Це підняття тягарів будинку, без шафи, є життєздатним варіантом для мене?

Тренажерні зали в моєму районі переповнені і повно Сміт машини. Деякі з них дешевше, навіть не Сміт машини. Я вирішив піднімати тяжкості будинку, але у мене є обмежена кількість простору і не зовсім ще хочуть інвестувати у стійку.

У мене є кілька питань...

 1. Якщо я отримую невеликою штангою, як С70 від ізгоїв, я був би не проти займатися тільки наступні вправи?

  • Станова тяга
  • Нахилився Поспіль
  • Накладні Прес

Очевидно, я був би вистачає на присідання і жим лежачи, але (ось ще кілька питань)

 1. Може робити більше мертвих ліфтів акт замінити присідання?

 2. Можна віджимання замінити на жим?

 3. Може хто-небудь говорити про свій досвід з ізгоїв С70? Я можу робити всі перераховані вище вправи з ним, хоча я просто про 6'0?

 4. Якщо нічого з перерахованого вище не схоже, що це дасть мені правильний повну тренування тіла, я повинен просто прагнути використовувати замість гир або гантелей?

Спасибі всім за читання і за вашу допомогу!

+10
maksi90 9 вер. 2019 р., 04:06:38
38 відповідей

Це відбувається одразу після того, як ви закінчили їсти.

+949
Per Kristenson 03 февр. '09 в 4:24

Я згоден з Натаном. Форма дуже важлива з присіданнями, коли ви починаєте, або ви ніколи не будете робити це з великими вагами. Однак, якщо вашої гнучкості гомілковостопного суглоба є низьким, це може бути краще для роботи на цьому напряму. Ваші ікри і гомілки повинні працювати, і ви повинні зробити краще з плиометрической/балістичне рух. Можливість вертикально високо стрибати у великій мірі залежить від гнучкості щиколотки, тому що дозволяє отримати більш низькі (тобто як у присяд), але в правильному положенні, щоб стрибати.

Коли ви можете перейти від стояння на Крауч (руки перед собою), щоб не впасти назад, і без каблуків ніколи не сходить на землю, то у вас отримують хорошу гнучкість щиколотки.

+949
Kevin Dudley 24 жовт. 2019 р., 12:28:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це дійсно залежить, але вам потрібні інші електроліти не тільки натрію, більш конкретно калію і магнію. Одна або дві напою електролітів, як Ultima енергія повинна бути достатньою. Звичайно, це сильно залежить від конкретної тренування, так що використовуйте своє власне судження і, безумовно, зробити більше конкретні дослідження. Вам також може знадобитися, щоб доповнити свої тренування з вуглеводів, так що ви поповните свій рівень глікогену.

Ось рецепт домашнього напою електролітів:

Виміряйте всі інгредієнти точно. Невеликі зміни можуть зробити напій менш ефективні або навіть шкідливі. Змішайте наступні:

 • 1 Кварта (950 мл) води
 • ½ Чайної ложки (2,5 г) харчової соди
 • ½ Чайної ложки (2,5 г) кухонної солі
 • ¼ Чайної ложки (1,25 г) замінник солі (калійне), такі як полегшена сіль або Мортон сіль
 • Заміни :2 столові ложки (30 г) цукру

Ймовірно, хочете додати більше цукру, якщо ви робите довгі інтенсивні вправи, Якщо ви вже використовуєте щось інше, щоб поповнити свій запас глікогену в м'язах.

+942
zeus1208 13 трав. 2010 р., 13:54:01

Чесно кажучи, краще навчання для дотик ваших пальців просто робить це. Встаньте прямо, ноги прямі (хоча і не з зігнутими колінами всередину) і опустіть себе, наскільки ви можете. Потім, залишайтеся в цьому положенні на декілька секунд, постарайтеся розслабитися і розтягнути трохи далі. Коли повернеться, знову ж таки, робити це повільно (загальні поради люди називають це "відчувати кожен хребець повернутися на місце") і повернутися до стоячи. Повторювати кожного разу, коли у вас є вільна хвилина. Якщо ви виявите, що ваша спина болить від цього, спробуйте додати невелику зворотного вигину після кожного стрейч, щоб розтягнути спину в іншу сторону.

Як і в більшості тягнеться, це вимагає часу і зусиль пацієнта. Є різні теорії про "відскік", щоб отримати ще більше розтягнути (зазвичай не рекомендується) і "динамічні" і "статичні" протяжністю (останнє-це те, що більшість людей думати, стрейч, просто рухатися, що далі розширення і утримання протягом декількох секунд. У першому випадку буде близько 90%, а потім, розминаючи м'язи, що беруть участь утримуючи її), але основну частину просто робити це день за днем.

+908
idailylife 18 груд. 2016 р., 17:03:08

Ваша максимальна частота пульсу при їзді на велосипедах різні, то для роботи, або ви можете тренуватися, щоб підняти персоналом можна досягти при їзді на велосипедах до порівнянних рівнів? Я думаю, що ваш Абсолют ЧСС - той момент, коли ти слабкий - відрізняється від максимального серцевого ритму досяжно, просто працює, так що, можливо, різних для різних видів діяльності?

+889
bogdan 14 жовт. 2018 р., 21:56:13

У мене немає точних цифр (як ці сильно відрізняються в залежності від того, хто ви слухаєте), але з плином часу я отримав враження, що вона багато в чому залежить від того, наскільки легко чи важко для вас, щоб набрати м'язову масу.

Цю рекомендацію я чув, що для тих, хто важко набирає м'язову масу, наголос слід робити на багато повторень і багато сетів, а ті, хто легко набирають м'язову масу, слід обмежувати кількість повторень і сетів робити, щоб уникнути перенапруження м'яза. І більшість людей, звичайно, не бути в крайнощі.

Тим не менше, більшість бодібілдерів/штангістів, здається, йдуть по 3-4 сети. Я також зустрів кілька хлопців, які люблять спочатку зробити 3-4 комплекту на вагу, де вони не можуть зробити більше наборів на ту вагу, а потім знизити вагу, зробити ще один набір, знизити вагу і так далі, поки вони дійшли до 60-70% від початкового ваги. Ще не пробувала, хоча сама така, я поняття не маю, якщо це хороший підхід.

+885
Tuure 5 груд. 2012 р., 17:37:53

Я 25-річний чоловік. Я можу утримувати позиції планка протягом 1 хвилини. Скільки разів я повинен повторити? Який повинен бути інтервал? Я новачок, тому, будь ласка, просвітіть мене із необхідна інформація, так що я не в кінцевому підсумку в лікарню не старатися.

+858
Luki 23 серп. 2015 р., 21:15:45

При виконанні кільцевої тримати, я повинен зосередитися на моїй лопаток втягується/стиснув, і моя груди вперед, чи це нормально, якщо мої плечі затягуються?

+849
Loading 12 лип. 2012 р., 19:43:42

Сила визначається як здатність виробляти силу. Найбільш близьким аналогом для це здатність підняти або іншим чином перемістити відомої маси. Так що Так, підняти більшу вагу , за визначенням, означає більш сильною. (Це не означає, що підніматися ще у вівторок, ніж ти в понеділок означає, що ти став сильнішим. Цілком можливо, що ви з тієї ж або меншої сили, але просто працювати на більш високому зусилля.)

Технічно слабка людина може підняти більше, чим сильніше людини з-за інших факторів-удача, помилку рівноваги або дихання, і так далі ... але найпростіший спосіб перевірити, хто сильніший, хто може підняти більше ваги в даному рух. Становий є вищим розглядати тест для цієї мети, незважаючи на присідання, жим лежачи та накладні преси є також солідні суперники.

Піднявши той же вага кілька разів, сила заходів, але руйнується роль м'язової витривалості.

+847
RahulArackal 22 груд. 2013 р., 11:05:05

Я зробив два комплекти , що сидять над головою гантелі розширення....

Тепер до завершення третього сету, я можу зробити один набір похилій штангою трицепс розширення....

чим знову третій сет сидять над головою гантелі розширення....

приклад :

 1. 2 комплекти сидять розширення накладні гантелі
 2. 1 комплект розширення похилій штангою трицепс
 3. 1 комплект сидять розширення накладні гантелі
 4. 2 комплекти розширення похилій штангою трицепс

Також якщо я зроблю 6 типу трицепс вправи [ сказати вправи імена, як A, B ,З , D, Е , F ] , мені потрібно слідувати в orderwise ?

чи це нормально, щоб слідувати випадковому порядку [ д , б , ф, З , Е, О ], але в кінці дня, я буду виконайте всі 6 вправ ?

+819
hofo 11 серп. 2012 р., 19:14:38

Мої поточні тренування виглядає наступним чином:

Понеділок : Груди
Вівторок : Трицепс
Середа : широта-х/назад
Четвер : Біцепс
П'ятниця : Плечі

У суботу, весь день ходжу грати в крикет і неділя-це день відпочинку.

Тренуючи груди, я відчуваю більше тиску на плечі, як більшість з тренування грудей передбачає рух плеча (біцепс тренування настає через плече в моєму житті).

Так що, я думаю, для обміну латів/спина тренування з плечей, який виглядає нормально.

Будь ласка, дайте мені знати ваші думки про це.

+786
user116350 24 черв. 2017 р., 04:03:22

Схоже, що хлопець не знає, про що він говорить. Немає нічого поганого в роботі АБС після іншій частині тіла.

+783
Mark Wood 6 вер. 2011 р., 22:42:44

Робити однією рукою лат pulldowns або вузьким хватом в лещатах лат pulldowns. Але робити це, сидячи на землі, так що ви отримаєте повний діапазон руху. Перейти на більш важкі ваги при певній підтримці. Якщо ви вже робите однією рукою, віджимання я думаю мені не потрібно пояснювати докладно, ви будете відчувати фізичних вправ. Також спробувати перевернуті рядка.

+763
Techsolveprac 3 черв. 2019 р., 23:53:15

Всі формули можна знайти в інтернеті, просто грубі оцінки, засновані на середньому. Якщо ви дійсно хочете, щоб вирахувати, скільки калорій ви горять і повинні споживати, ви повинні дивитися не далі, ніж достовірні дані.

Давайте розірвати цей вниз в кілька простих кроків...

 • Зважте себе перед їжею вранці, щоб отримати стартовий номер.
 • Виконати розрахунок (з будь-якого TDEE калькулятор) для визначення стартової точки для споживання калорій. Візьміть отримане число і запам'ятайте його.
 • Триматися якомога ближче до цього числа, як ви можливо (тільки підраховувати споживані калорії, ви не повинні підраховувати спалені калорії взагалі). Робіть це кожен день протягом тижня. Послідовність має вирішальне значення тут.
 • Зважуйтеся вранці після тиждень минув. Якщо ви набрали вагу, ваш TDEE є більш низькою. Якщо ви схудли, ваш TDEE є вище.
 • Щоб визначити ваш правильний TDEE, ви просто хочете продовжити налаштування ваших повних калорій, поки ваша вага залишається колишнім. Змінюючи своє споживання з кроком 100-200 повинні все, що вам потрібно.
+757
mistino 24 серп. 2012 р., 12:10:35

Їж усе, що тобі хочеться! Майте на увазі, що харчування-це кумулятивний процес, і ви не повинні занадто турбуватися про те, що точна кількість білка в певний час і так довго, як ви їсте достатню кількість білка протягом дня.

Для довідки, це мета-аналіз по темі: https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/1550-2783-10-53

"Розширений регресійний аналіз виявив, що ніяких позитивних ефектів, пов'язаних з ГРМ білка на м'язи аккреції білка зникла після поправки на ковариаты. Крім того, суб-аналіз показав, що розбіжності в загальне споживання білка пояснюється більшість гіпертрофічних відмінностей, зазначених у дослідженнях часу. Взяті разом, ці результати, Здавалося б, спростовують поширене переконання, що терміни споживання білка в найближчому перед - і посттренировочные період має вирішальне значення для адаптації м'язової"

По суті, коли ви їсте білок і який білок ви їсте, не важливо, як довго, як ви їсте достатньо білка протягом дня. Те ж саме і з жиром; це важливо, скільки калорій ви їсте в цілому, а не коли ви їсте їх.

Моя порада: щоб отримати достатню кількість білка, не їж занадто багато, щоб зробити вибір здорової їжі, і не хвилюйтеся занадто багато часу.

+752
Mustapha Mz 10 лип. 2012 р., 16:08:40

Є кілька причин для тремору, починаючи від хвороби Паркінсона (по якій ви, згідно зі статистикою захворюваності, занадто молоді) і мозочкової атаксії (навряд чи без інших неврологічних дефіцитів або в анамнезі травма) доброякісної м'язової апраксія. Єдиний спосіб дізнатися, чи буде виконувати фізичний огляд.

Ви кажете, що ваше тіло трясе, і це, в буквальному сенсі, неврологічний симптом. Однак, бачачи, що ви тільки почали працювати після тривалого періоду без фізичної активності, найбільш вірогідної етіології є те, що у вас поганий між - і внутрішньом'язової координації.

В принципі, ваш мозок і м'язи не звикли до виконання цих рухів плавно і ефективно. Це завжди відбувається на початкових етапах навчання, навіть для досвідчених спортсменів після багатьох років тренувань з коротким detraining період, а також при виконанні нового вправи.

У випадку, якщо ваш Тремор не вщухає протягом найближчих 5-6 тренувань, або хоча б покращити, то цілком ймовірно, що-то ще. Якщо це так, то вам не про що турбуватися, немає необхідності контролювати його, і він піде за власним бажанням після того, як ви отримаєте більше використовуватися для виконання цих рухів.

+706
Viraj 17 черв. 2013 р., 04:37:51

Я працюю над створенням м'язи-вгору: http://www.beastskills.com/tutorials/tutorials/53.

Я можу виконати м'язи в швидкості, але я працюю на те, щоб зробити перехід з підтягування у діп як можна повільніше, не спираючись на імпульс, створений у більш ранніх стадіях тягне.

Виконуючи допомагати підтягуватися з 'прямими руками' (відкритий лікоть) я можу імітувати рухи повільно переходять до фази занурення руху. Я можу піднятися на прямі руки повільно потягніть вгору до точки, де мої лікті знаходяться на одному рівні з моєї руки навколо -26кг допомоги, при власній вазі 72кг. Мої стандартні підтягування є розумними сильний, але не взяти мене так високо, як я уявляю, необхідні для повільного м'язи-вгору.

Який найбільш ефективний спосіб розвинути необхідну силу у верхній частині тяги?

Я відчуваю, що вигоди від виконання стандартних підтягувань застоялося в плані розвитку сили в цьому діапазоні руху.

Я Повинен:

 • Працюють м'язи-піднімає на швидкості, без сторонньої допомоги, використовуючи імпульс до переходу?
 • Робота прямі руки підтягування з допомогою (і якщо так в якій послідовності я повинен прагнути, наприклад, статичні пози, знижена допомоги)?
 • Побудувати чинності через деякі інші рухи (наприклад, тягнути-вниз)?

Я не зовсім упевнений, які групи м'язів задіяні під час повільного переходу. Він відчуває, як мої біцепси і трицепси займаються антагоністично, щоб тримати руку прямо, і що деякі м'язи у мене під пахви і боки моя груди напружилася при виконанні руху.

Я підозрюю, що різні вправи в поєднанні знадобляться, щоб поліпшити це.

+653
davigueras 17 бер. 2014 р., 03:45:26

Звичайно це зводиться до особистих переваг, але це те, що працював для мене.

 1. Почати займатися спортом, що передбачає постійне вивчення досвіду.

  Це може бути командний вид спорту чи бойове мистецтво, якщо ви не хочете/не маєте можливість займатися командними видами спорту. Мені швидко стає нудно від одноманітних вправ, таких як біг або плавання, але попадання в Муай Тай і бокс підтримував мене протягом кількох років.

 2. Вправа в групі або з партнером.

  Не варто недооцінювати цей. Ваша здатність змусити себе зростає, якщо є інші люди, які тренуються з вами. В спортзалі, куди я ходжу, люди в парі в класі: один тримає колодки/МИЦ круглий, інший-виконував вправу протягом раунду, то поміняти. Я, наприклад, мають значно більшу слабину-від якої, якщо я одне тренування.

+602
jerry carpenter 13 бер. 2011 р., 12:24:22

Як ще один відповідь уже згадувалося, компанії smartwool велоспорт або біг шкарпетки відмінні, і допоможе вашим ногам "дихати" під час тренування. Інший носок бренд шмотками. Вони мають дуже високу якість шкарпетки, і я особисто використав обидва своїх "шмотками не показувати кінцевої запустити носок" і "граничний мінімум-про запустити носок". Вони можуть легко коштувати близько $20 за пару, Хоча, але їх розетки мають чудові пропозиції та люди продають їх в інтернеті занадто дешевим способом.

Іншої марки, я можу рекомендувати це DryMax доступна наприклад, в Zappos. Здавалося б, дорогий, але добре коштує $35 - $40, щоб зберегти thoes пальці сухі і теплі!

+544
Saaraa 15 серп. 2015 р., 08:25:51

Ви повинні переключитися на щось менш приємним, але більш здоровим? Це залежить від того, наскільки сильно ви любите його, і як невід'ємна частина вашої звички це стало. Якщо ви опинитеся "ходити в спортзал, так що ви можете з'їсти тістечко", то домовик може стати невід'ємною частиною вашого тренування в якості нагороди за вашу звичку тренування. Регулярно займатися фізичними вправами краще для Вас, ніж з'ївши кілька тістечок в тиждень, і змінювати звички важко, тому, ймовірно, варто компроміс. Просто переконайтеся, що будинкові мають натуральні інгредієнти: без частково гідрогенізованих масел, ДФУ і т. д. (Примітка: Якщо ви намагаєтеся скинути вагу, ви, ймовірно, не спалити стільки ж калорій, в більшості тренувань як домовик.)

Якщо ви просто шукаєте калорій з чисто утилітарних причин, а брауні-це зручний спосіб зробити це, переключившись на щось більш корисне-це хороша ідея в теорії, але важко знайти продукти, які щільною калорій. За даними NutritionData, в 60г брауні має 240 калорій, стільки ж калорій, як ніби він був зроблений з суцільною цукор! Тістечка містять більше калорій на грам, ніж вершки, і майже стільки ж, скільки потрійний вершковий сир. Багато "енергетичні батончики", що з високим вмістом калорій, але вони часто не дуже добре (і ті, які хороші майже просто цукерки в будь-якому випадку). Якщо ви відчуєте, що щільність калорій, ви будете потребувати, щоб поїсти що-небудь дуже жирної або дуже сухий (або обидва): чіпси, жирні сири, цукерки, масляні тістечка, і т. д. Все це, ймовірно, буде дуже добре для вас, так що йти з тим, що вам подобається. Особисто я піду на потрійний крем брі, але кожному своє...

+413
otterb 7 трав. 2013 р., 04:56:03

Як я можу йти про це і те, що всі комплекси вправ мені включити для кожної частини тіла ?

Це просто. Вибрати повне тіло сила рутини, СЛ 5х5, 5х5 МКФ, СС, ppl і т. д.

З цим сказав, будь Ласка, продовжувати робити присідання, випади, розгинання ніг та ін. Тримайте м'язи ніг. Не хвилюйтеся, ваші ноги не будуть вам величезних, як ті, Містер Олімпія.

+403
Just Ahead 13 серп. 2013 р., 14:49:25

Гумові стрічки або підвіски на шию, які можна прикріпити легку пластину.

+402
Phil Hershkowitz 28 квіт. 2012 р., 05:34:21
 1. Угробити кабелів і машин, і піднімайте штангу. Присідання, прес, Жим і станова тяга повинно вистачити на розвиток всього тіла. Ці великі руху суміші (якщо використовувати з хорошій формі) повинні допомогти ваш аккаунт організм до дисбалансу.

 2. Односторонні: наприклад, ліва рука слабка, тому я роблю набір на відмову біцепса кучері на мою ліву руку першого, вважаючи повторень. Тоді я повторюю, що кількість повторень на праву руку, ні більше, ні менше.

НЕ ТІЛЬКИ ЗДІЙСНЮВАТИ ОДНІЙ СТОРОНІ ВАШОГО ТІЛА

+394
mim72 27 лип. 2015 р., 06:41:29

Якщо ви намагаєтеся побудувати м'язи і втрачати жир, я чув це приблизно 1 грам на 1 кілограм ваги тіла.

+381
inderpal singh jolly 17 бер. 2017 р., 20:09:24

у мене нещодавно була травма, яка забороняє мені працювати за кілька місяців. Тепер, коли я видужав, я знаю, що час мотивації, щоб повернутися в тренажерний зал (а не звичка,і т. д.). я хотіла отримати рекомендації по кращий спосіб отримати мотивований, щоб повернутися у форму.

+354
fadayi 2 серп. 2010 р., 10:58:10

Я роблю або 5х5. Я потрапив в тренажерний зал в нічний час, і це становище:

ЧБ: 64kgs
Субота: Відпочинок
Сонце: 6 км пішки
Пн: присед 75кг 3наборы з 5 повторень, Жим 42,5 кг 5х5, штангою рядків 42,5 кг 5х5
Вівторок (вчора): 6 км пішки + 20хв сесії динамічного розтягування.
Срд (сьогодні, 7 год Від зараз): присед 75кг 5х5, ЗНМ 31кг 5х5, станова тяга 90кг 1х5

Я зазвичай сиджу перед компом на весь день, так що я хотів зробити прогулянки і трохи розтяжки в дні відпочинку. Я чув, що він теж допомагає у відновленні. Я почав ходити в неділю і я не маєте будь-яку проблему на наступний день тренування.

У понеділок тренування, побоюючись травм, я тільки зробив 3 підходи присідань в той день, коли я відчував, що мій присадкуватий вид не був хороший. Вчора спину і верхню частину тіла трохи болить. Тому я додав 20 хв сесії динамічного розтягування до 6 мій вчора ввечері кілометрова прогулянка. З моменту пробудження вранці, моя поперек дуже болить. Це як якщо б я робив важкі тренування. Я не розумію, чому це сталося. Це було не як вчора болить. Я думав, ходьба і стретчинг би тільки допомогти мені у відновленні.

 1. Чому це сталося? Мені потрібно щось міняти?
 2. Що мені робити з сьогоднішнього тренування? Присідання 75кг 5х5, а потім тяги 90кг безумовно не збираюся йти легко на моєму нижній частині спини.
+354
Lunix 14 лист. 2018 р., 11:25:23

Зміна влади в тязі не сильно змінити цільову основних м'язів, Вправа дозволяє деякі суттєві відмінності у використовуваних захоплень.

Реверсивний ручка не повинна відразу викликати у вас проблеми, але це може бути поганою ідеєю в довгостроковій перспективі з наступних причин:

 1. Це слабкіше зчеплення. Бар буде мати тенденцію, щоб відсунутися від вашого тіла. Сила стиснення стає проблемою для більшості людей, які станова тяга в якийсь момент, це сталося б набагато раніше з такого роду хваткою.
 2. Він проходить більший ризик ви випадково посилюючи навантаження на біцепс, яка не дуже добре справляється з екстремальними вагами. (Подивіться "розірваний біцепс станова тяга" або схожі на YouTube для демонстрації достатньо - якщо ви смієте!)

Ви можете поекспериментувати зі змішаним хватом (одна долоня повернена до тіла, інша відновлюється). Це вирішує першу проблему, а друга залишається. Це популярна методика.

+345
M Hamza Javed 4 квіт. 2018 р., 20:37:40

Зазвичай я намагаюся не відповідати на питання людей з таблетками, але в цьому випадку ви дійсно повинні розглянути можливість використання мелатоніну. Це було досить добре вивчені. З 2002 року дослідження:

Мелатонін є досить ефективним у запобіганні або зменшення джет-лад і іноді короткострокового використання, як видається, бути безпечним. Вона повинна бути рекомендується для дорослих туристів, що летять через п'ять або більше часових поясів, особливо у східному напрямку, і особливо якщо вони мають досвідчений джет-лад на попередніх подорожей. Для мандрівників, які перетинають 2-4 часу зони також можете використовувати його, якщо буде потрібно.

Рекомендується приймати його перед від'їздом. З 2008 року дослідження:

Хоча після польоту мелатоніну ефективно працює в трансмеридиан перельоту за менш ніж на 7-8 часових поясів, у разі великі відстані, мелатонін слід за 2-3 дні заздалегідь політ.

За умови, що ви живете в країні з доступом до мелатоніну, ви повинні розглянути можливість покупки деяких, перш ніж виїхати. Гіршому випадку ви летите в окрузі, що її продає, а потім ви можете взяти його там один раз.

Єдина порада, яку я можу запропонувати тільки, щоб бути ніжним на себе в першу тиждень. Ваш сон, ймовірно, буде поставлена під загрозу, так що ви будете працювати на зниження тестостерону, гормону росту, і загальної концентрації. Не великий час дійсно буде вражати свої максимуми.

+343
Lisa Johnson 23 квіт. 2015 р., 09:39:26

Я десь читав, що ультра працює-це погано для вашого тіла, і, що навіть марафони беруть своє. Чи означає це, що якщо я не дбаю про славу закінчення марафонів і ultramarathons я так само ніколи або рідко) брати участь у подібних заходах?

Деякі довідкова інформація... я не елітний бігун, тому мої основні причини для запуску, щоб залишатися здоровим як можна довше і отримати задоволення від фізичних вправ. У більшості моїх 200 рас досі я досить багато працювати в середині пакету, і виграв всього два рази в житті (з-за відсутності конкуренції, однак).

Я тільки запустити два марафонських гонках за останні 15 років (10 і 5 років тому), обидва з яких мені не дуже подобається. Я набагато більш комфортно робити дистанціях до напівмарафону, тому що, для мене, вони ніколи не тривають більше двох годин. Я періодично роблю довше триває навчання (28 км), але знайти тих, хто зовсім нудно, не цікаво робити, і мій досвід показує, що вони досить напружений на моє тіло.

Додаткова інформація: багато блоги я знайшов на цю тему, здається, бути засноване на цьому дослідженні клініки Mayo з 2012 року

Оскільки я не спортивний вчений, я не можу судити про те, як діє дане дослідження.

Я припускав, що Скільки відстань занадто багато чого залежить від людини, не застеляв заява може бути зроблено понад те, що щотижневі дистанції стає питання здоров'я.

Крім того, можна знайти статті, які стверджують, що спортсмени можуть готуватися до ультрас зі скромним щотижневий пробіг, на основі філософії кроссфіт витривалість. Схоже, що високі обсяги дистанційне навчання у підготовці це те, що робить марафони і ультра-марафони такий ризик для здоров'я, хоча я не бачив жодних наукових досліджень, що підтверджують це твердження.

+331
user271178 30 жовт. 2018 р., 22:24:02

Кожна сила рутини включає в себе дні відпочинку між тренуваннями, так що природні процеси відновлення тканин і росту м'язів не допускаються.

Я думаю, що цей процес відновлення і зростання відбувається в основному між першим і, можливо, на четвертий день після силового тренування. Мені цікаво, про будь-якому дослідженні вимірювання кількості м'язової тканини додають як функція часу після силового тренування. Чи є такі дослідження?

+310
Tony Arnold 2 груд. 2017 р., 18:34:52

Якщо ви їсте достатньо їжі, щоб компенсувати енергію, яку ви витрачаєте на велосипеді, ви не будете втрачати вагу.

Один основний підхід може бути, щоб оцінити, скільки калорій ви витрачаєте (є кілька онлайн-оцінка інструменти калорій на велосипеді там в інтернеті), і обов'язково що є додатковим прийомом їжі в день. Відслідковувати свою вагу, і регулювати кількість їжі ви їсте, якщо ви починаєте набирає або втрачає надто багато.

Якщо ви вже їсте здорову дієту, ви можете просто харчуватися пропорційно більше того, що ви вже їсте.

+289
TKH 26 вер. 2016 р., 19:22:15

Я спортсмен для професійного футбольного клубу. Тим не менш, я відчуваю, що я з фізіо більше, ніж трави. Коли я отримую над моєю підколінного сухожилля штам, я не хочу сидіти на лавці. Я хочу, щоб тримати себе в піковому стані, щоб уникнути травм. Я вам через велику сплески росту, і я б порадив робити більше розтягуючи таким чином м'язи легше адаптуватися. Я хочу стати сильніше в тренажерному залі з голови до ніг. Які основні речі, які я повинен зробити, щоб зробити мене сильніше і уникнути травм? Будь ласка, допоможіть. Я хочу, щоб моя кар'єра триватиме набагато довше, тому, будь ласка, придумати якісь ідеї товарів.

+281
Sumantra Sharma 26 черв. 2019 р., 16:21:59

Велосипеди у моєму залі показують поточну потужність у Ватах, і я намагаюся з'ясувати, що це означає, будь-яка матеріальна форма.

Я знаю, що 1 Вт = 1 дж / секунду. Я знаю, що 1 дж = 0.239 калорій.

Так, наприклад, якщо я в середньому 200 ват за годину їзди, що це означає.

Це значить я штовхнув 200 Вт за всі 60 хвилин запису (з 200 * 0.239) = 47.8 калорій (здається дуже низько!)

або я штовхаючи 200 Ватт кожну секунду дає мені (200 Вт * 0.239 калорій в Ват) * 60 * 60 хвилин = 172080 калорій в годину (здаються смішними)

або 200 Ватт в хвилину (200 Вт * 0.239) * 60 хвилин = 2868 калорій на годину, що здається дуже високою.

+264
Deepali 27 лют. 2011 р., 08:25:59

Це може бути якась проблема з рідиною баланс частина гомеостазу. Спробуйте пити воду перед тренуванням або трохи потягувати, коли ви відчуваєте, що це відбувається. Якщо нічого не зміниться, ви повинні, ймовірно, піти на прийом до лікаря

+184
Krzysztof Czerw 19 черв. 2015 р., 09:35:14

4 місяці набрати 12 кг м'язової маси, і падіння 8 кілограмів жиру? Можливо, можливо, але дуже малоймовірно. Які шанси виграти в лотерею навряд чи.

Ненавчені, ви можете додати ~1% від ваги м'язів в місяць. Бо ти сказав, що ти не одягнеш багато, давай припустимо, що ти на світлій стороні, що надходять на 165. А значить, ви можете додати 1.65 фунтів в місяць, поставивши вас (1.65x4 = 6.6) ну коротше 12. І що б не бути дефіцит калорій потрібно скидати 2 кг в місяць жиру.

Не можна "перенавантажувати" ваш прогрес, і спроби зробити це запросити такі питання, як тендиніт та інших посттравматичних розладів , який буде підводний човен все. Нікому не подобається, але сила/площа/тренування на витривалість схоже наповнення ванни до однієї чайної ложки за один раз. Народ навприсядки 700 фунтів, виграючи конкурси з бодибілдингу, і, показавши 2 години марафони-це ті, хто вже давно з розумним тренування і роки (десятиліття, часто) дисципліни.

Вам не сподобається ця відповідь, але ти вибрав не ту мету. Бути реалістичними про час ви можете інвестувати в ваше навчання і що ви можете очікувати, якщо ви робите вашу частина.

+151
Rory Gracey 21 жовт. 2013 р., 06:22:44

Будь-яка вправа не допоможе вам з вашими цілями. Моя пропозиція полягає в тому, щоб спробувати плавати частіше, ніж раз на тиждень. Тим більше, що при першому запуску ви не будете мати витривалість, щоб плавати протягом більш ніж достатньо короткий термін, так що робити це, скажімо, три рази в тиждень допоможе вам багато.

+98
Kathleen Lao 6 бер. 2011 р., 02:15:54

Певною мірою так. Ви не заперечуєте, якщо я запитаю, як довго ти тренувалася? Якщо ви ще не тренувався дуже довго, насправді там немає поняття тренування для розміру проти тренування на силу, оскільки робити що завгодно(в межах розумного) буде викликати навчальний відповідь.

+93
Denis Scherbakov 22 лип. 2010 р., 22:55:07

Так він відчуває, як справити сильний пробивною силою вам знадобиться Стартова сила, висока RFD і хороший межа міцності. Загальні вправи + пліометріка, Вестсайд , Vendes навчального стилю Дайк або трифазні навчання, контраст повинен дуже добре працювати для цього. Але я прочитав одну цікаву річ, Уотербері і завжди дивувався, якщо він був прав. http://chadwaterbury.com/should-you-bench-press/

(Негайне контрприклад б Шейн Карвин, якщо я не помиляюся, хто в основному жимів).

Він говорить, що, оскільки ви зрікаєтеся від свого лопатка для жиму, він нехтує передньої зубчастої передачі/ефективності передачі на механіці удар нерегулярності.

Також цікаво про повітряних пресування, в підсумку дуже вибуховий, як перенести в бік пробивати, так як це досить різні площини руху.

+76
Ghos3t 7 груд. 2013 р., 15:22:39

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil