Що контролює серцевий ритм під час тренування?

Мені 31 рік Старий з помірний фітнес. Я циклу 3 рази в тиждень в середньому близько 40 хвилин і мій пульсометр показує дані, я в середньому більше, ніж багато інші люди на страва. Я знаю ударів в хвилину може бути розглянутий у якості параметра Фітнес і стало цікаво, чому люди, як середня Аманда Кокер з 115bpm після 300+ км їхати, а мій, виявляється, 140 ударів в хвилину за 10к їздити.

Які фактори, які контролюють серце б'ється? Існують фактори як дисбаланс гормонів, аналіз крові, наднирників втома і т. д.?

+90
chenuki 10 лют. 2017 р., 23:31:21
30 відповідей

Футбол може вимагати досить багато працює. Іноді після виключно напружені моменти я коротенько можете наситити потребу в диханні, і в цей момент я задаюся питанням, якщо я роблю щось потенційно небезпечне для себе. Пульс може залишатися вище 200 під час таких епізодів (хоча я тільки зміряв його пару раз), що вище стандарту максимум зусиль для мого віку (28), але я відчуваю себе чудово, крім того, досить захекавшись – чого, звичайно, слід було чекати від багато працює.

Як я дізнаюся, коли прийшов час, щоб уповільнити? Я можу бігти, поки не впаду", образно кажучи, так довго, як я відчуваю, ОК? Мені не відомі які-небудь медичні проблеми, які можуть призвести до додаткових ризиків.

+1000
John ny 03 февр. '09 в 4:24

Розминка для тренування неймовірно простий, оскільки відповідні рухи можуть бути виконані з меншими навантаженнями точно так само, як вона буде виконана з обсягом роботи. Ідеальна розминка-це просто почати присідаючи з дуже легким вагою, і збільшити його, поки ви не досягнете свого цільового ваги, робиш менше і менше повторень для важких комплектів підігріву, щоб не втомлювати себе.

Так, скажімо, ви збираєтеся присідати 100 кг на п'ять повторень для вашої роботи набори. Ви могли б зробити один або два комплекту просто порожній бар, набір з п'яти на 40кг, набір три в 60кг, і один на 80кг. Тоді ти розігрітий і готовий для роботи набори. Вам не потрібно будь-яке інше кардіо розминка, і те ж саме можна повторити для кожної вправи, які ви будете виконувати під час тренування.

(При використанні машин або гантелей, той же принцип застосовується, просто виберіть 3-5 збільшення ваги для розминки множин.)

+982
Chiyo Marley 11 лют. 2012 р., 23:35:12

Сьогодні я був трохи хворий, але я все-таки пішла в тренажерний зал, щоб зробити мої тренування. У мене був дуже дратує послідовної головного болю.

Мій друг попереджав мене не робити все сети, тому що я міг пошкодити мій мозок від високого кров'яного тиску. Ну у нього немає переконливих аргументів, тому я не зупинилася. Однак я цікаво, якщо це правда, і якщо є інші речі, які я повинен розглянути.

Чим небезпечно працювати з головним болем крім свідомість?

+968
didando8a 14 лип. 2019 р., 15:47:09

Немає жодного "часу" для споживання білка. Немає жодного дослідження, яке демонструє вживання білка в певний час буде якось стимулювати відновлення або набрати м'язову масу. Що набагато важливіше тільки ваше споживання білка в середньому з плином часу. Ваше тіло насправді досить вправні в регулюванні білкового обміну. Ви є те, що називається амінокислота, банк, що містить амінокислоти і коли ваше тіло потребує певних білків, він може "вивести" з цього банку і коли ви споживаєте білки, він може "депозит".
Це спрощений опис складного біохімічного процесу, але і потреби білка насправді досить невеликий. По ідеї потрібно тонни і тонни білка-це більше маркетинг, що наука (в кінці кінців, доповнення, компанії повинні продати свої протеїнові коктейлі і, звичайно, вони хочуть, щоб ви вірили вам потрібно тоннами). Тіло фактично пристосовується до споживання білка, а надлишок білка-це просто перероблений (по украй неефективний процес) в енергію і спалюється, а не використовується для побудови м'язової тканини.

Одна з найкращих статей в Інтернеті я читав, що стосується споживання білка є Лайл МакДоналд серії.

В нижньому рядку ви виявите, що існує багато міфів і домислів, там дійсно немає чарівної споживання білка. Якщо вам дуже важко, ви не відразу після тренування, але в дні відновлення після тренування, і тому це просто середнє споживання за ті споживання, а не специфічного білка в певний день або годину дня.

+947
Abhishek210 5 вер. 2017 р., 11:13:41

В Ultimate та інших диска спорту, форхенд "фільм" кидок є одним з найбільш поширених рухів. Як форхенд в тенісі, рух починається з рукою в бік і трохи позаду гравця. Рука потім збиті передмова в горизонтальній площині.

Я епізодично бачив ряд плече і лікоть травми, які, здається, бути викликано це рух. Гравець кидає сильно і часто кидає і вважає, що рух викликає біль.

Я не особливо зацікавлений в конкретних діагнозів і лікування. Що я хочу знати, як ми можемо запобігти травми через предреабилитационный вправи, які зміцнюють і мобілізують руку для переду диск скинути.

Я знаю, що рука сильніше і мобільніше в цілому допоможе, але які конкретні потреби цього руху?

+881
Krishna Srinivas 22 січ. 2020 р., 17:37:03

Мій перший питання факту, а друге питання стосовно себе.

  1. Можна наростити м'язи на жир? Тобто, можна наростити м'язову масу (скажімо, м'язи) під вже наявний жир і не втратити багато жиру в процесі? Я чув, люди кажуть, що це річ; крім того, я бачив деякі (дійсно) людей із зайвою вагою в спортзалі, піднімаючи багато ваг. Для мене це приклад нарощування м'язів на жир, який не пролив. З іншого боку, я читав деякі статті цього поняття-це міф.
  2. Я сама страждаю від пивного живота. Щоб бути ясним, я не п'ю; я додав у вазі, і моє тіло вирішив зберігати все це в моєму районі - - - отже, в животі пивний живіт. Я регулярно тренуюся тепер з акцентом на кардіо-і підняття важких предметів. Для мого живота, я роблю набивний м'яч вгору і планка Вправи. Я вже відчуваю, як мої м'язи стають все сильніше і сильніше, але я також відчуваю, що моя черевної жир став ще жорсткішим. Це може бути просто наслідком моєї загальної черевної порожнини, мають зміцніли, але я не впевнений.

    Я хочу переконатися, що я не наростити м'язи на жир. Я хотів би отримати худий (не культурист начебто худий, але просто звичайний спортивний вид) і не так ще-надмірна вага-хоча-дуже сильний хлопець у тренажерному залі. Будь-які пропозиції, крім здорової дієти і тренування мені вже робити? Чи повинен я змінити свої тренування? Які є пропозиції?

Про Мене:

Мені 21 років, Вага-165 фунтів, 5'5" високий; 21% жиру; калорійність їжі встановити за 2500 по Samsung додаток Здоров'я, але моє середнє споживання становить близько 1900-2000.

Я ходжу в тренажерний зал 5 днів в тиждень. Пн, Ср, Пт я роблю кардіо (велотренажер) протягом 45 хвилин, і укласти з 30 хвилин тягарів. Я взагалі верхньої частини тіла (біцепс завитки та ін), 3 хвилини планка, присідання, і скорочення литкових м'язів. Ту і нд я зосереджений тільки на кардіо 60 хвилин на велотренажері. Я укладаю його з 3 хвилини планки.

Уточнення:

"Я не хочу нарощувати м'язи на жир", я маю на увазі, я не хочу підтримувати моя вага при отриманні сильніше і будувати більше м'язів. Я розумію, що це неминуче, щоб жир і м'язи в той же час, я просто хочу бути на додаток, в якому я впевнений, щоб досягти точки, де мій жир пішов. Це може зустріти, як що я абсолютно не хочу, щоб будь-який жир, роблячи м'язи. Я просто хотів уточнити, що це не те, що я мав на увазі. Я просто хочу, щоб жир пішов якийсь розумний пізніше вниз по дорозі.

+870
Cant Say 3 вер. 2018 р., 21:45:41

Привіт, я збираюся почати використовувати p90x і я дивлюся на меню жиру Шредер і було цікаво, коли він говорить, що протеїновий порошок є те, що сенс пити протеїновий коктейль або що, бо я не зовсім розумію, що це сенс робити?

+816
smihael 7 бер. 2017 р., 03:30:21

Отже, я займаюся звичайної тренування на деякий час тепер. ІДК точно, наскільки це ефективно, але це, звичайно, здається ефективним для мене і я люблю його, тому що кожна вправа-це те, що я можу масштабування(шляхом додавання ваги або міняю свою форму в деякому роді), як я стаю сильнішою, і його приємно і просто.

Наприклад, 15 віджимань може здатися простим, але я роблю їх дуже повільно на шляху вниз з вузьким хватом і зараз, що, безумовно, досить складний.

Щоб зрозуміти, чому я роблю вправи я роблю, ви повинні розуміти, що я працюю з дому. У мене є бар/ваги, але немає лавки, тому в даний час, я використовую тільки в барі за тягу, і я можу тримати вагу себе як чайник дзвін для присідань.

3 схеми:
 2 хвилини планка
 15 віджимань
 15 присідань
підтягування/chinups
станова тяга
3 дні в тиждень

Моя проблема з дошками.

Я в точці, де тепер я можу постійно тримати дощок з моїх рук, торкаючись один одного, а лікті трохи попереду мене ( я читав це складніше варіації завдяки додаткової стабільності роботи з АБС) по 2 хв. на всіх 3 ланцюгів.

Я не думаю, що дошки користуються мені стільки більше, що тепер я можу зробити їх легше, і я не хочу, щоб просто спробувати, щоб тримати їх довше, тому що я не думаю, що б мені як би перемикання на вправи або робити складніше варіації.

Отже, я шукаю поради про те, що мій наступний крок повинен бути.

я повинен:

А.) тримайте дошки на довше і довше

Б) зробити деякі нові варіації (може бути, один Легг-все, що треба)

С.) почати нове вправу (може бути, дракон прапори або що-то, виглядає весело)

+743
Eric Sackey 25 бер. 2011 р., 13:52:22

У мене велотренажер з комп'ютером і, схоже, 100 обертів педалей становить 430 метрів, це забагато.

Мені було цікаво, якщо є гарне число для перетворення педаль революцій в метри.

Я зрозумів, що без редуктора середнього колеса велосипеда 26" (0,66 м) і так по колу колеса

0.66 * ПІ = 2,07 М

У цьому випадку один оборот в основному 2-х метрів. Велосипед, комп'ютер, здається, думає, одна Рев становить 4,3 метра.

Я дійсно не знаю, звідки вони беруть ці цифри з і я намагаюся зробити більш точні вимірювання мого вправи, але комп'ютер на велосипед показує досягла цифри відстань, калорії і т. д...

+727
kupgov 9 груд. 2012 р., 04:26:53

Будуть силові навантаження зростання застоюватися в підлітковому віці?

Це міф чи факт? Якщо це так, як їй застоюватися зростання молоді?

+723
Leilane van der Merwe 18 черв. 2019 р., 09:32:33

Хороший план-це те, що ви будете дотримуватися постійно. Якщо це те, що ви можете керувати, це добре. Якщо у вас є час, однак я б порекомендував деяким нижній частині спини/ стегна/сідниці робіт (хіп напрямків, розширення гіпер, supermans) поряд із мобільністю роботи для постави та профілактики травматизму. Зробити деякі форми кардіотренування для здоров'я.

Зразок шаблону:

10 хв. кардіо

5 хвилин: розминка/мобільності (наприклад, якщо це пуш день, зробити деяку рухливість плеча вправи або що відчуває туго - подивися на роботи Келлі Starett х)

40 хвилин: пройти через ваші ліфти з дуже мало часу для відпочинку. Тримайте його напруженим.

5 хвилин: охолонути, стрейч/крен піни.

Відмова від відповідальності: ви не будете мати великий вплив на ваше тіло, якщо ваш раціон не планується і на точку.

+693
Nic Szerman 4 лист. 2015 р., 23:39:51

Присадкуватий і стіни-сидять обидва зроблені для різних цілей. Ви можете змішати їх, але це може означати, розбавляючи індивідуальні переваги кожної. Спробуйте зробити стіни-менше сидіть такого, що ви описали, ви будете почувати себе дуже різні біль у м'язах порівняно до стіни-сидіти. Крім того, час можна провести у кожного буде різною. Це має бути сигналом, що механіка тіла абсолютно різні.

Стіни-сидять робиться в першу чергу на зміцнення чотириголового м'язи, ізолюючи їх від інших м'язів. Пряма спина допомагає в ізоляції, так що сідниці не вступають у гру. Підтримуючи 90-90, мої особисті спостереження/відчуття, що стегна теж не працював. Ця ізоляція допомагає будувати квади, або відновити їх після травми. Оскільки одна м'яз працювала і суглобах є стаціонарними, як правило, відчуваєте сильне печіння в стегні. Це квадрицепси, щоб працював.

На корточках-це більш складний, він працює на сідниці, стегна, привідних м'язів стегна і квадрицепси теж, хоч і не в першу чергу.

На закінчення, якщо ваша мета включає в себе масивні, потужні квадрицепси (думаю, велоспорт, верхова їзда, Лижний спорт), або ви відновлюєтеся після травми, то на стіні вашого друга. Для загальної фізичної підготовки, складна форма, особливо при русі (присіданні) є більш збалансованим і має більше переваг.

+679
JoeSolves 9 вер. 2012 р., 07:15:01

У мене дуже схожа проблема на моєму лівому лікті. Є 3 речі, які я зробити, щоб полегшити/зменшити біль:

+610
Magnus Bodin 30 серп. 2012 р., 23:28:30

Я купую DVD-диски та семінари Кресси і Робертсон і їх друзів - усіх функціональних спортивних тренерів і rehabbers. Тепер, коли ви згадали про це, я не пам'ятаю, щоб їх робити будь-які вправи литок як бодібілдера зробив би (різні види скорочення литкових м'язів). Існує, однак, багато мобільності роботи гомілковостопні,. Кресс є процедури, де вага вправи супер виставитися з мобільністю - наприклад, огрядна присадкуватість відразу ж слід лопаткового стінка-гірка, відпочити, повторити. Я зробив Тельця робота для бодібілдингу в далекому минулому, і вони займають багато часу (більше 20 хвилин) і зусиль (більшу вагу, ніж ви можете присідати) та спеціального обладнання (бодібілдинг/золоті тренажерний зал такого повно), але мене ще більшим нетерпінням телят і більшість людей не. Подивіться на Кресс концерт і Робертсон однієї ноги рішення і оцінювати і виправляти Майк Робертсон, Ерік Кресс, і Білл Хартман не бачу особливої ізольованою литкового працювати, але ви побачите інтегрований ніг і рухливості суглобів. Марк Verstegan має продуктивність ядра , яка також інтегрує тренування м'язів і рухливості суглобів. Майк Бойл ще відзначити міцність і кондиціонування тренер. Ці хлопці великий в бейсбол, футбол і хокей.

+599
Pimgd 31 жовт. 2019 р., 03:08:24

Ось посилання на сайт з розтяжка/вправи для рук: http://www.handhealthresources.com/Solutions%20Pages/Exercises.htm

Схоже, ви може мати забій сухожилля або його початок синдрому зап'ястного каналу (http://www.webmd.com/pain-management/carpal-tunnel/carpal-tunnel-syndrome-topic-overview). Я б порекомендував, використовуючи гантелі або яку-віджимання бари, щоб утримати або кулака віджимання, щоб зняти напругу з зап'ястя/долоні. Як старий доктор сказав, Якщо болить, не роби цього.

+583
wickywills 17 лют. 2014 р., 18:51:57

Вам доведеться використовувати дошки стусаном на практиці свої удари. Ви повинні повністю зосередитися на ваших стусанів, а значить, удар-рада може допомогти. Після того, як ви відчуваєте, що ви домоглися бажаного удар. Почати практикувати короткими чергами без дихання, весь час акцентуючи увагу на відповідність ваших ударів ногами. як тільки це буде під контролем, то включають дихання праворуч або ліворуч. По суті, пам'ятайте, що так ви намагаєтеся змінити свої звички" (шаблон штовхати) , приймати речі, крок за кроком. зосередившись на кожній секції за один раз. і звичайно, скупатися!

+551
Dac Asf 25 лист. 2014 р., 11:40:22

Справа в тому, що ніщо не залишається постійним в організмі. Після будь-якого періоду тренування ваші м'язи будуть пройти через фазу відновлення, після чого настає фаза суперкомпенсации. Якщо ви тренуєтеся серйозно чи знову напружуватися до кінця фази суперкомпенсации, ці фази будуть повторюватися. Якщо ви нічого не робите, атрофія м'язів почнеться. Швидкість буде повільною, навіть якщо повністю прикутий до ліжка, але це відбуватиметься, тим не менш.

Тоді велике питання: як довго є фаза суперкомпенсации. І як і всі великі питання, відповідь непростий. Це залежить від того, який тип і інтенсивність навчання ви проходите через, скільки макрос цикл навчання вже відбуваються, і наскільки близько до потенційних вашого тіла в даний момент Ви виконуєте на.

Для практичних цілей, більшість людей може легко взяти тиждень відпустки без відчувають серйозні труднощі.

+529
Zvika 17 лист. 2012 р., 15:25:08Це помилка, що огрядним людям розкрити більше болтів на міцність. Може товстих людей образив? Абсолютно! Чому? Тому що сила = маса X прискорення і огрядні люди мають більш високу масу; з пристойною швидкістю, сила, що генерується може нашкодити вам. З тієї ж причини, чому товстий людина буде шкодити вам, якщо вони сидять на вас; сила (вага = маса х вага) вага надає викликає біль.

Сила виходить від діяльності, рівнини і простий. Якщо огрядний чоловік (що є наслідком більш споживання калорій, ніж витрат) є активний (з-за роботи, способу життя тощо), вони будуть сильніше, ніж вони здаються. Поки така людина не може бути потрібним, вони будуть сильні, тому що вони активно використовують м'язи. Якщо вузькі/посадка людини, не піднімати тяжкості (або важких предметів, або у фізичних вправ або повсякденному житті), така людина не буде фізично здатний піднімати важкий вантаж.

Ось чому люди, які прикуті до ліжка (або в комі) потрібна терапія для тренування м'язів, Перш ніж вони можуть нормально рухатися. М'язи просто впав у сплячку через відсутність використання.

В резюме, ваш розмір тіла не визначити, наскільки ви сильні, ваш рівень активності/навчання. І важче людині буде боляче, якщо вся ця маса тіла спрямована на тебе на пристойній швидкості.

Звичайно, самому зробити швидше, більш гнучкою, і сильніше шляхом виконання відповідних вправ і ви можете ухилитися, парирувати, стрибати, сальто, удар, стук, удар (або будь-які дії, які ви робити) швидше, ніж вони можуть рухатися. :)

+442
Kaye 27 черв. 2014 р., 06:49:27

Очікуйте Менше

Ви вивантажилися. Цього слід було очікувати. Не намагайся повернутися туди, де ви були всі відразу.

Джим Вендлер подає це так:

Гра підйому не 8-тижневого переслідування. Це не так довго, як ваш останній робить програма. Швидше, це прагнення до життя. Якщо ви це зрозумієте, тоді просувається повільно-не важливо. Насправді, це може бути гора впала з вашої спини. Тепер ви можете зосередитися на отриманні цих 5 зайвих кілограмів, а не 50.

Не турбуйтеся про те, як сильно ви можете запустити або що ви можете підняти сьогодні. Турбуватися про те, як ви будете виконувати наступний рік. План тренувань навколо.

Підступ

Брати ваш час і інтенсивність і скоротіть це в половині або більше. Зробити міні-версію старої рутини і почати робити це регулярно. Ведіть журнал тренувань і зверніть увагу на відстані, час, і як ви відчуваєте. Зосередитися на будучи послідовним, навіть якщо іноді ви не можете закінчити тренування, або ви не можете закінчити сет. У вас більше на вашій тарілці і жорсткіше графік тепер, що ти не в коледжі. Через шість місяців ви будете здивовані тим, скільки прогрес ви зробили.

Ви не можете підняти стільки, скільки ви звикли. Нормально. Найшвидший спосіб дістатися туди, де ви були, щоб зменшити вагу наполовину або на дві третини, і початок йде звідти. Додайте п'ять фунтів на кожному тренуванні, і якщо ви не можете закінчити набір, залиште його на двадцять у наступному тренуванні.

+411
AlisaNesterovich 24 лют. 2014 р., 02:47:09

Насправді, дієта-це велика тема, і "просто скорочення калорій", зменшуючи кількість їжі, яку ви їсте, не змінюючи свій раціон харчування, не necessairly роботи.

Як правильно схуднути, навіть серед фахівців немає єдиної думки. Підтримка нового ваги Хевен складніше.

Також, ви цілком конкретна мета - ви хочете, щоб кинути свій БФ% дуже низький (для чоловіків, АБС видимі близько 10%БФ, трохи більше, для жінок, але в рівній мірі важко досягти), а більшість досліджень зосереджено на людей, які страждають ожирінням.

Одна з теорій виявляє вуглеводів, як головного лиходія в битві з жиром, і прочитавши багато книг і статей на цю тему, я готовий сказати, що більшість з них має сенс.

В основному, високим вмістом вуглеводів і цукру робить ваші рівні інсуліну Спайк, і одна з ролей інсуліну викликає ваше тіло для зберігання жиру. Карбюратор рясний прийом їжі може підвищитися рівень цукру в крові до точки, де ви не можете використовувати все це в якості джерела енергії, і інсулін, що решта зберігається у вигляді жиру - наші glicogen магазинах обмежені, але ми можемо зберігати практично необмежену кількість жиру. Якщо у вашому раціоні на вуглеводи, ви навіть можете створити частковий інсуліну толерантності, що дозволить зберегти ваш інсулін дуже високий, просто щоб зберегти нормальний рівень цукру в крові.

Це відео швидко узагальнює роль інсуліну:

http://www.youtube.com/watch?v=mNYlIcXynwE

http://eatingacademy.com/start-here - це відмінний блозі повно статей. Я пропоную вам подорожувати навколо цього сайту - закінчуєш багато нових знань. Є чудові статті про кетогенної дієти, причинність дисбаланс споживання калорій і багато іншого. Автор-М. Д і йому вдалося отримати його шість АБС пакет, тому я вважаю його гідним читання. Особливо в цій статті: http://eatingacademy.com/nutrition/do-calories-matter вирішує проблему чому це важливо, що ми їмо і простий підрахунок калорій точно не найкращий шлях.

Просто сказати, Я в процесі схуднення сам, і близько 3-4 місяців я втратив більше 20 фунтів, і в основному зміни в моєму раціоні будуть різати на вуглеводи. Їм ще далеко від моєї мети БФ%, але я ще не закінчив :)

Тому, хоча я розумію, що ви любите пасту, то вам, напевно, краще залишити його, або, принаймні, стримуючим споживання. Якщо вам потрібно з'їсти такі вуглеводи, намагайтеся їсти невеликими порціями, навіть якщо частіше - менше викид інсуліну. Ж, намагатися прагнути до низьких glicemic індекс продуктів, приміром спробуйте використовувати повний isntead зерна звичайні макарони. Намагаюся виховувати себе на дієті важливо, оскільки тема досить обширна і складна, і проста "погано їжте менше і все буде добре" - ймовірно, не гарна ідея.

+383
Osta Vika 16 бер. 2019 р., 07:49:10

Хоча деякі дослідження були проведені на максимальну продуктивність спортсмена в залежності від часу доби - я ще не бачив дослідження, що б довести, що ніякої суттєвої різниці між занять в першій половині дня або в обід/вечір - якщо це те, що ти просиш. :)

Так для чого це коштує - я можу тільки відповісти на ваше запитання з психологічної точки зору...і скажу вам, що найкращий час для ваших тренувань буде в денний час, ви, швидше за все, насправді робити це. :)

Тому що можна знайти багато людей, які відчувають себе неймовірно напругою в 5 ранку на одній стороні спектра - чи ви можете знайти людей, які регулярно відвідують тренажерний зал в 8 вечора...так що з'ясувати, що працює краще для вас і дотримуйтеся його...

+376
morcillo 28 квіт. 2011 р., 04:22:35

Комплекси вправ є найбільш важливими.

Крім того,

Якщо втрата ваги є вашою метою, то дієта становить 50-70% від усього. Що ви їсте, коли, частоти, я їм перед сном? і т. д... Кардіо інші 30-50%. (Але ви повинні зробити це)

Якщо нарощування м'язової маси ваша мета, то тоді дієта становить 50-70% від усього. (див. вище) Екстремальні тренування-це інший 30-50%. (Але ви повинні зробити це) Не нехтуйте важливість їжі. Комплекси вправ є найбільш важливими. Не витрачайте свій час на виділення більш дрібних м'язів. (Тобто біцепси, АБС, і т. д..) Якщо ви вже робите більше рухів суміш. (Жим лежачи, присідання, для жиму від плечей, тяга вгору/тяга вниз, тяга) ці вправи є найбільш важливими для масового будівництва.

Я просто хотіла додати, ви говорите, що ви робите 1 інтенсивний набір у вправі. Якщо так не забувайте про розминку широко. (Можливо, ті ж набори з низькою вагою)

+344
ServeR00T 6 лют. 2016 р., 20:51:42

Немає нічого магічного в ГНЦ мас гейнер, або Gainer маси людей.

Погляньте на список інгредієнтів: мальтодекстрин, масою ХХХ білкова суміш (концентрат сироваткового протеїну, ізолят соєвого білка), какао (обробка лугом), натуральні та штучні ароматизатори, тригліцериди із середньою ланцюгом, лецитин, сіль, ацесульфам калію, сукралоза.

Отже, для того, це простий вуглевод, білок, ароматизатори, і штучні підсолоджувачі. Єдина причина, по якій маси гейнер добавки існують, що деяким людям легше споживати калорій в рідкій формі, а не як реальна їжа.

Якщо ви хочете набрати вагу і знайти, що масове отримання струсити допомагає вам у досягненні ваших цілей у харчуванні, а потім піти далі і використовувати його. Але якщо ви віддаєте перевагу, щоб отримати ваші вуглеводів і білків з інших джерел, що теж добре.

На особистій ноті, я адвокат отримує вуглеводи з цільних зерен, а не мальтодекстрин, але, принаймні, у короткостроковій перспективі, швидше за все, немає і шкоди.

+319
AnnaGamova 23 лист. 2015 р., 23:53:52

Я займаюся сила регулярно тренуватися протягом декількох років, і я можу ясно бачити переваги. Однак, мені цікаво, що якщо я перестану? Якщо я повністю припинити силові тренування протягом одного року, або п'ять років, або через десять років, мій досвід силових тренувань досі приносить мені користь у якому сенсі? Іншими словами, після припинення тренування протягом досить тривалий час, є суттєва різниця між моїм тілом і тим, хто ніколи не робив які-небудь силові тренування?

+231
mlcross 19 лип. 2012 р., 03:36:56

Нічого в їжі допоможе вам схуднути, якщо ви не їсте багато.

Якщо ви не їсте нічого, крім тієї каші, оскільки за найскромнішими підрахунками 0,5 грама білка на кілограм ваги тіла на добу, необхідних для підтримки м'язів в 150 фунтів людини потрібно 75 грам протеїну. Щоб отримати від каші, яку ви повинні з'їсти 892 грамів каші - майже 2 1/2 пакетів.

Це також дасть вам 700 грамів вуглеводів, 153 грам цукру і 3321 калорій.

Це те, що потрібно для життя людини - активний чоловік потребують більшої кількості білка, так що доведеться з'їсти більше.

Ви отримаєте жир.

+154
Artem Aleksandrovich 28 груд. 2018 р., 21:30:25

Я не маю ніякої труднощі нахил таза в сидячому або стоячому положенні, або в чверть присідання, коли моє тіло знаходиться у вертикальному положенні. Коли моя верхня частина тіла нахилена вперед на 30 градусів, однак, керлінг куприк вперед для нахилу задньої таза приводить до знайомої тремтіння, що я визнаю як ознака погано скоординованого групи м'язів. Зовсім інший м'язи взяти на себе в цій позиції, або спинного монтажників потягнути таз при передньому напрямку нахилу і не дуже добре розслабитися?

Я не думаю, що це проблема з гнучкістю кульшових суглобів, моєї шарнір стегна нормально.

+146
Azke 1 вер. 2017 р., 19:05:10

Я Weightlifting на деякий час, але мої м'язи не зростали так сильно, як хотілося б.

Мій план тренування складаються з щоденного світу з важкої атлетики та кардіо тренувань. А моя дієта-це традиційна індійська дієта.

Але до цих пір у мене не розвинені м'язи на всіх.

+129
Nay Lynn 21 лип. 2015 р., 01:41:18

Оскільки G_H вже дав досить докладну відповідь, я буду тримати його коротким. Якщо він отримає травму, що тебе турбує, я б порадив почати з дуже простий і основні вправи, такі як віджимання, вага тіла Присідання, Віджимання на брусах, підтягування, chinup. Причина, яка є, це набагато складніше поранитися, з вашого власного ваги, якщо у вас є кілька досить форма. Вони, в поєднанні з профіцитом калорій, що містять достатню кількість білка (мінімум близько 1г/кг маси тіла), достатньо для того, щоб "підготувати" тіло цієї людини для більш напружених тренувань, щоб прийти.

+78
Arnold Robbins 6 вер. 2019 р., 07:45:47

Коли я виконайте звичайні мої фітнес розтяжка після тренування, я сильно відчуваю вкорочення нижньої частини моєї спини, м'язи, до точки, де я є незаперечна провислая спина після тренування.

Я не знаю англійська назва вправи для нижньої частини спини, але в основному я лежу на платформі, нахиленої під кутом приблизно 45°, нахиліть тулуб вниз, поки кут нахилу тулуба, ноги на 90° або трохи менше, і знову вгору. Я (як радили) 15 повторень, 3 сети, що навряд чи здійснимо для мене.

Я концентруюся на моєму попереку при розтяжці після тренування, робити речі, яких я бачила в йозі або пілатесу, але я ще сильніше провислая спина після тренування (або принаймні так здається).

Чому це так? Будь-які поради, щоб уникнути довгострокових проблем?

відредаговані, щоб додати/уточнити: Моє суб'єктивне відчуття, що скорочуються м'язи попереку (і немає відчуття, що сильно з іншого м'язи) і я бачу, що це впливає на мою поставу.

+54
Kad 4 лип. 2016 р., 00:45:20

Тільки що завершив піст і втратив близько 6 кг, зараз мій м'язи живота будуть відмінно видно.

Зараз я хочу набрати ще більше вага, але тільки м'язової маси, тому що я хочу зберегти мої вісім кубиків, що мені робити, що робить дієту мудрим?

+32
jml 25 черв. 2010 р., 07:04:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil