Натрію - зменшити сіль від солоної їжі?

Як зменшити натрію з консервів?

Консерви, такі як тунець містять білок, але теж містять багато натрію.

Чи є розумний спосіб, щоб видалити натрій з їжі? Може бути, шляхом кип'ятіння або використовуючи якусь іншу техніку?

enter image description here

+920
Lisov2000 10 груд. 2014 р., 06:40:05
38 відповідей

Зазвичай я не в змозі дивитися на мій телефон, коли я працюю, так що я був цікаво, якщо є пульсометр, або монітор серцевого ритму і додаток комбінації, що буде, дайте мені знати, якщо я превышу пульс я призначити в реальному часі вібрувати або випускати звук.

+995
vikas112 03 февр. '09 в 4:24

Як правило, немає. Те, що я роблю все через підігріви так швидко, як я можу, не поспішаючи. Коли я закінчу з розминки роботі, я дозволяю собі невелику кількість відпочинку перед початком першого сету роботи.

Скільки відпочинку потрібно дійсно залежить від вас. Якщо у вас нежить, або працює на занадто мало сну, вам може знадобитися ще кілька секунд після завантаження бар. Іноді це просто питання того, скільки ваги ви працюєте до.

Коли справа доходить до підігріви:

 • Йти на дотик. Якщо ви відчуваєте себе свіжими, тільки харчування. Якщо ні, відпочинь трохи.
 • Дайте собі пару хвилин між останньою розминки і ваш перший набір робіт.

Коли справа доходить до допомоги, все залежить від ваших цілей. Зазвичай роботи по наданню допомоги меншу вагу і більший обсяг, і обмежувати періоди відпочинку дійсно можуть допомогти вам стати сильніше. Однак, я рекомендую брати стільки відпочинок, скільки вам потрібно для вашої роботи набори.

+934
Lisa Mcosker 1 січ. 2013 р., 07:51:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Що таке періодичне голодування?

Періодичне голодування-це режим харчування, який коливається між періодами голодування і прийому їжі. Насправді немає строгих правил щодо того, що ви повинні з'їсти, а зосереджується на тому, коли ви повинні з'їсти їх.

Піст існує для багатьох, багатьох, багатьох років. Стародавні мисливці/збирачі, як правило, постили між прийомами їжі (хоча і не по своїй волі), і таким чином це є оптимальним способом для тіла, щоб виконувати. Були дні, коли їжа була доступна, і інші дні, коли він не був доступний на всіх.

Найчастіше він використовується для схуднення в сучасних соціальних колах, так довго, як вам не компенсують це, з'їдаючи занадто багато під час ваших періодів прийому їжі.

Які деякі загальні цикли?

Загальні якщо циклів, як правило, пов'язані зі щоденною 16 годинний пост, або голодування протягом 24 годин двічі на тиждень.

Які деякі загальні методи?

Є багато різних способів , якщо; нижче наведені деякі з найбільш поширених.

 • У 16/8: ще називають Leangains протоколу; цей метод пропускає сніданок і обмежує вашу щоденну їжу строк до 8 годин (наприклад, 12-8 вечора). Ви потім швидко (не їдять) протягом 16 годин і повторити.
 • Поїсти-стоп-го: за допомогою цього методу, ти будеш голодувати за 24 години один або два рази в тиждень; як правило, з їжі, такі як сніданок, наступний сніданок.
 • В 5:2: у цей метод, ви тільки споживати 500-600 калорій на двох непослідовних днів в тиждень; ви потім нормально харчуватися весь тиждень.

Більшість людей знайти 16/8 спосіб найбільш технологічний і простий спосіб у цілому.

+918
Kristina Arnebrant 25 лют. 2010 р., 17:36:44

Розкажіть мені про ваші какашок. Якщо вони великі, а ви какашки більше, ніж один раз в день, ви їсте занадто багато.

Скільки калорій в день тобі? Розраховувати всі, в тому числі палички жуйки, кетчуп і солодкі напої. Якщо у вас є робота, де ви сидите на роботі і ви не приймаєте анаболічні стероїди, то вам слід обмежити загальне споживання калорій до 2000 - 2500.

Ваше тіло являє собою шкіряний мішок води з отвором в нижній частині. Якщо ви починаєте покласти багато там, що ви не використовуєте, буде більше тиску, щоб штовхати "речі" з дна. Якщо ви тримаєте покласти речі там, що сумка буде Вам великий і товстий.

Працювати 3 рази в тиждень-це не багато для 22 років. Ваше тіло досить молоді, що ви можете легко обробляти 6 разів на тиждень. Як довго ваші тренування? 30, 45 або 60 хвилин? Ви повинні бути в змозі виснажувати своє тіло збирається жорсткий і міцний протягом приблизно 45 хвилин або трохи більше.

І, від 20 до 30 хвилин кардіо в день, це не завадить вам набрати м'язову масу, але вона допоможе вам спалити жир.

+912
Thom Seddon 25 черв. 2016 р., 18:17:35

Як і інші відповідь підказує, що ідея "фінішер" - це просто для підвищення результативності тренування, розсовуючи м'язи більш повним провалом. Пам'ятайте, що нарощування м'язової маси-це про те, щоб ваш мозок дізнається, що ваших сил недостатньо, щоб впоратися з попитом, яку ви розміщуєте на ньому, тому він запускає зростання м'язів, так що в наступний раз, коли ви робите ті ж вимоги, ваше тіло справляється краще.

Уявіть, що ви робите рутинну повторень 3х10 в жимі лежачи. Збільшити вагу кожного набору, але все-таки вдасться виконати всі 10 повторень у кожному наборі. Ви можете або перейти на іншу вправу (нехай навіть різні групи м'язів) і все одно отримати хороші результати, але якщо ви змогли зробити ще 6 повторень, надаючи вам скинула вагу? Теорія полягає в тому, що ви зміцнюєте свій мозок думка, що він повинен зробити ваші м'язи адаптуватися, тому що ви додаєте зайві стреси, тож результати повинні бути трохи покращився. "Драбина" - це та ж ідея, але повторюється знову і знову із зменшеною вагою.

Є багато способів, щоб тренуватися, і, незважаючи на те, що Ви читаєте в інтернеті, немає абсолютно "правильний" шлях, щоб позайматися - всі люди різні, і те, що підходить деяким людям може не підійти іншим. Я, звичайно, не робити "будівельники" на кожному тренуванні, особливо якщо я відчуваю себе трохи втомився. Пам'ятайте, ризик ви можете перетренуватися, можливо, в результаті травми або принаймні зниження результатів, якщо ви не отримуєте достатньої відновлення і споживання поживних речовин.

Моя рекомендація буде, щоб дати їм спробувати на половину ваших щотижневих тренувань і подивитися, як ви відчуваєте. Якщо ви можете залишатися вільний травми і вони дають відчуття більше задоволення/ретельне потім тренування продовжувати робити їх. Просто пам'ятайте, що є межі того, як швидко ви можете набрати м'язову, і отримувати 100% від кожного тренування не є реальною можливістю, але, не отримавши 85% замість 70%, очевидно, допомагає і є багато способів досягнення цієї мети. "Будівельники" лише один з таких шляхів.

+906
Ambuj Mani Tripathi 14 жовт. 2016 р., 03:18:36

Якщо ви новачок у важкій атлетиці, і, наприклад, використовувати свою домінуючу руку багато у вашому повсякденному житті, але не вашої не домінантною, що насправді може бути нормальна річ. Однак, ми не можемо сказати, якщо це просто м'язовий дисбаланс, або чимось викликана якоюсь хворобою через інтернет і без відвідування лікаря.

Якщо це просто дисбаланс можна легко збалансувати, що з плином часу, наприклад, за допомогою тренування цих м'язів в односторонньому порядку, де неосновній стороні йде перша і домінуюча сторона виконує рівно стільки повторень, як неосновної боку робили раніше. У важких випадках м'язовий дисбаланс також можна зробити кілька наборів на більш слабкій стороні.

+864
Sylvie Ruest 10 черв. 2016 р., 11:28:23

Я займаюся розробкою програми для роботи і я не можу знайти точної формули для розрахунку спалюваних калорій під час бігу. Мені потрібні різні формули, грунтуючись на стать, вік, зріст, вага, відстань, час і так далі. Які-небудь точні формули буде великою підмогою для мене.

+828
Pensu 18 січ. 2013 р., 19:32:51

Я ходжу в тренажерний зал 2-3 роки тому. Але зараз я рідко ходжу, тому що після перерви я не можу робити будь-кардіо: через 7-15 хвилин на біговій доріжці, я отримую дуже втомився....Я пробував 5-6 разів [протягом року], але це завжди те ж саме.

Ваша проблема, що ви не даєте своєму організму шанс зробити краще кардіо. Один сеанс, коли вам набридне недостатньо. Ви повинні зробити це за один сеанс, потім повернутися в день або два пізніше і зробити це знову. Ніхто не може чекати, щоб бути хорошим в чомусь вони не роблять. (Це буває, але ті щасливі випадковості.) Ви не робите кардіо, так у тебе це погано виходить.

Спробуйте ходити в спортзал і займатися 15 хвилин кардіо, потім не важливо, як вона йде, повертаюся через два дні і роблю 15 хвилин знову. Повторіть цей процес, поки 15 хвилин не так вже й погано, то взагалі 20 хвилин, і так далі. Не чекайте, поки ваше тіло, щоб отримати хороше в кардіо, не працюючих в ній.

+827
Kirjain 13 серп. 2017 р., 10:15:50

Червоного м'яса, такі як стейк і лосось містить креатин і забезпечують природне джерело. Проте, велика частина креатину руйнується від спеки в результаті варіння м'яса.

При якій температурі руйнується креатин? Ви можете приготувати стейк медіум і ще є креатин, чи це мають бути рідкісні? Крім того, при приготуванні лосося, чи креатин бути знищені, якщо ви готуєте внутрішню температуру м'яса до 140f як рекомендовано?

Я дуже багато цікаво, наскільки практично це насправді зробити трохи додаткового креатину від вживання червоного м'яса. Посилання на джерела буде тільки вітатися.

+825
MGDC 16 січ. 2016 р., 08:14:01

Існує кілька способів гальма з ковзанами:

Хороший спосіб, щоб практикувати ці методи на ковзанах у повільному в помірному темпі, в декількох метрах від інтернату, а потім спробувати прорватися прямо перед ним. Гіршому випадку ви впадете на посадку і можна вхопитися, щоб зупинити падіння.

Присвоєння Yahoo відповіді для пошуку деяких відео

+822
Mario Guerrieri 19 черв. 2015 р., 07:42:56

Наносячи удари в повітря зазвичай називають бій з тінню, іноді ви бачите боксерів робити це перед дзеркалом. Мета бій з тінню-зонний і практикує техніку (якщо робити перед дзеркалом).

Бій з тінню під час роботи можуть мати три цілі, перша це може бути через ослаблення м'язів, які починають teghtening під час бігу, а другий-просто для кондиціонування і третя причина може просто тренується махати кулаками, рухаючись вперед.

+806
Jo Bro 4 квіт. 2016 р., 06:07:43

Якщо ви не народилися гнучкою, щоб почати з, ви не збираєтеся, щоб отримати будь-який новачок набуває гнучкість, гнучкість навчання повністю протилежна силових тренувань.

На силовий тренінг Ви можете отримати 20%-30% від загальної максимального прибутку приблизно на 1 рік гідну підготовку, а потім різко сповільнюється, поки не буде досягнутий генетичний межа, після 20-30 років.

Але коли справа доходить до гнучкості навчання, ви пройдете 1-2 років навчання, щоб стати гнучкою, але не бачу жодних результатів... після 2-3 років не пройшло, ви можете почати бачити деякі поліпшення, а потім він буде повільно зробити швидше, і, можливо, через 10-15 років ви зможете зробити повний розкол.

Це якщо ви не народилися гнучкою, щоб почати з, Тому що гнучкість становить 99,9% генетичної. Деякі люди народжуються з сильними суглобами, інші люди народжуються з гнучкі суглоби.

Чому це так?

Адже суглоби повинні повністю змінити їх анатомічний склад для вас, щоб збільшити вашу гнучкість якої йдуть роки і десятиліття, але для міцності все, що вам потрібно-це їжа і важких ваг.

Також важко робити кардіо/сили або навіть гіпертрофія тренування, коли ви не занадто гнучкий, коли суглоби дуже рухливі у вас більше шансів отримати травму при піднятті важких предметів.

+799
mindw0rk 4 серп. 2017 р., 04:20:54

Я ніколи не чув про це раніше, але я знайшов інші дослідження, щоб підтримати це. Це дослідження 2005 року показало, що оцет (і горіхи, Якщо ви зацікавлені) знижує гликемическую навантаження (тобто він сповільнює проникнення глюкози у вашій системі). Це інше дослідження 2005 відтворити ці дані, і з'ясувалося, що оцет також збільшує відчуття ситості.Це дослідження з 2009 року підтримує обидва цих висновків (поряд з аналогічними наслідками для кориці). У старшій дослідження зв'язку цих ефектів оцту з затримкою випорожнення шлунка (тобто їжа сидить у шлунку довше).

Схоже, що оцет сприяє зниженню ваги, зберігаючи вас ситими довше. Бо це знижує гликемическую навантаження, він, ймовірно, може допомогти знизити ризик пов'язаних з ожирінням захворювань, таких як діабет і хвороби серця.

+785
user306786 24 трав. 2010 р., 03:20:31

Блокування гантелі не стандартизовані, тому вага буде варіюватися від виробника до виробника. Це, як правило, буде близько 2,5 кг з ручкою, включаючи комірці для фіксації ваг, але бути впевненим, що вам дійсно потрібно, щоб покласти їх на кухонні ваги, камера масштабу, і т. д. і зважити їх.

+780
Marriott81 3 бер. 2010 р., 00:39:36

Силові вправи, тяжіючи до нижньої повторень і більшу вагу (більше або менше) єдине, що дозволить збільшити м'язову масу, або хоча б підтримувати його (в певних межах).

Я вважаю 40% жиру із будучи здоровими, якщо не помиляюся, в США 25-30%+ вважається ожирінням*. Якщо б це був я, я б зосередитися трохи більше на зниження, що замість того, (спеціально) для збільшення м'язової маси.

З іншого боку, які виховують м'язової маси дозволить збільшити метаболізм спокою, який допоможе довести рівень жиру в організмі вниз. Для мене, коротких замикань маси тіла вправи натисніть на солодкі плями між м'язової маси, метаболізму, ефективність, і ймовірність того, що я насправді буду тренуватися.

Розглянемо вагові та схеми обладнання pehlwani/кушти (पहलवानी/कुश्ती); я знаходжу їх неймовірно ефективними (якщо не трохи боляче, якщо я "втрачу Булава").

*Відзначаючи, що існують деякі суперечки про те, який "здоровий" відсоток жиру в організмі.

+760
sardar wada1 26 груд. 2011 р., 08:31:08

Гінекомастія

"Круглий Печ, що майже вказав" звучить як гінекомастія. На жаль, якщо операція-єдиний надійний спосіб лікування. Ви можете поговорити з лікарем, а конкретно ендокринолог, і подивитися, якщо вони будуть рекомендувати деякі типи гормонального лікування. Втрата жиру може допомогти, але якщо є значного розвитку залози, який не буде падати з зменшенням жиру.

enter image description here

Інші причини

Якщо у вас немає, то гінекомастія зменшити ваш жир і розвиваються м'язи будуть змінювати свою форму. Не зрозумійте мене неправильно, ви не можете змінити як фактичне м'язи виходить за рамки, що робить його більше/менше, але поєднання розвитку м'язів/жиру не дати йому інший вигляд.

+715
user3232323 19 бер. 2013 р., 04:43:28
Питання з приводу біцепса, який лежить на верхній частині руки між плечем і ліктем.
+648
ukaszek 8 лют. 2019 р., 23:10:07

Іншими словами, якщо я роблю свою каякінг табата тренування на М-Ж-Ф і про один або два в інші дні я займаюся управлінням Табата, це занадто велике навантаження на аеробних системи?

Я так не думаю. Ти тільки навантажують вашу систему протягом чотирьох хвилин, не так вже й багато навантаження на аеробну систему. Особисто я б більше хвилювався з приводу стресу, викликаного робиш спринт робота (ви будете бігти так швидко) три дні в тиждень. Спринти приголомшливий, але важко на тілі.

Варто відзначити, що Табата (хлопець) не приступили до розробки довгострокової програми, які допоможуть вам поступово покращувати. Якщо ви відчуєте, що ви набагато більше в царстві традиційної міцності і підготовляючи програми, які контрольованих параметрів, балансування навантаження (вправи) і сверхкомпенсация (приріст).

Або я повинен вважати Табата кожен день, як якщо б всі вони були такими ж, і лише три тижні незалежно від того, що я роблю? Чи, може, максимум на два Табата днів на тиждень для кожної групи м'язів?

Варто також відзначити, що в первинному дослідженні, що доктор Табата зробив, у нього висока інтенсивність робочої групи з чотирьох днів в тиждень, так що у нього спина до спини днів там.

Якщо у вас є потенціал для відновлення, я б реально дивитися на змішування в гирі або ваги силові тренування. Крім того, я додам їх днями ти робиш Табата. Робити класичний силовий тренінг + Табата (працює або байдарки) в ті ж дні.

Мені подобається мати повний днів відпочинку, і враховуючи, ваша робота, схоже, навіть у дні відпочинку ви все ще рухається навколо небагато (який великий).

+637
Efrain Papo Rodriguez 10 квіт. 2016 р., 02:22:48

enter image description here Я не міг знайти ніякої прямої інформації про те, що різниця між короткі/повний руху віджимання, але я зміг знайти (http://transformetrics.com/content/pushups-full-extension-or-limited-rangeзв'язку з тим, що вам держава, чим менший діапазон, тим більше ви можете зробити, або, щоб дати основна відмінність, короткі рухи, тим більше вам потрібно зробити, щоб досягти той же ефект.

У шорт-топ (тільки обробка верхньої частини), короткий-нижній і повний спектр себе, я виявив, що топ-закінчення руху використовує кілька дельтовидних і грудних м'язів, короткий-початкова (нижня) використовує трицепсів і набагато більше....тому, роблячи лише короткі верхньому діапазоні руху, здається, зменшує які групи м'язів опрацьовуються.

+575
designedbyapple 14 лист. 2019 р., 07:13:46

~~Рішення~~

Знайти когось, кого ви знаєте, все, що ви не використовуєте. Протеїновий порошок має приємний довгий термін зберігання, так що це не боляче, щоб тримати в запасі. Деякі люди також хотіли б мати деяку різноманітність, щоб розбити норму. Незалежно від того, поговоріть з цією людиною і домовитися про ціну, що вони будуть купувати порошок від тебе.

Купуйте кілька смаків і подивитися, які з них вам подобається. Продати непотрібні.

... крім того, просто знайти одного (або двох, або трьох), які виробляють і запитати, якщо ви можете спробувати деякі з того, що у них є.

+545
User nameeerrrrr 7 лист. 2014 р., 20:03:54

Станова тяга самі по собі не додати м'язи, хоча вони часто приписують це.

Для того, щоб упакувати на м'язи, ви повинні з'їсти більше, щоб забезпечити достатньо енергії, щоб виправдати групи м'язів.

Якщо ви станову тягу і вашого харчування і вашого не вистачає живлення, ви не будете наростити м'язи.

+538
user81906 14 вер. 2015 р., 14:12:38

Якщо ти бачиш зміни у своєму тілі і набирає чинності, ви повинні дотримуватися свого режиму, незважаючи тренери або люди говорять про це, де я тренуюся з гантелями вправи дещо дивним для більшості людей, але дозвольте мені сказати вам, ці вправи є кращими, оскільки вони беруть участь багато м'язів. Але потрібно зберегти гарну форму для того, щоб триматися подалі від травм.

І це гарна ідея, щоб змішати комплексу вправ з машини, але ліфт з'єднань повинні бути вашою головною метою.

Про вашому ЗНМ поспіль і це нормально, все краще ліфти, ніж інші в моєму випадку мій ЗНМ не так сильний, як мій дл або ВР так тримати набирає силу :)

+537
GeeSuth 28 жовт. 2018 р., 06:02:37

З якоїсь причини йоги досі вважаються фізичні вправи, хоча він ніколи не був ment бути.

йога є утримання матерії думки (Читта) приймати різні форми (Врітті) [1]

що пояснюється як

йога, по суті, складається з медитативних практик кульмінацією яких стало досягнення стану свідомості, вільного від усіх видів активних та дискурсивного мислення, і в кінцевому підсумку досягти стану, коли свідомість невідомо про будь-яких зовнішніх об'єктів до себе, що, тільки розуміючи свою природу як свідомість без домішки будь-якого іншого об'єкта [2]

Це школа думки, філософські школи (що ви хочете назвати це) і комплекції тіла є лише побічним продуктом застосування спеціальних інструментів (асани) для досягнення особливого стану розуму. Ви можете рівняти асани для молитви в християнстві, наприклад.

Так що якщо ви просто тренуєтеся, природно, робити все, що вимагає більшість розтягуванні м'язів для побудови м'язів (хоча йога в цьому відношенні вкрай неефективними у порівнянні з підняття важких речей) або розтягнути їх, незалежно від ваших цілей.

Якщо ви хочете, щоб практика йоги як філософської школи, то за умови, що ви мати відповідні теоретичні знання, починайте з асан, де ви повинні активно сфокусуватися на виконанні їх, тому що це допоможе вам відключити свій "внутрішній діалог". Релаксаційні асани в йозі насправді вважаються досить важко виконати з шавасану загальновизнано вважається однією з найбільш складних асан йогів.

Крім того, йога не вистачає знань термін "належний вигляд", як підняття важких це. Є "канонічна форма", що ви намагаєтеся досягти, як ваше тіло поступово стає все більш і більш звикають до тієї чи іншої асані. Але основна ідея полягає в тому, що ви повинні відчувати себе комфортно в асані без будь болю або надмірного напруження. Доки ви можете утримувати подібність форми і робити "розумової" роботи (справжня мета йоги) в тебе все добре.

+503
Said Chef 2 бер. 2014 р., 17:50:43

Першим ділом - взяти тиждень відпустки. Силова тренування руйнує тканини, Перш ніж він побудований назад. Особливо важкої тренування. Я часто чув, як він сказав, що ви не робите успіхи, поки ви в тренажерному залі - ви робите успіхи, поки ти вдома відновлюється після тренування. Бути розумним і навчитися інтегрувати "час" під час тренування. Це дасть вашому тілу і центральної нервової системи можливість поповнення. Спробуйте зробити перерву кожні 6 до 8 тижнів.

+497
user1623521 30 січ. 2013 р., 17:28:59

Я не беру участь в юності, але як я зрозуміла з книги , Чому ми біжимо Бернд Хайнріх, полягає в тому, що найбільша різниця полягає в тому, що весь ЦК і відслідковувати не тільки ландшафти, але як події будуть забиті. У ГГ, ти набрав команду і в треку (за винятком реле) ви забили індивідуально. У ЦК зазвичай працюють на полі, так що ЦК Взуття досить сильно відрізняються від слід-кросівки, так як вони часто мають шипи.

Що стосується переваг вправи на стежки проти траси:

 1. Величезний перерву в одноманітності
 2. Краще пейзажі
 3. Різної місцевості дає вам всіх вправ, як ви постійно перемикаючись групи м'язів

Консенсус більшості вчених полягає в тому, що бігти через пустелю-це те, що ми розвивалися. Ми, звичайно, не розвиватися, щоб бігти на трасах.

Що стосується мінусів: вам доведеться стежити за ведмедями, пумами, і члени НРА зі стрілянини в лісі. :-) (До сих пір, еволюція була на нашій стороні для виживання перших двох.)

Що стосується термінів, один або два рази у місяць отримую на треку або квартиру проклав курс і зробити все тренування, щоб оцінити себе і порівняти з іншими, і працювати в 5К раз у кілька місяців. 4 з 5 ваших щоденних тренувань повинен бути повільний, і пробіжку насправді допомагає вам, щоб сповільнити, коли ви в іншому разі були б бігти набагато швидше.

+474
Maxwell Perry 2 лип. 2019 р., 08:23:38

Які переваги/недоліки дихання носом під час бігу? Це гарна ідея, щоб розвивати цю звичку?

Я маю на увазі щодо повільних, довгих, і для досвідчених бігунів.

+462
infante 4 черв. 2013 р., 21:20:14

Я нещодавно сканування DEXA три місяці (перший, в середині надріз, ще через три місяці). Я був ще силові тренування 3 дні в тиждень, ще їсть багато білка, продовжував кардіо світло, і я навмисно повільно, скоротити (<1 кг в тиждень), щоб не втратити занадто багато м'язової маси, і все ж за даними скани, я втратив трохи більше м'язів (5 фунтів), ніж товсті (4 фунти).

Я був дуже здивований, так як більшість людей, здається, думають, втрата м'язової маси явно переоцінили і я свідомо намагаюся структури речей, щоб звести його до мінімуму. (І я не думаю, що це просто втрата води, як я вже два місяці на першому скані, та я неухильно втрачає вагу за якої я чекав з моєї споживання калорій.)

Якими є деякі речі, які я повинен спробувати, щоб не втратити більше м'язів? Навіть якщо журі все ще відсутній на те, чи є методика довела свою ефективність, я готовий спробувати його в будь-якому випадку так довго, як це можливо не зашкодить. (Наприклад, я вважаю, що люди мають різні думки щодо ефективності прийому ВСАА протягом дня або під час тренування, але поки вони навряд чи боляче, я, напевно, спробувати приймати їх.)

Більш детально:

 • Чоловік, 25yo.
 • Перший Дексу сканування було на 19% жиру. Наступний був на 18% жиру.
 • Втратила 9 кг за 12 тижнів (5 кг м'язів, 4 фунтів жиру).
 • Важкою штангою тренування 3 дні в тиждень (ліфти навіть злегка збільшився), бойових мистецтв або світло-кардіо 3 дні в тиждень.
 • Зміст калорій за TDEE на міцність днів, -650 ккал на міцність днів.
 • Не менше 1г/кг білка кожен день.
+367
sur la marque 27 вер. 2014 р., 19:05:59

Я, нарешті, зміг робити підтягування з минулого року. Я раніше намагався допомагати підтягнутися і не зміг встати на вагу тіла підтягування

Що, нарешті, допомогли мені зробити підтягування були кілька речей:

1) замість того, щоб допомагати підтягування, спробуйте негативні підтягування. Ви починаєте у верхній частині бар і опускайтесь вниз на повільне, контрольований рух, що триває 4-5 секунд. Зробити 4-5 сетів по 5 з цього, з 1-2 хвилини відпочинок між ними

2) перевернуті рядки: знайти бар або невикористовуваних Сміт машина, потрапити під висяча безкоштовно з вашого тіла близько 45 градусів до підлоги, і тягнути до себе таким чином ваша груди не торкнеться бар. Намагаюся бути вибухонебезпечним у частині тяга і повільне контрольоване негативне.

3) схуднути. У якийсь момент робить 1-2 вище, і втратити ~10 фунтів за допомогою дієти і фізичних вправ, я нарешті зміг зробити свій перший самостійний віджимань/підтягувань. Звідти протягом декількох тижнів я був в змозі зробити 4-5 поспіль, і тепер я можу зробити 15 поспіль, або кілька наборів вагових 25фунтов підтягувань.

+288
Larryandcorn 24 лип. 2017 р., 10:47:22

Якщо ви шукаєте поживні продукти, які мають багато калорій, спробуйте такі речі, як горіхи і арахісове масло або мигдальне масло. Вони є хорошим джерелом жирів, білків, і вуглеводів, і вони також мають багато калорій (арахісова та мигдальне масло близько 200 калорій на кожні дві столові ложки). Авокадо також є хорошим джерелом здорових жирів і калорій.

Загалом, краще з'їсти менше їжі частіше, але якщо ви тільки збираєтеся з'їсти вранці або вночі, по моєму досвіду краще з'їсти вранці. Є багато свідчень, що люди , які їдять сніданок , здоровіше і краще метаболізм. Звичайно, якщо ви намагаєтеся запакувати на калорії, що може бути протилежне тому, що ви намагаєтеся зробити. Я не можу сказати, на жаль.

+287
user86193 14 лист. 2010 р., 05:04:52

Я роблю тренування маразм (я зробив це кілька разів перш, 6-7, якщо я правильно пам'ятаю), але в цей раз я хотів би зробити це більш ефективно. Я 181см і 90 кг (198 фунтів) людини.

Кількість калорій, які я буду вживати 2200 ккал (знижуючи її щотижня), 2г білка/кг = 180г (720 ккал), 1 г жиру/кг = 90г (810 ккал) і інших вуглеводів 167.5 р (670 ккал).

Я шукаю кращий спосіб поширювати ці макроси протягом дня для кращого ефекту. Також я хочу спробувати, щоб тримати мій рівень інсуліну досить стабілізована, так що я тільки збираюся з'їсти складних вуглеводів, без стрибків.

Ідея була розподіляємо їх так:

 • сніданок = білки + жири (яйця, авокадо, сир...)
 • обід = білки + жири (куряча грудка, оливки, тунець...)
 • перед тренуванням прийом їжі = білки + вуглеводи (вівсяна мука + сироватки, цілісної пшениці, куряча грудка, бутерброд...)
 • струсніть = 30г сироваткового
 • вечеря = білок + вуглеводи (макарони з цілісної пшениці з сиром...)

Якщо йти по цьому шляху, мені доведеться впускний 160г вуглеводів в два рази. Краще перекласти частину вуглеводів на обід (припустимо 40г) або зберегти його таким чином?

+218
2342G456DI8 4 вер. 2016 р., 02:55:38

Це дійсно залежить від того, що ви після цього. Якщо при запуску програми Сила або яка-небудь інша програма для початківців, вони приймають позицію займе стільки відпочивати, скільки вам потрібно-навіть на 10 хвилин між підходами! Метою цих програм є збільшення ваги на турніку, як швидко, як ви можете.

Компроміси для відпочинку

 • Довше тримається забезпечити більш відновлення між підходами
 • Занадто довго відпочивають, і ви можете "охолонути" достатньо того, що ви не будете готові для наступного набору без додаткової розминки. Наприклад, раз решта 30 хвилин або більше, ймовірно, знизить вас.
 • Коротше інше забезпечує додаткову підготовку стресу/втоми
 • Збільшення щільності тренування (більше роботи за менший час) є ще одним способом стає сильнішою

Застосування до ваших цілей

Якщо ваша мета на даний момент-збільшення ваги на турніку з заданим кількістю підходів і повторень, беріть стільки відпочивати, скільки вам потрібно. Просто переконайтеся, що ви не охолонути в процесі. Ви штовхаєте себе досить складно, і потрібно внести ці зміни.

Якщо вашою метою є розмір м'язів або спалювання жиру, скоротіть відпочинок між підходами стільки, скільки ви можете. Ви, ймовірно, повинні залишитися в тому ж вазі, поки ви працюєте на скорочення часу відпочинку. Деякі дійсно сильні люди поїзд таким чином. Сем Берд (lifter сили) виконує присідання 5 сетів по 5, і працює на них швидше, поки він не зможе все це зробити менше ніж за 25 хвилин. Потім він збільшує вагу і повторює процес. Його навпочіпки над 700lbs.

Якщо ви відчуваєте себе трохи зношені, збільшити час між підходами. Граючи з щільністю навчання (обсяг / час) - це один із способів боротися з втомою і відновлення.

Якщо у вас є обмежений час, щоб тренуватися, скоротіть відпочинок між підходами і скоректувати вагу на турніку на те, що ви можете зробити в той час. З плином часу, як ви збільшуєте вагу, але зберегти той же час, вона підштовхує ваш бадьорим максимум ще вище. Можливо, доведеться відмовитися 10-20 фунтів при першому включенні з короткими періодами відпочинку (1 хвилина або менше), але складають тільки різниця.

+194
JongYoung 15 січ. 2015 р., 22:34:38

Через два тижні я збираюся знести стару меблі від батьків додому на тротуар перед будинком.

Як мені підготуватися до цього заходу? Тренуючи силу, витривалість, кардіо, ВИИТ, ...?

Я думаю, в цілому це було щось з тим, як краще тренуватися, тримаючи ваги в нерухомому положенні. Як правило, одного поїзда, переміщаючи гирі вгору і вниз, але не статично утримуючи їх в повітрі, так що я не впевнений, як підійти до такої навчальної мети.

Редагувати: я повинен відзначити, що я вже тренуються три-чотири рази в тиждень в тренажерний зал і мені дуже підходить (хоча, як і раніше, надмірна вага), так що це більше запитання про те, як змінити моє поточне навчання, а не про те, щоб почати з нуля.

+184
Drag and Drop 21 січ. 2020 р., 17:48:09

Для людей, які хочуть почати працювати, але не у формі я завжди пропоную одне головне: крок за кроком. Не будь сувора до себе. Всяке початок важко, але ви зможете поліпшити. Це добре, що ви починаєте свій день з простої вправи. Однак, схоже, робити кардіо-це занадто багато для тебе на даний момент. Ось чому ви повинні робити вправи, які включають в себе більше розтяжок. Йога (для початківців) буде просто чудово. Це поліпшить вашу поставу, ви навчитеся правильно дихати під час тренування, і ви станете набагато більш гнучкими. Після 2 тижнів щоденних занять йогою, спробувати простий кардіо тренувань і поєднувати їх з вашої звичайної йоги. Перший день робити 5 віджимань і 5 хрусти. Додати ще 1-2 кожен день, і незабаром ви помітите велику різницю.

+169
Sukhchain Singh 30 груд. 2015 р., 12:00:59

Якщо дозволите, я б хотів доповнити відповіді @переголосування і @Бэрин.

Вони обидва говорять одне і те ж поняття, що кросівки можуть не надати вам найбільш стабільну платформу (так як вони можуть бути м'якими). Я не сперечаюся, хоча мені здається, що це узагальнення і повинні розглядатися як такі - але це узагальнення, яке представляється розумним.

Отже, припустимо, що черевики роблять вас більш нестійким.

Ця нестабільність" - це не обов'язково погано. Все це означає, що ви повинні викликати додаткові м'язові сили, щоб протидіяти ефект. Ваші м'язи вже працюють, щоб "стабілізувати", але тепер їм доведеться працювати трохи складніше, тому що ви вибрали, щоб збільшити виклик вашої стабільності. Ви могли б додати ще більше нестабільності, роблячи присед на скажімо, вобуляцию дошки.

Якщо ви не в курсі і підготувати для цього ефекту можливо за рахунок зниження ваги значно, поки ви не камінь у ваш ліфт - ця нестабільність може бути те, що ви хочете додати в ваш ліфт, тому що він може дати вам новий виклик (опір навчання це все про прогресії, так?).

Це залежить від того, що ви намагаєтеся досягти.

Якщо ваша мета не здійснюється контроль за нестабільності взуття може бути забезпечення, потім зніміть нестабільності. Але якщо ваша мета просто, щоб підняти таку ж вагу, як ви можете підняти, без оглядки на решті частини вашого тіла, то нестабільність є додатковою змінною, які вам не потрібні.

Як зброя не вбиває людей, взуття не пошкодити органи самі по собі, а як людина використовує їх в даній ситуації, безумовно, може призвести до несподіваних і небажаних результатів. Це вірно для будь-якої частини спорядження чи обладнання.

Ви повинні думати про те, що ви намагаєтеся досягти, і відповідним чином адаптувати свій присед.

Ще один коментар, який відноситься до взуття нахилі вперед, що @переголосування згадав...

Діапазон руху присяд варіюється в залежності від людини, що робить присідання. Мій діапазон руху не обов'язково те ж саме, як ваш діапазон руху. Кісток у вашому тілі є багато зробити, щоб з вашого діапазону руху та в якій точці ваші стегна починають обертатися, як тільки ви спуститеся (що означає, що ви перевищили свій ряд руху).

Один із способів протистояти цьому - для людей з дуже короткою гомілки у порівнянні з довжиною тулуба і стегна - це поставити невеликий клин під каблуками. Це має подібний ефект, що @повтор описував, але це дійсно про збільшення діапазону руху під час присідання штучно. Хтось не побудував цей шлях фізично може виявитися, що це викликає більше проблем, ніж вирішує.

Я, звичайно, не рекомендую вам робити цього, але я вказую, що є часи, коли додаткова кімната під каблуки можуть бути корисними.

+117
user143747 16 лип. 2019 р., 12:44:10

За умови, що вправи не впливають на якість і час сну.

Якщо я не сплю багато днем раніше, я повинен тренуватися пізніше в той же день.

+84
Jinbae KIM 15 лют. 2018 р., 10:15:32

Якщо у вас є якісь спортивні змагання на наступний день, бажано на поїзді? Якої інтенсивності і який вид навчання доцільно?

У моєму випадку це змагання з дзюдо.

+77
azurest 6 лист. 2017 р., 09:07:01

Я ребра в чотири рази. Кількість часу, який потрібен для Кістки в'язати не залежить від того, ви приймаєте знеболюючі чи ні; вона займає близько 6 тижнів у будь-якому випадку (для мене, принаймні).

Порада від мого лікаря з тріщинами ребер (зламані ребра різні) "Ви можете робити все, що ви можете терпіти. Дихайте глибоко кілька разів на годину (допомагає запобігти пневмонію)".

Коли я був зцілення, я хотів прийняти болезаспокійливий засіб перед сном, щоб допомогти мені спати, і потрошити його протягом дня.

Панадол (Парацетамол (міжнародна назва) або ацетамінофен (ім'я)), це хороший знеболюючий засіб, але ви повинні бути обережні, щоб не перевищувати дозування керівні принципи, які можуть призвести до печінкової недостатності.

+33
Arnold 19 жовт. 2018 р., 23:40:58

Просто знайшли відповідь на своє запитання-

"Це викликає занепокоєння у багатьох жінок, коли попросив тренуватися з вагами. У жінок менше м'язів, у поперечному перерізу, в результаті зменшення м'язової маси, а також їх гормонального статусу, який явно відрізняється від чоловіка. Маскулінізації у жінок є результатом надмірного андрогенні гормони, і жіночий культуристи в ЗМІ приймати стероїди, щоб побудувати великі м'язи. Без використання таких стероїдів, підняття важких предметів може не змусити вас виглядати як людина. Замість цього він ріже жир, тонізує і допомагає вам наблизитися до бажаної формі."

Так здорово :) я не доведеться турбуватися :)

+30
Kasid Khan 14 жовт. 2018 р., 18:35:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil