Пов 2500 калорій пояснив

Я намагаюся працювати мій BMR і тому кількість калорій я спалюю в день. На основі онлайн-калькулятор для мого зросту і ваги, 14 кам'яних і 5"11, мій базальний метаболізм становить 1800, що є досить середнім значенням, я думаю. Враховуючи, що рекомендації для чоловіків є споживання до 2500 калорій в день, це 700 калорій в день, щоб бути спалені за допомогою вправ.

Використовуючи мій фітнес-трекер додаток 700 потрібно приблизно 12 миль швидкої ходьби щодня. Це звучить, як багато для мене, і я знаходжу це дуже важко повірити, що середня людина йде 12 км в день.

Може хто-небудь пояснити мені, як ця цінність 2500 калорій може бути правильним для середньої людини?

+790
Yuliana Meneses 11 жовт. 2015 р., 13:19:35
37 відповідей

Припустимо, що один тільки їсти фрукти і овочі. Які фрукти і комбінації овочів забезпечують всі незамінні амінокислоти?

+987
OverloadUT 03 февр. '09 в 4:24

Ви повинні отримати амортизуючі взуття точно. Не робіть ексцентрикового типу вправ Перед/після запуску вам буде боляче свої м'язові волокна і останній прикладати лід на суглоби після кожний сеанс. Ви також можете спробувати, щоб мати деякі амінокислоти BCAA до і після бігу. Спочатку попросіть вашого лікаря, і тоді ви можете спробувати Глюкозамін - Хондроітин комплекс, який стимулює секрецію синовіальної рідини, і це добре для вашого здоров'я суглобів. Зберегти хорошу роботу :-)

+980
Frederic Heem 23 січ. 2015 р., 21:46:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б запропонував працювати на інтервали. Дейв робить гарну крапку у своїй відповіді, що прогрес в основному вимагає, щоб ви працювали при високій інтенсивності день за днем (з днями відпочинку, звичайно), але, схоже, ти себе в землю на ці тренування. Спробуйте розтягнути короткі цикли з періодами ходьбі. Коли ви починаєте втомлюватися, ходити на деякий час. Великий улов, що, принаймні, з мого досвіду, намагаються судити інтервали, відчуваю рідко працює. Я буду змушувати себе занадто важко надто довго працює, і періоди доступності легко можуть надто довго, а також продовжити, тому що це зручно, і я відчуваю, що я не "повністю відновлено", навіть коли я краще піду.

Спробуйте щось на зразок дивана, щоб 5K програми. На вашому рівні, перші кілька тренувань будуть занадто легко, так що спробуйте почати десь тижні 3 або 4. Пройти через тренування і бігати інтервали (різні телефону і планшета програми для цього), навіть якщо він здається занадто простим, і оцінити вашу позицію звідти.

+900
Abubakkar 26 січ. 2014 р., 22:11:41

Я ненавиджу носити пов'язки, коли працюю, і мої навушники, здається, піймали. Хто-небудь використовував цю сорочку раніше? enter image description here

+899
nickanor 5 черв. 2019 р., 10:06:52

Я повинен погодитися, що на даному етапі, з того, що ви описали, перехід від 1 годину ходьби кожен день, що висока інтенсивність інтервал навчальний план є, ймовірно, не для вас в цей час. Кращий спосіб втратити вагу за допомогою дієти, Почніть з записуючи, що ви їсте щодня протягом 2 тижнів (без чітів/нічого крім) - погляньте, додати калорій і з'ясуйте, де ви повинні бути. Ось посилання на щоденне споживання калькулятор, щоб допомогти визначити, де ви повинні бути: http://www.freedieting.com/tools/calorie_calculator.htm

Наступний крок-збільшити вашу витривалість і силу. Ваш підхід до додавання спринт на прогулянку прямо на. Я хотів би запропонувати 5 день тренування Тиждень - 3 ходьба і почати додавати деякі прості вага тіла вправи, такі як віджимання, присідання, присідання - всі ваги тіла.

Удачі.

+853
shahzad wattoo 23 квіт. 2019 р., 06:53:37

Багато вправи в цьому відео також доступно на маразм або P90X і вони зроблені таким чином, що не тиснуть на шию.

Змініть свої вправи або шукати ці відео і подивитися, як вони зроблені.

+841
EyMenZ 16 лип. 2013 р., 00:41:37

Такі характеристики описують мою статуру:

 • Вік: 23 Роки
 • Вага: 75 кг
 • Зріст: 5'9"

Я типовий Індійський ІТ-спеціаліст з середнім дієті. Єдиний раз, коли я міг, щоб тримати себе у формі на ніч. І єдине, що я можу зробити-це ходьба.

Я використав цей калькулятор , щоб отримати рекомендований вага для моєї статури, і він вийшов близько 68 кг.

Тепер я шукаю кореляцію між вагою хочу схуднути, то кількість днів, в які я хочу втратити її, і загальне число кроків мені потрібно ходити кожен день, щоб втратити цільового ваги.

Я шукав багато але не зміг отримати задовільної відповіді. Я також бачив безліч постів, пояснюючи, як 10 000 кроків на день може мені допомогти схуднути. Але я ходжу більше, ніж в день. І зниження ваги дуже повільно.

Спасибі заздалегідь.

+825
alexnorthsoul 20 черв. 2012 р., 05:12:02

Я lokking для домашніх занять, що я можу зробити легко. Я дивлюся на фото або відео, і застосувати вправу, ви знаєте які-небудь хороші безкоштовні або платні сайти за цю справу?

+820
mFeinstein 27 бер. 2010 р., 20:11:39

З вашої тренування, ви побачите деякі результати, але не кращі результати. Це відбувається тому, що:

 • ваша програма не зосередитися на речах, які важливі на даному етапі вашого навчання
 • ваша програма є неефективною
 • ваша програма може бути набагато простіше
 • ваша програма пропускає корисні вправи
 • ваша програма не план передбачуваною прогресії

Фокус

Ти худий і слабкий, але свій раціон виглядає дуже спеціалізовані, як могло б бути доречним для культуриста з вже добре розвиненою базою сили і маси хочете збалансувати конкретні недоліки або підкреслити ті чи інші частини тіла. Але зараз ти слабкий в усьому. Ви повинні спочатку стати сильним.

(Я не маю на увазі слабкі як лайливе. Я до того, що враховуючи ваш поточний ріст і вага, зрозуміло, у вас є багато місця, щоб рости в плані м'язової маси і сили. Це прекрасний час для вас, як ліфтер. Якщо ви використовуєте правильну програму, ви побачите швидше зростання, ніж будь-який інший демографічний.)

Ефективність

Що стосується часу, один з ваших тренувань включає:

 • Стоячи армійський жим - 3 сети, 8-12 повторень
 • Жим гантелей 3 підходи, 8-12 повторень
 • Міцність молотка похила лава прес-машина - 3 сети, 8-12 повторень
 • Сила жим молоток машина - 3 сети, 8-12 повторень

Чому 3 різних вправи на груди і 4 вправах працює трицепс? Робимо простий штангою, жим лежачи три підходи по п'ять, з вагою, досить важким, що ви не можете зробити інший грудей або трицепсів вправи в цій тренування буде набагато краще використовувати свій час і дати вам велику віддачу від інвестицій. Ти сильніше, швидше, і в той час як 5-реп діапазон більше підходить для збільшення міцності, ніж гіпертрофії (збільшення розмірів), ви будете підніматися набагато більшу вагу, що б заповнити різницю. Ви не можете бути сильними, не стає великою.

Те ж саме стосується, коли ви включають в себе як накладні преса, трицепсів розширень, і трицепс, що випадає в тієї ж тренуванні. Верхній прес, коли зроблено з достатньою вагою, щоб вичерпати свої можливості робити додаткові вправи, потрібно все, що вам потрібно, і краще для вас на даному етапі вашого навчання.

Простота

Для новачка, навіть якщо кінцевою метою є бодібілдингом, слід дотримуватися дуже зосереджені, проста програма, не більше трьох вправ за тренування, вибрав з невеликого набору базових вправ зі штангою і допоміжні вправи (присідання, жим лежачи, накладні жим, станова тяга, потужність очистки, підтягування/підтягування), поки ви не вичерпали сили прибутку на цю програму. Це не займе багато часу... може бути 3-6 місяців. Потім, ви можете спеціалізуватися. Після спільної програми Сила, ви будете в набагато кращому становищі, щоб ліпити ваше тіло, як ви хочете.

Бездіяльність

Крім того, опускаючи важку штангу присідання і станова тяга, ви не вистачає на повний гормональний відгук, викликаний цими типами підйомників. Навіть якщо ви піклуєтеся про те, як ваша верхня частина тіла виглядає, немає заміни ефект гормональний відповідь (гормон тестостерон), викликані важкою, все тіло піднімає як стійку присідання і станова тяга. Додайте їх в свій раціон, і ви повинні краще бачити прогрес у досягненні ваших цілей все навколо.

Планування розвитку

Далі, як ви опишете вашу програму, здається, що у вас немає плану розвитку. Ви часто говорите "3 сети, 8-12 повторень", але чому 8-12? Чому не 8? Чому не 12? Це залежить від того, як ви себе почуваєте? Ви дійсно повинні знати, коли ви ступаєте в тренажерний зал, яку вагу, і скільки повторень ви зможете виконувати вправу, спираючись на продуктивність від останньої тренування і передбачуваною адаптації у ваше тіло між тренуваннями. Ви б краще обслуговуватися перемикання на програму, яка дозволяє ці тип зростали.

Що робити?

Два дуже цікавих новачків програми, які дотримуються цих принципів починаючи сила і stronglifts 5х5. Я даю деяку інформацію про ці програми в іншу відповідь тут.

+710
rachlancy 14 серп. 2012 р., 05:38:10

Ось стаття з Грег Knuckols право "уникаю кардіо може тримати вас назад" та від іншої Джаггернаут тренінг на тему "кондиціонери: як це робити правильно"

У поєднанні там легко може бути 20 сторінок матеріалу для зміни, але версія номер є таким:

 1. Підняття тягарів вимагає енергії.
 2. Чим краще ви стаєте на ваги, тим більше ваги ви повинні піднімати.
 3. Чим важче вага, тим більше енергії потрібно, щоб підняти їх.
 4. Чим більше енергії потрібно витратити, тим краще кондиціонером потрібно бути для того, щоб марнувати його.
 5. Хороший кондиціонер допоможе вам не втомлюватися, як легко, який допомагає при відновленні між підходами. Кондиціонер кардіо також показано, щоб допомогти відновленню між тренуваннями.

Там навіть цю милу інфографіку, Що виділити і інші переваги:

enter image description here

Вид кардіо, що стаття Knuckols рекомендує це стійкий стан кардіо на велосипеді протягом двох годин на тиждень. Де-як Джаггернаут статті рекомендує більш вибухонебезпечною, polymetrics стилі кардіо три-чотири рази в тиждень протягом приблизно 20 хвилин.

Суть в тому, що кардіо-це не "вбивця вигоди", що деякі люди, здається, думають це. Якщо ви хочете більше реальних прикладів, подивіться на регбістів і американських футболістів. Два типи спортсменів, які прагнуть бути неймовірно сильним і добре обумовлена.

Деякі аргументи вказують на бігунів на довгі дистанції/марафонців в якості прикладу, який, як відомо, не дуже м'язисті люди, але, як правило, добре розвинена і досить худий.

Люди завжди вказують на ці екстремальні приклади. В принципі, ви не бачите великий марафонці, тому що марафонці проводять більшу частину свого часу працює Марафон. Види спорту на витривалість забирають багато енергії і часу. Якщо ви витрачаєте занадто багато часу робимо одну справу, він збирається забрати у інших. Не кажучи вже, це в їх інтересах бути як можна більш легкими, оскільки кожен додатковий кілограм повинен перевозитися на багато кілометрів. Нарешті, види спорту на витривалість сприяють тип 1 витривалість м'язових волокон, десь в якості силових видів спорту просувати тип 2 швидко скорочуються м'язових волокон. Спринтери і спортсмени, як правило, значно більше м'язисті з-за цього.

+703
sis wono 7 жовт. 2015 р., 02:12:41

Відмова від відповідальності: я напевно не лікар, і не мають жодної кваліфікації взагалі, щоб давати поради. Все, що слід, є поєднання Вікіпедії і здогадки.

Блукаючий нерв проходить діафрагму і фактично гілок, прикріплених до поверхні шлунка, в інших місцях. Оскільки блукаючий нерв має ряд завдань, включаючи участь у регуляції серцевого ритму, не виключено, що дещо про вашу техніку або ваш індивідуальний фізіології викликає роздратування даного нерва, який ти відчуваєш у відповідь серце.

Якщо ви турбуєтеся, напевно поговорити з професіоналом.

+684
arisjr 8 вер. 2015 р., 18:47:32

Так, ви побачите поліпшення, але вони будуть повільно.

Залишковий тренувальний ефект на стіл exrx.net (знайшов тут, скріншот нижче) описує, яким чином тіло зберігає зміни в організмі держави і управління двигуном після припинення тренування протягом певного проміжку часу:

enter image description here

В таблиці показана 15 днів (+/- 5 днів) термін зберігання на силову витривалість. Це визначено як: повільно скорочувальних волокон гіпертрофії, аеробна та анаеробна активність ферменту, місцеву циркуляцію крові, лактат толерантності. Також показана 30 днів (+/- 5 днів) зберігання на максимальну міцність.

Існує ряд медичних посилань на веб-сторінки для подальшого читання. См. також detraining м'язової маси, яка говорить:

Присадкуватий сила Олімпійських важкоатлетів знизилися приблизно на 10% після 4 тижнів після припинення тренувань.

А також:

М'язової маси повернулися до рівнів предтренировочном після 5 місяців detraining.

Можна логічно припустити, що при вікні залишковий ефект, ви повинні бути в змозі поступово перевантаження (і, отже, побудувати силу і м'язи). Однак, зважаючи обмеженого обсягу підготовки і стимул ви можете отримати протягом одного дня тренування, ваш прогрес буде явно повільніше, ніж більш суворий режим.

+669
scooex 29 квіт. 2011 р., 19:05:45

Відповідь, як правило, варіюється, але якщо мова йде про вправи, такі як плавання, біг, ходьба, велосипед(кардіо, більш відомий як), то відповідь-ні, поки ви не робите божевільні аеробні тренування. Наприклад, припустимо, що ви працюєте 3 милі кожен день. Це зашкодить вам у довгостроковій перспективі? Немає. Але зараз сказати, що твій друг бігає 10 км щодня. Якщо ваш друг не є екзотикою генетично обдарованих або навпочіпки протягом 8 годин щодня, в кінці кінців його/її м'язи будуть зменшуватися в розмірах. Це тому що м'язи вимагають більше кисню, який буде поширений через їх скорочуватися, щоб проштовхувати кисень клітини ближче один до одного. Іншими словами, скажу так: якщо хтось читав 150 сторінок з книги кожен день без перерв очей, вони більш схильні до розвитку затуманений зір тут хтось читати 20 сторінок в день без очей зламається(за умови, що ці люди читають близько 40 сторінок на годину). Тому, щоб зробити довгу історію короткою, так, якщо ви приймаєте кардіо або пілатес до граничного рівня його будуть вбивати ваших доходів. Але робити це помірно, або навіть на досить високому рівні, це буде не так довго, як ви говорите, що ви не плавати по 5 км в день або велосипед за 50 і т. д. Коли вам кажуть "сидіти", вони мають на увазі не піднімати тяжкості.

+659
Johan Bezem 6 квіт. 2017 р., 22:26:41

Довіряти смаку.

Існує причина, чому ви відчуваєте бажання з'їсти шоколад. Це реальна причина, реальна незадоволена потреба, і це важлива необхідність. Не звільняти його. Просто розумію, що шоколад не може бути кращий спосіб для задоволення цієї потреби.

По-перше, їжте стільки уваги, як ви можете. Ти їж цю штуку виключно для задоволення, вірно? Так сподобається це стільки, скільки ви можете!

Чим глибше ви йдете, тим краще. Якщо ви можете насолоджуватися у два рази більше, ви отримаєте те, що вам потрібно з 1/2 як багато.

Якщо ви можете дуже глибоко відчуй свою їжу, ви можете зауважити, що це не справжня потреба, і ви будете в змозі, щоб ще краще піклуватися про себе. Наприклад, я їм сміття, коли я втомився, щоб не відчувати себе втомленим. З трохи більше самосвідомості, я можу замість відпочинку.

Якщо, навпаки, ви їсте, думаючи про те, що ти не на дієті, або ти погана людина для їжі, або ви сподіваюся, що ви не зловлять є це, або ви заслужили нагороду за те, що такий хороший чоловік, коли ви працюєте, або будь-який інший, то ви дійсно не будете відчувати їжу, яку ви обрали.

+630
Tsetair 3 трав. 2010 р., 21:14:52

Я йшов по цій статті в перевагах відпочинок-пауза вправу і бачив цю рекомендацію, яку мені потрібно трохи допомогти, щоб інтерпретувати.

Новий відпочинок-пауза? Спробувати цю процедуру груди ... 
Навантаження повторень наборів/Відпочинок(секунд)
Похила лава прес-5RM 4 2/15-20, 2/15-20, 2/15-20, 2
Сміт-машина, жим 7RM 4 3/15-20, 3/15-20, 3/15-20, 3
Кабель Кросовер -- 3 15
Пуш-Ап -- Від 3 До Відмови

Я досить добре знайомий з одним-реп-Макс термінології, але є проблема розуміння того, що 5RM в якості навантаження буде означати. Це уявляти, скажімо, 50% одного-реп-Макс або ?

+594
Fornost 4 лип. 2013 р., 08:29:24

У мене іноді бувають судоми в ногах при плаванні вільним стилем.

Які є хороші стратегії для роботи з ними під час відкритої водної раси?

Профілактичні заходи також будуть цікаві.

+577
sunpplight 2 жовт. 2016 р., 17:33:02

"Відчуття голоду" - це хімічна і фізіологічна реакція на недолік поживних речовин у кров. Коли кров достатньою мірою заповнені з поживними речовинами для організму, мозок уповільнює травний процес у шлунку. Коли поживні речовини всмоктуються в кров або старий (перетворитися в жир або спалив), тоді мозок відновлює процес травлення. Коли шлунково-кишковий тракт активується без достатньої кількості поживних речовин для нього, щоб поглинути, ми "голодні" і наш шлунок починає гурчати. (Джерело)

Пити склянку води частіше позбавлять голодних відчуття, що ми отримуємо. Крім того, білка і клітковини зайняти більше часу для обробки, ніж жири і вуглеводи, і, таким чином, "залишайтеся з нами" більше. Тому чим більше білка і клітковини у вашому раціоні і менше вуглеводів і жирів зменшує кількість часу, який ви витрачаєте почуття голоду. Побачити цей документ щодо запобігання голоду і тягу до їжі.

Наскільки я розумію, що з ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини) ін'єкції усуне продовольчої тягу і голоду з фізичної точки зору, хоча я знаю людей на нього, щоб випробувати екстремальні харчової нудьги. Я нікому не раджу приймати гормони, якщо спеціально не дано вказівку за своїм лікарем. Якщо ви почнете ХГЛ, це абсолютно важливо, що ви стежити за кожним етапом дієти, як у фазі перепідготовку протягом 3 тижнів після лікування ХГЛ закінчилася. Я знаю людей, які успішно втратили значну кількість ваги під час прийому ХГЛ, проте в Журналі Американської Медичної Асоціації і американському журналі клінічного харчування обидва стверджують, що вона неефективна й небезпечна, як допомога втрати ваги.

+555
Renee Boo 14 трав. 2016 р., 12:40:35

У вас вже є багато хороших відповідей тут, але я думав, я хотів би запропонувати інший кут.

З мого досвіду, хоча швидкість і час реакції вимагають певної сили, що є більш важливим є зосередитися і очікуванні. Обидва ці навички є 100% психічного. Коли ви граєте, ви на 100% зосереджені на грі, або іноді відключається? Ви передчуваєте дриблінг / і т. д. Перш ніж це відбувається?

Ви можете практикувати фокус і очікування в будь-який час, в будь-якому місці. Кращий спосіб поліпшити це на практиці час реакції і інтенсивності. Ось кілька прикладів:

 • Як запропонував в іншому пості, є знайомий сигнал, перш ніж почати вправу, реп і так далі. Наприклад, почніть рачки. По сигналу від одного, рухатися до спортивне положення як можна швидше. Або почати спринт як можна швидше.
 • Тест / тренуйте швидкість своєї реакції у спортивній діяльності. Покладіть пальці навколо (не стискаючи) правителя і падіння друг його. Зловити його як можна швидше. Є друг, кричати, кидати в тебе ніж, а за вашою спиною; повернутися і зловити його.
 • Фокус та інтенсивність також можна тренувати в спортзалі. Це дійсно важко, щоб досягти м'язового відмови без хорошого фокуса. Виберіть жорстку вправа / вага / і т. д., і зосередитися на вибухають масою до. Робота по інтенсивності будівництва.

Пульс грає у все це. Я вважаю, що мій фокус і інтенсивність є найвищими, коли мій серцевий ритм, але не перевищено. Найкраще навчання / результати прийдуть, коли ви розігрілися, але не вичерпаний.

+442
Wyatt Fleming 27 лют. 2019 р., 18:41:14

Я думаю, що я зрозумів, коли мої алергії стало набагато гірше.. його коли я почав ходити в тренажерний зал, який теж був, коли я почав приймати сироватковий протеїн. Хто-небудь зазнав кореляції і чи знаю наукових доказів, що підтверджують таку гіпотезу?

+433
Bogdan Voicu 21 груд. 2018 р., 21:35:29

Балістичної сили (розгойдування) додати до рівнянню, але покласти все це в сторону, він бере силу, щоб утримати бар з усіма свою вагу тіла.

 • Плече м'язи і сполучні тканини, запобігаючи ваші руки від виривали з гнізда.
 • Передпліччя працюють проти всіх ваги вашого тіла, щоб тримати ваші пальці обгорнуті навколо бару.
 • Якщо ви бажаєте будь-якій формі, м'язи живота, спини і стегон займаються, щоб тримати вас якимось жорстким.

Я знаю, що вам краще, мені просто потрібно продовжувати робити це, але Я теж 35, так що я добре знаю, як легко можна травмувати себе, і плечі, як відомо, легко пошкодити.

Розірвати цей вниз трохи, я б сказав, що плечі, як відомо, легко пошкодити, тому що люди не правильно їх кріпити і використовувати бідні механіки тіла. Нескінченні жиму лежачи, зацикленість на передню і бічні (спереду/зверху) дельтоиды, і майже повна зневага до задньої (задній).

Є досить багато гімнасти-чоловіки (цей хлопець-82), і багато у всьому світі-конкурентні культуристів, які старші за тебе, так що не дивитеся на свій вік, як обмежуючий фактор, звичайно ж, не маючи достатніх сил для чогось на зразок турніка та підтягування.

Отже, є хороші прогресії або вправа для мене, щоб слідувати? Слід Я почну з просто висить протягом тривалого періоду часу або я краще йдеш прямо в руках?

Я б рекомендував практикувати для підтягування, так як він має найбільш переносяться на те, що ти намагаєшся зробити і як можна зробити після підтягування що дуже навіть чудово в своєму власному праві.

 1. Утримати штангу у верхній позиції підтяжка (піднятися вгору по схилу рукоходе, використовуючи ваші ноги, тоді вам в "верхньому" положенні присідання), потім дозвольте собі вниз так повільно, як ви можете. Роби, як багато повторень, як ви можете, зачекайте кілька хвилин, і знову повторити. Спробуйте зробити 3 комплекти.

 2. Спробуйте зробити "стрибок" підтяжка. Покладіть руки на турніку, і дати собі великий поштовх при стрибку вгору з допомогою підтяжки. Ви по суті "обман" повний підтяжка, яка абсолютно нормально на даному етапі.

Якщо ви робите ці пару тижнів, я думаю, ви виявите, що ви зможете вибити пару повторень без проблем, і потім стирчати на рукоходе буде, пардон за каламбур, граючись.

+427
Mace 8 січ. 2013 р., 15:22:15

З усього, що я читав, слід задати собі питання: щодо все тіло або спліт (з акцентом на різні м'язи протягом одного дня тренування): може я повністю пуш/податковий мої м'язи в порядок і набратися сил, розмір і т. д. (залежить від ваших цілей) одночасно або мені потрібно зосередитися на одній головній групі м'язів (Груди, спина, сідниці/ноги) на час, щоб отримати мої результати?

Так що, якщо ви задоволені своїм прогресом з повним рутини тіла, залишайтеся з ним. Якщо ти вичерпав свій запас часу/зусиль в одній тренування і не бачачи прогресу, або змінити те, що ви робите, додаючи вага чи вправи, або фокус (спліт).

+426
Frias 22 жовт. 2019 р., 13:02:57

Я бачив, як професійні бійці муай тай повний 2год+ ранкові заняття, які включали біг, спаринг/сумки і силових тренувань - так що так, цілком можливо, щоб робити те, що ви описали - або навіть витримати набагато довше, тренування щодня...але як інші люди згадали, ваш рівень фізичної підготовки буде вирішувати, чи є ви за навчання чи ні.

+421
Edwin Fairchild 7 січ. 2015 р., 20:00:39

Дивлячись на пульс при бігу, як правило, є різке збільшення після приблизно 10хвилин. Не думаю, що це ефект мого обладнання.

Є у неї ім'я?heart rate example

+411
Gabi Chirita 10 груд. 2018 р., 15:48:09

Моєю першою думкою було б використовувати гирями і створюють легку рутину, але гирями вимагають коліна, щоб бути використані практично у всіх рухах. В залежності від того, наскільки щільний ваш графік роботи і як погано травми коліна я б порекомендував гирями. Вони забезпечують повну тренування тіла до менш ніж 20 хвилин.

Спробуйте йогу. Ви можете думати, що йога-це легко і не "реальний" тренування, але він може бути дуже інтенсивним залежно від режиму і тривалості процедури.

Якщо ваша травма колінного суглоба-це погано, ви повинні зосередитися на відновлення, а не просто уникати вправ, які звертають увагу на коліно.

+388
natti laxmi vara prasad 20 бер. 2011 р., 20:44:02

Обсяг пробіг свій біг щотижня залежить від вашого віку, рівня фізичної підготовки, слід проти дороги, мети і, нарешті, визначення "біг проти біг підтюпцем". Найскладніша частина полягає в тому, що як люди ми всі різні, і наші організми по-різному реагують на навчання. Деякі люди можуть працювати 60к або менш успішно "виконати" ультра.

Іншої змінної є скільки гонок ви зробили, і які відстані. Наприклад, якщо у вас є тільки підготовку до марафону і ви завершили марафон в 3 години стояти на причини, які ви могли б виконати 50к в 3:38 (використовуючи цей калькулятор https://www.mcmillanrunning.com)

Якщо ви вже працюєте на 3-х годинний марафон, то ви вже знаєте зусилля, необхідне, щоб дістатися до цього рівня.

Нарешті, майже всі 50к рас зробити на слід. Ви повинні очікувати набагато більш повільними темпами, на стежки, а також багато різних перепади висот. Ви не можете дійсно судити такими темпами на слід гонках в порівнянні з шосейній гонці.

+314
Kutuz 20 серп. 2012 р., 13:50:34

Покакати коли потрібно покакати. На прогулянку, як можна коротше 5км, очищення кишечника заздалегідь, не важливо взагалі.

+298
greatgreat 19 груд. 2011 р., 10:24:02

Ваше опис трохи розпливчасте, але це звучить, як ти описуєш висить щука.

 1. Висіти на перекладині з ногами і руками разом, використовуючи хватом зверху (долонями від себе), що трохи ширше, ніж ширина плечей. Порада: Ви можете використовувати обхоплює зап'ястя, щоб полегшити тримаючись за бар.
 2. Тепер зігніть коліна під кутом 90 градусів і довести верхньої ноги вперед так, щоб гомілки були перпендикулярні підлозі, а стегна залишаються паралельні йому. Це буде ваша стартова позиція.
 3. Витягніть ноги вгору на видиху, поки ви практично стосуватися гомілок з баром над вами. Порада: постарайтеся випрямляти ноги, наскільки можливо, в той час як на самому верху.
 4. Опустіть ноги як можна повільніше, поки ви не досягнете вихідне положення. Порада: уникайте розгойдування і використовуючи імпульс у всі часи.
 5. Повторюю для рекомендована кількість повторень.
+295
Afaf 12 жовт. 2011 р., 08:54:41

Одна річ, щоб відзначити, що діапазони опору не забезпечують постійне зусилля по всій їх асортимент стрейч. І це буде особливо помітно, коли використовується більше ніж одна група.

Я б не використовувати їх для чогось крім прогріву / мобільності роботи або Hi-реп тренувань. Що сказав, Ви могли б використовувати їх з присіданнями стрибати, розвивати вибухонебезпечності. Або як один канал додано на вагу штанги.

+292
Nanditha 2 лист. 2019 р., 10:02:25

Ваше питання трохи розпливчасто, але я думаю, типова для тих, хто хоче схуднути і відчувати себе краще здоров'я мудрим. Є кілька кроків до важкої роботи:

 • почніть записувати все, що їсте на два тижні
 • запустити журнал будь-якого вправи ви робите зараз
 • записати якісь конкретні цілі - довгострокового та короткострокового: втратити 20 фунтів, вписатися в розмір х штани, бігти по трасі, ні разу не зупиняючись, і т. д.

Це буде дайте вам карту, де ви знаходитесь і де ви хочете піти. Найкращий підхід полягає в тому, щоб знайти хороший фітнес-тренер/харчування, Якщо ви не можете дозволити собі одне - почати читати, там багато хороших порад тут t-nation.com, livestrong.com і т. д.

Вам необхідно визначити, що ваш новий раціон буде виглядати, що ваша програма тренувань буде виглядати і як ви будете тримати себе мотивованим (деяким людям потрібно, щоб тренування в групах, деякі поодинці, деякі потрібно публікувати свої цілі тощо).

Удачі і приходьте, коли у вас є верхня частина завершена.

+292
Ghansham 21 черв. 2011 р., 00:49:54

Якщо ви їсте більше калорій, ніж ви витрачаєте протягом дня, тоді ви буде отримати масу. Це відбувається в м'язової і жирової формі. Якщо ви не хочете набрати жир, то так, зменшіть споживання калорій. Ви, ймовірно, не втратить міцності, але і не набирати їх зі швидкістю так швидко, як якщо б ви залишилися на тому ж рівні споживання калорій.

Це в основному зводиться до того, що ви хочете 1. набухають швидше (4 фунти/місяць протягом 5 місяців буде 10 кг м'язів, 10 кг жиру), то відрізати ці 10 фунтів жиру після 5 місяців, продовжуючи працювати і тримати ваші м'язи в той час, або 2. продовжити навчання ваги при одночасному зниженні калорій нижче вашого TDEE на необхідні для того, щоб уникнути отримання жиру, але також відключення енергії і м'язової маси з мінімальною кількістю.

Сам, і більшість інших, радив би Крок 1. Це майже неможливо, щоб уникнути зайвого жиру, хоча ви можете спробувати і тримати його мінімальним. Ви можете перевірити свій раціон і відстежувати вашу їжу через мій фітнес PAL або щось подібне після того, як ваш TDEE це, але я хотів продовжувати харчуватися великим, якщо набирає сили і сила-мета і тон вниз, щоб менше калорій, якщо це другорядна мета, а головна ваша мета-щоб зберегти стрункої статури. Буде Навальний, то шлях буде Вам великої комплекції спочатку, то компактніше з більш великих м'язів, як тільки ви відрізали залишків жиру.

Сподіваюся, що допомагає!

+235
TADOKORO Saneyuki 5 бер. 2013 р., 05:31:17

У мене був підошовний фасциит і це, звичайно, важко вирішити. У мене теж був лисим вже більше 30 років і я прийняти той факт, що мені не доведеться робити зачіску вранці. Ніколи! (Бути лисим і пишатися ;)

Існує ряд вправ, які ви можете зробити, щоб допомогти. Можливо, є багато, щоб перерахувати тут, але вони допомогли мені.

1) рушник гумок - голими м'яч ногами рушник під ноги. 2) Переконайтеся, що ви розім'яти свої ноги вранці, перш ніж встати з ліжка. Я використовую великі групи або навіть носок тягнути пальці на себе. 3) теля піднімає і тягнеться

Ці три перерахованих тут http://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/plantar-fasciitis/multimedia/foot-stretches-to-prevent-plantar-fasciitis/img-20008230

Крім того, я носив черевик на ніч. Це допомагає тримати ваші ноги в положення 90 градусів і допоможе зцілити ваші підошовні.

Я ношу (мала) Danskos. (https://www.dansko.com/) тверде дно підтримайте мою ногу, поки я ходив протягом дня.

Я ношу дуже товсті кросівки (я ношу і люблю Хока) і той факт, що вона дозволяє вашій нозі згинатися менше тримає вас звід від обвалення під час роботи. http://www.hokaoneone.com/ я рекомендую Bondi4 для великого черевика, щоб почати.

+189
iosifv 17 трав. 2010 р., 01:02:19

Мій жим лежачи, в сторону від мене, не подобається рух вправи, ні завищений прогноз по ньому загалом-то, досить прикро, навіть зі спробами поліпшити його. Я іду жорсткого режиму, тільки обмежуючи себе в міофібрили підготовки, без гіпертрофії, але це не проблема; проблема, здається, не побачивши його. Я бачив ролики, що демонструють правильної форми і все, але коли справа доходить до бути насправді робити це я не дотягую.

Я пробував знижувати вагу для роботи на відступаються з формою, але все, що не послабить мене один ПМ, якщо я не залишатися важкою, або стимулює саркоплазматического рідини, наростити більше м'язів, але ваги не стане легше. Піраміди не працюють для мене, тому що я втомився, перш ніж я отримую найбільшу вагу, і в кінцевому результаті перевтоми/поранити себе, або викликає крепатуру протягом декількох днів.

Я не можу здатися, щоб отримати це право. Я буду або включати занадто багато груди, занадто мало трицепс, або навпаки, або комбіновані безлад. Я не "штовхати" вага чисто з навантаження рівномірно розподіляється між вищезгаданої групи м'язів, тому я втоми після тільки пару повторень і часто відчувають миттєво болючість.

Це не такий для будь-яких інших вправ, крім лавки, так от що я припустив:

 1. У мене, природно, слабка груди і поганій формі тіла.
 2. У мене погані біомеханічного позиціонування, руки не короткі і не можу дізнатися форму, пояснюючи багато, чому моя лавка рідко збільшується.
 3. Що ще я не можу придумати.

ЗИ: я пробував з прогнутою спиною, але не робить ні взагалі різниця, якщо в моїй бідній лавочці.

Мені потрібні деякі пропозиції про те, як домогтися правильної форми і максимальної продуктивності.

+155
user3755267 19 січ. 2014 р., 04:51:09

Якщо ви шукаєте всю рослинну їжу, я б сказав Кращий (як в "самий щільний" - майже кожен рослинну їжу має повний амінокислотний профіль) джерела протеїну:

 • Сочевиця
 • Боби (всі види.. в нирках, чорна, нут тощо)
 • а також горох

Якщо ви боретеся, щоб задовольнити ваші потреби білка з вашої звичайної дієти з якихось причин (яких не повинно бути в тому випадку, якщо ви годуєте себе достатню кількість калорій і переконайтеся, що близько 15% калорій від білка), яку дешеву рослинного білка порошок допоможе:

 • рисовий протеїн
 • конопляний білок
 • гороховий білок
 • і т. д.

Це дійсно не має значення, який джерело білка приходить від. Ефективність залишиться приблизно так само. Переконайтеся, що ви даєте своєму організму постійний приплив білка протягом дня.

Для отримання додаткової інформації, перевірити ці дослідження:

+144
Juravlov 3 груд. 2017 р., 07:52:09

Висота може бути фактором, але це, напевно, дійсно тільки справа у вазі, як згадувалося в іншу відповідь. Апокрифічні перекази серед риб є те, що кожен фунт ваги тіла або набули або втратили, призведе до різниці в часі в +/- 3 до 5 секунд. Так що якщо ви втратите 5 кілограмів, то теоретично ви можете отримати 15-25 секунд на милю при тих же зусиллях. Це сильно залежить від інших факторів, таких, як історія навчання, ефективності і економіки, і тому подібним. Однак, є точка, де будь-якої подальшої втрати ваги також призводить до втрати м'язової маси, так що немає ніякої реальної "набір" формула для визначення ідеальної ваги.

Що буде мати набагато більший склад м'язових волокон і співвідношення швидких волокн повільно сіпатися. Хтось з високим відсотком швидко скорочувальних волокон буде набагато більше підходить для короткого сплеску, спринт вид діяльності, і тим більше відсоток, який ви отримуєте повільно скорочувальних волокон, тим більше підходить вам буде на дистанції.

Я завжди вірив і вчив, що пропорції slowtwitch (тип I) і швидко скорочуються (тип IIA і IIB) були встановлені при народженні, як і інші системи організму, проте були і більш пізні дослідження (2004), які кидають виклик цьому поняттю. Я зв'язав одне дослідження для довідки.

Перетворення М'язових Волокон

+141
salaniojr 26 квіт. 2015 р., 01:06:37

Я тренуюся в сауні хоча б два рази в тиждень, 175 - 250 присідань нон-стоп. Йде 20 хвилин+ я звик робити хрускіт вікон.

Це важко... так що-то стає сильнішою, вірно ?

Ці зусилля сауна шахти був побудований протягом 15+ років.

Спробуйте те, що я роблю на День1 і ваше серце може перестати. І бути нестійкою. Терпіння і дисципліна-ключ

Постарайтеся стримати своє его і пандус з плином часу (10+ років) і рівень цукру крові впаде(мій поїхав з 320 до 80+ без жартів) і ваші номери холестерину і поліпшити загальний. Як довго, як ви серйозно ставитеся до вашої дієті ( дивитися небажаної їжі, виключити без їжі, спробувати збалансованої дієти)

Також моя ліфти поліпшили перевершив всі очікування. Я не можу так сильно підняти без сауни присідання, вони розслабляють м'язи між ліфт сеансів

У віці 55 років+ я суворий завиток 140 кг, присідання 315, жим 275. Завиток знаходиться вище більшості державних записів для моєї категорії віку вагу

Моя витривалість на біговій доріжці падає без сауни і тренувань.

Не тільки читати і писати.

Спробуйте речі. Ви не можете отримати ті ж самі результати, які я зробив,кожен bidy людей різні.

Але якщо ви пандуса slowwwly ви можете дізнатися декілька речей.

Перші поліпшення будуть терпіння. І бажання дізнатися для себе шляхом проб і помилок і перегляду справи.

Удачі

+99
Headphone Amp 15 вер. 2017 р., 15:29:26

Я шукаю пропозиції на 60-90 хвилинний сеанс, в комплекті з вправи, сети, ваги, реп і т. д.

Моя головна мета-побудувати швидкість на 5к забігів по пересіченій місцевості.

+75
schlah lanell 4 лип. 2010 р., 15:05:29

Я використовував дешевий набір ваги цементу робити лавки і кучері. Це добре працює в поєднанні з поїздками в спортзал кожні кілька днів, щоб зробити інші вправи. Я спустошила штангу для жиму — штанга просто про повний з 10 важких (10 фунтів) ваги на ньому. Так що час для апгрейда. Крім необхідності великих ваг, я розглядаю отримання нового стенду, як один я отримав більше, ніж трохи сумнівний.

Ціни на пристойний вага комплект з лавкою, схоже, досить близько, щоб ціни на початкового рівня Тренажер, що я розглядаю останній. Потрапляючи в клітину —дієва сила мені робити безпечно присідання— б вгору ціни на середньорівневих систем тренажерів. Які плюси і мінуси цих різних типів обладнання? Я дійсно не відчуваю, що мені потрібно бути в змозі зробити весь комплекс вправ, так як в кінці кінців я відправлюся в тренажерний зал пару раз в тиждень в середньому.

+72
Joshua Hedges 21 лист. 2014 р., 03:06:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil