Біохімія за раптове падіння енергії незабаром після початку тренування?

Якщо я йду на пробіжку приблизно в той час, я б вам апетит, і незабаром буде їсти, говорити рано вдень перед обідом або ввечері перед вечерею, я часто відчуваю помітний різкий спад енергії після ~20хв працює і так.

Деякий час після того, як я закінчу я, в основному, приходять в норму або "голодних нормальні", навіть якщо я нічого не їм.

Я не бачу це як проблему, медичних чи інакше, мені просто цікаво, що значить під капотом. Наприклад, у той час як я називаю це "падіння цукру", навіть не фітнес-урод, схоже, досить рано вже виснажені запаси глікогену і спираючись на рівень цукру в крові?

Спасибі!

+339
FaBioInsolia 23 вер. 2015 р., 18:53:34
38 відповідей

Основні визначення анаеробного порогу, де тіло виробляє більше молочної кислоти, ніж це може злякати. Так що якщо ви повинні були зробити лінійний графік, в якому одна лінія вказує швидкість збільшення молочної кислоти та інших лінія являє рівень молочної кислоти зменшується, точка, в якій перетнуться лінії технічно бути "анаеробний поріг". Молочна кислота накопичується швидше, так як інтенсивність тренування збільшується. Швидкість, з якою він розпоряджався відносно сталий.

Спринтери можуть тренуватися вище цієї точки без особливих проблема, тому що їх біг в дуже короткі проміжки. Хоча витривалість спортсменів повинні залишатися нижче цієї точки, щоб тривати без зупинки для відпочинку. Однак ви можете поліпшити вашу здатність виводити молочну кислоту через послідовне навчання. Як такий, швидкості, відстані, і часом буде збільшуватися.

Я думаю, що "метаболічний зсув" частина поставляється з, де люди говорять, що при певній інтенсивності, ваше тіло починає виробляти енергію шляхом анаеробного (без кисню) засобами, а не аеробний (кисневий). Коли ви аеробні, ви генеруєте енергію, використовуючи жир, у той час як ви використовували глюкозу, якщо ви перебуваєте в анаеробної фази. Ідея в тому, що ви б спалити більше жиру, якщо ви зупинялися у цьому аеробної центр. Ви часто будете бачити графіки на кардіотренажерах, які кажуть, що "аеробіка від 60% до 70% VO2max" або щось.

Це загальне спрощення, як тіло генерує енергію. Що організм сам вибирає в якості джерела енергії є набагато більш складним, ніж це. Він ґрунтується на великій кількості факторів. Крім того, тіло використовує обидві системи для отримання енергії практично весь час. Ви знаходитеся на самому справі, використовуючи обидві енергетичні системи зараз читаєш це, а на решту (я думаю ви в стані спокою).

Організм почне використовувати більше своїх анаеробної енергетичної системи, так як збільшується інтенсивність тренування, тому що він має, що додаткову енергію для виконання своїх обов'язків. Він, однак, ніколи не зупинити з допомогою аеробної системи.

+981
jdr 03 февр. '09 в 4:24

Якщо не трапиться ніяких невідомих медичних питань, цілком можливо, що ви просто користуєтесь за здатність вашого серця, щоб тримати, так би мовити. Той факт, що ви згадуєте, що це відбувається, коли ви штовхаєте себе. У стані спокою серце перекачує стільки крові, скільки її насосів. Кров з організму надходить в серце через правий бік (передсердя в шлуночок), який потім перекачується в легені для реоксигенации. Те, що reoxygenated кров повертається до серця (зліва) для відправки в інші частини тіла (а те, що витрачено кров повертається до серця по правій і т. д.).

Коли ліва сторона недостатньо ефективно в змозі йти в ногу з потребами вашого тіла, рідина починає накопичуватися в хвилину сліди в легенях, ніби як зачепив. А так як ви дихаєте, ви відчуваєте запах і невелика кількість смак (яка так чи інакше пов'язана з запахом) з гемоглобіну у вашій крові.

Коли ви відпочиваєте, ваше серце починає ловити назад вгору повільно попиту тіла і запах, швидше за все, йде в цей момент.

http://www.runnersgoal.com/why-do-i-have-a-metallic-taste-in-my-mouth-during-strenuous-exercise/ http://www.livestrong.com/article/322820-metallic-taste-in-the-mouth-during-exercise/

+975
problemofficer 13 трав. 2012 р., 12:09:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так, перш за все, не отримати ваші надії занадто багато. Штангісти, напевно, самі розпатлане людей на планеті під час приготування уроків змагання! Ключовим словом тут є конкурс викл. Вони будуть дуже суворі зі своїми калорій і макронутрієнтів близько 12 тижнів з бодібілдингу шоу. Є багато трюків, які вони використовують, щоб досягти дуже ріжуть погляд (я брав участь декілька разів), але здебільшого це просто різкого калорійність і маніпуляції макрос на дуже послідовній основі.

Отже, перш за все, ви повинні зрозуміти, це не добавки, які дадуть вам зірваний погляд, навіть близько. Особливо не легальні, BCAA і креатин, не мають абсолютно нічого спільного з подрібнення жиру, тому я не впевнений, чому ви навіть вивів їх. Сироватковий протеїн і ВСАА мають важливе значення в ході цієї інтенсивної вирізати тільки тому, що вони допомагають спортсменам зберегти максимальний об'єм м'язової маси, що вони можуть. І оскільки більше м'язів, тим більше метаболізм, зберігаючи більше м'язів буде легше втрачають жир. Крім цього немає ніякої мети для цих добавок в циклі втрати ваги. Все жіросжігателі зробити, це змусити ваші жирові клітини більш рухливими під час тренувань, так що ви, швидше за все, щоб спалити їх, але якщо ваш раціон не 100%, удачі...це не відбудеться, особливо якщо ви потрапите на одну цифру жирова маса.

Тепер вони використовують якісь незаконні добавки, звичайно. Testestorone, кленбутерол, Т3, тренболон ацетат...і т. д., Все це використовується, щоб допомогти з кінцевою розпатланий вигляд. Деякі з них допомагають збільшити метаболізм, у той час як деякі з них допомагають з мобілізацією жирових клітин, в набагато більшою мірою, ніж які-небудь доповнення там.

Тепер, якщо ви хочете цей погляд, тобі потрібно бути чесним із самим собою. Ви насправді мають досить м'язів таке, що коли ви поранилися, ви збираєтеся, щоб добре виглядати ? В іншому випадку ви просто будете виглядати дуже худий і більшість людей, як правило, не хочуть так виглядати. Але якщо ти досі хочу бути схожим, що це дуже просте, не легкий, але простий.

Так, для того, щоб досягти цей погляд, все, що вам потрібно, це дуже послідовний дефіцит калорій. Коли Ви дійдете до дуже низького рівня жиру в організмі, вам обов'язково треба вважати, щоб досягти прогресу. Немає іншого шляху навколо цього, якщо у вас є генетика Зевса.

Вам потрібно з'ясувати ваш RMR і відняти як мінімум 500 ккал від цієї цифри і намагаються з'їсти таку кількість калорій кожен день протягом тижня. Якщо ви втрачаєте вагу, то добре, продовжуй, якщо вам не потрібно налаштувати його вниз на 100-200 калорій і спробуйте знову. Після того, як ви калорії потрібно маніпулювати макроси.

Для того, щоб бути безпечним дуже важливо отримати як мінімум 1 г білка на кг ваги тіла в цілях збереження м'язової маси. Ви навіть можете збільшити до 1,5 р. Після того, як ви білків вниз вам потрібно маніпулювати вуглеводів і жирів. Правило, ви повинні уникати всіх вуглеводів до тренування (до і після). Це так ви не піднімаєте інсуліну і гальмувати спалювання жиру. Якщо ваше тіло не має вуглеводів в якості енергії будуть або спалювати жир або м'язи, але так як у вас багато білка, це більш ймовірно, щоб спалити жир. Але коли ви тренування, ви не хочете прийняти цей ризик, і ваші тренування будуть страждати без вуглеводів, тому вживати більшість вуглеводів (70-90%) навколо ваших тренувань. Якщо ви збираєтеся з'їсти їх в інший час, переконайтеся, що вони складні, з низьким глікемічним, так що вам не підняти рівень цукру в крові. Для інших страв, замінювати вуглеводи з жирами, завжди зберігаючи білка висока.

Тепер, коли ви отримуєте дуже близько до конкурсу, є досить спритний трюк, який робиться для того, щоб виглядати неймовірно рвані. З тих пір як ти виснажує вуглеводів протягом всієї вашої дієти, ваше тіло "забуває", як впоратися з ними ефективно. Так, протягом декількох днів, ви їсте дуже велика кількість вуглеводів. Як тільки ви зробите це, ваше тіло переплачує і магазинах навіть більше глікогену, ніж попередні в м'язових клітинах і ви дивіться чимала кількість повніше і більше. Якщо у вас є низька кількість жиру, це зробить вас виглядати набагато більш накачані, ніж ви є насправді. Поєднати це з граничною обводненностью і вуаля, ви дивіться "рваний".

Але ви повинні розуміти, що для того, щоб зробити цю роботу, вам потрібно бути на низькому рівні жиру в першу чергу протягом тижня жорстких дієт.

Крім того, що "подивитися", що ви бачите, зберігається лише протягом кількох тижнів в кращому випадку. Якщо ви подивитеся на фітнес-моделей і бодібілдерів у міжсезоння, їх рівень жиру в організмі істотно вище, ніж фотосесія/день конкурсу, тому дуже важливо бути реалістом. Просто не вірю, що будь-яка добавка, яка допоможе вам "розпатлані", ви не можете купити фітнес.

+952
devwax 12 вер. 2018 р., 13:34:54

Цілий ряд добре відомих процедур Texas методу Madcows, всі плюси містять "легких" або "середніх" днів. Якщо мета в ці дні-це відпочинок і відновлення, не хто-то краще, не роблячи вправ?

Зробити ці заняття ще наростити м'язову масу, коли ваші тренування на 90% або 80% від "важких" днів? Або вони просто на практиці форма?

+952
user53858 30 черв. 2014 р., 08:34:54

Я страждаю з округлими плечима і злегка вперед шию з-за поганої постави сидіти і переднього нахилу тазу, який скоротив мій згиначі стегна причиною моєї верхній частині спини, щоб компенсувати гиперкифоза. Я намагаюся виправити все це зараз і одна з речей, які я хочу зробити, це змінити своє положення для сну. Тому що наші м'язи мають властивість адаптуватися до позиції ми тримаємо їх, і я часто сплю на боках з моїх плечей кілька округлий, я вирішив почати спати на спині.

Більш того, замість того, щоб тримати руки з боків, я хотів би спробувати, щоб тримати руки в тому ж положенні, вони будуть при виконанні гірки пристінні, який є одним з вправ, я дізнався хороша для виправлення округлі плечі (тут і тут). У ковзання стіни, п'яти, сідниці, верхня частина спини, плечі, голова, лікті і зап'ястя всі поміщені проти стіни; ковзання руки вгору і вниз, в той час як трапецієвидні і ромбовидні продовжується контракт. (Вперед шиї є наслідком подовженого / слабкі трапецієвидні і ромбовидні м'язи. Тому, зміцнюючи їх, слід звернути подовженість.) Крім того, в нижній частині спини повинен бути в контакті зі стіною, що може бути досягнуто шляхом скорочення м'язів черевного преса. В ліжку, я можу домогтися цього, помістивши пару подушок під коліна, яка вкінці нахиляє таз і вирівнює викривлення в нижній частині спини. (Редагування: будь ласка, див. мій питання тут сплю з подушками під коліна.)

Лежачи на ліжку, я помітив, що якщо я зігнути руки на 90 градусів в ліктях, долонями вгору, з мої зап'ястя над моєю головою (як ніби я збираюся виконати ковзання стіни, але лежачи на моєму ліжку), моя ліва рука починає німіти через хвилину або близько того, а конкретно з моєї біцепса, передпліччя, і частина мого зап'ястя і долоні уздовж великого пальця. Я думаю, що це із-за поганої гнучкості і, як наслідок, погана циркуляція крові. Крім того, ні один з моїх зап'ястях безпосередньо контактує з ліжка (у мене підминати або додати вагу, щоб мої зап'ястя, щоб лягти долілиць; точно так само, коли я виконую гірки пристінні, я повинен натиснути мої зап'ястя до стіни, так як вони не лежать біля стіни, природно).

Я цікаво, якщо це нормально, щоб спати, як це і є оніміння-це те, що буде краще з часом. Більше того, поставивши руки до "положення стіни слайд" овернайт допомогти виправити мою поставу?

+939
Or Sharir 27 груд. 2016 р., 08:42:09

Моя сестра раніше була коротка. Вона грала в баскетбол, волейбол і багато велоспорт хоча б два рази в тиждень. Вона становить 5 дюймів вище мене і це всього лише рік.

Але, їй 19 років. Я думаю, у вас ще є достатньо часу, щоб рости. Просто активний відпочинок на відкритому повітрі

Удачі.

+915
wrhall 28 черв. 2016 р., 22:57:17

Я чув зараз кілька разів, що сироватка може призвести до кістки, щоб послабити вгору. Нещодавно Я впав і зламав досить легко моє зап'ястя. Мені цікаво, якщо сироватка впливає на кістки?

+891
Eli Connelly 17 серп. 2016 р., 08:24:55

Чи є безкоштовні альтернативи для Найк тренінг Клаб, які працюють на Windows або Linux PC або просто в інтернеті через веб-браузер?

Список компонентів, з магазину iTunes, опис:

 • Повний тіла тренування протягом 30 або 45 хвилин. Цілеспрямованих і професійних спортсменів тренування протягом 15 хвилин. Встановити улюблені тренування в якості швидкого старту.
 • 130 багатовимірне, мульти-спрямованого буріння спиратися на основи міцність, кардіо, інтервал та базової підготовки.
 • Ексклюзивні нагороди, в тому числі тренування від персонального тренера Ріанни, професійні спортсмени, знаменитості, інструкторів йоги і багато іншого.
 • Простий функціонал оптимізує кожне тренування. Виберіть ваші цілі і рівень фізичної підготовки, потім вибрати зі списку вправ, які відповідають вашим критеріям.
 • Набір тренування в альбоми і плейлисти з вашої власної музичної бібліотеки.
 • Аудіо керівництво тримає вас на шляху і мотивацію під час роботи.
 • Покрокові інструкції і відео демонстрації для кожного свердла в будь-який час.
 • Відстежувати подробиці вашої історії тренування і навчання.
 • Поділіться своїми тренування і статусу нагороди на Facebook і Twitter.
+857
Mike Cherney 4 бер. 2018 р., 07:00:38

Конкретно про проблему згиначі стегна. У мене точно така ж проблема, і я значно покращив його з деякими інтенсивними згиначів стегна розтягнення. Види розтяжок, які ви знайдете в Інтернеті не допоможе все, що багато, тому я розробив свій власний.

Я в основному тільки роботу робити розріз спереду, підтримуючи верхню частину тіла на обох сторонах з парою стільців. Я просто повільно опускатися в шпагат, утримуючи мій АБС зігнуті і поки відкинувшись у тазі (не в талії).

Я теж бачив критичний масажист на деякий час в результаті якої у визначені тимчасові поліпшення, але я не помітив нічого постійного.

Я розглядаю допомогу розтягнення терапевт, але не пробував поки мій старий критичний терапевт все ж трохи допомагала розтяжка на мене, і це було досить дивно, наскільки простіше було з другою людиною і деякі важелі. Правда, ми пробували тільки кілька разів.

+817
luispunchy 28 лют. 2015 р., 21:25:53

Є графіки, які показують, скільки калорій ви спалюєте під час певної фізичної активності, наприклад, це один з Вісконсін Департамент охорони здоров'я та сімейних послуг:

У 155 фунтів або 70 кг осіб (середній стовпець на графіку), спалені калорії в годину:

 • Важка атлетика, легка або помірна навантаження: 211 кал; енергійні зусилля: Кел 422
 • Працює 7 миль (11.2 км/год): коеф 809

Біг-це тривалі зусилля, але важка атлетика-це фізичні вправи, відпочинок, фізичні вправи..., так що ви зробити набагато більше фактичної роботи під час бігу.

Це правда, що із збільшенням м'язової маси, базового використання калорій зростає, але м'язистий хлопець, швидше за все, все одно спалюють менше калорій під час важкої атлетики, ніж худий хлопець у мені (у припущенні про однакової інтенсивності обох видів діяльності).

М'язового росту і репарації після тренування є відносно повільні процеси і не спалити набагато більше калорій на годину, ніж інші процеси в організмі (травлення, серце тощо).

+812
Blagovest Karakashev 14 квіт. 2019 р., 08:34:40

Може хто-небудь пояснить мені кумулятивного переваги наступні:

Друг і я пішли в суботу гуляти в парк. Кожен з нас був чайник дзвони і вони важили 35lbs і 55lbs відповідно.

Траса була 1 миля. Тренування наступним чином:

Чайник дзвіночок - 35lb Чайник дзвін Б - 55 фунтів

Кожна людина отримує чайник дзвін. Ходити в той же час. Ми пішли

 • 25 кроків одного боку накладні прес тримає
 • 25 кроків одна рука відпочиває на плечі тримає
 • Перемикач руки
 • 25 кроків одного боку накладні прес тримає
 • 25 кроків одна рука відпочиває на плечі тримає

Перехід від КБ, а в КБ Б і повторити.

Ми зробили це для 0.5 миль або приблизно 10 разів з кожною КБ. Я вважаю, що це низька інтенсивність, так як ми не бігали. (Поправте мене, якщо я помиляюся)

Ми зупинилися і зробили

 • 200 хитань з 100 З 100 З Б кожного.

Йшов 100 футів. з обох КБС накладні Поміняв Руки Йшов 100 футів. з обох КБС накладні

Так що я думаю, що вище були стабілізуючим кожному плечі з-за різної ваги..?

Тоді селяни пішки милю, мінімальний для спокою все це час.

В кінці я відчувала себе абсолютно знищеної, і мені цікаво було це ЦНС працює? Ядро є, ймовірно, очевидним, плечі, що ще постраждало? Це фактичне низької інтенсивності і високої інтенсивності?

+798
Akhil Polamarasetty 25 груд. 2011 р., 23:23:43

По-перше, що стосується графіка, я б рекомендував вам розглянути можливість адаптації періодичне голодування спосіб. Так як я почав харчуватися по ньому, мій голод став набагато легше, так як я не сильно голодний в голодному стані і моє харчування стало Биггерс.

Що стосується їжі, то відповідь овочі. Вони багаті клітковиною і мають низький індекс glicemic, тому допомагає вам відчувати себе сито протягом відносно тривалого періоду. Вибір яких овочі споживати не критично, але намагайтеся в першу чергу планую на зелені (салат, огірки і т. д.). Кращий спосіб буде, ймовірно, готується домашній салат з високим вмістом білка їжі додав (куряча грудка, тунець тощо).

+783
ViToni 26 лист. 2017 р., 10:51:42

Я вважаю, є дві основні причини на користь більш регулярне, дробове харчування:

 1. Там менше шансів, що в будь-який момент ви голодуєте, ваш організм поживних речовин, необхідних для росту і відновлення.

Наприклад, припустимо, що ви з'їли всього один раз вранці, містить всі ваші щоденні калорії. Навіть якщо їжа має хороший баланс макронутрієнтів (білків, жирів, вуглеводів), то ваше тіло може тільки утримати це протягом декількох годин, перш ніж перетворити її в жир або виробляти його. Якщо ви не тренуєте до вечора, ви не відчуєте енергетичний ефект цієї їжі, коли ви тренуєтеся і це буде важко отримати максимальну віддачу від вашої тренування.

 1. Є невеликий, здорове харчування регулярно буде тримати вас відчуття ситості і допомагає уникнути перекусів на погані продукти.

Я знаю, що якщо я пропущу мій ранковий протеїновий коктейль, до 11 ранку я спрагу їжі, і можуть вдатися до чіпси або шоколад в якості закуски. Це розбалансує мої макроси і робить дієту менш здоровими. Звичайно, зусиллям волі можна уникнути перекусів, але якщо ваше тіло говорить вам, що його голодний, то краще запропонувати йому невелику кількість корисних калорій, ніж взагалі нічого.

+782
user31133 18 груд. 2013 р., 03:49:14

Бодібілдери, як правило, чергуються періоди "ріпи" з періодами 'сухий'. Якщо ви хочете отримати м'язи швидко, ви повинні з'їсти великий час і з цим доведеться змиритися і набирають трохи жиру і ви будете потрібно зробити, в основному анаеробних вправ і пропустити кардіо. Якщо ви хочете швидко втратити жир, вам доведеться недоїдають трохи і працювати з меншими вагами вище повторень і т. д. Вам потрібно буде прийняти втратити трохи м'язів. І так, якщо орієнтуватися на великі групи м'язів, добре зсипати дієти і виробити графік, можна наростити м'язи швидше, ніж ви можете втратити жир коли на дієті. Відбувається масова/ріп циклу може бути дивовижний спосіб привести себе в форму. Почніть з наповнювача, поки відсоток жиру в організмі перестає йти вниз. Коли ви перебуваєте в цій точці, почати чергування періодів рвати з періодами зсипати.

+759
guru moorthy 13 серп. 2018 р., 18:19:24

З-за того, що ви запускаєте програму бодібілдингу, я припускаю, що вашою метою є збільшити розмір, а не сила. Згідно з розділом навчальної програми, це способи збільшення перевантаження:

 • Підняти велику кількість ваги за рівне число повторень
 • Підняти однакову вагу для більш повторень
 • Ліфт більшу кількість вагу для більш повторень
 • Зменшення часу відпочинку між сетами
 • Часткових повторень
 • Негативні повторень
 • Суперсети
 • Краплі Набори
 • Метод накрутки
 • Півтора спосіб
 • Системи взводу
 • Метод промивання
 • Метод паузи відпочинку

Я не буду прикидатися, що знаю, що таке "зрада", "взвод", або "топити" методи. Вам доведеться подивитися на посилання на своїй сторінці для більш повного уявлення.

Загальне поняття про бодібілдинг, щоб підштовхнути ваші м'язи до виснаження, але тримати на велосипеді через різні м'язи, тому у вас є достатньо часу, щоб оговтатися в наступний раз, коли ви натискаєте її. По суті, ви хочете, щоб підштовхнути себе кожен раз, коли ви перебуваєте в тренажерному залі. Чи буде це "1 повторення", або 5 кілограм. Багато хто з перерахованих варіантів, коли ви просто не в змозі зробити просте ціле число збільшується.

Якщо ваша мета тренінгу-це розмір, це буде працювати. А то так будь-високий обсяг програми. В той час як ви будете ставати сильнішими, якщо ваша мета-збільшити корисну силу, то ви можете в іншій програмі, яка фокусується на складних підйомниках. Ключ до все це тримати детальний журнал. Вам необхідно відслідковувати такі для кожної вправи:

 • Використовується вага
 • Триваліше
 • Час відпочинку (деякі штангісти піти так далеко, щоб час відпочинку між повторень або часу на повне скорочення і час повного висунення)
 • Зовнішніх факторів (сон, їжа, фізична праця [у тому числі допомагаючи комусь перейти])
 • Настрій (може бути використана для діагностики втомних питання)

Вам треба вести щоденник, як це допоможе вам з'ясувати, чому вам може бути важко, або якщо ви просто хочете, щоб побачити, який прогрес ви зробили. Якщо ваш акцент був зроблений на міцність, більшість програм не має яких-небудь вимог на час відпочинку--так це не так важливо, щоб відслідковувати його.

+710
john lennon 3 черв. 2019 р., 01:52:45

Я шукаю систему аеробних тренувань для вітальні:

 1. Можна почати з низьких аеробних навантажень і поступово збільшуйте до високої інтенсивності, як HIIT або інтервальних тренувань. В ідеалі дрібнозернистий контроль над аеробної інтенсивності.
 2. Низький вплив, мало "шуму".
 3. Мало обладнання (за обсягом). (Ігрові приставки ОК).
 4. Навантаження на м'язи, суглоби і сухожилля мають бути принаймні на початку. Це може поступово збільшуватися, як аеробної інтенсивності.
 5. Легко прийняти за того, скільки часу в мене є.
+601
LeakyBucket 1 лист. 2017 р., 03:54:51

Або

Обладнання: тренажерний зал зі штангою, жим, станова тяга платформи і стійки для присідань.

Тиждень: у понеділок, середу та п'ятницю:

 • Присед 5х5
 • Жим лежачи 5х5
 • Штангою 5х5 поспіль
 • Вправа АБ (порожнисте тіло тримати, капітани стілець, сувоїв колесо Ab)

Тиждень Б: В понеділок, середу і п'ятницю

 • Присед 5х5
 • Накладні прес 5х5
 • Станова тяга 1х5 (1 комплект із 5)
 • Вправа АБ (порожнисте тіло тримати, капітани стілець, сувоїв колесо Ab)

Альтернативний тиждень A і B

Якщо ви можете завершити тренування, потім додати 5 фунтів/1.25 кг для цієї вправи в наступний раз. Якщо ви зазнали невдачі, спробуйте ще раз 3 рази і якщо потім затихне підступ на 10%.

+579
Roman Karuschka 6 жовт. 2011 р., 14:43:52

Мені 22 у мене вага 358 і 6 футів у висоту і я хочу прийти у форму дуже швидко.

Я інженер студент комп'ютер і проводите багато часу перед комп'ютером від 8 до 14 годин на добу. Я хочу змінити мої звички харчування і фізичних вправ, щоб схуднути. У мене є абонемент в спортзал, так що машини цілком прийнятні.

Не надто багато часу або дуже важко для кого-то моя вага, що рутини я повинен слідувати?

+575
Shai Aharoni 7 вер. 2019 р., 18:58:07

Бачачи ваш режим, який є дуже твердим, я зрозуміла, що у мене є кілька порад. Є дві грубі підходи, я б взяв на твоєму місці.

Перший підхід можна було б скоротити наборів 8 наборів 3. Меншою кількістю повторень в сеті, як і раніше, зберігає або покращує міцність, не вимагаючи витривалість 8-реп набори. Це також знижує навантаження відновлення в системі. Набори з восьми стріляти на значну гіпертрофію або збільшення маси, яка може зробити це важко, щоб відповідати вашої силовий роботі з втратою ваги, скелелазіння, і все інше.

Можна збільшити кількість підходів, щоб зберегти обсяг постійної, або ви могли б просто зробити три дуже важкі набори з 3 і назвати це день для твоєї сили профілактичні роботи. (Про тязі, я б зробив тільки один набір, але по-справжньому зосередитися на що робить його важким.)

Я б особисто експериментувати з спринт замість тривалого і повільного дистанції, тому що я переконаний, що спринти є: а) високий б) краще отримати і тримати людей сильніше і більш вибухонебезпечною, в) простіше відновитися, Д) швидше, і Е), як ефективне і більш ефективне для гладкою втрати. Але якщо 2-3 км працює для вас, і вам це подобається, абсолютно продовжуйте робити це-це ще відмінна тренування.

Високим вмістом білка, низьким Carb дієти, багатої на корисні жири, такі як кокосове, оливкова і авокадо допоможе. Це був би хороший підхід.

Другий спосіб буде перевірити Мартін Berkhan періодичного голодування LeanGains підхід, і слідувати йому. Його дієтичні протоколу докладно коротко тут. На даний момент я не можу знайти докладних рекомендацій, піднімаючись від нього.

+559
PiotrPsz 21 груд. 2018 р., 15:04:39

Деякий час тому я тренувався і в штовханні ядра спортсмен, тільки на регіональному рівні. Я наполегливо тренувався, але тільки близько 1.30 години на день, від 3 до 4 днів в тиждень. Я ніколи не робив великих марок.

Пізніше мені довелося кинути спорт і почати роботу на літо роботу у великий супермаркет, заповнюючи полиці. Мені не довелося докласти великих зусиль, до того ж пикинг в ocasional холодильник або пральна машина, я просто повинен був стояти по 8 годин в день. Іноді мені доводилося робити подвійну зміну, але дуже рідко.

У підсумку я залишила роботу, і мій тренер запитав мене, чи Зможу я зробити останній конкурс і, на мій подив, я зробив мій найкращий Марк коли-небудь, однозначно.

Донині я поняття не маю, що сталося. Може бути тому, що мої м'язи отримали, відпочили і преформованих краще? Або це може бути що робити фізичних зусиль протягом тривалого періоду часу, навіть якщо не конкретні і з більш слабкої інтенсивності, є більш ефективним?

+542
akoruk 23 черв. 2016 р., 13:44:58

Доктор сказав ... що я б відновити 100% руху суглоба.

В контексті вашого питання, це дає нам трохи допомогти. Той факт, що ви, в якийсь момент, повністю відновитися не сказати, що ти повністю відновився станом на даний момент. Насправді, враховуючи, що початковий питання містив формулювання "моє зап'ястя все ще відчуває себе слабким" приводить мене до думки, що ви, насправді, повністю відновився від травми. Для спортсменів, найголовніше, щоб запобігти reinjury дозволяє для повного відновлення, перш ніж стати повністю активним. Це підводить мене до моєї першої рекомендації:

Проконсультуйтеся з лікарем

Я не можу підкреслити, наскільки важливо для отримання професійної медичної консультації при роботі з травмою. Поверніться до лікаря і запитайте їх думку. Крім того, я рекомендую йти на один крок далі і проконсультуватися з фізіотерапевтом, який, ймовірно, буде набагато більш обізнаними про реабілітації і профілактики.

Фізіотерапія

Як я вже говорив, необхідно проконсультуватися з фізіотерапевтом, якщо ви хочете, щоб повністю оговтатися від цієї травми. Це особливо важливо при розробці плану відновлення після тренування, а деякі вправи для кистей може бути добре підходить для інших, але не для себе. Якщо з якихось причин ви не можете брати участь в ПТ, щоб допомогти, ось деякі відправні точки, які я рекомендую:

 • Тейпування або фіксації травмованої області
 • Зниження активності навантаження на травмовану ділянку (тобто не робити 100кг молоток кучері з поганою наручні)
 • Поступової реінтеграції зі спортом. Робіть це повільно і поступово збільшуйте активність, як зап'ястя заживає.
 • Вправи для поліпшення пошкодженої області. Зокрема, до них відносяться зап'ястя, згини, зап'ястя, нахили в сторони, стискає (теніс/стрес м'яч працювати краще), і обертання передпліччя. Ви повинні зазвичай робити ці 10-12 повторень/Вправа по 2-3 підходу в день. Якщо ви відчуваєте біль в якій-небудь з цих вправ, ви повинні негайно припинити.
+518
Luis Sierra 5 жовт. 2018 р., 11:39:45

Зазвичай я би типовий freeweight програма силових тренувань, як-небудь 5х5, але останнім часом я виявив, що необхідності їхати в тренажерний зал-це невелика проблема. Крім того, я буду залишати для деяких делегацій у роботі в наступні місяці, тому вирушаючи в спортзал буде дуже незручно або навіть неможливо.

Im мислення про перехід на програму навчання ваги сила - таким чином я можу здійснювати в будь-якому місці, у будь-який час.

Я хочу замінити програму 5х5 з вправами

Я хочу досягти тих же цілей роблять 5х5 допомагає досягти. Я хочу набратися сил і загальної фізичної підготовки. Їм також стає стрункішою, але ось що моя дієта піклується.

Але у мене є деякі сумніви з приводу всього цього.

 • Навчання ваги ефективні для міцності і збільшення м'язи?
 • Є групи м'язів, що такого плану навчання не правильно адресу?
 • Кілька програм ваги тіла легка для того щоб відрегулювати в плані того, як їм важко, і легко вимірювати прогрес (наприклад, з кроком 2,5 кг 5х5)

Я буду щасливий, якщо ви могли б надати мені програму, яка могла б втілити мої очікування.

Я прочитав ваги ноги вправи для сили/гіпертрофія питання, але далеко не повна відповідь на моє запитання.

+512
aamayachi 25 лист. 2016 р., 14:33:45

Хтось прийняв рішення, щоб почати втрачати вагу сьогодні. Людина повинна вибрати дієту і вид спорту, може бути.

 • Як вибрати кращу програму харчування для себе?
 • Є інші речі, які слід враховувати?
+504
Stephen curry100 20 лют. 2010 р., 22:35:13

Схоже, ваше тіло посилає сигнал SOS, тому що ви worrk занадто складно. Ви повинні враховувати свій вік і стан здоров'я. Якщо ви перебуваєте під 40 і немає хронічних проблем зі здоров'ям, то просто зупиніться і почніть знову повільно - з 2-3 тренувань в тиждень, але йдуть стабільно протягом довгого часу. Пам'ятайте, ваш організм повинен звикнути до вправи, якщо це не ти знову набирають вагу, коли у вас відпочити від занять. Те ж саме з дієти! Повільно і впевнено-це ключові слова.

+473
vikiv 10 квіт. 2016 р., 16:13:43

Я б сказав, Не варто порівнювати два, і реалізувати їх у вашої звичайної тренування.

Виключно для збільшення грудей, гантелі прес буде краще, так як ви можете легко додати більше опір і воно зосереджується на грудях. Робимо пуш-ап працює набагато більше, ніж просто груди.

Пуш-ап буде працювати груди, плечі, трицепс і ядра. Ти навіть використовуючи ваші ноги, щоб стабілізувати ваше тіло.

+448
Iliuta Dogaru 17 лист. 2019 р., 13:35:05

Удачі вам в ваших цілей втрати ваги. Ось кілька думок...

 1. Кругова тренування без обтяжень-це ефективний спосіб знайти силу.

 2. Збільшення або втрата ваги не повинна вимірюватися дня на день, а тиждень через тиждень. Шукати послідовних імпульсу в потрібному напрямку. 1 кг-таке маленьке число, яке можна віднести до утримання води, при запорах і т. д. Крім того, м'язи важать більше, ніж жир, так вважають відсоток жиру в організмі як альтернативна міра фітнес.

 3. Робити те ж саме знову і знову, не змінюючи стимул буде зробити тіло черствіє і доходи припиняться. Я пропоную зробити наступні зміни.

  • День 1 - 45 хв, силові тренування
  • День 2 - 60 хв, прогулянка трохи повільніше, ніж зазвичай, без підготовки вага
  • 3 день - 45 хв ходьби, починайте повільно протягом 10 хвилин і поступово збільшуйте свій темп; вага підготовки
  • День 4 - 60 хв ходьби, чергуючи 10 хв. легко і 10 хвилин швидше; без підготовки вага
  • День 5 - 45 хв, силові тренування

  Крім того, ви можете змінити ваш тренувальний вага, регулюючи кількість повторень, кількість сетів, кількість і інтенсивність. Щоб схуднути, спробуйте вище повторень і меншою інтенсивністю. В ідеалі працювати по інтенсивності 75-85%.

 4. Нарешті, важливо продовжувати харчуватися, але і намагаюся харчуватися правильно. Тіло має потребу в паливі для створення м'язів і зцілити. Намагайтеся уникати оброблених харчових продуктів і збільшити овочі, цільнозернові, пісні білки і здорові жири (горіхи, авокадо тощо).

Удачі!

+405
Lariar 1 бер. 2017 р., 12:29:57

Ви можете спробувати робити деякі тренування під час ваших прогулянок. Такі речі, як віджимання, присідання, стрибки коробки(якщо знайду-рок/лавку, або щось, щоб перейти на), є так багато речей, які ви могли додати.

Могли б також спробувати ВИИТ(не зовсім те, що біг, як це робиться в короткі інтенсивні сплески).

Також може дати йога постріл. Це може бути зроблено практично в будь-якому місці з мінімальним обладнанням.

+387
sdkcitdept 20 черв. 2016 р., 13:13:35

Скажімо, я трохи занадто товстий, щоб робити реальну пуш-ап.

 • Ви рекомендуєте мені, щоб підштовхнути вгору колінами, підтримуючи мого тіла і потім подальший прогрес?

  Або

 • Як ви думаєте, буде краще, якщо я почну з менш віджимань, (скажімо.. 5.. 10..15.. додаткові протягом декількох днів)?

Моя мета-підвищити витривалість, зміцнити зап'ястя, передпліччя і грудей.

Відмова від відповідальності: я не дуже товста. Не в образу, якщо вони ніби як є.

+284
Baq Haidri 27 груд. 2016 р., 12:30:29

Це в основному залежить від вашого стилю навчання (високий обсяг інтенсивність проти).

Деякі речі можуть бути складніше у зв'язку з вже накопичується втома в м'язових групах, що ви вже потрапили. Наприклад, якщо ви були, щоб почати з присідань, а потім зробили верхню рух тіла, потім станова тяга, ви можете виявити, що подолавши планку на Землі може бути більш складним, так як це самий квад-інтенсивна частина станова тяга.

Поки основна група м'язів відрізняється, або ви використовуєте більш світлий (якщо у вас уже пішла важка, або важче, якщо раніше ви використовували варіації, що потрібна менша інтенсивність інтенсивність), ви повинні бути добре.

Цікаво, я часто початку мого сеансу з очищає або обривки якийсь прогрес на передній і високою-бар присідання. В залежності від дня, я буду слідувати за цим з станова тяга (сумо). Єдиний раз, коли я не виконувати присідання і станова тяга в тій же сесії, коли я роблю низький-бар присідання, як я можу присідати значно більше, ніж високо-бар і, отже, це негативно впливає на мою продуктивність тяги.

Доки ви не в курсі того, що стає втомленим і в тій манері, в якій він стає втомленим, ви повинні вміти керувати нею, щоб дозволити кількома рухами суміш спиною до спини. Наприклад, якщо ви виконуєте військової преси на початку тренування, ви зможете отримати лава для преса після, але, можливо, не на інтенсивності, які ви могли б використовувати тебе на лаву запасних ще до армії пресів.

При переході на більш високий підхід Томи, я вважаю, що це часто легше нанизувати кілька рухів, які потрапили в таку ж зону, але трохи по-різному без необхідності мати окрему вправу між (підтягування і рядків, наприклад). У цьому випадку, відпочинок між підходами стає більш істотним чинником.

+200
Anthony Quas 1 вер. 2014 р., 15:22:33

Фізична активність в будь-який час доби-це добре для вас, тільки якщо це не занадто близько до часу сну тільки тому, що хтось може бути дуже активним, щоб заснути. В ідеалі за півгодини до сну повинен бути відрізаний.

Деякі люди кажуть, що ходьба після їжі заважає травленню, але я кажу, сидять без діла, тільки після їжі ще гірше. Більшість рівень цукру в крові та енергії, натхненні з'їденої швидше за все, для перетворення в жир, якщо хто-то просто залишається не активний чи спить відразу. Його набагато краще, щоб залишитися в протягом дня і для підтримки гарної швидкості метаболізму і травлення.

+191
Hond 14 черв. 2016 р., 15:02:26

Будь-яка дієта вам прийняти тільки щоб позбутися від жиру (в даний час) зрештою зазнає невдачі.
Єдиний вихід з цього-це робота на свої власні звички, які включають в себе як харчування і зміни в способі життя, а не тимчасовим, а назавжди!

Ваше тіло потребує в калоріях, але потрібен правильний тип. Середземноморська дієта (або образ життя) включає в себе кратні добре (овочі) і погане харчування (наприклад, макарони - прості вуглеводи) і, звичайно, він може бути прийнятий, якщо вам це подобається і можна ввести декілька змін, наприклад, макарони => коричневий рис.
Ваше тіло потребує тренуванні - прогулянка на вулиці, де легені можуть насолоджуватися свіжим повітрям корисно для здоров'я в цілому та/або будь-якої іншої діяльності ви найбільш любите.
З новим видом спорту ваш організм буде вимагати більше їжі, дати йому те, що він просить і не надто турбуватися про це. Якщо ви постачаєте його з хорошою їжею, насичення настане природним шляхом (це в припущенні, що ви не належите до їжі як нагорода / втішає активності і визнають, що єдиною метою цього є, щоб живити ваше тіло живлення його потрібно жити).

Застереження на білковій дієті, так як він збільшує кислотність в організмі, що організм буде намагатися збалансувати шляхом промивання його з допомогою кальцію водосховище.
Як правило, будь-офігенна дієта творить чудеса в обмежений час, але реальне занепокоєння - той, що застави, внутрішніх пошкоджень не вироблялося в той час?+187
Ana Liza 20 бер. 2019 р., 11:05:17

Я б порадив тренуватися, як ви йдете брати участь у перегонах. Якщо ви працюєте слід раси, зробити більшу частину вашого навчання по стежках. Точно так само, якщо ви плануєте гонку на підтримку викладачів, практика в основному на підтримку тренерів.

Це здорово, щоб використовувати vibrams / мінімалістський взуття, як вони (позитивно) змінити свій крок, ритм і ногою вдарити, але я спробую тривати довгий, довгий час розслабляюся в них перед марафоном. Ви вказали, ви не послаблюючи в них за останні 4 місяці, але це все ще відносно невелика кількість часу присвячували своє життя працює.

Може бути, спробувати 3/4 дні в тиждень в Vibrams і 3/4 днів тренери, а потім гонки в трейнері. Як взуття буде приносити користь, як ви продовжуєте перехід на 100% мінімалістична.

Зберегти мінімалістський роботу і удачі в марафоні.

+159
Yeshwanth Kumar 28 бер. 2010 р., 16:12:38

Я новачок в паркурі. Я пробувала основним посадки.

Я читав, що при цьому ваші стегна і гомілки повинна бути під кутом 90 градусів (не менше). Але я не можу стверджувати, що кут.

Кожен раз, коли я намагаюся це зробити, мої ноги торкаються землі швидше, і мої руки не можуть торкнутися землі під час мого падіння.

Я все правильно роблю? Будь ласка, допоможіть.

+123
Nick Betcher 10 лют. 2017 р., 04:19:10

Мій недавній біо скан дав мені фітнес-рахунком 71. Як я можу збільшити в 6 тижнів. Я роблю 5 сеансів учебки в тиждень. Я важу 67 кг і 160 кулачки заввишки. Мені потрібна програма тренувань для збільшення фітнес-результат.

+107
francogp 17 лют. 2012 р., 19:47:23

Є кілька факторів для втрати ваги. Все залежить від того, де ви починаєте, і що ваша мета/цілі.

У той час як підраховувати калорії, гормони мають набагато більший вплив в плані того, що/коли/як ви сприймаєте/використання/харчування магазин. Рівні інсуліну та опір величезна в цьому. Як і інші гормони, такі як кортизол також є чинниками. Не кажучи вже про голод/гормони ситості.

Найбільш ефективних способів впливу на ці, здається, засновані навколо:

 1. Частота харчування
 2. Макро живильний профіль
 3. Навантаження калорійність

Частота Харчування

В плані частоти прийому їжі, стара прислів'я їжте багато невеликих прийомів їжі може не бути кращий рада для схуднення. Більш пізні дослідження показують, що вживання в їжу менше/більше, харчування краще для схуднення, чим більш частий прийом їжі. Конкретно продовження термінів голодування (днів) працює дуже добре.

Кожен раз, коли ви їсте, ви отримуєте гормон відповідей на процес те, що ви їсте, це може мати величезний вплив. Крім того, голод не так сильно корелюють із потреба в калоріях, вона, як правило, в добовий відповідь, коли ви їсте, а що ви в останній раз їли.

Макро Живильний Профіль

Якщо ви діабетик, ви дійсно хочете, щоб зменшити ваші вуглеводів. Ви можете заповнити потребу в калоріях з додатковими жирами. Потреби в білку ґрунтуються навколо вашої м'язової маси тіла, і ваша вага підйому/профіль тренування.

Жир-це не ворог, потрібно близько 0,5 - 1г жиру на грам білка. Це допомагає компенсувати інсулінову реакцію і зберігає свій профіль макро в великому асортименті.

Уникайте цукру, коли ви маєте їх, вони повинні бути частиною цілого фруктами і горіхами. Якщо ви робите кето, то їх просто немає... відповідно до 5г цукру в день має бути вашою метою на кето. Алкоголю цукру також впливають на різних людей по-різному, і сильно залежить від кишкової флори. Уникайте їх, якщо ви не глухнув, побачити, як вони впливають на вас.

Інші вуглеводів на кето, всього вуглеводів (у тому числі волокна, приховані вуглеводи, тощо) повинні бути добре під 30-50г/день, або близько 5% від ваших щоденних калорій. Ваші чисті вуглеводи (всього мінус 1/2 спирту, цукрів і клітковини) слід під 20г/день. Поглинання клітковини, алкоголю, цукру буде змінюватись в залежності від людини. Крім того, є частки вуглеводів у всьому, і вони не складаються. Якщо ви не резистентність до інсуліну, ви можете мати 100-200г вуглеводів в цей день, а може ви хочете звести до мінімуму що-небудь вишукане або крохмалисті.

Алкоголь, а алкоголь не вважається карбюратора, ви можете думати, що це супер карбюратора з точки зору калорій і вплив на ваш організм. Трохи це добре, але має бути не більше 4-8 порцій на тиждень, якщо ви можете уникнути його.

Відповідь Гормону

Загалом вуглеводів викликає відповідь інсуліну. Розщеплення цукрів йде в обох нездорових жирів і глюкози в організмі і може викликати резистентність до інсуліну в поодинці. Інші вуглеводи будуть мати подібний ефект, але цукрів особливо погано і повинен бути зведений до мінімуму.

Білки також викликати реакцію інсуліну, але мають різну розбивку профілю, є й інші відповіді гормонів, що компенсує збільшення інсуліну. Жири з білком, здається, є краща відповідь.

Навантаження калорійність

Калорії все-таки вважати... якщо ви їсте жир 5000г/день, Ви будете набирати вагу. Він не буде таким же, як цукор 5000г/день, або навіть вуглеводів/день. Макроси мають різні ефекти, але в цілому, ви хочете показувати ваші мінімальні потреби і наповнити ваш вантаж калорій (БМР + вправи). Якщо ви втрачаєте вагу, мета 75-85% від навантаження калорій у середньому, або продовжили голодування між прийомами їжі.

Більше на пост

Як побічний ефект, ефекти розширений вода трохи інша, ніж просто низьке споживання калорій. Багато використовують кетогенну дієту як шлях, щоб зробити посаду протягом тривалого періоду (один раз в день, або менше).

+102
Isheka Barrett 30 бер. 2014 р., 21:31:11

Я вже стикалася з цим протягом тривалого часу, то вам краще прямо зараз, але не вирішена завершена.

Перша причина, бо це ваша нога може бути супінація/пронація, принаймні, це те, що я мав.
Ви можете відправитися в лікарню і зробити простий тест, результат такий : http://2.im.guokr.com/gkimage/34/vn/tp/34vntp.png
Ліва-нормальна/хороша арка, і переконайтеся, що у вас так виглядає.
Попросіть лікаря пояснити, якщо це трапиться з вами, ви можете отримати чіп, щоб вирішити це.


Друга можлива причина-це зовнішній вигляд ніг, навіть не перетинаються, але цвях назовні або всередину такий : https://usercontent1.hubstatic.com/9908266_f260.jpg
як ви можете бачити останній носок дивиться направо, а не зверху.
Це може порушити ваші зовнішні арки рядка такий : cms-assets.tutsplus.com/uploads/users/110/posts/21733/image/lateral-arch.jpg
(Я не мати досить високу репутацію, і клієнт StackExchange заважає мені розміщувати більше 2 посилань, скопіювати/вставити в нову вкладку самостійно)
і в результаті хворій нозі тиск зображення як.
Ця проблема не лише на мізинець, він може зламатися всередині арки, коли ви отримуєте вид на палець.
Третьою причиною може тому, що відносини між м'язами.
Наприклад, мій литкового м'яза міцніше, але не боляче.
Це тому що моя великогомілкової м'язи болять, ось що сказав доктор.
Я також помітив, що головна зона болю іноді приходив від довгого розгинача пальців, але вона поширилася на великогомілкової м'язи.


Є ще кілька можливих причин, але ви, можливо, буде потрібно надати більше деталей, як фото вашої ноги, так що кожен може допомогти по темі?

Після всіх цих, я собі допомогти спеціальні устілки, шкарпетки ніг, і тепло довше перед тренуванням. Якщо я одягну ці та хоча б попередити до 30 хвилин, я звільнюся від болю навіть грати 3 і більше годин в футбол. Якийсь плюс введення, і повідомлення після занять спортом (з тенісним м'ячем).
Так що йоги після тренування, щоб розширити м'язи або поролоновим валиком буде дуже корисно.

+80
dmoebius 28 жовт. 2019 р., 19:08:41

Мабуть, немає, - якщо вони не вузько, туго і скорочують циркуляцію крові. Ти не описала, що біль так важко сказати.

Я хотів би зазначити, що 1000км в рік не так вже й багато. Ви могли б мати деяку форму надмірного пошкодження від підвищить ваше навчання або зміна руху з-за снігу і льоду.

+77
Dmen Cmen 20 січ. 2014 р., 19:07:52

Я зазвичай тренування в 12 годин дня, візьміть Ожо, а потім обід. До мене тільки дійшло, що я беру Ожо 50 грам білка + 30 в обід в безпосередній близькості, і тіло, ймовірно, може absort тільки так.

Я чув, як люди кажуть, що прийом білка до тренування дати організму цілу годину, щоб переварити білок, тому він досягає потік тілі тоді ви закінчите.

Чи існують які-небудь переваги в прийнятті Ожо Шейк перед тренуванням?

+67
MJP 10 лип. 2016 р., 08:55:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil