Часу для повільного розсмоктування білок

Відомо, що ви повинні мати гарний час, коли є білок, тому що таким чином ви досягнете максимальної м'язової маси. Але проблема в тому, що я можу взяти тільки альбумін (без сироваткового протеїну), і це повільне поглинання білка. Так що, якщо я візьму його перед тренуванням? Вона займає близько 2 годин, щоб бути поглинутим, було б більш ефективним, щоб взяти його до або після тренування??

+62
fino oduj 7 квіт. 2013 р., 17:11:55
36 відповідей

Тут ви йдете. Вам просто необхідно мати середній HR і часу

Однією з більш стандартних і найбільш точні способи розрахунку рівняння полягає у використанні калорій формула нижче витрат . Він приходить з журналу спортивних наук і пропонуються формули для кожної статі.

Чоловіки використовують наступну формулу:

Спалені калорії = [(вік х 0.2017) — (вага х 0.09036) + (ЧСС х 0.6309) — 55.0969] x час / 4.184.

Жінки використовують наступну формулу:

Спалені калорії = [(вік х 0.074) — (вага х 0.05741) + (ЧСС х 0.4472) — 20.4022] x час / 4.184.

Реф: http://fitnowtraining.com/2012/01/formula-for-calories-burned/

або менш точну формулу:

Біг (кількість витрачених калорій за милю)

.75 х ваш вага (у кг)

Біг (нетто витрачених калорій за милю)

.63 X ваш вага

Взято з "витрати енергії при ходьбі і бігу," медицина і Наука в спорті і вправи, Кемерон та ін грудня. 2004.

Реф:http://www.runnersworld.com/weight-loss/how-many-calories-are-you-really-burning

+928
ejsuncy 03 февр. '09 в 4:24

Я б настійно рекомендуємо вам додати в спині тренувань, а також. Маючи переразвитые грудей, але слабка спина може вести до м'язовим дисбалансів і чи травм у майбутньому. Кидати в підтягування, supermans (нижньої частини спини) і зворотного hypers. Дивлячись на ваш план тренування це, здається естетичної починанні тому задня тренування також допоможуть розробити, що V-конус. Ви можете просто додати біцепс до кінця вашою спиною день. Також інтегрувати деякі вправи трицепс в день грудей, Якщо ви хочете розвиватися великими руками, так як трицепси становлять понад руки, ніж біцепс.

+917
William Hermansen 22 січ. 2011 р., 05:49:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коментар, покажчик мені на сайт доктора Бред Шенфельд, явний експерт в області впливу тренувань на м'язову гіпертрофію. Він писав статті по Т-нації в 2012 році під назвою чотирьох причин ви не набирає м'язи , яка забезпечує набагато кращий відповідь на це питання:

Помилка #1: Ви не змінюючи вашого діапазону повторень.

Оптимальна кількість повторень для гіпертрофії-орієнтоване навчання є джерелом постійних дискусій у фітнес-поле. Хоча дослідження не є остаточним, свідчить про те, що в помірному діапазоні повторень (приблизно 6-12 повторень в сеті) взагалі краще для максимального зростання м'язової маси.(1)

Це часто згадується як "бодібілдінг-стиль тренінгу" як це, здається, щоб забезпечити ідеальне поєднання механічного розтягування, пошкодження м'язів і метаболічний стрес – три основних фактора, які беруть участь у гіпертрофічній вигоди.(2) проблема, більшість ліфтерів, здається, думають, це означає, що все навчання повинно проводитися в цьому діапазоні повторень, і таким чином вони жорстко дотримуватися одних і тих же моделей навантаження. Невірне припущення.

Розумію, що максимальне м'язове розвиток будується на фундаменті сили. Цей мандатів, що принаймні деякі ваші комплекти повинні бути виконані у нижній частині діапазону повторень (1-5 повторень в сеті).

Більш сильні м'язи дозволяють використовувати більш важкі ваги, і, отже, підвищити тонус м'язів середньої повторення діапазони, які оптимально стимулювати гіпертрофію. Збільшуючи м'язову напругу без шкоди метаболічний стрес, ти готуючи грунт для посиленого росту.

На іншому кінці спектру, максимум повторень множин (в діапазоні від 15 до 20 повторень в сеті) також мають місце гіпертрофія-орієнтований режим. За умови, що навчання здійснюється або поруч з вашим суб-ПМ, знизити інтенсивність допомогти збільшити ваш поріг лактату, точка, в якій молочна кислота швидко починає накопичуватися в працюючих м'язах.

Проблема з молочною кислотою полягає в тому, що після певної точки її накопичення перешкоджає скорочення м'язів, скоротивши число повторень, які можна виконувати.(3) (технічне Примітка: це насправді ч+ компонент молочна кислота, яка прискорює настання м'язової втоми.)

Ось гарна новина: вища репутація збільшується тренувальний щільності капілярів і підвищує м'язовий буферної ємності, які допомагають затримувати молочну розгойдування. В результаті, ви зможете зберегти більший час під напругою при заданому гіпертрофія-орієнтованої робочого навантаження. Крім того, ви розвиваєте більшу терпимість до збільшення обсягів роботи–важлива складова для досягнення максимальної гіпертрофії (див. помилку #2).

Візьміть додому повідомлення: оптимального розвитку м'язової маси досягається шляхом зміни вашого діапазону повторень з плином часу. Це найкраще проводити в структурованому, програми склав наступну періодизацію. Обидві хвилеподібні і лінійні підходи склав наступну періодизацію може працювати, залежно від ваших цілей. Яку б схему ви використовуєте, переконайтеся, що ви включили повний спектр діапазонів навантаження.

Звичайно, гіпертрофії навчання, ймовірно, краще всього досягається з помірною реп набори, але більш високих та більш низьких інтенсивностей, тим не менш, важливо для оптимізації м'язового розвитку.

+906
heru1313 3 трав. 2018 р., 20:49:09

5х5 станова тяга-це абсолютно нормально, але не під час SL5x5.

Як і aequitas нігтів на голові, програма Stronglift 5х5 вже включає в себе присідання 5х5, 3 дні в тиждень, і як такий, ноги, сідниці і нижня частина спини будуть постійно перебувати в стані відновлення. Додавши безліч комплектів станова тяга на вершині цього, швидше за все, перешкоджати ваш прогрес, як ви, можливо, ніколи не досягти анаболического стану.

Пам'ятайте, присідання і станова тяга мета ж в якості головної рушійної сили, але з дещо різними коефіцієнтами інтенсивності.

Однак, якщо у вас програма, скажімо, ногу 1 день в тиждень, коли ви робите станову тягу, то це абсолютно нормально робити 5х5, 3х8, або як ви вважаєте потрібним.

Майте на увазі, що тяга зазвичай вправи, де ви перемістити найбільша кількість ваги, і люди правильно зазначають, що це негативно позначатися на ЦНС якщо ви робите це занадто часто.

Розробка програми по станова тяга (приклад)

 1. Додати станову тягу в один день тижня

 2. Вважають цей день ноги, додайте присідання, і змінюються/міняю один з них ви зробили в першу чергу. Accessorize з ніг/нижній частині спини руху, як назад підняти, розширення ніг, завитки ноги, так як це буде сприяти більш на станова тяга-відповідних груп м'язів

 3. Поїзд принаймні один інший день тижня.

  • якщо ви тільки більше тренуватися один день в тиждень, роблять його верхній день тіла, і переконайтеся в тому, щоб включити натиснувши і потягнувши руху, і щонайменше одне з'єднання вправ з кожної категорії

  • якщо ви тренуєтеся два дні в тиждень, зробити це в день тягнути і штовхати дня

Є також альтернативний варіант з урахуванням станова тяга на задніх днів, і мають окремий день ноги з присідань. Однак, якщо ви не впевнені, помилятися в бік обережності, і тільки один день ноги. Якщо ви відчуваєте, супер готовий два дні нога (тобто тяга на спину в день), потім дослідження (або повернутися і попросити) кілька рад про те, що.

+889
djoker 10 черв. 2013 р., 17:55:14

"Всі тренування-це добре для втрати ваги"

Хороший в якому сенсі?
Якщо порівнювати вправи спалюючи тисячі калорій на годину, що вам зовсім не подобається, з вправи ви можете робити протягом декількох годин, не втрачаючи веселощів, яка горить тільки на чверть, то який краще сюди?

Я думаю, що це якийсь вирок може хочу вам сказати; не важливо, які вправи ви вибрали, як довго, як ви працюєте.

+886
Linda Allen 23 лют. 2015 р., 22:30:16

Класифікація кросівок може здійснюватися різними способами, як показано нижче:

 • управління рухом туфлі компенсувати пронація, коли ноги "рок" на щиколотці
 • демпфірування взуття компенсувати супінація, коли ноги "відірвись" на щиколотці
 • нейтральна взуття є нейтральними по відношенню до пронації і супінації
 • стабільність взуття пропонуємо додаткову жорсткість внутрішня підошва

Всі вони можуть бути розділені по біговій стиль:

 • підборах яскраві туфлі додати додатковою прокладкою під п'ятою
 • середньої/передньою ногою вдаривши мати мінімальний каблук, щоб уникнути його контакту з землею спочатку

І, нарешті, складається без штучної підтримки категорії:

 • мінімальний взуття, з тонкою, гнучкої підошви для близько-до-босоніж почуття (це взагалі індукує середньої/передньою ногою впадає в очі), і додаткова кімната для природного поширення пальцями ніг (або з окремим носком кишені)

Але це було тільки про ваше здоров'я і вашого стилю бігу. Тепер, який тип ландшафту ви прагнете?

 • траса взуття легкий з шипами в нижній частині для кращого зчеплення
 • дорога кросівки, з амортизацією, забезпечують додаткову зносостійкість на твердих поверхнях
 • слід взуття на пересіченій місцевості, бездоріжжя, з агресивним малюнком підошви, іноді з шипами, зазвичай з кращої водонепроникності

І яка довжина треку?

 • спринт взуття, як правило, жорсткий, легкий, і знову з шипами (в основному кросівки)
 • середні відстані черевики розрізняються найбільш, вага не важливо, вибрати на місцевості
 • марафон і за його межами, м'який і легкий черевик, як вага стає важливим ще раз

Більш вичерпне керівництво ви можете знайти за адресою:

http://www.rei.com/expertadvice/articles/running+shoes.html

+857
majijid 24 лют. 2011 р., 01:56:11

Я підозрюю, що у мене є ТТ (в правій руці), так як більшість симптомів (таких) не збігаються, і, як наслідок, я не був в тренажерному залі на тиждень. Я регулярно тренуватися 5-6 днів в тиждень з вагами для нарощування сили і тіла, Крім того, щоб тримати себе у формі. У мене такі питання, пропоновані моя здогадка, виявляється, одразу ж після діагнозу:

 • Рекомендується для тренування з вагами і зберегти колишній графік тренувань, тепер?
 • Які вправи та заходи безпеки рекомендуються так само, як заборонили, загалом, для тих, хто страждає від карата до, так і після операції?
+847
user1896311 18 вер. 2019 р., 06:55:59

Мені потрібно знати, як саме швидкість розраховується на велотренажері. Для цього мені потрібно знати, в які підрозділи опору на мотоцикл встановлена. Шкала від 1 до 25, але що саме означають ці цифри? Це сила в джоулях або щось ще?

Спасибі заздалегідь.

+839
Bryan Turriff 27 квіт. 2015 р., 05:10:28

Немає абсолютно ніякої калькулятор або формула, яка може дати вам 100% точний показник вашого фактичного РМР. Це залежить від дуже багатьох чинників і деякі з цих чинників навіть не зрозумів. Люди мають різний обмін речовин, м'язову масу, індекс маси тіла, рівень активності, факторів екологічного стресу, зовнішніх факторів стресу, темпи відновлення, генетичні умови...отже, чому ви отримуєте різні цифри з різних калькуляторів...це майже як страхової премії. Це, як кажуть, як ви можете ясно бачити, цифри, які ви перерахували відносно близько один до одного і дійсно...це все, що вам потрібно. Дефіцит/профіцит у розмірі 12,86 калорій не збирається робити чого-небудь, особливо тому, що цей матеріал більш важливо в довгостроковій перспективі.

Якщо ви намагаєтеся схуднути, я хочу сказати, що абсолютна найкраща оцінка РМР-той, що я бачив з Tnation і Лейн Нортон, він працював на них, і це працює для мене. Ви вагу 181lbs => 181x14 = 2534 ліцензій орієнтовно. Тепер, якщо ви хочете втратити півтора кілограма жиру в тиждень, то ви могли б зробити (-500/600) і обійти 1900-2050 іш калорій. Так що їжте десь між 1900-2100 калорій в день, щоб схуднути на хорошій швидкості.

Я завжди рекомендую починати на самому високому діапазоні можливі, так як різке скорочення калорій-це вірний спосіб сповільнити обмін речовин і нереально в першу чергу.

Таким чином, підводячи підсумки, калькулятори все тільки прикидки, щоб звузити ваш приблизний курс. Ніхто крім вас самих може знати справжню метаболізм і вам дійсно не буде, поки ви не почнете експериментувати небагато. Що реально вся мета фітнес...щоб дізнатися більше про вашому тілі і поліпшити його. Починаються приблизно 2100-2200 ккал в день, зробити це протягом тижня або два і подивитися, якщо ви втрачаєте вагу, якщо ні, то зменшити ще на 100. Коли ви втрачаєте вагу, ви знаєте, що попередній рекорд по калорійності був ваш тариф обслуговування.

+790
kander 21 жовт. 2015 р., 21:53:03

Я рекомендую олімпійський стиль присідання стійка:

enter image description here

Переднє сидіння на корточках-це Король вправ для грудного відділу хребта. Це дасть вам ідеальну поставу, і буде Вам зміцнення і розширення верхньої частини спини як ніщо інше.

Для виконання цієї вправи, це означає, що гнучкість у вашому латів, щоб зберегти ваші лікті під час підйому. Зверніть увагу, як лікті не діп. Ви також будете потребувати, щоб отримати гнучкість в ваші стегна, щоб зберегти вашу груди і впав на дно, сидячи навпочіпки. Це дуже складно, і ви дуже швидко помітите, що це буде виправити вашу кіфоз.

Примітка: не використовуйте перехресний хват в цьому випадку! Це вимагає набагато менше мобільності:

enter image description here
Це прекрасно, щоб використовувати перехресний хват, якщо ви не виконуючи цю вправу з мобільністю на увазі, але ви не.

Тягнеться

Перший раз мені робили передній присед, це зайняло у мене близько тижня розтягування протягом деякого часу кожен день, перш ніж я мав мобільності.

Щоб розтягнути для цієї вправи, ви будете хотіти почати з латів:
enter image description here

Також розім'яти зап'ястя, біцепси, і грудні м'язи з цією неймовірно ефективної розтяжки:
enter image description here
*Примітка: насправді впихнути в свої сили і перетворити ваше тіло. Ви повинні відчувати себе величезною натяжкою в руку і біцепс.

Якщо у вас виникли проблеми удару глибина присідання (ви повинні бути в змозі торкнутися твоєї дупи до кісточок), це хороший стрейч:
enter image description here
*Примітка: Ви повинні використовувати ваші лікті притисніть коліна як далеко наскільки можливо в цьому положенні також. Багато часу проводите в цьому положенні, працюючи в кісточках з різних позицій (тримати п'яти на землі), штовхаючи в стегна, подовжуючи свій зад в повітря і наближається до перегону, а також думати про підтяжки грудей і відводячи голову назад. Ви будете почувати себе величезною натяжкою в грудному відділі хребта. Пограти на цій ділянці. Вам там комфортно. Він сприятиме солідний присадкуватий.

Частота

Після того, як ви зможете зробити фронт присед, дізнайтеся, скільки ваги ви можете робити по 8-12 повторень. Я б зробив принаймні п'ять наборів Передні присідання, як мінімум, два рази в тиждень. Якщо можна додати 5-10 кг на штангу щотижня.

Якщо ви знайдете руки в ліктях, опускаючи чи будь посмикування в русі, скидання з легким вагою.


*Примітка про посилання, які ви надали вище: ці вправи точно не завадить це зробити. Як ви знаєте, (найбільш часто) рух і дисфункцій позиції, такі як кіфоз/гіперлордоз, як правило, в результаті слабкості опорно-рухового апарату. Ніщо так не зміцнює м'язи краще, ніж силові тренування. Покладіть деякий вага вашого тіла, і ви будете робити семимильними кроками.

Також, ви можете подивитися мій пост на виправлення вперед положення голови.

+752
Freda Cochell 30 лип. 2019 р., 00:13:48

Перш за все - я чекав на це запитання, щоб отримати дуже мало уваги: дивно, як мало уваги люди, які працюють, здається, дають для здоров'я суглобів.

У будь-якому випадку, схоже, що рухати суглобом "пасивно" (який, здається, варіюються в Ухвалі від спільної перекидають через диск на машині, щоб рухати суглобом самостійно з дуже малим опором). Є дослідження, кроликів, який показує, що кролики з пошкодженої хрящової тканини заживають швидше, коли травмований суглоб пройшов через пасивні рухи:

За три тижні ця оцінка показала, що в підлітковому віці кролики, загоєння дефектів суглобового гіалінового хряща був присутній у 8 відсотків сорок дефекти в десяти тварин, чиї коліна були знерухомлені, в 9 відсотків сорок дефекти в десяти тварин, чиї коліна були дозволені короткочасні активні рухи, і на 52 відсотків сорок дефекти в десяти тварин, чиї коліна були організовані відразу ж після операції за допомогою безперервного пасивного руху.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7440603

Так що - дві речі з цього дослідження:

 1. Ідея про те, що хрящ може зцілити, що більшість хірургів буде категорично заперечувати.
 2. Ідея про те, що спільне поставити через "КБК" складає 5 разів частіше, ніж зцілити суглоб, який не.

Однак, якщо ми подивимося на підсумок дослідження, результати здаються більш розпливчастими:

Повідомлені клінічні результати, у поєднанні з існуючою фундаментальної науки свідчить, припустити, що там може бути ідеальне поєднання всіх 3-х процедур—ціна за тисячу показів, аро, і на початку з власною вагою—це дуже вигідно, так як якість життя і якість зцілення. Відповідних науково-дослідних і цілеспрямовані клінічні дослідження необхідні для створення протоколів післяопераційної реабілітації, які дозволять максимізувати вигоди від суглобового хряща і загальнозміцнюючі процедури, так як вони продовжують просувати і набирати популярність.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4297055/

Існує також статтю якийсь хлопець на ім'я Даг Келсі, яка передбачає, що:

Травмовано суглоби, як руху, як правило, і не люблять досі. До травмованим коліном, я пропоную такі речі, як меблі слайдер, або навіть паперову тарілку потрібно ставити ногу і опустіть ногу вперед, у той час як у сидячому положенні. Ви можете зробити це протягом 5-10 хвилин кілька разів в день, і більшість людей вважають це корисним.

Його приклад аро (в основному рухається спільної злегка без опору) показано на цій картинці:

enter image description here

http://dougkelsey.com/knee-cartilage/

Мені здається, що він просто стрибає на "синовіальної рідини циркуляція сприяє зціленню через доставку поживних речовин з потоком крові погана ідея. Редагувати: здається, що його книга не продається на Amazon, так що немає ніяких відгуків, який змушує мене скептично.

ТЛ;ІН: є переконливі підстави вважати, що без руху опору лікує суглоби? Якщо так, то скільки і яких?

+731
Cochise Ruhulessin 3 груд. 2014 р., 18:50:00

Односторонні/незбалансованих рухів складніше, ніж двосторонні/збалансованих рухів саме тому, що (і наскільки) - це дисбаланс, який необхідно подолати, здійснюючи асиметричної сили.

Двосторонні/збалансованих рухів, таких як присідання зі штангою і станова тяга краще для розвитку сили, ніж односторонні/незбалансовані руху, тому що останній, хоча й складно, значно зменшити кількість ваги, що ви можете впоратися протягом тривалого ефективний (і безпечний) діапазон руху.

Присідання, станова тяга, накладні пресів і жимів істотно стимулювати всі м'язи (великі та малі), які варто навчання для більшості людей.

+706
Jlam 2 лист. 2017 р., 17:17:10

Якщо ви хочете отримати здоровий, єдиним правильним підходом є збільшення вашої співвідношення жиру і м'язів. Щоб запобігти будь-які погані побічні ефекти, ви повинні бути направлені на все тіло-тренування. Якщо за навчання Ви одній стороні тіла, це може призвести до поганої постави і т. д. Хорошим тренуванням для початківців-це або 5х5 (http://stronglifts.com/5x5/). Його увагу міцність будівлі - якщо ти сильніший, ти спалюєш більше жиру.

+702
criminal spider 24 серп. 2019 р., 03:38:17

Я припускаю, що ви маєте на увазі гирями. Гирі гойдалки є відмінним для всього тіла вправа, яке включає вибуховий розширення стегон. Зміцнення цієї групи м'язів (задній ланцюга) має важливе значення для запуску.

+698
user2259515 19 черв. 2016 р., 13:16:40

Я роблю німий дзвін пуловера, як показано на відпрацювання

Крім того, що я лежу повністю на лавці, коли я наведу ДБ, я відчуваю себе сіпаються навколо них , це нормально , у плеча також брати участь в цьому?

+586
MrSherlockHolmes 26 жовт. 2018 р., 08:20:35

Це, звичайно, не повністю запобігти його. Одна з моїх сусідок була Марфана, і, хоч худий, він мав достатньо сил для того, щоб метнути 200 фунтів чоловік через всю кімнату (він теж був нестриманий на нього). У нього не було звичайної тренування, але виріс на фермі, так що він, ймовірно, виріс з неабиякою часткою фізичної активності.

Я підозрюю, що хтось з Marfans повинні бути обережні, про те, підкреслюючи їх сухожилля, але все ще міг розвинути м'язи.

+530
Mayank Mevcha 21 жовт. 2016 р., 03:25:42

Корч буде мертвим піддавки, особливо при їзді на велосипеді. Деякі інші ознаки шукати, сплутаність свідомості, запаморочення, втома, дратівливість, і розпухлий мову. Жоден з них необхідними і достатніми для діагностики хтось, як зневоднення. Вам доведеться грати на слух.

Більш серйозне стан, що ви, безумовно, повинні бути на вигляд-це тепловий удар. Це буде досить швидко розвиватися у людей, які зневоднені, в голову, і працювати. Симптоми теплового удару такі ж, як я перерахував вище, але найбільш легко визначається відсутністю поту. Як тільки хтось розробив тепловий удар вони вже не в змозі охолодити їх тіла і вимагають негайної уваги (холодна вода, тіні, вентилятор тощо).

+521
cad 2 трав. 2014 р., 18:57:16

Ставлячи посуд з посудомийку в шафі, мої руки втомилися! Так що час, щоб повернутися в тренажерний зал і займатися спортом! Якщо я хочу розпочати протягом перших декількох тижнів з помірний біг в цільовій зоні серця мого віку (32-му), близько 1 або 1,5 милі, а також зробити деякі набори підняття важких речей, що я можу зробити, 20lb, щоб 25фунтов, правильно робити ці два разом в один день? або я повинен збільшити біг до 3 км і один день тільки й роблять, що на 3 км біг, інший день точно такі ж, як у півмилі біг для розминки, а потім просто робити більше підніматися?

+480
SG60 5 січ. 2016 р., 03:03:02

Якщо ви новачок, ви можете одночасно втрачати жир і набирати м'язи одночасно. Програма силових тренувань найкраще підходить для цього (ви завжди можете зосередитися на м'язової гіпертрофії, коли ви вже сильно).

Або 5х5 хороша для початківців програма силових тренувань, що також безкоштовно. Ви не повинні робити те, що існує декілька варіацій, але головне-піднімати тяжкості, які є досить тяжкими, що ви можете зробити тільки 5 або 6 з них. СЛ почне вас значно нижче, але ви швидко досягнете точки, в якій ви дійсно досягає максимуму на 5 повторень.

Для живлення, зосередитися на здорове харчування. Що ти знаєш, що непереносимість лактози-це гарний початок, але ви, напевно, нетолерантно, щоб деякі інші продукти, не знаючи про це. Тримайте журнал їжі, а також запишіть, що ви відчуваєте і в який час. Це допоможе вам з'ясувати, які продукти викликають у вас проблеми. Виключивши їх зі свого раціону. Аналогічно, зберігати продукти в які, здається, щоб зробити вас почувати себе дійсно добре.

Як з ліфтинг під час якої ви фокусуєтеся спочатку на міцність, з допомогою дієти ви повинні зосередитися на їжі реальних продуктів першої, і тільки потім думати про добавки.

+460
henriquecarv 9 лют. 2019 р., 09:46:17

На грудях гіпертрофія звичайна рекомендація-це підняття тягарів, а не віджимання. Це тому, що існує дуже мало перевантаження, коли ви робите віджимання, ви в основному тренування на витривалість при 100 віджимань.

Важка атлетика (вправи, такі як жим зі штангою/гантелями, летить з гантелями) дозволить вам більш ефективно використовувати ваш час і подивитися, збільшення м'язової маси швидше.

Незалежно від того, які тренування ви виберете, ви повинні почати відстежувати Ваші успіхи. Використання вимірювальної стрічки , щоб знати, чи є ваші тренування працює чи ні. Коли груди перестане рости-час для перемикання тренування

+424
Xinliang 6 лип. 2015 р., 12:34:17

Болі в коліні під час бігу зазвичай викликана 4 основних питання. Вони є:

 1. Слабкі Стегна
 2. Слабкі Стегна (Квадрицепси)
 3. Щільно Hamstrings
 4. Тверда група

Зміцнення стегон і підвищення гнучкості в підколінних сухожиль і його групи, то біль зменшиться і/або зникне повністю.

На основі цих ідей, ось це хороший режим, щоб зменшити біль у коліні від бігу.

+347
Alex Powell 16 черв. 2013 р., 16:57:26

Якщо вона намагається наростити м'язи, самий вірний і перевірений спосіб з підняттям тяжкості. Є деякі речі, які жінки повинні приймати до уваги , щоб встановити свої очікування реально:

 • Підняття тягарів не означає, що ти починаєш бути схожим на людину-це унікальний набір культуристів, деякі з яких використовують стероїди, а не те, що я кажу.
 • Жінки не прогресують так само швидко, як чоловіки. Це фізіологічне розходження в кількості тестостерону-не Нічого ви можете зробити про це.
 • Зростає сила збільшити м'язову масу.
 • Ви потребуєте підтримки інших жінок, які ліфт працювати через ваші точки спотикання.
 • Той же план, який працює для людей може працювати для жінок

Спільнота у посиланням, яку я надав є пристойна кількість жінок-ліфтерів, і група дуже поважне. Варто перевірити.

Хорошою стартовою програми будуть стартову силу, або це нова спина на початківців програма виглядає багатообіцяючою: середній Ф-Н-програмі. Незважаючи на назву, він має кілька гарних пунктів до нього:

 • У вас одна нижня частина тіла і одну верхню частину тіла підніміть кожен день: присед і верхній прес і станова тяга і жим лежачи.
 • Вона призначена для того, щоб ваш час в тренажерному залі не більше години довго
 • Це те, що ви можете переходити на якийсь час.
+342
theresa gifford 20 лют. 2010 р., 06:41:03

Я планую робити воїн тире в кінці цього року. Це 3.2 милі (5 км) поле гонки по гірській місцевості, бруду та води. Крім того, там також будуть перешкоди на шляху, такі як:

 • барикади
 • колючий дріт
 • вогонь
 • звалищі уламків (зображення показує, шин автомобілів)
 • дерев'яні конструкції (гігантські гойдалки, стіни)

Так як я не носив "нормальна пара" спортивні кросівки протягом чотирьох років, я планую отримати щось, схоже на те, що я ношу для бойових мистецтв. Моє кунг-фу взуття на плоскій підошві і невелику амортизацію. Мій стиль теж Північна (Китай), який має багато акробатичних і техніку ніг. Моє тіло зручно регулювати вплив на ноги і ноги. Враховуючи мій постійний графік тренувань і як я звикла носити мій нинішній вигляд взуття, взуття, босоніж, здається, як перехід, який я думаю, було б добре для мене.

Я шукав на різних взуття босоніж, які розділені на специфічні фітнес-заходів, таких як біг, вода і трекінг. Оскільки ця подія в основному працює, я відчуваю бажання купити Кросівки босоніж за ті, які призначені для піших походів.

Взуття босоніж добре для цих курсів? Якщо так, є риси однієї моделі взуття, які дають переваги над іншими? Якщо босоніж взуття не буде добре для цього виду діяльності, то чому б її не підходить для брудної смуги перешкод?

+328
user235094 17 лип. 2010 р., 01:19:14

Першим ділом-прийняти оцінку вашого батька. Типові проблеми неактивні люди, які проводять багато часу сидячи, включають:

 • Слабка верхня частина спини (задні дельти, пастки, паралелограми)
 • Напружені м'язи грудей
 • Ссутуленные вперед плечі
 • Туго про м'язи стегна
 • Розтягнули сідниці
 • Слабка нижня частина спини

Орієнтованих на мобільність роботи, такі як зміцнення слабких розтягуванні м'язів і суглобів, що це щільно допоможе виправити проблеми з поставою. Хоча це не обов'язково видалити все біль, це дозволить поліпшити якість життя і зробити можливим для нього, щоб зробити ще більше. Причин може бути компонентом запалення в болю, яка передбачає, що він також може знадобитися і дієтичні зміни.

Багато працювати, щоб виправити проблеми з поставою буде включати деякі форми силового тренування, але ви повинні зосередити зусилля на правильне хребтової вирівнювання і плеча на початку. Нічого вам ваш батько рухався далі буде добре. Хитрість полягає в знаходженні чого-то він сподобається. Просто виходити і гуляти навколо може бути поліпшення. Ключ до зменшення запалення, щоб отримати вашу кров тече, і переконавшись, що ви не погіршить запалення.

Хороша ПТ буде в змозі провести оцінку і розробити навчальну програму по усуненню проблем вашого батька.

+263
l0b0 12 жовт. 2013 р., 07:18:00

Я комп'ютерний кретин. Я провів залишок свого життя, сидячи абсолютно нерухомо перед екраном комп'ютера. (Чорт, я роблю це прямо зараз!)

...хіба що раз в тиждень я проводжу годину стрибали навколо танцполу, як божевільна. І знаєте, що? Виходить, я безглуздо непридатними. Шокує, я знаю.

У будь-якому випадку, є 168 годин на тиждень. Робити piffling 1 годину інтенсивної тренування, а потім витрачати 167 годин абсолютно нерухомо просто не різати. Мені потрібно робити більше. Чомусь.

Отже, моє питання: Як я можу збільшити мою витривалість?

Очевидна відповідь, здавалося б, "зробити щось втомлює, і зробити його настільки, наскільки це можливо". Але я хочу максимально високої інтенсивності, або найдовший термін? Я хочу один безперервний блок вправ, або багато коротких сплесків з відпочинком? Я не зовсім упевнений, де почати з цього...


Трохи передісторії, у разі, якщо це допомагає:

 • На "танці", я не маю на увазі Випадковий вальс. (Хоча, якщо ви робите це правильно, вальс насправді використовує набагато більше енергії, ніж ви можете собі уявити, щоб ви знали.) Я кажу про те, щоб стрибати вгору і вниз, базікати ногами над головою, вимахуючи руками в повітрі, на високій швидкості devestatingly. Іноді я навіть в ліфт мій партнер по танцях очистіть від Землі.

 • Я можу робити все це - тільки не дуже довго. Так це не те, що мені потрібно більше сили або гнучкості або координації. В тільки річ мені не вистачає витривалості.

 • Я займаюся танцями вже більше 3 років. Коли я кажу "я не слюсар, я не кажу, що після двох сеансів. Я кажу, що після багатьох років зусиль. Після всього цього, є люди старші за мене в два рази танцює кільця навколо мене.


У випадку, якщо я був whaffling занадто багато:

Моє питання в основному зводиться до "я хочу невеликий сплеск бурхливої діяльності, або Великий вибух помірної активності?"

+229
Surat Singh 22 черв. 2013 р., 23:41:14

Новачок, як Ви, вік не має значення, якщо ви починаєте зараз, ви не новачок і це не погано взагалі, не варто розглядати про силу, якщо починається тільки зараз (новачок може бути людина, яка працює 0-2 років).

Спочатку ви повинні познайомитися з цим місцем (тренажерний зал), машини, гантелі, гантелі і т. д. Ви повинні навчитися виконувати вправи правильно, а зрозуміти, як навчальна програма (спліт) працює. Тільки в цьому випадку ви зрозумієте, як ваш організм реагує і реагує на тренування.

Крім того, ваші тренування дійсно перше, що ви повинні запланувати і чітко визначити ваше харчування. Тільки за допомогою правильного харчування ви зможете накачати м'язи і правильно сили. У поєднанні з необхідним відпочинком.

Підіб'ємо підсумки:

 1. Складіть план харчування на основі ваших потреб і ваших цілей
 2. Інше
 3. Почніть з плану для початківців тренування (ви можете отримати консультацію з тренажерів для всіх цих речей)

Після 6-7 місяців і якщо ви потрапили на плато можна переходити на силові тренування. До тих пір я настійно рекомендую вам навчитися основам і побудувати хорошу базу.

+217
ZachB 29 черв. 2011 р., 07:22:17

Звичайно у вас ще є шанс!

Як наприклад, один з моїх друзів, який в коледжі був 5 футів 4 в 19 років, коли він надійшов у коледж. У віці 23 років, так як він закінчував навчання, я пішов провідати його, і він 5' 11"!!

Не турбуйтеся про Ваш зріст. Я не хочу бути образливими, але якщо ви дійсно націлені на дівчат, і хочу довгих відносин, ви повинні бути з дівчиною, яка піклується про тебе, як людині, а не тільки ваш зріст.

Намагайтеся не бути в депресії. Ви як 17-річний чоловік не перестав рости. Подумайте про це таким чином. Я бачив, як літні чоловіки в 50-х рости 1-3 см вище просто від занять йогою. Якщо ви збільшите свій зростання на 1,5 дюйма, ви будете досягати 5'6", який є гарною висоті! Ви все ще є довгий шлях, щоб піти, і немає необхідності бути небезпечно.

Якщо ви дійсно перебуваєте в украй пригніченому стані, що лікар або терапевт. Самогубство-це точно не шлях.

+165
Paulo Eduardo 20 жовт. 2016 р., 02:36:31

Це не дуже наукова відповідь, але я сподіваюся, це відповідає на ваше запитання все той же. Ви повинні зробити все, що ви хочете покращити в першу чергу. Якщо ви робите кардіо протягом 60 хвилин до тренування, ваші м'язи будуть втомленими, і ви будете мати витрачається багато енергетичних запасів вашого організму і вашої важкої атлетики буде страждати. Те ж саме відноситься, якщо ви підніміть спочатку, а потім бігти.

Стратегії, які інші використовували б включати розщеплення тренування за часом доби (бігати вранці, гойдатися на ніч), або розбивати по днях (піднімати тяжкості, М/Ж/Ф, бігати по вт/ср/пт). Обоє цих варіанта, однак, впливати на одужання,.

Я б порадила вам просто експеримент, і подивитися, яка з програм допоможе вам найбільше. Ні однієї правильної відповіді на це питання.

+150
Wonder Woman 16 лист. 2010 р., 01:24:13

Взято від сюди:

Армійський Жим Стоячи

enter image description here

Військова преса в союзі з присідання, станова тяга і жими, як одна з обов'язкових вправ для всіх серйозно тренується атлет ваги. Якщо ви не накладні натисканням ви дійсно не підйомно. Це кінцева складова клавішею вправи на ваші плечі.

Відео

+115
user59568 1 серп. 2019 р., 03:55:54

Підтягування для верхньої частини тіла. Ви можете купити турнік для дверного отвору або використовувати сусіднє дерево або майданчик на вашому шляху до Робота. Якщо вам бракує сил для повного підтягування, почніть із зворотного характеру (стрибати і ковзати якомога повільніше вниз).

Також короткі і довгі спринти (наприклад, 100 м та 800 м) не займе багато часу і побудувати своїми силами, щоб доповнити ваш основному на витривалість на основі тренування. Вам навіть не доведеться включати в тренування, просто бігти за трамваєм або де ви повинні піти так чи інакше.

+104
Srijit Chakravarty 30 січ. 2019 р., 23:58:28

В даний час, моя тренування складається з (тільки) тренувань високої інтенсивності (ВИИТ деякі спринтерський біг, підтягування та багато іншого).

Після декількох спроб детально дослідити і допомогти з цього співтовариства, я прийшов, щоб визнати, що я не можу робити це кожен день (до недавнього часу я був упевнений, що немає ніякого способу, яким я насправді хочу займатися кожен день).

Однак, я сподіваюся, що є деякі речі, які я можу зробити між ними заради досягнення якоїсь мети - наприклад, поліпшення балансу і гнучкості.

Наскільки я розумію, існує багато видів розтяжки, і взагалі не заважати одужання. Що стосується балансу, з чого я розумію, це вимагає використання основних м'язів, так що, думаю... не робіть цього, якщо ви працювали на м'язи кора на день раніше?

Отже, що я можу робити, а що не можна робити в дні відпочинку? (до речі, у мене є гімнастичні кільця, так що...)

+57
user1325 19 бер. 2017 р., 00:04:56

Я роблю 60 віджимань пн - ср - пт. Я роблю 60 ходів в 4 серії з перервою в 30 секунд в серії.

Що краще, роблю 60 віджимань за один раз або 4 серії з 15?

+56
dmulligan 19 черв. 2019 р., 05:42:39

Якщо ви використовуєте СЛ 5х5 плюс 2 інші програми, які ви більше не робите СЛ рутинну 5х5 - ваша спільна програма-це зовсім інший звір всі разом.

2 години в спортзалі? Це буде працювати тільки, якщо ви використовуєте стероїди.

Зробити крок назад, переглянути свої цілі і функції і виберіть програми, які ви можете переходити як мінімум 12-16 тижнів, поки відчуваю себе чудово. Занадто багато стресу і перетренованості заллє ваше тіло з кортизолу, і ви отримаєте результати гівна (якщо звичайно ви використовуєте стероїди, які я не рекомендую).

Я допускаю, що сл 5х5 може бути нудно, тому я б рекомендував ще 1 аксесуар вправ на кожен день. Наприклад, 1 вправа на біцепс в один день і 1 підборіддя-вправа на два дні.

+44
Tohnmeister 26 січ. 2018 р., 02:21:45

Я десь чув, що, як ви розігріли під час вправи, можна зупинити і підтримувати температуру тіла так, що ліпіди надходять в кров. Тоді як ваша система остигає, то знову почне свої легкі вправи. Намилити, змити, повторити. Все, не пробуючи дуже важко, просто бути послідовним.

Змішати, що з порадами Бэрин для цього перед споживанням вуглеводів вранці, і у тебе є формула.

+35
monovox 6 січ. 2018 р., 14:42:21

Продовжувати все сильніше і більш гнучким. Але, витривалість теж дуже важлива для постави, Щоб включити більше тренування на витривалість (мінімум 15-20 повторень) в основному для задньої ланцюга. Гарна постава-це не те, що можна підтримувати за допомогою свідомих зусиль весь час, м'язи і нервова система повинні мати витривалість, щоб утримати його, не замислюючись.

+30
Luyw 31 трав. 2010 р., 07:44:37

Якщо ти тяги приблизно стільки ж, скільки ви важите з подвійною зверху ручки, немає необхідності турбуватися про ручці як конкретну річ. Сама тяга буде розвивати вашу силу хвата дуже добре для деякий час, з допомогою всього лише незначні коригування або два.

Найменш Інтрузивних Поліпшення Зчеплення

Головне, що потрібно зробити, щоб кинути виклик як можна більше зчеплення, не заважаючи ваш прогрес на самій тязі. Для цього, я рекомендую:

 • Крейда
 • Гак зчеплення на важкий комплект

Мел був різкий зсув у моїй тяги. Не маючи бар вислизнути з моїх рук від поту була гра-чейнджер без яких-небудь помітних недоліків. Я отримав блок на скелелазіння магазині за долар п'ятдесят і вона тривала мене більше року при частому використанні. Тримайте його в миску, так що ви можете захопити пил та уламки, щоб використати пізніше.

Я також рекомендую використовувати зверху ручка для всіх комплектів підігріву, тоді перехід до цівці гачка для роботи набір (або набори). З зверху зчеплення слабке, вам знадобляться і створення сили зчеплення на всі ваші розминки набори (особливо останній). Використовуючи цівці гачка, коли він дійсно важкий дає більшу міцність стиснення збільшити. Це запобіжить зчеплення від одержання на шляху великих ваг, або відволікають вас від належній формі.

Цей подвійний удар/гак-захоплення комбінація повинна запобігти зчеплення з заважає вашій тязі, поки ви піднімаєте приблизно вдвічі більше, ніж ви зараз, або більше.

Зчеплення-Конкретна Робота

Я б не рекомендував ремені або ручки-конкретна робота, поки воно не стане абсолютно необхідним, і навіть тоді я філософськи воліє вправи, які є й інші переваги над захоплення-сила-конкретна робота. Наприклад, підтягування, особливо на мотузці, жир бар або інше важко-до-стиснення установки відмінно підходить для вашого стиснення, а також поліпшити купа інших сильних сторін. Прогулянки фермера-це ще здорово, весело, продуктивно працювати зчеплення, а також покращує поставу, кондиціонер, і м'язи по всьому тілу і ногах. Я зроблю це, перш ніж вдаватися до захоплення.

+25
noflow 3 черв. 2018 р., 13:16:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil