Які конкурси або заходи можуть допомогти набрати вагу ?

Я не дуже люблю ходити в тренажерний зал, щоб наростити м'язи або набрати вагу. Я б дуже хотіла знайти виклик або конкурсу, які можуть допомогти набрати вагу або наростити м'язи. Наприклад, щоб схуднути, моя подруга бігала марафон. В якості побічного ефекту він отримав здорове і втратив 10 фунтів.

+776
Vovor 11 лип. 2014 р., 18:55:03
33 відповідей

Ви не дали достатньо інформації, а в тому, що ваше фізичне здоров'я і як давно ви цим займаєтеся. Також виконується на голодний шлунок, як правило, повинні відчувати, що більшу частину часу, якщо ви не спортсмен і робили це протягом деякого часу. Також не вік, навчальний план і яка ваша мета, навіть, як довго після 20 хвилин. ви бігаєте і з якою швидкістю і на якій відстані.

Коротше. Це точно, час - близько 25 хвилин. з початку пробіжки, коли організм перемикає ваш метаболізм, щоб спалювати більше жиру. Цей перемикач може бути досить відчутним, якщо ви ще новачок в бігу, який виглядає як він.

Джерела: http://www.dummies.com/health/exercise/busting-the-great-myths-of-fat-burning/

+970
A Jack 03 февр. '09 в 4:24

Моя звичка полягає в тому, щоб пробігтися до здійснення в гонки після травми. Що я шукаю будь-яких змін в моєму бігу з-за травми. З досвіду знаю, що якщо мені доведеться щось змінити з-за болю, то я просто не повинна працювати.

Інакше, жорсткіше і біжать наввипередки; навіть якщо просто більше досвіду раси.

+967
Nisheet 9 вер. 2015 р., 05:01:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви багато працюєте. Тренування 5 разів на тиждень разом з кардіо 5 разів на тиждень більш ніж достатньо фізичних вправ. Як правило, я хотів би запропонувати, зосереджуючись на великий, вільні рухи ваги (присідання/станова тяга/жим/прес), але це не суть питання тут.

Якщо ваша мета-схуднути, ви повинні прийняти в меншій кількості калорій. Протеїнові коктейлі не погано, але якщо додати білковий коктейль в свій нинішній раціон, ви просто лавірувати на додаткових калорій, ви будете набирати більше ваги. Ви жерти треба менше, закушувати менше, і не пити ваші калорії. Ви дійсно повинні пити в основному воду, якщо у вас вже немає.

Як було раніше запропоновано, відстежувати все, що ви берете в через щось подібне MyFitnessPal або FitDay. Ви можете бути здивовані кількістю калорій ви насправді приймає І ось де ви повинні почати, якщо ви хочете схуднути.

+890
user8572 15 лип. 2013 р., 18:01:25

Якщо що, я б напевно уникнути Cardio у вашому випадку. Ось стаття (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7380688), де люди, які здійснювали після їх запаси глікогену були вже знищені, згорів 13.7 грамів білків за годину тренування (яка була виміряна через піт у спокої), що є еквівалентом трохи нижче 70 грамів м'язової маси.

Ваше навчання продуктивність буде також знизитися, якщо ваші виснажені запаси глікогену (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6865776).

Наскільки збереження м'язової маси (або навіть гіпертрофії), то силове тренування не повинна бути великою проблемою, якщо ви зберігаєте ваші білка досить високе споживання і не переривати кетоз вуглеводи. Але дослідження на баланс азоту під час силових тренувань в кетоз (особливо з пауерліфтинг) не рясні...принаймні мені про це не відомо.

+869
sshekhar1980 28 вер. 2014 р., 04:56:22

Для Конора Макгрегора, це конкретне навчання АБ-розвивати вміння тримати удар, яке так само важливо, як бути в змозі доставити.

Випадково, вона, ймовірно, також навести деякі м'язи в довгостроковій перспективі, але, ймовірно, це кількість мале.

Важливо відзначити, що це не те, що ми повинні відтворити у власній підготовці, так як вона може викликати внутрішню кровотечу Якщо робити так часто, як він тренується.

+849
user60375 5 бер. 2014 р., 11:55:52

Наскільки важливим є планування періодизації у вагу, силу навчання? Я маю на увазі вправи, які ви робите в тренажерному залі крім cardios.

Я не професіонал в цій області, але я почав вивчати періодизації тренувань. Я розумію, що це методика, створена для спортсменів високого рівня, але є автори, які адаптували його в силу професійної підготовки і я не бачу нікого використовувати його в спортивних залах.

Так що переваги періодизації менше для спортсменів? Яка різниця між робити ті ж вправи без рекуперації мікроциклах протягом 2 місяців або робити періодизацію, де я дотримуюся тижнів менш інтенсивні і інші більш інтенсивним?

+837
Chams Eddine 28 жовт. 2017 р., 05:11:48

Я шукаю, щоб змінити мої тренування, тільки, щоб тримати мене мотивованим (я роблю це кожні 3-4 місяці) і питає, якщо там були якісь тренажери/вільні (з відкритим кодом як) програми схожі на CrossFit або p90x. Проблема полягає в тому, що вони вимагають спеціального обладнання чи DVD......і я б не хотів нічого платити.

+811
egor182000 22 лип. 2014 р., 01:59:17

Я 20-річна дівчинка, і я працює програміст. Моя робота складається з так званого "кодування" весь день. Я не хочу сказати, що я не отримаю від комп'ютера взагалі, але час я витрачаю робити щось ще малий.

Я використав, щоб важити як 37-42 кг, тепер я майже 60кг. Я їм те, що хочеться мені їсти. Я ніколи не дотримувався якоїсь режим або дієту. Ще я поклав на певну вагу в минулому році. Мені було цікаво, чому це відбулося, оскільки, на мій погляд, я не сильно змінила мій спосіб життя. Єдина річ, яка відрізняється тим, що я ходжу на роботу, сидіти на комп'ютері, не подобається, коли я був у старшій школі. Я ніколи навмисно не здійснюється.

Я просто хочу знати, чому я надів багато ваги тепер , коли я не раніше? Це через статевого дозрівання, де я ріс і використовуючи багато ресурсів? Чи це, що моє тіло не може впоратися з такою кількістю фізичної активності?

Моє логічне мислення не може зрозуміти, що спосіб життя завжди був той самий, але реакція організму різна. Може хто-небудь пояснити це?

+794
suresh natarajan 1 лип. 2014 р., 20:21:40

Нічна пітливість може бути пов'язано зі збільшенням інтенсивності вправ з-за впливу фізичних вправ на функції ендокринних залоз і гормонів secreations. Загалом, рясне потовиділення вночі викликано гормонами. Саме тому жінки в період менопаузи схильні до нічної пітливості.

Однак, є також кілька інших причин, в тому числі медичні препарати, причини, нічна пітливість може знадобитися медичне обстеження в ряді випадків.

Якщо ви хочете об'єктивної інформації про вплив збільшення інтенсивності вправ на щитовидній залозі, див. методичні рекомендації: інтенсивність вправ і її вплив на тиреоїдні гормони , що згадуються в цій статті Армстронга: підвищене фізичне навантаження і потіння вночі

+794
Squirrely Monkey 17 жовт. 2013 р., 05:04:28
Р О М А Д
А Ф Я
Л Л Г
Л ДО
Про
Н

Використовуйте незбиране молоко.

Пити 1 літр в день.

розмір порції 1 галон (4 кг)
загальна кількість 2407 | % добової норми^*
загальний жир 129 г | 198%
насичених жирів 81 г | 403%
білок 129 г | 257%

*відсоток денної норми засновані на 2000 калорій (усереднена для різних типів незбираного молока)

Багато білка, багато калорій, робить те ж саме мас гейнер на частку від вартості.

+749
Behemoth 18 квіт. 2016 р., 22:05:45

Бодібілдерів більше пов'язані з ізоляцією роботу, ніж сила спортсменів. Будівля тіла, в основному, йде про модифікації тіла. З гантелями ви можете отримати набагато більш конкретні і певні речі в дуже специфічних способів.

Однак гантелі блиск в деяких ключових областях:

 • Присідання/станова тяга/прибирає. Ви можете робити це з гантелями, але не в будь-реальний шлях на велику вагу. З великими рухами суміш, що стосується великих груп м'язів у вашому тілі на максимальне зусилля, кількість ваги, ви можете перемістити це просто занадто великий, щоб розумно буде знайдений в гантелі. Тобто немає тяги пара 250lb гантелями.

 • Велика річ, щоб утримати. Знову ж таки, що то урвати або чистий, можна скинути багато ваги в повітрі і вам потрібно щось досить великий, щоб впоратися з цим (наприклад, штангою).

 • Додаткові навантаження. Більшість спортзалів дозволяють додати 2,5 фунта (~1 кг) ваги на штанзі, що дозволяє за 5 фунтів (~2.2 кг) коригування. Багато серйозних спортсменів призвести дробові пластини, який дозволить вам внести корективи в ще менших рівнях.

 • Дуже важкі гантелі-це біль в дупі. Важкий об'єкт, ви працюєте з штангою земля ~50 фунтами. Тарілки ніколи не переходжу, що в барі ніколи не йде за це. Тому переїзд порівняно простих речей. З великими гантелями, це не тривіально, щоб перемістити 150 фунтів гантелі навколо.

 • Вони менше, зразок. Стопка 300lb кулькового з тарілки і олімпійський бар підходить в меншій площі, ніж еквівалентний стелаж для гантелей.

Гантелі занадто великі по-різному:

 • Вони безпечніше лавці. Це дійсно не безпечно максимум штангою, жим лежачи без коригувальника. Ви можете отримати дійсно поранений, якщо ви не можете отримати панель з вас. З гантелями, ви просто кинути їх.

 • Ви можете зробити більше ізоляційними роботами. Особисто я не прихильник методів побудови тіла в цілому, але немає жодного аргументу, що вони дозволяють більш прямі напади на конкретні м'язи. Моє занепокоєння полягає в тому, що ізоляція робота-це остання справа нового відвідувача тренажерного залу повинна дбати.

 • Вони не так страхітливо. Більшість нових людей триматися подалі від штанги, але гантелі просто здається більш прямолінійним.

 • Вони розвиваються більш стабілізація м'язів і зберегти невідповідності. Щось на зразок накладних штанів, обидві руки потрібно кожен вагу. Ви не можете покладатися на свою праву руку, щоб компенсувати трохи слабкості на лівій стороні. Крім того, (гантелі) вага просто менш стабільною, так що ви отримаєте більше активації м'язи на більш широкий спектр груп м'язів.

+724
Brad Nation 14 жовт. 2013 р., 14:33:21

Є й інші причини, ви, ймовірно, слід уникати присідання, але ваш друг не має уявлення, про що він говорить.

+672
user42872 28 бер. 2012 р., 05:06:56

Одного разу я чув, що основні дефініції серцево-судинних вправ "Вправи, які підвищують пульс на певний час"

Це правда? Якщо так, я можу вибрати будь-які вправи(наприклад, торкаючись носком,піднімаючи ноги і т. д.) Для втрати ваги?

+635
user8388891 16 квіт. 2018 р., 10:57:44

Питання трохи ніяково відповідати, але я постараюся. Зниження ваги буде залежати від того, скільки ви спалили більше калорій, ніж ви взяли, та підтримувати пульс під час тренування (оскільки це впливає ви спалювати жир або цукор). Зумба саме по собі не буде яких-небудь більш або менш ефективною, ніж будь-яка інша форма танцю, якщо два тримати ваше серце на її цільовий рівень (70-80% від макс.), приблизно така ж кількість часу.

Танець в цілому-це дуже хороший спосіб для досягнення цих цілей, хоча, так як більшість стилів танцю розроблені, щоб бути досить легко підібрати, стійкі, принаймні, хороший 20-30 хвилин, і весело, щоб зробити. Зумба напевно заповнює ці окуляри, так що шанси досить добре, що це буде досить ефективно перебору ваги.

Наскільки більш ефективним, що буде залежати від стилю танцю ви порівнюєте його для. Свінг-танці-це, ймовірно, настільки ж ефективним, брейк-данс...ймовірно, не так багато.

+632
mivanisik 23 трав. 2017 р., 08:48:25

Як прокоментували інші, не побачивши відео своїй формі або знаючи трохи більше інформації важко сказати, якщо ви робите правильну форму 100%. Навіть тоді, іноді те, що відчуває людина-це правильної форми і причини болю 0, хтось інший може мати іншу реакцію. Я знаходжу це особливо вірно з присіданнями.

Ви могли б хотіти звернути увагу на те, як прямий ваша задня частина, напрямок ноги / коліна, і як низько ви йдете, перш ніж ви можете відчути дискомфорт.

Я знайшла статтю, де детально говориться про це:

Самий простий спосіб виправити попереку округлення навпочіпки, щоб підштовхнути коліна старанніше на шляху вгору і вниз. Якщо ваші коліна точку вперед або в попереку зазвичай круглі. Так що присідати з п'яти на ширині плечей, носки нарізно кут 30° і притисніть коліна до сторони якомога сильніше.

Наступний не присідати нижче паралелі. Багатьом людям не вистачає гнучкості присідати АТГ ("дупа в траві"). Якщо вам не вистачає гнучкості, щоб присідати весь шлях вниз, поки твоя дупа торкнеться ваших щиколоток, нижньої частини спини доведеться компенсувати за рахунок округлення по низу. Це може призвести до біль в попереку.

Читайте повний текст статті тут

Також віддам Передні присідання спробувати. Я б не замінити звичайні присідання з ними, але чергування може дати попереку відпочити і дасть вам більше розуміння про те, що м'язи це не адаптація або ваш формі, що є причиною проблеми.

+596
MaBu 14 бер. 2016 р., 19:56:39

Я тільки що отримав набір гімнастичні кільця EXF (спасибі, команда хаос!) і у мене є безліч індивідуальних вправ, які я хотів би спробувати. Однак, я не хочу робити просто набір випадкових вправ або окремих прогресії. Я шукаю керівництво по програмуванню сила рутини за допомогою кілець.

Я в даний час оцінки книги, DVD і поглибленого сайти (зокрема, не тільки окремі YouTube навчальні програми), які мають інформацію про складання повного кільця дресирування. Досі я знайшов:

Які кращі ресурси потрібно подивитися (і купити) про те, як структурувати своє кільце навчання? Кращі відповіді будуть ті, які пов'язані посиланнями і особистим досвідом.

+552
AAKARSHIT MALHOTRA 13 бер. 2015 р., 06:04:14

Я зайнятий з моєї роботи і у мене немає часу, щоб піти в тренажерний зал. Але я хочу мати розірвав тіла. Так що я подумую купити повної гімнастики продукту. Я бачив це, не мають ніякого ефекту, як справжній тренажерний зал. Але я не хочу бути будівельником тіла, так що це буде хорошим тренажери для чоловіків ?

+545
vivek241 17 лип. 2010 р., 01:51:36

Я б настійно рекомендуємо вам споживати чашку кави або доповнення перед тренуванням після своєї зміни, але ця рекомендація відноситься тільки якщо ви відчуваєте тільки втома, а не біль. Якщо ви відчуваєте біль, я б порекомендував 1 день - 1 вихідний системи навчання. З точки зору дієти, якщо ти не вийдеш з форми з вашої поточної їжі, я б сказав, продовжувати робити те, що ти робиш.

+513
user399653 16 бер. 2017 р., 03:46:17

Ви могли б зробити те, що я зробив і роботу на сезон промислового рибальства. Я виїжджав на 135lbs (61кг) і закінчив сезон на 165фунта (74кг). Дієта з Кінг Салмон і багато важкої роботи мені чудеса.

Я набагато коротший (1,7 м), але я завжди був "жилавий". Якщо ти повільний-гейнер, як я, ви повинні зрозуміти (і змиритися з тим фактом), що ви збираєтеся набрати м'язову масу повільно і гіпертрофії (тобто "сухий вихід") не станеться так різко для вас, ваших колег.

У мене є ряд пропозицій для вас.

 • Тобі 15 (здогадно) пройшовши через підлітковий вік. Речі можна самостійно регулювати і через рік чи два ви могли б знайти себе природно набирають більше маси, як співвідношення гормонів зміниться. В основному я кажу, що ви як і раніше росте... дати собі час, щоб рости і не турбуватися про дурних речей, як, скільки м'язової маси у вас є. Ідуть, їдуть на велосипедах до повноліття наздоганяє вас!
 • Розглянемо прийом лікаря (з вищезазначених причин). Можливо (але малоймовірно), що ви могли б мати кілька базових гормонів і залоз. Я думаю, що це набагато більш імовірно, що немає нічого "поганого", і Ваше тіло буде самостійно налаштовувати, як ви стаєте старше, але це щось розглянути пізніше.
 • 80% тренування-це дієта. І ваша дієта-відстій. Так, ви регулярно їсте (це добре) і не їм нездорової їжі (теж добре), але тост? картопля? сир? Де овочі? А де ж фрукти? Де пісного білка (у приблизною оцінкою становить не менше 1г на кожен кг маси тіла... ви повинні споживати 100-120grams білка в день). Погляньте на палео дієти. Їжте ваші фрукти і овочі і переконайтеся, що ви добре пісного білка. Я б взяв подивитися тут: початківців керівництво до палео дієті
 • Вправа на правильний шлях і вправі для того, що ви хочете. Їзда на велосипеді зробить вас краще, велосипедист (з відповідними горіха-дроблення литок і стегон). Якщо ви хочете, щоб верхній маси тіла вам потрібно зробити захоплюючі заняття і тренування цих груп м'язів. Я б почав у NerdFitness' початківець маси тіла рутинний і ось секрет: підтягування.
 • Оскільки це звучить як досить різка зміна стилю життя рекомендації про те, що ви зверніться до лікаря, перш ніж приймати значно нової або іншої дієти або фізичних вправ режиму є обґрунтованим.

Правильна дієта і правильні тренування зробив різницю для мене. Це забрало в мене більшу частину року, але я поступово зміг набрати м'язову масу (після того, як я закінчив рибалку я пішов в університет, де я втратив всі м'язи, замінивши їжі і фізичних вправ з кавою і стрес... мені за рік важкої роботи в тренажерному залі і в кухні, щоб отримати його назад).

У мене відчуття, що ця "проблема" буде самій розібратися, як свої стають старшими, але і краще харчування і більше займатися спортом, звичайно, не зашкодить. (І справді дати собі деякі paitence... я просто достатньо старий, щоб пам'ятати, бути худий дитина)

+481
Andrii Nikolaienko 30 трав. 2010 р., 00:02:47

У нашій навчальній групі схем у нас є деякі вправи, які можна робити з гантелями, немов розтягуючи руки, як 'T' і роблячи невеликі рухи, утримуючи вагу. Зазвичай це змушує мене хочу плакати в хвилину або менше, так що я сподіваюся, що це ефективно.

+433
strano 17 трав. 2016 р., 21:24:13

Відновлення виконується, як правило, розбиті на швидкість сприйняття виснаження або "РПЕ" замість конкретних кроків.

Всього 2-3 дні в тиждень біг планах розділити вправи за тиждень:

Інше
Легкий Біг
Інше
Тренування (темп/фартлек/і т. д.)
Інше
Інше
Довгостроковій перспективі (нормальний/прогресування/швидко закінчити).

Як програми збільшити до 4 і 5 разів у тиждень, як правило, все, що додається більше пробіг за "легкий біг" в ЗІЗОД, замінивши залишки до більш простих маршрутів.

Ці прості спуски повинні відчувати себе добре, залишить вас під напругою і, як правило, бути близько 3-5 позначка на шкалі ЗІЗОД.

Особисто я користуюся моніторингу серцевого ритму, щоб допомогти мені залишитися на нижньому кінці мого зон серцевого ритму. У мене схожі статистику виконання для вас і зазвичай роблю все легко проходить близько 6:30/км.

Вам потрібно просто поекспериментувати, спробувати 7 і якщо це занадто легко, збільште в 6:45, 6:30, поки ви не знайдете гарне місце.

Примітка: Ви додаєте великим пробігом якщо ви націлені на 10% в тиждень. Я рекомендую вам бігати по часу, а не відстані, як ви стаєте більш досвідченими, ви можете працювати довше і швидше, що принесе ваш пробіг більш природно.

+394
chilemagic 8 лют. 2019 р., 11:20:51

"Наскільки я бачу, це призведе до набагато більший об'єм для Ноги (в даному випадку каре), ніж на груди або плечі".

Це дійсно залежить від того, як ви хочете дивитися на це.

Припустимо, що кожна вправа ви перерахували тих же підходів і повторень. Для простоти ми будемо говорити 10 повторень кожен.

В такому випадку, ми маємо 20 повторень квадріцепси (присідання і спліт присед).

Але за плечі, грубо кажучи, у нас є 30 повторень. (жим лежачи, накладні прес, бічний підйом). Зверніть увагу, я в цілому говорю, тому що ви могли б отримати більш детальну технічну і спробувати розірвати цей вниз окремі частини плеча, але для більшості, сказавши, що всі вони працюють плечі досить хороша.

Це правда, груди не отримати як можна більше роботи, а насправді тільки жим буде класифікуватися як вправа грудей.

Загалом, прийнято ноги може впоратися, і таким чином в кінцевому підсумку нужденних, більше, ніж обсяг верхньої частини тіла, щоб рости. Якщо ви коли-небудь були на милицях протягом тривалого періоду часу, де ви більш або менш ходити з руками замість ніг, ви швидко оціните, наскільки сильно бити ногами вам з повсякденного життя. Це як мінімум загальні причина позаду, чому ноги потрібно більше обсягу.

Це трохи кролячу нору. Багато хто думають, що вони насправді не потрібно більше обсягу, а людям потрібно насправді робити об'єм складніше. Наприклад, людина схильна зробити після неї ще з жиму лежачи, чим присідання, тому що, ну, присідати боляче.

Все-таки, ви пройти весь шлях назад у дні Арнольда, ви побачите ті хлопці, робимо 20 присідань. У них навіть є трохи містики у світі культуризму (насамперед тому, що вони так страшно робити!)

+386
user14334 24 лют. 2015 р., 15:57:19

Як я розумію відновити зброю досить швидко (24 години або менше). Зброя, без сумніву, моє слабке місце. Я був благословенний з хорошою генетикою ноги, але мої руки абсолютно непропорційно в порівнянні.

З-за цього я планую зробити кабель працювати на трицепси і біцепси кожен другий день протягом наступного місяця. Я напрошуюся на можливість травми при цьому?

+331
Alan David Garcia 8 січ. 2013 р., 20:32:32

Я не кажу про м'язової маси, а просто сила. Я знаю деяких людей, хто ніколи не торкайтеся гантелями, робити якісь вправи, жахливі дієти, мають погані звички спати, жити в неспокійні умови, проте вони володіють дивовижною силою.

Один з них-це людина, яка складає 70 років, і хватку молодого спортсмена, поки він не робить абсолютно будь-якої фізичної навантаження, погане харчування, мало рухатися і погано спати. Це кросовер з міцністю стиснення/генетика, на відміну від загальної міцності тіла, або розпливчастість за очікування?

Моя точка зору полягає в тому, що якийсь момент просто сильним, незважаючи на мало або немає роботи, і деякі інші, на зразок мене, роблять його місії, щоб стати сильніше, щоб з працею порівняти з деякими іншими, дуже рідко.

70-річний дідусь, який нічого не робить з ручкою з більш ніж 120 фунтів на квадратний дюйм, які можуть за сили мого дроблення зчеплення мені загрожує - це також змушує мене відчувати себе дуже слабкою, так як я набагато молодший людини, який працює цілком справно, і я не можу здатися, щоб зламати таку силу.

Мене це дратує, але це всього лише генетика? Якщо це так, навіщо слабаки спробувати стати сильнішими/більше підходить, якщо деякі інші завжди будуть домінувати над ними з невеликим роботи/простота?

+289
Vidar Vestnes 9 квіт. 2016 р., 02:43:06

Я кажу, що ваші м'язові волокна не знаю, якщо ви використовуєте автомат або вільними вагами. Все це знає, адаптуватися до опору, який чиниться на нього. Це досягається шляхом вербування, сподіваюся, більшість м'язових волокон. Єдина відмінність, яку я бачу-це діапазон руху. І якщо ви запитаєте Джона мало , і Піт Сіско вони стверджують, повний руху, як потрібно, це міф для набору м'язової клітковини. Я не кажу, що це правда, що вони говорять. Я схильний погодитися з Доріан Єйтс насправді це не інструмент його інтенсивність.

+259
Mining Minecraft 9 лют. 2010 р., 11:08:24

ІМТ-це просто звичайне мети, бути здоровим і підтягнутим залежить від людини. Я використав, щоб бути дійсно недовага за даними вимірювання ІМТ, поки відчуває себе добре і працює майже щодня (велоспорт, біг) і правильне харчування.

Я почав займатися важкою атлетикою близько 2 років тому і отримав про 20kg (44lbs замком) в м'язах, і в залежності від ІМТ тепер я ваш середній Джо, навіть думала, що я дуже м'язистий, і здатні робити те, що більшість людей в спортзалі не може.

Що я хочу відзначити, що ІМТ не є 100% точним виміром. Набирає пару кілограм/кг-це хороша річ, не дозволяйте цього покласти вас. Ви стаєте здоровішою від цього поєднання кардіо і силові тренування, це вже точно.

+240
Gabriel 28 січ. 2019 р., 03:23:26

Ні, ви не можете. Вам потрібно, щоб обробити м'язи живота, як і будь-який інший м'язи. Будівля АБС і показуючи їх, це дві різні речі. Ви будете мати м'язи живота, Якщо ви тренування за неї незалежно від того, що ви ожирінням чи ні. Але вони будуть видні тільки тоді, коли у вас дуже мало жировий прошарок на животі. Так не ходіть на ці "х" повторень за день речі.

+199
Cornwell 17 лип. 2011 р., 18:29:09

Без відео своїй формі, дуже важко дати пряму відповідь. Припускаючи, що ваша форма знаходиться на одному рівні, спробувати що згадав Дерека.

Я віддаю перевагу використовувати деякі довгі футбол шкарпетки або товсті, довгі шкарпетки, бар тому не терти сильно проти гомілки.

Ви також можете спробувати обертати деякі типи оббивка навколо бару, де вона відповідає вашим гомілок.

+157
Chereesca Bejasa 5 січ. 2014 р., 00:08:01

За останні пару тижнів я випадково тримав мої тренування точно так само. Ж повторень з цією ж вагою. Не відсутність мотивації, це просто коли я зробив, я не можу більше. Але найдивніше те, що мої м'язи, здається, стає все більше! Так, я розумію, що я не буду сильніше без збільшення моєї тренування, але я повинен отримувати більше?

+135
Riad Krim 6 бер. 2016 р., 06:06:11

Завжди є штам на коліно, коли ви використовуєте його для чогось. Насправді цей режим є, ймовірно, безпечніше, ніж повний присед олімпійський стиль унаслідок: діапазон руху зменшується, а відправна точка в нижній частині руху фактично інерції безкоштовно.

В дешевше слова, Його відмінність від "Малишок", тому що, коли ви знаходитесь в самому нижньому положенні ви сідайте на козла і тому напруга на коліно і гомілковостопний суглоб heavly знижується.

Так що, так, він збирається покласти навантаження на коліно, але нічого страшного, до тих пір, поки ти правильно виконувати рухи.

+110
Erika J 9 квіт. 2019 р., 23:50:51

Командний вид спорту, як алтимат (особливо з-за вашого росту), або футбол відмінно підійде для кардіо.

+96
Gurpreet 25 лип. 2019 р., 08:40:08

Зчеплення в кінцевому підсумку буде обмежувач, але є речі, які ви можете зробити:

 • Тримайте планку в верхній частині для додаткової 10-15 секунд на ваш останній реп
 • Змінити свою владу, щоб міцніше тримати
 • Робити захоплення конкретної роботи

Перший варіант допоможе вам непогано хватку сильніше. Настав час, коли вага на штанзі збільшується швидше, ніж сила зчеплення, хоча. Тут ми підходимо до другого варіанту.

Існує три основних типи ручка для тяги, в порядку убування сили:

Double Overhand Grip

Подвійний удар рукояткою: це те, що більшість людей починають с. Отримавши це зчеплення так сильні, як ви можете допоможе іншим два варіанти.

Hook Grip

Цівці гачка: оберніть ваші пальці навколо вашого пальця, щоб закріпити його на місці. Це додає трохи більше сили у свою владу. Це незручно при більш важких ваг, але воно має таку ж симетрію, що ви отримуєте з подвійною зверху ручка.

enter image description here

Разнохват: одна рука зверху (pronated), а іншою рукою нишком (suppinated). Це дає сильний хват можна використовувати, але їй не вистачає симетрії. Найважливіші поради щодо використання змішаних зчеплення не згинають біцепси взагалі. Ця рада відноситься до всіх на ручки, а тому, що suppinated руки є розтягнення біцепса, це хороший спосіб, щоб порвати м'язи. Замість цього, переконайтеся, що немає Flex в руки взагалі.

Найважливіші поради щодо використання змішаних зчеплення не згинають біцепси взагалі.

Зчеплення Конкретної Роботи

Кожен раз, коли ви змінюєте хват, тримати використовуючи перший варіант, щоб тримати у верхній частині додаткову 10-15С. Зрештою, навіть це може працювати тільки так довго. Якщо ви хочете зробити захоплення конкретної роботи, ви можете використовувати:

 • Плити/гантелі ростуть: тримайте плоскою пластиною (не використовуйте гребені) або кінець гантель, затискаючи його з плоскі пальці і утримувати її як можна довше. Вам не керлінг ваших пальців, щоб допомогти, але тільки з допомогою тиску на владу, щоб утримати її. Коли Ви дійдете до 30-х років у той час, ви можете збільшити вагу, який ви використовуєте.
 • Захоплення: все, що має опір, коли ви стискаєте допоможе хватку.
+87
Iouri Ponomarev 22 бер. 2010 р., 21:13:53

Я збираюся припустити, що йдеться про читання під час кардіотренувань є те, що ви будете вправи з меншою інтенсивністю.

Низька інтенсивність кардіо вправи є дуже ефективним при спалюванні жиру, якщо ви робите кардіо вранці, або якщо ви знаходитеся на низьким вмістом вуглеводів.

Якщо ви не перебуваєте на низьким вмістом вуглеводів, який не був популярний, коли бодібілдинг Біблія була написана, то ви будете більш ефективними спалювання жиру з високою інтенсивністю кардіо діяльність, яка буде перешкоджати відволікання, як читання.

+76
cheb 5 січ. 2016 р., 13:06:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil