Модифіковані підтягування, коли планка занадто низька

Я хотів би бути набагато краще підтягування. Я можу тільки навряд чи два рази поспіль - на досить високу планку.

Біда в тому, що я досить високий, що майже у всіх тренажерних залах, я можу дістатися до турніків з мої ноги на землі мої плечі займаються і тягнуть вниз, і мої руки злегка зігнуті. Це означає, що я не можу почати з мертвої повісити з моєї ноги прямо, як рекомендовано у відповіді на це питання. Замість цього, я повинен або:

 1. Зігніть коліна так, щоб підошви ніг були повернені назад.

 2. Як вище, але з мої коліна ще зігнуті, щоб підошви дивилися вгору.

 3. Согнитесь в талії, з ногами прямо попереду - в кінці кінців, рухається в сторону підтягування у сидячому положенні з ногами від Землі.

 4. Сидіти в тому, що моя дочка назвала б "хрест-навхрест пюре" моди.

 5. Тримайся з дуже широким хватом.

 6. Що ще?

Ні один з цих підходів здається легше, ніж іншим - вони всі почуваю себе страшенно ніяково, і у мене є важкий час навіть одного підтягування, коли планка занадто низька (знову ж - більшість барів)

Питання: Як я повинен змінити моє становище ноги при роботі на турніку, що є надто низьким для правильного мертвих вішати?

Питання:

Де наші ноги, коли ми робимо підтягування або підтягування?

Яка оптимальна висота для моїх підтягнути бар.

Рухається вперед ногами на підтягування погані речі?

+960
user1985 5 черв. 2010 р., 19:59:32
28 відповідей

Питання: чи Повинен я тренування (художня гімнастика) після нічної зміни?

Графік роботи: 4 дні в тиждень по 10 годин в зміну, з вівторка по п'ятницю. Вихідні і понеділок вихідний.

Яку роботу я роблю: я працюю в офісі.

Режим роботи тут є проблема: я встаю о 1:30 ранку. В 2 години ночі, я виходжу, щоб дістатися, щоб бути в офісі в 3 години ночі. Я закінчую роботу в 1 і я вдома в 2:30 вечора.

Рішення: я слухаю своє тіло, і тренування, коли я відчуваю, що я можу. Але в перший день роботи я почуваю себе добре і сповнений енергії, і після я відчуваю себе все більш і більш втомленим кожен день.

Моя їжа інфо і тіла фізики: я в основному їм фаст-фуд (гамбургери, свинина, курка-гриль і т. д..тому що нічна зміна) я 182см у висоту 25 років навколо 95kilo (не жир)

Попередні тренажерний зал досвід: ходив в тренажерний зал 2 року, 5 днів в тиждень. Після 6 місяців активного річної перерви в 8 місяців активно, потім кілька місяців перерву і так далі.

+952
petroslamb 03 февр. '09 в 4:24

У вас є великі (60+ літрів) рюкзак? Якщо так, то заливати в нього воду (або краще: пісок) пляшки і може сягати близько 70-100 кг ваги. Поклади на спину і робити присідання, випади і інші вправи для ніг.

Обважнювачі не дають вам сильні ноги, вони занадто легкі.

+947
heathcliffbars 20 груд. 2014 р., 21:51:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вправи, в загальному, забезпечує зняття стресу, тому що це збільшує мозок хімічних речовин (нейромедіаторів), звані ендорфіни. Ендорфіни-це "хорошого" хімічних речовин, які підвищують ваше почуття благополуччя. З тривогою і депресією Асоціації Америки показує, що

“Вчені з'ясували, що регулярне участь в аеробних вправ було показано, що зниження рівня напруженості, підйому і стабілізувати настрій, поліпшити сон і підвищити самооцінку. Близько п'яти хвилин аеробних вправ може почати стимулювати анти-тривога ефекти. “

Однак, це не означає, що аеробні вправи є єдиним способом для зняття стресу. Знову ж таки, з Асоціацією,

“Психологи вивчають, як фізичні вправи знімають почуття тривоги і депресії припускають, що в 10 хвилинах ходьби, може бути так само добре, як і в 45 хвилинах тренування. Деякі дослідження показують, що вправи можуть швидко працювати, щоб підняти пригнічений настрій багатьох людей. Хоча ефекти можуть бути тимчасовими, вони демонструють, що швидка ходьба або інше просте дію доставити кілька годин полегшення, схожими на аспірин для головний біль. “

І, поки там не з'являються певні рекомендації по видах фізичних вправ або тривалість, ключовим моментом є, щоб зробити деякі форми фізичних вправ, які будуть стимулювати викид ендорфінів. У деяких людей, вправа дає короткочасне полегшення від стресу, в той час як в інших, вона не впливає на всіх. У будь-якому разі, працювати має більш довгострокові вигоди, ніж просто зняття стресу і повинні бути частиною будь-якого здорового способу життя.

+945
Tamri Mesfin 30 вер. 2010 р., 18:39:57

Коли ви збільшуєте свої силові тренування, у вас є більше вимог про стягнення. Відновлення включає в себе наступне:

 • Сон (номер інструменту відновлення 1)
 • Харчування (інструмент відновлення числа 2)
 • Myofacial випуску/розтяжка
 • Легким рухом, щоб отримати кров тече

Оскільки ви кажете, що ви як і раніше втомленим, після того як ви отримуєте 8 годин сну, Існує кілька можливостей:

 1. Сон спокійний. Це може бути втома, запобігаючи хороший спокійний сон, або інших зовнішніх стресових факторів.
 2. Ви повинні змінити своє харчування. Зі збільшенням попиту на ваше тіло прийшло зрослий попит на сировину (тобто їжа), щоб відновити ваші м'язи в більш сильну сутність. Вам може знадобитися збільшити вашу їжу, або, принаймні, деякі частини його. Якщо ви не приймаєте полівітаміни, то може бути варто і починати.
 3. Ви, можливо, повинні змінити свій підхід до навчання. Якщо навчання підштовхуючи все далі і далі в дефіцит втоми, потрібно будувати в декілька варіантів відновлення.
 4. Не охолонути після тренування. 5 хвилин ходьби на легкий темп, щоб збити пульс і кров не тече більше кисню може допомогти очистити від втоми.

Ймовірно у вас є більш ніж одна з цих речей на роботі одночасно. 8 годин сну-це хороша відправна точка. Ви також можете збільшити харчування небагато-тільки будьте обережні, щоб внести невеликі зміни в той час тут. По всій імовірності, вам буде потрібно три види тренувальних днів:

 • Об'єм: це де ви використовуєте помірний вага (75-85%) для більш комплектів. 3-5 наборів 6-15 повторень.
 • Швидкість: це де ви використовуєте легка вага (60-70%) протягом ряду коротких наборів намагаючись зберегти швидкість свого руху як можна швидше.
 • Важкий: це де ви піднімаєте на 90% діапазон 3-4 комплектів з 2-3 повторень.

Денний обсяг буде жорстким, щоб оговтатися від, але де ви реально побудувати фундамент міцності. Швидкість роботи-це активний день відновлення, так що ви будете робити, як багато наборів з 2-3 повторень, як ви можете, зберігаючи при цьому планку швидкості те ж саме. Як тільки швидкість бар уповільнює вас зупинити. Важкого дня, де ви отримаєте, щоб перевірити свої сили трохи, і звикнути до більш важких ваг.

Цей загальний підхід дозволяє відновити краще від тренування з часом і дійсно допомагає вам прогресувати в силі в стійкому темпі. Якщо ви розподіліть роботу так, що у вас є три основних вправи, протягом одного тижня ваш обсяг, швидкість, і важкі дні на різних основних вправ.

+707
Babak Darmanzadeh 1 лист. 2014 р., 13:16:39

Травми плеча-одна з найбільш важких травм, щоб подолати. Вони прямо там з коліна і шиї.

Моя рекомендація для вас, щоб зупинити всі силові вправи, які задіють відразу плече. Можливості для спільного відпочинку, принаймні місяць, перш ніж повернутися до використання ваги і почати повільно. Низький вага, низьке число повторень. У той же час, ви можете зробити деякі легкі плаванням і стретчингом дозволяють кисню і поживних речовин, щоб живити м'язи і суглоби і допоможе його зцілити.

Якщо після цього місяць відпочинку у вас ще є питання і не показують ніякого прогресу, я пропоную відвідати фізіотерапевта, який спеціалізується на плечі.

Остання річ ви хочете це або серйозна травма плеча, яка потребує хірургічного втручання і як мінімум рік на відновлення.

+683
user147099 30 бер. 2017 р., 21:56:53

Протягом 10 днів, місяця посту мусульман почнеться ( місяць Рамадан). У цей місяць мусульмани постять цілий день не їсти і не пити з ранку до заходу сонця). Тому в такому випадку, що є кращим способом, щоб зберегти м'язи ?

Я зробив деякі пошуку в попередні питання, де дискусія була про те, як зберегти м'язи під час схуднення. Ідея в тому, щоб з'їсти досить protien ( 1,5 х вага тіла в кг), продовжуйте працювати, і калорії в < калорій з.

Повинні бути деякі речі, схожі на випадок голодування ? Тим більше, що основні страви будуть на вечерю після заходу сонця.

Примітка: жити в країні, де сонце сходить в 6:30 ранку, а захід в 10:00 вечора, це буде коштувати близько 16 годин голодування.

Спасибі за будь-які пропозиції, статті, довідник, або відповідь про предмет.

+667
Glenn McGee 1 серп. 2011 р., 13:13:07

Кращий спосіб підготуватися до реальної життєвої ситуації-навчати однаково, принаймні, в основному. Тому, у вашому конкретному випадку, ви повинні почати підйом по сходах. Вам не доведеться лізти ту ж суму, що буде в конкурсі, але починайте поступово і працювати ваш шлях вгору. Так як це конкурс

1) витривалість 2) Сила 3) Швидкість

Тому вам слід тренувати ті аспекти, у такому порядку. Я кажу, що замовлення, тому що ви не можете закінчити, якщо у вас не вистачає витривалості або сили, неважливо, скільки часу це займе, і сила нічого не означає, якщо ви 'перевищено' на другий рейс.

Поїзд первинний м'язів

Це включає в себе сходження фактичне сходах, а також степпере в тренажерному залі. Враховуючи вибір актуальних сходи-ваш кращий варіант, так як вони безпосередньо відносяться до того, що потрібно для участі в конкурсі. Одна або дві драбини не дуже актуально на даний момент, тому що ви будете з упором на кардіо, ноги і сідниці, і це буде податок на ти :-). Зміст цього розділу навчання є отримання первинних м'язи готові до конкуренції, щоб переконатися, що вони фізично готові до шляху, і вони будуть знати, чого очікувати.

Поїзд вторинному м'язів

Середня м'язи іноді забувають, на жаль, але це дасть вам невелику перевагу проти інших конкурентів, які не навчати їх. Часто називають підтримку м'язів, ці м'язи, які допомагають функції основних м'язів. Подумайте, як лава робіт (в першу чергу)груди і трицепс, а по-друге працює плечі і пастки. Другорядні м'язи у вашому випадку може бути АБС, телят і навіть плечі ... якщо ви відкидаєте руки назад і вперед, коли ви крок.

Нижній рядку, що ви повинні побачити невеликий для гідної поліпшень при навчанні при роботі цих м'язів за початкову підготовку. Це не обов'язково повинні бути супер-інтенсивні або важких тренувань, легкий вага високого-реп тренування відмінно, це витривалість навчання, яке є точно, що ви хочете.


Зауваж, я не кажу про швидкісної витривалості і силових тренувань. Є інформація на сайті про навчання в цьому моді, але коротко:

Витривалість навчання передбачає в основному низької інтенсивності та великої тривалості. Для вашого конкретного додатка, запустити по сходах і завершення вашої мети.

Сила -- простіше кажучи -- це пряма протилежність витривалість. Це висока інтенсивність короткий термін. Є деякі злиття областей між силою та витривалістю, де ви працювали б обидва, але це виходить за рамки тут. Для вашого додатки, це де ти вибереш розмірі сходах потрібно піднятися на один раз. На одній крайнощі, ви могли б стрибати по сходах за 6-10 разів (або скільки довжини кроку дозволяє), але термін буде дуже коротким. З іншого боку, ви могли б дотримуватися однієї сходах на час. Вам доведеться знайти свій власний солодкий пляма, але як ви дізналися, витривалість-це ключ, тому міцність повинна бути запізнілою думкою.

Швидкість -- 'Nuff сказав.

Сподіваюся, це допоможе майбутнім відвідувачам, а також тренування в наступний раз.

+627
faztp12 26 бер. 2018 р., 06:22:42

Схоже, одним з переваг змішувати такі речі, як цибуля, морква, огірки і т. д. все супер "корисні" смузі полягає в тому, що смузі може містити величезну кількість вітамінів і мінералів. Це було б не менш здорово, мульти вітамін таблетки?

+621
Michael Dewan 25 січ. 2014 р., 15:21:46

Я думаю про те, жонглювання важкими кулями, як частина моєї звичайної тренування. Може часте вплив жонглювання м'ячі до 1 кг кожен другий день болять м'язи або сухожилля? Припустимо, що я гарна і не упустити кульки на ногах.

+599
Anatidaus 2 черв. 2019 р., 15:27:10

Гнучкість навчання змушує футболістів менш сприйнятливим до травм , ось це звіт з тест виконується на стрілецької підготовки. Якщо ваша дисципліна про підривних рухів, короткі, швидко бігає - думати про гнучкості, як рішення межі травм. Інше джерело - абстрактний, з великою кількістю посилань доступний безкоштовно.

Інший момент помітив Майкл С. є обмежений діапазон руху. Коли вправи виконуються на межі - влада йде вниз, також правильна постава може бути порушена. Що може призвести до травми.

Я не можу підтвердити, що він має значний вплив на загальний харчування. Він може обмежити травми, це може зробити мій рухається від країв діапазону руху, але це все. З іншого боку - він робить все для стабілізації м'язів працює. Якщо вони були не використовується, то це може бути проблемою. Так що на початку розтягування - очікувати значного падіння поднимаемого ваги.

Окрема тема-Як розтягнути:

 1. Статичний розтяг. Особливе положення займають якийсь час - довше, ніж за хвилину. З мого особистого досвіду - це повинно бути зроблено на окремій тренуванні. Займаємося в звичайному режимі не дає достатнього навантаження на м'язи, статичний розтяг після, що може подвоїти болючість, відновлення.

 2. Динамічний стретчинг. Іноді використовується в якості попередньої тренування. Швидкі рухи, використовується для обігріву тіла, активізують нервову систему, трохи високий кров'яний тиск. Я не пам'ятаю точний джерело, але для спринтерів це було тільки вигідно розтягування з точки зору швидкості. Коли вони посуд попросили зробити повного розтягування до тренування все пішло не так.

 3. Ролики / мобільність. Замість розтяжки, пристрої використовуються для друку окремих пунктів/частин м'язів. Щоб розслабитися, зняти напругу. Будівництво для мене - після тренування. Що може бути використаний в якості попереднього тренування, а також. Замість того, щоб повільно 20 ходів до 10 набагато швидше.

 4. Балістичний стретчинг. Старі шкільні вправи. Час від часу я бачу бігунів роблять це. Іноді люди проти цього, деяким подобається. Якщо хтось може прислухатися до тіла - варто спробувати. Побачив це, і вирішив спробувати - дуже добре, щоб відкрити стегна. Я роблю це час від часу, коли тренувати верх тіла. Так що це єдина вправа, що стосується стегна, ну може крім бігу.

Як дуже ремарка - мені потрібно зібрати всі джерела... повертаючись до них досить проблематично. Шкода.

+538
Pramod Patley Patley 7 лют. 2019 р., 22:31:28

Зміцнення і нарощування м'язів вимагає оптимально м'язи повинні бути розтягнуті проти опору потім за контрактом. Тоді чому це група округлити поперек,не варто його зміцнення хребта монтажників?

Думаю, гантелей боку Бенц, вони безпечні і добре для квадратна lumborum ,ніколи не чув, щоб хто-небудь постраждав з ними, то чому це погано вигин хребта вперед?

+525
kim philby 8 вер. 2018 р., 19:56:24

В залежності від того, скільки ваша хода, вам буде потрібно велика підтримка. Якщо тільки незначні, а ви зазвичай ходите, то у вас немає ніяких серйозних турбот, але якщо ви відчуваєте дискомфорт або вас бігати часто, то вам необхідно купувати взуття спеціально для вашої ході. Насправді у мене така ж проблема з легким алюром, і я часто бігають і теж спринт. Я рекомендую Адідас Супер Нова, якщо ви бігаєте, і Адідас ф50 2 (біг) Якщо ви спринт. поряд з цим, використовувати устілки Спенко. У них є різні рішення від гелю для тонких устілок. Я сподіваюся, що це вирішує питання, гарного і здорового дня! і продовжувати працювати ;)

+525
Valente Err 2 серп. 2017 р., 22:12:45

У заключній фантазії VII Спартакіади Зак і клауд, здається, має на увазі, що присідання роблять вони це як кінцева форма вправ з Зак стверджує, що це дійсно єдина вправа, яке він робить (ofcause крім всю роботу він робить на місії для солдата).

Мені цікаво, якщо в реальному житті те, що їх вплив вправ насправді чинить на організм

Криза ядро Остання фантазія VII (самозахоплення міні-гра в 7:15)

+522
Felisa Torres Hinojosa 25 лют. 2017 р., 12:41:08

Це питання є надто розпливчастим. Як часто ви тренуєтеся? Ви займаєтеся іншими видами спорту? Як твоє одужання? Наскільки інтенсивними будуть тренування?

Якщо ви виявите, що ви можете покласти деяку додаткову роботу в будь-якій частині тренування ви вже робите для цього бойового мистецтва буде хорошим. Працюйте над технікою, кардіо, міцність кузова та ін. Просто переконайтеся, що ви дозволяєте ваше тіло досить "вимкнути" час, щоб відновитися.

+496
sysadmin1138 21 вер. 2011 р., 10:14:14

Я поняття не маю, скільки калорій їм судилося бути їжі в день, щоб схуднути... Деякі калькулятори скажи мені, мій мейнтенс становить близько 1400 1600, а деякі навіть 2200!

Я жінка, 141 фунтів (63 кг), 168см високий, 19 років. Було тільки підніматися на 2-3 місяці, так що проблема вже близько 5кг м'язової причини. (якщо це допоможе вам визначити свій склад тіла)

Мета: схуднути, набрати м'язову

Regimine: кардіо і підніміть вага, близько 4 разів на тиждень, але були розхитування геть так різко, як я боюся, що буде просто роз'їдати мої м'язи, працюючи з ними так важко і не годуйте їх достатньо?

Дієта: в основному хліб, протеїнові коктейлі, тунець, йогурт, вага Watcher lasagnes і т. д. Іноді смузі в день. Близько 1500 кал.

Я одержую достатню кількість білка і спати

Може хто-небудь сказати мені мейнтенс в тренувальні дні і не тренувальні дні? Як не навчання було б близько 1300? і дні тренувань 1600? хіба це правильно?

+481
RailTracer 9 серп. 2019 р., 17:36:52

Я не розумію формулу калорій на основі серцевого ритму. Згідно з ним, людина з меншою вагою, робить те ж вправу за той же проміжок часу буде спалювати менше калорій, ніж людина з великою вагою. Це звучить парадоксально, як можна було б припустити, що більше енергії потрібно, щоб перемістити велику масу. Я упускаю щось з цих формул?

+420
pkuderov 2 трав. 2012 р., 09:34:14

Замість того, щоб дізнатися досконалу форму для всіх вправ, в той же час (ймовірно, виснажуючи себе в процесі), як про

Навчання в ідеальну форму за пару вправ і повторювати це, поки ви можете, природно, виконувати їх без надмірного мислення.

Або

Навчання основною формою для кожної вправи і повторювати їх. Після того, як ви можете, природно, виконувати їх, тоді ви працюєте над вдосконаленням рухів.

Це дозволяє підтримувати потік з невеликими перервами і, що більш важливо, зробити це весело достатньо, щоб продовжити.

Адже, якщо ви надірветеся, намагаючись отримати ідеальну форму, ви могли б у кінцевому підсумку вийти з програми у відчай.

Не можна бути ворогом хорошого.

Як довго, як ви тримаєте на нього, ви будете отримувати краще, і ваша форма буде вдосконалюватися. Послідовність є ключовим!

Удачі.

+411
Jason Dagit 5 груд. 2019 р., 12:30:40

Відмова від відповідальності: я працюю в компанії, яка робить тиск на пластини, які дозволяють аналізувати бігу (з або без взуття). Я проводив дослідження у спеціалізованих магазина взуття і мій батько є виробником ортопедичного взуття. Коротше кажучи, моя думка досить упереджене, але аж ніяк не науково доведено.

Під час програми md5sum імена деяких великих правил, вони застосовуються до кожної пари взуття і не допоможуть вам визначити, який тип взуття ви шукаєте.

Перший коротку записку: "Адідас" провів дослідження ще в 1987 році і виявили, що більшість травм виходити від:

Травми, спричинені навчання:

 • Неправильна інтенсивність навчання: 12%
 • Занадто швидкого збільшення інтенсивності: 9%
 • Дещо інші: 9%

Травми, спричинені туфлі:

 • Погане якість взуття: 17%
 • Носіть взуття занадто довго: 11%
 • Неправильний вид взуття: 44%

Як бачите, вибирати правильний вид взуття, це дуже важливо! Так як ми вибираємо один?

Dissection of a Saucony shoe

Коли ви препарувати взуття, вона складається з двох основних компонентів:

 • верхній, який сітки, шкіри або синтетичного матеріалу + на шнурки;
 • підошви взуття, яка може складатися з декількох шарів

Перший компонент складається однакові для майже кожної пари кросівок. У той час як останні, навколо якого вона зроблена, може чи не може відповідати вашої ноги (див. програми md5sum відповідь на деякі відмінні поради є), ви не знайдете великої різноманітності в межах певного бренду. Однак, слід зазначити, що це в основному актуально для біговій взуття. Навіть не розглядаю, які працюють на тих дешевше, аеробіка або теніс моделі, тому що ви будете падати в пастку Адідас знайшли раніше.

Інший компонент, який є підошва взуття. Тепер, коли я кажу єдиним, я насправді маю на увазі все, що нижче ваших ніг, коли ви знаходитесь усередині взуття. Намагаюся обговорити всі біти і шматки, які складають його сильно залежить від марки і дизайн-відділу.

Коли обмежує вибір До працює на витривалість і крім любитель взуття, які призначені для слід біг або біг на доріжці. Ви залишаєтеся з підошви взуття, який виконує кілька функцій:

 • пропонуємо стабільність і контроль руху,
 • шок поглинання і/або скорочення,
 • захист від підземної і зловживання/процідити,
 • комфорт,
 • підвищення вашої продуктивності

Амортизація визначається, головним чином, вага вашого тіла, а не від типу взуття. Коли ти легше, ви можете піти з наявністю більш "м'який" (як у більш низьких значень твердості по Шору) підошви, ніж коли ти важче. Коли я кажу амортизація, не відразу думаю: Nike повітря! тому що більшість поглинання відбувається від розминає свої суглоби, а не тисне на підошву.

Є кілька спеціальних функцій для управління рухом, хоча можна сміливо припустити, що якщо у вас є деякі серйозні захворювання, ви, ймовірно, не потрібні ніякі екстремальні моделі. З крайності, я маю на увазі взуття з великим кутом на п'яті або інші прийоми:

enter image description here

Якщо ти "нормальний", ви потрапляєте в одну з трьох груп: тих, хто пальцевої занадто багато, тих, хто управляє нейтральних, тих, хто не досить пальцевої (або супинат). Не плутайте це для інших трьох типів називають: квартира, нормальний арочні і високий підйом ноги. Ненавиджу розірвати його до них, але так як туфлі у всіх однакові форми на внутрішній стороні, вони, звичайно, не пристосовані для арки! Ні, я кажу тут про біомеханіки:

enter image description here

Ці знімки відображають максимальний рух в цю тему голеностоп, що ваші кросівки намагається обмежити. Як не дивно, я майже не зустрічаємо взуття, яка допоможе проти вивертання (супінація), тому вибір зводиться до того: скільки пронація у вас є, починаючи від надлишкового до нормального?

Це зводиться до трьох основних видів взуття:

 • Важка підтримка взуття, впізнати їх можна за дуже прямий останній і арку зони або повністю заповнені, або підтримка є antipronation працює зі спини, доки м'яч черевика. Ви можете пізнати його сірий колір або, принаймні, використовуючи разюча відмінність кольору між внутрішньої (медіальної) і зовнішньої (бічний) стороні взуття.
 • Помірний анти-пронація взуття, найчастіше тільки підтримка antipronation в області п'яти. Знову ж таки, це видно по сірому кольору.
 • Нейтральна взуття, ці не мають ніяких особливостей для зниження пронації (дві інші моделі не вже).

Так звідки я знаю, який мені потрібен?

Ну один простий спосіб визначення це озираючись на свою історію:

 1. У тебе ніколи не було анти-пронація взуття і не отримав жодних травм? --> Вам нейтральна взуття
 2. Ви багато працюєте і на далекі відстані? Нейтральна взуття
 3. Ви не надмірна вага? --> Нейтральна взуття, якщо перемістити точку 3 застосовується. Якщо ні, більш стійка взуття
 4. Ви коли-небудь були якісь травми, пов'язані з пронація? Отримати більш стабільне взуття.

Якщо у вас надмірна вага, і у вас є історія пронація травм, то так, напевно, ви потребуєте важкої роду підтримку ви можете отримати. В більшості інших випадків, нейтральною взуття такого пристойної якості, що вам більше нічого не потрібно.

Так чи не є вибір взагалі?

Ну, та все бренди скажу вам, у них є всі необхідні технології, вбудовані в їх шкурі і з ними все в порядку. Але до нещастя для них, ця технологія також повинна відповідати вашій нозі. Коли ви берете 5 різних брендів, і ви починаєте тестувати їх на біговій доріжці, ви, ймовірно, в кінцевому підсумку доводиться вибирати між двома брендами, тому що інші 'не так' , і ви в кінцевому підсумку вибрали той, що з химерними квітами.

Що мені робити, якщо я хочу почати з бігу і не знають, що добре для мене?

Як правило, це залежить від багатьох речей, але будь-який хороший магазин повинен бути в змозі радити вам, виходячи з ваших умов. Яка ваша постава, вік, статура, рівень активності, загальний стан здоров'я, ваших цілей з бігу, тренувань і т. д...? Але в цілому, в більшості випадків хороший стабільний кросівок більш ніж достатньо. Коли у вас є хороша взуття, інші фактори від Адідас дослідження стають все більш важливими: занадто жорсткий, занадто жорсткий андеграунд, занадто довго, надто часто в короткий проміжок часу, викликає травм не важливо, яке взуття ви носите.

Будь-які останні слова?

Досвідчені бігуни, як правило, не згодні з моїми порадами, але це не обслуговували їх. Тому що якщо ти здатен працювати багато і дуже часто, є ймовірність, що природний відбір вирішив, що ти хороший бігун або ще Мати Природа б зупинити вас у ваших треків давно. Це означає, що треба надіти легкі туфлі або дурний взуття як підошва Vibram, тому що ви нехай ваше тіло робити ВСЮ роботу. Ось в основному, де підвищення продуктивності досягається: залишивши стільки взуття, щоб не потрапити у ваш шлях.

+386
Jack Brennan 23 бер. 2016 р., 13:11:59

Пояс можна носити тільки якщо у вас виникли питання, тримаючи спину плоскою. Використовуючи пояс весь час може зірвати ваші основні сили досить погано. Більшість ліфтерів використовувати ремінь на своїх великовагових вантажів для забезпечення стиснення. Для деяких, вони як ковдру безпеки, як наручний обгортання і обгортання коліна.

http://deadliftworkouts.com/choosing-the-best-deadlift-belt/

+384
carlos ecio ribeiro nascimento 24 бер. 2011 р., 14:38:49

Дослідження 2003 року Європейський орган з безпеки харчових продуктів виявили ніяких побічних ефектів до 1000 мг таурину на кілограм ваги тіла в день. (http://www.efsa.europa.eu/EFSA/efsa_locale-1178620753812_1211902328128.htm)

Питання: https://fitness.stackexchange.com/q/612/35

Редагувати: я припускаю, що ви вага 5 кг (11 фунтів).

+370
Casey Weed 22 черв. 2015 р., 11:03:07

Що вас турбує, є гіпонатріємія. По суті, умови для цього, ймовірно, не те, що ви робите. Наприклад:

 • Пити 2 галона води протягом 10-хвилинного періоду часу. Це важко зробити, і, чесно кажучи, навіть не здасться приємним.
 • В ході тренування високої інтенсивності, ви потієте занадто багато і не замінити електроліти перед укладанням на воді.

На жаль, симптоми гіпонатріємії схожі на сильне зневоднення. Найбезпечніший спосіб вирішити обидві ці проблеми після того як ви зробите тренування високої інтенсивності, щоб використовувати спортивний напій, який заповнює рівень електролітів (див. статтю). По суті, додаючи більше води в цьому стані розбавить ваш вже низький запас електролітів. Спортивний напій допоможе в будь-якому випадку.

Припускаючи, що ви не просто робили тренування високої інтенсивності, і ви просто пити воду протягом дня, ви, ймовірно, буде просто чудово. Майте на увазі, що 8 склянок на день-це мінімальна рекомендована денна норма. Особисто Я п'ю приблизно літр в день. За даними статті, посилання вище, я міг би піти до 1,6 літрів і все буде ОК. Я не знаю, як я б підійшла, але я міг.

Мій офіс має водяний фільтр, тому я повторно використовувати пляшки з водою і залийте його фільтрованою водою протягом усього робочого дня. Деякі люди просто не можуть пити холодну воду, і вони потребують кімнатній температурі. Заповнюючи пляшку води дозволяє отримувати воду зручний для вас час і випити протягом дня. Я вранці 1,5 літра, а ще 1,5 л в день (після обіду). У мене є ще багаторазові пляшки з водою, що є .5л і я потягувати, що протягом всієї моєї тренування. Я, як правило, працюють через два між важкої атлетики та кардіо роботи. До того часу, я встановив для своїх повсякденних потреб.

Також майте на увазі, що коли люди рекомендують 8 склянок на день, вони говорять про 8oz скляна (або .25л). Ось тільки 2 л в день.

+349
PatriciaRN 22 січ. 2016 р., 01:33:12

Ні, я б порадив почитати гарні explanantions нижчевикладене про різних типах навчальних стилів для різних цілей.

На гіпертрофію: чому м'язові розмір не пропорційний силі?

OnStrength орієнтованого навчання (краще neronal ефективність) максимальна сила ака: Нейронна адаптація навчання і гіпертрофія навчання?

Якщо ви плануєте зробити це протягом більш тривалого періоду часу, ви могли бачити деяке зниження максимальної міцності продукції. В такому разі я б сказав, що ви повинні як мінімум провести два дні для покриття основних підйомників, як лава, мерці, присідання і накладні піднімати вище 85% від Макс ваги, щоб підтримувати свій рівень сили. Є протокол, що охоплює це: П. Х. А. Т http://www.directlyfitness.com/store/p-h-a-t-training-layne-nortons-workout-system/

що можна використовувати в якості прикладу Або може дати вам ідею. Сподіваюся, що допомагає

+344
Alain Lopez Garcia 25 трав. 2014 р., 01:12:14

Ну, схоже, у вас є ваша частка реалізації речі в порядку. Бігати і регулярно ходити в спортзал, це точно допомагає, Але ось ваша головна проблема:

Моя дієта не така вже й велика, я визнаю це. Я не контролюю порції.

Ви повинні принаймні знати, скільки порцій ви їсте, а також регулювати, скільки ви їсте (не обов'язково, що ви їсте) відповідно. Якщо ви можете змінити ваші звички, щоб правильно відображати досить близько, споживання калорій в день, щоб відповідати тому, що ти спалюєш або менше, ви можете втратити вагу. Очевидно, що це легше, коли ви уникнути поганих продуктів, але просто спостереження ваше загальне споживання / спалених калорій-це відмінний старт.

Використовуйте цей інструмент , щоб вирахувати, скільки калорій ваш організм спалює, щоб дізнатися, скільки ви повинні їсти.

Що стосується футболу / відчуваєте вам не вистачає сили, присвятити (як мінімум) один день в тиждень потрібно зробити просто ноги в тренажерному залі і дійсно попрацювати над ними.

У цій статті є трохи інформації по поліпшенню ваших сил для футболу. Поради тут все обертається навколо ідеї зворотного інжинірингу ваші цілі, і почавши з силою, щоб мати можливість потім використовувати цю силу, щоб отримати швидкість. Це цікаво читати, і ви повинні обов'язково перевірити його для кращого розуміння того, як поліпшити ваші ноги для футболу.

Мої власні поради для підготовки вашої ноги для міцності можна було б спробувати робити ваші вправи одна нога за один раз, і переконайтеся, що зробити досить високого ваги / повторень, щоб дійсно підштовхнути їх до їх потенціалу. Ноги, як правило, мають більше витривалості, ніж інші м'язи, так як вони постійно використовують протягом дня проти чого-то, як ваші груди, які не отримує майже стільки ж користі.

+274
YanEr 18 черв. 2011 р., 12:24:21

Тому я не ставлюся до гімнастики, але мого будинку є один. Все у мене є доступ до гантелі, які починаються в 10 і доходити до 50.

Як я можу збільшити мої тренування з цими гантелями? Я зробив деякі дослідження і спустити тренування з Bodybuilding.com і просто перетворити штангою вправа на гантелі їх еквівалент.

Наприклад, я роблю жим гантелей замість штанги лава для преса.

Проте я відчуваю, що там повинен бути кращий спосіб.

Які-небудь пропозиції?

+247
Toxicbits 2 бер. 2018 р., 06:13:32

Я плаваю вже 1,5 року і 4 рази в тиждень в середньому. У мене був період 6-7 тренувань в тиждень, а з весни я перейшла 2-3 тренування бігу нарешті, тому що це просто весело і, на жаль, я знайшов себе, щоб бути хворим плавання в кінці зими. Я любитель, не професійний плавець. Тому моя мета-бути потрібним і отримувати задоволення. Але я теж хочу поліпшити мій виступ, звичайно.

Мене попросили взяти участь в 500 м вільний стиль аматорському плаванні.

Проблема в тому, що я спринтер. Я дійсно дуже насолодитися швидкою швидкості і моя улюблена дистанція-50 і 100 метрів. І я б сказав, це причина, чому я люблю плавати. Відчути таке ж прекрасне почуття буквально різати воду на високій швидкості. Я використовую дуже часто короткі ласти або/та плавальний весла під час моєї тренування. Я просто внутрішньо любов 50-100 м лопнути потім деякий час відпочивати і робити ці проміжки часу знову і знову.

Я знаю, що робити, я знаю, як тренуватися. Моє питання скоріше психологічний.

Як змусити мій розум не спринті перших 100 м на дистанції 500 м і не повністю вибитися з сил, тому я не зміг закінчити гонку в гарний час?

Звичайно, я вмів плавати 500 метрів, але я знаходжу це дуже нудно, дуже повільно і я не можу насолодитися їм зараз з поточним набором розуму.

Як ви маєте справу з? Можна перемкнути свій розум і тіло комплект від спринтера на довгій гонці плавець?

+225
Gilles 20 бер. 2011 р., 03:43:01

Все залежить від ваших цілей. Взагалі кажучи спортсменами дивлячись, що вам сильніше зосередитися на кількох спільних (складних) рухів. Прикладами цього є жим, станова тяга та присідання. І люди шукають більш бодібілдинг стиль навчання буде включати в себе більше одного суглоба (ізолюючі) вправи.

Це не означає, що немає хреста, але якщо ви хочете високий рівень всебічної фізичної форми повинна включати обидва види вправ у вашому розпорядку.

Для вашого "переваги та недоліки" питання, що сприймається як вигідно для одного, не може бути перед іншими. Знову все повертається до того, як ви хочете тренуватися і/або які ваші цілі для навчання.

+177
JyriBlasphemer 18 лип. 2013 р., 13:03:13

Опір смуги може бути хороший спосіб зміцнити ваші м'язи, якщо ви не досить сильні, щоб підтримувати ваш вагу у вправі.

Міцність діапазону опору повинен дозволити вам мати можливість завершити рух. Якщо група дуже сильна, ви не можете бути в змозі завершити рух, як ви ближче до кінця серії. Якщо група не є достатньо сильним, ви, ймовірно, зламати.

Як правило, краще мати більше, ніж один рівень опору для розміщення різних верхніх і вправи тіла, які ви хочете зробити. Ви будете використовувати більш слабку групу для більш слабких груп м'язів. Коли ти виростаєш легше опір групи, перейти на більш важкі групи. А чим важче група стає занадто легко можна поєднувати стрічки для додаткового опору.

Смуги мають кольорове кодування для представлення різної ваги або опору. Вони часто місця з набором ваги, наприклад, 5-8# або 12-16#, щоб допомогти вам вирішити, в залежності від групи м'язів, на яке ви орієнтуєтеся. Знімні ручки та накладки дверей для вкладення корисні. (На нашому сайті є більш докладна інформація про рівні опору , якщо ви зацікавлені.)

Як @Шон припускає, якщо ви не знаєте, які рівні опору мають право на вас, спробуйте деякі в вашому місцевому магазині спортивних товарів. Знайти, які з них дають вам більше можливостей для вашого верхньої та нижньої частини тіла.

+111
rozklad 6 лист. 2018 р., 11:06:23

Є 2 ключових елемента для одержання гарного статури, дієти і тренування (як ми всі вже подумали). Обидва з яких мають бути зроблені правильно.

Дієта

Особисто я вважаю, що будь-які незвичайні дієти (деякі з яких ви згадали у своєму запитанні) практично марні, якщо не стежити за тим, скільки ти забірні. Ключем до гарної дієті, приблизно 500kcal менше, ніж ви спалюєте, тим самим змушуючи вас втрачати жир. Що одеситам ви їсте, коли і як часто не має значення. Хоча слід зазначити, щоб спробувати з'їсти здорову, очевидно.

Тренування

Для тренування, ви повинні отримати хороший workour рутини і план прогресу. Яку вагу ви можете впоратися зараз, визначає те, що ви хочете досягти, скажімо, місяць. Це число повинне бути ясно, до вас грубо. Вам для цього потрібно progressivly перевантажувати свої вправи. Якщо ви можете підняти одну пластину більше, ніж минулого тижня, здорово! Йти вперед і підняти. Якщо немає, принаймні спробувати зробити ще один респ. Потім ще два, і так далі.

+45
Felice Tilin 25 січ. 2019 р., 11:28:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil