їв нормально і все ще мав цю проблему. Я також з'їв щось після запуску, щоб замінити цукор, я спалив, як я завжди роблю.

У мене є деякі жорсткі м'язи, які я простягнув і викотив після цього тренування.

+90
Rico Meezy 22 лип. 2011 р., 00:56:57

Ваш баланс не спиратися тільки на свій внутрішній слух, але і на ваших очах оформляючи виправити пункт - бажано не дуже близько, і стабільний - не інша людина також бореться з позою. Ви можете легко перевірити це з набагато легше поз, як стоячи на одній нозі, з відкритими або закритими очима. Так що поза складно зробити з закритими очима, як очікується.

В залежності від ваших причин для бажаючих зробити позу з закритими очима, ви можете зробити наступне:

  • Якщо вас це відволікає, щоб очі відкрити, може бути, ви можете змінити своє оточення так, що є не так багато дистракторів у ваше поле зору.

  • Якщо вам потрібно зробити позу з закритими очима (з будь-якої причини), ви можете спробувати тренуванні вашого балансу в більш простих позах з еиерс закритий.

Відмова від відповідальності: я не йог, я не думаю, що я міг тримати будь-одноногий позі з закритими очима, і все це просто здоровий глузд і знання, набуті тут, і там.

+40
CorPruijs 29 жовт. 2019 р., 18:58:53

У мене є вправи для нарощування м'язової маси, яка досить добре працює. Проте, моє кардіо-це не найкращий і я хочу, щоб спалити якомога більше калорій за мій час, відведений.

У мене FitDesk , який я використовую на моєму столі. На низьких швидкостях, я можу на велосипеді близько години при збереженні зосередитися на роботі. На високих швидкостях, я можу на велосипеді близько 20 хвилин при збереженні фокуса, хоча це складніше.

Я знаю, що кінцеве рішення буде їздити на велосипеді в ситуації, за якої мені не потрібно, щоб зосередитися на своїй роботі, але це те, що мені потрібно працювати.

Це краще для загального фітнесу та кардіо тренувань, мають більш високі інтенсивності тренувань менше часу або менше інтенсивності тренувань для більш тривалого кількості часу?

+26
fectin 16 квіт. 2015 р., 14:29:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil